Hlavní Testy

Který kočárek je lepší koupit?

Koupili jsme si Peg-perego Culla, protože jsme četli, že Inglesina (Sofia, Vittoria) se zdá být vrzající! Brzy to v praxi zkontrolujeme!

Pereg také brzy zavrčí, stačí jen jednou za tři měsíce promazat kola a vše bude v pořádku :)

Nevím, který kočárek si vybrat Peg-perego Culla nebo Inglesina (Sofia, Vittoria). Může mi někdo poradit!

kulla je dobrá pro letní děti - v tom, že jsou odstraněny teplé obaly (to je to, co hrálo nákup tohoto konkrétního kočárku najednou)
regulace hlavy z vnějšku je velmi výhodná - můžete ji zvednout a spustit bez narušení dítěte (i když tato funkce není tak často používána)
odpisy zde nejsou příliš - v zásadě lze předpokládat, že prakticky neexistuje (proto, pokud dítě vyžaduje pohybovou nemoc nebo často chodí v terénu) - tato varianta vám nebude příliš vyhovovat
zbytek je kočárek jako kočárek, nic zvláštního kromě vyjímatelných potahů.

moje přátelství s inglesinou nevyšlo, protože jsem se zamiloval do kulla :)

ale nekoupím druhé dítě. IMHO cena nesplňuje očekávání.

podívejte se na ROAN - IMHO nejlepší poměr cena-kvalita. Měkký podvozek, odolná hluboká kolébka s mikroventilací, nastavitelná (pravda zevnitř) čelní deska. Plus pěší blok.

Peg-perego se nyní vyrábí v Číně. Ví někdo o tom něco??

Nyní téměř všichni dělají v Číně :)

bylo to napsáno na mém kull - Itálie.
o tři měsíce později začala kola nemilosrdně vrzat :)
na nahrazené Aria - Čína. kola se nedrčí
obecně - nevšiml jsem si přílišného rozdílu v kvalitě.

jděte do prodejního centra kočárku a jen jezdte na různých kočárcích.

Zpočátku jsem měl větší sklon k Peg-perego, ale četl jsem, že její odpisy jsou horší než u Inglesiny. A někdo napsal, že Peg-perego se nyní vyrábí v Číně. Ví někdo o tom něco??

Měl jsem MLADOU pravdu, ale mají stejný podvozek. odpisy nebyly trapné, jediný kolébka v Inglesinu je silnější než kývání při houpání (doufám, že jsem jasně vysvětlil: 005 :). co dělat v Číně, nevím. bruslili jsme 5 měsíců. Nyní maškaráda přítelkyně ji používá téměř 2 měsíce - nedošlo k jedinému rozpadu

Měl jsem skok... Byl jsem úplně šťastný :).. Jedinou nevýhodou je nedostatek tašky (ale můžete si ji koupit samostatně, jak se zdá). pro mě je nedostatek inglesinů nafukovací kola (několikrát propíchli moji přítelkyni) a opěrka hlavy stoupá pohodlněji v reggae.. jinak se zdá, že jsou podobné

taky si to myslím.
Koupil jsem si Perega Young b / y šest měsíců, jak je nový, má autosedačku, je nainstalován na stejném podvozku, všechno se mi líbí. ale ještě nepoužili, ujistěte se, že to nezklame.

Nevím, který kočárek si vybrat Peg-perego Culla nebo Inglesina (Sofia, Vittoria). Může mi někdo poradit!

Mám Inglesinu Vittorii, není to vrzání, je to pěkný plynulý tah!

Téma: Výběr kočárku: Inglesina Magnum (transformátor) nebo Peg Perego Giovani (kolébka)?

Možnosti motivu

Prosím, pomozte mi při výběru kočárku: dva použité kočárky se prodávají v perfektním stavu a za stejnou cenu. Prvním kočárek je Inglesina Magnum (transformátor), druhým je Peg Perego Giovani (kolébka). Oba kočárky na kolech kola. Očekáváme dítě na konci listopadu. Co je lepší koupit?

Antonida
Mnoho matek radí kolébce, i když já osobně mám transformátor. Pokud ale do konce listopadu vezmu kolébku - v chladu bude uzavřenější.

Nemůžu odolat. Lidé neberou kolébky, nesundávají vám oči a neuvidí, jak v nich děti sedí po 6 měsících. Perego Milano jsme nechali odjet od 0 do 2,5 let, než je nyní proud pěšky. Problém jsme vůbec neznali. Také ho používali. Kočárek je potažen malým pouzdrem, jako je kosmická loď a spacák uvnitř. Mimochodem, jsme v září. Sedačka je pevná, je důležité, aby dítě sedělo správně. V kolébkách se děti, když jsou na obrubníku, houpají jako jablka na větvích.. Hmotnost je pro nás velmi důležitá Máme výtah, ale 5 kroků níže, chytím svůj transformátor oběma rukama a níže a pokusím se snížit kolébku a v obchodě a je pohodlnější manévrovat všude. S kolébkou si můžete rozhodně koupit hůl do léta. Proč trávit 2 kočárky? transformátor lze snadno odstranit celý kryt. Doporučuji. Budou se ptát otázky. Hodně štěstí.

koza, takže po 6 měsících musíte jít na procházku. A kolébka je pro malé dítě pohodlnější a pohodlnější. Možná bude kolébka pro dítě lepší a transformátor bude ekonomičtější pro dospělé. Nejprve mám dvoudílnou kolébku umístěnou na jedné základně, pak na procházku..

Bez urážky. Může mi někdo vysvětlit, proč je kolébka pohodlnější? Takže jsem napsal první důvody, které si pamatuji. Kolik dětí jste chodili v kočárku? Mám jen všechny známé majitele kolébky, kteří s nimi nebyli spokojeni..

koza, podle mého názoru, to vše závisí na době narození dítěte. Bezpečně jsme se stočili zpět do kolébky na „zastávku“ (v tom smyslu jsme se do toho zastavili). Protože se narodili v lednu. První tři měsíce skvěle spali na procházkách, pak bylo velmi pohodlné ležet na břiše a pak přišel podzim a na dítě opět padl hibernace - spaly jen na procházkách. Lula je vysoká 80 cm - můžete spát téměř rok. Samozřejmě, pokud bylo dítě 6 měsíců. v květnu pak nespala v postýlce.

A co nadýmání očí. špatná adresa. Všechno je třeba udělat z důvodu pohodlí dítěte, v tvrdé postýlce spát rovnoměrněji a hygieničtěji. Po 6 měsících jsme samozřejmě koupili procházku. - ale nějakou dobu se nepoužíval.

