Hlavní Analýzy

Dudlíky „Avent“: typy, analogové, fotografie. Jak sterilizovat dudlíky Avent?

Dudlík pro malé dítě není jen módní doplněk, ale v některých případech je to nezbytná věc. To platí zejména v situacích, kdy matka nemůže zajistit krmení. Vědci prokázali, že sací pohyby uklidňují dítě. Pokud je novorozenec zlobivý, pláč, nemoci z pohybu a ukolébavky nepomohou, Aventovy figuríny přijdou na pomoc. Hlavní věcí je vybrat správný tvar a velikost bradavek. Ale jak to udělat, zvažte v článku.

Bradavky pro kojence: stojí za to dát?

Ve společnosti stále existuje debata o tom, zda je možné dát dudlíku dudlík. Lékaři říkají ano. Zároveň by si však rodiče měli vybrat tu správnou figurínu, aby v budoucnu nedocházelo k problémům s kousnutím, zachycením ženské bradavky.

Zvláštní pozornost by měla být věnována materiálu, tvaru a velikosti dudlíku. Pomáhá v obtížných situacích, když dítě pláče, je zlobivé, obtěžují ho bříško a zubaté zuby. Je dokázáno, že sání reflexy ulehčuje dítěti, stává se klidnějším. Mnoho zkušených rodičů nabízí dummy Avent dítěti před spaním, s ním rychleji usne.

Nezneužívejte figurínu, všechno by mělo být s mírou. Pokud dítě pláče, neznamená to, že žádá o své oblíbené příslušenství. Možná potřebuje matku náklonnost, péči a pozornost.

Zkušení maminky doporučují

K dnešnímu dni najdete v obchodech a lékárnách mnoho výrobních společností, které nabízejí figuríny. Liší se cenou a kvalitou materiálu. Zkušeným rodičům se doporučuje, aby se blíže podívali na Avent. Bradavky této společnosti jsou bez zápachu a jsou vyrobeny z dobrého průhledného materiálu, který se cítí jako matčina prsa. Toto příslušenství je trvanlivé, neztrácí svůj tvar. Kromě toho obrovský výběr typů dudlíků pomáhá vybrat si individuálně pro každé dítě.

Noční dudlíky Avent, jejichž fotky jsou uvedeny níže, jsou nejoblíbenější a žádané.

Aby taková figurína zářila jasněji, musí být periodicky nabíjena. Je to velmi snadné. Stačí umístit příslušenství pod zářivku a nechat jej několik minut.

Jaké typy bradavek nabízí Avent??

Při výběru dudlíku pro dítě je třeba zvolit správný tvar, aby bylo vhodné, aby ho dítě salo. Zvažte, jaké typy dudlíků Avent jsou:

Klasická bradavka kulatého tvaru. Pravděpodobně to bylo ve vašem dětství, jediný rozdíl v materiálu a designu zboží. Taková figurína připomíná matčině ňadro prsa, takže si ji aktivně vezme do úst a rychle se uklidní.

Společnost Avent vyrábí anatomicky tvarované dudlíky. Jsou ideální pro drobnou ústní dutinu, mají mírně zploštělý tvar. Tvůrci věnují zvláštní pozornost hmotnosti dítěte, takže při výběru tohoto produktu věnujte pozornost nejen věku dítěte, ale také tělesné hmotnosti..

Pro kojené děti je ortodontická figurína Avent ideální. Úplně se podobá tvaru ženské bradavky, přispívá k rozvoji správného kousnutí dítěte.

Je třeba věnovat pozornost materiálu, ze kterého je bradavka vyrobena. Avent nabízí silikonové a latexové možnosti:

Latexové modely jsou měkčí, používají se pro novorozence. Ideální pro předčasně narozené děti. Hlavní nevýhodou je nepříjemná pachuť a zápach.

Silikonový model figuríny je vyroben ze syntetického průhledného materiálu, takže specifický zápach zcela chybí. Doporučeno pro děti náchylné k alergickým reakcím..

Kromě různých typů bradavek existuje také možnost vybrat si design, který vám vyhovuje. Díky stylovému příslušenství bude vaše dítě viditelnější a jasnější..

Na velikosti záleží

Aby dítě nemělo problémy se skusem, musíte si správně vybrat nejen tvar bradavky, ale také její velikost. Bude to záležet na věku dítěte. Výrobci zpravidla uvádějí věková omezení na balíčku s figurínou (například 0-6 měsíců, 6-9, 9-12 atd.). Věnujte tomu pozornost. Pokud velikost není vhodná pro dítě, rodiče získají opačný účinek: místo očekávaného ujištění bude dítě ještě více vrtošivé a plačící.

