Hlavní Testy

Sdílejte to

Tento produkt není k dispozici pro dodání do vašeho regionu.

Ušetříte 139 ₽

poděkovat!

Vždy se snažíme o to nejlepší, abychom potěšili naše zákazníky s nejlepšími cenami..

S pozdravem, Wildberries Internetový obchod.

Přidáno do čekacího seznamu

Další informace o přijetí

Již brzy

Struktura

Popis

Hevea Soother je vyroben ze 100% přírodního materiálu, je velmi měkký a nemá švy, což určitě potěší vaše dítě. Figurína zabraňuje tvorbě vakua kolem úst dítěte a nezanechává žádné zbytky. Figurínový dudlík Hevea je vyroben ze 100% přírodního materiálu, je velmi měkký a nemá švy, což určitě potěší vaše dítě. Figurína zabraňuje vytváření vakua kolem úst dítěte a nezanechává žádné zbytky.

Informace o technických specifikacích, rozsahu dodávky, zemi výroby a vzhledu zboží jsou pouze informativní a vycházejí z nejnovějších dostupných informací od výrobce

poděkovat!

Vždy se snažíme o to nejlepší, abychom potěšili naše zákazníky s nejlepšími cenami..

Novinka - dánská značka Hevea - gumové dudlíky a bradavky!

Hevea je jedinečnou kombinací nejvyšší kvality, jedinečného designu a stavu „ekologického produktu“. Všechny výrobky Hevea jsou vyrobeny ze 100% přírodního kaučuku. Neobsahují barviva, bisfenol A, ftaláty a jiné syntetické látky..

Výrobky Hevea® jsou moderní dudlíky a zubáky vyvinuté v Dánsku, které jsou vyrobeny ze 100% přírodního kaučuku - ekologického materiálu - a neobsahují barviva, BPA, PVC a ftaláty..

Hlavní rozdíl mezi dudlíky Hevea® je produkce šetrná k životnímu prostředí. Používáním produktů Hevea® dáváte svému dítěti nejen to nejlepší, ale také se staráte o životní prostředí.

Vyberte si ten správný falešný design Hevea® pro chlapce a dívky: slunce a měsíc (hvězda a měsíc), auta (auta), květiny (květiny) a koruny (koruny).

Výrobky Hevea® jsou baleny ve stylových krabičkách vyrobených z ekologických a biologicky rozložitelných materiálů..

Dudlíky Hevea® mají speciální ergonomický tvar s výklenky pro nos a líce. Jemně se dotýkejte pokožky dítěte a nenechávejte na obličeji žádné stopy ani po dobu spánku.

Zuby Hevea® Panda jsou vyrobeny ze 100% přírodního kaučuku. Neobsahují PVC a barviva, nemají švy.

Dudlíky Hevea® jsou vyrobeny z jednoho kusu materiálu a nemají švy, do kterých by se mohly dostat bakterie a bakterie..

Jsou celkem odolné a odolné vůči vnějšímu poškození. Budou vám moci sloužit po dobu nejméně dvou měsíců..

Figuríny Hevea® byly klinicky testovány a splňují všechny evropské výrobní požadavky EN1400 (norma EU EN1400), Spojených států amerických (americké předpisy CPSIA) a Austrálie (předpisy AUS AS 2432-1991).

Dudlíky Hevea® mají v bradavce otvor. Díky tomu se figurína stává měkčí a je pohodlnější sát dítě.

Hevea® se silně zaměřuje na životní prostředí. 10 dánských korun z prodeje každého cukráře se odečte od fondu Wildlife Fund (WWF) v Dánsku.

Velikost dudlíků Hevea® se liší: pro novorozence (0-3 měsíce) a děti starší 3 měsíců (3+) a mají také 2 typy bradavek: kulaté a anatomické / ortodontické.

Hevea Soother

Anatomická bradavka Hevea Star & Moon, velká

Anatomický dudlík Hevea Car, 3+ měsíců.

Figurína bradavek Hevea Flower anatomická, 3+ měsíců.

Anatomický dudlík Hevea Star & Moon, 3+ měsíců.

Pacifier Hevea Star & Moon anatomický, 0-3 měsíce.

