Hlavní Analýzy

Jak určit pohlaví nenarozeného dítěte

Každý rodič se samozřejmě zajímá o otázku, kdo se narodí: chlapec nebo dívka. Maminky a tatínky hádají, babičky mluví sebevědomě, spoléhají na lidové metody a pouze lékař dokáže říct pohlaví dítěte s maximální přesností. Řekneme vám o všech metodách určení pohlaví nenarozeného dítěte..

Jak dlouho mohu zjistit pohlaví nenarozeného dítěte

Již v 7. týdnu těhotenství můžete pomocí lékařského vyšetření zjistit pohlaví nenarozeného dítěte. Test DNA vám řekne odpověď: pokud je detekován chromozom Y, pak určitě počkejte na chlapce a pokud X na dívku. Tuto metodu však nelze považovat za stoprocentně přesnou..

9. týden můžete provést test pohlaví. Podle metodiky je to podobné těhotenskému testu. Barvou indikátoru určíte pohlaví nenarozeného dítěte: oranžová znamená, že budete mít dívku, zelená znamená chlapce.

Chcete-li zrušit tajemství tajemství, pokud máte štěstí, můžete zjistit pohlaví dítěte od 14. týdne těhotenství. Ultrazvukové vyšetření ukáže, jak se tam chlapec nebo dívka dělají. Na 15. týden šancí být přesvědčen ještě více. Nejpřesnější odpověď však bude dána diagnostikou ve 21-25 týdnech. Pro větší zábavu se rozhodněte pro 3D ultrazvuk.

100% výsledek je dán pouze genetickou studií plodové vody, lékařské - chorionické biopsie nebo amniopunktury. Ukazuje se však pouze v jednom případě - pokud má lékař podezření na genetickou poruchu.

Plánování pohlaví dítěte podle data ovulace

„Plánování“ pohlaví nenarozeného dítěte samozřejmě nefunguje, ale můžete to zkusit. Nebo si pamatujte průběh událostí, provádějte výpočty a pochopte, na koho čekáte.

Pohlaví dítěte závisí více na otci, protože nastávající matka obsahuje pouze chromozom X. Spermie nesoucí chromozom Y jsou rychlejší než ty, které nesou chromozom X, ale také žijí méně. Pokud znáte čas vaší ovulace a udržujete kalendář, můžete si být jisti, že „chlapecké“ spermie se zrychlí a oplodní vajíčko.

Ale pokud k ovulaci nedošlo a početí již došlo, pak existuje vysoká pravděpodobnost, že budete mít dívku.

Určení pohlaví nenarozeného dítěte pomocí prezenčního signálu

V 10. týdnu těhotenství budou zvuky srdce již jasně slyšitelné. Podle počtu rytmických rytmů můžete zjistit pohlaví dítěte: pokud je počet tepů za minutu vyšší než 140, pak existuje šance, že se narodí dcera, a pokud bude méně, narodí se syn..

Stanovení pohlaví nenarozeného dítěte krví

 • Podle skupiny a Rh faktoru krve rodičů.
 • O „obnově“ krve.

Předpokládá se, že krev má vlastnost aktualizace. Pro ženy - každé 3 roky, pro muže - každé 4 roky.

Pokud je například muž 36 let a žena 32 let:

36/4 = 9
32/3 = 10 (zůstatek 2 roky)

Krev muže je mladší, pak bude chlapec.

Určení pohlaví nenarozeného dítěte v japonském kalendáři

Nejprve musíte najít číslo, které se ukáže na průsečíku měsíců narození rodičů. A ve druhé tabulce musíte najít měsíc početí dítěte a číslo z první tabulky.

Určení pohlaví nenarozeného dítěte v čínském kalendáři

Starověký čínský stůl se objevil před více než 700 lety, originál je uložen v Pekingu a můžete jej vidět výše.

K určení pohlaví nenarozeného dítěte potřebujete pouze věk matky a měsíc početí.

Populární znaky pro určování pohlaví nenarozeného dítěte

 • pas je viditelný zezadu - chlapec;
 • poškozená toxikózou se kůže stala problematickou - dívka;
 • táhne pro sladkou dívku;
 • táhne slaného chlapce;
 • žena se stala náladovou - dívkou;
 • žena se stala nemotornou - chlapcem;
 • dítě kope tvrdě do dělohy - chlapce.

Existuje mnoho metod stanovení a dítě je samo. Jak řekl jeden lékař, v každém případě po 9 měsících budou všichni rodiče znát pohlaví. Šťastné mateřství a otcovství!

Alternativní metody pro určování pohlaví dítěte

Čekáte na někoho? Kluk nebo holka?

Každá nastávající matka chce co nejdříve znát pohlaví svého dítěte. S pomocí lékařských metod (ultrazvuk) to lze provést nejdříve ve druhém trimestru těhotenství. A pak se někdy stanou chyby. Zbývá jen důvěřovat „pseudovědeckým“ a lidovým metodám, kterých je hodně.

Určení pohlaví dítěte je možné následujícími metodami: do data početí, aktualizací krve jeho rodičů, podle čínského kalendáře, podle krevních skupin. Podívejme se na každou z těchto technik podrobněji..

Výpočet pohlaví dítěte na základě data početí

Jak víte, pohlaví dítěte je určeno v době početí, splynutí spermie a vajíčka. Vejce nemá „sex“, sperma je nositelem pohlavního genu. Takže na rozdíl od všeobecného přesvědčení závisí pohlaví dítěte výhradně na muži, přesněji na jeho spermatu.

Pokud k oplodnění došlo spermatem - nositelem X chromozomu, pak dívka dopadne, pokud XY - narodí se chlapec. Nyní o datu početí. Jak víte, početí může nastat pouze během ovulace (výstup zralého vajíčka z vaječníku do vejcovodu). K tomu dochází kolem středu menstruačního cyklu. Nosiče spermatozo XY chromozomu jsou rychlejší než spermatozoa X chromozomu, ale „žijí“ v ženském genitálním traktu mnohem méně. Pokud tedy chcete chlapce, zkuste naplánovat početí přesně v den ovulace.

Určete pohlaví dítěte „aktualizací“ krve rodičů

Jedná se o velmi zajímavou teorii, která po mnoho let vykazuje poměrně vysokou spolehlivost. Někteří vědci věří, že krev u lidí je aktualizována každých pár let. Navíc u mužů se tento proces vyskytuje každé 4 roky au žen - každé 3 roky. K obnově krve může dojít v jiných situacích. Například při darování krve pro dárcovské účely, transfuzi a velkou ztrátu krve v důsledku chirurgického zákroku, porodu atd. Při výpočtu nezapomeňte tyto skutečnosti vzít v úvahu.

