Hlavní Výživa

16 nejlepších dětských kočárků - hodnocení 2019

Nedávno, před několika stoletími, matky nosily děti v náručí a v různých verzích nosných popruhů. První kočárky byly objemné, vůbec ne bezpečné. Nějakou dobu požadovali dostupnost autorských práv, takže v bohatých rodinách vychovávali chůvy pouze s touto podmínkou. Postupem času se kočárky snížily, přesunuly se na chodníky, staly se veřejnými a získaly srdce všech matek na světě. V Rusku se první kočárky objevily po revoluci, ale byly zvědavostí, a teprve během druhé světové války v Sovětském svazu z NDR je začaly dovážet ve velkém množství a poté zavedly výrobu v Unii.

Nyní má každá matka, zatímco čeká na své dítě, jednu z hlavních otázek - jaký kočár si vybrat? Jak pochopit hromadu modelů, modifikací a výrobců? Kolébky, 2 a 3 v 1, transformátory, knihy, hole, kopie s různým počtem kol, příslušenství... Které z nich je skutečně nutné a co nebudou budoucí rodiče po zaplacení platit? Odpovědi na všechny tyto otázky získáte studiem žebříčku nejlepších kočárků v roce 2019.

MístoModelkaHodnoceníCharakteristickýCena
Nejlepší kočárky
1. místoInglesina Sofia9,4Ideální pro procházky městem36990 r.
2. místoPan Sandman Voyage Premium (Eco 50%)9.2Široké lůžko se zvedací záda32 490 r.
3. místoNavington Galeon9,0Pohodlný a bezpečný model30 590 r.
Nejlepší kočárky 2 v 1 pro kojence
1. místoLonex Julia Baronessa (2 v 1)9.8Perfektní kombinace ceny a kvality18 950 r.
2. místoCamarelo Sevilla 2017 (2 v 1)9.3Stylový design24 500 r.
3. místoAdamex Reggio (2 v 1)9.1Kvalitní montáž a materiály28990 r.
Nejlepší kočárky 3 v 1 pro kojence
1. místoRiko Brano Ecco (3 v 1)9.7Volba zákazníka32990 r.
2. místoLonex Parrilla (3 v 1)9.5Kvalitní tkanina26 900 r.
3. místoTutis Zippy Mimi (3 v 1)8.8Prostorný uzavřený koš35 200 r.
Nejlepší kočárky
1. místoPeg-perego si9.3Stylový vzhled17 100 r.
2. místoHappy Baby Eleganza V29,0Prostorné sedadlo11990 r.
3. místoYoya plus8.9Prochází v příručním zavazadle7990 r.
Nejlepší dětské kočárky
1. místoIndigo maximo9,4Dobré odpružení11 600 r.
2. místoAlis amelia9.2Zisková cena7200 r.
Nejlepší kočárky na zimu
1. místoNavington Caravel 14 "(2 v 1)9.2Invalidní vozík40 750 r.
2. místoRiko Aicon (3 v 1)8.9Kvalita a spolehlivost28 490 r.

Druhy kočárků

Všechny kočárky mají jeden účel - přeprava dětí, ale jsou navrženy pro různé věkové kategorie, mají jiné zařízení. Hlavní typy moderních kočárků:

Kolébky - mají jednu jednotku pro novorozence, která je připevněna k základně, určená pro asi 7-8 měsíců dítěte. Mnoho základen takových kočárků má schopnost namontovat 0+ autosedačky různých společností přímo nebo prostřednictvím adaptérů. Existují kolébky, které jsou homologovány pro silniční dopravu, ale přesto jsou i taková zařízení považována za docela nebezpečná a nemohou konkurovat autosedačkám. Kolébky mohou mít jiné zařízení - na pásy, na tlumičích, na oběžné dráze atd..

Modulární kočárky jsou kočárky, které mají jeden podvozek a dva moduly (blok pro novorozence, pěší blok) 2 v 1, nebo tři moduly (stejný plus dětský kočárek) - 3 v 1. Tyto kočárky jsou navrženy pro dlouhodobé používání a mnozí zvažují že to dokážou sami. Ale univerzálnost má své nevýhody, tyto modely mají pohodlnou kolébku, ale pro mnoho lidí je blok chůze nepříjemný, zejména s dětmi staršími než jeden rok. Chůze modulární verze je velmi obtížná, pokud jde o hole a knihy. Dítě sedí vysoko, což je výhodné u jednoletého dítěte, ale dvouleté děti takhle nechtějí jezdit. Autosedačky nechávají tolik, kolik je potřeba, většina z nich selže při nárazových testech, takže můžete jen hádat o úrovni bezpečnosti.

Kočáry-transformátory jsou také navrženy pro dlouhodobé použití, ale mají jednu jednotku, kterou lze transformovat do zcela ležící polohy a v chůzi. Transformátory jsou velmi průchodné, ale mají jednu významnou minus - velkou hmotnost, často 15 nebo více kg. Velikost transformátoru je také velmi celková..

Kočárky jsou volbou pro batolata. Ačkoli existují kočárky, které lze použít u novorozenců, odpisování tam zpravidla zůstává hodně žádoucí. Jedná se o nejrozmanitější skupinu, kočárky v ní mají veškeré možné vybavení - jiný počet kol, možnost umístění dítěte čelem ke světu nebo matce, způsoby skládání, schopnost rozložit se o spánek, hmotnost, velikost, doplňky, textilie atd..

Nejlepší výrobci dětských kočárků

 • Lonex je známý evropský výrobce dětského zboží v Evropě. Společnost vyrábí kočárky již 20 let a má rozsáhlou geografii prodeje, zejména v Evropě a SNS.
 • Riko je další polská společnost, která vyrábí pohodlné a promyšlené kočárky..
 • Navington je také polská značka rodinné značky Deltim, která byla vytvořena v roce 2010. Vytvářejte krásné a pohodlné kočárky pro rodiče i pro dítě.
 • Adamex je 30letá evropská společnost, která začala s rodinnou firmou. Společnost vlastní několik desítek vývojů a neúnavně vylepšuje své výrobky, které se navíc prodávají za přijatelné ceny..
 • Camarelo - polské kočárky, které mají širokou škálu modelů pro nejnáročnější zákazníky. Ceny produktů jsou udržovány na průměrné úrovni a kromě kočárků nabízí výrobce autosedačky.

Nejlepší kočárky

Navzdory jejich krátkodobé potřebě mnoho rodičů dává přednost klasickým kolébkám, protože mají nejlepší znehodnocení ze všech. Kolébky mají dostatečně velkou vnitřní velikost, která jim umožňuje ubytovat dítě až 8–9 měsíců, a to i v objemných zimních montérkách. Gumová kola poskytují hladkou jízdu a dobrý kříž ve sněhových závěsech a sněžných skútrech. Nyní jsou kolébky v módě v retro stylu, ale poptávka po klasice a moderním designu.

Hodnocení nejlepších kočárků pro novorozence na období 2019–2020

Moderní řada dětských výrobků je tak široká, že každý rodič může cítit závratě a někdy se velký výběr stává ještě větším problémem, než je jeho úplná absence. To je případ kočárků pro novorozence, proto byste se měli pro správnou volbu seznámit s hodnocením nejlepších nabídek v roce 2019.

