Kategorie Testy

Edém během těhotenství: 7 důležitých doporučení lékaře

Testy

Edém během těhotenství je stav, který se vyskytuje u většiny žen. Podle statistik se s nimi setkává pouze 20% těhotných žen. Edém často neovlivňuje tělo nastávající matky a jejího dítěte, ale někdy mohou doprovázet docela nebezpečné stavy, které vyžadují vyšetření a léčbu.

35 týdnů těhotenství

Testy

Přichází 35. týden těhotenství. Pro budoucí ženy v práci to není snadné období. Rostoucí děloha každý den zvedá plíce, stále více a více tiskne na žaludek a močový měchýř. To se stává důvodem zhoršování těhotné ženy: musí častěji navštěvovat toaletu, je obtížné dýchat a provádět různé domácí práce.

Slunečnicová semena během těhotenství

Testy

Mnoho žen v časném těhotenství se neobejde bez semen. Pro některé jsou to skutečné spasení z nevolnosti a nervů. S použitím semen jsou však spojena různá znamení, která věří, že se z nich narodí dítě s tmavou pletí, nebo že bude krybaby, snotty, slintání.

39 týdnů těhotná

Testy

Poslední měsíc těhotenství již probíhá. Před schůzkou zbývá méně času! Dítě je již plně vyvinuté a připravené na nezávislý život. Tělo mámy je také připraveno, takže narození ve 39. týdnu těhotenství je naprosto fyziologické, považují se za naléhavé (vyskytly se včas).

Kojící sladký čaj

Testy

K uspokojení rostoucích nutričních potřeb dítěte by kojící matka měla pít dostatek tekutin po celý den..A pokud odborníci doporučují odmítnout kávu alespoň během prvních šesti měsíců, pak je slabý sladký čaj s kojením docela přijatelný.

Weleda, dětský prášek

Testy

Přidejte tyto dětské kosmetické výrobky do vaší každodenní sady pro péči o pleť.

Tipy pro udržení zdraví při boji s jetlagem

Odpovědi na základní otázky novorozence

Jak nakrmit dítě a kdy zavést výživové doplňky

Nebyly nalezeny žádné produkty..

Předčasné dítě 7 měsíců

Testy

Především se jedná o kojence narozené od 22 do 37 týdnů těhotenství. Předčasně narozené dítě 7 měsíců obvykle dohání své vrstevníky do věku tří měsíců. Po přečtení článku zjistíte, jaké důsledky mohou očekávat předčasně narozené děti.

Bolest zad během těhotenství

Testy

Během období porodu dítěte může žena pociťovat nepohodlí a bolest v zádech jak v časném, tak v pozdním těhotenství. Důvodem je skutečnost, že ženské tělo se začíná znovu vyvíjet v důsledku vývoje plodu.

V jakém věku dítě potřebuje polštář

Testy

V dětských obchodech najdete obrovský sortiment doplňků pro dětské postýlky: jsou to matrace, přikrývky, polštáře všech tvarů z různých materiálů. Anatomické, ortopedické, "motýli", tenčí a těžší na dotek nebo naopak svěží a měkké - bez ohledu na to, jaký základ najdete pod hlavou!

8 skvělých značek mateřského oblečení

Testy

Těhotenství je zahaleno hromadou předsudků. Jednou z nich je přesvědčení, že oblečení pro těhotné ženy a priori nemůže být krásné a pohodlné. Trh s oblečením pro nastávající matky opravdu není tak nasycený, ale najít něco stylového je proveditelný úkol.