Hlavní Neplodnost

Vyrobeno pro děti - Celosvětová doprava

S narozením dítěte je třeba získat mnoho věcí. Jednou z nejdůležitějších položek je kočárek. Přirozenou touhou rodičů je dát dítěti všechno nejlepší. Při nákupu kočárku od německého výrobce si můžete být jisti, že je věc dobrá, protože němečtí výrobci jsou známí spolehlivostí a kvalitou svého zboží.

Funkce

Německé kočárky jsou jednou z nejkvalitnějších na světě, protože splňují všechny moderní požadavky. Zastávají vedoucí pozice ve světových ratingech, protože mají mnoho výhod, jako například:

 • vyrobené z ekologicky šetrných hypoalergenních materiálů;
 • liší se ve vysoké míře pevnosti, spolehlivosti a bezpečnosti;
 • pohodlné pro děti a pohodlné pro rodiče, snadno ovladatelné;
 • mají vynikající odpisy;
 • velmi praktické;
 • vhodné pro provoz na různých silnicích;
 • lehce složitelný, lehký;
 • mají krásný design, jsou k dispozici v různých stylech;
 • často vybavené dodatečným příslušenstvím;
 • tichý během dlouhodobého provozu;
 • výrobci zpravidla poskytují záruku v průměru 2 roky;
 • v mnoha modelech jsou pozice zad a držadel regulovány;
 • liší se v široké škále modelů a v široké škále. Například existují letní a zimní kočárky.

Samozřejmě to není nejlevnější produkt, a při objednávce z Německa budete muset zaplatit za dopravu a bude to trvat 2-3 týdny, než budete čekat. Všechny tyto detaily však nelze těžko považovat za významné nevýhody, protože výsledný produkt je vynikající kvality, lze jej použít po určitou dobu.

V Německu je výroba kočárků všech odrůd dobře zavedená.

 • Jednou z nejvyhledávanějších je novorozená odrůda. Pohodlí pro spaní je velmi důležité pro právě narozené dítě a němečtí výrobci to vědí. Proto jsou téměř všechny firemní brašny pohodlné a zdarma. Mnoho společností jej činí vyjímatelným a poskytuje příležitost ke koupi samostatného vycházkového bloku. Bude mít stejnou značku jako kolébka, což znamená, že se ideálně hodí k rozhodnutí o stylu.

Důležitým plusem - nákup lze provést později, když dítě trochu vyroste.

 • Německé kočárky jsou velmi populární. Jsou vyráběny různými společnostmi, jsou v různých cenových kategoriích. Je těžké říci, která společnost vyrábí nejlepší, všichni mají své vlastní výhody a další funkce. Většina modelů má nastavitelné opěradlo a opěradlo, kompletní s měkkým polštářem.
 • Odolné materiály se používají pro kočárky. Výrobky se vyznačují spolehlivostí, dobrou pohyblivostí a ovladatelností a jsou vybaveny bezpečnostním pásem. Palice jsou lehké, snadno a rychle se skládají..

S takovým kočárkem může maminka nejen chodit s dítětem na procházku, ale také si ji vzít s sebou na nákupy a další věci.

 • Žádají se kočárky pro dvojčata. Výrobky můžete najít v různých stylech, v omezených a jasných barvách, ale budou mít spolehlivý podvozek, což je v takových designech obzvláště důležité. Výrobky jsou poměrně velké, ale snadno ovladatelné, mají dostatečnou manévrovatelnost.

Zajímavé kočárky uvádí na trh značka ABC Design. V nich děti sedí jeden po druhém. Pěší blok lze instalovat jak ve směru jízdy, tak i otočený o 180 stupňů.

 • Němečtí výrobci neignorovali univerzální kočárky nebo transformátory. Pomocí jednoduchých manipulací se kolébka změní v kočárku. Výrobky jsou funkční a praktické, mají dobrý systém kol, perfektně se pohybují na jakékoli silnici. Dodávají se také v různých barvách a provedeních, splňují všechny moderní požadavky..

Výrobci

V Německu existuje mnoho výrobců kočárků, většina z nich je známa nejen ve své vlastní zemi, ale také ve světě. FD-Design má velmi vysoké hodnocení. To zaujímá vedoucí postavení, protože neustále pracuje na zdokonalování produktů, ve výrobě se zavádějí nejnovější technologie. Všechny výrobky jsou kontrolovány na kvalitu a bezpečnost, takže společnost získala mezinárodní ocenění více než jednou.

FD-Design se zabývá výrobou univerzálních a kočárků, transformátorů, hůlek. Všechny modely jsou snadno ovladatelné, dobře polstrované. Výrobky jsou stylové a krásné, ale je zde také uvedeno několik konzervativních barev..

Další důvěryhodnou značkou je Teutonia. Všechny jeho výrobky jsou certifikovány a testovány na bezpečnost životního prostředí. Hlavní věc je starost o pohodlí a zdraví dětí: výrobky mají vysoký stupeň ochrany proti ultrafialovému záření. Další výhodou značky je, že pro každý model stanoví výrobce tříletou záruku.

Teutonia také používá pro svou výrobu materiály šetrné k životnímu prostředí a vyrábí různé typy kočárků a jejich modifikací. Například je možné zvolit vhodný podvozek, kolébku a pěší blok. Kočárek je dodáván se sadou pláštěnky, kapucí na nohou, spojek rukou, nákupních košů a moskytiéry. Kromě toho je pro každý model k dispozici další příslušenství. Na výběr je spacák, slunečník, kryty kol.

Neméně oblíbenou značkou je ABC Design. Tento výrobce vyrábí modely se třemi a čtyřmi koly, která jsou velmi pohodlná a praktická. Kočáry mají pevné rukojeti, velmi pohodlné pro dlaně. Kromě toho jsou modely vybaveny velkými nosiči zavazadel, mají různé barvy a zajímavé vzory..

Dražší značkou je Concord, který ve výrobním procesu používá inovativní řešení. Výrobky získávají zpravidla bohatí rodiče. Ale jejich akvizice vynikající kvality, vyrobené z vynikajících materiálů, mají jedinečný styl a inovativní designové řešení..

Kočáry velmi slušné kvality vyrábí Hesba. Výrobky jsou velmi drahé, ale vysoká cena je oprávněná. Výrobky 2 v 1 neztrácejí své spotřebitelské vlastnosti po celou dobu životnosti. Všechny modely jsou k dispozici ve velmi široké škále barev, barvy v průběhu času nezmizí. Všechny modely dokonale polstrují a tiše se pohybují. Téměř všechny modely mají nafukovací kola s kovovými paprsky, což zvyšuje spolehlivost. Spojení částí kočárku se vyznačuje zvýšenou pevností a trvanlivostí.

Nejdražší model je Hesba Corrado DeLux VIP. Jedná se o kočárek pro ruční montáž a materiálem, ze kterého jsou kolébka a vycházkový blok vyrobeny, je pravá kůže. Tento multifunkční produkt exkluzivního vzhledu vydrží velmi dlouho..

Je však třeba mít na paměti, že navzdory sofistikovanosti, síle a spolehlivosti má takový kočárek velkou váhu a pro ženu může být obtížné se s ním vyrovnat sám. Kromě toho to pro ruské zimy není nejlepší model.

Jak nakupovat?

Domácí obchody prodávají německé kočárky, ale jejich sortiment není vždy velmi široký. Výběr správného modelu je nejlepší v německých internetových obchodech. Nebojte se, že neexistuje žádný způsob, jak se dotýkat výrobku rukama, protože německá kvalita nezklame. Máte-li počáteční počítačové dovednosti, můžete se s tímto úkolem snadno vypořádat - najít ten správný model a objednat jej s dodávkou z Německa do Ruska. Nejprve si přečtěte recenze o různých modelech a výrobcích - abyste se dozvěděli o všech výhodách a nevýhodách, s nimiž se můžete během provozu setkat..

V mnoha obchodech můžete platit ruskými bankovními kartami. Můžete také použít mezinárodní elektronické systémy vypořádání. Je třeba mít na paměti, že některé systémy účtují poplatek za převod měn. Dodání obvykle trvá 3 týdny a musí být také zaplaceno. Náklady na dopravu pro různé obchody se mohou lišit. V průměru je to 25-50 eur.

Příjemnou skutečností může být to, že náklady na kočárek budou o něco nižší než deklarované. Faktem je, že cena je uvedena včetně DPH. Obyvatelé Ruska jsou osvobozeni od placení, nikoliv jako obyvatelé Evropské unie.

Recenze

Lidé zanechávají četné recenze o různých výrobcích a modelech kočárků. Některé recenze obsahují podrobný seznam všech kladů a záporů modelů. Například nejprodávanější modely Hauck mají širokou rozvor, což dává vozíku další stabilitu, ale pro ruské výtahy to není příliš výhodné. A také lidé si uvědomují, že drahé německé kočáry nejsou vždy přizpůsobené pro mrazivé ruské zimy díky svému množství sněhu, kočáry se v něm nepohybují dobře. Všichni spotřebitelé se nicméně shodují na tom, že kvalita a spolehlivost německých kočárků je velmi vysoká, a některé nevýhody nelze zohlednit..

Lidé mají rádi dostupnost doplňkového příslušenství pro modely, možnost vybrat si z široké nabídky produktů představovaných různými typy, barvami, vzory a cenovými kategoriemi. A také všichni se shodují v názoru, že kočárky jsou velmi pohodlné pro řízení, pohodlné pro dítě, snadno se skládají, slouží po dlouhou dobu bez ztráty kvality, velmi krásné. Dobré odpisy a hladkost, nepřítomnost hluku při pohybu, což je důležité pro tichý spánek dítěte, se vysoce oceňuje.