Existují nějaké analogy?

Není žádným tajemstvím, že náklady na bradavky Avent jsou poměrně vysoké. Důvodem je skutečnost, že jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který prochází veškerým zpracováním a je doporučován předními odborníky. U dětí nebyly zaznamenány žádné alergické reakce, podráždění kůže.

Přesto existuje analogický dudlík Avent - latexová bradavka Canpol Babies. Tento produkt je vyráběn v Polsku. Výrobci používají pro své výrobky levnější materiál, takže průměrná cena příslušenství se pohybuje od 100 do 150 rublů.

Čistota je klíčem ke zdraví

Po zakoupení bradavky je vaším hlavním úkolem udržovat ji v čistotě. Všechny dudlíky Avent jsou zpravidla dodávány s plastovými krytkami, které je chrání před nečistotami a bakteriemi..

Je důležité si uvědomit, že pokud figurína klesla na podlahu, nelízejte ji a nedávejte jí drobky, takže všechny vaše zárodky budou v ústech.

Mnoho lidí se diví, jak sterilizovat dudlíky Avent. To lze provést pomocí speciálních zařízení, která se prodávají v obchodech s domácími spotřebiči, nebo varem.

Je třeba poznamenat, že všechny typy bradavek Avent lze prát v myčce na nádobí a sterilizovat.

Výhody a nevýhody bradavky Avent

S narozením dítěte mu chci dát vše nejlepší a nejužitečnější. Zkušení rodiče doporučují při výběru figurín vybrat produkty Avent. Ale jako každý produkt mají i své klady a zápory.

Z výhod lze uvést:

vysoce kvalitní materiál;

různé tvary, velikosti, vzory;

schopnost sterilizace a mytí v myčce na nádobí;

vysoké náklady na zboží (v průměru 350–400 rublů);

někdy se může dovnitř dostat vlhkost a může dojít ke kondenzaci.

Avent Dummies získají skvělé recenze zákazníků. Vysoké náklady jsou způsobeny dobrou kvalitou materiálu a využitím moderních technologií pro výrobu.

Jak nekupovat falešný

Při nákupu dětských figurín Avent musíte věnovat pozornost následujícím nuancím:

Bradavky této společnosti jsou k dispozici v průhledném balení. Nesmí být poškozen, zdeformován ani otevřen..

Materiál, ze kterého je figurína vyrobena, nesmí mít vůni gumy.

Věnujte pozornost struktuře, měla by být hladká, bez trhlin, nepřilepená k sobě.

Na hardwaru by neměly být čipy.

Zboží nesmí vypršet.

Zkušení rodiče doporučují, aby dítě mělo alespoň 2 bradavky, pro případ, že by někdo spadl na ulici nebo do bytu. Je lepší zvolit vysoce kvalitní výrobky, jako jsou dudlíky Avent. Tato společnost se etablovala jako nejlepší výrobce dětských doplňků a doplňků..

AVENT mi řekněte, kdo má rád a kdo ne a proč?

Vyrábím nákupní seznam pro dítě, moje matka říká, že musíte vzít aventovy bradavky a lahve. Hrabal jsem se na jejich stránkách a vybral jsem, co se mi líbilo. Ale nevím, jestli stojí za to vzít si tuto konkrétní společnost?

Můj bratr nám dává sterilizátor lahví AVENT, a myslím, že později budeme mít také mašinku na ohřívání dětské výživy stejné společnosti, takže si myslím, že má smysl brát lahve s jistotou.

Mimochodem, pokud má někdo sterilizátor, řekni mi, je určen pro láhve různých velikostí? Protože Myslím, že si předem koupím 2 malé lahve pro novorozence 125 ml., Jen pro případ, že najednou budete potřebovat pít vodu nebo čaj.

