Hlavní Testy

Vlastnosti tryskových těhotenských testů

Autodiagnostika těhotenství v raném stádiu je dnes proveditelným a cenově dostupným úkolem a každá žena sama, dlouho před návštěvou lékaře, se může pomocí testů dozvědět o své „zvláštní“ situaci. Jedním z nejjednodušších a spolehlivých je inkoustová tiskárna.

Co to je?

Testovací systém pro inkoustové tiskárny je test určený pro domácí použití. Použití takové modifikace je mnohem jednodušší než proužky pásů, které jsou pro mnohé známé. Zařízení, které musíte během močení nahradit pouze proudem moči, a po několika minutách můžete získat výsledek, odtud název - jet.

Činnost zařízení je totožná s principem činnosti jiných testovacích systémů: speciální použité činidlo určuje obsah hCG hormonu v moči. Tato látka začne znatelně růst poté, co se vajíčko plodu úspěšně implantuje do endometria. To je produkováno chorionickými villi, se kterým to je připojeno ke zdi dělohy.

Chorionický gonadotropin hraje důležitou funkci - udržuje účinnost corpus luteum na povrchu vaječníku, vytvářeného po ovulaci ze zbytků lastur folikulů. Produkuje progesteron, bez kterého není možné pokračovat v těhotenství..

Pokud žena nepochopila, pak luteum v těle ustupuje 10-12 dní po ovulaci as dokončenou početí a následnou implantací je to hormon hCG, který ho nevrací.

Hladina hormonů stoupá postupně - zdvojnásobuje se každých 48 hodin. K prvnímu zvýšení hladiny látky v krvi dochází v prvních dnech po implantaci. To se zase obvykle objevuje 6–9 dní po početí (nebo po ovulaci - to je vhodnější zvážit). Než začne menstruační zpoždění, hladina hCG hormonu překročí prahové hodnoty citlivosti téměř všech testovacích systémů.

Je to všechno o technologii výroby těsta, o kvalitě a množství činidla. Tyto indikátory určují prahy citlivosti a existují vysoce citlivé modely, které mohou detekovat vzestup látky v moči před zpožděním, a existují systémy s normální úrovní vnímání. Testy s 5–20 mIU / ml jsou považovány za vysoce citlivé..

Inkoustové testy jsou považovány za jeden z nejpřesnějších a nejspolehlivějších, v každém případě však dříve než za 3–4 dny před začátkem zpoždění byste je neměli provádět - pravděpodobnost, že při skutečném těhotenství obdrží negativní výsledek, je vysoká.

Od prvního dne zpoždění by neměla být pochybnost o přesnosti odečtů - je vysoká. Prahová hodnota citlivosti většiny inkoustových testů je 10–20 mIU / ml. To znamená, že je lze teoreticky aplikovat před několikadenním zpožděním. Ale výrobci, jen pro případ, stále doporučují zahájit testování po zahájení zpoždění.

Jak používat?

V inkoustových testech mají nepochybnou výhodu - jsou vhodné pro použití. Není třeba shromažďovat moč v oddělené misce, díky čemuž je pro diagnostiku zapotřebí méně času. Žena může takové zařízení používat nejen doma, ale také v práci, jen tím, že jde na toaletu.

Mezi mínusy patří vysoká cena, významně převyšující cenový segment konvenčních pásů pásů. Současně jsou opakovaně použitelná inkoustová elektronická zařízení považována za nejdražší, která nejen určují fakt těhotenství s vysokou přesností, ale mohou také naznačovat gestační věk v týdnech (přesnost je však o něco nižší).

Pro zvýšení šance na spolehlivý výsledek je důležité dodržovat pravidla použití:

 • není-li test znovu použitelný, nepoužívejte jej znovu;
 • neprovádějte test za tepla nebo chladu - je nejlepší udržovat okolní teplotu při pokojové teplotě;
 • pro testování (zejména před zpožděním) použijte ranní část moči odebranou těsně před diagnózou: je to nejvíce koncentrované a husté složení;
 • po zahájení zpoždění může být test proveden kdykoli během dne - ne nutně ráno;
 • neotevírejte obal s testem předem - to musí být provedeno těsně před použitím.

Samotné testování je jednoduchý úkol. Odstraňte uzávěr z pracovní oblasti, při močení vyměňte test pod proudem moči, držte jej po dobu nejméně pěti sekund. Uzavřete pracovní prostor víčkem a umístěte zařízení na suchý vodorovný povrch na 3-4 minuty.

Potom můžete vyhodnotit výsledky. Neprovádějte test inkoustové trysky po navlhčení déle než 10 minut: výsledky, které se mohou objevit po uplynutí této doby, nelze považovat za spolehlivé. Vysušené činidlo může ukazovat druhý falešně šedý proužek, který nemluví o těhotenství - je to jen stopa po aplikaci činidla.

Jaké mohou být výsledky?

Test se nazývá pozitivní, který ukáže v testovacím okně buď „+“, „těhotná“, nebo dva proužky - záleží na tom, jakou značku testu použijete. Výsledkem je, že oba proužky mají jasně jednotnou barvu a jas.

Slabě pozitivní test se nazývá pozitivní „pruhovaný“ test, ale druhý pruh je o něco méně jasný než kontrola. To může být způsobeno skutečností, že testování je prováděno před zpožděním a hladina hCG není tak vysoká, aby druhé pásmo získalo jas.

Pokud po prodlení zůstane matný, měli byste se poradit s lékařem, může zde být riziko potratu v důsledku hormonální nedostatečnosti nebo mimoděložního těhotenství, při kterém je produkováno méně chorionického gonadotropinu. Testy, které ukazují „plusy“, jakož i elektronické testy slabě pozitivních výsledků, nemohou poskytnout.

Výsledek se považuje za negativní, pokud je přítomen pouze jeden proužek nebo není přítomno „žádné těhotenství“. Pokud test neukáže jediný proužek, pak říkají, že zařízení je vadné, vypršelo nebo došlo k selhání softwaru (u elektronických zařízení).

Vezměte prosím na vědomí, že přesnost výsledku přímo závisí na době testu: 4 dny před očekávanou menstruací nepřesahuje 50%, ale již za 2 dny je to 85% denně - více než 90%, od prvního dne zpoždění - asi 97%.

Recenze nejlepších modelů

Výběr testovacích systémů pro úpravy inkoustových tiskáren je poměrně široký, existují zařízení, která se liší cenou a funkčností. Sestavili jsme recenzi na základě recenzí žen.

Evitest

Vyrábí se v Německu a dnes tvoří lví podíl na ruském trhu s inkoustovými testovacími systémy. Výhoda testu spočívá v praktickém držáku, ve kterém žena během používání nemočí ruce a tělo přístroje.