Navíc se mi zdá, že každý člověk může mluvit jen o tom, co zkusil. A je pro mě těžké pochopit, jakým způsobem diskutovat a odsuzovat ALIEN akce. Všechno stejné je ve srovnání známo a když není nic, s čím by se dalo porovnat, pak řekněte o svém vlastním bez komentáře o něčem jiném, takže pravděpodobně bude správnější.
S čím přesně byli přátelé nespokojeni? Že jsem musel koupit kočárku znovu. Osobně jsem na to byl připraven - morálně i finančně. Jiné nedostatky, kromě materiálních problémů, nevidím. S dítětem jsem nešel nakupovat, procházka je procházka, není problém nechat tvrdé lulu po schodech dolů, takže nevím, nevím.

Vozík obecně musí být vybrán „pro dítě“, ale „pro sebe“. Kde, proč a kdy půjdete s kočárkem.

Antonida
máme Magnum. Jako vrzání, mazám se jednou měsíčně olejem, žádné stížnosti. Radím. Kola jsou dobrá, průchodná. Vezměte si to, radím

Osud, a jehož činy jsem odsoudil? Pokud jen chválíš a povzbuzuješ každého v životě, jsem velmi šťastný pro takové laskavé lidi. A píšu jen o tom, co vím a zkoušel. Mám jen na podlaze, kromě mě, 2 matky porodily děti téměř až na dno šli jsme spolu, matky, které mě hodně znají, takže píšu o tom, co jsem se osobně pokusil nosit s různými kočárky a osobně jsem slyšel stížnosti na kolébky. Dvě dívky naléhavě koupily transformátory, protože byly s kolébkami nešťastné. Doufám, že potřebujete sbírat podpisy přátel? Pokud vás nezajímá kamarád Další problémy jsou dobré, ale autor to nenapsal a dovolil jsem si poradit, abych utratil peníze za 2 kočárky. Neurčujte, prosím, proč bych si měl koupit kočárku nebo pro koho jsem ho již koupil a jsem s ním spokojený sám a dítě je také šťastné. Neřekl jsem nic o tobě, abych někomu poradil o tom, co a jak říct. A ty si také představíš, že jsem nebral nákupy s dítětem, ale šel jsem s dítětem do obchodu, na kliniku a mnohem víc, protože tam nikdo jiný neposlal, ale já chci jíst. Ne vždy jsem chodil sám s přáteli kočáry, takže zase píšu nejen o sobě. Je těžké vyšplhat po schodech, i když jdou také dolů, viděl jsem to znovu a slyšel od svých přátel. Jeden z nich žije ve 2. patře pětipodlažní budovy, a proto si urgentně koupil transformátor, do kterého autor nenapsal žije doma, znovu jsem se nechala poradit. Můžete se zeptat, doufám, že vás neurazím otázkou? Viděli jste, jak dítě spí v transformátoru? Myslím, že ne, pokud říkáte, že kolébka je plynulejší. Dobře a na co je kolébka hygieničtější? Myslíte si, že je v transformátoru špinavá ?

Antonida, když jsem chodil se svými dcerami v bříšku, šel jsem k matkám do veřejné zahrady, jejíž kočáry se mi líbily a ptaly se na výhody a nevýhody, všichni odpověděli s potěšením, takže jsem si vybral svůj kočár.

Pokud vám peníze dovolí koupit na jaře kočárek - vezměte kolébku. Měl jsem Peregovskou kolébku. Nepamatuji si jméno. Také na výměnných kolech. Krásné - podle mého názoru je transformátor ošklivý. Mimochodem, syn se narodil také v listopadu. V březnu jsem mu koupil kočárek - také Perego, Atlantico. Téměř úplně se rozvine. Ale první kočárek stál 13, druhý 9. jsme si to mohli dovolit. Podívejte se, jak jste s penězi spokojeni.

Pokud matka nevyužije dům s výtahem a hromadnou dopravou, je lepší použít zimu kolébku. Pokud potřebujete kočárkem táhnout po schodech a přepravit jej veřejnou dopravou, pak je kolébka lepší, obvykle se pohodlněji a kompaktněji skládají. Ale na jaře budete v každém případě potřebovat kočárek bez kolébky.

Špinavé triky
Výtah musí být také změřen - nemusí zapadat do úzké kolébky (a kromě výtahů musíte brát v úvahu také dveře a chodbu). Ve veřejné dopravě můžete použít smyčku / klokan. Nyní, pokud máte vlastní auto a máte možnost někam jezdit s kočárkem - kočárek by se měl dobře složit a zapadnout do kufru.

Obecně, IMHO, musíme vzít v úvahu dvě hlavní podmínky:

1. Projde kočárkem hmotnost / rozměry pro všechny možné způsoby použití?

2. Má rodina příležitost / touhu si koupit dva kočárky (po kolébce budete určitě potřebovat procházku).

Pokud je na obě otázky odpověď „ano“ - je možné koupit kolébku (i když to vůbec není nutné). Pokud není přítomen alespoň jeden - určitě transformátor nebo „teplá“ procházka s plně sklopnou záda.

Máme kolébku a jsem velmi potěšen. K dispozici je také možnost chůze, na stejném základě je další místo. Zaměňte kola. Když dcera bude (brzy, brzy) sedět v kočárku, je západka. což se provádí jako sedadlo. Tak. že dítě nebude navíjet.
Velmi spokojen.
Vybrali si mezi transformátorem a kolébkou a přátelé radili kolébce, ačkoli oni sami měli nejprve transformátor.
Možná, že s kočárkem prostě neměli štěstí.
Pokud jde o výtah, jsou v mém domě dva a já klidně jdu do úzké s kolébkou a pokud si přejete, může tam můj manžel stisknout.

OOOOO. Teď ti to řeknu.
Po dobu 8 měsíců. těhotenství koupilo kočárku
http://www.gracom.ru/polish/sleep/177.html
- klasika (kolébka plus možnost chůze). Líbilo se mi, než ztratila puls. Na kolech kol, hluboká, teplá, VELMI ovladatelná, těžká.
A pak se narodila dcera. jezdí v ní ležící KATEGORÁLNĚ ODMÍTNUTO, nic z ní není vidět. Na procházkách jsem nespal. Chodili jsme 30-40 minut. pak tam byl naprostý výkřik. Zvedl jsem a otočil kočár jednou rukou, takže říkám, VELMI ovladatelný.
V 11 měsících jsme k tomu přešli
http://www.stroller.ru/gen_pc_goods.php?val=1
Má vše: sklopnou rukojeť (vítr, slunce), pásy (nevyskočí), kapuce se uvolní (v létě je pouze střecha pro stín), opěrka nohou je nastavitelná (nohy nezavěsí, když dítě spí), rukojeť je nastavitelná.
Ale ne manévrovatelné, tah je těžký, těžký

kdyby si to všichni koupili jako první
http://www.babyshop.ru/tovmore.php?i. cat = 9 & idfirm = 1
vše v něm je ve 2, ale zároveň má pružiny a manévrovatelnost jako první

