Hlavní Neplodnost

Sdílejte to

Tento produkt není k dispozici pro dodání do vašeho regionu.

poděkovat!

Vždy se snažíme o to nejlepší, abychom potěšili naše zákazníky s nejlepšími cenami..

S pozdravem, Wildberries Internetový obchod.

Přidáno do čekacího seznamu

Další informace o přijetí

Již brzy

Struktura

Popis

Složení: nízkotučné mléko, mléčná syrovátka, laktóza, palmový olein, bramborový škrob, maltodextrin, řepkový olej s nízkým obsahem cukru, kokosový olej, slunečnicový olej, citrát draselný, kukuřičný škrob, citrát vápenatý, chlorid hořečnatý, emulgátor (sójový lecitin, vitamin) askorbát sodný (C), DL-alfa-tokoferolacetát (E), nikotinamid (PP), D-patotenát vápenatý (B5), mononitrát thiaminu (B1), riboflavin (B2), acetát retinolu (A), hydrochlorid pyridoxinu ( B6), kyselina fyloová, fyttomenadion (K), D-biotin, cholekalciferol (D3), kyanobaly (B12), cholin), L-fenylalanin, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid vápenatý, chlorid sodný, taurin, síran železa, inositol, L-histidin, síran zinečnatý, L-karnitin, kultivace termofilních bakterií (nejméně 10 ^ 7 CFU / g ), kultura bifidobakterií (nejméně 10 ^ 6 CFU / g), síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenát sodný.

Baby Nan se mísí

NAN Baby Mix je švýcarská kvalita, dlouholetá tradice a osvědčené komponenty Nestle. Již v roce 1867, Henri Nestle, přední farmaceut, po několika neúspěšných pokusech o vývoj nového produktu smícháním značkového kondenzovaného mléka, mouky a cukru, přesto vytvořil vzorec pro úspěch. Takže tu byla první kojenecká výživa nahrazující mateřské mléko.

Po mnoho let pracují specialisté z různých oborů na zlepšení složení směsi pro novorozence. Úplná náhrada mateřského mléka byla vyloučena. Příroda vytvořila pro dítě takové jedinečné jídlo, jedinečné svým složením. Existují však různé důvody, proč ženy odmítají krmit. Nestle tento problém vyřešil a vytvořil jeden z nejlepších produktů pro děti na trhu dětské výživy, který se nazývá NAN.

Sortiment Nan směsí

Hypoalergenní směs NAN.

Pediatrové po celém světě zaznamenali zvýšenou alergii na bílkoviny kravského mléka. Tento typ směsi, vyvinutý speciální technologií, která snižuje riziko negativní reakce, se projevuje nejen kožní vyrážkou, ale také zácpou, kolikou. Existuje několik kategorií, jedna pro kojence a druhá pro kojence od šesti měsíců do 2 let.

Kysané mléko NAS s bifidobakteriemi.

Často, po užití antibiotik u dětí, je mikroflóra narušena, což vyžaduje zotavení. Za tímto účelem byla vytvořena tato směs. Stabilizuje hlavní procesy trávení, pomáhá vstřebávat proteiny přidáním speciálních bakterií do kompozice. Vhodné také pro děti trpící střevními chorobami a poruchami žaludečního traktu. Základ proteinové směsi Opti Pro 1 a bifidobakterií BL.

Bez laktózy NAN.

Tato směs se doporučuje pro děti s konstantním průjmem různé závažnosti a vrozenou intolerancí laktózy. Složení je opatřeno jednoduchým uhlohydrátem - maltodextrinem, který má nízkou koncentraci látek. Také bohatý na nukleotidové složení, zodpovědný za rekonstrukci tkáně a údržbu imunitního systému.

Alfara NAS.

Určeno speciálně pro rodiče, jejichž děti dostávají chronické formy onemocnění žaludku a trávení. Směs je považována nejen za výživu, ale také za léčivo pro prevenci akutních záchvatů průjmu. Pečlivě vybrané složení produktu umožňuje dítěti zvýšit imunitu a ochranné funkce těla. Lipidy, četné vitamíny, aminokyseliny a minerály, které jsou tak nezbytné pro plný vývoj.

PRE NAN.

Směs je upravena pro děti narozené předčasně. V tomto případě je směs vytvořena pro provádění řady funkcí podporujících zdraví díky svému složení. Tento produkt doplňovaly celé komplexy multivitaminů, mastných kyselin a živin. Studie prokázaly, že děti narozené s hmotností méně než 3 kg pomocí směsi linie Pre NAN rychle obnovily centrální nervový systém i aktivitu vizuálních receptorů..

