Hlavní Výživa

Jak a kdy používat NAN Anticoliki?

První tři měsíce novorozeně často trpí kolikou, takže je obtížné najít směs, po které se bude cítit v zažívacím traktu. Složení směsi ANAS Antikoliki je vyvážené, obsahuje komplex vitamínů a minerálů, které hrají důležitou roli při vývoji dítěte. Nestle vyrábí rozsáhlou řadu dětské výživy, která je určena pro děti od prvních dnů života. Zvažte variace směsí, analyzujte výhody a nevýhody jednotlivých složek a vytvořte souhrnnou tabulku živin.

Výhody a nevýhody

Jakákoli směs může způsobit koliku a nepohodlí v těle novorozence, pokud jednotlivé komponenty nejsou vhodné pro dítě. NAS označuje vyváženou stravu obohacenou o bílkoviny. Musíte si vybrat správnou směs na základě individuálních charakteristik těla dítěte. Zvažte pozitivní aspekty této linie:

 1. Je v prodeji v jakémkoli lékárně a hypermarketu.
 2. Světově proslulá značka s dokonalou reputací.
 3. Je dobře rozpuštěn ve vodě bez hrudek.
 4. Souprava je dodávána se speciální odměrkou, která pomáhá správně vypočítat dávku.
 5. NAS 1 má jedinečné složení, které je co nejblíže mateřskému mateřskému mléku.
 6. Extrémně přírodní produkt bez škodlivých přísad.

Zvažte složení linky NAS:

Stopové prvkySložení proteinůSacharidové složeníSložení tuku
Bifidobacteria BL

Aminokyseliny

Veverky

Vápník a draslík

Sodík

Laktóza

Nukleotidy

Omega-3 mastné kyseliny

Rostlinné oleje

Nevýhodou některých spotřebitelů je vysoký obsah laktózy a absence prebiotik. Také mnoho je zmateno cenou a malým obalem. 400 gramů směsi stojí asi 600 rublů. Sociální průzkum ukázal, že nedostatky nejsou významné ve srovnání se zřejmými výhodami.

Sortiment NAS je rozsáhlý a každá maminka bude schopna najít jídlo, s přihlédnutím k vlastnostem svého dítěte. Řada směsí je rozdělena do několika hlavních kategorií:

 1. Vyvážená výživa pro kojence bez patologií.
 2. Hypoalergenní přípravky.
 3. Léčba a prevence zažívacího systému dítěte.

Existuje také speciální jídlo, ve kterém jeden z alergenních prvků může chybět. Analyzujeme každý typ linky NAS, abychom určili a vybrali nejvhodnější variantu pro vaše dítě.

Pro zdravý růst dítěte

Nejoblíbenější variantou NAN je klasická verze. Je vhodný pro zdravé děti, které nemají patologie, alergické reakce a vývojové postižení. Každý druh je očíslován. Společnost vyrábí suché směsi i tekuté nutriční varianty, které jsou již připraveny k použití.

NAN 1, 2, 3, 4 Optipro

Klasika je prezentována ve čtyřech variantách:

 1. 1 Optipro - pro děti od prvních dnů života do šesti měsíců ve formě suchého jídla.
 2. 2 Optipro - pro kojence od šesti měsíců do roku.
 3. 3 Optipro - pro kojence od jednoho roku do 18 měsíců.
 4. 4 Optipro - pro drobky od jednoho a půl roku a starší ve formě tekutého mléka, které je ideální pro vlastní krmení.

Komplexy jsou obohaceny o všechny potřebné stopové prvky pro aktivní vývoj dítěte. Obsah bílkovin a kaseinu je co nejblíže mateřskému mateřskému mléku matky.

NAN Supreme 1, 2

Ideální pro děti, které netrpí vážnými odchylkami, ale kvůli okolnostem matka nemůže kojit. Vhodné pro novorozence a děti od šesti měsíců do roku. Složení zaručuje plný a harmonický vývoj drobků.

Hypoalergenní NAN 1, 2, 3 Optipro HA

Směs je určena dětem, které mají sklon k alergiím. Pokud je bílkovina krav kontraindikována na dítě nebo jeho tělo reaguje velmi citlivě na klasické složení potravin. Pediatrové doporučují podávání ve formě meziproduktu a při přechodu na nové doplňkové potraviny. Hladina hydrolýzy proteinových sloučenin výrazně převyšuje klasické analogy.

Přechod z hypoalergenní směsi na normální NAN

Složení hypoalergenních a konvenčních směsí je výrazně odlišné. Aby byl přechod bezpečný, musí být splněny následující podmínky:

 1. Poraďte se s lékařem zaregistrovaným u dítěte.
 2. Testování.
 3. Pokud má dítě patologie, navštivte samostatně lékaře lékaře.
 4. Postupně odstraňte spotřebované množství hypoalergenního jídla a zavedete obvyklé.
 5. Nezřeďte potraviny jinými potravinami..

Lékař určí, zda tato nebo ta náhrada byla pro dítě vhodná, na základě zkoušek. Ve směsích by nemělo být zvýšené množství laktózy a palmového oleje. Od prvního dne sledujte a analyzujte reakci dítěte na nová doplňková jídla..

Zlepšit trávení

Umělci jsou náchylnější k trávicím problémům. I ta nejkvalitnější směs je horší než skutečné mateřské mléko. Aby nedošlo k selhání trávicího systému, je lepší zvolit skupinu terapeutických a profylaktických formulací dětské výživy. Nazývají se také pediatrická strava. Patří mezi ně NAN-antireflux, antikolikové a kyselé mléko a Nestogen.

NAN kyselé mléko 1, 2, 3

Tato klasická verze má pozitivní účinek na celé tělo dítěte, ale zvláštní pozornost je věnována trávení. Mikroflóra žaludku je normalizována a jsou aktivovány ochranné mechanismy. Škodlivé látky jsou blokovány a riziko vzniku patologických infekcí je sníženo. Směs je produkována fermentací jednotlivých stopových prvků a dochází k rozkladu proteinů, tuků a laktózy. V tomto procesu vznikají prospěšné bakterie a další složky: bifidobakterie a pribiotika. Řádek má tři možnosti produktu: 1, 2, 3. Vyberte označení podle věkové kategorie dítěte.

NAN Triple Comfort

Suchá směs, kterou lze používat od prvních dnů života dítěte. Obsahuje hydrolyzovaný proteinový komplex. Určeno pro děti, které po krmení trpí zvýšeným plynem, nadýmáním a kolikou. Kompozice zahrnuje laktózu, kokosový a slunečnicový olej. Eliminuje hlavní funkční zažívací potíže. Vhodné jako pomocný prvek i jako hlavní zdroj energie.

