Hlavní Neplodnost

Evitest těhotenské testy: funkce, typy a aplikace

Moderní žena má možnost si vybrat, který test použít pro domácí definici těhotenství. Výběr je skvělý - jedná se o jednoduché proužky a složitější testy s kazetami, a dokonce i elektronická opakovaně použitelná zařízení. Většina férového sexu si je jistá, že test musí nutně odpovídat kombinaci ceny a kvality, a jedním z nejpopulárnějších testů značky Evitest se říká tento poměr.

Jaké jsou?

Evitest je německá značka, která znovu potvrzuje, že německá kvalita není jen běžnou frází, ale také jistým garantem spolehlivosti, bez ohledu na to, co. Výrobní společnost je známá jako jeden z předních světových výrobců testovacích diagnostických systémů. Produkuje ovulační testy, těhotenské testy. Diagnostické systémy pro „zajímavou situaci“ doma této značky představují čtyři položky.

Evitest one

Nejjednodušší ze všech dostupných možností. Jedná se o pravidelný expresní test, strip strip. V krabici je jeden pásek pro jedno použití. Na určitou dobu klesá v moči.

Evitest Plus

Je to také jednoduchý systém, ale skládá se ze dvou proužků. Jeden může dostat odpověď na otázku zájmu a druhá je určena k potvrzení nebo vyvrácení primárního výsledku. Získává se ponořením distální části proužků do moči..

Evitest důkaz

Verze tabletu, která má podle výrobců vyšší přesnost, kterou poskytuje samotný design - testovací proužek je spolehlivě zakryt plastovým pouzdrem. Souprava obsahuje pipetu, která vštípí shromážděnou moč. Kapalina se aplikuje v jednom okně do pouzdra a ve druhém se objeví výsledek.

Evitest Perfect

Jedná se o tryskové akční systémy. To znamená, že nemusíte shromažďovat moč v nádobě, stačí během močení zařízení umístit pod proud moči. Model má dokonale přijatelný držák, který usnadňuje postup a savou špičku.

Toto je nejdražší test z řady Evitest, ale nazývá se to nejpřesnější a nejhygieničtější..

Jak fungují?

Navzdory skutečnosti, že při použití výše popsaných druhů Evitest je pozorována určitá rozmanitost, hlavní „mechanismus“ účinku je zcela totožný. Každý systém určuje těhotenství přítomností molekul chorionického gonadotropinu - hormonu hCG v moči. Chemické činidlo se aplikuje na testovací zónu proužků, na absorpční špičku tryskového testu, který, když je látka detekována v moči, s ní vstoupí do chemické reakce, která zajišťuje zbarvení druhého proužku.

HCG je produkován v ženském těle ve velkých množstvích po implantaci embrya a embryo bude fixováno v dutině reprodukčního orgánu, kde bude muset strávit dalších 9 měsíců. Implantace obvykle nastává týden po početí, průměrná doba je od 6 do 9 dnů. Po implantaci se hladina hormonální účinné látky každé dva dny zdvojnásobí.

Hormon proniká do moči poněkud později než do krevní plazmy, ale obvykle na začátku zpoždění další menstruace její obsah v moči překračuje práh citlivosti testovacího systému a molekuly hCG se stanou rozlišitelnými pro činidlo většiny existujících testovacích systémů. Proto se doporučuje testovat nejdříve první den opožděné menstruace. Nejčasnější období je 4 dny před zpožděním. Ale k určení těhotenství před začátkem zpoždění mohou v zásadě pouze ultrasenzitivní testy.

Sensitivity Evitest neumožňuje tyto testy klasifikovat jako takové. Je to 20 mIU / ml, což znamená vysokou, ale ne velmi vysokou citlivost. Tento práh pro vnímání účinné látky v moči naznačuje, že testy mohou stanovit těhotenství nejen po zpoždění, ale také několik dní před začátkem.

Výhody a nevýhody

Všechny testy této značky jsou jednorázové - a proužky, kazety a inkoustové systémy. Rovněž není poskytována jiná úroveň citlivosti než výše. Současně má každý z testů této značky své výhody a nevýhody..

Evitest one

Má pouze jeden proužek. A to je definitivní mínus, protože pro potvrzení budete muset znovu jít do lékárny, abyste si koupili druhý test. Nevýhody systému také zahrnují nutnost shromažďovat moč ve zvláštním kontejneru před provedením autodiagnostiky. To může být nepohodlné, pokud je žena mimo její domácí toaletu, a také vyžaduje dlouhou dobu na diagnostiku. Výhody systému v jeho nízké ceně a dostupnosti - testy typu One jsou v jakékoli lékárně.

Evitest Plus

Obsahuje 2 proužky. Dvojitý test je praktičtější, protože vylučuje nutnost, aby žena kupovala druhý proužek samostatně. Proužky v balení jsou nabízeny ve dvou samostatných obalech. Nepochybnou výhodou tohoto systému je jeho cena.

Pokud si koupíte 2 samostatné proužky, budou stát mnohem více než 1 dvojitý set.

Nevýhody testu jsou stejné jako u jediného proužku - musíte odebrat moč.

Evitest důkaz

Není třeba hledat nádobu na moč, protože je součástí balení. Také v krabici je také pipeta, která by měla být shromažďována a instilována moč do speciálně určeného prostoru v krytu. Mezi výhody žen ve svých hodnoceních uvádějí poměrně vysokou přesnost, hygienu testu.

Zjevnou nevýhodou je však cena - test typu tablet stojí podstatně více než pásový proužek.

Evitest Perfect

Výbuchová zkouška je pohodlná, držák pomáhá provádět výzkum během několika minut s maximálním komfortem a hygienou. Výhodou je, že žena není „připoutána“ ke své vlastní toaletě, může udělat test kdekoli - v práci, na toaletě univerzity atd. Před testováním není nutný odběr moči. Systém je považován za vysoce přesný..

Jediným negativním je nejvyšší cena z celé řady diagnostických systémů.

Jak používat?

Pro každý model testu Evitest jsou uvedeny podrobné pokyny, které pomohou správně diagnostikovat a získat spolehlivý výsledek. Upozorňujeme, že dodržování požadavků výrobce je velmi důležitou podmínkou, pokud chcete na vaši otázku získat přesnou odpověď.