Mnozí jsou velmi spokojeni s jejich výběrem a doporučují tento nebo ten model a také říkají, v jakém obchodě provedli nákup a jak zaplatili za zboží..

Přehled německého kočárku Hauck Twister Trioset 3 v 1, viz následující video.

Zaseknout

Jednou z nejstarších evropských společností vyrábějících dětské kočárky je německý výrobce Hauck. Je těžké si to představit, ale tento výrobce vyrábí kočárky pro děti již 91 let, počínaje rokem 1921. Tak skvělý věk pomohl Hauckovi nahromadit obrovský výrobní zážitek, který je plně použit v moderních německých modelech. Navzdory skutečnosti, že výrobky této značky jsou již na celém světě velmi žádané, značka se vyvíjí a v roce 2020 Hauk vydal řadu nových modelů a každoročně aktualizuje design a barvy kočárků pro novorozence..

Věnujte pozornost dalším populárním německým značkám, které vyrábějí vysoce kvalitní kočárky:

Pokud jde o pohodlí a bezpečnost dítěte, musíte při výběru kočárku vzít v úvahu všechny nuance. Nabízíme pouze ty nejlepší kočárky, jejichž kvalitu otestovalo mnoho tisíc matek a dětí. V internetovém obchodě „Vše pro mé dítě“ můžete vyzvednout dětské kočárky z Německa pro každou příležitost.

Německá kvalita dlouhodobě získala důvěru v náš trh. Výrobky vyráběné v této zemi splňují nejvyšší standardy kvality v západní Evropě, o čemž svědčí tisíce chvály od zákazníků, a co by mohlo být důležitější, pokud jde o bezpečnost a pohodlí vašeho dítěte? Kočárky Hauck jsou k dispozici v továrně Hauck Group v německém Sonnerfeldu.

Společnost zaujímá jedno z prvních míst v žebříčku výrobců zboží pro děti a do roku 2020 plánuje další posílení své pozice uvolněním několika nových modelů. Charakteristickým rysem jejích produktů je použití postav Disney, je to jediná společnost na světě, která má právní licenci od Disney.

Dětské kočárky pro Hauck 2020

Řada vozidel pro kojence vyráběná společností zahrnuje kočárky s hauckem, transformační kočárky, autosedačky, kolébky, vycházkové hole, jedním slovem vše, čeho by si život moderních rodičů nemohl představit. Všechny produkty lze snadno doplnit o nové prvky, takže když se v rodině objeví nové dítě, někdy stačí ke koupi pouze několika nových dílů k aktualizaci produktu..

Po prozkoumání desítek kočárků vyrobených v Německu společností Hauck jsme vybrali nejoblíbenější modely na základě jejich rodičovských recenzí po celém světě. V katalogu najdete německé kočárky pro dvojčata, kočárky pro novorozence, kočárky pro starší děti. V současné době nejoblíbenější modely v Rusku:

 • Hauck Arctica;
 • Hauck Citi;
 • Hauck Condor;
 • Hauck Esprit Sun;
 • Hauck Malibu;
 • Hauck Montana air;
 • Hauck Rio Disney;
 • Hauck Roadster Duo SL;
 • Hauck Saturn Air-S;
 • Hauck Shopper;
 • Hauck Speed ​​Sun Plus;
 • Hauck Sport;
 • Hauck Turbo Duo;
 • Hauck Sun Duo Esprit;
 • Hauck Viper;
 • Hauck Viper vše v jednom.

Pokud si chcete koupit kočárek pro novorozence Hauck, ale nemůžete si vybrat konkrétní model, přečtěte si stručné popisy a podívejte se na recenze fotografií a videí na webových stránkách nebo zavolejte našim manažerům, kteří vás provedou širokou škálou modelů Hawk. Zdarma dopravíme německý kočárek jakéhokoli typu v Moskvě. Váš obchod „Vše pro mé dítě“.

Vyzkoušejte nejlepší modely 2: 1: 14 pro vaše děti

Pram - jeden z prvních a nejdůležitějších dárků pro dítě. To je v tom, že první roky jeho života ubíhají, takže mladí rodiče si ji vybírají tak pečlivě. Bezpečnost a pohodlí - to jsou hlavní kritéria pro výběr vhodného modelu, takže jsme provedli hodnocení dětských kočárků 2 v 1.

Levné modely (až 15 000 rub.)

Teddy Angelina PKL (2 v 1)

 • lehkost a manévrovatelnost
 • prostorný koš
 • tlumiče pružin
 • čalouněné bezpečnostní pásy
 • žádná síť proti komárům
 • slabá místa
 • materiál nestandardního sáčku

Univerzální kočárek za každého počasí lze snadno a rychle složit. Díky úspěšnému designu tlumičů má poměrně hladkou jízdu. Kupující v komentářích k recenzím však upozorňují na slabé upevnění zad a kapoty na chodícím modulu. Výrobce vyrábí tento model v různých barvách..

Alis Berta Classic (2 v 1)

 • ok prohlížení okna
 • spolehlivá pružinová brzda
 • otočná rukojeť
 • ložiska nafukovací kola
 • nízká kvalita podvozku
 • koš tenkých křehkých tyčí
 • slabá brzda
 • tenké plastové spojovací prvky
 • nízká hmotnost a nestabilita
 • pláštěnka je volná

Klasický kočárek s prostorovou kolébkou. Chodící modul lze znovu nainstalovat dopředu nebo dozadu. V případě potřeby se kolébka používá jako postýlka nebo jako nosič, pro tento je vybaven obloukem kliky. Tento model bohužel ve srovnání s ostatními získal mnoho negativních recenzí a rodiče ho nedoporučují kvůli špatnému zpracování.

Smile Line Serenade Classic (2 v 1)

 • otočná kola s tlačítkem pro rychlé uvolnění a aretací
 • rukojeť je upevněna ve třech polohách
 • snadno složit a přepravovat
 • stupňovitý systém naklápění kapoty
 • kočárky s velkou hmotností
 • slabá místa
 • špatné odpisy
 • kola vrzající

Tento levný model je vybaven otočnými koly, což výrazně zvyšuje jeho manévrovatelnost. Objemová kolébka má základnu z tvrdého plastu, její vnitřní potah je šitý z bavlny. Je-li to nutné, může být vyjmuto pro mytí nebo čištění. Kočárek je docela teplý, takže můžete bezpečně chodit s vaším dítětem v mrazivých dnech.

Střední segment (od 15 000 do 70 000 rublů)

Adamex Reggio (2 v 1)

 • můžete nainstalovat autosedačku
 • uzavřený koš
 • pevná otočná kola
 • úzká kolébka
 • těžká váha
 • v chůdním bloku není plastové okno

Univerzální kočárek s litými gelovými koly a bohatou sadou příslušenství. Velikost předních kol je menší než zadní - to má pozitivní vliv na manévrovatelnost, ale komplikuje to běžecké schopnosti. Sada obsahuje tašku, vodotěsný pláštěnku, držák na pohár, moskytiéru, ruční spojky. Tento oblíbený model doporučuje mnoho matek..

Nuovita Carro Sport (2 v 1)

 • snadno složit
 • kvalitní montáž
 • spolehlivá brzda
 • nastavení polohy zad a rukojeti
 • relativně vysoká cena

Silný a pohodlný design tohoto modelu 2 v 1 je relevantní pro domácí silnice. Velká zadní kola zvyšují běžecké schopnosti a dobré odpružení zajišťuje hladkou jízdu. Košík z látky má zapínání - "blesk". Model zaujímá jedno z prvních míst v žebříčku kočárků pro novorozence.

Tutis Nanni (2 v 1)

 • malé rozměry
 • odnímatelná kola s pružinovými tlumiči
 • reflexní prvky
 • malá přední kola snižují průchodnost

Univerzální kočárek s pneumatickými koly osloví děti i rodiče. Teplá kolébka chrání dítě v zimě a pěší blok snadno mění polohu z lůžka na pohodlné sedadlo. Tento model je jedním z nejlepších kočárků v roce 2019, lze jej snadno srolovat do výtahu a složit do kufru auta.

Drahý segment (od 60 000 rub.)

Cybex Priam Lux (2 v 1)

 • zatížení až 17 kg
 • uzavřený koš
 • můžete nainstalovat autosedačku
 • otočná kola se zámkem
 • žádné tašky pro mámu
 • vysoká cena

Univerzální kočárek za každého počasí bude sloužit dětem do 4 let. Úhel opěradla a opěradla je snadno nastavitelný a pod kapotou kočárku je umístěno okno pod ventilem. Model vstoupil na vrchol kočárků 2 v 1 a má 3 možnosti dodání kol - pro hladké, smíšené a nerovné povrchy. Sada obsahuje držáky pro instalaci autosedačky a vodotěsný plášť.

Mima Xari (2 v 1)

 • odnímatelná polyuretanová kola
 • originální design
 • kompaktní a nízká hmotnost
 • pevný rám kolébky
 • předražení
 • chybí taška
 • slabé tlumiče nárazů

Kočárek s kulatými tvary na lehkém hliníkovém podvozku s otočnými koly, které lze v případě potřeby uzamknout. Košík se skládá ze 2 částí - tvrdého pouzdra na příslušenství a textilního koše na další věci. Pro procházky v chladu si můžete koupit zimní soupravu skládající se ze spojky pro mámu, teplého pláště pro kočárku a teplého pláště pro nohy pro dítě.

