Hlavní Neplodnost

Recenze opalovacích krémů pro děti do jednoho roku (Pts hodně dopisů)

Tolik jsem si říkal - rozhodl jsem se to sdílet, je mi líto, že to není upraveno a není krásně navrženo)) na tabletu je to pekelná práce, ale chci se vrátit)))

1. Mustela bebe Opalovací krém pro novorozence SCF50 + (50ml.) Cena asi 1200 rublů

Od nich: Jemná dětská pokožka reaguje velmi negativně na agresivní sluneční světlo. Proto potřebuje zvláštní péči a ochranu. Mustela Children's Sunscreen má zcela přirozené složení, dokonale chrání pokožku ve dvou fázích. Chrání ho na povrchu před popáleninami a negativními účinky ultrafialového, infračerveného záření a vytváří odpudivou vrstvu. V hlubokých vrstvách epidermis aktivně hydratuje a vyživuje pokožku potřebnými stopovými prvky pro obnovení přirozené ochranné reakce pokožky. Měkká struktura, příjemná vůně a přírodní složení nezpůsobují alergie, snadno se aplikují, poskytují okamžité výsledky.

Gag: Obecně věřím této společnosti, složení je bez parfémů, barviv a alkoholu, krém má bílou barvu - což umožní všimnout si nevynechaných míst. Recenze jsou dobré - zde je zajímavý výňatek z jednoho:

... Podle mého názoru existují dva stejné prostředky: krém proti slunci pro děti SPF 50+ pro zvláště citlivé oblasti 75 ml a krém proti slunci pro děti SPF 50+ pro citlivou pokožku 50 ml. Stále nedokážu pochopit rozdíl mezi nimi. Ochranný faktor je stejný, trubice je větší pro krémy pro citlivé oblasti, cena je stejná. Na těle se oba také chovají úplně stejně. Rozdíl ve složení je pouze v tom, že ve smetaně pro citlivé oblasti je více rostlinných aditiv. Ale pak by to mělo stát více a ve zkumavce by to mělo být méně, protože na těle jsou méně zvláště citlivé zóny než jen citlivá kůže. Nechápu, proč je první krém levnější, ale trubice má víc. Proto, pokud vás trápí otázka, který krém si vybrat, jak jsem bývala, vezměte ho do citlivých oblastí. Existuje více krému.

2. La Roche-Pose Anthelios Dermo Kids dětský sprej pro děti, SPF50 + / PPD20 - náklady kolem 1100 rublů na 200 ml

Od nich: Solární filtrační systém Mexoryl® SX a XL poskytuje fotostabilní ochranu před negativními účinky UVB / UVA paprsků. ochrana: výrobek splňuje přísnější * požadavky než evropská norma, aby se zabránilo negativním účinkům na kůži. Výrobek je odolný vůči vodě, písku, potu. Snadno se vstřebává a snadno se nanáší. Obsahuje termální vodu La Roche-Posay, která je přirozeně bohatá na selen, silný antioxidant. Bez parfémů. Žádné parabeny. Odolné vůči vodě a potu..

Gag: Pts dobré recenze, našel jsem nereálně podrobné a užitečné recenze ((mohu dát odkaz na žádost))) Nemůžu to vysvětlit zde)), to (při analýze složení, včetně), že krém je v dobré kvalitě

3. CHICCO CREAM Z BABY MOMENTS SUN, SPF 50+ Z NAROZENÍ (75 ML) Stojí to asi 800 rublů

Charakteristika opalovacích krémů CHICCO BABY MOMENTS:

- UV ochrana

- nemyjte vodou

- neobsahují alkohol a barviva

- s organickými minerálními filtry

- testováno mikrobiology a dermatology

CHICCO BABY MOMENTS Sunscreen Spray zvlhčuje jemnou dětskou pokožku a zabraňuje podráždění a zarudnutí.

Obsahuje UVA a UVB filtry, které chrání před škodlivými účinky ultrafialového záření, vitamín E zklidňuje, zjemňuje a vyživuje.

Chrání a zvlhčuje pokožku i při koupání.

Snadno se vstřebává, vhodný pro jakýkoli typ pleti.

Gag: Složení jsem opravdu nenašel, existuje několik recenzí: jeden z nich říká, že hlavní plus je to, že krém neabsorbuje a proto nepoškodí pokožku))) výrobce tvrdí, že krém se snadno vstřebává

4. AVÈNE SPF 50+ LOTION PRO DĚTI, náklady asi 1000 rublů na 100 ml

Od nich: Velmi vysoká úroveň ochrany citlivé pokožky. Účinné proti celému spektru slunečního záření (krátké a dlouhé paprsky UV-A a UV-B). Bez parabenů.

Certifikováno v souladu s UV-A. Velmi odolný vůči vodě. 100% fotostabilní.
Vhodný pro velmi zdravou pokožku s přecitlivělostí na slunce..

Krém pro děti Avène SPF 50+ splňuje všechny požadavky: účinná ochrana, kvalita, radost a spolehlivost.

 • Unikátní komplex účinných látek SunSitive® vyvinutý výzkumným centrem Pierre Fabre.
 • Minimální obsah chemických filtrů na opalovacích krémech.
 • Pre-tokoferyl, prekurzor vitamínu E, chrání buňky.
 • Avène Thermal Water má uklidňující a protizánětlivý účinek.

Avène SPF 50+ má neviditelnou nemastnou texturu, což činí aplikaci zvlášť příjemnou.
Bezvzduchová zkumavka s dávkovačem usnadňuje ovládání objemu produktu.

Gag: společnost je důvěryhodná, málo recenzí, ale dobrá. Setkávám se, stejně jako u chikko, že neexistuje čisté složení (nyní chci, aby zkušený věděl všechno o dušnosti a barvivech))), ale nic nebylo napsáno). To je obzvláště potěšující: "Avène SPF 50+ dětský krém pro děti splňuje všechny požadavky: účinná ochrana, kvalita, radost z používání a spolehlivost." Takže: co co a šestiměsíční dítě určitě potěší)))))

5. Opalovací krém Vichy Capital Soleil supermousse SPF50 pro děti 150 ml, náklady asi 900 rublů

Před nimi: Chrání před celým spektrem UVA a UVB paprsků

Super lehký jako pěna:
100% měkká aplikace pro citlivou dětskou pokožku
Hypoalergenní
Bez parabenů
Testováno pod dohledem dermatologů

Super zajímavé pro děti:
Ovocná chuť a bohatá barva
Snadné použití
Nové barevné obaly

AKTIVNÍ KOMPONENTY

Termální voda VICHY SPA, Mexoril® XL, Mexoril® SX, Oktokrilen, Parsol 1789, Vitamin E, Arginine PCA

