Hlavní Výživa

Jaká postýlka si vybrat pro novorozence: kulatá transformační postýlka nebo další kolébka?

Pochybuji o organizaci místa pro novorozence, potřebuji radu. V naší rodině se brzy doplní doplnění, stále máme nejstarší dceru, brzy budou tři roky. Nejdřív jsem si myslel, že starší dívka si koupí větší postel a její dítě si získá postel. Není však šťastná, že její postýlka bude dána jinému dítěti a nechci ji zranit. Když jsem přemýšlel o koupi nové postýlky, obrátil jsem pozornost na kulaté transformátorové lůžko. Ale jestli je vhodné použít, možná někdo má zkušenosti, prosím podělte se. Nebo je lepší koupit postranní kolébku, jsou technologičtější a ta starší brzy vyroste z postýlky a pak provede výměnu?

  20. srpna 2018, 11:56 ->
  0 0 0
  0 0 0

9 komentářů

 • Karina Kazaková
 • 20. srpna 2018 12:45

Také se mi opravdu líbí, jak vypadají kulaté postýlky, ale pro sebe jsem se rozhodl, že koupím běžný standard pro dítě. Pokud jde o funkčnost, pochybuji. Poloha postele, kterou postel roste s dítětem, je „velmi pochybná, protože musíte zakoupit samostatnou matraci pro všechny polohy postele, což je příplatek. Další kulatou postelí je méně racionální využití metrů čtverečních..
Pokud jde o vaši situaci, a ne obecné fráze, koupil bych si starší jedno další lůžko a ten mladší opustil postýlku ze starší, ale to by mělo být krásně doručeno nejstarší dceři. Jsou zde krásné chaty pro starší děti, zavěšené stany / girlandy a vytvořeno lůžko pro princezny. Ukažte krásné interiéry s takovou starou postelí, určitě vás bude zajímat. Pokud jde o postel, ve které spí, je třeba ji trochu modernizovat, aby se snížil pocit vlastnictví. Například k nákupu jiných stran a / nebo malování postele v jiné barvě (stačí použít speciální barvy na nábytek pro děti, zpravidla jsou hypoalergenní a na vodní bázi).
Snadný porod a vše nejlepší pro vaše dívky! Ať jsou nejpřátelštější sestry!

 • Nigora sharipova
 • 20. srpna 2018 13:57
 • Anastasia Rozhentseva
 • 20. srpna 2018, 14:55

Chtěl bych vyjádřit svůj osobní názor na tuto záležitost. Můj syn má 9 měsíců, dali nám standardní postel se šuplíkem, ale protože jsem se ho nesnažil usnout, nechtěl být daleko od své matky. "Dal jsem to, pak jsem spal, ale nijak ne)") O něco později jsem přišel s alternativní a pohodlnou variantou, vzal jsem velkou zbytečnou krabici (měl jsem ji od strojních pohonů), vložil silnou obálku-přikrývku a položil ji na ni a položil ji Spal jsem s radostí, pokud jste to museli zatřást, můžete to jen pohnout není to obtížné a efektivní posouvat krabici různými směry. Co je na takové „postýlce“ dobré, je to, že na ní nejsou žádné tyče, které by mohly zasáhnout nebo držet držadlo. Tato možnost je však vhodná maximálně 5 měsíců, než se dítě naučí A pak si můžete koupit transformační postel, samozřejmě, pokud je v místnosti dostatek místa.

 • Andrey Mezhinsky
 • 20. srpna 2018, 15:06

Nyní existuje tak velký výběr kolébek, že tolik očí běží a myslím, že hlavní věc je, že dětská postýlka je vyrobena z čistého dřeva. Je to proto, že zdraví dítěte je důležitější než krása postele.

 • Natalia Eremeeva
 • 23. srpna 2018 17:56

Měli jsme postranní kolébku a já jsem s tím byl velmi pohodlný, protože Pokud se moje dítě probudilo v noci, aby nejedlo ani nepilo, ale jednoduše kvůli nějakému nepohodlí, jsem hloupě natáhl ruku a kolébal postel ze strany na stranu... tlačítko se uklidnilo a nemusel jsem vstávat, všechno jsem dělal v ospalém stavu..

 • Valentina Ivanova
 • 24. srpna 2018 00:54

Poradil bych policistovi, protože vám ušetří spoustu hodin nočního spánku. S mým prvním dítětem jsme spolu jen spali ve stejné posteli, ale pak byly problémy se spaním samostatně. Ale s tím druhým už jsem ochutnal všechny potěšení z kolébky - zdá se, že dítě spí odděleně, ale nemusí se k němu dostat pokaždé, když chce jíst.

 • Nadia toshina
 • 29. září 2018 01:26

Není to tak dávno, co jsem se poprvé stal matkou. A hodně jsem myslela na postele. Můj manžel a já jsme zvažovali mnoho možností pro pravidelné postýlky. Bydlíme v jednom pokoji a zdálo se nám, že jsou příliš masivní. A nezapomeňme, že jsme navíc museli koupit komodu. Proto náš výběr padl na kruhový transformátor postýlky. Nyní jsou obrovskou volbou a nákup jsme nelitovali! Vyberte si se všemi druhy doplňků. V soupravě máme kyvadlo (to je jedno z hlavních opomenutí prvních takových postýlek), kola a dokonce i jedna zeď je samozřejmě odstraněna ve formě oválné transformace. Díky tomu můžeme také vyrobit postýlku, ale přiznávám, že to nebude tak pohodlné, jako by se stalo součástí naší postele. Až přijde čas, bude z něj možné vyrobit stůl a židle a nebudete muset přemýšlet o tom, kam umístit zbytečnou věc. Budu upřímný a otevřu, že jsme upřednostnili společný spánek, takže toto je další plus pro naši kompaktní postýlku. Takže: pokud je vám místo drahé a nemáte rádi rohy, zvažte tuto možnost.

Jak pohodlná je dětská postýlka? Stojí za to koupit? Proč?

Jak pohodlná je dětská postýlka? Stojí za to koupit? Proč?

Nyní je mnoho kolébek a já jsem roztrhán mezi kulatým transformátorem, který se pak promění v ovál a touha koupit nejběžnější a nejvhodnější a navíc mezi extra - ideálně samozřejmě, když je oválný a extra a levný), ale toto se nestane.) Ceny jsou vysoké. zatímco obvykle jeden stojí asi 2000 rublů. Možná najdete levnější. A přidané a 14 a 20 tisíc rublů, oválné transformátory také ceny samozřejmě v internetových obchodech, říkám. Možná ve skutečných „živých“ obchodech, kde musíte chodit nohama, je to určitě levnější, i když prostě nemusí existovat (neimportovat) přistýlky pro dětské postýlky. Samozřejmě tam určitě půjdu. Co je to postýlka? Vysvětluji (kdo neví) - je to postel, ve které je odstraněna jedna stěna (boční) a klouže těsně do postele pro dospělé. Dítě tedy spí ve své postýlce, ale v noci matka nemusí vstávat, aby se dostala do postýlky a např. Uklidnila dítě nebo kojit, ale zároveň nespala v dospělé posteli „diagonálně“, zatímco současně ležela na kořist Tvář mámy a otce (milují to, děti.) Další okamžik, jedno dítě už je, bude to druhé, spí s námi, snaží se nás naučit spát ve své postýlce, ale ještě ne. Pak jsme se poradili s přáteli a měli dítě kvůli žárlivosti po porodu druhého dítěte Pokud začal spát se svými rodiči, má teď smysl naučit dítě spát ve své postýlce, pouze během těhotenství? Koneckonců, po narození druhého, se znovu přestěhuje do dospělého? Nechci spát čtyři. (Já, manžel, dvě děti Zdá se mi, že tato přistýlka je cesta ven. Protože nemám dostatek spánku, vstávám každé tři hodiny v noci, abych se s druhým dítětem plazil do postýlky, dokonce i tři kroky, abych ho kojil - nechci, protože stále musím připravte první dětskou snídani-oběd-večeři n + mu ju, vařím jídlo a první dítě stále miluje chodit po ulici, musíte s ním chodit každý den. A na ulici potřebujete pozornost a opatrnost. A pokud nebudu mít dost spánku, můžu dokonce spát, když stojím. Navíc se zdá nemožné připnout dítě do hlídky, moje matka bude spočívat na okrajích postýlky. Opravdu chci koupit postýlku, ale je mi líto těch peněz, pochybuji o tom. Je tak dobrá? Nebo peníze na odtoku? Kdo to zkusil? Kdo si myslí, co? Potřebujete ji nebo si koupte pravidelný?

Otestujte se! (Recenze modelů betlémů)

Diskuse pediatrů o výhodách a škodách na spaní spolu vedla k jakémukoli kompromisu - postýlce, která se stává stále více populární. Co je to a jak si vybrat přistýlku - přečtěte si níže.

Vynálezy, jako je postýlka a společné spaní, se poprvé objevily v Americe, kde se rychle staly populárními a šířily se po celé Evropě..

Proč je přistýlka tak dobrá a proč byste ji měli milovat? Pojďme na to společně.