Nejlehčí

Camarelo Carmela (2 v 1)

 • prostorná kolébka
 • hromadná taška
 • otočná kola
 • špatná fixace zad
 • malý koš
 • slabé odpisy
 • křehké plastové držáky

Kompaktní a lehký držák pro novorozence lze ovládat jednou rukou. Rychle se odvíjí a vyvíjí, spolehlivě chrání dítě před větrem a mrazem. V kapotě jsou průhledná okna, přes které může matka sledovat dítě. Zahrnuto - voděodolná mys a moskytiéra.

BABYZEN YoYo Plus (2 v 1)

 • nízká hmotnost (6,2 kg)
 • když je složený, je umístěn na horním nosiči zavazadel letadla
 • záhyby nahoru a dolů rychle
 • nezávislé zavěšení kol
 • malá kola
 • slabé odpisy
 • nízký kříž

Toto je jediný model na světě opravdu lehkých kočárků, který splňuje standardy příručních zavazadel během letecké dopravy. Cape z teplého materiálu se zipem chrání dítě před chladem. Na vycházkovém bloku je vhodná síťovaná kapsa na drobnosti. Pro přepravu složeného kočárku je k dispozici vhodný ramenní popruh.

Německé kočárky

Kolekce sobí kůže Style (2 v 1)

 • kvalitní montáž
 • schopnost instalovat kola různých průměrů
 • snadno čistitelný povlak
 • vynikající odpružení
 • špatné upevňovací tašky
 • těžká váha

Univerzální prostorný kočárek klasického typu s ekologickou kůží a odnímatelným nárazníkem. Díky robustní konstrukci a velkým kolům má tento model vysoký kříž. V sadě - spousta doplňků: pláštěnka, síť proti komárům, teplá obálka, plášť na nohy.

Noordline Stephania Style (2 v 1)

 • systém dvojitého odpružení
 • pevná otočná kola
 • snadná péče o povlak
 • vrzání ve výstavbě
 • není vhodné skládat držadlo a kolébku

Jeden z nejlepších německých kočárků 2 v 1 pro novorozence. Velká nafukovací kola zajišťují vynikající ovladatelnost a ovladatelnost. Světelná kolébka je vybavena ventilačním systémem, takže dítě bude v létě příjemné. Vnitřní kryt lze snadno vytáhnout za účelem praní.

Polské kočáry

Riko Modus Classic (2 v 1)

 • nastavitelná tuhost tlumiče
 • snadné skládání
 • kovový koš
 • odnímatelné nafukovací kola
 • slabá kola
 • nepohodlný plášť na nohy

Univerzální kočárek s nastavitelným sklopením opěradla a stupačky. Kolébka má tvrdé dno, vysoké strany a klenutou rukojeť. Vnitřní bavlněné čalounění lze snadno prát. Model má lehký rám a pneumatická kola, takže kočárek jezdí dobře na sněhu i v terénu.

Indigo Charlotte (2 v 1)

 • můžete nainstalovat autosedačku
 • otočná přední kola
 • prostorná kolébka
 • prostorná taška
 • křehký plastový držák kapuce
 • tlumiče tvrdých nárazů
 • krátké popruhy a knoflíky na tašce
 • slabé náboje kol

Univerzální dětský kočárek s funkcí dětské nemoci z pohybu je docela ovladatelný a snadno ovladatelný. Úhel opěradla a opěradla lze snadno měnit podle potřeby. Bezpečnostní pásy upevněné v 5 bodech bezpečně drží neklidné dítě. Odnímatelný vnitřní kryt, který lze snadno odstranit pro praní nebo čištění..

Výběr nejlepších kočárků 2 v 1 není snadné vzhledem k velkému počtu jejich modelů a různým vlastnostem. Moudří a odpovědní rodiče však vždy vědí, co jejich dítě potřebuje a učiní správnou volbu. Přeji dobré nakupování!

Nejlepší nejlepší výrobci kočárků. Hodnocení značek kočárků

Někteří mladí rodiče si kupují kočárky ve stadiu těhotenství. Ostatní odložili nákup až do prvního vydání. Tyto příjemné práce zůstanou s vámi v podobě příjemných vzpomínek. Jak ale mezi obrovským počtem modelů a výrobců zjistit, která kočárek je lepší, a proč byste ji měli (nebo nechtěli)? V tomto článku vám řekneme, která přepravní společnost je lepší koupit, takže nová věc přináší pouze radost.

Čemu byste měli věnovat pozornost

Při nákupu kočárku je důležité vzít v úvahu nejen vzhled, ale také provozní vlastnosti modelu. Výhoda je na straně obratných invalidních vozíků - nevyžadují velké úsilí při vstupu do složitých zatáček a překonávání bariér ve formě obrubníků a jám na silnici. Pozornost by měla být věnována také technickým vlastnostem konkrétního modelu..

 1. Odpisy - nejlepší značky kočárků mají hladkou jízdu, takže dítě může klidně spát i na nejobtížnější „trati“.
 2. Stabilita - správné rozložení těžiště chrání kočárek před pádem. Je však důležité pochopit, že nejstabilnější modely mají často velké rozměry a značnou hmotnost..
 3. Možnost skládání - nejlepší výrobci kočárků poskytují možnost rozšířit kočárek na několika pozicích - včetně horizontálních.
 4. Snadnost řízení - od tohoto ukazatele závisí na tom, jak pohodlné to bude pro samotné rodiče. To zahrnuje různá seřízení rukojeti a princip brzdy..
 5. Bezpečnost - nejlepší společnosti v oblasti kočárků vybavují své výrobky bezpečnostními pásy, polstrovacími polštářky a speciální ochranou nárazníku.
 6. Balíček balíčků je velmi výhodný, pokud je k kočárku přiložena izolovaná obálka, sluneční clona, ​​prostorná taška a další příslušenství: nemusíte je kupovat zvlášť..

Těžko říci, který výrobce kočárků je lepší - každá společnost má své výhody a nevýhody. Nejkvalitnější a nejodolnější modely často zákazníky odradí svými vysokými náklady. Je však také nemožné hodnotit invalidní vozík pouze za cenu - v mnoha zemích nabízejí výrobci kočárků slušná řešení i v ekonomické třídě..

Italské kočárky

Itálie je právem považována za jednoho z předních světových výrobců dětské munice. Italské kočárkové společnosti nabízejí vysoce kvalitní a relativně levná řešení pro děti jakéhokoli věku. Italské kočárky najdete v každém obchodě - nejoblíbenější výrobci - Inglesina a Peg - Perego potěšili rodiče s krásnými a pohodlnými kočárky více než 50 let.

Za nejoblíbenější modely posledních let se považuje Inglesina Sofia. Klasická taška potěší vynikajícími odpruženími a kvalitními textiliemi.

Anglické kočárky

Velká Británie nabízí širokou škálu dětských výrobků. Znalci levného pohodlí si užijí modely chůze od Happy Baby. Lehké a funkční, umožní vám získat skutečné potěšení z chůze s dítětem. Pro příznivce estetiky a kvality doporučujeme značky Cosatto a Silver Cross. Náklady na jejich výrobky jsou poměrně vysoké, ale tyto zasloužené značky jsou z roku na rok zařazeny do top žebříčku nejlepších výrobců dětských kočárků..

Německé kočárky

Kočárky německých výrobců se vyznačují trvale vysokou kvalitou. Zároveň v sortimentu najdete modely v různých cenových segmentech. Nejoblíbenější německé společnosti pro kočárky z Ruska jsou FD - Design, Teutonia, Hartan, Hauck, Hesba a Noordline.

Nejlevnější německé kočárky najdete na FD - Design. Originální kočárková hůl na hliníkovém rámu vás bude stát pouhých 6 000 rublů. Náklady na kompaktní vysoce funkční hůl z Haucku začínají na 7 500 rublech, ale za stylovou knihu od Hartana musíte zaplatit nejméně 17 000 rublů. Všechny výrobky německých značek jsou akreditovány podle DIN EN 1888, což ukazuje na jeho vysokou kvalitu a bezpečnost..

Zvláštním místem mezi všemi německými výrobci je Hesba. Továrna kočárku má téměř stoletou historii a výroba se nachází výhradně v Německu. Montáž výrobků je stále prováděna ručně, což zajišťuje perfektní výkon každého kočárku. Cena je konzistentní.

Norské kočárky

Pokud se zajímáte výhradně o evropské výrobce kočárků, doporučujeme vám věnovat pozornost norským značkám Noordi a Stokke. Jsou navrženy speciálně pro chladné podnebí a prokázaly se v ruských podmínkách..

Jedním z nejpopulárnějších modelů je Stokke Xplory. Jeho dokonalá manévrovatelnost vám umožní snadno ovládat kočárek jak na městských trasách, tak v blízkých řadách supermarketu. Příjemný bonus pro rodiče - intuitivně jednoduché nastavení: polohu sedadla můžete upravit pomocí několika doteků.

Švédské kočárky

Švédská společnost Emmaljunga je vždy na seznamu nejlepších výrobců kočárků. Již 80 let vyrábí značka výrobky nejvyšší kvality. Díky modernímu vybavení továrny splňuje každý detail budoucího kočárku nejpřísnější požadavky na pevnost a bezpečnost. V současné době je Emmaljunga jednou z nejstarších továren v Evropě a právem zaujímá vedoucí postavení. Všechny kočárky jsou sestavovány výhradně ručně, což zaručuje perfektní kvalitu konstrukce.

Kočárky z USA

Výrobky ze zámoří jsou na tuzemském trhu stále nedostatečně zastoupeny, ale u nás se již objevily zastoupení mnoha značek. Jedna z nejpopulárnějších kočárkových společností je zaslouženě považována za Bumbleride. Kombinace vysoké kvality a cenově přijatelných cen způsobuje mezi rodiči docela očekávané vzrušení. Nejslavnější model značky - Bumbleride Indie je považován za jeden z nejpohodlnějších a manévrovatelných kočárků na světě..

