Hlavní Testy

Sdílejte to

Tento produkt není k dispozici pro dodání do vašeho regionu.

poděkovat!

Vždy se snažíme o to nejlepší, abychom potěšili naše zákazníky s nejlepšími cenami..

S pozdravem, Wildberries Internetový obchod.

Přidáno do čekacího seznamu

Další informace o přijetí

Již brzy

Struktura

Popis

Suchá směs Nutrilon (Nutrilon) Pre 0 od narození 400 g Suchá směs "Nutrilon Pre 0" je speciálně vyvinuta pro krmení předčasně narozených a malých dětí o hmotnosti až 1800 ga uspokojí všechny nutriční potřeby vašeho dítěte. Poskytne dítěti extra energii, bílkoviny, fosfor, vápník a vitamín D. Díky jedinečnému komplexu PronutriPlus podporuje směs vývoj vašeho dítěte.

Nutrilon Pre 1 - Návod k použití

Nutrilon Pre 1 je speciálně vytvořen pro dlouhodobé krmení nedonošených a malých dětí vážících více než 1800 ga splňuje všechny nutriční potřeby vašeho dítěte.

Nutrilon Pre 1 poskytuje dítěti extra energii, bílkoviny, fosfor, vápník a vitamín D. Pokud je tělesná hmotnost dítěte menší než 1800 g, obvykle se doporučuje Nutrilon Pre 0..

Nutrilon Pre 1 je přizpůsoben potřebám dětí od narození..

Nutrilon Pre 1 obsahuje komplex PronutriPlus.

Struktura
Laktóza, směs olejů (slunečnice, kokos, řepka, palma, pupalka, Mortierella alpina), odstředěné mléko, syrovátkový proteinový koncentrát, glukózový sirup, prebiotika (galaktooligosacharidy, fruktooligosacharidy), triglyceridy se středním řetězcem, rybí olej, fosfol, vitaminový komplex, cholín, sójový lecitin, taurin, stopové prvky, nukleotidy, L-karnitin.

Výživná hodnota *

Název ukazatele, jednotky ism.Na 100 ml hotové směsi
Protein, g2,0
Kasein / syrovátková bílkovina,%40/60
Tuk g4.0
Zelenina, g3,5
triglyceridy se středním řetězcem, g0,8
Kyselina linolová, mg513
Kyselina a-linolenová, mg71
Kyselina arachidonová, mg17
Kyselina eikosapentaenová, mg2,5
Kyselina dokosahexaenová, mg13
Sacharidy, g7.5
Laktóza, g5.9
Glukózový sirup, g1,2
Prebiotika, g0,8
Minerály, g0,44
Sodík (Na), mg28
Draslík (K), mg77
Chloridy (Cl), mg55
Vápník (Ca), mg87
Fosfor (P), mg47
Hořčík (Mg), mg7
Auto1.9
Železo (Fe), mg1,2
Zinek (Zn), mg0,9
Měď (Cu), mcg60
Mangan (Mn), mcg7
Selen (Se), mcg1.7
Jód (I), mcgdvacet
Vitamíny
Vitamin A, mcg-RE100
Vitamin D3, mcg1.7
Vitamin E, mcg-TE2.1
Vitamin K1, mcg5.9
Vitamin B1, mcg90
Vitamin B2, mcg150
Niacin, mg1,2
Kyselina pantothenová (B5), mg0,603
Vitamin B6, mcg80
Kyselina listová, mcgdvacet
Vitamin B12, mcg0,22
Biotin, mcg3
Vitamin C, mg12
Inositol, mg22
Cholin, mg13
Carnitin mg0,9
Taurin, mg4.9
Nucleotidy, mg3.2
Energetická hodnota, kcal (kJ)74 (310)
Osmolalita, mOsm / kg330
* Hodnoty se mohou lišit..

Metoda vaření
Pro získání 100 ml regenerované směsi zřeďte 3 kopečky prášku (15,3 g) v 90 ml vařené vody při teplotě 37 ° C..
Jedna odměrka obsahuje 5,1 g suché směsi.

Formulář vydání
Balení: Kovová plechovka 400g.

Skladovatelnost
18 měsíců v hermeticky uzavřených obalech. Po otevření balení se přípravek uchovává nejdéle 3 týdny.
Baleno v anoxických podmínkách.

Vyráběno a zabaleno
V továrně (41) NUTRICIA Cuijk B.V. Grotestraat 91, 54 31 DJ Cuijk (Nizozemsko)

Dovozce
Nutricia LLC Rusko, 143500, Moscow Region, Istra, ul. Moskovskaya, 48.

Rané dítě

Předčasně narozené děti - kdo jsou?

Především se považují za děti, které se z nějakého důvodu narodily o něco dříve, než bylo plánováno - do 37 týdnů těhotenství. Tyto děti se liší od svých vrstevníků v takzvané „fyziologické nezralosti“, protože v důsledku předčasného porodu jejich trávicí systém nemá čas zrát. V důsledku toho dítě nedostává dostatečné množství živin od své matky. Takové děti musí jíst tvrdě, aby rychle dohnaly potřebné ukazatele rozvoje.

Jaký je nejlepší mix pro předčasně narozené děti??

U novorozenců narozených před plánovaným datem narození je nejlepší výživou samozřejmě mateřské mléko. Mléko matky, která porodila dítě dříve, než se předpokládalo, je energeticky cennější a výživnější, obsahuje vyšší obsah bílkovin, tuků a ochranných imunitních látek. Bohužel žena, která porodí dítě předčasně, nemůže vždy dát svému dítěti mateřské mléko a někdy mléko vůbec nepřijde.

Pro vyřešení tohoto problému byly vyvinuty speciální mléčné receptury pro předčasně narozené děti. Takové směsi lze rozpoznat přítomností slova „PRE“ v názvu. Všechny mléčné PRE-směsi mají vyšší nutriční a energetickou hodnotu. Dětská výživa pro předčasně narozené děti obsahuje větší množství bílkovin, tuků a dalších důležitých výživných živin nezbytných pro nezralé tělo dítěte. Také v těchto směsích je množství laktózy sníženo, aby se zabránilo další zátěži na trávení dítěte.

Co by mělo být součástí Pre-mixu?

Dětská výživa pro předčasně narozené děti by měla obsahovat zvýšené množství základních složek potravin: bílkoviny, tuky, energetická hodnota premixu je vyšší. Při výběru směsi věnujte pozornost přítomnosti určitých složek ve složení:

 • Omega-6 a omega-3 - esenciální mastné kyseliny pro rozvoj mozkové inteligence dítěte
 • Nukleotidy - nezbytné pro správnou tvorbu imunity a trávení
 • Inositol - podporuje vývoj plic
 • Cholin - nezbytné ke zlepšení fungování buněk mozku a nervového systému
 • SCT (triglyceridy se středním řetězcem) je tuková složka ve speciální, snadno stravitelné formě
 • L-karnitin - zlepšuje vstřebávání tuků

Jak dlouho trvá použití Pre-mixu?

Krmení speciální směsí PRE - by mělo pokračovat, dokud dítě nedosáhne hmotnosti 3 000 g, poté se dítě postupně převádí na obvyklou upravenou kojeneckou výživu..

V případě potřeby a podle svědectví lékaře může kojenecká výživa pro předčasně narozené děti zůstat v dětské stravě několik měsíců v množství 1–2 krmení..

Směsi pro předčasně narozené a malé děti: mléčná výživa pro přibírání na váze - dětská výživa pro předčasně narozené dětiČo Nutrilak nabízí?

