Hlavní Neplodnost

Šaty pro matriční kancelář: 25 nejlepších možností

Máte-li v plánu uspořádat malování na samostatný den, můžete samozřejmě přijet do matriky v džínách a tričkách. Ale souhlaste, výlet do rejstříku je skvělá příležitost k vytvoření slavnostního vzhledu a ke koupi druhého oblečení. Viz příklady v našem výběru!

Sdílej se svými přáteli:

Připravte se na svatbu
s Weddywoodem

Doporučené svatby

Svatební přípravy

Komunikujeme na Instagramu
@weddywood

Informační bulletin nejlepších článků a svateb týdne

© 2012-2020 WEDDYWOOD ™ Používáním našich webových stránek souhlasíte
Smlouva o uživateli a zásady zpracování osobních údajů.
Používání materiálů stránky je možné pouze s předchozím souhlasem držitelů autorských práv a povinného odkazu na weddywood.ru. Stránka může obsahovat obsah, který není určen osobám mladším 16 let.

Zadejte hledaný text a stiskněte klávesu Enter

Svatební šaty - nejvhodnější modely

Manželství je vzrušující proces, ale stává se, že nádherný outfit je absolutně zbytečný, například když období slavnostní části chybí nebo je jednoduše převedeno na jiné číslo. Novomanželé jsou povinni se dostavit do matriky pro oficiální manželství. Papírování, samozřejmě, je důležitým bodem, ale jaký druh šatů malovat bez svatby nosit?

Pro muže je to jednodušší, oblékněte si lehkou košili, krásnou kravatu a můžete malovat. Ženy jsou v tomto ohledu pečlivější, protože ze stovek možností je nutné zvolit jediný výstroj, který bude postavu zdůrazňovat a prezentovat nevěstu v příznivém světle.

Jaké šaty je lepší nosit pro malování v matrice

Výběr šatů je založen na osobním přesvědčení o eleganci a způsobu oblékání. Samotný obřad se koná ve veřejné instituci a vyžaduje oblečení vhodného formátu. Nemá smysl poškodit psychiku pracovníků matriky a okolní veřejnosti příliš extravagantními věcmi.

Kromě novomanželů, kteří podepisují podpis, jsou v matriční kanceláři hosté, rodiče a příbuzní. Mohou být daleko od módních trendů a být věřícími ze staré školy. Nejvhodnější je koupit styl konzervativního střihu s minimálním počtem otevřených dílů.

Oblečení světelných odstínů, které hovoří o významné události ve vašem životě, je okouzlující. Stojí za to vybrat si produkty, které odpovídají hodnosti akce: šaty pláště, dětský dolar nebo koktejlový styl, což bude dobrá volba pro malování.

Dětské šaty

Součástí modelu je vícevrstvá sukně s rozšířeným střihem jako většina svatebních produktů. Jako materiál jsou vítány tyly, krepový chine, organza a šifon. Výstřih je zavřený, ale v novodobých stylech je výstřih zaoblený. Silueta vypadá koketně a romanticky. V něm můžete jít na oslavu, výročí, společenskou událost. Je to skvělé pro registraci manželství..

Tento styl dostal jméno díky filmu „Doll“, vydanému v roce 1956. Hlavní postava měla šaty bez vulgárnosti a fatálního pokušení. Fashionistas si dokonce všiml neobvyklého střihu a začal hledat podobné možnosti..

Univerzálnost představení je pozoruhodná ve svých univerzálních podobách. V chladném období najdete produkt přizpůsobený pro zimní verzi s rukávy z tlusté tkaniny. V létě jsou všechny modely vzdušné a jsou vyrobeny z lehkého létajícího textilu..

Společenské večerní šaty

Na svatbě nevěsty nebo na malování v matrice můžete nosit dlouhé šaty. Oblečení nemusí být svěží, vyšívané kameny s objemnou sukní. Skromný, ale elegantní styl večerní podlahy může také fascinovat jeho provedením..

Pro slavnostní část a registraci manželství je produkt v řeckém stylu perfektní. Charakteristické prvky tohoto oblečení odrážejí sofistikovanost přírody, náchylnou k luxusu řeckých bohyní. Ale věci v tomto stylu jsou docela čestné, bez prvků, které nese část těla.

Charakteristickým rysem tohoto oblečení je vrchol nahoře. Model s průduchem přes rameno vypadá elegantně. Dekorativní prvek je vyšívaný fragment s kamínky, které se chlubí na poprsí. Výstřih může mít V-krk, velmi ženský a elegantní. Objímka je navržena z plynulého materiálu, který visí z jednoho ramene..

V kategorii večerních šatů existuje spousta možností, které jsou vulgární a otevřené. V šatech na malování by měl být výstřih uzavřen bez ohledu na styl. Pokud existuje příležitost ke koupi značkového oblečení z módního domu, vyplatí se zvážit sbírku navrženou návrháři k publikaci.

Vypadá skvěle s namontovanou siluetou se pevným dnem. Rukáv v tomto modelu má délku tři čtvrtiny, díky čemuž je silueta velmi ženská. Materiál je lepší používat jemný, s malým odleskem, jako satén a hedvábí.

Vynikající možností by byly sametové šaty se zúženým lemem. Teplé odstíny růžové nebo béžové vytvoří nádherný vzhled s královským rozsahem. Na závěr si můžete vybrat výrobky se zlomenou střechou z kamenů a hedvábných nití.

Šaty

Plášťové šaty jsou luxusní volbou, zejména pokud jsou vyšívané přidáním žádostí a fragmentů látky. Délka produktu se může lišit od středu stehna a dosahuje až k patelle a níže. Pro těhotné dívky, jejichž poloha není tak znatelná, by byl ideálním případem případ s malou sestavou v břiše.

Pro oslavu této události v malé společnosti je lepší použít oblečení s živůtkem s výstřihem do krku umístěným na sofistikovaných popruzích. Je schopen zdůraznit křivky ženského těla a soustředit se na boky a nohy. Hladké čáry ukážou dokonalou postavu, učiní obraz okouzlujícím a mírně slavnostním.

Malý přísný ženský oděv může zvýraznit nevěstu a dát siluetu elegance. Stylisté doporučují věnovat pozornost bílým případům s krásným fragmentem ve výstřihu. Klasická verze předpokládá přítomnost oblého krku, ale tento výstřih není jediný.

