Hlavní Testy

Velmi drahé a nejmodernější kočárky pro děti

Častěji než ne, staré pořekadlo je v životě pravda - dostanete to, za co platíte. Ale za jakým účelem?

Proč jsou drahé dětské kočárky drahé? Může to být spousta věcí, ale obvykle jde o materiály, často o kůži, mohou to být kola, která jsou často velká a velmi trvanlivá, a to může být počet doplňků, které jsou k dispozici. Samozřejmě, pokud si chcete koupit registrovanou značku, možná jeden z nejdražších návrhářských kočárků na trhu, zaplatíte také za značku.

Stojí to za to utratit velké množství peněz za nejdražší kočárek? Jedná se o osobní rozhodnutí a představa nejdražšího kočárku jedné osoby může být myšlenka jiné osoby na levný!

Pokud chcete utratit peníze a získat na oplátku špičkovou kvalitu, podívejte se na naše recenze na nejdražší kočárky v letech 2020–2021.

Drahé Kočárek značky

Stříbrný kříž

Dlouho známý jako zlatý standard pro kočárky, kočárky Silver Cross byly spatřeny celebritami po celá desetiletí. Jedná se o jednu z nejdražších kočárkových značek na světě, jsou však klasické, nadčasové a sofistikované. Společnost se dokonce spojila s ikonickou značkou Aston Martin na vývoji Silver Cross Aston Martin Surf 2 a vytvořila nejdražší kočárek na trhu..

Bubák

Bugaboo je nizozemská společnost, která funguje již mnoho let a dělají z dětských kočárků vynikající kvalitu a drahé! Jeden konkrétní model na jejich seznamu byl vyvinut nadací Andyho Warhola, která zdobí kočárky s nejvíce epickými otisky kultovního návrháře..

Orbit dítě

Jedna z nejdražších značek kočárku na hlavním trhu, uvidíte, že mnoho osobností tlačí kočárek patřící této značce, včetně Orbit Baby O2, jedné z jejich nejpopulárnějších možností.

Nejdražší dětský kočárek

Recenze kočárku Silver Cross Balmoral Pram

Snad nejdražší kočárek na světě a od jedné z nejdražších značek na světě je Silver Cross Balmoral. Pokud hledáte nejdražší dětský kočárek, pak by měl mít mnoho funkcí, které tento model má. Stačí se podívat na její fotografii, abyste viděli, že je to klasický styl, ikonický a nikdy nevyjde z módy.

Toto je ikonický design a model, který britská královská rodina používá po celá desetiletí. Místo se ve skutečnosti nazývá „posádka“ a je vyrobeno z oceli s ručně vyrobeným podvozkem pro pohodlí a hladkou jízdu. K dispozici jsou ruční kola a kožené zavěšovací pásy pro další funkce a hodí se od narození, což mu dává dobrý život.

Kočárek má rukojeť z masivního dřeva, která má velmi lesklý a lesklý povrch. Jednoduše řečeno, je to jen úžasný kočárek ve vzhledu, což dokazuje, že pokud chcete eleganci, musíte za to opravdu zaplatit! Pamatujte, že Silver Cross opravdu vyrobil nejdražší kočárek vůbec.

Nejdražší kočárky na světě

Děti jsou květy života. Rodiče je milují a snaží se dát vše nejlepší. Ale někdy taková láska stojí neuvěřitelné peníze. A první věc, kterou utratí matky a otcové, jsou kočárky. A my ve Vivevě jsme se rozhodli představit vám ty nejdražší z nich.


HARTAN Racer GTX XL - standardně 75 000 rublů
Při pohledu na tento kočárek je obtížné předpokládat, že jeho cena se v závislosti na konfiguraci blíží sto tisíc rublů. Ale za teleskopickou rukojeť a kola, která se nebojí propíchnutí, musíte zaplatit přesně tuto částku. Hmotnost je 16,5 kilogramů, což je pro kočárku hodně.


Bugaboo Cameleon od Bas Kosters - 83 000 rublů
Pokud vidíte kočárek, ze kterého se ve vašich očích vlní a zobrazuje něco nepochopitelného, ​​připusťte, že v moderním umění nic nerozumíte. Zde je kočárek Bugaboo Cameleon, jehož myšlenka malovat obaly patří módnímu holandskému designérovi Bas Costersovi. Pouze 9 modelů tří typů bylo propuštěno a představeno veřejnosti na Mercedes-Benz Fashion Week v Amsterdamu. Mimochodem, po zahájení spolupráce s Bugaboo již v roce 2005, Costers již vydal dvě omezené řady návrhářských kočárků.


Stokke Xplory v5 - 85 000 rublů
Za jedinečnou futuristickou siluetu bude muset Stokke Xplory zaplatit slušnou částku. A to je jen pro kočárek. Pokud si chcete koupit kabelku, brašnu a autosedačku, budete muset rozložit dalších 40 tisíc. A s celou sadou dalšího příslušenství bude cena vyšší než 150 tisíc rublů. Hmotnost potěší maminky, které se rozhodnou pro tuto společnost - pouze 12 kilogramů.


Mima Xari 3 v 1 - 86 000 rublech
Podobně jako předchozí vzhled, hmotnost (11,2 kg) a cena. Od profesionálů - za tuto částku dostanete nejen kolébku a pěší blok, ale také autosedačku.


iCandy pro Land Rover - 11 000 000 rublů
Společný vývoj iCandy a Land Rover. Skutečnost, že se na tvorbě podílela britská automobilová společnost, je možné, i když s obtížemi, uhodnout z textilního vzoru ve formě voštin (spojení s přední mřížkou automobilu). A samozřejmě, podle nápisu na rukojeti, k jehož výzdobě se ujišťují, že jsou použity stejné materiály jako v interiéru SUV. Rozdíl v ceně oproti obvyklému modelu iCandy je 40 tisíc rublů a tuto dětskou dopravu můžete doporučit pouze majitelům samotné Land Rover


Orbit Baby System - 123 000 rublů
Všechno je zde jednoduché - kupujete si prémiový základní model kočárku a kupujete za něj další prémiové moduly, jak dítě vyroste do 4 let. Skutečný konvertibilní kočárek za slušnou cenu se systémem Paparazzi Shield ™, který vám umožní snadno vytáhnout nylon s vysokou pevností z hledí na zábradlí. Můžete to doporučit veřejným lidem, kteří se nechtějí chlubit svým dítětem.


Cybex Priam Jeremy Scott - 200 000 rublů.
Další kočárek, uvolněný s pomocí návrháře. Tentokrát spolupracovali Cybex a extravagantní designér Jeremy Scott. Výsledkem byly zlaté křídla, rám, nápisy a cena, která se zvýšila o 90 tisíc rublů. Ačkoli každá maminka ocení hmotnost 12 kilogramů.


