Hlavní Neplodnost

Jak si vybrat svatební šaty pro těhotné ženy. Styly a fotografie

Dnes se mnoho dívek vdává, když je těhotná. Pro každého z nás je to samozřejmě velké štěstí, ale na svatbě nechci vypadat trapně. Pojďme mluvit o tom, jak si vybrat svatební šaty pro těhotnou nevěstu.

Pokud je vaše svatba v první polovině těhotenství, můžete si dovolit víc. Bříško ještě není vidět a tvar těla se obecně nezměnil. Všechno je složitější, pokud je již více než pátý měsíc těhotenství. Nemůžete skrýt žaludek kdekoli a je to nutné? Nevěsty s bříškem mohou vypadat horší než obvykle!

Krátké mateřské šaty

Krátké svatební šaty nejsou jen trendem posledních let, ale také skvělou volbou pro „hluboce těhotnou“ nevěstu. Takové šaty jsou velmi lehké, což je velmi důležité na zajímavém místě. Pokoušet se skrýt žaludek už nedává smysl, takže zbývá jen zdůraznit.

Mateřské šaty na svatbu

V den svatby všichni nevěsty vypadají dokonale. Proto se vidí v obraze něžné, vzdušné, elegantní, křehké, romantické dívky. Když má novomanželka v tak slavnostním dni zřetelnou bříšku, může se výběr šaty pro takový obrázek zdát jako skličující úkol. Ale je to docela možné. Existuje spousta nápadů, ve kterých svatební šaty pro těhotné ženy jsou nejen pozoruhodně krásné, ale také se vypořádají s úkolem skrýt mírně zaoblený pas. Jaké jsou rysy takových šatů, jak se liší, které těhotenství se ukrývá a které mohou, pokud je to žádoucí, zdůraznit, budeme mluvit dále.

Funkce

Než se rozhodnete pro jednu z možností, je vhodné se seznámit se všemi možnými nápady, zhodnotit různé svatební šaty pro těhotné ženy, fotografie a popisy stylů.

 1. Šaty pro nastávající matky by měly být nejen krásné, báječné, sofistikované. Hlavní podmínkou je potřeba vytvořit pohodlí, prostor pro břicho a hrudník. Jakékoli nepohodlí je nepřijatelné..
 2. Aby nedošlo k poškození dítěte, je žádoucí co nejvíce snížit tlak v oblasti pasu. Tato touha se stává téměř požadavkem, pokud jde o dlouhé těhotenství.
 3. Nejlepší látky jsou přírodní. Pro těhotné ženy bude vhodné hedvábí a satén. Pokud tkanina prochází vzduchem dobře, je také docela vhodná, proto se používá šifon, taffeta, krajka, guipure. Abyste nevytvořili zvláštní dojem boule, musíte se vyvarovat sametu, velur, všech druhů lesklých a šumivých látek. Pokud se materiál může trochu protáhnout, bude to další plus, ale v každém případě musíte zvážit konkrétní styl.
 4. Zvláštní pozornost je věnována kvalitě švů. Mělo by být nahoře, švy by se nikdy neměly obtěžovat.
 5. Styl svatebních šatů by neměl být těžší než 3 kilogramy, jinak bude pro těhotnou dívku obtížné nosit všechny stejné obřady.
 6. Je lepší lemovat hotové nebo zakoupené šaty nejdříve týden před svatbou, aby se vzala v úvahu přední část, která stoupá kvůli bříšku.
 7. Zaoblení ramen a hrudníku, které se objevuje v průběhu těhotenství, můžete porazit a uložit do nejvítězivějšího světla.
 8. Krásný účes a elegantní styl jsou hlavní dekorace pro těhotnou nevěstu. Pokud použijete další výzdobu ve formě objemných detailů, například růží, luky, mohutných vlnců, volánů a dalších podobných prvků, bude celý obraz přetížen. Bude hrubý, křičí, což je nepřijatelné. Použití nadýchaných rukávů také není vhodné..

Výběr šaty těhotenství

V každém případě hraje při výběru svatebních šatů pro těhotnou nevěstu významnou roli počet týdnů těhotenství nenarozeného dítěte. Důležitým kritériem je také přítomnost nebo nepřítomnost touhy skrýt stávající těhotenství. V počátečních fázích je to docela možné, protože až do 3. měsíce může velikost pasu zůstat téměř v normálních mezích. Bříško po 5 měsících a více bude jistě patrné. Od 7. měsíce je výběr modelu obzvláště pečlivý.

Tedy, když je těhotenství téměř nepostřehnutelné, můžete dokonce použít korzet ve stylu, ale bez utažení a stlačení břicha. Pokud zvolíte jednoduchý řez lichoběžník, také vám umožní skrýt malé změny v obrázku. Až 3-4 měsíce se můžete rozhodnout pro šaty s holým hřbetem, pokud je v perfektním stavu, stejně jako přítomnost ve stylu dlouhého vlaku.

Dobře značené těhotenství, pokud to postava nevěsty dovoluje, může být skryto pod plnou sukní nebo v záhybech složených závěsu. Když těhotenství, chci zdůraznit, vybrat styly a modely s vysokým pasem, který je nesen téměř pod hrudníkem. V tomto případě tkanina, pouze mírně zastrčená nebo položená v malých záhybech, teče a hladce padá. Nejčastěji se u takových modelů zastavují na maximální délce šatů, díky čemuž je obrázek propracovanější. Ve střednědobém horizontu je vhodné neukazovat holé záda, je lepší zvolit variantu s mřížkou na zádech.

Velmi dlouhé období těhotenství vám umožní sebevědomě prokázat stav budoucího mateřství. V takových situacích můžete udělat takový krok jako krátké šaty, zejména pokud jsou nohy budoucí matky v perfektním stavu a můžete se o ně chlubit. Takový styl vytvoří roztomilý obraz, který se dotkne jeho bezbrannosti. Ale přemýšlet o tomto oblečení musí být velmi opatrné.

Po 6. měsíci se číslo může změnit rychleji. Chcete-li tedy hádat o délce šatů, vyberte si model s prodloužením vzadu a zkrácením lemu vpředu. Tento styl připomíná šaty s vlakem, ale v lehké verzi. Čím vyšší je trvání existujícího těhotenství, tím by měl být zpočátku volnější..

Tvary a modely

Výběr krátkých a dlouhých modelů, přísný a volný střih, s vysokým pasem nebo bez jakéhokoli důrazu na něj, večer nebo normální výkon.