Všestrannost poprsí s různými vzory potěší spravedlivý sex. Pro oslavu je nejvhodnější výstřih ve formě vůně s oválným výstřihem, který otevírá dutinu mezi prsy a obrovský obdélníkový výstřih.

Koktejlové šaty

Svatební šaty by měly být použity k dekoraci událostí velkého měřítka, když po malování následuje banket s velkým počtem lidí. Slavnostní obrázek vhodný pro registraci manželství lze vytvořit pomocí koktejlových šatů, protože návrháři často používají k šití výrobků krajky a krajky. Tato textilie dokonale zapadá do designu vzhledu nevěsty, takže její silueta je koketní a hezká.

Model může mít horní vyšívané krajky s hladkým přechodem na ramena a záda. Průsvitný materiál obepíná sofistikované podoby nevěsty, silueta vypadá rafinovaně a luxusně. Spodní část šatů je často tvořena tužkou nebo lichoběžníkovou sukní. Sukně slunce v koktejlových šatech je méně běžná, ale vypadá to úžasně. Nevěsta v takových šatech pro malování bez svatby vypadá sofistikovaně a žensky.

Koktejl s otevřenou zadní stranou je přijatelný, pokud je položka zdobena organzou nebo průsvitnou sítí. Modely se vzorem vzadu a na rukávech vypadají skvěle. Prolamované Guipure může doplnit šaty a nemusí být hlavním typem hmoty..

Otevřenost v manželských šatech by měla být mírná, bez erotických a sexuálních prvků. Ženské tvary podtrhují atribut otevřenou zadní částí trojúhelníkového tvaru. Ozdobné linie vzorů skládajících se ze stuh, šifónových kravat a vyšívaných pruhů jsou vítány.

S asymetrickou sukní

Asymetrie ve výrobcích se dlouho používá pro události slavnostní hodnosti. Dívky, které chtějí vypadat velkolepě, by měly nosit oblečení s podlouhlým okrajem na zadní straně matriky. Neměly by existovat žádné ostré přechody s jasnými liniemi košile, protože je žádoucí vytvořit vzhled jemný a romantický, bez dělících linií.

Sukně se složitým asymetrickým střihem vypadá velmi elegantně. Zvýrazněte siluetu a zvýrazněte pas zvlněným stylem s několika vrstvami volánů. Jednou ze součástí romantického obrazu je věc s tekoucími prvky ve formě výzdoby nebo lehké odstupňování délky s malým vlakem vzadu.

Šaty s vlakem nebo asymetrickým střihem mají zvláštní kouzlo zdůrazňující nepředvídatelnou a tajemnou povahu nevěsty. Volná silueta s důrazem na pas a boky bude vyhovovat každé dívce, bez ohledu na výšku. Sada můžete doplnit pomocí krajkových prvků, které ve vzhledu vytvářejí jemné poznámky.

Elegantní šaty s propracovaným střihem dodají nevěstě eleganci. Odstupňování se může lišit od délky nad kolena, dosahuje midi, maxi. Asymetrie úhlového vzhledu vypadá skvěle, kde je okraj jedné strany nižší než druhý. Jedna noha se v tomto případě otevře, druhá je zakrytá dlouhým rohem sukně. Vzhled je neobvyklý a originální..

Jaký účes je vhodný pro malování

Účes a make-up by měl být vybrán na základě stylistického stylu věcí. Účes poskytne elegantní vzhled s vlasy shromážděnými v copu a několika prameny uvolněnými z obličeje. Malé květiny, kamenné šperky a sponky do vlasů dodávají účesu kompletní vzhled.

Pokud je oblečení vybráno ve formě pouzdra a hosté nebudou na ceremoniálu, můžete použít prameny rány rozptýlené po ramenou. Lehká vlna vlasů způsobí, že silueta bude uvolněná, koketní a hravá. Účes můžete doplnit okrajem s kameny, květinami nebo jinými ozdobnými prvky..

Pro řecké šaty je lepší použít otevřenou verzi účesu se shromážděnými vlasy na zadní straně hlavy. Zajímavý je účes navržený pomocí gumičky pokrývající celou hlavu. Pokud jde o krátké vlasy, stylisté doporučují zakoupit krásné vlásenky, které zvyšují image sladkosti a koketování..

Fotografie vhodných šatů pro malování v matrice

Šaty vybrané pro tak důležitou událost pro malování v matrice bez oslavy by měly být vyplněny detaily, krásnými texturami, aplikacemi a dekoracemi. Slavnostní části budou připomenuty fotografie z alba a je lepší zvolit oblečení, které odpovídá formátu události. Existuje mnoho stylů vhodných pro registraci manželství, je důležité najít oblečení, které odpovídá typu vzhledu a postavě nevěsty. Fotografie ukazuje sbírku doporučených šatů pro malování v matrice.

Svatební šaty pro matriční úřad

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Přihlaste se k vyzkoušení a rezervujte si zlevněnou cenu

Chyba načítání stránky

Také vám dáme certifikát pro fotografování ve fotoateliéru. Bez ohledu na to, zda si koupíte šaty nebo ne.

Přihlaste se k bezplatnému montážnímu salonu a zarezervujte si 5% slevu na jakékoli šaty

Manažer zavolá,
koordinovat čas,
a zajistěte 5% slevu

Svatební šaty

Byli jste pozváni na svatbu? Nebo jen pár? Vyberte si pro každou oslavu různé obrázky z naší luxusní kolekce večerních šatů, které zdůrazňují vaši osobnost. Věnujte pozornost jednoduché, ale efektivní siluetě papírových panenek - v šatech této značky budete vypadat jako filmová hvězda. Možná dáváte přednost klasickým modelům s twistem? Pak se podívejte na kolekci ASOS EDITION. Venkovní obřad v teplém počasí zahrnuje plynulé šaty v letních odstínech žluté, oranžové a růžové s květinovými tisky. Chcete něco zvláštního ve zvláštní den? Pak máte na výběr saténové kombinace, šaty bez ramínek s originálními tisky a další modely z kolekce ASOS DESIGN. Vytvořte uvolněný vzhled s plynulým skládaným maximálním oblečením nebo odhalte svou osobnost pomocí sofistikovaného strukturovaného oblečení. Hledáte možnost, která vám zaručeně zapůsobí? Šaty z minulosti v Londýně s ozdobnými detaily a výstřihem z midi člunu z Chi Chi London vás nesklame - ve všech fotografiích budete vypadat elegantně..

