Hlavní Bolest

Jaký je nejpřesnější těhotenský test?

Poptávka po velmi časné diagnóze těhotenství se do dnešního dne ohromně zvýšila. Pryč jsou dny našich matek, které jasně věděly, že neexistuje způsob, jak se „podívat za záclonu tajemství“ před dvěma týdny zpožděné menstruace (teprve potom mohl gynekolog zjistit rutinou při rutinním vyšetření). Dnes se všechno obrátilo vzhůru nohama: gynekolog stále nebude schopen přesně odpovědět na tuto otázku před stejnou dobou (i pomocí ultrazvukového přístroje), mezitím si ženy mohou najít vše pro sebe - již několik dní před očekáváním menstruace s hypersenzitivními testy. A samozřejmě se snaží najít nejpřesnější.

Ve kterých situacích selže i ten nejpřesnější test

Člověk by si tedy myslel - jedinou věcí je vybrat nejlepší test. Kvalita a citlivost testu samozřejmě není zdaleka posledním faktorem v počáteční definici těhotenství. Ale ani ten nejlepší test není v každém případě schopen rozdat 100% pravdu.

Pod pojmem včasná definice těhotenství se rozumí období od pěti dnů do očekávaného zpoždění a do jednoho týdne zpoždění.

Okamžitě si uděláme rezervaci: falešně pozitivní výsledek (není těhotenství, ale test to prokazuje) bezpodmínečně naznačuje nedostatečnou kvalitu testu, jedná se o skutečnou „selhání“ výrobce. Výjimkou mohou být případy biochemického těhotenství (pokud tomu tak skutečně bylo a je to potvrzeno výsledky krevního testu na hCG)..

Falešně negativní výsledek (existuje těhotenství, ale test „nevidí to“) může být zcela přirozený, pokud při testování musí být vzaty v úvahu následující faktory:

 • „Dlouhotrvající“ cyklus: očekávané načasování nástupu menstruace se jednoduše posunulo a například v okamžiku, kdy žena věří, že má 2 dny před zpožděním, ve skutečnosti pět dní (test nemá za nic vinu, těhotenství je možné, ale ještě to nemůžete definovat);
 • testování je zahájeno příliš brzy: hCG hormon, na který test reaguje, může být produkován individuálním tempem, vylučovací systém ženy může také fungovat v individuálním režimu, vždy je možná pozdější implantace embrya, což také „posunuje“ načasování výskytu hCG v moči;
 • špatná denní doba. Ve velmi časných stadiích těhotenství může být koncentrace hCG v moči v dostatečném množství pro test pouze ráno - ihned po probuzení.

Vzhledem k výše uvedeným faktorům, jakož i velmi často testům, které zdaleka nejsou ideální kvality prodávané v ruských lékárnách, by se žena neměla spolehnout 100% na výsledek prvního testu. Testování (s jakýmkoli výsledkem) se nejlépe opakuje za den nebo dva, nejlépe s testem od jiného renomovaného výrobce. Kompletní záruka bude poskytnuta krevním testem na hCG (mimochodem, lze to provést mnohem dříve než domácí test - týden před očekávaným datem nástupu menstruace).

Přesnost a citlivost zahraničních testovacích proužků

Dnes na regálech ruských lékáren najdeme poměrně široký výběr různých úprav zahraničních testů od různých výrobců. Segment zahraničních testů je charakterizován:

 • vyšší cena (až 100 s. za pásový pás oproti 15–30 s. - pro domácí kopii);
 • zde je prezentována mnohem širší paleta tvarů - inkoustové, tabletové a elektronické, proti téměř stejnému sortimentu proužků domácího výrobce;
 • vyšší deklarovaná citlivost: pokud domácí výrobce pojmenuje čísla v oblasti 20–25 mIU / ml, pak cizí „návnady“ s hodnotami 10 mIU / ml.

Mezi výrobci testů prezentovaných v ruských lékárnách se nejčastěji nacházejí Německo, Švýcarsko, Francie, Kanada, USA a další..

Tabulka: srovnávací charakteristiky nejpopulárnějších zahraničních testů

Jméno (výrobce)Formulář vydáníCitlivostpřibližné nákladyKlady a zápory (podle zákazníků)
Frautest (Human Gesellschaft, Německo)Proužky:
 • Frautest Express (jeden proužek v balení)
 • Frautest Double Control (dva proužky v balení)
15 mIU / ml (výsledek je podle výrobce tři dny před zpožděním)
 • Express - 60–130 s. (v průměru - 70 s.);
 • Double Control - 111-200 s. (v průměru - 130 s.)
Se stejnými hodnotami citlivosti, „sofistikovanější“ modifikace poskytují pouze pohodlí při používání, je vhodné provést nejdražší úpravu testu (se zvláštním designem) „jako památku“ (po přesném stanovení těhotenství).
Obecně je Frau považována za spolehlivé testy, ale trochu „pomyšleně“ (těhotenství je ukázáno později, pruhy nejsou tak jasné) ve srovnání s Evitestem.
Frautest Expert (tableta s pipetou)108–225 p. (v průměru - 145 s.)
Frautest Comfort (inkoustová tiskárna)121-248 str. (v průměru - 188 s.)
Exkluzivní Frautest (speciální inkoustový design)245 - 315 str. (v průměru - 280 s.)
Evitest (Helm, Německo)Proužky:
 • Evitest One (jeden v balení);
 • Evitest Plus (dva v balení).
20 mIU / ml (výrobce slibuje 99% přesnost od prvního dne zpoždění)
 • Jeden - 70 - 160 s. (v průměru - 110 s.);
 • Plus - 120–170 s.
Dražší modifikace testu poskytují pouze větší pohodlí ve srovnání s proužky. Obecně je test častěji chválen, než nadával. Přestože nejvýraznější čísla deklarované citlivosti ukazují těhotenství před Frau.
Evitest Proof (kazeta s pipetou)155 až 319 str. (v průměru - 290 s.)
Evitest Perfect (inkjet)117–339 str. (průměrná cena - 299 s.)
Clearblue (SPD Swiss Precision Diagnostics GmbH, Švýcarsko)Clearblue Easy (inkoustová tryska, s malovanou špičkou)25 mIU / ml (výrobce navrhuje používat přípravek od prvního dne zpoždění menstruace).143–250 str. (průměrná cena - 177 s.)Testy Clearblue získaly popularitu právě díky digitální podobě - ​​novinka, která poskytuje velké příležitosti ve srovnání s ostatními. Obecně jsou testy charakterizovány uživateli jako hodné, určují těhotenství brzy, ale existují zprávy o falešných výsledcích (častěji o jednoduché inkoustové verzi). Načasování těhotenství však neurčuje příliš přesně - stížnosti zákazníků na tuto skutečnost často poukazují.
Clearblue Plus (inkoustová, ergonomičtější)25 mIU / ml (se stejnou citlivostí výrobce slibuje výsledek již 5 dní před zpožděním)155-177 str. (průměrná cena - 166 p.)
Clearblue Digital (elektronický - zobrazuje nejen pozitivní nebo negativní výsledek, ale také přibližné období v týdnech)25 mIU / ml (výrobce umožňuje provedení zkoušky 5 dní před zpožděním)327–443 (v průměru - 384 s.)
BB test (Innotech, Francie)Strip strip10 mIU / ml138–203 (průměrná cena - 150 s.)Test získal popularitu díky „fenomenálně“ vysoké citlivosti ve srovnání s konkurencí. A opravdu - ve většině případů tento test ukazuje výsledek před ostatními. Existují však stížnosti - nedostatečný jas proužků.
Maminkový test (Nemocnice Beromed Hospital, Německo)Pásové proužky (běžná a hospodárná varianta - MOM CHEK bez kartonových obalů);
tryskový test
Od 10 mIU / mlNormální - 100 p.;
MAMA CHEK - 19 p.;
inkjet - 200 r.
Testy jsou 90% pozitivní. Ženy mají rádi finanční složku otázky a spolehlivost výsledku.
Test Lady (IND Diagnostic Inc., Kanada)Proužkové proužky, kazetový test.20 mIU / ml
 • Strip strip - asi 23 p.;
 • kazetová verze - asi 46 r.
Ženy charakterizují test jako velmi dobrý, vzhledem k nízkým nákladům. Neexistují žádné zprávy o falešných výsledcích, existují příklady pozitivního výsledku 4 dny před zpožděním.
Domácí test (USA)Proužky (jeden a dva kusy v balení);
tryskový test.
10 mIU / ml
 • Strip strip - asi 36 p.;
 • inkjet - asi 150 r.
Test shromažďuje 90% pozitivních recenzí. Ženy si všimnou opravdu vysoké citlivosti.

