Hlavní Výživa

Plenky "Gong": recenze, velikosti, výrobce. Goon Baby Plienky

Volba plen pro dítě není tak jednoduchá, jak by se mohla na první pohled zdát. A mladí rodiče, kteří znali radost z dítěte, čelí takovým problémům, nevěděli, co a jak si vybrat.

Je opravdu snadné se zmást, protože v obchodech je obrovský výběr různých plen a kalhotek od různých výrobců, různých cen a velikostí. A nyní začíná čas, kdy pokaždé, když rodiče zažívají na svém dítěti stále více a více plen, až nakonec konečně vyberou, co je pro dítě ideální.

Abychom usnadnili výběr, rozhodli jsme se pomoci rodičům, kteří byli ještě nezkušení, a představit japonské goonové plenky a kalhotky, které si zaslouží pozornost.

Výrobce. Vlastnosti produktu

Plenky do vlasti Goon je Japonsko - země, o které není pochyb o kvalitě zboží. Byla to důvěra ve výrobní zemi, která se stala hlavním důvodem toho, že gong a další plenky byly pevně zakořeněny v regálech ruských obchodů. Nakonec se každý milující rodič snaží dát svému dítěti to nejlepší.

Co je tak přitažlivého na ruských kupcích v japonských plenkách a kalhotkách "Gong"?

 1. Jako základ se používá pouze přírodní bavlna, která nezpůsobuje alergické kožní vyrážky..
 2. Na přední vnější straně je umístěn indikátorový proužek, který mění barvu i při malé náplni.
 3. Měkké elastické pásky nezpůsobují dětem nepohodlí.

Další významnou kvalitou produktu je to, že cena japonských „gongových“ plenek závisí na nastavení státu. Jde o to, že v zemi vycházejícího slunce má tato rozmanitost dětského zboží společenský význam, a proto stát přiděluje výrobním závodům na výrobu těchto produktů dodatečné financování. V Rusku jsou v souvislosti s touto skutečností náklady na „pistoli“, pokud se změní, extrémně malé.

Náklady

Cena plenek Gong je ve srovnání s jinými značkami považována za vysokou. Závisí to na počtu plenek v balení. Nejmenší balení (36 ks. Hmotnost do 5 kg) lze zakoupit za 550–600 rublů. A kalhotky (42 ks 9-14 kg) za 1699 rublů. V různých obchodech je cena mírně odlišná, ale nijak významně.

Goon plenky

„Gong,“ jak říkají recenze, je schopen absorbovat a držet 1 litr kapaliny, aniž by unikal vůbec. Vlhkost je rovnoměrně rozptýlena, aniž by dítě způsobovalo nepohodlí.

Stojí za to říci, že slovo „zbraň“ v překladu z japonštiny znamená „růst“. Koncept je tedy takový, že dítě nosí plenky až do okamžiku, kdy zvládl hrnec.

V tomto ohledu existuje několik typů „zbraní“:

 • plenky pro novorozence: od 0 do 3 měsíců života;
 • pro kojence: až šest měsíců; 4 měsíce - 1 rok a od roku;
 • kalhotky pro chlapce a dívky pro několik věkových kategorií: 6-12 měsíců, 12-24 měsíců, 2-6 let, 4-7 let;
 • kalhotky na noc 2 až 6 let.

Jedinečností plen je, že absolutně nebrání pohybům dítěte, bez ohledu na to, jak aktivně se pohybuje.

Jaké jsou další výhody plenek?

 1. Povrch plenek je neuvěřitelně jemný a měkký. I když je dítě velmi aktivní, na jeho kůži nezůstanou stopy tření gumou. Svědčí o tom také recenze plenek "Gun".
 2. Díky opakovaně použitelnému a odolnému suchému zipu se plenky snadno rozepínají a upevňují a neklouzají z dítěte.
 3. Měkký a elastický gumový pásek nemačkává břicho dítěte ani po těžkém jídle.
 4. Výrobci „Gongu“ vzali v úvahu anatomické rozdíly mezi chlapci a dívkami, a proto vydali řadu plenek „pro chlapce“, ve kterých je absorpční zóna umístěna výše, a „pro dívky“ - absorpční zóna je umístěna pod.
 5. Příjemný design nerozptyluje, neotravuje a děsí dítě.

V poslední době se v prodeji objevila speciální řada plenek „Gong“ - prémie, které se vyznačují ještě větším komfortem. Jejich struktura obsahuje vitamín E, který eliminuje výskyt vyrážky z plenky na jemné kůži dítěte i bez použití speciálních krémů.

„Gong Premium“ je vhodný pro kojence, jejichž pokožka je vysoce citlivá. Kromě toho se v takových plenkách shromažďuje veškerá vlhkost ve spodní části, v důsledku čehož pokožka dítěte nepřijde do styku se sekrecemi.

Zvýšené pohodlí se odrazilo v ceně. Například balíček 62 ks. pro děti s hmotností do 5 kg (novorozenci) lze zakoupit za cenu 1750 rublů.

Složení pleny

Je užitečné podrobněji zvážit „zařízení“ plenky, abychom pochopili, proč ruští rodiče zanechávají kladné hodnocení plenek „Gong“..

Skládá se ze 3 vrstev:

 1. První vrstva je horní. Představuje ji netkaná textilie se zvýšenou ventilací. Je také nasycen vitaminem E..
 2. Druhá vrstva rovněž není tkaná látka s póry. To umožňuje vlhkosti dosáhnout spodní vrstvy pleny rychleji..
 3. Spodní vrstva je představována materiálem podobným přírodní látce..
 4. Nejnižší vrstva je savá, sestává z buničiny a polymerního vlákna s malým množstvím bavlny.

Kromě toho existuje funkce, která zabraňuje nepříjemným zápachům, čehož je dosaženo použitím speciálního typu polymerního vlákna. To je potvrzeno v recenzích plenek Gong, spotřebitelé hovoří o nepřítomnosti nepříjemných zápachů, i když je plenka plná.

Pohodlí a pro rodiče

Při výběru plenek je samozřejmě prioritou pohodlí dítěte. Tento pozoruhodný produkt však také poskytuje pohodlí rodičům. Například například při používání plenek Gong u svých dětí si rodiče všimnou:

 • Žádný nepříjemný zápach: díky vysoce kvalitnímu složení pleny nebo spíše její absorpční vrstvě. Po každém močení nebo vyprázdnění se zápach buď necítí vůbec, nebo je slabě vnímatelný.
 • Přítomnost vhodného výstražného kontrolního pruhu na přední straně pleny pomáhá rodičům navigovat, kdy vyměnit plenu.
 • Přítomnost elastického širokého suchého zipu pomáhá rodičům snadno upevnit plenu na dítě.
 • Vzhledem k dobré nasákavosti plenky se rodiče nemohou obávat, že ji během procházek nebo výletů často mění.

Japonští výrobci se starali nejen o pohodlí dětí, ale také o pohodlí pro rodiče.

Velikost pleny

Velikost plenek „Gong“ závisí na věku dítěte. Výrobci vyrábějí své výrobky s ohledem na tyto skutečnosti:

 • Dětské plenky Gong pro novorozence - hmotnost do 5 kg;
 • velikost S - hmotnost 4-8 kg;
 • velikost M - hmotnost 6-11 kg;
 • velikost L - hmotnost 9-14 kg;
 • BIG velikost - hmotnost 12-20 kg;
 • Super BIG velikost - 15-35 kg.

Charakteristickým rysem japonských plenek a kalhotek je však to, že mají tendenci být malé velikosti o 1 velikost, takže byste to měli vzít v úvahu při nákupu produktů.

Kalhotky jdou

Kalhotky "Gun" se liší od plenek v tom, že nemají suchý zip pro fixaci. Jsou nošeny jako obyčejné kalhotky a díky širokému, měkkému a elastickému elastickému pásku nespadají z dítěte. Navíc, aby se ušetřil čas při odstraňování, elastický materiál lze jednoduše roztrhnout po stranách. To je velmi výhodné například při změně kalhotek v noci, kdy dítě sladce spí.