Nástěnná malba v kanceláři bez vítězství: jak to chodí a co potřebujete

Pokud nádherná nádherná svatba s velkým počtem hostů není vaším limitem snů. A hlavní rozpočet dovolené, kterou chcete utratit svým blízkým, například létat na líbánkách nebo koupit něco užitečného, ​​budete pravděpodobně mít zájem o to, jak se manželství odehrává bez registrace, jaké doklady jsou potřebné, kolik se o takový obřad žádají, co se nosí novomanželé a mnohem více.

Požadované dokumenty

Samotný postup registrace zákonného manželství bez slavnostní části se od klasických obrazů u hostů liší. Podívejme se tedy, jaké papíry budete potřebovat:

 • cestovní pas nevěsty a ženicha;
 • aplikace, kterou můžete vyplnit vyplněním osobně do kanceláře rejstříku, na IFC nebo online prostřednictvím pohodlného portálu Gosuslug. Pokud se chystáte zahrát svatbu s nezletilým nebo s občanem jiné země, musíte do matriky přijít a odeslat formulář. V prvním případě je skutečně nezbytné poskytnout povolení od místních úřadů a od rodičů nebo zákonných zástupců, jakož i osvědčení o dobrém důvodu registrace, například o dívčím těhotenství. Ve druhém budete potřebovat doklady cizince přeložené do ruštiny a ověřené notářem, dále budete potřebovat jeho vízum, migrační kartu, povolení k pobytu, potvrzení o stavu manželství, které lze získat na velvyslanectví nebo na radnici;
 • potvrzení o zaplacené státní povinnosti, které je dnes 350 rublů;

Kolik žádat a ve které dny se podepíší

Podle zákona musí být vaše přihláška posuzována do 30 dnů ode dne podání žádosti, takže obřad proběhne nejdříve o měsíc později. Existují však určité podmínky, za nichž můžete být malovány rychleji, a to i v den, kdy předkládáte dokumenty, například:

 • je-li dívka těhotná, zejména v posledních měsících;
 • Váš pár už měl dítě;
 • pokud je do armády vzat chlapa;
 • jeden z milenců je vážně nemocný nebo někdo je poslán na dlouhou služební cestu.

Nedostatek registrace se nejčastěji odehrává ve všední dny, a to od úterý do čtvrtka. Koneckonců, v pondělí má většina rejstříků odpočinek a pátek je určen pro obřady.

Jak to jde a jak dlouho

Malování v neformální atmosféře se bude konat v jednoduché kanceláři. Tento proces netrvá déle než patnáct minut. V tomto případě nedělají krásné projevy a nečtou poezii, hudba nebude znít ani. Zaměstnanec se vás zeptá na souhlas s uzavřením manželství, podepisujete potřebné doklady, získáte osvědčení o manželství a může být zdarma.

Není dokonce nutné, aby prsteny přinesly skromný postup, po kterém je lze nosit. Ale pokud máte v úmyslu vyměnit šperky v matrice, pak vás zaměstnanec určitě potká.

Nejčastěji pár přijde na truchlící obraz společně. Ve skutečnosti je v mnoha institucích nepravděpodobné, že do kanceláře bude moci vstoupit kdokoli jiný, dokonce i rodiče nebo fotografové, nemluvě o hostech, protože je zde velmi malý prostor.

Také nepotřebujete svědky, v moderním světě je to již tradice, protože dnes se nikde nepodepisují, jak tomu bylo dříve. Proto můžete se svými blízkými přáteli a příbuznými oslavit svou dovolenou již mimo úřední úřad, v restauraci, kavárně, doma atd..

Rozdíly mezi slavnostní malbou a slavností

Chcete-li učinit konečné rozhodnutí o nadcházející dovolené, doporučujeme vám seznámit se s odlišnostmi jednoho obřadu od druhého. Tak:

 • Neoficiální malba je docela rozpočtová a budete ji muset utratit pouze za státní povinnost. Ve skutečnosti v tomto případě neexistují žádné klasické tradice týkající se vzhledu a dalšího příslušenství, nepotřebujete peníze na elegantní svatební šaty, kytici nevěsty, fotografa a kameramana, pokud si přejete, můžete to udělat i bez snubních prstenů, protože nejsou stanoveny na legislativní úrovni;
 • výhodou skromného manželství bude rychlost postupu, jen pár minut a máte volnost;
 • neformální registraci lze snadno přeplánovat na jiný den, což bude obtížnější dělat s vážným, protože je zde větší poptávka, a proto je možné vzít vše;
 • v případě nevhodnosti budou mít problémy s hosty, jmenovitě kdo se obrátit na matriční úřad a kdo ne, protože počet lidí je omezený, a někdo může být urazen. Nikdo není zvyklý na obvyklý obraz, je to pochopitelné, protože pozvaní budou stále muset čekat na chodbě;
 • při neoprávněné registraci bude existovat neformální atmosféra, která jistě osloví lidi, kteří nemají rádi zvýšenou pozornost a tradiční svatební shon;
 • slavnostní naznačuje dojemný a romantický okamžik, krásné projevy od zaměstnanců státní instituce, gratulace, květiny, básně, valčík Mendelssohna, a dokonce i krásný tanec po malování je možné v paláci;
 • Vaši starší příbuzní a lidé ze staré školy pravděpodobně neuznají skromnou událost;
 • mnoho známých může začít za zády diskutovat o důvodech absence nádherné svatby;
 • zajímavé tradice, dary, blahopřání od příbuzných chybí při výběru neoficiální možnosti, i když mnozí stále slaví dovolenou s příbuznými a přáteli po malování, někdy dokonce zajišťují krásnou registraci při ukončení s přísahami a tanci až do rána.

Co si vzít na sebe

Jedním z hlavních problémů, zejména vzrušujících nevěst, je samozřejmě to, co nosit na nevhodném manželství. V zásadě v tomto případě neexistuje žádný kód oblékání a můžete přijít v jednoduchých ležérních šatech, které odpovídají limitům slušnosti, samozřejmě.