Mladý kočárek Versace - 253 000 rublů
Jako základ převzal standardní model výrobce dětského zboží Peg-Pegero a módní dům Versace vydal zcela aktualizovaný VIP kočárek založený na materiálech. A současně se zvýšila cena 200 tisíc rublů. Jak jinak? Opravdu, za tyto peníze, máma dostává navíc stylovou tašku na dětské věci.


Hesba Condor Coupe deLux Vip - 259 999 rublů
Jen elitní kočárek o hmotnosti 18 kilogramů pravé kůže, ručně smontovaný německým výrobcem. Nic víc přidat.


Kid Kustoms 'Roddler - až 256 000 rublů v závislosti na konfiguraci
Šokující dětské vozidlo, sestavené ručně, jako většina kočárků za stejnou částku. Podvozek z nerezové oceli používaný v podvozku moderních letadel. Doporučují nákup příslušenství, jako je DVD. Na přání si můžete objednat čalounění z pythonu, rejnoka nebo krávy. Charakteristický rys: s pohybem zápěstí se kočárek promění v elegantní kolo.


Silver Cross Balmoral - 350 000 rublů
Luxusní vozidlo s vytápěním, navigací a spoustou senzorů pro sledování stavu dítěte. Doporučuje se zakoupit lidem, kteří jsou ve spojení s královskou rodinou země vlastnící rodinný hrad. Protože 37 kilogramů bude problematické táhnout do devátého patra s volným výtahem. Ano, a u vchodu do výškové budovy se doporučuje, aby ji neopouštěla ​​bez dozoru.

Pokud se vám tento model nelíbí, protože „jej má každý“, doporučujeme přidat dalších 100 tisíc a zakoupit chromovaný křížový balmoral na zakázku. V sadě na to budou vyřezány dva talíře na gravírování. Na jedné bude napsáno jméno vašeho dítěte a na druhé sériové číslo kočárku.

Silver Cross Silver Shadow - 680 000 rublů
Pokud nejste s barvami spokojeni, můžete vždy jednat jako obchodník z Jihoafrické republiky a koupit si kočárek stejné společnosti, ale jiného modelu. Všechny jeho detaily jsou pokryty 24 karátovým zlatem a kolébka z pravé kůže je zdobena hermelínem. V případě potřeby bude do systému přidán zvukový systém, který dítě utratí.


Aprica pro Fendi Medic Cincilla - 1.700.000 rublů
Tento kočárek je na prvním místě v našem výběru. A to vše proto, že se návrháři z Fendi rozhodli, že by byl skvělý nápad vyrobit na kolečkách kožich. Pomohla jim společnost Aprica, která poskytovala podvozek, a sto činčíl. Je vyrobeno přesně na objednávku. Možná proto ji zaměstnanci Vivevy nikdy nesetkali v ulicích kterékoli země na světě..


Jaký kočárek ze sbírky se vám líbil a který z nich považujete za hrozný??

10 nejlepších dětských kočárků

Kočárky v prémiovém segmentu se vyznačují především velmi vysokou cenou. Úplně však ospravedlňují všechny své nuly na cenovce. Nejprve ze všech nejkvalitnějších materiálů, z nichž je kočárek vyroben. Všechny tkáně jsou hypoalergenní, umožňují pokožce dítěte dýchat a při zachování pohodlného teplotního režimu jsou chráněny před ultrafialovým paprskem, a proto si i po letech používání zachovávají reprezentativní vzhled. A všechny mechanismy jsou vysoce spolehlivé..

Evropští návrháři také zdůrazňují stylový vzhled kočárku, který splňuje všechny moderní módní trendy. Takové modely opravdu vypadají drahé a solidní, a co je nejdůležitější, pohodlí a pohodlí během procházky jsou poskytovány jak mamince, tak i dítěti. Výrobce také vždy poskytuje plnou záruku na takové kočárky, takže v případě poruchy dojde k záchraně servisní středisko.

Aby nedošlo k záměně při výběru kočárku v obchodě, měli byste nejprve vědět, jak existují jejich typy:

 • Kolébka. Tato forma kočárku se používá od narození do asi šesti měsíců, protože dítě stále neví, jak sedět, a většinu času tráví ve snu. Někdy tento model může kolébku dobře nahradit.
 • Chůze. Kočárky jsou určeny pro děti od šesti měsíců do 3 let. Protože v mladém věku, děti stále rádi spí během procházky, většina modelů v této kategorii je vybavena sedadly, ve kterých lze zadní polohu nastavit do vodorovné polohy. Ve stejné kategorii kočárky na hole.
 • Modulární. Tento typ kočárků je dnes nejoblíbenější, protože Kombinuje kolébku a procházku, které jsou prezentovány ve formě výměnných jednotek namontovaných na podvozku. Je to pohodlné a praktické, protože není třeba kupovat dva samostatné objemné kočárky, ale použijte jeden kompaktní. Někdy je kompletní s výše uvedenými moduly, autosedačka může jít.

Výrobci prémiových kočárků se starají o své zákazníky, a proto lze většinu modelů snadno převést z kočárků na kočárky pro dvojčata nebo počasí, přičemž druhou jednotku nastavíte nad nebo pod hlavní.

Každý detail v kočárcích tohoto segmentu je promyšlen do nejmenších detailů, takže celá struktura funguje hladce a nezpůsobuje žádné nepohodlí během používání. Jaké další parametry a funkce byste měli při výběru tohoto produktu věnovat pozornost:

 • Kola Většina invalidních vozíků nyní obsahuje kola naplněná pěnou nebo speciálním gelem. Je nemožné je propíchnout a není třeba je opravovat. Přestože někteří výrobci stále preferují běžné gumové nafukovací komory. Přední kola musí být také otočná s možností upevnění, pro větší manévrovatelnost, a zadní kola jsou velká, aby byla zajištěna vysoká běžka na nerovném povrchu.
 • Amortizace. Aby hrboly a jámy nerušily citlivý spánek dítěte, musí být na kočárku nainstalován odpisový systém. Nejúčinnější - nezávislé na každém ze 4 kol.
 • Pero. Pravděpodobně nejenom mamka bude používat kočárek, ale také několik dalších lidí (alespoň táta, prarodiče). Aby byla pohodlná pro všechny, měla by být rukojeť kočárku výškově nastavitelná a pokud možno také v úhlu sklonu..
 • Příslušenství Další příslušenství nese velké funkční zatížení, ale pomáhá usnadnit a praktičtější používání kočárku. V konfiguraci lze nalézt takové doplňky, jako je taška pro mámu, držák na šálek, dešťová pokrývka a síť proti komárům, potahy na nohy, potah na kočárek po složení, adaptéry na další bloky atd..