Gag: Nelíbí se mi, když je vše SUPER (- snadné, - vodotěsné atd.), Recenze jsou většinou pozitivní, ale v případě alergií vzácné, opět neexistují žádná vzácná slova bez parfémů a barviv)) v jednom z recenzí jsem počítal, že ve složení je alkohol - ale nenašla potvrzení v popisech důstojníka ani vyvrácení (například Mustella okamžitě uvádí, že bez alkoholu)

6. Moje slunce, asi 150 ru na 55 ml

Z nich: Můj krém na ochranu proti slunci, speciálně navržený tak, aby maximalizoval ochranu jemné dětské pokožky před sluncem, zcela blokuje nepříznivé účinky slunečního světla a zabraňuje spálení. Obsahuje filtry, které jsou bezpečné pro pokožku dítěte a které v kombinaci s vitamínem E a výtažky z měsíčku poskytují dlouhodobou ochranu před širokým spektrem UVA / UVB záření. Díky aktivnímu hydratačnímu komplexu pokožku intenzivně zjemňuje, chrání ji před přesušením, zánětem a zabraňuje ztrátě vlhkosti. Bezpečné i pro ty nejmenší.

Gag: opa opa opa pa)) neočekávaný obrat - všechny recenze jsou na výběru - nejlepší krém všech dob)) nedostatků, které se nehodí jen pro dospělé))))) pravděpodobně) dokonce od 3 měsíců můžete použít. Příjemné překvapení, ale přesto jsem se rozhodl najít skladbu, našel jsem více než 10 nezabezpečených složek v jedné negativní recenzi (mohu dát odkaz na žádost))), nemohou to vysvětlit zde)), obrovské oko neznámého alkoholu mě zachytilo)) a parfém )) Mimochodem, na dítěti je jejich blog, kde můžete klást otázky. Zajímavou skutečností je, že od 3 měsíců můžete používat SPF 20 a 30 a 50 pouze od roku, i když každý doporučuje 50 pro nejmenší.

Eva Sun jsem nenašel,

A konečně: Našel jsem zajímavé informace týkající se našich nejmenších

. V jakých případech je nutné používat dětské krémy ze slunce? - pokud jdete na moře, jděte na městské pláže nebo žijete v létě v zemi. Pro dítě chodící v normálním režimu je ochrana před sluncem volitelná. Nesprávné používání této kosmetiky, zejména pro děti do jednoho roku, může být škodlivé: alergie, stres na játra. Vzhledem k tomu, že ne všechny matky kupují dětské ochranné prostředky proti slunci podle věku, a ne žádný krém označený „baby“ v nejbližší stáji.


Pokud vaše dítě ještě nemá tři roky a vaše oblast chůze vám neumožňuje kvalitativně se schovávat před sluncem, NEPOUŽÍVEJTE krémy s označením „pro děti“ nebo „pro citlivou a dětskou pokožku“! Tyto prostředky jsou vhodné pro děti od 3-5 let. Hledejte věková doporučení. Některé matky si vybírají sluneční kosmetiku pokingem - například pomocí produktů Garnier, Nivea nebo Avon pro malé děti. A pak jsou rozhořčení: vánoční stromky, hole, proč neoznačují konkrétní věk! Už uvedli všechno: jejich prostředky jsou „děti“. Ne pro novorozence, ne pro kojence, jsou PRO DĚTI. A co, šestiměsíční dítě, ještě není „dětmi“, nebo co? Pro průmysl ne. Zcela odlišné požadavky na kvalitu.

Například na prostředcích populární společnosti Mustela existují věkové indikace: bebe nebo enfant. A pro kojence do 1,5 let je vhodný pouze Mustelovsky krém na mléko "SPF50", má na něm značku "bebe". Společnost CHICCO ochranná kosmetika pro děti „od narození“ (ve skutečnosti, každopádně od 6 měsíců) - jedná se o sérii s oranžovým pruhem.

0 až 6 měsíců: žádné ze stávajících opalovacích krémů nebude fungovat. Kůže dítěte absorbuje všechno tak dobře, že složky produktu mohou přímo vstoupit do oběhového systému a způsobit výrazný úder do jater.

6-12 měsíců: vyberte kosmetiku od slunce, které se prodává v lékárnách. Jedná se o speciální vysoce kvalitní hypoalergenní řady, které neobsahují škodlivou chemii. Nejsou levné, ale velmi hospodárné. Jedná se o společnosti jako: Avene, Klorane, Mustela, Ducrey, Institut Esthederm, Bioderma. La roche-posay.

Ekonomická varianta: Sanosan, Johnson's a Johnson's, Our Mom. U dětí mladších než jeden rok pokožka také dobře vstřebává chemii, proto je pro městské procházky lepší neaplikovat žádný krém - nebo namazat pouze tváře, nos a ramena, nezapomenout na kosmetiku po procházce.

Od roku: Bubchen, CHICCO, Vichy.

Od 3–4 let: jakékoli prostředky označené „dítě“. Zkontrolujte alergie. V této kategorii jsou pleťové vody a spreje ze slunce zabarveny - aby se na cestách zbarvily neklidným dítětem, aniž by chyběla jediná skvrna kůže. Barevné výrobky, které se dostanou na pokožku, se po chvíli stanou průhlednými.

Nějak takhle! Doufám, že je užitečné pro všechny dobré slunce na obloze a zdravé pod barel;)

Já osobně, já jsem pro Mustellu, ze všech vypočtených, myslím, že pro malé děti je to nejlepší, nebo la rosh, IMHO

Mustela

Prací gel pro děti od prvních dnů života Mustela, 5.

Pěnový šampon pro novorozence Mustela, 150 ml

Nafukovací krém 1 2 3 Mustela, 100 ml

Set dárek MUSTELA BEBE pro novorozence

Mustela Sun SPF 50+ mléko na opalování, 200 ml

Mustela Baby Balm Emollient Stelatopia, 200 ml

Mustela HYDRA BEBE tělové mléko, 300 ml

Masážní olej mustela, 100 ml

Krém na plenky 1 2 3 Mustela, 50 ml

Mustela hydratační zklidňující pleťový krém, 40 ml

Mustela After Sun lotion, 125 ml

Mustela hydratační zklidňující tělové mléko, 200.

Koupelový gel Mustela se zmrzlinou Mustela, fl.

Vyživující tělové mléko se studenou šlehačkou Mustela, 20.

Mustela Soft Shampoo pro dětské vlasy, 200 ml

Koupelový olej Mustela Baby Stelatopia, 200 ml

Mustela Baby Bath Gel 2 v 1 pro normální pleť.

Mustel Sunscreen Milk.

