Hlavní Výživa

Jaký je rozdíl mezi kočárkem a univerzálním kočárkem - tipy pro zákazníky

Univerzální kočárky a kočárky-transformátory jsou multifunkční, jsou schopny poskytnout vašemu dítěti pohodlí a pohodlí v dětství. V prvních šesti měsících života se multifunkční kočárky používají jako kolébka a později je lze provozovat již na procházkách. Rozdíly mezi těmito dvěma typy však existují a nelze je nazvat nevýznamnými. Z čeho se skládají?

Transformační kočárek se může změnit z kolébky na možnost procházky skládáním (skládáním), tj. Transformací. Univerzální vozíky 2 v 1 a 3 v 1 znamenají použití několika samostatných bloků, které jsou střídavě připevněny k podvozku: kolébka pro kojence, chodítko a autosedačka. Pochopíte-li rozdíl mezi transformátorem kočárku a univerzálním kočárkem, můžete se informovaně rozhodnout pro konkrétní návrh. Podívejme se na každou z nich podrobněji..

Transformátory kočárků jsou rozděleny do dvou hlavních typů: s mírnou transformací a složitější.

1. Menší transformace.
2. Nosná postýlka je připevněna k vycházkovému bloku, jehož zadní strana je umístěna do vodorovné polohy. Pokud zvednete záda a upravíte polohu schodů, kočárek se změní na možnost chůze, vhodné pro dítě starší než deset měsíců.
3. Složitá transformace.
4. Lůžko pro novorozené dítě se pohybuje, část vyjímatelných částí se uvolní a odstraní, takže se kočárek přemění na možnost chůze. Transformátory jakéhokoli typu lze nalézt na nástěnce webu Tangle. Po upřednostnění konkrétního modelu sledujte video na internetu, které demonstruje postupnou transformaci kočárku.

Transformátory jsou často vybaveny otočnými držadly a nabízejí také mnoho dalších doplňků: odnímatelný přední nárazník, tašku pro mámu, kterou lze nosit na rameni nebo připevnit k kočárku, pohodlné kapsy, nastavitelnou opěrku nohou, pláštěnku, moskytiéru atd. Když už mluvíme o tom, jak se transformátorový kočárek liší od univerzálního, je třeba poznamenat, že kolébkový koš v transformátorech je vyroben z měkkého materiálu, nemá výztuhy a není považován za dostatečně teplý. Také ve srovnání s kolébkami univerzálních vozů je menší a není tak hluboký. Na druhou stranu, jeho výhodou může být schopnost přenášet ručně pomocí měkkých držadel.

Kočáry 2 v 1 a 3 v 1. V těchto kočárcích je jeden modul nejprve umístěn na rámu - kolébce, a poté, co byl odstraněn, je připojený chodící modul. Většina modelů má dva způsoby instalace - čelem matce nebo směrem od ní ve směru pohybu. Taková permutace je velmi příznivá ve špatném počasí, stačí modul přeorganizovat a dítě bude chráněno před nárazy větru. U modelů 3 v 1 je ještě jedna jednotka - sedadlo pro přepravu automobilů, je také umístěno a upevněno na rámu.

Přistávací kolébka v univerzálních modelech je dostatečně vysoká, což je velmi výhodné a některé modely dokonce umožňují nastavení výšky kolébky. Takoví známí výrobci jako Peg-Perego nebo Inglesina nabízejí spotřebitelům modely se zvláštním ventilačním systémem a speciálním zařízením pro nastavení výšky zád. Podvozek v „univerzálním“ podvozku má měkké odpružení a poskytuje vynikající odpružení. Obecně nejsou funkčnost, kvalita a spolehlivost horší než klasické kočárky.

Jaký je rozdíl mezi kočárky 2 v 1?

Oba tyto typy kočárků jsou multifunkční, často se také nazývají univerzální.

A to není náhoda - kupujete-li například transformátorový kočárek nebo naopak systém 2 v 1, dáte dítěti přepravu od narození do tří let, tj. Do okamžiku, kdy se dítě zcela samohybí.

Oba tyto kočárky (transformátor i „dva v jednom“) se nejprve používají pro novorozence a poté, když dítě vyrůstá a může již sedět samostatně, se používá jako kočárky..

Jaké jsou jejich rozdíly?

Transformační kočárek je transformován z kočárku pro novorozence do kočárku sklopným rozložením, tj. přeměňuje se z kolébky na "procházku".

Systém „Dva v jednom“ používá dva různé bloky, které jsou zcela odstraněny a umístěny na jeden podvozek - pro novorozené děti používají kolébku a pro děti od 6 do 10 měsíců pěší blok.

Transformátory jsou dodávány ve dvou formách:

1. S minimální transformací - když je přepravní obálka pro novorozence (viz foto níže) jednoduše umístěna na vodorovně položený kočárek. Síť často také obsahuje taková jména pro přepravní obálku - brašnu, brašnu.

Vypadá to jako transformátorový kočárek s vodorovně složeným hřbetem a na něm umístěnou přepravní obálku.

Stejný kočárek se zvednutým hřbetem a sníženou stupačkou se stal kočárkem pro dítě starší 10 měsíců.

2. Se složitější transformací - když se může spací prostor pro novorozence pohybovat, některé části se uvolní a odstraní a složitější transformací se kočárek změní z kočárku na novorozence na kočárek.

Toto video ilustruje transformaci kočárkového transformátoru velmi podrobným a srozumitelným způsobem:

Kočárky „Dva v jednom“ a „Tři v jednom“:

- Kočárek 2 v 1 - kolébka je nejprve umístěna na jednom podvozku, pak je kolébka zcela odstraněna a odstraněna a chodící blok je umístěn na podvozku. Bloky lze zpravidla umístit na podvozek tak, aby směřovaly k matce, a naopak. Je to výhodné za větrného počasí - pro ochranu dítěte před silnými nárazy, stačí jednotku znovu uspořádat
Obr. 20-1

Kočárek 3 v 1 se liší od 2 v 1 pouze v tom, že má další (třetí) jednotku - sedadlo nesoucí vozík, které je také namontováno na podvozku kočárku..

Světlé, antimikrobiální, pohodlné - tyto vlastnosti speciální malé brašny pro kojenecké kojence vám udělají dobrou práci, všimne si mnoho známých matek a ocení také váš praktický přístup a stylové řešení problému skladování bradavek..

Taková bohatá funkčnost může být v křesle pouze pro skutečného astronauta! Vzduchové odpružení, 360 stupňová rotace, odnímatelné podnosy, výškově nastavitelná opěrka nohou! Výběr barev je fascinující.