Figurína bradavky Hevea Duck anatomická, 3+ měsíců.

Hevea struky určené pro kojence od narození jsou vyrobeny z přírodního kaučuku a neobsahují žádné škodlivé složky. Měkký materiál náústku nedráždí pokožku dítěte a nedrží jej. A jeho tvar v podobě motýla má zvláštní zářezy na tvářích a nosu, což zabraňuje nepohodlí během používání.

Hevea Soothers může mít jednu ze tří forem:

 1. Anatomický zkosený tvar je zaměřen na správné utváření dětského kousnutí během vývoje dolní čelisti. Malé modely lze použít od narození a velké modely po třech měsících.
 2. Symetrický tvar bradavky ve tvaru slzy, zploštělý na obou stranách, umožňuje dítěti chytit ji z obou stran. Tento formulář je určen pro kojence od narození do 3 měsíců.
 3. Kulatý tvar je považován za klasický, na omezovači mírně zúžený. Tato forma se také nazývá „třešně“. Je vhodný pro děti od 3 měsíců.

Vyberte si v internetovém obchodě Mothercare a objednejte figurínu za pár kliknutí. Vybrané zboží doručíme na vhodnou adresu v Ruské federaci.

Hevea Baby Products

HEVEA Dummies, Toys and Teethers for Newborns

Společnost HEVEA je připravena nabídnout pečujícím a milujícím matkám zajímavý produkt pro svůj účel. Šetrné k životnímu prostředí pro děti, které jsou vyrobeny pouze z přírodního kaučuku. Každý den se stále více mladých rodičů dozvídá o různých užitečných produktech, které nahrazují plastová a gumová dudlíky, hračky pro kojence, hračky do koupele atd..

Společnost HEVEA vyrábí výrobky, které neobsahují umělá barviva ani jiné podobné látky. Výrobky HEVEA jsou navíc velmi měkké a nemají švy. Tím je zajištěno bezpečné používání předmětů, které dítě nebude moci roztrhat a / nebo spolknout. Zuby pro kojence, hračky, dudlíky a jiné kategorie zboží.

HEVEA Baby Products

Tvar a velikost výrobků HEVEA pro kojence odpovídá fyziologickým potřebám dítěte při sání matčiny hrudi. To vám umožní mít jistotu, že dítě bude mít normální sousto. Doporučujeme používat HEVEA Star & Moon Dummy (0–3). Výrobce si předem myslel, že chlapci i děvčata budou používat figurínu a kuželka. Univerzální design výrobků proto umožňuje zaručené hádání, pokud jde o dar příbuzným a výběr pro jejich vlastní dítě.

Výrobky HEVEA Baby jsou:

 • hygiena;
 • měkkost;
 • nezanechává žádné zbytky kolem úst dítěte;
 • šetrnost k životnímu prostředí výrobku;
 • šetrnost k životnímu prostředí;
 • shoda s požadavky normy EU, ruských výrobních norem;
 • nedostatek ftalátů, umělých barviv.

Hevea Natural Rubber Latex Duckple Duck 3+

Sleva na produkt se nevztahuje

Sleva na produkt se nevztahuje

Kód dodavatele:5710087111289
Přepravní hmotnost (kg):0,05
Objem balení (m3):0,000416
Jméno značky:HEVEA
Producentská země:MALAJZIE

Dummy HEVEA DUCK anatomický (ortodontický).

Děti od 3 do 36 měsíců.

Vyrobeno ze 100% přírodní gumy vyrobené ze stromové mízy Hevea brasiliensis.

Absolutní hygiena: bradavka a náustek jsou vyrobeny z pevného materiálu bez švů a kloubů. Měkký materiál a ergonomický tvar - jemně se dotkněte obličeje dítěte a nezanechávejte stopy náústku. Nezanechávají stopy a zabraňují vytváření vakua kolem úst dítěte. Anatomická (ortodontická) forma pro správný vývoj kousnutí dítěte.

Neobsahujte PVC, BPA, ftaláty ani umělé barvy.

Zajímavý design je ideální pro chlapce i dívky. Prodává se ve stylovém barevném balení..