Evitest One a Evitest Plus

Mělo by se postupovat předem, aby se zajistilo, že existuje nádoba, do které shromažďujete moč. Může to být speciální plastová nádoba z lékárny nebo jen skleněná nádoba, například z dětské výživy. Měl by být čistý, suchý. Po odběru moči by se měl pás dostat z vaku a držet jej za část protilehlou distálnímu konci. Strana považovaná za potápěčskou zónu by měla snížit proužek v moči na úroveň označenou tmavým pruhem. Musíte jej ponechat v moči po dobu asi 5 sekund, poté se pásek vyjme a položí na rovný a suchý vodorovný povrch..

Po 3-5 minutách můžete výsledek vyhodnotit. Ale nezdržujte se, protože po 10 minutách bude rozsudek neplatný, mohou se v testu objevit anomálie, které nesouvisejí s těhotenstvím, například šedý pruh místo druhého pruhu. Takový proužek je stopa činidla po sušení, neznamená to těhotenství. Pozitivní výsledek z Evitestu vypadá jako malinová nebo lila 2 proužky. Zápor je reprezentován jedním pruhem v kontrolní oblasti..

Evitest důkaz

Sbírat moč do kontejneru, je součástí balení. S pipetou, která je také k dispozici, musíte shromáždit trochu moči. Kazeta by měla být umístěna na rovném povrchu, nesnažte se ji držet v rukou. Na okno se aplikují 4 kapky kapaliny. Pak musíte počkat 3 až 5 minut, ale ne více než 10 minut, abyste dostali odpověď na otázku o přítomnosti nebo nepřítomnosti těhotenství..

Evitest Perfect

Odstraňte uzávěr ze špičky, umístěte jej pod proud moči a močte po dobu 5 sekund. Poté se musí víčko vrátit na původní místo a zařízení umístit na rovnou plochu mimo vodu po dobu 3-5 minut. Pak byste měli vyhodnotit výsledek..

Který si vybrat?

Který z prezentovaných testů je lepší zvolit pro použití, je jen na vás. Záleží na vašich finančních možnostech a osobních preferencích. Pokud mluvíme o přesnosti, pak se všechny čtyři typy vyznačují vysokou přesností, což potvrzují recenze žen na tematických fórech na internetu..

Pokud jste si jisti, že test bude muset být proveden jednou, můžete s ním projít. Pokud musíte test provést znovu, je lepší si zakoupit dvojitou verzi, takže můžete výrazně ušetřit.

Hlavní věcí je vybrat kvalitní produkt. Vezměte systém pouze v lékárně, vyhněte se nakupování v supermarketu, protože podmínky skladování zde často nejsou splněny. Nezapomeňte vyhodnotit datum exspirace, protože vypršené činidlo nemůže zaručit normální chemickou reakci..

Pokud test provedete před zpožděním nebo bezprostředně po jeho zahájení, proveďte test na ranní moč - je koncentrovanější a hustší. Pokud jste užili drogy hCG, pak při provádění domácí zkoušky neexistuje žádný důvod. Pokud máte pochybný výsledek, opakujte test po 48 hodinách.

lékařský pozorovatel, specialista na psychosomatiku, matka 4 dětí

Těhotenský test "Evitest": recenze

Dnes vám bude Evitest představen. Recenze, návod k použití, náklady a odrůdy tohoto testu musí být prostudovány každou moderní ženou. To je zvláště důležité pro plánování těhotenství. Produkty, které jsou předmětem zkoumání, se nepovažují za žádnou inovaci. Těhotenské testy vám pomohou rychle zjistit, zda je žena v zajímavém postavení nebo ne. A to se děje doma. Proto jsou tyto testy obzvláště populární..

Popis

Recenze o "Evitestu" se liší. O čem to celé je?

Evitest je název těhotenského testu. Ale to není všechno. S podobným názvem existují testy ke stanovení ovulace. Řekneme vám také něco o nich..

Hlavní věc je, že Evitest je poměrně populární značka. Téměř každá dívka o ní slyšela. Měli byste věnovat pozornost těhotenským testům pod touto značkou??

Recenze produktu „Evitest“ často zdůrazňují, že tyto produkty pomohou rychle a efektivně určit těhotenství od prvního dne zpoždění menstruačního cyklu. Těší dívky, že produkt má několik odrůd.

 • Evitest Van;
 • Evitest Plus;
 • Evitest Důkaz;
 • "Důkazní test".

Všechny tyto testy můžete použít na jakémkoli vhodném místě: v kavárně, doma, v nákupním centru nebo v nemocnici. Hlavní věc je vybrat si produkt, který uspokojí touhy dívky, která se chystá v blízké budoucnosti stát matkou.

Evitest one

Pár slov o každém typu studovaného produktu. „Evitest“ recenze dostávají většinou dobré. Každá dívka si může vybrat test na diagnózu těhotenství, který nejvíce uspokojí její touhy a potřeby.

Evitest Van je nejjednodušší rychlý test. Skládá se pouze z jednoho proužku se speciálním činidlem. Takové výrobky nejsou příliš populární, protože nejčastěji dívky musejí provádět několik testů najednou..

Evitest Plus

Z tohoto důvodu je Evitest Plus perfektní. Tento typ těhotenského testu je nejjednodušší metodou pro diagnostiku zajímavé situace doma. Na rozdíl od předchozí verze najdete v krabici s Evitest Plus 2 testovací proužky. Lákavá nabídka pro každou ženu!

Recenze "Evitest" tohoto typu jsou pouze pozitivní. Dívky berou na vědomí, že zakoupením produktu Evitest Plus si každý bude moci bez dodatečných nákladů znovu zkontrolovat výsledek. A nemůže se jen radovat.

Důkaz

Evitest je poměrně běžná značka. A proto se nezastaví u primitivních rychlých testů.

Chcete získat přesnější a rychlejší výsledek? Je čas věnovat pozornost Evitest Proof. Toto je tabletový test. K dosažení výsledku budete muset použít speciální pipetu. S ním na testovací tabletu musíte kapat 4 kapky moči a chvíli počkat.

Tyto recenze „Evitest“ jsou také docela dobré. Ženy jsou s konfigurací testu spokojeny. V krabici s ním je tablet a kapátko. To vše je nezbytné pro úspěšný test doma..

Evitest Perfect

Posledním typem Evitestu je inkoustová verze. Říká se tomu Evitest Perfect. Test je kazeta. Co to znamená? K získání výsledků se používají speciální vyměnitelné kazety. Test „Evitest“ hodnotí dobrý typ skutečnosti, že ve spojení s Evitest Perfect najdete několik takových zařízení. Výměna kazet je jednoduchá a přesnost diagnostiky potěší.