Internetový obchod
O mateřské péči
Péče o matku na internetu
Služby zákazníkům

Denně od 9:30 do 20:30 (GMT + 3)

E-mailová adresa: [chráněno e-mailem]


WhatsApp / Viber: +7 (925) 450-32-35
Po - Pá od 9:30 do 17:30 (GMT + 3)

Zákaznický servis je dočasně mimo provoz z technických důvodů. Omlouváme se.

Plán podpory dovolené:

• 31.12.2018 - do 16:00 hodin..

• 01.01.2019 - 02.01.2019 - podpůrná služba nefunguje

• Od 03.01.2019 - od 9:30 do 8:30 hodin..

Denně od 9:30 do 20:30 (GMT + 3)

E-mailová adresa: [chráněno e-mailem]

WhatsApp / Viber: +7 (925) 450-32-35
Po - Pá od 9:30 do 17:30 (GMT + 3)

Zákaznický servis je dočasně mimo provoz z technických důvodů. Omlouváme se.

Plán podpory dovolené:

• 31.12.2018 - do 16:00 hodin..

• 01.01.2019 - 02.01.2019 - podpůrná služba nefunguje

AnnaMama

Hlavní věc je, že opalovací krém opravdu chrání před ultrafialovým zářením a dělá to co nejbezpečněji.

„Přírodní“ složení nemusí být nutně účinné a ne vždy bezpečné, protože jak přírodní, tak uměle syntetizované látky mohou být zdraví neškodné a zdraví škodlivé..

V dětských výrobcích musí být neaktivní složky také bezpečné, nesmí vstoupit do fotochemických reakcí a nesmí způsobovat alergie.

K analýze složení jsme použili údaje o složkách z pubchem, ewg databází hluboké kůže.

Hodnocení bezpečnosti se stanoví podle hodnocení nežádoucí složky. Čím nižší je skóre, tím horší je pověst složky a krému.

Na opalovací krém by neměl být:

 • NANOPARTIKY TITANIUM Dioxid a oxid zinečnatý (nanočástice se mohou v pokožce hromadit, měnit účinek jiných filtrů, poškozovat buňky a genetický materiál)
 • oxybenzon (opalovací krém, způsobuje fotochemické reakce s uvolňováním volných radikálů, proniká do krve, může působit jako hormonální estrogen, způsobovat alergické reakce)
 • methylparaben (konzervant, může interagovat s UVB paprsky a urychlit stárnutí kůže)
 • retinol (Vit A, když je vystaven UV, může poškodit pokožku, urychlit vývoj kožních nádorů)
 • parfémy (mohou způsobit fotochemické reakce)
 • éterické oleje, které mohou způsobit fotocitlivost a pigmentaci (jako jsou citrusové plody, pomeranče, bergamoty, mandarinky, grapefruity, vápno, levandule, rozmarýn, rýže, andělika, čajovníky)
 • alkohol v horní části seznamu ingrediencí (přidán tak, aby krém rychleji schnul. Alkohol vysušuje pokožku, takže pro atopické je nežádoucí mít ji na začátku kompozice)
 • nežádoucí pomocné látky

Je dobré, když jsou ve smetaně přítomny antioxidanty (Vit E, C, extrakty ze zeleného čaje atd.) A panthenol, ale zpravidla je jich jen velmi málo a je lepší je po izolaci aplikovat samostatně..

Začněme s populárními léky, které si můžete koupit v lékárně..

Prostředky lékárny jsme přidělili samostatně jako nejdražší a nejspolehlivější prostředky a začneme s nimi.

1. Avene milk SPF 50

2. Bioderma Photoderm Kids Milk SPF 50

3. Uriage Bariesun enfants SPF 50

4. Mustela mléko SPF 50

5. La Roche-Posay Anthelios mléko SPF 50, od 6 měsíců

6. Dámské mléko pro děti 50 SPF, od 3 let

 • Všechny lékárenské výrobky se ukázaly jako docela bezpečné..
 • Žádný krém neobsahuje parfémy, oxycrylen, methylparaben, retinol.
 • Všechny obsahují antioxidanty, které pomáhají neutralizovat volné radikály generované UV světlem..
 • Nanočástice oxidu titaničitého se používají pouze v produktu od firmy Ladival (jmenovitě nanočástice! Oxid titaničitý v normální a mikronizované formě není nebezpečný!)
 • Z hlediska účinnosti jsou Bioderma a Uriage horší než ostatní..
 • Produkt z La Roche-Posay používá oktisalátový filtr, na který se vyskytují alergické reakce..

Hodnocení bezpečnosti a účinnosti se odhaduje na 1 až 5 a čím nižší je hodnocení, tím horší je reputace produktu.

V „závěrech“ obdržely zelené zaškrtnutí ty fondy, u nichž byl rating účinnosti 5, a fondy s hodnocením 4 mohou být omezeně doporučeny, například v podmínkách neaktivní izolace nebo neschopnosti koupit další lék. Účinnost Sanskrinu je důležitější než jeho bezpečnost.

Takže, jako efektivní a bezpečné, lze pro nákup doporučit 3 produkty:

 1. Avene milk SPF 50,
 2. Mustela mléko SPF 50,
 3. La Roche-Posay Anthelios pleťové mléko SPF 50

1. Avene milk SPF 50

- tinosorb m, tinosorb s, diethylhexyl butamido triazon, avobenzon

Moderní a efektivní sanskrt. Chraňte před všemi druhy paprsků. Voděodolný a foto stabilní. Jedinou poznámkou je, že neexistují žádné fyzikální filtry, mohly by snížit podíl chemických. Obsahuje antioxidanty. Žádné parfémy.

2. Bioderma Photoderm Kids Milk SPF 50

- tinosorb m, avobenzon, uvinul e150

Pouze tři filtry a pouze tinosorbm chrání před UVB. Podle mého názoru není příliš spolehlivý ani tinosorb m je jedním z nejnovějších a nejúčinnějších filtrů. Složení báze je dobré. Neexistuje žádná vůně, vitamín E.

3. Uriage Bariesun enfants SPF 50

- tinosorb m, avobenzon, juvinul e 150

Dobré složení sanskrinů je však také bez fyzických filtrů. Krytí všech typů paprsků, fotostabilní, vodotěsné. Neexistují žádné vůně, existují antioxidanty (i když na samém konci to znamená, že jich je jen velmi málo).

4. Mustela mléko SPF 50

- Yuvinul Аlpus, Yuvinul Е150, inzulín, oxid titaničitý, tinosorb

Velmi dobré složení Sanskrinů, pokrývá všechny typy paprsků, vodotěsné a fotostabilní. Bezpečný základ. Obsahuje antioxidanty. Žádné parfémy.

5. La Roche-Posay Anthelios mléko SPF 50, od 6 měsíců

- oktalát, tinosorb, oxid titaničitý, avobenzon, mexoril xl, diethylhexyl butamido triazon

Silné a efektivní složení Sanskrinů. Fotostabilní, vodotěsný, pokrývá všechny typy paprsků s okrajem. Obsahuje antioxidanty a bambucké máslo..