Existují dva typy inkoustových testů od společnosti Evitest: Perfect a Supreme. První je informativní zejména od prvního dne zpoždění další menstruace, druhý má citlivější práh vnímání a teoreticky lze aplikovat až na zpoždění 2-3 dny. Perfect je levnější, protože druhá odrůda je prezentována v krásném moderním designu, a proto výrobci zvýšili cenu produktu o téměř 40%.

Recenze jsou celkem pozitivní, chybné výsledky jsou vzácné.

Clearblue

Britské testovací systémy jsou reprezentovány jednorázovými inkoustovými modely a opakovaně použitelným digitálním testem, jehož jménem je druhé slovo „Digital“. Tento test je považován za nejcitlivější a podle výrobců může být proveden 4–5 dní před očekávaným dnem nástupu menstruace, samozřejmě za předpokladu, že v průměru dojde k ovulaci a implantaci.

Digitální model je vybaven 20 vyměnitelnými jednorázovými kazetami, které vám umožní používat zařízení dvakrát až desetkrát (v případě potřeby).

Přesnost údajů britských zařízení je vysoká, ale chyby nejsou vyloučeny. Zejména existují stížnosti na provoz digitálního testu, který může způsobit softwarové chyby.

Frautest

Další velmi populární značka inkoustových testů v Rusku. Vyrábí se v Německu. Inkoustové modely se nazývají „Comfort“ a „Exclusive“. Citlivost obou odrůd je stejná, liší se pouze vnějším vzhledem a designem, na kterém opět závisí cena - pohodlí je o 20-30% levnější.

Recenze jsou smíšená, ale pozitivnější.

"Maminka"

Ruský ultracitlivý test s prahem pouze 10 mIU / ml umožní testování 3-4 dny před očekávaným zpožděním a získá velmi spolehlivý výsledek. Výrobci tvrdí, že zařízení můžete používat nejen ráno, ale také kdykoli během dne, kdy je to pro ženu výhodné.

Recenze jsou smíšená, existují ženy, které byly spokojeny, a jsou i ti, kteří tvrdí, že test nestojí za to, za co peníze žádají - je chybný i po zpoždění.

Jak vybrat to nejlepší?

Volba je osobní záležitostí, všechny prezentované modely mají své výhody, jejich nevýhody, náklady, a je tedy na vás, který test použít. Je pouze důležité vzít v úvahu, že test je produkt, který má datum exspirace. Ženy si toho obvykle neuvědomují, nikdy se nenapadlo podívat se na tuto charakteristiku na obalu. Ale marně. Skutečností je, že v průběhu času ztratí činidlo své vlastnosti, kvůli nimž nemohou být testy, které vypršely, považovány za spolehlivé..

Aby nedošlo k záměně, kupujte inkoustové modely pouze v lékárnách. Při prodeji těchto zařízení v pokladně neexistují žádné záruky, že budou dodržována pravidla pro skladování a přepravu. Lékárníci a lékárníci jsou pozornější.

lékařský pozorovatel, specialista na psychosomatiku, matka 4 dětí

6 nejlepších těhotenských testů

Dnes jsou těhotenské testy prezentovány v široké škále. Existuje několik typů testů:

 • Testy na proužky: speciální proužky, které je třeba spouštět do nádoby s močí, práh citlivosti je 10-25 mIU / ml (množství hCG v 1 ml moči).
 • Tableta: plastové pouzdro, ve kterém je okno s látkou citlivou na hCG. V tomto okně musíte přidat několik kapek moči. Prahová hodnota citlivosti 10-25 mIU / ml.
 • Inkoust: nevyžadujte sběr moči v oddělené nádobě - ​​těhotenský test lze provést přímo během močení, přičemž analyzátor se nahradí proudem. Prah citlivosti od 10 mIU / ml.
 • Elektronický (digitální): má několik odrůd a může být určen pro opakované použití nebo stanovení gestačního věku atd..

Každý typ testu má své výhody a nevýhody. A které těhotenské testy jsou nejlepší, zkusíme to zjistit hned.

Frautest Express Ultra Sensitive

Náklady na balení s jedním proužkovým testem jsou asi 85 rublů.

Citlivost těhotenského testu Frautest Express začíná 15 mMKE / ml a podle výrobce může být použit bez čekání na zpoždění menstruace a 2 dny před datem, kdy (možná) začíná odpočítávání od „zmeškaného“ prvního dne menstruace. Test stanoví výsledky 3-5 minut po vyjmutí proužku z nádoby močí..

Nevýhody. Potřeba hledat nádobu na moč, plnit ji, vydržet v ní test na proužky po dobu 10 sekund a pak přemýšlet o tom, jak zlikvidovat naplněnou nádobu, není v podmínkách mimo domov příliš pohodlná.

Výhodou tohoto těhotenského testu je snadné použití a vysoká spolehlivost výsledků (až 99%). Nebudeme předstírat, že na nákladech nezáleží. Dostupná cena - obrovské plus.

Zjištění. Jeden z nejlepších těhotenských testů. Zasloužené skóre 10 bodů z 10.

Recenze "Test této společnosti jsem koupil již dvakrát, nebo spíše, tentokrát to můj manžel koupil, a on to nezklamal znovu. Můj názor je, že není třeba kupovat drahé testy, i když mají tendenci ukazovat počet týdnů. Tento těhotenský test je spolehlivý, prodáván ve všech lékárnách, je vhodné používat a atraktivní za cenu “.

Nejpodivnější plánování

Náklady na sadu 5 testů s proužky pro stanovení ovulace, 2 za těhotenství a 7 jednorázových nádob na sběr moči jsou asi 380 rublů.

Další „nominantka“ maďarské společnosti Human vstupuje na přední místo v žebříčku nejlepších těhotenských testů. Frautest Planning je vynikajícím nástrojem pro ženy, které plánují těhotenství a chtějí „ujistit se o jeho výskytu“ (dobře nebo o nutnosti pokračovat v pokusu) „bez opuštění pokladny“.

Promyšlené vybavení této sady pásů vám umožní pokrýt celé období od pravděpodobného data začátku ovulace a „chytit“ do okamžiku, kdy potřebujete otěhotnět, až do určení těhotenství (test můžete zahájit 2 dny před očekávaným dnem zpoždění). Dalším bonusem jsou jednorázové nádoby na sběr moči, které se snadno likvidují a umožňují vám provést test za jakýchkoli podmínek..

Nevýhody. Jedinou nevýhodou jsou vysoké náklady. Ale to je pouze na první pohled: stejná sada, ale „rozptýlené“ v jednotlivých obalech bude stát o 70 rublů více.

Zjištění. Nejlepší těhotenský test pro ty, kteří se zajímají nejen o správný životní styl od prvních dnů těhotenství, ale také chápou důležitost plánování tohoto rozhodujícího okamžiku. Zasloužil si deset!

