Hlavní Bolest

Jak otěhotnět - 4 nejlepší způsoby, jak porodit dívku

Od pradávna ženy hledaly různé způsoby, jak otěhotnět: vynalezly speciální kalendáře, vypočtené dny a měsíce početí, sledovaly diety a dokonce prováděly hrozné magické rituály. Některé z těchto technik přežily dodnes a aktivně je používají manželské páry. Pokud se vaše matka chce porodit dívce, neměli byste se spoléhat na vůli náhody, ale je lepší vyzkoušet některé z níže uvedených metod. Přestože neposkytují 100% záruku, jsou stále testovány po staletí a jsou zcela bezpečné, takže to můžete zkusit.

Faktory ovlivňující pohlaví dítěte

Pohlaví nenarozeného dítěte závisí na mnoha faktorech, stačí si vzpomenout na hodiny biologie ve škole. V každé buňce lidského těla je jádro, kde se nachází genetická informace (DNA). Všechny charakteristické rysy člověka, konkrétně barva očí, vlasů, složení těla, pohlaví atd., Závisí na sadě genů a chromozomů. Pro ženy a muže je tato sada jiná.

Jedna buňka obsahuje 23 párů chromozomů, z nichž 22 je stejných (XX). Struktura 23. se liší v závislosti na pohlaví: ženy - XX, muži - XY. Párová sada chromozomů je přítomna ve všech buňkách a pouze ve vejcích a spermatu je sada single. Během vytváření zárodečných buněk se oddělené sady oddělí..

Zejména je ve vejcích 23 samostatných chromozomů, posledním bude X. Opět platí, že 23 chromozomů má spermie, ale poslední může být X a Y, protože jejich počet je stejný. Ze sady spermií, které dokázaly oplodnit vajíčko a které se následně objeví - chlapec nebo dívka, tj. Y nebo X.

Pokud předpokládáme, že všechna sperma mají stejné vlastnosti, pak by byla schopnost otěhotnět dítě určitého pohlaví nejméně 50%. Faktem však je, že u mužů se buňky liší v chování. Například buňky Y-spermatu se pohybují rychle, ale nejsou životaschopné, a naopak, aktivita X-spermatu je nízká, ale lépe snášejí vliv prostředí ženského reprodukčního systému žen..

Jaký pohlaví bude mít nenarozené dítě přímý vliv na několik faktorů:

 1. Koncepční čas. Již bylo řečeno, že spermie se liší v životaschopnosti a úrovni aktivity, to znamená: Y - rychle se pohybujte a brzy také zemřete, X - pomaleji, ale mnohem odolnější. Je známo, že spermie mohou žít v ženském těle až 7 dní. Během pohlavního styku, během ovulace je vajíčko oplodněno rychlým spermatem (Y). Pokud však byl akt po ovulaci, je šance na přežití spermií zvýšena (X). Proto můžeme dojít k závěru, že pokud chcete otěhotnět, musíte mít pohlavní styk 2-3 dny před ovulací.
 2. Pózujte během pohlavního styku. Pokud penis hluboko pronikne, vzdálenost k vajíčku se výrazně sníží, v tomto případě má spermie Y více příležitostí. Při malém průniku se naopak vzdálenost, kterou sperma musí překonat, zvětšuje. Vysoká pravděpodobnost oplodnění spermií X, protože pouze silné přežít.
 3. Počet sexuálních činů. Pokud se pohlavní styk vyskytuje pravidelně, pak s největší pravděpodobností to bude ve vajíčku spermie Y, protože existuje vysoká šance, že se pohlavní styk shoduje se dnem ovulace. Pokud je pohlavní styk mezi manželi vzácný, bude možnost těhotenství s dívkou vyšší, protože životaschopnější X-spermie přežijí před ovulací.

1 způsob. Představte si dívku podle Shetles

Tato metoda početí dítěte určitého pohlaví, vyvinutá vědcem Landrum Shetlesem, je založena na rozdílech v aktivitě spermií a vitalitě. Mužské zárodečné buňky nesou dva typy chromozomů: X a Y. První spermatozoa, těžké, pomalé, ale silné a stabilní, tvoří ženské embryo, když se kombinují s vejcem. Druhým, lehkým, svižným a mobilním, ale slabým, je mužský plod. Koncepce koncepce Shetles je pomoci X-pulsům dostat se k vajíčku a eliminovat tak konkurenty - Y-spermie.

Aby mohla žena používat metodu Shetles, musí přesně znát svůj menstruační cyklus. Je důležité určit den ovulace. Chcete-li to provést, můžete měřit bazální teplotu denně a sestavit graf podle údajů. Za účelem otěhotnění by sexuální styk po menstruaci měl být každý den a musí být zastaven tři dny před ovulací nebo začít používat kondomy. Trvalé buňky X-spermatu tedy budou číhat v ženských pohlavních orgánech tři dny, čekají na vajíčko, a slabé Y-pulci již zemřou v době ovulace.

2 způsoby. Koncepce dívky podle tabulky čísel párů

Můžete zkusit naplánovat dívku podle speciální tabulky. V této tabulce musíte vypočítat počet párů. Na vodorovné lince je měsíc, ve kterém se muž narodil, ve svislém sloupci - měsíc, ve kterém se žena narodila. Číslo v průsečíku měsíců je číslo páru. Předpokládejme například, že se žena narodila v květnu a muž v březnu. Jejich počet je 9.

Dále musíte jít do tabulky pod tabulkou a podívat se na počet párů, ve kterém měsíci je největší a nejpravděpodobnější těhotenství dívka. Věnujte pozornost nejhlubším výkyvům v tabulce. Například pár s číslem 9, je lepší pokusit se o dceru v květnu, a v prosinci byste neměli ani zkusit.

3 způsoby. Porodte dívku krví

Například pár plánoval otěhotnět v březnu. Žena má 24 let, narodila se v listopadu. Muž je 25 let, jeho měsícem narození je srpen. Věk budoucí matky by měl být dělen čtyřmi a věk otce 3. 3. Vycházejí čísla 6,5 ​​a 8,3. Nejedná se však o konečné hodnoty, protože od data narození matky do početí, tj. Od listopadu do března, dalších pět měsíců. Také od narození jeho otce do března, osm měsíců. Z čísel 6.5 a 8.3 je třeba vzít zbytky, konkrétně čísla 5 a 3, a přidat k nim počet měsíců od narození rodičů po početí. K číslu 5 se přidá pět a číslo 3 se přidá k číslu 3. Ukázalo se, že krevní věk je 10 pro matku a 11 pro otce. Ženská krev je mladší, což znamená, že tato rodina bude schopná otěhotnět v březnu. Obecně je tato metoda pro všechny, kteří mají rádi matematiku, ale velmi propracovaná, ale efektivní.

