Hlavní Zdraví

Tabulka početí pohlaví dítěte v letech 2019–2020: kalendář těhotenství, chlapec nebo dívka

Lékaři říkají, že není možné plánovat pohlaví budoucího dítěte s absolutní přesností. Navzdory tomu bude mnoho párů, zejména těch, které mají alespoň jedno dítě, potřebovat kalendář těhotenství, aby zjistilo datum, kdy v letech 2019–2020 mohou otěhotnět dítě určitého pohlaví.

Pohlaví dítěte závisí na tom, které spermie vajíčko oplodnilo. Ženy (XX) jsou životaschopnější, mohou žít až týden. Pánské (HU) umírají rychleji. Pokud tedy pár sní o synovi, pak „práce“ na něm musí být buď v den ovulace, nebo další, jinak je pravděpodobnost početí dívky vysoká.

Pokud si nepřejete uchýlit se ke službám moderní medicíny, můžete se pokusit otěhotnět chlapce / dívky vypočítáním vhodného okamžiku pomocí jedné z níže uvedených metod..

Potřeba plánování těhotenství

Pokud jde o plánování početí, jsou rodiče nyní dobře informováni a u dospělých žen je každoročně méně případů neočekávaného těhotenství. V zásadě je neplánované těhotenství charakteristické pro mladé dívky, které nezjistily rysy antikoncepce. Mezi nimi jsou však i dámy, které vědomě přistupují ke svému zdraví a budoucím potomkům. Takové ženy absolvují nezbytné zkoušky předem a začnou vést správnější životní styl, včetně odvykání kouření, alkoholu a nezdravého jídla. Výsledkem je, že tyto maminky mají zdravější děti.

Nezapomeňte na praktickou stránku problému z hlediska výběru doby těhotenství a porodu - názory některých žen jsou opačné, existují však dvě dominantní teorie. Někteří lidé raději nejprve vyřeší všechny hmotné problémy, koupí nejen bydlení, ale také auto, letní dům, nejmodernější domácí spotřebiče. Jiní dávají přednost ihned po pořízení bytu, nebo s ním porodí několik dětí v řadě, aby se nemuselo rozptýlit od budování kariéry později.

Významná je také důležitá otázka - vládní plány na pokračování mateřského kapitálu jsou stále nejasné, i když pro mnohé takové finanční pomoci může problém s bydlením vyřešit. Takové rodiny mají dítě nejen pro sebe, ale také proto, že mohou být v klidu ohledně budoucnosti rodiny a jejího vzhledu doma. Kromě toho někdy budoucí matky chtějí předem znát pohlaví svého dítěte, zejména v případech plánování úplné skladby rodiny nebo v přítomnosti dříve narozeného dítěte..

Čínský kalendář těhotenství 2019-2020

Uběhlo více než 200 let od doby, kdy čínští mudrci vyvinuli jedinečnou techniku ​​pro určení pohlaví dítěte. Vývoj byl iniciován členy císařské rodiny a tyto tabulky mohly používat pouze korunované osoby. Koneckonců, otázka pojetí mužského dědice byla velmi akutní a bylo nutné tyto informace znát předem. Není divu, že vládnoucí dynastie braly těhotenství jako posvátný proces a přistupovaly k němu velmi vážně..

Dny slibné dát chlapci byly vypočítány s nejvyšší přesností tak, aby nedošlo k vylití semene do ženského ňadra během těch období, kdy mohla dívka vyrůst. Moderní lidé se samozřejmě nezaměřují na reprodukci budoucího císaře, formují je přinejmenším tyrani, dokonce i roztomilá princezna.

Upozorňujeme, že v níže uvedeném kalendáři (tabulce) je uveden měsíc početí dítěte v letech 2019–2020, a nikoli měsíc narození dítěte.!

Překvapivě: Číňané nabídli, aby určili informace, které nás zajímají, aby použili pouze dva parametry - měsíc početí a věk své matky. Podle většiny současných párů tento kalendář poskytuje navzdory starověku velmi pravdivé informace. Funguje to a všechny prognózy se splní určitě!

Je důležité nemíchat je: původně se bere přesně měsíc, kdy bylo dítě počato a nenarozeno. To je způsobeno čínskou tradicí, která se má brát v úvahu při výpočtu věku osoby přesně ve chvíli, kdy je semeno zakořeněné v lůně. Těhotenství v Číně je pod státní kontrolou a zákon zakazuje všem občanům vědět, jaké pohlaví se jejich dítě narodí. Pro mnoho párů jsou tyto kalendáře poslední nadějí na plánování rodiny..

Japonský kalendář početí o možném výběru pohlaví budoucího dítěte

Někteří rodiče se snaží vypočítat příznivé dny pro početí dítěte určitého pohlaví. Používají různé metody pro stanovení pohlaví dítěte podle měsíců narození, věku matky, měsíce početí a dalších různých možností. Existují verze týkající se budoucího pohlaví dítěte, založené na vzhledu a výživě matky během těhotenství. Předpokládá se, že pokud má těhotná žena hodně masa, měla by čekat na chlapce, a pokud je sladká - dívka. Zjevně to určují - pokud těhotná žena dává přednost, pak čekají na chlapce, stanou se nestranní, chodí jako dívka. Pouze to již lze pochopit v procesu čekání na dítě, ale rodiče se chtějí předem pokusit vybrat pohlaví dítěte..

Japonský způsob je účinný, založený na vztahu měsíců narození matky a otce nenarozeného dítěte. Pohlaví dítěte si můžete vybrat ve dvou tabulkách. U jednoho z nich jsou rodiče uvedeny v měsících narození, čísla vydaná na křižovatce poskytují údaje pro druhou tabulku. Využívá také výsledek křižovatky, ale již dříve vypadla počet a měsíce plánované koncepce.