NAN Anticoliki

Snadný a účinný nástroj pro novorozence, který pomáhá vyrovnat se s kolikou a zabraňuje zvýšené tvorbě plynu v žaludku. Může se konzumovat od prvních dnů života. Pomáhá tělu lépe vnímat jednotlivé složky a zabraňuje vzniku alergických reakcí. Je zcela hypoalergenní, s minimálním obsahem laktózy, což omezuje kvašení a tvorbu plynu. Obohacený o Lactobacilli.

NAN Antireflux

Antirefluxní směs je určena pro děti, které mají potíže s jídlem. Jde o terapeutickou potravu a eliminuje nadměrné dávivé reflexy. Můžete začít používat tento lék od šesti měsíců věku. Směs je hustá díky škrobu, což napomáhá dobré asimilaci produktu. Je také vhodný pro děti, které se neustále cítí hlad. Antireflux podporuje rychlé nasycení těla a normalizuje stolici. Místo bílkovin se objeví náhrada, která je zcela hypoalergenní a bezpečná. Obohacený laktobacily, účinně eliminuje reflex roubíků a přispívá k normálnímu fungování trávicího systému.

Nan laktóza zdarma

Tato doplňková jídla se dobře hodí pro děti, které mají problém s nedostatkem laktózy. Rychle obnovuje mikroflóru těla, vyrovnává se s průjmem. Tento produkt není hypoalergenní, ale je povolen od narození. Obsahuje vysoký podíl proteinových sloučenin. Při výrobě se místo laktózy přidává glukóza, která se tělem snadno vstřebává..

Prenan

Směs je určena pro předčasně narozené děti, které ve vývoji špatně přibývají na váze a zaostávají. Má celou řadu užitečných stopových prvků, které přispívají k obohacení těla a rychlému růstu. Existuje vysoký obsah bílkovin a kaseinu. Hydrolyzované složení, má dobrou stravitelnost. Riziko alergických reakcí je sníženo. Existuje několik variací PreNANu, s přihlédnutím k věkovým kategoriím. Dávkování a doba podávání určuje lékař.

Prenan FM 85

Tato návnada je dobrým pomocníkem pro matky, které kojí. Doplněk se používá v řadě speciálních lékařských případů. Předepisuje se těm dětem, které se narodily předčasně nebo zaostávaly v přibývání na váze. Obohatuje tělo živinami a komplexem vitamínů, které přispívají k intenzivnímu růstu a přírůstku hmotnosti. Je indikováno s tělesnou hmotností nižší než 1800 gramů, pokud se dítě narodilo za méně než 34 týdnů a má problémy spojené s vývojem plodu..

Prenan Stage 0

Tekutý doplněk, který je považován za speciální lékařskou návnadu. Vhodný od prvních dnů života. Obsahuje hydrolyzované proteinové sloučeniny. Používá pediatry, když je dítě v nemocnici. Nejčastěji se jedná o umělé krmení pro kojence, jejichž tělesná hmotnost je menší než 1 kg. Během výroby se směs podrobuje speciálnímu zpracování, bez GMO, barviv a konzervačních látek. Droga může být užívána pouze pod dohledem lékaře.

Jak chovat směs?

Zvažte základní pravidla a návod:

 1. Používejte pouze sterilní obal.
 2. Přečtěte si pokyny k vaření uvedené výrobcem na štítcích.
 3. Změřte množství směsi pro jednu dávku.
 4. Sledujte dávkování. Nenabízejte svému dítěti nadbytečný produkt, pokud to neurčí pediatr.
 5. Po filtraci použijte speciální dětskou vodu nebo tekutinu..
 6. Umyjte si ruce a vezměte změřené množství falešného jídla nezbytně falešné.
 7. Před nalitím vody a nalitím směsi vařte nádobu ve vodě.
 8. Teplá voda. Směs se umístí do kapaliny, ne naopak.
 9. Přiveďte produkt na jednotnou konzistenci.
 10. Umístěte láhev do nádoby se studenou vodou tak, aby směs ochladila na požadovanou teplotu..

Jak skladovat připravenou směs?

Nezapomeňte, že musíte dítě chovat několik minut před jídlem. V případě potřeby lze připravenou směs skladovat v lednici. Lhůta pro použití je dvě hodiny. Během nočního krmení používejte speciální zařízení, která dlouhodobě udržují teplotu produktu. Při nákupu doplňkových potravin věnujte pozornost datu expirace. Po uplynutí platnosti musí být produkt zlikvidován. Při skladování zředěných doplňkových potravin v lednici se ujistěte, že jsou nádoby pevně uzavřeny.

Alergie na NAN hypoalergenní - jak nahradit?

Pokud směs NAN není vhodná pro dítě, lze vybrat analoga. V takovém případě je lepší poradit se s lékařem. Pokud se hypoalergenní nebo konvenční směs nehodí, je lepší přejít na terapeutické a profylaktické typy. Zvažte seznam analogů:

S náhražkou kravského mlékaNa rostlině
1. Nutramigen.

3. Nutrilon Pepti TSC.

3. Enfamil Premium.

Důležité! Analogy musí být vybrány s ohledem na individuální vlastnosti těla dítěte.

Názor lékařů

Po analýze lékařských recenzí na fóru pediatrů můžeme dojít k závěru, že i vysoce kvalitní produkty mohou dítěti ublížit, pokud nedodržíte plán příjmu nebo nedržíte dítě nesprávnou směsí. Při výběru musíte věnovat pozornost názorům pediatrů a nekupovat si vlastní obaly, které se vám líbí. Pokud dítě nemá patologie nebo alergické reakce, zvolte běžný nebo hypoalergenní přípravek. Pokud má dítě vývojové abnormality, je mu trápeno kolika nebo je zaznamenán reflex roubíku, musíte kontaktovat specialistu a zakoupit terapeutické a profylaktické látky.

Každý pediatr řekne, že není nic lepšího než mateřské mléko. Přesto se medicína vyvíjí a výše nabízená dětská výživa splňuje všechny standardy kvality. Před nákupem doplňkových potravin se poraďte s pediatrem a nechte se otestovat. Pouze na jejich základě bude lékař schopen stanovit přesnou diagnózu a určit, která směs je pro dítě vhodnější.

TOP 10 nejlepší kojenecká výživa pro kojence: co koupit, pro a proti, recenze

Mateřské mléko je nepochybně to nejlepší, co žena může dát novorozenému dítěti. Existují však situace, kdy kojení není možné. Potom kojenecká výživa přijde k záchraně rodičů. Byl vyvinut jako umělé krmení dítěte a jako doplňkové krmení ve spojení s mateřským mlékem. Kojenecká směs se skládá z přírodních ingrediencí - syrovátky, sušeného mléka, bílkovinného hydrolyzátu, vitamínového a minerálního komplexu. Díky přirozenosti směsi jsou dokonale absorbovány tělem dítěte a nepoškozují ho. Díky této směsi dostává také všechny potřebné stopové prvky a vitamíny, které přispívají ke správnému vývoji dítěte.