Zkusme to spočítat.

Muž je 35 let. 26 letá žena.

Podíváme se na rovnováhu v získaných číslech. Budoucí otec má 6 a budoucí matka má 5. Výpočty ukazují, že budou mít dceru.

Rovněž je možné určit pohlaví nenarozeného dítěte na základě krevního typu a faktoru Rh jeho rodičů. Přestože jsou tyto techniky velmi protichůdné a nelze jim důvěřovat. Obě metody jsou uvedeny níže..

Tabulka č. 1 pohlaví dítěte podle krevních skupin rodičů:

Krevní skupinaOtec
MatkyIIIIIIV
DívkaChlapecDívkaChlapec
IIChlapecDívkaChlapecDívka
IIIDívkaChlapecChlapecChlapec
IVChlapecDívkaChlapecChlapec

Tabulka č. 2 pohlaví dítěte podle faktoru Rh rodičů:

Rh faktorOtec
Matky+-
-DívkaChlapec
+ChlapecDívka

Starověký čínský stůl (kalendář) pro výpočet pohlaví dítěte

Pomocí níže uvedené tablety můžete určit pohlaví nenarozeného dítěte. Tento čínský kalendář je údajně starší 700 let. Originál je uložen v ústavu věd v Pekingu.

Vše, co je potřeba, je znát přesný měsíc početí dítěte (to je hlavní problém). Přesný den ovulace zná jen málo žen, zejména těch, jejichž menstruační cyklus není pravidelný. Ve svislém sloupci tabulky vyberte svůj věk, v horizontálním řádku - měsíc početí. A na jejich křižovatce uvidíte očekávané pohlaví dítěte.

Stáří
matky
Měsíce
IIIIIIVPROTIVIVIIVIIIIXXXiXII
osmnáctDMDMMMMMMMMM
devatenáctMDMDMMMMMDMD
dvacetDMDMMMMMMDMM
21MDDDDDDDDDDD
22DMMDMDDMDDDD
23MMDMMDMDMMMD
24MDMMDMMDDDDD
25DMMDDMDMMMMM
26MDMDDMDMDDDD
27DMDMDDMMMMDM
28MDMDDDMMMMDD
29DMDDMMDDDMMM
třicetMDDDDDDDDDMM
31MDMDDDDDDDDM
32MDMDDDDDDDDM
33DMDMDDDMDDDM
34DDMDDDDDDDMM
35MMDMDDDMDDMM
36DMMDMDDDMMMM
37MDMMDMDMDMDM
38DMDMMDMDMDMD
39MDMMMDDMDDDD
40DMDMDMMDMDMD
41MDMDMDMMDMDM
42DMDMDMDMMDMD
43MDMDMDMDMMMM
44MMDMMMDMDMDD
45DMMDDDMDMDMM

Kromě všech druhů matematických technik existují i ​​populární víry. Mnoho z nich je vám také známo..

* Pokud těhotná žena má pas po dlouhou dobu (pokud se na ni podíváte zezadu), narodí se chlapec.

* Chlapci mají tendenci být aktivnější, pohybovat se těžěji.

* Ženy, které očekávají dcery, mají větší pravděpodobnost toxikózy, černých teček, strií atd. Říká se, že dívky „berou krásu“ od svých matek.

* Pokud je těhotná žena neustále přitahována k jídlu něčeho sladkého (zvláště pokud taková touha nebyla pozorována před těhotenstvím), narodí se dcera. Pokud vás přitahují masné výrobky - narodí se syn.

* Čím mladší žena, tím pravděpodobnější bude její syn jejím prvorozeným.

* Čím kratší je doba mezi narozením jedné ženy, tím větší je pravděpodobnost, že její druhé dítě bude jiného pohlaví.

* Rodiče starší 30 let mají s větší pravděpodobností dcery.

Závěrem chci říci, že se 100% přesností je možné určit pohlaví dítěte pouze některými lékařskými metodami, ale nemá smysl provádět takové testy. Je to příliš drahé a někde není pro plod ani bezpečné. Je lepší klidně čekat na narození dítěte. A není rozdíl mezi tím, jaké bude pohlaví, hlavní věcí je být zdravý! Během těhotenství si můžete vyzkoušet techniky popsané v tomto článku. Který z nich jedná a který ne, bude jasné po porodu.

Určení pohlaví nenarozeného dítěte

Kluk nebo holka? Holka nebo kluk? - Tato otázka vzbuzuje téměř každého budoucího rodiče. A dokonce i ti, kteří si nechtějí vědomě předem určit pohlaví dítěte - si psychicky položí stejnou otázku. Je docela možné uhodnout, předpokládat nebo spolehlivě určit, kdo se vám narodí - dědice nebo dědice - a existuje mnoho způsobů, jak toho dosáhnout..

100% záruka určení pohlaví nenarozeného dítěte

Existuje pouze jeden způsob, jak spolehlivě určit pohlaví nenarozeného dítěte po početí - chorionickou biopsii nebo amniopunkturu. Současně se provádí genetická studie plodové vody. Protože je tento postup velmi závažný, provádí se pouze k identifikaci genetických poruch, pokud existují důkazy. Ale kvůli zvědavosti (kdo tam sedí?) Žádný zdravý lékař nepronikne do dělohy, aby vzal materiál pro výzkum.

Ultrazvuk je považován za blízký skutečnému určení pohlaví dítěte. Ale je tu každá šance udělat chybu nebo jednoduše nevidět (dítě může pilně „skrýt“ toto „místo“, podle kterého se vypočítá jeho pohlaví). Ultrazvukem lze zjistit pohlaví dítěte po 16 týdnech těhotenství.

Ale od sedmého týdne „zajímavé situace“ mohou ti, kdo chtějí zjistit, kdo se usadil v bříšku, provést krevní test. Již v prvních týdnech těhotenství se v mateřském krevním oběhu „vznáší“ velmi malé množství fetální DNA s „vodítkem“ k pohlaví: pokud je v krvi detekován chromozom Y, potom se chlapec narodí jednoznačně, protože dívky mají pouze chromozomy X. U těchto metod však je možná chyba, proto ani lékaři nedoporučují slepě jim důvěřovat.

Čínské a japonské metody určování pohlaví dítěte

Číňané a Japonci určovali pohlaví budoucího dítěte (a velmi dobře ho naplánovali) od starověku a dodnes důvěřovali svým metodám, nejen čínským a japonským.

Například starověký čínský sexuální stůl má více než 700 let. Jeho originál je nyní uložen v Pekingu a volně kopíruje „vznášející se“ na internetu a uspokojuje zvědavost budoucích rodičů.

