Hlavní Bolest

Jak otěhotnět - 4 nejlepší způsoby, jak porodit dívku

Od pradávna ženy hledaly různé způsoby, jak otěhotnět: vynalezly speciální kalendáře, vypočtené dny a měsíce početí, sledovaly diety a dokonce prováděly hrozné magické rituály. Některé z těchto technik přežily dodnes a aktivně je používají manželské páry. Pokud se vaše matka chce porodit dívce, neměli byste se spoléhat na vůli náhody, ale je lepší vyzkoušet některé z níže uvedených metod. Přestože neposkytují 100% záruku, jsou stále testovány po staletí a jsou zcela bezpečné, takže to můžete zkusit.

Faktory ovlivňující pohlaví dítěte

Pohlaví nenarozeného dítěte závisí na mnoha faktorech, stačí si vzpomenout na hodiny biologie ve škole. V každé buňce lidského těla je jádro, kde se nachází genetická informace (DNA). Všechny charakteristické rysy člověka, konkrétně barva očí, vlasů, složení těla, pohlaví atd., Závisí na sadě genů a chromozomů. Pro ženy a muže je tato sada jiná.

Jedna buňka obsahuje 23 párů chromozomů, z nichž 22 je stejných (XX). Struktura 23. se liší v závislosti na pohlaví: ženy - XX, muži - XY. Párová sada chromozomů je přítomna ve všech buňkách a pouze ve vejcích a spermatu je sada single. Během vytváření zárodečných buněk se oddělené sady oddělí..

Zejména je ve vejcích 23 samostatných chromozomů, posledním bude X. Opět platí, že 23 chromozomů má spermie, ale poslední může být X a Y, protože jejich počet je stejný. Ze sady spermií, které dokázaly oplodnit vajíčko a které se následně objeví - chlapec nebo dívka, tj. Y nebo X.

Pokud předpokládáme, že všechna sperma mají stejné vlastnosti, pak by byla schopnost otěhotnět dítě určitého pohlaví nejméně 50%. Faktem však je, že u mužů se buňky liší v chování. Například buňky Y-spermatu se pohybují rychle, ale nejsou životaschopné, a naopak, aktivita X-spermatu je nízká, ale lépe snášejí vliv prostředí ženského reprodukčního systému žen..

Jaký pohlaví bude mít nenarozené dítě přímý vliv na několik faktorů:

 1. Koncepční čas. Již bylo řečeno, že spermie se liší v životaschopnosti a úrovni aktivity, to znamená: Y - rychle se pohybujte a brzy také zemřete, X - pomaleji, ale mnohem odolnější. Je známo, že spermie mohou žít v ženském těle až 7 dní. Během pohlavního styku, během ovulace je vajíčko oplodněno rychlým spermatem (Y). Pokud však byl akt po ovulaci, je šance na přežití spermií zvýšena (X). Proto můžeme dojít k závěru, že pokud chcete otěhotnět, musíte mít pohlavní styk 2-3 dny před ovulací.
 2. Pózujte během pohlavního styku. Pokud penis hluboko pronikne, vzdálenost k vajíčku se výrazně sníží, v tomto případě má spermie Y více příležitostí. Při malém průniku se naopak vzdálenost, kterou sperma musí překonat, zvětšuje. Vysoká pravděpodobnost oplodnění spermií X, protože pouze silné přežít.
 3. Počet sexuálních činů. Pokud se pohlavní styk vyskytuje pravidelně, pak s největší pravděpodobností to bude ve vajíčku spermie Y, protože existuje vysoká šance, že se pohlavní styk shoduje se dnem ovulace. Pokud je pohlavní styk mezi manželi vzácný, bude možnost těhotenství s dívkou vyšší, protože životaschopnější X-spermie přežijí před ovulací.

1 způsob. Představte si dívku podle Shetles

Tato metoda početí dítěte určitého pohlaví, vyvinutá vědcem Landrum Shetlesem, je založena na rozdílech v aktivitě spermií a vitalitě. Mužské zárodečné buňky nesou dva typy chromozomů: X a Y. První spermatozoa, těžké, pomalé, ale silné a stabilní, tvoří ženské embryo, když se kombinují s vejcem. Druhým, lehkým, svižným a mobilním, ale slabým, je mužský plod. Koncepce koncepce Shetles je pomoci X-pulsům dostat se k vajíčku a eliminovat tak konkurenty - Y-spermie.

Aby mohla žena používat metodu Shetles, musí přesně znát svůj menstruační cyklus. Je důležité určit den ovulace. Chcete-li to provést, můžete měřit bazální teplotu denně a sestavit graf podle údajů. Za účelem otěhotnění by sexuální styk po menstruaci měl být každý den a musí být zastaven tři dny před ovulací nebo začít používat kondomy. Trvalé buňky X-spermatu tedy budou číhat v ženských pohlavních orgánech tři dny, čekají na vajíčko, a slabé Y-pulci již zemřou v době ovulace.

2 způsoby. Koncepce dívky podle tabulky čísel párů

Můžete zkusit naplánovat dívku podle speciální tabulky. V této tabulce musíte vypočítat počet párů. Na vodorovné lince je měsíc, ve kterém se muž narodil, ve svislém sloupci - měsíc, ve kterém se žena narodila. Číslo v průsečíku měsíců je číslo páru. Předpokládejme například, že se žena narodila v květnu a muž v březnu. Jejich počet je 9.

Dále musíte jít do tabulky pod tabulkou a podívat se na počet párů, ve kterém měsíci je největší a nejpravděpodobnější těhotenství dívka. Věnujte pozornost nejhlubším výkyvům v tabulce. Například pár s číslem 9, je lepší pokusit se o dceru v květnu, a v prosinci byste neměli ani zkusit.

3 způsoby. Porodte dívku krví

Například pár plánoval otěhotnět v březnu. Žena má 24 let, narodila se v listopadu. Muž je 25 let, jeho měsícem narození je srpen. Věk budoucí matky by měl být dělen čtyřmi a věk otce 3. 3. Vycházejí čísla 6,5 ​​a 8,3. Nejedná se však o konečné hodnoty, protože od data narození matky do početí, tj. Od listopadu do března, dalších pět měsíců. Také od narození jeho otce do března, osm měsíců. Z čísel 6.5 a 8.3 je třeba vzít zbytky, konkrétně čísla 5 a 3, a přidat k nim počet měsíců od narození rodičů po početí. K číslu 5 se přidá pět a číslo 3 se přidá k číslu 3. Ukázalo se, že krevní věk je 10 pro matku a 11 pro otce. Ženská krev je mladší, což znamená, že tato rodina bude schopná otěhotnět v březnu. Obecně je tato metoda pro všechny, kteří mají rádi matematiku, ale velmi propracovaná, ale efektivní.

4 způsob. Koncepce dívky podle kalendáře věku matky

Nejlepší čas pro otěhotnění lze určit z kalendáře věku matky. Je to velmi snadné. Žena musí najít svůj věk v prvním sloupci tabulky. Pokud má například matka 23 let, pak jsou pro plánování její dcery optimální březen, červen, srpen a prosinec.