Jedinou významnou nevýhodou, o které mnozí mluví, je cena Evitest Perfect. Pokud však chcete získat nejpřesnější, nejrychlejší a nejspolehlivější výsledek těhotenského testu, měli byste utratit peníze. Použití takového zařízení je mnohem snazší než všechny předchozí testy..

Dostupnost

Těhotenský test „Evitest“ pozitivní recenze vydělává nejen za svou slávu, ale také za dostupnost. Tato zařízení najdete v jakékoli lékárně v Rusku. Testy jsou na displeji, ani se nemusí ptát prodejce.

Kromě toho jsou některé Evitests prodávány v pokladnách v supermarketech. Hledání těhotenského testu proto není obtížné. Potěší to dívky - není třeba nakupovat na konkrétním místě. To výrazně šetří čas na přípravu testu..

Vyskytují se také recenze negativního plánu „Evitest“. Studovaná zařízení opravdu vykonávají svou práci dobře. Kromě toho si můžete vybrat test podle svých potřeb..

Ale zároveň musíte za značku přeplatit. Například, Evitest Plus bude stát 150 rublů, „Van“ - 90 a „Perfektní“ - 300. Jedná se o průměrné ceny, které se mohou lišit v závislosti na oblasti bydliště dívky.

Kupující poukazují na to, že podobné těhotenské testy mohou vždy najít za nižší cenu. Například pro 30 - 50 rublů. Nejedná se o pohádku, ale takové testy se také používají. A ne horší než "Evitest". Recenze zdůrazňují, že ne každý je ochoten zaplatit za známou značku v Rusku.

Citlivost

Může Evitest pomoci před zpožděním? Hodnocení zákazníků se v této oblasti liší. Někteří říkají ano, test přesně určuje těhotenství před zpožděním. A někdo říká opak.

Čemu věřit? Jen fakta. Na balíčcích s přípravkem Evitest je často vidět citlivost testu 20 mME / ml a dokonce i 10. Jedná se o zařízení, která vám umožní určit těhotenství krátce před zpožděním kritických dnů. Lékaři však stále nedoporučují diagnostiku dříve než měsíční období..

Faktem je, že některé ženy v recenzích "Evistest" zdůrazňují, že ve skutečnosti je jeho vysoká citlivost podvodem. Obvyklý marketingový trik. Citlivost takových testů je ve skutečnosti standardní - 25 mME / ml. A před zpožděním je lepší je nepoužívat. Vysoká pravděpodobnost falešných výsledků.

Přesnost

Je možné použít finanční prostředky před zpožděním kritických dnů? Recenze týkající se těhotenského testu „Evitest“ v tomto ohledu nejsou nejlepší. Takové produkty často označují nepravdivá data. Proto je lepší počkat na zpoždění menstruace. Ideálně testujte 2-3 dny po předpokládaném začátku kritických dnů.

Recenze týkající se testu „Evitest“ jsou různorodá. Často si navzájem odporují. Ženy říkají, že se nyní Evitest stále více mýlí. A několik testů provedených v řadě (nebo s rozdílem 1-2 dnů) může vykazovat odlišné výsledky. To je normální u moderních domácích těhotenských testů. Nikdo není v bezpečí před chybami.

Před a po

Mám použít Evitest před zpožděním? Jak jsme řekli, ne. Je vhodné se těmto pokušením vyhnout. A není to vůbec kvalita produktu, ale vlastnosti ženského těla.

Domácí rychlé testy pro diagnostiku těhotenství reagují na hladinu hCG obsaženou v moči. Začíná rychle růst až po zpoždění kritických dnů. Až dosud jsou všechny testy považovány za nepřesné..

Po zpoždění lze Evitest použít okamžitě. Recenze ukazují, že tyto testy jsou skvělé pro kontrolu těhotenství po menstruaci, která nebyla včas doručena. Je vhodné opakovat diagnózu několikrát s přestávkou 1-2 dny. Tím se zlepší přesnost procesu..

Snadnost použití

Mám používat těhotenský test Evitest před zpožděním? Recenze v této oblasti lze vidět jinak. Kupující používají test před a po zpoždění. Můžeme s jistotou říci, že dívky jsou potěšeny snadností používání těchto výrobků..

Evitest zpravidla nevyžaduje žádné speciální dovednosti a znalosti. Podle pokynů v testovací krabici můžete snadno zkontrolovat těhotenství. Podivné, ale většina žen zdůrazňuje jejich snadné použití ve svých recenzích.

Koupit nebo ne

"Evitest" na ovulační recenze dostávají většinou dobře. Tuto metodu diagnostiky „X-dne“ pro početí používají některé dívky. A velmi úspěšně. Přípravek Evitest nezpůsobuje žádné poruchy v diagnostice ovulace. A je to velmi příjemné.

Měl bych se dokonce spojit s Evitestem? Odpověď závisí na osobních preferencích zákazníka. Nyní recenze o Evitestu nám ukazují zhoršení kvality těchto produktů. Ale ne kritické. Testy této značky jsou stále považovány za jeden z nejlepších. To bude muset být zohledněno..

Při diagnostice těhotenství se doporučuje zakoupit testy od různých výrobců. A na "Evitest" by nemělo být zapomenuto. Není divu, že tato značka v Rusku stále vede.

Evitest těhotenský test a pravidla pro jeho použití

Rychlé těhotenské testy jsou dnes populární po celém světě. Evitest těhotenský test zaujímá vedoucí postavení v přesnosti.

Jedná se o speciální zařízení pro imunochromatografické studie raného těhotenství. Testovací indikátor reaguje na těhotenský hormon - hCG, pokud jsou jeho ukazatele v moči nejméně 25 mIU / ml. Moderní rychlé testy určují přítomnost těhotenství i po dobu 10-14 dnů.

Jak Evitest těhotenský test funguje

Jakýkoli test pro stanovení těhotenství, včetně přípravku Evitest, funguje podle jediného principu - určuje přítomnost hCG (těhotenského hormonu) v moči ženy, jejíž produkce začíná okamžitě po připojení embrya. Denně se zvyšuje její množství v krvi a moči, což umožňuje vhodnou diagnostiku.

Pokud má žena pravidelný cyklus, dochází k jejímu zrání a jejím opuštění z ovariálního folikulu. S 28denním cyklem ovariály ovulují 14. den. Poté může dojít k početí během několika dnů. Po oplodnění vajíčko pokračuje po dobu 3 až 5 dnů na budoucí místo implantace - do děložní dutiny.

