Hlavní Testy

Hodnocení nejlepších kočárků pro novorozence na období 2019–2020

Moderní řada dětských výrobků je tak široká, že každý rodič může cítit závratě a někdy se velký výběr stává ještě větším problémem, než je jeho úplná absence. To je případ kočárků pro novorozence, proto byste se měli pro správnou volbu seznámit s hodnocením nejlepších nabídek v roce 2019.

Hodnocení nejlepších klasických kočárků pro novorozence

Transformátory, tříkolové, plné velikosti s těžkou základnou se čtyřmi koly, „zima-léto“, chůze - existuje mnoho možností pro první vozidlo pro děti, přestože si všichni zaslouží pozornost, se zvláštními výhodami a určitými nevýhodami (bohužel se neobejdou bez jim).

A především mluvíme o kolébkách určených pro novorozence a děti do 8-12 měsíců (v závislosti na transformačních schopnostech struktury).

Navington caravel 14

Zboží polského výrobce zaujme svým stylovým designem, který jistě osloví milovníky klasiky. Spolehlivá a robustní konstrukce, pro její výrobu byl použit vysoce kvalitní kov a plast. Místo textilu použil výrobce ekologickou kůži, která se nebojí deště a nečistot..

Kupující mohou být vystrašeni velkými rozměry a hmotností 17,5 kg, ale tyto parametry nemají žádný vliv na manipulaci. Nafukovací kola o průměru 37 centimetrů navíc dělají kočárek co možná manévrovatelnější díky dvěma předním pantům.

Malý Trek Neo Alu

Tato čtyřkolová kolébka ruské výroby je cenově výhodnější variantou, i když tato skutečnost má na její kvalitu malý vliv. Dobrá manévrovatelnost, snadná manipulace, velké prostory pro kojence, vysoce kvalitní textilie odpuzující vodu a špínu a nízká hmotnost nepřesahující 13 kg - to jsou hlavní výhody tohoto produktu.

Rodiče potěší také vynikající odpisy, které umožňují kočárku snadno překonat jakoukoli terén. Naproti tomu charakteristická vrzání může naopak zklamat, i když tato vada je odstraněna pravidelným mazáním.

Peg-perego culla-auto velo

Drahá varianta, ale plně odůvodněná vysokou italskou kvalitou a schopností přeměnit kolébku na pěší blok, díky čemuž je ideální pro zimní i letní děti. Mezi další výhody - průměrná hmotnost 15,5 kg, vysoce kvalitní povrchová úprava, vysoká propustnost, zajišťovaná velkými koly a odpružením, stejně jako velký koš.

Možná se někomu nebude líbit nedostatek kyvné funkce a velké rozměry modelu, ale tyto drobné nedostatky se ztratí na pozadí jeho efektivního designu a vysoce funkční komponenty.

Špičkové modulární kočárky v letech 2019-2020

Praktičtější modely jsou právem považovány za modulární kočárky 2 v 1, které mají příležitost transformovat kolébku na pěší blok. Tato funkce vám umožňuje neměnit přepravu dítěte za novou, když začne dobře sedět, což má nejvýhodnější dopad na rodinný rozpočet, i když velká většina takových hybridů je mnohem dražší než běžné kolébky..

Pokud mluvíme o nedostatcích, hlavní je, že vyměnitelné moduly takových modelů vyžadují další úložný prostor a tento bod je třeba vzít v úvahu před nákupem.

Inglesina Sofia System Duo 2 v 1

Kočárek populární italské značky má odnímatelnou kolébku a pohodlný vycházkový blok, který lze instalovat na různých pozicích. Kromě toho si kupující všímají plynulosti jízdy poskytované špičkovým podvozkem Ergo Bike a pohodlného designu skládací knihy, který usnadňuje přepravu drobků v kufru automobilu, malé vstupní hale a úzkém výtahu.

Rodiče potěší také sezónní vlastnosti košů, které lze pomocí teplé teplé obálky snadno přeměnit na zimní verzi, nebo se pro letní chodce se zvláštním větracím oknem ve spodní části snadno otevřít..

Noordline Stephania Eco (2 v 1)

Ideální pro dlouhodobé použití, určené pro děti od 0 do 3 let. Lehký, prostorný, levný, tento kočárek dostal povrch nebojí se vody a nečistot z ekologické kůže, připomínající mušli navenek. Kromě odnímatelných krabic, které lze instalovat v jakémkoli směru, lze Stephania také složit do knihy, což je velmi výhodné ve stísněných podmínkách..

Tutis Zippy New (2 v 1)

Multifunkční modul litevské společnosti prošel kompletní aktualizací a používání je ještě pohodlnější pro děti i jejich rodiče. Kromě rozšířeného rozvoru, který zvyšuje stabilitu na silnici, byl kočárek vylepšen. Stížnosti jsou způsobeny pouze nejkvalitnějšími materiály a nedostatkem tlumiče..

Silver Cross Surf (2 v 1)

Britský kočárek váží pouhých 12 kg, má kompaktní kolébku a vycházkový blok a možnost skládání knihy. Dobrou zprávou je, že model je bezpečně namontován v autě, protože za to obdržel mnoho univerzálních adaptérů.

Vynikající design ve tvaru vozu dokončí vše.

Téměř všechny tyto kočárky mají takové příslušenství, jako je držák na šálky, dešťová pokrývka, hledí, koš, taška a upevňovací pásy. Rozvor některých z nich lze navíc použít k instalaci autosedačky pomocí speciálních adaptérů.

Nejlepší kočárky-transformátory zima-léto

Tato varianta je cenově dostupnější než modulární, protože její konstrukce má pouze jednu jednotku a přeměňuje se v horizontální kolébku nebo na polosvislé kráčející sedadlo.

Ve všech ostatních ohledech nejsou v žádném případě horší než dražší modulární modely a klasické kolébky.

Chicco městský

Už ze samotného jména je jasné, že mluvíme o univerzálním kočáru. Při bližším prozkoumání se ukáže, že model má tuhou základnu, zesílený podvozek z hliníkové slitiny a otočné sedadlo s 3-režimovým nastavením přistání.

Gesslein f4

Drahá možnost, protože jde o dokonalou německou kvalitu. Vysoká cena je odůvodněna možností použití kočárku do 4 let, skládání knihy a nízké hmotnosti 12 kg. Ale design modelu nebyl nijak zvlášť pozoruhodný a zdá se, že vývojáři učinili hlavní sázku na praktičnost.

Péče o dítě Manhattan Air

Další snadný transformátor jihokorejské značky, který se prodává za nejdostupnější cenu. Mezi hlavní rysy kočárku stojí za to vyzdvihnout kryt přenosné kolébky v bloku chůze, což nemá vliv na pohodlí jeho použití..

Obecně platí, že všechny uvedené modely zima-léto se pyšní vysokou kvalitou. To znamená, že při výběru kupujícího by se měly řídit individuální preference a jejich vlastní schopnosti..