Strava pro početí dívek

Správně, racionálně vybraná výživa hraje překvapivě velmi významnou roli v pojetí dítěte určitého pohlaví. Chcete-li získat dítě s vysokou pravděpodobností, musíte do denní nabídky zahrnout potraviny bohaté na hořčík a vápník. Sůl a cukr je však žádoucí omezit. Kromě toho by ve stravě potenciální matky měla být:

 • Libové maso, ale malá kuřecí vejce.
 • Neomezené ryby a mořské plody.
 • Různé obiloviny.
 • Mléko, tvaroh, jogurty, kefír, zakysaná smetana, smetana.
 • Chléb, pečivo bez droždí.
 • Čerstvé ovoce a zelenina, bobule.
 • Sušené ovoce a ořechy.
 • Čaj, káva v malém množství, kakao, minerální voda.
 • Zlato, jam.

Žena, která chce porodit dívku, by měla být ze svého denního menu odstraněna:

 1. uzené maso, uzeniny a šunka, smažené maso;
 2. konzervované ryby, suché a sušené ryby;
 3. smažené brambory, konzervovaná nebo sušená zelenina a ovoce;
 4. pečivo, krémové cukrovinky, zmrzlina;
 5. solené ořechy a sušené ovoce;
 6. sycené nápoje, nepřirozené práškové šťávy;
 7. máslo, sýr, margarín;
 8. soda a kvasnice.

Kalendář koncepce dívka

Kalkulačka početí pomůže vypočítat kalendář nejvýhodnějších dnů pro početí dívky s ohledem na délku menstruačního cyklu..

Pohlaví nenarozeného dítěte nezávisí na umístění hvězd na obloze, nabídce budoucích rodičů ani na postoji při početí.

Je známo, že pohlaví nenarozeného dítěte závisí na tom, jaký typ spermatu oplodňuje vajíčko - nesoucí mužský chromozom Y nebo ženský chromozom X. Spermie „mužského“ pohlaví se zpravidla snáze a rychleji pohybují ve srovnání se „ženským“, ale jsou citlivější na vnější podmínky a nepříznivé účinky. Naopak spermatozoa „ženského“ sexu jsou méně mobilní, ale odolnější. Pokud tedy dojde k pohlavnímu styku v den ovulace nebo později, zvyšuje se pravděpodobnost porodu chlapce a pokud k pohlavnímu styku dochází dlouho před ovulací, zvyšuje se pravděpodobnost porodu dívky a snižuje se pravděpodobnost početí.

Odborníci se však domnívají, že spolehlivost této metody nepřesahuje 60%.

Je zkontrolováno samo. 5 způsobů, jak otěhotnět

Plánování početí dívky je oblíbenou atrakcí pro mnoho mladých rodičů. Máma a autorka telegramového kanálu „Každodenní život špatné matky“ Asya Yavits vyzkoušela všechny 100% metody sama. Zveřejňujeme výsledky tohoto zoufalého experimentu.

Chlapec nebo dívka: plánování a život

Tohle podruhé jsem opravdu chtěl dívku.

Nejprve jsme s manželem měli jednoho chlapce (3,5 roku) a chtěli jsme genderovou rozmanitost našich potomků. Za druhé, nějak se mi moc nelíbilo porod (protože se však krmím a nespím v noci a nemývám zadek 18krát denně). Takže jsem pochopil, že nám zbývá jen jeden pokus, a pak zavřu továrnu na výrobu dětí pod značkou „Yavits“ pro věčné snížení. Narození dívky obecně znamenalo plánování.

Proto jsem se rozhodl zkontrolovat si všechny populární způsoby genderového programování v pořádku.

Čínský kalendář

Tam, kde je těhotenství plánováno, existuje koncepční kalendář - v našem případě dívky. Na internetu je mnoho různých. Neprovádějte okamžitě závěr, že se jedná o nesmysl? Nebylo to marné, že jsem vystudoval matematickou školu - naučil jsem se ji přizpůsobit odpovědi, tak jsem si vybral stůl, jehož výsledek se sblížil s prvním dítětem. Toto:

25. zima

Pak to dala mé matce na kontrolu - obojí také vycházela. Inspiroval jsem se - jak je to jednoduché! A z nějakého důvodu jsem hodil dívky do stejné mateřské skupiny. 119 odpovědí. V 58 letech se to spojilo. Na 61 let - nesouhlasil.

A také jsme si pamatovali, že v přírodě existují například heterosexuální dvojčata. A jak mi řekl můj gynekolog: „Asyo, chápu všechny druhy ekošmeků a obecně, pokud to hned nefunguje. Když je manžel námořním kapitánem. Nebo studenti, jejichž rodiče jednou ročně odjeli na chatu. Ale pokud je vše v pořádku - jaký je sňatek, když znáte měsíc a dokonce i datum početí? “.

Co-co-s nejstarším citlivým spícím dítětem, to je co.

Obecně jsem se obrátil na následující pověry. to je, faktory - určitě.

Strava

K mému neštěstí jsem četl, že existuje studie o tom, že když má žena dietu bohatou na draslík a opravdu kalorickou, narodí se častěji chlapci. A pokud je nastávající matka jako „Ach, ne, proč potřebuji tento mastný salátový list, snědl jsem už tento měsíc“, pak za pár let počkejte na vaši poštu na cílenou reklamu na Elsinu kostýmy.

Samozřejmě nechci zhubnout, ale kvůli možnosti zachránit těhotenství nemůžete nic dělat. Mimochodem, ztratila 6 kilogramů.

Je samozřejmě zajímavé, jak tento zjevně starodávný mechanismus funguje - proč si hladové ženy počnou dívky a dobře nakrmené chlapce? Pointa je, že dívky obecně jedí méně? Možná v první rande. A pak jsme se jedli jen pro hladovění v zárodku.

To mi nestačilo - pokračoval jsem.

Dívka plánování pro ovulaci: kalkulačka

Metoda Dr. Shettles nám říká, že spermie s chromozomem X (dívky) jsou přežitelné, ale pomalejší než jejich protějšky s chromozomem Y (chlapci).

Když jsme hráli Indiány jako dítě, měl s tím můj bratr něco společného a nabídl mi titul „Pomalá stoletá želva“. Nebo „Wise unurur panter“ v politicky korektním překladu mé matky.

Jinými slovy, pro otěhotnění musíte použít kondomy pouze při samotné ovulaci a +/- pár dní. Protože spermie, které vstoupily do těla tři dny před ovulací, jsou rozděleny do dvou skupin podle pohlaví: „chlapci“ sprintují vpřed a umírají před odchodem vajíčka. A „dívky“ neuspěchaným tempem se tam prostě dostanou a budou čekat na ochraňované setkání. Nebo nebudou čekat, a pak bude možné tuto vzrušující hru zopakovat v dalším cyklu.

Ano, existují heretici, kteří provedli svůj výzkum na konci padesátých let, a považují vše, co bylo popsáno výše, za nesmysl. Ale musíte v něco věřit? Rozhodli jsme se to pozorovat a přesunuli se k další teorii ze sady Make a Girl.