Doporučujeme vám použít tuto tabulku. Je jen důležité vědět, kolik let nastávající matka, a také v jakém měsíci došlo k početí. Porovnáním těchto údajů - v tabulce bude uvedeno, kdo se vám narodí - D (dívka) nebo M (chlapec).

Japonci také používají tabulku k určení pohlaví nenarozeného dítěte. Ale tady to vypadá trochu jinak. Nejprve určíme číslo, na kterém bude vyznačovat průsečík měsíce narození budoucího otce a matky.

Tabulka pro určení pohlaví dítěte

Pravděpodobně neexistují rodiče, kteří by nechtěli vědět, kdo se narodí. Za tímto účelem byl vytvořen čínský stůl, který určuje pohlaví dítěte. Je to ona, kdo pomůže všem zjistit, kdo může očekávat: syna nebo dceru.

Pokud vám také chybí trpělivost a chcete vědět, jaké barevné posuvníky zvolit, odpoví na vaše dotazy tabulka pro určení pohlaví dítěte..

Starověké čínské tabulky

Tabulka čínského rozpoznávání dětského sexu byla poprvé objevena v Pekingu před více než 700 lety. Byla v hrobce poustevníka mnicha. Když archeologové podrobně prostudovali nález, dospěli k závěru, že mají ve svých rukou lunární kalendář, který může s vysokou spolehlivostí výsledku označovat pohlaví budoucího dítěte..

Podle svědků je přesnost této prognózy více než 90%, ledaže by samozřejmě tabulka pro určení pohlaví dítěte byla použita správně. Jak však ukazuje statistický průzkum provedený v roce 1999, přesnost takové tabulky pro určení pohlaví budoucího dítěte nepřesahuje 75%. Také zjistěte, které je lepší získat těhotenský test a přečtěte si recenze o těhotenském testu Frautest.

Abychom zjistili, kdo očekáváte, syna nebo dceru, musíte v levém sloupci čínského stolu najít měsíc údajného početí pro určení pohlaví nenarozeného dítěte a věku dívky v době početí v horním řádku. Průsečík bude označovat pohlaví dítěte.

Využití Pythagorovského systému

Existuje další neméně známý způsob, jak zjistit, kdo se usadil v břiše budoucí matky - to je určování pohlaví plodu podle Pythagorovy tabulky. Numerologie získala velkou popularitu ve všech sférách lidského života, proto značný počet budoucích rodičů důvěřuje pythagorskému systému.

Podle této metody každé slovo, včetně názvu, odpovídá určitému číslu, které lze získat pomocí speciální tabulky.

 1. Je nutné napsat celé jméno budoucí maminky, která je zapsána v rodném listě (respektive rodné jméno), a po budoucím otci.
 2. Poté by měl být zaznamenán měsíc početí nenarozeného dítěte..
 3. Ze všech výsledných čísel vypočítat celkovou částku a pak vydělit výsledné číslo 7.
 4. Pokud je konečné číslo sudé - počkejte na dívku, pokud je liché - na chlapce.

Je vhodné vědět, že tato metoda je ideální pro případy, kdy se očekává přidání jednoho dítěte, spíše než pro dvojčata nebo trojčata..

Podle tabulky Pythagoras

Metoda obnovy krve

Tato metoda zahrnuje použití tabulky krevních aktualizací budoucích rodičů k rozpoznání pohlaví plodu v závislosti na datu jejich narození..

 1. Tyto cykly se liší u mužů a žen a také se skládají z určitých období, počínaje datem narození.
 2. Celý věk budoucí matky by měl být dělen 3 (protože krev u žen je aktualizována jednou za tři roky) a budoucí otec - 4 (u mužů je krev aktualizována jednou za čtyři roky).
 3. Předpokladem je znalost přibližného dne početí.
 4. Při výpočtu musíte brát v úvahu plný věk (i když je vám 30, následující den, musíte počítat 29 plných).

Porovnáním zbytku dělení mezi otcem a matkou můžeme dospět k závěru - jehož zbytek je větší (respektive krev je silnější), tohoto pohlaví a čekat na dítě.

Je však třeba si uvědomit, že krev je během operací vždy aktualizována s darováním, potratem. V tomto případě je nutné odpočítávání zahájit od data poslední ztráty krve..

Používejte pouze s pozitivním Rhesusem u matky.

Podle některých údajů tabulka pro identifikaci pohlaví dítěte podle věku „funguje“, pouze pokud budoucí matka má pozitivní rhesus.

Pokud má maminka krevní skupinu s negativním faktorem Rh, pak všechno bude opačně: kdo má v den početí krev „starší“, dítě se narodí z tohoto pohlaví.

Věk matky a francouzská strava

Elena Shamrina provedla svůj výzkum více než 20 let a byla schopna prokázat, že v přírodě existuje určitá závislost koncepce dítěte na vyrovnanosti / zvláštnosti věku budoucí matky..

 1. Aby se dívka mohla narodit, musíte se „zapojit do tvůrčího procesu“ v sudých měsících roku (únor, duben, červen, srpen, říjen), pokud má žena stejný věk. Pro lichý věk, respektive pro liché měsíce roku.
 2. Aby se mohl narodit chlapec, musí žena v sudém věku otěhotnět v lichých měsících a v lichých měsících. Pokud tedy žena má zvláštní věk, bude pro ni snazší si představit chlapce, i když - dívku.

Jiná metoda je známa mnoho let. Říkalo se tomu „francouzská strava“, protože to byli Francouzi, kteří prokázali, že pravděpodobnost porodu chlapce nebo dívky je určována výživou budoucí matky během menstruace, která předchází následné koncepci.

Vědci dospěli k závěru, že rodiče chlapců konzumují více potravin bohatých na sodík a draslík a dívky konzumují vápník a hořčík..

Aby bylo možné naplánovat pohlaví dítěte, byly navrženy dvě stravy, které obsahovaly výběr určitých potravin. Dva měsíce museli budoucí rodiče dodržovat uvedenou stravu. Úspěch byl úžasný - až 80% případů manželé dostali přesně to, co nejvíce chtěli.

Pokud mladí lidé sní o chlapci, musíte jíst více:

 • brambory
 • Houbová a masová jídla;
 • třešně, banány, pomeranče, broskve.

Je nutné vyloučit všechny mléčné výrobky, ořechy. Bylo by zbytečné mírně nadměrně krmit jídlo.

Pokud rodiče chtějí dceru, pak by budoucí matka měla:

 • držet se mléčné stravy;
 • jíst řepu, mrkev, okurky, hrášek, cibuli, ořechy.