Ekologická výroba. Pro balení se používají ekologické a biologicky rozložitelné materiály. Splnění požadavků norem EU (EN1400), amerických (CPSIA), australských (AS 2432-1991) a ruských výrobních standardů.

9 nejlepších dětských figurín

Vzhledem k fyziologickým vlastnostem musí dítě ve věku od 0 do 18 měsíců něco sát - o tom se nezmiňuje ani jediný pediatr. Ať už to není dětský prst nebo první hračka, která přijde do ruky, ale kvalitní dudlík.

Kritéria pro výběr nejlepší figuríny

Velikost a hmotnost

Vsuvka by měla být lehká a vhodná pro věk dítěte: velikost A (nebo 1) - od 0 do 6 měsíců, B (nebo 2) - od 6 do 12 měsíců, C (nebo 3) - od 12 do 18 měsíců. Toto rozdělení je přirozeně podmíněné, sama matka uvidí, kdy je nutné přejít na větší bradavku.

Tvar bradavky

Figuríny jsou klasické (kulaté), symetrické (symetricky zploštělé ve formě kapky, kužele atd.) Nebo ortodontické / anatomické (mají zvláštní tvar, který nezasahuje do vývoje čelisti a zubů). Ty jsou lékaři nejvíce doporučovány, ale výběr dítěte se může lišit..

Velikost a tvar držáku / dorazu

Držák by měl být poměrně velký, ale lehký a bez ozdobných ozdôb. Zlikvidujte kulatý držák v sovětském stylu, nejlepší strážci mají zářez pro nos na jedné straně nebo nahoře a zespodu (motýlí tvar) a ventilační otvory nebo pupínky uvnitř, aby nedošlo k podráždění pokožky dítěte..

Bezpečnost

Figurína by se neměla snadno rozebírat, mnohem méně rozbít. Ideální - jeden kus latexu nebo silikonu.

Latex nebo silikon?

Latex je přírodní materiál vyrobený ze šťávy z rostliny Hevea. Plusy latexových figurín zahrnují přirozenost, měkkost, „teplo“ (rychle se zahřívá v ústech), pružnost. Mínus - krátká životnost (bradavka se rychle rozpouští, netoleruje zahřívání a vaření, zhoršuje se na slunci, ztmavuje, lepí se dohromady, zakrývá se mikrotrhliny, ve kterých se hromadí nečistoty). Proto je třeba takové bradavky často měnit: v průměru jednou za 1-1,5 měsíce.

Silikon je syntetický průhledný materiál. Je tvrdší než latex a trvá velmi dlouho. Hladký, netvoří mikrotrhliny, ne akumuluje bakterie a toleruje dezinfekci. Silikonové bradavky jsou populárnější a mají širokou škálu cen. Ne všechny děti je však mají rádi právě kvůli své ztuhlosti a hladkosti..

Výrobci dudlíků: Koho si vybrat?

Dudlíky by měli kupovat pouze známí výrobci! Velké jméno v tomto případě znamená vysokou úroveň kontroly kvality zboží ve všech fázích výroby a balení. Výrobky bezejmenných a málo známých společností mohou obsahovat chemické sloučeniny nebezpečné pro zdraví dítěte, například nitrosaminy nebo bisfenol A. Klasické bradavky sedmikrásky zatím bohužel nedosahují odpovídající úrovně kvality a bezpečnosti. Doporučujeme proto vybrat Philips Avent, Nuk, Dr. Brown's, MAM Start a další důvěryhodné značky. Mezi levnými jsou pozoruhodné děti Canpol, Chicco a Happy Baby bradavky vytvořené v asijských zemích z evropských materiálů, stejně jako domácí Kurnosiki, nabízející slušnou kvalitu za rozumnou cenu..

Hodnocení nejlepších figurín bradavek - TOP-9

„Cenový expert“ vybral 9 vynikajících dudlíků různých tvarů. Všichni jsou dobří svým způsobem:

Jaké figuríny pro kojence jsou lepší: hodnocení 2020

Nemůžete se rozhodnout? Pomůžeme.

Tento atribut pro děti se objevil už dávno, protože je navržen tak, aby uspokojil sací reflex, který má každé dítě.