Recenze "Několikrát jsem se mýlil, když jsem použil ovulační testy a těhotenské testy od různých výrobců." Následky byly, mírně řečeno, bolestivé pro můj nervový systém. 3 měsíce po použití Frautestu pro plánování se konečně dostala do správného „rozvrhu“. Sečteno a podtrženo - čtvrtý měsíc těhotenský test potvrdil, že se můžete radovat. Velmi doporučuji - je to drahé, ale je to spolehlivé a nezaměňuje falešné výsledky. “.

Clearblue digital

Náklady na balení s 1 digitálním testem jsou asi 480 rublů.

Výhody. Pokud vezmeme jako jednotku kvality procentuální přesnost, s jakou test určuje přítomnost těhotenství, pak Clearblue Digital získá neuvěřitelně vysokou tyč: nad 99%. Až stoprocentní přesnost a tento test je zdaleka nejspolehlivější. Ale to není vše. Kromě značky o přítomnosti / nepřítomnosti těhotenství („+“ - ano, „-“ - ne) se v okně objeví číslo označující gestační věk v týdnech. Formát ukazatelů odpovídá rozsahu 1–2 týdnů, 2–3 týdnů a více než tři (na displeji se objeví obrázek „3+“). Pokud se koncepce stále vyskytuje, pak je přesnost stanovení termínu podle výsledků výrobce a výzkumu 92%. Působivé, že??

Se zpožděním menstruace lze test použít od prvního dne očekávaného začátku. Pokud však „čekáte nesnesitelně“ a tělo naléhá na vaši zajímavou situaci jinými způsoby (například touhou po jídle persimony, které ji předtím rozšířily zubní pastou), pak je možné test provést 4 dny před datem možného zpoždění..

Nevýhody. Ne každý bude považovat určení gestačního věku za nezbytnou funkci. Přesto je zde návštěva u lékaře, ultrazvukové vyšetření a krevní testy - v souhrnu to vše stanoví termín bez testu. Připomeňme však na „překvapení“ těhotenství, která mohou klidně existovat s pravidelnou menstruací. V tomto případě je často důležité, aby žena porozuměla: jak je dlouhá a zda má dostatek času na to, aby šla na předporodní kliniku a zaregistrovala se. Klasickým příkladem je dlouhá služební cesta nebo služební cesta, když dilema „házet všechno a jít domů vs stále existuje čas, můžete počkat“ přeruší všechny plány. Je tedy na vás, zda je to nevýhoda nebo ne.

Zjištění. Vzhledem k tomu, že ne každý má zájem o stanovení přesného data, aniž by šel k lékaři, ale tato funkce způsobí, že cena bude „kousnout“, hodnocení je 9 z 10.

Recenze "Cítil jsem, že něco není v pořádku, jakmile jsem odletěl k odpočinku." S mým plovoucím a nepravidelným měsíčním cyklem jsem předpokládal, že těhotenství už nemusí být v počátečních fázích. Test Ciablo ukázal, že jsem v pozici déle než tři týdny. Omezil jsem se na jízdy a další aktivní zábavu a když jsem se o týden později vrátil a šel k lékaři, doba už byla 6 týdnů. Test nezaváděl “.

Evitest důkaz

Náklady na balení jedním testem na tabletu jsou asi 190 rublů.

Výhody. Hlavní výhoda se týká spíše návrhu testu: model tablety umožňuje rovnoměrnější distribuci moči na povrch substrátu pomocí činidla, což v důsledku toho zvyšuje spolehlivost výsledků. Druhým plusem je „čistota“ výsledků. Je nemožné dotknout se činidla, které se nachází ve výklenku okna, prsty i náhodou, proto je vyloučeno možné znečištění vzorku (mimochodem fantastická událost)..

Nevýhody. Možná se budete cítit jako profesor v chemické laboratoři, který opatrně a pečlivě umístí speciální povrch (moč) na povrch testovaného objektu (test), aby nedošlo k explozi. Nic opravdu nevybuchne, kromě snad vaší trpělivosti, pokud jste nervózní a vaše ruce se chvějí. Proto je lepší provádět „experimenty“ doma, kde si můžete dovolit relaxovat (nebo alespoň předstírat) a dokončit to, co jste začali.

Zjištění. Jeden z nejlepších těhotenských testů tablet, pokud jde o přesné výsledky. A to je hlavní důvod, proč jste se rozhodli koupit, že? Takže, dát mu hodnocení 10 z 10 bude správné a spravedlivé.

Recenze "Dlouho jsem byl léčen pro neplodnost a použil jsem pouze tento test." Nevím ani proč - ona se pověrčivě bála vyměnit za jiného. A po 2 letech, poprvé ukázal pozitivní výsledek! Pozitivní a správné “.

Prémiová diagnostika

Náklady na balení jedním testem jsou asi 120 rublů.

Výhody. Rychlý a přesný výsledek (až do 99% - pokud je test proveden po prvním dni zpoždění), u kterého není třeba odebírat moč - vynikající alternativa k „stripovacím“ tradicím. Současně je v kazetě uspořádáno kontrolní okno, což je test. Bez ohledu na to, zda je výsledek pozitivní nebo ne - pokud se v kontrolním okně objeví červený pruh - byl test proveden správně.

Nevýhody. Schopnost provést test bez nutnosti shromažďovat moč pro někoho se ukáže jako velmi užitečná kvalita testu, pro někoho nepříjemného. Ale jak se říká, nebudete hodní pro každého - nebudeme to klasifikovat jako mínus.

Zjištění. Vynikající těhotenský test, který splní svůj účel jak v útulném domácím prostředí, tak i v „cestování“, kdy není čas ani příležitost prohledat a naplnit nádrž na moč. Podle našeho názoru je 10 bodů dobře zaslouženou známkou.

Recenze "Dostal jsem se do nemocnice a téhož dne jsem si vzpomněl, že už došlo ke zpoždění o 2 dny." Požádal jsem svého manžela, aby si koupil test, přinesl mi Premium Diagnostics. Bál jsem se, že kvůli velkému množství drog v těle test nebude fungovat. Test však fungoval tak, jak má! “.

Lady test

Náklady na balení obsahující 1 test s proužky jsou asi 15 rublů.

Výhody. Cena je samozřejmě první věc, která se začne líbit. Druhým je kompaktnost samotného testu: jednotlivé zapečetěné obaly se vejdou do nejmenší kapsy a dokonce do přihrádky na peněženku a jste vždy plně vyzbrojeni.

Nevýhody. Prahová hodnota citlivosti testu začíná na 20 mIU / ml. To znamená, že v časných stádiích nebo pokud jste před testem pili hodně tekutiny a koncentrace hCG v moči klesla - nemusíte se vždy spolehnout na spolehlivý výsledek.

Zjištění. Přijatelná (dokonce velmi!) Cena na jedné straně a na druhé straně - pro potvrzení výsledků může být nutné provést řadu testů. To znamená, že možná budete muset koupit několik takových testů na proužky najednou, což celkově převýší náklady jednoho, ale citlivějšího, od jiného výrobce. Skóre je tedy 8 z deseti.