Jedinou nuancí je okamžik výběru vertikální nebo horizontální měsíce narození pro otce a matku. V některých zdrojích svislá řada označuje měsíc matky a v horizontálním otci, v jiných je opak pravdou. Přesná data byla ztracena, ale v případě otcovy vertikální je metoda pracnější a dává znatelný pozitivní výsledek pro shodnost pohlaví dítěte.

První tabulka japonské metody
Mužský měsíc narozeníŽenský měsíc narození
IIIIIIVPROTIVIVIVIIIIXXXiXII
leden159159159159
Únor1026102610261026
březen7jedenáct37jedenáct37jedenáct37jedenáct3
duben4812481248124812
Smět159159159159
červen1026102610261026
červenec7jedenáct37jedenáct37jedenáct37jedenáct3
srpen4812481248124812
září159159159159
říjen1026102610261026
listopad7jedenáct37jedenáct37jedenáct37jedenáct3
prosinec4812481248124812

Druhá tabulka uvádí konečný výsledek. Je třeba najít číslo z první tabulky ve srovnání s měsícem početí. Písmeno „M“ znamená, že se narodí chlapec. Ve všech ostatních případech se narodí dívka.

Souhrnná tabulka japonské metody
ledenÚnorbřezendubenSmětčervenčervenecsrpenzáříříjenlistopadprosinec
1mmmmmm
2mmmmm
3mmmmm
4mmmmm
5mmmm
6mmmmm
7mmmmm
8mmmm
9mmm
10mmm
jedenáctmmm
12mmm

Krví

Existuje několik metod, jak otěhotnět chlapce nebo děvče, založené na znalostech o krvi rodičů.

Aktualizace

Tento způsob plánování je založen na skutečnosti, že krev jednoho z rodičů je mladší, narodí se stejné pohlaví.

Předpokládá se, že u mužů se krev obnovuje každé 4 roky, u žen - každé 3. K určení věku krve musíte přesný věk rozdělit na 3 a 4, přičemž zbývající část bude menší a mladší.

Pozor: K obnově krve dochází nejen v uvedeném období, ale také po operacích, darování a dalších situacích aktivní ztráty.

Krevní typ a Rh faktor

Existuje názor, že pohlaví dítěte závisí na skupině a faktoru Rh krve jeho otce a matky. Níže jsou uvedeny výpočtové tabulky. Přesnost této metody však může být zpochybněna, protože uvedené krevní charakteristiky se v průběhu života nemění, ale stejní rodiče rodí heterogenní děti.

Měsíční kalendář těhotenství

S pomocí měsíčních fází je možné zjistit, jaký bude charakter dítěte. Když se dítě ještě objevilo v lůně, měsíc už začal ovlivňovat jeho osobnost. Proto od začátku těhotenství můžete určit, jaký bude temperament dětí:

 • Dojde-li k početí během úplňku, potom dítě vyroste citlivým, příliš emotivním, dokonce agresivním.
 • Na Novém Měsíci je koncipován slabý vůle a bezbranný, extrémně zranitelný muž.
 • Dítě rostoucího měsíce je empatické, má nadšení pro spravedlnost.
 • Zmenšující se disk poskytne neohrožující, nekompromisní a živou osobu.

Ba Zi natal grafy předpovídají, jak nástup těhotenství ovlivňuje osud dítěte, narozeniny jsou také důležité.

PočetíNarozeníOsud a charakter dítěte
Březen 2019Prosinec 2019Slibuje obtížný osud, který musí být zaslán včas příznivým směrem.
Duben 2019Leden 2020Dejte dítěti náchylné ke konfliktu s příbuznými.
Květen 2019Únor 2020Děti budou sentimentální a přátelské..
Červen 2019Březen 2020Eko se nedoporučuje, přirozené těhotenství možné na vysokých pozicích, vynikající kariéra.
Červenec 2019Duben 2020Děti mohou být bolestivé
Srpen 2019Květen 2020Aktivní děti s hyperaktivitou
Září 2019Červen 2020Vysoká schopnost učení ve vědě.
Říjen 2019Červenec 2020Plachý, stažený, ale nadaný.
Listopad 2019Srpen 2020V dětství, často se dostat do potíží, vyžadují hodně pozornosti.
Prosinec 2019Září 2020Vytrvalý, účelný, nezávislý.
Leden 2020Říjen 2020Vědět, co od života potřebují.

Vtipné znamení

A konečně předpovídat pohlaví dítěte, jak někteří říkají, pomáhají známky. Samozřejmě, že všechny nejsou ničím jiným než zábavnou fikcí..

 • Předpokládá se tedy, že pro otěhotnění je nutné pod matkový polštář dát hřeben a zrcadlo, aby se narodil chlapec - sekera nebo hračkářský tank. Narození malého chlapce slibuje použití pánských kalhot namísto polštáře, ale jako mužská pokrývka hlavy, která se nosí při pohlavním styku na hlavě jeho matky. Ale pokud budoucí otec přiváže ženský šátek k hlavě, pak existuje šance, že bude schopen otěhotnět dceru.
 • Výsledkem plnění manželské povinnosti ve středu, v pátek a v neděli je podle lidového přesvědčení často narození dívky.
 • Existuje verze, ve které se párům s běžným sexuálním životem narodilo více chlapců. K tomu však existuje zcela vědecké vysvětlení. Častá ejakulace vyvolává produkci více Y chromozomů v spermatu.
 • Někteří věří, že pohlaví budoucího dítěte může být ovlivněno stravou. „Samčími“ výrobky jsou maso, brambory, houby, zelenina a ovoce falešné formy (lilek, cuketa, banány atd.), Okurky. Dívky milují sladkosti, mléko, ryby, cereálie, zelení více.