Švestky, banány, meloun, brambory a citrusové plody by měly být vyloučeny.

Nejpřesnější způsob

Která ze stávajících tabulek pro určení pohlaví dítěte je nejpřesnější? Nejjistějším způsobem, jak zjistit, kdo se narodí, je samozřejmě ultrazvukové vyšetření, které lékař předepíše při kontaktu s ním.

Existuje však ještě jiná metoda, která se neuvažuje výše a která vám umožní přesně předpovědět, kdo se vám narodí - toto je japonská koncepční tabulka k identifikaci pohlaví budoucího dědice.

Taková tabulka je nejpravdivějším a nejoblíbenějším způsobem plánování, jakož i stanovením pohlaví nenarozeného dítěte. Mnoho genetiků tvrdí, že tento proces nelze předvídat. Japonští vědci však tuto teorii odvážně vyvrátili a navrhli vlastní metodu založenou na jednoduchých výpočtech.

Jsou si jisti, že sladění chromozomů lze snadno předpovědět s měsícem narození obou rodičů a přesným časem oplodnění. Jinými slovy, mužské tělo produkuje sperma se specifickou sadou chromozomů v určitých intervalech. Díky tomuto přístupu můžete spolehlivě zjistit, kdo se v bříšku usadil.

Na základě této teorie byly vytvořeny dvě vzájemně se doplňující tabulky pro určování pohlaví dítěte podle měsíce početí. Pomáhají stanovit nejpříznivější období pro početí chlapce a dívky..

Japonské tabulky pro určování pohlaví dítěte podle věku matky se na krátkou dobu staly populárními v celém Japonsku a o něco později je začaly používat téměř všichni budoucí rodiče Evropy. Tato metoda je tak přesná, že se mnohým doporučuje věřit pouze jí..

O autorovi: Olga Borovikova

Jak určit pohlaví nenarozeného dítěte doma podle koncepční tabulky v rané fázi se zárukou?

Mladí rodiče čelí mnoha otázkám. Jeden z nejčastějších - jak určit pohlaví nenarozeného dítěte? Některé páry, a vůbec, ještě před početí sní o „zakázkovém dítěti“.

Na World Wide Web, v časopisech a knihách pro maminky a tatínky, najdete články k tomuto tématu. Jejich tvůrci doporučují určit pohlaví dítěte podle starodávných tabulek, práce těla nebo přesného výběru data oplodnění..

Co určuje pohlaví nenarozeného dítěte?

Vše je vysvětleno zákony biologie. Vejce neobsahuje alternativně výlučně chromozom typu X. Mužský gamet (spermie) je variabilnější: může zahrnovat jak X, tak Y. Když se sloučí do zygoty, konečná kombinace chromozomů určuje pohlaví nenarozeného dítěte. Při připojování XX je zaručeno ženské dítě, XY je muž. Všechny metody určování pohlaví dítěte z tabulek, které nejsou založeny na těchto znalostech, jsou klasifikovány jako nevědecké a nepovažují se za přiměřené..

Je možné určit pohlaví před narozením?

Samozřejmě můžete přesně určit, kdo se narodí, aniž by čekal na jeho narození a bez použití stolů. Nejoblíbenější metodou je ultrazvuk. Ve světové porodnictví a gynekologii se začal aktivně používat od roku 1966. Zpočátku byla metoda použita pouze v USA, Japonsku a některých evropských zemích. Ultrazvuková diagnostika se postupně rozšířila do celého světa a stala se hlavním způsobem, jak určit pohlaví dítěte během těhotenství.

Jak dlouho mohu zjistit?

Přesnost informací získaných při ultrazvukové diagnostice závisí na kvalitě použitého zařízení a zkušenostech lékaře. Hlavním cílem postupu je určit genitálie plodu. U chlapce začíná tvorba vnějších pohlavních orgánů v průměru za 11 týdnů vývoje. Kolem tentokrát se u dívky objeví vnější stydké pysky. Během tohoto období je však poměrně obtížné rozlišovat pohlaví. Minimálním termínem pro stanovení pomocí ultrazvuku je 14. týden těhotenství.

Určete pohlaví dítěte na plánovaném ultrazvuku

Jak to zjistit nepochybně včas?

Ne všechny nastávající matky souhlasí s čekáním do 14. týdne těhotenství. Někteří z nich přemýšlejí, jak zjistit pohlaví dítěte v raných stádiích hned poté, co se dozvědí o své situaci. Bohužel dříve není možné získat přesné informace. Tabulka pro určení pohlaví dítěte a dalších nevědeckých nápadů se nepovažuje za prokázanou.

Jak vypočítat doma?

Budoucí rodiče mohou použít nejrůznější metody, které navrhují výpočet pohlaví dítěte podle tabulky. Výsledek však není vážně vyhodnocen a samotný proces je spíše považován za zábavu.

Stanovení věku matky a měsíce početí

Existuje řada technik založených na numerologii. Toto učení je esoterické. Poprvé byla numerologie jako věda promítnuta do spisů starověkého vědce Pythagora. Nové znalosti založil na zkušenostech egyptského lidu, kouzelníků Asýrie a mudrců v Indii. Podle Pythagora mělo každé číslo svůj vlastní zvuk, záři a vibrace. Kombinace čísel ovlivňovala nejen člověka, ale také měla moc nad jeho osudem.

Moderní vědci jsou kritičtí vůči numerologii, ale ženy nadále používají své znalosti k nalezení odpovědi na otázku, jak určit pohlaví nenarozeného dítěte doma. Známý výpočet věku rodiče a období oplodnění. Tvoří základ mnoha technik, mezi nimi i tzv. „Stoprocentní“ tabulku dětské sexuální orientace.

Kalendář podle data narození rodičů dítěte

Někteří starověcí učenci šli dále a rozhodli se, že data narození matky, aby určila pohlaví samotné dítěte, nestačí. V tomto ohledu byla vyvinuta metodika založená na třech ukazatelích:

 • očekávaný měsíc narození dítěte;
 • celé datum narození matky;
 • den otce, měsíc a rok narození.

Pro zjednodušení výpočtu byl vyvinut dvoustupňový stůl pro určení pohlaví nenarozeného dítěte. Odpověď můžete získat během několika sekund. Pokud však nebylo snadné určit pohlaví dítěte z tabulky, měly by se najít zdroje, kde je výpočet k dispozici online. V oknech je třeba zadat počáteční indikátory a systém automaticky odpoví.

