Hlavní Zdraví

Jak určit pohlaví nenarozeného dítěte

Každý rodič se samozřejmě zajímá o otázku, kdo se narodí: chlapec nebo dívka. Maminky a tatínky hádají, babičky mluví sebevědomě, spoléhají na lidové metody a pouze lékař dokáže říct pohlaví dítěte s maximální přesností. Řekneme vám o všech metodách určení pohlaví nenarozeného dítěte..

Jak dlouho mohu zjistit pohlaví nenarozeného dítěte

Již v 7. týdnu těhotenství můžete pomocí lékařského vyšetření zjistit pohlaví nenarozeného dítěte. Test DNA vám řekne odpověď: pokud je detekován chromozom Y, pak určitě počkejte na chlapce a pokud X na dívku. Tuto metodu však nelze považovat za stoprocentně přesnou..

9. týden můžete provést test pohlaví. Podle metodiky je to podobné těhotenskému testu. Barvou indikátoru určíte pohlaví nenarozeného dítěte: oranžová znamená, že budete mít dívku, zelená znamená chlapce.

Chcete-li zrušit tajemství tajemství, pokud máte štěstí, můžete zjistit pohlaví dítěte od 14. týdne těhotenství. Ultrazvukové vyšetření ukáže, jak se tam chlapec nebo dívka dělají. Na 15. týden šancí být přesvědčen ještě více. Nejpřesnější odpověď však bude dána diagnostikou ve 21-25 týdnech. Pro větší zábavu se rozhodněte pro 3D ultrazvuk.

100% výsledek je dán pouze genetickou studií plodové vody, lékařské - chorionické biopsie nebo amniopunktury. Ukazuje se však pouze v jednom případě - pokud má lékař podezření na genetickou poruchu.

Plánování pohlaví dítěte podle data ovulace

„Plánování“ pohlaví nenarozeného dítěte samozřejmě nefunguje, ale můžete to zkusit. Nebo si pamatujte průběh událostí, provádějte výpočty a pochopte, na koho čekáte.

Pohlaví dítěte závisí více na otci, protože nastávající matka obsahuje pouze chromozom X. Spermie nesoucí chromozom Y jsou rychlejší než ty, které nesou chromozom X, ale také žijí méně. Pokud znáte čas vaší ovulace a udržujete kalendář, můžete si být jisti, že „chlapecké“ spermie se zrychlí a oplodní vajíčko.

Ale pokud k ovulaci nedošlo a početí již došlo, pak existuje vysoká pravděpodobnost, že budete mít dívku.

Určení pohlaví nenarozeného dítěte pomocí prezenčního signálu

V 10. týdnu těhotenství budou zvuky srdce již jasně slyšitelné. Podle počtu rytmických rytmů můžete zjistit pohlaví dítěte: pokud je počet tepů za minutu vyšší než 140, pak existuje šance, že se narodí dcera, a pokud bude méně, narodí se syn..

Stanovení pohlaví nenarozeného dítěte krví

 • Podle skupiny a Rh faktoru krve rodičů.
 • O „obnově“ krve.

Předpokládá se, že krev má vlastnost aktualizace. Pro ženy - každé 3 roky, pro muže - každé 4 roky.

Pokud je například muž 36 let a žena 32 let:

36/4 = 9
32/3 = 10 (zůstatek 2 roky)

Krev muže je mladší, pak bude chlapec.

Určení pohlaví nenarozeného dítěte v japonském kalendáři

Nejprve musíte najít číslo, které se ukáže na průsečíku měsíců narození rodičů. A ve druhé tabulce musíte najít měsíc početí dítěte a číslo z první tabulky.

Určení pohlaví nenarozeného dítěte v čínském kalendáři

Starověký čínský stůl se objevil před více než 700 lety, originál je uložen v Pekingu a můžete jej vidět výše.

K určení pohlaví nenarozeného dítěte potřebujete pouze věk matky a měsíc početí.

Populární znaky pro určování pohlaví nenarozeného dítěte

 • pas je viditelný zezadu - chlapec;
 • poškozená toxikózou se kůže stala problematickou - dívka;
 • táhne pro sladkou dívku;
 • táhne slaného chlapce;
 • žena se stala náladovou - dívkou;
 • žena se stala nemotornou - chlapcem;
 • dítě kope tvrdě do dělohy - chlapce.

Existuje mnoho metod stanovení a dítě je samo. Jak řekl jeden lékař, v každém případě po 9 měsících budou všichni rodiče znát pohlaví. Šťastné mateřství a otcovství!

Jak vypočítat pohlaví dítěte: syn nebo dcera miláčku?

Dobrý den, milí čtenáři! Chtěli byste přesně vědět pohlaví nenarozeného dítěte a dokonce si naplánovat těhotenství objednáním syna nebo dcery? Existují spolehlivé předpovědní metody v tak choulostivé sféře a jak zjistit pohlaví dítěte bez ultrazvuku?

Ukazuje se, že takové techniky existují, některé jsou docela staré, jiné jsou založeny na moderních vědeckých datech. Seznámíme se s hlavními metodami výpočtu.

Jak zjistit pohlaví dítěte: hlavní způsoby

Mnoho rodičů nevadí předem vypočítat pohlaví dítěte. někdo už má, řekněme, dvě dcery a opravdu chce mít nástupce příjmení. Jiní mají složitější problémy: existuje řada chorob, které se přenášejí pouze mužskou linií nebo výlučně podél ženské linie. Zde bude samotný život dítěte, nebo alespoň jeho zdraví, svázán s jeho rodem.

Chlapec nebo dívka, jak to zjistit? Tato otázka je často položena budoucí matkou a otcem. Co o tom říká věda? Jedna věc je známa s jistotou: sexuální chromozomy jsou zodpovědné za narození syna nebo dcery.

Ženy mají dva identické chromozomy X a muži mají nepárový soubor: chromozomy X a Y. Je zřejmé, že kalendář těhotenství závisí na kombinaci těchto kombinací: je snadné vypočítat pohlaví dítěte a znát počáteční údaje o spojujících se chromozomech muže a ženy..

Teoreticky je to jasné. Ale v praxi, jak pochopit, který z mužských chromozomů přijde do kontaktu se ženou, a podle toho, zda je možné provést určitou zkoušku na pohlaví dítěte nebo na vše, co se rozhodne náhodou, osudem?

Existuje mnoho různých metod, včetně pseudovědeckých, existují takzvaná lidová znamení a doporučení, někdy velmi zvědavá. Například starověcí Němci radili, jak zjistit pohlaví nenarozeného dítěte: stačí jej nastavit v souladu s počasím.

Za deštivého počasí jsou nejčastěji koncipovány dívky a chlapci se rodí po noci lásky za jasného počasí. Starověcí Číňané byli přesvědčeni, že pro narození dědice musí být žena položena hlavou do postele v noci při pohlavním styku na sever, resp..

Dnes však budeme hovořit o dalších možnostech plánování, které jsou vědecky spolehlivější nebo alespoň po staletí testovány praxí. Existuje několik základních způsobů, jak vypočítat chlapce nebo dívku:

 • Podle ovulačního algoritmu;
 • Podle japonské a čínské tabulky;
 • Obnova krve;
 • Pohlaví dítěte podle data narození rodičů;
 • Podle převládající stravy;
 • Podle lunárního kalendáře atd..

Pohlaví dítěte podle data početí a věku matky: starověký čínský kalendář

Stejné kritérium existuje v řadě výpočtů, což je celkem logické, protože okamžik sloučení mužských a ženských principů se skutečně stává jedním z hlavních osudových faktorů. Proto několik metod určuje pohlaví dítěte podle data početí, ačkoli každá z nich používá tento prvek svým vlastním způsobem, v kombinaci s jinými počátečními údaji.