Fotogalerie: zahraniční testy, které získají nejlepší recenze

Kromě nejpopulárnějších testů uvedených na seznamu z důvodu jejich účinnosti jsou nabízeny lékárny a další možnosti zahraničních testů:

 • Know now (Canada);
 • Atest (Čína);
 • Mon Ami (Čína);
 • Prémiová diagnostika (First sign, USA);
 • Itest Plus (Čína);
 • Lady Check (UK);
 • Real Test (UK);
 • Mia Test (Kanada);
 • EVA test (USA) a další.

Všechny tyto testy mají pochybnou pověst: v různé míře se každý z nich v praxi „kompromitoval“. A to znamená, že řešení tak důležitého problému, jako je diagnostika těhotenství, by nemělo být důvěryhodné..

Dámské recenze

Vždycky se snažím koupit nejkrutější, na pár let jsem nikdy nezklamal. Snažil jsem se vzít jiné značky, nelíbilo se mi.

Alina Voroshilova

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/668992

Nevím jak. Frau mi neukazuje nic s magickou citlivostí 15. Všechny testy jsou prokládané. Dokonce i pro 9 rublů a mlčí. již 5 denní zpoždění. Navíc Frauovy testy různých typů ano. A někteří přátelé mají takovou píseň. První, kdo mi ukázal těhotenství, byl Evik.

Mileno

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/668992

Evitest a nejupřímnější mě nikdy neoklamali, 2 proužky se ukázaly pouze v případě těhotenství, ale levné testy, které můj gynekolog doporučil koupit, mi jednou za čas ukázaly pozitivní výsledek, a udělal jsem jich mnoho, zejména když jsem plánoval svou starší dceru.

Marishka

https://deti.mail.ru/forum/v_ozhidanii_chuda/planirovanie_beremennosti/jevitest/

Elektronické lepidlo vykázalo o 1–2 týdny dříve než ostatní, evi vykázalo slabý den, potom maminka ukázala šek

Jordan_inna

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/3088403

Miluju Kli, někde v 5-6 DPO začíná ukazovat slabý pruh, vždy ukazuje před každým jiným, ale měl jsem to jen dvakrát, ale bohužel moje korálky se nemohly připevnit, něco je zastavovalo!

Hochushka

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/3088403

Clearblue inkjet, jako by ležel. To ukazuje plus, i když není těhotenství vůbec. Nepotřeboval jsem B, takže se mi přihodila malá hysterie. Ale někdo bude naopak šťastný, bude čekat na zázrak (i ​​když všechny ostatní testy budou negativní), a pak zklamání. Tento test nedoporučuji.

Ira

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/3088403

Byl jsem testován s tímto testem (BB test) pravděpodobně (myslel jsem si to) od 5. - 7. dne početí, ukázal růžový proužek. Oproti tomu provedl další test, asi 15, žádný neprokázal těhotenství. Ale první den zpoždění jsem provedl obvyklý test - těhotenství. Byl jsem šokován... Takže věřím, že test BB je 100%

Irina

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/220238

Tento (Mom test) stál 65 rublů, další ze stejné společnosti (Mom check) 19 rublů. Zdálo se, že dražší by mělo být lepší, stále si to myslíte? Po prozkoumání obalu a provedení obou testů jsem dospěl k závěru, že oba testovací proužky jsou naprosto identické. Rozdíl je 46 rublů díky kartonovému balení a kusu papíru s pokyny. Test odvedl svou práci dokonale. Cena mi ale nevyhovuje, protože podobný produkt, jen bez dalších papírů, stojí téměř třikrát levnější. Samozřejmě je to levnější než Evi a Clear Blue, takže to můžete doporučit.

-tata-91

https://irecommend.ru/content/khoroshii-test-momentalnyi-rezultat

Dobrý den, rád bych se podělil o svůj dojem o tomto těhotenském testu, protože o tom se vyplatí paní Lady. Vlastně jsem netrpělivý a pokaždé, když požadovaný okamžik přijde tři až čtyři dny před kritickými dny, začnu dělat testy. Když jsem se naposledy rozhodl koupit něco, co jsem ještě nezkusil a koupil Lady test, neočekával takový výsledek, dal mi dobrý odlišný druhý proužek. Myslel jsem, že nesmysl, chyba, pravděpodobně, ale ne, koupil jsem další tři a všechny jsou pozitivní a to je tři dny před zpožděním, samozřejmě ne přímo tak jasné jako po zpoždění, ale zcela jasně viditelné. Takže neváhejte koupit tento test, opravdu se mi to líbilo. Nyní radím svým přátelům a známým.

mariaakopova

https://otzovik.com/review_295434.html

Domácí test nelže. Je to jen to, že Frau ukazuje mnohem později a vůbec ne velmi jasný pruh. No, říkám to ze své vlastní zkušenosti. Zkuste provést další test. Pro spolehlivost. Hodně štěstí

Lerik

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/1756987

Tak tady. Testy jsem dělal 3 dny v řadě (od jiné společnosti), daroval jsem krev na HCG, výsledek byl 102. A další ráno po analýze provedu test nyní. Vím, co tam bude, ale bez očima se na něj dívám. No a co…. Existuje jeden proužek! JAKO JEDEN! Včera tam bylo těhotenství, dnes ne?! PANIKA! ale pak se pomalu objeví druhý, nějak strašidelný, sotva znatelný.... celý den nejsem sám... co se stalo?... možná vadný test? Ráno to vím znovu. Stejný příběh... pomalu, po několika minutách, je něco vidět. Děkuji, samozřejmě, že i tak je to sotva patrné. Zde máte levný test. Zjevně je to ušetřeno na činidlech, ale my, dívky, planety, těhotné ženy, se rozdělujeme a unavujeme.

colnishko

https://irecommend.ru/content/ne-obmanul-noo-ochen-rasstroil

Ruské těhotenské testy: „Víra“, „Buďte v klidu“ a další

Jak je uvedeno výše, ruské těhotenské testy se vyznačují nízkou cenou, ale téměř úplným nedostatkem různých forem (jediný zástupce kazetových testů domácího výrobce „BIOCARD HCG“). Obecně je úroveň účinnosti testů provedených v Rusku jednoduchá a je mnohem nižší než průměrná úroveň účinnosti zahraničních testů. Není tedy možné identifikovat alespoň tři zástupce s vysokými ukazateli spolehlivosti. Charakterizujeme nejoblíbenější testy a jedinečný kazetový test „Biocard HCG“.