Rozsah směsí se však neustále rozšiřuje a výběr je stále obtížnější. Proto jsme se rozhodli pomoci mladým rodičům a sestavili hodnocení nejlepších kojeneckých přípravků, které splňují všechny požadavky na výživu a bezpečnost.

TOP 10 nejlepší kojenecká výživa pro kojence

Do hodnocení nejlepších směsí byly zařazeny následující značky a produkty:

 • Kabrita 1 Gold;
 • NAN (Nestle) 1 OptiPro;
 • NUTRILON (Nutricia) 1 Premium;
 • NAN (Nestle) OptiPro 1 hypoalergenní;
 • Nutrilon Pepti Allergy;
 • FRISO FRISOPEP AC;
 • NAN Nestle Pre;
 • Similac (ABBOTT) Neoshur;
 • NUTRILON (NUTRICIA) 1 DENNÍ;
 • NUTRILAK PREMIUM DAIRY.

Dále se budeme zabývat analýzou každého z prezentovaných produktů. Uvádíme jejich vlastnosti, výhody a nevýhody, charakteristické rysy. Doufáme, že vám tento článek pomůže lépe porozumět směsím a vybrat nejbezpečnější a nejkvalitnější produkt pro vaše dítě. Hezké čtení!

Kabrita 1 zlato

Upravená směs je určena pro kojence od narození do 6 měsíců. Ve složení není kravské mléko, je nahrazeno kozím mlékem. Vyznačuje se lepší stravitelností, dítě se po pití nebude cítit nepohodlně. Mezi přísady patří také mastné kyseliny, důležité při vývoji mozku a vidění a při tvorbě silného kostního systému u dítěte.

Stáříod 0 do 6 měsíců
Hmotnost v g400
Strukturakozí mléko, kyselina linolová a linolenová

Cena: od 857 do 949 rublů.

klady

 • neobsahuje barviva a konzervační látky;
 • nedostatek cukru a kravského mléka;
 • podporuje rychlou absorpci a normalizaci trávení;
 • obsahuje prebiotika, probiotika a bifidobakterie;
 • posiluje imunitu dítěte.

Minusy

 • existují padělky;
 • těžké najít v obchodě.

Je to velmi dobrá směs, začali jsme s doplňkovým krmením od druhého týdne, protože jsem měl problémy s mlékem a bylo tam hodně stresu, pravidelně mizely. Dítě nepociťuje koliku, jí směs s radostí. Všimli jsme si zlepšení celkového stavu, zejména v chladném a nestabilním období, riziko onemocnění se snížilo. Doporučeno pro mladé rodiče.

NAN (Nestle) 1 OptiPro

Směs se podává dětem od prvních dnů života. Je vyvážený v množství bílkovin a tuků, přispívá k rychlému růstu a správnému vývoji dítěte. Zahrnuje živé bifidobakterie, které posilují imunitní systém. Mastné kyseliny obsažené ve směsi jsou totožné s kyselinami pravého mateřského mléka. Při užívání se snižuje riziko vzniku problémů se stolicí a řemeny.

Balení, vg400, 800
Dětský věkod narození
Strukturamastné kyseliny DHA a ARA, bifidobakterie BL

Cena: od 326 do 399 rublů.

klady

 • žádný palmový olej, cukr nebo škrob;
 • opevněný komplex přispívá k růstu a vývoji dítěte;
 • velký objem (balení 400 a 800 g);
 • obsah kyselin - pantothenic a folic.

Minusy

Úžasný mix za rozumnou cenu. Nakupujeme velké balení, které vydrží dlouho. Dítě bylo méně pravděpodobné, že plivne, spí docela zdravě, klidně. Počítáme recepce nezávisle, ale v pokynech jsou doporučení.

NUTRILON (Nutricia) 1 Premium

Směs má jedinečné složení a komplex. Obsahuje řadu prebiotik, které přispívají k tvorbě zdravé střevní mikroflóry a snižují rizika onemocnění dítěte. Mastné kyseliny zlepšují a urychlují vývoj mozku a zraku. Vitamíny a minerály dávají dítěti správný růst. Vhodné pro dítě od prvního dne po narození.

Komponentyprebiotika, minerály a vitamíny, mastné kyseliny
Stáříod 1 dne
Hmotnost v g350, 400, 800

Cena: od 375 do 401 rublů.

klady

 • jako součást užitečných složek a prebiotik;
 • neobsahuje škrob a cukr;
 • snadno zředěný ve vodě při vhodné teplotě;
 • nezpůsobuje problémy se zažívacím traktem;
 • snadno najít na prodej.

Minusy

 • má zvláštní vůni.

Směs byla zakoupena pro dítě od svých prvních narozenin, pravidelně se krmila. Líbilo se mi snadné zředění a absence negativních reakcí z těla - alergické reakce. Dítě není stresováno, cítí se skvěle a jsme pro něj klidní.

NAN (Nestle) OptiPro 1 Hypoalergenní

Hypoalergenní mléko je vhodné pro dítě od prvních dnů po narození. Složení je co nejblíže mateřskému mléku, vyvážené, poskytuje správný a harmonický duševní a fyzický vývoj dítěte. Produkt zvyšuje imunitu a snižuje riziko vzniku infekčních chorob. Vyrobeno ze směsi vysoce kvalitních a bezpečných surovin.

Hmotnost v g400
Složené složkyživé bifidobakterie, vitamíny
Stáříod narození

Cena: od 616 do 700 rublů.

klady

 • hypoalergenicity;
 • snadná stravitelnost kompozice;
 • komplex vitamínů a minerálů;
 • bez mléčných bílkovin, cukru nebo škrobu.

Minusy

 • obtížnost chovu v teplé vodě.

Banka je relativně drahá, předtím získala jiné složení, ale skončila v obchodech a později byla z prodeje odstraněna. Rozhodli se nevzdávat doplňkových potravin, vzali NAS Optipro od Nestle. Byl jsem potěšen hypoalergenní a účinnou kompozicí, směs je skladována po dlouhou dobu a balení trvá dlouhou dobu. Z hlediska ceny a kvality je jedna z nejlepších, doporučuji.

Nutrilon Pepti Allergy

Suchý přizpůsobený produkt se dětem podává od prvních dnů života. Má hypoalergenní složení a snižuje nepohodlí dětí trpících potravinovými alergiemi. Vyrábí se na základě hydrolyzovaných syrovátkových proteinů. Obsahuje prebiotika. Je ideální pro krmení dětí s trávicími problémy. Pomáhá s atopickou dermatitidou, snižuje vyrážku a podráždění.