Například ve velmi starověké čínské tabulce je vázání vázáno na věk matky. Historici tvrdí, že původní dokument byl nalezen v katakombách, kde byl uchováván 700 let. Existuje však jedna námitka: věk matky není potřebný v době početí, ale v odhadovaném datu narození. To znamená, že v den těhotenství musíte přidat 9 měsíců těhotenství.

Toto je velmi jednoduchý stůl: chlapec nebo dívka, učíme se používat pouze dvě čísla: měsíc početí dítěte a věk matky v době budoucího porodu. Na průsečíku odpovídajících řádků tabulky a viz požadované písmeno: M nebo D.

Jak zjistit pohlaví dítěte z japonské tabulky

Trochu složitější je japonský výpočetní algoritmus. Bude vyžadovat dvě vzájemně závislé tablety a tři čísla (měsíce narození rodičů a početí).

Jak zjistit pohlaví dítěte z tabulek tohoto formátu? V první tabulce jsou šifrovány měsíce narození otce a matky dítěte. Na křižovatce těchto dvou úvodních čísel je nějaký druh. Pamatujeme si to (zaznamenáme) a hledáme jej v „hlavičce“ sloupců druhé desky. V tomto sloupci vyberte řádek s měsícem početí dítěte. Oproti tomuto datu se podíváme na výsledky předpovědí o pohlaví nenarozeného dítěte.

Budoucí matka se narodila v květnu a budoucí otec v září. Dítě bylo počato v prosinci. Pro určení pohlaví nenarozeného dítěte hledáme v první tabulce postavu stojící na křižovatce května horizontálně a září vertikálně. Toto je číslo 9..

Japonci neposkytují záruky, jejich tabulka uvádí pravděpodobnostní prognózu, to znamená, že ukazuje, jak velké jsou šance na syna nebo dceru. V tomto původním kalendáři je dívka nebo chlapec označen několika kříži. Čím více těchto ikon, tím je pravděpodobnější početí tohoto pohlaví v daném měsíci.

Jak určit pohlaví nenarozeného dítěte podle plánu ovulace

Nejspolehlivější způsob, jak určit pohlaví nenarozeného dítěte, navrhl polský lékař F. Benedo, existují podobné výpočty od francouzských vědců. Předpokládá se, že přesnost těchto prognóz je až 80 procent.

Jak již víme, vše záleží na tom, který z mužských chromozomů se spojuje s ženským chromozomem - X nebo Y. V prvním případě dostanete kód XX, to znamená, že se narodila dívka. Ve druhé, se sadou XY, bude novorozenec chlapec. Jak ale víte, kdo se narodil, jaká bude kombinace chromozomů v našem konkrétním případě?

Při výpočtu pomáhá odlišné chování mužských spermií. Ten, který má chromozom X, je větší, ale je pomalý a může zůstat v ženském těle po dlouhou dobu až 5 dní a čekat na vajíčko. Spermie, která nese chromozom Y, umírá rychle, za den nebo dva. Jsou malé, slabé, i když docela svižné..

Kdo se narodí: dívka nebo chlapec, záleží na tom, kdo má čas spojit se s ženským vejcem. K narození chlapce musí dojít oplodnění den před ovulací nebo dokonce dříve. Dívka bude otěhotněna, pokud dojde k pohlavnímu styku 3-5 dnů před ovulací.

Zbývá vypočítat datum ovulace. K tomu existují speciální testery lékáren. Další možnost: měření bazální teploty. Mírně stoupá v době ovulace, asi půl stupně. Nakonec můžete určit pohlaví dítěte podle posledního měsíce nebo menstruačního cyklu. Chlapec se objeví, pokud dojde k oplodnění 11–13 dní před další menstruací. Dívka - s účinným pohlavním stykem 14-15 dní před menstruací.

A ještě jedno malé tajemství: pokud žena zažije orgasmus, je šance porodit chlapce vyšší. Předpokládá se, že hluboký orgasmus přispívá k přežití spermií Y.

Pohlaví dítěte podle data početí dítěte a matky

Teorie Budyanských manželů jsou dalším způsobem, jak spočítat pohlaví dítěte podle data početí samotného dítěte a jeho matky. Poslední číslice je odvozena od narozenin ženy, od tohoto data odečítají 9 měsíců a získají požadovaný okamžik.

Podle Budyanského teorie hraje rovnoměrnost nebo zvláštnost menstruačního cyklu matky důležitou roli při utváření sexu dítěte. Proto je učiněn závěr o tom, jak zjistit pohlaví dítěte do data početí. Při výpočtech je kladen důraz pouze na datum dodání. Žena s lichým cyklem porodí chlapce v sudém měsíci a dívku v lichém měsíci roku. Matka, která má rovnoměrný menstruační cyklus, v lichém měsíci roku má šanci porodit syna a v sudou - její dceru.

Aktualizace krve určuje pohlaví dítěte

Další běžnou metodou je nalezení pohlaví dítěte pro obnovu krve. Četná lékařská pozorování a studie nesporně ukazují četnost obnovy krve. Pro krásné dámy se to děje každé tři roky. Muži jsou stabilnější, jejich proces obnovy má cyklus čtyř let.

Tato zajímavá vlastnost je základem pro určení pohlaví dítěte aktualizací krve. Každý, kdo má v době početí čerstvější krev, sex a silnější, bude tomu tak u dědice. Období lze také počítat od data narození rodičů, ale je třeba mít na paměti, že cykly zmizí po závažné ztrátě krve, například pokud došlo k operaci, včetně potratu. Poté se toto datum stane novým referenčním bodem pro cykly..

Jak vypočítat pohlaví dítěte aktualizací krve, pokud mají oba rodiče v době početí přibližně stejnou krev, to znamená, že se cyklus shodoval? V tomto případě je narození dvojčat s největší pravděpodobností! Statistiky zajišťují, že předpověď tohoto systému způsobí 50% „zásah“.

A ještě zajímavější a podrobnější o této metodě, viz video:

Jak určit pohlaví nenarozeného dítěte dietou

Pokud nejste přesvědčeni teorií, jak vypočítat pohlaví dítěte pro obnovu krve, nebo pokud si myslíte, že 50% šance nestačí, můžete přidat „body“ pomocí určité stravy. Nizozemci experimentálně vyvinuli stravu, která podporuje narození dítěte určitého pohlaví.

Vše je velmi jednoduché: nepotřebujete složité kombinace čísel, faktorů, není třeba provádět takové výpočty, například jak zjistit datum narození nebo vyřešit jiné „problémy“. Jen asi tři měsíce musí oba rodiče dodržovat určité preference v denním menu. Procento štěstí v prognóze podle tohoto principu je velmi vysoké - od 70 do 80.

Takže, aby se narodil dědic silnějšího sexu, musíte konzumovat potraviny bohaté na bílkoviny a tuky a dokonce je ochutnat solí. Je také důležité mít stravu s vysokým obsahem draslíku a sodíku. Existují dokonce i speciální seznamy produktů: kdo se narodí, tabulka vám řekne na základě preferované sady jídel. Aby otěhotněli, odborníci doporučují opírat se o maso a ryby, mořské plody, zeleninu (zejména brambory), obiloviny, fazole, houby, vejce, pekařské výrobky.

Dívky budou potřebovat potraviny s převládajícím obsahem hořčíku a vápníku. Konkrétně se jedná o hojnost mléčných výrobků, ovoce, barevné zeleniny, ořechů, čokolády, medu a dalších sladkostí.