NAS Premium.

Směs je vhodná pro děti náchylné k alergiím, protože v kompozici není mléčný protein, byla nahrazena syrovátkou. Navíc se složení rozšiřuje o tyto prvky:

 • rybí tuk;
 • taurin;
 • prospěšné bakterie;
 • stopové prvky atd..

Směs je vhodná pro nejnáročnější kojence a jejich rodiče.

Jak vyrobit Nan směs

Aby produkt společnosti NAS mohl přinést deklarovaný prospěch z používání matek a otců, musí vědět, jak směs správně připravit. Každé balení je vybaveno podrobnými pokyny s proporcemi a také:

 • věková kategorie. Odborníci odhalili, že upravené směsi NAS jsou vhodnější pro novorozence až do 18 měsíců. Každý měsíc má svou vlastní hodnotu, od 1 do 4. Nezapomeňte tuto informaci vzít v úvahu při výběru směsi pro dítě, protože různé věkové skupiny vyžadují jednotlivé složky a látky ve složení;


Pediatrové nedoporučují krmit více než 250 mg mléčné výživy pro jedno krmení. Pokud dítě odmítne sníst připravenou směs, nesnažte se ji nakrmit. To může negativně ovlivnit celkovou pohodu dítěte..
měřicí lžíce v balení vám řekne, kolik lžic zředit v tekutině;

 • nejprve je třeba sterilizovat nádobí;
 • vařící voda není vhodná pro ředění suchého prášku, může to způsobit hrudky;
 • teplota je 35-50 stupňů, je lepší vzít převařenou tekutinu;
 • nalijte směs do láhve a nalijte vodu, potom pevně uzavřete víko a důkladně protřepejte;
 • používat vařený produkt jednou, výrobce upozorňuje, že opakované zahřívání a dlouhodobé skladování jsou nepřijatelné;

Nan směsi skladování

Před otevřením balení věnujte pozornost datu výroby a datu expirace. Pro větší pohodlí si vezměte pero a na zadní stranu zapište datum prvního otevření, takže bude vhodnější sledovat konec období doporučeného výrobcem. Po otevření těsně uzavřete obal. Uchovávejte na tmavém a suchém místě, protože veškerá vlhkost, která se dostala do prášku, může způsobit, že veškerý obsah balení nebude použitelný. Nedoporučuje se používat směs k určenému účelu po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu..

Cena směsi Nan

Společnost Nestle se o své zákazníky pravidelně stará tím, že rozšiřuje svůj prodejní trh. Ve skutečnosti si v každé zásuvce můžete koupit směs NAS. Nejúplnější sortiment najdete ve specializovaných prodejnách nebo na internetových stránkách. Cena se pohybuje od 10 $ za plechovku a výše, v závislosti na zájmové linii..

Složení směsi Nan

Výrobce směsí NAN usiloval o vytvoření prémiové sestavy, kde by každá komponenta nesla svou vlastní užitečnou funkci. A tady je to, co z toho vyplynulo, například směs NAS 1 Premium:

 • železo, o něco méně než 4,8 mg;
 • vitamín C;
 • vápník;
 • fosfor;
 • popel;
 • proteinové náhražky kravského mléka - syrovátka;
 • polynenasycené mastné kyseliny;
 • nukleotidy;
 • prebiotika bez oligosacharidů.

Složení je naprosto bezpečné, neobsahuje nečistoty, přísady, toxiny. To opět potvrzuje vysokou kvalitu švýcarského produktu pro novorozence..

Směs se nehodí

Někdy existují případy, kdy se směs NAS z různých důvodů pro dítě nehodí, je jich několik:

 • nedostatek laktózy u dítěte vede ke zhoršení zažívacího traktu. To vše kvůli vysokému obsahu laktózy ve složení NAS;
 • dítě není vždy schopné absorbovat kalorickou směs, kterou nabízejí rodiče, poruchy vylučovacího systému zde, a v důsledku toho časté problémy se stolicí;
 • alergická reakce na hypoalergenní nebo jiné směsi. Vzhled vyrážky na produktech NAS byl zaznamenán více než jednou, může existovat mnoho faktorů vyvolávajících alergie. Jedná se o zkříženou reakci s dříve používaným produktem, jedná se o reakci na nestrávitelný prvek v kompozici.