Představujeme vám hodnocení roku 2019, které obsahuje 10 nejlepších kočárků z prvotřídní třídy. Všechny modely odpovídají současným trendům a požadavkům a jsou vybírány našimi odborníky na základě hodnocení a hodnocení zákazníků..

Hodnocení (2019)Ceny, ₽Země
1. Cybex Priam Lux (3 v 1)od 120 000₽Německo
2. Hartan Racer GTX XL (2 v 1)od 88 000₽Německo
3. Gesslein Indy Bubble (2 v 1)od 76 000₽Německo
4. Bebecar Stylo Class (2 v 1)od 87 000₽Portugalsko
5. Silver Cross Wave (2 v 1)od 85 000₽Spojené království
6. Stokke Trailz (2 v 1)od 85 000₽Norsko
7. Studio Joolz Geo2 (2 v 1)od 82 000₽Holandsko
8. Silver Cross Surf 2 (2 v 1)od 73 000₽Spojené království
9. Bugaboo Donkey Twin (2 v 1)od 130 000₽Čína
10. THULE Elegantní (2 v 1)od 68 000₽Švédsko

10 THULE Elegant (2 v 1)


Neuvěřitelně elegantní městský model 2 v 1 pro děti od narození do 4 let od výrobce ze Švédska THULE Sleek otevírá hodnocení. Je určen pro jedno dítě, dvojčata nebo počasí, protože tento kočárek má schopnost instalovat dvě jednotky najednou. Níže je prostorná a pohodlná dětská postýlka s větraným dnem, kompaktní vycházkový blok nahoře, nastavitelný ve 3 polohách (zcela svislý, zcela vodorovný a mezi nimi uprostřed). Standardně lze tyto moduly instalovat pouze v tomto pořadí, jejich výměna nebude fungovat, protože Montážní adaptéry mají různé tvary. Po zakoupení dalších bloků je však možné kombinovat v libovolném pořadí (například obě kolébky nebo obě procházky).

Kočárek je nabízen v klasických barvách: černá, šedá, modrá a červená. Materiály, ze kterých je model vyroben, jsou vysoce kvalitní, látka je vyrobena s UV ochranou. Upevnění mnoha detailů (košové okno, zábal na kolébce, průhledové okno v kapuci atd.) Je provedeno na magnetech, je to neuvěřitelně pohodlné, protože za prvé, je tichý a za druhé, rychlý a praktický.

Výšku kapuce lze nastavit tak, aby hledí nezasahovalo ani do největšího dítěte. Rozsah nastavení rukojeti je 21,5 cm, proto je zajištěno pohodlí pro chůzi pro rodiče s malou postavou i vysokou. Odpisy na všech 4 kolech zcela potlačují všechny otřesy, ke kterým dochází během pohybu, a reflexní prvky na discích zajišťují bezpečnost ve tmě.

 • Reflexní části kolové.
 • Široký brzdový pedál.
 • Koš na zip.
 • Nárazník se otevírá z jakékoli strany.
 • Schopnost instalovat dva bloky současně.
 • Montáž dílů na magnety.
 • Vysoká kvalita.
 • Nevhodné bezpečnostní pásy.
 • Bloky nelze zaměnit.

9 Bugaboo Donkey Twin (2 v 1)


Devátá linie hodnocení jde do celkového modelu 2 v 1 pro dvojčata Bugaboo Donkey Twin. Bloky nezávislé na sobě jsou umístěny v systému „vedle sebe“. Součástí jsou dvě kolébky a dva chodící moduly. Všechny z nich lze snadno nainstalovat jedním kliknutím v různých kombinacích, polohách a směrech. Proto lze tento kočárek použít pro dvojčata nebo počasí od narození do 4 let. Může se ale také změnit na jediný model, přičemž zůstane pouze jedna jednotka, lehce pohne podvozkem a na druhou stranu vydrží velký košík na zavazadla, který vydrží až 10 kg. Je také možné dodat kojenecké nosiče, které lze zakoupit samostatně s adaptéry..

Posuvné kapuce jsou odnímatelné, používají se jak na kolébce, tak na procházce. To znamená, že pokud se rozhodnete změnit kolébku na chodící blok, musíte od ní odepnout kapotu a přesunout ji do rámu chodícího modulu a naopak. Kromě toho, pokud vás omrzí barva kapuce, můžete si ji koupit v jiných odstínech a měnit ji na jednom nebo obou blocích v závislosti na náladě.

Kočárek sám vypadá velmi stylově a nákladně, vyrobený z materiálů odolných vůči UV záření. Hliníkový podvozek sedí na čtyřech velkých pěnových kolech..

 • Úzký.
 • Bloky jsou nainstalovány v obou směrech..
 • Kožené vložky.
 • Prostorný koš.
 • PU pěnová kola.
 • Odnímatelná kapuce.
 • Snadné skládání.

8 Silver Cross Surf 2 (2 v 1)


Na osmém místě v žebříčku je modulární kočárek se 2 zaměnitelnými bloky Silver Cross Surf 2. Tento model je v prodeji ve velkém počtu jasných a šťavnatých monochromatických barev. Mezi nimi jsou malina, vápno, lilek, jasně žlutá, jasně modrá a další. Na podvozku jsou také možnosti ve stříbrných nebo grafitových odstínech. Neuvěřitelně stylový design a design kočárku nenechají nikoho lhostejným.

Jeho hmotnost je 11,3 kg, takové lehkosti je dosaženo díky rámu vyrobenému ze slitiny hořčíku, není těžký a současně odolný. Mechanismus se rychle vyvíjí jednou rukou. Zahrnuty jsou měkké plyšové matrace pro kolébku i pro procházky. Dalším volitelným příslušenstvím je držák na šálek, taška pro mámu a dešťová pokrývka na procházku. Jak však mnoho matek poznamenává, na ruskou zimu bohužel nestačí oteplování poskytované Brity. Musím použít další matrace, koberečky a teplé kombinézy.

Umístění kol je neobvyklé. Zadek je velmi velký a přední část je velmi malá s malou vzdáleností od sebe, díky tomuto designu se kočárek ukázal jako velmi ovladatelný, ale trpělivost na nerovných površích trpěla. Výrobce také navrhuje nahradit přední dvě malá kola jedním velkým, ale z takového „rošádu“ to nebude o mnoho lepší..

 • Světlé barvy.
 • Včetně matrace.
 • Rám z hořčíkové slitiny.
 • Pětibodové bezpečnostní pásy.
 • Hypoalergenní materiály.
 • Lze prát.
 • Nízké strany u kolébky.
 • Špatný kříž.
 • Na naše zimy není dost teplo.