4 způsob. Koncepce dívky podle kalendáře věku matky

Nejlepší čas pro otěhotnění lze určit z kalendáře věku matky. Je to velmi snadné. Žena musí najít svůj věk v prvním sloupci tabulky. Pokud má například matka 23 let, pak jsou pro plánování její dcery optimální březen, červen, srpen a prosinec.

Strava pro početí dívek

Správně, racionálně vybraná výživa hraje překvapivě velmi významnou roli v pojetí dítěte určitého pohlaví. Chcete-li získat dítě s vysokou pravděpodobností, musíte do denní nabídky zahrnout potraviny bohaté na hořčík a vápník. Sůl a cukr je však žádoucí omezit. Kromě toho by ve stravě potenciální matky měla být:

 • Libové maso, ale malá kuřecí vejce.
 • Neomezené ryby a mořské plody.
 • Různé obiloviny.
 • Mléko, tvaroh, jogurty, kefír, zakysaná smetana, smetana.
 • Chléb, pečivo bez droždí.
 • Čerstvé ovoce a zelenina, bobule.
 • Sušené ovoce a ořechy.
 • Čaj, káva v malém množství, kakao, minerální voda.
 • Zlato, jam.

Žena, která chce porodit dívku, by měla být ze svého denního menu odstraněna:

 1. uzené maso, uzeniny a šunka, smažené maso;
 2. konzervované ryby, suché a sušené ryby;
 3. smažené brambory, konzervovaná nebo sušená zelenina a ovoce;
 4. pečivo, krémové cukrovinky, zmrzlina;
 5. solené ořechy a sušené ovoce;
 6. sycené nápoje, nepřirozené práškové šťávy;
 7. máslo, sýr, margarín;
 8. soda a kvasnice.

Jak plánovat a otěhotnět dívku: všechny známé způsoby

Narození dítěte je vždy šťastnou událostí v životě jakékoli rodiny. Obecně se uznává, že pohlaví dítěte je určeno přírodou, ale pokud chcete vyzvat vyšší síly, použijte metody, které pomohou dívce otěhotnět 100 procent.

Proč je důležité plánovat pohlaví dítěte

V některých situacích lékaři důrazně doporučují, aby budoucí rodiče pečlivě naplánovali pohlaví dítěte. To se týká patologií spojených s dědičností. Dnes jsou onemocnění, která jsou zděděna synem, známa s jistotou: hemofilie, schizofrenie, predispozice k plešatosti, patologie ve vývoji pohlavních orgánů, které vedou k neplodnosti v dospělosti, alkoholismus atd..

Všechny dědičné patologie zjištěné u chlapců je obtížnější léčit než dívky.

Poznámka: v případě dědičného faktoru je to pouze predispozice k nemocem. Zdraví a harmonický vývoj dítěte je určován komplexem faktorů: imunita, hormonální pozadí a především životní styl.

Vědecky

Díky hormonu testosteronu mužské tělo syntetizuje spermie dvou typů - X a Y. Ženské tělo může produkovat pouze vejce typu X. Pohlaví dítěte tedy závisí na otci. Jsou-li spermie typu Y aktivnější, počne se s chlapcem, pokud se samčí X-sperma připojí k ženskému X-vajíčku, dosáhne se požadovaného cíle - budete mít dívku!

Způsoby a metody otěhotnění

Odborníci neposkytují 100% záruku na otázku dopadu budoucího dítěte na pohlaví, ale pravděpodobnost početí dívky se může výrazně zvýšit, pokud budou dodržena určitá doporučení.

Ovulace

Tato technika je založena na určitých vlastnostech dvou typů spermií. Průměrná délka života X-spermatu je delší než u skupiny Y. Pokud v době oplodnění vajíčka v ženském těle zemřou spermie typu Y a zůstanou nutné ty typu X, pravděpodobnost, že pár bude mít dceru, je velmi vysoká.

Pro zachování nezbytného spermatu musí k pohlavnímu styku dojít čtyři až pět dní před tím, než vejce vstoupí do pochvy, tedy před ovulací. Je to tentokrát, co je dostačující pro smrt spermií skupiny Y.

Poznámka: Tato technika je účinná, pokud žena sledovala cyklus po dlouhou dobu a zná den ovulace.

Jak určit den ovulace

Metoda jedna - pečlivě zvažte:

Pokud znáte přesné trvání menstruačního cyklu, rozdělte jej na polovinu - výsledek bude znamenat den ovulace. Například v cyklu 28 dnů dochází k ovulaci přibližně 14 dní.

Metoda dvě - změřte rektální teplotu:

Pro získání spolehlivých výsledků je nutné provádět měření několik cyklů v řadě, což pomůže eliminovat pravděpodobnost chyby. Na grafu by měly být jasně vidět dvě fáze cyklu - před ovulací a po ní. Teplota první fáze se pohybuje mezi 36,3 - 36,8 stupně. Den, kdy teplota stoupne na 37,0-37,5, znamená ovulaci. Na této úrovni zůstává rektální teplota až do menstruace a poté opět klesá..

Poznámka: Pokud je časový plán na několik měsíců rozmazaný - bez prudkého zvýšení a snížení teploty - je to příležitost navštívit gynekologa, může dojít k problémům s ovulací.

Třetí metoda - kupujeme testy:

V každé lékárně obsahuje sortiment speciální testy ke stanovení dne ovulace. Princip fungování těchto testů je podobný jako u těhotenských testů..

Poznámka: Když je den ovulace přesně nastaven, sexuální styk musí být proveden čtyři až pět dní před požadovaným datem, pomůže to eliminovat zbytečné Y-spermie. Dva dny a tři dny po ovulaci je lepší se vyhnout nechráněnému pohlavnímu styku, toto období je nejvýhodnější pro početí chlapce.

Video: Jak určit den ovulace

Krví

První metoda - určujeme „mladou“ krev:

Lidská krev má vlastnosti, které se obnovují, u mužů a žen se tento proces vyskytuje s různými cykly. Mužská krev se obnovuje méně často - každé čtyři roky, častěji žena - každé tři roky. Stačí si spočítat - jehož krev byla v době početí mladší a aktivnější. Za tímto účelem je věk budoucího otce rozdělen do čtyř a věk budoucí matky jsou tři.