Nutrilak Premium PRE - mléčná receptura pro předčasně narozené děti, vytvořená s ohledem na všechny potřeby dětí narozených předčasně.

Toto je jediný vzorec pro předčasně narozené děti obsahující mléčný tuk. Přítomnost této důležité složky přináší Nutrilak Premium PRE do mateřského mléka co nejužší. Mléčný tuk obsahuje důležité živiny nezbytné pro tvorbu mozku a je také zdrojem energie pro rychlý růst předčasně narozených dětí. Nutrilak Premium PRE obsahuje všechny složky nezbytné pro předčasně narozené dítě: SCT (triglyceridy se středním řetězcem), vysoký obsah inositolu a cholinu, nukleotidy, esenciální omega-3 a 6 mastných kyselin, prebiotika.

Nutrilak Premium PRE mléčný prášek byl vytvořen společně s Vědeckým centrem pro zdraví dětí, Ministerstvem zdravotnictví Ruské federace.

Baby Nutrilon se mísí

Nutrilonová formule je výběr většiny rodičů, jejichž děti jsou kojeny. Jeho výrobcem je světově proslulá společnost Nutricia. Výrobky společnosti jsou vyráběny z vysoce kvalitních surovin a jsou nejvhodnější pro mateřské mléko..

Druhy směsí Nutrilon

Kojení je vynikající, ale někdy se stává, že z nějakého důvodu matka nemůže kojit své dítě. V tomto případě je velmi důležité zvolit opravdu kvalitní jídlo, které je pro dítě optimální.

Většina pediatrů doporučuje věnovat pozornost směsi Nutrilon. Řada směsí vám umožňuje zvolit možnost, která je vhodná pro kojence v jakémkoli věku, a pomůže také vyřešit některé zdravotní problémy, pokud existují.

Existuje mnoho druhů směsí Nutrilon. Při výběru doporučujeme rodičům věnovat pozornost balení. Označuje nejen jméno, ale také věk, ve kterém lze dítěti dát určitý druh jídla.

Nabídka dětské výživy z Nutricia je poměrně velká. A aby nedošlo k záměně, měli by se rodiče v této záležitosti poradit s pediatrem..

Nutrilonová směs od narození do 6 měsíců

Od narození by dítě mělo dostávat potřebné látky a vitamíny s mateřským mlékem, protože jsou nezbytné pro jeho vývoj a zdraví. Pokud bylo rozhodnuto nakrmit dítě produkty Nutrilon, musíte zjistit, která ze směsí uvedených v řádku.

Pokud se dítě narodilo předčasně, měla by se ke krmení použít výživa Nutrilon Pre 0 pro předčasně narozené děti. Doporučuje se to, dokud hmotnost dítěte nedosáhne 1 kilogramu 800 gramů. Poté může být přenesena do směsi Nutrilon Pre 1 pro předčasně narozené děti.

Složení Pre 0 a Pre 1 zahrnuje nezbytné látky pro tělo, aby zajistily jeho růst a vývoj. Obsahuje zvýšené množství bílkovin, zdravých olejů, vitamínů a minerálů..

Nutrilonový mix od 0 do 6 měsíců

 • Nutrilon Premium 1 - doporučeno pro krmení dětí od narození narozených s normální hmotností a bez zdravotních potíží. Složení obsahuje proteiny nezbytné pro tělo dítěte (syrovátka, kasein), taurin, tuky - rostlinné oleje v komplexu, rybí olej a další. Obsahuje laktózu, další látky, jako jsou prebiotika a nukleotidy.
 • Nutrilon Comfort 1 - vhodný pro děti od narození, které mají problémy s gastrointestinálním traktem, časté zácpy a hromadění plynu. Směs koliky a zácpy obsahuje palmový olej, hydrolyzované proteiny, glukózový sirup. To vše přispívá k řešení existujících problémů. A vzhledem k tomu, že konzistence mléka je hustá, dítě přestane po krmení plivat.
 • Kysané mléko Nutrilon 1 - bude ideální volbou pro děti, které mají zažívací potíže. Může být použit jako hlavní a další krmení. Zvláštností je mléčná složka fermentovaná pomocí bakterií. Složení zahrnuje probiotika, maltodextrin, kasein, syrovátkové proteiny. Co se týče nukleotidů a mastných kyselin, zde chybí.
 • Nutrilon Hypoallergenic 1 - pro kojence s alergií. Vzhledem k tomu, že mléčná bílkovina v Nutrilon Ga 1 je rozdělena, je směs dobře absorbována tělem dítěte.
 • Nutrilon Pepti Gastro - ideální pro děti, jejichž absorpce živin střevními stěnami je narušena nebo má potravinovou intoleranci. Kojenecká výživa se skládá z hydrolyzovaného proteinu, glukózového sirupu. Mnoho rodičů na tuto směs reaguje pozitivně, ale všimněte si, že barva stolice se může změnit na zelenou..
 • Nutrilon Soy - pro kojence, kterým je předepsána dietní strava od prvních dnů života. Základem je izolát sójového proteinu.
 • Nutrilon bez laktózy - pro děti s nesnášenlivostí laktózy. V rámci toho je nahrazen glukózovým sirupem. Směs pomáhá zlepšit trávení, stabilizuje střeva, má pozitivní vliv na zrak a mozkovou aktivitu..
 • Kyseliny Nutrilon Amino - určené pro děti, jejichž tělo nevnímá bílkoviny kravského mléka, sóju a mnoho dalšího. Je předepisován dětem, které zažily malabsorpci, enterostomii. Výrobci nahrazují protein komplexem aminokyselin.
 • Nutrilon Pepti Allergy - je předepsán pro dietní stravu pro děti náchylné na alergie, atopickou dermatitidu. Je založen na hydrolyzátu syrovátkové bílkoviny. Z tohoto důvodu se chuť mírně liší od zbytku směsí (přítomnost svíravosti).
 • Nutrilon Antireflux - pomáhá zbavit se regurgitace. Možná je to způsobeno součástí. Je to rohovníková guma. Může být použit jako hlavní nebo doplňkové jídlo.
 • Nutrilon Omneo - vhodný pro krmení novorozence, pomáhá zbavit se kolik, zácpy a regurgitace. Kompozice obsahuje částečně hydrolyzovaný protein, který se snadno vstřebává, esenciální minerály, vitamíny, tuky.

Nutrilon se mísí od 6 měsíců do roku

Jak dítě roste, jeho tělo potřebuje výživu a vitamíny. A tento bod je třeba vzít v úvahu. V této době kosti dítěte rostou aktivně, tkáně a klouby se vyvíjejí intenzivně.

Když je dítě ve věku 6 měsíců, doporučuje se přejít na Nutrilon 2. Tato směs je nejvhodnější pro dítě, které nemá žádné zdravotní problémy. Naplní potřebu jeho těla se všemi potřebnými.

Premium 2 se skládá z:

 • Veverka a kasein;
 • 10 druhů rostlinných mastných kyselin a rybího oleje;
 • Taurin, jehož množství se zvýší jeden a půlkrát ve srovnání s prémií 1;
 • Bez laktózy;
 • Stopové prvky, vitamíny (téměř o polovinu více než v prémii 1).

Pokud má dítě alergii, nesnášenlivost laktózy nebo jiné zdravotní problémy, může mu specialista předepsat speciální směsi. Neliší se od výše uvedených (směs od narození do 6 měsíců), s výjimkou čísla 2 na obalu. Označuje, že tento produkt je určen pro děti od 6 do 12 měsíců.

Rozsah speciálních směsí od 6 do 12 měsíců vypadá takto:

 • Kyselé mléko 2 - zlepšuje trávení;
 • Hypoalergenní 2 - pro děti náchylné k alergiím.