Japonští tvůrci se ujistili, že jejich kalhotky byly pohodlné jak pro chlapce, tak pro dívky, takže vyvinuli a vydali řadu pro kojence obou pohlaví. Liší se nejen svou anatomickou strukturou, ale také svým vnějším designem..

Struktura kalhotek je identická s plenkami. Výraznou vlastností je přítomnost ultratenkého, flexibilního vlákna, díky kterému kalhotky Gong dokonale zapadají do těla dítěte a nevypadají na dítěti objemně. Tyto kalhotky jsou ideální pro velmi mobilní děti..

Velikost kalhotek

Velikost kalhotek „Gong“ pro chlapce i dívky jsou stejné jako u plenek:

 • velikost L - hmotnost 9-14 kg;
 • BIG velikost - hmotnost 12-20 kg;
 • Super BIG velikost - 15-35 kg.

Začínají však velikostí L, protože je určen pro aktivní děti, které mohou chodit (obvykle je to věk od 9 měsíců do 1 roku).

Hodnocení zákazníků

Hodnocení plenky Gong říká, že tato položka je vyrobena jako „japonská kvalita“. Maminky a tatínky poznamenávají, že použití „gongu“ u kojenců nevede ke vzniku zarudnutí na kůži, odření a vyrážky z plenek. Kůže dítěte zůstává suchá i v plné pleně.

Rodiče se také líbí indikátor, který vám řekne, že je čas na výměnu plenky.

Většina rodičů si však všimla jedné nepříjemné vlastnosti japonského produktu: jakmile je plenka plná, její povrch zvlhne. To je nepohodlné, zejména v noci. Pokud nezměníte plenu včas, pyžamo vašeho dítěte se namočí.

Náklady na „Gong“ také matou mnoho rodičů. Ne každý je ochoten zaplatit deklarovanou cenu za japonskou kvalitu..

Podle sociologického průzkumu: jaká je priorita při výběru plenky, byly odhaleny následující výsledky:

 • 1. místo - savost;
 • 2. místo - jemná, jemná textura;
 • 3. místo - prevence úniku;
 • 4. místo - pevně drží plenu na opasku dítěte.

Obecně platí, že „gong“ získal „své místo na slunci“. Recenze na nich potvrzují kvalitu a spolehlivost japonských produktů, takže byste se měli rozhodnout pro ně.

Závěr

Bez ohledu na to, jak dobré mohou být japonské plenky Gong, v Rusku jsou před nimi stále ostražité. Možná je to kvůli nezkroucenému zboží. O těchto produktech se můžete dozvědět recenze. Pokud vás cena neobtěžuje, můžete si zbraň bezpečně zakoupit.

Japonské plenky Merries, Moony, GooN - recenze a srovnání s recenzemi

Japonské plenky si postupně získávají své místo v Rusku na slunci a vytlačují na trhu známější Pampers, Huggies a Libero. Mnoho rodičů se domnívá, že mají lepší kvalitu než konkurenti - měkčí a tenčí, ale zároveň absorbují lépe než evropské značky, mají přírodní bavlněnou základnu, což znamená, že méně dráždí pokožku dítěte, hypoalergenní a spolehlivé.

Plenky z Japonska se objevily na ruském trhu relativně nedávno - kolem konce 90. let. Zpočátku byli vzácní, ale nyní je lze snadno najít v regálech supermarketů a v internetových obchodech. Příznivci „japonských plenek“ nezastaví ani poměrně vysokou cenu tohoto produktu. Japonské plenky mají stejně jako každý produkt své silné a slabé stránky..

Značky japonských plenek

Mezi japonskými plenkami jsou nejoblíbenějšími ruskými rodiči japonské plenky Merries, Moony a Goo.N. Kromě nich najdete v obchodech a dalších méně medializovaných značkách, jako jsou Mamy Poko, Genki, Maneki, Doremi, LaCute Baby a Nepia. Každá značka má své nuance a my o nich mluvíme níže.

Japonské plenky Merries

Japonské plenky Merries - možná nejslavnější „Japonec“ mezi plenkami v Rusku. V jejich domovině se od roku 1983 vyrábějí třešně. Po dobu 10 po sobě jdoucích let od ledna 2007 do prosince 2016 zaujímá tato značka největší tržní podíl na maloobchodním prodeji v Japonsku, pokud jde o peníze v kategorii dětských plenek. Od roku 2008 má Merries v naší zemi oficiálního distributora značky - skupinu společností "Gradient".

Výrobci těchto plenek používají pouze osvědčené materiály, které jsou bezpečné pro pokožku dítěte. Analýzy a výzkum kůže kojenců se provádějí společně s dermatology a pediatry. Výroba plen Merries v Japonsku je pod přísnou kontrolou. Například továrny mají u vstupů povinné „vzduchové lázně“, které zabraňují vniknutí nečistot a prachu z místnosti z ulice. Čistota a sterilita plenek je přísně kontrolována - pomocí vysoce citlivých senzorů a dvakrát rukou.

Webová stránka výrobce má vysoce kvalitní ruskou verzi. Propagace, slevy, soutěže o značku lze sledovat ve skupině VKontakte.

Vlastnosti a výhody plien Merries

 • Plenka má tři vrstvy - vnější, vnitřní a absorbující vlhkost. Každá z nich je prodyšná, díky čemuž zůstává pokožka dítěte suchá, což znamená, že se snižuje riziko svědění a vyrážky z plenek;
 • Plenka zcela absorbuje moč, což umožňuje, aby okamžitě unikly pouze páry (z tohoto důvodu se vnější povrch plenky může dokonce zdát mokrý);
 • Povrch uvnitř pleny má porézní strukturu, takže volné stoličky se nerozšiřují po pleně. Měkká zvlnění navíc pomáhá pokožce menší kontakt s plenkou - asi o 50%;
 • Elastické dvojité elastické pásky kolem nohou chrání před prosakováním;
 • Plena Velcro opakovaně použitelná, měkká a nemá ostré rohy;
 • Všechny velikosti mají indikátor vlhkosti - pokud se pásek změní z modré na žlutou, je čas vyměnit plenu;
 • Velikostní řada plenkových kalhotek Merries má speciální vrstvu pro měkké kojenecké výkaly - shromažďuje se ve zvlněných dutinách;
 • Napínací pás kolem břicha nepoškodí kůži a nebrání pohybu dítěte;
 • Plenky z ovoce jsou vyráběny na bázi bavlny s použitím bylinných extraktů (například z lískových oříšků), takže plenka je hypoalergenní a má antiseptické, zvlhčující a změkčující vlastnosti pokožky. Podle výsledků různých testů se ukázalo, že právě tyto plenky zřídka způsobují alergie.

Rozsah velikostí a cena Merries

Plenky na suchý zip

 • Novorozenci (do 5 kg) - 1699 rublů v balení po 90 kusech..
 • S (4-8 kg) - 1699 rublů v balení po 82 kusech..
 • M (6-11 kg) - 1879 rublů v balení po 76 kusech..
 • L (9-14 kg) - 1879 rublů v balení po 64 kusech..
 • XL (12-20 kg) - 1699 rublů v balení 44 kusů.
 • S (4-8 kg) - 1639 rublů v balení po 62 kusech.
 • M (6-11 kg) - 1559 rublů v balení po 58 kusech.
 • L (9-14 kg) - 1639 rublů v balení 44 ks..
 • XL (12-20 kg) - 1639 rublů v balení 38 ks..
 • XXL (15-28 kg) - 1649 rublů v balení po 26 kusech..

Nevýhody plienek Merries

Rodiče berou na vědomí, že Merries jsou nejtenčí japonské plenky, což znamená, že ačkoli jsou pro dítě pohodlnější a snadnější, absorbují o něco méně než své konkurenty, takže je třeba je měnit častěji. U modelů pro novorozence není na opasku žádná guma - proto na jedné straně plenka netlačí na pupeční ránu a na druhé straně plenka díky tomu prosakuje na zadní stranu aktivních dětí. Rodiče také berou na vědomí, že gumové pásky na nohou ne vždy zaručují nepřítomnost netěsností.