Kočárky pro dvojčata

Existuje několik typů kočárků pro dvojčata, jejichž hlavním rozdílem jsou konstrukční prvky. Moduly tak mohou být umístěny vedle sebe, vyčnívat jeden nad druhým nebo mohou být umístěny ve vlaku. Při výběru takových modelů stojí za zvážení takové vlastnosti, jako je stabilita, manévrovatelnost a rozměry, připravené na skutečnost, že poslední parametr bude více než působivý.

Esspero Duetto 2 v 1

Vynikající norský kočárek za velmi dostupnou cenu, jehož bloky byly umístěny jeden po druhém s možností zatáčky v obou směrech. Ideální pro ty, kteří mají kompaktní prioritu, protože jeho rozvor zůstává nezměněn bez ohledu na počet použitých bloků.

Bebetto 42 (2 v 1)

Dvouúrovňový kočárek je také přenosnější než design vedle sebe. Model bude stát dvě běžné kolébky, ale jeho design, ergonomie a bohaté vybavení plně odůvodní vysoké náklady.

Bugaboo donkey2 twin kompletní

Navzdory skutečnosti, že bloky tohoto kočárku obdržely boční uspořádání, jejich malá velikost v kombinaci s kompaktním rozvorem kol činí celkový design zcela těžkopádným. Pro takové pohodlí však budete muset platit dobře, protože průměrné náklady na model byly neúnosné.

Samozřejmě najdete levnější kočárky pro dvojčata. A i když jsou méně kompaktní, jejich kvalita, design a snadné použití vám nedovolí litovat dokonalého nákupu.

Máma recenze

Snezhana: „Koupili jsme si univerzální Bebetto42 pro naše weathers, vynikající vlak, ve kterém je všechno jasně viditelné pro děti. Hodí se do výtahu a do předsíně ".

Marianna: „První zimu jsme bruslili s Chicco Urban, zatím žádné stížnosti“.

Karina: „Již druhý rok používáme modulární model Silver Cross. Chcete-li říci, že jste spokojeni, neříkej nic! Lehký, ovladatelný, stylový - připomíná loutku. Obecně doporučujeme! “.

Olga: „Navington Caravel byl koupen pro nejstaršího syna, ale ukázalo se, že bylo tak dobře zachováno, že ho nakonec zdědil jeho mladší bratr. Milujeme toto dítě velmi a dokonce přemýšlíme o tom, že ji necháme pro třetí dítě. “.

Při výběru ze všech hojnosti je třeba okamžitě vyřadit stereotyp, podle kterého jsou pouze drahé výrobky vysoké kvality. A to vše proto, že dnes roste počet výrobců, kteří nabízejí vynikající pohodlné kočárky za víceméně rozumnou cenu.

Kočárky pro novorozence: hodnocení nejlepších

S příchodem dítěte do rodiny se domácnosti vrhají do nakupování. Spolu s oblečením a hračkami se stává důležitou akvizicí přeprava čtyř kol. Aby nedošlo k záměně při výběru, doporučuje se zvážit nejlepší kočárky na prodej v prodeji.

S dítětem na procházku

Kritéria výběru

Nákup kočárku je odpovědnou událostí, ke které se přistupuje s kompetencí. Nejprve berou v úvahu, v jakém ročním období budou používat transport dětí a do jakého věku jej budou využívat.

Důležitou roli hraje stav silnic, na kterých děti chodí, a velikost lůžka (najednou se narodila dvojčata). Nejjednodušší způsob, jak určit barvu kočárku, je výběr vhodného pohlaví pro dítě. Další charakteristiky jsou považovány za důkladnější..

Jak si vybrat kočárek

KritériumFunkce
Hmotnost a rozměryLehký kompaktní transport pro nově narozené dítě není vhodný, je lepší jej použít v pozdějším období. Chcete-li začít, potřebujete spolehlivý a odolný kočárek s prostornou kolébkou (zvláště pokud budete nosit dítě v zimě).
Pokud má dům výtah, změřte velikost kočárku s jeho rozměry. Co se týče hmotnosti, přeprava na silném rozvorech nemůže trochu vážit.
KolaV klasických modelech jsou 4. Čím větší je průměr, tím pohodlnější je jízda. Pro snazší řízení vozidla je třeba zvolit vozidla se směrovkami na předních kolech.
Ráfky mohou být gumové a nafukovací. První z nich jsou spolehlivější, ale méně pohodlné. Ty poskytují dobrou měkkou průchodnost, ale mohou být propíchnuty.
AmortizaceTento parametr nezávisí pouze na kolech. Další systém je také důležitý, aby se zabránilo nárazům na nerovných nerovných cestách..
K zajištění spolehlivosti systému musí být kočárek důkladně otřesen. Kolébka by se měla pohybovat hladce po podvozku.
Nastavení knoflíkuBatole může chodit všichni členové rodiny. Proto je tento parametr také důležitý - mechanismus vám umožní přizpůsobit rukojeť růstu malého babičky nebo vysokého otce.
Skládací mechanismusKočárky pro novorozence jsou složeny podle principu „knih“ nebo holí. Pokud existuje model s odnímatelnými koly, je to plus.
MateriályU výrobků pro děti se používají pouze materiály šetrné k životnímu prostředí. Při výběru mezi kůží a tkání se nejprve podívají na pohodlí a snadnou péči.
Důležitou vlastností je schopnost odpuzovat vodu, jinak nebude kočárek chráněn před navlhčením na jaře, na podzim a v jakékoli jiné sezóně..
Čalounění interiéru by mělo být vyrobeno pouze z přírodního materiálu (bavlněná tkanina).

Pokud vezmeme v úvahu barvy, pak v různých barvách si můžete vybrat jakýkoli odstín: neutrální měkký pastelový, všechny odstíny modré, šedé atd. Jsou tu jasné barvy, ale na slunci rychle mizí.

Ne všechny modely v základní konfiguraci mají kompletní sadu příslušenství určenou k usnadnění chůze. Jejich přítomnost ovlivňuje cenu kočárku. Před nákupem kočárku byste se proto měli rozhodnout, kolik doplňků je potřeba. Některé příslušenství lze zakoupit samostatně..

Pár slov o značkách

Pokud se jednoho večera věnujete „procházce“ prostřednictvím online nakupování, můžete se ztratit v různých nabízených modelech. Spolu s domácími výrobky existují kočárky zahraničních výrobců. Všechny jsou kvalitní, známé svým originálním designem a mají různé úpravy..

Vzhledem k vzhledu dětské dopravy věnují rodiče pozornost ceně. Kritérium by mělo být nejen při výběru kočárku.

Poznámka! Aby byla zaručena spolehlivost a kvalita, upřednostňují se značky, kterým se podařilo prokázat pozitivní stránku..