To zahrnuje další směsi určené k výživě dítěte od narození, které pediatr předepíše.

Nutrilon směsi starší než 12 měsíců

Nabídka většiny dětí ve věku 1 roku je velmi různorodá. Již dostávají doplňkové potraviny a prakticky nepotřebují směsi. Pediatrové však doporučují, aby jim byly výrobky Nutrilon určené pro určitý věk alespoň jednou denně..

Ve svém složení má užitečné látky, minerály, vitamíny, které posilují imunitní systém, poskytují tělu vše potřebné. Jaké produkty Nutricia se doporučují dětem starším než 1 rok:

 • Nutrilon 3 je dětské mléko určené pro děti od 1 roku;
 • Nutrilon 4 je také mléko, které lze přidat do stravy po dosažení 1,5 roku.

Kolik stojí Nutrilon mix?

Cena směsi Nutrilon je jiná. Závisí to na typu produktu a objemu balení. Na prodej, to lze nalézt v plechovce 400 gramů nebo v balení (400 nebo 900 gramů). Cena kojenecké výživy je od 350 do 2000 rublů.

Tyto nákupy jako dětská výživa se nejlépe provádějí ve specializovaných prodejnách nebo na oficiálních webových stránkách. To pomůže vyhnout se nákupu nekvalitního zboží nebo padělků..

Příprava a skladování směsí Nutrilon

Před zahájením přípravy mléka na krmení se musíte ujistit, že máte čisté ruce a nádobí. K tomu si umyjte ruce mýdlem a sterilizujte láhev, dudlík a odměrku.

Jak chovat Nutrilon mix:

 • Vařte vodu, ochlaďte na +38 stupňů, nalijte do láhve do určitého označení (viz pokyny pro směs);
 • Přidejte požadovaný počet odměřených lžiček suché směsi do láhve (viz pokyny);
 • Uzavřete víčkem a dobře protřepte;
 • Když se suchá hmota rozpustí ve vodě, lze zátku vyjmout a nasadit na bradavku.

Před podáním mléka musí dítě zkontrolovat teplotu. Můžete to udělat kapkou několika kapek na zápěstí.

Pokud se mléko hodně ukázalo a dítě nejí všechno najednou, může být jeho část odlita a uložena v lednici až do příštího krmení po dobu nejvýše 12 hodin. Můžete se obejít bez ledničky, pouze v tomto případě bude doba skladování pouze 1 hodinu.

Delší skladování je plné kyselého mléka, a to může poškodit dítě. Ano, a užitečné látky v něm budou každou hodinu skladování obsaženy méně. Vařené mléko byste v žádném případě neměli ohřívat v mikrovlnné troubě.

Hermeticky uzavřené balení lze skladovat po dobu uvedenou na obalu. V tomto případě musí být splněny podmínky:

 • Místo, kde slunce neproniká;
 • Teplota není vyšší než +25 stupňů.

Po otevření obalu je doba použitelnosti 3 týdny. Je lepší je skladovat odděleně od obilovin a jiných produktů. Je také nežádoucí používat chladničku jako úložiště, protože:

 • Obsah je nasycen zápachem;
 • V suché směsi se mohou tvořit hrudky, protože v komoře je zvýšená úroveň vlhkosti.

Co dělat, pokud se směs nehodí

Není to vždycky poprvé, když najdeme směs, na kterou by tělo dítěte reagovalo dobře. Z tohoto důvodu má zkušený pediatr právo volby. To se děje po prohlídce dítěte, posouzení stavu jeho zdraví a zohlednění řady souvisejících faktorů..

Jak pochopit, že dítě je alergické na směs:

 • Časté plivání;
 • Volné stoličky;
 • Vyrážky na kůži způsobují velké nepohodlí;
 • Bolest v břiše;
 • Náladovost.

Pokud se něco podobného objeví u dítěte po podání směsi Nutrilon, měl by o tom být lékař co nejdříve informován. To se stane, když jídlo není vhodné. Specialista určí důvod, proč k tomu došlo, a vyzvedne jinou směs. Navíc to není tak obtížné, protože rozsah těchto produktů je rozsáhlý.

Kromě změny stravy se doporučuje dítě koupat v bylinkách, ošetřovat pokožku speciálními prostředky. To pomůže odstranit nepohodlí..

Pokud tak neučiníte a nespustíte problém, můžete vyvolat vývoj strašné dysbiózy, poruch při práci s gastrointestinálním traktem.

Nutrilon mix recenze

Pediatrové na tuto dietu reagují pozitivně. A mají k tomu dobré důvody. Koneckonců produkty vyráběné společností Nutricia:

 1. Navrženo tak, aby bylo zajištěno, že se tělo dítěte vyvíjí v souladu s věkem.
 2. Nejpřipravenější.
 3. Před zahájením prodeje je každá šarže testována.
 4. Pro výrobu se používají moderní technologie..

Kromě toho je většina produktů určena dětem, které mají určité zdravotní problémy. Současně tak dostávají správnou, zdravou výživu a nezbytnou terapii..

Recenze rodičů, kteří krmili děti produkty světově proslulé společnosti, jsou většinou pozitivní. Koneckonců, většina z nich se setkala s žádnými problémy. Směs byla vybrána s pomocí odborníka a jak děti stárly, byly nahrazeny. Jedinou nevýhodou je podle nich cena.

Nutrilon ve skutečnosti není jídlo s rozpočtem. Výrobce však stanoví ceny, přičemž je motivován skutečností, že nabízí skutečně vysoce kvalitní produkt, který v určitém stadiu jeho vývoje poskytuje tělu dítěte potřebné látky, což pomáhá řešit některé zdravotní problémy. A nemůžete ušetřit na zdraví dětí.

Existují ojedinělé případy, kdy se u tohoto dítěte objevila alergie na dítě. Důvodem je to, že si rodiče vybrali směs podle svého uvážení, bez pomoci odborníka, aniž by vzali v úvahu vlastnosti těla dítěte.

Nutrilon® Pre 1

Kde mohu koupit?

O produktu

Je určen pro krmení předčasně narozených a lehkých kojenců s hmotností vyšší než 1800 g

Splňuje speciální potřeby předčasně narozených dětí

O produktu

Nutrilon Pre 1 se vyznačuje vysokou hladinou bílkovin pro aktivní růst a také speciálním komplexem vitamínů a minerálů, který splňuje speciální potřeby předčasně narozených dětí.

Kromě toho jedinečný komplex Pronutri +, který je součástí směsi, pomáhá rozvoji vašeho dítěte. Koneckonců to zahrnuje:

 • vylepšený komplex specifických mastných kyselin ARA / DHA a EPA, který přispívá k rozvoji nervového systému a inteligence,
 • Imunoaktivní prebiotika GOS / FOS podporující zdravou střevní mikroflóru a imunitu,
 • speciální komplex vitamínů a minerálů - pro zdravý fyzický vývoj.

Kdy se používá Nutrilon® Pre 1?.

Pokud se vaše dítě narodilo předčasně nebo malé, potřebuje zejména vaši lásku a péči, jakož i speciální výživu s vysokým obsahem bílkovin, vitamínů a minerálů.

Nutrilon Pre 1 směs je vyvinuta na základě mezinárodních doporučení pro krmení předčasně narozených a malých dětí vážících více než 1800 ga splňuje nutriční potřeby vašeho dítěte.

Klinické studie prokázaly účinnost přípravku Nutrilon Pre.

Před použitím směsi se poraďte s odborníkem. Objem a doba krmení směsi se počítají individuálně pro každé dítě.