Oktalát může způsobit alergie. Žádný parfém

6. Dámské mléko pro děti 50 SPF, od 3 let

- oktokrylen, oktisalát, avobenzon, oxid titaničitý (nano), tinosorb

Dobrá kombinace Sanskrinů se navzájem stabilizuje. Díky tinosorbu jsou všechny typy paprsků blokovány. Chtěl bych vidět mikronizovaný oxid titaničitý, ne nano. Oktalát může způsobit alergie. Neexistuje žádný parfém. Antioxidanty - Vit E, extrakt z hroznových jadérek.

Opalovací krémy, které můžete koupit v obchodě docela účinně chrání před ultrafialovým zářením. Nežádoucí složky ve složení však obsahují téměř vše. To jsou vlastně opalovací krémy a pomocné složky krému (konzervační látky, parfémy).

Je obtížné souhlasit s doporučeným věkem použití: za prvé, děti do 6 měsíců nemusí být na aktivním slunci, a to ani při aplikaci Sanskrin, a za druhé, složení těchto krémů není tak bezpečné, že je lze aplikovat na citlivou a tenkou pokožku dítěte.

Nejoblíbenější nástroje obchodu jsou:

 1. Garnier ambre solaire dětský aqua krém SPF 50
 2. NIVEA SUN Baby SPF 50, od 3 měsíců.
 3. NIVEA SUN děti SPF 50, od 3 let.
 4. Krém na opalování Bubchen pro citlivou pokožku SPF 30, s 0.
 5. AQA baby Sunscreen SPF 50, od 6 měsíců.
 6. Sanosan Sunscreen Milk SPF 50 s
 7. Dětský krém Floresan Africa SPF 50, od 1 roku
 • Nejbezpečnější a nejúčinnější z nich jsou Garnierambre solaire kids. Má dobrou sanskrtskou kompozici a víceméně tolerantní základní kompozici.
 • Ve zbývajících krémech je přítomnost nanočástic oxidu titaničitého matoucí.
 • Z hlediska bezpečnosti složek jsou všechny výrobky přibližně stejné..
 • Existuje rozdíl v účinnosti ochrany - Bubchen chrání to nejhorší a Garnier a dítě AQA jsou nejlepší..
 • Nejhorší ze všech 18 krémů, které jsme testovali, byly děti Floresan Africa. Obsahuje extrémně nežádoucí oxybenzonový opalovací krém, který na slunci přispívá k tvorbě volných radikálů, fotoalergickým reakcím, proniká do krevního řečiště a může mít hormonální účinek (jako je estrogen). Nedoporučuje se používat nejen děti, ale také dospělí..

Můžeme tedy doporučit:

 1. Garnier ambre solaire dětský aqua krém SPF 50

Pokud si nemusíte vybrat, jsou přijatelné následující:

 1. NIVEA SUN Baby SPF 50
 2. AQA dětské opalovací krém SPF 50 (mnoho alergenních složek)
 3. Sanosan Sunscreen Milk SPF 50 (mnoho alergenních přísad)

1. Dětský akvárium Garnier ambre - krém SPF 50

- Octisalte, Avobenzon, Tinosorb S, Mexoril XL

Dobré složení sanskrinů spolehlivě překrývá všechny typy paprsků. Ale základní složení nebylo vůbec potěšeno - vůně, fenoxyethanol v dětském krému jsou zjevně zbytečné. Antioxidanty uprostřed seznamu, které potěší - znamená, že alespoň trochu lze počítat. Octisalte může způsobit alergie.

2. NIVEA SUN Baby SPF 50, od 3 měsíců.

- Octokrylen, oxid titaničitý (nano), Avobenzon, Tinosorb S

Dobré složení Sanskrinů, pokrývá všechny UV délky. Vodotěsný, foto stabilní. Alkohol na začátku seznamu. Neexistuje žádný parfém. Obsahuje panthenol a antioxidanty. Nelíbí se vám oxid titaničitý.

3. NIVEA SUN děti SPF 50, od 3 let

- Octokrylen, oxid titaničitý (nano), Avobenzon, Tinosorb S

Složení Sanskrinů je stejné jako složení dítěte Nivea, ale zde bylo základní složení rozrušeno - fenoxyethanol, parfém a methylpataben, který vstupuje do fotochemických reakcí. Ve složení je Vit E a panthenol.

4. Bubchen Sunscreen Milk pro citlivou pokožku SPF 30, s

- Oxid titaničitý (nano) octisalát, Yuvinul Аlpus, Insulisol, DIETHYLHEXYL BUTAMIDO TRIAZONE

Tento sanskrin je umístěn pro děti od prvních dnů. Tento přístup nemůžu schválit, protože ani u dětského opalovacího prostředku do 6 měsíců na otevřeném aktivním slunci (konkrétně v tomto případě je vyžadován opalovací krém) se nedoporučuje jeho uchovávání. A to nejen kvůli poškození UV paprsků, ale také kvůli nebezpečí přehřátí. Nyní ke složení. Nanočástice oxidu titaničitého. Filtry jsou fotostabilní, vodotěsné, ale obecně poskytují ochranu hlavně proti UVB. Oktalát může způsobit alergie. Alkohol v horní části seznamu složek, tj. hodně z toho, může vysušit kůži. Kompozice obsahuje antioxidanty a panthenol, ale jejich poměr je zanedbatelný. Žádné parfémy - je to velmi dobré.

5. AQA baby Sunscreen SPF 50, od 6 měsíců.

- Octisalát, Oktokrilen, Avobenzon, DIETHYLHEXYLBUTAMIDO TRIAZONE, inzulín, oxid titaničitý (nano), oktinoxát

Účinné proti všem typům vln. Vodotěsný, foto stabilní. Nelíbily se mi nanočástice a fenoxyethanol. Oktisalát, oktinoxát může vyvolat alergie. Bez parfému.

6. Sanosan Sunscreen Milk SPF 50 s

- Octocrylen, Avobenzon, Octisalte, Oxid titaničitý (nano), inzulín

Tento krém je také umístěn od narození, ale děti mladší 6 měsíců pod aktivním sluncem jsou škodlivé. Zde je složení Sanskrinů lepší, všechny typy paprsků se překrývají. Oxid titaničitý ve formě nano. Neexistují žádné parfémy a antioxidanty, panthenol. Ale základna byla rozrušená. Obsahuje nebezpečný konzervační prostředek fenoxyethanol a velmi alergenní konzervační látku, methylisothiazolinon. Oktalát může také způsobit alergie..