No, kdo řekne, že plánování těhotenství pro dívku je nudné?

Úroveň stresu

Stále existuje studie, že pokud má matka (nebo otec; nebo obojí - kdokoli to rozumí) vysokou míru stresu, je pravděpodobnost, že bude mít holčičku, mnohem vyšší. Tato studie zkoumala statistiku narození dětí na ostrově Zakynthos (Řecko) po zemětřesení. A tak počet chlapů prudce klesl. Dobře, googloval jsem povodně, zemětřesení a další užitečné události a přemýšlel, kam mám jít tak dobře. Pak jsem si vzpomněl, že stačí sledovat novinky v televizi! Čiňte pokání, tohle - nemohl jsem to vydržet; Myslel jsem - a rozhodl jsem se obrátit na poslední čip.

Malý sex

Takové doporučení jsem našel. Pokud člověk nemá sex v jakékoli formě po dlouhou dobu (přímo na dlouhou dobu, déle než měsíc), pak znovu: křehké spermie s chromozomem Y (chlapci) zemře s touhou a houževnatější, s X-chromozomem (dívky) bude čekat na sex a oplodnit stejné vejce.

Zjevně se jedná o nějaký druh prehistorické funkce válečného režimu: pokud existuje válka (a muži velmi zřídka vidí ženy), pak společnost potřebuje k reprodukci alespoň tolik dívek, kolik je možné.

Inspirovaný tímto logickým způsobem jsem běžel říct svému manželovi o něm, ale z nějakého důvodu řekl: „Víš, zdá se, že opravdu nepotřebujeme dívku.“.

Dobře. I bez této poslední metody se vše ukázalo v pořádku.

Tak to zkuste - není to tak obtížné, pokud chcete, jako já, porodit dívku?

Mimochodem, máme chlapce (3 měsíce). Chladný.

Pohlaví dítěte: jak si představit dívku? Vzácný sex a 4 další způsoby

Plánování a stanovení pohlaví - diagnostika před IVF a během těhotenství

Elena Zorina Gynekologka, vedoucí ženské kliniky č. 6, Moskva

Pojetí dítěte je velký zázrak, svátost. Chci ale všechno vzít pod kontrolu a jakýmkoli způsobem naplánovat pohlaví budoucího dítěte, i když ne zcela vědecké. Co potřebujete vědět pro ty, kteří sní o tom, že mají dceru? Zde je pět způsobů, jak si představit dívku - vědecké a ne příliš.

Při ovulaci?

Metodu výběru pohlaví nenarozeného dítěte v závislosti na fázích ovulace vyvinuli američtí vědci Lendram Shetles a David Roervik. Do procesu jsou zapojeny spermie a vajíčko. Jedna polovina spermatu nese ženský X chromozom, druhý samec - Y. Vejce vždy obsahuje X chromozom. V důsledku jejich sloučení se získá dívka (XX) nebo chlapec (XY). Sperma s chromozomem Y jsou mobilnější a nejdřív se dostanou do vajíčka. Když se však dostanou do kyselého prostředí vagíny, umírají mnohem rychleji a připravují cestu pro stabilnější formu chromozomů..

Čím blíže je den ovulace, tím vyšší je pravděpodobnost přežití Y-chromozomů. To je důvod, proč lékaři doporučují pár sní o dceři, aby měli koncepci nejpozději dva až tři dny před ovulací, protože prostředí v pochvě je v tomto okamžiku kyselejší. Mělká penetrace při pohlavním styku opět přispívá k vzhledu dívky.

Chcete-li určit dny ovulace, můžete udržovat graf bazální teploty po dobu dvou až tří měsíců nebo použít speciální testy, které se prodávají v lékárnách. Jsou to tři typy: testovací proužky s činidlem, tabletové testy - plastové pouzdra s oknem, inkoustové. Nejúspornější je první možnost. Nejspolehlivější a nejpohodlnější je třetí. Ale jeho cena je mnohem vyšší.

Tuto metodu podpořil vědec J. Martin Young. Nedoporučuje otěhotnět dítě později než 24 hodin po ovulaci, což vysvětluje stárnutím vajíčka, zvýšenou pravděpodobností potratu a vrozenými vadami.

Věk muže a ženy

Věk páru, který se chystá mít dítě, je také důležitý. Po určité době má každá osoba geneticky určenou restrukturalizaci těla: u žen - každé tři roky, u mužů - každé čtyři roky. Vydělíme-li věk ženy třemi, muži čtyřmi, je nutné výsledky porovnat. Pohlaví dítěte ovlivní rodič, jehož tělo bylo naposledy aktualizováno..

Britští vědci také doporučují věnovat pozornost poměru věku manželky a manžela. V rodinách, kde je manželka starší, jsou prvorozené častěji dcery.

Strava pro početí dívek

Skupina vědců z Missourské univerzity zjistila, že pohlaví dítěte je přímo ovlivněno výživou nastávající matky během menstruačního cyklu, který předchází početí. Aby se zvýšila pravděpodobnost narození dívky, měla by mít žena v těle dostatek vápníku a hořčíku.

Tyto prvky jsou obsaženy v kávě, čaji, minerální klidné vodě s draslíkem. Doporučujeme neomezené množství ryb, pečiva, ale bez soli a droždí. Lilek, řepa, mrkev, okurky, cibule. Čerstvé ovoce, sušené ovoce, přírodní šťávy. Cukr, med, džem, vejce (bílkoviny). Maso a brambory by měly být minimalizovány. Vlašské ořechy, lískové ořechy, mandle, arašídy, zelené fazole, olivy, kukuřice, rajčata, melouny budou muset být vyloučeny.

Pojetí přísně ve vědě

Většina odborníků je velmi skeptická ohledně mnoha metod plánování pohlaví dítěte. Jedinou stoprocentní pracovní metodou plánování pohlaví dítěte je preimplantační genetická diagnostika (PDH). Používá se však pouze pro oplodnění in vitro (IVF) ze zdravotních důvodů, pokud existuje riziko přenosu nemoci spojené s pohlavím z rodičů.

Ve speciální nádobě je vajíčko oplodněno spermatem. O několik dní později je již známo, kdo se narodí. Současně bude embryo zkontrolováno na patologické nálezy..

Mnoho budoucích i potenciálních rodičů má otázku: proč neplánovat pohlaví dítěte, pokud existuje taková příležitost? Ale v mnoha zemích je PDH bez lékařského důvodu považována za neetickou.

Cvičení a metoda třídění spermií. V odstředivce nebo filtrací se chromozomy X oddělí od Y. Poté se provede umělé oplodnění nebo IVF. K tomu však potřebujeme lékařské indikace.

Pohlaví dítěte lze určit invazivní diagnostikou. Provádí ji ženy patřící do vysoce rizikové skupiny pro chromozomální abnormality plodu: chorionická biopsie, amniocentéza, kordocentéza. Od 7 týdnů těhotenství v mateřské krvi lze také stanovit fetální DNA bez plodu. To vám umožní diagnostikovat chromozomální patologii plodu a zjistit pohlaví. Postup je neinvazivní, účinnost - 97%.