Všechny výše uvedené metody mohou napomoci při plánování pohlaví dítěte, připomínáme však, že nikdo nedá 100% záruku. Dokonce ani uzisté nedokážou určit, kdo se usadil v žaludku ženy, když viděl drobeček na monitoru. Naštěstí tato intrika potrvá pouze 9 měsíců, protože v nemocnici bude všechno známo. Ačkoli, jak mnozí rodiče říkají, hlavní věcí není, že se chlapec nebo dívka narodili, ale že dítě bylo zdravé.

Názor lékařů a vědy

Vědci nevidí nic špatného, ​​když chtějí znát pohlaví dítěte a nemají nic proti těhotenským kalendářům. Lékaři se však nedoporučují spoléhat na staré techniky, pokud jde o genetickou predikci, zdraví a život.

Hraní rulety je nepřijatelné, pokud početí ovlivňuje vzhled dítěte s patologií. Je to škoda, ale zaručená metoda předpovědi dosud nebyla vytvořena a je nemožné vytvořit dívku nebo chlapce na zakázku.

Koncepce je důležitý proces, dobře promyšlený přírodou a mající své vlastní vlastnosti. Mudrci si toho už dlouho všimli a sestavili speciální tabulky a kalendáře, které odrážejí závislost měsíců a pohlaví dítěte. Moderní vědci nejsou proti jejich použití, ale trvají na uchování se k vědeckým metodám, pokud potřebujete předvídat pravděpodobnost vývoje genetické choroby.

Z videa zjistěte ještě jednu, ale již vědeckou metodu výpočtu pohlaví dítěte:

Na základě populárních znaků určujeme, kdo bude: dívka nebo chlapec

Efektivní plánovací techniky pro početí

Mnoho budoucích rodičů se zajímá o to, co ovlivňuje pohlaví dítěte a jak to úspěšně naplánovat. Jak správně pochopit chlapce ovulací, co je třeba udělat pro zvýšení šancí a které metody jsou nejspolehlivější.

Jakou roli hrají chromozomy v pojetí: vědecká fakta

Spermatogeneze je komplexní, vícestupňový proces reprodukce zárodečných buněk, v důsledku čehož sperma dozrává. Tento proces se časově shoduje s nástupem puberty u mužů pod vlivem hormonů..

Gametogeneze je dělení primární buňky, které je nezbytné pro možnost následné reprodukce. V důsledku první divize se rozlišují skupiny A a B: A - buňky zaměřené na zvýšení počtu svého druhu a B - budoucí spermatocyty.

Po dělení se diploidní buňka, která bude sloužit jako jádro budoucího spermatu, nazývá spermatocytem prvního řádu. Tento spermatocyt obsahuje oba chromozomy, které určují pohlaví dítěte. Pod vlivem FSH a testosteronu se postupně rozrůstá a poté přechází do meiózy - sekvenční dvojnásobné dělení.

V důsledku prvního dělení se spermatocyty prvního řádu změní na 2 spermatocyty druhého řádu s haploidní sadou chromozomů. Spermatocyty, které jsou výsledkem meiózy, mají chromozomy X a Y, které jsou zodpovědné za tvorbu plodu, respektive muže.

Je to spermie, které je zodpovědné za určování pohlaví, protože v procesu ženské gametogeneze jsou oocyty s U-chromozomy považovány za „špatné“ a odmítnuty v procesu dělení.

Druhým důležitým bodem je délka života spermií. Je vědecky dokázáno, že spermie s chromozomy Y jsou mobilnější, ale méně odolné vůči kyselým prostředím a jejich schopnost oplodnění se ztratí jeden den po vstupu do dělohy..

Spermie s chromozomem X je naopak odolnější vůči nepřátelským podmínkám, ale pohybuje se pomaleji, což znamená, že šetří více energie a může přežít v děloze až 3 dny.

V mnoha ohledech je to životnost spermií, která odpovídá na otázku, jak otěhotnět jako chlapec - představit se v den, kdy je vajíčko propuštěno.

Jak můžete zvýšit šance na syna

Proces spermatogeneze závisí na hormonálním pozadí člověka a v případě negativního účinku na činnost pohlavních žláz může být proces tvorby zárodečných buněk narušen. Rovněž sperma, která již dozrála, jsou ovlivněna celou řadou faktorů, jako je výživa, teplota, špatné návyky, léky, stres, infekční onemocnění a další.

Pro zvýšení pohyblivosti spermií je důležité upravit jednotlivé ukazatele, které budou sloužit jako úspěšná koncepce.

Pro otěhotnění dítěte je také důležité připravit ženské tělo na přirozené oplodnění. K tomu je v první řadě nutné minimalizovat kyselost vagíny, odstranit možná onemocnění reprodukčního systému a vytvořit optimální podmínky pro pohyb spermatozo s U chromozomem.

Pro zvýšení šance na početí chlapce je nutné upravit výživu, používat pozice k rychlému proniknutí spermatu do dělohy a touhu obou rodičů otěhotnět.

Speciální dieta

Při porodu chlapce je důležité zvážit faktory, které pozitivně ovlivňují spermie. Průměrná délka života mužů a mobilita zárodečných buněk se pod vlivem draslíku a sodíku zvyšují.

Draslík se nachází v potravinách jako jsou:

Sodík se vyskytuje téměř ve všech mořských plodech, ale tyto produkty se obzvláště liší:

Sodík se také nachází ve vejcích. Jeho nejvyšší koncentrace v mořských řasách.

Je důležité si uvědomit, že nutriční korekce znamená změnu ve stravě obou manželů, protože minerály v mužském těle ovlivňují spermatogenezi a v ženském těle ovlivňují vaginální mikroflóru..