Dětský věkod 0 do 6 měsíců
Hmotnost v g400
Strukturakomplex mastných kyselin ARA a DHA

Cena: od 870 do 910 rublů.

klady

 • dobře rozpustný ve vodě při různých teplotách;
 • Chutná to dobře
 • obsahuje komplex vitamínů a minerálů;
 • hypoalergenní produkt prověřený odborníky.

Minusy

Směs je dost dobrá. Přes působivou cenovku si myslím, že směs je jedním z nejlepších mezi moderními výrobky. Je rozpustný ve vodě, pouze se připravuje. Příjemná chuť dítě neděsí a krmení je mnohem rychlejší. Obecně neexistují žádné stížnosti, směs si zaslouží mé pozitivní komentáře..

FRISO FRISOPEP AC

Mléčná výživa byla vyvinuta podle zvláštního vzorce. Vhodný jako kompletní strava a krmení pro kojence se známkami alergií na potraviny. Přípravek obsahuje kaseinový hydrolyzát, který v krátké době odstraní příznaky akutních alergických reakcí. Před zakoupením a použitím se doporučuje poradit se s odborníkem. Má hořkou chuť, ale tento příznak je typický a charakteristický pro směsi tohoto typu..

Ingrediencenukleotidy, linolové a linolenové kyseliny
Hmotnost balení, vg400
Stáříod 0 do 12 měsíců

Cena: od 999 do 1060 rublů.

klady

 • vysoká účinnost a bezpečnost součástí;
 • nedostatek konzervačních látek a barviv, umělých přísad;
 • nezpůsobuje zažívací potíže a regurgitaci;
 • snadno chováno v teplé vodě.

Minusy

Dobrá hypoalergenní směs zmírňuje negativní příznaky a pomáhá dítěti harmonicky růst a rozvíjet se. Chuť je hořká, ale v zásadě na ni dítě nereaguje negativně, nevyplivne a během krmení nejedná. Rozhodně doporučuji!

NAN Nestle Pre

Výživa je určena pro předčasně narozené děti, protože vyžadují zvláštní péči a výživu. Má vyvážený komplex bezpečných a hypoalergenních složek. Směs byla vyvinuta odborníky, kteří brali v úvahu potřeby dětí s těžkou podváhou. Není vhodné pro kojence, kteří jsou alergičtí na bílkoviny kravského mléka, doporučujeme před kojením konzultovat pediatra a imunologa. Jako součást omega-3 a omega-6 - prvků, které posilují imunitu dětí.

Dětský věkod 0 měsíců
Hmotnost v g400
Strukturaomega 3 a omega 6

Cena: od 649 do 799 rublů.

klady

 • směs je snadno strávitelná a rychle strávitelná;
 • optimální poměr vápníku a fosforu;
 • neobsahuje vůně, barviva, škrob a cukr;
 • hypoalergenní a bezpečný vitaminový komplex.

Minusy

 • existuje individuální nesnášenlivost a kontraindikace.

Zpočátku dítě potřebovalo speciální krmení, aby rychleji získalo chybějící hmotnost. Vybrali jsme si směs s lékařem, je to opravdu výhodné při ředění a doplňování stravy. Dítě se začalo rychle zotavovat, nebylo nemocné, imunita je silná. Zvláštní poděkování vývojářům a lékaři za užitečné jmenování.

Similac (ABBOTT) Neoshur

Výživná směs urychluje růst a vývoj dítěte. Podváha je rychle kompenzována nukleotidy, rostlinnými tuky. Imunita je posílena, riziko vzniku nebezpečných infekčních nemocí u dětí je sníženo. Množství laktózy v produktu je sníženo, a tím i riziko tvorby plynu. Dítě se nebude cítit nepohodlí a kolika.

Ingrediencezvýšené množství bílkovin a kalorií, vitamínů a minerálů
Stáříod 0 do 12 měsíců
Hmotnost v g370

Cena: asi 630 rublů.

klady

 • zvýšené množství bílkovin, vysoký obsah kalorií;
 • nedostatek palmového oleje a destruktivních složek, škrobu a cukru;
 • složené pouze z vitamínů a minerálů, nukleotidů.

Minusy

Vynikající nástroj vhodný pro malé děti. Opakovaně předepisoval směs pacientům a také vzal své vlastní dítě. Doporučuji to jako lékař a jako matka. Nejprve se však poraďte s odborníky, protože existují kontraindikace, zejména individuální nesnášenlivost některých složek.

NUTRILON (NUTRICIA) 1 DENNÍ

Přizpůsobená směs má příznivý účinek na trávicí systém dítěte. Produkt se získá hlubokou fermentací a přidáním nezbytných bakterií. Trávicí systém dítěte se může snadno vypořádat s absorpcí živin, přírodní enzymy zlepšují trávení, trávení laktózy a zbavují dítě nepohodlí a nepohodlí v bříšku. Kompozice je co nejblíže mateřskému mléku, zejména kvůli úrovni kyselosti.

Hmotnost balení, vg400
Strukturabakteriální kmen
Stáříod 0 do 18 měsíců

Cena: od 550 do 585 rublů.

klady

 • účinnost směsi prokázaná klinicky a výzkumem;
 • nedostatek cukru, barviv a GMO ve složení;
 • bifidobakterie zlepšují trávení a přispívají k normálnímu vývoji trávicího systému dítěte;
 • snadno najít v obchodech.

Minusy

Určitě si směs zaslouží pozornost. Prodává se téměř ve všech obchodech, lékárnách a supermarketech. Složení je bezpečné, ve většině případů je směs univerzální, i když dítě má individuální nesnášenlivost na určité produkty a je alergické na určité složky. Doporučuji, protože já používám druhý rok při krmení.

NUTRILAK PREMIUM DAIRY

Směs má vynikající tukové složení, neobsahuje barviva a škodlivé oleje (například palmový a řepkový). Zajišťuje plnohodnotné krmení a vývoj dítěte, zejména při slabém zažívacím systému. Zvyšuje výdrž a imunitu.

Stáříod 0 měsíců
Hmotnost v g400
Směsi směsiomega-3, omega-6, bifidobakterie

Cena: od 320 do 350 rublů.

klady

 • kompozice zlepšuje trávení a celkový stav dítěte;
 • nezpůsobuje alergickou reakci;
 • směs je vyvinuta odborníky s přihlédnutím k potřebám těla dítěte.

Minusy

Směs je dobrá, krmím ji druhé dítě, nevyskytly se žádné odchylky a alergie. Prodává se téměř všude, snadno se chová ve vodě při příjemné teplotě. Děti jsou šťastné a zdravé a jsme pro ně klidní..