Jeden z nejpopulárnějších ruských testů - „Určitě“

Tabulka: charakteristika populárních ruských testů

Jméno (výrobce)Formulář vydáníCitlivostpřibližné nákladyKlady a zápory (podle zákazníků)
„Určitě“ („Progressive Biomedical Technologies, Ltd.“, Rusko)Strip proužky25 mIU / ml30–40 s.Recenze testů jsou smíšená: byly zaznamenány falešně pozitivní výsledky a pozdější odpověď na těhotenství (ve srovnání s jinými testy).
Vera (FACTOR-MED, Rusko)Strip proužky20 mIU / ml15-30 r.Mnoho zpráv o falešně pozitivních výsledcích. Samotný testovací proužek má křehkou kvalitu - může být poškozen ještě před dosažením výsledku..
„Biocard HCG“ („Dialat Ltd“, Rusko)Test na pipetové kazetě20 mIU / ml60–90 s.O testu je v síti jen velmi málo recenzí. Mezi nedostatky testu patří fuzzy proužky..

Test "Vera" se prodává téměř v každé ruské lékárně

Jako příklady testů s velmi kontroverzní účinností je třeba uvést několik jmen:

 • výrobce Clover LLC: „Narodil jsem se“, „Pojistit“, „Odpověď“, „Roztomilý test“, „Testovat mediální odpověď“ (všechny mají citlivost 12,5 mIU / ml);
 • výrobce "FACTOR-MED": "Bee-Sure-S";
 • výrobce "Med-Express-Diagnostics": "U test".

Dámské recenze na spolehlivost výsledků na levných testovacích proužcích

Dívky, ahoj všichni !! Při tomto strašném testu (FAITH) píšu s velkým hněvem. Udělal jsem 9 kusů, které mi ukazovaly VŠECHNY 2 pruhy... na které jsem čekal téměř rok... a rozhodl jsem se vzít HCG, dnes jsem dostal v autě odpověď 0,5 -.... LEPŠÍ VŠECHNY, NEKUPUJTE TENTO G... ALE TOTO JE MOJE TAKOVÁ RADA...

maria

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/375815

... mám například jinou zkušenost s testem Vera. Tento test mi řekl dobré zprávy. Velmi odlišný druhý proužek nám dejte vědět o mém těhotenství. Bylo to po týdnu zpoždění a já jsem udělal test v ranní moči (možná to posloužilo jasný a pravdivý výsledek). Doufám, že příště (myslím, že nezastavíme u jednoho dítěte :)) tento test mě nezklame.

S testy Be Confident si nemůžete být jisti vůbec. Nějak jsem si koupil balíček, existuje 25 kusů a všechny byly s reagenciemi. Už je nikdy nebudu brát. Nejlevnější jsou bishurs a lady test. Nedali mi žádná činidla a v B se bishury začaly projevovat dříve než kdokoli jiný //.

smirnywka

https://www.babyplan.ru/forums/topic/87287-test-na-beremennost-budte-uvereny-vrut/

Použil jsem (o testu „Ujistěte se“), nikdy jsem nepodváděl a použil jsem to dražší, ale jednou lhal své přítelkyni... ukázal 1 pruh a ukázalo se, že je těhotenství

AlinkA

https://deti.mail.ru/forum/v_ozhidanii_chuda/planirovanie_beremennosti/test_na_beremennost_budte_uvereny/

Nejlevnější „být jistý“ test pro 10 rublů - nejlepší - nikdy nezklamal. A když to bylo stěží znatelné - bylo to těhotenství....

Katyusha

http://www.woman.ru/kids/medley5/thread/3975894/2/

Stojí to za to přeplatit za drahý test

Jak vidíte, není vždy nutné platit za efektivitu velké peníze. Všechny drahé testy mají analogy stejné společnosti v jednodušší úpravě, což znamená mnohem levnější. Pohodlí použití a estetika (pro zachování testu „pro paměť“) je osobní volbou každého.

Zdá se, že rozumným rozhodnutím je: získání nejcitlivějších zahraničních testů (nebo Evitestu, které se i přes deklarované 20 mIU / ml ukázaly jako „hbité“ v nejranější možné době (před zpožděním). Poté, od prvního dne zpoždění, věnujte pozornost osvědčeným levným zahraničním testům (MOM CHEK, Lady test, Home test). Chcete-li prokázat a udržet výsledek, můžete si koupit Frautest exkluzivní s již potvrzeným těhotenstvím.

Aby nedošlo k plýtvání penězi a vlastními nervy, při rozhodování o provedení těhotenského testu musíte mít správné pokyny týkající se kvality moderních testů. Ne každý z nich poprvé zobrazí správný výsledek. K dnešnímu dni jsou nejúčinnějšími zahraničními testy mezi nimi i „lháři“ a existují i ​​- nepřiměřeně drahé možnosti.

Zjistěte více o těhotenství před zpožděním těhotenským testem

Někteří se zoufale snaží mít dítě, jiní se po nechráněném styku obávají jeho vzhledu. V obou případech pomáhá těhotenský test v raných stádiích rozptýlit pochybnosti a určit blízkou budoucnost ženy. Jeho výsledky se však ne vždy shodují s realitou, proto je nutné vědět, kdy provést testy a které z nich jsou nejcitlivější na těhotenský hormon.

.gif "data-lazy-type =" image "data-src =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/02/1479368278_1468175306_pervye-priznaki-beremennosti-na-rannih-srokah.jpg "alt = "raný těhotenský test" width = "660" height = "440" srcset = " data-srcset = "https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/02/1479368278_1468175306_pervye-priznaki-beremennosti -na-rannih-srokah.jpg 660w, https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/02/1479368278_1468175306_pervye-priznaki-beremennosti-na-rannih-srokah-300x200.jpg 300w "velikosti =" (maximum) -width: 660px) 100vw, 660px "/>

Jak mohu zjistit o těhotenství před zpožděním

Odborníci tvrdí, že neexistují absolutně přesné prostředky pro stanovení těhotenství před začátkem zpoždění. Abychom pochopili, že žena otěhotněla, je nutné zjistit příznaky možného těhotenství a poté vyvodit závěry. Hlavním ukazatelem je hCG, nebo, jak se říká ve vědě, lidský chorionický gonadotropin - hormon, který se začíná produkovat 6-8 dní po oplodnění vajíčka.