7 Joolz Geo2 Studio (2 v 1)


Na sedmém místě je univerzální kočárek - prémiové „SUV“ Joolz Geo2 Studio (2 v 1). Za jakýchkoli silničních podmínek získala své jméno za opravdu vysoký kříž. Může snadno překonat hranice, a dokonce i závěje, pro to nemusíte ani vynaložit velké úsilí, můžete je ovládat jednou rukou. Polyuretanová pěnová kola nelze propíchnout a skryté odpružení (to znamená, že mechanismy jsou chráněny před prachem, nečistotami, oblázky atd.) Zajišťují hladký chod na jakémkoli povrchu.

Výjimečnost kočárku spočívá v tom, že výška chodícího bloku je na úrovni stolu, takže může snadno nahradit krmnou židli, když jste v restauraci nebo na večírku. Rodiče potěší také nákupním košem XL, který vydrží až 10 kg.

Design je sofistikovaný a výstižný, formy všech detailů jsou zjednodušené. Materiály, z nichž jsou vyrobeny bloky nejvyšší kvality, jsou hypoalergenní a odolné vůči vyblednutí. Výškově nastavitelný nárazník a rukojeť jsou zdobeny ekologickou kůží a zdobeny jedinečným prošíváním..

Při nákupu dalších bloků, které jsou nainstalovány na místě koše, lze tento model použít také jako kočárek pro dvojčata nebo počasí.

 • Skryté odpisy.
 • Nákupní košík XL.
 • V kolébce jsou smyčky na hračky.
 • Vysoký blok chůze.
 • Unikátní šití.
 • Vysoký kříž.

6 Stokke Trailz (2 v 1)


Na šesté pozici je další terénní vozidlo Stokke Trailz (2 v 1). Zákazníci oceňují tento model za dobrou schopnost běžet na jakékoli silnici, včetně písku, sněhu, oblázků atd. Tento kočárek je proto ideální pro aktivní rodiče, kteří rádi cestují. Tohoto terénního vozidla je dosaženo hlavně díky velkým nafukovacím kolům (Terrain nebo Classic). Ale to je také jejich mínus, vyžadují neustálé výměny.

Pro pohodlí rodičů poskytuje tento model možnost nastavení nejen výšky držadla, ale také úhlu jeho sklonu, který se často nenachází ani u invalidních vozíků z prémiového segmentu. Kolébka pro dítě je velká, dítě se v ní cítí prostorné i v zimních montérkách s přikrývkou. Podvozek kočárku je však také široký, takže se do některých výtahů nehodí a zabírá mnoho místa, i když je složen.

V pěším bloku je další matrace pro pohodlí nejmenších drobků, které mohou být odstraněny, když dítě vyroste. Moduly namontované na rámu jsou umístěny vysoko, aby usnadnily oční kontakt a komunikaci mezi rodiči a dítětem.

 • Prostorná kolébka.
 • Ergonomická opěrka nohou.
 • Nastavení úhlu rukojeti.
 • Pohodlná rukojeť.
 • Odnímatelný nárazník.
 • Koš vyrobený z nepromokavé textilie.
 • Nafukovací kola.
 • Nesedí do výtahu.

5 stříbrných křížových vln (2 v 1)


Prvních pět otevírá univerzální kočárek pro děti od narození do 3 let Silver Cross Wave (2 v 1). Design modelu je založen na systému One Plus One, který roste s vaší rodinou. Ty. v tomto kočárku je také možnost převést jej z varianty pro jedno dítě na variantu pro dvě děti podle principu „vlaku“. Při nákupu dalších bloků se počet kombinací, ve kterých je můžete použít, zvýší na 16.

Prostorná kolébka s bambusovou podšívkou a ventilačním systémem umožňuje jemnou pokožku dítěte dýchat. Pěší blok je reverzibilní, tj. může být instalován ve dvou směrech: směrem k matce a směrem k silnici. Odolá až 25 kg hmotnosti. Kočárek lze snadno složit i bez vyjmutí této jednotky. Rukojeť a nárazník zdobený ekologickou kůží.

Balíček balíčků je bohatý. Spolu s podvozkem a hlavními moduly obsahuje sada kapuci a pláště pro kolébku a pro pěší blok, matrace v obou blocích, nákupní košík, adaptéry pro autosedačku, konektory pro instalaci druhého modulu, dešťový kryt pro kolébku a pěší blok, držák nápojů, který může instalujte z libovolné strany, moskytiéry a nárazníku.

 • Vybaven systémem „jeden plus jeden“.
 • Hliníkový rám z hliníkové slitiny hořčíku.
 • Vycházkový blok vydrží až 25 kg.
 • Lze složit pomocí chůze modulu.
 • Podšívka z bambusové kolébky.
 • Cape na nohou v ceně.

4 Bebecar Stylo Class (2 v 1)


Čtvrtá řada hodnocení jde do modelu, radikálně odlišného od ostatních, vyrobeného v retro stylu Bebecar Stylo Class (2 v 1). Vrcholem tohoto kočárku jsou samozřejmě jeho kola: velká bílá, vyrobená z lisované pryže, na paprskech. Sortiment obsahuje velké množství různých barev samotného kočárku, všechny v nejjemnějších pastelových odstínech. V kombinaci s takovými koly a chromovým rámem je vytvořen neuvěřitelně lehký a jemný design, který uspokojí každou mladou matku.

Všechny materiály, z nichž je kočárek vyroben, jsou bezpečné, šetrné k životnímu prostředí a splňují všechny normy, tkanina neklesne a jednotlivé části lze prát při teplotě 30 stupňů. Samotný kočárek je díky oválnému rámu vysoce odolný, díky měkkým pružinovým tlumičům nárazů a uzavřeným ocelovým valivým ložiskům je dosaženo plynulé jízdy.

Bohužel, ve většině recenzí si zákazníci stěžují na velkou hmotnost kočárku, takže bude obtížné jej používat v domě bez výtahu. Ale jak se říká, krása vyžaduje oběť.

 • Jemné barvy.
 • Design.
 • Oválná část rámu.
 • Ortopedické lůžko.
 • Ergonomická bio potažená rukojeť.
 • Kola lze snadno vyjmout a nasadit..

3 Gesslein Indy Bubble (2 v 1)


První tři otevírá vysoce kvalitní „německá“ Gesslein Indy Bubble (2 v 1). Tento kočárek lze bezpečně nazvat transformátorem i modulárním. Protože Chcete-li změnit směr, kterým čelíte své matce nebo silnici, můžete bloky nejen znovu nainstalovat, ale jednoduše vyhodit rukojeť z ekologicky šetrné ruční kůže s možností nastavení výšky..

Zvláštností tohoto modelu je matrace, kterou je kolébka vybavena. Je vyroben ze speciální hygienické pěny Cellpur pomocí speciálního prášku Tencel. Tato technologie podporuje pohodlné mikroklima v posteli, neumožňuje potení dítěte, poskytuje sucho a vynikající výměnu vzduchu. Tato matrace je ideální i pro děti náchylné k alergiím..