Příklad: věk muže je 29 let, pokud je 29 děleno 4, dostanete 7,25. Násobíme 7 krát 4, ukáže se, že krev otce byla naposledy aktualizována před 28 lety - před rokem.

Věk mámy je 27 let, je-li 27 děleno 3, ukáže se přesně 9, proto je její krev aktualizována v roce početí dítěte. V této situaci se musíte soustředit na měsíc narození. Například měsícem narození ženy je květen, kdy se proces obnovy krve začne v první polovině dubna a končí druhou polovinou června. Plánování početí dívky je nejlepší na rok po ženské krvi.

Můžete provádět výpočty podle roku. Přidejte čtyři k roku narození papeže a tři k roku narození matky. Například rok narození budoucího otce 1989 bude jeho krev obnovována každé čtyři roky - 1993, 1997, 2001, 2005, 2009, 2013, 2017, 2017, 2021. Pokud se nastávající matka narodila v roce 1990, její krev se aktualizuje v letech 1993, 1996, 1999, 2002, 2005, 2008, 2011, 2014, 2017, 2020. Optimální období pro početí dívky pro příští rok po aktualizaci krve budoucí matky.

Výpočet je poměrně jednoduchý: (Věk otce dítěte během početí + věk matky) * 4/3 =...

Pokud dostanete číslo se zbytkem 2 nebo bez zbytku - pak je to chlapec.

A pokud ve zbývající části 1 - pak je to dívka.

Rozdělení se provádí ve sloupci, ne pomocí kalkulačky.

Příklad výpočtu:

(24 + 21) * 4/3 = 60 - to je můj chlapec

(32 + 29) * 4/3 = 81 a 1 ve zbývající části je dívka

Poznámka: odborníci nedoporučují plánování početí dítěte v roce aktualizace mateřské krve, protože šance na narození dítěte jsou v tomto případě výrazně sníženy.

Metoda dvě - krevní skupina a rhesus:

Existují speciální tabulky, kde je uvedena závislost pohlaví dítěte na skupině a krev rhesus dvou rodičů.

 • je-li rhesusova krev matky a otce stejná - s největší pravděpodobností se ukáže, že si představí dceru;
 • Pokud se rhesus v páru neshoduje - s největší pravděpodobností bude počat syn;
 • pokud budou mít budoucí rodiče krev první nebo druhé skupiny, existuje velká šance na otěhotnění.

Měsíční kalendář

Podle lunárního kalendáře je délka měsíce 29 nebo 30 dní. Vzhledem k tomu, že menstruační cyklus má zpravidla podobnou délku, je ženské tělo náchylnější k vlivu měsíce než slunce. Všechny známky zvěrokruhu kruhu jsou rozděleny do dvou skupin - muži a ženy. V této situaci je to znamení zvěrokruhu, které vám řekne, kdy otěhotnět, aby se narodila dívka. Pokud se početí dítěte objevilo ve znamení - Býk, Rak, Panna, Ryby nebo Štír, je pravděpodobné, že se narodí dcera. V ostatních případech vám hvězdy dají syna.

Poznámka: Je také známo, že ženské tělo je podle měsíčního kalendáře nejaktivnější několik dní před narozením své matky. Dnes, zjišťování vašeho vlastního lunárního data narození nebude obtížné.

Čínský kalendář

Starověcí mudrci čerpali drtivou většinu svých znalostí z vědy numerologie. V Číně byl nalezen vztah mezi věkem matky a pohlavím nenarozeného dítěte. Podle závěru moudrého je žena v určitém věku a v určitém měsíci schopna reprodukovat buď chlapce, nebo dívku. Například, pokud je žena 25 let, bude schopna otěhotnět dívku v lednu, dubnu, květnu a červenci.

Čínské dítě plánování pohlaví kalendář

Taková pohodlná tabulka sestává pouze ze dvou parametrů - věku a měsíce početí, na jejichž průsečíku je uvedeno odhadované pohlaví dítěte. Podle statistik je v 90% případů čínská metoda spolehlivá.

Japonský baby sex stůl

Tato technika je spíše matoucí, ale má také právo na existenci. Výpočty musí být provedeny ve dvou tabulkách. V první, budoucí maminky a tatínky vypočítat jejich celkový počet pomocí měsíců narození. Ve druhé tabulce je pohlaví dítěte určeno přijatým číslem a měsícem početí.

1. V prvním sloupci musíte určit číslo, které je středem průniku měsíce narození muže (budoucího otce) a měsíce narození ženy (budoucí matky):

V prvním sloupci tabulky najdeme číslo, které se shoduje s měsícem narození muže, a ve druhém - číslo, které se shoduje s měsícem narození ženy.

2. Obrázek, který najdete na křižovatce, musí být nalezen ve druhé japonské tabulce v horní linii, umístěné vodorovně. Toto číslo označuje sloupec, ve kterém je napsáno jméno měsíce početí dítěte. Naproti tomu je každý měsíc ve sloupcích „dívka“ a „chlapec“ určitý počet křížů. Čím více znaků (křížů) je v daném sloupci, tím větší je pravděpodobnost, že bude mít dítě jednoho nebo druhého pohlaví:

Japonský baby sex stůl

Například: Budoucí otec se narodil v září a budoucí matka - v květnu. Dítě bylo počato v prosinci. Je nutné určit pohlaví dítěte.

Takže v první tabulce musíte najít postavu, která stojí na křižovatce svisle - září a horizontálně - květen. Výsledná hodnota je 9.

Dále musí být číslo 9 nalezeno vodorovně v horním úplně prvním řádku. Tento sloupec je ten, který hledáme, v něm hledáme měsíc početí dítěte, v našem příkladu je to prosinec. Sloupec „chlapec“ má nejvíce křížů (viz naproti prosinci), proto by se podle japonské tabulky určené k určení pohlaví měl narodit chlapec.

Tyto japonské tabulky se nejlépe používají k plánování pohlaví nenarozeného dítěte a ne k určení pohlaví, ačkoli to nikdo nezakazuje. Podle tohoto japonského kalendáře je pro každý pár rodičů pouze 1 měsíc (maximálně 2) v roce, ve kterém je velmi vysoká pravděpodobnost, že bude mít dítě určitého pohlaví.