Balení Nutrilon® Pre 1 Balení:

Struktura

Laktóza, směs rostlinných olejů (slunečnice, kokos, řepka, palma, pupalka, Mortierella alpina), odstředěné mléko, koncentrát syrovátkové bílkoviny, glukózový sirup, prebiotika (galaktooligosacharidy, fruktooligosacharidy), triglyceridy se středním řetězcem, mastné kyseliny, látky, inositol, vitamínový komplex, cholin, emulgátor sójový lecitin, taurin, stopové prvky, nukleotidy, L-karnitin.

Nutriční hodnota

* Hodnoty se mohou lišit..

Důležité: Pro malé děti je vhodnější kojení. Před použitím směsi nebo zavedením doplňkových potravin se poraďte s odborníkem.

O krmení

Schéma zavádění kojenecké výživy. Přechod z jedné směsi do druhé

Když je do dětské stravy zavedena nová směs, její trávicí systém potřebuje čas, než se přizpůsobí asimilaci nového produktu - aktivita některých enzymů, rychlost zpracování složek směsi se může změnit, změní se povaha stolice.

Proto začněte dávat jakýkoli nový kojenecký přípravek ve velmi malém množství z oddělené láhve před krmením obvyklou směsí. Se zvyšujícím se množstvím nové směsi se zmenšuje objem známé směsi. Trávicí systém dítěte se tedy postupně „naučí“ absorbovat nový produkt a vaše dítě si na novou chuť zvykne. Kromě toho budete moci adekvátně a včasně posoudit reakci dítěte na novou směs.

Množství a trvání krmení určuje odborník.

Pro děti s tělesnou hmotností nižší než 1800 g se obvykle doporučuje směs Pre 0.

100 ml Nutrilon® Pre1 = 90 ml vody + 3 kopečky suché směsi

1 odměrka = 5 g suchá směs

Metoda vaření

POZORNOST:
 • Připravte jídlo bezprostředně před jídlem!
 • Nepoužívejte zbylé jídlo pro následné krmení.!
 • Neohřívejte směs v mikrovlnné troubě, abyste předešli tvorbě horkých hrudek směsi.
 • Při vaření přísně dodržujte doporučení týkající se množství směsi a do připravené směsi nepřidávejte nic.
 • Nová směs ve stravě dítěte musí být zavedena postupně. Pro další dotazy kontaktujte odbornou linku Nutriclub® Mom Expert Line..

Skladování směsí

Neotevřenou nádobu skladujte při teplotě od 0 ° do 25 ° С a relativní vlhkosti ne více než 75%.

Otevřenou nádobu skladujte pevně uzavřenou na chladném a suchém místě, ale ne v chladničce..

Obsah otevřené nádoby používejte po dobu tří týdnů.

Máte-li dotazy ohledně kojení, zvýšené kojení, výživy kojenců, kontaktujte odborníka. Další informace můžete získat také kontaktováním jednoho z našich odborníků telefonicky 8 800 200 33 88 nebo okamžitou radu v chatu.

Volání zdarma v Rusku z domácí sítě.

Komentáře

Pokud chcete zanechat komentář, přihlaste se.

Pokud potřebujete odbornou pomoc, náš tým odborníků je vždy k dispozici!

Odpovíme na všechny vaše dotazy týkající se dětské výživy a vývoje do 24 hodin..

Volání v Rusku a konzultace jsou zdarma.
Konzultace se provádějí od 9:00 do 20:00 moskevského času

Když matky potřebují pomoc s výživou a vývojem kojenců, náš tým odborníků je vždy k dispozici!

Odpovíme na vaše otázky týkající se kojení, výživy a vývoje kojenců do 24 hodin..

2015 - 2016 Nutriclub Všechna práva vyhrazena

Volejte podle čísla
8 800 200 33 88 v Ruské federaci zdarma

2015 - 2016 Nutriclub Všechna práva vyhrazena

Zaregistrujte se prostřednictvím jedné ze sociálních sítí

K přístupu na web použijte svůj účet Odnoklassniki.ru. Přihlaste se pomocí svého účtu VKontakte. Přihlaste se pomocí účtu Facebook.com..

nebo vyplňte formulář (povinná pole jsou označena *)

Klub obsahuje funkce komentářů a hodnocení, stejně jako osobní stránky uživatelů. Můžeme sledovat materiály zveřejněné na takových stránkách a jejich použití. Nejsme odpovědní za nepravdivé nebo nepřesné informace, za informace nežádoucí nebo urážlivé povahy, jakož i za informace, které mohou porušovat stávající právní předpisy Ruské federace zveřejněné na osobních stránkách, na stránkách fóra, v komentářích k článkům. Tyto služby tedy používáte na vlastní nebezpečí.

JE ZAKÁZÁNO publikovat a ODSTRANIT:

 • reklamní informace
 • vulgárnost a nadávky
 • zprávy vyžadující nezákonné činnosti
 • nenávistné zprávy
 • politické zprávy

Následující pravidla platí pro všechny návštěvníky webu www.nutriclub.ru. Při návštěvě této webové stránky uživatel potvrzuje svůj souhlas s podmínkami použití uvedenými v této části. Nutricia má podle svého uvážení právo tato pravidla změnit, pokud to považuje za nezbytné, a bez dalších informací. V případě porušení pravidel pro používání této webové stránky je společnost Nutricia oprávněna používat ochranné prostředky stanovené právními předpisy Ruské federace..

Podmínky použití informací:

Materiály zveřejněné společností Nutricia na tomto webu mohou být použity pouze pro nekomerční účely, osobní a informační. Jakákoli reprodukce, prodej nebo šíření informací umístěných na webu pro komerční účely je zakázáno. Návštěvníci a uživatelé tohoto webu nemají právo měnit, distribuovat, publikovat nebo přenášet materiály z tohoto webu, ledaže by citování pro informační účely odůvodněné účelem citování. Při citování výpisů z údajů zveřejněných na webových stránkách je zakázáno zkreslovat data zveřejněná na webových stránkách.

Ochranné známky a loga, která se objevují na tomto webu, jsou vlastnictvím společnosti Nutricia nebo jiných třetích stran. Uživatelé mohou používat výše uvedené ochranné známky a loga pouze pro nekomerční účely (pro osobní použití nebo pro informační účely). Pro reklamní nebo jiné komerční účely nesmí být tyto ochranné známky použity bez písemného souhlasu společnosti Nutricia nebo třetí strany, která je držitelem autorských práv k ochranné známce / logu.

Podmínky použití informací:

Materiály zveřejněné společností Nutricia na tomto webu mohou být použity pouze pro nekomerční účely, osobní a informační. Jakákoli reprodukce, prodej nebo šíření informací umístěných na webu pro komerční účely je zakázáno. Návštěvníci a uživatelé tohoto webu nemají právo měnit, distribuovat, publikovat nebo přenášet materiály z tohoto webu, ledaže by citování pro informační účely odůvodněné účelem citování. Při citování výpisů z údajů zveřejněných na webových stránkách je zakázáno zkreslovat data zveřejněná na webových stránkách.

Ochranné známky a loga, která se objevují na tomto webu, jsou vlastnictvím společnosti Nutricia nebo jiných třetích stran. Uživatelé mohou používat výše uvedené ochranné známky a loga pouze pro nekomerční účely (pro osobní použití nebo pro informační účely). Pro reklamní nebo jiné komerční účely nesmí být tyto ochranné známky použity bez písemného souhlasu společnosti Nutricia nebo třetí strany, která je držitelem autorských práv k ochranné známce / logu.