Neméně slavná je další americká značka 4 maminky. Jeho nejlepší tvorba, kočárek Origami, má širokou škálu nastavení. Je pozoruhodné, že téměř všechna přizpůsobení se provádějí pomocí elektronických zařízení. Chcete-li provést jakoukoli akci, stačí kliknout na příslušné tlačítko.

Holandské kočárky

Výběr nizozemských kočárků je schopen uspokojit i ty nejnáročnější rodiče. Z celého nabízeného sortimentu stojí za pozornost věnovat se nejen populárním kočárkovým společnostem - vynikající modely najdete v řadách EasyWalker, Max - Cosi, Mutsy a Bugaboo. Easy Walker se může pochlubit mnoha cenami za funkčnost a styl - vysoký výkon kočárků Easy Walker byl opakovaně oceněn na prestižních soutěžích. Bugaboo potěší uživatele svou spolehlivostí a vynikajícím odpružením. Společnost vyrábí nejen kočárky, ale také širokou škálu zavazadlových systémů, takže vývojáři přesně vědí, jak zajistit, aby všechny skládací systémy byly spolehlivé a odolné.

Ruské kočáry

Ruští výrobci kočárků často nejsou horší než zahraniční konkurenti. Kombinace ceny a kvality pro výrobce kočárků z Ruska téměř vždy objektivně odráží trvanlivost modelu - čím vyšší jsou náklady na model, tím větší je šance, že se dá kočár zdědit. Mladá značka pan Sandman získala na domácím trhu velkou popularitu. Kočárek Traveler Premium uspokojí i ty nejnáročnější chutě. Používá jedinečnou technologii tlumení vibrací, která poskytuje bezchybné odpružení. Jednoduché ovládání, lehkost, manévrovatelnost - co dalšího je potřeba pro pohodlné procházky?

Polské kočáry

Polsko je jedním z předních světových výrobců kočárků. V něm sídlí zařízení mnoha evropských společností, jako jsou Noordline a Reindeer. Polští výrobci kočárků se učí ze zkušeností zahraničních partnerů a poskytují vysokou kvalitu svých vlastních výrobků. Nejslavnější společnosti polských kočárků - Camarelo, Adamex a Lonex potěší ruské děti a jejich rodiče už mnoho let.

Čínské kočárky

Pro mnoho Rusů je termín „vyrobený v Číně“ spojen s nízkou kvalitou. Ale to již dávno neplatí - významná část evropských výrobců přemístila své závody do Číny. Neexistují žádné záruky, že kočárek britské nebo španělské značky bude montován v Evropě, a nikoli v provincii Zhuhai. Kvalita kočárku značky tím nijak netrpí, ale cena se stává mnohem atraktivnější, i když ne nejlevnější.

Nebudeme seznam významných značek svádění nízkých nákladů. Řekněme jen: pokud jsou náklady na kočárek v maloobchodě menší než 2–3 tisíc rublů, Čína je domovem téměř 100%. A kvalita takového kočárku bude plně odpovídat ceně, bez ohledu na to, jaké logo je na něm.

V současné době je na ruském trhu zastoupeno přes 200 značek. Ani odborníci si nemohou vybrat tu nejlepší společnost kočárků - kolik lidí, tolik názorů. Těchto pět výrobců je však bez výjimky respektováno všemi odborníky..

Noordi

Norská značka Noordi byla založena v roce 2014. Jeho původ je skupina zkušených návrhářů a inženýrů. Od prvních dnů se společnost umístila jako hodný výrobce. Trvale vysoká kvalita, bohatá funkčnost a stylový design kočárků Noordi získaly evropské publikum co nejdříve - různé modely řady Fjordi, Polaris a Sole opakovaně získaly prestižní ocenění a hodnocení rodičů.

Peg - Perego

Peg - Perego bylo založeno v Itálii v roce 1949. Nyní má tento mezinárodní holding přes 1 500 zaměstnanců po celém světě a má výrobní závody na několika kontinentech. Hlavním charakteristickým rysem Peg - Perego je neustálé usilování o dokonalost. Značka značky každý rok umisťuje ještě zajímavější a vyspělejší modely, aby zajistila pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte. Vývojáři se starají o pohodlí každého klienta, proto nabízejí spoustu výhodných řešení pro jedno dítě i šťastné rodiče dvojčat nebo trojčat..

Stříbrný kříž

Silver Cross je v čele hodnocení dětských kočárků od roku 1877. Navíc, byl to jeho zakladatel, William Wilson, který vynalezl první kočárek s pružinovým odpružením - po téměř století a půl nikdo po něm nemohl přijít s čímkoli spolehlivějším a pohodlnějším. Sestava Silver Cross je dostatečně široká. V něm najdete kočárky a kolébky pro každý vkus. Dokonalá kvalita, promyšlené vybavení, vynikající design. V těchto kočárcích je všechno v pořádku, kromě ceny. I když je tato cena plně oprávněná. Členové královských soudů si navíc vyberou pro své děti právě tyto kočárky. Najednou šla princezna z Monaka a královny Alžběty s kolébkami Silver Cross a nyní dědic Prince George jede v transformátoru Sleepover Elegance.

Inglesina

Pokud uvedete nejslavnější kočárkové společnosti, najdete hned na začátku každého seznamu kočárky Inglesina. Společnost byla založena v Itálii v roce 1963 a nyní se její produkty používají ve více než 30 zemích po celém světě. Hlavním rozlišovacím znakem značky je přísná kontrola kvality. Všechny kočárky Inglesina jsou testovány v oddělení kontroly kvality na odolnost proti deformaci, hořlavost a řadu dalších výkonnostních charakteristik. Po převedení části výroby do ČLR byly zaznamenány ojedinělé případy stížností, avšak ve svém cenovém rozpětí jsou kočárky Inglesina stále mezi nejlepšími.

Cosatto

Britská značka Cosatto doplňuje náš seznam nejlepších výrobců kočárků. Již více než 40 let potěší rodiče vysoce kvalitními a spolehlivými kočárky pro děti různého věku. Hlavním rysem Cosatta je absolutní bezpečnost všech výrobků. Kočárky jsou vyráběny pouze z přírodních materiálů. Ve srovnání s mnoha konkurenty poskytuje Cosatto největší záruku dětským kočárkům - až po dobu 4 let!

Nyní znáte nejlepší výrobce kočárků, které se nazývají „osobně“, a můžete snadno vyzvednout spolehlivé a vysoce kvalitní kočárky pro vaše dítě.

2 odpovědi

Lenok

Mezi nejlepší kočárky mohu vyzdvihnout polskou značku Anex. Je populární mezi moderními matkami a má vysokou kvalitu..

Ano, značky zde popisované nejsou příliš krásné. Nejvíc se mi líbí Anex..

Dětské kočárky německých značek

Německé dětské kočárky

Všudypřítomné kopírování německých dětských kočárků (kvalita či ne - otázka je jiná) může sloužit jako znepokojující skutečnost (kopie je vždy nižší než originál) a skutečnost bezpodmínečného uznávání zásluh mistrů z Německa (nebudou kopírovat špatné).

Přídavné jméno „German“ se již dlouho stalo skutečným substantivem, které jasně definuje kvalitu jakéhokoli produktu. Lze s jistotou říci, že v celém civilizovaném světě je označení „Made in Germany“ spojeno se silou výrobku, jeho ergonomií a ohleduplností nejen designu jako celku, ale také každé části samostatně. Jednoduše řečeno, fráze „německá kvalita“ zní téměř jako „olej pro nás“ - je to tak zřejmé.

A pokud se takový přístup Němců k výrobě jakéhokoli produktu stal skutečným národním prvkem, pak co jejich výrobky pro děti - nejdůležitější spotřebitelé, pro které, jak víte, vše nejlepší!

Logickým závěrem je, že německé kočárky pro děti jsou ve všech ohledech velmi kvalitní.

Malý historický fakt: výroba dětských kočárků v Rusku začala v polovině 20. století a první modely byly vytvořeny na vzoru německého kočárku, speciálně přineseného z Německa na objednávku G. K. Ordzhonikidze. A to navzdory skutečnosti, že průkopníky kočárků pro děti jsou Britové!

Němečtí výrobci kočárků

Moskevský internetový obchod se zbožím pro kojence a mládež Panda-Baby.ru ve svém sortimentu vybíral kočárky od nejznámějších a nejuznávanějších značek z Německa.

Mezi německé značky patří největší počet profesionálních „dlouhotrvajících jater“ s více než tucetiletou prací a největší počet rodinných podniků, v nichž je podnik zděděn. To znamená, že budoucí vůdce se učí záležitost „od mladých nehtů“ a chápe nejen základy technologického procesu, ale také povinná profesionální „tajemství“ mistrovství. Od této doby slavná kvalita!

Živými příklady takových rodinných podniků jsou Gesslein (zkušenost více než 60 let), Hauck (založená v roce 1927), Concord (1978) a samozřejmě nejstarší globální značka Hartan, která v roce 2012 dosáhla 120 let. Plus nebo mínus půl století zkušeností se značkami Teutonia (založena v roce 1947) a Kiddy (1966).

TOP-20 (hodnocení) nejlepších kočárků pro novorozence

Nákup úplně prvního vozidla pro dítě pouze na první pohled vypadá jako maličkost. Ve skutečnosti je výběrový proces charakterizován množstvím nuancí, na které někteří rodiče zapomenou, případně získáním nepraktického, stísněného nebo objemného kočárku.