Chcete-li se dozvědět o zajímavé situaci před zpožděním, musíte si koupit lékárenský test v rané fázi těhotenství. Podle lékařů bude těhotenský test v raných stádiích nejpřesnější se zpožděním, ale přítomnost hormonu lze monitorovat před nástupem menstruace. Před použitím testu musíte přesně dodržovat pokyny..

Nejpřesnější způsob, jak zjistit přítomnost časného těhotenství, je provedení krevního testu na hCG v dynamice. Můžete provést analýzu 7-10 po očekávaném datu oplodnění, a pokud je výsledek pozitivní, měli byste tuto analýzu provést 1-2krát, abyste viděli růst hormonu. Krev je darována ráno na lačný žaludek.

Druhým způsobem, jak určit počátek těhotenství, je změna základní teploty. Pokud teplota nebyla měřena před početí, postup vám nic neřekne. Dříve (a dokonce i nyní) byl plán BT používán jako metoda antikoncepce, ale v lékařské praxi není taková technika považována za spolehlivou. Nyní se používá ke stanovení plodných dnů..

.gif "data-lazy-type =" image "data-src =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/02/chart.jpg "alt =" graf bazální teploty "width =" 660 " height = "334" srcset = " data-srcset = "https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/02/chart.jpg 660w, https://dazachatie.ru/wp-content/uploads /2018/02/chart-300x152.jpg 300w "size =" (maximální šířka: 660px) 100vw, 660px "/>

Bazální teplota během těhotenství je 99% případů nad 37 stupňů. Sledováním bazální teploty po dobu tří měsíců můžete vytvořit individuální plán, podle kterého bude jasné, zda k těhotenství došlo na základě charakteristik těla..

Z příznaků nástupu těhotenství, které se nevyskytují u všech žen, se rozlišuje implantační krvácení - 30% případů. Tento jev není vždy doprovázen špinením, ale v dolním břiše je téměř vždy nepohodlí. Pokud je během 19-25 dnů cyklu pozorováno drobné krvácení doprovázené bolestí v dolním břiše, lze předpokládat, že se jedná o těhotenství. Někdy je však krvácení způsobeno nemocemi.

Příznaky těhotenství v raných stádiích jsou také hojná sekrece hlenu z pochvy, tzv. Slizniční zátka, otok mléčných žláz, změna sexuální touhy, časté močení.

Kdy mohu začít dělat těhotenské testy?

V souladu se zvolenou metodou stanovení počátku těhotenství je nutné naplánovat nejúspěšnější dny. Testovací proužek ukáže skutečný výsledek 10-14 dnů po oplodnění vajíčka. To se vysvětluje skutečností, že již v 6-8 dnech se hormon uvolňuje s velkou progresí. Po 30-48 hodinách po zahájení výroby hCG dosáhne její hladina 12 mIU / ml a po 72-96 hodinách - 60 mIU / ml. To znamená, že pár dní před začátkem menstruace můžete zjistit skutečný výsledek.

Nejpřesnější těhotenský test v raných stádiích je klinický krevní test na hCG. Pro zkoušku je nutné přijít na ambulanci ráno ráno na lačný žaludek ráno 9-10. Den po očekávaném termínu početí pro dárcovství krve. Takový včasný výsledek je způsoben skutečností, že rozdíl v koncentraci hCG v moči a krvi je 2 dny sekrece.

Které texty jsou nejcitlivější

Sortiment těhotenských testů v lékárně je poměrně široký, ale lékárníci ne vždy doporučují kvalitní výrobky. Je nutné zvolit test od jeho citlivosti k nízkým hladinám hCG a spolehlivosti balení (vodotěsné, uvnitř s kuličkami silikagelu).

V závislosti na potřebách je na trhu inkoustový test, který zaručuje přesné výsledky v kteroukoli denní dobu, klasický expresní systém, který určuje přítomnost plodu v ranní moči a elektronický měřič hCG. Existuje seznam nejčastějších citlivých testů, které se prodávají ve většině lékáren. O každé z nich řekneme něco málo..

Nejpodivnější plánování

Pomocí testu můžete určit úspěšný den oplodnění a hladinu hCG v krvi. Test funguje jako klasický test - shromažďuje se čistá ranní moč (speciální nádoba je v balení), proužek pásu je snížen po dobu 10 sekund na určitou úroveň v nádobě a čeká 5 minut.

Evitest

Evitest nebo Evi je nejběžnějším testem v zemích SNS a prodává se dokonce i v supermarketech. Tato popularita je způsobena vysokou citlivostí na hCG hormon, test, podle výrobců, může stanovit přítomnost těhotenství s přesností 99% s hladinou hormonu 20 mIU / ml.

Různé testy Evitestu jsou dostatečně široké a každá žena si může vybrat vhodný typ expresního systému pro stanovení těhotenství. Výsledek testu lze vidět po 5 minutách, ale nejpozději po 10. V raných fázích těhotenství se doporučuje provést dva testy po dobu dvou dnů a porovnat jas proužků. Čím je pás jasnější, tím vyšší je hladina hormonu těhotenství podle pokynů.

Elektronické testy

.gif "data-lazy-type =" image "data-src =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/02/Clearblue-300x212.jpg "alt =" clearblu "width =" 300 " height = "212" srcset = " data-srcset = "https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/02/Clearblue-300x212.jpg 300w, https://dazachatie.ru/wp-content /uploads/2018/02/Clearblue.jpg 660w "size =" (max-width: 300px) 100vw, 300px "/> Clearblue je nejoblíbenější elektronický těhotenský test na trhu. Elektronický test má stejný postup jako běžný systém ale je to opakovaně použitelné. Pomocí vestavěného optického senzoru je lidský faktor zcela eliminován (nadměrná expozice pásu, zvýšená vlhkost) a výsledky ukazují přesnou úroveň ormona.

Pro analýzu hCG pomocí elektronického testu je také nutné odebrat čistou moč. K přesnějšímu výsledku je zapotřebí opakovaná analýza po 2-3 dnech.

Existuje mnoho způsobů, jak odhalit časné těhotenství, ale jejich spolehlivost je někdy zpochybňována. Chcete-li získat skutečné výsledky, musíte dodržovat testovací pokyny, dodržovat pravidla před darováním krve na HCG nebo si vytvořit vlastní graf bazální teploty pro dny cyklu.

Předčasné těhotenství může být určeno řadou symptomů, v jejichž přítomnosti je snazší určit. Mnoho žen tvrdí, že se první den cítily těhotné..

Nebude zbytečné pochopit, že „testomanie“, která je posedlá mnoha ženami plánujícími těhotenství, může přinést nejen dobré zprávy, ale také zbytečný stres, který je absolutně zbytečný během početí nebo během těhotenství..

Co si o tom myslíš? Čekání na zpoždění nebo zkoušky zásob?

Nejpřesnější těhotenské testy

Moderní těhotenské testy vám umožní získat výsledek téměř okamžitě. Absence bolestivého očekávání je dobrá, přesnost je však mnohokrát důležitější. Proto je důležité ještě před získáním zjistit nejpřesnější těhotenské testy..

Jak fungují moderní těhotenské testy?

Práce jakéhokoli těhotenského testu je založena na detekci chronického lidského gonadotropinu (hCG) nebo jednoduše „těhotenského hormonu“. Pojmenovaná látka je vylučována placentou od okamžiku implantace embrya..