Intimní otázka

Existuje verze: čím méně pár má sex, tím pravděpodobnější je narození dívky. Z vědeckého hlediska je to vysvětleno následovně. Pokud spermie nejsou vylučovány po dlouhou dobu (asi měsíc), vytvářejí se protilátky proti spermatozoím obsahující Y chromozomy. Spermaty spojené s X jsou s větší pravděpodobností oplodněny vajíčko, aby porodily dívku.

V případě lékařských otázek se nejprve poraďte s lékařem.

Jak si představit dívku

Mnoho párů ihned po vytvoření rodiny se snaží naplánovat pohlaví nenarozeného dítěte, protože studovalo mnoho literatury při hledání účinných tipů. V dnešním článku jsme se rozhodli odhalit některá tajemství, jak otěhotnět, a doporučit několik „ověřených“ metod. Náhoda nebo ne - ale mnoho párů poznamenalo, že se uchýlili k těmto tipům a stali se rodiči dcery. Je na vás, abyste poslouchali níže uvedená doporučení nebo ne, ale můžete a měli byste si článek přečíst, i když pouze pro obecný vývoj.

Začněme tedy pochopením otázky, co určuje pohlaví budoucího dítěte.

Není žádným tajemstvím, že sex je určován speciálními chromozomy - X a Y, přičemž ženy jsou vybaveny dvěma identickými chromozomy, XX a muži se dvěma různými chromozomy, XY. Na základě toho dítě dostává chromozom X od matky a buď od X nebo Y od otce. To znamená, že sperma otce nese různé chromozomy a vajíčko může oplodnit pouze jeden. Proto, aby bylo možné získat dceru, je nutné, aby spermie s chromozomem X otce oplodnily vejce.

A aby se sen přiblížil realitě, můžete použít následující metody a metody:

Koncepce dívky pomocí kalendáře

Pro rodiče, kteří plánují pohlaví nenarozeného dítěte, existuje zvláštní tabulka, podle které můžete vypočítat pohlaví dítěte v závislosti na věku budoucí matky a měsíci početí dítěte. Tato tabulka se nazývá „Čínský kalendář početí dětí“ a je k dispozici na mnoha internetových zdrojích..

Jak otěhotnět dívku krví. Pokud pár sní o narození dcery, můžete zkusit dívku otěhotnět krví. Metoda plánování dítěte je založena na cyklické obnově krve u budoucích rodičů. Podle některých zdrojů je překvapivě procento náhod v případě plánování dítěte metodou „krví“ poměrně vysoké. A skutečnost, že provádění jednoduchých výpočtů pro převedení této metody do praxe, není vůbec obtížná. Zajímá vás, jak otěhotnět dívku krví? Pak jen spočítejte, jehož krev je „mladší“: je prokázáno, že krev je v lidském těle pravidelně aktualizována - u žen každé 3 roky, u mužů - každé čtyři roky. Ale: při výpočtech byste také měli vzít v úvahu možné velké ztráty krve, ke kterým v životě došlo - operace, porod, krevní transfuze.

Efektivní způsoby plánování sexu vašeho dítěte

Vzhled v rodině dítěte je důležitou událostí pro každý pár. Proto stále více rodin plánuje těhotenství: podrobuje se lékařské prohlídce, bere vitamínové komplexy a také plánuje pohlaví dítěte, zejména pokud plánované těhotenství není první a manželský pár chce mít zejména dítě určitého pohlaví. Jak dokazuje medicína a výsledek mnoha párů, existují určité způsoby, jak naplánovat dítě určitého pohlaví. V současné době je populární několik základních metod plánování pohlaví dítěte, zvážíme každou z dostupných možností a zjistíme, jak si můžete naplánovat pohlaví dítěte předem..

Metoda výpočtu ovulace při plánování pohlaví dítěte

Vědci prokázali, že spermie nesoucí samčí gamety jsou mobilnější a rychlejší. Žijí však v ženských pohlavních orgánech na krátkou dobu, v průměru jsou to 2-3 dny. Stejné buňky, které mají ženské chromozomy, se mohou pohybovat mnohem pomaleji. Jejich přežití v takovém prostředí je však až jeden týden. Pokud tedy chcete porodit chlapce, stojí za to mít sexuální kontakt co nejblíže ke dni ovulace nebo ke dni ovulace. Pojetí dívky znamená intimitu asi týden před odhadovaným datem opuštění vajíčka. Pro plánování této metody je nutné vypočítat datum ovulace.

Použití starověké čínské tabulky pro plánování pohlaví dítěte

Aby bylo možné takto plánovat pohlaví nenarozeného dítěte, je zapotřebí věk budoucí matky a měsíc, ve kterém je těhotenství plánováno. Dále v tabulce určete měsíce, ve kterých chcete otěhotnět dítě požadovaného pohlaví. To je, že musíte mít nechráněný sex.

Někteří lékaři však o této technice nevěří..

To vše kvůli skutečnosti, že pohlaví nenarozeného dítěte závisí výhradně na muži. Tato metoda má však ve většině případů pozitivní recenze. Páry poznamenávají, že díky počtu se jim podařilo porodit požadovaného syna nebo dceru.

Japonské plánování pohlaví

Pro plánování pohlaví nenarozeného dítěte můžete použít také japonskou metodu, která je také uvedena v tabulce, která se skládá ze dvou částí. Jeden z nich uvádí údaje o měsíci narození budoucího otce a budoucí matky. Chcete-li vypočítat, musíte najít buňky s měsíci narození a nakreslit z nich přímé čáry. Na průsečíku hodnot můžete vidět číslo.

Nalezené číslo je rozhodující a vypočteno pro druhou tabulku.
V horním rozsahu vyhledejte výsledné číslo. Pak jděte dolů a určete, které měsíce pravděpodobně počnou chlapce nebo dívku. Pravděpodobnost, že bude mít dítě správného pohlaví, je uvedena ***** Nyní vyhledejte číslo získané v následující tabulce a podívejte se na měsíc, ve kterém je pravděpodobnost, že bude mít dítě správného pohlaví největší.

Čím větší *****, tím vyšší je pravděpodobnost početí dívky nebo chlapce. Na tomto základě naplánujte dítě v určitém měsíci. Tato metoda však není stoprocentně spolehlivá..

Jak naplánovat pohlaví dítěte pro obnovu krevních skupin

Stále existuje způsob, jak naplánovat pohlaví dítěte podle krevní skupiny budoucích rodičů. Je tedy známo, že mužská krev se obnovuje každé čtyři roky. Zatímco u žen se krev obnovuje každé tři roky. Evropští lékaři říkají, že jejichž krev je „čerstvější“ než muž nebo žena, narodí se dítě stejného pohlaví. Aby bylo možné naplánovat určité pohlaví, je nutné vydělit věk budoucího otce číslem 4, totéž se musí udělat věkem budoucí matky, ale věk se musí vydělit 3. Po obdržení výsledku musíte porovnat čísla. Kdokoli s menším zbytkem po rozdělení této krve bude považován za čerstvější. V souladu s tím se narodí mužské nebo ženské dítě. Uveďme příklad, takže budoucí otec je 30 let, budoucí matka má 28 let, vypočítáme:
Muž - 30 ÷ 4 = 7,5
Žena - 28 ÷ 3 = 9,3
V uvedeném konkrétním příkladu by pár měl mít chlapce. U této metody výpočtu je třeba vzít v úvahu takové skutečnosti, jako jsou: krevní transfúze, darování, závažná operace nebo porod.