V našich státech vstoupil do módy nový kočárek http://www.bugaboo.us/ Vážení, asi 700 babek, ale lidé z toho jen křičí a pláčou - říkají, super cross-country schopnost plus super manévrovatelnost plus všechny potřebné vlastnosti (je zde také kolébka) - bassinet). Na webu je dokonce i video a všechny funkce jsou namalovány. To není to, co bych doporučil, nepoužil jsem to a drahý, ale jen abych udržel rozhovor

Vezměte transformátor - kolébku pouze po dobu prvních 6 - 8 měsíců, potom se z ní dítě začne plazit, což může mít za následek pád a zranění. S prvním dítětem byla na jedné základně kompletní kolébka + chodící kolébka, kolébka obecně prašila a zasahovala do chodby. Protože je pohodlnější chodit v autě, bez problémů se vejde do kufru. Koupili si transformátor s druhým, nepamatuji si, který z nich byl spokojený - chcete si sednout - sednout si, chcete si lehnout / spát - lehnout, všechno je pevné, dítě nikam nevede. Je to ještě pohodlnější, když je v sadě stále ještě houpací křeslo - je to obecně nádherné v prvních měsících, tiše je odstraněno z kočárku, tiše ho položte na základnu / vyjmuto ze základny - dítě se neprobudí, neposune, nezvedne, nesedí na zádech komukoli.

Máme kolík peg perego. 4,5 měsíce zbývá velmi úžasné. Na dceru v ní a hračky úplně leží, otočí se, jako by chtěla v tomto kočáru. V kolébce je úroveň sklonu z vnějšku nastavitelná, tj. Můžete nastavit polohu sezení. Nejdůležitější věc po procházce, pokud dítě spí, můžete vyjmout kolébku a přivést ji do ložnice, dítě si to ani nevšimne. Kočárek má velká kola, pokud nějaká rána necítí, že dítě spí bez zadních nohou. Ale s ní jen zřídka chodím nakupovat, chodím jen 4 kroky. I když nechápu, proč je transformátor snadnější zvednout schody, co se nazývá? Dokonale se hodí do našeho auta, ale máme velké auto.
Teď se dívám na jiného kočárku, abych mohl sedět a ležet v něm, protože tato se zmenšuje na délku, ale děti rostou. Hlavní věc je, že když její kosti byly úplně měkké, ležela na tvrdém a nezkroucená na tři zkázy. Malé houpací křeslo je obecně autosedačka, takže v něm je dítě obecně v polosedě. Používáme ji pouze v autě, a to proto, že jinak nebudeme ani propuštěni z nemocnice. Ale ne, teď ji krmím v této židli, protože židle je pro nás příliš brzy.

Údolí
Hlavní věc je, že když její kosti byly úplně měkké, ležela na tvrdém a nezkroucená na tři zkázy. Malé houpací křeslo je obecně autosedačka, takže v něm je dítě obecně v polosedě.

Popravdě řečeno, tyto židle jsou ortopedické. Pokud jsou dodrženy všechny požadavky na hmotnost a výšku, nepoškozujte kojence

Údolí
V kolébce je úroveň sklonu z vnějšku nastavitelná, tj. Můžete nastavit polohu sezení.

To opravdu nezachytávám čistě technické. Pokud je kolébka ve formě pevné skříňky, jak ji lze umístit do sedu? Dejte krabici?

Kočárek má velká kola, pokud dítě necítí hrbol, spí bez zadních nohou.

Plus konkrétní kočárek, ne kolébky samy o sobě. Transformátory i procházky najdete s velkými koly, pokud si budete přát. I když, samozřejmě, ne všechny procházky mají tuto vlastnost.

Nechápu, proč je snazší zvednout transformátor po schodech?

Obecně platí, že kočárky budou lehčí než kolébky - proto je pro mámu snazší zvednout takový kočárek.

Nyní se dívám na jiného kočárku, abych mohl v něm sedět a ležet

O tom to je. Kdo si koupí kolébku - musí být připraven na to, aby si mohl koupit druhý kočárek. Ten, kdo okamžitě vezme transformátor / chůzi, stojí jeden nákup. Přestože procházka obvykle trvá déle (od 6 měsíců do 1,5–2,5 roku místo 6 měsíců) a v mnohem intenzivnějším režimu (výlety do parků / výletů místo procházky s kočárkem s novorozencem v nejbližším dvoře), být spolehlivý, pohodlný a proto nejlevnější.

Hlavní věc je, že když její kosti byly úplně měkké, ležela na tvrdém a nezkroucená na tři zkázy.

Normální skládací procházka má také tvrdou zadní a vodorovnou polohu, takže argumenty jako „zkroucené do tří doomů“ a „na tvrdé“ nejsou akceptovány. Pokud samozřejmě porovnáte kolébku a levný hadrový „deštník“ bez sklopného zádového dílu - pak je tento druhý samozřejmě škodlivý pro malé dítě, ale nikdo nenabízí nosit novorozence v deštníku! A pravé kočárky jsou zobrazeny až do 180 stupňů a zadní strana je na přesně stejné pevné plastové podložce. Jediný rozdíl je v tom, že na rozdíl od celé kolébky, pod spodním hřbetem získáte spojení dvou plastových částí - záda a sedák, ale se zády 180 ° rozprostřenými a matrací připevněnou na kočárku to je _ výrazné_, věřte mi zážitek.

8 nejlepších kočárků Peg-Perego

Peg-Perego začal svou historii již v roce 1949. Ital Giuseppe Perego navrhl a vyrobil model kočárku pro svého malého syna. V té době byl výběr kočárků malý, probíhala hlavně řemeslná výroba. Produkt neuvěřitelně zapůsobil na sousedy, kteří znali Giuseppe, první objednávky od nich vyšly a po třech letech výroba dosáhla průmyslového měřítka.

Dnes je Peg-Perego jednou z nejlepších a nejznámějších značek v oboru dětských vozidel a řady dalších produktů pro děti. A společnost je stále rodinným podnikem nástupců klanu Perego. Ochranná známka udržuje výjimečně vysoká kritéria kvality výrobků (bezpečnost, funkčnost, praktičnost, pohodlí, krása, módní design) v kombinaci s jejich přístupností pro spotřebitele.

Výrobce má následující typy modelů:

 • Spací vozy pro novorozence. Nejlepší volba pro dítě, určená pro děti od 0 do 7-9 měsíců. Charakteristické vlastnosti: anatomické lůžko, ventilační systém, výškové nastavení čelního skla, síťované okno v kapotě, odnímatelná konstrukce kolébky, možnost upevnění v autě a některé další.
 • Kočárky Nejoblíbenější, a proto četné typy kočárků, určené pro dlouhou životnost. Charakteristické vlastnosti: dobrá kvalita podvozku, pohodlný skládací systém, kompaktnost, relativně nízká hmotnost, plovoucí kola, reverzibilní sedadla, jedinečné brzdové systémy, široký výběr příslušenství, použití automatického systému Ganciomatic pro upevnění dalších jednotek, moderní vícevrstvá textilie Softterm pro dekoraci.
 • Univerzální modulární vozíky 2 v 1 a 3 v 1. Kombinujte kolébku, chůzi a autosedačku. Věk jmenování: od narození do tří let. Charakteristické vlastnosti: široká škála modelů, variabilita modulárních systémů, schopnost sestavit variantu 3 v 1 podle vašeho vkusu (podle barvy struktury modulů).