Mnoho také věnovat pozornost skutečnosti, že ve srovnání s nejbližší konkurenty na trhu Moony nebo Goo.N, jsou trochu malé. Proto při nákupu plenky neužívejte „od konce do konce“ podél horní hranice hmotnosti. Další minus: Merries vyrábí univerzální plenky, aniž by oddělily linie pro dívky a chlapce.

Hodnocení zákazníků na Merries plenkách

"Plenky Merries jsme použili paralelně s plenkami od jiných společností." Například poutníci vypadají na pozadí velmi bledě a Helen Harper také neporovnává s Merriesem. A jen kvalita Huggies se přiblíží Merrymu, i když ti určitě dá pár bodů dopředu... Plienky samotné jsou uvnitř tenké, velmi měkké, bez zápachu. Vnitřní vrstva je porézní. Výrobce naznačuje, že vlhký vzduch se odpařuje venku. A ukázalo se, že je to pravda! Vyzkouším vnější vrstvu plenky - je mokrá. Svléknu a vyzkouším vnitřní vrstvu a dětský zadek - jsou suché... Když se vyplňují, vlhkost je rozptýlena v absorpční vrstvě a nevisí hrudkovitě mezi nohama. “.

"Moc se mi líbí jejich kvalita, měkkost, skutečnost, že po naplnění nic necítí, nezpůsobují podráždění na kůži dítěte." Ale nadměrná měkkost elastických pásů, nedostatek elastického pasu a neschopnost napnout plenu na dítě v kombinaci s vrstvou absorbující problém způsobují, že tyto plenky nejsou vhodné k použití. ““.

Japonské plenky Goo.N

Japonská značka plenek Premium Goo.N vyrábí společnost Daio Paper Corporation. „Měkký na dotek a tenký jako běžné bavlněné spodní prádlo. Plenky, které dělají matkám a dětem radost, “říká zpráva značky. Výrobci Goo.N ručí za používání plenek „špičkové technologie a ultramoderní a bezpečné materiály navržené tak, aby splňovaly vlastnosti dětského těla“ a slibují sedm úrovní ochrany dětí. Goo.N - tenké, prodyšné, měkké pleny absorbující vlhkost. K dispozici ve třech verzích: „Standard“, „Suite“ a „Premium“. Všechny tři řady jsou vyrobeny ze stejně bezpečných materiálů s bavlněným podkladem, které se mohou mírně lišit v kvalitě a měkkosti..

Goo.N má oficiální web v ruském jazyce a aktivní skupinu VKontakte (asi 45 tisíc předplatitelů), kde můžete položit online dotaz dětskému lékaři, porodníkovi-gynekologovi, konzultantovi kojení a také dětskému a rodinnému psychologovi. Tam jsou také zveřejňovány soutěže, propagace a užitečné informace o značkových produktech..

Výhody a vlastnosti:

 • Kolekce plenek Goo.N je aktualizována dvakrát ročně - výrobce se proto snaží rychle implementovat nejnovější inovace a vývoj
 • Vnitřní reliéfní reliéfní povrch snižuje oblast kontaktu s pokožkou dítěte;
 • Plienkové kalhotky Goo.N se vyrábějí ve dvou typech, podle pohlaví dítěte, takže k absorpci v nich dochází s ohledem na fyziologické vlastnosti dětí;
 • Horní vrstva plen obsahuje vitamín E;
 • Je zde indikátor plnění, který signalizuje potřebu vyměnit plenu;
 • Speciální gumičky na nohou a žaludku dobře drží nejen vlhkost, ale také vůni;
 • Pro usnadnění seřízení upevňovacích prvků jsou na plenkovém pásu speciální značky;
 • Elastický měkký pásek umožňuje plenám pevně sedět na břiše dítěte, ale bez tlaku;
 • Vyrábejí dětské pleny prvotřídní kvality od 1,8 do 3 kg, určené pro lehké a předčasně narozené děti. Mají mikropóry, které umožňují materiálu dýchat, což znamená, že brání vyrážce plenky;
 • Pro plavání jsou k dispozici plenky a kalhotky velikosti S;
 • Aromatické plienky Goo.N přeměňují amoniak po použití na příjemnou vůni.

Rozsah velikostí a cena plenek Goo.N

Plenky na suchý zip

 • SSS (1,8 - 3 kg) - 855 rublů v balení po 36 kusech..
 • Novorozenec (do 5 kg) - 1459 rublů v balení po 90 kusech..
 • S (4-8 kg) - 1459 rublů v balení po 84 kusech..
 • M (6-11 kg) - 1459 rublů v balení po 64 kusech..
 • L (9-14 kg) - 1459 rublů v balení po 54 kusech.
 • XL (12-20 kg) - 1459 rublů v balení 42 ks..
 • S 1 (5-9 kg) - 1459 rublů v balení po 62 kusech.
 • M (6-11 kg) - 1459 rublů v balení po 58 kusech.
 • L (9-14 kg) - 1459 rublů v balení 44 ks..
 • XL (12-20 kg) - 1459 rublů v balení 38 ks..
 • XXL (13-35 kg) - 1459 rublů v balení po 28 kusech..
 • Super Big (15-35 kg) - 1459 rublů v balení po 14 kusech..

Nevýhody plen Goo.N

Navzdory skutečnosti, že mnoho rodičů si všimne měkkosti a kvality Goo.N, existují recenze, že plenky unikají po stranách a na zádech. Někteří také upozorňují na nedostatek pružnosti spojovacích prostředků a pásu. Někteří rodiče tvrdí, že Goo.N absorbuje tekutiny dobře a rychle, ale pokožka dítěte je stále mokrá..

Hodnocení zákazníků na plenkách Goo.N

"Na rok používání japonských plenek obecně a na půl roku používání kalhotek Goo.N jsem zapomněl, jaký prášek, plienkový krém, podráždění kůže, vyrážka na plenkách a prostředky k jejich odstranění jsou.".

"Tyto plenky na mě opravdu nezapůsobily: ano, lehké a jemné, vypadají dražší než jiné plenky, ale ukázaly se horší, než jsem očekával, a četl o nich." Doporučím to, ale osobně je pravděpodobně nebudu kupovat znovu, protože nevidím smysl přeplatku “.

Japonské plenky Moony

Značka japonských plenek Moony se objevila v Japonsku již v roce 1981. Tito výrobci jako první na světě přišli s trojrozměrnými ozdůbkami, které chrání před únikem, a první, kdo vytvořil plenky ve formě kalhotek, které se mohou měnit, když dítě stojí.

Všechny oficiální produkty Moony prodávané v Rusku jsou vyráběny v továrně v Japonsku a oficiálně dováženy společností Unicharm. Výrobci tvrdí, že všechny výrobky značky prodávané na ruském trhu jsou vyrobeny ze stejných původních materiálů a používají stejné technologie jako v Japonsku. Tvůrci umístí své výrobky co nejblíže k pocitům spodního prádla.

Web společnosti Moony v ruském jazyce podrobně popisuje historii plenek značky a dokonce nabízí speciální uklidňující píseň o obličeji značky Muni-Chan z japonské akustické laboratoře, po jejím poslechu 96,4% dětí údajně přestane plakat. Skupina značek v sociální síti „VKontakte“ obsahuje téměř 70 tisíc (!) Předplatitelů.