A tady je seznam toho, na co jsem se na jejich webových stránkách díval:

Dudlíky:

Philips-Avent Silikonová figurína „Domácí zvířata“ 0-6 měsíců 2 ks BPA-free 83510

Philips-Avent Silikonová figurína „Domácí zvířata“ 0-6 měsíců 2 ks BPA-free 83510

Vsuvky na lahve:

Philips-Avent Natural Newborn Pacifier 2 ks. SCF651 / 27 art. 80510

Philips-Avent Baby Pacifier 2 ks. 82810

Lahve:

Philips-Avent Feeding Bottle 125 ml 2 ks 86040

Prsní pumpa:

Mléčná pumpa Philips-Avent Avent ISIS se systémem skladování mléka VIA 8652

Philips-Avent Náhradní kontejnery Avent 10 ks. 84490

Víčka Philips-Avent VIA, 10 ks. 84560

Čekání na vaše komentáře, možná něco v tomto seznamu není nutné nebo nevhodné k použití..

Dudlíky

Vybrané produkty 262 z 305

Nové recenze

Chicco Physio Comfort Soother Silikon 6+

Doposud nejlepší bradavka, kterou jsme kdy testovali (Avent, Pigeon, Canpol, Nuk). Až 8 měsíců dudlík vzal dudlík pouze na krátkou dobu, ale po ukončení kojení byl přísný výběr dítěte a ten vyhrál.

Dummy Philips Avent Ultra Soft 0-6 měsíců. 2 ks. s pouzdrem na sterilizaci

Dlouho pochyboval, zda vzít tyto bradavky, nebo ne, trik velká propagační sleva. A moc jsem toho nelitoval. Moje dítě odmítá vzít jí bradavky ve svých třech měsících. Hodně jsem to zkusil. Výsledkem bylo, že moje dcera souhlasila s tím, že vezme jen drahé všesilikonové Avents ve formě medvědů, ale jsou těžké a téměř okamžitě vypadnou z mých úst. Tyto dcery bradavek se víceméně líbily. Alespoň je nevyplivla, ale na dlouhou dobu cucal.

Dummy Philips Avent silikonová ortodontická Ultra vzduch 0-6 měsíců. 2 ks. SCF376 / 11

Přesněji, svítí velmi slabě a ne na dlouho. A pokud dáte bradavku na světelný prvek, pak, i když bradavka stále svítí, není to vidět. A tak se v noci stává zcela průhledným a není vůbec vidět.

Dummy Happy Baby silikon s uzávěrem 0-6 měsíců.

Výhodou této figuríny je to, že má víčko a lze ji zavřít. Aventovskie ke mně přišel bez všeho smutného. A tato figurína nevím, kolik bude potřeba, ale když viděli toto mistrovské dílo, rozhodli se, co vzít. Recenze doplním o něco později.

Dummy Canpol ortodontický silikon Wild Nature 6-18 měsíců. 23/286

Dříve používal další figurínu z Canpolu. Viděl jsem to, rozhodl se koupit, vyzkoušet nový design a formu. Okamžitě vyšla, nevyplivla to. Pohodlný tvar, dobrý design, dobrý kroužek, normálně připevněný. Používáme ji asi měsíc a půl - figurína je ve stejném stavu, nezměnila barvu ani tvar.

AVENT SILICONE DRY 0-6MES N2 / SCF182 / 12

Druh zboží:Dětské zboží
Výrobce:Philips Consumer Lifestyle B.V.
Země původu:Velká Británie / Nizozemsko
Forma vydání a balení:silikonová figurína 2 ks v balení
Udržujte mimo dosah dětí:Ano
Všechny podobné produkty

Stručně o produktu

Kategorie
Podkategorie
Značka
Stáří
Všechny specifikace

Avent silikonové figuríny 0-6měsíce n2 / scf182 / 12 návod k použití

Struktura

Vsuvka: Silikon, bez BPA

Zařízení

Sada obsahuje:

• Silikonová bradavka - 2ks.

• Nasazovací ochranné víčko: 2 ks

Popis

Figuríny Philips Avent Classic Series - klasický, osvědčený čas. Figuríny jsou navrženy pro pohodlí dítěte kdykoli a jsou prezentovány v různých designových variantách. Vsuvky všech dudlíků PhilipsAvent jsou vyrobeny ze silikonu - ideální materiál bez chuti a zápachu, který nereaguje se slinami a proto na rozdíl od latexu nezpůsobuje alergie. Figurína je vybavena držákem prstence, náustek má větrací otvory, které pomáhají zabránit podráždění citlivé pokožky dítěte. Z důvodu hygieny a bezpečnosti vyměňte figuríny každé 4 týdny..

1. Hygiena a pohodlí

Dudlíky Philips Avent mají symetrický nepřilnavý dudlík a ochranný kryt, který udržuje dudlík čistý.