Mezi mladými matkami neustále vyvstává otázka, zda dát dudlíku dudlík. Před kategorickým odmítnutím figuríny nebo naopak výběrem toho nejlepšího se podívejme na její klady a zápory.

Výhody figuríny

 • Figurína pomáhá uspokojit dětské sací reflexy dítěte a zklidňuje nervový systém.
 • Stimuluje střevní motilitu - pomáhá v zažívacím systému.
 • Díky figuríně je riziko vzniku syndromu náhlé kojenecké smrti u dětí spících na jejich nádorech sníženo.
 • Sací pohyby zmírňují nadýmání a podporují vyčerpání plynu - pomáhá zmírnit koliku.
 • Figurína bude také sloužit jako profylaxe pupeční kýly, která se často vyvíjí u dítěte od jednoho do dvou měsíců (právě v tomto věku způsobuje expanze pupeční prstence zvýšená tvorba plynu v kombinaci se stále slabými svaly břicha)..
 • Dítě sání figuríny je zaneprázdněno důležitou věcí, nekřičí, uklidňuje, lépe spí a déle spí.
 • Zabraňuje zvyku sání prstu.

Fiktivní újma

 • Použití figuríny vede ke vzniku problémů s kojením, nebo spíše negativně ovlivňuje kojení matky, což povede ke snížení mléka, nesprávnému sevření bradavky a dokonce i odmítnutí kojení dítěte (proto se doporučuje novorozence dávat novorozence nejdříve měsíc po založení kojení).
 • Děti, které aktivně používají figurínu, mají vyšší riziko malocluze, což má za následek logopedické terapie, opožděný vývoj řeči a křivé zuby (abyste minimalizovali negativní účinky bradavky, musíte dodržovat několik jednoduchých doporučení: figurínu používejte maximálně šest hodin po celý den a vyberte správný tvar bradavky).
 • Uzavřená dudlíková ústa brání dítěti vyjádřit své emoce, což má špatný vliv na jeho duševní vývoj, takže byste neměli dítěti dávat figurínu, pokud to není nutné.
 • Pokuste se uklidnit dítě sami: rozptýlit ho hračkami, promluvit si s ním a okamžitě mu nedat figurínu, protože náhlá ztráta bradavky povede k velkému vzteku.
 • Vsuvka potřebuje stálou dezinfekci, protože ji děti často upouštějí, mikroby, které se usadily na povrchu dudlíku, padají do úst dítěte, což vede k různým infekcím a zubním onemocněním. Na ulici a na veřejných místech minimalizujte používání bradavek.

Existují argumenty pro a proti, ale pokud jste se přesto rozhodli dítěti dát figurínu, rozhodněte, který z nich je pro novorozence lepší.

5 kritérií pro výběr správné figuríny

Bradavky se liší tvarem, velikostí a materiálem. Vezměme si to do pořádku.

1. Forma

Klasický

Je protáhlý a má zaoblený tvar. Ze všech stran je to stejné, takže nezáleží na tom, jak to dát dítěti.

Pokud se stále bojíte kousnutí dítěte, pak je u této formy riziko malocluze kvůli nedostatku potřeby svalového napětí při sání.

Anatomický

Vsuvka je ve tvaru kapky, podobná elipse. Tvar bradavky odpovídá fyzické struktuře dětských dásní, jazyk zaujímá svou přirozenou polohu a bradavka těsně přiléhá k jazyku, což přispívá k rovnoměrnému rozdělení tlaku na patro.

U takové bradavky se vytvoří správné sousto, protože při sání se aktivují potřebné maxilofaciální svaly.

Ortodontický

Vypadá to jako anatomický, ale ergonomičtější, který má ortodontickou zkosenou hranu.

Lékaři tuto formu bradavky považují za „nejsprávnější“, protože podporuje správné umístění jazyka v ústech, vyvíjí a posiluje dolní čelist, při sání jsou aktivovány všechny klíčové svaly v ústech a je vytvořen správný skus..

2. Materiál

Která figurína je lepší - silikon nebo latex? Nezapomeňte, že existují také gumové dudlíky.