Před zahájením podávání směsi dítěti a jeho nahrazením krmením se vyplatí zředit několika odměřenými lžičkami prášku a začít s 80-90 ml tekutiny. Následující den sledujte stav dítěte, pokud je to možné, zapište do potravinářského deníku celou denní stravu dítěte. Po postupném zvyšování dávky při současném sledování pohody dítěte. Často existuje koncept potravinové intolerance, kdy k hromadění histaminu dochází pomalu a pak najednou vyjde. V těchto okamžicích bez záznamů je obtížné pochopit, na co by dítě mohlo reagovat..

Každý rodič se snaží dát svému dítěti to nejlepší. Linie směsí Nestle NAS je výsledkem mnohaletého výzkumu a vývoje v oblasti dětské výživy. Tento produkt lze ve svých užitečných vlastnostech právem označit za lídra mezi svými analogy. Šťastné dítě šťastná maminka!

Recenze o Nan Baby Mix

Ekaterina, 31 let, Samara

"Četl jsem v článku o směsi NAS pro děti s alergiemi a rozhodl jsem se zkusit to." Přišla k mé Nikitě. Nejsou žádné nové vyrážky, kolika ustoupila, to voní dobře a dítě má chuť. Cena je samozřejmě vysoká, ale vzhledem k tomu, že poměr syrovátkových bílkovin k kaseinu je úměrný obsahu v mateřském mléce, stojí za to. V zájmu zdraví dítěte se naše rodina rozhodla koupit tuto konkrétní směs. “

Olga, 21 let, Moskva

"Dcera od 4 měsíců na umělém krmení." Vyzkoušeli jsme mnoho značek směsí, začala častá zácpa. Pediatr radil NAS Sour-milk, narovnal židli, ale na těle byla malá vyrážka. Začali dávat uspokojivější NAN 1 a prostřednictvím recepce znovu NAN KM. Vše je v pořádku, dítě začalo používat toaletu denně a kůže byla čistá. “

fermentované mléko podělte se o své zkušenosti.

Komentáře uživatelů

Mezi nejvíce přizpůsobené náhražky lidského mléka patří tekuté směsi: „Agu-1“ sterilizovaný (čerstvý) a kyselé mléko (Rusko); velké množství suchých směsí, včetně Nan (Švýcarsko), Nutrilon (Holandsko), Baby (Slovinsko), Pre-HiPP a HiPP-1 (Rakousko), Enfamil-1 ( USA), HumanaG (Německo), Samper-Baby-1 (Švédsko), Friso-lak (Friesland, Holandsko) atd..

Trochu méně přizpůsobené jsou tzv. "Kaseinové formule". Jsou vyráběny na základě sušeného kravského mléka, jehož hlavní proteinovou složkou je kasein, bez přidání demineralizované syrovátky. V důsledku toho jsou takové směsi méně blízké proteinovému složení lidského mléka. Kaseinové vzorce zahrnují například směsi jako Similak (USA), Nestogen (Švýcarsko) atd..

Smíchejte NAN 1 kyselé mléko 400g

Barva víka nádoby se může lišit od zobrazeného obrázku.

Popis

VýrobceNestlé
Ochranná známkaNan
Země Holandsko
KonzistenceSuchý
Typ suché směsi Kyselé mléko
Druh baleníUmět
StrukturaOdstředěné mléko, mléčná syrovátka, laktóza, palmový olein, bramborový škrob, maltodextrin, řepkový olej, kokosový olej, slunečnicový olej, citrát draselný, kukuřičný škrob, citrát vápenatý, chlorid hořečnatý, emulgátor sójový lecitin, vitamíny, A, D K, C, B1, B2, PP, B6, kyselina listová, kyselina pantothenová, B12, biotin, cholin), L-fenylalalanin, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid vápenatý, chlorid sodný, taurin, síran železnatý, inositol, L-histidin, síran zinek, L-karnitin, kultura termofilních bakterií, kultura bifidobakterií, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenát sodný
Minimální věk pro novorozence
Kroky 1

Výživa na 100 g

Energetická hodnota523 kcal
Veverky10,4 g
Tuky27,7 g
Sacharidy58 g

Podmínky skladování

Skladovací teplota max.25 ℃
Skladovatelnost540 dní

Můžete si koupit NAN 1 Fermented Milk Mix 400g za cenu 649,00 rublů s dodávkou v Moskvě a Moskevském regionu. Objednávku lze zadat prostřednictvím webu, kontaktního centra nebo mobilní aplikace. V internetovém obchodě můžete získat výsady členů Crossroads Clubu.

Na měsíc jsme jedli fermentované mléko Nan jako hlavní směs, která se vypořádala s dysbiózou. A dostali to. Nyní dítě jí tuto směs dvakrát denně, podporujeme střevní mikroflóru a regulujeme stolici. Skvělý mix. Nejsme nikde bez ní.