Hodnocení nejlepších klasických kočárků pro novorozence

Transformátory, tříkolové, plné velikosti s těžkou základnou se čtyřmi koly, „zima-léto“, chůze - existuje mnoho možností pro první vozidlo pro děti, přestože si všichni zaslouží pozornost, se zvláštními výhodami a určitými nevýhodami (bohužel se neobejdou bez jim).

A především mluvíme o kolébkách určených pro novorozence a děti do 8-12 měsíců (v závislosti na transformačních schopnostech struktury).

Navington caravel 14

Zboží polského výrobce zaujme svým stylovým designem, který jistě osloví milovníky klasiky. Spolehlivá a robustní konstrukce, pro její výrobu byl použit vysoce kvalitní kov a plast. Místo textilu použil výrobce ekologickou kůži, která se nebojí deště a nečistot..

Kupující mohou být vystrašeni velkými rozměry a hmotností 17,5 kg, ale tyto parametry nemají žádný vliv na manipulaci. Nafukovací kola o průměru 37 centimetrů navíc dělají kočárek co možná manévrovatelnější díky dvěma předním pantům.

Malý Trek Neo Alu

Tato čtyřkolová kolébka ruské výroby je cenově výhodnější variantou, i když tato skutečnost má na její kvalitu malý vliv. Dobrá manévrovatelnost, snadná manipulace, velké prostory pro kojence, vysoce kvalitní textilie odpuzující vodu a špínu a nízká hmotnost nepřesahující 13 kg - to jsou hlavní výhody tohoto produktu.

Rodiče potěší také vynikající odpisy, které umožňují kočárku snadno překonat jakoukoli terén. Naproti tomu charakteristická vrzání může naopak zklamat, i když tato vada je odstraněna pravidelným mazáním.

Peg-perego culla-auto velo

Drahá varianta, ale plně odůvodněná vysokou italskou kvalitou a schopností přeměnit kolébku na pěší blok, díky čemuž je ideální pro zimní i letní děti. Mezi další výhody - průměrná hmotnost 15,5 kg, vysoce kvalitní povrchová úprava, vysoká propustnost, zajišťovaná velkými koly a odpružením, stejně jako velký koš.

Možná se někomu nebude líbit nedostatek kyvné funkce a velké rozměry modelu, ale tyto drobné nedostatky se ztratí na pozadí jeho efektivního designu a vysoce funkční komponenty.

Špičkové modulární kočárky v letech 2019-2020

Praktičtější modely jsou právem považovány za modulární kočárky 2 v 1, které mají příležitost transformovat kolébku na pěší blok. Tato funkce vám umožňuje neměnit přepravu dítěte za novou, když začne dobře sedět, což má nejvýhodnější dopad na rodinný rozpočet, i když velká většina takových hybridů je mnohem dražší než běžné kolébky..

Pokud mluvíme o nedostatcích, hlavní je, že vyměnitelné moduly takových modelů vyžadují další úložný prostor a tento bod je třeba vzít v úvahu před nákupem.

Inglesina Sofia System Duo 2 v 1

Kočárek populární italské značky má odnímatelnou kolébku a pohodlný vycházkový blok, který lze instalovat na různých pozicích. Kromě toho si kupující všímají plynulosti jízdy poskytované špičkovým podvozkem Ergo Bike a pohodlného designu skládací knihy, který usnadňuje přepravu drobků v kufru automobilu, malé vstupní hale a úzkém výtahu.

Rodiče potěší také sezónní vlastnosti košů, které lze pomocí teplé teplé obálky snadno přeměnit na zimní verzi, nebo se pro letní chodce se zvláštním větracím oknem ve spodní části snadno otevřít..

Noordline Stephania Eco (2 v 1)

Ideální pro dlouhodobé použití, určené pro děti od 0 do 3 let. Lehký, prostorný, levný, tento kočárek dostal povrch nebojí se vody a nečistot z ekologické kůže, připomínající mušli navenek. Kromě odnímatelných krabic, které lze instalovat v jakémkoli směru, lze Stephania také složit do knihy, což je velmi výhodné ve stísněných podmínkách..

Tutis Zippy New (2 v 1)

Multifunkční modul litevské společnosti prošel kompletní aktualizací a používání je ještě pohodlnější pro děti i jejich rodiče. Kromě rozšířeného rozvoru, který zvyšuje stabilitu na silnici, byl kočárek vylepšen. Stížnosti jsou způsobeny pouze nejkvalitnějšími materiály a nedostatkem tlumiče..

Silver Cross Surf (2 v 1)

Britský kočárek váží pouhých 12 kg, má kompaktní kolébku a vycházkový blok a možnost skládání knihy. Dobrou zprávou je, že model je bezpečně namontován v autě, protože za to obdržel mnoho univerzálních adaptérů.

Vynikající design ve tvaru vozu dokončí vše.

Téměř všechny tyto kočárky mají takové příslušenství, jako je držák na šálky, dešťová pokrývka, hledí, koš, taška a upevňovací pásy. Rozvor některých z nich lze navíc použít k instalaci autosedačky pomocí speciálních adaptérů.

Nejlepší kočárky-transformátory zima-léto

Tato varianta je cenově dostupnější než modulární, protože její konstrukce má pouze jednu jednotku a přeměňuje se v horizontální kolébku nebo na polosvislé kráčející sedadlo.

Ve všech ostatních ohledech nejsou v žádném případě horší než dražší modulární modely a klasické kolébky.

Chicco městský

Už ze samotného jména je jasné, že mluvíme o univerzálním kočáru. Při bližším prozkoumání se ukáže, že model má tuhou základnu, zesílený podvozek z hliníkové slitiny a otočné sedadlo s 3-režimovým nastavením přistání.

Gesslein f4

Drahá možnost, protože jde o dokonalou německou kvalitu. Vysoká cena je odůvodněna možností použití kočárku do 4 let, skládání knihy a nízké hmotnosti 12 kg. Ale design modelu nebyl nijak zvlášť pozoruhodný a zdá se, že vývojáři učinili hlavní sázku na praktičnost.

Péče o dítě Manhattan Air

Další snadný transformátor jihokorejské značky, který se prodává za nejdostupnější cenu. Mezi hlavní rysy kočárku stojí za to vyzdvihnout kryt přenosné kolébky v bloku chůze, což nemá vliv na pohodlí jeho použití..

Obecně platí, že všechny uvedené modely zima-léto se pyšní vysokou kvalitou. To znamená, že při výběru kupujícího by se měly řídit individuální preference a jejich vlastní schopnosti..

Kočárky pro dvojčata

Existuje několik typů kočárků pro dvojčata, jejichž hlavním rozdílem jsou konstrukční prvky. Moduly tak mohou být umístěny vedle sebe, vyčnívat jeden nad druhým nebo mohou být umístěny ve vlaku. Při výběru takových modelů stojí za zvážení takové vlastnosti, jako je stabilita, manévrovatelnost a rozměry, připravené na skutečnost, že poslední parametr bude více než působivý.

Esspero Duetto 2 v 1

Vynikající norský kočárek za velmi dostupnou cenu, jehož bloky byly umístěny jeden po druhém s možností zatáčky v obou směrech. Ideální pro ty, kteří mají kompaktní prioritu, protože jeho rozvor zůstává nezměněn bez ohledu na počet použitých bloků.