Latex (tmavě béžová)

Vyrábějí gumové stromy z mléka, takové bradavky zahrnují aminokyseliny a přírodní polymery, stejně jako bílkoviny. Latexový materiál je měkký a elastický, což umožňuje jeho použití ve bradavkách pro oslabená a předčasně narozená děti, protože je nejvíce podobný hmatovým vlastnostem kůži na hrudi..

 • nemůže vařit;
 • může způsobit alergie;
 • životnost není delší než měsíc kvůli změnám ve struktuře latexu při styku se slinami (drží se spolu);
 • při vystavení přímému slunečnímu světlu latex ztmavne.

Silikon (transparentní)

Silikonový materiál je bezpečný, syntetický, odolný, necítí a nedeformuje se. Vhodné pro kojence s výrazným sacím reflexem.

 • může vařit;
 • snadno omyvatelné;
 • hypoalergenní;
 • při krčení je lepší odmítnout takovou bradavku, můžete kousnout.

Pryž

Guma vyrobená z mízy stromů Hevea.

 • pevný;
 • hypoalergenní;
 • dobré pro zoubkování.

velikost 4

Existují 3 kategorie velikostí dudlíků.

 1. Kategorie A (0 až 6 měsíců).
 2. Kategorie B (6 až 18 měsíců).
 3. Kategorie C (nad 18 měsíců).

Celá tato klasifikace je velmi podmíněná, protože vše závisí na výšce a hmotnosti vašeho dítěte. Někdy společnosti například zadají své velikostní kategorie: od tří měsíců, od šesti do 12 měsíců, od 12 měsíců, a co je nejdůležitější, výrobce uvádí na balení označení figuríny podle věku, takže si můžete snadno vybrat přesnou velikost bradavky, která vyhovuje vašemu dítěti v závislosti na jeho fyziologický vývoj.

5. Tvar držáku figuríny

Každý dudlík se skládá ze tří částí: náustek (štít, základna), bradavka a prsten. Při nákupu pečlivě hledejte, aby byl design bezpečný, spolehlivý a těžko rozebíratelný.

Podbradníky přicházejí v různých tvarech, hlavní věc je, že fit dítě velikosti, dostatečně široké, ale ne obrovské, aby nezpůsobovaly dítě nepohodlí.

Nyní se pohybují od základny kulatého tvaru, když tlačí na nos novorozence. Proto je lepší zvolit náústek s vybráním pro nos: ve tvaru „srdce“ s horním výstřihem nebo ve formě „motýla“ s výřezy nahoře i dole.

Je důležité, aby ve štítu byl ventilační otvor, skrz který bude procházet vzduch a vnitřní povrch náústku, takže se pod ním nebudou hromadit sliny, což může způsobit podráždění pokožky..

Pokud uvažujete o možnosti, že novorozenec bude spát s dudlíkem, vyberte si figurínu bez prstenu nebo s prstencem, který nepřekročí štít.

Hodnocení: nejlepší bradavky pro kojence

Jaká je nejlepší figurína na nákup novorozence? Samozřejmě ten, který je lepší, a kvalitu mohou zaručit pouze výrobci, kteří jsou časově testováni. Zvažte nejslavnější.

Chicco

Světoznámá italská značka, dudlíky jsou vyvíjeny s ohledem na psychofyziologické, emoční a sociální potřeby dětí. Tento výrobce přesně ví, které bradavky jsou nejlepší pro novorozence..

Philips AVENT

90% produktů AVENT je vyrobeno ve Velké Británii a splňují mezinárodní standardy kvality, takže sojky mají vysokou kvalitu a spolehlivost..

Vyrábí se přímo v Německu, koncept značky je založen na patentované fyziologické formě bradavky, vyrábějí bradavky pro kojence se zvláštním postižením.

HEVEA

Vyrábí udržitelné, netoxické, hygienické, přírodní a ekologické figuríny vyrobené výhradně z pryže, všechny výrobky HEVEA jsou označeny Positive Luxury (Velká Británie), což potvrzuje její bezpečnost pro přírodu.

Canpol děti

Splňuje evropské standardy kvality a bezpečnosti zboží pro novorozence, má mnoho ocenění, cen a certifikátů, dobrou možnost rozpočtu.