Přítomnost „těhotenského hormonu“ může být stanovena krví nebo močí. První možnost je možná pouze v nemocnici nebo laboratoři, zatímco druhá lze snadno strávit doma.

V lékárnách se prodávají tyto druhy drog:

 • pásové testy;
 • „Tabletové“ testy;
 • „Inkoustové“ testy;
 • digitální testy.

Každý z uvedených druhů se ukázal jako účinný. Spolehlivost moderních metod pro stanovení těhotenství se pohybuje v rozmezí 95–99%. Zvažte konkrétní příklady důvěryhodných produktů pro ženy..

Frautest expres

Vzhledem k tomu, že není těžké uhodnout z názvu, jedná se o německý výrobek. Po mnoho let byl uveden na trh společností Axiom GmbH. Jeho popularita je do značné míry způsobena nízkou cenou. 99% přesnost, která je založena na citlivosti 15 mIU / ml, je také povzbudivá..

Frautest Express vám umožňuje identifikovat „zajímavou pozici“ již 2 dny před možným zpožděním menstruace. Přestože zkušenost ukazuje, že je bezpečnější ji používat se začátkem zpoždění. Jedná se o proužek impregnovaný činidlem, které musí být uchováváno v nádobě s močí po dobu 5 až 10 sekund. Výsledek se objeví po 3-5 minutách. Frautest testy poskytují jasné a jasně viditelné výsledky díky výrobci pomocí speciální latexové technologie.

Frautest exkluzivní

Linka Frautest nebyla bez tryskového testu. Podle výrobce přesnost Frautest Exclusive přesahuje 99%. Citlivost zařízení je 15 mIU / ml.

Hlavní výhodou Frautest Exclusive je absence potřeby sbírání moči, což znamená, že testování je možné kdekoli. Dostatečný výsledek poskytuje komplexní testovací zařízení. Mechanismus je pohodlný a hygienický..

Frautest expert

Společnost Axiom GmbH není při testování tablet nijak pozadu. Její produkt vykazuje těhotenství v koncentraci „těhotenského hormonu“ od 15 mIU / ml. Přesnost testu je tedy 99%.

FRAUTEST Expert je pipetový test v kazetě. Tato konstrukce zlepšuje přesnost výsledku. Povrch tablety má 2 otvory, moč musí být aplikována na jeden z nich pipetou ze soupravy. Ve prospěch těhotenství, vzhled druhého pruhu naznačuje. Nemusí být jasný, ale rovnoměrný a podobný barvě jako kontrolní čára..

Evitest Testy

Tyto testy provádí německá společnost HELM Pharmaceuticals Gmbh. V domácích lékárnách najdete 4 typy testů uvedených výrobců:

 • Evitest One - 1 testovací proužek;
 • Evitest Plus - 2 testovací proužky (druhý proužek se doporučuje použít k potvrzení spolehlivosti výsledku po 2 dnech);
 • Evitest Perfect - tryskový test;
 • Evitest Proof - Tablet Test.

Citlivost těchto léků je 20mME / ml, zatímco jejich spolehlivost dosahuje 99%. Vyhodnoťte skóre testu nejpozději do 10 minut. Nikdy nepoužívejte jeden test dvakrát.

Innotek BB test

Test BB je produkt francouzské společnosti Innotek International Laboratory. Uvedený výrobce se vyznačoval určitou originalitou v oblasti technologie výroby. Podle vývojářů zahrnuje kontrolní proužek činidla protilátky v pevné fázi, které reagují výhradně na hCG, zatímco ostatní látky jsou ignorovány.

Použití inovativní technologie může výrazně snížit pravděpodobnost falešného výsledku. Na rozdíl od výše uvedených léků také test BB reaguje na hCG od 10 IU / L. Vysoká citlivost umožňuje použít ji před zpožděním cyklu. Podle pokynů je to 3 dny.

Metoda použití testu BB odpovídá postupu použitému pro testovací proužky. Nepřítomnost proužků v testu naznačuje nepřesné testování nebo expiraci léčiva. Je třeba poznamenat, že vývojáři doporučují používat moč při pokojové teplotě, to znamená, že sebraná kapalina by měla mírně vychladnout.

Testy HomeTest

To jsou některé z nejcitlivějších testů. 10 mIU / ml mluví za sebe. HomeTest lze bezpečně používat několik dní před možným zpožděním cyklu. Od 1. dne zpoždění určuje lék těhotenství s jistotou 99,9%.

Řada HomeTest zahrnuje jak testovací proužky rozpočtu, tak špičkové testy inkoustových tiskáren. Je pravda, že inovace vyžadují velké výdaje. Uvolněním této drogy je švýcarská společnost Medpack Swiss Group AG.

Inkoustový test Clearblue

Tyto testy vydává britská společnost Clearblue. Jejich spolehlivost dosahuje 99%. Pokud vývojářům důvěřujete, testy Clearblue lze použít až 4 dny před údajnou menstruací. Při čtení výsledku nezapomeňte, že „+“ označuje přítomnost těhotenství, zatímco „-“ označuje jeho nepřítomnost.

Instrukce říká, že popsaný lék lze použít bez ohledu na denní dobu. Výrobci navíc tvrdí, že test Clearblue může odhalit mimoděložní těhotenství. I když vývojáři nejsou mazaný, neměli byste se spoléhat pouze na test v tomto případě, zejména pokud existují zjevné příznaky. Je lepší poradit se s gynekologem. Ačkoli obecně jsou nejspolehlivějšími testy inkoustových tiskáren.

Clearblue digital

Clearblue Digital je jedním z nejnovějších těhotenských testů nové generace. To znamená, že je schopen nejen detekovat hCG v moči, ale také informovat odhadovaný gestační věk.

Clearblue Digital je nejpřesnější těhotenský test před zpožděním. Detekuje těhotenství 5 dní před zpožděním menstruačního cyklu. Taková včasná kontrola je docela možná, ale pouze v případě, že menstruační cyklus nebude fungovat po dobu šesti měsíců.

Elektronický test funguje na stejném principu jako konvenční testovací proužky. Poté, co je kapalina absorbována do proužku, je test aktivován a na elektronické desce se objeví ikona oznamující, že test je vhodný pro použití. Obrazovka pak ozdobí symbol nebo slovo označující výsledek. I přes technický pokrok nelze tento test použít dvakrát..

Testování lze provádět dvěma způsoby: nahraďte špičku pod proudem moči nebo ji spusťte do nádoby kapalinou. Výsledek testu se objeví na digitální obrazovce zařízení po 3 minutách. Poté zařízení zobrazí počet týdnů těhotenství. Přesnost prvního ukazatele je 99% a druhá - 92%. Maximální doba, kterou může zařízení zobrazit, je 5 týdnů..

V jakých případech může test poskytnout falešný výsledek?

I nejpřesnější těhotenský test v raných stádiích může vést k falešným výsledkům. Znamená to, že je na vině výrobce? Ne vždy.