Představujeme hodnocení dětského kočárku Peg-Perego 2019. Top 8 modelů, které byly vybrány našimi odborníky podle hodnocení uživatelů a hodnocení.

Hodnocení (2019)Ceny, ₽Země
1. Peg-Perego Pliko Mini Classicood 7900₽Itálie
2. Peg-Perego Siod 15 000₽Itálie
3. Peg-Perego Booklet Classicood 21 000₽Itálie
4. Peg-Perego Book Completood 22 000₽Itálie
5. Peg-Perego Navetta XL (podvozek Book Scout)od 42 000₽Itálie
6. Modulární systém Peg-Perego Book 51 S Elite (3 v 1)od 52 000₽Itálie
7. Vyskakovací okno Peg-Perego (podvozek Book Plus S)od 31 000₽Itálie
8. Peg-Perego Book Plus Completood 27 000₽Itálie

8 Peg-Perego Book Plus Completo


Náš manévrovací a praktický kočárek Peg-Perego Book Plus Completo otevírá naše hodnocení. Novinka v sestavě Book Completo přitahuje pozornost svým originálním designem, kombinací tkaniny a umělé kůže v provedení, velkým výběrem barev.

Při konstrukci modelu bylo použito mnoho inovativních technologií: reverzibilní instalace bloku (obráceně k matce nebo dopředu), několik naklápěcích zad, včetně zcela vodorovného, ​​možnost sklopení zábradlí pro pohodlné nošení pro dítě, pětibodové bezpečnostní pásy, otočná (360 °) přední kola s možností fixace jiný.

Výhodou a výhodou Book Plus je možnost nainstalovat na podvozek vhodnou kolébku nebo autosedačku, díky čemuž je model téměř univerzální.

Maminky jako kočárek pro optimální rozměry pro manévrování v podmínkách města, funkčnost, dobrý personál a pohodlný skládací systém (kniha). Výrobce uvádí, že použití přípravku podle věku je od 0 do 3 let; šířka kočárku 59 cm, hmotnost 10,8 kg.

 • Manévrovatelnost, optimální rozměry.
 • Podvozek vhodný pro montáž dalších jednotek.
 • Instalace reverzibilního bloku.
 • Snadné a rychlé skládání.
 • Pohodlné pro každou růstovou mámu.
 • Vzhled, výběr barev.
 • Lehký a odolný hliníkový rám.
 • Pohodlný nákupní košík.
 • Potíže při odstraňování potahů na prádlo.

7 vyskakovacích oken Peg-Perego (podvozek Book Plus S)


Sedmé místo zaujímá kočárek Book Plus S Pop Up skládající se z kolébky Navetta Pop-Up a podvozku Book Plus S. Hmotnost 12,1 kg.

Kolébka je určena pro děti do 9 měsíců věku, s hmotností do 10 kg. Charakteristickým rysem modelu je konstrukce s měkkým napětím, která umožňuje skládat kolébku s knihou spolu s podvozkem. Kočárek je vhodný pro jakoukoli roční dobu: kolébka je odpuzující vodu, hluboká kapuce spolehlivě chrání před sluncem a počasím, je zajištěno spodní větrání a vestavěná síť proti komárům.

Zařízení kolébky je co nejvíce praktické a funkční. Všechny potahy, vnitřní čalounění jsou snadno omyvatelné pro praní. Aby nedošlo k narušení dítěte, je zajištěno tiché skládání kapuce a vnější systém pro nastavení polohy lůžka. Díky skládacím nohám a běžcům pro pohybovou nemoc může kolébka sloužit jako volně stojící postel.

Podvozek Soft Book Plus S s tlumením nárazů na jaře, otočná kola poskytují pohodlnou jízdu na jakémkoli povrchu. Maminky říkají, že na dlouhé procházky je to skvělá volba.

Pohodlný a jednoduchý systém připevnění bloků k podvozku, systém Pop Up pro skládání podvozku spolu s kolébkou podle principu knihy. To výrazně zjednodušuje přepravu a skladování kočárku..

 • Manévrovatelnost a dobrá přeshraniční schopnost.
 • Měkké, vysoce kvalitní tlumiče nárazů.
 • Snadno se skládá a skládá / rozebírá.
 • Vhodné pro skladování a přepravu.
 • Kvalita tkaniny.
 • Praktičnost.
 • Velký koš na věci.
 • Design.
 • Pohodlný systém zablokování kol, nožní brzda.
 • Pro podvozek si můžete vybrat pěší blok a autosedačku.
 • Při sklopení rukojeť spočívá na zemi a může se zašpinit.
 • V zimní munici (kombinéza a obálka) je dítě trochu přeplněné.

6 Peg-Perego Book 51 S Elite modulární systém (3 v 1)


Další univerzální variantou modulárního systému Book 51 S Elite (3 v 1) v žebříčku je vylepšená modulární sada vhodná pro všechny provozní podmínky: ve městě, na venkově, pro cestování atd. Řada Elite je obecně charakterizována vysoce kvalitními materiály, využívající nejlepší technologii, spolehlivost, praktičnost.

Sada sestává z prostorné kolébky Navetta Elit (od 0 do 6 - 8 měsíců) s čalouněním vyrobeným z hypoalergenní tkaniny, ortopedické základny, skládacích nohou (používaných jako postýlka za normálních podmínek), s houpací a kočárovou funkcí. K dispozici také: Vycházkový blok Pop Up (od 6 měsíců do 4 let) s textilními částmi vyrobenými z přírodní bavlny s impregnací, reverzibilním systémem sedadel a zvedacím nárazníkem; Autosedačka Primo Viaggio Tri-Fix XL; Tašky na kočárky Borsa; Kniha podvozku 51 S s odolným hliníkovým rámem, zúženým rozvorem 51 cm, ultra odolnou gumovou vrstvou Soft-Ride s povrchovou úpravou (nerovný terén, chodníky, písek, sníh, štěrk).

Rodiče jsou obzvláště potěšeni zjednodušeným systémem připevňování bloků k podvozku Ganciomatic, skládacím systémem sedadla spolu s podvozkem. Hmotnost kočárku s kolébkou je 13,6 kg, možnost chůze je 11,3 kg.

 • Kvalita materiálu.
 • Všechny kryty lze snadno sejmout a prát..
 • Originální design.
 • Snadný.
 • Blokovat funkčnost.
 • Skládá se spolu s podvozkem.
 • Pohodlný systém montáže bloků.
 • Vynikající manévrovatelnost a schopnost přespolního běhu.
 • Pohodlný nákupní košík a věci.