Recenze "Ještě před svatbou jsem měl různé testy." Mezi všemi testy byl tento, lady test. Cena je penny. Uvnitř je modrý pruh. Z levných těhotenských testů je to nejlepší. Spolehlivě ukázal dva pruhy, z nichž jsem byl velmi šťastný. Zbytek testů ukázal, že druhý je velmi slabý nebo žádný, a tenhle je jasný “.

Jak funguje těhotenský test??

Okamžik, kdy žena zjistí, že se stane matkou, je zlomem v životě jakékoli ženy. Menstruační kalendář ne vždy říká pravdu: často teprve ve 3 - 4 měsících těhotenství nastávající matka začne mít podezření, že je.

Ultrazvuk a další výzkumné metody nejsou vždy schopné odhalit těhotenství v raných stádiích. Začarovaný kruh? Možná. Ale můžete to namočit pomocí těhotenských testů.

Lidský chorionický gonadotropin (hCG) je hormon, který je produkován membránou fetálního vajíčka, počínaje okamžikem, kdy se váže na stěnu dělohy. To znamená 6-8 dní po početí. V krvi se tato látka objevuje téměř okamžitě v moči - o 2-3 dny později. Krevní testy však vyžadují čas a není to vždycky. Ale test, který lze koupit na cestě z práce, s menší jistotou určí těhotenství ve velmi raných fázích. A čím dříve se nastávající matka dozví o těhotenství, tím rychleji změní svůj životní styl, přičemž vezme v úvahu její postavení.

Co jsou těhotenské testy a jaký je princip jejich práce

Zpráva o blížícím se pojetí je vždy vzrušující a každá dívka o tom chce okamžitě vědět. Před 50 lety byla zkušební procedura dlouhá a nákladná, ale dnes ji lze snadno provést doma. A v online službě si lze objednat jakýkoli test na objednání léků.

Princip těhotenského testu

Před testováním musíte pochopit podstatu identifikace počátku početí. Testování v nesprávný čas poskytne nespolehlivý výsledek..

Vše pro těhotenství je založeno na stanovení hladiny hormonu hCG (lidský chorionický gonadotropin) v moči. Není produkován v těle, protože neexistuje žádný orgán, který by jej syntetizoval.

Syntéza hCG začíná 6. až 8. den po oplodnění. Důvodem je vytvoření nové struktury - chorion. Pomáhá embryu připojit se ke stěně dělohy a také vykonává endokrinní funkci. Chorion začíná produkovat hCG, který inhibuje zrání nových folikulů ve vejci. To je nezbytné, aby se zabránilo sekundárnímu těhotenství a opětnému oplodnění jiného vejce. V důsledku působení hCG se menstruace zastaví a žena nebude moci v příštích 9 měsících znovu otěhotnět..

Důležité! Ani jeden test neodhalí početí před 6–8 dny. První týden v těle není hCG, studie je zaměřena na jeho identifikaci.

Od vytvoření chorionu a připojení embrya ke stěně dělohy se hladina hCG zdvojnásobuje každý den. Negativní výsledek v den 6-8 nenaznačuje nepřítomnost těhotenství, musí se opakovat znovu.

Druhy těhotenských testů

Podstatou práce všech je jedna. Rozdíl v nich je způsoben úrovní citlivosti a metodiky.

Z hlediska citlivosti se dělí na:

 1. Vysoce citlivé. Je zaznamenáno minimální zvýšení hladiny chorionického gonadotropinu v moči. Když koncentrace hormonů dosáhne 10 mMU / ml, test ukáže pozitivní výsledek. Těhotenství je detekováno v prvním týdnu zpoždění nebo ve druhém od okamžiku početí.
 2. Citlivý. To zahrnuje většinu testů, které mohou detekovat početí ve druhém týdnu zpoždění. Je detekována koncentrace HCG 20–25 mIU / ml.

Vysoce citlivé testy jsou dražší. Pokud je však důležité znát výsledek dříve, měli by dát přednost..

To jsou některé z nejčastějších těhotenských testů. Jsou levné a mají dobrou citlivost..

Jsou to tenké proužky, jejichž konec je impregnován činidlem.

 1. Ranní moč se shromažďuje v kontejneru.
 2. Otevřený test.
 3. Ponořený do moči.
 4. V moči se proužek udržuje po dobu 5-7 sekund a vytáhne se.
 5. Opravte výsledek po dobu 10 minut. Jeden proužek - žádné těhotenství, dva - tam.

Je důležité odolat 10 minut po potápění. Druhý pruh se někdy neobjeví okamžitě nebo je patrný během prvních minut.

Výhody - za dostupnou cenu a dobrou citlivost. Nevýhodou je, že pro analýzu musíte odebrat moč a použít nádobu.

Testy na tabletu

Navenek se podobají krabici s vybráním pro moč a oknem pro zaznamenávání výsledku. Byly běžné dříve, dnes se používají jen zřídka.

 • pipetou se odebere několik kapek moči;
 • kapání vzorku do odpovídajícího vybrání;
 • čeká na výsledek.

Výhodou tabletových testů je vysoká citlivost. Z hlediska pohodlí jsou horší než pruhy a inkoustové tiskárny. Proto jsou v lékárnách vzácné.

Inkoustové testy

Vyhrají před svým předchozím pohodlím. Navenek vypadají jako pero nebo elektronický teploměr. Na konci je víčko, pod kterým je část nasycená činidlem.

Definice těhotenství je velmi jednoduchá - přístroj je umístěn pod proud moči a čeká na výsledek.

Nejčastěji jsou inkoustové testy vyráběny jako vysoce citlivé, což umožňuje identifikovat početí v raných fázích.

Tankové testy

Jsou vzácné, připomínají dříve uložené v kontejneru. Stačí to naplnit ranní močí a počkat na výsledek.

Používají se docela pohodlně, ale nedostaly širokou distribuci.

Elektronické testy

Moderní verze testů. Ukažte skutečnost početí a gestačního věku. Navenek podobné inkoustovým tiskárnám, ale místo okna se standardními pruhy mají obrazovku. Výsledek se zobrazuje jako emotikony, děti

Mnoho modelů je vybaveno výměnnými kazetami, které vám umožňují zařízení několikrát používat.

Princip aplikace je stejný jako u inkoustových zařízení.

Jak získat spolehlivý výsledek testu?

Nejdůležitější věcí při testování je čas. Ve skutečnosti je možné spolehlivě určit nebo vyvrátit početí pouze s 5-7denním zpožděním.

Je možné včasné zjištění početí, ale konečný výsledek bude mít vliv na příliš mnoho faktorů. Mezi nimi:

 • posun ovulace a pozdní výstup vajíčka z vaječníku;
 • nepravidelný menstruační cyklus;
 • trvání cyklu po dobu 28 dnů.

Při 5–7denním zpoždění postačuje hladina hCG pro fixaci testem s normální citlivostí. Negativní výsledek v tomto období říká, že těhotenství přesně nepřišlo.

