Hlavní Výživa

Baby Nan se mísí

NAN Baby Mix je švýcarská kvalita, dlouholetá tradice a osvědčené komponenty Nestle. Již v roce 1867, Henri Nestle, přední farmaceut, po několika neúspěšných pokusech o vývoj nového produktu smícháním značkového kondenzovaného mléka, mouky a cukru, přesto vytvořil vzorec pro úspěch. Takže tu byla první kojenecká výživa nahrazující mateřské mléko.

Po mnoho let pracují specialisté z různých oborů na zlepšení složení směsi pro novorozence. Úplná náhrada mateřského mléka byla vyloučena. Příroda vytvořila pro dítě takové jedinečné jídlo, jedinečné svým složením. Existují však různé důvody, proč ženy odmítají krmit. Nestle tento problém vyřešil a vytvořil jeden z nejlepších produktů pro děti na trhu dětské výživy, který se nazývá NAN.

Sortiment Nan směsí

Hypoalergenní směs NAN.

Pediatrové po celém světě zaznamenali zvýšenou alergii na bílkoviny kravského mléka. Tento typ směsi, vyvinutý speciální technologií, která snižuje riziko negativní reakce, se projevuje nejen kožní vyrážkou, ale také zácpou, kolikou. Existuje několik kategorií, jedna pro kojence a druhá pro kojence od šesti měsíců do 2 let.

Kysané mléko NAS s bifidobakteriemi.

Často, po užití antibiotik u dětí, je mikroflóra narušena, což vyžaduje zotavení. Za tímto účelem byla vytvořena tato směs. Stabilizuje hlavní procesy trávení, pomáhá vstřebávat proteiny přidáním speciálních bakterií do kompozice. Vhodné také pro děti trpící střevními chorobami a poruchami žaludečního traktu. Základ proteinové směsi Opti Pro 1 a bifidobakterií BL.

Bez laktózy NAN.

Tato směs se doporučuje pro děti s konstantním průjmem různé závažnosti a vrozenou intolerancí laktózy. Složení je opatřeno jednoduchým uhlohydrátem - maltodextrinem, který má nízkou koncentraci látek. Také bohatý na nukleotidové složení, zodpovědný za rekonstrukci tkáně a údržbu imunitního systému.

Alfara NAS.

Určeno speciálně pro rodiče, jejichž děti dostávají chronické formy onemocnění žaludku a trávení. Směs je považována nejen za výživu, ale také za léčivo pro prevenci akutních záchvatů průjmu. Pečlivě vybrané složení produktu umožňuje dítěti zvýšit imunitu a ochranné funkce těla. Lipidy, četné vitamíny, aminokyseliny a minerály, které jsou tak nezbytné pro plný vývoj.

PRE NAN.

Směs je upravena pro děti narozené předčasně. V tomto případě je směs vytvořena pro provádění řady funkcí podporujících zdraví díky svému složení. Tento produkt doplňovaly celé komplexy multivitaminů, mastných kyselin a živin. Studie prokázaly, že děti narozené s hmotností méně než 3 kg pomocí směsi linie Pre NAN rychle obnovily centrální nervový systém i aktivitu vizuálních receptorů..

NAS Premium.

Směs je vhodná pro děti náchylné k alergiím, protože v kompozici není mléčný protein, byla nahrazena syrovátkou. Navíc se složení rozšiřuje o tyto prvky:

 • rybí tuk;
 • taurin;
 • prospěšné bakterie;
 • stopové prvky atd..

Směs je vhodná pro nejnáročnější kojence a jejich rodiče.

Jak vyrobit Nan směs

Aby produkt společnosti NAS mohl přinést deklarovaný prospěch z používání matek a otců, musí vědět, jak směs správně připravit. Každé balení je vybaveno podrobnými pokyny s proporcemi a také:

 • věková kategorie. Odborníci odhalili, že upravené směsi NAS jsou vhodnější pro novorozence až do 18 měsíců. Každý měsíc má svou vlastní hodnotu, od 1 do 4. Nezapomeňte tuto informaci vzít v úvahu při výběru směsi pro dítě, protože různé věkové skupiny vyžadují jednotlivé složky a látky ve složení;


Pediatrové nedoporučují krmit více než 250 mg mléčné výživy pro jedno krmení. Pokud dítě odmítne sníst připravenou směs, nesnažte se ji nakrmit. To může negativně ovlivnit celkovou pohodu dítěte..
měřicí lžíce v balení vám řekne, kolik lžic zředit v tekutině;