Výhody a vlastnosti plenek Moony:

 • Plenky pro novorozence mají speciální výřez pro pupek, aby nedošlo k poranění pupeční rány;
 • Moony má modely pro děti různých pohlaví: pro chlapce je hlavní absorpční zóna vyšší a pro dívky nižší;
 • Moony spony jsou tiché, takže pro vaše dítě je vhodné vyměnit si oblečení v noci, aniž by ho rušilo;
 • Řada plenek Moony Air Fit má trojrozměrný zakřivený tvar, který opakuje zakulacený tvar dítěte, takže plenka pohodlně sedí na těle, ale nestlačuje kůži dítěte a nedovoluje úniku vlhkosti. Žebrovaný povrch vnitřní vrstvy snižuje kontakt s pokožkou a snižuje pravděpodobnost podráždění;
 • Švy kalhotkových kalhotek jsou tenké a téměř nepostřehnutelné;
 • Existují speciální modely pro spaní (s dalšími zesílenými vrstvami a volánkami kolem nohou) a plavecké plenkové kalhotky pro bazén;
 • Je zde indikátor plnosti pleny;
 • Pro děti, které se učí procházet nebo chodit, existují speciální modely s pružnějším pásem.

Rozsah velikostí a cena plenek Moony

Plenky na suchý zip

 • Novorozenci (do 5 kg) - 1599 rublů v balení po 90 kusech..
 • S (4-8 kg) - 1599 rublů v balení po 81 kusech.
 • M (6-11 kg) - 1599 rublů v balení po 62 kusech.
 • L (9-14 kg) - 1599 rublů v balení po 54 kusech.
 • M (6-11 kg) - 1599 rublů v balení po 58 kusech.
 • L (9-14 kg) - 1599 rublů v balení 44 ks..
 • XL (12-17 kg) - 1599 rublů v balení 38 ks..

Nevýhody Moony plenek

Stejně jako v případě Merries a Goo.N existuje na internetu více pozitivních recenzí o produktech pod značkou Moony. Mnozí si je vybírají mezi všemi japonskými značkami. Můžete však najít recenze, že plenky nejsou vhodné velikosti (zpravidla jsou malé) a úniku. Někteří rodiče si také stěžují na zápach některých sérií Moony..

Recenze Moony Diaper

„Samotná plenka Moony je opravdu velmi tenká a měkká, z těch, které jsem zkusil dříve, ji lze srovnávat pouze s Pampers Premium Care, a dokonce mi to připadalo měkčí, zejména vnitřní povrch. Po otevření nového balení mě příjemně překvapilo, že plenky Moony obecně nemají cizí chemický zápach, který se často vyskytuje v plenkách jiných značek... kolik jsem je nezměnil. Dalším rysem: na rozdíl od obvyklých Huggies a Pampers, plenky Moony prakticky nezvyšují objem po použití, nekvětou, dítě nemusí padák padat, což naznačuje vysokou kvalitu vnitřního absorbentu “.

"Když jsem si o těchto plenkách přečetl tolik nadšených recenzí, koupil jsem si velký balíček." Osobně jsem byl úplně zklamaný. Pokaždé, když všechno uniklo, je oblečení špinavé. Ach, jak opatrně se snažím nosit, to samé, všechno teče ze strany nebo zezadu. Dítě váží 5 kg s haléři, plenky 4-8 kg. No, nevím, co je na těchto japonských plenkách tak dobré, nerozumím... “.

Výhody japonských plenek

Abychom to shrnuli výše, lze jasně říci toto: rodiče-fanoušci "japonských plenek" všichni souhlasí, že jsou měkké, prodyšné a jemné pleny. Často se používají pro děti s citlivou pokožkou náchylnou k alergiím a vyrážkám..

Japonské plenky se doporučují k prevenci plenkové dermatitidy, což je důvod, proč rodiče často zastavují hypoalergenní „japonštinu“, protože vyzkoušeli všechny dostupné značky. Výrobci poskytují nuance v designu pleny, což jim umožňuje cítit se pohodlněji pro kojence s různými potřebami. Například, Moony má výřez na břiše, který vám umožní nerušit pupeční ránu novorozence, a řada značek, například Goo.N, vyrábí samostatnou řadu plenkových kalhotek pro chlapce a dívky s přihlédnutím k anatomickým rysům „zástupců“ každého pohlaví. Mezi japonskými plenkami najdete vysoce kvalitní modely pro předčasně narozené nebo malé děti od 1,8 kg, noční plenky a plenkové kalhotky pro plavání, pleny, ve kterých bude obzvláště vhodné pro procházení dětí a batolat, kteří již začali vstávat a chodit. „Japonské plenky“ dobře absorbují a zadržují tekutinu, ale zároveň „dýchají“ a zároveň udržují suchost pokožky dítěte.

Nevýhody japonských plenek

Možná hlavní nevýhodou japonských plenek jsou jejich poměrně vysoké náklady. Průměrná cena jedné pleny Merries velikosti „M“ je 29 rublů, další rozpočet Goo.Ns stejné „hmotnostní kategorie“ stojí 23 rublů za kus. Pro srovnání bude jedna plenka Pamrers Premium Care stát 25 rublů a jednodušší varianta Huggies Classic - 12 rublů za kus. Stojí za zmínku, že na japonských plenkách jsou velmi často propagační akce a slevy, které je srovnávají s většími cenovými možnostmi v ceně.

„Japonské plenky“ jsou často obviňovány z toho, že jsou malé a stěžují si, že proporce japonských dětí jsou jasně odlišné od našich. Existují komentáře, že plenky unikají, můžete narazit na informace o ostrém chemickém zápachu. Neexistují však žádné ideální možnosti, protože všechny děti mají různé postavy a potřeby. Kromě toho existují mezi japonskými plenkami horší možnosti kvality, které jsou vyráběny pod japonskými značkami v jiných zemích, zejména pro zahraniční trh.

Po havárii v jaderné elektrárně Fukušima v roce 2011 začali na fórech na internetu diskutovat o tom, zda bylo zboží z Japonska radioaktivní - včetně plen. Někteří rodiče dokonce změřili své Geigerovy počítadlo! Tyto obavy jsou však pro velmi úzkostné rodiče pravděpodobnější z kategorie „hororových příběhů“. Všechny původní japonské plenky jsou opakovaně testovány. Navíc odborníci nevládního projektu Roskontrol v oblasti kontroly kvality a bezpečnosti zboží a služeb konkrétně měřili radioaktivitu japonských plenek - činila 0,3-0,5 μSv, což se rovná úrovni záření pozadí, které nás obklopuje.

Jak rozlišit falešné japonské plenky

Fanoušci japonských plenek v Rusku často hovoří o tom, jak důležité je, že produkt je originální a vyrobený pro domácí trh. Předpokládá se, že plenky vyrobené pro export a padělky slavných značek jsou vyrobeny z nejhorších materiálů, které nejsou tak spolehlivé, mohou způsobit podráždění a nepříjemný zápach.

Aby nedošlo k chybě při výběru, při nákupu, věnujte pozornost následujícím bodům:

 • Nápisy japonské verze, vytvořené pro svůj vlastní trh, jsou vyráběny v japonštině. Balení vyváženého produktu bude obsahovat pokyny v angličtině, čínštině a indonéštině. Neměli byste se však stydět, že v Rusku jsou pokyny v ruštině zpravidla připevněny k oficiálnímu zboží na samostatných nálepkách;
 • Pokud jste dříve brali pleny japonských společností, možná si všimnete, že vnitřní povrch nepůvodního produktu je drsnější;
 • Padělaná položka může označovat příliš nízkou cenu.

Najednou byla na internetu debata o tom, jak jsou produkty značky Moony originální - s designem Disney nebo bez něj. Nyní společnost objasnila tento bod na svých oficiálních webových stránkách:

„Produkty bez znaků Disney nebo loga jsou oficiální produkty, které Unicharm dodává do Ruska z Japonska. Pokud jde o produkty s logy a znaky Disney, tyto výrobky jsou vyráběny speciálně pro zákazníky v Japonsku a dalších zemích, s výjimkou Ruska. Unicharm neposkytuje žádné záruky ve věcech vývozu a prodeje těchto produktů v Rusku. Kvalita, materiály a výrobní proces jsou zcela shodné pro výrobky prodávané v Rusku a Japonsku. My, zaměstnanci společnosti Moony, víme, že v poslední době se na ruském trhu objevily produkty s logem Disney a postavami. Žádáme vás, abyste si zakoupili naše oficiálně vyvážené výrobky, jejichž dodávka je řádně kontrolovaná a prováděná společností Unicharm. “.