HCG je maximální ráno, proto je lepší ji identifikovat ihned po spánku.

Které testy jsou nejlepší?

V lékárnách je dnes mnoho zkušebních výrobců, nejoblíbenějším a nejvěrnějším ženám však byly následující značky:

Uvedené společnosti vyrábějí testy vynikající kvality a různých typů. Při nákupu dávejte pozor na citlivost a techniku ​​analýzy.

Navzdory velkému počtu testů a možnosti získat výsledek právě dnes, nespěchejte. Chci se co nejdříve dozvědět o vzhledu dítěte, ale nadměrné rozrušení a vzrušení nebude přínosem. Je lepší si odpočinout a počkat 5 až 7 dní od zpoždění menstruace. Po uplynutí této doby bude výsledek testu konečný..

Nejlepší těhotenské testy - a falešné výsledky

Čas čtení: 10 minut

Test na rychlou diagnostiku těhotenství je dnes velmi populární - většina žen provádí tento nejjednodušší test, aby se ujistila, že jsou těhotné - nebo v jeho nepřítomnosti..

Testy pro rychlou diagnostiku těhotenství nevyžadují speciální prostředí a složitý postup - jsou jednoduché, mají vše, co je nezbytné pro vlastní diagnostiku, lze použít za jakýchkoli podmínek.

Obsah článku:

Druhy moderních přesných rychlých testů pro stanovení těhotenství

Můžete se samozřejmě pokusit určit počátek těhotenství - nebo se ujistit, že chybí - domácími metodami pro stanovení těhotenství, ale léky lékárny jsou stále preferovány v přesnosti, spolehlivosti výsledků a to je nesporný fakt..

Dnes jsou testy rychlé diagnostiky těhotenství známy ve čtyřech typech:

 • „Proužkové testy“ (testovací proužky pro spouštění do nádoby s močí), které mají cenu 5 až 100 rublů a citlivost 25 mME / ml;
 • Testy na „tabletu“ (kazeta) (zařízení s oknem, do kterého lze přidat několik kapek moči), s náklady na 50 až 150 rublů a citlivostí 10–25 mME / ml;
 • „Tryskové“ testy (zařízení, která mohou být nahrazena přímo pod proudem moči), mají náklady 150 až 250 rublů a citlivost 10 mME / ml;
 • „Elektronické“ (digitální) zkoušky nové generace, včetně opakovaně použitelných, s náklady na 180 až 900 rublů.

Moderní farmaceutický trh má širokou škálu domácích a dovozních testů pro stanovení těhotenství, v široké variabilitě cen a designu.

Každá žena, která chce koupit toto nejjednodušší, ale velmi „moudré“ zařízení, si chce být jistá, že její test ji nezklame.

Jak porozumět obrovskému světu nabídek? Jaký těhotenský test preferovat?

Seznam nejlepších těhotenských testů: Frautest, Evitest, Clearblue

Test na rychlou (domácí) diagnózu těhotenství „FRAUTEST“ (výrobce Human Gesellschaft, Německo) je mezi ženami nejoblíbenější jako nejpřesnější.

Tyto testy představují širokou škálu všech typů testů - „FRAUTEST Express“ a „FRAUTEST Double contro“ (proužky) - od 120 do 150 rublů; Frautest Expert (tabletový test) - od 110 do 140 rublů; „FRAUTEST COMFORT“ a „FRAUTEST EXCLUSIVE“ (inkoustové testy) - od 250 do 350 rublů. Kromě toho je oblíbená sada Frautest Planning s nádobami na sběr moči v množství 7 kusů - cena za ni trvá do 450 rublů.

Testy Evitest (vyráběné společností Helm, Německo) jsou také velmi populární..

Nabízejí také širokou škálu produktů - Evitest č. 1 a Evitest Plus č. 2 (pásový test) - od 85 do 150 rublů; „Evitest Proof“ (tabletový test) - 190 - 220 rublů; "Evitest Perfect" (tryskový test) - 210 - 250 rublů.

Ačkoli rychlé diagnostické testy ClearBlue (vyráběné společností Unipas Ltd., Velká Británie) vedou v mnoha průzkumech žen, které ji používaly, je výrazně nižší než první dva vedoucí hodnocení v oblasti ceny - je příliš vysoká.

Faktem je, že testy ClearBlue patří do nové generace produktů tohoto druhu a jsou k dispozici v digitální verzi, která se snadno používá. Tento test je velmi přesný - vyskytly se případy, kdy těhotenství bylo indikováno 5-6 dní před očekávaným datem menstruace.

Cena testů ClearBlue se liší v širokém rozmezí 350–900 rublů.

Skutečné ruské testy pro rychlou diagnostiku těhotenství

Testy pro rychlou diagnostiku těhotenství, stejně jako všechny léky a zdravotnické vybavení, jsou registrovány na ministerstvu státní kontroly léčiv a zdravotnických zařízení v Rusku a jsou povinny certifikovat.

Ruský trh dnes představuje testy na rychlou diagnostiku těhotenství u 6 domácích a 23 zahraničních výrobců.

Bohužel, testy na rychlou diagnostiku těhotenství, které provádějí ruské společnosti, jsou představovány úzkým sortimentem výrobků. Kromě toho jsou ruské testy často méně kvalitní a citlivé, podobné těm z Německa a USA..

Mezi nejznámější a nejoblíbenější testy dnes patří mezi ruské značky:

 • Vera - dobrá kvalita, přesnost, podle hodnocení zákazníků. Má nízké náklady - od 15 rublů.
 • Určitě - nejoblíbenější test pro ženy, velmi rozpočet - od 30 rublů.
 • Biokarta hCG je vysoce přesná, v mnoha případech může určit počátek těhotenství ještě před zpožděním menstruace. Cena - od 60 rublů.

Hodnocení testů - které nezavádějí?

Upozorňujeme, že hodnocení testů je subjektivní a nemusí se shodovat s vaším názorem..

Hodnocení vychází z recenzí žen redakční rady časopisu colady.ru

1. Jednokrokový test (HCG-express-IHA) „Určitě“ (výroba „Progressive Biomedical Technologies, Ltd.“, Rusko)

Proužky s citlivostí 25 mME / ml, cena 30 - 40 rublů

Tyto testy jsou požadovány u žen, protože jsou velmi přesné a nevyžadují zvláštní podmínky pro použití..

Testovací proužky musí být spuštěny do nádoby s částí moči na kontrolní linku. Výsledek se objeví během 2-10 minut.

Názor žen:

Tento test jsem provedl třikrát, tři dny v řadě, počínaje prvním dnem zpoždění. Nejprve jasně ukázal jeden pruh, pouze jeden... Ale !! Po 2-3 minutách se objevil slabý druhý proužek, který nemohl být vidět (pokud bych tolik nečekal své těhotenství a tyto testy „pod mikroskopem“ nezkoumal). V pátý den zpoždění tento test ukázal již dva jasné proužky a všechny pochybnosti a zkušenosti zmizely samy o sobě.