Každý výrobce vyrábí několik řad vozidel pro děti, reprezentovaných typy a úpravami. Abychom pochopili, který kočárek si vybrat pro novorozence, navrhuje se zvážit přehled toho nejlepšího z nich.

Hodnocení dětského kočárku

Jméno (země)FunkcePrůměrná cena, tisíc rublů.
Peg-Perego Culla-auto Velo (Itálie)Liší se v dobré průchodnosti. Kolébka je instalována ve dvou směrech. Uvnitř jsou pohodlné kapsy. Lze použít jako autosedačku.33,00
Inglesina Sofia (podvozek Ergo Bike) (Itálie)Klasická verze je dodávána s blokem chůze. Snadno se složí do kompaktní „knihy“. Lze použít nejen v zimě, ale i v létě.41,00
Tutis Zippy New (2 v 1) (Litva)Mobilní, lehký (12 kg), stylový model je vhodný pro dítě v každém ročním období. Vhodné pro cestování, ale maximální přípustná hmotnost dítěte je 9 kg.24,00
Noordline Stephania 2 v 1 (Německo-Polsko)Spolehlivý dětský kočárek s dobrým křížem. Vybaven dodatečným odpisem. Prostorný, kompaktní, snadno ovladatelný. Hmotnost bez vycházkového bloku - 15,5 kg.32,65
Britax B-Motion 4 (Velká Británie)Celoroční sezóna 2 v 1 je funkční a prostorná. Má dobrý kříž a mírný průběh. Je možné vyměnit přední kola za větší průměr.40,00
Navington Caravel (Polsko)Prostorná teplá kolébka s pevnou rukojetí. Měkká pružinová tlumič nárazů, otočná kola. Hmotnost - 12 kg.40,00
Babyzen YoYo (Francie)Ultra-kompaktní, univerzální kočárek pro děti od 0 do 6 měsíců. Váží asi 6 kg, snadno se balí do sáčku, který lze nosit na rameni.35,00
Silver Cross Surf (2 v 1) (Velká Británie)Univerzální model podle principu anglického kočáru je určen pro dítě do 3 let. Kompaktní, lehký (10,5 kg), vysoký, odolný.83,00
Emmaljunga Mondial Duo Combi (Švédsko)Staniční vůz vypadá elegantně a poskytuje dítěti pohodlnou jízdu. Je možné nejen proměnit kolébku v chůzi, ale také z ní udělat houpačku.44,50
Peg-Perego Pliko Mini (Itálie)Pro děti od 6 měsíců je určena možnost chůze s hmotností do 6 kg. Skládá se kompaktně do hůlky. Přední dvojitá kola mají bezpečné uchycení.9,00
Gesslein F4 (Německo)Německý model přitahuje svou univerzálností. Vybaven sofistikovaným ventilačním systémem.49,00
CAM Cortina Evolution X3 Tris (3 v 1) (Itálie)Má dobrou manévrovatelnost díky otáčení předního hnacího kola o 360 °.41,00
Little Trek Neo Alu (Rusko)Kočárek na otočném podvozku má prostornou kolébku, která dítě v zimních kombinézách snadno pojme. Vysoká brána mysu vám umožní spolehlivě skrýt malého před chladným větrem.18.50
Tutis Smart (2 v 1) (Litva)Funkce modelu - kolébka se vkládá přímo do vycházkového bloku, díky čemuž je kočárek mobilnější.17,00
Inglesina Espresso (Anglie)Pohodlné, ovladatelné, s vynikajícími schopnostmi pro běh na lyžích. Odkazuje na modely s více stupni, ve kterých lze nastavit úhel opěradla do 3 poloh.15,00
Péče o dítě Manhattan Air (Čína)Transformátorový kočárek je vhodnější pro zimní procházky s dítětem od 0 do 3 let. Má proto dobrý kříž, spolehlivé tlumiče nárazů a široké sedadlo.13,00
Camarelo Sevilla (2 v 1) (Polsko)Vynikající manévrovatelnost díky nafukovacím kolům. Optimální kombinace kvality, jízdních vlastností, nákladů. Snadno se vejde do kufru auta.23,00
BabyHit Flora (Čína)Vhodné pro chůzi s dítětem 6-36 měsíců. Díky zkřížené rukojeti je možné změnit polohu týkající se matky. Hluboký bathyscaphe kapuce pomáhá skrýt dítě před deštěm a silným větrem.8,00
Baby Care Suprim (Polsko)Model 2 v 1 je určen pro všechna roční období. Dobrá manévrovatelnost a měkký chod poskytují nafukovací kola a tlumiče nárazů pružiny. Je možné nainstalovat autosedačku.15,00
Aprica Magical Air (Japonsko)Model patří k variantě chůze, váží tedy asi 3 kg. Navzdory lehkosti vydrží dítě klidně od 6 měsíců do 3 let, díky rámu vyrobenému z odolného kovového plastu.14,00

Pohodlný model z Itálie

Ceny uvedené v hodnocení jsou podmíněné a mohou se lišit v závislosti na distributorovi a způsobu nákupu zboží. Ale to neznamená, že jsou modely méně populární..

Procházet podle kategorie

Níže uvedená tabulka poskytuje přehled nejlepších dětských kočárků vyrobených v různých zemích světa. Seznam je plný všech druhů možností dopravy pro děti: chůze, univerzální, kočárky, transformátory atd. Aby byla pro mámu snazší provést konkrétní volbu, nabízí se malý přehled podle kategorií.

Nejlepší kočárky

Jméno (země)PopisPrůměrná cena, tisíc rublů.
Cybex Priam Lux (Německo)Kompaktní nízko položený kočárek, snadno složitelný. Teleskopický mechanismus kliky s jedním dotykem.49,90
Inglesina Vittoria (podvozek Comfort Piu) (Itálie)Tichá, pohodlná a stylová sezóna za každého počasí. Kolébka je snadno vyjímatelná a přeskupitelná. Nafukovací kola vybavená spolehlivou parkovací brzdou.28.60
Navington Caravel 14 "(Polsko)Bezpečný a pohodlný kočárek pro kojence do 6 měsíců. Kolébka je prostorná, s nastavitelným opěradlem.27,00
Brevi Rider (carrycot) (Itálie)Určeno pro děti do šesti měsíců. Má dobrý systém tlumení nárazů, ventilační okno. Široká kola zajišťují hladkou jízdu a tichou jízdu.23,50

Hodnocení nejlepších kočárků pro novorozence vám pomůže vybrat model, který je nejvhodnější pro věk dítěte a snadné použití pro mámu.