Dr. Brown je

Vytváří inovativní produkty pro novorozence, které neobsahují BPA a PVC, olovo a ftaláty a v průběhu let získala uznání od matek a lékařské komunity, stejně jako četná ocenění po celém světě.

Kurnosiki

Nabízí cenově dostupné, bezpečné, vysoce kvalitní a funkční produkty pro novorozence, splňuje doporučení pediatrů a dětských psychologů, je zaměřeno na vybíravého kupujícího.

Novorozeně

Německá značka, přísná kontrola kvality - všechny výrobky odpovídají všem národním požadavkům a předpisům i mezinárodním normám (EN 71, EN 1400, FDA, AFNOR, BSI).

Mepsi

Ruský výrobce vysoce kvalitních kojeneckých výrobků, bezpečných produktů - vyrobených výhradně z hypoalergenních materiálů, používá pouze ty nejlepší suroviny od předních výrobců v Japonsku, USA a Německu, což zaručuje maximální šetrnost k životnímu prostředí každého produktu.

Tabulka nejlepších dětských figurín

Nejlepší
ortodontický
bradavka

FormátMateriálTitulVelikostZemě značky
SilikonChicco Physio
Utěšit
od 0 do 6 měsíců.Itálie
Péče o matku
Jasný štít
dudlíky
od 0 do 6 měsíců.Spojené království
Philips Avent
Mini SCF151 / 02
od 0 do 6 měsíců.Spojené království
Dr. Brown je
Zabránit
od 0 do 6 měsíců.USA
NUK
Genius 0-2 m
od 0 do 6 měsíců.Německo
LatexCanpol děti
Stroje
od 6 do 18 měsíců.Polsko
Chicco
Physio Soft
od 6 do 12 měsíců.Itálie
NUK Classicod 0 do 6 měsíců.Německo
PryžHevea květinaod 3 měsíců.Dánsko
Nejlepší
anatomický
bradavka
SilikonPhilips Avent
SCF 169/37
od 6 do 18 měsíců.Spojené království
Philips Avent
Freeflow SCF186 / 23
od 18 měsíců.Spojené království
Dr. Brown je
Výhoda
od 0 do 6 měsíců.USA
LatexMepsi dítě
0302
od 3 měsíců.Rusko
Nejlepší
klasický
bradavka
SilikonCanpol děti
Příroda
od 0 do 6 měsíců.Polsko
LatexNovorozeněod 0 do 18 měsíců.Německo
Kurnosikiod 0 do 6 měsíců.Rusko

Jaký druh figuríny je stále lepší zvolit pro novorozence? Dudlík ve skutečnosti není vybrán matkou nebo otcem, ale dítětem. Nedívá se na společnost ani na kvalitu, ale pro pohodlí si vybere ten, který mu lépe chutná. A pokud dáte svému dítěti jednu, druhou, desátou bradavku, ale nebere to, nebuďte naštvaná, pak to prostě nepotřebuje.

HEVEA Přírodní gumová figurína "Duck", 0-3, 1 ks..

Dudlík Hevea® je vyroben ze 100% přírodního kaučuku vyrobeného ze šťávy stromu Heevea brasiliensis, odtud název Hevea.
100% přírodní kaučuk
· Hygienické: dudlíky jsou vyrobeny z pevného materiálu bez švů a trhlin
· Měkké materiály a ergonomický tvar - jemně se dotkněte pokožky dítěte
· Nezanechávejte stopy a nezabraňte vytváření vakua kolem úst dítěte
· Výroba šetrná k životnímu prostředí
· K balení se používají recyklované a biologicky rozložitelné materiály
· Splnit požadavky norem EU (EN1400), amerických (CPSIA) a australských (AS 2432-1991)

Neobsahuje PVC, BPA, ftaláty ani umělé barvy. Pouze 100% přírodní kaučuk vyrobený z mízy stromů Hevea.

Složení: Přírodní organický kaučuk

Dánský výrobce HEVEA kombinuje vysoce kvalitní a jedinečný design. Všechny produkty společnosti získaly status „ekologicky šetrného produktu“. Zuby a dětské dudlíky ze 100% přírodní gumy.