Jakákoli ztráta krve však vede ke skutečnosti, že proces obnovy krve je posunut a výsledky nemusí být spolehlivé..

Existuje další příklad plánování dítěte určitého pohlaví pro skupinu rodičů a jejich faktor Rh. Podstata této metody spočívá v tom, že určitá kombinace krevních skupin ovlivňuje pohlaví nenarozeného dítěte. V závislosti na kombinaci krevních skupin rodičů se objevuje určitá pravděpodobnost výskytu dívky nebo chlapce. Existují různé kombinace krevních skupin, takže pokud má matka první krevní skupinu a otec má první nebo třetí, je pravděpodobnější, že se narodí samice. Ve dvou dalších případech existuje větší šance porodit chlapce. Pokud nastávající matka má druhou krevní skupinu, musí si vybrat partnera se stejnou nebo čtvrtou skupinou, aby porodila dívku. Ženy s třetí krevní skupinou mohou porodit dívku, pokud otec dítěte má první krevní skupinu atd..
Totéž lze říci o nastávající matce se čtvrtou krevní skupinou, která se může stát matkou dívky - pokud otec dítěte má druhou krevní skupinu.
Rovněž by se měly brát v úvahu faktory Rhesus budoucích rodičů, které mohou také ovlivnit pravděpodobnost plánování dítěte určitého pohlaví. Pokud tedy oba rodiče mají pozitivní nebo negativní Rh, pravděpodobně se narodí ženské dítě. Pokud Rh faktory nejsou stejné, měli byste počkat, až se chlapec objeví.

Stojí za zvážení, že většina hodnocení mladých rodičů naznačuje nespolehlivost popsané metody, ačkoli jsou vědecky odůvodněné, je vždy pravděpodobné, že dosáhnou úplně jiného výsledku..

Kromě toho lze poznamenat, že bez ohledu na krevní typ v mnoha rodinách existují heterosexuální děti, je to způsobeno jinými faktory, které také ovlivňují pohlaví dítěte, například den početí dítěte, jeho blízkost ke dni ovulace.

Tato metoda vám tedy neumožňuje naplánovat pohlaví dítěte, kolik vědět, jaké pohlaví je s největší pravděpodobností vaše dítě.

Soulad s „francouzskou stravou“

Vědci z Francie zjistili, že výživa budoucích rodičů hraje velkou roli při plánování a narození dítěte určitého pohlaví. Experimenty provedené vědci potvrdili, že v asi 80% případů může dieta pomoci rodičům pochopit dítě správného pohlaví. Během experimentů byly vyvinuty dvě speciální diety, které obsahují speciální sadu produktů nezbytných pro početí dítěte určitého pohlaví.

Aby se dívka objevila v rodině, musí nastávající matka dodržovat dietu mléka, tzn. konzumují velké množství sýrů, kefíru a zakysané smetany, tj. Konzumujte potraviny s vysokým obsahem vápníku a hořčíku. Namísto masových pokrmů je lepší dát přednost zelenině, jako jsou: okurky, rajčata, zelený salát, paprika, lilek a zelí.

Podrobná výživa pro plánování dívky je následující:

 1. Mléko a mléčné výrobky: mléko, kefír, čerstvá zakysaná smetana, jogurt, tvaroh, tvaroh, glazovaná tvaroh, smetanový sýr, nesolený sýr.
 2. Masné výrobky: vařené maso s minimálním obsahem soli: hovězí, telecí, vepřové, kuřecí.
 3. Ryby a mořské plody: říční a mořské vařené ryby, krevety, krabi.
 4. Vejce: všechna jídla na bázi vajec (žloutky).
 5. Obiloviny: rýže, proso krupice.
 6. Chléb a moučné výrobky: všechny druhy chleba, sušenky, těstoviny, všechny druhy pečení bez soli a kvasnic.
 7. Zelenina: lilek, okurky, hlávkový salát, česnek, fazole, paprika, cibule, hrášek, chřest ředkvičky, mrkev, houby, hlávkový salát, zelená cibule, vařená rajčata, čerstvá a konzervovaná zelenina.
 8. Ovoce a bobule: jablka, hrušky, hrozny, maliny, jahody, citrusová šťáva, grapefruity, citrony, mango, kdoule.
 9. Nápoje: velmi slabá káva nebo kakao, čaj, čokoláda, minerální voda vápenatá.
 10. Sušené ovoce a ořechy: mandle, vlašské ořechy, lískové ořechy, nesolené arašídy, rozinky.
 11. Různé: med, džem, želé, cukr, koření, koření, vonné byliny, želatina, hořčice, hříbky, máslo nebo margarín bez soli.

Pár, který chce otěhotnět, by neměl zneužívat silnou kávu, čaj, sodovky, pivo, ovocné šťávy v konzervách. Omezte příjem soleného sušeného ovoce, uzeného, ​​sušeného nebo soleného ryb, konzervovaných ryb v marinádě. Spotřeba tmavé a mléčné čokolády, soli, česneku, okurek, oliv, solanky, marinády, hranolek, droždí, sody, kečupu, pikantní omáčky a jakéhokoli konzervovaného jídla, je také lepší ji během plánování krájet nebo zcela vyloučit.

Aby pár naplánoval narození chlapce, musíte jíst jídlo s velkým množstvím iontů draslíku a sodíku a co nejméně iontů vápníku a hořčíku, které se nacházejí v bramborách, hubách a libovém masu, několik měsíců před pokusem o početí. Z ovoce, banánů, pomerančů, meruněk a třešní jsou perfektní, protože obsahují potřebné prvky v dostatečném množství.

Podrobná výživa pro plánování chlapce je následující:

 1. Mléko a mléčné výrobky: solený sýr, solené máslo a margarín, zmrzlina, solený tvaroh.
 2. Masné výrobky: všechny druhy masa a uzenin, drůbež, játra, párky, šunka, vařené vepřové maso, krk, uhličitan, želé maso.
 3. Ryby a mořské plody: ryby všech odrůd.
 4. Vejce: pouze protein.
 5. Obiloviny: pohanka, oves, krupice, perlička, ječmen.
 6. Chléb a moučné výrobky: všechny druhy chleba, sušenky, sušenky, sušenky, křupavé sušenky, cereálie, těstoviny.
 7. Zelenina: brambory, houby, artyčoky, petržel, bílé fazole, sušený hrášek, čočka, sója, kukuřice, olivy, avokádo, rajčata, řepa, zelí.
 8. Ovoce a bobule: ananas, meloun, feijoa, třešně, broskve, meruňky, banány, broskve, kdoule, tomel, angrešt, pomeranče.
 9. Nápoje: hořká čokoláda, čaj, káva, ovocná šťáva, Coca-Cola, víno, pivo, minerální vody s limonádou.
 10. Sušené ovoce: sušené švestky, sušené meruňky, data, fíky.
 11. Různé: džem, želé, dezerty, džem, med, cukr; tuky: margarín, rostlinné oleje; slanost: okurky, olivy; masový vývar: připravené vývary a polévky, marinády.
  Doporučuje se také solit více jídla a jíst konzervované potraviny a droždí.