Nejlepší univerzální kočárky

Jméno (země)PopisPrůměrná cena, tisíc rublů.
Silver Cross Surf 2 (2 v 1)Kompaktní, lehký (10,5 kg), vysoký, odolný. Sedadlo je možné otočit o 180 °.83,00
Hartan Racer GTX XL (2 v 1) (Německo)Navzdory vysokým nákladům je oblíbený díky svému vysokému bezpečnostnímu systému, spolehlivému designu a dobrému křížení.79,00
Duet horských kočárů (2 v 1) (Nový Zéland)Skvělé pro dvojčata. Navrženo pro nepřetržitý provoz - od 0 do 4 let. Liší se kompaktností, nízkou hmotností, hladkým chodem, manévrovatelností.75,50
X-lander X-Move (2 v 1)Díky pokročilým možnostem lze použít až 3 roky. Pro bezpečnou procházku ve tmě je model vybaven LED lampami.38,00
Camarelo Sevilla (2 v 1) (Polsko)Hardy, manévrovatelné, prostorné. Určeno pro podzim a zimu. Vybaveny standardními bezpečnostními pásy.23,00

Přeprava pro dvojčata

Poznámka! V přehledu nejlepších univerzálních modelů jsou značky uvedené v tabulce výše. To opět mluví o jejich vysoké kvalitě..

Nejlepší transformační kočárky

Jméno (země)PopisPrůměrná cena, tisíc rublů.
Gesslein F4 (Německo)Délka lůžka je 75 cm, hmotnost 12 kg. Mínus - špatné oslabení předních kol.49,00
PHIL & TEDS Mod (Nový Zéland)Kreativní design okamžitě zaujme pozornost. Určeno pro děti od narození do 5 let (s tělesnou hmotností do 20 kg). Snadná obsluha, rychlá montáž a složení.33,00
CBX od Cybex Bimisi Flex (Německo)Vysoce kvalitní a spolehlivý design. Průměry předních a zadních kol jsou různé. Zadní odpružení umožňuje jízdu po drsných cestách co nejpohodlnější..22.50
Chicco Urban Plus Crossover (Itálie)Název se ospravedlňuje - kočárek lze nazvat mini-SUV. Díky širokým pogumovaným kolům s běhouny je zařízení přizpůsobeno drsným zimám s závěje a ledem.22,00

Transformátory stále více přitahují pozornost svých rodičů svou univerzálností. Vzhledem k široké škále cen je z čeho vybírat..

Nejlepší kočárky 3 v 1

Jméno (země)PopisPrůměrná cena, tisíc rublů.
Chicco Trio I-Move (Itálie)Skvělá volba pro zimní i letní procházky. Blok se otáčí o 360 °, což vám umožní otočit dítě správným směrem bez narušení spánku.64,00
Vikalex Grata Classic (3 v 1) (Polsko)Je to nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejspolehlivější v provozu. Nafukovací kola zajišťují dobrou manévrovatelnost.32,00
CAM Cortina Evolution X3 Tris (3 v 1) (Itálie)Kola (3 zadní a 1 přední) jsou odnímatelné, tlumiče mohou být nastaveny na tuhost.41,00
Junama Madena (3 v 1) (Polsko)6 tlumičů se systémem Anti-Shok poskytuje vysoký stupeň pohodlí při jízdě po silnici.50,00
Noordline Beatrice ALU (3 v 1) (Německo-Polsko)Vyniká svým nápadným designem a malými rozměry. Dobrý kříž, snadná kontrola.31,00

Kočárek pro všechny příležitosti

Pokud rodiče přemýšleli, jak si vybrat novorozence pro kočku 3 v 1, aby neztratili kvalitu, pomůže jim tato tabulka.

Moderní trh vám umožní vybrat nejpohodlnější a nejspolehlivější kočárek pro dítě. Přeprava pro děti je reprezentována množstvím modelů, designérských návrhů a přijatelnými cenami..

20 nejlepších dětských kočárků

Aktualizováno v roce 2019

Na dětská vozidla je kladeno mnoho požadavků, zejména ty, které se vztahují na modely pro novorozence. Chcete-li vybrat nejlepší kočárek, seznamte se s produkty zahrnutými v TOP-20, seznamte se s jejich vlastnostmi a s čím by absolutně měli všichni rodiče věnovat pozornost.

MístoObrázekTitulVlastnostiCena
Nejlepší kočáry pro novorozence
1Sobí prestižní lilieNejvíce promyšlený design28300
2Bebecar Stylo ClassNejbezpečnější51700
3Navington Caravel 14 "Nejodolnější rám24 200
4Teddy Angelina Lite PKLIdeální pro drsné silnice12390
5Wampol vivaldiNejlevnější kolébka11815
6Inglesina SofiaPopulární mezi rodiči31300
7Sobí Prestige WiklinaNejlehčí32800
8Navington corvetNejprostornější24 200
9Jezdec BreviNejpohodlnější na zimu28900
10Bebecar Stylo ATJeden z nejprodávanějších kočárků50100
jedenáctCam linea sportNejoblíbenější model31900
12Eko-linka Sobí městoŠetrné k životnímu prostředí30900
Nejlepší kočárky 2 v 1 pro novorozence
1Noordline stephania stylNejlepší odpisy32090
2Lonex parrillaStylový vzhled21755
3 Adamex barletta eccoNejpraktičtější24050
4 Hartan Racer GTX XLNejlepší kvalita63600
Nejlepší kočárky 3 v 1 pro novorozence
1Noordi Polaris na podvozku SportNejlevnější v kategorii26950
2Vikalex CochinellaPřírodní obklady43000
3CAM Cortina Evolution X3 TrisNejkvalitnější materiály41500
4

Noordline Beatrice ALUDobrá kombinace ceny a kvality27400

Který dětský kočárek je lepší zvolit

Mělo by být zřejmé, že dítě v první polovině svého života není schopno vstát, a proto musí poskytnout maximální pohodlí, za které je zodpovědná anatomická kolébka. Pokud musíte porodit v chladném období, je nezbytným předpokladem velká kapuce na ochranu před počasím. Je také žádoucí zahrnout teplou obálku. Kolébka musí mít tvrdé dno.

Nezapomeňte na vlastnosti této oblasti. Pokud kvalita vozovky nezůstává příliš žádoucí, upřednostněte velká nafukovací kola s blokem vybaveným tlumením nárazů pružiny. Kola malého průměru nedávají hladkou jízdu. Sezónnost modelu hraje roli, počet zadních pozic, možné úpravy rukojeti, opěrky hlavy.

Typy kočárků

Je důležité zvolit ten správný typ kočárku, protože na něm závisí hmotnost a rozměry celé konstrukce i její vybavení..

 • Upozorňujeme, že za nejpraktičtější se považují modely 3 v 1, kde je k dispozici židle pro automobily.
 • Dobrou volbou by byl transport 2 v 1, ale často má velké rozměry.
 • Nejkompaktnější produkty jsou tzv. Hole, a jejich výhodou je nižší cena.