Zvažte, co jiného může způsobit chybu:

 1. Ihned po pohlavním styku byste neměli očekávat odpovídající výsledek testu. „Těhotenský hormon“ se objevuje až po 7-10 dnech po štěpení embrya do děložní dutiny (2 týdny po početí). Kromě toho se hladina tohoto hormonu postupně zvyšuje, proto je v počátečních stádiích možná chyba. Je lepší znovu zkontrolovat negativní výsledek v rané fázi se začátkem navrhovaného cyklu.
 2. Nesprávný výsledek může vést k porušení pokynů poskytnutých výrobcem. Datum vypršení platnosti nelze ignorovat. Zpravidla to není více než 3 roky. K testování také nemůžete použít zastaralou moč. Příčinou chyby může být hormonálně závislá nádorová nebo ovariální dysfunkce. V druhém případě je lepší začít laboratorní analýzou. K nesprávným ukazatelům také často přispívá nepravidelný menstruační cyklus.
 3. Těhotenské testy nejsou vždy schopny určit mimoděložní těhotenství, při kterém se produkuje výrazně méně hCG. Velké množství tekutiny opité v předvečer testování může také snížit hladiny hCG. Kromě toho by v předvečer testování měla být diuretika vyřazena. Použití několika testů od různých výrobců pomůže rozptýlit pochybnosti..

Přes vysokou přesnost nejmodernějších těhotenských testů může konečnou diagnózu provést pouze lékař. Negativní výsledek se zpožděním menstruace o více než 7 dní je příležitostí ke konzultaci s gynekologem.

Přesnost těhotenského testu

Těhotenské testy - jedna z nejpřesnějších metod, jak doma zjistit, zda došlo k oplodnění. Kromě toho je velmi snadno použitelný, nepředpokládá účast třetí strany, lze jej provést velmi rychle a je relativně levný. Mnoho lidí však zajímá, jak přesné těhotenské testy jsou a zda jim lze věřit.?

Existují různé testy pro stanovení těhotenství. Nejjednodušší a nejlevnější z nich jsou testovací proužky. Jsou mezi ženami velmi populární, ale nižší než jejich spolehlivost ve srovnání s dražšími a kvalitnějšími inkoustovými testy. Obecně je přesnost moderních testů velmi vysoká - více než 99%. Výrobci vždy nechávají jedno procento právo na chybu - existuje řada důvodů, proč testy mohou ukázat falešný výsledek. Ale v posledních letech se gynekologové stále více skeptičtí ohledně používání domácích testů. Dnes lékaři určují jejich přesnost jako ne vyšší než 97% a často mnohem nižší. Pokud je však vše provedeno správně a jsou zohledněny faktory ovlivňující výsledek, test může ukázat poměrně přesný výsledek..

 • Nejpřesnější jsou vysoce citlivé inkoustové testy..
 • Musíte dodržovat pokyny pro test, aby výsledky byly co nejpřesnější..
 • Nedotýkejte se reakční zóny testu..
 • Vlhkost nebo špína nesmí vstoupit do testu před analýzou..
 • Zkoušku nelze použít po uplynutí doby skladování nebo v případě zjevného poškození obalu (pouze hermeticky konzervované).
 • Do vzorku moči by nemělo být povoleno vstupovat cizí látky..
 • Nemůžete se pokusit diagnostikovat těhotenství později, než je čas uvedený na testu - nebude to spolehlivý výsledek.

Druhy testů pro detekci časného těhotenství

Od konce 20. století děvčata používají těhotenské testy - v raných fázích je to cenově dostupný a spolehlivý způsob, jak zjistit o svém stavu doma bez pomoci lékaře. Před použitím je užitečné seznámit se s případy, ve kterých se získají chybné výsledky..

Kdy použít

Základem testů je schopnost detekovat hormon chorionický gonadotropin, zkráceně hCG. Je produkován skořápkou embrya, které se později promění v placentu.

Nejprve se oplodněné vajíčko pohybuje trubicemi a po 7 až 10 dnech proniká do děložní dutiny. Tam je embryo implantováno do sliznice, tento proces trvá asi 2 dny. Pokud embryo úspěšně zakořenilo - formuje se placenta a začíná se vyvíjet plod.

Od tohoto období se vytváří hCG, přítomnost hormonu ukazuje laboratorní krevní test. V moči je jeho akumulace 2krát nižší. Bude trvat nějakou dobu, než se množství zvýší, aby test rozeznal „těhotenský hormon“. Přesné ukazatele se objeví po 1-2 dnech zpoždění, kdy od chvíle početí uběhne 10-14 dnů. Testy nové generace projdou výsledkem dříve - několik dní před zpožděním.

Při plánování těhotenství ženy někdy měří bazální teplotu po dobu 3 měsíců a sestaví plán. Zvýšené hodnoty před menstruací ukazují na úspěšnou fixaci embrya v děloze.

Odrůdy

Pokud žena není těhotná, její tělo neobsahuje více než 5 mU / ml hCG. Testy se liší stupněm citlivosti a určují jeho přítomnost na úrovni 10 až 30 mIU / ml.

Někteří lékaři se však domnívají, že všechny testy diagnostikují těhotenství stejně, když je koncentrace hormonů nejméně 25 mU / ml, a za stupeň marketingové citlivosti výrobců se považuje míra citlivosti.

V lékárnách existují testy, které se liší konstrukcí:

 • Pruhy. Jedná se o rozpočet a rozšířenou rozmanitost. Nejprve se odebere ranní moč, pak se do nádoby sníží proužek na požadovanou úroveň.
 • Tableta. Zařízení je kazeta se 2 okny. Na první, kapičky moči se aplikují pomocí pipety, ve druhém vidí výsledek.
 • Proud. Je umístěn pod pramen moči, je považován za nejlepší. Je to pohodlné, hygienické a spolehlivost je srovnatelná s krevním testem. Tato odrůda ukazuje výsledek před zbytkem, před zpožděním, můžete jej použít bez ohledu na denní dobu.
 • Elektronický. Zařízení nové generace je schopné indikovat období v týdnech. Někdy se vyskytuje u vyměnitelných kazet, proto se používá opakovaně.
 • Nádrž. Tato odrůda je vzácná, jedná se o nádobu na moč s pruhem umístěným uvnitř.

Princip zkoušek je stejný. Činidla v nich obsahují protilátky proti hCG, pokud je přítomen hormon, nakreslí čáru. Pokud je výsledek negativní, objeví se 1 kontrolní řádek. 2 čáry označují úspěšnou implantaci embrya. Pokud neexistují žádné sloupce, indikátory se nezapočítávají. K tomu dochází, když nebyly dodrženy pokyny nebo byl test uložen nesprávně..

Proč dochází k chybným výsledkům

K určení těhotenství se používá pouze čerstvá moč. 15 minut po odběru se zvyšuje pravděpodobnost chyby. Falešně negativní výsledek je běžnější a je získán, pokud je koncentrace hCG hormonu nedostatečná. K tomu dochází z následujících důvodů:

 • příznivá doba pro stanovení těhotenství ještě nenastala;
 • žena má onemocnění ledvin, hCG se v moči nehromadí a jeho přítomnost prokáže pouze krevní test;
 • nepoužívá se ranní moč;
 • den předtím dívka vypila hodně tekutin nebo si vzala diuretika;
 • test vypršel.

Falešně pozitivní výsledky se získají, když žena vezme léky obsahující hCG. Zvýšená koncentrace hormonu je způsobena neoplazmy a některými nemocemi. Po potratu, potratu, mimoděložním těhotenství zůstává v těle po určitou dobu zvýšená hladina hCG.