 1. Nejtradičnější jsou nádherné sukně ve stylu svatebních šatů. Pokud to gestační věk dovolí, můžete se uchýlit k korzetu. Zvýšená kulatost hrudníku může být skrytá za uzavřeným živůtkem nebo naopak podtržena dobře zvoleným výstřihem.
 2. Klasika pro těhotné ženy - řecké a empírové styly. Právě tyto styly se používají při vytváření svatebních šatů pro těhotné ženy, které skrývají jejich břicho. Při provádění jsou velmi blízko. Rozdíl je v tom, že empírový styl zahrnuje jednoduché řezané živůtko, které neumožňuje asymetrii. Vysoký pas je společným rysem těchto stylů. Dobře skrývá těhotenství a na žaludek netlačí. Takový styl lze snadno upravit v předvečer oslavy. Řecký styl je zdarma, což vám umožní otevřít ramena nebo pouze jedno rameno, odhalit záda, používat popruhy, záhyby, závěsy.
 3. Trapézový styl, silueta. Jednoduchý střih, díky kterému bude vaše pozice krásnější. Úzký v plecích a zádech, model se rozšiřuje dolů, jako lichoběžník nebo zvonek. Je možná varianta s odnímatelnou sukní, jejíž pasová linie je vyrobena výše nebo níže než obvykle. Nejlepší je šít hustší model tkaniny, jako je tvrdé vlákno, silné hedvábí nebo satén.
 4. Transformátory Existuje mnoho variant takových modelů. Jejich hlavní výhodou je pohodlí a schopnost transformace během dovolené. Například, pokud ovinete tkaninu sukně kolem nevěsty, upevníte ji na hrudi, odkryjete ramena, krk, paže a poté zachytíte materiál a zdůrazníte oblast těla, můžete si vytvořit šaty v řeckém stylu. V jiném případě se používají odnímatelné dlouhé vlaky nebo sukně, které vám umožňují se objevit ve zkrácených šatech ve druhé, méně slavnostní části večera..
 5. Velmi neobvyklé styly ve stylu „rybího ocasu“. Používají roztažitelné materiály. Model zcela pasuje na kolena, kde se vytváří svěží, rozpínající se sukně.
 1. Samostatně stojí za zvážení modely pro různá roční období. V létě budou vhodné krátké šaty nebo šaty A-line, bez rukávů, v řeckém stylu. Zimní modely jsou povinnou přítomností rukávů, například ve stylu Empire, transformátorů, s načechranými sukněmi.

Délka

Svatební šaty používají dlouhou dobu styly různých délek. Žádná výjimka a modely pro nevěsty s břichem. V létě se upřednostňují krátké šaty. Za chladného počasí - zastavte se dlouho, téměř na podlahu. Stanovení délky šatů závisí také na jiných důvodech:

 • touha zdůraznit nebo skrýt těhotenství;
 • modelové možnosti;
 • účesy;
 • růst nevěsty;
 • pojatý obraz.

Dlouhé šaty jsou považovány za klasiku. Většina z nich je vybírá. Jsou vhodné pro všechny kromě dívek s krátkou postavou..

Délka ke kolenům, ke středu lýtka, midi. Jedná se o vzácnější druh svatebních délek. Tato možnost je velmi náladová, ale může s výhodou zdůraznit krásu nohou..

Příslušenství

Mezi nejdůležitější detaily, které doplňují obraz nevěsty, je samozřejmě zmíněn závoj. Klasické mateřské svatební šaty jsou obvykle doplněny dlouhým závojem dotvářejícím vzhled. Pokud jsou šaty spojeny s retro stylem, nenoste závoj. V tomto případě je hlava zdobena malým kloboukem.

V mnoha případech lze závoj nahradit krásnou větvičkou nebo tkané květy ve vlasech. Záleží na již použitých špercích na šatech. Pokud je přetížený dekorem, vlasy a věnce by měly být co nejjednodušší. Obecně by se s výběrem účesů budoucí matky mělo zacházet také s velkou opatrností. Nakonec, pokud má nevěsta šaty s plnou sukní, nedoporučuje se vybírat účes ve formě volných kudrlinek. Naopak, vlasy by se měly zvedat všichni nahoru. Čím více jsou šaty zdobeny, tím elegantnější je účes a jeho dekorace.

Rukavice jsou často vybírány pro šaty. Jejich délka přímo souvisí s délkou rukávu. Čím delší rukáv, tím kratší rukavice. Jejich barva by měla být přesně v tónu s šaty.

Výběr obuvi pro těhotné nevěsty je velmi důkladný. Designéři vám doporučují vybírat boty a sandály bez podpatku nebo s minimální výškou ne více než 3-4 cm. Materiál šatů nemá na výběr obuvi menší vliv. Poté, co se usadil na šifonu jako tkanině, rozhodněte se pro sandály. Pokud jsou šaty saténové, zvolte boty se zavřeným nosem.

Aby byla nevěsta ještě elegantnější, uchylují se k šperkům ve formě náušnic, přívěsků. Je vhodné si je vybrat v tónu šatů, aniž by došlo k přetížení jemného obrazu. Perly vypadají skvěle na nevěstu. Ale pokud výzdoba šatů již používala četné prvky, které zdobí oblečení, touha oblékat nevěstu ještě více může vše pokazit. Například, krajkové šaty jsou již krásné. Je zcela soběstačný, zpravidla není nutné jej zdobit..

Závěr

Dokonce i na zaoblené postavě budoucí matky může svatební šaty vypadat úžasně. Musí být vybrán pouze správně, v souladu s vlastnostmi obrázku a požadovaným způsobem.

Mateřské svatební šaty

Dobrý den, drazí přátelé. Jsem rád, že vás opět vítám na mém blogu. "Lidé se setkávají, lidé se zamilují, ožení se" - pravděpodobně každý slyšel tuto starou píseň. Ale někdy k cenným slovům „Prohlašuji vás za manžela a manželku“, můžete slyšet „blahopřeji, brzy se stanete rodiči!“. A je to.

Pro všechno o všem máte jen pár měsíců. Během této doby musíte být v čase a budete muset začít svatební přípravy tempo valčíku. A přitom nezapomínáme na správné svatební šaty. Proto je dnes naším tématem: těhotné šaty pro těhotné ženy, které skrývají své břicho.

Svatební šaty pro těhotné nevěsty

Můj přítel a kolega měli zajímavý příběh. Na úsvitu dvacátých let přišel natočit svatbu. Myslel jsem, že všechno bude jako obvykle, ale nebylo tam! Nevěsta je na svém místě a v obleku telepuziku, ženich je stejný a dokonce i hosté! Všechny telepuziki! Můj přítel si dokonce myslel, že má halucinace, protože každé ráno spolu se svým synem sledoval stejné teletubbies v televizi. Co je nejvíce směšné, tento příběh ho opakovaně snil. Dokonce procházel více než jednou snovou knihou, aby našel význam tohoto podivného snu..

Tady je příběh, ale pojďme k našemu tématu.

Jako zkušený otec vás mohu potěšit, že je nepravděpodobné, že by někdo o vaší zajímavé situaci hádal až 4-5 měsíců, pokud jim to samozřejmě neřeknete sami.