Registrací na tomto webu dobrovolně a v mém zájmu dávám svůj souhlas společnosti Nutricia Limited Liability Company, která se nachází na adrese: Rusko, 143500, Moskevská oblast, Istra, ul. Moskovskaya, 48, pro zpracování mých osobních údajů s cílem interakce se spotřebitelem za účelem propagace produktů na trhu prostřednictvím přímých kontaktů se spotřebitelem, jakož i pro statistické nebo jiné výzkumné účely.

K mým osobním údajům, ke kterým je tento souhlas udělen, patří: e-mailová adresa (přihlašovací jméno), jméno na fóru (pseudonym), pohlaví, příjmení, jméno, poštovní adresa (PSČ, federální okres, okres, město, ulice, dům / vlastnictví, budova / struktura, byt, komentáře k poštovní adrese.

Akce s mými osobními údaji, ke kterým dávám tento souhlas, zahrnují bez omezení: shromažďování, zaznamenávání, systematizaci, akumulaci, ukládání osobních údajů v informačním systému, vyjasnění (aktualizace, změna), extrakce, použití, depersonalizace, blokování, výmaz, zničení osobních údajů pomocí automatizačních nástrojů nebo bez jejich použití a další činnosti stanovené stávajícími právními předpisy Ruské federace a nezbytné k provedení zpracování a přenos osobních údajů třetím stranám, kterým Nutricia LLC předává příslušné osobní údaje k dosažení výše uvedených cílů, za předpokladu, že tyto osoby zajistí bezpečnost výše uvedených osobních údajů, včetně přeshraničního přenosu do zemí, které jsou smluvními stranami úmluvy Rada Evropy o ochraně jednotlivců automatizovaným zpracováním osobních údajů.

Souhlas je platný 20 let a končí okamžikem výskytu jedné z následujících událostí: odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů, dosažení cíle zpracování osobních údajů, po uplynutí lhůty pro zpracování osobních údajů.

Potvrzením výše uvedeného je registrace v klubu.

Vymazání údajů se provádí na písemnou žádost subjektu osobních údajů na adrese [email protected] do 30 kalendářních dnů ode dne, kdy správa webu obdrží takový požadavek. Důležité: Pro malé děti je vhodnější kojení. Před použitím směsi nebo zavedením doplňkových potravin se poraďte s pediatrem.

Zaregistrujte se prostřednictvím jedné ze sociálních sítí

K přístupu na web použijte svůj účet Odnoklassniki.ru. Přihlaste se pomocí svého účtu VKontakte. Přihlaste se pomocí účtu Facebook.com..

nebo vyplňte formulář (povinná pole jsou označena *)

Klub obsahuje funkce komentářů a hodnocení, stejně jako osobní stránky uživatelů. Můžeme sledovat materiály zveřejněné na takových stránkách a jejich použití. Nejsme odpovědní za nepravdivé nebo nepřesné informace, za informace nežádoucí nebo urážlivé povahy, jakož i za informace, které mohou porušovat stávající právní předpisy Ruské federace zveřejněné na osobních stránkách, na stránkách fóra, v komentářích k článkům. Tyto služby tedy používáte na vlastní nebezpečí.

JE ZAKÁZÁNO publikovat a ODSTRANIT:

 • reklamní informace
 • vulgárnost a nadávky
 • zprávy vyžadující nezákonné činnosti
 • nenávistné zprávy
 • politické zprávy

Následující pravidla platí pro všechny návštěvníky webu www.nutriclub.ru. Při návštěvě této webové stránky uživatel potvrzuje svůj souhlas s podmínkami použití uvedenými v této části. Nutricia má podle svého uvážení právo tato pravidla změnit, pokud to považuje za nezbytné, a bez dalších informací. V případě porušení pravidel pro používání této webové stránky je společnost Nutricia oprávněna používat ochranné prostředky stanovené právními předpisy Ruské federace..

Podmínky použití informací:

Materiály zveřejněné společností Nutricia na tomto webu mohou být použity pouze pro nekomerční účely, osobní a informační. Jakákoli reprodukce, prodej nebo šíření informací umístěných na webu pro komerční účely je zakázáno. Návštěvníci a uživatelé tohoto webu nemají právo měnit, distribuovat, publikovat nebo přenášet materiály z tohoto webu, ledaže by citování pro informační účely odůvodněné účelem citování. Při citování výpisů z údajů zveřejněných na webových stránkách je zakázáno zkreslovat data zveřejněná na webových stránkách.

Ochranné známky a loga, která se objevují na tomto webu, jsou vlastnictvím společnosti Nutricia nebo jiných třetích stran. Uživatelé mohou používat výše uvedené ochranné známky a loga pouze pro nekomerční účely (pro osobní použití nebo pro informační účely). Pro reklamní nebo jiné komerční účely nesmí být tyto ochranné známky použity bez písemného souhlasu společnosti Nutricia nebo třetí strany, která je držitelem autorských práv k ochranné známce / logu.

Podmínky použití informací:

Materiály zveřejněné společností Nutricia na tomto webu mohou být použity pouze pro nekomerční účely, osobní a informační. Jakákoli reprodukce, prodej nebo šíření informací umístěných na webu pro komerční účely je zakázáno. Návštěvníci a uživatelé tohoto webu nemají právo měnit, distribuovat, publikovat nebo přenášet materiály z tohoto webu, ledaže by citování pro informační účely odůvodněné účelem citování. Při citování výpisů z údajů zveřejněných na webových stránkách je zakázáno zkreslovat data zveřejněná na webových stránkách.

Ochranné známky a loga, která se objevují na tomto webu, jsou vlastnictvím společnosti Nutricia nebo jiných třetích stran. Uživatelé mohou používat výše uvedené ochranné známky a loga pouze pro nekomerční účely (pro osobní použití nebo pro informační účely). Pro reklamní nebo jiné komerční účely nesmí být tyto ochranné známky použity bez písemného souhlasu společnosti Nutricia nebo třetí strany, která je držitelem autorských práv k ochranné známce / logu.

Registrací na tomto webu dobrovolně a v mém zájmu dávám svůj souhlas společnosti Nutricia Limited Liability Company, která se nachází na adrese: Rusko, 143500, Moskevská oblast, Istra, ul. Moskovskaya, 48, pro zpracování mých osobních údajů s cílem interakce se spotřebitelem za účelem propagace produktů na trhu prostřednictvím přímých kontaktů se spotřebitelem, jakož i pro statistické nebo jiné výzkumné účely.

K mým osobním údajům, ke kterým je tento souhlas udělen, patří: e-mailová adresa (přihlašovací jméno), jméno na fóru (pseudonym), pohlaví, příjmení, jméno, poštovní adresa (PSČ, federální okres, okres, město, ulice, dům / vlastnictví, budova / struktura, byt, komentáře k poštovní adrese.

Akce s mými osobními údaji, ke kterým dávám tento souhlas, zahrnují bez omezení: shromažďování, zaznamenávání, systematizaci, akumulaci, ukládání osobních údajů v informačním systému, vyjasnění (aktualizace, změna), extrakce, použití, depersonalizace, blokování, výmaz, zničení osobních údajů pomocí automatizačních nástrojů nebo bez jejich použití a další činnosti stanovené stávajícími právními předpisy Ruské federace a nezbytné k provedení zpracování a přenos osobních údajů třetím stranám, kterým Nutricia LLC předává příslušné osobní údaje k dosažení výše uvedených cílů, za předpokladu, že tyto osoby zajistí bezpečnost výše uvedených osobních údajů, včetně přeshraničního přenosu do zemí, které jsou smluvními stranami úmluvy Rada Evropy o ochraně jednotlivců automatizovaným zpracováním osobních údajů.