5 Peg-Perego Navetta XL (podvozek Book Scout)


Na pátém místě je model založený na kompaktním manévrovatelném tříkolovém podvozku Book Scout. Příznivě se vyznačuje rámem vyrobeným z lehkého hliníku, koly s přídavným dezénem, ​​měkkým polstrováním a lehkým řídicím systémem Easy Drive. Podvozek je složen do „knihy“, systém montáže bloku je automatický, jednoduchý a pohodlný - jedním pohybem. Kolébka je instalována ve dvou polohách, podle volby, pro sebe a od sebe. Otočné přední kolo s aretačním systémem, zadní kola vybavená pohodlnou nožní brzdou.

Kabelka Navetta XL má prostornější rozměry a je vybavena ventilačním systémem na 4 sezóny. Struktura těla je pevná, nárazuvzdorná, zajišťuje bezpečnost dítěte. Maminky si všímají pohodlného držadla pro nošení na přenášení s fixací v několika polohách. Praktičnost modelu je naznačena odnímatelnými mycími potahy, funkční kapucí a ochrannou zástěrou, schopností používat ji jako houpací křeslo, postýlku, skupinu sedadel v autě.

Design modelu je vyroben v několika jasných a klidných barvách, z čeho vybírat. Hmotnost vozíku s kolébkou 14 kg.

 • Prostorná kolébka.
 • Odolný proti nárazům.
 • Lehký, ovladatelný podvozek.
 • Design.
 • Funkčnost.
 • Prostorný koš na věci.
 • Praktičnost tkanin a konstrukce.
 • Jednodílná rukojeť z ekologické kůže pro všechny velikosti.

4 Peg-Perego Book Completo


Kočárek Peg-Perego Book Completo je ideální volbou z hlediska kvality a funkčnosti, v našem žebříčku na čtvrtém místě. Model je vhodný pro kojence od 0 do 36 měsíců, s maximální zátěží 15 kg.

Sedadlo kočárku je prostorné, měkké, záda je pevná v 8 polohách, včetně vodorovné (180 °), stupačka stoupá a zvyšuje lůžko. V tomto kočárku může dítě dobře spát. Model poskytuje vše pro pohodlí dítěte: hluboká skládací kapuce s ochranou proti UV záření a povětrnostním vlivům, s vložkou ze síťoviny pro léto, hladkou jízdou, měkkým gumovým ochranným nárazníkem, spolehlivými bezpečnostními pásy.

Rodiče ocení praktičnost modelu: potahy odpuzující textilie, které lze otřít nebo odstranit pro praní; Pohodlné skládání pomocí „knihy“, je-li složeno, je produkt kompaktní, lze jej rolovat na dvou kolech, nesených za držadlo, ponechat bez podpory. Kočárek je lehký a ovladatelný v provozu díky výkyvným předním jednotlivým kolům s možností upevnění na nerovném terénu, pohodlné rukojeti s nastavením výšky rodiče. Hmotnost produktu 10,6 kg.

 • Kvalitní.
 • Bezpečnost.
 • Snadné skládání.
 • Prostorný, ale ne objemný.
 • Mobilní, snadno ovladatelný.
 • Vhodné pro děti od narození.
 • Hluboká kapuce.
 • Praktický model.
 • Prostorný koš.
 • Pláštěnka a pláštěnka na nohou.
 • Pozice jednoho bloku směřující dopředu.
 • Nepřekoná sníh nebo písek.

3 Peg-Perego Booklet Classico


Mezi tři vůdce patří lehký (8,1 kg) model kočárku Booklet Classico, pohodlný pro dítě i rodiče. Výrobce doporučuje pro děti od 6 měsíců do 3 let.

Kočárek se čtyřmi koly: přední otočný s možností fixace, menší průměr, zadní - velký, pro lepší ovladatelnost, s pohodlným designem nožní brzdy. Rozměry výrobku umožňují pohodlný pohyb uvnitř i venku. Hodnocení říká, že Booklet Classico se pohybuje agilně v písku. Rodiče si všimnou pohodlného držadla a nádherného skládacího mechanismu - pomocí kočárku můžete snadno ovládat jednou volnou rukou.

Sedačka pro děti je prostorná, navržená pro letní i zimní procházky, vybavená všemi potřebnými možnostmi. Zád na opasku jemně klesá do polohy na zádech, až o 175 stupňů, čímž poskytuje dítě spánek a odpočinek. Pro bezpečnost se používá spolehlivý pětibodový pás..

Souprava neobsahuje další příslušenství, lze je zakoupit samostatně, podle potřeby (nárazník, pláštěnka, potah na nohy atd.). Počáteční cena kočárku je proto docela atraktivní.

Další výhodou je, že podvozek produktu je vhodný pro instalaci kolébky nebo autosedačky, což rozšiřuje možnosti kočárku.

 • Snadný.
 • Pohodlné pro dítě a matku.
 • Jarní odpružení.
 • Manévatelný podvozek.
 • Kvalita materiálu.
 • Dobrý kříž.
 • Pohodlný a velký nákladní koš.
 • Možnost instalace kolébky a autosedačky.
 • Design.
 • Náklady.
 • Nedostatek zpětné instalace bloků.
 • Potřeba samostatně zakoupit potřebné příslušenství.

2 Peg-Perego Si


Druhý v žebříčku kočárku Peg-Perego Si. Populární model pro každodenní použití pro děti od 6 měsíců. Maminky zvláště oceňují její mobilitu: hmotnost 6 kg, snadno sklopný design, ovladatelná kola a celkové rozměry (šířka 51 cm).

Navzdory své kompaktnosti má kočárek prostorný pěší blok se všemi vymoženostmi: záda, která plynule klesá na 175 stupňů, nastavitelná opěrka nohou, sluneční clona a kapuce na počasí, nárazník a bezpečnostní pásy. Sedačka směřuje dopředu a umožňuje dítěti studovat, co se děje kolem. Přímo na něm můžete nainstalovat autosedačku 0+ obrácenou k sobě a přenášet do ní dítě.

Majitelé kočárku berou na vědomí výjimečnou kvalitu materiálů a mechanismů, prokázanou během mnoha let používání. Někteří lidé mají rádi, že tento model má dvě oddělené kliky pro ovládání „transportu“ s nastavením výšky.

 • Vhodné pro časté používání..
 • Velmi lehký, mobilní.
 • Skládací systém.
 • Kvalita materiálů a mechanismů.
 • Pohodlné sedadlo.
 • Dobré pro cestování (letadlo, vlak, auto).
 • Možnost instalace autosedačky.
 • Jarní odpružení.
 • Nákladní koš.
 • Není to nejlepší volba pro zimu.