Modely svatebních šatů pro těhotné ženy ve skutečnosti nejsou tak málo, ale pokud nechcete šokovat všechny shromážděné na oslavě, pak byste měli odmítnout příliš těsně přiléhající nebo namontované siluety..

Například šaty ve formě lichoběžníku mohou vaše malé tajemství uchovat až do 6. měsíce. Při výběru takového oblečení však stojí za zvážení rysů postavy a růstu. Krátké dívky s velkými ňadry by se neměly vyhýbat této možnosti svatebních šatů.

Všechny druhy modelů s vysokým pasem jsou také vhodné pro těhotné nevěsty. Díky volnému střihu v břiše se bude nevěsta cítit pohodlně, a pokud je výstroj vybrána správně, její pozici nezradí nic. Nebo dlouhé šaty s načechranou objemnou sukní začínající od vysoké pasové linie. V tomto oblečení si ani v posledním trimestru nebudete moci myslet, že jste těhotná.

Další skvělá volba - šaty v řeckém stylu se širokými sbíranými popruhy. Díky plynulým a lehkým textiliím tohoto oblečení bude obraz světlý a vzdušný a zároveň skryje vše, co je třeba skrýt. Široké popruhy dobře podporují hrudník a krásně zdůrazňují výstřih. V této kamufláži ani 6–7 měsíců těhotenství nebude snadné uhodnout o vaší pozici.

Takové modely svatebních šatů udrží vše v tajnosti. Hlavní věcí je nezačat rodit během svatby, jinak si to každý bude hned myslet.

Dívky, co si myslíte, že je nejúspěšnější styl svatebních šatů pro těhotné nevěsty? Nezapomeňte zanechat komentáře v dolní části článku..

Fotografie obrázků těhotných nevěst v šatech, které skrývají jejich břicho

Práce s nevěstami, řekněme, není snadná, protože jejich nálada se mění rychleji, než se pohybuje druhá ruka hodin. Ale to je možná celá vzrušení z práce svatebního fotografa - zachytit ten pravý okamžik a úhel a zachytit ho na fotografii.

Nevěsty v poloze nejsou vůbec jako většina ostatních nevěsty, a nemluvím jen o žaludku. Dokonce i na fotografii jsou nějaké zvláštní záhady a možná i záhady. Je vlastně těžké popsat slovy, musí být vidět.

A aby vás vaše těhotné svatební fotografie a videa potěšily mnoho let a přenesly vás do krásného a slavnostního svatebního dne, doporučuji vám využít služeb kvalifikovaných svatebních archivářů.

Vytváříme krásný svatební obraz pro těhotnou nevěstu

Nejčastěji těhotné nevěsty kreslí svůj obrázek v pastelových barvách a kombinují je s roztomilými a ženskými doplňky ze zlata nebo stříbra. Navrhuji podrobněji se věnovat vzhledu nevěsty na svém místě.

 • Pokud jde o svatební účes, neexistují žádná omezení. Jednoduché rovné vlasy s kaskádovým střihem, hollywoodskými vlnami nebo houskou - vyberte si, co se vám líbí. Závoj může být korunován malým diadémem nebo dokonce nahrazen věncem čerstvých květin.
 • V make-upu pro svatební oslavu většina nevěst upřednostňuje možnosti s důrazem na oči a přitom vybírá neobvyklé odstíny stínů - od klidného písku po jasně modrou a lila.
 • Svatební kytice je vždy tématem diskuse. Proč takový a ne jiný? Nejdůležitější věc je, že je v souladu s vaší image a především se vám líbí. Mimochodem, pokud každý věděl všechno o vaší situaci po dlouhou dobu, pak kytici lze doplnit figurkami andělů. Ukázalo se, že je to velmi pěkné as nádechem.
 • Velmi zajímavým a neobvyklým doplňkem pro těhotnou nevěstu mohou být bílá nebo možná i černá andělská křídla. Také náznak, abych tak řekl. Ale nebojte se, nemusíte hledat skutečného anděla, tím méně si sundávat křídla. Stačí navštívit obchod s karnevalovým kostýmem nebo to udělat sami.
 • A opět jako zkušený otec mohu říci, že hlavní výhodou obuvi pro těhotnou ženu je pohodlí! Ano, boty jsou krásné, ale i posezení v nich je nepříjemné! Procházky po správných botách pro těhotné nevěsty by měly létat, ne mučednictví.
 • Postarejte se o praktičnost obrazu. Pokud se v zimě oženíte, můžete nosit kožich nebo vestu. Půvabný rukáv s kožešinovým lemováním může být také pěkným doplňkem.

Přátelé, řekněte mi, jaký byl nejneobvyklejší obraz těhotné nevěsty, kterou jste potkali? Sdílejte se mnou a dalšími čtenáři blogu komentáře uvedené v článku.

Vybereme a koupíme svatební šaty, které skrývají žaludek

Pouhé zakoupení šaty není vůbec obtížné, ale vybrat si ten, který bude vypadat dobře a zároveň skrýt žaludek, není tak jednoduché, ale je to možné.

Při přípravě na tento článek jsem se rozhodl prohlédnout si Avito a podívat se na těhotné svatební šaty, které se předchozí majitelé rozhodli zbavit. A co jsem viděl? Banda stejných hedvábných a saténových šatů s obrovskými luky vpředu. Dokonce i na figuríně by takový oblek vypadal špatně, nehovořil nic o živé těhotné nevěstě.

A víš, co mě nejvíce překvapilo? Na nádvoří 2017 se dívky, které se již staly manželkami a matkami v různých městech naší obrovské země, zbavují téměř stejných šatů! Moskva, Petrohrad, Chabarovsk - bez ohledu na to, kde všude stejné!

Když jsem viděl takový smutný obraz, byl jsem dokonce rád, že jsem nebyla těhotná nevěsta. Rozhodl jsem se, že pro vás uděláte výběr nejpodivnějších možností pro svatební šaty, které se mi při vyhledávání na internetu setkaly. Tady a karikatury a královské osoby a obecně není jasné co.

Doporučení pro výběr svatebních šatů pro těhotné nevěsty

Ve skutečnosti je však z čeho vybírat. Existuje mnoho hodných, elegantních modelů svatebních šatů, ale abychom zjistili, že stojí za zvážení několik faktorů:

 1. Při nákupu šaty na začátku těhotenství neočekávejte, že se vám vejde v posledním trimestru. Je lepší zvolit o něco větší velikost, protože v případě potřeby ji můžete vždy vzít.
 2. Neužívejte tenké jednovrstvé šaty, protože mohou zdůraznit ohyby těla nikoli z nejlepší strany. Nechte látku být lehkou, například krepovou pryskyřicí nebo šifonem, ale sukně by měla sestávat alespoň ze 3 vrstev materiálu.
 3. Neberte si první těhotné šaty, které dostanete. Pokud nic nenajdete, je nejlepší obrátit se na profesionální švadlenku, která připraví vzory a ušije oblečení podle vašich standardů.
 4. Při výběru šatů dávejte přednost jednoduchým šatům bez nadměrného množství dekorativních prvků. Nadměrné kamínky nebo korálky v designu šatů mohou hrát krutý vtip s těhotnou nevěstou a místo zářících kamenů dostanete vánoční stromeček.