Každá matka, přirozeně, první měsíce chce spát vedle svého dítěte, aby ho chránila před všemi nehodami. Takový sen je velmi užitečný, ale odstavit dítě v budoucnu a požádat rodiče o postel je obtížné. Postupem času se rodiče začínají vážit sousedem se starším dítětem, ale přesun do oddělené postele a vlastního pokoje může být pro dítě vážným stresem..

Krivonogova Tatyana Sergeevna, profesorka Pediatrického oddělení, FPK a PPS Státní lékařské univerzity v Sibiři, MD, lékař nejvyšší kategorie, vedoucí zdravotnického centra „Zdravá matka - silné dítě“:


"Dokud nebudou novorozenci tři měsíce, musí neustále vstávat v noci. To je nepohodlné, protože maminka musí také odpočívat.
Tento problém řeší přistýlka. Přesune se do matčiny postele, ukáže se, že se zdá, že dítě je s ní, ale zároveň má své vlastní místo. Když dítě pláče, matka se natáhne - tahy, pohladí dítě. Mateřská ruka, zvuk hlasu, vůně mateřského dítěte stačí k uklidnění a pokračování ve spánku.


Ve svých lekcích vždy říkám: dítě musí znát své místo. To znamená, že dítě by mělo být vždy v dohledu, ale musí si zvyknout na nezávislost. Například radím matkám, aby neběhly k dítěti a nezvedaly ho při prvním volání. Dětská postýlka vám umožní postupně si zvyknout dítě na oddělený spánek. Koneckonců, jak učit dítě od prvních měsíců - tak se bude i nadále chovat “.

Tento problém vyřeší přistýlky. Jsou určeny pro moderní rodiče, kteří si chtějí dítě osamostatnit, ale chápou, jak důležité je pro dítě cítit její matku v prvních měsících života.

Když se trochu podíváte do historie problému, ukázalo se, že američtí rodiče se svou myšlenkou nezávislosti vždy cvičili odděleně od prvních dnů života dítěte: dítě spalo nejen v oddělené posteli, ale také v oddělené místnosti.


To pokračovalo, dokud lékaři neprokázali: zdravé dýchání dítěte ve snu přímo závisí na tom, jak daleko je jeho matka v tu chvíli. Když je matka poblíž, dítě slyší rytmus jejího dýchání, což mu pomáhá vyrovnat se s náhlým respiračním zástavním syndromem. Věda přesvědčila Američany, aby dospěli ke kompromisu, a začali dávat dítě ne do samostatné místnosti, ale do oddělené postýlky připojené k rodiči..


Bylo zjištěno, že postýlky jsou velmi pohodlné:


1. Maminka a táta spolu spí, táta se nepohybuje na pohovce.
2. Dítě zároveň cítí matku poblíž a klidně spí.
3. Takový sen je pro dítě naprosto bezpečný.
4. V takové posteli je velmi výhodné krmit dítě v noci - k tomu se ani nedá vstát.
5. Eutanizace dítěte, které se náhle probudilo, je také snazší - někdy je to jen dotyk matky.
6. Tato postel je mnohem pohodlnější než obvykle pro matky po císařském řezu: matka se nemusí ohýbat, aby vychovala své dítě.


Nedávno se v Rusku začaly vyrábět betlémy. Nyní nemusíte odřezávat stěnu obyčejné postýlky a upravovat ji na výšku - je mnohem snazší koupit hotový nábytek. Naštěstí existuje i určitá řada značek a modelů.


Mimochodem, jedním ze společných plusů všech dětských postýlek z Ruska je přirozenost materiálu. Dub, borovice, popel nebo bříza jsou ošetřeny povlaky neškodnými pro dítě. Existují však některé rozdíly:


"Sloni." Mladá společnost ze Sibiře dělá kočky jednoduchými a velmi levnými - z 4900 rublů. Materiál - Sibiřská bříza. Velikost: 90 * 60, takže postel je vhodná pro prvních 6-9 prvních měsíců. Můžete si také koupit měkké strany do postýlky, které nejen zdobí, ale také umožňují postupně přesouvat dítě z postele rodičů..


Rusko-americká společnost „Sleep Well“ nabízí stejnou postel s elegantnějším designem a různými designovými možnostmi. Velikost: 120 * 60 - to znamená, že lze použít až 2-3 roky. Materiál postýlky je buk, borovice, popel. Náklady výrazně vyšší: 12900 rublů.


Továrna na nábytek „Red Star“ z města Mozhga (Udmurtia) nabízí dřevěné postýlky s emailem. Cena od 4020 rublů. Rozměry - 85 * 45 - nejmenší jednotlivá dětská postýlka z uvedených, která je vhodná pouze pro prvních 3-5 měsíců.


Stejná továrna nabízí model Elena, který se díky odnímatelné desce promění v elegantní pohovku. Může být použit jako postýlka do postele rodičů. Rozměry modelu 152 * 77 umožňují jeho použití s ​​různými transformacemi až do školního věku. Cena 10500 rub.


To je přesně ten případ, kdy přísloví „jeden-dva a přepočítaný“ má doslovný význam. Další výrobci, jejichž postele si kupují v Rusku a kterým jsou důvěryhodní, jsou zástupci zahraničních zemí.


Nejhorší. V Evropě je vyrobeno lůžko stylového moderního designu o rozměrech 86 x 47 cm, vhodné pro děti do 6 měsíců. Cena je asi 400 dolarů (12 000 rublů), plus doprava. Hlavní výhodou této postýlky je její jedinečná kompaktnost, postel se sklopí a vejde se do malého sáčku. To je výhodné v případě, že se rozhodnete jít se svou rodinou jako přenocování..


Cullabelly, Itálie. Postýlka z masivního dřeva, rozměry 81 * 38 (vhodná pro kojence do 5 měsíců). Cena 300 USD plus poštovné. Italové vědí hodně o stylu, takže postel je plně oblečená v obyčejném lakonickém obalu.


Tobi, Německo. Klasická designová postýlka má rozměry 86 * 43 nebo 94 * 51 cm. Cena od 170 € + dodání. Je možné ozdobit textilními stranami.


Pinolino, Německo. Postel jedle nebo smrku je nabízen v různých designových variantách: od jednoduchých úhlů po umělé. Rozměry 92 * 58 cm. Cena od 160 $ ​​bez dodacích nákladů.


Roba, Německo. Přistýlky Ložnice mají standardní velikost 120 x 60 cm a jsou vhodné pro děti do tří let. Sada obsahuje odnímatelnou dřevěnou a textilní zeď, matraci, boky, vrchlík a držák, povlak na polštář a povlečení, kola. Spodní část postýlky má pět pevných pozic a nejnižší je poblíž podlahy, pro děti, které se učí vstávat. Postýlky jsou vyrobeny z buk; cena 260 € bez dodání.


Dítě může spát v postýlce do 2 let - tedy do doby, kdy začne období výrazné nezávislosti, a až přijde čas, aby si ho zvykl na samostatný sen.


Poté je možné postýlku proměnit v stůl, malou lavici nebo polici, která se má používat po zamýšleném narození dalšího dítěte.

Toto video není k dispozici..

Sledujte frontu

Otočit se

 • smazat vše
 • Zakázat

YouTube Premium

Dětská postýlka pro novorozence - Všechny výhody a nevýhody

Chcete toto video uložit?

 • Stěžujte si

Nahlásit toto video?

Chcete-li nahlásit nevhodný obsah, přihlaste se.

Líbilo se videu?

Neměl rád?

Video text

Jak jsme slíbili, v tomto videu budeme mluvit podrobněji o přistýlce.

Proč se takové jesličky objevily - odpověď je jednoduchá, protože maminky se staly praktičtějšími.

Nechtějí v noci mnohokrát vstávat s dítětem. A má pravdu. Je mnohem pohodlnější přenést dítě k vám, nakrmit a znovu ho přivést do postýlky, která je další.

Jaké jsou jeho výhody:

jeho dno může mít obrovské množství montážní výšky. To vám umožní nastavit dětskou postel na stejnou úroveň jako rodičovská postel..

lze ji snadno připojit k jakékoli možnosti pro postel rodičů, ať už jde o postel nebo pohovku

je snadno přepravitelná po celém bytě nebo soukromém domě a maminka není svázána s jedním pokojem.

malé dítě je mnohem pohodlnější v malé posteli
Nevýhody takových lůžek:

- Malé lůžko 90-100 cm, to znamená, že může být použito až šest měsíců a pak si musíte koupit novou postel

Můžeme tedy určitě říci, že dětská postýlka má mnoho výhod, a pokud to vaše finanční možnosti umožňují, rozhodně stojí za to ji koupit.

Ale můžete udělat i jinak. Můžete si koupit jakoukoli postýlku, která má odnímatelnou stěnu, a požádat našeho sběratele, aby ji neopravoval. Navíc - požádejte sběratele, aby provedl další vrtačky a nainstaloval dno postele tak, aby spolu s matrací bylo na stejné úrovni jako postel pro dospělé.

Zde věnujte pozornost dvěma důležitým skutečnostem. Za prvé, v tomto případě ztratíte příležitost vrátit postel do 14 dnů, protože se na vaší objednávce objeví další vrtání. Za druhé, není vždy možné, aby kolektor ideálně odhadl výšku milimetru na milimetr..