Koncepce dívky s dietou

Je třeba poznamenat, že tato technika nepatří k prioritám, ale pouze zvyšuje účinnost jiných metod. Podstata metody je založena na skutečnosti, že chromozomy Y umírají v kyselém prostředí. Abychom si mohli otěhotnět, je nutné pomocí určitých potravinářských výrobků vytvořit kyselé prostředí v těle budoucí matky.

Dva až tři měsíce před požadovaným datem početí je třeba upravit stravu.

kategorie produktů UžitečnýVyloučit
PitíČaj, kakao, čokoládové nápoje, minerální voda vápenatá.Šťáva s konzervačními látkami, nápoje s plynem.
MasoHovězí, hovězí.Klobásy, pečeně, uzené maso a masové kuličky.
RybaJakékoli čerstvé nebo zmrazené.Solené, uzené druhy ryb, konzervované potraviny.
Mléčné produktyTvaroh, mléko.Všechny druhy sýrů a zmrzliny.
Moučné výrobkyJakékoli pečivo bez soli.Průmyslový chléb a sušenky se solí.
CereálieRýže, krupice.Kukuřičné krupice.
ZeleninaLilek, chřest, řepa, mrkev, okurky, luštěniny, paprika, vařená rajčata, byliny, brambory (v omezeném množství).Hluboká smažená zelenina, špenát, konzervovaná a sušená zelenina, cuketa, všechny druhy zelí, čerstvá rajčata, bílé fazole.
Sušené ovoce a ořechyArašídy, lískové ořechy, mandle. Všechny ořechy by se měly jíst bez soli..Rozinky, data, sušené meruňky, švestky.
OvoceHrušky, jablka, jahody, třešně, grapefruity, broskve, citrony, ananas, kdoule, vodní meloun.Banán, pomeranč, meloun, meruňka, rybíz.
dodatečněMed, džem a džemy, zakysaná smetana, bylinky, vejce.Sůl, soda, kečup, olivy a okurky, margarín a droždí.

Douching

Pro vytvoření příznivého prostředí v ženském těle pro požadované spermie typu X by se douching měl provést bezprostředně před pohlavním stykem pomocí slabého roztoku octa. Chcete-li ji připravit, musíte rozpustit v litru čisté vody několik lžic octa nebo citronové šťávy. Nejprve sterilizujte hruškovou stříkačku. Potom pomocí stříkačky vstříkněte 250 až 300 ml výsledného roztoku do pochvy. Praní vytváří kyselé prostředí v ženském těle nezbytné pro smrt Y-spermií.

Poznámka: Tato technika vyžaduje zvláštní péči, protože použití roztoku s vysokou koncentrací vyvolá vaginální popálení a zabije všechny spermie.

100% zaručená metoda

Pokud všechny výše uvedené metody nezaručují početí dívky, účinnost této metody je potvrzena stoprocentní statistikou. Toto je preimplantační genetická diagnostika. Jedná se o laboratorní studii, jejímž cílem je vybrat zdravá embrya, která splňují určitá kritéria..

Studie se provádí třetí den vývoje embryí po oplodnění vajíček spermatem. V důsledku biopsie každého embrya obdrží specialista úplné informace o chromozomech, včetně jejich typu - X nebo Y.

Výhodou této techniky je schopnost identifikovat patologie v počátečních stádiích vývoje embrya a vybrat pouze zdravé as potřebnými XX chromozomy pro přenos do dělohy..

Poznámka: dnes se taková diagnostika provádí v rámci IVF pouze u párů, jejichž zdravotní anamnéza má chromozomální nebo genetické patologie.

Otázky jsou důvěrné. Pózy pro početí dívky

Ukázalo se, že dodržování určitých doporučení v intimní oblasti pomůže dívce také otěhotnět.

 • Žena je v poloze shora;
 • Misijní pozice;
 • „Lžíce“ (oba partneři leží po stranách, muž vzadu);
 • Muž je nahoře a partner je dole, leží na břiše (tj. Je zády k němu).

V jakékoli poloze by měl být průnik do pochvy mělký. Nejlepší čas na styk je odpoledne. To je věřil, že úplněk sex přispívá k početí dívek.

Nejlepší představuje pro pojetí dívky. Abychom si mohli představit dívku, nemělo by být držení těla hluboké, takže zvětšujete cestu spermatu k vajíčku a dáváte šanci pomalejším a déle trvajícím „dívkám“..

Po celá staletí se objevovaly populární pozorování, podle nichž je lepší, aby manželé měli sexuální styk pouze pár dní, je žádoucí, aby tato iniciativa pocházela od ženy. Žena je také lepší nezažít orgasmus, který pomáhá Y-spermatu.

Poznámka: naši předkové věřili, že je možné si představit dívku, pokud do manželské postele vložíte zrcadlo a hřeben, krásné kapesníky.

Vizualizace

Zkuste si objednat dívku z přírody. K tomu použijte metodu, jako je psychologická vizualizace. Ve fázi plánování těhotenství by oba budoucí rodiče měli podrobně vysvětlit, jak by měla jejich dcera vypadat - vzhled, charakterové vlastnosti, zvyky, včetně růstu a barvy očí. Koneckonců říkají, že naše sny jsou materiální, je pravděpodobné, že se vaše drahocenné přání splní a promění v šťastnou realitu.

A co říkají gynekologové

Většina odborníků má tendenci nedůvěřovat metodám plánování dětí. Ve skutečnosti v otázkách početí a narození dítěte existuje mnoho záhadných a nepodléhajících lidským touhám. Pokud se rodiče rozhodně rozhodli, že chtějí dceru, je nejlepší použít techniku ​​založenou na ovulaci, všechny ostatní metody lze považovat za pomocné, další.

Poslouchejte lidovou moudrost

Mnoho párů při plánování pohlaví dítěte používá odůvodněné tradiční metody, lidová moudrost, která pohltila znalosti a pozorování mnoha generací, není o nic méně efektivní a efektivní. Naše matky, babičky a prababičky znaly spoustu zajímavých faktů o pojetí dítěte, které dnes ženy používají, sní o dceři.