Bebetto 42 (2 v 1)

Dvouúrovňový kočárek je také přenosnější než design vedle sebe. Model bude stát dvě běžné kolébky, ale jeho design, ergonomie a bohaté vybavení plně odůvodní vysoké náklady.

Bugaboo donkey2 twin kompletní

Navzdory skutečnosti, že bloky tohoto kočárku obdržely boční uspořádání, jejich malá velikost v kombinaci s kompaktním rozvorem kol činí celkový design zcela těžkopádným. Pro takové pohodlí však budete muset platit dobře, protože průměrné náklady na model byly neúnosné.

Samozřejmě najdete levnější kočárky pro dvojčata. A i když jsou méně kompaktní, jejich kvalita, design a snadné použití vám nedovolí litovat dokonalého nákupu.

Máma recenze

Snezhana: „Koupili jsme si univerzální Bebetto42 pro naše weathers, vynikající vlak, ve kterém je všechno jasně viditelné pro děti. Hodí se do výtahu a do předsíně ".

Marianna: „První zimu jsme bruslili s Chicco Urban, zatím žádné stížnosti“.

Karina: „Již druhý rok používáme modulární model Silver Cross. Chcete-li říci, že jste spokojeni, neříkej nic! Lehký, ovladatelný, stylový - připomíná loutku. Obecně doporučujeme! “.

Olga: „Navington Caravel byl koupen pro nejstaršího syna, ale ukázalo se, že bylo tak dobře zachováno, že ho nakonec zdědil jeho mladší bratr. Milujeme toto dítě velmi a dokonce přemýšlíme o tom, že ji necháme pro třetí dítě. “.

Při výběru ze všech hojnosti je třeba okamžitě vyřadit stereotyp, podle kterého jsou pouze drahé výrobky vysoké kvality. A to vše proto, že dnes roste počet výrobců, kteří nabízejí vynikající pohodlné kočárky za víceméně rozumnou cenu.

TOP 18 nejlepších dětských kočárků

Obchody nabízejí širokou škálu kočárků. Aby nedošlo k omylu s nákupem, doporučujeme zohlednit řadu kritérií. Chcete-li začít, přidělte prostředky, které jste připraveni vrátit zpět na nákup. Pro ty, kteří se narodili v zimě, si zahřejí modely s prostornou postelí a dřevěným dnem. Pro jaro-léto je vhodná větraná kolébka s plastovou základnou. Pro obyvatele mimo město je důležitá schopnost přepravovat kočárky v autě. Existují kolébky určené pouze pro novorozence a také transformátory pro kojence od narození do 3 let. Volba závisí na provozních podmínkách. Můžete si vyzvednout kočárek pro jízdu na písčitých cestách, lesních cestách, parcích, městských chodnících. Pro obyvatele výškových budov je důležité zvolit správné velikosti, aby bylo vozidlo umístěno do otvorů výtahu a dveří. Při častém odstavení výtahu bude nutné zvedák zvednout, takže vám doporučujeme, abyste se blíže podívali na možnosti odlehčení. Nakonec určete umístění úložiště.

Jak si vybrat kočárek pro novorozence

Kočárky pro novorozence se liší konstrukčními vlastnostmi a přítomností určitých možností. Pro každého rodiče je důležitá bezpečnost a pohodlí dítěte. Doporučujeme zakoupit kolébku s velkým a izolovaným lůžkem, která je vyztužena pevnými stranami a má přirozené větrání. Hluboká kapuce a ochrana proti větru se sklopným jazykem jsou další výhody. Kromě toho musí mít přeprava měkké odpružení, musí být ovladatelné, vhodné pro přepravu. Mnoho matek má ráda přítomnost koše a okna, takže můžete sledovat dítě. Vozidla jsou univerzální, transformátory a kolébky. Ty jsou vhodné pro kojence, mají tvrdé dno, vysoké strany, hladkou jízdu. Nevýhodou kolébek je jejich těžkost, špatná manévrovatelnost a krátká životnost. Po šesti měsících provozu je zapotřebí všestrannější a ovladatelnější přeprava, včetně pěšího bloku. Transformátory se nedoporučují pro kojence.

Nejlepší klasické kolébky

Inglesina Sofia (podvozek jízdních kol Ergo)

Prostorný kočárek vybavený podvozkem ERGO BIKE s velkými nafukovacími koly a běhouny se používá pro jízdu v terénu s jiným terénem. Maximální pohodlí pro dítě zajišťuje ortopedická matrace a praktický stojan STANDUP, který lze použít jako postýlku nebo k upevnění autosedačky. Sedačka a kočárek pro děti ve věku 7-36 měsíců jsou připevněny k podvozku pomocí mechanismu EASY CLIP. Zadní část chodícího bloku se liší ve 4 polohách, a to i pro pohodlný spánek. Prostorná kolébka umožňuje volně umístit drobky zabalené do objemné zimní obálky.

Výhody přepravy dětí:

 • Ergonomická rukojeť pro snadnou přepravu;
 • Kapuce se sluneční clonou a prodyšnou sítí;
 • Brána pro ochranu proti větru;
 • Boční kapsy pro uložení montážních pásů;
 • Matrace pro minimalizaci rizika piticephaly.

Z minusů jsme zaznamenali někdy se vyskytující vrzání, které lze snadno odstranit mazáním dílů.

Navington Caravel 14 ″


Klasický kočárek s otočnými koly má měkké odpružení. Je proveden v retro stylu s moderním vývojem. Dodává se s přenosným počítačem, který lze použít od narození. Šasi mají optimální šířku. Přeprava prochází do jakéhokoli výtahu. Nastavitelné větrání usnadňuje cirkulaci vzduchu bez ohledu na počasí. Spodní část je vybavena běžci pro pohybovou nemoc odděleně od podvozku. V přítomnosti opěrky hlavy, zabalte do dvojité obrazovky, tašku na drobné nákupy. V létě můžete využít kabelovou síť proti komárům. Nastavitelná rukojeť z ekologické kůže. K dispozici je brzdový mechanismus, uzamykání rámu po sklopení a systém pro bezpečnou instalaci modulů - kolébky, vycházková sedadla a přenášení.

Vozidlo má následující výhody:

 • Měkká bavlněná povrchová úprava;
 • Pohodlná matrace;
 • Odnímatelné kryty na prádlo.

Tato drahá přeprava vyžaduje širokou rampu a hodně prostoru doma, na verandě, výtahu, což je jeho vada.

Esspero Magic

Kočárek je vyroben z vysoce pevné slitiny hliníku, vhodný pro pohyb po písečném pobřeží, lesní cestě, asfaltové silnici. Hladkost zajišťují nafukovací gumová kola, systém stabilizátorů, vysoce kvalitní tlumení nárazů pružiny. Košík se zipem umožňuje dopravu v obchodech. Vycházkový blok má seřízení v několika polohách, je fixován ve směru jízdy nebo v opačném směru. Kapuce chrání dítě před negativními přírodními jevy a zvědavýma očima. Bezpečnostní pásy s chrániči ramen chrání dítě před pádem. Tříslový pás a nárazník jsou odnímatelné.