Kromě toho stojí za to omezit spotřebu mléčných výrobků, sušeného ovoce a ořechů, čerstvé zeleniny a bylin, mořských plodů, vaječného žloutku, rýže, proso, mouky a cukrovinek.

Stojí za to říci, že moderní lékaři mají tendenci neuznávat francouzskou stravu, jak se říká, určitá strava nemá vliv na přidělení určitých chromozomů v mužských spermiích. Francouzští vědci však vysvětlují vliv výživy na pohlaví dítěte tím, že stopové prvky obsažené ve stravě ovlivňují biochemickou strukturu vajíčka, což usnadňuje pronikání spermií s párem XX nebo XY. Kromě toho se hormonální rovnováha, která ovlivňuje zárodečné buňky, v důsledku výživy výrazně nezmění..

Tak či onak, dočasné dodržování „francouzské stravy“ nepoškodí nastávající matku ani nenarozené dítě, protože nastávající matka po těhotenství může jíst, co chce..

Modlitba, aby počala chlapce

Věřící ve starých dobách, kteří nemají ponětí o moderních metodách plánování pohlaví dítěte, se často modlili ke Svatým, aby počali syna nebo dceru. Věda o účinných metodách plánování pohlaví dítěte se může stát nezbytnou modlitbou, ale naopak velmi nezbytnou pro početí zdravého dítěte. Abychom mohli otěhotnět jako chlapec, je nutné se modlit k mnichu Alexandrovi Svirskému..

Ikona svatého Rev. Alexandra Svirského

"Ó, posvátný anděl Země, ten, který nesl Boha a ctil Otce Alexandra, pokorného světce Nejsvětějšího, mnozí, kteří žijí ve tvé milosti, se k tobě s vírou a láskou obracejí." Zeptejte se nás, Boží služebníci (jména manželů), na dlouho očekávaný zázrak, nový život vašeho pohlaví. Přispějte k vašemu přímluvu, Božímu světci, vládci našeho světa. Kéž svatá církev Boží zůstane ve světě. Pro nás buďte milostivým zázračným pracovníkem za všech okolností a zármutků pomocníkem. Nenechte se stydět za naše modlitby, neopovrhujte svými skromnými modlitbami, ale před trůnem životodárné trojice stojte před námi, buďme milosrdní ve vesnicích královského veličenstva a přijde milost a odpuštění Boží. Amen".

Modlitba k otěhotnění dívky

Chcete-li se modlit, abyste si představili dívku, potřebujete pátek Velký mučedník Paraskeva.

Ikona svatého velkého mučedníka Paraskeva v pátek

Paraskevova modlitba za narození dívky nezahrnuje žádost o dítě samotné, měla by být přidána na konci, formulovaná podle mých vlastních slov. Modlitební test je tento:

"Ach, svatý a požehnaný mučedník Krista Paraskeva, krásné panny, chválili mučedníky, čistotu obrazu, velkorysé zrcadlo, moudré zázraky, víru křesťanského ochránce, modlářské lichotky žalobce, evangelium Božského ochránce, přikázání Pána, aby mi přinesl pokoj a požehnání Váš ženich Krista Boha, lehce se bavící, ozdobený čistou korunou panenství a mučednictví! Modlíme se za tebe, svatý mučedníku, buď smutnou ženou za nás vůči Kristu Bohu, se svými nejlaskavějšími očima se bavte. Můry All-Merciful One, s jeho očima slepý otvor k jeho očím, smí nás naše chomáče, tělesné a duchovní, osvobodit od nemoci; zapalte svými svatými modlitbami temnou temnotu, která vyšla z našich hříchů, požádejte Otce Světla o světlo milosti s naším oduševnělým a tělesným hřebenem; osvícte nás, zahaleni hříchy, světlem Boží milosti, ale pro vaše svaté modlitby bude upřímný pohled dán těm, kteří jsou bezbožní. Oh velký světce Boží!

Oh, statečná holka! Oh, silný mučedník Saint Paraskevo! Svými svatými modlitbami buďte naším pomocníkem pro hříšníky, přimlouvejte se a modlete se za prokleté a ostražité nedbalé hříšníky, urychlete naši pomoc, protože Esma je slabý. Modlitby Pána, čisté děvče, modlete se milosrdný, svatý mučedník, modlete se za ženicha, pannu Kristovu nevěstu, která pomáhala s vašimi modlitbami, ale temnota hříšného hojnosti, ve světle pravé víry a díla Božského, se podívejme na světlo věčného dne, nekončící, ve městě veselého Zároveň nyní jasně záříte slávou a nekonečným veselím, oslavujete a zpíváte se všemi nebeskými silami Tri-posvěcené jedno Božstvo, Otec a Syn a Duch svatý, nyní a vždy a vždy. Amen."

Oplodnění in vitro

Hlavní uznávanou lékařskou metodou plánování pohlaví nenarozeného dítěte před početí je oplodnění in vitro. V současné době je to nejúčinnější, byť nákladný (například jeden postup oplodnění in vitro bude stát od 100 do 300 tisíc rublů). Způsob výpočtu pohlaví nenarozeného dítěte. Nejčastěji se k tomu uchylují páry, které si nedokážou představit dítě samo o sobě, a také pokud existuje vysoká pravděpodobnost, že bude mít dítě s patologickým a vývojovým postižením. Během oplodnění in vitro doktoři extrahují několik vajíček, zatímco muž dodává svůj genetický materiál (spermie). Hnojení probíhá ve zvláštním příznivém prostředí, po kterém lékaři několik dní pěstují výsledné buňky a určují jejich sexuální predispozici. Dále odborníci vybírají pouze chlapce nebo výhradně dívky a transplantaci. Embrya jsou umístěna do děložní dutiny ženy, po které je připravena vydržet a porodit jedno nebo dvě děti. Taková manipulace často vyžaduje použití mnoha léků, a to také vyžaduje určité vybavení a profesionální laboratorní asistenty..