Často se páry oblékají ve stejném stylu a barevném schématu. Jedním z původních příkladů může být vzhled skládající se z džíny a bílých triček s potisky nebo s chladnými nápisy: „Můj manžel“, „Moje žena“, „Miluji svého manžela“, „Miluji svou ženu“, „Nejlepší manžel na světě“, „Nejlepší v světová manželka “a podobně. Dívka takový obrázek často doplňuje závojem, který vypadá vhodně a zajímavě.

Bude to vypadat dobře na nevěstu:

 • dlouhé nebo krátké letní šaty;
 • Večerní róba;
 • sada skládající se z sukně a halenky;
 • módní možnosti pro dnešek jsou obleky s kalhotami nebo kombinézy.


Je také možné zvolit jakoukoli barvu výstroje, pastelové barvy i jasnější barvy vypadají skvěle.

Muži, kteří nemají rádi formální formální obleky, budou mít rádi kalhoty v kombinaci s košili, v případě potřeby lze obrázek doplnit vestou, kravatou nebo motýlkem.

Pokud máte po malování naplánovanou focení nebo ukončení registrace, nic vám nebrání v tom, abyste přicházeli ve svatebních šatech.

V poslední době stále více a více párů odmítá velkolepé svatby, velké hostiny, obrovské množství hostů, drahé limuzíny, dlouhé fotografie, staromódní tradice a další klasická pravidla a formality, preferující zjednodušený postup manželství a touhu utrácet peníze pouze na sebe. Pamatujte, že toto je váš den a je na vás, abyste se rozhodli, jaká bude oslava..

Svatba bez oslavy

Až donedávna byla svatba bez hostů a hostina považována za něco nebývalého. Příbuzní mohli být uraženi, ale nevěsta se necítila jako nevěsta v plném slova smyslu. Ale v poslední době stále více a více novomanželé dávají přednost svatbě pouze pro sebe a své nejbližší. Tím se událost nezmění na smysluplnější nebo radostnější a také vám umožní uložit.

Svatba bez oslavy: klady a zápory

Jakmile je podán návrh na uzavření manželství, nevěsta a ženich zahájí diskusi o tom, jak chtějí vidět svou svatbu. Malá, skromná svatba má mnoho výhod..

 • Ukládání. To je hlavní výhoda skromného obřadu, na to se mladí lidé spoléhají. Někdy prostě nechcete šetřit, uzavírat půjčku nebo utrácet nahromaděné úspory na velkolepém banketu a drahých šatech. S penězi, které jste ušetřili, můžete jít někam a relaxovat, jak pár chce.
 • Žádný povyk. Nevěsty přitahují nejen úspory, ale také nedostatek davů na tak důležité události. Tento ženich je také obvykle šťastný. Žádná dlouhá příprava, zmatek, spěch, není třeba hledat hostitele, objednat video, rozeslat pozvánky, vyzdobit chodbu, vybrat menu. To vše vyžaduje obrovské množství času, který může mladý pár na sebe strávit..
 • Velký výběr nápadů. Pokud není dav hostů, je mnohem snazší zařídit něco sladkého a romantického, například oženit se v balónu nebo na pobřeží v tichosti pod proudem vln.
 • Žádná únava. V den svatby jsou nevěsta a ženich obvykle už unaveni přípravou a starostmi a celý den v tancích a soutěžích povede k ještě větší impotenci. Ale svatba bez oslavy a hosté vám umožní zůstat v síle a plnit mnohem více z plánovaných bodů plánu.

Existují některé nevýhody, na které byste neměli zapomenout. Ne vždy převáží nad výhodami, ale vše je subjektivní. Některé nevěsty se nemohou rozhodnout odmítnout hosty na oslavě nebo pro sebe v nádherné dovolené.

 • Nebudou žádné dary. Pokud nejsou žádní hosté, nebudou žádné dárky. Rodiče samozřejmě něco představí, ale nikdo jiný nic nedá. To není vždy špatné, protože nejčastěji dávají peníze, které již ušetříte.
 • Hosté budou uraženi. Někdo si může myslet, že tento důvod je přitažlivý, ale v některých rodinách není obvyklé pozvat příbuzné na svatbu, zejména pokud na ni dlouho čekali. Blízcí příbuzní a někdy i rodiče mohou být tímto rozhodnutím uraženi mladými.
 • Nebude žádná nádherná dovolená. Některé dívky z dětství sní o nádherné svatbě a nejsou připraveny ji odmítnout, a to ani kvůli romantickému obřadu na českém hradě. Rád bych překvapil hosty a ukázal se.

Svatba bez oslavy: jak utratit

Pokud se rozhodnete banket neudělat, neznamená to, že se budete sami nudit. Svatební nápady pro dva bez oslav mohou být velmi odlišné.

 • Svatební cesta. Existuje jen málo párů, které jsou připraveny odmítnout spolu odpočívat v zahraničí. Proto, abyste ušetřili peníze, můžete se přihlásit do matričního úřadu, a pak okamžitě letět do teplejších podnebí a zde již oslavit narození nové rodiny.
 • Romantický večer. Po matriční kanceláři si můžete zařídit romantickou večeři, jezdit na koních, jet na místo prvního rande, obvykle strávit den pouze společně, mluvit o své lásce a pamatovat si, jak jste se setkali. Pokud si přejete, můžete si objednat stůl v dobré restauraci pro dva.
 • FOCENÍ. Fotografie nejsou nadměrné, je to paměť, která vám zůstane. I když svatba není triumfální, fotografie je docela cenově dostupná. Pokud mladí lidé chtějí zachytit okamžik jejich spojení, měli byste investovat do fotografa. Existují takové nápady na focení, že je možné na ně utratit celý den nebo jen část dne, a pak jít domů slavit v úzkém rodinném kruhu.
 • Turistická svatba. Po matriční kanceláři mohou turističtí nadšenci okamžitě jít někam do hor, užít si krajinu a navzájem.
 • Svatba v zahraničí. Obřad můžete uspořádat společně v zahraničí, na Kypru nebo v České republice, v Itálii nebo na Kubě. Bude to stát hodně, ale ne více než banket pro 150 lidí. Kromě toho taková svatba poskytne spoustu nezapomenutelných dojmů a focení se ukáže být originální a jasné.