7. Floresan Africa dětský krém

- oktalát, oxybenzon, oxid titaničitý, oxid zinečnatý

Nejnebezpečnější složení zvažované zde. Obecně dobře chrání před ultrafialovým zářením. Ale. Oxybenzon způsobuje fotoalergické reakce, dobře proniká do kůže a může vykazovat hormonální aktivitu. Vůně. Panthenol a antioxidanty jsou. Nedoporučuji.

A konečně, zvažte populární nástroje, ne v předchozích kategoriích.

 1. Jedná se o organický Levrana sun cream SPF 50, který prokázal vynikající hodnocení bezpečnosti a účinnosti..
 2. Luxusní značka LANCASTER Sun pro KidsSPF 50

a tři domácí sanskrt:

 1. Moje slunce SPF50
 2. Moje sluneční SPF 30
 3. Naše matka
 • Nejlepší ze všech 18 slunečních krémů, které jsme přezkoumali, je Levrana sun creamSPF 50. Je pravda, že ve složení je mnoho éterických olejů, které alergici musí věnovat pozornost.
 • Luxusní Lancaster spolehlivě chrání před ultrafialovým zářením, ale bezpečnost kompozice zůstává mnohem žádoucí..
 • Domácí fondy nepotěšily dobré složení ani účinnou ochranu před ultrafialovým zářením.
 • Krém Naše matka s pseudo-přirozeným složením vykázala nejhorší výsledky v této skupině.

Doporučeno k nákupu:

 • Levrana sun cream SPF 50 (jako součást éterických olejů, opatrnost vůči alergikům)
 • Lancaster poskytuje dobrou ochranu, takže ji lze použít i v případě, že neexistuje jiná možnost. (LANCASTER Sun pro děti krém SPF 50, od 3 let)

Nedoporučujeme opalovací krémy od ruských výrobců.

1. Levrana sun cream SPF 50.

Hodnocení bezpečnosti: 5

Hodnocení výkonu: 5

- Oxid titaničitý, Oxid zinečnatý

Vynikající účinná ochrana proti všem paprskům. Žádný z chemických filtrů neposkytuje ochranu UVA, jako je oxid zinečnatý. Fyzické filtry nepronikají kůží (nano). Základ je bezpečný, ale hodně olejů, alergiků musí číst složení. Esenciální olej z čajovníku může vyvolat fotoalergické reakce.

2. LANCASTER Sun pro děti krém SPF 50, od 3 let.

Hodnocení bezpečnosti: 3

Hodnocení výkonu: 5

- Octokrylen, Octisalte, Avobenzon, Oxid titaničitý (nano), inzulín, Tinosorb S, Octinoxát

Měl jsem velké naděje na Lancastera. Ukázalo se, že je to účinné z hlediska ochrany, ale základna nebyla moc potěšena. Filtry pokrývají všechny typy paprsků, což je velmi dobré. Fotostabilní, vodotěsné. A znovu oxid titaničitý. Kromě toho není jasné, proč existuje mnoho citrusových výtažků (které mohou způsobit fotoalergické reakce) a kávu v dětském krému. Fenoxyethanol, vůně. Je velmi dobré, že chrání před infračerveným zářením, obsahuje panthenol a antioxidanty. Oktisalát, oktinoxát může vyvolat alergie..

3. Opalovací krém naší matky, SPF 30, od 1,5 roku.

Hodnocení bezpečnosti: 3

Hodnocení výkonu: 3

- Octinoxate, Oxid titaničitý, Yuvinul Аplus

Výrobci tohoto krému tvrdí, že tento krém obsahuje přírodní filtry. Co tím mysleli? Minerální? Přírodní? Oxid titaničitý? Tento krém se také může pochlubit jakýmkoli krémem plněným chemií) Složení filtrů je také překvapivé: oktinoxát je obvykle stabilizován tinosorbem, ale není zde přítomen. Požadovaná ochrana UVA je neúplná (Yuvinul Aplus - UVA2). Kromě toho kompozice obsahuje mnoho extraktů, které v kombinaci se sluncem a fotostabilním filtrem nejsou známy, jak ovlivní kůži. Proto, navzdory přirozeně vypadající kompozici, nedoporučuji. Oktinoxát může způsobit alergie..

4. Opalovací krém My Sunshine SPF 30, od 3 měsíců.

Hodnocení bezpečnosti: 3

Hodnocení výkonu: 4

- Oktokrilen, Avobenzon, oxid titaničitý, Insulisol, Yuvinul Аplus

Foto ochrana tohoto krému je dobrá. Ale složení základny !! Tento krém je umístěn od 3 měsíců, ale zde je propylparaben a fenoskietanol a methylisothiazolinon a parfém. Obvykle nemám nic proti methylparabenu, je to považováno za bezpečné (což nelze říci o propylparabenu), ale při aplikaci na kůži může interagovat s UVB paprsky a urychlovat stárnutí kůže. O vitaminu E. nemá smysl psát. Takový krém pro své dítě bych si nekoupil.

5. Opalovací krém My Sunshine s SPF pf 50, od 1 roku.

Hodnocení bezpečnosti: 3

Hodnocení výkonu: 4

- Octokrylen, Oxid titaničitý, Yuvinul Аplus, Avobenzon, Insulisol

Stejné jako předchozí.

Článek byl napsán společně s dermatologem Sergejou Ninou.

© 2016 AnnaMama | Cenné zkušenosti s výchovou malých dětí

Následující text je zaměřen výhradně na návštěvníky stránek.
Jakékoli kopírování textu článků nebo jejich fragmentů je bez písemného souhlasu autora nepřijatelné.

Mustela bebe Mléko na ochranu proti slunci s velmi vysokým stupněm ochrany SPF50 +, 100 ml, Ochrana před sluncem, MUSTELA

1057 r.

Krém na opalování pro obličej a tělo s velmi vysokým stupněm ochrany SPF 50+ pro děti od narození. KLIKNĚ POSKYTNĚTE DOBRÝ VÝKONNÝ VÝKON. Vhodný pro citlivou pokožku, včetně pokožky se sluneční intolerancí a atopie náchylné k pokožce. Testováno pod dohledem dermatologů a pediatrů. Hypoalergenní: Navrženo tak, aby minimalizovalo riziko alergických reakcí. Vodotěsný fotoprotektivní systém proti ultrafialovým paprskům UVA a UVB (25 PPD). Avocado Perseose® posiluje kožní bariéru a chrání její buněčné zdroje před vystavením ultrafialovým paprskům s velmi vysokým stupněm ochrany SPF 50+

Složení: AQUA (voda), COCO-kaprylát / kaprát, kyseliny kaprylové / kaprinové, DICAPRYLYL karbonát, glycerin, Diethylaminoethyl hydroxybenzoyl hexylbenzoát, lauryl-glukosid, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearát, ETHYLHEXYL triazon, PERSEA gratissima (AVOKÁDOVÝ) olej, fenylbenzimidazol sulfonové kyseliny, Oxid titaničitý BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL methoxyfenyl triazin, pentylen GLYCOL, draslík cetylfosfát, stearalkonium hektorit, tokoferol, glyceryl kaprylát, hydroxid sodný, kyselina dehydrooctová, oxid hlinitý, xanthanová guma, jojobový estery, propylenkarbonát, PERSEA gratissima (AVOKÁDOVÝ) Extrakt plodů.