Souhlas je platný 20 let a končí okamžikem výskytu jedné z následujících událostí: odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů, dosažení cíle zpracování osobních údajů, po uplynutí lhůty pro zpracování osobních údajů.

Potvrzením výše uvedeného je registrace v klubu.

NUTRILON PRE 1 SUCHÉ DĚTI MIXTURE 400.0

Druh zboží:Dietní, lékařská a kojenecká výživa
Výrobce:Nutricia Cuijk B.V.
Země původu:Holandsko
Forma vydání a balení:může 400g
Skladovací teplota:2 ° C až 25 ° C
Udržujte mimo dosah dětí:Ano
Všechny podobné produkty

Stručně o produktu

Kategorie
Podkategorie
Značka
Obal
Hmotnost dítěte (g)
Hmotnost (g)
Indikace
Stáří
Všechny specifikace

Nutrilon Pre 1 suchá směs pro děti 400.0 návod k použití

Struktura

laktóza, odstředěné mléko, směs olejů (slunečnice, kokos, sója, dlaň, pupalka, Mortierella alpina), glukózový sirup, syrovátkový proteinový koncentrát, prebiotika (galaktooligosacharidy, fruktooligosacharidy), triglyceridy se středním řetězcem, minerální oleje, fosfolipidy, inositol, vitaminový komplex, cholin, emulgátor sójový lecitin, taurin, stopové prvky, nukleotidy, L-karnitin.

Popis

Unikátní imunoaktivní prebiotika a nukleotidy GOS / FOS podporují střevní mikroflóru a imunitu dítěte.

Klinické studie potvrzují, že určité množství těchto esenciálních mastných kyselin (ARA / DHA / EPA) je zvláště důležité pro intelektuální vývoj předčasně narozených a malých dětí..

Vyvážený komplex vitamínů a minerálů plně odpovídá potřebám předčasně narozených a malých dětí, přispívá ke zdravému a harmonickému růstu dítěte.

Vysoký obsah bílkovin a tuků.

Má ideální poměr Ca: P = 2: 1.

Vysoké železo.

Výživná hodnota na 100 g suché směsi: bílkoviny - 15,6 g, tuky - 22,9 g, uhlohydráty - 49,8 g, prebiotika - 4,7 g, fosfor - 332 mg, sodík - 415 mg, železo - 9, 5 mg, zinek - 6,5 mg, měď - 474 μg, mangan - 59 μg, vitamin E - 21 mg, vitamin B1 - 830 μg, kyselina pantothenová - 5,217 mg, vitamin B12 - 1,4 μg.

Energetická hodnota na 100 g suchého produktu: 468 kcal.

Prodejní funkce

Zvláštní podmínky skladování

Neotevřenou nádobu skladujte při teplotě od 0 ° do 25 ° С a relativní vlhkosti ne více než 75%.

Otevřenou nádobu skladujte pevně uzavřenou na chladném a suchém místě, ale ne v chladničce..

Obsah otevřené nádoby používejte po dobu tří týdnů.

Zvláštní podmínky

Ideálním jídlem pro dítě je mateřské mléko. Než se rozhodnete pro umělé krmení pomocí kojenecké výživy, poraďte se se svým lékařem.

Indikace

"Nutrilon Pre 1" je speciálně navržen pro smíšené a umělé krmení nedonošených a malých dětí nad 1800 ga plně odpovídá potřebám plného vývoje. Poskytne dítěti další energii, bílkoviny, fosfor a vitamín D pro normální růst a vývoj. Před použitím směsi se poraďte s odborníkem. Objem a doba krmení vypočítává odborník individuálně. Díky jedinečnému komplexu PronutriPlus podporuje směs Nutrilon Pre 1 vývoj vašeho dítěte.

 • Můžete si koupit Nutrilon Pre 1 suchou směs pro děti 400,0 v Moskvě v lékárně vhodné pro vás objednáním na Apteka.RU.
 • Cena Nutrilonu za 1 suchou směs pro děti 400,0 v Moskvě je 1076,00 rublů.
 • Návod k použití pro Nutrilon Pre 1 suchou směs pro děti 400,0.

Zde můžete vidět nejbližší dodací místa v Moskvě.

Dávkování

Umyjte si ruce a sterilizujte láhev a dudlík.

Vařte vodu. Ochlaďte na 40 ° C.

V souladu s tabulkou krmení změřte přesné množství vody a nalijte do sterilizované láhve. Vařenou vodu znovu nepoužívejte.

Použijte odměrku, která je uvnitř plechovky.

Odstraňte sklíčko suché směsi se zadní stranou nože.

Přidejte do vody přesný počet odměřených lžiček směsi. Přidání více nebo méně množství, než je uvedeno v pokynech, může poškodit zdraví vašeho dítěte..

Lahev uzavřete a kruhovým pohybem dobře protřepejte, dokud se směs zcela nerozpustí. Odstraňte uzávěr a dudlík položte na láhev..

Zkontrolujte teplotu hotové směsi na vnitřní straně zápěstí (37 ° C).

Nutrilonová suchá směs Pre 0 od narození 400 g

Složení: laktóza, odstředěné mléko, směs olejů (slunečnice, kokos, sója, dlaň, pupalka, Mortierella alpina), glukózový sirup, syrovátkový proteinový koncentrát, prebiotika (galaktooligosacharidy, fruktooligosacharidy), triglyceridy se středním řetězcem, rybí oleje, fosfáty, inositol, vitaminový komplex, cholin, sójový lycithin, taurin, stopové prvky, nukleotidy, L-karnitin.

Funkce:

 • Vhodné pro předčasně narozené a malé děti od narození (od 500 g) do tělesné hmotnosti 1800 g (v nemocnici)
 • Obsahuje unikátní komplex prebiotik IMMUNOFORTIS, který se svým složením a vlastnostmi podobá prebiotikům mateřského mléka
 • Bylo klinicky prokázáno, že IMMUNOFORTIS přirozeně zlepšuje imunitní systém dítěte.
 • Kompozice obsahuje ARA / DHA mastné kyseliny pro správný vývoj mozku a orgánů vidění v poměru blízkém mateřskému mléku
 • Vynikající tolerance
 • Přiměřené potřeby splnění
 • Adekvátní růstové parametry
 • Posílení imunity
 • Soulad s mezinárodními standardy
 • Bezpečnost byla prokázána v klinických hodnoceních (více než 10 klinických hodnocení v Evropě a Rusku, více než 500 dětí, studie zveřejněné v předních lékařských časopisech)
 • Energetická hodnota: na 100 g prášku - 468 kcal, na 100 ml hotové směsi - 79 kcal

  Nutrilon Pre 0 je vysoký obsah bílkovin pro aktivní růst a speciální vitamínový a minerální komplex, který splňuje speciální potřeby předčasně narozených dětí.
  Kromě toho jedinečný komplex Pronutri +, který je součástí směsi, pomáhá rozvoji vašeho dítěte. Koneckonců to zahrnuje:
  • vylepšený komplex specifických mastných kyselin ARA / DHA a EPA, který přispívá k rozvoji nervového systému a inteligence,
  • GOS / FOS imunoaktivní prebiotika podporující jejich vlastní zdravou střevní mikroflóru a imunitu.
  • Speciální komplex vitamínů a minerálů - pro zdravý fyzický vývoj. V klinických studiích byla účinnost přípravku Nutrilon Pre. Před použitím směsi se poraďte s odborníkem. Pokud odborník nestanoví jinak, doporučuje se používat směs, dokud dítě nedosáhne tělesné hmotnosti 1800 g, poté se přepne na Nutrilon Pre 1..