Ve skladu byly neobvykle jasné, promyšlené, originální a stylové novinky batohů Ju-Ju-Be Be Back Back, se kterými budou matky velmi pohodlně cestovat a chodit s dítětem.

Světlé, stylové, levné, praktické sněhové skútry Rich Toys jsou již v prodeji. Pamatujte na zkušenosti z předchozích let práce - pospěšte si! Zimní zařízení jsou velmi žádaná!

Autosedačka Sparco F 700 K je mezi ruskými rodiči velmi oblíbená, protože je univerzální (kategorie 1-2-3). Model F700 je vhodný pro kojence od 9 měsíců do 12 let! Souhlasím, velmi praktický nákup.

Jaký je rozdíl mezi kočárky 2 v 1?


Přede mnou, stejně jako drtivá většina rodičů, existoval obtížný proces - výběr kočárku. Můj dobrý přítel mi poradil, abych koupil buď kočárek s transformátorem, nebo kočárek 2 v 1. Samozřejmě jsem nevěděl, jak se liší. Bylo jasné, že oba jsou univerzální a multifunkční, ale nevěděl jsem, jak si mezi nimi vybrat..

Jak mi vysvětlili prodejci nejbližšího nákupního centra, skládací kočárky se mohou skládat z kočárku na kočárek pro novorozence skládáním a rozkládáním. lze jej snadno přeměnit z kolébky na „procházku“. Výhody těchto kočárků jsou podle mého názoru zřejmé, ale rozhodl jsem se zůstat v kočárcích 2 v 1.

A v moderních kočárcích typu dva v jednom se používají dvě samostatné jednotky, které jsou namontovány na jednom podvozku. Jsou samozřejmě zcela odnímatelné a můžete použít kolébkový blok pro novorozence a pěší blok pro děti starší než 5 měsíců. Kočárek 2 v 1 si můžete koupit v internetovém obchodě na adrese http://www.dochkisinochki.ru/icatalog/categories/kolyaski-2-v-1/god_vypuska-2012_goda/.
Kočáry-transformátory jsou obvykle rozděleny do dvou typů - kočárky s minimální transformací a složitější transformací.

Nyní pojďme mluvit podrobněji o kočárcích 2 v 1. Jeho hlavní výhodou je, že můžete umístit kolébku na jeden podvozek, a pokud je to nutné, zcela jej odstranit a na podvozek umístit pěší blok.

Chtěl bych se také věnovat nedávno zavedeným kočárkům 3 v 1. Jaký je jejich rozdíl od stejných kočárků 2 v 1? Jak mi řekli prodejci nejbližšího dětského nákupního centra, jediným rozdílem je přítomnost další (třetí) jednotky - autosedačky, kterou lze nainstalovat i na podvozek kočárku..

Jaký je rozdíl :: typy kočárků

Existuje mnoho druhů kočárků. Liší se od sebe tvarem, hmotností, schopností transformace, schopností napříč zeměmi a manévrovatelností. Kromě toho jsou některé kočárky kompaktnější a snadno se skladují než jiné. Tak co si vybrat pro své dítě?

Existuje mnoho druhů kočárků. Liší se od sebe tvarem, hmotností, schopností transformace, schopností napříč zeměmi a manévrovatelností. Kromě toho jsou některé kočárky kompaktnější a snadno se skladují než jiné. Tak co si vybrat pro své dítě?

Klasický

Navrženo pro pohodlný spánek pro novorozence při chůzi. Jsou prostorné a pohodlné. Spolehlivě chráňte před chladem, větrem, deštěm a sněhem. Velká kola, pásy nebo tlumiče nárazů zajišťují průchodnost jakýchkoli překážek a hranic. Tento model prošel nejmenšími změnami, ačkoli moderní možnosti se vyznačují relativně malou velikostí koše, kočárky jsou výškově nastavitelné a obvykle mění polohu rukojeti..

Bezpečné držáky jsou vyrobeny zcela tuhé, s ventilačními otvory. Některé modely mají výškově nastavitelnou opěrku hlavy. Moderní kolébky jsou vybaveny pohodlnými držadly pro přenášení a snadnou instalaci na podvozek. Existují kolébky s houpací funkcí. Takové kočárky jsou nejméně pravděpodobné, že budou složeny, snad pouze při přepravě v autě a ke skladování. Košík se vyjme a podvozek se spustí na úroveň kol, všech rozměrů a získá pouze výšku.

Aby nedošlo k narušení spánku dítěte, měl by podvozek uzavřených kočárků zajistit hladkou jízdu. K tomu se používají tlumiče nárazů a velká, často pneumatická (nahuštěná) kola. Kola jsou obvykle odnímatelná. To usnadňuje přepravu kočárku v kufru auta a umožňuje vám je rychle vyprat po procházce nebo použít kryty kol.

Transformátory

Nejoblíbenější typ kočárků. Svůj název získali díky skutečnosti, že takové kočárky jen s několika pohyby mění jejich konfiguraci. To znamená, že dítě může být umístěno v takovém kočárku, jak ležet, tak sedět. Kočárek můžete také výrazně odlehčit odpojením částí, které momentálně nepotřebujete. V případě potřeby se také snadno vrátí na své místo..

Kočáry jsou složeny podle knižního principu, zabírají však také dostatek místa, jsou-li složeny a nejsou příliš pohodlné pro přepravu. Horní část kočárku jednoduše klesá až na úroveň kol, jako stránky zavírající se v knize.

Výška kočárku se samozřejmě snižuje, ale šířka zůstává stejná. Mimochodem, je důležité, aby takový kočárek mohl být také složen. Také tyto kočárky jsou jedním z nejvíce funkčních a praktických. A další z výhod takových kočárků je jejich váha. Je relativně malý.

V poloze „ležící“ je kolébkový povrch nerovný (v místě, kde je spodní část odpojena) a mírně nakloněný. Ale takové kočárky jsou obvykle vybaveny brašnou, která se tomuto problému vyhýbá, a brašnu lze použít samostatně.

Další funkcí, kterou rodiče volají, je to, že kočárek transformátoru je obvykle nižší než „klasický“, což může způsobit vysoké potíže pro vysoké tatínky.

Univerzální (modulární) kočárky zima / léto

Liší se od klasických tím, že jsou navíc vybaveny vycházkovými sedadly. Košík na kolébku nebo sedadlo kočárku jsou stejně dobře namontovány na platformě podvozku.