Výrobky mohou být sterilizovány.

Naše symetrická měkká silikonová bradavka bere v úvahu přirozený vývoj patra, zubů a dásní dítěte..

3. Spolehlivá kvalita výroby

Dummy vyrobený v továrně ve Velké Británii. Komfort vašeho dítěte je v bezpečných rukou.

Ortodontická symetrická měkká bradavka

9 z 10 dětí vezme figurínu Philips Avent snadno *

* Figurína Philips Avent je odebrána 9 z 10 dětí (podle výsledků online testování provedeného ve Velké Británii v roce 2012 za účasti 100 matek)

• Vhodné do myčky nádobí Ano

• Lze sterilizovat Ano

Prodejní funkce

Zvláštní podmínky

Před použitím si přečtěte pokyny.

Indikace

Určeno pro kojence ve věku 0-6 měsíců

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost k materiálům produktu.

  • Můžete si koupit Avent dětský fiktivní silikon 0-6měsíc n2 / scf182 / 12 v Moskvě v lékárně vhodné pro vás zadáním objednávky na Apteka.RU.
  • Cena silikonových figurín Avent 0-6měsíců n2 / scf182 / 12 v Moskvě - 445,00 rublů.
  • Návod k použití dudlíkového silikonu Avent 0-6měsíc n2 / scf182 / 12.

Zde můžete vidět nejbližší dodací místa v Moskvě.

Philips Avent bradavkový silikonový „klasický“ 0-6 měsíců. (balení 2ks)

Jak získat klubovou kartu OLANT?

Při první objednávce v internetovém obchodě nebo nákupu v maloobchodním řetězci Olant obdržíte akumulační kartu člena klubu, která vám dá příležitost k dalšímu nákupu se slevou až 10%. Karta musí být „propojena“ s vaším účtem na webových stránkách olant-shop.ru - v tomto případě začne sbírání slev již od příštího nákupu.

Kód dodavatele:SCF170 / 18
Přepravní hmotnost (kg):0,05
Objem balení (m3):0,0006
Jméno značky:Philips Avent
Producentská země:SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

Fiktivní silikon Philips Avent "Classic" 0-6 měsíců. (2 ks)

Proces sání má uklidňující účinek na kojence, proto figurína někdy pomáhá uklidnit dítě, když se zdá, že nic jiného nefunguje. Pro tento produkt není možné předem vybrat barvu..

Matka, která dala dítěti figurínu Philips AVENT, si nemůže dělat starosti: symetrická bradavka ve tvaru kapky nenarušuje přirozený vývoj zubů a dásní. Okraj figuríny má větrací otvory, které nedovolují akumulaci slin a snižují pravděpodobnost podráždění pokožky dítěte. Ochranný kryt udržuje bradavku čistou. A konečně samotná bradavka je vyrobena z odolného, ​​odolného, ​​hygienického materiálu - silikonu. Nyní jsou dudlíky Philips AVENT ještě bezpečnější: okraj nového dudlíku je vyroben z materiálu Tritan, který neobsahuje bisfenol A.

- Ortodontické, symetrické odnímatelné bradavky
- Bez zápachu a chuti
- Pohodlné silikonové bradavky
- Bezpečnost
- Držák pojistného kroužku
- Hygiena
- Zaklapávací víčko
- Lze sterilizovat
- Lze mýt v myčce na nádobí

Fiktivní silikon Philips Avent "Classic" 0-6 měsíců. (2 ks)

Proces sání má uklidňující účinek na kojence, proto figurína někdy pomáhá uklidnit dítě, když se zdá, že nic jiného nefunguje. Pro tento produkt není možné předem vybrat barvu..

Matka, která dala dítěti figurínu Philips AVENT, si nemůže dělat starosti: symetrická bradavka ve tvaru kapky nenarušuje přirozený vývoj zubů a dásní. Okraj figuríny má větrací otvory, které nedovolují akumulaci slin a snižují pravděpodobnost podráždění pokožky dítěte. Ochranný kryt udržuje bradavku čistou. A konečně samotná bradavka je vyrobena z odolného, ​​odolného, ​​hygienického materiálu - silikonu. Nyní jsou dudlíky Philips AVENT ještě bezpečnější: okraj nového dudlíku je vyroben z materiálu Tritan, který neobsahuje bisfenol A.