  Je nutná odborná konzultace.
  Mléčná výživa je určena pro děti od narození.

  Přehled směsí Nutrilon: tabulka se složením a oblíbenými druhy dětské výživy (Premium, Pepti Allergy a Gastro)

  Výživa pro kojence musí splňovat nejvyšší standardy. Tomu dobře rozumějí odborníci na výživu Nutricia, kde byla vyvinuta směs pro novorozence a malé děti zvaná Nutrilon. Nutricia je původem z Holandska, ale dnes se společnost rozrostla a stala se mezinárodním koncernem. Výrobky známé značky jsou také populární v zemích SNS. Dnes se podrobněji podíváme na složky směsi Nutrilon a také se seznámíme s jejími odrůdami.

  Nutrilonové směsi jsou určeny pro kojeneckou výživu od narození. Při jejich výběru se musíte seznámit se skladbou

  Základní směsi Nutrilon

  Před výběrem konkrétního typu produktu je třeba mít na paměti, že složení každého typu se může lišit. Základní koncentráty jsou určeny pro kojence různého věku, jak je uvedeno na obrázku na obalu. Zvažte fotografii a popis hlavních druhů potravin:

  1. směs od 0 do 6 měsíců - Nutrilon pro novorozence - Premium 1;
  2. produkt pro kojence od šesti měsíců do roku - Premium 2;
  3. mléčné jídlo pro děti od 12 do 18 měsíců - Junior a má číslo 3;
  4. jídlo pro děti od 18 měsíců - Junior 4.

  Důležitým ukazatelem stupně přizpůsobivosti dětského mléka je jeho složení. Ne všichni rodiče četli seznam látek na obalu a věřili, že výrobce dobře ví, co dítě potřebuje. Výrobky různých výrobců se však liší svým složením a úkolem dobrých rodičů je vybrat tu nejlepší možnost. Nutrilon obsahuje bílkoviny, tuky, uhlohydráty a další látky..

  Složení proteinů

  Aby umělé mléko bylo co nejblíže přirozenému, vypočítali odborníci poměr syrovátkových bílkovin k kaseinu. Ve stravě pro kojence od 0 do 6 měsíců je tento poměr 60:40 a v produktech pro děti od 6 měsíců - 50:50.

  Ve směsích označených Junior je poměr syrovátkové bílkoviny k kaseinu 35:65, což je stejné jako u kravského mléka. Takové mléko pro děti již nemůže být náhradou mateřského mléka a je pouze doplňkovou látkou k hlavní potravě. Kromě uvedených látek jsou v produktech pro děti mladší než jeden rok přítomny aminokyseliny, jako je taurin a L-tryptofan. U juniorů - pouze taurin.

  Sacharidové složení

  Sacharidy ve směsích Nutrilon 1, 3 a 4 jsou představovány laktózou a pouze v balení s Premium 2 je také přítomen maltodextrin. Tato látka je jako melasa, může prodloužit pocit sytosti a prodloužit dobu mezi krmením. Maltodextrin se tělem snadno vstřebává, nejčastěji se používá jako uhlohydrátová složka produktů pro děti od čtyř měsíců věku.

  Složení tuku

  Složení tuků, které Nutrilon Premium 1 a 2 prokazuje, je komplex rostlinných olejů, rybího oleje, houbového oleje Mortierella alpina a stop mléčných tuků. Palmový olej zajišťuje přítomnost kyseliny palmitové, kromě toho jsou v prášku přítomny řepkové, kokosové a slunečnicové oleje. Jejich úkolem je naplnit potřebu kyseliny linolové a α-linoleové u dítěte.

  Junior směsi také obsahují komplex tuků, který zahrnuje palmový, řepkový, slunečnicový olej a rybí olej (podrobnosti viz: dobré směsi bez palmového oleje). Všechny tyto látky jsou nezbytné pro rostoucí dítě, jejich komplex je navržen tak, aby poskytoval tělu mastné kyseliny..

  Složení směsi je zcela vyváženo pro kojeneckou výživu a je vhodné pro děti od narození

  Další komponenty

  Nutrilonové směsi obsahují další látky nezbytné pro harmonický vývoj dítěte. Patří mezi ně nukleotidy (v prémiových produktech), které přispívají ke správnému růstu a dělení buněk, vitamínů, stopových prvků.

  Kromě toho jsou v suchém prášku prebiotika představovaná galaktooligosacharidy a fruktooligasacharidy. Tyto látky jsou navrženy tak, aby normalizovaly fungování střeva, zatímco nejsou absorbovány jeho stěnami, ale jsou vylučovány po hraní jeho role. Hlavní úkoly prebiotik:

  • zajistit řádné fungování prospěšných mikroorganismů ve střevě;
  • snížit pravděpodobnost různých druhů alergií, podporovat a posilovat imunitní systém;
  • ovlivnit konzistenci stoličky dítěte, zjemněte ji.

  Všechny tyto komponenty jsou výhody produktů Nutrilon. Jaké jsou jejich nevýhody? Uvádíme nejvýznamnější:

  • nedostatek nukleotidů v produktech Junior 3, 4;
  • nedostatek probiotik - živé mikroorganismy určené k zajištění účinného fungování střeva.

  Vlastnosti složení: souhrnná tabulka

  Název produktuVeverkyTukySacharidydodatečně
  Prémium 1Syrovátkové proteiny a kasein 60:40, taurin a L-tryptofanKomplex rostlinných olejů, rybího oleje, houbového oleje Mortierella alpinaLaktózaNukleotidy, prebiotika
  Prémium 250:50 bílkoviny a kasein, taurin a L-tryptofanLaktóza, maltodextrin
  Junior 3veverky a kasein 35:65, taurinPalmový, řepkový, slunečnicový olej, rybí olejLaktózaPrebiotika
  Junior 4Laktóza

  Speciální produkty z Nutrilonu

  Dále si povíme o produktech Nutricia pro kojence, kteří vyžadují speciální výživu. Existuje celá řada koncentrátů pro alergické děti a pro ty, kteří trpí zažívacím trhem. Také na prodej existují výrobky, se kterými můžete snížit regurgitaci dítěte, zastavit projevy nedostatku laktázy. Zejména si všimneme mléka pro předčasně narozené děti. Kterou směs je lépe zvážit podrobněji.

  Nutrilon Comfort

  Komfortní mléčný koncentrát v první a druhé fázi je vhodný pro krmení dětí trpících zácpou a zvýšenou tvorbou plynu. Proteinové složení suchého prášku obsahuje částečně hydrolyzovaný protein, který je dokonale absorbován. Kromě toho má produkt upravený palmový olej, který vám umožní zbavit se zácpy.

  Nutrilon Comfort lze použít jako hlavní recept na krmení dítěte od narození

  Aby se zabránilo regurgitaci, výrobce mírně zahušťoval mléko Comfort a přidal do něj škrob. Laktóza je v tomto produktu přítomna v omezeném množství, což může snížit účinky, jako je kolika a zvýšená tvorba plynu. Podobné jevy jsou často pozorovány u dětí, které mají nedostatek enzymu laktázy. Pro zlepšení chuti Nutrilon Comfort byl do dětské směsi přidán glukózový sirup, který má tu vlastnost, že je snadno stravitelný..