To je velmi praktické, protože to vám umožní koupit ne úplně dětské kočárky pro různé účely a pro různé věkové kategorie dítěte, ale pouze měnit horní části kočárku pomocí stejného podvozku. Kočárek prakticky nemění své rozměry. Hlavní nevýhoda: kočárek je poměrně těžký a objemný. Je však poměrně vysoká, ovladatelná a prostorná. Kromě toho se vyznačuje vynikající cross-country schopností a stabilitou..

Všechny kočárky uvedené na seznamu mohou být navíc vybaveny autosedačkami.

Sportovní kočárky

Sportovní kočárky jsou kočárky pro aktivní životní styl, které se vyznačují:

1. Sportovní design;

2. Konstrukce poskytující zvýšenou manévrovatelnost a pohodlí;

3. velká kola pro rychlý pohyb, včetně terénních;

4. Možnost jednoduchého a kompaktního skládání zabírá méně místa v kufru při cestování autem.

Většinou se jedná o tříkolky.

Kočárky

Tyto kočárky jsou určeny pro kojence, kteří mohou sedět (od 6 do 8 měsíců do 2 až 3 let). Tento výhled, stejně jako kočárky, hole, je určen pro procházky v létě i v zimě. Dokonale se skládají, což znamená, že jsou kompaktní. Nízká hmotnost také nepřináší zbytečné nepříjemnosti.

V pohodlných kočárcích je podvozek vybaven tlumiči nárazů a houpací síť je rychle převedena ze sedu do polohy „spánku“, lůžko je prodlouženo. V nich může dítě spát, ale stále není tak pohodlné jako v kolébce.

Konstrukce mnoha kočárků umožňuje změnit uspořádání houpací sítě z polohy „čelí matce“ do polohy „čelí silnici“. Povinným požadavkem pro kočárky pro dítě do jednoho roku je změna polohy zad z polohy „ležící“ do polohy „sezení“, je lepší vyhladit nebo alespoň tři polohy: ležení, sklopení a sezení.

Nezapomeňte mít opěrku nohou a bezpečnostní pásy (nejlépe pětibodové), které neumožní vypadnutí dítěte. Existují modely vybavené synchronně se otáčejícími předními koly, takové kočárky se vyznačují zvýšenou manévrovatelností.

dětský kočárek

Skládané vycházkové hole se podobají vycházkové hůlce. To jsou v podstatě lehké možnosti chůze. Ačkoli existují i ​​ty, ze kterých je kolébka dříve odstraněna, po kterých se držadla spojí se současným přitlačením na dno kočárku. V tomto případě se kočárek složí jak na výšku, tak na šířku. Kola jsou přitlačována proti sobě, což výrazně snižuje velikost podvozku.

K dispozici jsou také kočárkové batohy, které lze složit a nosit přes ramena. K dispozici jsou také kočárky pro dvojčata a trojčata..

Druhy kočárků se od sebe liší manévrovatelností, manévrovatelností, rozměry, hmotností a schopností transformace. Volba závisí na potřebách konkrétní rodiny..

12 nejlepších dětských kočárků

Vzhled dítěte v rodině je skutečnou událostí. Jednou z hlavních akvizic nově vyrobených rodičů je kočárek - první vozidlo dítěte. Mnozí čelí problému volby i ve fázi přemýšlení o nákupu.

Před nákupem kočárku musíte jasně určit parametry a vzít v úvahu mnoho faktorů. Především by mělo být pro dítě pohodlné a bezpečné. Odhadněte velikost, hmotnost, konstrukční vlastnosti a funkčnost vozidla.

Univerzální kočárek je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí pro novorozence koupit čtyřkolový kočár pro všechny děti. V tomto ohledu je nepopiratelným favoritem transformátor s univerzálním designem, který vám umožní snadno proměnit kočárek v letní chůzi a naopak, přemístit jej z polohy ležení do polosazení nebo sezení..

Rodiče se nebudou muset hádat o koupi několika kočárků pro různé věkové skupiny a roční období. Ve skutečnosti je transformátor velkým kočárkem, který lze použít od narození do 3–3,5 let v kterémkoli ročním období.

Transformátorové kočárky se od sebe liší pouze dvěma způsoby:

 • S minimální transformací. Když je dětské vozidlo přeměněno z jednoho stavu do druhého jednoduchými manipulacemi.
 • S maximální transformací. Což znamená složitější akce spojené s připojením nebo odebráním dalších prvků. V takovém případě může doba převodu trvat poměrně dlouhou dobu (uvolnění přikrývek, upevnění příčné zarážky atd.).

Při výběru kočárku-transformátoru musíte nejprve věnovat pozornost konstrukčním prvkům a kvalitě sestavení.

Parametry, které je třeba vzít v úvahu při nákupu:

 • Kočárek model. Obecně se jeden nebo druhý transformátor od sebe příliš neliší, mezi nimi je však rozdíl. Volba závisí na mnoha faktorech. Například, zda máte v plánu cestovat a vzít si kočárek s sebou. V tomto případě by měl být lehký, manévrovatelný, rychle a snadno složitelný / rozložitelný. Například v terénních podmínkách, například při provozu mimo město, je lepší koupit kočárek s nejlepšími možnostmi pro běžkaře. A ve městě, kde se matka kvůli okolnostem bude muset s dítětem vyrovnat více času, je lepší dát přednost kompaktnímu modelu s nejnižší hmotností.
 • Sedadlo. Povinným požadavkem na sedadlo a kolébku jakéhokoli kočárku je plochý, pevný hřbet a rovnoměrně vodorovné silné dno, takže dítě během přepravy nepoškodí neformovaný kostní systém. Páteř je drobná a potřebuje podporu.
 • Velikosti. Kočárek by měl být prostorný a pohodlný pro dítě. Současně by však měla snadno projít dveřmi a výtahovými dveřmi, ne zaplnit chodbu nebo jiné úložiště. Pokud jej plánujete přepravovat v autě, uveďte do soupravy kapacitu zavazadel a rozměry dětského vozidla, když jsou složené.
 • Kola Modely s malými koly jsou lehčí a ovladatelnější. V terénních podmínkách se však mohou malá kola zaseknout v jámách a výmolech - kočárek je špatně kontrolován a nestabilní. V takovém případě musíte dát přednost velkým gumovým, lépe nafukovacím kolům. Možnosti s plovoucími koly jsou také dobré, které se při pohybu otáčí o 360 stupňů. To dává kočárku mobilitu a mobilitu. Pokud zvolíte poslední možnost, věnujte pozornost tomu, že je model vybaven funkcí upevnění kol, protože na nerovném povrchu může být kočár nekontrolovatelný, což přinese zbytečné potíže při procházce..
 • Rám a podvozek. Zde je nutné věnovat pozornost spolehlivosti konstrukce - rámové prvky musí být vzájemně spolehlivě spojeny. Je velmi důležité, z jakého materiálu bude spodní konstrukce vyrobena. Nejodolnějším materiálem je ocel, ocelový rám však kočárek výrazně komplikuje. Nejlehčí rám je vyroben z nárazuvzdorného plastu, ale jeho pevnost je výrazně nižší. Optimální bude nákup kočárku na hliníkovém rámu, který je lehký a odolný vůči stresu.
 • Tlumiče nárazů. Nejedná se pouze o hladkou jízdu kočárku, ale také o mimořádné pohodlí dítěte. Čím účinnější systém tlumí vibrace na povrchu, na kterém kočárek jede, tím pohodlnější je pro dítě na silnici. Odpisy navíc kompenzují zátěž na zádech dítěte a při jízdě po silnici zakrývají otřesy a nárazy. Nejlepší a nejspolehlivější jsou tlumiče pružin a pružin. Nejměkčí jsou pásy, ale také ty nejkratší. Méně běžné pákové systémy, protože se často rozpadají a prakticky je nelze opravit.
 • Brzdy. Nejběžnějším zamykacím systémem ve většině kočárků je brzdová trubka, když je stisknuta, jsou zablokována dvě kola (přední nebo zadní, nebo obě najednou). Méně zajímavé systémy s brzdovým pedálem pro každé kolo, protože jsou nepohodlné. Více moderních možností jsou modely s horní brzdou. Ať už si vyberete jakýkoli způsob upevnění vozidla, měl by kočárku úplně znehybnit. Nejúčinnější brzdový systém - systém s blokováním plného kola.
 • Klika kočárku. Zde je již nutné se spoléhat na parametry osoby, která bude řídit vozidlo. Je lepší zvolit možnosti s možností nastavení výšky rukojeti, stejně jako modely s otočnou rukojetí, která umožňuje pohyb kočárku ve dvou směrech, kdy dítě může jezdit buď tváří, nebo zpět k mámě. Toto téma je zvláště důležité pro starší děti, které umí sedět, a kočárek je provozován jako možnost chůze. Dítě musí vidět, co se kolem něj děje, a učit se svět kolem něj.
 • Příslušenství Pomocné prvky, které nejsou nutné, ale poskytují další pohodlí při používání kočárku. Například pláštěnka, moskytiéra, taška, ruční spojka, nákupní košík, stojan na hry, držák na láhev atd. Mohou být v sadě s kočárkem nebo mohou být prodávány samostatně.

Uvádíme hodnocení transformátorů pro dětské kočárky 2019. Top 12 modelů, které byly vybrány našimi odborníky podle hodnocení uživatelů a hodnocení.

Hodnocení (2019)Ceny, ₽Země
Nejlepší levné dětské kočárky-transformátory
1. Adamex Youngod 14 000₽Polsko
2. Teddy Diana PKLod 9000₽Polsko
3. Indigo Maximood 10000₽Polsko
4. Alis Ameliaod 5500₽Polsko
Nejlepší dětské kočárky-transformátory středního cenového segmentu
1. Crossover Chicco Urban Plusod 23 000₽Itálie
2. CBX by CybexBimisiFlex (2 v 1)od 23 000₽Čína
3. Chicco Plněod 32 000₽Itálie
4. Babyruler ST166od 21 000₽Čína
Nejlepší prémiový segment pro dětské kočárky a transformátory
1. Gesslein F10od 54 000₽Německo
2. PHIL & TEDS Voyagerod 55 000₽Nový Zéland
3. Cosatto Giggle Mixod 40 000₽Anglie
4. Silver Cross Horizon Good 49 000₽Anglie

Nejlepší levné dětské kočárky-transformátory

Jednou z nejdůležitějších výhod levných možností je pouze přijatelná cena. Pro mnoho rodičů je toto často určujícím kritériem, protože rozpočet rodiny, zejména mladého, nese při narození dítěte vážné břemeno, protože s příchodem nového člena rodiny je mnoho nákladů. Kromě toho je řada levných kočárků mnohem širší a pokud jde o technické vlastnosti, levnější modely nejsou vždy nižší než ty drahé. Představujeme nejlepší nízkonákladové transformátorové kočárky. Vyrábějí se hlavně v Polsku a Číně a také v Rusku..

4 Alis Amelia

Nejrozsáhlejším zástupcem v první čtyřce je transformační kočár Alis Amelia od polského výrobce. Navzdory laskavosti je to docela pohodlné a lze jej snadno přeměnit z kolébky pro novorozence na kočárek pro dítě, které již umí sedět.

Váží o něco méně než 14 kg. Vybaven kovovým rámem na 4 kolech s pružinovým tlumicím mechanismem. Materiál pneumatiky - pěnový plast. Rodičovská rukojeť oboustranná, zkřížená.

Jednoduchá sedačka pro dítě je instalována ve třech polohách - ležící, sklopná, sedící. Opravuje a zajišťuje bezpečnost dítěte během přepravy pětibodovým pásem.

Kapuce je vybavena zadní kapsou na drobnosti a na bocích jsou vložky ze síťoviny, kam můžete vložit lahve nebo jiné nádoby. Potahový materiál - vodotěsná syntetika s podšívkou vyrobenou z přírodní tkaniny. Pod sedadlem je prostorná potravinářská síť.

Poloautomatický rám má skládací mechanismus „kniha“. Díky své kompaktní velikosti může být složen v kufru malého auta.

 • Náklady.
 • Včetně a taška pro mámu v ceně.
 • Dobrý kříž.
 • Kompaktní při složení.
 • Relativně lehký pro svou kategorii.
 • Když je záda dole, není přístup do koše žádný.

3 Indigo Maximo

V žebříčku levných transformátorů zaujímá model Indigo Maximo třetí místo. Jeden kočárek pro všechna roční období a příležitosti. Díky své univerzálnosti, v závislosti na povětrnostních podmínkách a věku dítěte, lze vozidlo nejlépe přizpůsobit potřebám dítěte.

Vysoce odolný rám vyrobený z kovu. Kočárek má kola s velkým průměrem a klasickým systémem otáčení. Tlumiče pružin a nafukovací gumové pneumatiky zajišťují maximální pohodlí a pohodlí dítěte.

Další funkce - otočná rodičovská klika, která je výškově nastavitelná.

Součástí kočárku je i další kabelka, kde můžete na silnici položit všechny potřebné předměty. Ve spodní části je kovový rám vybaven prostorným látkovým nákupním košem.