Nejlepší kočáry pro novorozence

12. Eko-linka Sobí město

 • Šetrné k životnímu prostředí
 • Země: Německo
 • Cena: 30 900 Р
 • Hodnocení (2019): 4.7

Model je vyroben z přírodních materiálů: pružné révy, dřevo, bavlna. Její design je jemný a okamžitě přitahuje pozornost. Kola mohou mít různé průměry a barvy (volitelné). Spolu s odpisy dávají možnost jezdit kamkoli bez silného otřesů. Další možností je funkce nemoci z pohybu. Otočná jednotka je nastavitelná, takže dítě může jezdit ve dvou směrech.

11. CAM Linea Sport

 • Nejoblíbenější model
 • Země: Itálie
 • Cena: 31900 Р
 • Hodnocení (2019): 4.7

Kočárek má většinou dobré recenze od uživatelů. Jedná se o klasický model bez otočných kol. Poslední skutečnost pro některé je nevýhodou, zatímco jiné jsou přesvědčeny, že to usnadní směrování dopravy tam, kde je to potřeba. Poloha držadla je nastavitelná pro růst, zadní část kolébky je také nastavitelná a má 3 polohy. Všechny textilní prvky jsou snadno odnímatelné a rychle se prají v pračce. Větrání je zajištěno moskytiérou uvnitř kapuce.

10. Bebecar Stylo AT

 • Jeden z nejprodávanějších kočárků
 • Země: Portugalsko
 • Cena: 50 100 R
 • Hodnocení (2019): 4.7

Šířka podvozku v tomto modelu je pouze 53 cm, což znamená, že kočárek projde absolutně všude. Existují velká jednotlivá kola. Konstrukce je stabilní a spolehlivá, vyznačuje se dlouhou životností. Ekologická kůže nezmočí během deště, takže speciální obal nelze použít vůbec. Některé prvky kočárku, včetně potahu nohou, mají reflexní prvky. Otočná kola 30 cm vpředu, takže můžete obejít jakékoli hrboly.

9. Brevi Rider

 • Nejpohodlnější na zimu
 • Země: Itálie
 • Cena: 28 900 Р
 • Hodnocení (2019): 4.8

Velká nafukovací kola o průměru 30,5 cm mohou být odstraněna a poskytují dětským vozidlům maximální běžeckou schopnost. Vzhledem k tomu, že jsou jednoduché, odpadky nejsou uvnitř ucpané. Kolébka je velmi prostorná, takže i v teplé kombinéze se bude dítě cítit pohodlně, záda je nastavitelná, což je dobré pro starší a příliš mobilní děti. Celková hmotnost podvozku a kolébky je 16 kg.

8. Navington Corvet

 • Nejprostornější
 • Země: Polsko
 • Cena: 24200 Р
 • Hodnocení (2019): 4.8

Pokud hledáte cenově výhodnou přepravu dítěte od narození do šesti měsíců, bude vás tato možnost zajímat, protože se vyznačuje dokonalým odpružením a prostorností. Rovněž vhodné pro letní i chladné období. Není v něm nic nadbytečného, ​​takže náklady jsou k dispozici jakékoli rodině. Košík je vyroben z kovu. V průběhu času se kola nekřičí ani neuvolní, ale vyžadují pravidelné čerpání.

7. Sobí Prestige Wiklina

 • Nejlehčí
 • Země: Německo
 • Cena: 32800 Р
 • Hodnocení (2019): 4.8

Kočárek okamžitě zaujme svým vzhledem, většina částí je vyrobena z vysoce kvalitní ekologické kůže. Kolébka v tomto modelu může být instalována ve dvou polohách (obličej nebo nohy k matce), je prostorná a má tuhou základnu. Při vyjmutí z podvozku je možné jej proměnit v kolébku, což je výhodné při trávení noci. Pro svou třídu je velmi nízká hmotnost a je velmi výhodné řídit..

6. Inglesina Sofia

 • Populární mezi rodiči
 • Země: Itálie
 • Cena: 31300 Р
 • Hodnocení (2019): 4.8

Tento kočárek se často nazývá „SUV“ díky své schopnosti běžet na jakékoli silnici díky velkým (30 cm) nafukovacím kolům. Komfort pro dítě je zajištěno pružinovým odpružením, nastavitelným zadem, sluneční clonou a pláštěm na nohou. Matkám je k dispozici taška na drobnosti. Tento model získal v roce 2016 status „Výběr rodičů“. Textilní kapuce se tiše pohybuje, všechny hadrové prvky jsou odstraněny a omyty.

5. Wampol Vivaldi

 • Nejlevnější kolébka
 • Země: Polsko
 • Cena: 11815 Р
 • Hodnocení (2019): 4.8

Tento model je vybrán těmi, kdo mají omezené prostředky. Nemá žádné zvonky a píšťalky, má však velmi dobrý kříž, který se vyznačuje prostorností a snadností správy. Kola jsou nafukovací a během provozu se nevyfukují. Konstrukce je jednoduchá, výběr barev je příliš malý, ale tato nevýhoda je vedlejší. Čalounění opasku umožňuje, aby dítě chodilo na procházku rychleji.

4. Teddy Angelina Lite PKL

 • Ideální pro drsné silnice
 • Země: Polsko
 • Cena: 12390 Р
 • Hodnocení (2019): 4.9

Levný kočárek se prodává kompletní s kapsou na nohou, taškou a pláštěnkou. Průměr kol je 31 cm, dochází k oslabení jara, takže produkt prochází sněhovými závěsy, kameny, jinými nepravidelnostmi. Dno je rovné a silné, kolébka je dobře chráněna před větrem, nezmokne v dešti. Konstrukce je jednoduchá, vše lze rozebrat a prát. Rukojeť neklouže, což není příliš výhodné, pokud fouká silný vítr nebo svítí slunce do obličeje dítěte.

3. Navington Caravel 14 "

 • Nejodolnější rám
 • Země: Polsko
 • Cena: 24200 Р
 • Hodnocení (2019): 4.9

Tento model se dostal do hodnocení díky své spolehlivosti, stal se výběrem mnoha rodičů. Kolébka je pokryta vodou odpuzujícím materiálem. Kapuce je upevněna pomocí knoflíků, vysoká a objemná, proto dobře chrání před počasím. Uvnitř měkké matrace lze v případě potřeby odstranit všechny potahy. Pod nohama a v kapuci je větrání. Rám je vyroben z chromové oceli, nerezavějící ani při dlouhodobém používání.

2. Bebecar Stylo Class

 • Nejbezpečnější
 • Země: Portugalsko
 • Cena: 51700 Р
 • Hodnocení (2019): 4.9

Klasická kolébka je vybavena běžci, což usnadňuje přeměnu v útulnou kolébku. Při výrobě použité ekologické kůže, sametu a přírodního dřeva je rám vyroben z odolné slitiny. Kola jsou nenafukovací, proto se nebojí poškození a nevyžadují pravidelné čerpání. Otočí se dopředu, ale úhel není příliš velký.