 • Před intimitou uvázat pravý malíček na ruku nití.
 • Několik dní před očekávaným termínem početí vypijte více jablečné a švestkové šťávy, zejména večer.
 • Nejlepší dny pro otěhotnění jsou středa, pátek a neděle..
 • Pokud se během zimní zimy během sněhové bouře vyskytla intimita, zvyšuje se pravděpodobnost otěhotnění dcery.
 • Můžete použít kalkulačku - je-li v době početnosti počet let ve věku ženy sudý, pak bude schopna představit dívku v sudých měsících tohoto roku, pokud je počet let lichý, je třeba začít převádět myšlenky do reality v lichých měsících roku.
 • U žen starších 30 let je pravděpodobnější, že se narodí dcery, zejména pokud se jedná o prvorozené.
 • Pokud spíte s hlavou na sever, pravděpodobněji si počnete chlapce a zamíříte na jih - dívku.
 • Visí snubní prsten na provázku přes žaludek. Pokud se houpe jako kyvadlo, sem a tam - chlapec, v kruhu - dívka.
 • Další metodou je přidání věku budoucí matky a počtu měsíce, ve kterém je početí plánováno. Rovnoměrný výsledek slibuje dívce, s podivným - očekávejte chlapce.

PŘEČTĚTE SI také:

V životě existují chvíle, které nezávisí na rozhodnutích a plánech člověka, ale nikdo nemá právo pokusit se realizovat své sny ve skutečnosti. Najednou jste to vy, kdo se stane šťastným manželským párem, který byl schopen stát se tvůrcem jejich malého, dlouho očekávaného štěstí. Představte si, s jakou láskou se budete dívat na svou dceru, a nezapomeňte, že úsilí nebylo zbytečné.

Video tipy

Co je třeba udělat, aby vybrané pohlaví odpovídalo požadovanému? Říká gynekolog nejvyšší kategorie, Fatima Yakubovna Bogatyreva:

Koncepční kalendář, plánování pohlaví dítěte, chlapce nebo dívky?

Chcete být první, kdo si přečte naše materiály? Přihlaste se k odběru našeho telegramového kanálu, stránky Facebook nebo skupiny VKontakte.

Jsme v Yandex.Zen - připojte se!

Jak otěhotnět dívku: kalendář početí

Po mnoho let bylo mnoho myslí po celém světě zaměstnáno výpočtem pohlaví nenarozeného dítěte. Navíc jsou touto otázkou nejvíce zaměstnány mysli budoucích rodičů. Často jsou rodiny šťastné s dítětem obecně, bez ohledu na sex, ale mnoho z nich chce dívku. Tato otázka se týká zejména těch, kteří již mají jedno nebo více dětí..

Mnoho rodin chce mít staršího syna a nejmladší dceru, nebo naopak, jiné chtějí pouze dívky nebo jen chlapce na základě svých vlastních myšlenek a životních zkušeností.

Proces početí dítěte je bohužel tak komplikovaný, že není možné vymyslet pilulku, která ovlivní pohlaví nenarozeného dítěte, ačkoli výzkum v tomto směru je velmi aktivní. Existuje však mnoho literatury a informací, že je možné plánovat pohlaví dítěte. Je popsáno mnoho technik a metod. Jsou uvedeny vědecké metody spojené s fázemi stavu a změnami v těle nebo lidovými metodami spojenými s fázemi měsíce. Také předložena a spousta důkazů nebo vyvrácení účinnosti konkrétní metody - rozhodnete se.

Vědecký přístup k plánování pohlaví

Studie koncepčního procesu ukázaly, že samičí vajíčko nese pouze chromozom XX, tj. Ženský princip. Spermie nesou různé sady chromozomů, pouze část XX, druhá část pouze YY. Současně je počet spermií nesoucích samčí sadu chromozomů znatelně menší než počet samic. Také samčí nosiče mají menší aktivitu, což snižuje jejich šanci být první, kdo provede oplodnění. Jako kompenzace jsou odolnější v agresivních podmínkách ženského těla.

Z výše uvedeného vyplývá, že pojetí dívky je možné, když X chromozom ze semenné tekutiny oplodní X chromozom vajíčka. Úkol je vytvořen - pomoci chromozomu X nejprve dostat se k vajíčku.

V rámci tohoto přístupu je nutné splnit řadu podmínek, které přispívají k pojetí dívky:

  Minimalizujte množství spermií během aktu početí. Počet chromozomů Y se úměrně sníží, což je pravděpodobnější, že uspěje;

Zvyšte úroveň kyselosti vaginálního prostředí a snižte aktivitu spermií. Méně aktivní samci nebudou moci jít až k vejci;

Jak otěhotnět dívku krví?

Prognóza pohlaví nenarozeného dítěte vychází z následujících podmínek:

 • Krev muže je obnovována každé čtyři roky;
 • Ženská krev se obnovuje každé tři roky;
 • V případě transfúze krevní transfuze nebo velké ztráty krve kterýmkoli z rodičů musí být aktualizační zpráva uchována od tohoto okamžiku;
 • Pohlaví dítěte závisí na krvi rodičů, jejichž aktualizace proběhla později.

Postup výpočtu pohlaví dítěte je následující:

 • Rozdělíme věk (celé roky) matky na 3 a zapíšeme číslo, které se ukáže;
 • Vydělte věk (celé roky) otce 4 a zapište číslo, které se ukáže;
 • Porovnejte přijatá čísla - rodič, jehož pohlaví má nižší počet, očekávají stejné pohlaví dítěte.

K tomu, aby nastalo pojetí dívky, by se tedy od matky mělo získat menší číslo v rovnováze.

Způsob pojetí dívky podle tabulek

Pro mnoho let pokusů implementovat efektivní metodu početí dítěte, dívky nebo chlapce, bylo odvozeno několik tabulek a algoritmů, se zaměřením na které by bylo možné předpovídat sex s dostatečnou spolehlivostí.

Nejaktivněji používané tabulky z východu - Číny a Japonska, o nich budeme mluvit.

Čínská dívka početí stůl

Podstata tabulky spočívá v překrývání věku matky v měsíci budoucí koncepce. V levém sloupci je uveden věk (v tomto případě by maminka měla ke svému věku přidat 1 rok, protože v Číně se počítá od okamžiku početí, nikoli od okamžiku narození). Vodorovná čára obsahuje měsíce roku, pomocí kterých určujeme okamžik početí.

Na průsečíku čar bude buňka s písmeny „M“ nebo „F“ - chlapec nebo dívka.

Japonská dívka koncepční stůl

Rozdíl oproti předchozí tabulce spočívá v tom, že v japonské verzi hraje roli při určování pohlaví nenarozeného dítěte věk obou rodičů..