Slovanská metoda počítání pro početí dítěte s určitým pohlavím

Podle metodiky, pokud si pár přeje narození dívky, musí počkat ještě pár let a otěhotnět k tomu, aby se dítě narodilo jen pár dní v měsíci. Kromě toho můžete plánovat sex jiným způsobem, takže podle věku matky musíte přidat číslo měsíce početí, pokud skončíte sudým číslem, narodí se dívka, pokud je lichá - chlapec. Také pro početí každého pohlaví podle slovanského kalendáře: 11 dní chlapec, 12 dívek, 13 dívek, 14 chlapců, 15 dívek, 16 chlapců, 17 dívek. Od 18. do 21. dne se doporučuje zdržet se intimity, aby se potomci narodili zdravě. Po 21 dnech cyklu přichází čas bezpečné lásky. Další metodou plánování dítěte je věk matky. Pokud je věk zvláštní, například 27 let, je nejlepší naplánovat chlapce v sudých měsících: únor, duben, červen, srpen, říjen, prosinec. Pokud je věk matky dokonce naopak, nejpravděpodobnější je počátek chlapce v lednu, březnu, květnu, červenci, září, listopadu, to je podivně.
Je také důležité, v jakou denní dobu by se mělo plánování dítěte uskutečnit, takže středa, pátek a sobota se považují za příznivé pro narození dívky. Pondělí, úterý, čtvrtek zaručují početí chlapce. Pokud jde o neděli, v tento den se osud rozhodne sám, uhodnout, jaké pohlaví dítě nebude fungovat.

Měsíční nebo zodiacal sexuální plánování

Astrologové a někteří vědci poznamenávají, že účinnost této metody je na úrovni 80%. Podstatou této metody je, že Měsíc každých 2,5 dní prochází nezbytným ženským znakem, resp. Tím si můžete vybrat nejoptimálnější dny pro narození dívky. Nejprve zjistěte, ve kterém znamení zvěrokruhu Měsíc je v okamžiku, kdy se chystáte otěhotnět dítě. Když hvězda přechází podél znamení vody a Země, pak je pravděpodobnost narození dívky vysoká. Mezi takové příznaky patří Ryby, Kozoroh, Štír, Panna, Rak a Býk. Pokud je Měsíc v oblasti známek ohně a vzduchu, existuje vysoká pravděpodobnost početí chlapce. Mezi tyto hodnoty patří Blíženci, Vodnář, Leo a Váha, stejně jako Beran a Střelec.

Symboly a tipy pro plánování pohlaví dítěte

Lidová znamení: Aby bylo možné otěhotnět dítě s ženským pohlavím, doporučuje se pod polštář dát hřeben, zrcadlo, vlákna, točící se kolo. Tyto předměty by měly být v posteli nejen v době početí, ale také v průběhu menstruačního cyklu. K otěhotnění si můžete dát kalhoty a čepici, hřebíky nebo jakýkoli jiný mužský nástroj. Teď se to všechno zdá trochu divné, ale za starých časů těmto metodám důvěřovaly a uchýlily se k nim.

Existují i ​​jiné, méně spolehlivé a často nespolehlivé způsoby plánování dítěte, jako například návštěva léčitelů a věštců, kteří slibují určit pohlaví nenarozeného dítěte a pomoci porodit požadovaného syna nebo dceru. Neexistuje však žádná záruka, že vše půjde podle plánu a vaše očekávání nemusí být splněna..

V tomto článku jsme hovořili o tom, jak se vyrovnat s tím, že očekáváte dítě nežádoucího pohlaví.

Každou z výše uvedených metod plánování sexu dítěte tak mohou budoucí rodiče použít jednotlivě nebo všichni najednou. V tomto případě se zvyšuje pravděpodobnost narození vyhledávaného chlapce nebo dívky. I přes pozitivní recenze je mnoho metod jednoduše neefektivních, takže byste měli být připraveni na jakýkoli výsledek a neměli byste být rozrušeni, pokud plánované selhání.

Jak plánovat dívku: všechny známé způsoby, jak otěhotnět

Touha ovládat přírodu, zejména ve věcech porodu, vždy pronásledovala člověka. Pozorování a praxe pomohly lidstvu vytvořit několik způsobů, jak předpovědět pohlaví nenarozeného dítěte a představit si dívku. Nejzajímavější je, že většina z poměrně starodávných metod se používá dodnes, protože zaručují relativně vysoké procento pravděpodobnosti požadovaného výsledku..

Genderové plánování: Pravda nebo mýtus

Věda nevyvrací možnost plánování pohlaví dítěte, vše vysvětluje fyziologií.

V lidském těle jsou syntetizovány dva typy spermií najednou:

 • X - dávají budoucí rodiče dcery;
 • Y - dávají syny.

Je neuvěřitelně obtížné vypočítat, kdo z nich oplodní vajíčko, a tím určit pohlaví. Hlavní věc, kterou si musíte zapamatovat, je, že oba typy spermií mají své vlastní vlastnosti. Osoby odpovědné za narození dívek jsou pomalé, ale stabilní. Přežijí mnohem lépe než ti, kteří jsou zodpovědní za narození chlapců, zejména proto, že chlapci jsou neuvěřitelně zranitelní a snadno náchylní k smrti..

Je snadné uhodnout, že pokud vytvoříte vhodné podmínky, které umožní spermatozoa jednoho druhu dosáhnout cíle rychleji než ostatní, narodí se dítě požadovaného pohlaví..

Má smysl plánovat

Lékaři doporučují párům, aby se obrátili na jednu z osvědčených metod plánování sexu a pokusili se otěhotnět dívku v případech, kdy budoucí mužské dítě je ohroženo špatnou dědičností.

Existuje celá řada nemocí, které se přenášejí výhradně mužskou linií. Mezi nimi:

Důležité! Vzhledem k tomu, že dědičná onemocnění přenášená mužskou linií je obtížnější léčit u zástupců silného věku, lékaři doporučují budoucím rodičům, aby pro početí dívky použili jednu z metod plánování pohlaví..

Metody početí dívek

Důležité: věda říká: neexistuje způsob, jak přesně předpovědět pohlaví dítěte, zatímco šance na úspěšný výsledek se zvýší, pokud budete postupovat podle doporučení odborníků.

Můžete si představit dívku, uchýlit se k technikám:

 • ovulací;
 • krví;
 • pomocí různých tabulek;
 • díky speciální dietě;
 • metoda douching;
 • použití preimplantační genetické diagnostiky;
 • výběrem správné pozice.

Nejdříve ale první.

Plánování ovulace

Tato metoda byla vyvinuta Dr. Landrum Shetlesem, který se stal světově proslulým svou jedinečnou schopností pomoci párům porodit dcery. Tuto techniku ​​lze snadno implementovat a její jedinou složitostí je definice ovulace.

Poznámka! Je efektivní, pokud žena zná svůj vlastní cyklus a dny, kdy dojde k ovulaci. V jiných případech lze ovulaci vypočítat pomocí jedné z navrhovaných metod..

Metody pro stanovení data ovulace:

 • Ženy, které přesně vědí, jak dlouho trvá jejich menstruační cyklus, postačují k rozdělení konečného čísla na polovinu. Například s cyklem 30 dnů dochází k ovulaci nejčastěji v den 15.
 • Zbytek lze zakoupit lékárnické testy pro stanovení ovulace. Princip jejich účinku je podobný principu účinku těch testů, které pomáhají určit počátek těhotenství. Výsledek je téměř vždy spolehlivý.
 • Poslední možností je měření základní teploty. Pro co nejpřesnější výsledek je lepší určit den „X“ pro několik cyklů. K tomu stačí od prvního dne menstruace změřit teplotu v konečníku brzy ráno, aniž by vstalo z postele. Přijatá data by měla být zaznamenána v plánu. Výsledkem bude, že do konce měsíce budou jasně viditelné dvě fáze: před ovulací (teplota přibližně 36,4 - 36,7), přímo ovulace (teplota 37,0 - 37,5). Teplota, stejně jako během ovulace, zůstane až do začátku nového cyklu.