1. Sobí Prestige Lily

 • Nejvíce promyšlený design
 • Země: Německo
 • Cena: 28300 Р
 • Hodnocení (2019): 4.9

Kočárek vypadá drahé a módní, vyrobený z eko-kůže, která je odolná a snadno se udržuje. Rám je stabilní, umožňuje pohybové nemoci dítěte díky dobrému odpružení a netrápí se hrboly. Vysoké strany poskytují bezpečnost, pláštěnku a kapuci - další ochrana proti větru a slunci.

Nejlepší kočárky 2 v 1 pro novorozence

4. Hartan Racer GTX XL

 • Nejlepší kvalita
 • Země: Německo
 • Cena: 63600 Р
 • Hodnocení (2019): 4.7

Kočárky této značky patří do prémiového segmentu, takže cena je poměrně vysoká. Model je vybaven 4 nafukovacími koly, na které se dá snadno nasadit i žena, nevyžadují čerpání. Hladký průběh struktury ve výšce, neochvějně ani vrzat. Konstrukce kolébky je promyšlená, existuje hledí, které lze odstranit, a kontrolní okno. Rukojeť je nastavitelná, existuje mnoho ustanovení. Vycházkový blok lze také upravit pro dítě, jsou zde 4 polohy zad a nastavitelná opěrka nohou.

3. Adamex Barletta Ecco

 • Nejpraktičtější
 • Země: Polsko
 • Cena: 24050 Р
 • Hodnocení (2019): 4.8

Ve srovnání s jinými modely je tento produkt cenově dostupnější a má výhodný balíček, je zde vše, co potřebujete k ochraně drobků před počasím. Otočná kola mohou být zablokována, odpisy poskytují snadný pohyb na nerovných površích a absenci otřesů při jízdě po štěrku. Díky nastavitelné rukojeti může dítě jezdit směrem k sobě, obličej i záda. Velká síť proti komárům zajišťuje nezbytnou ventilaci během horkého období.

2. Lonex Parrilla

 • Stylový vzhled
 • Země: Polsko
 • Cena: 21755 R
 • Hodnocení (2019): 4.9

Velká gumová kola o průměru 30 cm jsou doplněna odpružením řemenu, což usnadňuje dopravu. Pásy také poskytují příležitost k houpání dítěte. Sada obsahuje ochranu proti dešti, praktickou tašku, klipy pro autosedačku. Zadní strana jednotky může být ve 3 různých polohách, kolébka je také konfigurována ve 4 polohách. Kapuce ve formě kapuce vám umožní skrýt dítě před cizími lidmi a ponechat potřebné větrání.

1. Noordline Stephania Style

 • Nejlepší odpisy
 • Země: Německo
 • Cena: 32090 Р
 • Hodnocení (2019): 4.9

Vysoce kvalitní a velmi stylový kočárek potěší velké množství praktického příslušenství a snadná péče. Eko kůže se čistí jemným hadříkem. Díky nafukovacím kolům je zajištěna manévrovatelnost a ovladatelnost. Vpředu je tlumič nárazů zabudován, vzadu torzní. Je k dispozici i na rámu, lze jej konfigurovat a deaktivovat vůbec. Kolébka je teplá a nefouknutá, pěší blok je vybaven 5bodovými pásy.

Nejlepší kočárky 3 v 1 pro novorozence

4. Noordline Beatrice ALU

 • Dobrá kombinace ceny a kvality
 • Země: Německo
 • Cena: 27400 Р
 • Hodnocení (2019): 4.7

Výhodou modelu, zařazeného do seznamu nejlepších, je jeho konfigurace a univerzálnost. Je vhodný pro jakoukoli sezónu díky přítomnosti krytu zakrývajícího vaše nohy, stejně jako sítě proti moskytům a dešti. Vždy je možné vložit potřebné malé věci do prostorné tašky dodávané se soupravou. Zadní strana kolébky má 3 polohy, blok - 4 polohy. Délka a šířka lůžka umožňuje dát dítěti jakékoli oblečení.

3. CAM Cortina Evolution X3 Tris

 • Nejkvalitnější materiály
 • Země: Itálie
 • Cena: 41500 Р
 • Hodnocení (2019): 4.8

Tento model je často hrdinkou uživatelských recenzí, protože se vyznačuje manévrovatelností a snadnou správou. Jeho neobvyklý design se skládá z hliníkového rámu, 3 nafukovacích kol, které se jemně pohybují po schodech, a pohodlného vycházkového bloku s pětibodovými pásy. Velká pláštěnka se suchým zipem chrání před deštěm, všechny bloky jsou rychle odpojeny a bezpečně upevněny. Kočárek je odolný a schopný obsluhovat více než jedno dítě.

2. Vikalex Cochinella

 • Přírodní obklady
 • Země: Polsko
 • Cena: 43000 R
 • Hodnocení (2019): 4.9

Tkanina použitá v tomto modelu odpuzuje vlhkost a chrání před větrem. Všechny kryty jsou bez výjimky odnímatelné a snadno omyvatelné. Kvalita šití je vysoká, materiál je praktický a měkký. Velká kola umožňují jemně se vyhýbat překážkám a nerušit dítě. Součástí je prostorná taška s velkým počtem přihrádek a na nákupy je k dispozici koš na zip.

1. Noordi Polaris na podvozku Sport

 • Nejlevnější v kategorii
 • Země: Norsko
 • Cena: 26950 R
 • Hodnocení (2019): 4.9

Navzdory nižší ceně ve srovnání s jinými výrobky se stejnou konfigurací má tento kočárek dobrou sadu možností a funkcí. Mnoho rodičů si to vybere na zimu, protože sada je dodávána s teplým krytem, ​​velkou kapucí se stranou, koly o průměru 24 a 29 cm zajišťují hladký pohyb ve sněhu a hrbolcích. Blokovací mechanismus kola je co nejpohodlnější a je umístěn na rukojeti. Rám je silný, ale lehký, takže i křehká žena se s ovládáním vyrovná.

TOP 10 nejlepších dětských kočárků

Vzhled dítěte znamená potřebu zakoupit kočárek pro novorozence. Na první pohled se tento úkol může zdát velmi jednoduchý, ale jak ukazuje praxe, může být docela obtížné vybrat levný a pohodlný model. Nezapomeňte, že kočárek by měl být pohodlný nejen pro dítě, ale také pro rodiče. V našem hodnocení jsme shromáždili 10 nejlepších možností, které mají dobré recenze od spokojených majitelů.

TOP 10 nejlepších kočárků pro novorozence 2018-2019

Před provedením tohoto hodnocení jsme vybrali nejoblíbenější modely na obchodních podlažích a poté pečlivě prostudovali zpětnou vazbu od uživatelů a odborníků. Co to přišlo, viz níže.

10 Navington Caravel (carrycot)

Průměrná cena: 22 730 rublů.