Ve svislém měřítku se počítají měsíce narození ženy, v horizontálním měřítku muže.

V průsečíku linií odpovídajících měsícům narození budoucích rodičů je číslo, které bude použito v druhé tabulce.

Zde se zaměřením na postavu získanou v první tabulce prozkoumáme měsíce a najdeme ty, u kterých je pravděpodobnost početí dívky vyšší.

Koncepce dívky s dietou

Ve skutečnosti nejde o stravu jako takovou, ale o seznam potravin, které je lepší jíst. K tomu, aby se objevilo pojetí dívky, musí být ve stravě zahrnuty tyto produkty:

 • Vařené mořské plody, zejména ryby;
 • Libové maso;
 • Hrušky, jablka, hrozny, citrusové plody;
 • Mrkev, paprika, okurky;
 • Těstoviny a cereálie;
 • Sušené ovoce a všechny ořechy;
 • Vejce v jakékoli formě;
 • Všechny druhy mléčných výrobků.

Podstatou stravy je vytvoření prostředí v těle pro zvýšení aktivity spermií obsahujících X chromozom a zvýšení jejich šance na oplodnění.

Koncepce dívky podle lidových znamení

Neexistuje žádná vědecká teorie, pokud není realizována pomocí populárních znaků a pozorování starých časů. Toto jsou hlavní lidové znaky, které předpovídají početí dívek:

 • 5 dní před početí musí žena vypít sklenici švestky nebo jablečné šťávy;
 • V procesu početí obklopte postel ženským příslušenstvím (hřebeny, zrcátka atd.);
 • Koncepce by měla probíhat ve středu, pátek a neděli;
 • Nastávající matka by měla obejmout pravý malíček na ruce, aby počala dívku;
 • Proces početí by měl probíhat pod větvemi mladé břízy k narození dívky.

Kromě samotných rituálů, které by měly doprovázet proces početí, nabízí tradiční medicína také postupy určené ke zvýšení pravděpodobnosti početí dívky:

 • Douching před početí. Pro zákrok potřebujete řešení ke zvýšení kyselosti v pochvě (několik kapek citronové šťávy v teplé vodě). Tím se aktivují spermie s X chromozomy;
 • Pozice v početí by měla co nejdelší cestu spermií umožnit, aby aktivnější chromozomy X dosáhly vajíčka. Nejlepší řešení, misionářská pozice;
 • Vizualizace. Nový trend v tomto směru, založený na skutečnosti, že se myšlenky zhmotňují. Živě si představte podrobně budoucí dceru, v procesu početí.

Závěr

Budoucí rodiče by měli pochopit, že i všechny tyto metody najednou pouze zvyšují pravděpodobnost početí ženského dítěte, ale nezaručují to o 100%.

Maximální výsledek, kdy bude důvěra v narození dcery absolutní, poskytne pouze postup umělé inseminace.

V posledních letech se tento směr rozvinul a mnoho rodin daruje svá vejce a semennou tekutinu, aby zajistilo oplodnění chromozomy správného pohlaví dítěte, a poté se již oplodněné vajíčko zavede do dělohy budoucí matky. Další proces probíhá, jako u všech, ale výsledek je již ušlým závěrem..

Jak otěhotnět: všechny známé způsoby a metody

Mechanismus vzhledu dítěte je přirozený zázrak. Již dlouho se prokázalo, že existují účinné způsoby, jak otěhotnět. Podrobný popis, pokyny a varování v tomto článku.

Statistiky odborníků

Studie v oblasti genetiky ukázaly, že každých 5 dětí se rodí s dědičnou patologií. Dívky jsou méně náchylné k vrozeným onemocněním než chlapci. Jsou chvíle, kdy jsou rodiče nositeli některých nemocí přenášených generacemi na mužské pohlaví:

 • schizofrenie;
 • hemofilie;
 • plešatost;
 • genitální choroby;
 • alkoholismus a další.

Existuje výhrada, že predispozice není faktorem přímého přenosu nemoci nízkého stupně. Těhotenství, porod, přirozené krmení, imunita, zdravý životní styl mohou zabránit rozvoji patologie. Lékaři nedávají 100% záruku narození správného pohlaví, nicméně použití dostupných metod početí může výrazně zvýšit vaše šance.

Krátká exkurze do biologického procesu

Progesteron produkovaný mužem shrnuje spermie druhů X a Y. Žena produkuje pouze X vajíčka, která mají jedinečný genetický materiál. Ukazuje se, že mužská polovina je do značné míry zodpovědná za pohlaví dítěte. Pokud chromozomy Y projeví svoji aktivitu, narodí se chlapec, pokud se setká muž a žena X, narodí se dlouho očekávaná dívka.

Jak si představit dívku ovulací

Úspěch početí je určen především chromozomálním složením spermií. Nosiče s ženským chromozomem jsou neuspěchané a životaschopné, nosiče spermatu „chlapce“ jsou hbité a rychle umírají, jejich trvání je od několika hodin do dvou dnů. Pokud byla blízkost tři nebo více dnů po údajné ovulaci, dítě se pravděpodobně objeví. Pokud nastane okamžik početí na ovulaci nebo včas, bude chlapec.

Aby bylo možné tuto metodu použít, musí žena udržovat kalendář svého cyklu po dobu nejméně šesti měsíců.

Jak zjistit ovulaci:

 1. Jak si představit dívku ovulací, sdělit a vypočítat kalkulačku. Znáte-li délku svého cyklu, například 28 dní, rozdělte ji na dva a získejte přibližné datum pro nástup ovulace, je to 14 dní;
 2. Měření bazální teploty během několika cyklů pomůže určit den ovulace. Preovulativní období se vyznačuje teplotou 36,2–36,9 stupňů. Den, kdy rektální teplota vykázala 37,0–37,5, znamená den ovulace;
 3. Některé ženy proto předcházely individuálním gynekologickým onemocněním a abnormalitám. Důvodem kontaktování specialisty bude rozmazaný plán, neschopnost spočítat den ovulace. Pamatujte, že zdravé tělo funguje stejně jako hodinky..
 4. Medicína pokročila kupředu a nyní v lékárně za přijatelné ceny si můžete koupit rychlé testy, abyste zjistili ovulaci, a později vypočítali, jak otěhotnět. Princip činnosti je podobný těhotenskému testu;

Rada! Nyní je jasné, že je nemožné si představit dívku v ovulaci. Měli byste se začít připravovat na početí pár dní před odhadovaným uvolněním vajíčka z vaječníku.