Hladkosti je dosaženo pomocí jedinečných nafukovacích kol Air s gumovým jádrem EVA. Jsou odolné proti opotřebení, přední otočné s možností fixace, pro větší manévrovatelnost. Když je kočárek složen, váží jen velmi málo, může být nesen na rameni, protože k tomu je k dispozici speciální pás.

 • K dispozici je ramenní popruh.
 • Hygienická pěnová matrace.
 • Přejeďte rukojetí.
 • Velká kapuce.
 • Nastavitelný ventilační systém.
 • Unikátní kola.

2 Hartan Racer GTX XL (2 v 1)


Druhým se stává další univerzální model z Německa Hartan Racer GTX XL (2 v 1). Konstrukce a vlastnosti kočárku byly oproti minulým modelům společnosti aktualizovány a vylepšeny. Konkrétně se průměr kol zvětšuje, takže průchodnost kočárku na vysoké úrovni, šířka rámu se zmenšila (pouze 58 cm), díky čemuž se vejde do jakéhokoli výtahu a zvyšuje se výška, ve které jsou bloky instalovány..

Vyjímatelná kolébka je vybavena dvěma kroky, takže ji lze položit na libovolný povrch. Uvnitř je ortopedická matrace vyrobená ze studené pěny Hartan Softline Clima. Jeho tloušťka je asi 2 cm, rychle absorbuje veškerou vlhkost, umožňuje pokožce dítěte zůstat suchou a zajišťuje také správnou tvorbu páteře pro děti. Pro procházky ve tmě jsou v designu navrženy reflexní detaily.

V téměř 100% recenzí tohoto produktu uvedly matky pouze výhody tohoto modelu a nezaznamenaly ani jednu mínus. To je indikátorem velmi vysoké kvality produktu a péče o matku a dítě, s nímž je tento kočárek vyroben..

 • Různé barvy rámu.
 • Odpuzující látka proti vlhkosti.
 • Zvětšený průměr kol.
 • Dva odpisy.
 • Reflexní prvky.
 • Držáky kolébek.
 • Tichá kapuce.

1 Cybex Priam Lux (3 v 1)


Celé první tři byly rozděleny mezi sebou kočárky vyrobené v Německu. To není překvapivé, protože německé modely mají nejvyšší kvalitu a moderní design. A první v našem žebříčku je univerzální modulární kočárek Cybex Priam Lux 3 v 1. Tomuto modelu dávají přednost i celebrity jako David Beckham, Keira Knightley, Cate Blanchet a další..

Kočárek je na podvozku představen ve dvou variantách: terén s širokými koly s běhouny (All Terrain) a městský s úzkými koly s hladkými běhouny (Trekking). Výhody tohoto modelu lze vidět téměř v každém detailu: gelová kola, chráněná před propíchnutím, velmi hluboká kapuce, omyvatelná vložka do stupačky, teleskopická rukojeť, eko-kožená výbava atd..

Hlavní výhodou tohoto kočárku je však autosedačka, která je součástí a nevypadá jako žádná jiná. Můžete ji použít od narození. Mimo vozidlo může být vodorovně rozloženo a namontováno na podvozek. Rám kostry je konstruován podle systému ochrany proti bočním nárazům. Opěrku hlavy lze nainstalovat do 11 různých poloh. Na takové židli se dítě nebude cítit horší než ve standardním vycházkovém bloku nebo kolébce.

 • Včetně autosedačky.
 • Gelová kola.
 • Skládací autosedačka.
 • Dva typy kol z čeho vybírat.
 • Systém ochrany proti bočním nárazům.
 • Prostorný nákupní košík.

Jaký je prémiový segment kočárek k nákupu

Nákup takové věci jako drahého kočárku však vyžaduje pečlivou přípravu, aby nedošlo k lítosti vynaložených peněz.

Nejprve musíte vzít v úvahu rozměry zboží. Kočárek by měl být vhodný pro výtah a kufr automobilu a měl by být pohodlný co do hmotnosti, především pro mámu, složit rovně a při složení nezabírat mnoho místa..

Pokud v blízké budoucnosti plánujete mít další dítě, měli byste věnovat pozornost modelům, do kterých můžete instalovat dvě jednotky pro děti najednou..

Pokud je v rodině nějaké auto, je lepší upřednostnit buď možnosti ihned s vozidlem v sadě, nebo s možností instalace s dodatečným nákupem.

Vzhledem k vysokým nákladům na prémiové kočárky mnoho rodičů dává přednost jejich nákupu rukama. S touto možností nákupu rozhodně stojí za to zkontrolovat funkčnost všech mechanismů a integritu součástí.

Pokud nakupujete zboží v obchodě, ujistěte se, že máte záruční kartu, v případě poruchy vám poskytne přístup do servisního střediska. A nezapomeňte, že pohodlí a bezpečnost dítěte je především. Přeji dobré nakupování!

Kočárky: hodnocení nejlepších v letech 2019-2020 podle ceny a kvality

Tady přišel dlouho očekávaný okamžik, kdy se vaše dítě naučilo sedět. Nyní je jen na vás, abyste si koupili dopravu pro pěší, ale na jaké možnosti musíte věnovat velkou pozornost? Pro nové rodiče je obtížné vybrat si kočárky. Hodnocení nejlepších let 2019–2020 představí rozmanitý výběr kvalitních modelů.

Obsah:

TOP 10 nejlepších kočárků podle hodnocení zákazníků

Výběr modelů je dnes velmi rozmanitý a pro mladé rodiče není tak snadné vybrat konkrétní možnost. Všechny se liší nejen cenou a určitými vlastnostmi, ale také kvalitou použitých materiálů. Díky hodnocení zákazníků bylo sestaveno hodnocení nejlepších kočárků různých cenových kategorií.

Šťastné dítě umma

Tento kočárek bude skutečným nálezem pro rodiče, kteří potřebují nízkou cenu. Je to skvělé pro dlouhé procházky. Rám se skládá z ocelového rámu s polymerními úchyty. Úhledný koš s magnety. Pozorovací okénko na kabelovém magnetu je velmi praktické. Délka 76, šířka 42, výška 103 cm. Po smontování je k dispozici rukojeť pro pohodlnější pohyb. Zahrnuto: držák na šálek, dešťová pokrývka, síť proti komárům.

 • Pokud je dítě horké, můžete zadní stěnu odstranit.
 • Pěkná tkanina na nárazníku a rukojeti.
 • Nízká cena.
 • Velmi světlý.
 • Malý koš.

Babyhit jantar plus

Jeden z nejlevnějších kočárků v našem hodnocení, bude snazší dát si s sebou dítě. Dítě může spát i na břiše. Rám má 4 střed otáčení. I v zimním oblečení nebude dítě přeplněné. Organizér kapes je připojen k tlačítku. Při hmotnosti pouhých 7 kg může maximální hmotnost uživatele dosáhnout až 20 kg.