Naše hodnocení otevírá polská kolébka pro děti do 6 měsíců - Navington Caravel. Součástí tohoto modelu je speciální systém otočných předních kol, který výrazně usnadňuje ovládání na rovné silnici. V případě potřeby lze kola zablokovat. Zvláště stojí za zmínku měkké pružinové odpružení a nafukovací kola o průměru 31 cm, takže dítě bude příjemné i při chůzi po písku a půdě.

Rám kočárku je kompletně vyroben z oceli, což je na jedné straně velké plus - pevná struktura, na druhé straně mínus - hodně na váze. Níže je prostorný kovový koš, kde můžete přidávat nákupy z obchodů. Sada obsahuje speciální obal, pomocí kterého můžete pokrývat věci a výrobky v košíku. Pro pohodlí rodičů je k dispozici teleskopická rukojeť, která je výškově nastavitelná v závislosti na výšce rodiče (73-112 cm).

Samotná kolébka je vyrobena z kvalitních materiálů a díky velké velikosti (79x36cm) bude dítě v ní prostorné a pohodlné. Pro pohodlí a ochranu výrobce zajistil přítomnost okna na kolébce pro ventilaci, moskytiéry, sluneční clony, odnímatelné matrace atd. Samotná kolébka je poměrně lehká a má jednoduchý vyjímací mechanismus, díky kterému se snadno přenáší samostatně.

Díky prostorné kolébce a velkým kolům se rozměry Navington Caravel ukázaly jako poměrně velké. Přesto si šířka podvozku zachovává standardní parametry (59 cm), takže kočárek se bez problémů vejde do jakéhokoli výtahu.

Hodnocení nejlepších kočárků pro novorozence podle hodnocení zákazníků

První věc, kterou každá matka přemýšlí o nákupu věcí pro své dítě, je bezpečnost. Může být plně zajištěna pouze kolébkou nebo jiným modelem s možností instalace takové jednotky.

Primární požadavky

Dětské kočárky pro novorozence, bez ohledu na cenovou kategorii, musí splňovat následující požadavky:

 • dokonale ploché a tvrdé dno páteře;
 • přírodní materiály pro dekorace interiéru;
 • nepřítomnost štiplavých zápachů (plasty, syntetika atd.).

V závislosti na požadované životnosti a užitečných funkcích kočárku pro novorozence si můžete vybrat z následujících kategorií.

 • Kolébka. Takové modely mají pouze jeden blok a obvykle slouží, dokud není dítě ve věku šesti měsíců, když se začne posadit. Díky své jednoduchosti mají naprosto ploché dno a prostorné ležení.
 • 2 v 1. Existují možnosti instalace pro kolébku nebo pěší blok. Mají všechny výhody prvního typu kočárků, ale vydrží mnohem déle - až tři roky. Možnost chůze je příliš těžká, i když podvozek pro ni může být lehčí než pro kolébku.
 • 3 v 1. Nejpraktičtější a nejdražší varianta, která zahrnuje kolébku, pěší blok a kolébku. Vhodné pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a peníze na nákup všech komponent samostatně. Modely mají nejčastěji menší kola a kapacitu.
 • Transformátor. Zástupci tohoto typu kočárků „know how“ rozumějí od kolébky po chůzi. Tyto kočárky jsou nejtěžší a mají také záhyby na dně, které mohou být škodlivé pro páteř dítěte.

Jak správně vybrat kočárek

Aby procházky s právě narozeným dítětem byly odpočinkem pro maminku a tátu, musíte se předem postarat o požadavky, které musí kočárek splňovat. Při nákupu kočárku budeme analyzovat nejdůležitější body, které je třeba vzít v úvahu..

 1. Šířka podvozku. Změřte rozměry dveří bytu a výtahu, abyste nemuseli opouštět kočárek ve vchodu.
 2. Rozměry kočárku. Měl by být snadno umístěn na chodbě, ponechat manévrovací prostor a také zapadnout do kufru auta.
 3. Materiál vnějšího čalounění. Nejběžnější jsou polyester, ekologická kůže a vinylová kůže. První možnost se vyznačuje nejlepší tepelnou izolací, druhou - snadnou péčí a třetí kombinuje vlastnosti obou, přičemž má nízkou cenu..
 4. Kola Modely na klasickém rámu vám umožní překonat terén, lépe se hodí na zimu. Čím větší je velikost kol, tím vyšší jsou možnosti pro běžecké lyžování a těžší podvozek. Mohou být nafukovací, plastové nebo gumové. Kočáry s otočnými koly mají větší manévrovatelnost, ale je třeba věnovat pozornost možnosti jejich fixace.
 5. Amortizace. Podle recenzí majitelů neposkytuje jarní odpisy potřebnou měkkost pohybu, kterou může pás zajistit. Druhý typ má však nevýhodu - pásy se mohou opotřebovat a vyžadují výměnu. K dispozici jsou také pružinové, propojovací a další inovativní odpisy..
 6. Brzdění. Kola mohou mít jednotlivé páky nebo mohou být spárované brzdové trubice. Jsou instalovány na jedné nebo obou stranách..
 7. Pero. Nastavení výšky rukojeti je důležitou podmínkou pro rodinu, kde maminka a táta mají velký výškový rozdíl, a možnost házení kolem to umožní, aby se dítě mohlo otočit jak proti rodičům, tak od nich..
 8. Zařízení. Může zahrnovat: síť proti komárům, dešťovou pokrývku, kryty kol, tašku nebo batoh, spojku na ruce, koš, držák na šálek atd..

Čím více prvků kočárku je odnímatelné, tím snazší je o něj pečovat. Přečtěte si podmínky mytí vnitřku kolébky.

Nejlepší modely kočárků pro novorozence

Ze stovek možností jsme vybrali nejlepší kočárky pro novorozence a sestavili hodnocení nejlepších 12 nejlepších modelů. Konfiguraci nebudeme porovnávat, protože se mohou lišit v závislosti na konkrétním obchodě nebo roce zakoupení.

Kočáry

Nejjednodušší a zároveň nejbezpečnější typ kočárků, který je krásný bez zbytečných struktur. Hmotnost takových modelů je velká, ale hodně záleží na velikosti kol a materiálu čalounění..

Navington caravel 14

Průměrná cena: 26 968 - 28 178 rublů.

Váha (kg17.5
Kola
 • Nafukovací;
 • průměr 35 cm;
 • přední otočná zátka.
AmortizaceSprings
Kapuceoblečení
Přidat. vlastnosti
 • Kovový koš na výrobky;
 • změna výšky rukojeti a naklonění zád;
 • možnost otočení kolébky

Polská značka elitních kočárků představila model se stylovým vzhledem a dobrými běžeckými schopnostmi i během drsné ruské zimy. Díky nastavení opěradla a výšky rukojeti bude zajištěno pohodlné ovládání pro rodiče a pohodlí pro dítě.