Takže položíte postel vedle dospělé postele a pokud je postel sama o sobě masivní a dokonce se zásuvkou, nebude se nikam pohybovat. Pokud je postel levnější, jsou lehčí, pak ji musíte něco podpořit.

Chci vás také upozornit, že není zbytečné, že postýlky mají malou délku. Důvodem je skutečnost, že když máma vstane z postele, čím kratší je postýlka pro novorozence, tím snazší je pro ni udělat. Pokud tedy přesunete plnohodnotnou dětskou postel 120 cm dlouhou do své postele, nebude vstávání z postele příliš pohodlné.

Nuovita Accanto postýlka - recenze z obchodu Boan Baby

Nuovita Accanto Extra Bed - recenze od Boan Baby Store

Vítejte na stránkách obchodu Boan Baby. Toto je recenze od Yury Boev.

Stále pro vás provádíme řadu recenzí postelí. Tentokrát prověřujeme vedlejší postel Nuovita Accanto. Protože opravdu, mnoho žádostí. Téměř každá máma, která k nám přijde na nákup, se ptá na model doplňku. Vysvětli proč:

 • První důvod.
  Pokud to prostor v místnosti neumožňuje a když plnohodnotná dětská postel 120 × 60 centimetrů nezapadá do požadovaných rozměrů.
 • Druhý okamžik.
  Je to proto, že matka poprvé několikrát za noc musí vstát, aby dítě uklidnila, nakrmila ho a tak dále.

Proto je velmi dobrým východiskem položit dětskou postel vedle ní. Potom nebude nutné vstávat, ale ty jsi se válel ze strany na stranu a ty jsi vedle dítěte, můžeš se o něj postarat. V zásadě však lze jakoukoli klasickou postýlku (1,20 x 0,60 m) použít jako postel (po sklopení strany nahoru). Není to však vhodné pro všechny..

Jak již bylo řečeno - dnes pro vás děláme recenzi na přistýlce Nuovita, model se jmenuje Accanto. Opravdu je, podle našeho názoru, téměř ideální z hlediska poměru cena / kvalita. Není to však také dokonalé. A v procesu přezkumu budeme hovořit o jeho nedostatcích stejným způsobem.

Crib Nuovita Accanto: obecné informace o modelu

Než začneme hovořit o jeho funkčnosti, popisujeme ji obecně:

 • Vnitřní rozměry této postýlky jsou 90x50 centimetrů a její výška je 33 cm. Ve skutečnosti deska není tak vysoká, takže chápeme, že ji můžete používat maximálně 6 měsíců (když se dítě začne sebejistě plazit), jinak se prostě převrátí deska.
 • Proč je stále připoutaná? Protože se rozumí, že deska může být spuštěna a položit tuto postel jeho (rodiči).
 • Vezměte prosím na vědomí, že deska je vyrobena ze síťoviny (takže můžete, když je strana zvednuta - starat se o dítě). Navíc je to další cirkulace vzduchu.
 • Pokud jde o materiály: zde se používá bavlna (uvnitř je prošívaná).
 • Pěnová matrace zde: čalounění je vyrobeno z prošívaného úpletu a spodní část je ze síťoviny (což zvyšuje cirkulaci vzduchu). Pokud se vám tato matrace nezdá dostatečně pevná, pak má sám výrobce další matraci (nazývá se také Accanto). Hodí se do těchto velikostí, potah bude vyroben z úpletu s cirkulací vzduchu. Uvnitř to bude od Spunbond a na druhé straně z kokosového kokosového vlákna. To znamená, že to bude také dvoustranné: jak dítě roste, můžete matraci převrátit.

Funkce Nuovita Accanto Side Cot

Proč je tedy připojena: myšlenkou je, že boční část může být velmi snadno vynechána. Pokud tuto postýlku aktivně použijete, určitě ji často nezměníte.

 1. Jak otevřít příborník na přistýlce.

To se provádí velmi jednoduše: jednoduše uvolníte ventil suchým zipem a zatáhnete oblouk z jedné strany a poté z druhé strany.

Mimochodem, je zde skvělé, že všechna důležitá místa jsou uzavřena zipem, které jsou odstraněny na zadní straně a „psem“ se dítě neotevře, a připevňovací mechanismy jsou zakryté ventily - velmi pohodlně provedené!

Odpojíte tak desku (předtím, než jste zip zcela rozepnuli) a spodní část upevněte pomocí tlačítek níže. Ohnutá strana tedy nebude rušit vás ani dítě. Ale malá strana postýlky stále zůstává.

A v této podobě můžete Nuovita Accanto dát do své postele.

 1. Extra nastavení postýlky.

Ale pokud máte výšku postele nad nebo pod přirozenou úrovní strany - máte možnost upravit model výšky pomocí bočních teleskopických opěr.

A to není všechno! Vezměte prosím na vědomí, že v případě potřeby můžete postýlku dokonce naklonit. Proč je to vůbec provedeno: protože poté, co dítě snědlo, může plivat (a právě taková poloha postýlky pod mírným sklonem umožňuje, aby všechno, co je uvolněno z úst, mohlo vytéct ven a nevstoupit do dýchacích cest dítěte) způsoby).

 1. Možnosti ořezávání nohou.

Předpokládá se, že lůžko je připojeno k lůžku pro dospělé. Proto lze teleskopické nohy co nejvíce zasunout (pokud vaše postýlka uzavřela boční prostor níže). A pokud není spodní boční stěna, lze nohy prodloužit o několik vzdáleností (nejprve musíte stisknout tlačítko nahoře).

 1. Mobilita kolébek.

Je také třeba posunout postýlku po místnosti. V tomto ohledu se Nuovit Accanto také daří dobře: v přední části roztažitelných nohou jsou kola (takže můžete zvednout postýlku z jedné strany a snadno ji převrátit).

 1. Bezpečnostní příslušenství.

Vezměte prosím na vědomí, že s postýlkou ​​budou dva popruhy. Často se nás ptáme - na co jsou?.

Představte si: umístíte postýlku k rodiči, ale v určitém okamžiku se může jednoduše vzdálit. Abyste tomu zabránili - na jedné straně u karabiny zaklapnete na zpětném zámku ve spodní části postýlky a dlouhým pásem uchopíte mateřskou postel nebo matraci a zaklapnete ji na místo. Pokud je vaše matrace pro dospělé dostatečně úzká, aby přitáhla kolébku pevněji - stačí zatáhnout za volný „ocas“ popruhu.

Můžete si tedy být zcela jisti, že je postýlka pevně přitlačena k vašemu rodiči.

 1. Další matrace od výrobce postýlky.

Už jsme hovořili o dalším doplňku ve formě matrace. Kryt je odnímatelný. Top - úplet, který umožňuje průchod vzduchu.

Leží pevně v postýlce, protože se perfektně vejde do velikosti. Proto si myslíme, že při koupi postýlky Nuovita Accanto má smysl koupit ji zvlášť.

 1. Snadná přeprava produktu.

Co je dobré - do této postýlky bude zahrnuta přepravní taška.

Samotné lůžko, pokud je plně vybaveno, váží 11,5 kilogramu (jedná se o dvě láhve na vodu - ne tak tvrdé). V souladu s tím - pokud někam cestujete: k rodičům nebo na výletě, postel lze v této tašce úhledně složit a vzít s sebou.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud budete přepravovat postýlku autem, budou rozměry: asi 95 centimetrů na délku, na výšku - asi 15-20 centimetrů a asi 50 cm široké.

Výsledky a závěry přezkumu postýlky Nuovita Accanto z obchodu Boan Baby

Takže pojďme shrnout. Ve skutečnosti jsme během procesu přezkumu společně zajistili, aby byla postýlka opravdu velmi multifunkční. Proto - pokud uvažujete o postýlce pro sebe, nezapomeňte věnovat pozornost Nuovita Accanto.

A na začátku jsme řekli, že mluvíme o vlastnostech a nevýhodách této postýlky. Ale to je pravděpodobně funkce ještě více: nemá výkyvnou funkci. A můžete říci: „Pokud je připojená, tak proč taková funkce?“ a mít pravdu! Někteří však používají tuto postýlku jako samostatnou plnohodnotnou a někdy tuto funkci potřebují. Přesto je to důležité pro někoho, ale ne pro někoho, ale měli byste o tom vědět..

Ve všech ostatních ohledech věříme, že kromě skutečnosti, že postel Nuovita Accanto je multifunkční, je také skutečně vyrobena ve velmi vysoké kvalitě. Všechno to začíná i od okamžiku montáže: zde je velmi podrobný návod, vše se provádí v ruštině, bude zahrnuto veškeré potřebné příslušenství pro montáž (šrouby a klíč pro šroubování).

Doufáme, že vám tato recenze pomohla.!

Pokud máte dotazy - obraťte se na přátelské a pozorné poradce obchodu Boan Dítě. Budou jistě rychlí, poradí a pomohou s výběrem..