Při zjištění těhotenství zůstává pravděpodobnost chyby vždy doma. Inkoustový test je považován za spolehlivý, ale jeho výrobci také dělají chybu. Nejpravdivější zůstávají lékařské metody pro stanovení těhotenství.

16 nejlepších těhotenských testů

Alespoň jednou za život musela každá dívka použít těhotenské testy. Jedná se o jednoduchá zařízení určená pro domácí použití, není třeba žádných speciálních příprav a speciálních nástrojů a výsledek je znám za pár minut. Je to snazší a rychlejší než domluvit schůzku s lékařem a vzhledem k relativně nízkým nákladům nepřekvapte poptávku po zboží v této kategorii..

Je třeba si uvědomit, že ani ten nejcitlivější těhotenský test nedává 100% správný výsledek. Určitě potvrdit, že početí dítěte může být vyšetřeno pouze gynekologem a ultrazvukem. V tomto případě však hraje netrpělivost a někdy i nemožnost navštívit lékaře - a žena jde do lékárny na jednoduché zařízení.

Dnes je v různých cenových relacích nabízeno mnoho různých těhotenských testů. Všichni pracují na přibližně stejném principu. Ale také mají významné rozdíly. Použitím nejlepších těhotenských testů můžete získat výsledek, který je spolehlivý o 95% nebo více, od prvního dne zpoždění. Ale který těhotenský test je nejpřesnější a nejspolehlivější? Za zmínku stojí, protože výsledek ovlivní psycho-emoční stav vzrušené ženy a její další kroky.

Ne všechny dívky jsou informovány o tom, co jsou těhotenské testy, jaký je jejich rozdíl a vlastnosti použití. Moderní výrobci nabízejí podobná zařízení několika typů.

Testy na proužky nebo proužky

Je to tenký proužek tlustého papíru potažený speciálním činidlem. Pruh je ponořen do sklenice moči, po několika minutách získáte výsledek. To neznamená, že se jedná o nejpřesnější těhotenský test, jeho citlivost je od 25 mIU / ml. Cena tohoto zboží začíná od 10 rublů a obvykle nepřesahuje 100 rublů.

nevýhody

 • Aby se dosáhlo správného výsledku, měla by být zkouška provedena ráno..
 • Pokud nadměrně zatěžujete proužek ve sklenici moči, je pravděpodobnost chyby vysoká.
 • Není to nejvíce hygienická metoda.

Výhody

 • Dostupnost.
 • Nízká cena.
 • Často dokážou být přesnější než drahé protějšky.
 • Snadné použití.

Tyto testy nakonec používají i lékaři při vyšetřování pacienta, což znamená, že jim lze důvěřovat.

Hodnocení nejlepších proužkových testů pro těhotenství

Hodnocení# 1# 2# 3
Titul
Nejpodivnější plánování

FRAUTEST Double contro

Evitest č. 1

Evitest č. 1

Cena jednoho proužku je od 30 do 85 rublů. Tento test je podle spotřebitelských recenzí pro rok 2017 nejobvyklejší.

  Vysoce přesné výsledky. Láce. Lze použít od prvního dne zpoždění menstruace.
  Nepříjemnost použití.

FRAUTEST Double contro

Náklady na takový test jsou od 30 do 100 rublů za kus. Země původu - Německo.

  Snadné použití doma. Dostupná cena. Rychlý výsledek. Přesnost až 99%.
  Abyste mohli test použít, musíte odebrat moč a udržet v ní proužek - to není vždy a není vhodné pro každého, zejména pokud se rozhodnete zjistit přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství na silnici.

Lady test

Nejlevnější možnost zkontrolovat přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství. Jeden pás stojí pouze 15 rublů.

  Náklady. Kompaktnost.
  Citlivost - 20 mIU / ml. V časných stádiích těhotenství nemusí být určeno. Pro jistotu musíte koupit několik testů najednou a použít je najednou.

Nejpodivnější plánování

Prodává se jako souprava, která obsahuje pět proužků, které umožňují určit ovulaci, dva proužky určené k určení těhotenství a kapacitu pro sběr moči v množství sedmi kusů. Cena takové sady je asi 380 rublů.

  Skvělá sada pro ženy plánující těhotenství. Přítomnost nádob pro sběr moči v soupravě je velmi výhodná. Můžete jej použít bez čekání na zpoždění ve vaší době. Přesnost výsledků - 98%.
  Vysoká cena.

Frautest expres

Výrobce tvrdí, že citlivost testu je 15 mMKE / ml. Pro použití testu není nutné čekat na zpoždění menstruace, přítomnost těhotenství lze pomocí tohoto testu zkontrolovat dva dny před menstruací.

Výsledek je vidět po 3 nebo dokonce 5 minutách po odstranění proužku z nádoby moči.

  Vysoká přesnost výsledků (až 99%). Snadné použití. Relativně nízké náklady (balení s jedním pruhem stojí asi 70 rublů).
  Nepříjemnost použití.

Tryskové těhotenské testy

V tomto případě je pásek nahrazen přímo pod proudem moči, což je ve skutečnosti již jasné z názvu. Citlivost tohoto testu je mnohem vyšší - od 10 mU / ml. Ale stojí to víc - od 110 do 200 rublů.

Výhody

 • Velmi citlivé.
 • Hygienický.
 • Lze jej použít kdykoli během dne..

nevýhody

 • Náklady.

Hodnocení nejlepších testů těhotenství tryskáním

Hodnocení# 1# 2# 3
Titul
NEJVYTŠÍ VÝHRADNÍ

Evitest Perfect

Vera Plus

Vera Plus

Není to tak dávno, ruské farmaceutické společnosti se také naučily, jak provádět spolehlivé těhotenské testy. Sortiment zatím není tak široký, ale přesto je z čeho vybírat.

Všechny výrobky prošly více zkouškami, jsou oficiálně zaregistrovány a získávají osvědčení o kvalitě. Se mohou pochlubit stejnou citlivostí jako produkty evropských a amerických firem, ale stále nemohou.

Některé značky však nabízejí poměrně vysokou kvalitu - a co je nejdůležitější - cenově dostupnější produkty. Například Vera-plus - tryskový těhotenský test s citlivostí 20 mIU / ml.

  Všichni spotřebitelé jednomyslně uznávají praktický design tohoto zařízení..
  Některé ženy si stěžují na nespolehlivost výsledků. Náklady na takový test se pohybují od 80 do 100 rublů, což je poměrně drahé pro domácí produkt s velkým procentem chyb.

Evitest Perfect

Tyto testy, které jsou vhodnou alternativou k předchozí značce, se provádějí také v Německu a vyznačují se vysokým procentem spolehlivosti..

  Schopnost určit přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství od první do pozdní menstruace. Rychlý výsledek. Použitelnost.
  Cena 185 rublů je pro mnohé nevýhodou. Existují inkoustové testy a levnější.

NEJVYTŠÍ VÝHRADNÍ

Další tryskový těhotenský test, ne nižší než ten předchozí. Poptávka po této značce je způsobena nejen dobrou kvalitou a spolehlivostí - jsou to nejdostupnější ze všech analogů od zahraničních výrobců.