Přístav:

Mimochodem, mnoho testů tohoto „hříchu“ - pruhy na samém začátku těhotenství se objevují velmi slabě, téměř nepostřehnutelně. Zejména to bylo s testem Vera.

Lyudmila:

Tento test jsem koupil náhodou, jen jsem požádal lékárnu o „nějakou levnou“. Třetí den zpoždění ukázal sebevědomý druhý pruh a od samého začátku jsem nepochyboval o tom, že jsem těhotná. Nechal jsem to jako památku ve svém rodinném albu!

Testovací proužek pro imunochromatografické stanovení lidského chorionického gonadotropinu / in-hCG / "EAKS" (výroba EAKS, Rusko).

2. Tabletový test "BIOCARD HCG" (výroba "Dialat Ltd", Rusko)

Sada činidel pro těhotenské testy v rozmezí 60 až 90 rublů.

Testovací souprava obsahuje speciální plastovou tužkovou kazetu s oknem, pipetu pro přidání kapek moči.

Názor žen:

Zdá se mi, že test BIOCARD HCG je nejcitlivější, protože může předpovídat těhotenství ještě před zpožděním. Dva dny po začátku zpoždění mi ukázal dva proužky - vynikající výsledek, vzhledem k tomu, že tento test je ruský. Mimochodem, udělal jsem dva testy s rozdílem jednoho dne a test Evitest stále nemohl chytit mé těhotenství.

3. Testovací proužek „HCG-IHA-VERA“ (produkce „FACTOR-MED“, Rusko) - citlivost od 20 mIU / ml

Cena - od 15 do 35 rublů. Tento test pro rychlou (domácí) diagnostiku těhotenství vede k hodnocení prodeje..

Tento test je požadován mezi zákazníky v Rusku, protože má nízké náklady a současně je přesný.

Názor žen:

Slabý test, který se před použitím přímo rozpadne v rukou! Koupil jsem si to, protože v lékárně nebyly žádné testy Bi-Shurs, které jsem vždy používal a kterým jsem věřil. Stejný test, když se spustil do sklenice moči, nasal tekutinu tak dlouho, že jsem čekal několik nepříjemných minut čekání na výsledek. Po obdržení negativního výsledku jsem tomuto testu nevěřil - ale upřímně, v tom nelhal. Další den jsem udělal další test, „Evitest“, a teprve potom jsem se mohl uklidnit.

Oksana:

Skoro jsem dostal infarkt, protože test jasně ukázal dva pruhy den před očekávanou menstruací. Lékárna mi řekla, že s těmito testy bohužel často dochází k chybám. Nekupuji nic jiného!

Natalya:

Nikdy nezapomenu na tyto vzrušení, když se na testu objevily dva pruhy! Do té doby jsme se probojovali a rozešli se s mladým mužem, a ten test jsem koupil. Uklidnit se a konečně se ujistit, že v mém životě nic z něj nezůstalo. Byl jsem přesvědčen, jak to! Při zkoušce se jasně objevily dva pruhy! Strávil jsem dva dny (dny volna) ve slzách a obavách a pak jsem šel k lékaři... Co si myslíte, že mi řekl gynekolog? To je pravda - nejsem těhotná!

4. Testovací proužek Frautest Express (výrobce AXIOM Gesellschaft fur Diagnostica und Biochemica mbH, Německo)

Cena - od 80 rublů. Přesnost - 99%!

Obvyklý test s proužky, který se používá, se vrhne do nádoby se shromážděnou částí moči. Výsledek bude viditelný během 5-7 minut..

5. Testovací proužek „Evitest ONE“ (výrobce Helm Pharmaceuticals GmbH, Německo)

Je populární, protože je přesný - 98% - a cenově dostupný - od 81 do 95 rublů.

Názor žen:

Na tento test mám zvláštní stížnosti - ukázalo se mi negativní výsledek během prvního a půl měsíce těhotenství.

Elena:

S tímto testem mě potěšilo, protože na třetí den prodlení mi ukázal výsledek - dlouho očekávané těhotenství! Dívky, výsledky testů mohou záviset na mnoha faktorech. Nedokážu posoudit, jak často se tento test mýlí, ale poprvé jsem mu řekl absolutní pravdu a jsem šťastný!

Jaké těhotenské testy leží častěji než ostatní?

Mluvili jsme o široké škále testů (domácích i zahraničních výrobců) pro stanovení těhotenství, které byly prezentovány na ruském trhu. Velké cenové rozdíly těchto užitečných zařízení však nemusí mluvit o jejich „pravosti“.

Bohužel, drahé a levné testy mohou být zaměněny a tyto chyby jsou otravnější, protože jsou spojovány s tak citlivou oblastí, jako je těhotenství ženy..

Pouze díky průzkumům žen, které již těhotenské testy používaly, je možné určit, jak „pravdivé“ je konkrétní zařízení, kolik zákazníků tomu věří.

Testy ruských výrobců, které mohou nejčastěji vykazovat falešně pozitivní výsledek:

 • "Bee-Sure"

Testy zahraničních výrobců, které umožňují pozitivní výsledek bez těhotenství:

 • Eva Test
 • Evitest
 • "Mon Ami"
 • "I-test"
 • "BB test"
 • Bebichek

Testy ruských výrobců, které často během těhotenství prokázaly negativní výsledek:

 • "Bee-Sure"
 • "Buďte si jisti"

Testy zahraničních výrobců, které během těhotenství vykázaly negativní výsledek:

 • Eva Test
 • "I-test"
 • Frauův test

Celkové hodnocení nejcitlivějších těhotenských testů (tuzemských i zahraničních výrobců):

 1. "Frauův test" (pozitivní výsledek těhotenství 6 dní před zpožděním)
 2. "Clear Blue" (pozitivní výsledek těhotenství 5 dní před zpožděním)
 3. "Buďte si jisti"
 4. "Jistota"
 5. BB Test
 6. Dámský test
 7. "BonaDea"
 8. "Evitest"
 9. "Vím teď"
 10. "Mon Ami"
 11. Ministrip

Jak používat těhotenské testy - video briefing pro ženy

Video o typech testů a jejich použití od společnosti Frautest:

Video: „Definice těhotenství“ z Průvodce těhotenstvím

Pokud se vám náš článek líbil a máte o tom nějaké myšlenky, podělte se s námi! Je pro nás velmi důležité znát váš názor.!

16 nejlepších těhotenských testů

Alespoň jednou za život musela každá dívka použít těhotenské testy. Jedná se o jednoduchá zařízení určená pro domácí použití, není třeba žádných speciálních příprav a speciálních nástrojů a výsledek je znám za pár minut. Je to snazší a rychlejší než domluvit schůzku s lékařem a vzhledem k relativně nízkým nákladům nepřekvapte poptávku po zboží v této kategorii..

