Kategorie Testy

Cork během těhotenství

Testy

Během těhotenství se téměř každá žena snaží zjistit všechny podrobnosti o svém stavu, aby byla plně vyzbrojena. Termín „hlenová zátka“ se obvykle slyší blíže k porodu. Při jedné z prohlídek se gynekolog může zeptat, zda vás opustila nebo ne.

Strava dítěte po 5 měsících. Co mohu nakrmit ?

Testy

Jak pochopit, že dítě je připraveno ke krmení?Odborníci WHO doporučují zavádění doplňkových potravin pro dítě od šesti měsíců věku. Ve skutečnosti je však začátek krmení čistě individuální záležitostí, která závisí pouze na ochotě dítěte a rozhodnutí rodičů.

Příznaky zmeškaného těhotenství

Testy

Pro mnoho žen je těžkým šokem zmrazené těhotenství po 8 týdnech a příznaky tohoto stavu jsou velmi charakteristické. Jinými slovy, neúspěšná matka intuitivně cítí, že něco není v pořádku, a ve většině případů konzultuje lékaře.

Po krmení prsu utáhněte

Testy

Většina žen po kojení zažívá skutečnost, že jejich prsa ztrácejí svůj dřívější tvar, pružnost a prostě klesají. Abychom nebyli mezi nimi, je nutné nejen kojit dítě správně, ale také pečlivě pečovat o mléčné žlázy po celou dobu HB.

Mohou kojící matky pít pilulky „z hlavy“

Testy

Bolest hlavy (v medicínském jazyce cefalolalgie) otráví život už unavené matky. A pokud většina „obyčejných“ lidí žije na principu „magické pilulky“ - „onemocněla, vypila lék, prošla“, pak s GV musíte zvážit klady a zápory.

Stanovení pohlaví plodu mateřskou krví

Testy

1. Princip analýzyBěhem těhotenství, již v prvním měsíci, se buňky dítěte a DNA objevují v mateřské krvi ve velmi nízké koncentraci, což odborníci nazývají fetální buňky a DNA.

Těhotenství

Testy

Těhotenství je stav, který vyžaduje pečlivou pozornost signálům, které ženské tělo vysílá..Vaginální výtok během těhotenství změní jejich vzhled.Mnoho žen prostě není připraveno změnit svůj charakter a začne vydávat poplach.