V každém případě, aby nedošlo k padělání, je lepší koupit japonské plenky od důvěryhodných dodavatelů.

Závěr

Mezi moderními rodiči se již dlouho utváří spokojená velká skupina fanoušků japonských plenek, kteří si i přes vyšší náklady nemění svůj výběr.

Věří, že pohodlí a zdraví dítěte stojí za to. V každém případě se všechna miminka liší, takže při výběru hygienických výrobků se nejprve rozhodněte o velikosti: plenka by neměla viset a plazit se, ale i když se lepí do těla a zanechává červené stopy, znamená to, že vám nevyhovuje. Vyzkoušejte různé značky japonských plenek Merries, Moony, GooN, porovnejte - a možná „japonské plenky“ se stanou vašimi oblíbenými mezi plenkami.

Goon japonské dětské plenky

Správná volba plenek není tak jednoduchá záležitost, jak by se mohla na první pohled zdát. Police obchodu jsou tak plné produktů od různých značek, že není divu, že jsou zmateny. Kvalitu japonských plenek však stojí za to říci zvlášť..

Informace o značce

Plienky Goon jsou japonské výrobky a jak víte, vše, co se v této zemi vyrábí, je mimořádně kvalitní a praktické. Byla to obrovská důvěra v zemi původu, která se stala hlavním důvodem, proč japonské plenky v krátké době dosáhly uznání mladých rodičů v naší zemi - to není překvapivé, protože každá matka má především pohodlí a zdraví dítěte..

Goon je ochranná známka japonského holdingu Daio Paper. Společnost byla založena v roce 1943 a od té doby se etablovala jako leader v segmentu výroby papírenských výrobků, od stavebních desek po hygienické výrobky. Výrobce má mnoho zastoupení a své výrobky prodává po celém světě. V Japonsku jsou plenky Gong považovány za jedno z nejjemnějších a nejšetrnějších kojenců.

Je pozoruhodné, že ceny výrobků Goon zůstávají docela přijatelné, pokud jde o cenu / kvalitu, a to kvůli skutečnosti, že plenky jsou v Japonsku klasifikovány jako sociálně důležité zboží, takže výrobci mají nárok na dodatečné financování ze státního rozpočtu. Výsledkem je, že poměrně nízké náklady, které, pokud se změní ruskými obchodními podniky, jsou zanedbatelné - to je požadavek společnosti.

Je však třeba poznamenat, že náklady na výrobky lze nazvat nízkými pouze u produktů podobné úrovně kvality, ve srovnání s jinými modely této velikosti je Gong o něco dražší.

Hlavní vlastnosti plenek

Gong pampers jsou vyrobeny z ekologických a hypoalergenních materiálů, přírodní bavlna se používá jako základ bez jakýchkoli syntetických přísad. Plenky mají na vnější straně indikátor naplnění a elastické pásky těsně přiléhají, což zabraňuje sebemenšímu úniku.

Podle recenzí uživatelů mohou plenky Gong pojmout až 1 litr tekutiny, zatímco vlhkost je uvnitř rovnoměrně rozložena, takže plenka není téměř těžší a nezpůsobuje dítěti nepříjemnosti..

Tyto výrobky absolutně nebrání pohybu, i když je velmi aktivní, zatímco na kůži drobků nezůstávají žádné tření. Navíc ani po vydatném občerstvení měkký opasek nijak nemačkává bříško dítěte, takže použití takového hygienického produktu dítě nijak neomezuje, což mu umožňuje zdravě spát, jíst pevně a aktivně se pohybovat.

Značka Goon vyrábí plenky pro chlapce a dívky zvlášť, přičemž bere v úvahu základní fyziologické vlastnosti každého pohlaví - pro chlapce je hlavní absorpční zóna o něco vyšší a pro dívky naopak nižší.

Plenka se skládá ze tří vrstev.

 • Svršek je vyroben z netkaného prodyšného materiálu, který vytváří nezbytné podmínky pro ventilaci, čímž zabraňuje vzniku vyrážky a podráždění pleny na kůži. Kromě toho je tato vrstva nasycena mastným vitamínem E, který dále zjemňuje a zvlhčuje jemnou pokožku dítěte.
 • Druhá vrstva je také vyrobena z netkané textilie s póry, díky čemuž se vlhkost rychle dostane do absorpční vrstvy pleny..
 • A konečně, nejnižší vrstva zodpovědná za absorpci a zadržování vlhkosti - sestává z polymerních vláken, buničiny a přírodní bavlny.

Je pozoruhodné, že v plenách Gong existuje funkce ochrany proti nepříjemným zápachům, což je způsobeno použitím speciálního typu polymerního vlákna. Četné spotřebitelské recenze potvrzují, že i při plné pleně zůstává vůně svěží a příjemná..

Odrůdy

Plienky Japanese Gong jsou nabízeny v široké škále, takže si můžete vždy vybrat ty produkty, které jsou pro vaše dítě optimální.

Hygienické výrobky jsou zaměřeny na děti od prvních dnů života, horní lišta je prakticky neomezená.

Goon, překládaný z japonštiny, zní jako „rostu“, což znamená, že produkty této značky lze používat po dlouhou dobu, dokud dítě nezačne chodit po nočníku nebo na toaletě..

Výrobky jsou uvedeny v následujících možnostech:

 • Veselá dětská goon pro kojence 0-5 měsíců - vhodná pro kojence s tělesnou hmotností 3 kg;
 • Výrobky pro děti 3-6 měsíců - jsou určeny pro hmotnost nad 5 kg;
 • Plenkové kalhoty - určené pro kojence od šesti měsíců, jsou k dispozici samostatně pro dívky a chlapce;
 • Noční plenky - vyrobené ve formě kalhotek, které používají kluci po 2 letech.

Pojďme se zabývat těmito možnostmi. Výrobky pro nejmenší jsou považovány za optimální pro první pohyb střeva a první močení. Tyto hygienické výrobky mají velmi jemný a měkký vnitřní povlak s malou lepivou sítí. Díky této vlastnosti pronikají tekuté výkaly do hlubších vrstev poměrně rychle a nemohou odtéct zpět na povrch. Kůže drobků tak zůstává vždy suchá a výjimečně čistá..

Pampers mají vhodné opakovaně použitelné spojovací prvky, které umožňují problémovým mladým matkám pravidelně kontrolovat stav vnitřku pleny na suchost, i když to nelze provést - modely v této řadě jsou vybaveny indikátorem plnění, díky čemuž každá matka vidí, kdy je třeba hygienický produkt vyměnit. Výrobky pro kojence prvního roku mají 3 základní velikosti: 4-8 kg; Tyto výrobky se vyznačují měkkým povrchem s vysokou nasákavostí 6 až 11 kg a 9 až 14 kg. Plenka má sponu, která drží produkt pevně a zabraňuje sklouznutí pleny z boků, i když se dítě příliš aktivně pohybuje.

Po roce, kdy děti již mohou sedět a chodit samy, jsou pro ně vhodnější plenkové kalhotky Goon - tento model vám umožní začít si zvykat dítě na nočník, protože produkt lze opakovaně vyjímat a oblékat. V závislosti na pohlaví drobků si můžete vybrat modely pro chlapce nebo pro dívky.

Výrobky pro mladé princezny mají zhutněnou absorpční vrstvu, která je umístěna za ní, a to konkrétně tak, že při močení se vlhkost přesně absorbuje tam, kde je to nutné. U chlapců se tekutina uvolňuje výš, takže zesílená vrstva je umístěna před produktem.

U kalhotek, plenek existuje také několik možností, v závislosti na hmotnosti a výšce dítěte.