Vynikající mix Nan fermentovaného mléka. A chuť je příjemná a bříško působí jen mocně. Navíc rychle. Výsledek jsme viděli za týden. Ohromen radostí. Dítě začalo hovno samostatně. Radost a jen!

Podruhé, co jsem koupil kyselé mléko, se mi to líbí. Nakonec to bude patrně nutné zavést průběžně. Takže jsem dal, až když má dítě zácpu, ale myslím si, že pokud dáte směs neustále, bude židle pravidelnější + dítěti se směs líbí

Směs se dobře rozpouští do jednotné konzistence. Nezpůsobuje žádné alergické reakce, vše je jednoduché a chutné. Je dobře absorbován. Střevo je kyselému mléku Nanu vždy „rádi“. Skvělá směs s vynikající chutí

Kyselé mléko Nan začalo dávat kvůli zácpě a protože není dost mléka. Tanya jí tuto směs dobře a dobře přibírá. Žádná kolika. Líbí se mi tento mix.

NAN 3 SUŠENÉ NÁPOJE NA DĚTI PO 12 MĚSÍCECH 400.0

Druh zboží:Dietní, lékařská a kojenecká výživa
Výrobce:Nestlé Swiss S.A..
Země původu:Švýcarsko
Forma vydání a balení:400,0 g plechovka
Skladovací teplota:2 ° C až 25 ° C
Udržujte mimo dosah dětí:Ano
Všechny podobné produkty

Stručně o produktu

Kategorie
Podkategorie
Značka
Funkce
Stáří
Obal
Hmotnost (g)
Všechny specifikace

Nan 3 fermentovaný mléčný nápoj suchý pro děti starší 12 měsíců 400.0 návod k použití

Struktura

Odstředěné mléko, maltodextrin, rostlinné oleje (palmový olein, řepkový olej s nízkým obsahem eriku, kokosový ořech, slunečnice), demineralizovaná syrovátka, bramborový škrob, kukuřičný škrob, sójový lecitin, citrát vápenatý, fosforečnan vápenatý, citrát sodný, vitamíny (C, E, p, kyselina PP, B1, A, B6, B2, kyselina listová, D3, K1, biotin, B12), chlorid draselný, síran železnatý, uhličitan hořečnatý, kultura bifidobakterií (ne méně než 106 CFU / g), síran zinečnatý, kultura termofilních bakterií (ne méně než 107 CFU / g), síran měďnatý, jodid draselný, selenát triya.

Popis

OPTIPRO® protein je optimalizovaný proteinový komplex, který poskytuje potřebné množství proteinu pro optimální růst a vývoj dítěte, bez přetížení nezralých orgánů; snadno strávitelný.

Živé BL bifidobakterie pomáhají posilovat imunitu vašeho dítěte a podporují zdravou střevní mikroflóru.

BIO fermentační směsi a živé bifidobakterie: zlepšují trávení; podporovat zdravou střevní mikroflóru; pomáhají chránit před střevními infekcemi.

NAN® Kysané mléko 3 je určeno k výživě zdravých dětí od 12 měsíců a nenahrazuje mateřské mléko. Ideálním jídlem pro kojence je mateřské mléko. Po doplňkovém krmení pokračujte v kojení co nejdéle. Výrobek je vyroben ze surovin vyráběných speciálně vybranými dodavateli bez použití geneticky modifikovaných přísad, konzervačních látek, barviv nebo aromat..

Prodejní funkce

Zvláštní podmínky

Podmínky skladování: Před a po otevření skladujte produkt při teplotě nepřesahující 25? a relativní vlhkost ne více než 75%. Obsah plechovky by měl být spotřebován do 3 týdnů po otevření, nedoporučuje se uchovávat v chladničce. Datum exspirace: 18 měsíců. Datum výroby (MAN), datum exspirace (EXP) a číslo šarže jsou uvedeny na spodní straně plechovky.

Indikace

NAN® Sour-milk 3 je speciálně vyvinutý produkt z kyselého mléka, který nahrazuje kravské mléko ve stravě dítěte staršího než 12 měsíců. NAN® Sour-milk 3 pomáhá normalizovat mikroflóru, zlepšuje trávení a chrání před střevními infekcemi; přispívá k rozvoji a posílení imunity dítěte.