Krásné dívky, možná mi něco uniklo. Obzvláště žádám nevěsty, aby se k tomuto článku vyjádřily. Řekněte nám, s jakými problémy jste se setkali při výběru maskovacích šatů? Nebo jste možná měli vtipné příběhy, když hledáte svatební oblek? Já a další čtenáři blogu se velmi zajímám o vaše zkušenosti..

Otázka pro znalce, kde koupit šaty pro těhotnou nevěstu?

Ano, kde koupit šaty pro těhotnou nevěstu, je opravdu otázka pro znalce. Ačkoli jeden z mých známých, který nebyl v pozici, měl to štěstí, že takovou věc našel a úspěšně si ho vzal! Veselá a důležitá ekonomická dívka Tanya si objednala svatební šaty na internetu a dostala je přesně 2 dny před datem X.

Šaty s krajkou, jemná krémová barva. Bylo to velmi krásné, elegantní a dokonce to vůbec nebylo drahé, ale očividně těhotné. Kdyby Tanya nebyla bývalá KVN dělnice, sotva by měla tyto šaty. Ale ne! Do hlavy jí praskla šílená myšlenka! Vzala břicho do obchodu pro nastávající matky, nechala pro něj pas jako záruku a pokusila se o roli budoucí matky. Co mohu říci, všichni byli v šoku. Zejména ženich.

Ale pojďme se přiblížit k tématu. Chcete-li tedy vědět, co jsou návrháři svatebních a večerních šatů schopni, procházejte nejnovější online katalogy sezóny 2017–2018. Mimochodem, radím vám je porovnat se staršími, protože někdy obtížní prodejci změní jméno, označení a hlavně cenu, zatímco struktura a styl zůstávají stejné. Nenech se obalamutit.

Pak navštivte svatební salonky a neváhejte kontaktovat konzultanta. Jasně formulovat hlavní kritéria pro perfektní svatební šaty. S rukávy nebo bez rukávů, dlouhé šaty s vlakem nebo krátké s plnou sukní? Odpovězte na tyto otázky, abyste usnadnili hledání šťastných šatů..

Předpokládejme, že jste našli šaty, které se vám líbily a vypadaly dobře, ale stále máte pochybnosti o správné volbě. Pořiďte fotografii z různých úhlů a nechte obchod bez nákupu. Pokud je to skutečně vaše šaty, ruka se natáhne po telefonu, aby se fotografie zobrazila, a pokud ne, pokračujte v hledání. Kdo hledá, vždy najde!

Vážení přátelé, mám dnes všechno. Upřímně přeji všem jasný a dobrý den. Nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek na blogu a sdílet článek se svými přáteli. Uvidíme se brzy znovu. Až do.

Pokud najdete chybu, vyberte část textu a stiskněte Ctrl + Enter.

Krásné modely svatebních šatů pro těhotné ženy a jak si vybrat

Svatba je nádherná dovolená, během které chce každá nevěsta být krásná. Obraz nevěsty je spojen s lehkostí, harmonií, beztížným průhledným závojem a svatební kyticí. Pokud se však svatba shoduje se začátkem očekávání doplnění v rodině, je nutné najít svatební šaty, které by vyhovovaly těhotné nevěstě a aby nebylo příliš zřejmé očekávání dítěte..

Charakteristické rysy

Mateřské svatební šaty jsou navrženy tak, aby splňovaly očekávání dívek, které nechtějí vypadat plně ve svůj vlastní svatební den. Takové oblečení by mělo na první pohled učinit situaci méně znatelnou. K dosažení tohoto účinku doporučují stylisté a návrháři nákup produktů, které vizuálně napínají postavu, takže je štíhlejší a lehčí.

Populární modely

Existuje několik populárních modelů, které vyhovují těhotným nevěstám. Volba závisí na objemu břicha a individuálních preferencích.

Řecký model

Svatební šaty podle typu řecké tógy jsou vybírány bez ohledu na stav těhotenství. Vypadají velmi žensky, zdůrazňují linii hrudníku, skrývají linii pasu. Modely typu řeckého oděvu jsou vyrobeny z lehce tekoucích látek, jejichž záhyby mohou zcela skrýt malou bříšku.

Charakteristickým rysem modelu je absence rukávů. Korzety jsou připevněny k hrudi silikonovou páskou nebo doplněny popruhy různých šířek. Široké pásky jsou zdobeny kamínky, stužkami, květinami. Tenké popruhy zvyšují ženskost a propracovanost.

empír

Klasický empírový oblek zahrnuje dlouhé šaty dlouhé podlahy s vysokým pasem a hlubokým výstřihem. V klasických šatech jsou rukávy zkrácené, ale je možné šít šaty s krajkovým dlouhým rukávem, což pomůže skrýt nadměrnou plnost rukou spojenou s přibýváním na váze během těhotenství.

Bujný

Štíhlé nevěsty jsou vhodné pro zakřivené modely, které jsou schopné skrýt své žaludky během dlouhého těhotenství. Takové možnosti se nedoporučují pro vysoké, těhotné dívky, protože nádhera je ještě více zakulacuje.

A-line

Šaty zahrnují šití otevřeného živůtku: zatímco pasová linie je příliš vysoká, sukně expanduje ke dnu. Tato technika pomáhá odvrátit pozornost od břicha. Tyto modely vypadají velkolepě s průměrnou délkou.

Krátký

Krátké šaty upřednostňují nevěsty, které mají krátké těhotenství. Příliš velké břicho bude vypadat špatně pod krátkými šaty kvůli viditelné asymetrii délky na obou stranách produktu.

Kování

Doporučujeme, aby byly modelky pro těhotné nevěsty opatrné. Tyto možnosti jsou vhodné pro štíhlé dívky s malým zaobleným břichem. Nejčastěji stylisté nabízejí modely rybích ryb, když horní část šaty odpovídá postavě a začíná se rozšiřovat z oblasti kolen.

Módní trendy

Výběr svatebních šatů pro těhotnou nevěstu je pečlivý. Trendy současné sezóny jsou zvláště příznivé pro těhotné ženy, protože vytvářejí další maskovací efekt:

 • tradiční bílá barva se doporučuje nahradit krásnými matnými, pastelovými odstíny;
 • při výběru tkaniny se doporučuje upřednostňovat přírodní sloučeniny, ve kterých je snížen obsah syntetických vláken;
 • jedním z hesel módní sezóny je minimalizovat detaily, dekorační prvky.

Díky tlumeným odstínům světlých barev je outfit ženštější a plynulé látky přispívají k jemnému a hladkému obrysu.