Měsíční kalendář

Koncepce dívky podle lunárního kalendáře 2017, metoda výpočtu je velmi jednoduchá. Délka měsíce je 30 dní. S podobným menstruačním cyklem můžeme s jistotou říci, že žena je závislá na měsíci. Je-li cyklus delší než 32 dní, bude patronkou těchto žen slunce. A také při určování pohlaví musíte brát v úvahu vlastnosti zvěrokruhu. Pokud početí bylo během období příznaků:

Šance na zjištění o dívce se zvyšují. Ve všech ostatních případech bude pravděpodobně chlapec.

Astrologové říkají: pokud vypočítáte lunární datum vzhledu mámy, v tandemu poskytne 100% záruku na počet dívek v lunárním kalendáři.

Dieta jako způsob, jak otěhotnět

Výhodou této metody je její kompatibilita s jinými nástroji. Odborníci na výživu poznamenávají, že základ výživy pro početí dívky spočívá ve vytvoření kyselého prostředí v těle matky. Je důležité to přehánět. Nezapomeňte se předem poradit se svým lékařem, který může na základě individuálních zdravotních ukazatelů provést odpovídající úpravy. Je lepší začít několik měsíců před plánovaným obdobím početí.

Takže to, co potřebujete k jídlu, abyste si mohli otěhotnět:

 • začít s nápoji. Čaje a káva obsahující kofein by se neměly konzumovat více než 2krát denně. Minerální voda je užitečná, ale je třeba opustit sycené nápoje s plnivy;
 • nezahrnují samčí sadu masných výrobků, jako jsou uzená masa, potravinářská jídla, uzeniny. Do tele přidejte telecí, hovězí;
 • ryby v jakékoli formě, čerstvé, zmrazené, jsou pro nastávající matku užitečné přítomností nezbytných vitamínů. Nedoporučuje se často jíst ryby s různými druhy zpracování (uzené, solené, sušené);
 • mléčné výrobky jsou zastoupeny mlékem a tvarohem. Zdržte se zmrzliny a sýrů v jakékoli formě;
 • chléb a muffin jsou povoleny s mírou. Je lepší, pokud se jedná o výrobky bez soli s přídavkem obilovin. Na chvíli budete muset zapomenout na solené sušenky průmyslové výroby;
  obiloviny by měly být přítomny denně v nabídce těch, kteří si chtějí otěhotnět. Doporučená obilná rýže a krupice;
 • zeleninový soubor představuje cuketa, lilek, chřest. Potřebujeme řepu, ředkvičky, okurky, papriku, brambory. Potraviny obsahující škrob se konzumují v malých porcích. Nezahrnují se všechny známé odrůdy zelí, rajčat, všech konzerv a zmrazených rostlinných produktů;
 • ořechy jsou také prospěšné pro tělo během plánovací fáze dívky. Do stravy je vhodné přidat ořechy bez soli. Sušené ovoce ignorovat;
 • k použití se doporučuje hrušky, jablka, bílé třešně, citrusové plody, výjimkou jsou pouze banány, meruňky, rybíz a melouny;
 • Všechna zvýrazňovače chuti ve formě soli, kečupu, koření nejsou během plánovacího období vhodná pro početí dívky. Je lepší jíst med, džem nebo džem.

Douching

Metoda, která stále způsobuje mnoho kontroverzí. Acetický roztok pomůže vytvořit kyselé prostředí pro chromozomy typu X. Předtím, než začnete pohlavní styk, abyste získali dívku, musíte provést douching.

Na litr destilované vody potřebujete 2 lžíce. lžíce potravinového octa. Hruška pro výkop by měla být předem sterilizována. Jak otěhotnět dívku pomocí douchingu:

 • zaujmout pohodlnou polohu při ležení;
 • vstříkněte do vagíny 250 ml tekutiny;
 • zadejte pouze hubici.

Takové promytí vytváří vhodné podmínky pro vymizení spermií Y.

Tato technika nezaručuje 100% výsledek a je také nepochybně nebezpečná pro lidské zdraví. Nesprávná příprava může nakonec vést k popálení penisu budoucí matky.

První metoda

Jedinou metodou všeho, co dává požadovaný účinek poprvé, je statistika potvrzením. Pokud ostatní navrhnou pouze to, jak si otěhotnět, pak preimplantační genetická diagnostika zná odpověď jistě..

Speciální lékařská laboratoř provádí výzkum biologického materiálu mužů a žen a později vybírá zdravá embrya podle stávajících standardů. Analýza se provádí třetí den života embrya poté, co spermie oplodnilo vajíčko. Biopsie molekul poskytuje úplné informace o embryu. Tato technika v počátečním stádiu identifikuje možné patologie, které ji odlišují od ostatních. V takových případech dojde k screeningu a je vybrána požadovaná sada chromozomů. Zdravé buňky jsou injikovány do dělohy ženy, po které zbývá jen čekat, až se cizí tělo zakoření.

Tuto metodu častěji používají manželé v anamnéze, v níž se vyskytují dědičné choroby a odchylky. Dalším důvodem je vysoká cena této techniky..

Pozice pro páry při pojetí dívky

Předpokladem pro vzhled dívky bude večerní čas, ještě lepší, je-li úplněk. V čem je možné si představit dívku:

 • poloha „jezdce“;
 • klasický stojan;
 • žena leží na boku, zatímco muž je vzadu;
 • „Sendvič“, který chlap leží na dívce, by v tuto chvíli měla ležet.

Takové pózy pomáhají kontrolovat hloubku vstupu, progresivní pohyby, bez trhání. Tato jednoduchá pravidla pomůžou otěhotnět dívku, protože to zvyšuje pravděpodobnost, že se k vajíčku dostane pomalé a dlouho žijící sperma „dívky“..

Vizualizace

Jak říkají velcí mudrci, všechno v tomto světě je hmotné a dokonce i myšlenky. Nejjednodušší a nejpříjemnější způsob. Co je třeba udělat, aby se otěhotnělo dítě? Manželé si musí budoucí dceru představit v nejmenších detailech. Zakladatelé metody tvrdí, že příroda dříve nebo později transformuje všechny myšlenky do reality.

Populární známky početí dívek

Pro mnoho párů se zkušenost našich předků stává nesporným argumentem, s jehož pomocí se zvyšuje šance na otěhotnění dítěte.