Svatba bez oslavy v matrice

Slavnostní registrace manželství, jak víte, se liší od slavnostních. Při slavnostní registraci, kterou platíte předem, krásné hudební zvuky, zaměstnanec matriční kanceláře dělá krásné projevy, všichni hosté to pozorují a akce se koná v krásném sále.

Během obvyklé registrace jsou mladí lidé pozváni do samostatné kanceláře a celý postup se skládá z podpisů a razítka. Pokud chcete, můžete pozvat svého fotografa.

Výhodou neformální registrace je to, že se můžete oženit v kterýkoli pracovní den. Nikdo nebude klást otázky jako „souhlasíte“ a říkat verše a blahopřání. Pro některé je to plus, ale pro někoho mínus. Hosté a příbuzní obvykle nejsou přítomni. Není nutné nosit nádherné šaty a slučovat se s davem nevěst u vchodu. Oblečení může být naprosto jakékoli.

Před slavnostní registrací je nutné podstoupit briefing, kdy zaměstnanec podrobně vysvětlí sled akcí: kam jít, kdy vstávat, na kterou stranu jít ke stolu a kam se podepsat. Při běžné registraci je vše jednodušší a vysvětleno..

Jak oslavit svatbu bez oslavy: příprava příbuzných

U některých párů se skutečným problémem stává reakce příbuzných na nepřítomnost banketu a hostů na svatbě.

Je dobré, pokud je rodina moderní a loajální, aby pochopila a učinila vaše rozhodnutí oženit se tiše a skromně. Existují však také příbuzní, kteří otevřeně vyjádří svou nespokojenost a zkazí vaši dovolenou.

Některé páry považují za dobré rozhodnutí udržet vše v tajnosti a tajně se oženit. To však problém nevyřeší úplně. Během obřadu budete v klidu, ale když se vše otevře, nedá se vyhnout zášti.

Přesto je vhodné předem upozornit přátele a příbuzné, že nebude banket. V případě potřeby naslouchejte všem argumentům proti vašemu rozhodnutí, odpovězte klidně a sebejistě. Nedodržujte přání ostatních. Toto je vaše svatba, máte právo ji držet, jak uznáte za vhodné. To je přesně to, co stojí za to říct rozhořčeným příbuzným.

Zeptejte se svých přátel a příbuzných, aby vám dali takový svatební dárek: nechat vás strávit tento den spolu. Aby se jejich rodiče neurazili, mohou být vyzváni, aby se zaregistrovali, ale pak můžete jít spolu sami na výlet, do restaurace, do lázní nebo kamkoli budete chtít.

Možná budou hosté ujisteni tím, že po nějaké době svatby je pozvete na večeři nebo v kavárně, aby si tuto událost označili v těsném kruhu. Můžete oddělit příbuzné a přátele. Sedět doma s příbuznými a jít do klubu nebo kavárny s přáteli, kde vám společně poblahopřejou.

Svatba bez oslavy: co nosit ženicha

Neexistují žádná přísná pravidla, jak pokračovat v neoprávněné registraci. Překvapivé zaměstnance v kanceláři rejstříku již nejsou možné. Můžete přijít v pohodlném, turistickém nebo jiném obleku.

 • Klasický oblek. Ne všichni podkoní chtějí nosit oblek kvůli neoprávněné registraci. Pokud ale bude romantický focení, je možné se oblékat. Hlavní věc je, že je kombinována s šaty nevěsty.
 • Košile a kalhoty. Klidné a pohodlné oblečení, ale v poloklasickém stylu bude skvělá volba. Nejedná se o džíny a tričko, ale o ocas. Můžete si vybrat velmi zajímavé možnosti pro barvu a střih, nebo šít kalhoty na míru..
 • Košile-vest-tie-tie-kalhoty. Ne příliš klasické, ale docela elegantní sada. Pokud si vyberete správné barvy (a mohou to být nejen černé a bílé) a motýlek, získáte velmi stylového ženicha. Takové oblečení je také ideální pro focení.
 • Neformální možnost. Pokud se ženich chce oženit v džínách a nevěstě to nevadí, pak to nebude problém. Nevěsta může také chtít přijít do matriky v džínách a tričkách. Hlavní věc je, že oba by měli být spolu šťastní, protože nebudou žádní hosté a nikdo nebude odsouzen.
 • Tématický kostým. Tato možnost se zřídka používá u skromných svateb, ale proč ne. Můžete se oblékat jako chlapi, piráti nebo stalkery. Velmi jasné obrázky se ukážou.

No Wedding: Bridesmaid Dress

Nevěsta má také mnoho možností. Od klasických plesových šatů po šortky a tenisky. Je důležité pouze harmonizovat s ženichem a vaším vnitřním světem.

 • Bílé šaty. Mnoho nevěst se stále raději vdává za bílé, aby se označily za nevěstu. Nemusí to být dlouhé nafouklé šaty, můžete si vybrat skromnější variantu, mini-šaty nebo retro.
 • Koktejlové šaty. Koktejlové šaty jsou velmi praktickou volbou. Pak to lze nosit na jiné oslavě nebo na svatbě přítele, pokud šaty nejsou bílé. Se správným účesem bude nevěsta vypadat velmi elegantně.
 • Kalhoty. Tato volba je pro přísné nevěsty nebo starší nevěsty. Kalhotový oblek může být velmi elegantní, ale stále zůstává oblekem, nikoli šaty. Současně by ženich měl být také oblečen přísně, v klasickém stylu, aby odpovídal nevěstě.
 • Sundress. Pohodlná a snadná volba pro hippie nebo rustikální svatbu. Ženich bude mít také spoustu možností, které budou vypadat vhodné. Dobré pro letní svatbu v přírodě.
 • Obyčejné oblečení. Přijít do čistého registru již není nesmysl. Někdy se lidé prostě přihlásí a při této příležitosti neplánují žádné oslavy. Pro tuto příležitost jsou vhodné jakékoli šaty, obleky, kalhoty nebo džíny..
 • Stylizovaný oblek. Nevěsta se může oblékat jako princezna, Alice v říši divů nebo dokonce kočka, pokud chce. Hlavní podmínkou je, že ženich musí být z té pohádky, jinak to bude vypadat divně.