Další techniky, jak zjistit pohlaví dítěte

Už víme, jak určit pohlaví dítěte podle data početí a dalších faktorů a znaků. Například používání lunárního kalendáře získává na popularitě. Měsíc obcházející Zemi překračuje každý měsíc všech 12 znamení zvěrokruhu.

Polovina z nich je považována za mužský: Beran, Střelec, Lev, Libra, Vodnář, Blíženci. Podle toho je zbývajících šest postav žena: Kozoroh, Štír, Ryby, Rak, Panna, Býk. Kdo se narodí chlapec nebo dívka: stůl není nutný, stačí mít měsíční kalendář a sledovat, jaké znamení byl měsíc v den početí. Pokud je u muže, očekávejte syna a u ženy logicky dceru.

Další metodou je zohlednění krevní skupiny a faktoru Rh obou rodičů. Je pravda, že není možné identifikovat pohlaví dítěte krví, můžeme mluvit pouze o predispozici tohoto páru k narození dětí jednoho či druhého pohlaví. Koneckonců, jak rhesus, tak krevní skupina jsou konstanty, to znamená nezměněné ukazatele. Existují však tabulky, které ukazují šance, že se dcera nebo syn narodí určitému páru.

Řada vědců tvrdí, že pohlaví dítěte můžete předpovídat na základě věku matky a otce. To je částečně pravda, protože je to z věkových ukazatelů, jak jsme již řekli výše, obnova krve závisí. A jak zjistit pohlaví dítěte aktualizací krve, jsme již zvážili.

Nejspolehlivější diagnostickou metodou je samozřejmě ultrazvuk. Přestože děti někdy skrývají své zjevné příznaky pohlaví, otáčejí se tak, aby je inteligentní zařízení neuvidilo. A řada rodičů takové výpočty opravdu nechce a vědomě odmítá i ultrazvuk.

Chtějí, aby svátost zrození zůstala tak, navzdory nejnovějším prostředkům a starodávným znakům. Žádná z metod navíc neposkytuje 100% záruku. Je lepší počkat na rozhodnutí o osudu, než spočítat, naladit jeden výsledek a pak si dělat starosti, pokud se prognóza nenaplní..

To je prozatím vše, drazí přátelé. Hlavní věc je, že každý novorozenec by měl být hledán, milovaný, bez ohledu na pohlaví. K tomu dnes a rozloučte se. Buďte šťastní se svými dětmi!

Jak určit pohlaví nenarozeného dítěte doma podle koncepční tabulky v rané fázi se zárukou?

Mladí rodiče čelí mnoha otázkám. Jeden z nejčastějších - jak určit pohlaví nenarozeného dítěte? Některé páry, a vůbec, ještě před početí sní o „zakázkovém dítěti“.

Na World Wide Web, v časopisech a knihách pro maminky a tatínky, najdete články k tomuto tématu. Jejich tvůrci doporučují určit pohlaví dítěte podle starodávných tabulek, práce těla nebo přesného výběru data oplodnění..

Co určuje pohlaví nenarozeného dítěte?

Vše je vysvětleno zákony biologie. Vejce neobsahuje alternativně výlučně chromozom typu X. Mužský gamet (spermie) je variabilnější: může zahrnovat jak X, tak Y. Když se sloučí do zygoty, konečná kombinace chromozomů určuje pohlaví nenarozeného dítěte. Při připojování XX je zaručeno ženské dítě, XY je muž. Všechny metody určování pohlaví dítěte z tabulek, které nejsou založeny na těchto znalostech, jsou klasifikovány jako nevědecké a nepovažují se za přiměřené..

Je možné určit pohlaví před narozením?

Samozřejmě můžete přesně určit, kdo se narodí, aniž by čekal na jeho narození a bez použití stolů. Nejoblíbenější metodou je ultrazvuk. Ve světové porodnictví a gynekologii se začal aktivně používat od roku 1966. Zpočátku byla metoda použita pouze v USA, Japonsku a některých evropských zemích. Ultrazvuková diagnostika se postupně rozšířila do celého světa a stala se hlavním způsobem, jak určit pohlaví dítěte během těhotenství.

Jak dlouho mohu zjistit?

Přesnost informací získaných při ultrazvukové diagnostice závisí na kvalitě použitého zařízení a zkušenostech lékaře. Hlavním cílem postupu je určit genitálie plodu. U chlapce začíná tvorba vnějších pohlavních orgánů v průměru za 11 týdnů vývoje. Kolem tentokrát se u dívky objeví vnější stydké pysky. Během tohoto období je však poměrně obtížné rozlišovat pohlaví. Minimálním termínem pro stanovení pomocí ultrazvuku je 14. týden těhotenství.

Určete pohlaví dítěte na plánovaném ultrazvuku

Jak to zjistit nepochybně včas?

Ne všechny nastávající matky souhlasí s čekáním do 14. týdne těhotenství. Někteří z nich přemýšlejí, jak zjistit pohlaví dítěte v raných stádiích hned poté, co se dozvědí o své situaci. Bohužel dříve není možné získat přesné informace. Tabulka pro určení pohlaví dítěte a dalších nevědeckých nápadů se nepovažuje za prokázanou.

Jak vypočítat doma?

Budoucí rodiče mohou použít nejrůznější metody, které navrhují výpočet pohlaví dítěte podle tabulky. Výsledek však není vážně vyhodnocen a samotný proces je spíše považován za zábavu.

Stanovení věku matky a měsíce početí

Existuje řada technik založených na numerologii. Toto učení je esoterické. Poprvé byla numerologie jako věda promítnuta do spisů starověkého vědce Pythagora. Nové znalosti založil na zkušenostech egyptského lidu, kouzelníků Asýrie a mudrců v Indii. Podle Pythagora mělo každé číslo svůj vlastní zvuk, záři a vibrace. Kombinace čísel ovlivňovala nejen člověka, ale také měla moc nad jeho osudem.

Moderní vědci jsou kritičtí vůči numerologii, ale ženy nadále používají své znalosti k nalezení odpovědi na otázku, jak určit pohlaví nenarozeného dítěte doma. Známý výpočet věku rodiče a období oplodnění. Tvoří základ mnoha technik, mezi nimi i tzv. „Stoprocentní“ tabulku dětské sexuální orientace.

Kalendář podle data narození rodičů dítěte

Někteří starověcí učenci šli dále a rozhodli se, že data narození matky, aby určila pohlaví samotné dítěte, nestačí. V tomto ohledu byla vyvinuta metodika založená na třech ukazatelích:

 • očekávaný měsíc narození dítěte;
 • celé datum narození matky;
 • den otce, měsíc a rok narození.

Pro zjednodušení výpočtu byl vyvinut dvoustupňový stůl pro určení pohlaví nenarozeného dítěte. Odpověď můžete získat během několika sekund. Pokud však nebylo snadné určit pohlaví dítěte z tabulky, měly by se najít zdroje, kde je výpočet k dispozici online. V oknech je třeba zadat počáteční indikátory a systém automaticky odpoví.

Čínský stůl

Stůl byl ve staré Číně rozšířený. Podle historiků byl na zdi Pekingské univerzity vymalován rodný stůl dítěte a jedna z jeho kopií byla nalezena v hrobce císařovy rodiny. V Rusku se způsob, jak zjistit pohlaví nenarozeného dítěte podle tabulky, rozšířil na počátku 90. let. Pak se vytisklo mnoho novin s podrobným přepisem metodiky.

Tabulka pro určení pohlaví nenarozeného dítěte opět získala popularitu s příchodem specializovaných fór. Tam byl odkaz starověké Číny popsán jako zázračný způsob, jak získat odpověď na tajnou otázku..