Čínský stůl

Stůl byl ve staré Číně rozšířený. Podle historiků byl na zdi Pekingské univerzity vymalován rodný stůl dítěte a jedna z jeho kopií byla nalezena v hrobce císařovy rodiny. V Rusku se způsob, jak zjistit pohlaví nenarozeného dítěte podle tabulky, rozšířil na počátku 90. let. Pak se vytisklo mnoho novin s podrobným přepisem metodiky.

Tabulka pro určení pohlaví nenarozeného dítěte opět získala popularitu s příchodem specializovaných fór. Tam byl odkaz starověké Číny popsán jako zázračný způsob, jak získat odpověď na tajnou otázku..

Japonská verze

V Japonsku existuje tabulka těhotenství, pohlaví dítěte, podle kterého lze údajně přesně určit. Je poněkud komplikovanější než odkaz Číňanů a zahrnuje dvě fáze:

 1. Analýza podle první tabulky. V levém sloupci je nutné určit měsíc narození matky a v horní řadě - otce. Na jejich křižovatce najděte a zapamatujte si číslo.
 2. Analýza druhé části tabulky. Je nutné určit sloupec pod číslem získaným v první fázi. Dále, bude měsíce, bude pravděpodobnost mít dítě správného pohlaví v určitých časových obdobích bude maloval.

Přesné určení pohlaví nenarozeného dítěte bylo v Japonsku velmi důležité. Tato země je již dlouho známá svým kultem chlapců. Všichni muži snili výhradně o synech, což vyvolalo potřebu takových technik.

Wangi stůl

Bulharská žena, které jsou předepsány nadpřirozené schopnosti, neprošla tématem. „Sto procent“ tabulka narození dítěte byla sestavena Wangem podle astrologických a numerologických zákonů. Není jisté, zda bulharská jasnovidka má s touto metodou něco společného, ​​nebo je to jen hra na její slavné jméno.

Tabulka vám umožní nejen určit pohlaví dítěte, ale také pochopit, co ho v životě čeká. Chcete-li získat výsledek, musíte najít číslo na průsečíku sloupců s rokem a měsícem narození. Dále si přečtěte dešifrování.

Metodou Karagodina

Sergey Karagodin je autorem jiné techniky. Pohlaví dítěte podle Karagodinovy ​​tabulky se stanoví výpočtem a analýzou rozvrhu. Je založen na tzv. Teorii „obnovy krve“..

Klíčovými pojmy v tabulce pro určování pohlaví nenarozeného dítěte jsou „krevní síla“ a „krevní mládí“. Podle Sergeje Karagodina se u mužů a žen po určité době obnovuje krev. Délka cyklu se liší podle pohlaví.

Je výhodnější sestavit graf online. Dále musíte zhodnotit období příznivá pro pojetí chlapce nebo dívky. Pokud je tato mezera příliš krátká, je třeba se jí vyhnout. Období, ve kterých je pravděpodobnost porodu chlapce a dívky stejná, se pro početí nedoporučují. Samotný autor této pochybné kalkulace se rád spojí se všemi a velkoryse poskytuje rady ohledně plánování dítěte.

Podle numerologického schématu Pythagoras

Metoda nevyhodnocuje datum narození ani datum početí. Určení pohlaví dítěte podle Pythagorovy tabulky je založeno na posouzení jmen rodičů podle zákonů numerologie. V tabulce odpovídá každé písmeno číslu. Je třeba vypočítat součet příjmení, jména a patronymie páru (zohledňuje se rodné jméno). Podobně se vypočítá částka měsíce početí. K určení pohlaví dítěte podle Pythagorovy tabulky je nutné přidat tři získané hodnoty, vydělit 7 a zaokrouhlit na nejbližší celé číslo. Zvláštní číslo znamená mužský, a dokonce i ženský.

Obnova krve

Myšlenka stanovení pohlaví nenarozeného dítěte je podobná metodě Karagodina. Podle tvůrců je doba obnovy pro dívky 3 roky a pro mladé lidi 4 roky. Jeden z rodičů, jehož krev v době pohlavního styku byla silnější a určuje pohlaví nenarozeného dítěte.

Věk obnovení krve u mužů a žen

Jak vypočítat pohlaví dítěte podle tabulky krevních aktualizací:

 1. Je třeba vypočítat „síly“ pro oba rodiče, přičemž k roku narození se přidá matka 3 a otec 4.
 2. Vyznačte silové body kontrastními barvami a vytvořte graf podle roku.
 3. Analyzujte výsledek. Pokud je barva teček při hodnocení zprava doleva stejná, pak je toto období příznivé pro početí dítěte určitého pohlaví.

Sexuální tabulka dítěte samozřejmě nepochybně nefunguje. Tato teorie je zcela v rozporu s biologickými zákony: krev žen i mužů je aktualizována mnohem rychleji než každé 3 roky. Pohlaví to nijak neovlivňuje..

Krev rodičů (skupina, analýza DNA)

Krev je základem mnoha výpočetních systémů. Koncepční tabulka pro určení pohlaví dítěte zohledňuje krevní typ matky a otce. Na jejich průniku je výsledek. Některé metody také berou v úvahu faktory Rh dvojice.

Pravděpodobnost porodu chlapce nebo dívky podle krevních skupin a rhesus rodičů

Tlukot srdce

Věří se, že skutečný výsledek při určování pohlaví nenarozeného dítěte lze dosáhnout pouze do 20. týdne těhotenství. Zohledňuje se tepová frekvence embrya. U dívek srdce bije rychleji, v průměru 140 tepů za minutu. U mužských embryí je frekvence kontrakcí nižší - 120 tepů za minutu. Tyto ukazatele jsou však relativní. Závisí na denní době, zdravotním stavu ženy, fyzické aktivitě atd. Nelze považovat srdeční rytmus za přesný parametr hodnocení. Tabulka, způsob aktualizace, kalendář těhotenství, pohlaví dítěte určují zhruba stejné „přesně“.

Na břicho

Vizuální hodnocení břicha bylo použito našimi babičkami. Podle jejich názoru, těhotenský kalendář, genderová tabulka dítěte nestanoví tak přesně jako tvar budoucí matky. Je zřejmé, že očekávání chlapce může být určeno malým protáhlým břichem a dívkou velkým a kulatým.

Koncepce plánování podle cyklu a data

Mnoho tabulek navrhuje nejen určování pohlaví dítěte, ale také jeho plánování předem. Je pravděpodobné, že výsledek bude správný. Podobný výsledek je způsoben teorií pravděpodobnosti. Pravděpodobnost, že předpokládaná shoda je 50/50.