16 nejlepších dětských kočárků - hodnocení 2019

Nedávno, před několika stoletími, matky nosily děti v náručí a v různých verzích nosných popruhů. První kočárky byly objemné, vůbec ne bezpečné. Nějakou dobu požadovali dostupnost autorských práv, takže v bohatých rodinách vychovávali chůvy pouze s touto podmínkou. Postupem času se kočárky snížily, přesunuly se na chodníky, staly se veřejnými a získaly srdce všech matek na světě. V Rusku se první kočárky objevily po revoluci, ale byly zvědavostí, a teprve během druhé světové války v Sovětském svazu z NDR je začaly dovážet ve velkém množství a poté zavedly výrobu v Unii.

Nyní má každá matka, zatímco čeká na své dítě, jednu z hlavních otázek - jaký kočár si vybrat? Jak pochopit hromadu modelů, modifikací a výrobců? Kolébky, 2 a 3 v 1, transformátory, knihy, hole, kopie s různým počtem kol, příslušenství... Které z nich je skutečně nutné a co nebudou budoucí rodiče po zaplacení platit? Odpovědi na všechny tyto otázky získáte studiem žebříčku nejlepších kočárků v roce 2019.

MístoModelkaHodnoceníCharakteristickýCena
Nejlepší kočárky
1. místoInglesina Sofia9,4Ideální pro procházky městem36990 r.
2. místoPan Sandman Voyage Premium (Eco 50%)9.2Široké lůžko se zvedací záda32 490 r.
3. místoNavington Galeon9,0Pohodlný a bezpečný model30 590 r.
Nejlepší kočárky 2 v 1 pro kojence
1. místoLonex Julia Baronessa (2 v 1)9.8Perfektní kombinace ceny a kvality18 950 r.
2. místoCamarelo Sevilla 2017 (2 v 1)9.3Stylový design24 500 r.
3. místoAdamex Reggio (2 v 1)9.1Kvalitní montáž a materiály28990 r.
Nejlepší kočárky 3 v 1 pro kojence
1. místoRiko Brano Ecco (3 v 1)9.7Volba zákazníka32990 r.
2. místoLonex Parrilla (3 v 1)9.5Kvalitní tkanina26 900 r.
3. místoTutis Zippy Mimi (3 v 1)8.8Prostorný uzavřený koš35 200 r.
Nejlepší kočárky
1. místoPeg-perego si9.3Stylový vzhled17 100 r.
2. místoHappy Baby Eleganza V29,0Prostorné sedadlo11990 r.
3. místoYoya plus8.9Prochází v příručním zavazadle7990 r.
Nejlepší dětské kočárky
1. místoIndigo maximo9,4Dobré odpružení11 600 r.
2. místoAlis amelia9.2Zisková cena7200 r.
Nejlepší kočárky na zimu
1. místoNavington Caravel 14 "(2 v 1)9.2Invalidní vozík40 750 r.
2. místoRiko Aicon (3 v 1)8.9Kvalita a spolehlivost28 490 r.

Druhy kočárků

Všechny kočárky mají jeden účel - přeprava dětí, ale jsou navrženy pro různé věkové kategorie, mají jiné zařízení. Hlavní typy moderních kočárků:

Kolébky - mají jednu jednotku pro novorozence, která je připevněna k základně, určená pro asi 7-8 měsíců dítěte. Mnoho základen takových kočárků má schopnost namontovat 0+ autosedačky různých společností přímo nebo prostřednictvím adaptérů. Existují kolébky, které jsou homologovány pro silniční dopravu, ale přesto jsou i taková zařízení považována za docela nebezpečná a nemohou konkurovat autosedačkám. Kolébky mohou mít jiné zařízení - na pásy, na tlumičích, na oběžné dráze atd..

Modulární kočárky jsou kočárky, které mají jeden podvozek a dva moduly (blok pro novorozence, pěší blok) 2 v 1, nebo tři moduly (stejný plus dětský kočárek) - 3 v 1. Tyto kočárky jsou navrženy pro dlouhodobé používání a mnozí zvažují že to dokážou sami. Ale univerzálnost má své nevýhody, tyto modely mají pohodlnou kolébku, ale pro mnoho lidí je blok chůze nepříjemný, zejména s dětmi staršími než jeden rok. Chůze modulární verze je velmi obtížná, pokud jde o hole a knihy. Dítě sedí vysoko, což je výhodné u jednoletého dítěte, ale dvouleté děti takhle nechtějí jezdit. Autosedačky nechávají tolik, kolik je potřeba, většina z nich selže při nárazových testech, takže můžete jen hádat o úrovni bezpečnosti.

Kočáry-transformátory jsou také navrženy pro dlouhodobé použití, ale mají jednu jednotku, kterou lze transformovat do zcela ležící polohy a v chůzi. Transformátory jsou velmi průchodné, ale mají jednu významnou minus - velkou hmotnost, často 15 nebo více kg. Velikost transformátoru je také velmi celková..

Kočárky jsou volbou pro batolata. Ačkoli existují kočárky, které lze použít u novorozenců, odpisování tam zpravidla zůstává hodně žádoucí. Jedná se o nejrozmanitější skupinu, kočárky v ní mají veškeré možné vybavení - jiný počet kol, možnost umístění dítěte čelem ke světu nebo matce, způsoby skládání, schopnost rozložit se o spánek, hmotnost, velikost, doplňky, textilie atd..

Nejlepší výrobci dětských kočárků

 • Lonex je známý evropský výrobce dětského zboží v Evropě. Společnost vyrábí kočárky již 20 let a má rozsáhlou geografii prodeje, zejména v Evropě a SNS.
 • Riko je další polská společnost, která vyrábí pohodlné a promyšlené kočárky..
 • Navington je také polská značka rodinné značky Deltim, která byla vytvořena v roce 2010. Vytvářejte krásné a pohodlné kočárky pro rodiče i pro dítě.
 • Adamex je 30letá evropská společnost, která začala s rodinnou firmou. Společnost vlastní několik desítek vývojů a neúnavně vylepšuje své výrobky, které se navíc prodávají za přijatelné ceny..
 • Camarelo - polské kočárky, které mají širokou škálu modelů pro nejnáročnější zákazníky. Ceny produktů jsou udržovány na průměrné úrovni a kromě kočárků nabízí výrobce autosedačky.

Nejlepší kočárky

Navzdory jejich krátkodobé potřebě mnoho rodičů dává přednost klasickým kolébkám, protože mají nejlepší znehodnocení ze všech. Kolébky mají dostatečně velkou vnitřní velikost, která jim umožňuje ubytovat dítě až 8–9 měsíců, a to i v objemných zimních montérkách. Gumová kola poskytují hladkou jízdu a dobrý kříž ve sněhových závěsech a sněžných skútrech. Nyní jsou kolébky v módě v retro stylu, ale poptávka po klasice a moderním designu.

Články O Neplodnosti