Pozitivní těhotenský test Evitest lze v tomto případě očekávat již v 24. den cyklu, pokud je jeho trvání 28 dní. Kvalita a citlivost testu by však měla být na vysoké úrovni, protože většina zařízení vykazuje těhotenství s pouze 1 dnem opožděné menstruace.

Při nepravidelném cyklu žena vždy neví den, kdy vejce opustí folikul, takže při plánování těhotenství se doporučuje používat ovulační test nebo měření bazální teploty. Po stanovení data možné ovulace by se k tomuto číslu mělo přidat 15 dní - v tento den bude možné provést těhotenský test a očekávat spolehlivý výsledek.

Výhody a nevýhody testu

Evitest Těhotenský test má následující výhody:

 • přecitlivělost (20 mIU / ml);
 • přesnost přes 99%;
 • diagnostika těhotenství od 1denního zpoždění menstruace;
 • studie může být provedena za jakýchkoli podmínek, kdykoli během dne;
 • diagnostický výsledek do 5 minut;
 • zkouška je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů ve sterilních podmínkách s povinným ověřením ve všech fázích výroby.


Tento expresní test však má také nevýhody:

 • Těhotenství, které bylo testem potvrzeno, není vždy „správné“, to znamená, že se může vyvinout mimo dělohu, což je mimořádně nebezpečné pro zdraví a život ženy. Pokud tedy test Evitest vykázal pozitivní výsledek, je třeba navštívit lékaře. Pouze odborník ví, jak vypadají příznaky normálně se vyvíjejícího těhotenství..
 • Je možné získat falešný výsledek.
 • Riziko nekvalitních produktů (test vypršení platnosti, únik z obalu).
 • Vysoká cena některých modelů.

Všeobecné podmínky použití

Přesnost těhotenského testu Evitest závisí na doporučeních k jeho implementaci:

 • nemůžete použít stejný test několikrát;
 • čtení výsledku studie je důležité během prvních 10 minut po zákroku;
 • Rychlý test skladujte v neotevřených obalech na tmavém a suchém místě;
 • nemůžete používat testy s vypršenou trvanlivostí (to platí nejen pro Evitest, ale také pro jakékoli jiné);
 • je vhodné provést postup ráno, protože v této denní době bude obsah hCG v moči ženy maximální;
 • Před diagnózou nepijte velké množství tekutin, jinak bude výsledek nepřesný.

Jak používat Evitest těhotenský test, některé ženy nemusí vědět.

Dáváme obecné zásady:

 • moč musí být shromažďována v čisté nádobě z plastu nebo skla;
 • testovací proužek je vložen do kapaliny ve svislé poloze s požadovaným indikátorem na určitou dobu;
 • pro odečtení výsledku testu se test umístí na rovný a suchý povrch;
 • výsledek je platný pouze do 10 minut, všechny změny, ke kterým dojde po tomto testu, by měly být považovány za neplatné.

Pokud byl podle pokynů použit těhotenský test Evitest, ale žena pochybuje o přesnosti výsledku, doporučuje se provést krevní test ke stanovení hCG, aby se rozptýlil pocit nejistoty..

Návod k použití

Existuje několik typů těhotenských testů pro tuto značku. Přebývejte na každém.

Evitest one

Toto je nejjednodušší volba pro rychlé testy, která vypadá jako tenký proužek s odpovídajícími značkami. Z jednoho okraje je natřen jasnou barvou - protože by měl během proužku držet proužek. Druhý konec musí být umístěn na požadovanou úroveň v odebrané moči (nakreslené šipky budou omezovači). Poté se test umístí na suchý povrch po dobu 5-10 minut vodorovně. To je celý jednoduchý návod, jak udělat těhotenský test Evitest One..

Evitest Plus

Tento expresní test se liší od výše uvedeného testu pouze v tom, že balení neobsahuje jeden, ale dva identické testovací proužky. Pokyny pro používání těhotenských testů Evitest One a Plus budou tedy stejné.

Je vhodné aplikovat druhý testovací proužek 48 hodin po prvním vyšetření, pokud je menstruace stále zpožděna. Úroveň hCG se zdvojnásobuje každé 2 dny, a pokud lze zpochybnit první diagnostický výsledek, pak bude druhý spolehlivější.

Evitest důkaz

Citlivost těhotenského testu Evitest Proof je vyšší ve srovnání s testovacími proužky (od 10 mIU / ml).

Evitest Proof je kazetový těhotenský test. Výrobce vloží samotný test do plastového pouzdra a do pipety pipetu. V kazetě je okno, do kterého je nutné vložit 4 kapky předem odebrané moči. Výsledek by se měl přečíst ve druhém okně po 5 minutách, analogicky s výše popsanými testovacími proužky..

Protože činidla testovací kazety a moči vstupují do optimální, téměř laboratorní interakce, bude diagnostický výsledek co nejpřesnější. Stojí za zmínku, že Evitest Proof stojí více než testovací proužky a manipulace studie vypadá trochu komplikovaněji. Toto zařízení však může diagnostikovat těhotenství dříve než jednodušší testovací modely..

Evitest Perfect

Evitest Perfect Pregnancy Test je systém třetí generace, který je navržen trochu jinak a lze jej skutečně použít v jakémkoli prostředí. Tento testovací systém se nazývá inkoustový test. Jeho výhoda spočívá v tom, že žena nemusí sbírat moč nejprve. Tato zařízení navíc zaručují vysokou přesnost výzkumu..

Zvažte, jak správně provést těhotenský inkoustový test Evitest Perfect..

K tomu potřebujete:

 1. Vyjměte testovací systém z obalu..
 2. Odstraňte ochranný kryt ze zařízení..
 3. Umístěte příslušný zkušební hrot pod proud moči na dobu ne delší než 5-7 sekund.
 4. Nasaďte ochranný kryt zpět na systém.
 5. Po 5 minutách vyhodnoťte diagnostický výsledek..

Evitest Supreme

Další verze inkoustového testovacího systému. Princip aplikace a fungování testu Evitest Supreme je přesně stejný jako u testu Evitest Perfect v předchozím případě, rozdíly mezi nimi budou pouze vnější. Evitest Supreme vypadá stylově a atraktivněji, samotné zařízení je umístěno do modrého pouzdra, které lze uložit do budoucna, pokud je pozitivní těhotenský test.