Přistýlka: přehled, výběr, výhody a nevýhody

Postýlka je první místo, kde se dítě dostane z teplého objetí matky. Proto by toto místo mělo být neobvykle jemné a pohodlné. Pohodlí, zdravý spánek a ortopedické vlastnosti jsou hlavními kritérii, kterým budou budoucí rodiče věnovat pozornost při výběru postýlky pro dětský pokoj. Takové vlastnosti však má téměř 99,99% výrobků na trhu pro kojenecké výrobky. Zůstává tedy na výběr ze sortimentu vhodná varianta vzhledu, tvaru, velikosti, funkčnosti a ceny pro budoucí místo na spaní pro dítě. Chcete-li získat to, co potřebujete, prostudujte si výhody a nevýhody níže uvedených modelů a analyzujte shromážděné informace.

Jaké je pohodlí dětské postýlky??

Rodič má možnost přesunout nebo vzít novorozence, aniž by vstal z postele. Máma rychle reaguje na křik dítěte a dítě se méně bojí, protože po několika sekundách je v náručí matky.

Ze sortimentu modelů si můžete vybrat transformující. Jak dítě stárne, délka produktu (se standardní šířkou 60 cm) se zvětšuje. Ale pro předškoláky by takové lůžko bylo stísněné. Proto po dosažení věku 5-6 let bude dítě muset aktualizovat nábytek do ložnice.

Zakoupením modelu postýlky se nemusíte starat o výběr matrace. V každém obchodě s matracemi se prodávají ortopedické výrobky od dětských kolébek po postele velikosti King. Tato možnost není exotická, což nelze říci o kulaté matraci.

Rysy kulaté postýlky pro novorozence

75% kupujících dává přednost postýlce. Proto je tento druh velmi žádaný. Kulaté nebo zavěšené dětské kolébky vypadají moderně. Dokonale se hodí do interiéru místnosti připravené pro dítě a nábytek si můžete zařídit i uprostřed místnosti.

Tuto možnost je obtížnější připevnit k posteli, ale v chráněném prostředí obklopeném měkkými plyšovými stranami se dítě cítí pohodlněji. Tyto modely se vyznačují zvýšenou bezpečností - neexistují žádné ostré rohy.

Důležité! Vědci tvrdí, že klid dítěte závisí na nahromaděné negativitě v místnosti. Kvůli nedostatku ostrých rohů v kulatých nebo oválných dětských lůžkovinách negativní energie nezůstává.

Při výběru takového modelu postýlky věnujte pozornost její velikosti. Čím funkčnější je místo pro spaní, tím více volného místa budete muset přiřadit kulatému modelu. Navíc tyto výrobky nejsou vybaveny zásuvkami pro dětské věci, protože z důvodu své prostornosti ztratí klasické postranní postýlky na kolečkách. Pokud je obytný prostor malý, je lepší zvolit ergonomičtější variantu.

Navíc tento model stojí více než obvykle. Možnosti ekonomické třídy na trhu jsou prezentovány v skromném sortimentu. Protože tuto skutečnost lze přičíst nevýhodám.

rozměry produktu

Nejpohodlnější je kulatá postel, která se mění na ovál. Ostatní modely jsou určeny pouze pro novorozence, a to lze transformovat. Standardní rozměry nábytku jsou 190x80 cm a jsou úspěšně kombinovány se zásuvkou.

Předtím, než dáte svému dítěti pohodlné místo na spaní, zvažte, jak dlouho plánujete nákup postele. Pokud potřebujete možnost pro novorozence, zaměřte se na model kolébky s parametry 90x45 cm, určený pro děti do 6 měsíců věku. Pokud potřebujete možnost na několik let, vyberte betlém nebo transformující produkty.

Pro děti do tří let si vybírají doplňky o rozměrech 120x60 nebo 120x65 cm. Takový nábytek se vejde do prvních 3 až 3 let života dítěte a poskytne pohodlný spánek pro dítě.

Polokruhové postýlky vypadají zajímavě. Jejich rozměry jsou 140x70 cm a nebudou muset měnit lůžko pro dítě, dokud nedosáhnou školního věku.

Trh nabízí širokou škálu variací na téma dětské postýlky pro kojence.

Přívěsný

V takové kolébce se dítě cítí chráněné. Můžete houpat dítě v postýlce opakováním hladkých pohybů, uvnitř, které jsou pohodlné a útulné, a dítě se cítí klidnější. Je to spolehlivá pomocnice pro matky problémových dětí.

Tato možnost se značnými náklady je praktická. Koneckonců to nebude trvat dlouho - jen pár měsíců, dokud se dítě nezačne pohybovat. Pro dítě, které se již převaluje, se taková postel stane nebezpečnou a je lepší ji nahradit lůžkem orámovaným vysokými stranami.

Klasický

Tradiční modely betlémů jsou vyrobeny z ekologického materiálu - dřeva. Jsou vybaveny známými odnímatelnými koly a speciálním mechanismem, který reguluje výšku dna. Z minus koček pro novorozence tohoto typu je zaznamenána krátká životnost.

Kyvadlo

Tato možnost bude mnohem praktičtější a bezpečnější kývání. Je snadné vypadnout z kyvné kolébky, ale kyvadlové lůžko je vybaveno speciálním zajišťovacím mechanismem, který neumožňuje dítěti, aby se houpalo.

Takové postýlky jsou dražší než obvykle, ale cena ne vždy ospravedlňuje kvalitu. Pro některé výrobce se mechanismy často rozpadají, během švihu vytvářejí vrzání a hračky uložené v dolních bednách se při válcování chrastí. Proto se před zakoupením modelu postýlky tohoto typu seznamte se společností a její spolehlivostí.

Připojený

Dětská postýlka s postranní stranou je skvělou volbou pro matky, které nechtějí dítě nechat od sebe, aniž by to ovlivnilo osobní prostor dítěte. Ve tvaru jsou oválné, kulaté, obdélníkové vzory. Stejně jako zbytek, i toto lůžko je krátkodobé. Jak dítě roste, postel bude muset být nahrazena vhodnou možností pro růst. Pokud se neomezujete v rozpočtu a bez problémů si můžete koupit další model pro starší dítě, vyberte si postýlku s klady a zápory, které jste již viděli.

Transformátorové postele

Tento model je vhodný pro dítě ve věku 0 až 5 let. S rostoucím dítětem se jejich výhoda ve schopnosti změní. Design z kolébky se promění v postýlku, ohrádku, pohovku, stůl se židlemi. Díky kolům se dětská postýlka připevněná k posteli snadno pohybuje po místnosti.

Velkou výhodou transformace nábytku je nastavení výšky dna. Pokud ji zcela snížíte, můžete získat ohrádku z obvyklé postýlky. Tyto modely jsou vybaveny odnímatelnými částmi. Přední strana může být snadno odstraněna nebo spuštěna tak, aby maminka mohla snadno získat své dítě nebo změnit povlečení.

Jaké materiály se používají při výrobě dětského nábytku?

K výrobě se používají různé materiály: kov, dřevo, MDF. Hlavním požadavkem je bezpečnost dítěte.

Nejlepší volbou je dřevěná postel z břízy, olše, javoru, borovice. Pokud jde o druhou možnost - jedná se o ekonomickou možnost. Masivní produkty z borovice jsou levnější, ale dřevo se neliší v tvrdosti a trvanlivosti, rychle se škrábe a ztrácí svůj estetický vzhled.

Důležité! Při výběru lakovaného nábytku do dětského pokoje by produkt neměl vydávat štiplavý zápach. Vonící produkt může být pro zdraví nebezpečný.

Rodiče při hodnocení dětských postýlek nedoporučují vybírat lepené kolébky z překližky nebo desek na bázi dřeva. Přítomnost lepidla způsobuje, že jsou tyto produkty toxické, a proto nebezpečné pro křehký drobný organismus.

Jemnosti výběru matrace

Přezkum dětských postýlek by nebyl dostatečný, pokud by mezi diskutovanými tématy nebylo pochyb o výběru matrace do postýlky. Kotviště pro dítě by mělo být pohodlné, mělo by poskytovat spolehlivost a zdravý spánek, mělo by mít ortopedické vlastnosti.

Někdy jsou kočky prodávány s matracemi, ale ve většině případů musí být vybrány samostatně.

Požadavky na výrobky jsou univerzální a jsou následující:

 • Tuhost produktu, bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí. Nejlepší volbou je kokosová matrace v kombinaci s holofiberem nebo pěnovou pryží. Takové matrace jsou zřídka zdeformované, neabsorbují vlhkost a vytvářejí optimální tuhost a udržují zadní část drobků po celou noc ve správné poloze..
 • Rozměry Při výběru matrace pro postel věnujte pozornost kompatibilitě výrobců. Možnosti nábytku jsou různé. Proto pečlivě provádějte měření a volte výšku matrace na základě osobních preferencí.
 • Potah matrace. Vyberte si ty modely produktů, které jsou oblečené v bavlněném pouzdře. Syntetické materiály mohou na kůži dítěte způsobit vyrážky nebo podráždění..

Nezapomeňte si zakoupit další příslušenství k matraci: polštář a boky pro zdobení stěn postýlky.

Nyní znáte vlastnosti dětských postýlek a jak si vybrat nejlepší z nejlepších možností..

