Kategorie Testy

Naši odborníci

Testy

Časopis byl vytvořen, aby vám pomohl v těžkých dobách, kdy se vy nebo vaši blízcí potýkáte s nějakým zdravotním problémem!
Allegolodzhi.ru se může stát vaším hlavním pomocníkem na cestě ke zdraví a dobré náladě!

Jak se starat o předčasně narozené dítě

Testy

Nedonošené dítě Za předčasně narozené dítě se považuje dítě narozené před 38. týdnem těhotenství, které má tělesnou hmotnost menší než 2500 gramů, délku těla menší než 45 centimetrů.

Co se stane ve druhém týdnu těhotenství?

Testy

Narození dítěte je jednou z nejdůležitějších událostí v rodinném životě, a proto je jeho očekávání pro oba manželky tak vzrušující. Okamžitě zjistěte, že početí proběhlo, to je nemožné a pro přesné určení musí uplynout minimálně 2 týdny těhotenství.

Uzený makrela během těhotenství

Testy

Dívky, dobrý večer! Možná se zeptám hlouposti, ale musím se zeptat!Mám rád uzenou makrelu, navíc ji bereme na jednom místě, kde je to úžasné, také sledě. Mohu jíst několik kusů najednou (i když poměrně velké).

Zamotání pupeční šňůry

Testy

Autor materiálu

PopisZapletení pupečníkové šňůry - porodnická patologie, která je doprovázena obalením pupeční šňůry kolem krku, trupu nebo nohou plodu.Pupeční šňůra poskytuje spojení mezi plodem a placentou.

Spolehlivostní screening 1 trimestr

Testy

Screening 1. trimestru: co to je?Screening v prvním trimestru je komplexní vyšetření zaměřené na posouzení míry nitroděložního vývoje dítěte porovnáním ukazatelů specifického gestačního věku.

Velmi drahé a nejmodernější kočárky pro děti

Testy

Častěji než ne, staré pořekadlo je v životě pravda - dostanete to, za co platíte. Ale za jakým účelem?Proč jsou drahé dětské kočárky drahé? Může to být spousta věcí, ale obvykle jde o materiály, často o kůži, mohou to být kola, která jsou často velká a velmi trvanlivá, a to může být počet doplňků, které jsou k dispozici.

Dr Browns Bottles

Testy

Momentálně v této kategorii nejsou žádné produkty..Výrobce Dr. Browns vyvinul antikolické krmné láhve, které zabraňují zánětům koliky, plynu a středního ucha u dětí. Díky patentovanému ventilačnímu systému láhev nevytváří vakuum a vzduchové bubliny a všechny živiny a vitamíny jsou uloženy v plné výživě.

Lochia po porodu

Testy

Poslední aktualizace: 12.12.2019Obsah článkuNa konci těhotenství se ženské tělo postupně vrací do svého předchozího stavu. K tomu dochází především v oblasti genitálií: objem a hmotnost dělohy klesá.

30 týdnů těhotenství

Testy

30 týdnů těhotenství od početí - 32 porodníkůDoba 30 týdnů těhotenství je 32 porodních. Zůstane pouze 6 týdnů a váš plod bude považován za plnohodnotný a porod je absolutně bezpečný.