Tento model má několik výhod:

 • Uzamykatelná přední kola;
 • Výškově nastavitelná opěrka nohou;
 • Odnímatelné textilní prvky.

Nevýhody jsou také:

 • Malý koš;
 • Nedostatek sítě proti moskytům a pláštěnce;
 • Slabá nožní brzda.

Nejlepší transformátory pro novorozence

Indigo maximo

Elitní transformátor od polské společnosti je univerzální a funkční transport pro dítě od 0 do 3 let. Model je doplněn přepravní obálkou pro pohodlný spánek dítěte a bezstarostný pohyb. Modul je navržen s ohledem na fyziologické vlastnosti novorozence. Je uzavřen v košíku nebo použit jako kolébka. Pěší část je vhodná pro starší děti. Pohodlné sedadlo vám umožní zažít svět kolem. Křížová rukojeť je upevněna ve 2 polohách, takže sedadlo může být upevněno v libovolném směru vzhledem k pohybu.

 • 4 pozice na zádech;
 • Kopule od počasí, větru a slunce;
 • Pětibodové bezpečnostní pásy s textilními chrániči ramen;
 • Vysoký kříž;
 • Nezávislé brzdy.

Nevýhody Indigo Maximo:

 • Malá síť proti komárům;
 • Těžká váha.

Alis amelia

Rozpočtový transformátor nabízí nejlepší poměr cena / výkon. Používá se pro poklidné pohyby ve vzduchu nebo jako možnost výstupu do venkovského domu, kde se kolébka mění v pohodlné lůžko. Bez kolébky se transformátor stane běžným kočárkem. Sedadlo může být instalováno ve 3 polohách: ležící, napůl sedící, sedící. Transformátor má sklopnou opěrku nohou, reverzní rukojeť, kapuci se šitou kapsou, boční sítě na lahve. Charakteristickými rysy modelu jsou velká plastová kola a odpružení pružiny k překonání nerovných silnic. Knihu vytváří silný a snadný rámeček. Čalounění je vyrobeno z materiálu odpuzujícího vodu. Pod sedadlem je košík. Doprava je doplněna taškou pro mámu, je levná.

Z kladů rozlišit:

 • Kompaktnost;
 • Terénní a sněhová průchodnost.
 • Těžká váha;
 • Nespolehlivé pásy;
 • Nevhodné nošení.

Úsečka ALF I

Stabilní transformátor v šedo-růžové barvě je ideální pro novorozenou dívku. Konstrukce má kovový skládací rám a plastová kola, která nepronikají ani nevyfukují. Doprava může být použita kdykoli v roce za každého počasí. Nepromokavý vnější obal chrání před srážkami, které lze doplnit průhledným pláštěm. Kapuce a mys na nohou jsou chráněny před větrem. V létě můžete použít sluneční clonu. Ventilační okno je navrženo tak, aby šetřilo před přehřátím a kousnutím hmyzem. Specifikace jsou uvedeny v následující tabulce:

MechanismusRezervovat
StáříOd 0
Pěší blokChybějící
Odnímatelná / otočná kolaChybí
Přejeďte rukojetíK dispozici, žádné výškové nastavení
Nastavení opěradlaJe možné
Nákupní košíkJe k dispozici
Další možnostiMys na nohou, taška

Výhody Smile Line ALF I:

 • Tichý a ovladatelný;
 • Nízká hmotnost;
 • Pohodlné sedadlo.

Menší nevýhodou je nedostatek ruční spojky.

Nejlepší univerzální kočárky 3 v 1

Adamex monte carbon

Univerzální model je přizpůsoben pro kojence od 0 do 36 měsíců. Rám z hliníku umožňuje snadné přenášení kočárku. Transport je složen v knize a umístěn do kufru auta. Přední kola jsou otočná, zadní kola mají větší průměr pro pohodlnou jízdu na silnici. Na zadní nápravě je brzda, která spolehlivě drží vozidlo i na nakloněných plochách. Tlumiče na pružinách pomáhají rodičům houpat své dítě. Prostorná kolébka s ochranou proti větru se používá až šest měsíců. Chodící modul je vybaven sklopnou záda. Soupravu doplňuje spolehlivé autosedačce, které lze v případě potřeby namontovat na podvozek. Adamex Monte Carbon má vysoké hodnocení.

Rodiče ochotně sdílejí svůj seznam výhod s tím, že:

 • Kvalita provedení;
 • Snadné ovládání
 • Funkčnost;
 • Dobré vybavení.

Nedostatky zdůrazňují:

Riko brano ecco

Model 3-v-1 se vyznačuje velkými gumovými koly, které poskytují dobré běžecké schopnosti a hladký pohyb v obtížných oblastech. Vyrobeno z prodyšného kožního náhradníku, který se snadno udržuje. Výrobce opatrně přidal tašku pro mámu, košík na věci, síť proti komárům, dešťovou pokrývku, matraci na olejové utěrky pro výměnu. Vyměnitelné moduly jsou namontovány v libovolném směru. V případě potřeby se kolébka používá jako autosedačka. Má plastový rám, nastavitelnou čelní desku, ortopedické dno z bavlny. Vícepolohová kupole má okno pro větrání. Nohy dítěte jsou pokryty zahřátým krytem. Odnímatelný nárazník vozového nádraží.

Výhody Rico jsou:

 • Čalounění odpuzující vodu;
 • Izolované strany.

Z nedostatků zdůrazňujeme:

 • Tíha;
 • Nepříjemný klopa od větru;
 • Těsná tlačítka na kapotě;
 • Nejistá rukojeť nošení.

Nenechávejte dítě bez dozoru, i když spí!

Noordi Polaris na podvozku Sport

Univerzální dětský transport má teplou kolébku pro dítě a široký modul pro chůzi. Kukla je doplněna clonou ze slunce, větru nebo srážek. Sportovní kolébka je vyrobena z kokosového vlákna. Původní funkcí značky je vyšívání hvězdami. Do kapsy je ušitá síť proti komárům. Vycházkový blok je izolován pláštěm na nohou. Záda padají do vodorovné polohy. Autosedačka používaná od narození. Je vybaven měkkou matrací, pětibodovými popruhy, kapucí a adaptéry. Rám Sport je ovladatelnější a tužší než klasický. Nožní brzda je vytvořena jako pedál. Přední kola jsou vybavena zámky. Na držadlo lze namontovat držák na šálek. Skladem velký odnímatelný koš s tvrdým dnem.

 • Světlý vzhled;
 • Multifunkčnost;
 • Rychlé skládání.

Špičkový model nemá žádné zvláštní vady.

Nejlepší modely kočárků pro dvojčata

BabyActive Twinny

Celý model pro dvojčata ocení hladký chod, jehož kvalitu zajišťují silné pružiny. Nevytváří cizí dráždivé zvuky. Překonává překážky na silnici. Pohodlné kolébky jsou prostorné pro děti v objemném svrchním oděvu, vybavené opěrkami hlavy a používají se až do věku 6 měsíců. Vycházkový blok má stylový design. Nastavitelné zády jsou fixovány ve vodorovné poloze. Je možné transformovat transport do kočárku pro jedno dítě. Šířka 64 cm umožňuje bezpečný vstup do dveří nebo výtahu. K dispozici je prostorný zavazadlový koš. Velký průměr kol přispívá ke zlepšené cross-country schopnosti. Balíček zahrnuje kolébky, vycházkové moduly, legíny a nepromokavé pláště. Produkt je vysoce hodnocen..