Informace! Elegantní šaty pro nevěsty jsou šity pomocí 2-3 druhů tkanin, už ne. Hlavní typ tkaniny je doplněn lakonickými krajkovými vložkami a minimalistickými ručně šitými povrchovými úpravami..

Vliv termínu na styl a velikost

Svatba je obvykle plánována předem. Vyhrazené restaurace, rozesílané pozvánky často znemožňují oslavu v souvislosti se situací zrušit. I když chce nevěsta držet obřad rychleji a oblékat si šaty, dokud není vidět bříško, není schopna ovlivnit rychlý nárůst velikosti.

Proto při výběru šatů vezměte v úvahu gestační věk, který bude mít nevěsta v době oslavy. Pro dívky v prvních týdnech těhotenství, které plánují svatbu během několika měsíců, se doporučuje zakoupit šaty s ohledem na zvýšení pasu a výstřihu.

Základní pravidla výběru

Pořízení svatebního oblečení je jednou z nejvýznamnějších událostí. Při výběru se doporučuje zaměřit se na hlavní nuance:

 1. V raných stadiích těhotenství se upřednostňují modely, které nestlačují hrudník, žaludek. To znamená, že oblečení s korzety, šněrování jsou zcela vyloučeny..
 2. Dívkám v pozdním těhotenství se doporučuje nakupovat modely s minimálním počtem ozdobných květin, pruhů, drapérií - podobná technika zvyšuje postavu.
 3. Ve středních stádiích těhotenství se doporučuje zdůraznit linii hrudníku, neskrývat kulatost ramen.

Jak si vybrat účes

Účes doplňuje obraz, zdůrazňuje výhody vybraného oblečení. Špatně vybraný účes způsobuje, že je obrázek těžký a směšný. Módní trendy aktuální sezóny:

 • hladké účesy, použití ráfků, stuh, dekor z malých kamínků;
 • Účesy v řeckém stylu
 • účesy-copánky, s propletenými stuhami, ozdobné prvky.

Rada! Vyloučené účesy s malou nebo velkou kadeří po celé délce vlasů, objemný styling pomocí nástrojů, díky nimž jsou vlasy nehybné.

Jak vybrat správnou obuv a doplňky

Hodně záleží na doplňcích ve svatební den. Díky těmto prvkům je obraz kompletní, přidává sofistikovanost a péči. Pro nevěsty je důležité zvolit závoj, který vyhovuje oblečení, a boty, které se pohodlně nosí.

Stylisté radí těhotným nevěstám, aby dávali přednost pasu klasického závoje. Krátký závoj vypadá z místa - je lepší ho nahradit vlasovými ornamenty z čerstvých květů.

Obuv

Boty pro těhotnou nevěstu jsou důležitou součástí oblečení, které může zničit dovolenou. Jehly v pozdním těhotenství budou vypadat nevhodné a dokonce nebezpečné. Nejlepší volbou jsou stabilní klínové boty nebo modely s malým podpatkem.

Pokud nevěsta zjistí, že je obtížné se v důsledku otoků nohou pohybovat, může být kompromisem bílé baletní byty s tkáním z pravé kůže nebo espadrily z přírodního semiše v nahých odstínech..

Kytice

U těhotné nevěsty se kytice stává nejen doplňkem oblečení, ale také způsobem, jak obsadit ruce, které u těhotných žen často nedobrovolně leží na břiše, čímž zdůrazňují zajímavé postavení. Přednost se dává malým kyticím čerstvě řezaných květin, které jsou kombinovány s hlavním tónem šatů.

Punčocháče

Pro svatební oslavu jsou vybrány bílé nebo lehké silikonové punčochy. Nemačkají žaludek jako punčocháče, neruší cirkulaci krve.

Textilní doporučení

Při výběru tkanin pro oděvy se řídí přirozeností kompozice. Šaty na organzu, hedvábí, krajku, šifon jsou vhodné pro těhotné ženy. Na čem záleží, je přítomnost potisku, přirozený lesk látky:

 • reliéfní velký vzor přidá do obrázku úplnost, takže vyberte materiál s malým tištěným vzorem nebo bez vzoru;
 • přechod jedné barvy na druhou nepřirozeně zkracuje postavu, takže jsou upřednostňovány holé materiály;
 • Nasycený lesk hedvábí přispívá k jasnému konturování siluety, takže jsou vybírány látky s matným leskem.

Tipy od zkušených stylistů

Za posledních deset let se objevilo mnoho salonů svatebních šatů, které se specializují na výběr šatů pro těhotné nevěsty. Specialisté - návrháři se zaměřují na radu, která byla získána po několika letech tvrdé práce s těhotnými nevěstami:

 1. Vzhledem k malému zvětšení se doporučuje zakoupit svatební oblek 4 týdny před oslavou.
 2. Nejčastěji je volba na šaty s vysokým pasem, což je zdůrazněno stuhami nebo opasky. Tento prvek šatů lze navíc zvýraznit ozdobnými mašlemi, stuhami.
 3. Vlak nebo dlouhý závoj obraz prodlužuje, krátký závoj ho činí více dřepým.
 4. Zkoušení na hotovém oblečení se provádí s přihlédnutím k botám, které bude nevěsta nosit na svatbu.
 5. Šaty, které jsou příliš těžké, zdobené perlami, kameny, kamínky, váží hodně, takže se nedoporučují těhotným ženám.
 6. Nedoporučujeme šaty se zavřenými obojky.
 7. Eliminujte modely s objemnými širokými rukávy a rukávy s baterkou.
 8. Při výběru šatů se upřednostňují modely, na nichž jsou krajkové vložky soustředěny v horní části produktu.

Mnoho nevěst chce být praktických a vybrat si šaty různých pastelových odstínů s vysokým pasem, aniž by zdůraznilo rysy těhotenství, které lze později nosit jako pravidelné večerní šaty.

Příklady hotových obrázků

Celý obraz nevěsty je tvořen vybranými šaty, doplněnými účesem a doplňky. Salóny svatební šaty často dělají ready-made možnosti, které mnoho nevěst jako základ.

Připravený luk pro nevěstu s malým bříškem ve 4 měsících těhotenství:

 1. Šaty. Dlouhé šaty z matného krémového šifonu se dvěma vrstvami sukně, jejichž horní část je šitá asymetricky. Pas je příliš vysoký, živůtek je nízký střih, zdobený krajkou. Hladce ořízněte do linie označující krátké krajkové rukávy.
 2. Účes. Světlé kadeře zasunuté pod světle krémovou obruč jako řecký dresink.
 3. Šperky. Na zápěstí jsou povoleny jemné šňůry perel, výstřih může být zdoben i šňůrou mléčných perel.
 4. Obuv. Nízké podpatky s mlékem s hladkým povrchem a špičatou špičkou.
 5. Kytice. Vyrobeno z malých bílých růží s korálkovými vložkami, tkanina ze síťoviny.