Jak plánovat cyklus a jako součást postupu IVF

Alternativou metody, která slibuje 100% záruku „Jak určit pohlaví podle tabulky“, je výpočet cyklu. Abychom si představili chlapce, vývojáři radí:

 • plánujte pohlavní styk přímo během ovulace, protože spermie s chromozomem Y jsou údajně méně houževnaté;
 • doporučená penetrace představuje;
 • na konci pohlavního styku se vyplatí póza „břízy“.

Postup hnojení IVF

Jak vypočítat sto procent?

Bohužel není možné plánovat dítě pomocí tabulek a numerologických metod. Takové návrhy naznačují nízkou úroveň odborného vzdělání nebo že jde o podvod.

Recenze

V získaných výsledcích existují náhody i nesrovnalosti. Recenze, jak určit pohlaví nenarozeného dítěte, obsahují popis zázračných zásahů „v býčím bullseye“. Některé rodiny úspěšně neplánují jedno, ale dvě nebo dokonce tři děti. U ostatních párů se jedno dítě shoduje a u některých je výsledek zcela nesprávný. Přesnost metod je podobná věštění, takže byste neměli čekat na 100% odpověď.

Pohlaví dítěte: znaky, tabulky

Je obtížné najít rodiče, kteří nikdy nepřemýšleli o tom, zda je možné samostatně určit pohlaví dítěte. Znaky, které spojily moudrost minulých generací, jsou jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout tím, že se podíváme do budoucnosti takového druhu. Přečtěte si o tom, jak fungují..

Pohlaví dítěte: znaky, tabulky

Pozornost! Materiál slouží pouze pro informaci. Neměli byste se uchýlit k metodám léčby, které jsou v ní popsány, bez předchozí konzultace s lékařem.

Jak určit pohlaví dítěte: příznaky

Očekávání dítěte je vzrušující okamžik pro každý pár. Když žena i muž sní o tom, jaké bude pohlaví dítěte, vloží své naděje do nenarozeného dítěte.

Díky moderním technologiím a zkušeným odborníkům zjistíte, kdo se narodil - chlapec nebo dívka, ve 12. týdnu těhotenství. V praxi však lze přesnou odpověď na tuto otázku získat až 20..

Pokud není zvědavost omezena a je příliš brzy na ultrazvuk nebo nedůvěřuje tomu, jednou cestou je obrátit se k lidové moudrosti. Řekne vám, jak určit pohlaví dítěte, stejně jako naši předkové v minulosti.

Lidé budou předpovědět pohlaví dítěte na nekonečné číslo. Všechny však mohou být seskupeny podle několika klíčových znaků pro budoucí matku:

 • vnější transformace;
 • chuťové preference;
 • zdravotní stav;
 • na sny.

Vzhled těhotné ženy a pohlaví dítěte. Narodí se syn nebo dcera, řeknou vám následující znaky:

 1. Špičaté břicho - bude tu chlapec.
 2. Nepřirozeně velké břicho - dívce.
 3. Pokud se březí nos stane ostřejší nebo se objeví suchá kůže, narodí se dědice.
 4. Náhlá ztráta vlasů - procvičujte vázání luku.
 5. Vlasy zesílily a procházka byla jako kachna, připravte se na vzhled syna.
 6. Levé ňadro se zvětšilo nebo se ztmavla dvorka bradavek - pomysli na jméno své dcery.

Pohlaví dítěte: znaky, tabulky

Stále přemýšlí - chlapec nebo dívka? Podívejte se na stravu.

Můžete také zjistit, kdo se narodil milované pochoutce těhotné ženy:

 1. Pokud chcete neustále dorty a sladkosti - podle vzhledu budoucí ženy v rodině.
 2. Táhne na okurky a grilování - bude tam syn.
 3. Pokud necháte chlebové kůrky, narodí se krásné dítě.
 4. Miluji česnek, ale vůně poté, co tě pronásleduje na dlouhou dobu - váš manžel brzy bude mít asistenta.

Řekneme vám, jak určit pohlaví dítěte na základě pohody těhotné ženy:

 1. Silná toxikóza - váš dům se brzy rozzáří dcerou smíchem.
 2. Pokud migréna trpí, zrodí se ochránce.
 3. Moč se rozzářila - vyberte si ženské jméno.
 4. Být méně nervózní a strach - spousta aut hrát.

Jak zjistit pohlaví dítěte ze snů? Obrazy, které otěhotní během spánku, jsou vodítkem, který by neměl být opomíjen.

Pohlaví dítěte: znaky, tabulky

Když žena sní o tom, že se chlapec narodil, objeví se ve skutečnosti dívka a naopak. Když vidíte, jak spíte v lidské hávě, zpívá ukolébavky vašemu synovi.

Jak zjistit pohlaví dítěte: tabulky

Tabulky jsou dalším vodítkem v problému, jak zjistit pohlaví dítěte bez ultrazvuku. Jsou založeny na různých metodách, proto pro dosažení požadovaného výsledku vyžadují různá počáteční data. Na základě nich můžete vypočítat pohlaví dítěte.

Zvažte dvě hlavní:

 • Japonská tabulka predikce pohlaví.

Dnes je považován za jeden z nejspolehlivějších, protože se používá jak pro určování pohlaví, tak pro plánování..

Abyste ji mohli používat, musíte vědět:

 • měsíc, kdy se žena a muž narodili;
 • datum početí (plánované nebo skutečné).

Japonská metoda, když se zeptal, jak zjistit pohlaví dítěte, je pravděpodobné. V tom případě se ukáže, že je více, narodí se dítě tohoto pohlaví.

Abychom to vyjasnili, uvedeme příklad. Předpokládejme, že budoucí otec se narodil v prosinci a matka v dubnu. V 1. tabulce na průsečíku dat najdeme číslo 12. Ve spodní tabulce nás bude zajímat pouze 12. sloupec. Pokud v únoru došlo k početí, je pravděpodobnější, že se dívka narodí..

 • Plánování dětského pohlaví: Čínský stůl.

Čínský stůl pro určení pohlaví dítěte není o nic méně slavný. Náhodou to bylo objeveno při studiu jednoho z chrámů v Pekingu, kde je uloženo dodnes..

Tabulka čínské predikce sexu je považována za jednu z nejstarších: Číňané ji používali na začátku minulého tisíciletí.

To, co tvořilo základ metody výpočtu - lunární kalendář nebo základní závěry starověkých čínských vědců - není dosud známo. Důvěru v to a vysokou spolehlivost výsledků (asi 98%) však prokázala více než jedna moderní čínská rodina.