Pro nejmenší je zde kolébka s držadly a tvrdým dnem. Transportní sada má zástěru se zipem a kapucí.

Skládací mechanismus knihy pomocí jednoduchých manipulací vám umožňuje dát invalidnímu vozíku přepravní polohu. Malé rozměry, pokud jsou složeny, umožňují jeho uložení do kufru běžného sedanu.

Model je snadno ovladatelný. Prostupné, ne těžké. Rychle se vyvíjí a transformuje z jednoho státu do druhého. Hmotnost je pouze 13 kg. Se všemi těmito vlastnostmi a množstvím pohodlných možností má Indigo Maximo nízkou cenu.

 • Praktický.
 • Odolný.
 • Měkké nafukovací pneumatiky.
 • Tlumiče pružin.
 • Přejeďte rukojetí.
 • Malá síť proti komárům.

2 Teddy Diana PKL


Na druhém místě je transformační kočár Teddy Diana PKL. Model za každého počasí s prostorným izolovaným lůžkem je určen k přepravě dětí od narození do tří let v každém ročním období. Snadno se promění v možnost chůze.

V závislosti na věku a stavu dítěte vám umožňuje nastavení opěradla a nastavení opěrky nohou do výšky. V letní verzi můžete uvolnit zadní stěnu kapoty. Tato funkce umožňuje přístup na čerstvý vzduch do bloku chůze, což zajišťuje další větrání v žáru.

Ochrana před jasným sluncem je kapuce kočárku a hledí pod ním, které lze v případě potřeby sklopit dolů.

Pro nejmenší je k dispozici dětská postýlka s tvrdým dnem a robustními držadly. Přítomnost nošení umožňuje, aby dítě bylo přepravováno, když leželo mimo kočárek.

Rukojeť kočárku je hozena zepředu dozadu a výškově nastavitelná. Teddy Diana PKL jezdí na 4 nafukovacích kolech s pružinovým odpružením. Zahrnuje brzdu kola, která uzamkne kočárek pouze vzadu.

Mechanismus sčítání je kniha. Další bezpečnostní prvky pro dítě - upevňovací pás v pěti upevňovacích bodech a odnímatelné madlo nárazníku.

Z další kompletní sady: pláštěnka, síť proti komárům, mys na nohou, košík na nákup, taška pro rodiče.

 • Optimální vybavení.
 • Dobrý kříž.
 • Přijatelná cena.
 • Výškově nastavitelná rukojeť.
 • Odnímatelná kola.

1 Adamex Young


Adamex Young je na prvním místě. Klasický model, jednoduchý a levný. Je určen k přepravě dětí od narození do 3 let.

Hliníkový rám kočárku je lehký. Malá vzdálenost mezi dvojkolí vám umožní snadno se dostat do všech, dokonce i do úzkých dveří. Je-li složen, je poměrně kompaktní a nezabírá mnoho místa.

Hlavní jednotka je vyrobena z nepromokavého větru odolného materiálu. Sada obsahuje odnímatelnou nosnou kolébku, která vám umožní přepravit dítě až na šest měsíců mimo kočárku.

Rám spočívá na velkých gumových kolech, která mají dobré běžecké schopnosti. Pružinové tlumiče namontované na každém nárazu kola pohlcují pohyblivé závěsné prvky.

Další funkce - otočná rukojeť, sluneční clona, ​​prostorný nákupní košík. V pěší verzi je sedadlo s nastavitelným opěradlem, opěrka pro nohy, která je také nastavitelná pro výšku dítěte, pětibodový bezpečnostní pás. Omezuje dítě a chrání příčku před vypadnutím.

K hlavní sadě je připojena dešťová pokrývka a taška pro přepravu dětských potřeb. Taška je pomocí knoflíků připevněna k rukojeti kočárku.

 • Levný.
 • Pohodlné, teplé, funkční.
 • S dobrým křížem.
 • Stavebnice má vše, co potřebujete.
 • Je-li dítě sedící ve směru jízdy, není vhodné nosit kočárek.

Nejlepší dětské kočárky-transformátory středního cenového segmentu

Kočárky střední kategorie kupují ti, kteří si cení kvality, funkčnosti a trvanlivosti. Tyto modely jsou vybaveny řadou konstrukčních prvků, které poskytují další pohodlí a pohodlí. Produkce hlavně v Evropě - Německo, Itálie, Francie. Nejběžnější kočárky v Rusku jsou Italové. Jsou maximálně přizpůsobeny místním klimatickým podmínkám a domácím silnicím..

4 Babyruler ST166


Otevře hodnocení konvertibilního kočárku Babyruler ST166. Charakteristickým rysem modelu od ostatních transformátorů je to, že nemá vyměnitelné bloky.

Pro některé to bude mínus. Pro praktické rodiče, kteří nechtějí zabírat úložný prostor s nepoužitými předměty - nepopiratelné plus.

Další výhodou kočárku je jeho nízká hmotnost. Babyruler ST166 s veškerou municí váží pouhých 10 kg. Z hlediska této vlastnosti je transformátor nepopiratelným lídrem před ostatními konkurenty. Důvodem je, že výrobce používá letecký hliník při výrobě kovového profilu rámu.

Kočárek lze snadno přeměnit z kolébky na kočárek a naopak. Skládá se do transportní polohy stejně rychle a snadno.

Funkční vlastnosti: možnost instalace kolébky ve směru jízdy a proti, sklopení sedadla ve 3 polohách, odnímatelná kola.
Všechna čtyři kola jsou vybavena tlumiči. Kromě toho je zavěšení navíc zatíženo pružinou, aby bylo zajištěno maximální pohodlí dítěte při pohybu..

Velká zadní kola mají nafukovací komoru, která také kompenzuje nárazy způsobené nerovnoměrným pokrytím. Přední kola se otáčí o 360 stupňů. Pokud je to nutné, mohou být upevněny rovně.

Bezpečnost pro dítě zajišťuje příčný nárazník a pětibodové bezpečnostní pásy. Zadní kola jsou vybavena spolehlivou nožní brzdou.

Součástí základního vybavení je kočárek s kolébkou a nákupní košík. Sada má matraci, zástěru, moskytiéru, pláštěnku. Kromě hlavní sady pro chladnou sezónu si můžete zakoupit i samostatnou zimní sadu

Pokud dáte přednost kompaktnosti a lehkosti (bez kompromisů na funkčnosti), Babyruler ST166 je to, co potřebujete. Kočárek je ideální pro matky, které často jezdí autem se svým dítětem.