Dobrý zdravý spánek je hlavní podmínkou normálního vývoje těla dítěte. Aby mohlo dítě správně růst a vyvíjet se, mělo by být lůžko pohodlné a útulné. Přistýlka pro kojence je nejlepší volbou v modernizovaném formátu, který splňuje kritéria bezpečnosti a spolehlivosti.

Jak vybrat postýlku pro novorozence

Ve všech tématech, explicitní reklama na Naps a noony betlém. Jaké téma neotevírají tyto mladé dámy psát pouze o těchto postelích.
Sdílejte s kým kulatá postýlka, která se pak stane oválnou, ne Sandman a ne Noony.
Stojí to za to koupit. Říká se, že pokud je výška asi 165, není vhodné dát dítě atd..

Vybral jsem si postýlku na dlouhou dobu - od prvního trimestru těhotenství do posledního týdne těhotenství) Podíval jsem se do obchodů, na webových stránkách, přečetl jsem recenze na fórech a nakonec jsem si koupil kolébku Baby My Baby v babadu.ru. Dětská postýlka je připevněna, je připevněna k rodičovskému lůžku pomocí speciálních upevňovacích prvků, výška lůžka je nastavitelná, přední stěna s lamelami je zcela snížena, podélné kyvadlo pro pohybovou nemoc, kola se zámkem, rohy na posteli jsou pro bezpečí zaoblené. Líbí se mi dětská postýlka, s podestýlkou ​​a po stranách to vypadá velmi pěkně, pohodlně a vysoce kvalitně, je velmi vhodné do ní krmit a houpat dítě, aniž by v noci vstávala z postele..

Ano, výběr postýlky je opravdu celý problém. Zabil jsem tolik času hledáním) Výsledkem bylo, že jsem koupil dřevěnou postýlku klasické podoby vyrobené v Itálii. Zavolal Feretti. Je vyrobena z masivního buku s kyvadlem na kolech. Navenek obecně báječné, jako vyřezávaný celek. Ale hlavní věc je, že dítě je v bezpečí.

Ahoj všichni!
Já sám jsem šestiměsíční princezna, a už vím přesně, jak důležité jsou strany z prvních dnů a života, a nyní zejména když se učí svět, plazí se, vstává a padá do postýlky. Dalším důležitým faktorem je zájem dítěte o životní prostředí, našli jsme cestu ven, bezpečnost + hračky. Šiji toto kouzlo na objednávku a užívám si svého stvoření. Sady: boky, přikrývky, listy z 2300 rublů, zápis 8-968-968-64-68

Vzali jsme si postel transformátor Sandman. Velmi pohodlná a pohodlná postel a další. Její obrovskou výhodou je, že má až osm typů transformací, to znamená, že ji nelze použít od 0 do 10 let.
Nyní ji používáme ve formě kulaté pohodlné postýlky, někdy ji předěláme v ohrádce, jen spustíme spodní část postýlky. Když se dítě právě narodilo a až dva měsíce jsme ho používali jako ukolébavku s přebalovacím stolem. Můžeme kreslit a hrát si s dítětem u stolu se dvěma židlemi, které jsou také získány z transformátorové postele. A do budoucna proměníme pohovku na postel, až dítě vyroste.

Také jsem se staral o Ferettiho postýlku. Navenek je mám opravdu rád, vypadají nádherně! Jak je to pro vás v kvalitě? Italové nezklamali? Chci vzít dětskou postýlku (prozatím si myslím, že by bylo lepší vzít kyvadlo bez funkce)?

Moje sestra koupila dětskou postýlku Privilege Swing, je to jen s kyvadlem a zásuvkou. Dítě v něm spí téměř pět měsíců, jeho sestra má rád postel. Kyvadlo se používá, když se dítě houpe. V krabičce jsou plenky (celé balení), pak je tam chce sestra hračky umístit. PRIVILEGE SWING.jpg

máme obyčejnou pravoúhlou postel, s jednou padající stěnou, béžovou, v sadě s komoda, měnič
zkrátka téměř stejně jako v mém dětství))
Moc se mi líbí postel! je tu kyvadlo, ale já ho používám jen zřídka, a dole je posuvná police pro 2 přihrádky, dáme tam malé věci
postel je lehká a hladká, můžete ji diverzifikovat ložním prádlem

Sandmanovu postel používáme již druhý rok. Je transformovatelná. Zpočátku stála vedle přebalovacího stolu jako kulatá postel, a když se můj syn stal o něco starší, začali jsme jej používat jako ohrádku. Postel Sandman je vyrobena z masivního bukového dřeva a je zcela hypoalergenní. Můjmu synovi se dokonce podaří poškrábat její žvýkačku kolem ní a já jsem pro jeho zdraví naprosto klidná. V budoucnu plánujeme tuto postýlku neprodávat, ale maximálně využívat její možnosti: přeměníme ji na dětský stůl se dvěma židlemi. Postel Sandman je jedinečný transformátor pro dětský pokoj, který má nejen skvělý design, ale také schopnost ušetřit rodinný rozpočet..

Výběr postýlky

Před narozením naší dcery jsme začali hledat postýlku. Narazil na postýlku - transformátor "Sandman" Postel má osm typů transformací, od nuly do deseti let. Až do šesti měsíců je to malá kolébka plus převlékací stůl. Od šesti měsíců do tří let, velmi prostorné, oválné postele, můžete z ní odstranit boční stěnu. Nebo jej proměňte v pohodlnou ohrádku. Po třech a až deseti letech je pohovka postel nebo souprava, dvě křesla a stůl. Postýlka je vyrobena z kavkazského buku, jehož dřevo je šetrné k životnímu prostředí. Používáme postýlku již dva roky. Opravdu velmi pohodlný model. Kvalita je vynikající, vše je popsáno. Myslím, že do deseti let nebudeme mít problémy s lůžkem.

Přistýlka pro novorozence

Matrace »Nábytek» Přistýlka pro novorozence

Již jsme se zabývali všemi typy dětských postýlek v předchozím článku..

p, blockquote 2.0,0,0,0 ->

Stále však existuje taková možnost, jako je postýlka připevněná k posteli rodičů a kolébka.

p, blockquote 3,0,0,0,0,0 ->

Moderní matky stále více přemýšlejí o přirozeném rodičovství, spí spolu a mnoho se drží teorie připoutání Gordona Newfelda.

p, blockquote 4,0,0,0,0,0 ->

A někdo si myslí, že je to pohodlnější - nemusíte chodit v noci pokaždé za každou malou vřískot.

p, blockquote 5,0,0,0,0 ->

Dětská přistýlka

Je navržen speciálně pro tento účel, aby byl blízko matky od matky. Boční stěna je odstraněna nebo zcela chybí, samotné lůžko je připevněno k „dospělému“, výška nohou je nastavitelná.

p, blockquote 7,0,0,0,0 ->

Zabírá velmi málo místa, ale netrvá dlouho, protože z něj rostou drobky. To je dobrá volba, pokud plánujete dítě brzy přenést do školky..

p, blockquote 9,0,0,0,0 ->

p, blockquote 10,0,0,0,0 ->

Díky kolébce je dítě v těsné blízkosti její matky, uslyší její dýchání, jak je zvykem v „nitroděložních časech“, díky kterým je jeho spánek silnější a klidnější.

p, blockquote 12,0,0,0,0 ->

Je obtížné přeceňovat důležitost takové blízkosti dítěte pro matku. Nyní, abyste znovu krmili dítě v noci, nemusíte vyskočit z postele, ale pouze ho přesunout k hrudi.

p, blockquote 13,0,0,0,0 ->

Celou noc je dítě pod matkou kontrolou. Kdykoli můžete zapůjčit ruku na narovnání přikrývky nebo pohladit dítě. Matka i dítě mají dobrý odpočinek. A na cestě se vytvoří životně důležitá připoutanost.

p, blockquote 14,0,0,0,0 ->

V ideálním případě je společný spánek rodičů s dětmi zahrnut ve stejné posteli. Avšak ne každému se to líbí a je to pohodlné. Na nepříliš široké posteli to může být jen trojice.

p, blockquote 15,0,0,0,0 ->

Dítě, které je neustále pod matkou, může zhoršit její spánek nebo vést k problémům ve svém vztahu s manželem. Ano, a mnozí se chtějí vyhnout budoucímu selhání dítěte v oddělené posteli.

p, blockquote 16,0,0,0,0 ->

Někdy se v případě nemoci matky nebo chirurgického zákroku stává nezbytně nutná postýlka připevněná k posteli rodičů. Ačkoli mnoho konvenčních modelů má schopnost odstranit boční stěnu, výška dětských a rodičovských lůžek se nemusí shodovat a neexistuje způsob, jak je spolehlivě opravit..

p, blockquote 17,0,0,0,0,0 ->

Co se týče kvality materiálů, dětská postýlka by měla být vyrobena ze dřeva - borovice, dub, jasan, olše, buk. Povrch by měl být hladký a snadno se čistí, pokud možno není potažen lakem a barvou, ale bez zářezů..

p, blockquote 18,0,0,0,0 ->

Přesně kolébka tak splňuje požadavky rodičů s jakýmkoli přesvědčením ohledně výchovy dítěte. Chcete praktikovat společný spánek podle teorie připoutání, nebo postupně přizpůsobovat dítě jeho vlastní postýlce, ale zároveň poskytnout rodičům a dítěti pohodlí a klidný spánek?.

p, blockquote 19,0,0,0,0 ->

Přestože téměř jakákoli běžná postýlka pro novorozence může být přeměněna na příborník, vyřeší se problém s boční stěnou, výškou nohou a bezpečně se upevní k rodiči.

p, blockquote 20,0,0,0,0 ->

Pravidla dobrého spánku. Jak zajistit dobrý spánek pro dítě

p, blockquote 21,0,1,0,0 ->

Seznam věcí pro matku a dítě

p, blockquote 22,0,0,0,0 ->

Potřebuji nárazníky pro novorozence

Co je to dětská postýlka?