Tipy pro výběr

Při výběru směsi určené pro novorozence věnujte pozornost několika hlavním aspektům:

 • Složení směsi. Neměl by obsahovat cukr a škrob, konzervační látky a barviva, látky určené k aromatizaci. Nukleotidy a prebiotika jsou nezbytně základem směsí, protože přispívají k vývoji dítěte, jeho mozku a vidění a také pozitivně ovlivňují trávicí procesy..
 • Odpovídá věku dítěte. Čísla jsou uvedena na obalu, přečtěte si jej před nákupem. Zaměřte se na fráze „uspokojující“, „pohodlí“.
 • Dostupnost produktu Skvělé směsi se nikde nenajdou. Proto použijte produkt, který nezmizí ostře z polic, protože není snadné přeškolit dítě z jedné směsi do druhé.
 • Reakce dítěte. Začíná se krmit, pozorovat dítě, jeho stav, stolici. Nezapomeňte kontrolovat alergické reakce, pokud k nim dojde, doporučujeme změnit směs.
 • Před zahájením krmení se poraďte s odborníky a pediatry. Po shromáždění testů získá odborník úplný obrázek a poskytne konkrétní doporučení týkající se směsí a jejich složení..

NAN milk formula: pediatr hovoří o složení a výhodách

Každá matka chce, aby její dítě bylo zdravé a šťastné, takže se mu snaží dát vše nejlepší. Ideálním jídlem pro dítě je mateřské mléko. Složení mléka je koneckonců individuální a jeho složení je skutečně jedinečné.

Kojení bohužel není vždy možné. Co dělat v tomto případě? Jak porozumět rozmanitosti směsí a vybrat tu, která by uspokojila potřeby dítěte?

Dnes budeme mluvit o směsích NAS.

Trochu o výrobci

Společnost Nestle vyrábí dětskou výživu pro kojence různých věkových skupin starších 145 let. Mezi jejich produkty patří: směsi „NAS“, „Nestogen“, kaše „Nestle“ a pyré „Gerber“.

Pro každé období života dítěte existuje produkt, který je ideální k jídlu drobků. Směsi Nestlé podléhají přísné kontrole kvality, jejich výrobní technologie jsou časově testovány.

Proč nemůžete kravské mléko krmit novorozence?

Odpověď je jednoduchá - celá věc je ve složení mléka. Kravské mléko obsahuje dvakrát tolik bílkovin než mateřské mléko. Množství minerálů - solí, fosforu a vápníku - třikrát překračuje přípustnou koncentraci pro děti. Taková kompozice je nezbytná pro rychlý růst telat a je nepřijatelná pro vývoj dítěte.

Nestojí za to používat kravské mléko ani ve zředěné formě, protože bílkovina kravského mléka není řádně trávena. Jeho akumulace vede k alergickým reakcím a trávicím problémům, kolika. Nezralé ledviny dítěte se nedokáží vyrovnat s přebytkem živin. Nízké hladiny železa zvyšují riziko anémie..

Co je OPTIPRO protein??

Protein je jednou z nejdůležitějších živin, stavebním materiálem nezbytným pro růst dítěte. Není divu, že se jim říká „stavební kameny života“. Správně vyvážený protein, který přichází s jídlem, přispívá k rozvoji imunitního, trávicího systému a rovnoměrného přírůstku hmotnosti.

Složení mléčných přípravků NAN zahrnuje OPTIPRO. Jedná se o optimalizovaný proteinový komplex, který se nachází pouze u kojenecké výživy NAN Optipro. Dítě tak získá dostatek „správného“ proteinu a vnitřní orgány fungují bez přetížení.

Co jiného je součástí dětské výživy „NAS“?

Směsi NAS jsou vysoce přizpůsobené, což znamená, že jejich složení je co nejblíže složení mateřského mléka. Nestle proto představil živé bifidobakterie BL, mastné kyseliny DHA a ARA, vitaminy a minerály.

Bifidobakterie normalizují trávení, kolonizují střeva „užitečnými“ bakteriemi. DHA a ARA jsou dvě speciální mastné kyseliny, které hrají obrovskou roli ve vývoji imunity a přispívají k rozvoji mozku a vidění dítěte. Není bez důvodu, že upravené formule se také nazývají náhražky mateřského mléka..

Druhy směsí NAN

Sortiment produktů je snadno pochopitelný, protože každý věk má svou vlastní směs.

Směs NAN 1

Toto je první směs v produktové řadě NAS. Je určen pro kojence od narození do 6 měsíců. Vyrábí se podle osvědčené technologie bez použití geneticky modifikovaných organismů, konzervačních látek, barviv. Směs "NAS 1" poskytuje dítěti všechny živiny ve správném množství pro harmonický vývoj až 6 měsíců.

Směs NAN 2

Vaše dítě má šest měsíců, roste těsně před našimi očima. Dítě už toho hodně ví a každý den přináší nové úspěchy. Potřeby drobky se mění, zavádí se první krmení. Směs "NAS 2" je vhodná pro děti od 6 měsíců do 1 roku a plně uspokojuje zvýšené potřeby živin. Sacharidová složka je představována maltodextrinem, který se snáze tráví, méně pravděpodobně způsobuje alergické reakce..

Směs Nan3, 4

Dítě je již rok staré, jedná se o období vysoké intelektuální a fyzické aktivity drobků. V tomto věku je také nezbytná zdravotní péče. Dětská strava je rozšířena, ale zachovává se také kojení nebo náhražka mateřského mléka. Pro starší děti je vhodná směs „NAS 3“ a od 18 měsíců stará „NAS 4“. Tyto směsi pomáhají posilovat imunitu a zabraňují rozvoji rozkladu listnatých zubů..

Další produkty NAN

 1. "NAS je hypoalergenní." Protein této směsi je vyroben speciální technologií a částečně štěpen, hydrolyzován. To znamená, že je snazší strávit, pomáhá předcházet takovým potížím, jako je zácpa a kolické alergické reakce. K dispozici jsou dva typy: Nan 1 hypoalergenní a Nan 2 hypoalergenní, pro kojence do šesti měsíců a od 6 měsíců do roku.
 2. "NAS fermentoval bifidobakteriemi." Trávicí systém arašídových poruch je často trávicí systém. Na záchranu přijde „kyselé mléko NAS“. Složení mléčné směsi zahrnuje speciální bakterie mléčného kvašení, které pomohou vyrovnat se se zácpou, obnovit mikroflóru po střevních infekcích, antibiotická léčba. K dispozici ve dvou typech, pro dvě věkové skupiny.
 3. "NAS bez laktózy." Léčebná směs pro děti s nesnášenlivostí laktózy. Díky svému speciálnímu složení může být použit k průjmu. Nízká osmolarita směsi pomáhá překonat průjem a pro harmonický vývoj drobků je nezbytné vyvážené složení..
 4. "Pre-NAS". Vyrobeno pro děti, které se narodily předčasně nebo s nízkou tělesnou hmotností. Potřeby těchto dětí jsou velmi odlišné. Složení Prenanu hraje obrovskou roli při formování trávení, intelektuálního a psychomotorického vývoje. Proto je směs Pre-NAN více kalorická, obsahuje unikátní mastné kyseliny, které se snadno vstřebávají, a více bílkovin.
 5. NAS Alfare. K léčbě takových potíží, jako je průjem, je nutný integrovaný přístup. Spolu s drogami má léčebná směs pozitivní účinek na střeva, pomáhá vyrovnat se s onemocněním.
 6. "NAS antireflux." Směs pro děti trpící regurgitací a zvracením. Kompozice zahrnuje speciální probiotickou kulturu. Je vědecky prokázáno, že frekvence použití regurgitace se při použití tohoto produktu řady "NAS" snižuje 3x.