Některá oblíbená fakta:

 • Před spaním s partnerem by si žena měla vzít pravý malý prst do niti;
  Den před požadovaným datem otěhotnět, vypít jablko nebo jinou kyselou šťávu;
 • Nejlepší dny pro plánování dívky jsou pondělí, středa, pátek;
 • Populární znamení říká, že dívka bude, pokud početí se kryje se zimní zimou nebo vánicí;
 • Musíte spát se zadní částí hlavy na jih;
 • Podle všeobecného přesvědčení je po 30 letech pohlaví prvorozeného obvykle žena.

Znalost našich předků shromážděných v průběhu staletí pomůže dosáhnout požadovaného výsledku a představí dívku i po dvou chlapcích. Hlavní věcí je nezanedbávat takové jednoduché tipy.

Metoda obnovy krve

Přirozeně je stanoveno, že lidské tělo systematicky obnovuje krev. U mužů se tento proces vyskytuje každé čtyři roky, u žen každé tři roky. Vzorec, který pomáhá určit, jak si představit dívku pro obnovu krve, vypadá takto:

(Táta věk + věk maminky) * 4: 3

Věk, ve kterém nastane početí.

Pokud je odpověď číslo s ocasem 1, pak bude dívka. Jiné odpovědi chlapče.

Tato metoda je ovlivněna mnoha vnějšími faktory, například chirurgickým zákrokem nebo transfuzí krve. Odborníci také doporučují plánování početí dívky během obnovy krve budoucího otce. Všechny výpočty lze dnes provést v online kalkulačkách početí..

Japonský stůl pro výpočet početí dívky nebo chlapce

Jsou uvedeny dvě tabulky. Kdo vytvořil tuto metodu, není jisté. Existují však názory, že tato znalost byla předávána od starověku. Vše, co potřebujete pro první stůl, je měsíc narození rodičů.

Dále vyhledejte požadované číslo ve vodorovném řádku druhé tabulky. Odpověď na otázku početí dívky, tabulka dává dvojznačný. Proto metodu nelze nazvat zaručenou..

Fóra maminek kladně reagují na japonský stůl a hovoří o mnohonásobných náhodách při početí dětí.

Čínský kalendář

Podle koncepčního kalendáře můžete snadno vypočítat datum početí dívky v roce 2017 a dále. Univerzální tabulka má dva sloupce. Jedním je věk budoucí ženy v porodu a druhý měsíc údajného početí.

Četné průzkumy odhalily spolehlivost této metody, je doporučována v mnoha komunitách zkušených matek. Otázkou zůstává, co dělat se ženami staršími 45 let, koncepční kalendář neodpovídá této kategorii osob.

Nakonec názor gynekologů

Nikdo nemůže přesně odpovědět na otázku, kdy přesně otěhotnět dítě, aby si udělalo dívku, to je názor profesionálů. Proto používání různých metod ne vždy přináší štěstí. Nejspolehlivější metodou mezi gynekology je ovulace, zbytek je pouze pomocný.

Ve válce jsou všechny prostředky dobré! Při plánování dívky je tedy lepší se seznámit s dostupnými způsoby vzhledu dcery. Dobrá nálada, pozitivní přístup, zvolená metoda a pozitivní výsledek nebude trvat dlouho.

8 způsobů, jak otěhotnět

Předpovídat, kdo přesně se narodil, je snem mnoha budoucích rodičů. Od pradávna hledali „kouzelnou pilulku“, která by porodila dítě určitého pohlaví. Pojďme se podívat na některé moderní a staré způsoby, jak otěhotnět.

Jak si můžete představit dívku

Vzhled malé princezny v rodině je snem mnoha rodičů, zejména pro ty, kteří již mají syny. Někdy je touha naplánovat pohlaví nenarozeného dítěte nezbytností pro úspěšné těhotenství a narození zdravého dítěte. Je spojena s řadou genetických chorob, která se dědí speciálně pro chlapce. V tomto případě je představa o dívce jakousi příležitostí „klamat“ náchylnost k nemocem.

Při plánování a porodu dívky je důležité pochopit strukturální rysy lidských buněk. Každá z nich má jádro, kde je obsažena DNA. Toto středisko je úložištěm důležitých informací: barva vlasů a očí dítěte, postava a pohlaví. 22 párů chromozomů u lidí je identických. A 23 párů, které jsou „zodpovědné“ za lidské rozdíly, se liší ženy a muži. Ženský pár má vzhled XX, samec - XY. Toto oddělení je charakteristické pro všechny tělesné buňky kromě pohlaví.

Ženské zárodečné buňky mají jediné složení X, přičemž poslední index bude určitě X. Avšak konečný chromozom ve spermiích se může lišit. Pohlaví nenarozeného dítěte závisí na tom, který chromozom je „na konci“ spermatu, které oplodnilo vajíčko: X - narodí se dívka, Y - narodí se chlapec. To znamená, že pohlaví novorozence je zcela závislé na otci.

Existuje mnoho způsobů, jak pomoci dívce poprvé otěhotnět. Nejúčinnější a vědeckější je frakcionace spermií, což je komplexní lékařský postup, který se podle indikací používá v procesu IVF..

Z ostatních metod doktoři uznávají pouze výpočet pohlaví ovulací. Existují lidové metody, které úspěšně používají páry k „stimulaci“ chromozomu X. Někteří budoucí rodiče někdy používají několik metod najednou, protože jsou naprosto bezpečné.

Kalkulačka ovulace

Metodu výpočtu pohlaví nenarozeného dítěte pomocí ovulačního cyklu vyvinul Dr. Landrum Shetles. Metoda je jednoduchá a spolehlivá, ale pouze pokud má žena pravidelnou menstruaci. Je také důležité mít možnost správně vypočítat ovulaci, protože každá žena má jiný čas jejího nástupu.

Výpočet ovulace pro početí dívky se provádí jedním ze čtyř způsobů:

 • Kalendář Používá se s pravidelným menstruačním cyklem. Chcete-li to provést, odečtěte od celkové doby trvání cyklu 14. Například s cyklem 25 dnů je ovulace 11. den MC. Pokud je cyklus 30 dnů, musí se očekávat ovulace 16.;
 • Metoda měření bazální teploty;
 • Pomocí vlastních testů.
 • Pomocí kalkulačky. Zadejte požadovaná data a klikněte na „odeslat“. V online kalendáři se zobrazí ovulace, dny pro početí dívky, dny pro početí chlapce.
Články O Neplodnosti