Nastávajícím matkám se doporučuje vyloučit kyselé potraviny z potravy. Je také důležité vzdát se špatných návyků, příliš slaných potravin, uzeného masa a kofeinu.

Pozitivní motivace a statistika

Důležitým krokem při plánování dítěte je touha obou partnerů. Chcete-li to provést, musíte naplánovat koncepci společně. Druhým krokem na cestě k úspěšnému oplodnění je trpělivost a tvrdá práce na sobě, dodržování pravidel přípravy a povzbuzení partnera, i když těhotenství nenastane po několika pokusech.

Podle statistik ženy, jejichž hmotnost je menší než 54 kilogramů, nejčastěji rodí dívky, takže se při plánování chlapce nespěchejte na dietu. Šance na dědice se zvyšuje bez absencí závislosti na nikotinu.

Někteří lékaři věří, že vitamín D z opalování má pozitivní vliv na početí chlapce, ale neexistuje přímý vztah mezi spermatem a vitaminem D.

Pokud po delších pokusech pár nemůže otěhotnět, může být chlapeček počat s 100% pravděpodobností preimplantační genetickou studií, která se provádí před IVF.

Jedná se o tak komplexní analýzu genetického materiálu embrya, která zkoumá 8 chromozomových komplexů a odhaluje nejen pohlaví dítěte, ale může napravit genetiku dítěte a eliminovat „špatné“ geny..

Právo představuje pojetí chlapce

Chcete-li si představit chlapečka, musíte si vybrat vhodnou sadu pozic, ve kterých spermie mohou rychle překonat kyselost vagíny a krční trubice. K tomu je nutné vytvořit takové podmínky, aby partner provedl ejakulaci co nejhlubší, zatímco pánev ženy byla v úhlu 45 stupňů. Takže semenná tekutina rychle vstoupí do těla dělohy a spermatozoa s U-chromozomy se dostanou k vajíčku rychleji.

Mezi vhodné pozice jsou rozlišeny misionářské a loketní lokty. Po pohlavním styku je důležité zaujmout pozici břízy, nohy vyhozené na zeď. Tuto polohu je nutné udržovat po dobu asi 10 minut, aby sperma mohlo projít krční kanálkem.

Efektivní způsoby, jak otěhotnět jako chlapec

Pravděpodobnost porodu chlapce závisí na způsobu plánování pohlaví dítěte. S pomocí vědecky ověřených metod pro stanovení pohlaví dítěte tato pravděpodobnost roste.

Za nejúčinnější metody se považují drahé reprodukční technologie, které poskytují 99% šanci početí dítěte určitého pohlaví. To je spojeno s mechanismem oplodnění: pro IVF nebo ICSI se morfologicky správné spermie shromažďují se specifickou sadou chromozomů a zavádějí se do vaječné buňky. Pro lékařský zásah však musíte mít důkazy.

Mezi nelékařskými metodami pro stanovení genderového stavu dítěte se rozlišuje biologicky odůvodněná metoda výpočtu ovulace a lidových kalendářů..

Jak si představit dědice ovulací

Na základě délky života spermií je před oplodněním nutné vypočítat ovulaci pro početí chlapce. Je důležité si uvědomit, že během 1 menstruačního cyklu 1-2 vejce normálně zrají. Proces zrání oocytů trvá 14 až 18 dní.

Po postupném dělení, růstu a dosažení kritické koncentrace estrogenu v těle ženy začíná uvolňování LH. Pod vlivem luteinizačního hormonu dochází k přímému protržení folikulů, oocyt opouští vaječník a je poslán vejcovodem do vejcovodů. Tento jev se nazývá ovulace. Proces ruptury folikulární membrány trvá v průměru 24-36 hodin, když koncentrace LH dosáhne svého maxima.

Po ovulaci je vajíčko schopno oplodnit až 24 hodin, poté umírá. Abychom nezmeškali vhodný okamžik početí chlapce, je nutné správně určit den roztržení folikulu. Mezi moderní metody výpočtu ovulace se rozlišují rychlé testy, graf bazální teploty a ultrazvukové vyšetření vaječníků v dynamice. Pro maximální přesnost se doporučuje používat techniky souběžně.

Pokud test prokázal pozitivní výsledek, mělo by být oplodnění provedeno jeden den po testu, protože spermie s U chromozomy ztratí svou mobilitu do 24 hodin.

Tabulka bazální teploty by měla být měřena do 3 měsíců. Obvykle v den ovulace teplota stoupne na 37 ° C, na základě kterých můžete naplánovat dobu oplodnění.

Při provádění ultrazvuku lékař obvykle stanoví přibližný den ovulace a blíže k datu, kdy provádí co nejvíce studií, z nichž jedna je předepsána v den prasknutí folikulu. Pohlavní styk se nejlépe provádí ihned po roztržení folikulu.

Jak si představit mužské dítě pro obnovu krve

Autoři této metody se ve svých výpočtech odrazují podle doby obnovy krve: u mužů tento proces trvá 4 roky, u žen - 3.

Při početí se narodí dítě z pohlaví rodiče, jehož krev je mladší. Například žena je 30 let, muž 32 let. Při dělení 30 na 3 se získá 10,0 a 31 na 4, 7,75. Dítě se ukáže jako žena, protože zbytek je 0.

Měsíční kalendář

Autoři, kteří přišli s ovulačním kalendářem pro početí chlapce, vycházeli z měsíčních cyklů na základě umístění hvězd a jejich vlivu na lidský život. Podle této teorie je pojetí chlapce možné, když je Měsíc v Blížencích, Beranu, Střelci, Vodnáři, Váhy nebo v Leu.