Aplikace: Naneste na suchou pokožku obličeje a těla nejméně každé dvě hodiny a po každé koupeli (na obličej asi 5 lisů na dávkovač).

Mléko na opalování s vysokou ochranou, SPF50, 100 ml, mustela

Kód: 494785935 Čárový kód: 3504105024390

Kód: 494785935 Čárový kód: 3504105024390

Klinicky prokázaná vysoká tolerance a stupeň ochrany SPF 50+ (25PPD).

Přírodní aktivní složka Avocado Perseose® posiluje kožní bariéru dítěte a chrání buněčné zdroje pokožky před ultrafialovými paprsky..

Odolnost proti oplachování vodou.

 • Vhodný pro citlivou pokožku citlivou na atopii.
 • Testováno pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou.

Naneste na suchou pokožku dítěte nejméně každé dvě hodiny a po každé koupeli.

AQUA (voda), COCO-kaprylát / kaprát, kyseliny kaprylové / kaprinové, DICAPRYLYL karbonát, glycerin, Diethylaminoethyl hydroxybenzoyl hexylbenzoát, lauryl-glukosid, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearát, ETHYLHEXYL triazon, PERSEAGRATISSIMA (AVOKÁDOVÝ) olej, fenylbenzimidazol sulfonová, Oxid titaničitý BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL methoxyfenyl triazin, pentylen GLYCOL, draslík cetylfosfát, stearalkonium hektorit, tokoferol, glyceryl kaprylát, hydroxid sodný, kyselina dehydrooctová, oxid hlinitý, xanthanová guma, jojobový estery, propylenkarbonát, PERSEA gratissima (AVOKÁDOVÝ) Extrakt plodů.

Opalovací krémy pro děti: což je lepší

Dětská pokožka je velmi tenká a citlivá, reaguje na sebemenší dráždivé. Letní spálené slunce má velmi špatný vliv na stav pokožky dětí.

Aby se předešlo spálení, je nutné ošetřit všechny exponované oblasti pokožky dítěte speciálními opalovacími krémy.
Jsou dostupné ve formě krémů, pěn, emulzí a sprejů.
Krémy jsou považovány za nejoblíbenější..

Kritéria výběru

Nekupujte první sklenici nebo trubici krému pro vaše dítě.

Jedná se o prioritní nákup, proto si pečlivě vybírejte krém na opalování dítěte, který se řídí těmito kritérii:

 • Faktor ochrany před sluncem SPF. Tento indikátor označuje stupeň ochrany kůže před ultrafialovými vlnami různých délek. Na obalu musí být okamžitě uvedeny dva typy záření: UVA a UFV. U krémů pro děti by SPF měla být vysoká - od 30 do 50 let. Pokud je dětská pokožka tmavá, bude stačit 30, a pokud má dítě světlou pokožku, je velmi vhodné vzít nejvyšší úroveň ochrany..
 • Věk dítěte. Grudnichkov až 6 měsíců na aktivním slunci nelze vyjmout, proto krém v tomto věku není třeba. Neprodukují. Pokud vám obchod ukáže, že opalovací krém je vhodný pro děti od narození - nekonzultujte s prodejci v tomto obchodě. Fondy označené „do 3 let“ jsou vhodné pro děti od šesti měsíců do tří let. Pokud krém naznačuje pouze to, že je „dětský“, znamená to, že ho můžete použít pouze od 3 let.
 • Složení krému. To je nejzajímavější otázka pro všechny matky. Opalovací krémy mohou být fyzikální a chemické. Fyzický - zanechejte na kůži znatelný bělavý povlak, čímž vytvoříte přirozenou bariéru proti slunečnímu záření. V malých množstvích takový krém není škodlivý, ale pokud je aplikován příliš hojně, může vyvolat alergickou reakci, protože obsahuje oxid titaničitý nebo oxid zinečnatý. Chemické filtry neodrážejí sluneční záření, ale absorbují ho. Tento typ filtru je považován za účinnější a bezpečnější. I když jsou také schopné vyvolat alergie a podráždění. Krém s chemickými filtry nezanechává plak, zcela absorbovaný. Nejběžnější chemické filtry: oktokrylen, avobenzon, dioxibenzon a oktisalát.

Je lepší chránit děti před filtrem nazývaným benzofenon (oxybenzon), protože to vyvolává rozvoj rakoviny.

Ve videu, Dr. Komarovsky o opalovacích krémech

Hodnocení nejlepších ženských antiperspirantů v tomto článku.

Nejlepší opalovací krémy

Avene

Tento produkt od známé francouzské společnosti má velmi vysokou úroveň ochrany citlivé pokožky před slunečním zářením.

Chrání před celým spektrem paprsků. Skvělé pro velmi lehkou a přecitlivělou pleť..

Bez parabenů. Voděodolný. Složení zahrnuje patentované unikátní minerální síto na bázi termální vody. Pre-tokoferyl odolává negativním účinkům volných radikálů. Má uklidňující a zvlhčující účinek. K dispozici ve zkumavkách bez vzduchu.
Průměrná cena je 910 rublů.

La roche posay

Země původu tohoto produktu je také Francie. V tomto krému vývojáři použili speciální solární filtrační systém Mexoryl SX a XL, který poskytuje fotostabilní ochranu před negativními účinky UVB / UVA paprsků.

Vytvořením krému udělala společnost ještě více, než vyžaduje evropská norma, a poskytla ochranu také před paprsky UVA.

Dětský krém je odolný vůči vodě, písku a potu. Snadno se nanáší a rychle se vstřebává, obsahuje termální vodu La Roche Posey bohatou na selen. Nemá parfémy a parabeny.
Náklady na krém pro děti jsou přibližně 1120 rublů.

Lavere

Opalovací krém Lavera SPF 30 je přírodní prostředek k ochraně jemné a citlivé pokožky dítěte. Krém dokonale hydratuje a zklidňuje pokožku, zabraňuje vzniku spálení a sucha.

Německý výrobce doporučuje použití pro děti od 6 měsíců.

Složení obsahuje mnoho velmi užitečných složek:

 • bambucké máslo, slunečnice, jojobové, mandlové a meruňkové jádro;
 • extrakt z mrkve;
 • výtažky z květů levandule, měsíčku a damašku;
 • oxid zinečnatý a oxid titaničitý.