 • Můžete zakoupit suchý mléčný nápoj Nan 3 pro děti starší 12 měsíců ve věku 400,0 v Moskvě v lékárně vhodné pro vás objednáním na Apteka.RU.
 • Cena sušeného mléčného nápoje Nan 3 pro děti starší 12 měsíců v 400,0 v Moskvě je 588,00 rublů.
 • Návod k použití pro mléčný nápoj z kvašeného mléka Nan 3 suchý pro děti starší 12 měsíců 400,0.

Zde můžete vidět nejbližší dodací místa v Moskvě.

NAN ® Kysané mléko 1 od narození

Farmakologická skupina

Nosologická klasifikace (ICD-10)

Složení a forma uvolňování

NAN ® Kysané mléko 1 od narození

Suchá fermentovaná mléčná směs1 litr hotové směsi (670 kcal)
Tlustý36 g
kyselina linolová5 g (17%)
kyselina alfa linolenová510 mg
protein (včetně syrovátkových bílkovin - 70%)13,4 g
uhlohydráty74 g
laktóza49 g
maltodextrin11 g
škrob13 g
probiotika (kultivace bifidobakterií (B. lactis) a termofilních bakterií)
minerály (popel)2,5 g
sodík170 mg
draslík590 mg
chloridy390 mg
vápník390 mg
fosfor220 mg
hořčík66 mg
mangan90 mcg
selen12 mcg
vitamín a680 mcg RE
Vitamín D10 mcg
vitamin e6,4 mg
vitamin K60 mcg
vitamín C110 mg
vitamín b10,6 mg
vitamín b21,5 mg
niacin5,9 mg
vitamín b60,6 mg
kyselina listová84 mcg
kyselina pantothenová5 mg
vitamín b121,5 mcg
biotin19 mcg
cholin77 mg
inositol58 mg
taurin54 mg
karnitin10 mg
žehlička7 mg
jód120 mcg
měď0,4 mg
zinek6,4 mg
osmolalita - 243 mOsm / kg

v bankách o hmotnosti 400 g.

NAN ® kyselé mléko 2 od 6 měsíců

Suchá fermentovaná mléčná směs1 litr hotové směsi (670 kcal)
Tlustý32 g
kyselina linolová5 g (17,4%)
kyselina alfa linolenová550 mg
protein15,1 g
syrovátkové proteinypadesáti%
uhlohydráty80 g
laktóza44 g
maltodextrin22 g
škrob13 g
probiotika (kultivace bifidobakterií (B. lactis) a termofilních bakterií)
minerály (popel)4,3 g
sodík270 mg
draslík760 mg
chloridy600 mg
vápník770 mg
fosfor510 mg
hořčík63 mg
mangan80 mcg
selen13 mcg
vitamín a630 mcg RE
Vitamín D10 mcg
vitamin e8,6 mg
vitamin K51 mcg
vitamín C110 mg
vitamín b11 mg
vitamín b21,4 mg
niacin6,2 mg
vitamín b60,8 mg
kyselina listová88 mcg
kyselina pantothenová4 mg
vitamín b122 mcg
biotin33 mcg
cholin81 mg
inositol59 mg
taurin58 mg
karnitin11 mg
žehlička7 mg
jód120 mcg
měď0,5 mg
zinek8 mg
osmolalita - 278 mOsm / kg

v bankách o hmotnosti 400 g.

Charakteristický

NAN ® Kysané mléko 1 od narození - suchá směs kyselého mléka s probiotiky pro děti od narození.

NAN ® kyselé mléko 2 od 6 měsíců - suché kyselé mléko přizpůsobené směsi pro děti od 6 měsíců.

Vlastnosti komponenty

Míchá NAN ® kyselé mléko 1 od narození a NAN ® kyselé mléko 2 od 6 měsíců pomáhá zajistit dítěti dvojí ochranu a harmonický vývoj.

Protein obsažený ve směsích má podobné složení jako protein mateřského mléka, což umožňuje jeho snadné trávení, což zajišťuje optimální růst a vývoj dítěte.

Výrobky z kyselého mléka získávají své vlastnosti díky fermentačnímu (fermentačnímu) procesu, který poskytuje další ochranu proti patogenním bakteriím a zlepšuje vstřebávání bílkovin, vápníku a železa. To je zvláště důležité při zavádění doplňkových potravin, kdy se zvyšuje pravděpodobnost kontaktu s nebezpečnými mikroby. Kromě toho obohacení bifidobakteriemi (B. lactis) a termofilními bakteriemi, které zlepšují složení střevní mikroflóry a přispívají k posílení imunity, poskytuje směsím další ochranné vlastnosti..