  Nutrilon kyselé mléko

  Univerzální produkt pro děti, které mají zažívací potíže. Směs Nutrilon Fermented Milk 1 and 2 může být podávána jako samostatná potravina nebo jako doplňková, pokud dítě používá jiné produkty stejného výrobce. Koncentrát fermentovaného mléka také dobře kojí, protože jeho kyselost je blízká mateřskému mléku.

  Syrovátkové bílkoviny a kasein v tomto produktu jsou ve stejném poměru, navíc je mléko obohaceno probiotiky, maltodextrinem. Nevýhody zahrnují nedostatek nukleotidů a mastných kyselin, které jsou v jiných produktech Nutrilonu reprezentovány rybím olejem, oleji jednobuněčných hub. Kyselé mléko Nutrilon je k dispozici ve dvou variantách - směs pro kojence od narození (1) a pro děti od šesti měsíců (2).

  Nutrilon hypoalergenní (HA)

  Tento produkt je určen dětem s projevy různých druhů alergií. Existuje směs pro kojence od narození a Nutrilon Hypoallergenic 2 - pro děti od šesti měsíců. V tomto produktu je mléčná bílkovina přítomna ve štěpném stavu (částečně hydrolyzované syrovátkové molekuly), takže hotové mléko je absorbováno bez problémů.

  Sacharidy v hypoalergenní směsi jsou kukuřičný škrob a jako výsledek má Nutrilon hořkou chuť. Aby si dítě zvyklo, měla by se hypoalergenní směs zavádět postupně, zejména proto, že ji lze kombinovat s jinými výrobky výrobce. Dále se předpokládá, že dítě zůstane na této stravě bez jakýchkoli dalších přísad..

  Nutrilon bez laktózy

  Rodiče dětí trpících deficitem laktázy ocení směs bez Nutrilon laktózy. Odstraněním laktózy ji odborníci nahradili glukózovým sirupem. Koncentrát je také vhodný pro děti s částečným deficitem laktázy. Můžete jej použít jako hlavní jídlo nebo jako další jídlo. Výrobce slibuje, že tento produkt pomůže:

  • rychle se zbavte projevů nedostatku laktázy;
  • zlepšit trávení a optimalizovat bariérovou funkci střeva díky nukleotidům;
  • mají pozitivní vliv na mozek i na zrakové orgány, protože mezi složkami jsou mastné kyseliny.

  Nutrilon Antireflux

  Antireflux je produkt určený pro kojence, kteří často a hojně prasknou po krmení. Speciální látka působí proti regurgitaci - svatojánská guma, která je zahušťovadlo. Tato látka je považována za nejúčinnější metodu proti reflexu roubíků. Tato složka navíc slouží k normalizaci trávení. Antireflux se používá jako hlavní výživa dítěte a v některých případech jako doplněk kojení.

  Aminokyseliny z Nutrilonu

  Kyseliny Nutrilon Amino Acids mají široké využití. Je předepsán dětem, které mají závažné alergie - na sóju, na bílkoviny kravského mléka, na jiné produkty. Kromě toho je toto mléko vhodné pro kojence, kteří potřebují speciální stravu s malabsorpčním syndromem, enterostomii. V produktu není žádný protein ve své obvyklé formě - je nahrazen komplexem aminokyselin, který je absorbován bez pomoci enzymů.

  Nutrilon Pepti Allergy

  Směs Pepti Allergy, jednoho z nejvyhledávanějších produktů Nutrilon. Pomáhá oslabit projevy alergií, včetně zastavení příznaků atopické dermatitidy. Peptické mléko Allergy je založeno na hydrolyzátu syrovátkové bílkoviny, který je díky své hořké až mírně kyselé chuti. Během období, kdy dítě používá směs alergií na Nutrilon Pepti, může stolice změnit barvu na zelenou. Směs je docela účinná, obvykle předepsaná lékařem.

  Nutrilon Pepti Gastro

  Směs Nutrilon Pepti Gastro je vyvinuta s ohledem na doporučení mezinárodních odborníků. Je určen pro novorozence a kojence, kteří mají zhoršenou absorpci látek ve střevě. Pepti Gastro je také vhodný pro děti trpící potravinovou intolerancí. Kompozice je hydrolyzovaný protein a glukózový sirup jako uhlohydrát. Pamatujte, že během aplikace směsi Nutrilon Pepti Gastro může mít dítě zelenou stolici.

  Nutrilon Pre

  Nutrilon Pre je určen pro předčasně narozené děti, jakož i pro ty, kteří přibývají na váze. Má vysoký obsah bílkovin a podíl syrovátkových bílkovin a kaseinu je 60:40. Mezi komponenty patří komplex olejů - palmový, kokosový, sójový, slunečnicový, jednobuněčné houby, pupalková polévka a rybí olej. Tato směs obsahuje speciálně vyvinutý komplex Pronutri +, jehož hlavní složky jsou:

  • prebiotika - galaktooligosacharidy a fruktooligosacharidy, určené ke stimulaci rozvoje střevní mikroflóry;
  • komplex mastných kyselin;
  • potřebné vitamíny a minerály.

  Výrobce představuje produkty Pre 0 a 1. První se používá ke krmení předčasně narozených dětí, dokud jejich hmotnost nedosáhne 1800 g, druhá - pro novorozence a kojence s hmotností vyšší než 1,8 kg.

  Pokyny pro přípravu základních směsí

  Před chovem dětského mléka je třeba si umýt ruce a pečlivě připravit místo, kde bude směs připravena. Umístěte dudlík, láhev a odměrku do sterilizátoru (doporučujeme si přečíst: Potřebuji sterilizátor pro dětské láhve?). Dále musíte postupovat podle pokynů:

  1. vařit vodu po dobu 5 minut, kapalina se ochladit na teplotu 38-40 ° C;
  2. nalijte do láhve správné množství vody podle tabulky;
  3. pomocí odměrné lžíce sebere suchá směs z obalu a pomocí omezovače se odstraní vytvořený kopec;
  4. nařeďte požadovaný počet lžiček v nádobách;
  5. lahvičku uzavřete a protřepávejte, dokud nevznikne tekutina jednotné barvy;
  6. sejměte víčko, nasaďte dudlík;
  7. zkontrolujte teplotu zředěného mléka.
  • krmte dítě směsí, která zůstala z předchozího krmení;
  • uchovávat zbytky mléka v lednici;
  • zahřejte hotové dětské mléko v mikrovlnné troubě.
  Pokud dítě nedokončilo konzumaci směsi okamžitě, může být skladováno nejpozději šedesát minut po přípravě

  Jak naředit Nutrilon mix? Aby nedošlo k chybě v počtu odměrných lžic a také v množství kapaliny, měli byste se podívat do tabulky. Označuje věk dítěte a kolikrát denně musíte dítě krmit.

  Dětský věkVařená voda, mlSuchý prášek, odměrkyPočet krmení denně
  Až 2 týdny9037
  3 až 8 týdnů12047
  215056
  318065
  418065
  521075
  621074
  Od šesti měsíců do 1 roku21072-3

  Podmínky skladování

  Jak dlouho lze nové práškové balení uložit? Datum exspirace je uvedeno na obalu, je důležité jej umístit na temné místo, kde teplota není vyšší než 25 ° C. Je však žádoucí, aby se prášek neuchovával vedle obilovin - existuje riziko infekce potravní můrou. Nedoporučuje se také vkládat obaly do chladničky, protože tam může být zvýšena vlhkost. To může vést ke tvorbě hrudek ve směsi, navíc produkt absorbuje vůně nádobí z chladničky.

  Otevřenou lze použít po dobu tří týdnů. Podmínky skladování otevřeného obalu by však měly být dodrženy ještě přísnější než vzduchotěsné.

 • Články O Neplodnosti