Abychom vám usnadnili výběr dětských vozidel, sestavili jsme pro vás hodnocení kočárků pro novorozence, které zahrnovalo 20 nejlepších produktů ve všech ohledech. Při výběru „kandidátů“ byly brány v úvahu názory odborníků i hodnocení rodičů.

Po pečlivém prostudování prezentovaných kopií slavných značek a pouze rostoucích značek si můžete vybrat ideální vozidlo pro novorozence v závislosti na jejich schopnostech a potřebách dítěte.

Kritéria pro výběr dopravy pro novorozence

Nákup kočárku pro narozené dítě není snadný úkol vzhledem k rozmanitosti typů, provedení, doplňků a funkcí, které výrobcům těchto vozidel nabízejí matky a otcové..

Aby se usnadnilo chůzi dítěte a matky, odborníci doporučují věnovat pozornost několika klíčovým kritériím pro získání nejlepšího kočárku:

 • pohodlí cestujících. Mluvíme zde nejen o optimální tuhosti dna kolébky, ale také o tlumícím mechanismu, přítomnosti sítě proti komárům atd.
 • bezpečnost dětí. Je nutné zkoumat kvalitu a spolehlivost brzd, svěrky kol, přítomnost bezpečnostních popruhů v sadě, výšku stran;
 • rodičovské pohodlí. Pro usnadnění života matek a otců výrobci vybavují výrobky otočnou rukojetí, sklopným mechanismem a přítomností dalších bloků. Hmotnost produktu je také důležitá..
 • snadnost správy. Vysoká manévrovatelnost znamená dobrý rám absorbující nárazy, celkově kola, schopnost seřídit rukojeť a spací jednotku;
 • dostupnost příslušenství. Pokud studujete některý z nejlepších kočárků, zjistíte, že všechny produkty se mohou chlubit přítomností různých doplňků. Nejdůležitější: taška, čerpadlo (pokud jsou gumová kola), síť proti komárům.

Neméně důležitý je faktor ceny. Cena produktu bude záviset na popularitě značky, konstrukčních prvcích, kvalitě materiálů. Dnes si můžete koupit dobré kočárky za docela rozumné peníze.

Hlavní typy kočárků

Nezapomeňte na další kritérium vozidel pro kojence - typ konstrukce. Je obvyklé rozlišovat tři hlavní typy kočárků pro narozené děti:

 • kolébky;
 • transformátory;
 • modulární zařízení (2 v 1 nebo 3 v 1).

Každé konstruktivní řešení má klady i zápory. Například klasická kolébka může být považována za nejlepší možnost pro novorozence, protože je přizpůsobena fyziologickým potřebám, ale bude věrně sloužit pouze do věku 6 měsíců..

Transformátory budou sloužit dítěti od okamžiku narození do věku tří let. Jejich hlavním rysem je „transformace“ z kolébky na kočárek, když se dítě učí sedět. Nicméně se neliší v ideální anatomické ploše v kotvišti.

Modulární design je mezi rodiči oblíbený díky přítomnosti několika vyměnitelných bloků najednou: kolébky, pěšího bloku a autosedačky (v závislosti na modelu). Mínus - nepříjemnosti při ukládání více modulů.

Populární značky

Otázka, které společnosti vyrábějí kočárky nejvyšší kvality, znepokojuje mnoho rodičů. Lídři trhu „kočárků“ jsou evropské značky, které nabízejí tradičně vysoce kvalitní dětské výrobky:

 • Německé společnosti potěšily matky po celá desetiletí. Mezi produkty těchto značek najdete kvalitní kočárky jakékoli cenové kategorie. Nejoblíbenější německé značky: FD-Design, Teutonia, Hartan, Hauck, Concord, Noordline, Zekiwa, TFK, I`coo;
 • Anglické značky potěší praktičností produktů a stylovým designem. Obzvláště oblíbené jsou kočárky takových britských výrobců jako Britax (společná německo-anglická produkce), Maclaren, Happy Baby, Silver Cross, Cosatto, Lonex, Bloom.
 • Nizozemští výrobci věnují zvláštní pozornost pohodlí matky a dítěte. Kočárky nizozemských značek jsou kompaktní a mají atraktivní vzhled. Slavné značky: EasyWalker, Maxi-Cosi, Mutsy, Nuna, Quinny, Bugabo®;
 • Norské kočárky jsou high-tech a stylové výrobky, ale jsou drahé nebo velmi drahé. Populární značky: Esspero, Stokke, Noordi;
 • Bebecarovy portugalské kočárky byly 35 let jedním z nejlepších vozidel pro kojence. Oni jsou také populární v Rusku kvůli kvalitě a spolehlivosti;
 • Mezi vůdce trhu „kočárků“ patří také italské společnosti. Jejich výrobky se vyznačují lehkostí, stylovým designem a přítomností mnoha doplňků. Slavné značky: Peg Perego, Chicco, Inglesina.
 • Dnes polské společnosti, které vyrábějí funkční a levné kočárky, které jsou také vhodné pro naše povětrnostní podmínky, vyrazily na přední místo. Populární značky: TAKO, Lonex, Camarelo, Anmar, Cacper, Bogus;
 • Čínské výrobky jsou také žádané. Hlavním plusem kočárků ze Středního království je nízká cena, ale kvalita ne vždy potěší zákazníky. Slavné značky: Geoby, Jetem, Seca.

Vozidla pro kojence jsou také v prodeji od tuzemských firem: Malý trek, Apex, Stack, World of Childhood atd. Možná, že tyto kočárky nejsou tak dobré jako značkové evropské produkty, ale jejich náklady a funkčnost mohou být příjemné překvapit mnoho matek.

Nejlepší kočárky pro novorozence 2018 - 2019

Kočárky pro novorozence uvedené níže byly zařazeny do hodnocení nejlepších po pečlivé studii hodnocení rodičů a odborníků. TOP-20 představí recenze nejkvalitnějších a nejoblíbenějších modelů, pomůže vám orientovat se v značkách a cenových relacích dětských produktů.

1. místo. Peg-perego culla-auto velo

ZnačkaPeg Perego (Itálie)
KategorieKlasické kabelky
Doporučený věk0 až 6 měsíců
Hmotnost produktu15,5 kg
Rozměry

 • kolébka: 37 × 77 cm;
 • složené rozměry: 58,5x86x35,5 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, nafukovací, odnímatelná, průměr - 35 cm
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíSluneční clona, ​​síť proti komárům
Kompatibilita s autosedačkouNa rázvor můžete nainstalovat autosedačku Primo Viaggio Tri-Fix SL kategorie "0+"
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady32 800 rublů

Peg Perego Culla-auto je jedním z nejpohodlnějších kočárků pro novorozence, který zaujme rodiče kvalitou a spolehlivostí. V létě nebude dítě díky ventilačnímu systému potit, v zimě se bude cítit pohodlně díky dvouvrstvému ​​čalounění.

Hlavní výhody:

 • vysoce kvalitní materiály;
 • schopnost instalovat kolébku na rozvor kol v obou směrech;
 • ortopedický povrch je ideální pro novorozence;
 • dvouvrstvý plášť na zimu a ventilační síť pro horké měsíce;
 • pohodlná síť proti komárům;
 • existují běžci, kteří dítěti houpou;
 • přítomnost popruhů a bočních držáků pro nošení lůžka;
 • schopnost omýt vnější a vnitřní podšívku;
 • kompatibilita s autosedačkou.

Hlavní nevýhody:

 • poměrně vysoké náklady na produkt;
 • malé množství příslušenství.

2. místo. Inglesina Sofia (podvozek Ergo Bike)

ZnačkaInglesina (Itálie)
KategorieKlasické kabelky
Doporučený věk0 až 6 měsíců
Hmotnost produktu14,6 kg
Rozměry

 • kolébka: 35 × 78 cm;
 • složené rozměry: 57,7x83x43cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, nafukovací, odnímatelná
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíTaška pro mámu, přebalovací rohož, moskytiéra, pumpa na kola
Kompatibilita s autosedačkouKolébka může být použita v autě se speciálním adaptérem (prodává se samostatně). Huggy autosedačku lze nainstalovat na rázvor
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady31 100 rublů

Inglesina Sofia na podvozku Ergo Bike je klasický italský kočárek pro novorozence. Velmi pohodlné vozidlo s lehkým hliníkovým tělem, velkými nafukovacími koly. Ideální pro zimní i letní procházky díky sofistikovanému ventilačnímu systému.

Kočárek Inglesina Sofia (podvozek Ergo Bike)

Hlavní výhody:

 • schopnost instalovat spací jednotku ve dvou směrech;
 • vnitřní podšívka spacího bloku je vyrobena z vysoce kvalitního bavlněného materiálu;
 • přítomnost ventilačního mechanismu, který umožňuje ideální pohodlí jak v zimě, tak v létě;
 • schopnost upravit polohu zadní části spacího modulu;
 • kolébka může být instalována do automobilu namísto autosedačky, na rozvor kola, pak můžete nainstalovat autosedačku nebo modul na procházku;
 • vysoký provoz;
 • schopnost odstranit a umýt odnímatelné vnitřní a vnější kryty;
 • působivý kovový koš.

Hlavní nevýhody:

 • rozvor kola;
 • nedostatek manévrovatelnosti.