Pro nevěstu v 7 měsících těhotenství:

 1. Šaty. Bílé dlouhé šaty silueta. Nahoře je šitá krajka s velkými květy. Sukně je vyrobena z organzy s jemným matným leskem. Živůtek bez rukávů, takže šaty jsou doplněny lehkým bolerem s rukávem ze tří čtvrtin.
 2. Účes. Vysoký účes s rány na jedné straně činí obraz prodlouženým. Účes je ozdoben bílými malými růžemi, kamínky.
 3. Obuv. Baletní byty vyrobené z pravé kůže, jejíž špičatý nos je vidět pod lemem sukně. Světlé odstíny mezek, které se vejdou na nohu, ale nestisknou nohu kvůli volnému zádům, mohou být dobrou volbou..
 4. Kytice. Malá kytice lila růží doplněná růžovými a bílými korálky.

Výběr šatů pro těhotnou nevěstu je založen na vlastnostech obrázku. Důležitými součástmi obrazu jsou správné doplňky - mohou soustředit vaši pozornost a odvrátit zrak od oblého pasu.

Módní svatební šaty pro těhotnou nevěstu

Manželství je pro budoucí matky dlouho očekávanou a radostnou událostí, protože společně s budoucím otcem vytvářejí rodinu, v níž se brzy narodí dítě. Chci, aby se tento den stal nezapomenutelným, šťastným. Svatební šaty pro těhotné ženy jsou prezentovány ve velkém sortimentu. Designéři vytvářejí ohromující, jemné a pohodlné modely pro nastávající matky, aby jejich vítězství lásky šlo přesně tak, jak bychom chtěli.

Letošní módní trendy

Novomanželé plánují předem každý detail svatby a šaty těhotné nevěsty jsou první v seznamu perfektních svateb. Módní mistři vytvářejí jemné kolekce, které zdůrazňují nejen význam dnešní doby, ale také postavení nevěsty a ženicha.

Módní svatební trendy v této sezóně ukazují, že pastelové gama modely jsou pevně zavedeny vedle klasických bílých šatů. Oblečení je slonovinová, světle růžová nebo béžová, relevantní pro šťastné nevěsty.

Neváhejte a experimentujte s délkou svatebního oblečení pro těhotnou ženu. Maxi ustoupil modelům střední délky. Stavte na ročním období budoucího manželství. Vyzkoušejte produkty ze vzdušných tkanin s objemnou sukní a pasem pod hrudníkem, ukáže se, že těleso těhotné ženy je prakticky beztíže, a zvětšená bříška bude bezpečně skryta před zvědavýma očima.

Tvary a modely

Svatební šaty pro těhotné ženy, stejně jako na fotografii z přehlídek předních módních návrhářů, se vyznačují řadou stylů. Každý outfit je dílem designového umění, zdůrazňující krásu novomanželů, slavnost důležité události pro mladou rodinu.

Při výběru modelu pro těhotnou ženu musíte vzít v úvahu nejen nejnovější trendy, ale také vlastnosti obrázku. Zakoupená položka by neměla způsobovat nepohodlí. Pocity mačkání jsou kontraindikovány u těhotných žen. Návrháři se pokusili vytvořit nejatraktivnější a nejvhodnější možnosti, zbývá jen vybrat.

Večer

Večerní oděv by měl zdůraznit zaoblený tvar nevěsty. Za tímto účelem musí být produkt ozdoben vlakem, drahými kameny a prolamovanými vložkami. Pokud je gestační věk krátký a je nutné skrýt mírně zaoblené břicho, můžete vyzkoušet šaty s vysokým pasem a volným střihem..

Jednoduchý

Výběrem originálních svatebních šatů pro těhotné ženy můžete věnovat pozornost stručným modelkám. Díky množství dekorativních objemných rukávů je postava příliš velkolepá, což není vhodné pro zaoblené tvary. Omezené styly na podlaze mohou vypadat luxusně i bez ozdob.

Jako doplněk jsou vhodné malé šperky ve formě tenkého náramku a miniaturních náušnic.

Bujný

Nádherné svatební šaty se hodí pro každou nevěstu, bez ohledu na měsíc těhotenství. Modely s korzetem jsou vhodné pro počáteční rande, hlavní věc je, že si příliš neutahuje žaludek, je lepší nechat mezi tělem a oblečením trochu volného prostoru. Pokud před narozením dítěte zbývá několik měsíců, můžete si také vybrat model, který vám dodá půvab.

Živůtek je ve skutečnosti zdoben krajkou - v tomto případě je vrstvený na hlavní část šatů. Sukně v šatech, rozpínající se od hrudníku, tedy snadno zakrývá bříško. Pokud zkombinujete svěží dno a luxusní výstřih, silueta se vyrovná, hrudník odvrátí pozornost od forem zvětšených v důsledku těhotenství.

V řeckém stylu

Řecké mateřské svatební šaty pro ženy se vyznačují vysokým pasem, lehkými materiály, živůtkem s hlubokým výstřihem. Vlastnosti tkanin vytvářejí elegantní záhyby, závěsy. Zvětšení prsou lze skrýt pod těmito šaty, což je hlavní výhodou postavy.

V takových modelech nejsou žádné rukávy. Lze je držet na hrudi nebo na popruzích různých šířek. Pokud jsou popruhy doplněny výšivkou, drahými kameny, květinami, stanou se krásným prvkem obrazu. Při výběru šatů věnujte pozornost vzdušným, průsvitným látkám, jako je šifon, hedvábí, taffeta, guipure. Jsou příjemné na dotek, dodávají obrazu nádech elegance, skrývají jakoukoli nedokonalost pomocí svislých záhybů.

Empire style dress

Tyto mateřské oblečení vypadá jednodušší než řecké. Téměř všechny modely mají maximální délku, vysokou pasovou linii, stručnost a minimum scenérie. Výrobek má uzavřenou živůtku, ale může být delší, pokud je doba těhotenství již pozdě, je lepší zvolit širokou horní část šatů. Pomůže to vyrovnat svěží prsa..

Délka

Mnoho tradičně vybírat oblečení pro svatbu, šaty na délku podlahy pro těhotné ženy, stejně jako jiné typy sváteční oblečení, mají různé délky. Volba závisí na osobních preferencích nevěsty a ženicha a stylu oslav..

Dlouho

Klasický, v poptávce, je stále možnost maximální délky. Každý je zvyklý vidět nevěstu v šatech, které ji obklopují jako mrak s dlouhým vlakem a četnými sukněmi. Takové výrobky jsou vhodné pro všechny novomanžele a dělají z dívek víly princezny..

Pokud je vlak šitý z materiálu, který kontrastuje s hlavní látkou županu těhotné ženy, stává se to zvláštním vrcholem, který přitahuje pozornost. Kabel může chybět, může být odnímatelný. Hromadné možnosti.