Náklady na směsi se na různých místech mírně liší, v průměru začíná cena od 400 rublů za plechovku. Speciální terapeutické směsi jsou dvakrát tak drahé jako obvykle. Po přečtení a analýze zákaznických recenzí a lékařů je zřejmé, že tato cena je přiměřená. Koneckonců, nic nemůže být dražší než zdraví dítěte.

Společnost Nestle má mnohaleté zkušenosti s kojeneckou výživou. Výrobky jsou vysoce kvalitní a příjemné chuti. Mezi směsemi „NAS“ najde každý rodič směs vhodnou pro své dítě, protože jejich výběr je různorodý. Výběrem směsi „NAN“ si můžete být jisti její bezpečností a přínosem pro drobky.

Nan (NAN) vzorec pro novorozence. Složení, cena, recenze. Optipro, mléčné výrobky, bez laktózy

Pokud není možné krmit novorozence samo o sobě mateřským mlékem, je dítě převedeno do směsi. Jejich výběr je dnes velmi velký - Nan, Hip, Friso, Bellakt, Baby. Liší se cenou a složením v závislosti na výrobní společnosti..

Mnoho rodičů volí směs pro dítě, přičemž bere v úvahu nejen názor pediatra, složení a cenu tohoto produktu, ale také recenze dalších matek, které již úspěšně krmily své děti..

Druhy směsí „NAS“ pro zdravé děti

Sortimentová řada nabízená společností Nestle je doposud velmi rozmanitá. Společnost vyrábí suché mléčné výrobky jak pro děti, které nemají zdravotní problémy, tak pro děti, které trpí kolikou, má sklon k alergiím.

Směs Nan Optitro určená pro kojence, kteří nemají zvláštní zdravotní problémy, je rozdělena do typů podle věku dítěte:

Od narození do 6 měsíců životaNan č. 1
6 až 12 měsíců životaNan č. 2
Pro děti po roceNan č. 3
Pro děti od jednoho a půl roku (doplňkové krmení)Nan č. 4

Každý počet sušeného mléka Nan je odlišný v:

 • nutriční energetická hodnota;
 • kalorií
 • přítomnost vitamínů a minerálů;
 • objem aktivních složek.

V každé fázi vývoje dítěte by si měl člověk vybrat produkt NAS odpovídající věku:

 • NAS 1 - tato směs od okamžiku, kdy se narodila, je schopna nahradit přirozené mateřské mléko pro zdravé kojence, pokud se přirozené krmení, vzhledem k okolnostem, nevyvinulo nebo nebylo možné. Před přechodem na krmení suchým mléčným práškem by měl být vybraný produkt koordinován s dětským lékařem, který dítě pozoruje;
 • NAS 2 je druhým krokem řady NAS pro děti, které nemají žádné zdravotní potíže. Používá se od 6. měsíce života dítěte jako mléčná složka stravy současně se zavedenými doplňkovými potravinami. Není náhradou mléka pro kojence v prvních 6 měsících života;
 • NAS 3 - je představen dítěti po roce, je suché mléko obsahující všechny složky důležité pro růst;
 • NAS 4 - sušené mléko pro kojence po 1,5 roce života, obsahující všechny důležité složky nezbytné pro zdraví dítěte a chránící jeho imunitu.

Co je OPTIPRO protein ve směsích NAN a proč se tam zavádí

Nan - směs pro novorozence (složení, cena, recenze budou diskutovány podrobněji dále v článku), která obsahuje výjimečnou kombinaci - upravený protein OPTIPRO. Tento speciální komplex je k dispozici pouze u produktů Nan Optipro..

Bílkoviny jsou důležité živiny, druh stavebního materiálu, který je nezbytný pro růst dítěte. Kvalita bílkoviny drobků vstupujících do těla určuje jeho zdraví v dospělosti, vytvoření ochranného bariérového systému a nepřítomnost sklonu k obezitě..

Umělé suché produkty na bázi mléka značky NAS mají unikátní protein nazvaný OPTIPRO.

OPTIPRO je indikátor, který určuje poměrný poměr dvou důležitých složek směsi - syrovátkových bílkovin a kaseinu. U každého suchého produktu nabízeného společností na krmení dítěte v určitém věku je tento poměr jiný.

Takže v produktu NAS 1 je tento ukazatel 70 až 30, což je vynikající výsledek a přináší přizpůsobenou práškovou směs co nejblíže přirozenému mateřskému mléku, ve kterém je tento poměr 80 ​​až 20. V smíšených prášcích NAS 2,3 a 4 je tento ukazatel 60 až 40.

Směs pro novorozence NAS má jedinečnou proteinovou směs OPTIPRO

Takové ideální hodnoty jsou daleko od všech směsí. Optimálně vybraný protein OPTIPRO pomáhá snížit zátěž na těle dítěte, metabolismus a minimalizovat rizika nadváhy v budoucnu díky správné kombinaci proteinů a přítomnosti nezbytných aminokyselin.

Vědci dnes objevují stále více faktů, které potvrzují existenci prodlouženého účinku, který poskytuje výživu v raném věku na metabolické procesy v těle v dospělosti..

V tomto ohledu je směs NAS, která obsahuje nejoptimalizovanější protein OPTIPRO, nejvhodnějším produktem, který může nahradit mateřské mléko, protože dítě dostává „správný“ protein v dostatečném objemu a všechny orgány a systémy fungují bez přetížení..

Klady a zápory suché upravené směsi "NAN"

Nan - směs pro novorozence (složení, cena, recenze produktů způsobují hodně kontroverze ohledně její kvality), která je k dispozici v několika řadách, má klady i zápory.