Všechny výrobky jsou vyráběny v Malajsii. Toto je jedna z mála zemí, kde se pěstují vzácné stromy, ze šťávy, z níž se vyrábějí produkty HEVEA. Výrobky této společnosti splňují všechny požadavky..

Tento produkt je populární v mnoha zemích. Mezi sortimentem společnosti je třeba uvést figuríny, zubáky, hračky do koupele, držáky bradavek a mnoho dalšího.

Figuríny jsou vyrobeny z pevného materiálu, v nich nejsou žádné švy, kde se bakterie mohou jen hromadit. Výrobek neobsahuje barviva ani škodlivé látky, které by mohly dítě poškodit..

TOP-12 nejlepších dětských dudlíků [Hodnocení a průvodce pro výběr]

Je těžké si představit dítě bez figuríny v ústech. Tento dětský produkt se stal základním atributem. Existují však lidé, kteří jsou kategoricky proti figurínům. A jsou lidé, kteří věří, že se sání figuríny nemá co dělat.

V současné době existují různé typy dudlíků ve tvaru:

 1. Klasický Tato možnost byla známa všem už dlouhou dobu. Tato forma se objevila původně. Je to vhodné pro dítě. Vědci se však domnívají, že klasické dudlíky mohou dítě velmi snadno zničit..
 2. Ortodontický. Tento tvar figuríny je navržen tak, aby se kousnutí dítěte vytvořilo správně. Má zkosený tvar..
 3. Anatomický Tento pohled vizuálně napodobuje tvar bradavky kojící matky. Toto je navrženo tak, aby se dítě cítilo pohodlně při sání figuríny. Kromě toho tato forma pomáhá udržovat kojení déle..

Materiál dudlíků může být následující:

 1. Latex je materiál přírodního původu. Pro dítě je důležité, aby se latex mohl zahřát na příjemnou teplotu. Materiál je měkký. Dobré pro kojence.
 1. Pryž. Tento materiál je odvozen od latexu. Je také hypoalergenní a bezpečné pro dítě. Klíčové ukazatele identické s latexovými figuríny.

V obchodech najdete dudlíky různých velikostí. To je nezbytné pro správný výběr podle věku. Tyto informace jsou obsaženy na obalu figuríny..

Argumenty pro „

Zdůrazněte takové pozitivní body:

 1. Figurína utlumí bolest při sání.
 2. Může dokonce vylepšit její sousto, ale pokud si jen vybere správný tvar.
 3. Dítě s figurínou je méně zlobivé a lépe spí.
 4. Zabraňuje zvyku sání prstu.
 5. Figurína zabraňuje zasunutí jazyka, což může vést k zablokování dýchacích cest.

Argumenty proti"

Mezi nevýhody patří:

 1. Nepravidelný tvar figuríny může kousnout.
 2. Když jsou zuby dítěte zoubky, nadměrné sání dudlíku má silný vliv na periodontální.
 3. Figurína se stane zdrojem a nositelem mikrobů, bakterií, pokud nedodržíte hygienická pravidla.
 4. Někteří neurologové zaznamenali vývojové zpoždění u dětí, které neustále nasávají figurínu.

Populární značky bradavky

 1. Philips AVENT je přední společnost v oboru dětských produktů. Figuríny mají vysokou kvalitu, spolehlivost a jasný design.
 2. Chicco je italská kvalita uznávaná po celém světě. Figuríny jsou navrženy s ohledem na všechny fyziologické vlastnosti dítěte, aby byla zajištěna maximální bezpečnost.
 3. Nuk je německá značka. Produkce je přímo v Německu pod přísným dohledem evropských odborníků. Výrobky jsou bezpečné a šetrné k životnímu prostředí.
 4. HEVEA - moderní zubařky a dudlíky z přírodního kaučuku. Značkové výrobky jsou bezpečné, hygienické, šetrné k životnímu prostředí, mají zajímavý design..
 5. Bibi je švýcarská značka, která existuje více než 75 let. Výrobky jsou vyvíjeny společně s nejlepšími odborníky a specialisty..
 6. Canpol děti. Již více než 25 let se můžete setkat s produkty této značky. Kvalitu zboží potvrzují četné ceny, ceny, nominace..
 7. Tato značka se neustále účastní různých soutěží, výstav a dostává zasloužená ocenění. Vysoké standardy kvality a inovativní technologie - vlastnosti této značky.
 8. Pigeon je japonský výrobce, jehož výrobky již tvoří více než 70% trhu v Japonsku. Značkové figuríny lze nalézt jak v evropských zemích, tak po celém světě.
 9. Hnědý. Další světově známý výrobce dětského zboží. Všechny figuríny jsou promyšleny do nejmenších detailů, aby se dítě cítilo pohodlně a jeho rodiče byli v klidu.
 10. Tigex je francouzská značka. Prezentováno na domácím trhu relativně nedávno. Při výrobě se používají pouze vysoce kvalitní a bezpečné materiály..