Přistýlky se poprvé objevily v Americe, protože vždy podle doporučení předních odborníků v oblasti pediatrie praktikovaly oddělené spaní dítěte. Později se takové postele objevily v západních zemích. Jsou stále více populární u rodičů. V Rusku se takové postele objevily relativně nedávno, ale získaly srdce mnoha rodičů.

p, blockquote 25,0,0,0,0 ->

Útulná postel pro dvojčata a dvojčata

p, blockquote 26,0,0,0,0 ->

Užitečné informace o ochraně betlémů zde

p, blockquote 27,0,0,0,0 ->

Tutis Strollers - pro moderní rodiče. Přečtěte si více na adrese http://klubmama.ru/sovety-roditelyam/detskie-veshhi/detskie-kolyaski-tutis-dlya-sovremennyx-roditelej.html

p, blockquote 28,0,0,0,0 ->

Nově narozené dítě neustále potřebuje pozornost své matky. Samostatné lůžko pro novorozence způsobuje mnoho nepříjemností - matky musí vstávat a v noci k němu několikrát přistupovat, protože rodiče nemohou

p, blockquote 29,0,0,0,0 ->

p, blockquote 30,0,0,0,0 ->

dobře si odpočiň. Zaprvé, právě narozené dítě je zvyklé spát vedle své matky, takže někdy musí být učen spát na dlouhou dobu sám. Za druhé, mezi matkou a otcem se vytváří určitá bariéra a odcizení. Použití přistýlky, která je pevně připevněna k posteli otce a mámy, pomáhá vyřešit všechny tyto problémy.

p, blockquote 31,0,0,0,0 ->

Dříve musel otec odstranit zeď z obyčejné postýlky a přijít na to, jak ji upevnit k posteli. Nyní, s dětskou postýlkou, tento problém neexistuje. Je pouze důležité vybrat vhodný materiál, ze kterého bude vyroben.

p, blockquote 32,0,0,0,0 ->

Když dítě vyroste, postýlka vám pomůže rychle naučit vaše dítě usnout odděleně od vás, což znamená, že ho budete moci naučit nezávislosti včas.

Jaký materiál pro postýlku je lepší pro novorozence?

Moderní produkce nabízí obrovský výběr dětských produktů včetně přistýlek. Především je třeba při nákupu věnovat pozornost materiálu, ze kterého je taková postel vyrobena. Pravděpodobně si mnozí všimli, že všechny postele a postele v nemocnicích jsou vyrobeny z kovu. Lékaři poukazují na to, že kovové výrobky se snadno umývají a dezinfikují. Dřevěné výrobky musí být lakovány, což může mít škodlivý vliv na zdraví dítěte..

p, blockquote 34,0,0,0,0 ->

Tip dne! Nejlepší je vybrat postel ze dřeva. Výrobky z borovice, dubu nebo břízy jsou v současné době velmi dobře zpracovány, takže nemohou poškodit zdraví dítěte.

Jaké jsou výhody dětských postýlek pro kojence??

Věda přesvědčila rodiče, že malé dítě by mělo spát blízko. Lékaři dokázali, že dýchání dítěte ve snu závisí na tom, jak blízko je mu matka. Když novorozenec uslyší a cítí dýchání své matky, pomůže mu to zvládnout syndrom náhlého zástavního dýchání, ke kterému nedochází tak zřídka.

p, blockquote 36,0,0,0,0 ->

Jak si vybrat vývojovou hračku pro dítě?

p, blockquote 37,0,0,0,0 ->

Co by měly být dětské kočárky?

p, blockquote 38,0,0,0,0 ->

Jak si vybrat láhev pro novorozence? Najděte odkaz http://klubmama.ru/sovety-roditelyam/detskie-veshhi/kak-vybrat-butylochku-dlya-novorozhdennogo.html

p, blockquote 39,0,0,0,0 ->

Přistýlky pro malé děti jsou velmi praktické a pohodlné:

 1. Dítě cítí, že jeho matka je vedle něj, takže se cítí naprosto klidný.
 2. Rodiče spolu spí. Někdy musí otec spát na pohovce nebo v jiné místnosti, protože matka položí dítě na postel vedle ní. S přistýlkou ​​se to nestane.
 3. Aby dítě usnulo, rodiče nebudou muset vstávat a jít do postele. Stačí jen natáhnout hlavu a jemně jí pohladit hlavu nebo ji jemně poklepat na záda.
 4. To je velmi výhodné pro matky, které musely zažít císařský řez. Chcete-li zvednout dítě na ruce, nemusíte se k němu ohýbat, což je po takové operaci pro ženu velmi škodlivé..
 5. Pro matku je snazší krmit své dítě, když leží vedle ní. V takové postýlce bude dítě velmi blízko k vám, takže jeho krmení bude pohodlnější.
 6. Taková postýlka zabírá v místnosti málo místa a lze ji pohodlně připevnit k jakémukoli modelu mateřského lůžka.
p, blockquote 40,0,0,0,0 ->

Důležité mít na paměti! Spánek vedle dítěte by měl být velmi opatrný, protože ve snu můžete náhodně plácnout ruku, protože v tuto chvíli je velmi obtížné ovládat své tělo.

Postýlka: Přehled modelů

Existuje tolik různých modelů přistýlek pro malé děti. Některé z nich jsou uvedeny níže: „Sloni“ je mladá sibiřská společnost, která pro kojence připravuje jednoduché a levné postýlky. Materiál je bříza. Dětská postýlka je vhodná pro dítě do 9 měsíců. V soupravě na to si můžete koupit měkké strany, které slouží nejen jako dekor, ale také pomáhají postupně přesouvat novorozence z rodičovské postele. Cena: 5 000 rublů „Sleep Well“ je rusko-americká společnost, která také vyrábí dětské postýlky pro děti. Mají velmi široký sortiment s různými možnostmi designu a design milosti. Velikost postýlky je velká, ve srovnání s jinými podobnými značkami, takže do ní mohou být vloženy děti od 2 do 3 let. Vyrábí se z popela, borovice a buk. Postýlky této společnosti jsou dosti vysoké: asi 13 000 rublů. „Bednest“ je evropská společnost, která vyrábí stylové a moderní přistýlky pro děti do 6 měsíců. Hlavní výhodou je kompaktnost. Tuto postel lze snadno složit a vložit do sáčku, který zabírá velmi málo místa. Poskytuje se v případě, že se chystáte navštívit své příbuzné a přátele a zůstat tam přes noc. Cena: 400 $ (přibližně 20 500 rublů). Cullabelly je italská společnost. Italové vědí hodně o módě a stylu, takže postele této společnosti jsou velmi moderní a plně oblečené v jednoduchém pouzdře. Svým rozměrem je vhodný pro dítě do 5 měsíců. Takové dětské postýlky jsou vyrobeny z masivního dřeva, což je velmi důležité. Cena: 300 dolarů (asi 15 500 rublů). Přistýlky „Malusha S751“ zabírají v místnosti velmi málo místa, což je velké plus. Je to docela prostorné, skvělé pro dítě do 8 měsíců. Taková postel poskytne zdravý a zdravý spánek matce i dítěti, protože je velmi pohodlná a útulná. Cena: 5 500 rublů. "Fabimax" - německá společnost. Přistýlky vyrábí výhradně z přírodního dřeva, což je velmi důležité. Mají další dělení tkanin, které jen pomáhá sjednotit nebo oddělit postele dětí a rodičů. Tyto dětské postýlky jsou vhodné pro děti do 8 měsíců. Cena: 169 EUR (asi 9 000 rublů). Přistýlka „Loď“ má neobvyklý design. Vyrábí se v pastelových barvách, což z něj činí vhodné možnosti pro dlouhý, zdravý spánek a odpočinek. K jeho výrobě se používají pouze přírodní dřevo a materiály šetrné k životnímu prostředí. Postel může velmi změnit svou velikost, je proto vhodná pro dítě od 4 let. Cena: 17 000 rublů Postel Miracle je ideální pro plný spánek. Tato přistýlka je vhodná pro děti do 1 roku. Sada obsahuje další stranu, se kterou lze použít jako plnohodnotnou samostatnou postýlku. Cena: 3 500 rublů Postýlka je velmi pohodlný vynález, který je mezi rodiči velmi žádán. Po módě a stylu byste si postel neměli vybírat pouze vzhledově. Nejdůležitější věcí je materiál, ze kterého je vyroben. Konec konců, zdraví vašeho dítěte je mnohem důležitější než vzhled jeho postele!