Indikace NAN ® Fermentované mléko 1 od narození

NAN ® Kysané mléko 1 od narození - jako výživa pro smíšené a umělé krmení dětí od prvních dnů života.

NAN ® kyselé mléko 2 od 6 měsíců - jako potrava pro děti od 6 měsíců.

Dávkování a podávání

Suchá směs je předem naředěna převařenou vodou podle pokynů na obalu, pokud neexistují jiná doporučení pro pediatry.

Podmínky skladování NAN ® kyselé mléko 1 od narození

Udržujte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti NAN ® Kysané mléko 1 od narození

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

Fermentované mléčné směsi Nan-2

Fermentovaná mléčná směs Nan-2 se vyrábí bez účasti látek určených k aromatizaci, konzervačních látek, barviv a GMO. Jedná se o náhražku mateřského mléka s jemnou kyslou mléčnou chutí, složení je co nejblíže mateřskému mléku.

Nan-2 fermentovaná mléčná směs je vhodná pro krmení dětí ve věku 6 až 12 měsíců. Během tohoto období začátku krmení bude plnit funkci mléčné složky dětské stravy a stane se doplňkem k jinému druhu jídla.

Kalorický obsah mléčné směsi fermentované Nan-2

Obsah kalorií v mléčné směsi fermentované Nan-2 je 496 kcal na 100 gramů produktu.

Složení směsi Nan-2 fermentovaného mléka

Složení směsi suchého kvašeného mléka fermentovaného Nan 2 je následující: demineralizovaná syrovátka, laktóza, rostlinné oleje, odstředěné mléko, škrob, maltodextrin, citrát vápenatý, sójový lecitin, citrát draselný, chlorid hořečnatý, vitamíny, chlorid sodný, L-fenylalanin, chlorid vápenatý, taurin, L -histidin, síran železa, síran zinečnatý, inositol, kultura termofilních bakterií, kultura bifidobakterií, L-karnitin, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, biotin, selenát sodný.

Užitečné vlastnosti mléčné směsi fermentované Nan-2

Směs fermentovaného mléka Nan-2 se doporučuje k léčbě a prevenci následujících onemocnění:

 • eliminaci mírně exprimovaných funkčních poruch trávení;
 • prevence průjmu;
 • odstranění následků průjmu;
 • prevence střevní dysbiózy.

Složky tohoto fermentovaného mléčného výrobku mají následující příznivé účinky:

 1. Posiluje a aktivuje imunitu dětí ve fázi doplňkového krmení (jedinečná kombinace ochranných složek „Protection Plus“).
 2. Posiluje imunitní systém a podporuje zdraví střevní mikroflóry, chrání před střevními infekcemi (fermentační směs BIO, bifidobakterie BL).
 3. Poskytuje optimální růst a vývoj (snadno stravitelný protein OPTI PRO 2).

Maltodextrin je složka získaná enzymatickým štěpením rostlinného škrobu. Jeho charakteristickými rysy jsou dobrá stravitelnost, hypoalergenicita a nasládlá chuť. Kromě toho podporuje lepší vstřebávání vitamínů a minerálů..

Kontraindikace Nan-2 fermentovaná mléčná směs

Fermentované mléko Nan-2 nemůže nahradit mateřské mléko během prvních šesti měsíců života dítěte.

Je třeba poznamenat, že dítě by mělo být uměle krmeno pouze v případě nedostatku, úplné absence mateřského mléka nebo neschopnosti kojit z objektivních důvodů. Toto důležité rozhodnutí udělejte až po konzultaci s lékařem..

Jak používat mléčnou směs fermentovanou Nan-2

Nan-2 fermentovaná mléčná směs musí být připravena bezprostředně před krmením. Předmývejte a sterilizujte láhev dudlíkem (kalorizátorem). Nalijte polovinu objemu kapaliny doporučené v krmném stole (vařte a ochlazujte na 37 stupňů) a nalijte požadovaný počet odměřených lžiček (bez sklíčka) suchého produktu. Lahvičku protřepejte, dokud se směs zcela nerozpustí. Nalijte zbytek vody a znovu protřepejte. Produkt je připraven k jídlu..

Nejprve na vnitřní straně zápěstí zkontrolujte jeho teplotu (měla by být 37 stupňů).

Nabídněte svému dítěti pouze čerstvě připravenou směs. Nepoužívejte směs zbylou z předchozích krmení..

Například získat 100 ml. kapalná směs vyžaduje 90 ml. voda a 3 odměrky (bez skluzu) suchého produktu.