- Ortodontické, symetrické odnímatelné bradavky
- Bez zápachu a chuti
- Pohodlné silikonové bradavky
- Bezpečnost
- Držák pojistného kroužku
- Hygiena
- Zaklapávací víčko
- Lze sterilizovat
- Lze mýt v myčce na nádobí

Dummy Avent pro novorozence

Silikonový dudlík Avent (0-6 měsíců, 2 ks) (Aven.

Figurína bradavek Avent s ochranným silikonem (0-3 měsíce, 2ks.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Philips AVENT Přírodní polypropylenová láhev 125 m.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT SCF2.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Night.

Philips AVENT Polypropylenové láhve Přírodní 260 ml.

Dummy silikon klasický Philips AVENT Soothie.

Philips AVENT Přírodní polypropylenová láhev 260 m.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Mini S.

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Avent fiktivní silikon. design 6-18 měsíců. N2

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Mini.

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Philips AVENT Přírodní bradavkový silikon 0m + 2ks SCF651.

Philips Dětská souprava Avent Natural SCD290 / 01

Dummy silikonový anatomický saze Baby Baby.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Fiktivní silikonová ortodontická ortodontická Chicco Physio Soft.

Philips Avent Natural Baby Set

Dummy Avent FreeFlow silikon od 0 do 6 měsíců. (1 PC)

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Soothi.

Silikonový dudlík pro novorozence AVENT Philips Natu.

Philips AVENT Přírodní ošetřovatelská sada Natural.

Philips Avent dětská souprava SCD290 / 01

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Fiktivní silikonový anatomický Philips AVENT Ultra.

Mini figurína Avent Mini SCF151 / 02 silikon, od narození

Dummy silikonový klasický Canpol Babies Space 0.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Avent set d / novorozené polypropylenové láhve 125.

Avent bradavka pro novorozence 03.22.02.8281

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Fiktivní silikonová ortodontická ortodontická Chicco Physio Comf.

Dummy silikonový ortodontický ortodontický Philips AVENT Ultr.

Philips AVENT Přírodní bradavkový silikon 0m + (2 ks.) SCF.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Philips Avent Natural Baby Dudlík (2 ks)

Fiktivní silikonový anatomický Philips AVENT Ultra.

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Dummy silikonový anatomický Canpol Babies Little.

Silikon Dummy Avent Freeflow SCF186 / 23, od 18 měsíců

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Sada Philips AVENT Novorozence.

Fiktivní silikonový anatomický Philips AVENT Ultra.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Classi.

Avent Nipple pro novorozence N2

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Falešný silikonový anatomický Philips AVENT Freefl.

Dummy silikonový anatomický Philips AVENT Night.

Philips AVENT Bradavka pro novorozence (řada Natural).

Philips AVENT Classic ošetřovatelská sada Classic.

Philips AVENT Classic ošetřovatelská sada Classic.

Avent bradavky, Dummy

Rozšířené vyhledávání značek

  • Položek na stránce
  • dvacet
  • padesáti
  • 100

Poslední prodejní cena

Poslední prodejní cena

Poslední prodejní cena

Poslední prodejní cena

Poslední prodejní cena

Požádejte o zpětné volání

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 19:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 18:00.

Zadejte objednávku jedním kliknutím

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 17:00.

Zadejte objednávku jedním kliknutím

Stačí zanechat své telefonní číslo a náš poradce vás bude kontaktovat od pondělí do pátku od 10:00 do 20:00, v sobotu a neděli od 11:00 do 17:00.

Získání slevy je snadné!

Pokud jste se již na našem webu zaregistrovali, přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla.

Pokud jste na webu poprvé, musíte se zaregistrovat.

Pouze pro stálé zákazníky jsou k dispozici další slevy na více než 1000 produktů.!

Používáme cookies (cookies), abychom zlepšili použitelnost vašeho webu..

Pokračováním v používání webu vyjadřujete souhlas s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

Silikonové dudlíky Philips Avent Classic SCF170 / 18, 0-6, 2ks.

Dummy AVENT je dokonale symetrický. I když se to otočí v ústech dítěte, přirozený vývoj kousnutí, zubů a dásní není narušen. Ortodontický tvar bradavky přispívá k vytvoření správného skusu. Dudlíky AVENT umožňují sterilizaci parou. Každá figurína má ochranný uzávěr se západkou, který umožňuje udržovat figurínu sterilní až do použití. Liší se tvarem plastového ráfku. Včetně 2 dudlíků.