1 Peg-Perego Pliko Mini Classico


Na prvním místě jsou kočárky Pliko Mini Classico. Jedná se o nejlehčí model v řadě (5,7 kg), za nejdostupnější cenu, obratný, kompaktní (široký 49 cm), odolný a pohodlný.

Při výběru kočárku pro cestování je tento model často preferován. Je vhodné vzít letadlo, vlak, autobus. Je vhodný pro ty, kteří se často pohybují po městě s dítětem. Tato varianta je optimální jak pro malé (od 6 měsíců), tak pro již dospělé děti, které odstavují kočár, ale někdy to potřebují. Výrobek je tradičně určen pro děti do 3 let, hmotnost do 15 kg.

Pliko Mini Classico má celou funkční sadu moderních kočárků: manévrovatelné otočné přední kola s aretací (v tomto případě dvojité), pružinové odpružení, několik zadních poloh (sklopení až 175 stupňů), mobilní kapota hledí, vynikající sklopný mechanismus, několik možností dopravy, 5-bodový bezpečnostní pás.

Maminky ocenily hladkou jízdu kočárku, včetně terénních, mají rádi širokou škálu barev. Některé detaily zlevňují konstrukci (například jednoduchá polyuretanová kola, malá košová síť pro věci, minimum vybavení), ale nakonec neovlivňují výsledek.

 • Nejlehčí a nej mobilnější.
 • Odolný, vysoce kvalitní.
 • Skládá se snadno a rychle.
 • Dostupné náklady.
 • Funkční sedadlo.
 • Bezpečnost.
 • Omalovánky, design.

Jaký kočárek Peg-Perego je lepší koupit

Abyste se mohli rozhodnout pro širokou škálu modelů kočárků Peg-Perego, musíte se rozhodnout, co od tohoto produktu očekáváte.

Je nutné analyzovat podmínky vašeho pobytu, zjistit, jak často budete kočárek používat, a nastínit odhadované trasy. Zvažte samozřejmě finanční možnosti, kolik jste ochotni utratit peníze. S výběrem zacházejte odpovědně, protože „přeprava“ není zakoupena na jeden den, není levná, pohodlí dítěte a vaše pohodlí bude záviset na správné volbě.

V prvních šesti měsících života je pro dítě nejlepší volbou kolébka nebo kočárek pro novorozence. Při nákupu byste měli věnovat pozornost hmotnosti kočárku, rozměrům kolébky, systému sklopení, podvozku, zda jsou odstraněny mycí potahy, dalšímu vybavení pro dítě. Peg-Perego nabízí skvělé možnosti, v naší recenzi jsou dvě.

Pokud budete často používat kočárku, dělat dlouhé procházky v různých oblastech, hmotnost kočárku, cena, sedmá pozice je pro vás důležitá. Model s prostornou nárazuvzdornou kolébkou - Navetta XL, z páté pozice, je mnohem dražší, ale kolébka samotná může být použita jako autosedačka skupiny 0. Pokud máte auto a v něm máte dítě, je to dobrá volba.

S minimálním rozpočtem, pokud se rozhodnete koupit kolébku, můžete zvážit možnost chůze (číslo 4 v hodnocení), tento model je určen pro děti od 0 do 3 let a má poměrně pohodlnou možnost spaní.

Pokud jste připraveni okamžitě alokovat podstatnou částku, doporučujeme univerzální model na 6. pozici. Tato modulární sada obsahuje kolébku, pěší blok, autosedačku a řadu dalšího příslušenství. Výsledkem je nákladově efektivní varianta.

Při výběru kočárku vezměte v úvahu možnosti polohy křesla, je lepší dát přednost verzi obráceně. Věnujte pozornost rozměrům, zda půjde do výtahu, místnosti, zda bude vhodné se v obchodě pohybovat. Pro matku je důležitá hmotnost kočárku. Pokud žijete mimo město, lépe si prostudujte podvozek a typ kol, zda je vhodný pro vaši oblast. Peg-Perego nabízí vynikající knižní možnosti a lehké vycházkové hole. Ty jsou zejména mobilní, lehké, kompaktní, například jako vůdce našeho hodnocení.

Značka Peg-Perego je vynikající kočárky pro děti, v každém modelu je brána v úvahu bezpečnost a pohodlí dítěte a rodičů. Užijte si nakupování!

Inglesina Vittoria nebo Peg-Perego Culla-auto?

Dívky, ahoj všichni! Toto téma je samozřejmě hackerské, ale já vás požádám, abyste se zeptal. Začali jsme se starat o kočárek. Výběr je obrovský, existuje mnoho recenzí, dobrých i špatných. Zastavil jsem se na dvou invalidních vozících, ale stále nemůžu udělat poslední volbu, takže doufám v obecnou mysl fóra!
Co si myslíte, který z těchto dvou kočárků je nejlepší pro dítě narozené v listopadu? Majitelé takových kočárků, řekněte nám o kladech a záporech!

Peg-Perego Pliko Mini nebo Inglesina Espresso?

Zpočátku nezvažoval hole vůbec! Nelíbí se mi přidání kol v různých směrech a skutečnost, že jedna ruka nevede. Šel jsem do obchodu sledovat espresso, které se mi ve všech ohledech líbilo. A vedle mini dlaždice. A to sklopí všechna kola dolů a jedním pohybem, a tak, tak snadno! A lůžko se zdá být prostornější než espresso, i když rozdíl je zde samozřejmě centimetry. Nějak jí duše okamžitě padla!
Ale pro espresso, profíci:
- ne třtina (je to možné jednou rukou, i když jsem tašku projel obchodem s jednou, ale pravděpodobně na jiném asfaltu bude další příběh)
- kola jsou větší a zadní kola jsou jednoduchá - ačkoli pravděpodobně ani jedno, ani druhé nevstoupí na moji rampu, pokud existuje bougabah, který má rozvor kol o 10 cm širší, a v tomto případě je pro mě důležitější hmotnost. Ale co když je espresso přímo kriticky lepší terénní a hladké? Co když třtina strašlivě chrastí? Nebo mezi nimi nebude žádný hmatatelný rozdíl? Oh, dali by jim jízdu po asfaltu před nákupem! :)
- nárazník - je to špatné v plico mini bez nárazníku? Moje dcera šla do Bugaby bez něj, dokud jsem si nevzpomněl a nevytáhl jsem ho ze spíž, teď jde s ním a já ho připevním k němu tříbodovým. Ale bez ní se to zdálo také normální, jak to chápu, záleží na sedadle: pokud je to provedeno tak, aby dítě neklouzalo, pak nárazník není potřeba.
- opěradlo se velmi pohodlně a rychle nakloní, i když v tomto ohledu je obklad dobře proveden.
- nákupní košík v knize by podle definice měl být pohodlnější než v cukrové třtině (a v mém chameleonu je to tak morální, že jsem ho nikdy nebral vůbec, takže košík je v podstatě takový vyhledávaný luxus))))
Nevýhodou espressa je větší váha. Navíc to není objektivně těžké! Já a náš chameleon s dítětem ve druhém patře se nosíme, pokud se náhle zlomí výtah. Ale pokud už kočárek změníte, pak chci cítit tento rozdíl v hmotnosti. Kdybych předtím válcoval nějaký druh kolébkové nádrže, pravděpodobně bych si vzal inglesin za chmýří :)
Cena espressa je vyšší.
V důsledku toho se zdá, že espresso převáží nad matematikou tak čistě matematicky, ale duše sáhne po mini mini, je tu háček! :)

Kočárek INGLESINA Sofia - recenze

Nádherný kočárek pro dítě z podzimu do zimy. Mám třetí dítě - není co porovnávat

Bruslil jsem první a druhé dítě v polském Taco a přísahal: těžký, bylo těžké se dostat do 4 drážek najednou (to jsem já o starém modelu), kola mohla spadnout přímo na vozovku.