Jaká bude vaše svatba, je na vás, abyste se rozhodli. Žádné tradice a přání příbuzných by vám neměly bránit strávit tento den tak, jak chcete, takže si můžete vybrat svatbu bez oslav a mít spoustu zábavy.

Žádný prach a hluk: jak probíhá manželství

Pokud vás myšlenka hlučné svatby vůbec nepotěší a utratili jste peníze potřebné na dovolenou s velkým potěšením na něčem užitečném nebo na romantickém výletu společně, pak pro vás zjednodušený postup. Stále více párů přichází k tomu, že není nutné začít s prázdninami v matrice, dodržovat všechny tradice, a je lepší oslavu oslavit v oduševnělé komorní atmosféře.

Funkce


Neautorizovaná registrace je mnohem rychlejší než tradiční - zřídka trvá déle než 15 minut, ale obvyklá bude trvat nejméně půl hodiny. Fronta zjednodušeného postupu je kratší, a to je často velmi důležité při výběru konkrétního data..

Jednoduchá registrace nevyžaduje téměř nic - žádné luxusní šaty, žádný účes, kytici nebo prsteny, žádné další povinné atributy svatby. Můžete na to přijít jen společně. Navíc v některých matričních úřadech hostů, ani nejbližších příbuzných a rodičů, ani v kanceláři, kde se obraz koná, nedovolí.

Rychle obdržíte potřebné dokumenty s pečetí a budete je moci oslavit, jak budete chtít - při slavnostním výstupu, banketu nebo na líbánce. Při slavnostním ceremoniálu nebudete mít vystoupení, ledaže by vám poblahopřáli velmi stručně, nebudou existovat básně ani hudba a nebude se konat ve zdobené velké hale, ale v běžné kanceláři.

Potřebují svědci neoficiální obraz? Ne, jejich přítomnost je volitelná, protože od nich není vyžadováno malování v knize, ale nikdo vám nemůže zakázat, abyste do matriky přivedli dva nejlepší přátele..

Co se liší od slavnosti: klady a zápory


Mezi objektivní výhody zjednodušeného obřadu patří:

 • rozpočet, bude muset utratit výhradně za státní povinnost;
 • účinnost - pouze 15 minut a jste již ženatí;
 • možnost převést samotnou oslavu do jakéhokoli dne a zařídit registraci v terénu na krásném místě v přírodě, banket v útulné restauraci nebo jít na výlet;
 • nedostatek předpisů o vzhledu nebo dostupnosti příslušenství (můžete to udělat i bez prstenů);
 • absence obtíží s ubytováním hostů, pokud se vdáte mimo své rodné město;
 • neformálnost, pokud z nějakého důvodu nemáte rádi tradiční svatební shon.

Je však nemožné říci, že slavnostní obřad postrádá nevýhody:

 • mnoho novomanželů nemá dost dojemný okamžik, postup se zdá být příliš formální, zmačkaný, nezajímavý;
 • starší konzervativní příbuzní tuto možnost rozhodně neschválí;
 • a další známí mohou začít šeptat o důvodech neexistence velkolepé oslavy;
 • krásné tradice, dary, blahopřání - to vše bude také oříznuto, ale pouze pokud si neplánujete uspořádat oslavu pro přátele a příbuzné později.

Pokud chcete, aby všichni lidé ve vašem okolí viděli postup malování, událost byla obklopena slavnostním prostředím, hudbou, zaměstnanci rejstříku dělali hotové blahopřání a nevěsta a ženich vypadali jako na obrázku, je lepší zvolit slavnostní variantu.

Pokud dáváte přednost teplým slovům od blízkých než od cizinců, nechcete formality, neberte si matriční úřad jako místo, kde se můžete upřímně bavit, nebo jen šetříte peníze a čas, pak je vaše volba zjednodušeným postupem.

Jaká je matrika?

Na rozdíl od obřadu se taková registrace neuskutečňuje v zdobené místnosti, ale v běžné kanceláři, a přesněji připomíná obchodní dohodu:

 1. Pár dorazí v určený čas a dá zaměstnanci pas;
 2. Zkontroluje relevantnost údajů a vytiskne formulář s aktem registrace - zvláštní dokument s jedinečným číslem, který bude uložen v matrice;
 3. Poté se v některých jednotkách uskuteční krátká gratulační řeč;
 4. Nevěsta a ženich jsou požádáni o souhlas. Je-li odpověď ano, vloží se razítko do obou pasů a do registračního formuláře. Nevěsty, které změní své příjmení, získají na první straně pasu další známku - že dokument musí být vyměněn do jednoho měsíce;
 5. Dále musíte do registrační knihy připojit podpis: vedoucí matričního úřadu - na formuláři a novomanželé;
 6. Novomanželé získají připravený oddací list a své pasy.


Tím je registrace ukončena a zbytek oslavy již není regulován, ale je veden mimo matriční úřad.

Dokumenty

Pro samotný obraz potřebujete pouze pasy. Pro případ, že si můžete přinést kopii dokladu o zaplacení státní daně, ale jelikož jste ji již při podání přihlásili, nebudete ji potřebovat..

Obřad je naplánován na bezplatné datum, měsíc po podání žádosti. V případě potřeby lze tuto lhůtu prodloužit na dva měsíce.

Obvykle se jedná o dny od čtvrtka do neděle - nejméně zaneprázdnění v matričních úřadech. Je-li to nutné, nebo zvolíte datum na několik měsíců, můžete se dohodnout na jiném dni.

Náklady


Samotný postup malování je zdarma, ale musíte zaplatit státní poplatek 350 rublů. A zaplatíte to jednou, za pár, a ne každý zvlášť.

Poplatek se platí předem v pobočce Sberbank nebo online kartou. Potvrzení je součástí balíčku dokumentů, které musí být přiloženy k žádosti. Není nutné ho přenést na samotný obraz.

Existuje rozdíl v použití?

Legálně neoficiální obřad se neliší od slavnosti. Také podáte žádost a balíček nezbytných dokumentů. Formulář žádosti se vydává v kanceláři rejstříku nebo se nachází a tiskne z internetu.

Formulář musí být vyplněn modrým nebo černým perem, čitelně a přesně. Chyby v údajích povedou ke skutečnosti, že jsou dokumenty zneplatněny a nuceny znovu projít celým postupem, což znamená ztrátu času.