Je třeba si uvědomit, že ani ten nejcitlivější těhotenský test nedává 100% správný výsledek. Určitě potvrdit, že početí dítěte může být vyšetřeno pouze gynekologem a ultrazvukem. V tomto případě však hraje netrpělivost a někdy i nemožnost navštívit lékaře - a žena jde do lékárny na jednoduché zařízení.

Dnes je v různých cenových relacích nabízeno mnoho různých těhotenských testů. Všichni pracují na přibližně stejném principu. Ale také mají významné rozdíly. Použitím nejlepších těhotenských testů můžete získat výsledek, který je spolehlivý o 95% nebo více, od prvního dne zpoždění. Ale který těhotenský test je nejpřesnější a nejspolehlivější? Za zmínku stojí, protože výsledek ovlivní psycho-emoční stav vzrušené ženy a její další kroky.

Ne všechny dívky jsou informovány o tom, co jsou těhotenské testy, jaký je jejich rozdíl a vlastnosti použití. Moderní výrobci nabízejí podobná zařízení několika typů.

Testy na proužky nebo proužky

Je to tenký proužek tlustého papíru potažený speciálním činidlem. Pruh je ponořen do sklenice moči, po několika minutách získáte výsledek. To neznamená, že se jedná o nejpřesnější těhotenský test, jeho citlivost je od 25 mIU / ml. Cena tohoto zboží začíná od 10 rublů a obvykle nepřesahuje 100 rublů.

nevýhody

 • Aby se dosáhlo správného výsledku, měla by být zkouška provedena ráno..
 • Pokud nadměrně zatěžujete proužek ve sklenici moči, je pravděpodobnost chyby vysoká.
 • Není to nejvíce hygienická metoda.

Výhody

 • Dostupnost.
 • Nízká cena.
 • Často dokážou být přesnější než drahé protějšky.
 • Snadné použití.

Tyto testy nakonec používají i lékaři při vyšetřování pacienta, což znamená, že jim lze důvěřovat.

Hodnocení nejlepších proužkových testů pro těhotenství

Hodnocení# 1# 2# 3
Titul
Nejpodivnější plánování

FRAUTEST Double contro

Evitest č. 1

Evitest č. 1

Cena jednoho proužku je od 30 do 85 rublů. Tento test je podle spotřebitelských recenzí pro rok 2017 nejobvyklejší.

  Vysoce přesné výsledky. Láce. Lze použít od prvního dne zpoždění menstruace.
  Nepříjemnost použití.

FRAUTEST Double contro

Náklady na takový test jsou od 30 do 100 rublů za kus. Země původu - Německo.

  Snadné použití doma. Dostupná cena. Rychlý výsledek. Přesnost až 99%.
  Abyste mohli test použít, musíte odebrat moč a udržet v ní proužek - to není vždy a není vhodné pro každého, zejména pokud se rozhodnete zjistit přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství na silnici.

Lady test

Nejlevnější možnost zkontrolovat přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství. Jeden pás stojí pouze 15 rublů.

  Náklady. Kompaktnost.
  Citlivost - 20 mIU / ml. V časných stádiích těhotenství nemusí být určeno. Pro jistotu musíte koupit několik testů najednou a použít je najednou.

Nejpodivnější plánování

Prodává se jako souprava, která obsahuje pět proužků, které umožňují určit ovulaci, dva proužky určené k určení těhotenství a kapacitu pro sběr moči v množství sedmi kusů. Cena takové sady je asi 380 rublů.

  Skvělá sada pro ženy plánující těhotenství. Přítomnost nádob pro sběr moči v soupravě je velmi výhodná. Můžete jej použít bez čekání na zpoždění ve vaší době. Přesnost výsledků - 98%.
  Vysoká cena.

Frautest expres

Výrobce tvrdí, že citlivost testu je 15 mMKE / ml. Pro použití testu není nutné čekat na zpoždění menstruace, přítomnost těhotenství lze pomocí tohoto testu zkontrolovat dva dny před menstruací.

Výsledek je vidět po 3 nebo dokonce 5 minutách po odstranění proužku z nádoby moči.

  Vysoká přesnost výsledků (až 99%). Snadné použití. Relativně nízké náklady (balení s jedním pruhem stojí asi 70 rublů).
  Nepříjemnost použití.

Tryskové těhotenské testy

V tomto případě je pásek nahrazen přímo pod proudem moči, což je ve skutečnosti již jasné z názvu. Citlivost tohoto testu je mnohem vyšší - od 10 mU / ml. Ale stojí to víc - od 110 do 200 rublů.

Výhody

 • Velmi citlivé.
 • Hygienický.
 • Lze jej použít kdykoli během dne..

nevýhody

 • Náklady.

Hodnocení nejlepších testů těhotenství tryskáním

Hodnocení# 1# 2# 3
Titul
NEJVYTŠÍ VÝHRADNÍ

Evitest Perfect

Vera Plus

Vera Plus

Není to tak dávno, ruské farmaceutické společnosti se také naučily, jak provádět spolehlivé těhotenské testy. Sortiment zatím není tak široký, ale přesto je z čeho vybírat.

Všechny výrobky prošly více zkouškami, jsou oficiálně zaregistrovány a získávají osvědčení o kvalitě. Se mohou pochlubit stejnou citlivostí jako produkty evropských a amerických firem, ale stále nemohou.

Některé značky však nabízejí poměrně vysokou kvalitu - a co je nejdůležitější - cenově dostupnější produkty. Například Vera-plus - tryskový těhotenský test s citlivostí 20 mIU / ml.

  Všichni spotřebitelé jednomyslně uznávají praktický design tohoto zařízení..
  Některé ženy si stěžují na nespolehlivost výsledků. Náklady na takový test se pohybují od 80 do 100 rublů, což je poměrně drahé pro domácí produkt s velkým procentem chyb.

Evitest Perfect

Tyto testy, které jsou vhodnou alternativou k předchozí značce, se provádějí také v Německu a vyznačují se vysokým procentem spolehlivosti..

  Schopnost určit přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství od první do pozdní menstruace. Rychlý výsledek. Použitelnost.
  Cena 185 rublů je pro mnohé nevýhodou. Existují inkoustové testy a levnější.

NEJVYTŠÍ VÝHRADNÍ

Další tryskový těhotenský test, ne nižší než ten předchozí. Poptávka po této značce je způsobena nejen dobrou kvalitou a spolehlivostí - jsou to nejdostupnější ze všech analogů od zahraničních výrobců.

  Vysoká citlivost na testy - těhotenství lze prokázat již 2-3 dny po oplodnění. Správný výsledek - chyby jsou vydány v méně než 2%. Pohodlí a snadné použití - zvládne to i mladá dívka. Schopnost vybrat nejlepší možnost z rozsáhlé řady různých produktů tohoto typu.
  Nevýhodou tohoto testu pro mnohé je jeho cena, ale ve skutečnosti to není tak drahé - od 140 do 350 rublů.