 • nejprve je třeba sterilizovat nádobí;
 • vařící voda není vhodná pro ředění suchého prášku, může to způsobit hrudky;
 • teplota je 35-50 stupňů, je lepší vzít převařenou tekutinu;
 • nalijte směs do láhve a nalijte vodu, potom pevně uzavřete víko a důkladně protřepejte;
 • používat vařený produkt jednou, výrobce upozorňuje, že opakované zahřívání a dlouhodobé skladování jsou nepřijatelné;

Nan směsi skladování

Před otevřením balení věnujte pozornost datu výroby a datu expirace. Pro větší pohodlí si vezměte pero a na zadní stranu zapište datum prvního otevření, takže bude vhodnější sledovat konec období doporučeného výrobcem. Po otevření těsně uzavřete obal. Uchovávejte na tmavém a suchém místě, protože veškerá vlhkost, která se dostala do prášku, může způsobit, že veškerý obsah balení nebude použitelný. Nedoporučuje se používat směs k určenému účelu po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu..

Cena směsi Nan

Společnost Nestle se o své zákazníky pravidelně stará tím, že rozšiřuje svůj prodejní trh. Ve skutečnosti si v každé zásuvce můžete koupit směs NAS. Nejúplnější sortiment najdete ve specializovaných prodejnách nebo na internetových stránkách. Cena se pohybuje od 10 $ za plechovku a výše, v závislosti na zájmové linii..

Složení směsi Nan

Výrobce směsí NAN usiloval o vytvoření prémiové sestavy, kde by každá komponenta nesla svou vlastní užitečnou funkci. A tady je to, co z toho vyplynulo, například směs NAS 1 Premium:

 • železo, o něco méně než 4,8 mg;
 • vitamín C;
 • vápník;
 • fosfor;
 • popel;
 • proteinové náhražky kravského mléka - syrovátka;
 • polynenasycené mastné kyseliny;
 • nukleotidy;
 • prebiotika bez oligosacharidů.

Složení je naprosto bezpečné, neobsahuje nečistoty, přísady, toxiny. To opět potvrzuje vysokou kvalitu švýcarského produktu pro novorozence..

Směs se nehodí

Někdy existují případy, kdy se směs NAS z různých důvodů pro dítě nehodí, je jich několik:

 • nedostatek laktózy u dítěte vede ke zhoršení zažívacího traktu. To vše kvůli vysokému obsahu laktózy ve složení NAS;
 • dítě není vždy schopné absorbovat kalorickou směs, kterou nabízejí rodiče, poruchy vylučovacího systému zde, a v důsledku toho časté problémy se stolicí;
 • alergická reakce na hypoalergenní nebo jiné směsi. Vzhled vyrážky na produktech NAS byl zaznamenán více než jednou, může existovat mnoho faktorů vyvolávajících alergie. Jedná se o zkříženou reakci s dříve používaným produktem, jedná se o reakci na nestrávitelný prvek v kompozici.

Před zahájením podávání směsi dítěti a jeho nahrazením krmením se vyplatí zředit několika odměřenými lžičkami prášku a začít s 80-90 ml tekutiny. Následující den sledujte stav dítěte, pokud je to možné, zapište do potravinářského deníku celou denní stravu dítěte. Po postupném zvyšování dávky při současném sledování pohody dítěte. Často existuje koncept potravinové intolerance, kdy k hromadění histaminu dochází pomalu a pak najednou vyjde. V těchto okamžicích bez záznamů je obtížné pochopit, na co by dítě mohlo reagovat..

Každý rodič se snaží dát svému dítěti to nejlepší. Linie směsí Nestle NAS je výsledkem mnohaletého výzkumu a vývoje v oblasti dětské výživy. Tento produkt lze ve svých užitečných vlastnostech právem označit za lídra mezi svými analogy. Šťastné dítě šťastná maminka!