Mezi výhody rozlišit:

 • Optimální rozměry a provedení;
 • Manévrovatelnost.

Ne každému se líbí taška na batoh..

Bebetto 42

Dvojitý manévrovatelný kočárek nabízí pohodlí, odolnost a vynikající odpružení. Sedadla se nacházejí vlakem, takže můžete snadno vstoupit na rampu, vstoupit do výtahu nebo dveří. Konstrukce umožňuje instalaci kolébek, sedadel, vycházkových bloků nebo autosedaček. Moduly jsou reverzibilní. Možnost spaní je vhodná pro kojence 0-7 měsíců po instalaci chůze, která se používá až 3 roky. Mechanismus podvozku je složen jako kniha. Rukojeť je vyrobena z ekologické kůže. Během rozložení se mechanismus automaticky uzamkne. Přední kola jsou vybavena systémy pohlcování vibrací a směrovou pamětí. Zadní mají pružiny tlumící nárazy a jsou zablokovány pomocí jediné centrální brzdy. V případě potřeby lze zavazadlový koš vyjmout.

Bebetto 42 má následující výhody:

Rodiče dvojčat označují následující nevýhody:

Teddy fénixové duo

Modulární doprava přizpůsobená ruskému klimatu. Kolébky mají odnímatelné teplé strany, které spolu s nepromokavými kukly a potahy nohou zabraňují pronikání větru a chladu. Místa pro procházky jsou umístěna v různých úhlech, umožňují dvojčatům chodit s úplným pohodlím. Moduly jsou od sebe izolované, mají individuální nastavení. Pokud jedno z dětí spí, může být sedadlo spuštěno do vodorovné polohy. Další dítě může jezdit při sezení. Transport má komorová kola, přední se otáčí o 360 stupňů. Toto řešení poskytuje dobrou manévrovatelnost. Zařízení je vybaveno dvěma hlubokými koši a velkoobjemovými taškami, upevněnými držadlem.

Transformátory klady pro dvojčata:

 • Stylový vzhled;
 • Lehká váha;
 • Mobilita.

Nevýhody spočívají v:

 • Chybějící oddělovač pro nohy;
 • Třepivé plastové držáky opěradla.

Nejlepší kočárky pro novorozence

Zippy systém Inglesina

Transport se třemi moduly je navržen pro pohodlný pohyb s dítětem, zahrnuje kolébku, pěší blok, autosedačku, která se vyznačuje vysokou úrovní bezpečnosti, chrání hlavu ze stran. Větrací systém zajišťuje čerstvý vzduch. Opěrka hlavy se zvedne otočením páky. Praktický podvozek je vyroben v souladu s patentovaným skládacím systémem. K pohodlnému ovládání přispívá otočný mechanismus kol. Šířka podvozku je pouze 50 cm pro přístup do úzkých prostor. Reverzibilní moduly jsou umístěny směrem k rodičům nebo od nich. Kloubový nárazník usnadňuje přistání. Konstrukce se vyvíjí a je založena na vertikálním skladování. Tento model má smíšené recenze. Recenze najdete na webových stránkách na internetu. Rodiče by měli koupit kočár pro ty, kteří se narodili v zimě. Jednoleté dítě oblečené v teplé kombinéze bude stísněno a novorozenec bude pohodlně ubytován.

Mezi výhody rozlišit:

 • Přiměřenost designu;
 • Lehká váha.

CAM Elegant Family (3 v 1)

Model je zdoben neobvyklými kamínky a je určen pro kojence od 0 do 3 let, je používán celoročně, je vyroben jako „hůl“. Je doplněna autosedačkou, kolébkou, chodícím modulem. V kočárku jsou umístěna plastová kola, otočná přední kola jsou opatřena zámky. Autosedačka je vybavena sklopnou plastovou rukojetí, sluneční clonou, anatomickou podšívkou pro hlavu, bezpečnostními pásy. Kolébka je prostorná krabička s čalouněním vyrobeným z přírodního materiálu. Spodní část čelní desky je nastavitelná. Kapuce a vnější potahy jsou šity z tkaniny odolné proti vlhkosti. Pěší blok, instalovaný ve 2 polohách, má svůj vlastní bezpečnostní systém, představovaný pětibodovými bezpečnostními pásy a odnímatelným ochranným nárazníkem. Kapota se uvolní. Vozidlo je doplněno stylovou taškou pro mámu a látkovým košem na potraviny.

Všimněte si výhod CAM Elegant Family:

 • Čalounění bez značení;
 • Dobrý sklopný / rozkládací mechanismus.

Nevýhodou je špatné odpisy.

Je zakázáno zavěšovat těžké rukojeti na držadlo, aby nedošlo k převrácení!

Liko Baby BT-1218B

Toto terénní vozidlo se chová stejně dobře na klikatých ulicích města, úzkých stezkách a v nákupním centru. Dvojitá přední a zvětšená zadní kola zaručují vynikající mobilitu a stabilitu. Systém odpružení se vyrovnává s drsností povrchu vozovky. Sedačka se přizpůsobí potřebám dítěte. Opěradlo je upevněno v různých úhlech, včetně úhlu 90 °. Kryty kapuce od počasí, větru, UV záření. Kočárek je sestaven do hůlky stisknutím bočních tlačítek. Může stát vzpřímeně bez podpory, snadno se vejde do kufru auta. Liko Baby je vybaveno dalším příslušenstvím: vyhřívaným potahem na nohy a odnímatelnou matrací.

Výhody jsou:

 • Čistá montáž;
 • Přítomnost košíku a kapes na maličkosti.

Nevýhodou je nedostatek nastavení rukojeti pro vysoké lidi.

Nejlepší kočárky z jedné ruky

Vikalex Borbona

Kočárek italské značky se v Polsku montuje pomocí německých komponent. Přední kola řízení zajišťují pohyblivost, průchodnost přes hranice, ve sněhu, písku, trávě. Konstrukční pružiny zajišťují hladkou jízdu. Podle potřeby jsou komory čerpány pomocí standardního čerpadla. Šířka modelu je určena pro úzké otvory. Nožní brzda zastaví transport na svazích, fixuje na svazích. Materiály pouzdra a vnitřek tkaniny absorbující vlhkost jsou pro dítě hypoalergenní a šetrné k životnímu prostředí. Externě kompaktní kolébka je prostorná. Může sloužit jako kolébka. Kukla s hledí poskytuje spolehlivou ochranu proti větru a ultrafialovému záření. K dispozici je ortopedická matrace z kokosového vlákna. Autosedačka opakuje anatomii páteře dětí. Chodící modul se používá od prvních dnů života do 3 let.

Výhody Vikalexu Borbona:

 • Košík na zavazadla má slepý zip;
 • Ergonomické sedadlo.

V kočárku nejsou žádné nevýhody.