Pro děti od 14 kg vyrábí výrobce velké kalhotky (často se používají jako noční). Tyto pleny jsou opatřeny vyztuženou vnitřní vrstvou, která může absorbovat nejen vlhkost, ale také zkapalněné stoličky. Kromě toho jsou tyto výrobky určeny dětem, které mají problémy s močovou inkontinencí - některé typy plenek Gong lze nosit i 7–8 let.

V posledních letech se rané učení dítěte plavat stalo módním trendem. Předpokládá se, že to výrazně zlepšuje imunitu a také přispívá k intenzivnímu duševnímu a fyzickému vývoji drobků. Dámy, které své děti vezou do bazénu již od útlého věku, jistě ocení plavecké kalhoty Gong. Jsou navrženy pro pohodlný pobyt dítěte ve vodě - mají zcela nepromokavou vrchní vrstvu a elastické pásky po stranách jsou zesíleny, aby se voda nedostala dovnitř. Taková struktura nejen zabrání výskytu různých překvapení během vyučování, ale také ochrání hýždě dětí před příliš chlorovanou vodou.

Rozměry

Aby plenka mohla účinně plnit všechny své úkoly a být pro dítě pohodlná, je nutné zvolit správnou velikost, což je hlavní kritérium pro určení hmotnosti dítěte. Pokud zakoupíte produkty určené pro tenčí dítě, dásně mohou otřít jemnou pokožku dítěte, a pokud je produkt navržen pro lépe krmené dítě, existuje vysoká pravděpodobnost úniku a navlhčení..

Velikost pleny

Velikost plenek Gong přímo závisí na tělesné hmotnosti dítěte. Výrobci vydávají své plenky s tímto na paměti.

Plienky pro gong se vyrábějí v několika kategoriích:

 • Goon NB - zaměřený na děti od prvních dnů života, jejichž tělesná hmotnost nepřesahuje 5 kg;
 • Goon S - bude optimální pro kojence o hmotnosti 4–8 kg;
 • Goon M 6-11 - jsou zakoupeny pro kojence od 3 měsíců s ukazatelem 6 až 11 kg;
 • Goon L - určený pro děti o něco starší, jejichž hmotnost se pohybuje od 9 do 14 kg;
 • Goon XL - vhodný pro děti od jednoho roku, jejichž hmotnost je 12 a více kg.

Pro děti, které se začínají aktivně pohybovat, si často kupují kalhotkové kalhotky, které jsou k dostání také v několika velikostech a také v různých verzích: pro dívky, pro chlapce a unisex.

Buďte opatrní - uživatelé tvrdí, že japonské plenky, stejně jako pohodlné kalhotky Goon, mají charakteristickou vlastnost - jsou malé velikosti a tato skutečnost by měla být zohledněna při nákupu hygienických výrobků této značky.

Recenze

Recenze ruských uživatelů o plenkách Gong jsou většinou pozitivní - to opět dokazuje, že japonská kvalita je vždy nejlepší, bez ohledu na to, co se v této zemi vyrábí - seriózní digitální technologie nebo konvenční hygienické výrobky. Mladé matky poznamenávají, že používání gongu nezpůsobuje alergii, vyrážky a podráždění dítěte. Kromě toho je pokožka dětí chráněna před otěry a vyrážkami z plen.

Pampers absorbují vlhkost velmi rychle, stejně jako volné stoličky, takže jsou ideální pro děti od prvních dnů, kdy se novorozence vyskytují poměrně často.

Uživatelé jednomyslně svědčí o měkkosti a pružnosti elastických pásků, které na jedné straně pevně zapadají do pokožky dítěte, ale na druhé straně mu nezpůsobují žádné nepohodlí, nemyjí ani nebrání jeho pohybům. Rodiče mají také rádi zvláštní ukazatel plnosti, který signalizuje, že je čas na výměnu plenky.

Mnozí si povšimnou příjemného zápachu plenek, který se při plnění produktu nezhorší..

Je pozoruhodné, že výrobky se prodávají v různých obalech, spotřebitelům jsou nabízeny sady 54 kusů, 64, 84 a 90 kusů nebo více, takže si každý může koupit potřebné množství.

Rodiče si však také všimnou jedné nepříjemné vlastnosti produktu - pokud je plenka plná, její povrch se rychle navlhčí, navzdory zárukám výrobce, že produkt v každém případě zůstane suchý. Proto není vždy vhodné jej používat v noci - pokud nezměníte hygienický produkt včas, pyžamu dítěte a povlečení se může namočit, což způsobí nepohodlí dítěte a vytvoří matku matku. Jak však ukazuje praxe, suchá plenka v přeplněném stavu je téměř fantastická, protože každý produkt má svůj vlastní limit plnění. To je důvod, proč bez ohledu na to, zda používáte produkt důvěryhodné značky nebo levnější modely, měli byste plenky včas vyměnit.

Není to tak dávno, co na trh vstoupila novinka - vylepšené plenky Goon Premium. Mají velkou nasákavost, jsou velmi jemné a měkké, ale jejich cena je řádově vyšší než všichni ostatní, takže takové výrobky nejsou dostupné pro každou rodinu. I když je většina rodičů spokojena s japonskými plenkami, v Rusku trh teprve začínají dobývat.

Mnozí z nich jsou ostražití, dávají přednost starým známým od Pampers, Libero a Helen Harper. Důvodem je pravděpodobně špatná podpora reklamy a nedostatek produktů - o funkcích produktu se můžete dozvědět pouze prostřednictvím recenzí. Nicméně ti, kdo si tyto plenky vyzkoušeli od japonského výrobce, bezpochyby jim dají dlaň ruky a nebudou vyměňovat za jiné.

V dalším videu na vás čeká srovnání japonských plenek Merries, Goon a Moony.

Goon plenky

Výrobce - DAIO PAPER Co., Ltd, Japonsko

V Japonsku byly plenkové kalhotky a kalhotky GooN oceněny cenou Matky volby roku 2011.

Plienky GooN Japanese jsou ideální jak pro chlapce, tak pro dívky, vyznačují se kvalitou a pohodlím. Jejich povrch díky prodyšnému materiálu namočenému v vitamínu E a antialergickým přírodním extraktům chrání dítě před vyrážkou a podrážděností plen. Plienky GooN, vhodné pro dítě, neomezují pohyby, neomezují mobilitu a poskytují dítěti pohodlí.

Plienky GooN se vyznačují dobrou absorpcí vlhkosti, která zabraňuje bolestivým vyrážkám na kůži dítěte. Plienky GooN zahrnují přírodní bavlnu s tenkým povrchem, který umožňuje přirozené větrání vzduchu uvnitř, a ražba oplatky jim zabraňuje dotýkat se těla dítěte.

GooN pampers, určený pro děti do hmotnosti 22 kg, které lze nosit a odstraňovat jako skutečné kalhotky. Jsou považovány za zvláště výhodné ve fázi výuky dítěte nočníku..

Mikropóry jsou umístěny na celém povrchu plenky GooN a umožňují volný průchod vzduchu, čímž umožňuje průchodu vlhkého vzduchu mimo plenu, a absorpční vrstva pleny obsahuje přírodní přírodní vitamín E. Plenky GooN proto brání vyrážce pleny u novorozenců. Speciální drobné vlákno, ze kterého je plenka vyrobena, ji činí hladší, neuvěřitelně měkkou a jemnou.

Měkké měkké gumové pásky nebudou tolerovat podráždění ani na nejjemnějších místech dítěte - kolem jeho nohou. Plenka přiléhá těsně k zadní části těla dítěte a poskytuje další ochranu před únikem..

Plenky GooN velikosti M, L, XL používají speciální elastický pas. Elastické pásy na opasku jsou stlačeny a napnuty po pohybech dítěte a umožňují pleně pevně a jemně sedět na těle dítěte.

Plienky GooN mají indikátor plnění, jeho proužky mění barvu na modrou. Znovu použitelný suchý zip (upevňovací pásek se zakulacenými okraji) vám umožní rychle fixovat upevňovací pásek, i když je posypaný prachem nebo pokud mají rodiče velmi mokré ruce.