Přibližná cena - 560 rublů.

Mnoho kupujících tvrdí, že krém Lavera lze použít nejen pro děti, ale také pro dospělé s citlivou a zdravou pokožkou.

Mustela

Mustela bebe Opalovací krém pro novorozence SCF 50+ od francouzského výrobce se může pochlubit velkou koncentrací přírodních složek (86%).

Hlavní složky přírodního původu:

 • Tinosorb S a přirozeně získaný TiO2. Žádné nanočástice.
 • Avokádo Mannogeptulos - patentovaná přírodní složka, která chrání buněčné zdroje pokožky dětí.

V tomto produktu není žádný alkohol, aromatické látky ani parabeny.

Děti velmi dobře snášejí používání krému, protože působí ve dvou úrovních najednou: chrání pokožku před popálením a vystavením škodlivému záření, vytváří odpudivou vrstvu a v hlubokých vrstvách epidermis aktivně zvlhčuje a nasycuje mikroelementy a obnovuje přirozenou ochrannou reakci pokožky.

Zákazníci ocenili jemnou texturu, příjemnou vůni a přírodní složení, snadnou aplikaci a okamžitý výsledek.
Náklady - asi 1200 rublů.

Sanosan

Sanosan je německá značka, která vytváří kosmetiku pro děti a jejich matky. Opalovací krém pro děti Sanosan je účinný nástroj na ochranu pokožky dětí před ultrafialovým zářením. Sluneční krém pro děti se používá od útlého věku, poskytuje nezbytnou péči o pleť během letních procházek.
Složení zahrnuje tyto složky:

 • chemické filtry - butylmethoxybenzoylmethan a otocrylen;
 • oxid titaničitý a oxid křemičitý;
 • panthenol;
 • Vitamín E;
 • extrakt z aloe.

Nástroj je velmi ekonomicky spotřebován, takže jedna trubice může stačit po celou sezónu.
Cena - 550 rublů.

Uryazh

Francouzská kosmetika od slunce Uryazh, založená na termální vodě, je velmi známá a oblíbená po celém světě..

Dětský výrobek pečlivě pečuje o jemnou pokožku dítěte, která odráží dvě spektra ultrafialových paprsků. Zcela eliminuje účinek volných radikálů na kůži.

Kompozice obsahuje vitaminový komplex, který zajišťuje výživu epidermis. Krém také obsahuje zvlhčující složky, které zabraňují vysychání a loupání pokožky.
Cena - 1300 rub.

Ochranný krém Eco Baby Kids spf 50 je organický produkt, který vytváří ideální ochrannou vrstvu na pokožce dítěte.

Krém má nejen vysoký výkon UV filtru, ale má také mírný účinek na pokožku kojenců.

Kompozice obsahuje výhradně přírodní složky, které vytvářejí spolehlivé ochranné stínění na povrchu pokožky a poskytují vysoký index ochrany. Krém je vodotěsný, hypoalergenní a má hydratační účinek. Snadno se nanáší, rychle se nanáší a nezanechává mastný lesk..

Složení zahrnuje:

 • sojový a rakytníkový olej;
 • makadamový olej a jojobový olej;
 • extrakt z granátového jablka;
 • Vitamin E
 • oxid titaničitý.

Země původu - Německo.
Cena je asi 1000 rublů.

slunce

Opalovací krém domácí značky „Avanta“. Za poměrně nízké náklady (80 rublů) má na relevantních stránkách mnoho pozitivních recenzí. Blokuje negativní účinky slunce a zabraňuje spálení.

Obsahuje extrakt měsíčku, vitamín E a zdravé oleje. Tyto komponenty trvale chrání pokožku před širokým spektrem UVA a UVB záření..

Změkčuje pokožku, chrání ji před vysycháním a zánětem.

Bubchen

Díky aktivním složkám, které tvoří produkt německé společnosti, a filtračnímu systému UVA / UVB s ochranným faktorem 30, toto mléko účinně zabraňuje spálení.
Vitamíny E, B5 a slunečnicový olej, které tvoří pokožku hydratují a vyživují. Bez minerálního oleje. Voděodolný.
Cena - asi 950 rublů.

Populární u spf 50

Pokud se chystáte vzít dítě na moře nebo na dlouhou dovolenou v zemi s horkým podnebím a aktivním sluncem, pak ze všech opalovacích krémů dávejte přednost krémům s 50 SPF. Mnoho výrobců má prostředky s tímto faktorem.

Nejoblíbenější krémy s SPF 50:

 • Mustela bebe.
 • La Roche-Pose Anthelios Dermo Kids.
 • Avène opalovací krém SPF 50, pro dospělé.
 • My sun "krém SPF 50.
 • Baryesan SPF 50.
 • Eco Baby Kids spf 50.

Až rok

Pro ty nejmenší vyberte prostředky takových společností:

Po roce

Více dospělých dětí udělá:

 • Bubchen.
 • Chicco.
 • Vichy.

A tady je recenze a fotografie trojitého natáčku na vlasy zde.

Hodnocení dobrých vysoušečů vlasů zde.

Recenze

„Kolekce La Roche-Posay má velmi účinný prostředek proti spálení slunečního záření. Tento krém mi opravdu pomohl a můj malý ochránil mou pokožku a spolehlivě ji hydratoval..

Předtím jsem nic takového nepoužíval, ale všiml jsem si, že kůže mé dcery velmi rychle a zarudlá, předčasně vysušená. La Roche-Posay opalovací krém úspěšně pomohl tyto problémy vyřešit. “

"Než jsem odešel na dovolenou, byl jsem zmaten výběrem slunečního krému pro dítě." Vzal si „Slunce“. Skvělý krém a levný a opravdu chrání! “

"Uryazh nám doporučil mělkého dermatologa." Na dovolené jsem byl potěšen, protože moje dítě je blonďaté a hezké pleti, ale nikdy nespálilo. “

"Ještě nemám děti, ale po celý svůj život mám velmi citlivou pokožku, takže si užívám opalovací krém pro děti na moři." Vím, že nejbezpečnější látky v krémech - oxid nebo oxid zinečnatý - dráždí pokožku nejméně. V Lavera SPF 30 je oxid a tento krém byl pro mě perfektní. “

Sledujte denní sbírky nejlepší kosmetiky

Mustela opalovací krém

Zveřejněno 27. září 2019. Autor: Alice Cooper
Vydělávání stránky 19 813 Attention Tokens. Hodnota recenze: 87%

Takže začalo léto a bylo pár horkých dnů. Šli s její dcerou po dobu 3 měsíců a ona byla velmi lehká, dívala se na závody a okamžitě zčervenala a spálila. Další den jsem se rozběhl po lékárně, abych hledal pro ty nejmladší opalovací krémy, a teď jsem narazil na Mustelu, je to pro děti do 6 měsíců, pro obličej a tělo. Samozřejmě to nemůžete sníst, ale i když se dítě dostane do úst, není nic špatného. Musí se aplikovat podle potřeby každé 2 hodiny. S ultra vysokou ochranou SPF50. Hypeallergenní krém. I když nepoužíváme tolik, jsme velmi spokojeni.