Jak používat tabulku a co je k tomu zapotřebí? Pouze dvě charakteristiky:

Před zahájením výpočtu nezapomeňte, že v Číně celkový věk člověka bere v úvahu 9 měsíců, které strávil v matčině lůně. Proto vždy přidejte do svých let 9 měsíců podle pasu.

Budeme jasně analyzovat. Předpokládejme, že jste v době početí měli 30 let a 1 měsíc a v červenci došlo k těhotenství:

 1. Najdeme čínský věk: 30,1 + 0,9 = 30,10 let.
 2. V levém sloupci tabulky nahradíme číslo 30.
 3. Z čísla 30 vede doprava do cely, kde se protíná věk ženy a měsíc početí. V našem případě je to červenec, což odpovídá hodnotě „D“ - dívka.

Národní znaky a tabulky pro určení pohlaví dítěte nedávají 100% přesnost. To jsou jen zdroje doporučení, které může žena udělat před prvním ultrazvukem..

Žádná z nejpřesnějších tabulek pro určení pohlaví nezaručuje skutečný výsledek. Věřte jim nebo buďte skeptičtí, rozhodněte se pro každého nezávisle. Hlavní věc - nezapomeňte se postarat o své zdraví, aby těhotenství zmizelo bez komplikací a porod je snadný.

Autor: Anna Ivanovna Tikhomirova, kandidátka na lékařské vědy

Recenzent: Kandidát na lékařské vědy, profesor Ivan Georgievich Maksakov

Kluk nebo holka

Je možné zjistit pohlaví nenarozeného dítěte pomocí ultrazvuku nejdříve za 20 týdnů. Ale nemohu se dočkat, až zjistím, kdo se chlapec nebo dívka narodí dříve...

Existuje řada metod, tabulek a lidových znaků pro určení budoucího pohlaví dítěte.

1. V této tabulce lze zjistit pohlaví nenarozeného dítěte na základě průniku měsíce početí a věku budoucí matky..

Příklad: K těhotenství došlo v květnu. Věk ženy je 25 let. S velkou pravděpodobností se zrodí dívka.

2. Můžete určit, kdo se narodí chlapec nebo dívka pomocí techniky, která k nám přišla ze starověké Číny.

V tabulce č. 1 najdeme číslo umístěné na průsečíku měsíce narození muže a ženy.

v tabulce č. 2 vybereme řádek pod číslem získaným z tabulky č. 1. V tomto řádku najdeme měsíc početí dítěte. V měřítku „chlapec“ „dívka“ je uvedena pravděpodobnost narození jednoho nebo druhého pohlaví. Čím více divizí, tím pravděpodobnější.

Příklad: Muž se narodil v březnu, žena v červnu. Na křižovatce v tabulce č. 1 je číslo 6. Koncepční měsíc je duben. V tabulce č. 2 v 6. řádku naproti měsíci duben vidíme, že pravděpodobnost porodu dívky a chlapce je stejná. To je 50% až 50%.

3. Tabulky pro určení pohlaví dítěte podle „věku“ krve.

Tato technika je založena na předpokladu, že krev ženy a muže je pravidelně aktualizována. U žen se to stane jednou za 4 roky. U mužů se krev obnovuje jednou za 3 roky. Po zjištění „věku krve“ rodičů je mezi sebou porovnáno. Přidává se počet měsíců, které uplynuly od posledního narození rodiče do měsíce početí. Pohlaví rodiče, jehož krev bude mladší a bude předána dítěti.

V první tabulce najdeme koeficienty obnovy krve otce a matky v opačném věku.

Ve druhé tabulce musíte najít číslo na průsečíku měsíce narození rodiče a měsíce početí dítěte.

Nyní pro každého rodiče přidáme přijaté 2 číslice (z 1 a 2 tabulky). Kdo má menší počet („mladší krev“) stejného pohlaví, s největší pravděpodobností se narodí dítě.

Příklad: máma je 29 let, táta je 30 let. Máma se narodila v červnu, táta v březnu. Podle výsledků první tabulky máma = 1, táta = 0. Podle výsledků druhé tabulky máma = 10, táta = 1. Podle výsledků obou tabulek máma (1 + 10 = 11), otec (0 + 1 = 1). "Táta krev je mladší" - narodí se chlapec.

4. Populární znaky pro určování pohlaví nenarozeného dítěte.

Ve většině případů se budoucí matky nestarají o pohlaví dítěte, ale někdy rodiče chtějí chlapce nebo dívku. Je možné si vybrat podlahu předem?

5. Ovulace. Vypočítejte, kdo se narodil chlapec nebo dívka.

Pokud rodina již má dva syny, pak žena, která se rozhodne porodit další dítě, nejčastěji doufá v narození dcery tlapy. A pokud mladí rodiče mají prvorozené dítě - dívku, pak tatínky samozřejmě také sní o narození dědice. Je možné kontrolovat proces početí, abyste se předem dozvěděli, kdo se narodí: chlapec nebo dívka, a jak to udělat?

Chlapec nebo dívka: je možné ovládat početí?

Proces početí chlapce nebo dívky je velkým tajemstvím, ale vědci již vědí mnoho o tom, jak se objevuje nový život, a dokonce vědí něco o možnostech kontroly narození dítěte..

Pro vznik nového lidského života je nezbytné, aby se vejce a sperma setkaly. Vejce zrají ve vaječnících a každý měsíc jedno z vajec opouští vaječník a vydává se na cestu, jejímž účelem je setkat se se spermatem. Proces, kterým vajíčko opouští vaječník, se nazývá ovulace.

Po ovulaci vajíčko žije pouze jeden den a pokud nedošlo k početí, umírá po 24 hodinách. Spermie jsou houževnatější a mohou čekat na vejce uvnitř ženského těla až pět dní. K početí tedy může dojít, pokud žena měla intimitu se svým manželem, buď v den ovulace, nebo několik dní před ní.

Ale co určuje, kdo se narodí: chlapec nebo dívka? Záleží na tom, které spermie oplodní vajíčko - pokud spermií s Y-chromozomem zvítězí v závodě, narodí se chlapec a pokud s X-chromozomem se narodí dívka.

Sperma s mužským chromozomem se pohybují rychleji, ale jsou méně houževnatá. Spermatozoa s ženským X chromozomem jsou však schopny žít ve vejcovodech v očekávání výskytu vaječných buněk po dobu až pěti dnů. Co z toho vyplývá? Vzhledem k přežití spermií s ženskými chromozomy se šance na otěhotnění o dívce výrazně zvýší, pokud dojde k pohlavnímu styku 2-4 dny před ovulací. Pokud však k blízkosti došlo přímo v den ovulace, šance na otěhotnění chlapce se výrazně zvýšila, protože spermie s chromozomem Y jsou větší a rychlejší. Věc zůstává malá - vypočítejte den ovulace.