Nárazník připomíná kolo kola, které lze snadno sklopit nebo vyjmout. Jedním stisknutím centrálního tlačítka se současně otevře pět bezpečnostních pásů. Prochází na jakémkoli povrchu: hladká dlaždice, trávník, jemný písek.

 • Kola se neprorazí kvůli polyuretanu.
 • Kompaktní velikost.
 • Nesklouzne na dlaždici.
 • Nízké náklady.
 • Nemůžete vložit objemné předměty do koše kvůli příčce.

everflo E-338 Snadná ochrana

Solidní vzhled, ale zároveň nízká cena, podplatí mnoho rodičů, aby si vybrali tento konkrétní kočárek. Optimální pro městský život. Díky tvrdým vložkám v zádech bude mít vaše dítě plochou páteř. Hmotnost je pouze 6,5 kg.

Potah je vyroben z prodyšného materiálu (35%) a polyesteru (65%). Odolá nákladům do 18 kg. Je nabízen ve čtyřech barvách: modrá, šedá, hnědá a fialová. Když je složený, má následující rozměry: 54x27x70.

 • Příjemný, prodyšný materiál.
 • Vypadá to reprezentativně, s takovou ostudou chodit.
 • Vzpřímený hřbet drží páteř dobře.
 • Nevlhne.
 • Úzké sedadlo.

SWEET BABY Combina Tutto

Tento kočárek patří k ultra kompaktním modelům. Hmotnost 7,5 kg, určená pro děti do 15 kg. Výška rukojeti je 101 cm, má povlak z eko kůže, kterou lze podle potřeby odstranit zipem. Zadní část je připevněna dvěma knoflíky. Ochrana hlavy v případě nepohodlí může být vrácena zpět. Délka lůžka je 86 cm. Tkanina matrace je měkká, porézní. Extra dlouhé bezpečnostní pásy.

Footboard je odolný a nebude se ohýbat pod nohama dítěte. Košík má kromě hlavní velké přihrádky další, kde můžete dát dešťovou pokrývku nebo moskytiéru. Vzhledem k absenci zadní příčky se nemůžete bát jít ve velkých krocích a šlápnout na kočárku. V letadle ho můžete nosit jako příruční zavazadlo a zároveň šetřit na zavazadlech.

 • Krásný vzhled.
 • Kompaktní, snadno se přenáší.
 • Vynikající manévrovatelnost.
 • Hustá pláštěnka do pláště.
 • Jednoduchý proces skládání.
 • Košík je nízký.
 • Nízký kříž.

Chicco SimpliCity (Plus Top)

Výrazným prvkem tohoto kočárku jsou silné textilie a hliníkový rám. Hustý koš má otevřený design a dobře drží svůj tvar. Pojme až 3 kg produktů a neusadí se. Uzavřená kola zabraňují pronikání nečistot, přední kola jsou dvojitá se zámkem, zadní kola jsou jednoduchá.

Rukojeť má dvě polohy a je nastavitelná pomocí bočních tlačítek. Jeho mechanismus je navržen tak, aby se zabránilo neplánovanému rozkladu. Izolovaný kryt se snadno udržuje v čistotě a připevňuje se ke kočárku dvěma způsoby. Pláštěnka je připevněna pomocí šesti suchých zipů, chránících před namočením. Délka 81, šířka 50, výška 102 cm.

 • Kvalitní konstrukce.
 • Neobvyklý italský design.
 • Dobrý podšívkový materiál.
 • Tvrdá záda.
 • Skládá se jednou rukou.
 • Žádný skokan mezi nohama.

Nuovita giro

Zajímavý design tohoto modelu vás odliší od davu, když je složený, připomíná kufr, protože má výsuvnou rukojeť, která usnadňuje rolování kočárku. Nastavitelná stupačka má pogumovanou podložku. Zadní část se opírá o 175 stupňů.

Přístup k dítěti je možný nejen zepředu, ale také zezadu díky blesku. Měkká rodičovská rukojeť z eko-kůže. Zahrnuto: síť proti komárům, dešťová pokrývka. Pro pohodlnou jízdu vašeho dítěte je v sedadle instalována měkká podšívka. Kotviště má šířku 37, délku 68 cm.

 • Snadno se složí do jakéhokoli kufru.
 • Kvalitní materiály.
 • Mírně ztuhlá záda.
 • Dobrý kříž pro tuto velikost kol.
 • Nevhodný koš.
 • Při mytí odšroubujte šrouby.

Inglesina zippy light

Tento kočárek bude v teplé sezóně dobrým „pomocníkem“. Schopen stát vzpřímeně, což vám umožňuje uložit jej v malém rohu. Odolnost opotřebení zadních kol je zvýšena díky dvojí konstrukci. Pro zabránění podráždění jemné pokožky dítěte jsou bezpečnostní pásy vybaveny měkkými obloženími lycry.

Koš má reflexní prvky, které zajišťují bezpečnost ve tmě. K dispozici je další možnost, kterou je možnost nainstalovat autosedačku. Díky šířce 49 cm dokáže vytlačit i na úzkých místech. Skládá se jako deštník a vejde se do kufru jakéhokoli auta.

 • Nezabírá mnoho místa v domě.
 • Vhodné pro novorozence (protože si můžete koupit kolébku).
 • Stačí složit jednou rukou.
 • Dobré odpisy.
 • Skládací místa na rukojeti nejsou dostatečně pevné.

Peg-perego si

Laconic design od italské značky Peg-Perego. Vhodné pro procházky na jaře a na podzim. Prostorné lůžko vám umožní umístit dítě do výšky 90 cm. Bezpečnostní pásy „rostou“ s dítětem díky dalším slotům. Pomocí speciálního prstence lze kočárek snadno složit a roztřesením roztáhnout kliky.

Rukojeť pro snadnou přepravu. Malá kapsa je ideální pro uložení všech druhů malých věcí. Díky nastavitelnému opěradlu nohou dítěte během spánku visí nohy. Odnímatelné kryty usnadňují praní. Kočárek je umístěn nejen v kufru, ale také v autě.

 • Kompaktní design.
 • Jednoduchý a pohodlný skládací mechanismus.
 • Při skládání je víčko na jedné straně a kola jsou na opačné straně (víčko se neznečistí).
 • Snadné praní a rychlé zasychání.
 • Hluboké sedadlo umožňuje dítěti neklouznout.
 • V horizontální poloze víčko dítě úplně nezakrývá.
 • Textilie koše není trvanlivá.