Obraz nevěsty, oblečený ve sváteční róbě střední délky, vypadá elegantně, ale pro některé je stále neobvyklý. Retro modely jsou ideálním řešením pro nevěsty, kteří chtějí demonstrovat štíhlé nohy. Pro konečný vzhled je vhodné přidat pouze boty s malou patou. Sexy vlásenka bude ve vytvořené sadě podivná a těhotná žena nebude v pohodě.

Krátký

Krátce originální svatební šaty pro těhotné ženy byly v poslední době aktivně získávanými fanoušky. Nontrivialita stylu přitahuje zvýšenou pozornost na to. Novomanželé ve spěchu vyzkoušejí novinku, nadšeně se točí před zrcadlem.

Navrhovaná novinka pro těhotné ženy je vynikajícím řešením pro oslavy, které se konají v létě, na jaře a na podzim. Dívky, které čekají dítě, by měly vyzkoušet oblečení, které dosáhne středního stehna a má vysoký pas. To poskytuje větší pohodlí. Atraktivní luk může zdůraznit pas. Výhodou produktu je to, že neomezuje pohyb nevěsty, umožňuje jí bavit se a tančit s hosty a mladým partnerem na milostné oslavě.

Bílá nebo barva?

Krásné šaty vytvořené top couturiers pro svatbu nemusí být tradiční bílá. Klasická verze je stále lídrem mezi ostatními modely, ale pokud si přejete, měli byste se blíže podívat na jasné, nasycené nebo jemné oblečení..

Šťastné nevěsty jako pastelové barvy. Krém, modrá, šeřík, tyrkysová, písečné róby vypadají něžně. Neméně atraktivní jsou možnosti, kde se bílé plátno a světlé výšivky harmonicky kombinují. Pokud vám tato možnost nevyhovuje, přidejte do bílé šťavnatý přízvuk ve formě opasku, luk na živůdku.

Nasycené odstíny šarlatové, smaragdové, fialové, modré nejsou ve stínu svatební módy. Mimořádné produkty jsou vhodné pro dívky v krátkém těhotenství. Pokud je již jasně viditelná zajímavá poloha, není takový jas vhodný.

Pravidla výběru

Při nakupování před prázdninami věnujte pozornost šatům, a to nejen s ohledem na atraktivitu stylu, ale také na jeho pohodlí. Nemělo by se vyskytnout žádné nepohodlí, pocit mačkání, omezení pohybu.

Upřednostňujte přírodní, prodyšné látky. Nejlepší volbou pro těhotnou ženu bude lehký šifon, hedvábí a guipure. Přítomnost korzetů se šněrováním může nepříznivě ovlivnit pocity nevěsty. Buďte opatrní, když vyzkoušíte, pokud jsou švy vtlačeny do kůže, je cítit tlak, měli byste vyzkoušet jiný model nebo velikost..

Designéři vytvářejí lehké, elegantní výrobky, které jemně zdůrazňují krásu dívky a její postavení. Stojí za to se blíže podívat na výrobky, které zdůrazňují krásná prsa, jemná ramena. Výsledkem bude, že obraz bude dojemný, světlý.

Svatba plánovaná na čas, kdy novomanželé budou v pozdním těhotenství, vyžaduje zvláštní výběr oblečení. Zlikvidujte masivní, těžký dekor. Styl minimalismu bude vhodnější než kdy jindy. Kamínky, polnice, umělé květiny a aplikace způsobí, že obraz bude těžší, což je zcela zbytečné. Elegantní krajkový dekor - nejlepší řešení pro zvolenou variantu.

Co si vzít na sebe

Večerní nebo jiné šaty pro těhotné ženy na svatbu musí být doplněny závojem. Tato položka není jen atraktivním doplňkem, může vizuálně prodloužit siluetu. Zkrácené bolero je také považováno za klasický doplněk, který je vhodný pro svatbu v chladném počasí. Obvykle se vyrábí z krajky nebo kožešiny. Také těhotné ženy by měly věnovat zvláštní pozornost výběru obuvi, spodního prádla a dalšího příslušenství.

Výběr obuvi

Těhotné ženy si musí vybrat správnou obuv. Sandály lze nosit pod šifónové šaty a zavřené boty pod hedvábí. Je důležité, aby boty byly co nejpohodlnější, protože nevěsta bude muset být dlouho na nohou. Je lepší zvolit měkké modely bez paty..

Je lepší koupit dva páry bot najednou - první pro slavnostní část s malou patou, druhý pohodlnější po zbytek období.

V chladném období si můžete vybrat teplé a pohodlné boty. Pokud vlásenka nezpůsobuje nepohodlí, není nutné ji odmítnout. Boty by měly opakovat tón šatů. Pokud je oblečení plné dekorace, měla by být obuv stručná. Náramky a prsteny nebudou vždy vhodné, protože těhotné ženy často otáčí ruce a nohy.

Příslušenství

Pro výběr doplňků - trendy musí nevěsta vzít v úvahu vlastnosti jejího těla a šatů. Závoj je klasický svatební set. U těhotných žen se nedoporučuje volit příliš masivní a těžký doplněk. Miniaturní lehký závoj by byl skvělou volbou. Tento prvek lze také nahradit stylovým kloboukem nebo elegantními ozdobami na vlasy, například diadémem.

Musíte podvazek opustit pro punčochy, rozdrtí tepny, narušují krevní oběh, což není pro těhotné ženy příliš vhodné. Můžete si vybrat fanouška, protože to není jen stylová dekorace, ale také praktické.

Make-up a účes

Svatební šaty pro těhotnou nevěstu nebudou moci vytvořit plnohodnotný obraz, měli byste si vybrat ten správný make-up, účes, což dokládají fotografie se stylovými luky. Vybrané barvy pro líčení by měly být lehké, jemné, zdůrazňující přirozenou krásu nevěsty a ženicha. Nasycené barvy vypadají nevhodné, někdy vulgární.

Stylisté často zdobí nejen účesy, ale tělo je pokryto duhovými jiskry. S takovým důrazem musíte být opatrní, nemělo by to být příliš mnoho. Při vytváření účesu zlikvidujte masivní struktury z vlasů. Jemný, snadno vypadající styl s květinovými věnci, který z dívky udělal lesní vílu.

Populární je retro styl, který zahrnuje vysokou hromadu, výrazné šípy a bohatou rtěnku. Obrázek bude vhodný ve vhodném stylu oslavy, přemýšlejte o tom..

Účes může doplnit nejen závoj. Mnoho z nich si užije experimentování s malými klobouky zdobenými závojem, čerstvými květinami, jemnou výšivkou..

Nevěsta, která čeká dítě, není snadné vybrat si oděv na svatbu. Couturiers diverzifikovali rozsah co nejvíce, nabízí klasické a extravagantní možnosti. Vyzkoušejte různé obrázky, poslouchejte své vnitřní pocity a vyberte si nejpohodlnější a nejatraktivnější oblečení.