Přistýlky pro novorozence: recenze rodičů

 • Danilova Elizabeth, 25 let. Koupili jsme pro naše dítě postýlku ComfortBaby Plus. Vypadá velmi stylově, vzbuzuje důvěru. Ve skutečnosti je v ní dcera pohodlná, útulná. Stojí to příliš mnoho (12.000 rublů), ale rozhodl se nezachránit dítě. S nákupem velmi spokojeni!
 • Sorokina Ekaterina, 28 let (Petrohrad). Můj manžel a já jsme si vybrali správnou volbu již dlouhou dobu. Zastavili jsme se na "Chicco Next2Me". Vypadá to velmi kompaktně a pohodlně, ale vypadá to jen! Sotva se přilepila k naší posteli. Po měsíci horu úplně spadl. Hrůza! Tato postel stojí spoustu peněz a kvalita je nulová.
 • Zakharova Lyudmila, 22 let (Dnepropetrovsk). Podívali jsme se na postýlku Sleep Well v obchodě. Vypadá to krásně, zabírá malý prostor. Cena je přiměřená. Sonny je pohodlné a pohodlné. Je pro mě snadné ho krmit, když je v ní.
 • Karpova Angelina, 21 let (Novorossijsk). Používáme přistýlku „Geuther Aladin“. Vzhled, okamžitě se nám to líbilo, vyrobené v jasných barvách, což je dobré pro zdravý spánek. V srdci pouze ekologicky šetrného dřeva. Cena je vysoká, ale jsem klidná pro zdraví svého dítěte..
 • Kharitonova Maria, 27 let. Používáme postel z "Bednest". Je docela pohodlná, stylová, pohodlná. Snadno připevněno k posteli našeho manžela. Dobrý výběr, jsme spokojeni.
 • Zolotukhina Alina, 31 let (Jekatěrinburg). Když byla dcera malá, spala v posteli slonů. Moc se mi líbila, protože měla jen ctnosti. Silný rám a dobrý držák. Moje dcera byla velmi pohodlná nakrmit ji. Nemusel jsem se tolik ohýbat, protože postel nebyla nízká.
p, blockquote 42,0,0,0,0 ->

p, blockquote 43,1,0,0,0 ->

Posunutím postýlky blízko postele pro dospělé můžete ušetřit nejen nervy a čas, ale také prostor. Moderní apartmány, zejména studia, mají omezený prostor pro uspořádání prostoru na spaní. Pokud je v bytě velmi málo místa, velmi užitečná bude připojená verze dětské postýlky..

 • Máma nemusí vstávat při nočním krmení;
 • Odstavení dítěte ze společného spánku je bezbolestné, stačí odpojit upevňovací prvky a nainstalovat odnímatelnou záda;
 • Uklidněte matku a dítě díky blízkosti postelí;
 • Schopnost kontrolovat stav dítěte ve snu;
 • Absence problémů spojených s odděleným spánkem rodičů, když se v domě objeví novorozenec.
p, blockquote 45,0,0,0,0 ->

Nejlepší volbou mezi širokou škálou zboží pro děti je přistýlka vybavená všemi bezpečnými částmi: šířka mezi tyčemi je až 80 mm (chrání dítě před vypadnutím); nedostatek ostrých rohů po obvodu; schopnost skrýt všechny malé části, aby se zabránilo odšroubování.

p, blockquote 46,0,0,0,0 ->

Souprava navíc často přichází s nárazníky, připevněnými v kruhu a speciální clonou. Takový detail je ve snu velmi vhodný, stačí rozepnout zip a dítě je v dohledu, zatímco záclona ho chrání před náhodnou vlnou rukou matky během spánku.

p, blockquote 47,0,0,0,0 ->

Další populární možností je přistýlka - transformátor. Zpočátku to vypadá jako standardní model připojeného produktu, postupně se mění v samostatné lůžko pro dítě do 3 let a poté - do postele pro dospívající. Taková pohodlná přistýlka bude trvat dlouho, ale stojí to mnohem více než běžné neskládací modely.

Je kolébka praktická?

Musím hned říct, že považuji kolébku za nadbytek. Ačkoli je nemožné odmítnout mnoho pozitivních vlastností tohoto typu nábytku. Kolébka:

 • Útulný.
 • Optimálně odpovídá velikosti novorozence - v něm dítě „není ztraceno“.
 • Kolébka používá malé prádlo, je snadné vyměnit spodní prádlo.
 • Přitahuje oko a způsobuje emoce.
 • Zabírá málo místa.
p, blockquote 49,0,0,0,0 ->

A jedna významná minus - bude to trvat maximálně 6 měsíců. Proto má kolébka smysl koupit si poměrně bohatou rodinu, která si může dovolit měnit dětskou postýlku jednou ročně. A upřímně řečeno, neodmítl bych kolébku, kdyby nám ji na chvíli dali k použití. To je tak roztomilé!

Kyvadlová postýlka nebo houpací křeslo?

Jak si vybrat? Je lepší se okamžitě rozhodnout, zda bude dítě houpat. Ano, nyní odborníci často říkají, že nemůžete stahovat, nemoci z pohybu narušují vývoj dítěte. V reakci na to mohou zkušené babičky odpovědět, že byly staženy, a vyrostli jako skvělí lidé. Věř mi, holky, tohle není tvoje nejtěžší volba. Takže jste se rozhodli, že by bylo lepší houpat dítě, než ho nosit celou noc v náručí, nebo házet míč na fitball (zejména pokud jste již měli negativní zkušenost s „spícím“ starším dítětem).

p, blockquote 51,0,0,0,0 ->

Dítě si můžete stáhnout v:

 • Kyvadlová postýlka, když je základna zavěšena na čepech a otáčí se stiskem ruky (do stran, dozadu a dopředu).
 • Houpací postýlka - základna je umístěna na běžcích nebo na „oblouku“.
p, blockquote 52,0,0,0,0 ->

Kyvadlové lůžko je masivní, objemné a pod ním je složitý systém. Houpací křeslo se stává nepohodlným, když se dítě začne postavit. A pokud lze tento nedostatek napravit zašroubováním kol, stále nemůžete připojit velkou postýlku. Proto se mi zdá, že je lepší vzít „houpající se“ nábytek do velkého domu a ne do malého bytu.

Co znamená „postýlka“??

Všechny matky už slyšely o společném snu, ale ne každý se pokusil, jaký je to zázrak: noha dítěte, která se objevila v podpaží matky v oku nebo hlavě dítěte. Když se bojíte dýchat, aby vás nevzbudil. Přistýlka je „téměř společným“ snem. Design (dřevěný, plastový) je připevněn k rodičovskému lůžku nebo k okraji rodičovského lůžka. Dítě je vedle své matky, ale ve své posteli. Takový nábytek má mnoho výhod:

 • Klidný spánek dítěte cítící matku poblíž.
 • Klidný sen o matce, která se nebojí drtit dítě.
 • Není třeba vstávat a chodit do postýlky, pokud se dítě probudilo, jen natáhnout a pohladit.
 • Je snazší naučit dítě usnout později v oddělené posteli.
p, blockquote 54,0,0,0,0 ->

Existují také nevýhody, malé, ale patrné těm, kteří se pokusili dát dítě na přistýlku.

 • Dítě stále leze na posteli svých rodičů!
 • Je možné krmit dítě normálně pouze jedním prsem (vlevo nebo vpravo). Chcete-li změnit prsa, musíte posunout dítě na velké posteli.
p, blockquote 55,0,0,0,0 ->

Pokud si přejete, můžete použít obvyklou postýlku jako extra, jednoduše odstraněním části tyčí a přesunutím postýlky do blízkosti velké postele.

Transformátory: od narození po svatbu?