Co ovlivňuje výsledek testu

I když žena ví, jak správně používat těhotenský test Evitest, a jsou vyloučeny takové faktory, jako je porušení pravidel pro diagnostiku a nesprávné uložení testu, mohou mít na výsledek vliv tato onemocnění a podmínky:

 • poruchy vaječníků;
 • hrozba potratu;
 • nádory v těle, které syntetizují hCG (chorionický karcinom, cystický drift);
 • nedávný potrat nebo porod (hCG se nevylučuje ihned po těchto podmínkách, ale nejméně po dobu jednoho měsíce).

Jak efektivní je Evitest

Zpětná vazba k produktům Evitest je ve většině případů pozitivní. Ženy potvrzují, že výsledky domácího výzkumu se téměř vždy shodují se skutečnými událostmi, a je vhodné a jednoduché je provádět. Bohužel existují i ​​negativní recenze.

Je to zpravidla způsobeno skutečností, že samotný Evitest stanovil vysoký standard citlivosti svých produktů - 10-20 mIU / ml. Na oficiálních webových stránkách výrobce je však uvedeno, že takové prohlášení není ničím jiným než marketingovým nápadem, a proto všechny testy této společnosti mají stejnou citlivost - od 25 mIU / ml. To je důležité vzít v úvahu při výběru jakéhokoli testu Evitest..

Proto se doporučuje diagnóza od 1denního zpoždění menstruace, nejlépe ráno. Za těchto podmínek bude účinnost testů maximální.

Chcete-li vyloučit příjem falešných diagnostických výsledků, musíte si přečíst pokyny pro test a provést postup správně. Pro 100% jistotu můžete provádět testy od několika výrobců najednou a vyhodnotit data. V tomto případě bude pravděpodobnost dosažení správného výsledku mnohem vyšší..

Autor: Olga Rogozhkina, doktorka,
speciálně pro Mama66.ru

Evitest těhotenský test

Popularita rychlých těhotenských testů je tak vysoká, že již není třeba vysvětlovat princip jejich činnosti a vhodnost použití. Stejně široký je výběr testů pro stanovení těhotenství. Ale moderní ženy si chtějí být stoprocentně jisty svou kvalitou a pravdivostí! Hledání nejcitlivějších a vysoce kvalitních testů se proto nekončí.

Proč mnozí volí Evitest?

Jedním z nejpopulárnějších těhotenských testů u žen je dnes Evitest. Německý výrobce HELM Pharmaceuticals Gmbh slibuje spotřebitelům velmi vysokou spolehlivost (více než 99%!), Možnost diagnostiky ve velmi časných stádiích těhotenství (od prvního dne prodlení). A nejdůležitějším faktorem určujícím volbu mnoha žen je vysoká citlivost testu, která je 20mME / ml.

Navíc se Evitest používá velmi pohodlně: lze jej použít kdekoli v kteroukoli denní dobu (i když se doporučuje, aby byl ráno ještě lepší) a společnost vám umožní vybrat si z různých typů testů.

Evitest - typy těhotenských testů

Nejcitlivější řadu vysoce citlivých testů představují čtyři typy produktů:

 • EVITEST One je nejjednodušší možnost, která se skládá z jednoho testovacího proužku, který se velmi snadno a pohodlně používá. Jednoduše vyjměte proužek z obalu a na 3 sekundy ho vložte do řádně odebrané moči na vyznačenou značku.
 • EVITEST Plus - obsahuje 2 testovací proužky pro zvýšení přesnosti stanovení. Druhý test (pro potvrzení výsledků prvního) se provádí po 2 dnech, protože každých 48 hodin se hladina hCG v moči ženy zdvojnásobí.

Evitest těhotenský test - vždy přesný!

Evitest těhotenský test je jedním ze tří nejpopulárnějších těhotenských testů spolu s Frautest a Clearblue..

Evitest Těhotenský test je diagnostický test na počátku těhotenství..

Produkoval Evitest německá společnost HELM Pharmaceuticals Gmbh.

Pojďme mluvit o zásluhách

Výhody tohoto testu zahrnují:

 • vysoká citlivost, která je 20mME / ml;
 • přesnost přes 99%;
 • možnost diagnostiky od prvního dne opožděné menstruace;
 • schopnost používat kdekoli a kdykoli během dne;
 • získání výsledku do 3-5 minut;
 • přítomnost 4 typů vyšetření k určení těhotenství doma;
 • použití při výrobě vysoce kvalitních materiálů, sterilita, ověřování v každé fázi výroby.

Účinek těhotenského testu Evitest, stejně jako kterýkoli jiný, je založen na detekci přítomnosti chorionického gonadotropinu (hCG) v moči ženy. Reagencie se aplikují na proužek, který se při interakci s hormonem v moči zbarví..

Hladina tohoto hormonu v moči potřebná k založení těhotenství je však dosažena o několik dní později. Syntéza HCG pokračuje v průběhu těhotenství.

Od druhého týdne jeho obsah v krvi a moči rychle roste, zdvojnásobuje se každých 1,5 dne a dosahuje maxima o 11-12 týdnů, a poté začne klesat.

Chcete-li zajistit, aby byl výsledek co nejpřesnější, přidejte 10 dní k datu navrhované ovulace a poté otestujte.

Druhy zkoušek

Značka Evitest produkuje řadu testů, které určují těhotenství Evitest doma.

Evitest One je nejjednodušší bar. Pruh se vyjme z obalu a spustí se do moči po stanovenou dobu..

Evitest Plus - obsahuje dva testovací proužky pro zvýšení přesnosti analýzy. Používá se stejným způsobem jako předchozí. K objasnění výsledku byste měli po chvíli provést test znovu.

Evitest Důkaz - Evitest kazetový těhotenský test, který zahrnuje speciální kazetu a pipetu. Použití je přesnější a pohodlnější ve srovnání s výše uvedenými typy a je prototypem profesionální laboratorní diagnostiky, protože jeho konstrukce poskytuje účinnější interakci kapaliny s činidlem.

Těhotenský test Evitest Perfect je tryskový test s držákem a čepicí. Jeho výhodou, hygienou a pohodlím použití je to, že pro testování není nutné shromažďovat moč a starat se o sterilitu nádoby. Proužek těsta stačí dát do proudu moči.

Předepisování Viferonu těhotným ženám - přečtěte si zde.

Návod k použití

Zařízení všech typů testu Evitest je velmi jednoduché, v každém případě byste však měli pečlivě prostudovat pokyny, které jsou součástí balení.