Proto, když jsem porodila 3 děti, okamžitě se rozhodly:

1. Prostě ne Taco nebo Zippy (nemá to ráda navenek).

2. Hejna peg perego. Chtěli jsme GT peg perego, ale kolébka Navetta XL je malá pro mého novorozence vážícího 4 500 a zvětšující se 60 cm. A stále jsme v něm museli jezdit 6-7 měsíců. Ano, a ona je těžká, aby to dokázala až na 2,5-3 roky.

3. Podívej se blíže na Sophii Inglesinu na radu přátel. Ve srovnání s peg perego Culla avto, užší podvozek a pohodlnější systém pro připojení kolébky k podvozku.

Po zvážení všech kladů a záporů jsme se rozhodli to koupit.

1. Chůze (naše dítě se narodilo v říjnu, tak jsme jeli hlavně v zasněžené sezóně - bez stížností).

2. Kola byla nahuštěna po celou dobu používání (7 měsíců) 2krát (podruhé před prodejem).

3. Hluboká kolébka. V zimě je to důležité. Pohodlná kapuce: středně hluboká, k zavření dítěte, ale také k plazení až k dítěti, aby se přikrývala přikrývka, bradavka může být snadno.

4. Jeden z nejvíce úzký podvozek. Máme 2 výtahy: malé a malé.

Vozík byl nainstalován i v malém výtahu (s určitou obratností). V tomto případě se kočárek dokonale hodí na všechny železné kolejnice v přechodech.

5. Nastavitelná rukojeť. Můj manžel a já jsme vysoký, a pro nás bylo důležité, abychom kočárku nemohli naplnit napůl.

6. (Pro mě nejdůležitější). Vysoce pohodlný montážní systém kolébky k podvozku: je zasunutý jedním pohybem a pevně se zachytí. Stejně snadno lze kolébku vyjmout vytažením páky zespodu. Nechali jsme kočárek rozebraný, takže tato operace byla prováděna 2-3krát denně: nic se nezlomilo, nezaseklo se.

7. Odvětrávané dno, v kapotě se otevře síťové okno, takže v létě není horké. V květnu jsme přestali jezdit v tomto kočárku, takže tato možnost byla pro nás neprokázaná. Letní dítě může být důležité. I když pro letní dítě bych zvažoval i jiné možnosti.

8. Spodní část kočárku stoupá do polohy k sezení. Důležité pro dospělé dítě.

9. Zahrnuta nepromokavá pláštěnka, fleecová obálka, převlékací podložka, taška pro mámu.

10. Kapuce dobře chrání před větrem.

V mnoha dívkách v recenzích jsem četl, že kočárek prostě nechrání

od větru a deště. Možná je naše Sophia jiná, nevím. Protože můj kočárek měl na plášti „nárazník“, který mohl být dostatečně zvednut a upevněn na kapotě kočárku. I když se mi to nelíbilo (dítě by mělo dýchat čerstvý vzduch) a tuto funkci používal s velmi silným větrem.

1. Některé části držáků kol jsou plastové. Srazil jsem se na jedno kolo a kolo se začalo pohybovat do středu podvozku. Manžel koupil tuto položku za 100 s. (také plast) a změnil ji. Už nebyly žádné další problémy.

2. Vnitřní bavlněný kryt kolébky je tenký. Peg Pegi je v tomto ohledu lepší a hustší. Koupili jsme si kokosovou matraci a vložili ji do kočárku pod kryt.

3. Vážný, podle mého názoru kg 14. Jedná se o poplatek za průchodnost. Možná to v létě není nutné.

Moje historie nákupu. (Nemá to nic společného s charakterizací kočárku, ale možná je to pro někoho užitečné).

Náš syn se narodil v říjnu 2014. Pamatujte, že dolar se vzlétl a Sofiaův kočárek Inglesin začal stát kolem 35 tisíc. Je škoda utrácet tento druh peněz: pouhých šest měsíců.

A koupili jsme kočárek na Avitu.

Nesledoval jsem nejlevnější. Kritéria pro mě byla dobrý vzhled, všechny technické komponenty musí být v dobrém stavu, přítomnost pokynů. Pokud je to možné po jednom dítěti (ale nemůžete to vůbec hádat, tak jsem si vybral nejnovější modely a studoval je na oficiálním webu).

Díky tomu jsme koupili kočárek za 11 000. Poskytli nám nejnovější upevňovací systém Kit Auto. Je pravda, že jsme ji nepoužívali, protože jsme si koupili nosič aut Huggy, také použitý.

Koupili jsme kokosovou matraci 600 r. a kryty kol 200r.

A v květnu 2015 prodali kočárek za 10 tisíc, což vše výše uvedené a poznamenali, že kočárek je po dvou dětech. Ale byla v tak dobrém stavu, že jsem se nestyděl prodat, i když se omlouvám.

Ukázalo se, že jsme kočárek používali 7 měsíců po dobu 1800r.

V nejlepším případě budete prodávat nový kočárek za 50% původních nákladů.

Rozhodněte se, co je pro vás nejlepší, protože někdo neakceptuje použité kočárky. (Jako já s mým prvním dítětem).

Kočárky: Inglesina Swift, Inglesina Trip a Peg-Perego Pliko Mini

Před jarem, což znamená, že se blíží čas na dovolenou, a prostě existuje touha změnit „terénní vozidlo“ vašeho dítěte za něco lehkého, ale zároveň funkčního. Hůlky jsou alternativou.
Jeden z nich, model Inglesina Swift (Swift), od společnosti, kterou miloval mnoho Inglesina (Inglesina).
Každý z nich má své vlastní požadavky na lehké kočárky, takže se pokusíme podrobněji prozkoumat všechny složitosti tohoto modelu a porovnat jej s nejoblíbenějšími modely ze stejné kategorie:

1. Inglesina Trip
2. Peg-Perego Pliko Mini

A tak se cena za Swift pohybuje v rozmezí 3700 až 4700 tr
U modelů Inglesina Trip a Peg-Perego Pliko Mini je cena téměř stejná a průměruje 6500 t.