3. místo. Tutis Zippy New (2 v 1)

ZnačkaTutis (Litva)
KategorieModulární 2 v 1
Doporučený věkOd 0 do 3 let
Hmotnost produktu12 kg
Rozměry

 • kolébka: 34 × 76 cm;
 • blok chůze: 39x90 cm;
 • složené rozměry: 61x89x38 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, přední - otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíTaška pro mámu, dešťová pokrývka, síť proti komárům, mys na nohou
Kompatibilita s autosedačkouNe
Hodnocení na trhu Yandex4,0 bodů z 5 možných
průměrné náklady25 900 rublů

Tutis Zippy New 2 v 1 je praktický, praktický a stylový. Multimodulový design vám umožní poskytnout vašemu dítěti přepravu od narození do tří let. Vhodné pro procházky v létě i v zimě.

Kočárek Tutis Zippy Nový (2 v 1)

Hlavní výhody:

 • snadnost konstrukce;
 • vnitřní podšívka je vyrobena z jejich bavlněného materiálu;
 • dvouúrovňové odpisy;
 • pevné, anatomicky správné dno kolébky;
 • široké lůžko;
 • další vložka pro pěší blok;
 • schopnost upravit rukojeť v šesti polohách.

Hlavní nevýhody:

 • obtíže při překonávání hranic a další překážky;
 • není vždy vhodné odstraňovat a měnit bloky.

4. místo. Noordline Stephania 2 v 1

ZnačkaNoordline (Německo)
KategorieModulární 2 v 1
Doporučený věkOd 0 do 3,5 roku
Hmotnost produktu15,3 kg
Rozměry

 • kolébka: 35 × 76 cm;
 • blok chůze: 34x96 cm;
 • složené rozměry: 60x78x37 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, přední - otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíTaška na mámu, dešťová pokrývka, moskytiéra, kapuce na nohou, držák na láhev, 2 kapuce
Kompatibilita s autosedačkouAutosedačku Maxi-Cozi lze nainstalovat na rázvor
Hodnocení na trhu Yandex5,0 bodů z 5 možných
průměrné náklady29 100 rublů

Elegantní a světlý model je srovnatelný s ostatními kočárkovými „bratry“. Vnější kůže IVF kůže vypadá docela neobvykle a nákladně, navíc vozidlo chrání malé dítě před větrem a dalšími nepříjemnými překvapeními počasí.

Kočárek Noordline Stephania 2 v 1

Hlavní výhody:

 • speciálně určené pro ruské klima;
 • vnitřní podšívka je vyrobena z přírodní bavlny;
 • přítomnost několika užitečných doplňků;
 • Hromadná taška na nákup;
 • schopnost instalovat autosedačku na rozvor;
 • můžete nastavit úchyt na výšku;
 • blok chůze a spánku lze instalovat podél a proti kurzu;
 • přední kola lze zamknout.

Hlavní nevýhody:

 • ne všichni rodiče mají rádi IVF kůži;
 • nedostatečné odpisy.

5. místo. Britax B-Motion 4

ZnačkaBritax (Velká Británie)
KategorieChůze
Doporučený věkOd 6 měsíců
Hmotnost produktu10.5
Rozměry

 • rozložené rozměry: 55,5 x 105 x 110 cm (ŠxHxH);
 • složené rozměry: 55,5x73x45 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, přední - otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusKnihy lze snadno složit jednou rukou
PříslušenstvíAdaptéry pro montáž autosedačky, moskytiéry, sluneční clony
Kompatibilita s autosedačkouNa rozvor kola můžete nainstalovat autosedačku a lůžko
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady29 200 rublů

Pokud rodiče nevědí, který kočárek si vybrat pro dítě starší než 6 měsíců, bude toto vozidlo tou nejlepší volbou. Obzvláště aktivní matky a otcové, kteří rádi chodí nejen ve městě, ale i v drsném terénu, se budou líbit.

Kočárek Britax B-Motion 4

Hlavní výhody:

 • vysoká průchodnost a manévrovatelnost díky velkým nafukovacím kolům;
 • velmi široký přistávací blok, dítě se vejde i v teplých montérkách;
 • spolehlivé pětibodové bezpečnostní popruhy;
 • schopnost upravit rukojeť na výšku;
 • schopnost položit dítě do postele a dát chůzi vodorovnou polohu;
 • kompatibilní s autosedačkou a kufrem.

Hlavní nevýhody:

 • poněkud těžký;
 • nepříjemné stupačky;
 • Musím si koupit nějaké příslušenství.

6. místo. Navington Caravel

ZnačkaNavington (Polsko)
KategorieKlasické kabelky
Doporučený věk0 až 6 měsíců
Hmotnost produktu17,5 kg
Rozměry

 • kolébka: 34 × 78 cm;
 • složené rozměry: 62x91x46 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, nafukovací, přední otočná, lze zablokovat, lze změnit na větší velikost
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíPláštěnka, síť proti komárům, taška pro mámu se měnící podložkou, sluneční clona (vše záleží na konfiguraci)
Kompatibilita s autosedačkouNa rozvor kola můžete nainstalovat autosedačku (adaptér bude nutné zakoupit samostatně)
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady28 600 rublů

Navington Caravel je velmi atraktivní model, který se vyznačuje také pohodlnou kolébkou, stabilitou, dobrou ovladatelností a jemným pohybem. Kočárek není v žádném případě horší než medializované evropské značky.

Kočárek Navington Caravel

Hlavní výhody:

 • nádherný mechanismus pohlcující nárazy s pohybovou nemocí;
 • elegantní vypadající chromový rám;
 • schopnost instalovat větší kola, což zvyšuje průchodnost kočárku;
 • ventilační systém umožňuje dítěti dýchat v kolébce;
 • vnější kůže je vyrobena z materiálů odolných vůči vlhkosti, které jsou navíc odolné vůči UV záření;
 • schopnost upravit rukojeť na výšku;
 • pohodlný brzdový systém.

Hlavní nevýhody:

 • ne vždy zahrnuto příslušenství;
 • těžká váha.

7. místo. Babyzen yoyo

ZnačkaBabyzen (Francie)
KategorieChůze
Doporučený věk6 měsíců až 3 roky
Hmotnost produktu5,8 kg
Rozměry

 • rozložené rozměry: 44x86x106 cm (ŠxHxH);
 • složené rozměry: 44x18x52 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, přední - otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusKnihy lze snadno složit jednou rukou
PříslušenstvíDeštník, držák na šálek, sluneční clona, ​​plášť na nohy (lze dodat samostatně)
Kompatibilita s autosedačkouModely 2016 mají možnost instalovat autosedačky a dokonce i kufry s adaptéry
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady26500 rublů

Ultra-kompaktní model, který vám umožní vzít jej do kabiny, když je složený! Kočárek Babyzen YoYo je vhodný pro rodiče, kteří často cestují veřejnou dopravou a obecně mají rádi aktivní životní styl.

Kočárek Babyzen YoYo

Hlavní výhody:

 • vysoká manévrovatelnost;
 • kompatibilita s mnoha modely autosedaček (kočárky od roku 2016);
 • rukojeť může být nastavena na rodičovskou výšku;
 • lehká konstrukce;
 • možnost skládání jednou rukou;
 • záda může být nastavena v různých úhlech (maximum - až 140 stupňů);
 • prostorný kufr pro drobnosti.

Hlavní nevýhody:

 • u velkých dětí může být pěší blok úzký;
 • nepříliš dobrý terén;
 • základní vybavení nemusí zahrnovat příslušenství;
 • vysoká cena.

Důležité! Obecně je toto vozidlo velmi dobrou volbou pro cestování s dítětem v osobní nebo veřejné dopravě. Při skládání je malý, navíc může být kočárek zavěšen na rameni, protože existuje speciální popruh.

8. místo. Silver Cross Surf (2 v 1)

ZnačkaSilver Cross (Velká Británie)
KategorieModulární 2 v 1
Doporučený věkOd 0 do 3 let
Hmotnost produktu12 kg
Rozměry

 • kolébka: 28 × 70 cm;
 • blok chůze: 31x70 cm;
 • složené rozměry: 58x71x28 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, přední - otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíAdaptéry pro upevnění autosedačky, držáku na pohár, sluneční clony, pláštěnky, pláště na nohy
Kompatibilita s autosedačkouNa rozvor kola můžete nainstalovat autosedačku pomocí adaptérů
Hodnocení na trhu Yandex4,0 bodů z 5 možných
průměrné náklady79 100 rublů

Lehký a kompaktní kočárek připomíná skutečný anglický kočár s elegancí tvarů a krásou výkonu. Kromě toho bude sloužit několika dětem, než se stane nepoužitelnou. Vozidlo se vyznačuje jednoduchostí manipulace a výměny bloků.

Kočárek Silver Cross Surf (2 v 1)

Hlavní výhody:

 • snadnost konstrukce;
 • velmi plynulá jízda a vynikající odpružení;
 • schopnost upravit rukojeť na výšku;
 • chromové prvky a obložení z pravé kůže;
 • Sada obsahuje vložky, zámky a popruhy pro zimní počasí;
 • přítomnost několika volitelných doplňků;
 • schopnost instalovat autosedačku na rozvor;
 • záhyby rychle.

Hlavní nevýhody:

 • nepohodlí při upevňování otočných kol;
 • nedostatečná průchodnost v zasněženém počasí;
 • velmi vysoké náklady.