Japonská verze

V Japonsku existuje tabulka těhotenství, pohlaví dítěte, podle kterého lze údajně přesně určit. Je poněkud komplikovanější než odkaz Číňanů a zahrnuje dvě fáze:

 1. Analýza podle první tabulky. V levém sloupci je nutné určit měsíc narození matky a v horní řadě - otce. Na jejich křižovatce najděte a zapamatujte si číslo.
 2. Analýza druhé části tabulky. Je nutné určit sloupec pod číslem získaným v první fázi. Dále, bude měsíce, bude pravděpodobnost mít dítě správného pohlaví v určitých časových obdobích bude maloval.

Přesné určení pohlaví nenarozeného dítěte bylo v Japonsku velmi důležité. Tato země je již dlouho známá svým kultem chlapců. Všichni muži snili výhradně o synech, což vyvolalo potřebu takových technik.

Wangi stůl

Bulharská žena, které jsou předepsány nadpřirozené schopnosti, neprošla tématem. „Sto procent“ tabulka narození dítěte byla sestavena Wangem podle astrologických a numerologických zákonů. Není jisté, zda bulharská jasnovidka má s touto metodou něco společného, ​​nebo je to jen hra na její slavné jméno.

Tabulka vám umožní nejen určit pohlaví dítěte, ale také pochopit, co ho v životě čeká. Chcete-li získat výsledek, musíte najít číslo na průsečíku sloupců s rokem a měsícem narození. Dále si přečtěte dešifrování.

Metodou Karagodina

Sergey Karagodin je autorem jiné techniky. Pohlaví dítěte podle Karagodinovy ​​tabulky se stanoví výpočtem a analýzou rozvrhu. Je založen na tzv. Teorii „obnovy krve“..

Klíčovými pojmy v tabulce pro určování pohlaví nenarozeného dítěte jsou „krevní síla“ a „krevní mládí“. Podle Sergeje Karagodina se u mužů a žen po určité době obnovuje krev. Délka cyklu se liší podle pohlaví.

Je výhodnější sestavit graf online. Dále musíte zhodnotit období příznivá pro pojetí chlapce nebo dívky. Pokud je tato mezera příliš krátká, je třeba se jí vyhnout. Období, ve kterých je pravděpodobnost porodu chlapce a dívky stejná, se pro početí nedoporučují. Samotný autor této pochybné kalkulace se rád spojí se všemi a velkoryse poskytuje rady ohledně plánování dítěte.

Podle numerologického schématu Pythagoras

Metoda nevyhodnocuje datum narození ani datum početí. Určení pohlaví dítěte podle Pythagorovy tabulky je založeno na posouzení jmen rodičů podle zákonů numerologie. V tabulce odpovídá každé písmeno číslu. Je třeba vypočítat součet příjmení, jména a patronymie páru (zohledňuje se rodné jméno). Podobně se vypočítá částka měsíce početí. K určení pohlaví dítěte podle Pythagorovy tabulky je nutné přidat tři získané hodnoty, vydělit 7 a zaokrouhlit na nejbližší celé číslo. Zvláštní číslo znamená mužský, a dokonce i ženský.

Obnova krve

Myšlenka stanovení pohlaví nenarozeného dítěte je podobná metodě Karagodina. Podle tvůrců je doba obnovy pro dívky 3 roky a pro mladé lidi 4 roky. Jeden z rodičů, jehož krev v době pohlavního styku byla silnější a určuje pohlaví nenarozeného dítěte.

Věk obnovení krve u mužů a žen

Jak vypočítat pohlaví dítěte podle tabulky krevních aktualizací:

 1. Je třeba vypočítat „síly“ pro oba rodiče, přičemž k roku narození se přidá matka 3 a otec 4.
 2. Vyznačte silové body kontrastními barvami a vytvořte graf podle roku.
 3. Analyzujte výsledek. Pokud je barva teček při hodnocení zprava doleva stejná, pak je toto období příznivé pro početí dítěte určitého pohlaví.

Sexuální tabulka dítěte samozřejmě nepochybně nefunguje. Tato teorie je zcela v rozporu s biologickými zákony: krev žen i mužů je aktualizována mnohem rychleji než každé 3 roky. Pohlaví to nijak neovlivňuje..

Krev rodičů (skupina, analýza DNA)

Krev je základem mnoha výpočetních systémů. Koncepční tabulka pro určení pohlaví dítěte zohledňuje krevní typ matky a otce. Na jejich průniku je výsledek. Některé metody také berou v úvahu faktory Rh dvojice.

Pravděpodobnost porodu chlapce nebo dívky podle krevních skupin a rhesus rodičů

Tlukot srdce

Věří se, že skutečný výsledek při určování pohlaví nenarozeného dítěte lze dosáhnout pouze do 20. týdne těhotenství. Zohledňuje se tepová frekvence embrya. U dívek srdce bije rychleji, v průměru 140 tepů za minutu. U mužských embryí je frekvence kontrakcí nižší - 120 tepů za minutu. Tyto ukazatele jsou však relativní. Závisí na denní době, zdravotním stavu ženy, fyzické aktivitě atd. Nelze považovat srdeční rytmus za přesný parametr hodnocení. Tabulka, způsob aktualizace, kalendář těhotenství, pohlaví dítěte určují zhruba stejné „přesně“.

Na břicho

Vizuální hodnocení břicha bylo použito našimi babičkami. Podle jejich názoru, těhotenský kalendář, genderová tabulka dítěte nestanoví tak přesně jako tvar budoucí matky. Je zřejmé, že očekávání chlapce může být určeno malým protáhlým břichem a dívkou velkým a kulatým.

Koncepce plánování podle cyklu a data

Mnoho tabulek navrhuje nejen určování pohlaví dítěte, ale také jeho plánování předem. Je pravděpodobné, že výsledek bude správný. Podobný výsledek je způsoben teorií pravděpodobnosti. Pravděpodobnost, že předpokládaná shoda je 50/50.

Jak plánovat cyklus a jako součást postupu IVF

Alternativou metody, která slibuje 100% záruku „Jak určit pohlaví podle tabulky“, je výpočet cyklu. Abychom si představili chlapce, vývojáři radí:

 • plánujte pohlavní styk přímo během ovulace, protože spermie s chromozomem Y jsou údajně méně houževnaté;
 • doporučená penetrace představuje;
 • na konci pohlavního styku se vyplatí póza „břízy“.

Postup hnojení IVF

Jak vypočítat sto procent?

Bohužel není možné plánovat dítě pomocí tabulek a numerologických metod. Takové návrhy naznačují nízkou úroveň odborného vzdělání nebo že jde o podvod.

Recenze

V získaných výsledcích existují náhody i nesrovnalosti. Recenze, jak určit pohlaví nenarozeného dítěte, obsahují popis zázračných zásahů „v býčím bullseye“. Některé rodiny úspěšně neplánují jedno, ale dvě nebo dokonce tři děti. U ostatních párů se jedno dítě shoduje a u některých je výsledek zcela nesprávný. Přesnost metod je podobná věštění, takže byste neměli čekat na 100% odpověď.

Jak určit pohlaví dítěte podle věku matky nebo měsíce narození matky a otce

Existuje tabulka pro početí dítěte, která je 100% nebo alespoň co nejblíže tomuto výsledku? Ukázalo se, že existuje tabulka, která pomůže určit pohlaví dítěte podle věku matky, známé také jako čínský kalendář početí. Existuje japonský stůl pro určení pohlaví dítěte podle měsíce narození otce a matky.