Ačkoli různé typy testů působí v souladu s obecným principem, mohou se v detailech výrazně lišit, na přesném dodržování toho závisí správnost výsledku..

Jak používat Evitest One

Vyjměte těsto z obalu, zabraňte vniknutí vlhkosti. Testovací proužek se spouští do předem odebrané moči na značku, která je na něm označena, na 3–5 sekund, poté se umístí na vodorovnou plochu. Po 3-5 minutách můžete výsledek vyhodnotit, ale nečekejte déle než 10 minut.

Pokud se na něm objeví jeden červený pruh - test je negativní (žádné těhotenství), pokud se objeví dva červené pruhy - pozitivní (těhotenství je). Zkouška se provádí při pokojové teplotě..

Jak používat Evitest Plus

Druhý test se provádí pro potvrzení výsledku prvního testu. Doporučuje se provádět po 2 dnech, protože každých 1,5–2 dny se hladina hCG v moči zdvojnásobí.

Doporučuje se také opakovat test, pokud byla první analýza provedena před začátkem zpoždění nebo pokud je přijata nejasná odpověď (proužky jsou příliš bledé)..

Druhý test se nejlépe provádí ráno, hned po spánku, protože v krátké době těhotenství je nejvyšší koncentrace hCG v první ranní moči.

Jak používat Evitest Proof

Vyjměte test z kazety a pipetu z vaku, vložte kazetu na vodorovný povrch.

Pipetujte malé množství moči do kulatého okénka indikátoru na povrchu kapek 4 tablety.

Po 3-5 minutách můžete výsledek vyhodnotit, ale nečekejte déle než 10 minut. Zkouška se provádí při pokojové teplotě..

Jak používat Evitest Perfect

Odstraňte ochranné víčko z testovací kazety. Nahraďte špičku náplně označené šipkou pod proudem moči po dobu 5 sekund, poté ji znovu uzavřete ochranným víčkem. Po 5 minutách můžete výsledek vyhodnotit, ale nečekejte déle než 10 minut.

Zkouška se provádí při pokojové teplotě..

Dodržujeme pravidla

Chcete-li získat nejspolehlivější výsledek, musíte:

 • Nepoužívejte stejný test dvakrát;
 • vyhodnotit výsledky zkoušek nejpozději 10 minut po zákroku;
 • Skladujte Evitest v balení při pokojové teplotě (5-30 ° C) na místě chráněném před přímým slunečním zářením a vlhkostí;
 • nepoužívejte test, jehož platnost vypršela;
 • Nejlepší je testovat ráno, když je koncentrace hCG hormonu v moči maximální.

Sekvence je jednoduchá:

 • moč by měla být shromažďována v čisté skleněné nebo plastové nádobě;
 • pás je umístěn vertikálně do kapaliny;
 • v očekávání výsledku by měl být test umístěn na suchý vodorovný povrch;
 • nedůvěřujte výsledku, pokud byl proužek testu podexponován nebo přeexponován močí, stejně jako kdyby se druhý proužek objevil později než po 10-15 minutách;
 • s nejistým výsledkem se doporučuje provést krevní test na hCG, protože jeho hladina v krvi je vyšší než v moči.

Je možné dosáhnout falešně pozitivního nebo falešně negativního výsledku..

Falešně pozitivní test ukazuje dva pruhy bez těhotenství.

Falešně negativní test může ukázat pouze jeden proužek, když je těhotenství.

Tyto výsledky závisí na následujících faktorech:

 • Jsou splněny všechny zkušební podmínky uvedené v pokynech?
 • zda je žena nemocná;
 • koncentrace hormonu je stále příliš nízká, takže po několika dnech byste měli provést druhý test.

Jak se mimoděložní těhotenství projevuje?.

Recenze spotřebitelů

"Více než jednou jsem musel použít test Evitest se zpožděním menstruace." A vždy tento test ukázal přesný výsledek..

Pokud není těhotenství, pak ne, ale pokud ano, pak i malý, test to ukáže. V mých raných stádiích prvního a druhého těhotenství test ukázal sotva patrný druhý proužek.

Pochyboval jsem, že jsem udělal test znovu a znovu, ale výsledek byl stejný. Nyní kupuji pouze Evitest a nic jiného. Evitest má mnoho různých testů, ale nerozumím jim a kupuji pravidelné proužky. Pruh je levnější než inkoustový test a snadno se používá. Výsledek se nezmění, pokud si koupíte test dražší. “Julia, Korolev

"Opravdu jsem se těšil na své těhotenství a vyzkoušel spoustu testů, včetně Evitestu." Musím říci, že došlo k časným známkám těhotenství, takže Evitest měl velkou naději. Ale ani po zpoždění menstruace tvrdohlavě nechtěl nic ukázat. A udělal jsem všechno podle pravidel, jak by mělo být ráno.

Velmi rozrušený, koupil jsem Frautest s oknem, jen abych byl další. Přišel jsem domů z práce asi tři dny, myslím, že i tenhle zničím. Ráno jsem se podíval na Evitest, nebylo nic. Dobře, kapám do okna - a co si myslíte, že za tři dny se objeví slabý druhý proužek, který po 15 minutách vyjasnil. Příští ráno Evitest znovu a znovu nic.

Přestože jsou tam všechny známky. Nechci projít větou v tomto testu, ale osobně s ním nejsem moc spokojený a myslím si, že je správné kupovat testy od různých společností.
Inna, Charkov

"Kdysi se mi stal příběh, který jsem sám stále ohromil." Jednou v sobotu jsem dělal domácí práce a napadlo mě, abych udělal test. Na jedné straně bylo ještě 6 dní před zpožděním a na druhé straně nebudete schopni intuice! Doma se prováděly pouze běžné testy na papírové pásy Evitest..

Věřte tomu nebo ne, ale objevil se slabý druhý proužek! Požádal jsem svého manžela na cestě domů, aby si koupil další testy, znovu přinesl Evitest. Určitě jsem použil několik dalších kusů. Vykazovali také bledý druhý pruh. O dva dny později darovala krev na hCG a analýza ukázala, že druhé pruhy na testech nebyly duchové, byl jsem opravdu těhotný!

Tyto testy Evitest jsou citlivé, ukázalo se! Pokud je druhý pruh špatně viditelný, pak je hormon zatím jen velmi malý, doba je velmi krátká. Rozhodně to doporučuji! “
Vera, Rostov na Donu.