Výhody:

 • zlepšuje střevní flóru;
 • má bohaté složení živin co nejblíže mateřskému mléku;
 • má pohodlné ergonomické balení;
 • rychle se rozpustí a bez hrudek;
 • pomáhá utvářet imunitní obranu u dítěte;
 • obsahuje bifidobakterie, podporuje měkké a pohodlné trávení u dítěte;
 • dobře vstřebává;
 • Má příjemnou chuť;
 • na rozdíl od jiných směsí obsahuje laktózu, ne sacharózu. V kombinaci s maltodextrinem má laktóza nasládlou chuť a zajišťuje nezbytné udržení rovnováhy uhlohydrátů v těle. Díky laktóze má směs silnější konzistenci a dává dítěti dlouhý pocit sytosti.
 • palmový olej se ve výrobcích nepoužívá, protože společnost po negativních recenzích o této složce odmítla zahrnout jej do dětských sušených mléčných výrobků. Místo toho jsou do kompozice zahrnuty další bezpečné olejové frakce na bázi kokosového, slunečnicového, řepkového a rybího oleje;
 • obsahuje složení polynenasycených mastných kyselin;
 • ve srovnání s analogickými produkty jiných společností obsahuje suchý produkt Národní akademie věd probiotika, která se podílejí na tvorbě prospěšné flóry gastrointestinálního traktu a bariérových sil těla.
 • suchá směs také obsahuje laktobacily, které jsou důležité pro normální absorpci mléčných enzymů a ochranu před kazem.
 • Všechny produkty řady NAS obsahují kompletní mikroelementový komplex, který je důležitý pro růst a vývoj dětského těla.

Dále zvažte nevýhody:

 • Výrazně vysoká cena;
 • může způsobit alergie (v tomto případě vyberte speciální směs);
 • některé děti nemají chuť směsi kyselého mléka a léčivé směsi mají hořkou chuť;
 • stane se to, že se nehodí dětem;
 • některé formulace nejsou příliš snadno mísitelné.

Léčebné a profylaktické a terapeutické směsi „NAS“

Nan je směs pro novorozence (složení, cena, recenze o tomto produktu jsou předmětem diskuse mezi mladými rodiči), která má produktovou řadu pro kojence, kteří mají problémy s trávením a asimilací potravin, alergiemi.

Kromě směsí NAN OPTITRO je k dispozici i NAN:

 • kyselé mléko - používá se v případě poruchy funkce trávicího traktu. Složení složky obsahuje živé mikroorganismy kyseliny mléčné. Vydává se pod čísly 1,2 a 3 na 3 období života od narození;
 • hypoalergenní - vytvořeno speciálně pro drobky, které mají nežádoucí pleť a další reakce. V rámci této směsi je protein hydrolyzován, štěpen do stavu, ve kterém ho dítě může bez takových problémů absorbovat. Společnost také nabízí společnost ve 3 verzích pod čísly 1,2,3, od narození. Je zakázáno předepisovat takovou směs dítěti samostatně (jako každé jiné) bez konzultace s pediatrem;
 • bez laktózy - používá se k léčebným účelům u dětí, které nesnášejí laktózu. Má nízkou osmolaritu (stupeň koncentrace všech mikročástic), pomáhá zastavit vývoj průjmu, který je způsoben mimo jiné nesnášenlivostí laktózy a zajišťuje, že dítě dostává složky, které jsou nezbytné pro růst;
 • pre-NAN je suchý mléčný výrobek určený pro kojence narozené dříve, než mají nízký hmotnost. Má ve složení více bílkovin a jedinečných mastných kyselin, kaloričtější než jiné směsi. Zároveň je však dobře vstřebáván a přispívá k normálnímu vývoji předčasně narozeného dítěte, intelektuálně i fyzicky.
 • antireflux - pomáhá snižovat počet regurgitací a zvracení po krmení. Takový rys může být způsoben vrozenými rysy nebo se může vyskytnout po krmení trubicí;
 • anti-kolika - používá se od okamžiku narození ke zmírnění stavu, doprovázený silnou pláčovou a křečovitou bolestí (kolika, nadýmání). Může být použit jako hlavní směs od samého narození dítěte;
 • zesilovač mateřského mléka „Pre NAN FM85“ není samostatným výrobkem pro krmení kojenců narozených před datem splatnosti a majících vážnou podváhu. Používá se jako doplňková látka obohacující uhlohydráty a bílkoviny v mateřském mléce a používá se pouze pod dohledem odborníků. Tato kombinace umožňuje zlepšit ukazatele přírůstku na váze a výšky u dětí narozených dříve než v tomto období a trpících nedostatkem tělesné hmotnosti;
 • trojnásobný komfort - používá se jako jediný zdroj výživy od narození a řeší 3 hlavní problémy - zabraňuje kolickým, nepravidelným stolicím a podporuje tvorbu zdravého střevního prostředí.

„NAS kyselé mléko“ 1, 2, 3

Produkt je nabízen pro 3 věkové kategorie raného dětství:

 • od okamžiku narození do 6 měsíců - č. 1;
 • od šesti měsíců do 12 měsíců - č. 2;
 • po 1 roce - č. 3.

Fermentované mléčné výrobky NAS:

 • usnadňuje trávicí proces;
 • zajišťuje reprodukci ve střevech „správných“ bakterií;
 • chrání před střevními infekcemi;
 • pomáhá posilovat obranyschopnost těla.

Při výrobě sušeného fermentovaného mléčného produktu NAS je biofermentováno. Jedná se o speciální technologický postup, který umožňuje směsi dodat ochranné ochranné vlastnosti v důsledku fermentace živými kulturami kyseliny mléčné. Směs neobsahuje žádné škodlivé složky: barviva, vůně, konzervační látky a GMI.

Proces trávení je rychlejší s použitím směsi kyselého mléka a mléka vzhledem k tomu, že bakterie startovací kultury mají roli enzymů GIT. Cena fermentované mléčné směsi NAS je 500–600 rublů. pro 400 gramovou plechovku a 1 000 - 1200 rublů. na plechovku 800 g.

"NAS Antikoliki"

U kojenců do 3 až 4 měsíců života se často vyskytují ostré bolesti podobné křečím. Někdy je problém tak akutní, že musíte upravit výživu.

Speciálně vyvinutý produkt NAS Antikoliki pomůže vyrovnat se s tímto nepříjemným jevem. Tento sušený mléko je vhodný pro děti od narození a nemá hodnocení podle věkových skupin.

Proteiny obsažené ve směsi jsou částečně hydrolyzovány (rozděleny na jednodušší prvky), což pomáhá dítěti vstřebávat jídlo rychleji a snadněji a také minimalizuje riziko nežádoucích alergických projevů.

Produkt má také snížený obsah laktózy, který je zodpovědný za zvýšenou akumulaci plynů.

Cenové rozpětí pro sklenici o hmotnosti 400 g takové směsi se pohybuje od 500 do 600–650 rublů. Pro banku dvojnásobek částky musíte zaplatit asi 1000-1200 rublů.

"NAS Triple Comfort"

Tento produkt má vlastnosti podobné NAS proti kolice. Rozdíl spočívá v přítomnosti prebiotik ve složení, které zajišťují normální tvorbu prospěšné střevní mikroflóry.

Používá se k eliminaci příznaků, které se vyskytují při rozrušeném trávení, narušené střevní flóře, která je doprovázena závažným křečím, retencí stolice.