Valco Baby Snap 4

Australský kočárek, nejlepší volba pro děti od šesti měsíců do čtyř let. Dokáže odolat i velkému dítěti s hmotností do 20 kg. Opěradlo je nastavitelné pomocí systému popruhů. K vyjmutí kol stačí stisknout horní tlačítko. Vodorovná poloha je 180 stupňů. Polyuretanová pěnová kola zajišťují hladkou jízdu. Šířka podvozku 54 cm umožňuje vstup do malých výtahů. Brzdový pedál má výkyvný mechanismus (dvě kola jsou současně zablokována najednou), což vám umožní udržovat vaše boty čisté.

Chcete-li kočárek složit, musíte stisknout tlačítko na držadle, poté na rámu a držadlo posunout dopředu. Sedadlo se sklopí na polovinu, což znamená, že se neznečistí. Díky pásu, který je hozen přes rameno, je možná doprava ve veřejné dopravě. Prostorná kapsa vám umožní nosit tašku.

 • Snadno složitelné jednou rukou.
 • Seřízení sedadla je snadné.
 • Košík neklesne a je snadné se k němu dostat.
 • Síťové větrání.
 • Žádné odpisy.
 • Nevhodné bezpečnostní pásy.

Camarelo elf

Jeden z nejlepších kočárků v našem žebříčku z hlediska ceny a kvality je proto velmi populární. K upevnění nízkoprofilových kol dochází pomocí pohodlných podložek. Vsuvka má zakřivený tvar, který je vhodný pro výměnu. Přední kola mají tři ložiska, dvě jsou v dohledu a třetí je skryta v šálku, což pomáhá prodloužit životnost. Zadní kola jsou vybavena dvěma ložisky. Pěkná eko-kožená rukojeť, v zimě neztvrdne v chladu a v létě se nepřehřeje.

Velikost sedadla je 40 cm, což je výrazně větší než u modulárních systémů. Umožňuje vám položit svou oblíbenou hračku vedle dítěte. Vysoké, pevné strany přispívají k dobré ochraně proti větru. Nezbytnou výhodou bude přítomnost větracího okna v létě. Průhledové okno ze silikonu se západkou umožňuje mamince sledovat dítě. Plášť na nohavicích má uprostřed zip, který vám umožní vytáhnout dítě bez rozepnutí krytu. Stylová taška na batoh má tři přihrádky pro dětské potřeby.

 • Eko kůže rukojeť.
 • Široké sedadlo.
 • Prádlo, odpuzující vodu.
 • Okno větrání moskytiéry.
 • Dobrý kříž.
 • Těžká váha.
 • Těsné tlačítko pro snížení schodů.

srovnávací tabulka

Pokud jste se dosud nerozhodli o výběru kočárku z žebříčku nejlepších 2019-2020, doporučujeme vám seznámit se s naší srovnávací tabulkou, ve které jsme uvedli část hlavních parametrů každého modelu, jakož i jejich průměrnou cenu v obchodech..

ModelkaMaximální hmotnost dítěte, kgPrůměr kola cmRozměry sedadel, cmHmotnost vozíku, kgPrůměrná cena, rub
Šťastné dítě ummapatnáct13-1431 × 2069000
Babyhit jantar pluspatnáct13.5327.58000
everflo E-338 Snadná ochranaosmnáct14 - 17,531 × 206.58500
SWEET BABY Combina Tuttopatnáct14357.511000
Chicco SimpliCity (Plus Top)patnáctšestnáct20x30710 000
Nuovita giropatnáct13 - 15,537912800
Inglesina zippy lightpatnáct16.531718000
Peg-perego sipatnáctosmnáct33717500
Valco Baby Snap 4dvacet16-2634719000
Camarelo elfdvacet23-29401014000

Model velkých kol: pan Sandman Traveler

Tento model je ideální pro deštivé podzimní i zasněžené zimy. Dobrý kříž je možný díky velkým (24-30 cm v průměru) nafukovacím kolům. Pružinový odpružovací systém přispívá k plynulé jízdě, a to i v terénu, a také pomáhá houpat dítě. Přední kola jsou otočná a mohou si „pamatovat“ směry, to znamená, že při stoupání na obrubník se kola netočí, ale stojí rovně.

Vyjímatelná jednotka může být instalována jako „proti matce“ a proti. To umožňuje dítěti sledovat maminku nebo se dozvědět o světě kolem sebe. Další výhodou reverzní jednotky je to, že ji lze vyjmout a na její místo lze nainstalovat kolébku, což umožňuje zachránit tyto rodiny s několika dětmi.

Hluboká kapuce, potah nohou chrání před větrem, deštěm a sluncem. Kšiltovka je tichá, což vám nedovolí probudit dítě. Nastavení se provádí pomocí blesku. Široká lůžko poskytne dítěti pohodlnou polohu. Široká opěrka nohou umožňuje dítěti sedět v kočárku na vlastní pěst.

 • Široké lůžko.
 • Vynikající kříž.
 • Reverzibilní blok.
 • Hluboká kapuce.
 • Dobré odpružení.
 • Zadní poloha není zcela vertikální.

Co hledat při výběru?

Než půjdete do obchodu, měli byste jasně pochopit, jaké roční období chcete použít kočárku. Dále je třeba vzít v úvahu následující důležité parametry:

 • Kola Nejpohodlnější jsou považována za nafukovací gumová kola. Čtyřkolové kočárky jsou stabilnější. Pro lepší ovladatelnost by měly být také otočné. Dobrým doplňkem by byla přítomnost pružinového mechanismu. Šířka kol by měla odpovídat vašim dveřím a neměla by zasahovat do výtahu.
 • Bezpečnostní pásy a brzdy. Pro zajištění bezpečnosti musí dítě zvolit silné pětibodové pásy s měkkými polštářky. Plus bude také propojka mezi nohama. Brzdy musí pracovat a snadno řadit.
 • Poloha zad. Přechod z jedné polohy do druhé by měl být snadný, plynulý. Zád by měla být pevná, aby dítě nezklamalo a aby nedošlo k narušení držení těla. Stačí tři pozice.
 • Pero. Jeho délka by měla být upravena pro pohodlnější použití. Jednodílná rukojeť pro ovládání jednou rukou.
 • Kapuce. Pro zimní období je tento parametr obzvláště důležitý. Aby bylo dítě chráněno před mrazem, musí být víčko hluboké a na zip.
 • Šířka a hloubka sedadla. Výhodnost nalezení dítěte v kočárku závisí na těchto parametrech.
 • Hmotnost. Při výběru stojí za zvážení patro, ve kterém žijete. Hmotnost kočárků je v průměru 6-10 kg.
 • Nárazník. Pro pohodlí při položení dítěte by měl být nárazník odstraněn.
 • Materiál. Preferovány by měly být odnímatelné textilie. Vnější textilie musí být odolná vůči vlhkosti, v případě srážek vnitřní bavlna.
 • Stupačka. Měl by mít několik ustanovení.
 • Skládací mechanismus. Abyste pochopili, která metoda skládání je pro vás výhodnější, musíte kočárkem otestovat jednou rukou. Protože byste neměli zapomenout, že na druhou stranu budete mít dítě nebo kabelku. Pokud jde o cestování, měli byste dát přednost „knize“.
 • Košík. Prostorný odnímatelný koš bude pěkným bonusem.