Vzhled na Inglesině je pro hůl docela obvyklý, Peg-Perego Pliko Mini je elegantnější model.

Hmotnost rány kočárku Swift je 5,5 kg, ale ve skutečnosti elektronická váha ukázala 6,3 kg


Peg-Perego Pliko Mini deklarovala hmotnost 5,7 kg, měřítka 6,4 kg


Výrobci Inglesiny Trip weight uvedli 6,5 kg, ve skutečnosti to bylo 7,5 kg

Ale po dlouhou dobu není tajemstvím, že výrobci uvádějí hmotnost podvozku bez příslušenství (koš, nárazník, čepice), konkrétně přidají dalších 500–800 gr.

Na rozdíl od předchozího roku se v novém kočárku objevil nárazník a čepice s dalším štítem.

Nárazník Inglesina Trip a Swift je identický, lze jej snadno rozepnout na obou stranách, dodám však, že podle mého názoru nenese funkční zatížení, protože jeho konstrukce je měkká a ohýbá se ve všech směrech. Ale pro „psychologické“ pohodlí stačí. Model Peg-Perego Pliko Mini nemá v sadě nárazník.

Textil všech kočárků je na dotek velmi příjemný, v „žebru“. Snadno je otřete navlhčeným hadříkem, a pokud je to žádoucí, lze jej zcela odstranit a omýt.
Bezpečnostní pásy nejsou přišity dozadu, přestavěny ve dvou polohách na výšku, nastavitelné na šířku a délku, fastek jsou pevné a středně těsné.

Pojďme se podrobněji zabývat:
Opěradlo Swift má dvě polohy, z nichž druhá je docela pohodlná na spaní, ale mechanismus sklopení opěradla není příliš pohodlný: musíte použít dvě ruce. Tento model nemá opěrku pro nohy, pro spánek to přirozeně není příliš pohodlné, ale vzhledem k tuhosti okrajů, dětské nohy pohodlně stojí na gumové stupačce.


Další je Inglesina Trip, protože má plnou opěrku nohou a pohodlné lůžko, poměrně dlouhé a pohodlné, nicméně tento model má horší přistání: nohy nedosahují gumové opěrky nohou a děti je prostě pověsí.


Peg-Perego Pliko Mini se zde ukázal jako nejlepší ze všech, šířka a délka sedadla je vhodná i pro děti po 2 letech, lůžko je také vynikající a co je nejdůležitější, nohy jen stojí na plastové stupačce, jsou umístěny ve vhodné vzdálenosti.

Víčko lze snadno vyjmout z podvozku, vzadu je velmi pohodlná kapsa na drobnosti. Další část v burl je nepopiratelné plus za slunečného nebo větrného počasí, protože v soupravě není pláštěnka. Kšiltovka je připevněna k zádům pomocí knoflíků, které lze v horkých dnech rozepnout, a potom bude kočárek dobře větraný..

Kliky Swift a Trip jsou opět stejné, umístěné na úrovni hrudníku, ergonomické, měkké a příjemné na dotek - pohodlně držte. V případě potřeby můžete zavěsit na rukojeti tašku, zatímco kočárek „nepropadne“, ale zůstává stabilní.


Peg-Perego Pliko Mini zde prohraje - kliky jsou protilehlé, vyrobené z plastu.

Podvozek kočárku je vyroben v černé barvě, což mu dodává stylový vzhled a jednu jednotku s koly. Díky designu podvozku kočárek snadno skočí na obrubníky iu vysokých dětí.


A opět, Peg-Perego Pliko Mini ztratil v tomto parametru, kočárek velmi „skočí“ na obrubníky, musí být vynaloženo úsilí.

Pod sedadlem je malý, ale spíše prostorný koš. Je vyrobena z pletivového materiálu, který neumožňuje hromadění písku v létě.

Swift a Trip lze velmi snadno sklopit, na boku má zámek pro upevnění (při sklopení se uzamkne) a plastovou rukojeť (standardní skládání pro hůl). Přidání však není příliš kompaktní díky kolům, která vypadají v různých směrech a mohou zašpinit víčko.


Peg-Perego Pliko Mini zde mírně vítězí, vyvíjí se kompaktněji, i když objemněji, se všemi koly dolů, neznečišťuje víčko a stojí sám složený.

Jediná brzda na dvou zadních kolech u všech modelů.


Kola modelů Inglesina jsou pogumovaná, díky čemuž je jízda kočárku tichá a hladká. Oba modely bez problémů projížděly neprůchodným sněhem a šlapaly sněhem. Přední kola otočná o 360 stupňů, s možností fixace. Západka není těsná a má výhodnou polohu, je pohodlná pro použití v letní i zimní obuvi.


Peg-Perego Pliko Mini kola se chrastějí a jsou méně průchodná, nicméně design je pěkný.

Celkový dojem Swift: kočárek vypadá „pevně“, krásné barvy, ve své kategorii rozpočtu a lehkých kočárků je to docela hodný uchazeč. Ideální pro aktivní matky a jejich starší děti po 1-1,5 letech, kdy děti tráví stále více času mimo kočárek, ale potřeba sklopit záda zůstává, i když je dítě unavené a rozhodlo se zdřímnout..


Další, jak se ukázalo, důležitou výhodou je, že kočárek „schody“ na schodech.

Některé technické specifikace Swift:
Šířka podvozku - 48 cm
Délka podvozku - 61 cm
Průměr kola - 16 cm
Šířka každého bloku kol - 12 cm
Výška držadel - 107 cm
Výška zad - 50 cm
Hloubka sedadla - 23 cm
Šířka sedadla - 32 cm
Vzdálenost od okraje sedadla k stupačce - 21 cm
Vzdálenost od okraje zad k čepici je 17 cm

Nevýhody Swift:
- dešťová pokrývka není součástí balení
- stupačka se nezvedá
- při sklopení mohou kola zafarbit víčko
- nestál složený sám

Specifikace Peg-Perego Pliko Mini:
Výška zad 49,5 cm.
Délka pražce 88cm.
Hloubka sedáku je téměř 26 cm.
Vzdálenosti od okraje sedadla k dolní opěrce nohou - 30 cm

Nevýhody Peg-Perego Pliko Mini:
- kola chrastící (všimuji si však, že to lze opravit pomocí některých manipulací)
- kočár těžce „skočí“ na obrubníky
- průchodnost je nižší než u uvažovaných modelů od Inglesiny
- dešťová pokrývka není součástí balení

Nevýhody Inglesina Trip:
- hmotnost
- ne příliš kompaktní sčítání
- nohy dítěte visí dolů za stupačkou (přibližně 85 cm vysoká)

Články O Neplodnosti