Jak uchovávat směs fermentovaného mléka Nan-2

Tento fermentovaný mléčný prášek Nan 2 musí být skladován po dobu 18 měsíců. Otevřený produkt by měl být použit v období nepřesahujícím tři týdny..

Na kyselé mléko

je dítě zdravé? neurologie, gastroenterologie?

autor, nerozumím účelu směsi vůbec.
čistý antireflux živí pouze vážně nemocné děti..

zpravidla (a je divné, že to váš lékař neví), před krmením dětí pod zpětným chladičem dávají asi 50 - 100 ml směsi s antirefluxem a zbytek je předáván obvyklým způsobem.
Jsem upřímně šokován. pravda.
Viděl jsem všechno, ale takové. vyberete si také dobře? žádný vet, myslíš a čteš. proč do tebe vrhneš všechno??
ve zkratce. Jsem v šoku.

moje dítě od 10. dne jí 3,6 tuny měsíčně. dívčí přítel má 8 tyrov (nutrilon pepti TSC).

tak. znovu jste v rozpacích v kyselé mléčné stolici (má vysokou kyselost a nedoporučuje ji cestovní lékař ani pro děti se zácpou do 8 měsíců, xs, jak žaludek zareaguje. v mé ezofagitidě to skončilo po dvou týdnech používání směsi).
u novorozenců je stolice po každém krmení normální. barva a typy ne zásadně.

před experimentováním bylo lepší se zeptat: diablo:.

odpovězte prosím na mé první otázky, pak si pomyslíme.

Smíchejte NAN 1 kyselé mléko 400g

Barva víka nádoby se může lišit od zobrazeného obrázku.

Popis

VýrobceNestlé
Ochranná známkaNan
Země Holandsko
KonzistenceSuchý
Typ suché směsi Kyselé mléko
Druh baleníUmět
StrukturaOdstředěné mléko, mléčná syrovátka, laktóza, palmový olein, bramborový škrob, maltodextrin, řepkový olej, kokosový olej, slunečnicový olej, citrát draselný, kukuřičný škrob, citrát vápenatý, chlorid hořečnatý, emulgátor sójový lecitin, vitamíny, A, D K, C, B1, B2, PP, B6, kyselina listová, kyselina pantothenová, B12, biotin, cholin), L-fenylalalanin, hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid vápenatý, chlorid sodný, taurin, síran železnatý, inositol, L-histidin, síran zinek, L-karnitin, kultura termofilních bakterií, kultura bifidobakterií, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, selenát sodný
Minimální věk pro novorozence
Kroky 1

Výživa na 100 g

Energetická hodnota523 kcal
Veverky10,4 g
Tuky27,7 g
Sacharidy58 g

Podmínky skladování

Skladovací teplota max.25 ℃
Skladovatelnost540 dní

Můžete si koupit NAN 1 Fermented Milk Mix 400g za cenu 649,00 rublů s dodávkou v Moskvě a Moskevském regionu. Objednávku lze zadat prostřednictvím webu, kontaktního centra nebo mobilní aplikace. V internetovém obchodě můžete získat výsady členů Crossroads Clubu.

Na měsíc jsme jedli fermentované mléko Nan jako hlavní směs, která se vypořádala s dysbiózou. A dostali to. Nyní dítě jí tuto směs dvakrát denně, podporujeme střevní mikroflóru a regulujeme stolici. Skvělý mix. Nejsme nikde bez ní.

Vynikající mix Nan fermentovaného mléka. A chuť je příjemná a bříško působí jen mocně. Navíc rychle. Výsledek jsme viděli za týden. Ohromen radostí. Dítě začalo hovno samostatně. Radost a jen!

Podruhé, co jsem koupil kyselé mléko, se mi to líbí. Nakonec to bude patrně nutné zavést průběžně. Takže jsem dal, až když má dítě zácpu, ale myslím si, že pokud dáte směs neustále, bude židle pravidelnější + dítěti se směs líbí

Směs se dobře rozpouští do jednotné konzistence. Nezpůsobuje žádné alergické reakce, vše je jednoduché a chutné. Je dobře absorbován. Střevo je kyselému mléku Nanu vždy „rádi“. Skvělá směs s vynikající chutí

Kyselé mléko Nan začalo dávat kvůli zácpě a protože není dost mléka. Tanya jí tuto směs dobře a dobře přibírá. Žádná kolika. Líbí se mi tento mix.