 • Nejlehčí z transformátorů.
 • Snadno se přemění z kolébky na kočárek a naopak.
 • Kompaktní.
 • Krásný design.
 • Dobré odpružení.
 • Kolébka, pokud je umístěna na povrchu, si nedrží svůj tvar.

3 Chicco Plně


Na třetím místě je zástupce italské značky Chicco - Plně transformující kočárek. Komfortní multifunkční moderní model. Z kolébky určené pro kojence je snadno a jednoduše přeměněna na pěší verzi a naopak. Kolébka díky pevné základně může být použita jako nosič. Snadno se vyjme z rámu a přepravuje se plastovou rukojetí umístěnou na kapotě.

Když je složený, je kočárek poměrně kompaktní. Je vhodné ukládat. Při přepravě v kufru nezabírá mnoho místa. Skládá se snadno s židlí i bez něj.

Otočné sedadlo lze otočit směrem k mámě nebo ve směru jízdy. Vycházkový blok je nastavitelný ve třech polohách. Díky speciálnímu pásu lze opěradlo nastavit do libovolné polohy v úhlu náklonu.

Pokud je to žádoucí, lze pomocí speciálního adaptéru sedadlo nainstalovat výš a v případě potřeby dokonce přeměnit kočárek pro přepravu dvou dětí. Přídavná jednotka má všechny stejné vlastnosti jako hlavní jednotka, nachází se pouze o něco níže.

Jízda na čtyřech kolech. Přední kola jsou menší a otočná. Zadní pro větší pohodlí s blátovými klapkami.

Na zadní nápravě je speciální páka, kterou můžete snadno překonat obrubníky, obrubníky a další překážky pro chodníky ve městě..

Všechna čtyři kola jsou vybavena ložisky a pružinovými tlumiči..

Bezpečnostní systém zahrnuje boční zarážku a upevňovací pásy. Pro větší pohodlí pro vaše dítě si můžete samostatně zakoupit měkké podložky..

V případě potřeby si mohou rodiče kromě základní sady zakoupit samostatnou autosedačku, která je namontována na kovovém rámu kočárku.

Pro snadné použití je široká kapuce Chicco Fully vzadu vybavena síťkou pro drobnosti a očkem pro připevnění figuríny.

 • Kočárek s mnoha pohodlnými funkcemi.
 • Prvky se snadno transformují..
 • Dostupné vyměnitelné moduly.
 • Kočárek je vybaven další jednotkou a lze jej použít k přepravě dvojčat.

2 CBX by CybexBimisiFlex (2 v 1)


Pokud při nákupu kočárku v první řadě věnujeme pozornost spolehlivosti a výkonu ručního kolového zařízení, transformační kočárek CBX by Cybex Bimisi Flex se s jeho stylovými protějšky příznivě srovnává, aniž by byla ohrožena funkčnost.

V celkovém pořadí modelů za střední cenu zaujímá kočárek druhé místo.

Sada dětského transportu má vše, co potřebujete pro přepravu novorozenců a starších dětí ve věku 3 až 4 let o hmotnosti nejvýše 15 kg.

Kolébka pro kojence se používá maximálně 8 měsíců. Hmotnost dítěte by neměla přesáhnout 9 kg. Pro starší děti, které mohou sedět samy, je kočárek používán jako možnost chůze.

Vycházkový blok lze díky otočnému systému otočit ve směru jízdy a proti.

Součástí balení je speciální adaptér. To vám umožní nainstalovat autosedačku skupiny 0 na podvozek+.

Vozík je vybaven 4 odnímatelnými koly. Přední kola jsou otočná. Zadní jsou pevné. Ráfek kola - plast. Nafukovací pneumatiky z pěnové pryže.

Tlumiče se instalují pouze na zadní kola. Navzdory tomu má model měkkou, hladkou jízdu a dobrý kříž.

Lehký hliníkový rám je navíc vyztužen, což umožňuje provoz vozíku v podmínkách málo dobrých ruských silnic.

Sada obsahuje kolébkový transformátor, pláštěnku na nohy, podvozek, síť na hračky a výrobky, adaptér pro instalaci autosedačky, nárazník do rukou dítěte, dešťový potah.

 • Stylový design.
 • Pohodlná funkčnost.
 • Praktické čalounění.
 • Kompaktní při složení.
 • Lehký, ovladatelný, snadno ovladatelný.
 • Zcela nové drsné zavěšení.

1 crossover Chicco Urban Plus


Na prvním místě je transformační kočár Chicco Urban Plus Crossover. Od více rozpočtových modelů se kočárek vyznačuje moderním designem rámu a kolébky. Díky otočnému mechanismu je snadno přeměněn z pohodlného kočárku na novorozence na pohodlnou „procházku“. Díky vylepšenému designu při skládání zabírá kompaktní model minimální prostor.

Na rozdíl od klasického transformátoru je kočár Chicco Urban Plus Crossover vylepšen a má mimo jiné modulární vlastnosti, které poskytují další pohodlí během provozu. Obzvláště reverzibilní jednotka umožňuje vyjmout blok chůze z rámu a otočit sedadlo do polohy „od mámy“ nebo „k mámě“.

Jízdy na čtyřech plastových kolech, z nichž dvě jsou otočná a otočná o 360 stupňů. Gumové pneumatiky vyrobené z EVA odolné proti propíchnutí.

Při zastavení jsou zadní kola zablokována nožní brzdou. Přední kola jsou vybavena blokovacím mechanismem. Bezpečnost dítěte je zajištěna spolehlivým pětibodovým pásem a křížovým nárazníkem, který lze použít jako držadlo pro přenášení kolébky.

Integrované pružiny předních a zadních kol absorbují zavěšení. Počáteční vybavení zahrnuje hliníkovou ocelovou základnu, sedadlo, tuhou základnu, dešťovou pokrývku a odnímatelné vnitřní obložení. Dále si můžete zakoupit příslušenství - autosedačku, jazýčky v kolébce různých barev, tašku atd..

 • Všechno počasí.
 • Moderní design.
 • Manévrovatelné a mobilní.
 • Pohodlný skládací mechanismus.
 • Velmi složený, když je složený.
 • Nevhodné používat nákupní košík.
 • U varianty chůze je boční omezovací nárazník příliš vysoký.

Nejlepší prémiový segment pro dětské kočárky a transformátory

Pro nejnáročnější a nejnáročnější rodiče předkládáme hodnocení prémiových kočárků-transformátorů. Realizují nejen nejvýznamnější technická řešení, ale také originální, někdy i odvážné nápady na design.

Tyto možnosti nejsou levné, ale jejich design je promyšlen do nejmenších detailů, aby byl zajištěn maximální komfort pro dítě i matku. Nejoblíbenější modely jsou vyráběny v Evropě, nejčastěji v Anglii a Německu..