Tyto prostředky se používají k nalezení nejlepšího času na početí chlapce nebo dívky. Používají se také ke zjištění pohlaví dítěte během těhotenství. Výpočet těchto tabulek je poměrně jednoduchý, pokud znáte některé funkce jejich systému.

Proč je to nutné?

V každé rodině se vždy s velkou netrpělivostí těší na vzhled prvorozených. Když budoucí rodiče poprvé čekají na doplnění v rodině, na otázku, koho by chtěli: chlapec nebo dívka, většina odpoví, že na tom nezáleží, hlavní věc je narodit se zdravě. Když ale rodina očekává druhé a další děti, rodiče už nejsou tak kategoričtí.

Obvykle vždy chcete mít heterosexuální děti, samozřejmě, existují jednotky, které se opravdu nestarají o to, kdo mají - chlapce nebo dívku, ale to je vzácné. Mnoho rodičů chce také plánovat pohlaví budoucího dítěte všemi dostupnými prostředky..

Již ve starověku vytvářeli naši předkové kalendáře, pomocí kterých bylo možné určit pohlaví dítěte před narozením.

V dnešní době se rodiče uchylují k takovému postupu, aby určili pohlaví dítěte před narozením, jako je ultrazvuk. Ale ne každý má štěstí, stává se, že dítě leží tak v lůně, že není možné pochopit, kdo bude - chlapec nebo dívka. Nebo rodiče chtějí před početí předvídat pohlaví svého budoucího dítěte. Někdy je plánování konkrétního pohlaví vyvoláno strachem z dědictví vážných chorob. Je známo, že pouze chlapci nebo dívky zdědí některé odchylky.

Co dělat? Vzpomeňte si na lidová znamení nebo se uchyťte k velmi starým kalendářům, pomocí kterých se můžete nejen pokusit určit pohlaví svého milovaného dítěte, ale také ho naplánovat před těhotenstvím. Zvažte tyto kalendáře. A také přemýšlet o tom, jak spolehlivá je japonská nebo čínská rodná tabulka pro děti určitého pohlaví, stojí za to jim věřit.

Čínská tabulka pohlaví dítěte podle měsíce početí a věku matky

Podle legendy byl ve starověkých pohřbech nalezen čínský stůl pro určování pohlaví dítěte podle měsíce početí a věku matky. To znamená, že tato metoda není stará sto let. V imperialistické Číně byl kalendář používán výhradně šlechtici s cílem porodit mužské dědice. Obyčejní občané ji začali používat až po pádu imperialismu. Původní čínský koncepční kalendář je údajně v Pekinském institutu vědy a techniky.

Tabulka pro početí dítěte určitého pohlaví je založena na čínském lunárním kalendáři a výzkumu, který našel souvislost mezi pohlavím budoucího dítěte, měsícem jeho početí a roky matky. Proto, aby metoda správně fungovala, musí být věk matky a doba početí stanoveny v souladu s čínským lunárním kalendářem.

Po určení této informace najděte svůj věk ve svislém sloupci a měsíc početí v řadě vodorovně. Pak najděte čtverec v průsečíku těchto dvou sloupců, označení M - odpovídá mužskému pohlaví, F - žena, to je s největší pravděpodobností v těchto měsících budou počaty děti odpovídajícího pohlaví.

Přesnost predikce je podle vědců 93%. Samotní Číňané věří ve výpočet pohlaví dítěte podle věku matky a dne početí a používají tabulku při plánování narození dědice nebo dědice..

Pozornost! Pomocí čínského kalendáře k určení pohlaví dítěte je nejlepší zvolit počet dní uprostřed požadovaného období v tabulce. Vyvarujte se prvních a posledních deseti dnů, protože tento čas je „neudržitelný“. Pokud je to možné, vyberte období, které trvá déle než měsíc. Čím delší je požadované období požadovaného pohlaví, tím větší je pravděpodobnost početí dítěte podle preferencí pohlaví.

Jak si představit chlapce pomocí čínského kalendáře?

Snění o výběru oblečení pro dovolenou pro dívku a trávení času, zakořenění svého oblíbeného fotbalového týmu s chlapcem, rodiče často chtějí naplánovat pohlaví nenarozeného dítěte. Čínská tabulka pojetí pohlaví dítěte podle věku matky vám umožňuje předpovídat nebo plánovat pohlaví dítěte podle tvrzení s přesností 93%.

V roce 2010 však časopis o dětské a perinatální epidemiologii publikoval článek, který uvádí, že tato metoda plánování podle pohlaví je nepřesná, ale rodiče se mohou bavit, když se snaží naplánovat například chlapce, který používá tento kalendář..

Podívejte se na svislý řádek a na levý sloupec a najděte věk, ve kterém budete během plánované koncepce.

Postupujte podle vodorovné čáry a určete měsíce pro chlapce. Například 32letá žena bude schopna otěhotnět v lednu, dubnu, červnu, červenci, září, říjnu a prosinci. Častý pohlavní styk v těchto měsících pravděpodobně povede k pojetí chlapce.

Metoda Shettles také pomáhá při plánování pohlaví nenarozeného dítěte. Například k tomu, abyste si počali chlapce, musíte během období ovulace provést pohlavní styk. Tuto metodu lze použít ve spojení s plánem k určení pohlaví dítěte..

Pokud máte problémy s počátkem, doporučujeme vám, abyste se nevyhýbali sexu během těch měsíců, ve kterých může být například v čínském kalendáři počata dívka, i když chcete chlapce, pamatujte na nepřesnosti této metody. Prohlédněte si pohlaví vašeho dítěte v kalendáři pouze pro zábavu.

Japonský nenarozené dítě sexuální stůl

Tato metoda predikce pohlaví je prezentována ve formě dvou grafů, protože jsou zohledněna data matky a otce. V prvním z nich jsou měsíce narození rodičů. Na křižovatce jsou uvedena čísla. Ve druhém - jsou uvedeny měsíce početí a počty získané při překročení údajů rodičů.

Nejprve musíte zvolit průsečík měsíců, ve kterých se rodiče narodili. Nahraďte výslednou hodnotu v odpovídajícím sloupci druhé tabulky a najděte průsečík s měsícem početí.

Na rozdíl od Číňanů naznačuje japonská metoda plánování pohlaví dítěte možnost mít chlapce nebo dívku s velkým počtem křížů. Přesnost předpovědi 80%.

Jaký je nejlepší graf plodnosti?

Rozhodně lépe říci, že kalendář početí podle věku matky nebo podle data narození obou rodičů je obtížný. Obě metody nedávají zaručený výsledek. Můžete pouze zdůraznit výhody a nevýhody tabulek.

Výhody těchto metod:

Nevýhody tabulek:

 • Čínská matka s omezeným věkem.
 • Obtížnost při určování přesného data početí, zejména v blízkosti data narození ženy.

Měl bych se spoléhat na dětské sexuální stoly?

Po podrobném prostudování těchto tabulek bude mít každá maminka pravděpodobně otázku, jak spolehlivé jsou takto získané informace?

Mnoho z těchto kalendářů nedůvěřuje. Například v čínské verzi musí být žena do svého skutečného věku přidána hrubými odhady někde kolem roku, aby její věk začal odpovídat lunární Číňanům. Poté si pomocí tabulky může vybrat požadovaný měsíc, aby se narodila dcera nebo syn. Otec vůbec nic neovlivňuje. Také v medicíně neexistuje důkaz, že věk a měsíc početí ženy může pomoci naplánovat nebo určit, kdo očekáváte.

Japonský systém bere v úvahu, že oba rodiče se podílejí na narození plodu. Není však jasné, co dělá měsíc jejich narození?

