Kategorie Zdraví

24 týdnů těhotenství

Zdraví

Již 24 týdnů těhotenství. Vaše dítě neustále roste, zabírá více místa v děloze. Nyní má dostatek prostoru pro pohyb, takže se cítíte velmi dobře.Toto období těhotenství je důležitým mezníkem v životě dítěte: dosud se zcela nevytvořilo, ale pokud dojde k předčasnému porodu ve 24 týdnech, má dítě s kvalifikovanou lékařskou péčí šanci na přežití.

V jakém období těhotenství se mám zaregistrovat

Zdraví

Kdy je nejlepší se zaregistrovat do těhotenstvíV jakém období těhotenství se musíte zaregistrovat u gynekologa - tato otázka je velmi důležitá. Pro některé je těhotenství dlouho očekávané a žádoucí, pro někoho to přichází docela nečekaně.

Co se stane se ženou ve 13. týdnu těhotenství

Zdraví

Ve 13. týdnu těhotenství může žena relaxovat a odpočívat. Nejtěžší období formování plodu je pozadu. První projekce ukáže, jak vyrostl. Nyní je třeba se soustředit na prevenci nemocí charakteristických pro těhotné ženy..

Jaká je normální hmotnost novorozence

Zdraví

Překvapivě zapomínáme hodně na život, ale pamatujeme si na výšku a hmotnost narozeného dítěte po celý život. Pravděpodobně je příroda vlastní ženě-matce, která tato čísla zná a pamatuje si, protože jimi podle jejich změn posuzujeme zdravotní stav dítěte.

Co dělat, když se korek uvolnil nebo Vzhled je velmi vypovídající jméno

Zdraví

Až do pozdního těhotenství slovo „korek“ v myšlenkách průměrné ženy vůbec nezpůsobuje spojení s porodem. Navíc generace našich matek a babiček, daleko od rozšířeného osvícení na internetu, si pravděpodobně ani nemyslela, že „existuje nějaký druh dopravní zácpy“, „může jít ven“ a že tato skutečnost nám umožňuje nepřímo předpokládat něco o datu narození.

Jak se starci dozvěděli o těhotenství?

Zdraví

Limon.KG - Dnes se každá žena může snadno dozvědět o jejím těhotenství. Jedná se o různé testy, analýzy a jednoduše moderní poznatky z fyziologie. Jak se s tím však ženy vypořádaly v různých fázích historie?

Druhý screening během těhotenství

Zdraví

Možnosti moderní medicíny umožňují nastávající matce co nejvíce se informovat o průběhu těhotenství, vyloučit možné odchylky od jejího průběhu, určit riziko, že se něco ve vývoji dítěte zhorší.