Pokud to finanční prostředky umožňují, je lepší koupit kočárku známého výrobce, který si váží pověsti, řídí výrobu ve všech svých fázích a používá při výrobě pouze vysoce kvalitní materiály..

4 Silver Cross Horizon Go


Otevírá čtyři vůdce transformačního kočárku z Anglie Silver Cross Horizon Go. Jeden z mála modelů, který je vhodný nejen pro procházky městem, ale i pro cestování po terénu v terénu.

Je určen k přepravě novorozenců i starších dětí. Díky kolébce, která se přeměňuje z pěšího bloku na zcela vodorovnou polohu, můžete jezdit s dítětem v kočárku od šesti měsíců.
Pro pohodlí dítěte vybavil výrobce Silver Cross Horizon Go speciální termostatickou patici vyrobenou z ekologicky šetrné prodyšné bambusové tkaniny.

Unikátní odpružení se používá v pohyblivé části rámu a zajišťuje hladkou jízdu při jízdě po rovné silnici nebo na nerovném terénu.

Pěší blok je připevněn na dvou pozicích - „k mámě“ a „od mámy“. Chcete-li pomocí kočárku přepravit dítě, které již umí sedět, stačí zvednout záda a upevnit dítě bezpečnostními pásy. Pokud dítě usne na silnici, židli lze stejně snadno přivést do „ležící“ polohy.

Kočárek je ideální pro jízdu v terénu. Díky speciálnímu designu je velmi stabilní a ovladatelný. Velká silná kola jsou chráněna před propíchnutím. Přední kola jsou otočná. V případě potřeby je lze opravit.

Kompaktní rozvor umožňuje překonat všechny, i ty nejužší dveře. Pro uskladnění nebo přepravu se Silver Cross Horizon Go společně s kolébkou nebo vycházkovým blokem snadno a rychle složí podle principu „skořápky“.

Na pozadí dokonalého technického řešení vypadá kočárek velmi stylově. Výzdoba používá ekologickou látku. Všechny prvky pouzdra mají svou vlastní funkčnost, lze je snadno vyjmout a namontovat na magnety. Obrovský nákupní košík.

Standardní sada modelů obsahuje následující seznam prvků: podvozek, kolébka / vycházkový blok, kapuce, pláštěnka na nohou, nákupní košík, kokon pro novorozence, nárazník, pláštěnka, měkké překrytí bezpečnostních pásů.

 • Přizpůsobeno pro off-road.
 • Má velká silná kola chráněná před propíchnutím.
 • Stabilní základna.
 • Stylový design.
 • Kompaktní při složení.

3 Cosatto Giggle Mix


Na třetím místě je transformátor Cosatto Giggle Mix. Charakteristické rysy modelu - je tříkolový. Navenek má originální design čalounění - relevantní pro ty, kteří se chtějí na procházce vyniknout. Textilie lze měnit v závislosti na počasí a náladě. Vyměnitelné sady různých barev (kapuce, zábal pro kolébku a zábal pro nohy pro chodící sedadlo) se prodávají samostatně.

Kočárek je určen k přepravě dětí od dětství do 3 let věku. Kolébka se snadno promění v chodící sedadlo. Polohu chodícího bloku lze změnit otočením o 180 stupňů.

Nastavitelná kapuce chrání dítě nejen před slunečním zářením, ale také před škodlivými UV paprsky.

Samotná kolébka je vybavena měkkou matrací. Sedadlo pohyblivého bloku je nastavitelné pro sklopení ve 4 polohách. Bezpečnost dítěte na silnici zajišťují pětibodové pásy a odnímatelný nárazník.

Pro pohodlí maminky je rukojeť výškově nastavitelná. Kola jsou odnímatelná. Přední - otočný. Je-li to nutné, lze jej opravit.

Odpisový systém nainstalovaný na všech třech. Díky tlumičům jezdí kočár plynule a dítě se cítí na každé silnici v klidu. Lehký a odolný hliníkový rám. Vyvíjí se podle principu „knihy“. Zamykací zámek drží strukturu pevně na svém místě.

Model umožňuje instalaci autosedačky pomocí speciálního adaptéru. Sedadlo a adaptér nejsou součástí a prodávají se samostatně.

Další příslušenství v sadě je pláštěnka.

 • Atraktivní design.
 • Manévrovatelné.
 • Terénní vozidlo.
 • Kompaktní.
 • Dobrý odpružovací systém.
 • Pohodlný a velký koš.
 • Malá kapuce.
 • Žádný ventilační systém.

2 Voyager PHIL & TEDS


Druhé místo zaujal model z Nového Zélandu PHIL & TEDS Voyager. Kromě všech charakteristik, které moderní a promyšlený transformátor zahrnuje, má kočárek Voyager originální design, který je ospravedlnitelný nejen krásou a atraktivitou, ale také maximální funkčností.

Sada obsahuje prostornou jednotku pro novorozence a chůzi pro děti, které vědí, jak sedět. Při chůzi mohou být přepravovány děti starší 3 let (do 5 let).

Unikátní geometrie rámu vydrží zatížení až 20 kg a snadno překonává kroky a hranice.

Charakteristickým rysem kočárku je skutečnost, že jej lze použít k chůzi dvou dětí najednou - dvojčat nebo počasí. Za tímto účelem poskytuje návrh možnost nainstalovat další jednotku.

Kola jsou vyrobena z inovativního materiálu Aeromax, který svými vlastnostmi a plynulým chodem není nižší než nafukovací gumová kola, zatímco (materiál pneumatiky) je odolný vůči řezům a proražení.

Přední plovoucí kola jsou v případě terénu vybavena zámky. Kočárek se posune k ovládací rukojeti.

Ve velkém prostorném košíku můžete nosit nákupy a zboží do 10 kg.
Čalounění je vyrobeno z nepromokavého materiálu, který lze snadno očistit od nečistot vlhkou houbou.

Opěradlo je uspořádáno ve 4 polohách náklonu, včetně vodorovné polohy 180 stupňů. Pokud dítě během chůze usne, tato možnost poskytuje další pohodlí při přepravě dítěte.

PHIL & TEDS Voyager má 4 možné konfigurace a 26 možností transformace pro chůzi jednoho i dvou dětí, od kojenců a starších, když dítě již začíná sedět na vlastní pěst.

Blok pro novorozence lze odstranit a použít jako přenosný ohrádka. Bezpečnostní systém je promyšlen do nejmenších detailů - od 5-bodových zajišťovacích pásů po silná kola z lehkých slitin, která vydrží jakékoli zatížení.