Japonský kalendář

Japonský plánovací kalendář pro nenarozené dítě se skládá ze 2 částí. První graf zahrnuje výpočet příznivého dne pro početí na základě měsíce narození mámy a otce. Při překročení čáry v grafu se určí číslo od 1 do 12, nazývá se „rodina“ a je nezbytné pro použití ve druhé tabulce. Pravděpodobnost, že dítě bude mít určité pohlaví, je označena křížky v odpovídajících sloupcích.

K tomu, abychom si mohli představit chlapce podle této tabulky, je nutné zvolit „rodinnou“ postavu a provést hnojení měsíčně s největším počtem křížů.

.gif "data-lazy-type =" image "data-src =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponsksij-kalendar-zachatiya-malchika.jpg "alt =" table 1 " width = "500" height = "275" srcset = " data-srcset = "https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponsksij-kalendar-zachatiya-malchika.jpg 500w, https: //dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponsksij-kalendar-zachatiya-malchika-300x165.jpg 300w "size =" (max-width: 500px) 100vw, 500px "/>

.gif "data-lazy-type =" image "data-src =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponskij-kalendar-zachatiya-malchika-2.jpg "alt =" table 2 "width =" 536 "height =" 431 "srcset =" "data-srcset =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponskij-kalendar-zachatiya-malchika-2.jpg 536w, https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponskij-kalendar-zachatiya-malchika-2-300x241.jpg 300w "velikosti =" (maximální šířka: 536px) 100vw, 536px "/ >

Je třeba si uvědomit, že datum narození a frekvence obnovování krve neovlivňuje pohlaví dítěte.

Závěr

Vlastní plánování pohlaví dítěte by mělo být založeno na vědecky ověřených metodách. Mezi nimi je stanovení pohlaví chlapce ovulací. Metoda se spoléhá na životnost spermií s chromozomem U a na jeho pohyblivost ve srovnání se spermatem u ženy.

Klinické studie však ukázaly, že tato metoda také poskytuje pouze 50% spolehlivost a zjistí, že 100% bude možné pouze ultrazvukem nebo dokonce po narození dítěte..

Na základě charakteristik zárodečných buněk je pro zvýšení pravděpodobnosti početí u chlapce nutné mít pohlavní styk v den ovulace.

Chcete-li zvýšit šance, můžete upravit výživu manželů, dodržovat obecná pravidla pro přípravu na těhotenství, používat pohodlné polohy spermií pro vstup do dělohy a poskytovat partnerům vzájemnou podporu při plánování.

Pokud nemůžete otěhotnět po dlouhou dobu, můžete si naplánovat chlapce pomocí reprodukčních technologií, které zaručují 99% přesnost stavu pohlaví plodu.

Je důležité si uvědomit, že výpočty musí být založeny na spolehlivých metodách, a nikoli na znaménech, které neovlivňují chromozomální sadu spermií. A jaké metody považujete za spolehlivější?

Jak zaručit otěhotnění syna: kalkulačka, kalendář na 100 procent vypočítat těhotenství a porodit chlapce

Existuje mnoho způsobů, jak vypočítat šance na mužské dítě. Použití několika metod současně pomáhá zvýšit pravděpodobnost početí chlapce. Bez ohledu na to, jakou metodu budou budoucí rodiče využívat, je první věcí, kterou musíte udělat, lékařskou prohlídku. To pomůže rychle otěhotnět a vytvořit zdravé dítě..

Kalkulačka

Jak ukazuje praxe, početí chlapce je s největší pravděpodobností během pohlavního styku přesně v den ovulace nebo o několik hodin později, početí dívky - den před ovulací.

Tato kalkulačka pomůže určit optimální čas pro početí chlapce (dívky) podle data ovulace.

Jak zaručit početí syna?

Je třeba poznamenat, že existuje pouze jeden 100% způsob, jak porodit chlapce poprvé - IVF. K této metodě plánování pohlaví dítěte se v extrémních případech přistupuje. Pro výpočet pohlaví dítěte jsou dostupnější metody. Doporučuje se, aby se s nimi zacházelo jako se hrou, protože hlavní věcí je narození zdravého dítěte, ačkoli mnoho rodičů naznačuje účinnost některých metod.

Ovulační kalendář

Plánování pohlaví dítěte podle kalendáře ovulace je vhodné pouze pro ženy se zavedeným cyklem. Je nutné vypočítat datum pohlavního styku tak, aby k němu došlo v předvečer nebo v prvních hodinách poté, co vajíčko opustí ovariální folikul. Pokud máte sex několik dní před ovulací, i ty spermatozoa s Y-chromozomy, které dosáhnou dělohy, zemřou, než se setkají s vejcem.

Podle teorie Shettles

Tato metoda je vylepšenou možností plánování dítěte podle kalendáře ovulace. Podle Shetlesovy teorie by mělo dojít k pohlavnímu styku 12 hodin před tím, než vejce opustí folikul. Těhotenství jako chlapec pomáhá dočasně abstinovat. Odmítnutí pohlavního styku několik dní před početí přispívá k tvorbě spermií s chromozomy Y.

Podle lunárního kalendáře

Je třeba mít na paměti, že sex ve „špatných“ dnech vede k objevení se dítěte s těžkou postavou nebo těžkým osudem. Příznivá data pro pohlavní styk - 11, 15, 19 a 21 lunárních dnů.

Podle tabulky čísel párů

V horní a boční řadě tabulky jsou uvedeny měsíce narození budoucích rodičů, jejichž průsečíkem je počet manželů. Dále si vezmou tabulku rozdělenou na 2 části: nahoře je uvedena možnost, že se objeví syn, a dna dcera. Uprostřed obrázku je graf, jehož nejhlubší hodnoty vám umožní zjistit šance na početí dítěte požadovaného pohlaví v konkrétním měsíci.