"Vždy, když byly nějaké pochybnosti o nepřítomnosti nebo přítomnosti těhotenství, koupil jsem tento konkrétní test." Nikdy jsem nebyl těhotný, ale že neprokázal žádné těhotenství, ukázal přesně. Ano, ani moji přátelé nezklamali. Věřím, že Evitest je pohodlný, snadno použitelný a má dostupnou cenu..

Neplaťte za dražší testy. Kromě toho je v téměř jakékoli lékárně. Věřím, že test může ukázat špatný výsledek, pokud má žena nějakou hormonální nerovnováhu, nebo pokud test nebyl zakoupen v lékárně, ale někde jinde, kde byly porušeny podmínky skladování. “
Maria

"Byl to Evitest, který mi dal falešně pozitivní." Neužíval jsem hormony, v těle nebyly žádné další problémy. Nemůžu otěhotnět dlouhou dobu, ale pak jsem viděl dva pruhy. Byl jsem potěšen a šel jsem k lékaři - ale ani ultrazvuk ani hCG nic neukazovaly. Od té doby Evitest nekupuje, nedůvěřuji mu. “
Svetlana

"Plánoval jsem těhotenství... a tady je zpoždění))) Požádal jsem svého manžela, aby si koupil dva testy, i když v pokynech říkají, co dělat ráno, ale nemohl se dočkat, až zjistí výsledek, udělal......... ano, 2 proužky))) šel spát šťastný. Ráno jsem znovu udělal a znovu 2 proužky. Téhož dne jsem šla se svým manželem k gynekologovi, prozkoumala a řekla: „Neexistuje těhotenství, dobře, nebo možná mimoděložní, i když se to nezdá, máte cystu, jděte na ultrazvuk, přijdete za týden“.

Šel jsem do slz, můj manžel mě vzal za ruku a přitáhl mě k ultrazvuku. Udělali vaginální ultrazvuk, výsledek: tekuté začlenění do levého vaječníku, to je cysta a to je vše. Po týdnu a půl jsem se rozhodl jít na druhý ultrazvuk, jen obvyklý, na jiné místo... lehnout si, když mluvím o výsledcích předchozího ultrazvuku, lékař se zasmál a řekl: „VAŠE BRUSKA JE ŠEST TÝDEN. "

Moje oči se mi zvedly na čelo. Zde máte lékaře na klinice. Evitest měl pravdu, byl jsem těhotný. "Registrován na jiné klinice, v bývalé ne noha."
Eleno

"Nikdy jsem nebyl schopen takové testy používat často, ale zážitek byl stále několikrát.".

Co mohu říci o Evitestu? Velmi drahý. Koupil jsem to pouze tehdy, když neexistovala žádná jiná možnost (prodávají se v jakémkoli supermarketu, ale naše lékárny jsou blízko brzy).

Snadné použití. Jakmile jsem byl vadný, ukázal těhotenství, když tam nebyla. Při jmenování doktora mě přesvědčili o opaku, z čehož jsem byl rád. “
Kateřina

Naše sekce vám řekne vše o vitaminech při plánování těhotenství..

Je evitest těhotenský test efektivní?

Pokud potřebujete rychle zjistit, zda došlo k těhotenství nebo ne, můžete použít test. Dnes je výběr skvělý - takové prostředky jsou v prodeji. Nejoblíbenější těhotenský test je Evitest. Je to jednoduché a snadné použití. Lze použít první den menstruačního zpoždění.

Vlastnosti těhotenského testu Evitest a jeho variant

Názory na těhotenský test Evitest jsou pozitivní i negativní. Jaký je? Jedná se o speciální zařízení, které vám umožní provést imunochromatickou studii těla a potvrdit nebo popřít těhotenství. Tento test je vysoce přesný. Počátek početí může ukázat již 10-14 dní.

Evitest - název značky, která je výrobcem těhotenských testů.

Ochranná známka poskytuje produkty různých typů:

Tato zařízení lze použít kdekoli: doma, v obchodě, v nemocnici.

Důležitou podmínkou je výběr testu, který nejlépe splní požadavky.

Evitest One je nejprimitivnější ze všech. Má pouze jeden proužek se speciálním činidlem. Tento typ je méně oblíbený, protože mnozí provádějí několik testů najednou, aby získali co nejpřesnější výsledek..

Evitest Plus je jednoduchá diagnostická metoda, v jednom balíčku jsou dva testovací proužky. Tento návrh je pro ženy zajímavější, proto se tento typ získává častěji. Výsledek je možné bez dodatečných nákladů znovu zkontrolovat.

Důkaz - je tabletový test. Ke studii je připojena speciální pipeta. S jeho pomocí musíte shromáždit moč a kapat několik kapek na tabletu. Počkejte chvíli a vyhodnoťte výsledek..

Perfektní - inkoustový test. K jeho implementaci se používají speciální kazety. Sada obsahuje několik takových zařízení. Výměna kazet je snadná. Vysoká přesnost.

Vyzkoušejte výhody

Testy těhotenského testu Evitest jsou pozitivní. Má následující výhody:

 1. vysoce citlivé;
 2. přesnost je 99,5%;
 3. diagnostická opatření lze provádět od prvního dne zpoždění;
 4. nevyžaduje pro chov zvláštní podmínky;
 5. výrobce používá pouze vysoce kvalitní materiály, výroba probíhá ve sterilních podmínkách s ověřením v každé fázi.

Jak funguje Evitest Test

Téměř všechny testy pracují na jediném principu - určování přítomnosti hCG hormonu v moči. Po připojení embrya se začíná produkovat v těle ženy. Každý den jeho množství v moči a krvi rychle roste.

Uprostřed cyklu dochází ke zrání vajíček a praskání folikulů, s výhradou jeho pravidelnosti.

Pokud cyklus trvá 28 dní, nastane ovulace 14. den. Vysoká pravděpodobnost početí v těchto dnech. Pokud dojde k oplodnění, vejce se přesune na místo implantace..

Pozitivní výsledek lze dosáhnout již 24. den cyklu. V tomto případě by měl být test vysoce citlivý..

Pokud má žena nepravidelný cyklus a plánuje těhotenství, je možné správně stanovit výnos vajíčka provedením ovulačního testu. Po 14 dnech můžete začít těhotenský test..