 • Univerzální model.
 • Odolá zatížení až do 20 kg.
 • Umožňuje nainstalovat další jednotku pro druhé dítě.
 • Inteligentní bezpečnostní systém.
 • Prostorný nákupní košík.
 • Inovativní pneumatiky.

1 Gesslein F10


Na prvním místě je kabriolet Gesslein F10. Německý výrobce bral v úvahu téměř všechno do nejmenších detailů svého modelu. Spolu s tím, že se jedná o klasický transformátor, má oproti analogům několik výhod.

První z nich je schopnost používat pěší blok ve dvou polohách, a to nejen díky kolébce rukojeti. Kolébka nebo sedadlo lze nasadit na rám.

Velká kapuce je promyšlená do nejmenších detailů. Spolehlivě chrání dítě před větrem a deštěm. V jednom ze záhybů je průhledové okno se zipem. Za horkého počasí je zajištěn větrací otvor, který je uzavřen látkou na zip.

Bezpečnostní systém poskytuje pětibodový pás s měkkými polštářky na ramenou, tříslovinový pásek, který se připevňuje k nárazníku dvěma tlačítky. Nárazník je nastavitelný úhel v závislosti na věku dítěte. Reflektory jsou instalovány po stranách kočárku pro bezpečnost na silnici..

Opěrka na nohy Gesslein F10 pro sedící dítě v variantě chůze je nastavitelná nejen výškou, ale i úhlem. Operadlo se sklopí do vodorovné polohy a má sklon 4 stupně. Pro nejmenší je zajištěno přenášení, které je vloženo a upevněno v vycházkovém bloku (nebo kolébce, která je namontována přímo na rám podvozku pomocí adaptéru).

Čalounění kočárku je vyrobeno z textilu odolného proti vyblednutí. Všechny textilie a izolace jsou ošetřeny antialergenní úpravou. Jsou snadno oddělitelné a omyvatelné..

Rám konstrukce je vyroben z oválných hliníkových trubek, které zvyšují pevnost kovových konstrukcí. Díky systému speciálních klíčů a pedálů se podvozek snadno a rychle sklopí.
V konstrukci kol jsou tlumiče nárazů, které jsou konfigurovány pro dva režimy - měkký a sportovní. Brzdový mechanismus je namontován v rukojeti kočárku.

Na kříži nad rukojetí je jednotka nastavení výšky. To vám umožní nastavit ji pod růst osoby, která řídí vozidlo.

Standardní výbava zahrnuje vycházkový blok, podvozek, přikrývku na nohou dítěte, pláštěnku. Samostatně si můžete koupit kolébku, autosedačku. Namontují se na rám podvozku pomocí adaptéru..

Se všemi výhodami modelu má jednu nevýhodu - váží více než 14 kg.

 • Antialergenní čalounění s podložkou pro stabilizaci tepla.
 • Kovové konstrukce pro vysoké zatížení.
 • Pokročilá brzda.
 • Opěradlo, opěrka nohou a nárazník s nastavením sklonu.
 • Inteligentní odpisy.
 • Prostorný nákladní košík.
 • Kompaktní skládání.

Jaký transformátor je lepší koupit

Nejprve je nutné vyhodnotit spolehlivost vozidla. Chcete-li to provést, musíte věnovat pozornost budování kvality, materiálů a konstrukčních prvků. S kočárkem by mělo všechno fungovat správně, nemělo by dojít k vůli, prvky by měly být snadno složitelné a rozložitelné, klipy by měly být trvanlivé a brzdy by měly fungovat bezporuchově.

Pokud je pro vás velikost výrobku důležitá, musíte vyhodnotit rozměry kočárku v „plné“ a složené formě. Při výběru kolébky věnujte pozornost rozměrům, tuhosti rámu a stupni izolace. Pokud plánujete použití kočárku v chladném období, vyberte si modely s tepelnou vrstvou a je velmi důležité, aby byl design vybaven ventilačním systémem, který dítěti poskytne pohodlí při chůzi v horkém počasí. Dítě v kočárku nesmí zmrznout ani se přehřát.

Transformační vozík je multifunkční a je určen k přepravě dětí od narození do 3 let. Ty. kupujete pro dítě jedno univerzální vozidlo po celou dobu jízdy. Zároveň není nutné samostatně kupovat zimní kočárek a letní procházku. Jednou z nevýhod univerzálních modelů je vysoká hmotnost. Ale mezi transformátory jsou i lite verze. Pokud je tato vlastnost pro vás důležitá, hledejte kompaktnější modely s hliníkovým rámem a minimálním příslušenstvím. Existují příliš sofistikované modely, zatímco funkčnost některých prvků je velmi pochybná. Nechte na výběru robustní minimalismus..

Velmi důležitým parametrem je bezpečnost dětí. Téměř všechny moderní kočárky jsou vybaveny zádržným systémem. Upřednostňujte pětibodové bezpečnostní pásy. Vycházkový blok musí mít omezovací nárazník. Na ní je zavěšen příčný tříslový popruh, který vylučuje možnost vypadnutí dítěte zespodu.

Pro maximální pohodlí dítěte by měly být všechny prvky (zezadu na stupačku) regulovány podle jeho výšky, protože malé děti rostou velmi rychle. V tomto ohledu se kočárek musí plně přizpůsobit potřebám drobků.

Dávejte pozor na šířku rozvoru. Rám musí mít takovou velikost, aby se dalo snadno projít dveřmi nebo otvorem ve výtahu.

Komfort pro dítě při pohybu poskytuje odpružený systém a kola. Čím větší jsou, tím lepší je jízda kočárem a stabilnější na silnici. Pokud chcete manévrovací variantu - věnujte pozornost plovoucím předním kolům. Poskytují pohyblivost, ale při pohybu na sněhu nebo písku mohou způsobovat potíže při pohybu. Pro tento případ jsou k dispozici speciální zámky..

Na posledním místě nejsou kritéria pro estetiku. Kočárek by se měl líbit navenek a měl by být pohodlný nejen pro dítě, ale také pro jeho matku. Nezanedbávejte výběr a ergonomii. Nakonec se z „nepohodlné“ chůze může stát skutečná mučení pro někoho, kdo řídí dětská vozidla.

Ideální kočárek je pravděpodobně nemožné vybrat. Ale s ohledem na všechny nuance najdete model, který vám poskytne optimální pohodlí a vaše procházka s dítětem vám přinese jen radost a spoustu pozitivních emocí. Užijte si nakupování!

Články O Neplodnosti