Důležité! Indikátory mohou být ovlivněny: stresem, těžkou fyzickou námahou nebo sexem včera dříve, stejně jako nachlazením, užíváním léků nebo pitím alkoholu. Pokud nemůžete přesně spočítat počátek ovulace pro několik cyklů, má smysl se poradit s lékařem. Snad kvůli hormonálním poruchám nedochází.

Abychom mohli otěhotnět touto metodou, je nutné mít nechráněný sex 3-4 dny před ovulací. Současně, přímo před ní a do 3 dnů po, je lepší odmítnout pohlavní styk nebo v tomto procesu použít kondom. To vše umožní X-spermatickým buňkám přežít a pomalu, ale neomezeně, dosáhnout cíle..

Jak otěhotnět dívku metodou, která bere v úvahu krevní skupinu a Rh faktor rodičů

Dalším způsobem, jak si představit dívku, je vypočítat dny nezbytné pro pohlavní styk podle krevního typu a rhesus. Každý z nás každých několik let obnovoval krev. U mužů se to děje každé 4 roky, u žen - každé tři roky. K porodu dcery stačí počkat, až bude ženská krev mladší.

Poznámka! Je snadné vypočítat, kdy je krev obnovena. Chcete-li to provést, musíte rozdělit věk manžela (manželky) na 4 a manžela (manželku) na 3. Je lepší naplánovat početí na další rok po aktualizaci krve..

Například muž má 30 let. Jeho krev byla během celého života obnovena 7krát (30: 4 = 7,5). Násobíme 7 x 4 a získáme věk, kdy se to naposledy stalo, tj. 28 let. Žena má 25 let. Její krev byla během celého života obnovena 8krát (25: 3 = 8,33). Naposledy se to stalo před rokem. V tuto chvíli si pár pravděpodobně představí dívku, protože krev matky je mladší.

Další možností je použití speciálních tabulek, které vám umožní určit pohlaví podle krevních skupin a krve rhesus. Podle nich:

 • manželé se stejnou rézní krví mají nejčastěji dcery;
 • manželé s různými Rhesus mají syny;
 • manželé s krví skupinových dcer I nebo II.

Jak otěhotnět dívku pomocí stolů

Síť nabízí několik možností, jak tabulky určit pohlaví nenarozeného dítěte. Mezitím jsou populárnější dva, které vycházejí z japonské metody výpočtu pohlaví..

Upozornění: tyto metody jsou poskytovány pouze pro informační účely, neexistují žádná vědecká fakta potvrzující jejich účinnost, ne.

Podle první metody určují budoucí rodiče jejich celkový počet podle měsíce narození.

Podle druhého - pohlaví dítěte podle přijatého počtu a měsíce početí.

Například: pro manželský pár, ve kterém se v květnu narodila žena, a v únoru muž bude celkový počet 5 (první tabulka). Výsledná hodnota by měla být nalezena v druhé tabulce ve vodorovné linii. Pod tímto číslem jsou uvedeny měsíce a naproti nim jsou kříže ve sloupcích chlapce a dívky. Je samozřejmé, že počet těchto křížů v každém měsíci přímo ovlivňuje pravděpodobnost početí dítěte správného pohlaví..

Speciální dieta, která pomáhá otěhotnět

Tato technika je populární, ale poskytuje dobré výsledky, pouze pokud je použita současně s ostatními. Jinými slovy to zvyšuje šance ženy porodit dívku, pokud navíc používá metodu určování pohlaví ovulací nebo například lunárním kalendářem..

Jeho podstata je následující: při konzumaci určitých produktů se v těle ženy vytváří určité prostředí. Vzhledem k tomu, že kyselé prostředí škodí spermatu zodpovědnému za narození chlapců, musíte jíst jídlo, které je tvoří, a vyloučit to, které brání jeho tvorbě..

Důležité! Podobně je nejlepší upravit stravu několik měsíců před početí..

Porodit dceru by mělo jíst více:

 • čaj
 • čokoládové nápoje;
 • hovězí a telecí maso;
 • čerstvé nebo zmrazené ryby;

Během tohoto období je zase lepší opustit:

 • sladká soda;
 • uzeniny, uzené maso, masové kuličky;
 • tvrdé sýry, zmrzlina;
 • solené pekařské výrobky;

Metoda Douching

Umělým prostředkem, například pomocí douchingu, můžete vytvořit správné prostředí pro přežití určitého spermatu v těle ženy. Chcete-li si otěhotnět (nebo zvýšit šanci na její narození) bezprostředně před pohlavním stykem, měli byste se ukojit slabým roztokem octa (pár polévkových lžic vody na 1 litr vody).

K tomu použijte injekční stříkačku do vagíny až 300 ml tekutiny.

Důležité! Před použitím této techniky je lepší poradit se s lékařem. Podráždění, rány, pohlavní choroby obou manželů mohou být kontraindikací k jeho použití. Kromě toho ji nelze přehánět octem, protože přílišná koncentrace zabíjí všechna spermie a také vede ke spálení sliznic..

Jak otěhotnět dívku pomocí preimplantační genetické diagnostiky

Metoda početí dívky je 100% efektivní. Zahrnuje laboratorní studii, ve které jsou zdravá embrya vybírána podle určitých kritérií, a poté vyšetřena na sperma, která tato vajíčka oplodnila. Výhodou metody je 100% záruka a nevýhodou jsou vysoké náklady. Používá se proto pro páry, které se rozhodnou mít dítě prostřednictvím IVF, a také pro ty, u kterých existuje riziko vývoje genetických patologií během těhotenství..

Poznámka: jedním z důvodů nemožnosti použití této metody u některých párů je etická a morální stránka postupu. Budoucí rodiče si musí být vědomi toho, že samčí embrya jsou při této možnosti plánování zničena..

Výběrem správné pozice

Pro otěhotnění je nutné zajistit mělkou penetraci, která umožní potřebnému spermatu pomalu dosáhnout vajíčka.

Nejlepší pozice:

 • misionář;
 • "Lžíce";
 • žena zespodu, ležící na břiše, to znamená, záda k muži;
 • žena shora zpět k muži.

Chcete-li dosáhnout maximálních výsledků, mít sex je lepší odpoledne, nejlépe za úplňku..

A co je nejdůležitější, abyste mohli otěhotnět a porodit dívku, měli byste použít metodu psychologické vizualizace, tj. Představit si budoucí dceru. Myšlenky jsou materiální a možná pomohou těm nejtajnějším touhám. Pokud se příroda i přes veškeré úsilí rozhodla, že vám dá chlapce, přijměte jej jako nejcennější dar hodný nejčistší a nejoddanější lásky Matky. A co ta holka? Dívka bude stále - bude to její touha, zdraví a čas!

Sovinskaya Elena, lékařský pozorovatel

19 965 zobrazení celkem, dnes 2 zobrazení

Články O Neplodnosti