Podle věkového kalendáře matky

Při výpočtu pohlaví dítěte pomocí této metody se přihlíží k věku matky v době navrhovaného porodu. Věk partnera je uveden v postranním sloupci kalendáře a měsíc sexuálního styku je v horním řádku. Na průsečíku těchto ukazatelů je uvedeno pravděpodobné pohlaví dítěte. Chcete-li snížit chybu výpočtu, měli byste naplánovat čas narození dítěte, nikoli na křižovatce změny pohlaví.

Japonská koncepce

Metoda pojetí japonského chlapce zahrnuje 2 tabulky. První tabulka ve svislých a vodorovných liniích ukazuje měsíce narození budoucích rodičů, na jejichž průsečíku je postava rodiny. Ve druhé tabulce, která je rozdělena na 2 části, je v blízkosti každého měsíce nakreslen určitý počet křížů, což umožňuje vypočítat vzhled chlapce.

I přes popularitu této metody byste se na japonský stůl neměli spoléhat 100%. Podle této metody jsou nejvyšší šance na početí dítěte požadovaného pohlaví maximálně 2 měsíce v roce. Zbytek času je možnost chlapce nebo samice přibližně stejná. Pro narození chlapce je lepší kombinovat tuto metodu s přesnějšími metodami plánování..

Německá koncepce

Podle německých vědců se chlapci nejčastěji rodí ženám, jejichž početí a těhotenství probíhají v klidném prostředí. Tato teorie je založena na statistikách o narození chlapců během sjednocení západního a východního Německa na počátku 90. let minulého století. V období zvýšených finančních nákladů občanů byla převážná většina narozených dětí dívky.

Italská koncepce

Italští vědci se domnívají, že chlapci se nejčastěji rodí obézním ženám. Vědci se k tomu vyjádřili po prostudování statistik, podle kterých se většina chlapců narodila matkám o hmotnosti vyšší než 54 kg s průměrnou italskou výškou 162 cm. Samozřejmě nemusíte dramaticky přibírat na váze, ale zahrnutí těstovin s různými omáčkami a zeleninou do stravy pomůže otěhotnět od prvního krát.

Lidové metody početí syna

Populární lidové metody početí:

 • Před sexem musí člověk chodit naboso po zemi a trávě, aby získal sílu přírody. Během styku se doporučuje ženě nosit vlněné ponožky.
 • Vzhled mužského dítěte můžete naplánovat pomocí šperků s „mužskými“ kameny - granátové jablko, křišťál, tygří oko, jaspis, který by měl být při pohlavním styku nošen na partnera.
 • Staří Egypťané se pokusili otěhotnět synů za úplňku. Koncepce by měla být prováděna v tiché a bezmračné noci, když měsíc rozzáří místnost.
 • Pravděpodobnost vzhledu dědice se zvyšuje, pokud dáte pod postel „odvážnou“ věc: sekeru, šavle nebo nůž.
 • Aby rodila chlapce, měla by žena otěhotnět i v letech jejího věku.
 • Podle staré západoevropské tradice musíte před sexem vypít sklenku vína smíchanou s krví. Pokud budoucí rodiče takové exotické nemilují, můžete si udělat hrnek brusinkové želé.
 • Některé ženy používají sprchu se slabým roztokem sody k alkalizaci vaginální sliznice. Pravděpodobnost rychlé koncepce se zvýší, pokud pijete odvar z dělohy, červený kartáč a šalvěje před pohlavním stykem.
 • Často slyšíte rodinu s heterosexuálními dětmi, která říká, že se chlapec narodil po sexu v suchém počasí a dívka v dešti.
 • Koncepce v sudém roce a lichém měsíci pomáhá naplánovat narození syna.
 • Šance na těhotenství se poprvé zvyšují, když muž zahájí pohlavní styk. V tomto případě by budoucí otec měl být starší než matka.
 • V islámu, ve kterém manželova touha „Chci syna“ je zákon, je abstinence rozšířena několik dní před početím. Pokoj by měl být čistý, uklizený a nasycený šafránovým kadidlem. V islámu se pro početí chlapce doporučuje přečíst 2 Suru Koránu. Rodiče, zoufalí porodit dědice, číst dua - přímou výzvu k Alláhovi, kterou lze vyslovit ve volné formě.

Bez ohledu na to, kterou metodu si pár vybere, je třeba dodržovat následující pravidla:

 1. Proveďte početí v chladné místnosti. Vysoká teplota škodí semenné tekutině, zejména u spermií s chromozomy Y. Na rozdíl od staré ruské tradice početí dětí v lázeňském domě by člověk neměl mít sex v sauně nebo po horké lázni.
 2. Nepoužívejte umělá maziva. Tyto látky mění prostředí vagíny a zpomalují rychlost spermií. Pokud partner podstupuje léčbu a používá vaginální přípravky, je nutné odložit početí, dokud se vagina zcela nezotaví a neobnoví..
 3. Po sexu musí žena ležet půl hodiny se zvednutou pánví. To umožňuje spermatu vstoupit do vejcovodu, aby se setkalo s vejcem..

Pomůže korekce výživy a některých potravin otěhotnět?

Ráno budoucí matky chlapce je nejlepší jíst kaši s ovocem nebo míchaná vejce se slaninou. Denní strava by měla být rozdělena na 5-6 malých porcí, aby se zajistilo dlouhé nabití energie.

Partner potřebuje především speciální stravu pro početí mužského dítěte. Člověk potřebuje dietu, aby zlepšil kvalitu semenné tekutiny. Strava pro početí chlapce je nezbytná pro alkalizaci vaginální sliznice a vytvoření příznivých podmínek pro pohyb spermií do vejcovodu. Žádná dieta během těhotenství pomůže porodit dítě požadovaného pohlaví.

