Kategorie Výživa

35. týden těhotenství

Výživa

Dno dělohy je v nejvyšším bodě po celou dobu těhotenství. Žaludek tlačí na vaši hruď, je pro vás těžké dýchat, jíst. Může být problém se spánkem. Tento týden je čas myslet na mateřskou dovolenou a věno dítěte.

Poporodní výživa

Výživa

Nabídka kojící matky musí být pečlivě připravena s ohledem na zavedení každého nového produktu. Kromě toho existuje určitý rozdíl ve stravě kojící ženy po fyziologickém porodu a po císařském řezu.

Bubchen Cream pro kojence 150 ml

Výživa

Obzvláště chrání pokožku na místech pokrytých plenkami nebo plenkami. Ideální pro prevenci vyrážky z plenek. Dokonale odstraňuje podráždění a zánět a také pečuje o kůži v oblasti hýždí a třísel.

Okurky během těhotenství

Výživa

Výhody čerstvých okurek pro těhotné ženyOkurky obsahují malé množství kalorií, což je obrovské plus, protože mnoho žen trpí nadváhou získanou během těhotenství. Mají vysoký obsah vody, takže se nemusíte starat o dehydrataci.

Nachlazení po 12 týdnech těhotenství

Výživa

Zveřejněno uživatelem admin dne 21.10.2019

ARVI ve 12 týdnech těhotenstvíTýden 12 je považován za konec prvního trimestru těhotenství, kdy nastávající matka již může přestat s toxikózou a dalšími nepříjemnými příznaky.

Jaký je nejpřesnější těhotenský test?

Výživa

Poptávka po velmi časné diagnóze těhotenství se do dnešního dne ohromně zvýšila. Pryč jsou dny našich matek, které jasně věděly, že neexistuje způsob, jak se „podívat za záclonu tajemství“ před dvěma týdny zpožděné menstruace (teprve potom mohl gynekolog zjistit rutinou při rutinním vyšetření).