RANT Flex

Nový 2019 přichází s kolébkou, vycházkovým modulem, dvěma čepičkami na nohou, odnímatelným košem a batohem pro mámu. Moduly jsou umístěny na kompaktním hliníkovém šasi. Model vyniká s pogumovanými koly na ložiscích a čalounění pod džínem. Kolébka pro nejmenší má tvrdé dno, opěrku hlavy nastavitelnou ve třech polohách, matraci, odnímatelné izolované strany a sluneční clonu. Pěší část je nainstalována ve 2 verzích. Opěradlo se roztahuje do vodorovné polohy. Zadní stěna izolované kapoty se může ventilovat. Pro dítě je na nohou mys, plastová stupačka, odnímatelný nárazník. Autosedačka vyhovuje evropským bezpečnostním normám. Upevnění na podvozku pomocí adaptéru.

Z výhod můžeme rozlišit:

 • Texturou tkaniny
 • Manévrovatelnost;
 • Jednoduchost v provozu;
 • Kompaktní přídavek;
 • Lehká váha.

Yoya plus

Model od čínského výrobce osloví rodiče, kteří milují cestování s dítětem od 6 měsíců do 3 let. Na palubě jsou povoleny lehké a kompaktní kočárky. Vyztužený rám umožňuje nakládku vozidla do 25 kg. Stejně velká kola mají nezávislé zavěšení. Pohyby zadních brzdových bloků zabraňují rozjetí. Bezpečnostní pásy jsou přizpůsobeny růstu dítěte. Nárazník se otevře do strany. Přeprava je vybavena ochrannou sítí proti sklouznutí při překonání obrubníku. Kukla má průhledové okno. Za zády je kapsa se zipem. Košík umožňuje zatížení až 5 kg. Vyměnitelné textilie lze jemně prát. Souprava obsahuje nosný popruh, moskytiéru, držák na pohár, letní bambusovou matraci, dešťovou pokrývku.

Uživatelé sdílejí následující výhody:

 • Zabírá málo místa;
 • Bohaté vybavení;
 • Různé odstíny pro chlapce a dívky.

Dolní kříž je minus. Vhodné pro jaro, léto, podzim.

Nejlepší carrycot v letech 2019-2020

Když se dítě narodí, je třeba pro něj koupit kočárku. Zpočátku se výběr takového zařízení jeví jako jednoduchý, ale není to pravda. Kočárek by měl být pohodlný pro rodiče a dítě. Spaní na ulici, chůze, nakupování rodiči v obchodech - to je čas strávený v kočárku. Proto by se s výběrem produktů pro děti mělo zacházet s náležitou odpovědností. Toto hodnocení pomůže rodičům pomoci, mezi které patří nejlepší kočárky kolébek v letech 2019-2020.

Kritéria výběru

Pokud rodiče žijí v oblasti, kde jsou silnice nedokonalé, je nutné přistupovat k výběru kol s náležitou odpovědností. Velká kola vyrobená z nafukovací gumy by měla být zakoupena, vyžadují náležitou péči. Při pohybu se však dítě nebude třást. Defekt se stane nevýhodou, v takové situaci budete muset vyměnit pneumatiku nebo ji nechat opravit.

Šířka kol je důležitá, měla by být měřena předem a ve srovnání se standardním výtahem o šířce 55 - 60 cm. Kromě kol by měl být kladen důraz na další důležitá kritéria, která odlišují nejlepší produkty od ostatních:

 • Hmotnost. Zařízení by nemělo být větší než 18 kg a šířka kolébky by měla dítě pojmout v montérkách.
 • Podvozek. Děti jsou mnohem bezpečnější od výfuku. A když je produkt zakoupen v zimě, bude nahoře teplejší.
 • Materiál. Pro praní byste měli zvolit větruvzdorné odnímatelné předměty. Je nutné, aby dýchali, čalounění se skládalo z bavlny, aby se uvolnilo, aby se dalo prát.
 • Rám. Vyrobeno z kovu, hliníku, má silné držáky. Aby byl produkt průchodný a jezdil ve sněhu a drsnosti, je rozvor kola odstraněn z kliky.
 • Ochrana. Je optimální, aby byly od větru zvýšeny boční stěny, kapuce odolná proti vlhkosti.
 • Zadní strana produktu. Povinná tuhost a nastavitelná.
 • Komfort pro rodiče. To zahrnuje snadnou instalaci a demontáž zařízení, nesení kolébky za držadla, speciální zaoblený tvar dna, pohodlné brzdění, průhledové okno atd..

Nejlepší hodnocení nejlepších modelů zahrnuje produkty s pohodlným brzdovým systémem, dobrou kondicí a prostorným nákupním košem.

Nejlepší kočárky 3 v 1 pro kojence

Kočárky 3 v 1 jsou nejvšestrannější dětské výrobky. Souprava obsahuje pěší blok, podvozek, kolébku a autosedačku. Všechny moduly jsou odnímatelné a namontovány na podvozek. Nákup univerzálního produktu umožňuje ušetřit velké množství finančních zdrojů. Vhodné pro kojence a děti do 4 let..

CAM CORTINA EVOLUTION X3 TRIS

Tříkolový produkt, navzdory velké hmotnosti a velikosti, se vyznačuje manévrovatelností a stabilitou. Díky přítomnosti 30 cm kol se s ní dokáže vyrovnat i křehká žena bez velkého úsilí. Široký rozvor kola snadno vstupuje do jakéhokoli výtahu. V sadě je vše - kolébka s větraným dnem a nastavitelným sklonem opěrky hlavy, automatická židle s upevňovacími prvky na podvozku kočárku, vycházkový blok se sklopným hřbetem.

Komfort pro rodiče je pečlivě promyšlený: výška rukojeti je přizpůsobena ukazatelům růstu pomocí, je zde taška a košík na akvizice. Chcete-li nahradit bloky, existuje transformační mechanismus, bude-li složen, zabere to trochu místa. Dotyčný produkt nelze v tomto segmentu nazvat nejlepším, protože vlastnosti obsahují stížnosti na nepohodlnou jednotku pro chůzi, ale obecně má model dobré hodnocení.

Klady:

 • velká kola;
 • tichý chod;
 • zpracování.

Minusy:

 • špatně koncipovaný montážní blok pro chůzi.

TUTIS TAPU-TAPU

Produkt od vývojáře z Litvy pro novorozence, který je určen na dlouhou procházku a vyznačuje se požadovanými parametry: nízká hmotnost, manévrovatelnost, spolehlivost. Na podzim a v zimě je v něm dítě v teple a pohodlí, protože průvan bude blokován a v létě větracími otvory vstupuje vzduch do dítěte bez překážek.

Součástí balení je matrace, nákupní taška, síť proti komárům, potah, dešťový potah a pětibodové bezpečnostní pásy. Ve srovnání s drahými analogy tohoto hodnocení má produkt nejspolehlivější podvozek a snadnou obsluhu. Vývojář věnuje pozornost stylu a nabízí uživatelům výběr 10 barev. Vzhledem k tomu, že kryty nelze odstranit, je třeba klást důraz na neoznačující odstíny..

Klady:

 • vysoce kvalitní montáž;
 • snadno ovladatelný a odolný podvozek.

Minusy:

 • kryty nelze odstranit;
 • znečištěné odstíny pro výběr.

ANEX SPORT

Nízká hmotnost produktu je významným ukazatelem, který ovlivňuje výběr s velkým sortimentem. Tato vlastnost se liší od modelu od výrobce z Polska. Hmotnost podvozku s místem pro chůzi bude 12 kg, bude to důstojnost nad ostatními kočárky. Má širokou funkčnost, jasný styl, vysoce kvalitní montáž. Náklady na takový modul jsou však poměrně vysoké.