Pro otěhotnění se doporučuje jíst potraviny obohacené draslíkem a sodíkem. K porodu synů musí nastávající matka jíst následující jídla:

 • nakládaná zelenina;
 • slané jídlo, ale nezneužívejte sůl, aby nevyvolávala hypertenzní krizi;
 • Káva a čaj;
 • mastné odrůdy ryb a masa, uzená masa;
 • houby;
 • Miláček;
 • sušené ovoce;
 • vysoce kalorické ovoce - banány, data, broskve, hrušky.

Těhotné matky, které chtějí otěhotnět, by měly omezit příjem potravy obohacené vápníkem a hořčíkem. Je nutné dočasně ukončit používání následujících produktů:

 • mléko a výrobky z něj založené - sýry, krémy, zmrzlina, mléčná čokoláda;
 • ořechy
 • chléb a sladké pečivo s kvasinkami;
 • kakao;
 • plody moře;
 • žloutek;
 • luštěniny;
 • citrusové, kyselé ovoce a bobule;
 • zelenina;
 • sodovka.

Má sexuální pozice při plánování pohlaví dítěte?

Pohlaví dítěte závisí na souboru chromozomů získaných od rodičů. Matka může přenášet pouze chromozom X, otec - chromozom X nebo Y, v důsledku čehož se narodil chlapec. Obtížnost početí spočívá v tom, že většina chromozomů Y umírá rychle, aniž by dosáhla vajíčka. Můžete zvýšit šance na těhotenství budoucího muže pomocí sexuální pózy, které poskytují hlubší penis penisu hluboko do vagíny.

Kromě správného držení těla je důležité, aby partner během pohlavního styku zažil orgasmus a dříve než muži. V tomto stavu vylučuje ženské tělo látky, které alkalizují vaginální sliznici a činí ji nevhodnou pro X chromozomy. Po sexu musíte ležet půl hodiny a pod povodí umístit polštář. Šance na narození chlapce můžete zvýšit sexem v chladné místnosti.

Kdo se narodí: chlapec nebo dívka

Jak zjistit, kdo bude: chlapec nebo dívka - můžete přesně určit pohlaví ultrazvukem po 20 týdnech těhotenství. Existují však techniky a různé tabulky, pomocí kterých se můžete pokusit zjistit pohlaví dítěte před tímto časem, a to i s poměrně vysokou pravděpodobností.

Tabulka stanovení pohlaví podle věku krve

Předpokládá se, že krev žen i mužů se neustále aktualizuje. U ženy se krev obnovuje každé čtyři roky, u muže - každé tři roky. Zohledněny jsou také neplánované aktualizace v důsledku těžké ztráty krve během dárcovství, zranění, transfuzí a operací. Pokud byla krev matky obnovena v období blížícím se početí, potom je pohlaví nenarozeného dítěte s největší pravděpodobností žena a naopak.

K výpočtu narození chlapce nebo dívky potřebujeme 2 číslice - pro otce a 2 číslice - pro matku. Najdeme je v desce 1 a 2.

V tabulce níže najdeme koeficient aktualizace krve otce a matky (nachází se na křižovatce se sloupcem "věk").

stůl 1

Míra obnovy mateřské krveMíra obnovy krve otce

Pro zjištění, kdo se narodil, je tabulka 1 doplněna údaji z tabulky 2, která je uvedena níže. Tabulka 2 ukazuje číslo na průsečíku měsíce narození matky a měsíce početí dítěte - to je druhá část výpočtu pro matku. A na stejné tabulce se dívají na postavu na průsečíku měsíce narození papeže a měsíce početí dítěte.

Tabulka pohlaví dítěte podle měsíce početí (tabulka 2)

01020304050607080910jedenáct12leden012345678910jedenáctÚnorjedenáct012345678910březen12jedenáct0123456789duben910jedenáct012345678Smět8910jedenáct01234567červen78910jedenáct0123456červenec678910jedenáct012345srpen5678910jedenáct01234září45678910jedenáct0123říjen345678910jedenáct012listopad2345678910jedenáct01prosinec12345678910jedenáct0

Jak vypočítat: z tabulky 1 bereme číslo pro mámu. Tabulka 2 - také vezměte číslo pro mámu. Nyní sečtěte číslo získané z první tabulky a číslo získané z druhé tabulky. Napíšeme výsledné číslo. Teď udělej to samé pro otce. Napíšeme výsledné číslo. Porovnejte počty mámy a táty. Který z rodičů má nižší počet, krev je „mladší“. To znamená, že s velkou pravděpodobností dítě zdědí pohlaví tohoto rodiče.

Příklad: máma je 26 let, táta je 25 let. Máma se narodila v září, táta v květnu. Měsíc početí je září. Podle výsledků první tabulky máma = 2, táta = 1. Podle výsledků druhé tabulky máma = 0, táta = 4. Sečtěte obě čísla pro rodiče: máma (2 + 0 = 2), táta (1 + 4 = 5). Krev mámy je mladší, pravděpodobně se narodí dívka.

Tabulka o věku matky dítěte

Existuje zajímavá tabulka, kde se bere v úvahu měsíc početí a věk matky v době početí. Tento graf těhotenství ukazuje pohlaví, které dítě pravděpodobně bude mít, když se věk matky shoduje s určitým měsícem početí. Označení v tabulce: D - holka, M - chlapec. Nazývá se také čínština. V originálu se měsíc počítá od čínského nového roku, nikoli od evropského roku. Zde je tabulka přizpůsobená pro rok 2020 - našim obvyklým měsícům.

Je možné chlapce záměrně otěhotnět v důsledku přirozeného pohlavního styku?