Je třeba věnovat pozornost skutečnosti, že čínský stůl pro určování pohlaví dítěte byl vynalezen a vytvořen přesně v Číně. Dosud je to jediná země na světě, kde bylo zavedeno omezení počtu dětí, které mohou být porodeny. Zjevně proto se snaží všemi možnými způsoby vypočítat pohlaví svých potomků..

Tyto techniky můžete vyzkoušet v praxi. Mnoho nastávajících matek, které se právě připravují na nástup těhotenství, určitě najde přítelkyni nebo známého, který je již v pozici. Díky moderní technologii již v 15-20 týdnech těhotenství můžete zjistit pohlaví budoucího dítěte, takže porovnejte výsledky ultrazvuku s výsledky tabulek.

Obecně platí, že pokud chcete, aby se váš syn nebo dcera narodili přesně, existuje pouze jedna možnost - podstoupit postup IVF. V ostatních případech zůstává na spoléhání se na Boha pouze on, kdo rozhodne, zda má být vaše rodina doplněna mužským nebo ženským členem.

Samozřejmě, zda používat tabulky určování pohlaví nenarozeného dítěte v praxi zůstává osobní záležitostí každého páru. Nejprve se ale musíte radovat nikoli z toho, kdo by se vám měl narodit, chlapce nebo dívku, ale ze samotné skutečnosti, že se dítě objeví ve vaší rodině. Mnoho párů po celém světě by chtělo být u vás, ale bohužel jsou jim takové štěstí zbaveny.

Varování! Žádná z tabulek pro určení pohlaví dítěte podle věku matky nedá spolehlivý výsledek. Z vědeckého hlediska jsou samčí buňky během početí zcela zodpovědné za pohlaví dítěte. Spermie nesou sadu chromozomů obou pohlaví. Zatímco vejce obsahuje pouze ženské buňky.

Kdo ví, možná to měli Číňané a Japonci a nějak je použili ke kompilování tabulek? Je však lepší zacházet s tabulkami s určitým množstvím humoru. Koneckonců, pohlaví dítěte není důležité.

Kluk nebo holka

Je možné zjistit pohlaví nenarozeného dítěte pomocí ultrazvuku nejdříve za 20 týdnů. Ale nemohu se dočkat, až zjistím, kdo se chlapec nebo dívka narodí dříve...

Existuje řada metod, tabulek a lidových znaků pro určení budoucího pohlaví dítěte.

1. V této tabulce lze zjistit pohlaví nenarozeného dítěte na základě průniku měsíce početí a věku budoucí matky..

Příklad: K těhotenství došlo v květnu. Věk ženy je 25 let. S velkou pravděpodobností se zrodí dívka.

2. Můžete určit, kdo se narodí chlapec nebo dívka pomocí techniky, která k nám přišla ze starověké Číny.

V tabulce č. 1 najdeme číslo umístěné na průsečíku měsíce narození muže a ženy.

v tabulce č. 2 vybereme řádek pod číslem získaným z tabulky č. 1. V tomto řádku najdeme měsíc početí dítěte. V měřítku „chlapec“ „dívka“ je uvedena pravděpodobnost narození jednoho nebo druhého pohlaví. Čím více divizí, tím pravděpodobnější.

Příklad: Muž se narodil v březnu, žena v červnu. Na křižovatce v tabulce č. 1 je číslo 6. Koncepční měsíc je duben. V tabulce č. 2 v 6. řádku naproti měsíci duben vidíme, že pravděpodobnost porodu dívky a chlapce je stejná. To je 50% až 50%.

3. Tabulky pro určení pohlaví dítěte podle „věku“ krve.

Tato technika je založena na předpokladu, že krev ženy a muže je pravidelně aktualizována. U žen se to stane jednou za 4 roky. U mužů se krev obnovuje jednou za 3 roky. Po zjištění „věku krve“ rodičů je mezi sebou porovnáno. Přidává se počet měsíců, které uplynuly od posledního narození rodiče do měsíce početí. Pohlaví rodiče, jehož krev bude mladší a bude předána dítěti.

V první tabulce najdeme koeficienty obnovy krve otce a matky v opačném věku.

Ve druhé tabulce musíte najít číslo na průsečíku měsíce narození rodiče a měsíce početí dítěte.

Nyní pro každého rodiče přidáme přijaté 2 číslice (z 1 a 2 tabulky). Kdo má menší počet („mladší krev“) stejného pohlaví, s největší pravděpodobností se narodí dítě.

Příklad: máma je 29 let, táta je 30 let. Máma se narodila v červnu, táta v březnu. Podle výsledků první tabulky máma = 1, táta = 0. Podle výsledků druhé tabulky máma = 10, táta = 1. Podle výsledků obou tabulek máma (1 + 10 = 11), otec (0 + 1 = 1). "Táta krev je mladší" - narodí se chlapec.

4. Populární znaky pro určování pohlaví nenarozeného dítěte.

Ve většině případů se budoucí matky nestarají o pohlaví dítěte, ale někdy rodiče chtějí chlapce nebo dívku. Je možné si vybrat podlahu předem?

5. Ovulace. Vypočítejte, kdo se narodil chlapec nebo dívka.

Pokud rodina již má dva syny, pak žena, která se rozhodne porodit další dítě, nejčastěji doufá v narození dcery tlapy. A pokud mladí rodiče mají prvorozené dítě - dívku, pak tatínky samozřejmě také sní o narození dědice. Je možné kontrolovat proces početí, abyste se předem dozvěděli, kdo se narodí: chlapec nebo dívka, a jak to udělat?

Chlapec nebo dívka: je možné ovládat početí?

Proces početí chlapce nebo dívky je velkým tajemstvím, ale vědci již vědí mnoho o tom, jak se objevuje nový život, a dokonce vědí něco o možnostech kontroly narození dítěte..

Pro vznik nového lidského života je nezbytné, aby se vejce a sperma setkaly. Vejce zrají ve vaječnících a každý měsíc jedno z vajec opouští vaječník a vydává se na cestu, jejímž účelem je setkat se se spermatem. Proces, kterým vajíčko opouští vaječník, se nazývá ovulace.

Po ovulaci vajíčko žije pouze jeden den a pokud nedošlo k početí, umírá po 24 hodinách. Spermie jsou houževnatější a mohou čekat na vejce uvnitř ženského těla až pět dní. K početí tedy může dojít, pokud žena měla intimitu se svým manželem, buď v den ovulace, nebo několik dní před ní.

Ale co určuje, kdo se narodí: chlapec nebo dívka? Záleží na tom, které spermie oplodní vajíčko - pokud spermií s Y-chromozomem zvítězí v závodě, narodí se chlapec a pokud s X-chromozomem se narodí dívka.

Sperma s mužským chromozomem se pohybují rychleji, ale jsou méně houževnatá. Spermatozoa s ženským X chromozomem jsou však schopny žít ve vejcovodech v očekávání výskytu vaječných buněk po dobu až pěti dnů. Co z toho vyplývá? Vzhledem k přežití spermií s ženskými chromozomy se šance na otěhotnění o dívce výrazně zvýší, pokud dojde k pohlavnímu styku 2-4 dny před ovulací. Pokud však k blízkosti došlo přímo v den ovulace, šance na otěhotnění chlapce se výrazně zvýšila, protože spermie s chromozomem Y jsou větší a rychlejší. Věc zůstává malá - vypočítejte den ovulace.

Jak vypočítat den ovulace

K ovulaci dochází zpravidla uprostřed cyklu, ale v závislosti na řadě okolností k tomu nedochází vždy. Je nemožné cítit okamžik ovulace, protože prochází asymptomaticky. A přesto můžete tento okamžik vypočítat přesně přesně pomocí tří metod:

 • denní měření bazální teploty po dobu 3-4 měsíců a sestavení harmonogramu;
 • používat ovulační test zakoupený v lékárně (nejpřesnější je tryskový test);
 • udělat ultrazvuk.