Jak vypočítat den ovulace

K ovulaci dochází zpravidla uprostřed cyklu, ale v závislosti na řadě okolností k tomu nedochází vždy. Je nemožné cítit okamžik ovulace, protože prochází asymptomaticky. A přesto můžete tento okamžik vypočítat přesně přesně pomocí tří metod:

 • denní měření bazální teploty po dobu 3-4 měsíců a sestavení harmonogramu;
 • používat ovulační test zakoupený v lékárně (nejpřesnější je tryskový test);
 • udělat ultrazvuk.

Pokud potřebujete co nejpřesněji určit přesný okamžik ovulace, začněte sestavovat plán cyklu na několik měsíců a ve vybraném měsíci, při přibližování očekávané ovulace, použijte také test nebo projděte ultrazvukem..

Samozřejmě, i když vypočítáte den ovulace co nejpřesněji, požadovaný výsledek početí není zaručen, příliš mnoho dalších faktorů může ovlivnit, kdo bude ještě počat: chlapec nebo dívka. S touto metodou jsou však šance na požadovaný výsledek výrazně zvýšeny. Přesně stejný způsob, jak získat dítě stejného pohlaví, jaké chcete, chlapce nebo dívku, je zatím možné pouze v případě, že k těhotenství dojde v důsledku IVF..

6. Věštění. Narodí se chlapec nebo dívka.

Ne vždy na ultrazvuku můžete vidět pohlaví dítěte. Stává se jí, že se jí narodí chlapec nebo dívka, žena to neví téměř až do narození. Pokud dítě nedovolí lékařům rozeznat jejich pohlaví a opravdu chcete zjistit, kdo roste v bříšku, můžete použít lidová znamení a věštění.

Narodí se chlapec nebo dívka: znamení a věštění

Ne všechno štěstí, které bylo populární u našich předků, vhodné pro moderní ženy, protože ne každá nastávající matka je připravena jít na to, aby vyprávěla sama v koupelně nebo v mlácení. Zde jsou nejjednodušší lidové způsoby, jak určit pohlaví budoucího dítěte:

 • Chcete-li zjistit, zda se narodil chlapec nebo dívka, musíte požádat nastávající matku, aby zvedla a natáhla ruce vpřed. Pokud tak učiní s dlaněmi vzhůru, narodí se dcera a pokud jsou její dlaně odmítnuty, narodí se syn.
 • Pro toto věštění budete potřebovat velký klíč s dlouhým vousem. Položili klíč na stůl a požádali nastávající matku, aby si ji vzala a dala ji jedné z přítomných. Pokud těhotná žena vezme klíč z vrcholu, pak byste měli počkat na narození chlapce, a pokud na "vousy" - dcera se narodí.
 • Můžete zjistit, zda se chlapec nebo dívka narodí pomocí věštění s prstenem. Nastávající matka by měla být vyzvána, aby zaujala „sklopnou“ polohu a otočila prstenem visícím na tlusté niti přes její bříško. Pokud se prsten začne otáčet jako kyvadlo, měli byste počkat na svého syna a pokud začnete popisovat kruhy nad žaludkem, bude tam dcera.
 • Pokud žena již má děti, musíte vidět, jak vlasy dítěte vyrůstají z předchozího těhotenství: pokud tzv. „Pigtail“ neroste uprostřed krku, ale z boku, narodí se další dítě.

Existuje pět způsobů, jak naplánovat pohlaví vašeho dítěte.

1. Dieta. Toto je nejběžnější způsob. Pro otěhotnění se doporučuje jíst potraviny bohaté na draslík a sodík a na vzhled dívky - vápník a hořčík. Proto v prvním případě jezte ryby, maso, houby a brambory, luštěniny, kuřecí bílkoviny, meruňky a broskve, sušené švestky, rýži a krupici. V druhém případě upřednostňujte vejce, lilek a řepu, mrkev a okurky, rajčata a papriky, med, arašídy a lískové ořechy.

Musíte dodržovat stravu od začátku menstruačního cyklu až do doby navrhované koncepce. A ženy i muži. Po početí můžete a potřebujete vše, co chcete. Tato metoda neobdržela přísné vědecké zdůvodnění a úspěšnost jejího použití je asi 30%.

2. Výpočet doby ovulace. Má se za to, že pokud k pohlavnímu styku došlo méně než jeden den před ovulací (nejlépe ze všech, 10 hodin před ním), potom se pravděpodobně narodí chlapec. Pokud k pohlavnímu styku došlo mnohem dříve nebo několik dní po ovulaci, je pravděpodobnost dívek vyšší. Je to proto, že chromozomy Y mohou dosáhnout vajíčka pouze krátkou dobu před ovulací. Jinak zemřou a zůstanou pouze chromozomy X. Nevýhodou této metody je, že není vždy možné vypočítat přesné načasování ovulace. Nejlepší způsob, jak zjistit ovulační dobu, je vykreslit bazální teplotu po dobu několika měsíců nebo zakoupit speciální ovulační test v lékárně..

3. Frekvence pohlavního styku. Základem této metody je skutečnost, že chromozomy X jsou mobilnější než Y, ale první mají kratší životnost. Z toho vyplývá, že při častém pohlavním styku je pravděpodobnost početí chlapce vysoká a u vzácných dívek. Účinnost metody je 70-80%.

4. Volba držení těla při pohlavním styku. Existuje názor, že pro pojetí chlapce je póza „muž zezadu“ nebo „žena shora“ dobrá a pro vzhled dívky „muž shora“. Tato metoda je založena na poskytnutí větší šance Y nebo X spermatu. Jak víte, pro otěhotnění je nezbytné, aby se Y-sperma spojila s vejcem a aby si mohla představit dívku, X-sperma.

5. sudé - liché roky ženy. Nekonvenční lékařka Elena Shavrina odhalila závislost pohlaví dítěte na věku budoucí matky. V sudých letech života ženy je početí dívky více pravděpodobné v únoru, dubnu, červnu a srpnu, říjnu, prosinci; v lichých letech, v lednu, březnu a květnu, červenci, září a listopadu. Vzhled chlapce je opak.

Toto jsou hlavní způsoby plánování pohlaví vašeho dítěte. Když vypadal dobře, můžete najít další. Nezapomeňte však, že narození dítěte správného pohlaví vám může zaručit pouze jeden způsob - jedná se o postup umělé inseminace, kdy v děloze zůstane embryo správného pohlaví, chlapec nebo dívka..

Články O Neplodnosti