NEJVYŠŠÍ KOMFORT

Německý výrobce po celá desetiletí vyrábějící vysoce kvalitní a spolehlivé výrobky pro ženy. Podle recenzí jsou testy této konkrétní značky považovány většinou gynekologů a jejich pacientů za nejspolehlivější a nejspolehlivější..

  Vysoká citlivost testů - těhotenství lze určit již 2-3 dny po oplodnění vajíčka. Přesný výsledek - chyby se vyskytují u méně než 2%. Pohodlí a snadné použití - zvládne to i mladá dívka. Schopnost vybrat nejlepší možnost z rozsáhlé řady různých produktů tohoto typu.
  Náklady. 350 rublů.

Prémiová diagnostika

Tento test je oceněn mnoha ženami. Je velmi pohodlné použití a je relativně levné - pouze 120 rublů.

  Snadné použití - není třeba shromažďovat moč. Dostupná cena. Při použití testu v první nebo druhý den zpoždění je přesnost výsledku 99%. Rychle ukazuje výsledek..
  Mezi spotřebitelskými recenzemi nebyly nalezeny žádné negativní recenze.

Hodnocení nejlepších těhotenských testů na tabletu

Hodnocení# 1# 2# 3
Titul
HCG Biocard

LADY TEST

Frautest expert

Clearblue digital

Podle hodnocení zákazníků je tento test jedním z nejspolehlivějších k dnešnímu dni. Určuje nejen přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství, ale také dobu přesnosti až 3 týdny.

Pokud je doba delší, zobrazí se na displeji „3+“.

  Přesnost stanovení těhotenství a termínu podle výsledků výrobce a výzkumu je 92%, test lze použít 4 dny před začátkem očekávané měsíční.
  Vysoká cena. Ne každá žena má zájem znát gestační věk při používání testu, protože stále musíte navštívit gynekologa, abyste určili termín a registraci. Tato funkce výrazně zvyšuje cenu, což je z pohledu kupujících jistá minus.

LADY TEST

Další populární mezi ženami, těhotenský test, včetně pipety.

  Zobrazuje skutečné výsledky od prvního dne zpoždění. Při výrobě vysoce kvalitních materiálů. Nízké náklady. Není nutné kupovat pipetu zvlášť, protože je součástí balení. Rychle ukazuje výsledek. Pohodlné použití. Pouze 1% šance, že test selže.
  Pokud jsou pokyny nesprávně použity, musíte na výsledek dlouho čekat. Balení není příliš pohodlné.

VĚDĚTE NYNÍ OPTIMA

Nejpřesnější test všech výše uvedených možností tabletu. Je ideální nejen pro použití doma, ale také v nemocnici.

Spotřebitelé tvrdí, že test s vyšší citlivostí nelze nalézt.

  Síla. Pohodlí. Atraktivní design. Rychlý výsledek. Lze uložit jako paměť. Dobrá cena.
  Pokud si pečlivě nepřečtete návod k použití, čekáte na výsledek velmi dluh.

Frautest expert

Ať už říkáte cokoli, velmi velké procento žen důvěřuje produktům zahraničních farmaceutických společností. A v některých ohledech mají pravdu - koneckonců, na západě jsou taková zařízení praktikována po dlouhou dobu, na rozdíl od naší země, a samozřejmě vědí, co je třeba zvážit při provádění testů a jak je co nejspolehlivější.

Tyto testy se provádějí také v Německu a vyznačují se vysokým procentem důvěry..

  Rychlý výsledek. Vysoká přesnost. Normální cena - až 150 rublů.
  Nepříjemnost použití.

HCG Biocard

Jedná se o tabletový test se sadou reagencií, které lze zakoupit v lékárně od 60 rublů. Ke kazetě je připevněna praktická pipeta s těstem a okny.

Podle recenzí je to velmi citlivé, byly případy, kdy tabletka zachytila ​​početí ještě před zpožděním menstruace.

  Vysoká citlivost. Rychlý výsledek. Nízké náklady. Včetně pipety.
  Sběr moči.

EVITEST PROOF

Pokud jde o přesnost výsledků, počínaje spotřebitelskými recenzemi, je tento test Sami nejlepší ze všech odrůd tablet. Balení s testem jedné tablety stojí asi 190 rublů.

  Pohodlný test, který umožňuje rovnoměrné rozložení moči, a tím zvyšuje přesnost údajů. Činidlo, které určuje přítomnost nebo nepřítomnost těhotenství, je umístěno hluboko ve zvláštním okně, nelze se ho dotknout, což znamená, že se tam znečištění nedostane.
  Nepříjemnost použití. Je nutné opatrně nalít moč do okna, aby nedošlo k naplnění celého testu.

Jaké další těhotenské testy kupují

Každá žena si může vybrat test tuzemského nebo zahraničního výrobce jednoho nebo druhého typu, v závislosti na jejích finančních schopnostech a úkolech. Nelze jednoznačně říci, který těhotenský test je lepší - dokonce i drahé zařízení osvědčené značky může „podvádět“, pokud například pacient porušil pravidla použití nebo nebyly splněny požadavky na uchovávání testu. Podle recenzí a pozorování lékařů však můžete vytvořit seznam nejspolehlivějších a nejspolehlivějších produktů..

Existuje několik dalších testů, zejména standardních proužků, od tuzemského výrobce, jehož cena začíná již od 5 rublů, ale spolehlivost a spolehlivost takových produktů je velkou otázkou. Abych byl spravedlivý, musím říci, že německé i americké testy mohou být špatné. Zde hodně záleží na trvanlivosti testu, za jakých podmínek byl transportován a skladován. Mnoho dívek se doporučuje zakoupit tři nebo čtyři testy od různých společností najednou a používat je střídavě po dobu 2-3 dnů. A pak porovnejte výsledky. Přestože se vyskytly případy, kdy všechny čtyři nebo pět testů prokázaly počátek těhotenství, ale ve skutečnosti tomu tak nebylo, častěji je možné získat průměrný spolehlivý výsledek.

Takže podle všech výše uvedených provedených průzkumů porodníků, gynekologů a žen různého věku a postavení, můžete provést takové hodnocení nejcitlivějších a „správných“ těhotenských testů (ve snižování):

 • Frautest;
 • Jasně modrá;
 • Buďte ujištěni;
 • BB test;
 • Jistota;
 • Evitest;
 • Mon Ami;
 • Bona Dia;
 • Know-how;
 • Ministrip.

zjištění

Závěrem je třeba znovu připomenout, že 100% přesného výsledku lze dosáhnout v gynekologické ordinaci až po vyšetření a ultrazvuku. Nepodléhejte proto emocím dopředu, pozitivním i negativním, a nespěchejte do unáhlených rozhodnutí.

Články O Neplodnosti