Pokud potřebujete co nejpřesněji určit přesný okamžik ovulace, začněte sestavovat plán cyklu na několik měsíců a ve vybraném měsíci, při přibližování očekávané ovulace, použijte také test nebo projděte ultrazvukem..

Samozřejmě, i když vypočítáte den ovulace co nejpřesněji, požadovaný výsledek početí není zaručen, příliš mnoho dalších faktorů může ovlivnit, kdo bude ještě počat: chlapec nebo dívka. S touto metodou jsou však šance na požadovaný výsledek výrazně zvýšeny. Přesně stejný způsob, jak získat dítě stejného pohlaví, jaké chcete, chlapce nebo dívku, je zatím možné pouze v případě, že k těhotenství dojde v důsledku IVF..

6. Věštění. Narodí se chlapec nebo dívka.

Ne vždy na ultrazvuku můžete vidět pohlaví dítěte. Stává se jí, že se jí narodí chlapec nebo dívka, žena to neví téměř až do narození. Pokud dítě nedovolí lékařům rozeznat jejich pohlaví a opravdu chcete zjistit, kdo roste v bříšku, můžete použít lidová znamení a věštění.

Narodí se chlapec nebo dívka: znamení a věštění

Ne všechno štěstí, které bylo populární u našich předků, vhodné pro moderní ženy, protože ne každá nastávající matka je připravena jít na to, aby vyprávěla sama v koupelně nebo v mlácení. Zde jsou nejjednodušší lidové způsoby, jak určit pohlaví budoucího dítěte:

 • Chcete-li zjistit, zda se narodil chlapec nebo dívka, musíte požádat nastávající matku, aby zvedla a natáhla ruce vpřed. Pokud tak učiní s dlaněmi vzhůru, narodí se dcera a pokud jsou její dlaně odmítnuty, narodí se syn.
 • Pro toto věštění budete potřebovat velký klíč s dlouhým vousem. Položili klíč na stůl a požádali nastávající matku, aby si ji vzala a dala ji jedné z přítomných. Pokud těhotná žena vezme klíč z vrcholu, pak byste měli počkat na narození chlapce, a pokud na "vousy" - dcera se narodí.
 • Můžete zjistit, zda se chlapec nebo dívka narodí pomocí věštění s prstenem. Nastávající matka by měla být vyzvána, aby zaujala „sklopnou“ polohu a otočila prstenem visícím na tlusté niti přes její bříško. Pokud se prsten začne otáčet jako kyvadlo, měli byste počkat na svého syna a pokud začnete popisovat kruhy nad žaludkem, bude tam dcera.
 • Pokud žena již má děti, musíte vidět, jak vlasy dítěte vyrůstají z předchozího těhotenství: pokud tzv. „Pigtail“ neroste uprostřed krku, ale z boku, narodí se další dítě.

Existuje pět způsobů, jak naplánovat pohlaví vašeho dítěte.

1. Dieta. Toto je nejběžnější způsob. Pro otěhotnění se doporučuje jíst potraviny bohaté na draslík a sodík a na vzhled dívky - vápník a hořčík. Proto v prvním případě jezte ryby, maso, houby a brambory, luštěniny, kuřecí bílkoviny, meruňky a broskve, sušené švestky, rýži a krupici. V druhém případě upřednostňujte vejce, lilek a řepu, mrkev a okurky, rajčata a papriky, med, arašídy a lískové ořechy.

Musíte dodržovat stravu od začátku menstruačního cyklu až do doby navrhované koncepce. A ženy i muži. Po početí můžete a potřebujete vše, co chcete. Tato metoda neobdržela přísné vědecké zdůvodnění a úspěšnost jejího použití je asi 30%.

2. Výpočet doby ovulace. Má se za to, že pokud k pohlavnímu styku došlo méně než jeden den před ovulací (nejlépe ze všech, 10 hodin před ním), potom se pravděpodobně narodí chlapec. Pokud k pohlavnímu styku došlo mnohem dříve nebo několik dní po ovulaci, je pravděpodobnost dívek vyšší. Je to proto, že chromozomy Y mohou dosáhnout vajíčka pouze krátkou dobu před ovulací. Jinak zemřou a zůstanou pouze chromozomy X. Nevýhodou této metody je, že není vždy možné vypočítat přesné načasování ovulace. Nejlepší způsob, jak zjistit ovulační dobu, je vykreslit bazální teplotu po dobu několika měsíců nebo zakoupit speciální ovulační test v lékárně..

3. Frekvence pohlavního styku. Základem této metody je skutečnost, že chromozomy X jsou mobilnější než Y, ale první mají kratší životnost. Z toho vyplývá, že při častém pohlavním styku je pravděpodobnost početí chlapce vysoká a u vzácných dívek. Účinnost metody je 70-80%.

4. Volba držení těla při pohlavním styku. Existuje názor, že pro pojetí chlapce je póza „muž zezadu“ nebo „žena shora“ dobrá a pro vzhled dívky „muž shora“. Tato metoda je založena na poskytnutí větší šance Y nebo X spermatu. Jak víte, pro otěhotnění je nezbytné, aby se Y-sperma spojila s vejcem a aby si mohla představit dívku, X-sperma.

5. sudé - liché roky ženy. Nekonvenční lékařka Elena Shavrina odhalila závislost pohlaví dítěte na věku budoucí matky. V sudých letech života ženy je početí dívky více pravděpodobné v únoru, dubnu, červnu a srpnu, říjnu, prosinci; v lichých letech, v lednu, březnu a květnu, červenci, září a listopadu. Vzhled chlapce je opak.

Toto jsou hlavní způsoby plánování pohlaví vašeho dítěte. Když vypadal dobře, můžete najít další. Nezapomeňte však, že narození dítěte správného pohlaví vám může zaručit pouze jeden způsob - jedná se o postup umělé inseminace, kdy v děloze zůstane embryo správného pohlaví, chlapec nebo dívka..

Jak vypočítat pohlaví dítěte

Obsah článku [skrýt]

Vzpomeňme si, jaké mechanismy určují narození dítěte určitého pohlaví. "U člověka je narození chlapce nebo dívky naprogramováno v době početí," říká Natalya Karpová, porodník-gynekolog na klinice MEDSI v pasáži Khoroshevsky. - Každý z nás má jeden pár pohlavních chromozomů. U ženy jsou stejné, nazývají se X chromozomy, u muže se liší tvarem a velikostí. Jedním z nich je chromozom X, druhým chromozom Y. Ta je typická pouze pro mužské pohlaví. Přítomnost chromozomu Y určuje narození chlapce. Když je vajíčko oplodněno spermatem nesoucím chromozom X, narodí se dívka (XX) a chromozom Y umožňuje početí chlapce (XY). “ 1

Z vědeckého hlediska je nemožné plánovat pohlaví dítěte za normálních podmínek, protože lidské tělo produkuje zárodečné buňky s různou sadou chromozomů ve stejném počtu. Možnosti moderní medicíny vám však umožňují porodit dítě požadovaného pohlaví. „To lze provést umělou inseminací (IVF), přičemž v děloze zůstane pouze embryo požadovaného pohlaví (třídění spermatozon podle pohlavních chromozomů nebo metoda in vitro v kombinaci s preimplantační genetickou diagnostikou),“ říká náš odborník. - Musím říci, že v některých zemích je to možné pouze ze zdravotních důvodů, například pokud má rodina závažné dědičné choroby, které se vyskytují u zástupců stejného pohlaví. V procentech tato technika podle statistik dává výsledek 99% “.