Ne všechny ženy sní o porodu dívky. Jsou lidé, kteří chtějí chlapce. Když otěhotní, někteří říkají: koho Bůh pošle, jiní plánují nejen těhotenství, ale také pohlaví nenarozeného dítěte.

A pokud chlapec plánuje, nezáleží na tom, kvůli manželovi, nebo je to jeho vlastní touha, začíná se hledat informace a návštěvy u lékařů s otázkou: jak si představit chlapce?

Jak se mají chlapci??

Z biologických lekcí je známo, že matka a vajíčko otce jsou zapojeny do početí. Vejce a spermie obsahují 23 chromozomů, mají ty, které určují budoucí pohlaví dítěte. X-chromozom je zodpovědný za dívku, Y - za chlapce.

Moderní metody oplodnění (IVF) umožňují ženě nejen otěhotnět, ale také zvolit pohlaví budoucího dítěte. Ale tato metoda není cenově dostupná pro každého, tolik žen se ptá, jak přirozeně otěhotnět s chlapcem.

Přirozený způsob: je možné chlapci zaručit 100%?

Bohužel ani jeden člověk nemůže říci, jak chlapce pochopit přirozeným způsobem o 100%. I když žena dodržuje všechna doporučení a používá různé metody, pravděpodobnost narození dívky zůstává vždy.

A přesto, lidové metody, které naznačují, co dělat, aby se chlapec narodil, zvyšují pravděpodobnost, že budou mít požadovaného dědice.

Populární způsoby, jak porodit chlapce poprvé

Lidové metody jsou oblíbené u žen. Budoucí matky věří, že pro otěhotnění jsou všechny způsoby dobré. Nejběžnější metody jsou:

 • výpočet času pro ovulaci;
 • strava;
 • póza během sexu.

Žádná z těchto metod neposkytuje 100% záruku.

Ovulace

Ne každý ví, jak si představit chlapce ovulací a o čem to všechno je. Uprostřed mezi menstruačními cykly v těle ženy se z vaječníku vylučuje vajíčko. Tento proces se nazývá ovulace. Den uvolnění vajíčka, stejně jako 2 dny před a 2 po ovulaci, se považuje za nejlepší čas pro početí chlapce.

Pro identifikaci takového dne byste měli počítat mezi menstruací a / nebo měřením tělesné teploty. Během ovulace je teplota o půl nebo čtvrtinu vyšší než v jiné dny. Taková technika však nezaručuje 100% výsledek..

K určení přesného dne je provedeno ultrazvukové vyšetření nebo jsou použity ovulační testy. Procedury nejsou zdarma. Je možné určit pohlaví podle data početí nebo podle posledního měsíce?

Strava

3 měsíce před plánovaným těhotenstvím by měla žena začít jíst správně. Strava pro početí chlapce zahrnuje tyto produkty:

Výrobky by měly obsahovat hlavně sodík a draslík. Tyto prvky vytvoří příznivé prostředí pro chromozomy Y. Musíte se vyhnout mouce a mléčným výrobkům, ořechům a vaječnému žloutku.

Koncepce představovat

Čtenáři a čtenáři budou muset zklamat, ale neexistuje žádný potvrzený důkaz, že držení těla během početí ovlivňuje pohlaví nenarozeného dítěte. Opak by byl divný. Koneckonců, jak jsme zjistili výše, pohlaví dítěte je určeno pohlavním chromozomem jednoho spermatu, které dosáhlo vajíčko.

Pokud se obrátíme na lidovou moudrost, pak existuje úhel pohledu, podle kterého je jakákoli pozice, ve které penis člověka proniká hluboko do pochvy, považována za optimální, aby porodila chlapce. V jaké pozici je lepší si představit chlapce, o kterém rozhoduje sama žena. Dobře zná hloubku pronikání penisu během různých pozic.

Plánování podlaží

V otázce, jak otěhotnět jako chlapec, často žena pomáhá čínským a japonským stolům.

Čínská metoda umožňuje nezávisle vypočítat početí chlapce. Tabulka se zaměřuje na věk ženy, výběr měsíce početí, můžete určit pohlaví nenarozeného.

Japonec je méně populární, ale někteří ho používají. V tom, pro plánování sexu, potřebujete jak měsíc narození budoucího otce, tak měsíc matky. Na jejich průsečíku je číslo, které je zohledněno ve druhé části tabulky.

Číňan je jednodušší v tom smyslu, že pro plánování jsou zapotřebí pouze údaje o matce. Když se žena zaměřuje na věk, rozhodne se, kdy je lepší si představit chlapce. Čínský stůl se snadno kontroluje. Paul na Wangiho stole.

Co jiného můžete udělat?

Abychom počali chlapce, ženy používají tyto metody:

 1. Doučování vagíny roztokem sody před pohlavním stykem.
 2. Vyberte si pro koncepci úterý, čtvrtek, sobota.
 3. Pokud je prvním dítětem dívka, měli byste počkat 3 roky před novým těhotenstvím.

Dámské recenze

Na tematických zdrojích najdete četné diskuse o pohlaví nenarozeného dítěte, včetně toho, zda je možné chlapce záměrně otěhotnět a jak to udělat. Recenze matek chlapců se liší. Pro někoho se výsledek skutečně shodoval s čínskou tabulkou, která se nejčastěji používá k určení pohlaví.

Jak porodit holčičku?

Existují také obrácené situace, kdy jsou v rodině pouze chlapci, ale chcete dívku. Chcete-li porodit dívku, můžete také použít čínský stolní nebo lidový postup, který je opakem metod používaných při plánování dědice.

Jak otěhotnět s dvojčaty?

Dvojčata se nejčastěji rodí s IVF nebo pokud rodiče měli takové případy v rodině. Také narození dvojčat ovlivňuje věk matky a počet předchozích těhotenství.

Články O Neplodnosti