Jak si vybrat

Při výběru figuríny musíte vzít v úvahu:

 1. Figuríny (latex, silikon, guma).
 2. Velikost bradavky podle věku.
 3. Tvar vsuvky (klasický, ortodontický, anatomický).
 4. Snadná péče.
 5. Omezovač designu.
 6. Bradavky se zvláštním účelem (k užívání léků, ke spaní, teploměr bradavek, inhalátor bradavek, krmení).
 7. Bezpečnost.

Pravidla pro používání a péči o bradavky (dudlíky)

Péče o figurínu je poměrně jednoduchá, ale musí být neustále udržována, aby byla zachována hygiena. Po každém sání je třeba atribut vyprat. Současně musíte pro skladování použít speciální kontejnery nebo ochranné čepice, které lze prodat kompletní s figurínou. Nezapomeňte na mytí nejen bradavky samotné, ale také omezovače kliky. Můžete použít sterilizátory.

Pokud dítě pustilo figurínu z úst na podlahu, musí se umýt pod vroucí vodou a nesmí ji zvednout a znovu vložit do úst. Takže můžete přinést infekci do těla.

Internetový obchod se zbožím pro děti

Naše obchody

 • Katalog
 • O obchodu
 • Kontakty
 • dodávka

Akce a slevy Nakupujte s výhodami a výhodami.

Hygiena a péče o dítě Osobní hygiena, péče o dítě jsou hlavním účelem mokrých ubrousků.

Dětská výživa V našem internetovém obchodě si můžete koupit dětskou výživu s dodávkou není drahá.

Hračky Rozvíjíme jemné motorické dovednosti a logické myšlení..

Krmení dítěte Dětská jídla jsou důležitou součástí harmonického vývoje a výchovy dítěte.
Každá drobenka by měla mít svůj vlastní talíř, svůj vlastní příbor, svůj vlastní hrnek.

Máma K udržení krásného prsu potřebuje neustálou hygienickou a kosmetickou péči.

Plenky Sortiment zahrnuje plenky a kalhotky slavných světových klamů.

Praní a úklid Sortiment zahrnuje 100% bezpečné prostředky pro efektivní mytí nádobí, včetně školky, stejně jako pro mytí ovoce a zeleniny.

Dudlík dudlík vyrobený z přírodního kaučuku (latex) „HEVEA“ Car

(0)Tento produkt má 30 hodnocení Přidat recenzi

Plný popis

Anatomická figurína Hevea je vyrobena z přírodního kaučuku, je velmi měkká, nenajdete na ní žádné švy ani trhliny. Figurína zabraňuje vytváření vakua kolem úst dítěte a nezanechává žádné zbytky. Vaše dítě jistě ocení takovou figurínu!

100% přírodní kaučuk vyrobený z mízy stromů Hevea
Hygienické: figurína je vyrobena z pevného materiálu bez švů a trhlin
Měkké materiály a ergonomický tvar
Nezanechává žádné zbytky
Zabraňuje vytváření vakua kolem úst dítěte
Ekologická výroba
K balení se používají ekologické a biologicky rozložitelné materiály.
Neobsahuje PVC, BPA, ftaláty ani umělé barvy.
Žlutá
Před použitím figurínu důkladně očistěte a sterilizujte.
Přírodní guma

Články O Neplodnosti