Pro více informací o všech nuancích výběru viz video:

Jak starý je kočárek potřebný?

Tuto otázku položilo mnoho rodičů. Lékaři to doporučují nejdříve 6–7 měsíců, kdy dítě ví, jak si sedět samo. Je nutné postupně přizpůsobovat dítě kočárku, aby si jeho tělo zvyklo na novou pozici. Nejdříve můžete dítě po domě otáčet po dobu 10 minut. Pokud ale vidíte, že se mu nelíbí, neměli byste ho nutit, aby ho tam dal. Možná je pro kočárku ještě příliš malý, nebo je to pro něj nepříjemné.

Hodnocení TOP 5 z nejluxusnějších a nejdražších dětských kočárků na světě

Na internetu něco zahlédlo a takový článek nadybat. Budu sdílet)))

5. místo - Bugaboo Cameleon By Bas Kosters - 88 000 rublů

Bugaboo cameleon od bas kosters

Designový model nizozemského kočárku Bugaboo je velmi bohatý mezi bohatými rodiči. Tento kočárek se absolutně správně umístil na 5. místě v našich TOP pěti šialeně drahých dětských vozidlech.

Technika malování krytů kočárku Bugaboo Cameleon byla vynalezena nizozemským módním návrhářem a návrhářem Baz Costersem, který je široce známý v úzkých kruzích. To bylo jeho designové zbarvení, které způsobilo dvojnásobnou cenu této dětské posádky.

Reklama na tuto exkluzivní zábavu je:

„Na světě je jen 1000 kopií! Když budete chodit se svým dítětem v tomto kočárku, budete si stoprocentně jisti svou originalitou! “

Ve skutečnosti:

základní model kočárku podobný konfiguraci Bugaboo Cameleon stojí jen 43 000 rublů. Sada textilních potahů jakékoli barvy bude stát dalších 4 500. To znamená, že obětováním pouze jednoho obálky a trochou fantazie si můžete vytvořit takové mistrovské dílo sami. A na procházce s dítětem si užijte naprosto exkluzivní verzi své vlastní produkce za méně peněz.

4. místo - Stokke Xplory - 98 000 rublů

Jeden z nejdražších a nejúžasnějších designových kočárků. Celý balíček zahrnuje: podvozek, kolébku, vycházkový blok, nožní spojku, spacák, přikrývku, deštník, cestovní tašku, extra tašku a textilní soupravu. Nejprve však je kočárek Stokke Xplory elegantní a vzdušný design, pro který ho módní celebrity tolik milují. Mimochodem, tento model kočárku chodí, je v něm pohodlnější pro děti, které vědí, jak sedět s podporou nebo bez podpory.

Z reklamního sloganu:

"Stokke Xplory má mnoho funkcí, funkcí a výhod pro vás a vaše dítě.".

Ve skutečnosti:

Kočárek není příliš vhodný pro realitu života obyčejných lidí. Neexistuje žádné znehodnocení, malá kola jsou nevhodná pro použití v zimě, poloha „face to mother“ je obtížné změnit na „back to mother“. Pokud dítě usne, pak při provádění tohoto manévru bude nutné dítě vytáhnout z kočárku, někam ho odložit a na delší dobu ho nosit se sedačkou a stupačkou.

3. místo - Orbit Baby System - 100 tisíc rublů

Orbitální dětský systém

Vůdce ve funkčnosti, celý systém pro pohyb s dítětem, vhodný pro použití od narození do 4 let. Musíme vzdát hold vývojáři za správný marketingový tah, protože po zakoupení základního systému Orbit Baby budete muset neustále nakupovat další moduly. Ve skutečnosti se jedná o transformátorový kočárek 4 v 1. Jedná se o kolébku, autosedačku 0+, kočárku a autosedačku od jednoho do tří let..

Reklama tohoto stvoření vysílá, že:

„Orbit Baby System byl vytvořen za účasti vývojářů kosmických věd. Toto je nejbezpečnější systém pro děti od narození do 4 let. “.

Ve skutečnosti:

díky všem těmto „vesmírným“ změnám se kočárek ukázal být extrémně těžký - více než 15 kg.

2. místo - Hesba Corrado deLux VIP - 175 000 rublů

Hesba Corrado deLux VIP

Vpravo je druhé místo našeho TOP-5 obsazeno hlavním „vrcholem“ ve světě VIP kočárů Hesba Corrado deLux. Vyrábí se výhradně ručně v Německu. Kolébka, vycházkový blok a kapuce jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pravé kůže. Mimochodem, kola pro to se prodávají samostatně. Má poměrně širokou funkčnost a trvá nejméně tři roky. Po roce a půl by však mnoho matek raději mělo praktičtější a lehčí kočárek pro chůzi. Investice takového množství peněz do jednoho z nejdražších dětských vozidel je proto spousta lidí, kteří nemají problémy s příjmem.

Reklamní slogan:

"Elegantní vzhled a bezkonkurenční německá kvalita podtrhují osobnost vašeho dítěte od narození.".

Ve skutečnosti:

vzhled kočárku Hesba je tak „klasický“, že je nepravděpodobné, že by kolemjdoucí mohli hádat, jaké peníze za něj zaplatili.

1. místo - nejdražší kočárek - Aprica pro Fendi Medic Cincilla - 950 tisíc rublů

Aprica pro Fendi Medic Cincilla

Nesporný vůdce našich grafů. Nejdražší kočárek na světě a ještě dražší. Lehká ruka designového domu Fendi konečně zaregistrovala tohoto japonského kočárku do Itálie a zvedla se z řady jednoduše drahých na řadu neslušně drahých. Cena více než 30 tisíc dolarů dnes je čistě orientační, její skutečnou hodnotu je obtížné zjistit. Koneckonců, toto kusové zboží, je vyrobeno pouze na objednávku. Říkají, že „pokud hvězdy svítí, pak to někdo potřebuje“? Možná, že značka Fendi je doplněna nádhernou činčilovou kožešinou, která je pokryta kočárkem od hlavy až k patě, dobrou návnadou, ale stojí to za chvíli??

Aprica pro reklamní slogan Fendi zní:

"V takovém kočárku dítě nezmrzne, protože ho zahřívá teplá přírodní srst činčila." V každé situaci bude vypadat luxusně - na společenské akci a v zasněženém parku na procházku. “.

Ve skutečnosti:

Kočárek Aprica je velmi nepohodlné řídit a není absolutně vhodný pro použití v našich podmínkách znečištění a terénu..

Články O Neplodnosti