Kromě žádosti obsahuje balíček dokumentů:

 • cestovní pasy nebo jiné identifikační doklady (vojenský průkaz, diplomatický pas, práva);
 • pro ty, kteří se opakovaně vdávají - doklad o zrušení předchozího manželství;
 • potvrzení o zaplacení poplatku ve výši 350 rublů (jeden za pár novomanželů);
 • je-li jeden z budoucích manželů mladší 18 let, pak doklad potvrzující možnost tohoto manželství (povolení rodičů nebo zákonných zástupců);
 • pokud jste vdaná za cizince, budete potřebovat vízum potvrzující legálnost pobytu v Ruské federaci, jakož i ověřený překlad dokumentů potvrzující, že neexistují žádné důvody, které by bránily vaší svatbě.

Prostřednictvím vládních služeb


Žádost můžete podat osobně ve vámi vybrané pobočce nebo online na webu Státních služeb. Chcete-li to provést, musíte se na ni zaregistrovat, vyberte kartu o vztazích a potom postupujte podle pokynů:

 • zvolit správný rejstřík;
 • čas schůzky;
 • zadejte osobní údaje;
 • platit státní povinnost.

Podání aplikace online vám umožňuje nahrávat po dobu šesti měsíců, ale neumožňuje si uvědomit, že jste si vybrali slavnostní ceremoniál. Proto, blíže k věci, stále musíte navštívit matriku a upozornit zaměstnance na zjednodušený obřad.

Veřejné služby online jsou nepřetržitě k dispozici, takže nezpůsobí problémy při podávání žádosti do rejstříku prostřednictvím internetu. Video popisuje, jak to provést:

Nouzové malování

Existují okolnosti, které vám umožňují urychlit zpracování vaší žádosti. V případě dokladů potvrzujících tyto okolnosti musíte malovat do 1 až 5 dnů po jejich předložení.

Máte nárok na urychlenou registraci, pokud:

 • nevěsta je těhotná (platí, pokud je lhůta delší než 10 týdnů, a pokud existuje osvědčení od gynekologa);
 • existuje nebezpečí pro život jednoho z budoucích manželů (vážné onemocnění nebo například smlouva v horkém místě);
 • jeden z novomanželů půjde na dlouhou služební cestu (diplomat, armáda, astronaut);
 • pár právě měl dítě (v tomto případě registrace manželství usnadňuje registraci otcovství).

Co si vzít na sebe?

Neexistují žádná přání ohledně vzhledu účastníků neautorizované registrace. Můžete přijít i v džínách a tričkách - tuto možnost si vyberou někteří novomanželé, kteří se objeví v matrice v tričkách s hravými nápisy, například „můj manžel“ nebo „moje žena“. Neformální oblečení vypadá neméně kreativní, ale s koketním závojem nebo identickými bílými košile s džínami.

Pokud se chystáte po sňatku vyfotografovat, měl by být vzhled ještě pečlivější. Nevěsta může nosit koktejlové šaty a jakákoli délka a barva jsou přijatelné. Více nestandardní snímek se ukáže, pokud si sbíráte sukni a halenku nebo dokonce kalhoty. A samozřejmě, dobrá stará příležitostná by byla skvělá volba..

Vlasy, doplňky, make-up mohou být naprosto jakékoli, v závislosti na vašem vkusu. Pokud se po registraci chystáte na výjezd nebo na jinou oslavu, nic vám nebrání přijít s úplnou přehlídkou, pokud ne, můžete to udělat s obyčejnou partou nebo ocasem.

Ženich si také může obléci úřední oblek i něco neformálnějšího. Soubor kalhot a košile bude vypadat skvěle, možná s dalším příslušenstvím - kravata, vesta, podvazky. Velmi stylový, ale zároveň, bunda s džíny vypadá snadno.

Atributy


Pokud jde o tradiční svatební atributy, neexistují žádná pravidla. Můžete si vyměnit prsteny, ale s největší pravděpodobností na to nebudete mít dost času přímo ve své kanceláři. Nic však nebrání tomu, aby byl tento rituál proveden později, již opouští kancelář nebo dokonce na večerní večeři.

Schopnost pořizovat fotografie a videa je nejlépe objasněna u zaměstnanců konkrétní jednotky předem. Obvykle to není zakázáno, ale je lepší si být jistý, protože v některých matričních úřadech se nikdo kromě nevěsty a ženicha nemůže zúčastnit obřadu.

Pokud bylo možné se na střelbě dohodnout, je tato důležitá odpovědnost obvykle svěřena svědkovi nebo svědkovi.

Okamžik narození nové rodiny je jednou z hlavních událostí v životě srdcí v lásce. A není tak důležité, jak je manželství registrováno, pouze ty pocity, které novomanželé zažívají v této slavnostní chvíli, jsou významné. Fotografie vám pomohou udržet krásné okamžiky:

Užitečné video

Většina z nás je zvyklá na svatební scénář ve formě slavnostního obřadu a slavnostní hostiny po něm. Málokdo proto ví, jak k neúmyslné registraci manželství dochází v matrice. Podrobnosti o tom řeknou videu:

Závěr

Moderní novomanželé se stále více pokoušejí vyjádřit jedinečný příběh svého páru na svatebním obřadu a odmítají jeden nebo druhý tradiční prvek, včetně slavnostní registrace v matrice. Neochota klasické hlučné oslavy, nechuť k formálním institucím, postoj k tradičním rituálům jako plýtvání penězi - existuje mnoho důvodů, proč si nevěsta a ženich volí zjednodušený postup. Se správným přístupem, i když tak krátkou, může být registrace firmy dojemným okamžikem, který si budete s úsměvem pamatovat po mnoho let.

Svatební večerní šaty

Za poslední den si šaty vybralo 31 lidí

Byli jste pozváni na svatbu pro příbuzné nebo přátele? V tomto případě musíte koupit svatební šaty na svatbu. Na portálu Wedding.RF najdete ty nejlepší nabídky od salonů večerních a svatebních šatů v Moskvě. Dnes módní návrháři nabízejí mnoho modelů šatů různých stylů, mezi nimiž si může dívka s jakoukoli postavou zvolit vhodný výstroj.