Kompletní přehled japonských plenek Goo.N

Vyrážka z plen, netěsnosti, alergické reakce - to vše se netýká plenky GooN. A vůbec to není reklama na slavnou japonskou značku - říkají to miliony rodičů po celém světě, kteří touží po kvalitních plenkách..

Proč jsou GooN plenky tak dobré pro malé děti? Dávají jim matky přednost jednoduše proto, že jsou vyrobeny v Japonsku? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek naleznete v tomto článku.!

Výrobce

Výroba plenek GooN je jednou z hlavních obchodních oblastí společnosti Daio Paper Corporation. Tato společnost byla založena v roce 1943. Jeho hlavní činností pak byla výroba papíru a dalších výrobků z buničiny. Nyní je společnost Daio Paper Corporation největším japonským výrobcem polygrafických výrobků, lepenky a hygienických výrobků, včetně dětských plen..

Používání moderních technologií, neustálý výzkum a neustálý vývoj produktů pomohly společnosti Daio Paper Corporation vytvořit skutečně pohodlnou, spolehlivou a vysoce kvalitní plenu. Název „GooN“ je přeložen z japonštiny jako „roste“, a díky této plence má dítě opravdu prostor pro růst, protože rodiče předčasně narozených dětí a dospělých dětí o hmotnosti do 35 kg mohou najít správnou velikost..

Plenková řada

Unisexové plenky, kalhotky pro dívky a chlapce, s indikátorem vlhkosti i bez něj - výrobce se ujistil, že každý rodič najde pro své dítě perfektní řešení. Níže uvedená tabulka ukazuje všechny plenky řady Gong.

Série jednorázových plenek GooN a jejich popis

Název sérieCharakteristický
Jednorázové plenky GooNJedná se o měkké a prodyšné plenky s opakovaně použitelným suchým zipem. Ukazatel vlhkosti je ve všech velikostech (od
XXS až XXL). Mikro díry na vnitřním povrchu výrobku rychle absorbují vlhkost a dělají plenu „prodyšnou“
Unisex Kalhotky GooN Aromagic Deo PantsVelmi tenká, brání vzniku skleníkového efektu. Mají třístupňový neutralizační mechanismus zápachu, takže přichází i z přeplněné pleny
příjemná vůně květin. Protahování postranních gumových pásek nestiskne nohy dítěte a umožní vám rychle nasadit kalhotky. Nesklouzávejte, sedněte si dobře i na těch nej mobilnějších dětech
Kalhotky GooN pro děti různých pohlavíZohledněte fyziologické rozdíly dětí různých pohlaví. Mají indikátor vlhkosti, lepicí pásku pro recyklaci, protahovací strany
Plavecké pleny GooNUrčeno k plavání v bazénech a rybnících. Nenechávejte bobtnání, nezatěžujte vodu a neomezujte pohyby. Chraňte před prosakováním i pravidelnými plenkami. Konstrukce kalhotek vypadá jako plavky (pro dívky, kalhotky jsou růžové, pro chlapce - modrá)

Pod značkou Goo.N jsou k dispozici pouze čtyři série plenek: jednorázové plenky, unisexové kalhotky, kalhotky pro chlapce a dívky, plenky pro plavání.

Taková úzká produktová řada se může zdát docela neobvyklá pro ty, kteří dříve koupili Libero, Huggies nebo Pampers (tam se kupujícímu nabízí výběr z několika řad běžných plen, několik - kalhotek). To se však dá snadno vysvětlit - Daio Paper Corporation vyrábí pouze prémiové pleny. Evropští a domácí výrobci se snaží rozšířit své cílové publikum, a proto nabízejí plenky různé kvality a různých nákladů.

Všechny plenky GooN jsou stejně kvalitní. Indikátor vlhkosti je proto ve všech velikostech a ve všech sériích. Totéž platí pro jejich měkkost, pružnost, tloušťku (jsou velmi tenké) a použité materiály - všechny tyto vlastnosti jsou na nejvyšší úrovni v celé škále Hunnových plenek..

Na fotografii - Goonové plenky velikosti NB a S s indikátorem vlhkosti

Zvláštní pozornost si zaslouží řadu kalhotek "Aromagic". Tyto plenky získaly své jméno díky inovativní třístupňové technologii neutralizace zápachu a použití speciálních aromat. Mnoho rodičů porovnává vůni této vůně s mýdlem nebo žvýkačkou žvýkačky, i když ne každý si všimne, že plenka něco voní.

Tři „kroky“ v boji proti nepříjemným zápachům jsou:

 • antibakteriální polymery. Antibakteriální přísady ve formě solí se přidávají do polymerních materiálů, aby se zničily nebezpečné bakterie a zabránilo se jejich reprodukci.
 • cyklodextriny jsou speciální zápachové neutralizační tobolky. Zachycují vůni uvnitř produktu a zabraňují pronikání ven;
 • vrstva s obrázky je vnější vrstva produktu, která zachycuje vůni z vnějšku.

Na oficiálních webových stránkách Goo.N je uvedeno, že vůně amoniaku v „Aromagické“ je téměř nepostřehnutelná a methyl merkaptan - za minutu slabne. Takové znění může vyděsit každého rodiče, který nerozumí všem těmto strašidelným jménům a věří, že to vše je v plence. Nemá se však čeho bát: amoniak se získává v důsledku reakce amoniaku (který je v moči každého) a dusíku (tj. Vzduchu). To znamená, že plenka rychle odstraní pach moči poté, co se dítě nakouklo. Jako antibakteriální doplněk lze také použít amonné soli..

Totéž platí pro methylmerkaptan. Tento plyn se nachází ve stolici a ve střevních plynech lidí. A inovativní Aromagická technologie vám umožňuje téměř úplně neutralizovat, takže když je dítě pooping, vůně nebude tak výrazná.

Pokud jde o další řadu kalhotek GooN, první dvě velikosti v řadě (S a M) neberou v úvahu fyziologické rozdíly mezi dětmi různých pohlaví. S velikostí L se však vydávají zvlášť pro chlapce a pro dívky.

Kalhotky pro plavání zohledňují anatomickou strukturu dětí různých pohlaví. Kalhotky mají lycru, díky níž jsou nepromokavé a pohodlné na nošení. Výrobce se také postaral o to, aby při plavání plenky Huns nenapučovaly z vlhkosti. Proto nezahrnují netkaný polyolefinový typ.

Struktura

Složení plen Goo.N se zásadně neliší od složení jiných japonských plenek. Například je plně srovnatelná se složením plenek MamyPoko.

StrukturaJmenování
Povrchový materiálNetkaný polyolefinPohlcuje vlhkost, přenáší vzduch na kůži dítěte
Absorpční papírVnitřní vrstva plenky, která prochází vlhkostí a nezanechává ji na povrchu. Poskytuje volnou cirkulaci vzduchu
Bavlněná buničinaSlouží jako ochrana před únikem. Absorbuje a drží tekutou stolici
Absorpční materiál s vysokou molekulovou hmotnostíPřevádí vlhkost na gel, který se rovnoměrně šíří po pleně
Vodotěsný materiálPolyolefinový filmProvádí ochrannou funkci - neumožňuje průchodu vlhkosti přes plenu a na oblečení
Vazebný materiálSyntetická pryskyřiceUklidňující změkčovadlo, které mění vlhkost na gel
Styrenový elastopolymerUmožňuje produktu rychle deformovat svůj původní tvar.
Elastický materiálPolyurethanDělá pleny pružnější. Umožňuje produktu protáhnout se a neroztrhnout se

Při výrobě plenek Goo.N se používají hypoalergenní materiály. Neobsahují vůně ani barviva. Ale ve všech výrobcích je impregnace vitamínem E, který zklidňuje pokožku a chrání ji před podrážděním.

Dalším charakteristickým rysem Hunů je jejich vysoká prodyšnost. Vnitřní povrch pleny, který je ve styku s kůží dítěte, je membránový film s mikro otvory. Tento film zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu a speciální konstrukce minimalizuje kontakt pleny s jemnou pokožkou dítěte. V důsledku toho je riziko kožní dermatitidy téměř nulové.