  Vysoká citlivost na testy - těhotenství lze prokázat již 2-3 dny po oplodnění. Správný výsledek - chyby jsou vydány v méně než 2%. Pohodlí a snadné použití - zvládne to i mladá dívka. Schopnost vybrat nejlepší možnost z rozsáhlé řady různých produktů tohoto typu.
  Nevýhodou tohoto testu pro mnohé je jeho cena, ale ve skutečnosti to není tak drahé - od 140 do 350 rublů.

NEJVYŠŠÍ KOMFORT

Německý výrobce po celá desetiletí vyrábějící vysoce kvalitní a spolehlivé výrobky pro ženy. Podle recenzí jsou testy této konkrétní značky považovány většinou gynekologů a jejich pacientů za nejspolehlivější a nejspolehlivější..

  Vysoká citlivost testů - těhotenství lze určit již 2-3 dny po oplodnění vajíčka. Přesný výsledek - chyby se vyskytují u méně než 2%. Pohodlí a snadné použití - zvládne to i mladá dívka. Schopnost vybrat nejlepší možnost z rozsáhlé řady různých produktů tohoto typu.
  Náklady. 350 rublů.

Prémiová diagnostika

Tento test je oceněn mnoha ženami. Je velmi pohodlné použití a je relativně levné - pouze 120 rublů.

  Snadné použití - není třeba shromažďovat moč. Dostupná cena. Při použití testu v první nebo druhý den zpoždění je přesnost výsledku 99%. Rychle ukazuje výsledek..
  Mezi spotřebitelskými recenzemi nebyly nalezeny žádné negativní recenze.

Hodnocení nejlepších těhotenských testů na tabletu

Hodnocení# 1# 2# 3
Titul
HCG Biocard

LADY TEST

Frautest expert

Clearblue digital

Podle hodnocení zákazníků je tento test jedním z nejspolehlivějších k dnešnímu dni. Určuje nejen přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství, ale také dobu přesnosti až 3 týdny.

Pokud je doba delší, zobrazí se na displeji „3+“.

  Přesnost stanovení těhotenství a termínu podle výsledků výrobce a výzkumu je 92%, test lze použít 4 dny před začátkem očekávané měsíční.
  Vysoká cena. Ne každá žena má zájem znát gestační věk při používání testu, protože stále musíte navštívit gynekologa, abyste určili termín a registraci. Tato funkce výrazně zvyšuje cenu, což je z pohledu kupujících jistá minus.

LADY TEST

Další populární mezi ženami, těhotenský test, včetně pipety.

  Zobrazuje skutečné výsledky od prvního dne zpoždění. Při výrobě vysoce kvalitních materiálů. Nízké náklady. Není nutné kupovat pipetu zvlášť, protože je součástí balení. Rychle ukazuje výsledek. Pohodlné použití. Pouze 1% šance, že test selže.
  Pokud jsou pokyny nesprávně použity, musíte na výsledek dlouho čekat. Balení není příliš pohodlné.

VĚDĚTE NYNÍ OPTIMA

Nejpřesnější test všech výše uvedených možností tabletu. Je ideální nejen pro použití doma, ale také v nemocnici.

Spotřebitelé tvrdí, že test s vyšší citlivostí nelze nalézt.

  Síla. Pohodlí. Atraktivní design. Rychlý výsledek. Lze uložit jako paměť. Dobrá cena.
  Pokud si pečlivě nepřečtete návod k použití, čekáte na výsledek velmi dluh.

Frautest expert

Ať už říkáte cokoli, velmi velké procento žen důvěřuje produktům zahraničních farmaceutických společností. A v některých ohledech mají pravdu - koneckonců, na západě jsou taková zařízení praktikována po dlouhou dobu, na rozdíl od naší země, a samozřejmě vědí, co je třeba zvážit při provádění testů a jak je co nejspolehlivější.

Tyto testy se provádějí také v Německu a vyznačují se vysokým procentem důvěry..

  Rychlý výsledek. Vysoká přesnost. Normální cena - až 150 rublů.
  Nepříjemnost použití.

HCG Biocard

Jedná se o tabletový test se sadou reagencií, které lze zakoupit v lékárně od 60 rublů. Ke kazetě je připevněna praktická pipeta s těstem a okny.

Podle recenzí je to velmi citlivé, byly případy, kdy tabletka zachytila ​​početí ještě před zpožděním menstruace.

  Vysoká citlivost. Rychlý výsledek. Nízké náklady. Včetně pipety.
  Sběr moči.

EVITEST PROOF

Pokud jde o přesnost výsledků, počínaje spotřebitelskými recenzemi, je tento test Sami nejlepší ze všech odrůd tablet. Balení s testem jedné tablety stojí asi 190 rublů.

  Pohodlný test, který umožňuje rovnoměrné rozložení moči, a tím zvyšuje přesnost údajů. Činidlo, které určuje přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství, je umístěno hluboko ve zvláštním okně, nelze se ho dotknout, což znamená, že se tam znečištění nedostane.
  Nepříjemnost použití. Je nutné opatrně nalít moč do okna, aby nedošlo k naplnění celého testu.

Jaké další těhotenské testy kupují

Každá žena si může vybrat test tuzemského nebo zahraničního výrobce jednoho nebo druhého typu, v závislosti na jejích finančních schopnostech a úkolech. Nelze jednoznačně říci, který těhotenský test je lepší - dokonce i drahé zařízení osvědčené značky může „podvádět“, pokud například pacient porušil pravidla použití nebo nebyly splněny požadavky na uchovávání testu. Podle recenzí a pozorování lékařů však můžete vytvořit seznam nejspolehlivějších a nejspolehlivějších produktů..

Existuje několik dalších testů, zejména standardních proužků, od tuzemského výrobce, jehož cena začíná již od 5 rublů, ale spolehlivost a spolehlivost takových produktů je velkou otázkou. Abych byl spravedlivý, musím říci, že německé i americké testy mohou být špatné. Zde hodně záleží na trvanlivosti testu, za jakých podmínek byl transportován a skladován. Mnoho dívek se doporučuje zakoupit tři nebo čtyři testy od různých společností najednou a používat je střídavě po dobu 2-3 dnů. A pak porovnejte výsledky. Přestože se vyskytly případy, kdy všechny čtyři nebo pět testů prokázaly počátek těhotenství, ale ve skutečnosti tomu tak nebylo, častěji je možné získat průměrný spolehlivý výsledek.

Takže podle všech výše uvedených provedených průzkumů porodníků, gynekologů a žen různého věku a postavení, můžete provést takové hodnocení nejcitlivějších a „správných“ těhotenských testů (ve snižování):

 • Frautest;
 • Jasně modrá;
 • Buďte ujištěni;
 • BB test;
 • Jistota;
 • Evitest;
 • Mon Ami;
 • Bona Dia;
 • Know-how;
 • Ministrip.

zjištění

Závěrem je třeba znovu připomenout, že 100% přesného výsledku lze dosáhnout v gynekologické ordinaci až po vyšetření a ultrazvuku. Nepodléhejte proto emocím dopředu, pozitivním i negativním, a nespěchejte do unáhlených rozhodnutí.

Články O Neplodnosti