9. místo. Emmaljunga Mondial Duo Combi

ZnačkaEmmaljunga (Švédsko)
KategorieModulární 2 v 1
Doporučený věkOd 0 do 3 let
Hmotnost produktu17 kg
Rozměry

 • kolébka: 33 × 79 cm;
 • pěší blok: 32x90 cm;
 • složené rozměry: 59x91x51 cm (ŠxHxH)

Kola4 kola, odnímatelné nafukovací
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíSíť proti komárům, sluneční clona, ​​pláštěnka, plášť na nohy
Kompatibilita s autosedačkouAutosedačku můžete nainstalovat na rázvor pomocí speciálních adaptérů
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady71 000 rublů

Emmaljunga Mondial Duo Combi je prémiové vozidlo. Rozdíly v kapacitě, nejvyšší průchodnost a nejvyšší kvalita provedení. Můžete si vybrat model s různými možnostmi podvozku, v závislosti na kvalitě povrchu vozovky.

Kočárek Emmaljunga Mondial Duo Combi

Hlavní výhody:

 • luxusní vzhled;
 • velké velikosti kolébky a vycházkového bloku;
 • jednoduchost permutace modulů;
 • schopnost přizpůsobit tuhost zavěšení, což pozitivně ovlivňuje odpisy;
 • jen obrovská kapuce, která se tiše rozkládá a je vybavena komárem, baldachýnem ze slunce;
 • dobře vyrobený ventilační systém;
 • odnímatelné kryty lze prát;
 • schopnost upravit výšku rukojeti.

Hlavní nevýhody:

 • nepříliš pohodlný modul chůze;
 • příliš těžký;
 • vysoká cena.

10. místo. Peg-perego pliko mini

ZnačkaPeg-Perego (Itálie)
KategorieChůze
Doporučený věk6 měsíců až 3 roky
Hmotnost produktu5,7 kg
Rozměry

 • rozložené rozměry: 50x84x101 cm (ŠxHxH);
 • složené rozměry: 34x32x94 cm (ŠxHxH)
Kola8 kol, přední a zadní - dvojitá
Skládací mechanismusVycházková hůl, snadno složitelná jednou rukou
PříslušenstvíVrchol ze slunce
Kompatibilita s autosedačkouNe
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady11 200 rublů

Toto vozidlo bude nejlepší volbou pro rodiče, kteří chtějí za rozumnou cenu koupit dobrý kočárek pro dítě starší než šest měsíců. Balíček balíčků nebude potěšit celou řadou příslušenství, ale vše, co je potřeba poprvé, je k dispozici.

Kočárek Peg-Perego Pliko Mini

Hlavní výhody:

 • velmi světlý;
 • prostorný a dlouhý pěší blok;
 • stabilní jak v normálním stavu, tak po skládání;
 • velmi snadno složitelné jednou rukou;
 • schopnost upravit výšku rukojeti;
 • krycí materiály a vnitřní podšívka jsou snadno vymazatelné;
 • přiměřené náklady.

Hlavní nevýhody:

 • dvojité kliky, které nemají všichni rádi;
 • nepříliš pohodlné nákupní koše;
 • krátká kapuce, která nezakrývá dítě před sluncem;
 • plastová kola snižují odpružení a při jízdě často chrastí.

11. místo. Gesslein f4

ZnačkaGesslein (Německo)
KategorieTransformátor
Doporučený věkOd 0 do 4 let
Hmotnost produktu12 kg
RozměrySkládané rozměry: 57x72x31 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, přední - otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíKšiltovka, pláštěnka, plášť na nohy, taška pro mámu
Kompatibilita s autosedačkouNa rozvor kola můžete nainstalovat autosedačku pomocí adaptérů a kolébky
Hodnocení na trhu Yandex4,0 bodů z 5 možných
průměrné náklady39 600 rublů

Toto německé „terénní vozidlo“ patří mezi ratingové modely již několik let. Rodiče budou moci chodit s dítětem s velkým komfortem jak v asfaltových podmínkách, tak i v případě terénu, což pro domácí realitu často není neobvyklé.

Kočárek Gesslein F4

Hlavní výhody:

 • dost světla;
 • liší se v dobré průchodnosti a manévrovatelnosti;
 • vysoce kvalitní německé materiály a montáž;
 • schopnost instalovat autosedačky „0+“ na rozvor;
 • velmi dobrý ventilační systém;
 • pohodlné záhyby;
 • schopnost upravit rukojeť na výšku;
 • jednoduchý instalační systém bloků (navíc je instalována kolébka);
 • vnitřní obložení lze prát.

Hlavní nevýhody:

 • nedostatečné dobré znehodnocení předních kol;
 • nedostatek zámku zabraňující náhodnému převrácení.

12. místo. CAM Cortina Evolution X3 Tris (3 v 1)

ZnačkaCam (Itálie)
KategorieModulární 3 v 1
Doporučený věkOd 0 do 3 let
Hmotnost produktu14,6 kg (kolébka + podvozek)
Rozměry

 • kolébka: 32 × 76 cm;
 • blok chůze: 25x88 cm;
 • složené rozměry: 61x79x54 cm (ŠxHxH)
Kola3 kola, nafukovací, přední otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíAdaptéry pro instalaci autosedačky, moskytiéry, sluneční clony, dešťové pokrývky, pláště na nohy, kabelky pro mámu
Kompatibilita s autosedačkouSada obsahuje autosedačku AreaZero, která je namontována do automobilu pomocí adaptérů. Autosedačka je také namontována na podvozku kočárku
Hodnocení na trhu Yandex4,0 bodů z 5 možných
průměrné náklady41 600 rublů

Jeden z nejlepších kočárků 3 v 1 na domácím trhu. Toto multimodulové vozidlo úspěšně kombinuje možnosti kolébky pro novorozence, chůzi pro starší dítě a autosedačky kategorie 0+ pro cestovní drobky na velké vzdálenosti..

Kočárek CAM Cortina Evolution X3 Tris (3 v 1)

Hlavní výhody:

 • manévrovatelnost díky tříkolové konstrukci;
 • poměrně nízká hmotnost s kolébkou;
 • existuje funkce nemoci z pohybu;
 • spací jednotka je vybavena odnímatelnou letní a zimní kapucí;
 • schopnost upravit rukojeť na výšku;
 • v rukojeti je integrován brzdový systém;
 • stačí sklopit podvozek a vyměnit bloky.

Hlavní nevýhody:

 • těžký pěší blok;
 • malý koš na věci;
 • objemnost designu.

13. místo. Malý Trek Neo Alu

ZnačkaLittle Trek (Rusko)
KategorieKlasické kabelky
Doporučený věk0 až 6 měsíců
Hmotnost produktu14,6 kg
Rozměry

 • kolébka: 40 × 86 cm;
 • složené rozměry: 57x100x40 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, přední otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíVisor, taška pro mámu
Kompatibilita s autosedačkouNa rozvor kola můžete nainstalovat autosedačku nebo pěší blok (musíte si zakoupit zvlášť)
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady18 400 rublů

Little Trek je domácí společnost, která vyrábí moderní kočárky z ruských a evropských komponent. Tento model je ideální pro domácí povětrnostní podmínky, navíc jeho cena a kvalita příjemně překvapí rodiče.

Hlavní výhody:

 • úzký rozvor, takže kočárek půjde do jakékoli kabiny výtahu;
 • dobrý kříž díky velkým nafukovacím kolům;
 • velké hluboké lůžko;
 • vysoce kvalitní materiály, odnímatelné kryty, lze je prát;
 • mechanismus nemoci vícesměrného pohybu;
 • manévrovatelnost a ovladatelnost;
 • schopnost nainstalovat pěší podvozek nebo autosedačku na podvozek;
 • přítomnost různých barevných schémat.

Hlavní nevýhody:

 • budete potřebovat výhradně značkové čerpadlo, které není součástí dodávky;
 • kola nelze snadno vyjmout a vyměnit;
 • objeví se vrzání.

14. místo. Tutis Smart (2 v 1)

ZnačkaTutis (Litva)
KategorieTransformátor
Doporučený věkOd 0 do 3 let
Hmotnost produktu14,7 kg
RozměrySkládané rozměry: 60x89x38 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, přední - otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíSíť proti komárům, sluneční clona; pláštěnka, pláštěnka na nohou, taška pro mámu
Kompatibilita s autosedačkouNe
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady18800 rublů

Snadno použitelné transformátory třídy vozidel. Charakteristikou zařízení je to, že za účelem „proměnění“ kočárku do kolébky je nutné nainstalovat malou kolébkovou vložku přímo do chodícího bloku.

Hlavní výhody:

 • snadná transformace;
 • vynikající cross-country schopnost díky velkým nafukovacím kolům;
 • schopnost změnit chodící blok ve směru nebo proti směru pohybu;
 • pohodlná nožní brzda;
 • ortopedická základna ve vložce pro novorozence.

Hlavní nevýhody:

 • žádné tlumení nárazů na předních kolech;
 • ne příliš lehký model;
 • mezi nohama dítěte není propojka.

15. místo. Inglesina espresso

ZnačkaInglesina (Itálie)
KategorieChůze
Doporučený věk6 měsíců až 3 roky
Hmotnost produktu8,6 kg
Rozměry

 • rozložené rozměry: 48x85x80-105 cm (ŠxHxH);
 • složené rozměry: 48x34x75 cm (ŠxHxH)
Kola6 kol, přední - dvojitá s blokovacím mechanismem, zadní - jednoduchá s nezávislým brzdovým systémem
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíHledí ze slunce, pláštěnka, pláštěnka na nohou
Kompatibilita s autosedačkouNe
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady13400 rublů

Další „Ital“ v našich nejlepších 20 nejlepších sedadlech. Toto vozidlo je ideální pro letní procházky po zpevněných ulicích města a chodnících. Ale pro chladné období je lepší vidět jiné zimní kočárky.