Aktuální hodnota stažení: 87% na základě hlasů 12 promotérů.
Zadejte své hodnocení:

Opalovací krémy pro děti Mustela

Požádejte o zpětné volání

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 19:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 18:00.

Zadejte objednávku jedním kliknutím

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 17:00.

Zadejte objednávku jedním kliknutím

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 17:00.

Získání slevy je snadné!

Pokud jste se již na našem webu zaregistrovali, přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla.

Pokud jste na webu poprvé, musíte se zaregistrovat.

Pouze pro stálé zákazníky jsou k dispozici další slevy na více než 1000 produktů.!

Používáme cookies (cookies), abychom zlepšili použitelnost vašeho webu..

Pokračováním v používání webu vyjadřujete souhlas s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Mustela

Nedávno jste viděli

Pro matky a děti s láskou

Historie značky začala v roce 1950, kdy Laboratoires Expanscience vytvořila první dětský krém na koupání na světě. Rychle si získal popularitu, protože předtím matky používaly běžné mýdlo, které vysušovalo a táhlo jemnou dětskou pokožku. Mustela je průkopníkem v péči o děti.

Tato značka je nejoblíbenější v evropských lékárnách. Za poslední desetiletí se jí podařilo patentovat asi 50 nových produktů. Nedávno se objevila řada fondů pro nastávající matky, které, jak říkají ženy, dokáží ukázat lásku mámy k dítěti. Společnost je průkopníkem ve vývoji opalovacích krémů pro kojence. Poskytují jemnou a účinnou UV ochranu..

V roce 1982 byla za podpory Francouzského státního fondu založena Nadace Mustela. Podporuje výzkum prováděný odborníky na vývoj malých dětí..

Výhody produktu Mustela

 • Výrobce prodává téměř jakýkoli produkt pro péči o pleť. Každý si může najít něco vhodného pro sebe..
 • Katalog obsahuje speciální produkty pro citlivou a problematickou pleť. Jsou vhodné pro použití při dermatitidě, ekzémech a jiných kožních onemocněních..
 • Obsah umělých přísad není povolen: konzervační látky, vonné látky, barviva atd. Produkty hypoalergenního hořčice potvrzené Francouzským klinickým střediskem.
 • Hlavní přísadou v kosmetice je avokádový olej. Tato přírodní biomimetická složka blahodárně interaguje s pokožkou a má pečující účinek..
 • Cena zboží plně odůvodňuje vysokou kvalitu. Výrobce investuje obrovské množství do výroby každého produktu, přičemž se maximálně stará o vás a vaše děti.

Kde koupit

Výrobky Mustela lze zakoupit ve specializovaných prodejnách a lékárnách. Doporučujeme jej objednat v internetovém obchodě MakeUp. Zde je široká škála produktů od důvěryhodného francouzského výrobce. Bezprostředně před prodejem jsou prostředky podrobeny vícestupňové kontrole. Kvalita a bezpečnost zaručena. Na našich stránkách si můžete přečíst recenze, stejně jako si objednat dopravu zdarma po celém Rusku. Vyberte, co bylo testováno v čase. Postarejte se o sebe a své dítě s Mustelou.

Mustela Sun milk SPF 50+ 100 ml

Jak získat klubovou kartu OLANT?

Při první objednávce v internetovém obchodě nebo nákupu v maloobchodním řetězci Olant obdržíte akumulační kartu člena klubu, která vám dá příležitost k dalšímu nákupu se slevou až 10%. Karta musí být „propojena“ s vaším účtem na webových stránkách olant-shop.ru - v tomto případě začne sbírání slev již od příštího nákupu.

 • velmi vysoký stupeň ochrany
 • vhodné pro citlivou pokožku
 • odolný proti propláchnutí vodou
 • 0% parfémy, ethylalkohol, parabeny
Kód dodavatele:M187
Přepravní hmotnost (kg):0,15
Objem balení (m3):0,00044304
Jméno značky:MUSTELA
Producentská země:FRANCIE

Mustela Sun Extra Protection opalovací mléko SPF 50+

Jmenování
Velmi vysoká ochrana mléko na opalování pro obličej a tělo SPF 50+ pro děti od narození.

KLINICKĚ POSKYTNUTÁ VYSOKÁ OCHRANA
• Vodotěsný fotoprotektivní systém proti ultrafialovým paprskům UVA a UVB (25 PPD).
• Avocado Perseose® posiluje kožní bariéru a chrání její buněčné zdroje před vystavením ultrafialovým paprskům. velmi vysoká ochrana SPF 50+

KLINICKĚ POSKYTOVANÁ DOBRÁ PŘEKONČENÍ
• Vhodný pro citlivou pokožku, včetně pokožky se sluneční intolerancí a pokožky náchylné k atopii.
• Testováno pod dohledem dermatologů a pediatrů.
• Hypoalergenní: navrženo tak, aby minimalizovalo riziko alergických reakcí.

Návod k použití
Naneste na suchou pokožku obličeje a těla nejméně každé dvě hodiny a po každé koupeli.

OPATŘENÍ: Nevystavujte děti přímému slunečnímu záření. K ochraně před účinky slunečního záření poškozujícího sluneční paprsky se doporučuje používat klobouk, tričko a sluneční brýle. Vyhnout se očnímu kontaktu..

Struktura
AQUA (voda), COCO-kaprylát / kaprát, kyseliny kaprylové / kaprinové, DICAPRYLYL karbonát, glycerin, Diethylaminoethyl hydroxybenzoyl hexylbenzoát, lauryl-glukosid, polyglyceryl-2 dipolyhydroxystearát, ETHYLHEXYL triazon, PERSEA gratissima (AVOKÁDOVÝ) olej, fenylbenzimidazol sulfonová kyselina Oxid titaničitý, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL methoxyfenyl triazin, pentylen GLYCOL, draslík cetylfosfát, stearalkonium hektorit, tokoferol, glyceryl kaprylát, hydroxid sodný, kyselina dehydrooctová, oxid hlinitý, xanthanová guma, jojobový estery, propylenkarbonát, PERSEA gratissima (AVOKÁDOVÝ) Extrakt plodů.

0% PERFUMY, 0% Ftaláty, 0% ETHYL ALKOHOL, 0% PARABENY, 0% PHOENOXYETHANOL

Články O Neplodnosti