Výrobek je vhodný pro kojence od narození do světa a nemá rozlišování podle věku. Lze je přiřadit kojencům mladším šesti měsíců jako hlavní zdroj výživy.

Má vyvážené složení a maximálně poskytuje dítěti všechny důležité výživové složky nezbytné pro harmonický růst a vývoj. Cena za velkou nádobu takové směsi (800 g) je 1200 - 1300, za nádobu obsahující polovinu směsi - 600 - 700 rublů.

„NAS Hypoalergenní“ 1, 2, 3

Nan je směs pro novorozence (složení, cena, recenze se liší v závislosti na typu směsi), kterou lze také použít pro alergické projevy. Pro prevenci a potírání nepříjemných symptomů alergie byl vyvinut produkt NAS Hypoallergenic..

Jeho použití u kojenců minimalizuje riziko chronických alergií a snižuje riziko vzniku atopické dermatitidy.

Optimalizovaný protein ve složení tohoto produktu je částečně štěpen (hydrolyzován) a jeho stupeň štěpení je vyšší než v jiných směsích.

Produkt je přiřazen:

 • se sklonem k alergickým projevům;
 • jako přechodná přechodná výživa z ošetřovací směsi na obvyklou;
 • s intolerancí na bílkoviny krav.

Kompozice obsahuje takové zvláště důležité složky, jako jsou:

 • protein - důležitý pro normální růst mozku, svalů a dalších orgánů;
 • polynenasycené mastné kyseliny (DHA, ARA) - nacházejí se v přirozeném mateřském mléce, podílejí se na tvorbě bariérových sil těla, vývoji zraku a mozku dítěte;
 • bifidobakterie - usnadňují trávicí proces, posilují imunitu.

Hypoalergenní řada směsí je uvedena pro 3 věkové kategorie, jejichž gradace se shoduje s NAS OPTITRO. Náklady na malou plechovku takové směsi (400 g) činí 750–850 rublů a 2krát větší objem - 1500–1650 rublů.

"NAS Antireflux"

Někdy děti po krmení regurgitují. Pokud k tomu dochází často a je doprovázeno zvracením, vyvstává otázka, zda je třeba přenést dítě do směsi s protirefluxem..

To je nezbytné, protože reflex roub neumožňuje správné vstřebávání potravy a dítě může začít zhubnout.

NAS Antireflux pomáhá vyrovnat se s podobnými podmínkami u kojenců. Lze ji použít od okamžiku narození dítěte a bez oddělení věku.

Tato směs obsahuje zahušťovadlo (škrob), které vytváří hrudku v žaludku a zabraňuje návratu potravy. Proteiny obsažené v kompozici jsou hydrolyzovány a proto snadno stravitelné..

Zahrnuta je také probiotická kultura laktobacilů (obdobná jako u mateřského mléka), která pomáhá snížit regurgitaci třikrát a pomáhá normalizovat flóru. Obsažený škrob může vést k zácpě. Náklady na protirefluxní směs NAS jsou 700–800 rublů. pro 400 gramové nádoby a 1500 - 1600 rublů. na 800 gramů.

„NAS bez laktózy“

Tento produkt neobsahuje laktózu, kterou může dítě z různých důvodů dítě špatně absorbovat a vyvolat nadýmání, rozrušení stolice.

V tomto složení suchého mléka se místo laktózy používá glukózový sirup, jehož absorpce je mnohem snazší.

Například například po průjmu by dětem měla být podávána směs neobsahující laktózu, aby se mohla flóra zotavit.

Směs je také vhodná pro nedostatek laktózy, kdy se kvůli nedostatku enzymů laktóza nerozkládá na požadovanou úroveň a není absorbována tělem..

Produkt NAS bez laktázy není hypoalergenní, poměr proteinu k kaseinu v něm je 60 až 40 a liší se od NAS 1 ve zvýšeném obsahu kaseinu.

Podle recenzí mnoha matek poskytuje tato směs hladký přechod po poruše stolice z terapeutické výživy na obvyklou. Cenové rozpětí pro malou plechovku směsi NAN bez laktózy je od 800 rublů. až 900 rublů, pro velké - od 1 500 do 1 600 rublů.

"Pre NAS" pro předčasně narozené děti

Pokud se dítě narodí dříve, než je předepsaný čas, a má-li nedostatek hmotnosti, vybere se pro něj speciální jídlo, pokud není možné krmit mateřským mlékem. Pre-NAS pro předčasně narozené děti jim poskytuje všechny komponenty důležité pro růst a vývoj..

Poměrná kombinace kaseinu a proteinu v tomto produktu je 30 až 70. Mléčná bílkovina je částečně rozložena, což pomáhá nedokonalému enzymatickému systému předčasně narozených dětí snáze vstřebávat a snižovat riziko alergií.

Produkt má také optimální kombinaci fosforu a vápníku, což je důležité pro růst kostí..

Nan směs pro novorozence předčasně narozené děti se používá, dokud nedosáhnou hmotnosti až 1,8 kg, protože obsahuje poměrně hodně bílkovin (2,2 g na 100 mo).

Potom se dítě převede do obvyklého složení směsi. Ceny za takovou směs se pohybují od 900 rublů. až 1700 rub. v závislosti na objemu plechovky. Kromě suchého produktu si můžete zakoupit kapalnou směs připravenou k použití PreNAN 0, která je podle maminky velmi pohodlná.

Posilňovač mateřského mléka „Pre NAN FM85“

Posilňovač mateřského mléka Pre NAN - speciální produkt, který vám umožní optimalizovat a zlepšit kvalitu mateřského mateřského mléka v maximální možné míře, když se žena dokáže mlékem předčasně narodit a nakrmit předčasně narozeným dítětem.

Když se dítě narodí předčasně, tělo matky zažívá také stres. I když se produkuje mléko, neobsahuje všechny živiny, které dítě potřebuje.

Přidání obohacujícího činidla PreNAN také umožňuje zvýšit množství jídla, pokud je nedostatek mléka.

Používá se fortifikátor podle pokynů a při zohlednění individuálních charakteristik těla dítěte a mateřského mléka. Obvykle předčasně narozené děti dostávají takovou výživu pod přísným dohledem odborníků, protože jsou ve speciální jednotce intenzivní péče o předčasně narozené děti.

Směs NAS byla opakovaně testována a byla získána pozitivní recenze od pediatrů. Tento mléčný prášek pro novorozence je nejlepší náhradou mateřského mléka.

Díky jedinečnému složení a široké škále produktů mezi NAS si můžete vybrat konkrétní typ směsi pro každou konkrétní situaci. Poměrně vysoká cena výrobků je plně kompenzována vynikající kvalitou složení a harmonickým vývojem dítěte.

Články O Neplodnosti