Na fotografii: Natalya Karpová, porodník-gynekolog na klinice MEDSI v pasáži Khoroshevsky.

Kromě IVF existuje velké množství, řekněme, pseudovědeckých metod k určení pohlaví dítěte. Například, mnoho uchýlit se k orientální kalendáře (japonský a čínský), výpočty založené na krevním typu rodičů a dalších metod. Podle našeho odborníka však neexistují žádné vědecké důkazy o účinnosti lidových metod. To je třeba mít na paměti a nevkládat na ně velkou sázku..

Jak vypočítat pohlaví dítěte podle japonského kalendáře

Přestože lékaři považují za nemožné předem vypočítat, které soubory chromozomů se sloučí, v Japonsku věří, že pohlaví dítěte lze naplánovat pomocí zvláštního kalendáře. Národní metodika je založena na době narození biologických rodičů a období početí dítěte. Podle této teorie se v mužském těle v určitých obdobích vytvoří X-chromozomy a Y-chromozomy a můžete určit, zda budete mít syna nebo dceru.

Pro plánování pohlaví dítěte podle japonské metody se používají dvě tabulky, které určují nejvýhodnější období pro početí chlapce nebo dívky. Vyprávíme, jak určit pohlaví dítěte podle data početí a měsíců narození otce a matky.

stůl 1

Pomocí první tabulky se vypočítá koeficient dvojice nebo kódové číslo. Jak vidíte, tabulka má dva sloupce s názvem 12 měsíců v roce. V horizontální poloze je třeba najít měsíc narození otce, ve vertikální - matku. V buňce na křižovatce najdete koeficient počtu. Budete jej potřebovat pro následné výpočty, které se provádějí podle druhé tabulky.

tabulka 2

Tato tabulka ukazuje pravděpodobnost, že bude mít chlapce nebo dívku. Na horním řádku vyhledejte koeficient páru (kódové číslo). Dále jsou všechny výpočty prováděny pouze ve sloupci umístěném pod tímto obrázkem. Vezměte zde odhadovaný měsíc početí a nakreslete imaginární linii od ní k průniku se sloupci „chlapec“ a „dívka“. Pokud je v buňce se jménem „chlapec“ pro tento měsíc početí více markerů ve formě křížů než v buňce „dívka“, je pravděpodobnější, že se narodí syn. Pokud naopak, pak dcera. Pokud je počet markerů stejný, je pravděpodobnost narození dívky i chlapce stejná.

Podívejme se na konkrétní příklad, jak zjistit pohlaví dítěte. Předpokládejme, že jste se narodili v červnu a váš partner v dubnu. Kódové číslo v tomto případě bude 10 (podle tabulky 1). Při plánování početí dítěte v dubnu se stejně pravděpodobně stanete rodiči syna i dcery. Pokud početí nastane v květnu, s největší pravděpodobností se narodí chlapec (šance jsou 5: 1), a pokud v červnu - dívka (pravděpodobnost bude 10: 1).

Jak vypočítat pohlaví dítěte v čínském kalendáři

Čínština je podobná japonské metodě výpočtu. Pouze zde je objem zavádění menší: zohledňuje se pouze věk matky a doba početí nenarozeného dítěte. Podívejte se na přiloženou tabulku a vyhledejte svůj věk ve svislém sloupci a měsíc početí ve svislém sloupci. V buňce překračující imaginární linie uvidíte odhadované pohlaví potomstva.

Stůl

Důležité vysvětlení, pomocí japonských i čínských metod plánování a určování pohlaví dítěte, byste měli přesně vědět měsíc početí. Ne čas, kdy jste zjistili, že jste těhotná, ale období ovulace. Například příští menstruace měla dorazit začátkem dubna, ale nebyly tam, protože jste otěhotněla. Ovulace - období, kdy je možné početí, však bylo dva týdny před prvním dnem zpoždění - v březnu. V důsledku toho se za měsíc bere březen. O tom, jak správně určit čas ovulace, jsme psali zde.

Pomocí orientálních kalendářů tedy můžete nejen předem vědět, kdo se vám narodí, ale také naplánovat pohlaví dítěte. Tyto metody opět nejsou absolutně přesné a je pravděpodobnější, že budou populární. Ale i když je odborníci neberou vážně, protože tvrdí, že pohlaví dítěte nemůže záviset na datu narození rodičů a době početí, mnoho párů je přesvědčeno o účinnosti východního systému a ne bez úspěchu jeho používání..

Jak naplánovat pohlaví dítěte na základě načasování ovulace

Tento způsob plánování pohlaví dítěte je založen na načasování ovulace. "Bylo prokázáno, že Y-spermie, které způsobují narození chlapce, jsou mobilnější, ale méně trvanlivé než X-chromozomy, díky čemuž se rodí dívky," říká náš expert. - Pokud tedy nebudete kontaktovat po dobu 5–6 dní a v den ovulace dojde k pohlavnímu styku a oplodnění, může se narodit syn. Den ovulace je možné stanovit pomocí testů, měřením teploty rekta, pomocí ultrazvuku ».

Jak plánovat pohlaví dítěte podle krevního typu a faktoru Rh

Existuje metoda početí dítěte na základě ukazatelů, jako je krevní skupina a Rh faktor biologických rodičů.

Stůl

Chcete-li určit pohlaví dítěte pomocí faktoru Rh, měli byste porovnat tento ukazatel u obou rodičů. Pokud se rhesus shoduje, pak pár pravděpodobně bude mít dívku, a pokud ne, chlapce.

Druhá metoda bere v úvahu krevní skupiny budoucího otce a matky.

Z této tabulky se naučíte, jak pomocí Rh faktoru určit pohlaví nenarozeného dítěte.

Stůl

Podle této populární techniky je pravděpodobnější, že žena a muž s určitými krevními skupinami budou mít dítě jednoho nebo druhého pohlaví. Musím však říci, že spolehlivost těchto metod je těžká. Pokud by skutečně pracovali, v podstatě by se děti stejného pohlaví narodily v rodinách, ale jak vidíme, neděje se to.

Jak naplánovat pohlaví dítěte pro obnovu krve

Existuje další způsob, jak naplánovat pohlaví dítěte, které je spojeno s krví budoucích rodičů. Existuje teorie, že krev u mužů je aktualizována každé čtyři roky a u žen - každé tři roky. Podle této techniky, jejíž krev v době početí bude „čerstvá“ - se narodí otec nebo matka, příslušné pohlaví a dítě. Chcete-li naplánovat pohlaví drobků, musíte rozdělit věk otce číslem 4 a matky - 3. Porovnejte výsledky. Čím menší číslo, tím „novější“ krev. Zde je příklad. Předpokládejme, že otec budoucího dítěte je 40 let a matka má 28 let. Mužský indikátor je 10 (40 × 4 = 10). Ženy - 9,3 (28 ÷ 3 = 9,3). Proto bude s největší pravděpodobností náš pár mít dceru. Je třeba poznamenat, že při použití této techniky je třeba vzít v úvahu všechny faktory, které mohou ovlivnit krev, například transfuze, chirurgické zákroky, porod, darování.

Jak naplánovat pohlaví dítěte se speciální dietou

Najdete zde také speciální diety, jejichž dodržování vám umožní otěhotnět dítě určitého pohlaví. Měsíc před navrhovanou koncepcí se doporučuje, například, pokud chcete porodit chlapce, jíst maso, ryby a slaná jídla, kromě dietních mléčných potravin, mořských plodů (krevety a jiné měkkýše), kakaa a mléčné čokolády.

Články O Neplodnosti