Recenze GooN

O Hunnových plenkách prostě neexistují žádné upřímné recenze. Samozřejmě, že jsou rodiče, kteří na svou kvalitu příliš nepůsobí, jejichž plenka neprošla „nočními testy“ ani nezatlačila nohy dítěte. Obecně platí, že všechny recenze přijdou k porovnání populárních značek japonských plenek.

Při srovnání, Mooney, Meries a Gong, rodiče věnují pozornost skutečnosti, že:

 • všechny tyto plenky mají stejně měkký a sametový povrch;
 • Suchý zip se dobře upevní ve všech plenkách a je vhodný pro opakované použití;
 • Gongův pás je nejhustší ze všech a má odlišný design - 14 různých obrázků na opasku (a to je v jednom balení). Na plenkách Mooney jsou dvě možnosti designu a Meries - pouze jedna;
 • Zbraně mají na zádech měkkou gumičku, která chrání před únikem. Milosrdenství takové řezbáře nemá, ale Muni ho má na břiše;
 • Boční stěna Goo.N je nejširší ze všech, takže gumové pásky netlačí na baculaté nohy dětí.

Rodiče pozitivně hodnotí skutečnost, že plenky Goo.N při naplňování nevytvářejí skleníkový efekt. Ze stejného důvodu se však plenka zvlhčuje venku, když je přeplněná až po okraj. V důsledku toho může dojít k zašpinění oděvů a podestýlky. Existuje pouze jedna cesta ven - změnit plenu podle potřeby a nedodržovat nějaký časový rozvrh.

Samostatně v hodnocení rodiče zdůrazňují Goo.N „Aromagické“ plenky. Například jeden z účastníků fóra irecommend.ru napsal: „Dříve jsem hodil použité zmrzačené plenky do polyetylenové pěsti, než jsem ji hodil do kbelíku. Aromagické kalhotky tak „zamknou“ vůni a příjemně voní květinami, takže je nemusíte vkládat do extra tašky “.

Se všemi zjevnými výhodami Goo.N a dalších japonských plenek mnoho rodičů shledává, že jejich ukazatele toku nejsou informativní. Faktem je, že po prvním močení naznačují, že plenka musí být vyměněna.

Obecně platí, že v Huns, rodiče jako hodně: neuvěřitelná měkkost, absence alergií a dermatitidy u dětí, pohodlné nošení, příjemná vůně. Zůstává jen přání, aby si je mohly dovolit všechny ruské rodiny. A podrobněji o tom, jak si vybrat plenky Gong, si promluvíme později.

Velikosti, ceny, balení

Pokud jde o celou škálu velikostí, žádný jiný japonský výrobce nemůže konkurovat Goo.N - zde najdete dětské pleny o hmotnosti od 1,8 kg do 35 kg. Zatímco plenky hlavních závodníků (Moony a Merries) jsou konstruovány pro maximální hmotnost až 25 kg. Kromě toho nevyrábějí pleny pro předčasně narozené děti.

Rozsah velikostí jednorázových plenek na pásce Goo.N, počet kusů v balení a ceny

RozměryHmotnostPočet kusů v baleníCena, rub
malývelkýmalývelký
XXS1,8–336-767-
Nb3-522904491040
S4-821844491199
M6–1117644491040
L9-14patnáct544491040
XL12–2042-4491040

Jednorázové plenky Goo.N jsou k dispozici v šesti velikostech, nejmenší velikosti (XXS), určené nikoli pro novorozence, ale pro předčasně narozené děti do hmotnosti 3 kilogramů. Největší velikost těchto plenek Goon je 12–20 kg.

Pro pohodlí zákazníků vyrábí společnost Daio Paper Corporation velké i malé plenkové balíčky. Cena velkého balení zbraní pro novorozence (90 ks) je 1040 rublů. Pro malé (z 22 kusů) - 449 rublů.

Je zajímavé, že cena se nijak nemění, protože se velikost zvětšuje a počet plenek klesá. S výjimkou nákladů na plenky XXS - tam je vyšší a činí 767 rublů pro malé balení 36 plenek. Ale vyšší cena v tomto případě není překvapující, protože je velmi obtížné najít plenku tak malé velikosti. Proto rodiče zde platí více za „exkluzivní nabídku“ než za vyšší kvalitu zboží.

I na první pohled vidíte, že náklady na plenky Goo.N jsou srovnatelné s náklady na péči Pampers Premium Care (prémiová řada). Můžete si koupit velké balení Premium Care 3 ze 120 plenek za 1519 rublů (to znamená, že jeden kus stojí 12,66 rublů). Balení Goonových plen (4-8 kg) o 84 ks se prodává za 1040 rublů (jeden kus stojí 12,38 rublů). Výsledkem je, že malý balíček zbraní je dokonce o něco levnější než prémiový Pampers. To znamená, že plenky od japonských výrobců nejsou vždy nejdražší - cenu mohou ovlivnit nejen značka, počet plenek v balení a jejich velikost, ale také cenová politika maloobchodních prodejen..

Velikostní rozsah unisexových Goo.N Aromagických plenek, počet kusů v balení a ceny

RozměryHmotnostPočet kusů v baleníCena, rub.
M7-12521040
L9-14401040
XL12–20361040

Aromagické plenky se prodávají ve třech velikostech a jsou k dispozici pro kojence o hmotnosti 7 až 20 kg. Nákup ekonomičtějšího balíčku nebo naopak malého nebude fungovat - výrobce zde nenechává na výběr. Cena pro všechny velikosti je stejná - 1040 rublů za balení. Proto cena jedné velikosti pleny M je 20 rublů. Jak se velikost zvětšuje, cena také roste. V důsledku toho bude jedna plenka velikosti XL stát rodičům 28,89 rublů.

Velikostní rozsah kalhotek Goo.N, počet kusů v balení a ceny

RozměryHmotnostPočet kusů v baleníCena, rub
unisexpro chlapcepro dívky
S4-862--1189
M7-1258--1199
L9-14-44441040
XL12–20-38381040
XXL13–25-28281199
XXL Super Big15–3514--1459

Rozsah velikostí kalhotek Goo.N, s přihlédnutím k anatomickým rysům chlapců a dívek, je širší než řada Aromagic. Nejmenší velikost je zde S (4–18 kg) a největší je XXL (15–35 kg). Oddělení pohlaví v této řadě však začíná pouze velikostí L.

Náklady na balení se liší v závislosti na velikosti. Balení 62 kusů velikosti S stojí 1 189 rublů, tj. 19,17 rublů za kus. Nejdražší jsou pleny Super Big. V balení je pouze 14 plenek a stojí 1 459 rublů (tj. 104,14 rublů za kus). To však není překvapivé, pro rodiče je velmi těžké najít takovou velikost, takže nabídku lze považovat za exkluzivní. Výrobce používá stejné materiály, pouze vzor se mění podle potřeb starších dětí.

Velikostní řada plaveckých kalhotek Goo.N, počet kusů v balení a ceny

RozměryHmotnostMnožství v baleníCeny, rub
pro chlapcepro dívky
M6–11331040
L9-14331040
XL12–20331040

Plavecké kalhotky Goo.N se dodávají ve třech velikostech: M, L a XL. Každé balení obsahuje tři kusy jednorázových kalhotek. Cena jednoho takového balíčku, bez ohledu na velikost, je 1040 rublů, to znamená, že jeden kus stojí 346,67 rublů..

Čtením recenzí spokojených rodičů, porovnáním cen s jinými plenkami a seznámením se se sortimentem plenek Goo.N je zřejmé, proč matky nakupují své děti s takovým potěšením. Zbraně si opravdu zaslouží pozornost každé rodiny, ve které se dítě objevilo, a vy můžete začít s známými plenkami..

P. S. Určitě najdete další užitečné recenze japonských plenek: Merries, MamyPoko, Moony.

Články O Neplodnosti