TOP Populární večerní šaty

Šaty pro družičky a hosty - široký výběr!

Salony večerních a svatebních šatů se nyní shromažďují na jednom místě. Abyste si mohli vybrat šaty pro družičky, nemusíte nakupovat. Široká škála oblečení v salonech prezentovaných na našem portálu zaručí, že budeme užiteční. Poté, co se rozhodnete pro model, zbývá jen navštívit salon pro vyzkoušení a nákup.

V našem katalogu - kolekce nejstabilnějších a nejoriginálnějších večerních šatů na svatbu. Mezi prezentovaným oblečením ruských i zahraničních značek si můžete vybrat ten pravý pro jakoukoli oslavu jakékoli cenové kategorie. Od ekonomické třídy po exkluzivní modely. Stojí za to koupit si večerní šaty na svatbu, i když jen proto, že ji lze nosit i na jiné svátky: výročí, narozeniny, firemní večírky, existuje mnoho dalších důvodů!

Svatební a večerní šaty uvedené v katalogu zdůrazňují slavnost akce a umožní vám být v centru pozornosti. Stylové a levné, pohodlné a praktické oblečení pro nevěstu, přítelkyně a příbuzné vám pomohou uspořádat oslavu na nejvyšší úrovni. Výběr oblečení a doplňků, vytvoření stylového obrazu je velmi zodpovědná a delikátní záležitost. Takže to svěřte svým odborníkům. Salóny vám pomohou vybrat vše, co potřebujete: večerní a svatební šaty, které jsou ideální pro jakýkoli typ postavy a splňují všechny požadavky. Vysoce kvalitní a pohodlné oblečení, ve kterém jste neodolatelní, budete chtít nosit znovu a znovu!

Jaká je nespravedlivá registrace manželství??

Moderní matriky v Moskvě a dalších městech nabízejí novomanželům dvě možnosti registrace vztahů: slavnostní a slavnostní ceremoniál. A pokud páry znají přinejmenším minimum informací o procesu registrace, pak se na registraci manželství bez obřadu vztahuje tajemství tajemství..

Tým svatebního portálu Svadebagolik.ru nabízí pochopení vlastností slavnostní nástěnné malby. Zjistíte, jak probíhá nestandardní registrace, a také se podělíme o tipy, jaké oblečení je pro takový obřad nejlepší..

Nástěnná malba v matrice: jaký obřad zvolit?

Po rozhodnutí o vytvoření rodiny bude muset každý pár projít přihláškou k matričnímu úřadu a oficiální registrací manželství. Milenci tedy informují stát o svých vážných úmyslech vůči sobě a také v případě rozvodu získají řadu práv a právní ochrany.

Jaká je slavnostní registrace manželství??

Při podání žádosti musí novomanželé zaplatit zavedenou státní povinnost. Nicméně při výběru obřadu bude pár muset platit za další služby.

Buďte připraveni zaplatit:

 • Pro fotografa matričního úřadu;
 • Pro filmaře matriky;
 • Pro služby orchestru;
 • Na pronájem brýlí;
 • Pro každou složku pro oddací list.

Některé matriční úřady v Rusku nabízejí nově razeným rodinám oslavu narození rodiny s ohňostrojem nebo sušenkami. Samozřejmě, za poplatek.

Hlavní výhodou obřadu je vzrušující okamžik vytvoření nově vytvořené rodiny. Novomanželům je adresována krásná slavnostní řeč a za jejich zády jsou nejbližší a nejdražší.

Nevhodná registrace manželství v matrice nenabízí výše uvedené položky. Poskytuje však párům příležitost ušetřit na obřadu peníze.

Jaká je nespravedlivá registrace manželství??

Pokud se chystáte registrovat v matrice bez oslavy, pamatujte, že tyto obřady se konají pouze v okresních úřadech. Ve svatebním paláci se všechny registrace konají slavnostně.

Registrace manželství bez slavnostní části je jakýmsi podpisem „smlouvy“. Nevěsta a ženich vložili své podpisy do občanského rejstříku a opustili matriční úřad jako rodina.

Vlastnosti obřadu:

 1. Než se ucházíte o neúmyslnou registraci manželství, vyplatí se předem rozhodnout o požadovaném termínu. Žádost lze podat až pět týdnů před lakováním;
 2. Registrace se zpravidla provádí ve všední dny: úterý, čtvrtek, pátek. Méně obyčejně, obřad může být držen v sobotu a neděli;
 3. Registrace manželského dne ve dne (nebo co nejdříve) je možná v několika případech:
  • Těhotenství (nezapomeňte na certifikát z prenatální kliniky);
  • Narození dítěte. K určení otcovství a zápisu otce do rodného listu dítěte je nezbytný oddací list;
  • Závažné problémy nebo ohrožení života jednoho z manželů;
  • Ostatní situace se posuzují jednotlivě podle zavedeného pořadí registrace manželství v matrice.
 4. Novomanželé platí pouze státní poplatky;
 5. Během zjednodušené registrace se nevyměňují žádné prsteny. Milovníci to mohou udělat sami po papírování;
 6. Nevhodná registrace manželství se zpravidla provádí bez svědků nebo hostů. V mnoha REGISTRAČNÍCH KANCELÁŘECH pozvaným prostě nebude povolen vstup do kanceláře, ani jim nebude dána příležitost poblahopřát páru. Chcete-li se vyhnout nepříjemnostem pro přátele a příbuzné, pozvěte je na oslavu po malování, a ne u matriky.
 7. Oficiální malba, ať už se jedná o slavnostní nebo slavnostní obřad, se provádí pouze za přítomnosti obou stran. V žádném případě není manželství povoleno na základě plné moci nebo v nepřítomnosti ženicha / nevěsty.

Zjednodušený obřad je zvláště důležitý, pokud mladí nechtějí velkolepou svatbu, očekávají, že ušetří rodinný rozpočet nebo naplánují krásný obřad.

Co nosit pro novomanžele k registraci manželství bez svatby?

Přestože slavnostní obraz nevyžaduje pár tradičních svatebních šatů, stojí za zvážení správného vzhledu. Koneckonců, pravděpodobně budete chtít udělat pár nezapomenutelných obrázků, které nebude trapné ukázat přátelům, a poté - dětem.

Články O Neplodnosti