K dispozici jsou 4 kola, přední kola se mohou otáčet, což zvyšuje manévrovatelnost a stabilitu najednou. Kabelka uvnitř je vyrobena z ekologického čalounění bavlny. Sada obsahuje místo pro procházky, kolébku, automatickou židli, kabelku, moskytiéru, dešťovou pokrývku.

Dotyčný produkt bude plně vyhovovat všem bezpečnostním požadavkům a je vyroben pomocí nejnovější technologie. Vývojář se správnou mírou odpovědnosti přistupuje ke všem prvkům a přemýšlí přes všechno k detailům: materiály odpuzující vodu, nastavení opěradla, instalační systém, který vám umožní dělat vše jednou rukou.

Klady:

 • lehká váha;
 • pohodlí při skládání.

Minusy:

 • nafouknuté náklady;
 • úzký blok pro chůzi;
 • snadno znečištěné materiály.

Nejlepší kočárky 2 v 1 pro kojence

Většina rodičů si vybírá univerzální produkt nebo kočárek 2 v 1. Bude zahrnovat modul, na kterém jsou kolébka a chodítko umístěny samostatně. To umožní vytvořit plnohodnotné pohodlí pro novorozence, na rozdíl od transformátorových modelů.

BUGABOO CAMELEON

Tento produkt je sebevědomě zařazen do hodnocení nejlepších kočárků. Je to nejdražší kočárek v segmentu, ale kvůli nákladům se nedostal na vrchol. Výhodou daného produktu bude jedinečnost sestavy, protože byla vytvořena pro konkrétní účel: diverzifikovat procházky s dítětem. V důsledku toho se zařízení vyznačuje vysokou manévrovatelností a nízkou rychlostí. Může snadno obejít všechny překážky, například drsnost v parku nebo na stezce v lese. Je to nejlepší řešení pro aktivní rodiče..

Produkt byl k dispozici ke koupi před 25 lety, ale stále zůstává velmi populární. Developer pečlivě promýšlí všechny podrobnosti: počínaje rukojetí kolébky a ručním brzděním, končící skládací harmonikou kolébky a velkým počtem pomocných doplňků.

Vysoká prevalence je zajištěna zpracovatelností představení a také neobvyklým stylem. Je vyzvednuta přímo rodiči a vybírá 2 odstíny z různých možných.

Klady:

 • skvěle padnou;
 • skládací kolébka;
 • kvalitní montáž.

Minusy:

CAMARELO SEVILLA

Zvažované zařízení od vývojáře z Polska zaujímá vedoucí postavení v tomto segmentu. Uplácí svou vlastní malou hmotu (přibližně 12 kg). Kromě toho existuje malá šířka podvozku, která vám umožní zapadnout do jakéhokoli výtahu.

Výrobek má moderní stylový design, světlý rám a pohodlný systém odstraňování modulů, který bude ctností pro aktivní rodiče, kteří žijí rychlým tempem.

4 nafukovací kola, přední část se může otáčet a mají menší průměr, poskytují kočárku zvýšenou běžeckou schopnost a ovladatelnost. Dotyčný produkt má bohatou paletu barev, což usnadňuje výběr výrobku podle vašeho vkusu. Zařízení obsahuje všechny potřebné komponenty: moskytiéru, tašku, pláštěnku. Pokud jsou takové vlastnosti, jako je hmotnost a manévrovatelnost, pro kupujícího velmi důležité, bude daný produkt jedním z nejlepších na nákup.

Klady:

Minusy:

NOORDLINE STEPHANIA

Zvažované zařízení od výrobce z Polska se považuje za zařízení za každého počasí. V prostorném modelu se novorozenec cítí pohodlně, i když má na sobě velkou kombinézu nebo je dítě položeno do zimní obálky.

Kočárek také poskytuje kryt dolních končetin a funkční ochranu před větrem. Při silných nárazech větru nebo se šikmými srážkami je třeba mírně zvednout a dítě bude chráněno před počasím.

Hlavní výhodou tohoto zařízení bude čalounění vyrobené z vysoce kvalitní koženky. Materiál bude snadno ošetřitelný, nezmočí se, má velkolepý vzhled a v souladu s charakteristikami uživatelů vydrží roky používání. Uprostřed je kolébka zdobena bavlnou - nejlepším druhem textilu pro jemnou pokožku dítěte. Kočárek je velmi dobře vybaven: je zde držák na šálky, bezpečnostní pásy s polštářky, dešťová pokrývka, nákupní taška a spodní koš. Neexistuje žádná otočná rukojeť, reverzibilní odnímatelná jednotka umožňuje změnu umístění dítěte.

Klady:

 • neobvyklý styl;
 • přítomnost volného prostoru pro dítě v zimní obálce.

Minusy:

 • žádný otočný knoflík.

Nejlepší kočárky

Nejoptimálnějším řešením pro přesun novorozence bude kočárek - kolébka. Je pohodlný na spaní, chrání dítě před srážkami, povětrnostními podmínkami, což je nesmírně důležité, když dítě spí většinu času. Zařízení se používá od narození do období, ve kterém může dítě sedět (přibližně šest měsíců). V budoucnu je třeba kočárek vyměnit za jiný nebo si koupit jinou vyjímatelnou jednotku.

INGLESINA SOFIA

Uvažované zařízení se vyznačuje dobrým křížem a přítomností pružin pohlcujících nárazy, které zajišťují hladkou jízdu. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, dítě v každé situaci cítí teplo a pohodlí. Kolébka není foukaná a účinně chrání před deštěm a počasím.

Produkt se vejde do úzkých malých prostorů díky mechanismu sklopné rukojeti a malým parametrům. Látkový materiál lze snadno odstranit a prát v pračce. Prostorný kočárek je vyroben z vysoce kvalitního plastu, snadno se připevňuje a vyjímá, má větrací otvory a 3 držadla pro přepravu. Představuje vysokou kvalitu a dobrou funkčnost..

Klady:

 • kapacitní koš;
 • vnitřní kapsa;
 • odolná kapuce;
 • spolehlivé brzdění.

Minusy:

 • košík nebude chránit předměty před nečistotami;
 • platí krátkou dobu (až šest měsíců);
 • předražené.

NAVINGTON CARAVEL

Nejlepší kočárek pro kojence v tomto segmentu. Výrobce z Polska vyrábí výrobky s velmi mírným zdvihem, výrazným vzhledem a snadno ovladatelným. Sestavení odpružení zajistí takové odpružení, během kterého se otřesy na silnici změní v mírně kroutit. Dítě v něm hned usne - řekněme tedy uživatelé o jejich vlastnostech. Ovládací rukojeť podvozku s výškovým nastavením opatřená koženkou bude velmi pohodlná, podobná nosná rukojeť je připevněna k kočárku. V základní konfiguraci jsou kryty, které chrání kufr před nečistotami.

Kola tohoto produktu jsou dostatečně velká. Na přední nápravě je zarážka pro parkovací zámky a páka umožňující funkci otáčení kola. Podvozek je vyroben z odolné chromované kovové trubky.