Philips Avent se specializuje na výrobu dětských výrobků: nádobí, lahvičky na krmení, dudlíky a dudlíky, odsávačky, dětské monitory, dětské monitory a mnoho dalšího.

Navzdory obrovské konkurenci v těchto kategoriích je Avent po desetiletí lídrem. Maminky vědí, že při výběru produktů této značky dávají přednost vysoké kvalitě, potvrzené mnohaletými zkušenostmi a specialisty v oblasti dětství. Široký sortiment prezentovaný na Helptomamě dokazuje, že lidé se širokou škálou chutí si mohou vybrat a koupit produkty Avent..

Všechny výrobky jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují bifenol A.

Hotline pro spotřebitelské produkty Philips Avent: 8800-200-0880. Podle čísla můžete také zadat adresy všech servisních středisek. Horká linka je otevřena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Volání z mobilních a pevných telefonů na číslo z jakéhokoli regionu Ruska je zdarma.

Silikonová figurína Avent 0-6 měsíců

aplikace

Silikonová figurína Free Flow má symetrickou bradavku ve tvaru kapky, která nenarušuje přirozený vývoj zubů a dásní u dětí od narození do 6 měsíců

Jmenování

Matka, která dala dítěti Aventovi figurku, si nemůže dělat starosti: stlačitelné bradavky figurín Avent jsou fyziologického a absolutně symetrického tvaru, takže i když se figurína převrátí v ústech dítěte, nebude narušen přirozený vývoj zubů a dásní..

Okraj figuríny má větrací otvory, které nedovolují akumulaci slin a snižují pravděpodobnost podráždění pokožky dítěte. Šest otvorů v zakřiveném okraji vytváří pohodlí pro vaše dítě. Ochranný kryt udržuje bradavku čistou.

Figuríny nemají chuť ani vůni, takže děti je berou ochotněji. Měkký, hladký, průhledný, snadno se čistí. Vybaven kroužky bezpečnostní kliky. Doporučený věk pro děti od narození.

Hlavní vlastnosti

Vsuvka nemá ani chuť, ani zápach, takže děti to berou ochotněji.

Měkký, hladký, průhledný, snadno se čistí.

Funkce

Vyrobeno z polyethersulfonu - bez BPA (bez BPA).

6 větracích otvorů v figurínovém okraji.

Zvyšuje cirkulaci vzduchu pro větší pohodlí.

Ortodontická symetrická vyměnitelná bradavka.

Snap cap.

Bezpečnostní kroužek.

Zvláštní doporučení

Před prvním použitím figurínu omyjte a uvařte. Pravidelně umývejte v horké mýdlové vodě a poté je důkladně opláchněte čistou vodou. K detekci trhlin by měla být figurína vždy zkontrolována tahem bradavky. Pokud je figurína lepkavá, napnutá, prasklá nebo vykazuje známky opotřebení, pravidelně ji kontrolujte a vyměňujte..

Popis

Silikonová figurína Free Flow má symetrickou bradavku ve tvaru kapky, která nenarušuje přirozený vývoj zubů a dásní u dětí od 6 do 18 měsíců.

Okraj figuríny má větrací otvory, které nedovolují akumulaci slin a snižují pravděpodobnost podráždění pokožky dítěte. Ochranný kryt udržuje bradavku čistou. A konečně samotná bradavka je vyrobena z odolného, ​​odolného, ​​hygienického materiálu - silikonu. Nyní jsou figuríny ještě bezpečnější: okraj nové figuríny je vyroben z materiálu Tritan, který neobsahuje bisfenol A.

Figurína bradavky Philips Avent silikonová ortodontická ortodontická 6-18 měsíců

Zakoupeno 424krát

Díky technologii FlexiFit náustek sleduje přirozené obrysy obličeje a poskytuje pohodlí. Figurína méně dráždí pokožku dítěte a zanechává na něm méně stop. Zaoblený podbradník minimalizuje tlak pro pohodlí dítěte a jemné vystavení pokožce tváří. V figurínových podbradích je 6 větracích otvorů pro lepší cirkulaci vzduchu a snížené podráždění kůže.
Díky sametové silikonové bradavce dítě snadno vezme ultra měkký dudlík Philips Avent. Měkká silikonová bradavka se symetrickým tvarem umožňuje přirozený vývoj patra, zubů a dásní dítěte. Díky pouzdru můžete snadno sterilizovat figurínu v mikrovlnné troubě a udržovat ji sterilní mimo domov.

Články O Neplodnosti