NAN ® Kysané mléko 1 od narození

Obsah

Farmakologická skupina

Nosologická klasifikace (ICD-10)

Složení a forma uvolňování

NAN ® Kysané mléko 1 od narození

Suchá fermentovaná mléčná směs1 litr hotové směsi (670 kcal)
Tlustý36 g
kyselina linolová5 g (17%)
kyselina alfa linolenová510 mg
protein (včetně syrovátkových bílkovin - 70%)13,4 g
uhlohydráty74 g
laktóza49 g
maltodextrin11 g
škrob13 g
probiotika (kultivace bifidobakterií (B. lactis) a termofilních bakterií)
minerály (popel)2,5 g
sodík170 mg
draslík590 mg
chloridy390 mg
vápník390 mg
fosfor220 mg
hořčík66 mg
mangan90 mcg
selen12 mcg
vitamín a680 mcg RE
Vitamín D10 mcg
vitamin e6,4 mg
vitamin K60 mcg
vitamín C110 mg
vitamín b10,6 mg
vitamín b21,5 mg
niacin5,9 mg
vitamín b60,6 mg
kyselina listová84 mcg
kyselina pantothenová5 mg
vitamín b121,5 mcg
biotin19 mcg
cholin77 mg
inositol58 mg
taurin54 mg
karnitin10 mg
žehlička7 mg
jód120 mcg
měď0,4 mg
zinek6,4 mg
osmolalita - 243 mOsm / kg

v bankách o hmotnosti 400 g.

NAN ® kyselé mléko 2 od 6 měsíců

Suchá fermentovaná mléčná směs1 litr hotové směsi (670 kcal)
Tlustý32 g
kyselina linolová5 g (17,4%)
kyselina alfa linolenová550 mg
protein15,1 g
syrovátkové proteinypadesáti%
uhlohydráty80 g
laktóza44 g
maltodextrin22 g
škrob13 g
probiotika (kultivace bifidobakterií (B. lactis) a termofilních bakterií)
minerály (popel)4,3 g
sodík270 mg
draslík760 mg
chloridy600 mg
vápník770 mg
fosfor510 mg
hořčík63 mg
mangan80 mcg
selen13 mcg
vitamín a630 mcg RE
Vitamín D10 mcg
vitamin e8,6 mg
vitamin K51 mcg
vitamín C110 mg
vitamín b11 mg
vitamín b21,4 mg
niacin6,2 mg
vitamín b60,8 mg
kyselina listová88 mcg
kyselina pantothenová4 mg
vitamín b122 mcg
biotin33 mcg
cholin81 mg
inositol59 mg
taurin58 mg
karnitin11 mg
žehlička7 mg
jód120 mcg
měď0,5 mg
zinek8 mg
osmolalita - 278 mOsm / kg

v bankách o hmotnosti 400 g.

Charakteristický

NAN ® Kysané mléko 1 od narození - suchá směs kyselého mléka s probiotiky pro děti od narození.

NAN ® kyselé mléko 2 od 6 měsíců - suché kyselé mléko přizpůsobené směsi pro děti od 6 měsíců.

Vlastnosti komponenty

Míchá NAN ® kyselé mléko 1 od narození a NAN ® kyselé mléko 2 od 6 měsíců pomáhá zajistit dítěti dvojí ochranu a harmonický vývoj.

Protein obsažený ve směsích má podobné složení jako protein mateřského mléka, což umožňuje jeho snadné trávení, což zajišťuje optimální růst a vývoj dítěte.

Výrobky z kyselého mléka získávají své vlastnosti díky fermentačnímu (fermentačnímu) procesu, který poskytuje další ochranu proti patogenním bakteriím a zlepšuje vstřebávání bílkovin, vápníku a železa. To je zvláště důležité při zavádění doplňkových potravin, kdy se zvyšuje pravděpodobnost kontaktu s nebezpečnými mikroby. Kromě toho obohacení bifidobakteriemi (B. lactis) a termofilními bakteriemi, které zlepšují složení střevní mikroflóry a přispívají k posílení imunity, poskytuje směsím další ochranné vlastnosti..

Indikace NAN ® Fermentované mléko 1 od narození

NAN ® Kysané mléko 1 od narození - jako výživa pro smíšené a umělé krmení dětí od prvních dnů života.

NAN ® kyselé mléko 2 od 6 měsíců - jako potrava pro děti od 6 měsíců.

Dávkování a podávání

Suchá směs je předem naředěna převařenou vodou podle pokynů na obalu, pokud neexistují jiná doporučení pro pediatry.

Podmínky skladování NAN ® kyselé mléko 1 od narození

Udržujte mimo dosah dětí.

Doba použitelnosti NAN ® Kysané mléko 1 od narození

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

Články O Neplodnosti