Pro malý byt, kde je úspora místa velmi důležitá, je vhodné transformátorové lůžko. Existuje několik typů:

 • Kulatá postýlka s výsuvným dnem a dalšími tyčemi.
 • Kolébky s komody (s kyvadlem a bez kyvadla) proměňující se v samostatné lůžko a komody.
 • Postýlky s úložnými systémy proměňujícími se v dospívající postel.
 • Dva posuvné systémy namontované na počasí.
 • Systém 8 v 1: postel, přebalovací stůl, komoda, stůl, polička.
 • Postele s extra sekcemi.
 • Playpeny.
p, blockquote 57,0,0,0,0 ->

Ideálním transformátorem je postel sestávající z velké části a malé. Nechte bez komody a police. Hlavní věc je, že malá část je odpojena a poprvé po narození dítěte se používá jako rozšíření postele rodičů. Ukázalo se, že dětská postýlka může být používána od prvních dnů až do smutného věku dítěte. Poté lze postýlku rozšířit pomocí dalších panelů, prutů.

p, blockquote 58,0,0,0,0 ->

Zvažovali jsme pouze typy a kolik dalších funkcí mají: materiál nábytku, přítomnost kol, výšku dna a jeho seřízení... O tomhle budeme určitě mluvit, ale teď se musíme rozloučit.

p, blockquote 59,0,0,0,0 ->

Hlavní věc, nezapomeňte, že si nevyberete, měli byste mít rádi tento nábytek: potěšit, teplo, přinést pocit spokojenosti a něhy. Je to tak hezké myslet - oh, dobře, myslel jsem si všechno tak pěkně!

p, blockquote 60,0,0,0,0 ->

Druhy kolébek a kolébek pro novorozence

Možná obejdeme možnosti zavěšení - ve standardním bytě má jen málo lidí touhu zavěsit kolébku na strop. Moderní kolébky jsou:

 • dřevěné kolébky (kyvadla a houpací křesla);
 • držáky z plastu, s přídavnými funkcemi a bez nich;
 • kolébky nestandardních tvarů. Zde výrobci neomezují svou fantazii: jsou kolébky oválné, absolutně kulaté, ve formě váz a vintage kočárků pro panenky.
p, blockquote 62,0,0,0,0 ->

Kromě toho si můžete v samostatné skupině vybrat přidané možnosti. Mohou být dřevěné i plastové a jejich hlavní vlastností je, že tyto výrobky mají odnímatelnou stranu a nastavitelné dno.

p, blockquote 63,0,0,0,0 ->

A nyní přejdeme k podrobnému popisu nejlepších kolébek pro děti. Všichni žadatelé jsme rozdělili do 3 kategorií a vybrali jsme do každé ze tří nejvýznamnějších možností.

p, blockquote 64,0,0,1,0 ->

K výběru dětských postýlek by mělo být přistupováno s velkou odpovědností, přičemž by se měla věnovat pozornost hlavním charakteristikám, které pomohou dětskému pobytu v posteli pohodlně a bezpečně..

p, blockquote 66,0,0,0,0 ->

Stáří. Všechny modely tohoto typu nábytku jsou určeny pro děti od narození do 2 let.

p, blockquote 67,0,0,0,0 ->

Velikost může být dvou typů: 85 cm dlouhá a 45 cm široká nebo 90 cm dlouhá a 50 cm široká. Maximální výška dosahuje jednoho metru.

p, blockquote 68,0,0,0,0 ->

 • Velmi stabilní;
 • Stěny mohou být plné nebo vybavené tyčemi;
 • Mají schopnost seřídit dno, což vám umožní položit postel do pohovek v různých výškách;
 • Mohou být schopni přeměnit se na normální postel se čtyřmi stěnami;
 • Některé modely jsou vybaveny koly, což usnadňuje proces drobivek na pohybovou nemoc.
p, blockquote 69,0,0,0,0 ->

Materiál. Při výběru nábytku by měly být upřednostňovány přírodní materiály (dub, borovice nebo bříza), které prošly četným zpracováním a jsou zcela šetrné k životnímu prostředí..

p, blockquote 70,0,0,0,0 ->

Bezpečnost. U všech modelů těchto postýlek nejsou žádné ostré rohy, což vylučuje možnost poranění dítěte. Jsou stabilní, a proto se nemohou převrátit..

p, blockquote 71,0,0,0,0 ->

Přistýlky pro kojence jsou vyráběny pouze z přírodních materiálů, což zabraňuje pravděpodobnosti otravy drobky škodlivými látkami. Vybaveny závěsy, které vytvářejí pohodlí pro dítě a nedovolují mu trefit do zdi postýlky.

p, blockquote 72,0,0,0,0 ->

Výhody a nevýhody

Přistýlka má obrovský seznam pozitivních vlastností:

 • Postýlka pro novorozence připojená k posteli rodičů je malá, což vám umožňuje umístit ji i do nepříliš velké místnosti.
 • Díky zvláštním prvkům se může připojit k velké pohovce nebo posteli, což vylučuje možnost vypadnutí dítěte z postele.
 • Máma, která je celou noc v blízkosti dítěte, by neměla neustále vstávat, což zajišťuje klidnější a rovnoměrnější spánek pro všechny členy rodiny.
 • Chcete-li krmit novorozence, nemusíte vstávat, jen ho přesuňte k sobě a potom jej přesuňte na původní místo.
 • Matka se nemusí starat o stav a pohodu dítěte, protože je neustále vedle ní.
 • Díky takové postýlce si novorozenec zvykne spát sám, což bude opravdu potřebovat v procesu dospívání a přechodu na samostatnou pohovku nebo postel.
p, blockquote 74,0,0,0,0 ->

Pokud jde o nedostatky, pak tento typ nábytku má sám - náklady. Kvalitní postel vyrobená z kvalitních materiálů, která uspokojí všechny vaše požadavky, může někdy stát značné množství peněz. Proto je třeba začít zkoumat všechny modely a možnosti takových lůžek, které dnes výrobci nabízejí..

p, blockquote 75,0,0,0,0 ->

Výrobci a náklady

Vzhledem k tomu, že dnes najdete velké množství výrobců přistýlek, vždy si budete moci vybrat pro sebe možnost, která bude vyhovovat a uspokojit přání všech členů rodiny.

p, blockquote 77,0,0,0,0 ->

Zvažte hlavní společnosti vyrábějící tento typ nábytku a náklady na jejich výrobky:

  • „SleepWell“ je rusko-americká společnost, která vyrábí velké postýlky (můžete do ní dát dítě do 3 let). Jeho průměrná cena je 13 tisíc rublů.
  • Německá společnost „Fabimax“ vyrábí vysoce kvalitní přírodní postele. Vzhledem k tomu, že jsou vybaveny velkou clonou, která slouží jako přepážka, je možné vymezit prostor mezi dítětem a matkou (pokud existuje taková touha). Takový nábytek stojí asi 9 tisíc rublů..
  • Velké množství přistýlek pro ruské výrobce lze nalézt v dětských obchodech nebo na trhu. Všechny jsou vyrobeny z různých druhů dřeva a umožňují vám umístit děti od narození do 4 let v nich. Jejich minimální cena je 3 000 500 rublů a průměrná cena je 17 000 rublů.
  • Italská společnost „Culla belly“ nabízí malé pohodlné modely. Jsou vhodné pro děti do 5 měsíců věku. Jejich průměrná cena se pohybuje od 16 tisíc rublů.
  • Další evropská společnost, Bednest, vyrábí dětské postýlky pro děti do 6 měsíců věku. Jejich cena v některých obchodech přesahuje 21 tisíc rublů.
  • Mozhga je jednou z nejdražších ruských společností, které vyrábějí dětské postýlky tohoto modelu malých velikostí. Jejich cena může dosáhnout 42 tisíc rublů.
p, blockquote 78,0,0,0,0 ->

Některé postýlky mohou být multifunkční:

p, blockquote 79,0,0,0,0 ->

Po analýze produktů různých světových a ruských výrobců můžeme dojít k závěru, že domácí společnosti nabízejí nábytek za přijatelnější ceny. Kromě toho, věk dětí, které mohou být v takovém nábytku, může v některých případech dosáhnout 4 let, což činí postel více univerzální a ziskovou.

p, blockquote 80,0,0,0,0 ->

Řemeslníci mohou udělat přistýlku pro novorozence vlastníma rukama.

p, blockquote 82,0,0,0,0 ->

K tomu, abyste si to sami udělali, potřebujete pouze přírodní dřevo, matraci šetrnou k životnímu prostředí, dobře vyleštěné tyče a tyče, jakož i sadu nástrojů (šroubovák, skládačka, kladivo atd.).

p, blockquote 83,0,0,0,0 ->

Při výběru složek z dubu, břízy nebo borovice se ujistěte, že nemají ostré rohy a třísky (to platí pro desky a dřevo).

 • Po zpracování desek na stroji vytvoří rám paprsků.
 • Ve výsledné základně se dělají otvory na podélných tyčích frézkou (asi 6 kusů), která se následně vloží do rámu. Tím se vytvoří spodní část postýlky, na které je matrace položena.
 • Vytvořte rámy pro boční prvky a záda. Mohou být pevné (bez prutů). Dokončení práce bude tedy mnohem snazší a rychlejší, ale může to být čtverec, do kterého budou větvičky vloženy. Zde byste měli okamžitě zvážit výšku nohou postýlky, použití bylo opravdu pohodlné.
 • Větvičky jsou vyrobeny z lamel, jejichž průměr by měl být alespoň 2 cm.
 • Po vytvoření děr v bocích a na zádech do nich vloží tlusté pruty, které spojí celou strukturu dohromady.
 • Hotový produkt je potažen 2-3 vrstvami vysoce kvalitního laku, který nevydává nepříjemný zápach a nepoškodí zdraví dítěte.
 • Položte matraci na postel a zavěste záclony.
p, blockquote 84,0,0,0,0 ->

Když si uděláte přistýlku vlastníma rukama, budete se svým dítětem zacházet ještě opatrněji a lásky. Tento typ nábytku je na trhu již dlouho žádaný a získal lásku mnoha mladých a již zkušených rodičů, protože výchova dítěte s ním je opravdu snadná a pohodlná..

p, blockquote 85,0,0,0,0 ->

Fotografie nejzajímavějších modelů přistýlek

Články O Neplodnosti