Styly mateřských svatebních šatů

Svatba je nejúžasnějším a nejpamátnějším okamžikem v životě každé nevěsty. Ale nejvíce svědomitý a uctivý k tomuto problému jsou těhotné dívky, které se ožení. Připravují se na slavnostní událost a musí zajistit spoustu nuancí. Kromě charakteristických svatebních problémů spojených s pořádáním bezvadné dovolené mají osoby v pozici nevěsty také potíže s výběrem vlastního image..

Většina těhotných žen sdílí stejný klam: mylně se domnívají, že rostoucí bříško jim může zabránit vypadat krásně. Ve skutečnosti se správným oblečením stane hlavní výhodou, která pomůže vytvořit skutečně nadpozemský obraz nevěsty.

Perfektní mateřské svatební oblečení: výběrová kritéria

Vzhledem k velkému množství svatebních šatů šitých na míru právě pro těhotné ženy, nevěsty všech věkových skupin, které jsou kdykoli, mají příležitost vypadat dokonale. Moderní modely, které se od sebe zásadně liší, pomohou vytvořit požadovaný obrázek: jemný, ženský, hravý nebo skromný.

Jakým podrobnostem je třeba se vyvarovat?

Při výběru svatebních šatů je však důležité nezapomenout na omezení pro těhotné ženy:

 1. Syntetické plátno. Ve zvláště zranitelném období může tělo projevit neočekávané reakce. Nejčastěji těhotné dívky zažívají dříve nevysvětlitelnou alergii. Materiál šatů proto musí být hypoalergenní.
 2. Pásové korzety. Svatební šaty se šněrováním v pase jsou přísně zakázány i v prvním trimestru, kdy ještě není zajímavá poloha pro ostatní patrná. Dlouhodobý tlak na žaludek může mít vliv nejen na zdraví plodu, ale může také způsobit zhoršení pohody a mdloby těhotné ženy. Proto by ti, kteří chtějí za každou cenu nosit přiléhavé šaty, měli dát přednost tenkým a elastickým látkám..
 3. Těžké materiály. Oblek by měl ozdobit nevěstu, a ne ji zatěžovat. Je lepší, když jsou šaty šity z jemných a beztížných textilních tkanin, které nezajišťují další zatížení. Těhotné ženy si musí pamatovat, že oblečení lze nazvat pohodlně v případě, že si žena při dlouhodobém nošení všimne.
 4. Nevhodné boty. Dívky na svém místě často zažívají na nohou bezpříčinnou únavu. Důvodem je vnitřní restrukturalizace těla, v důsledku čehož se zvyšuje zatížení plavidel a oběhového systému jako celku. Proto se doporučuje, aby těhotné ženy nahradily boty na vysokém podpatku a objemné sandály pohodlnými baletními botami.
 5. Expresivní vůně. Nic nezkazí svatbu tolik jako špatné zdraví a předčasná únava nevěsty. Dívky, které čekají na doplnění, by neměly doplnit jejich image svou oblíbenou vůní. Jinak může být kvůli nadměrnému vzrušení a hojnosti lidí na svatební akci doprovázen pocit nedostatku kyslíku, který neovlivňuje pohodu budoucí matky a zdraví dítěte..

Při výběru šatů na svatbu je důležité pamatovat na nepřetržitou změnu proporcí postavy. Bez ohledu na preferovaný styl musíte vyzkoušet oblečení nejdříve 7 až 10 dní před svatbou. Těhotné oblečení by mělo být dimenzováno tak, aby se bříško nemačelo ani nemačkalo. A v této věci by se v žádném případě neměl řídit žádný jiný člověk, průměrná měření nebo zaměření na objemy navržené lékaři.

Módní svatební šaty pro nastávající matky

Designéři umožňují moderním nevěstám vybrat si mezi oblíbenými svěžími a osazenými doplňky. Všechny nejnovější trendy vycházejí z klasických modelů minulých let. Zároveň je však kolekce 2019 doplněna neobvyklými detaily.

V roce 2019 nabízejí designéři ohromující řešení pro těhotné nevěsty:

 • šaty s otevřenými rameny a hlubokým výstřihem do V, zdůrazňující objem hrudníku;
 • nezapomenutelné tóny (všechny teplé odstíny máty, béžové, růžové);
 • kontrastní květinové výšivky, drahé kameny a vložky pro guipure, které z šatů nejjednoduššího řezu mohou udělat skutečný mistrovský kus;
 • stylové a ženské kostýmy, skládající se z elegantních kalhot a objemného vzdušného vrchu;
 • místo svatebního závoje - elegantní styl, zdobený diadémem nebo lemem.

Hlavním dilematem je podtržení nebo skrytí?

Někteří novomanželé nechtějí propagovat skutečnost těhotenství během svatebního obřadu, jiní se snaží potěšit hosty s jejich šťastnou polohou. Ti i ostatní budou moci snadno najít vhodný styl pro svatbu v roce 2019.

Svěží, vícevrstvé oblečení vyrobené z beztížného materiálu pomůže odvrátit pozornost od rozšiřujícího se bříšku. Vlající ve větru, pomůže to jemně skrýt těhotenství, a to i na fotografii. A pokud chcete zaměřit hosty oslavy na zajímavé místo, musíte si vybrat šaty řady A zdobené stuhou pod hrudníkem.

Oblečení pro těhotné ženy kdykoli

V prvním trimestru mají nevěsty příležitost nosit volné nebo těsně přiléhající modely vyrobené z elastických materiálů. Jak bříško roste, těhotné ženy musí výrazně zúžit výběrová kritéria. U působivých objemů se doporučuje upřednostňovat varianty s vysokým pasem, které prochází přímo pod hrudník. Takové šaty nebudou omezovat pohyby a mačkat žaludek.

Ale pokud chcete na obrázku nosit přiléhavé šaty, můžete také v 2-3 trimestru. Navrženo pro tento model by se mělo nejen dobře protahovat, ale také by mělo mít znatelný přídavek. Pouze v tomto případě se nevěsta bude moci během svatebního obřadu volně pohybovat a cítit se skvěle.

Je důležité, aby si těhotné ženy pamatovaly, že svatba je důležitá, ale rychle se rozvíjející událost, po které by měly zůstat jen příjemné vzpomínky. Proto při výběru šatů nesmíme zapomenout na naše vlastní zdraví. Bez ohledu na stín a styl se oblečení musí shodovat s počasím, ve kterém se slavnost koná.

Nevěsta musí být připravena na dlouhé focení na ulici. Ve svých šatech by neměla mrznout nebo se dusit žárem. Aby se zabránilo podchlazení na jaře a na podzim, pomůže teplý zábal na ramenou. A můžete se vyhnout přehřátí zvolením lehkých letních možností..

Články O Neplodnosti