Kočárek Inglesina Espresso

Hlavní výhody:

 • vysoce kvalitní materiály;
 • schopnost upravit rukojeť na výšku;
 • 3 polohy regulace zády (je odloženo na 160 stupňů);
 • bezpečnostní zámek zabraňuje neoprávněnému otevření kočárku;
 • objemný nákupní košík;
 • odnímatelná nepromokavá kapuce;
 • přiměřeně nízká cena za italský produkt.

Hlavní nevýhody:

 • kapota je krátká, při rozložení vydává zvuk;
 • není ležet;
 • středně velká kola a snížená průchodnost.

16. místo. Péče o dítě Manhattan Air

ZnačkaPéče o dítě (Jižní Korea)
KategorieTransformátor
Doporučený věkOd 0 do 3 let
Hmotnost produktu12 kg
RozměrySkládané rozměry: 38x61x89 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, nafukovací, průměr 28 cm
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíSíť proti komárům, sluneční clona, ​​pláštěnka, plášť na nohy, pumpa na kola
Kompatibilita s autosedačkouNe
Hodnocení na trhu Yandex4,0 bodů z 5 možných
průměrné náklady12.000 rublů

Tento kočárek pro novorozence od jihokorejského výrobce potěší maminky a tatínky s snadným použitím a pohodlím. Transformační mechanismus spočívá v tom, že nosná kolébka je vložena do chodícího modulu.

Dětský kočárek Manhattan Air

Hlavní výhody:

 • nízké náklady;
 • křížovou rukojetí, kterou lze výškově regulovat;
 • dobrý odpisový systém;
 • objemný nákupní košík;
 • velká nafukovací kola zajišťující průchodnost;
 • přírodní bavlněné materiály ve vnitřním čalounění kolébky.

Hlavní nevýhody:

 • malá kolébka;
 • docela těžký;
 • nevhodné použít brzdu;
 • nízká poloha koše pro věci.

17. místo. Camarelo Sevilla (2 v 1)

ZnačkaCamarelo (Polsko)
KategorieModulární 2 v 1
Doporučený věkOd 0 do 3 let
Hmotnost produktu12 kg
Rozměry

 • kolébka: 32 × 80 cm;
 • pěší blok: 38x92 cm;
 • složené rozměry: 60x95x35 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, přední otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíTaška pro mámu, pláštěnku, moskytiéru, sluneční clonu, matraci
Kompatibilita s autosedačkouNa rozvor kola si můžete nainstalovat autosedačku (musíte si koupit zvlášť, montážní systém není Isofix) nebo pěší blok
Hodnocení na trhu Yandex4,0 bodů z 5 možných
průměrné náklady21 000 rublů

Modulární polský kočárek je lehký díky použití hliníkového rámu a plastových odnímatelných bloků. Mezi klady zařízení patří také vysoká schopnost přespolního běhu a dobrá manévrovatelnost, avšak produkt má také vážné nevýhody.

Kočárek Camarelo Sevilla (2 v 1)

Hlavní výhody:

 • stylový design;
 • kapacita kolébky a vycházkového bloku;
 • schopnost instalace na podvozek autosedačky;
 • velká nafukovací kola;
 • schopnost upravit tuhost tahu;
 • Objemová kapuce, skládání a rozšiřování bez hluku.

Hlavní nevýhody:

 • široký rozvor;
 • nepříjemná brzda, která také rychle selhává;
 • ne vždy vysoce kvalitní výrobky.

18. místo. Baby zasáhla flóru

ZnačkaBabyHit (mezinárodní společnost zahrnující specialisty z Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Kazachstánu)
KategorieChůze
Doporučený věk6 měsíců až 3 roky
Hmotnost produktu10 kg
Rozměry

 • rozložené rozměry: 56x73x101 cm (ŠxHxH);
 • složené rozměry: 56x93x41 cm (ŠxHxH)
Kola6 kol, přední - dvojitá se zajištěním, zadní - jednoduchá s jednotlivými brzdovými pedály
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíZásobník pro mámu, držák na pohár, moskytiéra, sluneční clona, ​​dešťová pokrývka, pokrývka nohou
Kompatibilita s autosedačkouNe
Hodnocení na trhu YandexŽádné hodnocení
průměrné náklady7 700 rublů

Za tak nízkou cenu získají rodiče multifunkční kočárek. Hlavním rysem vozidla je plný potah se zipem, ve kterém můžete dítě úplně schovat na procházce za nepříznivého počasí..

Kočárek BabyHit Flora

Hlavní výhody:

 • dobré odpisy;
 • k dispozici je odnímatelný stůl zábradlí s držáky nápojů;
 • překrýt rukojeť
 • schopnost odklonit sedadlo o 175 stupňů, což ho přemění v plné ležící místo;
 • velká kapuce, která klesá na nárazník;
 • lůžko je prodlouženo úpravou výšky opěrky nohou.

Hlavní nevýhody:

 • není možné nastavit výšku rukojeti;
 • ne příliš hluboké sedadlo;
 • kola klouže po hladkém povrchu;
 • není vhodné kontrolovat, kdy se dítě dívá na rodiče;
 • těžký v řízení.

19. místo. Péče o dítě Suprim

ZnačkaPéče o dítě (Jižní Korea)
KategorieModulární 2 v 1
Doporučený věkOd 0 do 3 let
Hmotnost produktu11,7 kg
Rozměry

 • kolébka: 32 × 72 cm;
 • pěší blok: 36x84 cm;
 • složené rozměry: 60x79x38 cm (ŠxHxH)
Kola4 kola, přední otočná, uzamykatelná
Skládací mechanismusRezervovat
PříslušenstvíHledí, dešťový potah, potah na nohy, batoh, pumpa na kola
Kompatibilita s autosedačkouNa rozvor kola můžete nainstalovat autosedačku (musíte si ji zakoupit zvlášť) nebo pěší blok
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady13 000 rublů

Lehké vozidlo se dobře hodí pro letní i jarní procházky a přítomnost vycházkového modulu s velkou kapucí a objemným krytem umožňuje procházku v zimě. Také kočárek je potěšen přítomností několika doplňků.

Dětský kočárek Suprim

Hlavní výhody:

 • lehká váha;
 • nízké náklady;
 • dostupnost příslušenství;
 • schopnost instalovat autosedačku na podvozek;
 • schopnost upravit výšku rukojeti;
 • rychlé skládání.

Hlavní nevýhody:

 • zadní kola jsou pomalá a přední kola jsou příliš malá, takže je obtížné manévrovat a překonávat překážky;
 • nepohodlný a velmi malý koš;
 • slabé odpisy;
 • dítě leží vzhůru nohama.

20. místo. Aprica magický vzduch

ZnačkaAprica (Japonsko)
KategorieChůze
Doporučený věk6 měsíců až 3 roky
Hmotnost produktu2,9 kg
Rozměry

 • rozložené rozměry: 46x80x97 cm (ŠxHxH);
 • složené rozměry: 46x27x97 cm (ŠxHxH)
Kola8 kol, přední a zadní - dvojitá
MechanismusKniha lze složit jednou rukou
PříslušenstvíVrchol ze slunce
Kompatibilita s autosedačkouNe
Hodnocení na trhu Yandex4,5 bodu z 5 možných
průměrné náklady7 700 rublů

Japonský kočárek je nejjednodušším vozidlem pro děti všech, které jsou uvedeny v našem hodnocení. Ideální pro letní výlety, a když je složený, převaluje se za osobu jako kufr na kolech.

Hlavní výhody:

 • velmi lehká konstrukce;
 • je vhodné nakupovat se svým dítětem;
 • hledí před sluncem s funkcí ochrany proti UV záření;
 • velmi snadno složitelné.

Hlavní nevýhody:

 • žádná vodorovná poloha;
 • malá kola, což snižuje průchodnost;
 • téměř žádný odpisový systém;
 • vysoká cena;
 • rukojeť nehází;
 • díky snadné konstrukci může dospělé dítě převrátit;
 • nedostatek příslušenství (je třeba je zakoupit za hodně peněz).

Kde mohu koupit?

Při výběru prvního vozidla pro novorozence je nutné určit ještě jednu důležitou otázku: kde koupit kočárku pro malého muže? Existuje několik odpovědí:

 • Nejprve byste se měli podívat do velkých dětských obchodů, které se specializují na prodej zboží pro kojence. Určitě tam budou kočárky a zkušený konzultant vám pomůže pochopit vlastnosti produktu;
 • druhou možností jsou specializované prodejny „invalidních vozíků“. V tomto případě se budete moci také podívat na zboží „živě“, ujistit se, že máte všechny certifikáty kvality a „vnikněte“ do vozidla.
 • Třetí možností je obrátit se na internetové obchody, které jsou oficiálními partnery několika značek najednou. Podobná možnost nákupu kočárků je stále populárnější. Ale měli byste si uvědomit, že riziko padnutí do rukou podvodníků, takže byste měli nakupovat zboží pouze v důvěryhodných online obchodech.

Kočárky lze objednat nejen v tuzemských, ale i v zahraničních internetových obchodech. Například německý online supermarket s dětským zbožím Maxis-Babywelt.de vám umožňuje zakoupit velmi levná a vysoce kvalitní vozidla. Kromě toho bude dodání zboží do Ruska bez daní.

Abychom pochopili, který kočárek je nejlepší zvolit pro novorozence, je nutné „lopatit“ obrovské množství informací o nejrůznějších modelech těchto vozidel.

Doufáme, že naše hodnocení nejlepších kočárků vám pomůže orientovat se v různých produktech, vybrat si opravdu dobrý kočárek, který bude vyhovovat jak dítěti, tak matce ve všech ohledech, včetně ceny a kvality. Přeji dobré nakupování!

Články O Neplodnosti