Návod k použití

Podle pokynů těhotenského testu Evitest, abyste dosáhli přesného výsledku, musíte dodržovat určitá pravidla:

 • Používejte pouze jednou.
 • Výsledek můžete vyhodnotit až v prvních 10 minutách od studie.
 • Skladujte na suchém místě, mimo přímé sluneční světlo..
 • Otevřete těsně před použitím..
 • Nepoužívejte, pokud vypršela platnost.
 • Tento postup by měl být proveden ihned po probuzení. Je to ráno, kdy má žena v moči nejvyšší množství hCG.

Jak používat Evitest těhotenský test?

 1. Sbírejte ranní moč do čisté nádoby.
 2. Vložte do moči speciální proužek s indikátorem a počkejte několik sekund.
 3. Položte na vodorovnou plochu a vyčkejte 3 minuty.
 4. Výsledek je platný během prvních 10 minut používání..
 5. Jeden pruh je negativní, dva pozitivní.

Evitest testuje mimoděložní těhotenství

Osvědčení o těhotenství mohou určit normální i mimoděložní početí. Proto, po obdržení spolehlivého výsledku, je nutné se poradit s lékařem o potvrzení. Mimoděložní těhotenství s jeho pozdním odhalením má negativní důsledky.

Pravděpodobnost chyby tohoto testu

Podle studií a recenzí skutečných kupujících je pravděpodobnost chyby minimální a je více než 99%. K potvrzení výsledku se doporučuje provést několik opakovaných postupů, aby se odstranily chyby.

Recenze

Recenze skutečných zákazníků se mírně liší. Některé ženy získaly 100% výsledek po použití. A další byli zklamáni, protože test nemohl ukázat těhotenství již v 5. týdnu, což potvrdil ultrazvuk.

Někteří říkají, že test v poslední době pokazil. Mohou to mít dva důvody: buď výrobci začali snižovat náklady na své výrobky a používat jiné materiály, nebo se objevily padělky. Přesto jsou výrobky této značky stále považovány za jeden z nejlepších..

Pokud vezmeme v úvahu typy produktů, pak jsou nejoblíbenější inkoustové tiskárny. Používají se velmi pohodlně. K provedení není nutné být v domácím prostředí. Druhým místem je verze tabletu..

Pokud máte pochybnosti, je třeba pro výzkum zakoupit produkty různých značek.

zjištění

Těhotenství je velkou radostí pro páry, které plánují své dítě. Důkazy pomohou rychlejší potvrzení zajímavé pozice.

Těhotenský test - Evitest

Evitest těhotenský test (Evitest) je jedním z nejpopulárnějších rychlých těhotenských testů. Vyrábí jej německá společnost HELM Pharmaceuticals Gmbh

Proč to mnozí preferují?

 • Výrobce tvrdí téměř 100% spolehlivost testování, a to i v raných stadiích těhotenství (první den zpoždění menstruačního cyklu)
 • Citlivost testu - 20mME / ml.
 • Výsledek testu nezávisí na denní době (přesnější výsledek však lze získat ráno)
 • Čekací doba 3-6 minut
 • Test existuje v pěti formách
 • Při výrobě se používají pouze vysoce kvalitní materiály, je zajištěna sterilita výroby, každá fáze je testována.

Po týdnu se koncentrace hCG rychle zvyšuje, dosahuje maxima o 11-12 týdnů a poté klesá.

Proto pro přesnější stanovení těhotenství přidáváme 10 dnů k datu ovulace a poté testujeme.

Odrůdy testu

Evitest je k dispozici v několika typech..

 • Evitest One je test sestávající z jednoho testovacího proužku. Vyjme se z obalu a na několik sekund ponoří do odebrané moči..
 • Evitest Plus. Rozdíl od prvního testu spočívá v přítomnosti dvou sloupců, což zvyšuje přesnost analýzy.
 • Evitest Proof je systém pro testování tablet, který se skládá ze speciální kazety a přiložené pipety. Jeho konstrukce umožňuje účinnější interakci moči s činidlem. Tento test je vhodnější pro použití a ukazuje přesnější výsledek ve srovnání s prvními dvěma.
 • Evitest Perfect je profesionální tryskový test, pomocí kterého není třeba shromažďovat moč v oddělené nádobě, ale pouze vložte špičku testu na několik sekund pod proud moči.
 • Evitest Supreme - stylový inkoustový test se stylovým designem v kombinaci s vysokou citlivostí.

Evitest - návod k použití

Ve všech sadách jsou uvedeny pokyny, kde je podrobně popsán proces testování. Princip jejich práce je podobný, ale mohou existovat různé body, které ovlivňují přesnost testování..

Evitest One. Po odebrání testu z obalu ponořte testovací proužek do odebrané moči na úroveň značky, která se na něj nanese. Po 4-6 sekundách se vyjme a položí na rovnou plochu. Výsledek by se měl objevit za několik minut, ale nečekejte déle než 10 minut. Vzhled jednoho pruhu červené znamená, že nedošlo k těhotenství, dva pruhy - přítomnost těhotenství.

Evitest Plus. Opakované testování se provádí k objasnění výsledku po 2 dnech, což je spojeno s rychlým zvýšením hCG po těhotenství.

Evitest Důkaz. Test je nutné vyjmout z obalu, položit na rovný vodorovný povrch a pipetou kapat několik kapek moči do indikačního okna. Výsledek by se měl objevit po několika minutách..

Evitest Perfect a Supreme. Po sejmutí víčka z testu musíte vyměnit špičku patrony, kde je šipka na několik sekund aplikována pod proudem moči, a pak test uzavřít stejným víčkem. Výsledek lze pozorovat v intervalu 5-10 minut, ne více než tentokrát.

Základní pravidla testování, která ovlivňují přesnost výsledku.

 • Zkoušku nelze použít několikrát
 • Výsledek by neměl čekat déle než 10 minut
 • Skladujte pouze v balení při teplotě 5-30 ° C
 • Zkouška musí být mimo dosah slunce.
 • Nejpřesnější výsledek lze dosáhnout analýzou ráno.
 • V předvečer testování je nutné omezit příjem velkého množství tekutiny

Evitest - recenze použití

Zpravidla tyto testy často reagují pozitivně, protože díky širokému sortimentu si může každá žena vybrat vhodný případ použití a výsledky jsou téměř vždy pravdivé.

Ale v poslední době se negativní recenze začaly stávat častější, že test ukazuje falešné výsledky. Prodejci v lékárně tento výrobce jednoznačně nedoporučují.

Abychom získali spolehlivější informace o přítomnosti těhotenství, je lepší si koupit pár testů různých značek.

Články O Neplodnosti