Klady:

 • kola s velkým průměrem;
 • měkké odpružení;
 • možnost nemoci z pohybu.

Minusy:

 • ne každý bude mít rád klasický design.

TEDDY ANGELINA LITE PKL

Zvažované zařízení od polského výrobce může konkurovat vývojářům z Německa a Číny. Uživatelé se zaměřují na tento produkt z důvodu jeho rozpočtové hodnoty. Pak se ukáže, že kočárek má vynikající parametry. V tomto ohledu má model větší počet pozitivních charakteristik. Zařízení je plně vhodné pro zimní období - velká nafukovací kola, pevný kovový rám a správné uložení změní produkt na terénní vozidlo. Ve velké kolébce bude velmi výhodné pro dítě v zimní obálce nebo kombinéze.

Odborníci doporučují chodit s dětmi bez ohledu na povětrnostní podmínky, vše je v dopravě zajištěno, aby bylo chráněno novorozence před špatným počasím: mys na dolních koncích s ochranou před větrem, hledí před slunečním zářením nebo srážkami, hustá větruvzdorná potahová textilie. Různé barvy jsou velmi rozmanité, v žádném případě nevydávají rozpočet na akvizici. Není příliš mnoho nedostatků: upevnění hledí a nárazníku nevypadá dostatečně silně, pro některé uživatele se paprsky kol rychle zhoršily. Pokud je cena zohledněna a uživatel bude zařízení pečlivě obsluhovat, měli byste stále věnovat pozornost produktu.

Klady:

 • přiměřené náklady;
 • nafukovací kola;
 • všechny terény.

Minusy:

 • slabý upevňovací štít a nárazník.

Nejlepší kočárky na zimu

Pokud se dítě narodí v zimním období, je třeba při nákupu kočárku soustředit na parametry, jako je šířka lůžka, hustota a teplo materiálu. Pro dítě bude nesmírně důležité, aby v zimě dostalo potřebné množství vzduchu. S pohodlnou a teplou postýlkou ​​může procházka v chladném období přinést mnoho výhod..

ADAMEX BARLETTA

Do tohoto hodnocení je s jistotou zahrnuto uvažované zařízení od polského výrobce. Díky spolehlivému rámu a nafukovacím kolům je stabilní na sněhu i v terénu. Efektivní odpisový systém vytváří pohodlné podmínky pro chůzi dítěte. Kolébka a vycházkový blok jsou velmi spolehlivé, díky čemuž se novorozenec cítí pohodlně a prostorně i v hromadné obálce a kombinéze. Pro zimní čas je pro rodiče skvělý doplněk - ruční spojka.

Klady:

 • manévrovatelnost;
 • velká nafukovací kola;
 • pohodlí i pro velké děti v zimě.

Minusy:

BEBE-MOBILNÍ TOSKANA

Přední místa v tomto hodnocení nejlepších kočárků pro zimní období jsou obsazena považovaným univerzálním produktem. Zařízení kombinuje nejlepší vlastnosti zimních kočárků. Zaprvé, jedná se o schopnost přespolního běhu. Díky přítomnosti velkých nafukovacích kol bude schopna projet sněhové závěje, neprůchodnost a rány. Kromě toho má produkt široké lůžko, které zajišťuje pohodlí a prostornost novorozence, bez ohledu na oblečení. Je třeba také poznamenat přítomnost potahu kočárku, který je vyroben z hustého větruodolného materiálu - chůze nezkazí žádné povětrnostní podmínky. Rovněž stojí za zmínku jasný styl, efektivní montáž a snadná instalace jednotky pro chůzi.

Klady:

 • průchodnost;
 • velká kolébka se zvednutými stranami;
 • jasný styl.

Minusy:

LONEX PARRILLA

Výrobce z Polska je od starověku docela populární. Dotyčný produkt se vyznačuje pozitivními vlastnostmi na základě recenzí uživatelů. Toto zařízení je známé pro vynikající běžecké schopnosti, což je tak důležité v zimním období, kdy se tvoří sněhové závěje. Kromě toho je třeba uvést extrémně měkké přistání pásu, které zajišťuje tichý spánek dítěte při cestování po silnici a pohodlnou montáž.

Přestože je produkt nejprve určen pro zimní použití, je také pohodlné ho používat v létě: čalounická textilie je impregnována ultrafialovým složením, proto nebude hořet a nebude se přehřívat. Velká kapuce snadno skryje dítě před sluncem a vložka ze síťoviny otevře vnitřní prostor pro ventilaci. Manévrovatelnost zařízení je charakterizována protichůdnými recenzemi: někdo je přesvědčen, že v kolech neexistuje mechanismus otáčení, jiní se domnívají, že je s ním lepší. Všichni však tvrdí, že produkt plně zdůvodňuje svou vlastní cenu.

Klady:

 • měkké přistání pásu;
 • vysoce kvalitní materiály.

Minusy:

 • žádný otočný mechanismus v kolech.

Nejlepší transformační kočárky

Transformační vozík je moderní vynález, který řeší různé problémy. Rodiče ji využívají od okamžiku narození až do dosažení tří let. Stačí jen změnit polohu opěradla a opravit speciální kuličky. Podobná verze je vybavena velkou spolehlivou kapucí, která chrání před slunečním zářením a větrným počasím.

Indigo maximo

Módní, moderní rozpočet s kvalitním střihem. Šířka podvozku je 0,6 m, snadno se vejde do výtahu. Hlavní nevýhodou tohoto zařízení bude to, že bude nutné se přizpůsobit, aby se dítě dalo a získalo (zpočátku nohy, potom tělo a hlava nebo naopak).

Klady:

 • přiměřené náklady;
 • velký počet odstínů, je na výběr;
 • snadná obsluha, velká kola, tichý chod;
 • sklopí se do vodorovné polohy;
 • nošení je přítomno;
 • velká kapuce s několika polohami;
 • výškově nastavitelný kříž přes držadlo;
 • pohodlná kapsa na drobnosti.

Minusy:

 • je nepohodlné dát dítě dovnitř kočárku a dostat se odtamtud.

Gesslein f4

Multifunkční módní produkt od výrobce z Německa. Vhodné pro děti od narození do 4 let. Nezávislé odpružení, které zajistí dobré uložení zadních kol.

K dispozici je také pomocná měkká oboustranná matrace, čalounění je vyjmuto a práno v pračce. Extrémně pohodlná taška - tam jsou kapsy. Dobrá kompatibilita s autosedačkami. Má promyšlený ventilační systém, takže i v extrémně horkém období bude dítě v kočárku pohodlné. Nejlepší transformátor pro léto.

Klady:

 • nízká hmotnost (asi 12 kg);
 • manévrovatelnost;
 • pohodlný skládací mechanismus;
 • umístění zad (svislé nebo vodorovné);
 • rukojeť, opěrka nohou lze nastavit podle sklonu a délky.

Minusy:

 • neexistuje ochrana proti náhodnému skládání;
 • nesprávné přistání na předních kolech.

Často vyvstává otázka, jak vybrat pro dítě dobrou kolébku. Pro nákup kvalitního produktu byl tento seznam sestaven. Seznam obsahuje nejlepší modely. Výrobky se vyznačují spolehlivostí a kvalitou..

Články O Neplodnosti