Recenze o Nan Baby Mix

Ekaterina, 31 let, Samara

"Četl jsem v článku o směsi NAS pro děti s alergiemi a rozhodl jsem se zkusit to." Přišla k mé Nikitě. Nejsou žádné nové vyrážky, kolika ustoupila, to voní dobře a dítě má chuť. Cena je samozřejmě vysoká, ale vzhledem k tomu, že poměr syrovátkových bílkovin k kaseinu je úměrný obsahu v mateřském mléce, stojí za to. V zájmu zdraví dítěte se naše rodina rozhodla koupit tuto konkrétní směs. “

Olga, 21 let, Moskva

"Dcera od 4 měsíců na umělém krmení." Vyzkoušeli jsme mnoho značek směsí, začala častá zácpa. Pediatr radil NAS Sour-milk, narovnal židli, ale na těle byla malá vyrážka. Začali dávat uspokojivější NAN 1 a prostřednictvím recepce znovu NAN KM. Vše je v pořádku, dítě začalo používat toaletu denně a kůže byla čistá. “

NAN Baby Mixes

NAN Baby Formulas - Kvalitní náhražky mateřského mléka pro kojence všech věkových skupin

Nejvhodnější pro novorozence je mateřské mléko. Existují však situace, kdy není možné z různých důvodů organizovat plnohodnotné kojení. V tomto případě je dítě přeneseno na náhražky umělého mateřského mléka..

NAN Baby Formulas se používají ke krmení dětí od narození. Sortiment zahrnuje:

 • NAN1 je kompletní náhrada mateřského mléka. Odkazuje na prémiové směsi. Používá se ke krmení dětí bez zdravotních potíží..
 • NAN2 - pro krmení dětí ve věku 6-12 měsíců. Předepisuje se dětem od 6 měsíců jako náhrada mateřského mléka. Tuto směs nelze použít k krmení novorozenců..
 • NAN kyselé mléko 1– pro kojence s trávicími problémy. Poskytuje dítěti všechny složky nezbytné pro jeho vývoj, zlepšuje střevní mikroflóru a odstraňuje příznaky dysbiózy.
 • PreNAN je vzorec vytvořený pro krmení lehkých předčasně narozených dětí a dětí, které přibývají na váze. Není předepsán pro děti s identifikovaným deficitem laktózy. Určeno pro krmení dětí od narození do 36 měsíců.
 • NAN 1 hypoalergenní OPTIPRO je hypoalergenní směs podávaná dětem od narození. Krmení této směsi snižuje riziko alergií u dítěte. Vytváří podmínky pro správný a úplný vývoj dítěte.
 • NAN Antireflux - Pomáhá eliminovat silnou regurgitaci novorozenců. Snižuje riziko nedostatku laktózy u dětí náchylných k alergiím. Přiřazeno dětem od narození do 1 roku.
 • NAN anti-colic je kojenecká výživa s laktobacily. Zlepšuje trávení, eliminuje nadměrné nadýmání a nadýmání.

NAN Baby Formulas jsou doplňky výživy. S takovými směsemi můžete začít krmit pouze podle pokynů dětského lékaře. V případě nežádoucích reakcí musí být směs změněna na jinou předepsanou lékařem.

„Nan Fermented“ - popis, složení a vlastnosti

Fermentovaná mléčná směs „Nan“ pro výživu zdravých dětí od narození je kojenecká výživa obohacená bifidobakteriemi, která má pomoci dětem vyrovnat se s trávicími poruchami, jako je zácpa a kolika.

Díky speciálnímu složení je směs mírně kyselá..

Kojenecká výživa v plechovkách o hmotnosti 400 g se vyrábí a je určena pro kojence od narození do jednoho roku. Můžete ho dát dítěti ve vyšším věku..

Pozor: toto jídlo by měl předepisovat lékař, pro matku je lepší nerozhodnout o přechodu na tuto směs, protože má některé rysy, o nichž budeme diskutovat níže.

Podle výrobce může být fermentovaná mléčná směs Nan použita jako jediný zdroj výživy (samozřejmě) i jako doplňkové jídlo.

Mnoho lékařů je však toho názoru, že směs kyselého mléka nemůže být hlavním zdrojem výživy, a doporučuje ji střídat s běžnou směsí. Mnoho matek kombinuje krmení se směsí Nan Fermentovaného mléka a Nan Optipro - během dne je nahrazeno několik krmení.

Kdo by měl používat Nan Fermented Milk??

Tato dieta je v zásadě předepisována k tomu, aby se zbavilo dítěte dysbiózy a dalších střevních poruch.

Je třeba zmínit, že dotyčná směs není léčivá a není fermentovaným mléčným výrobkem. Název „kyselé mléko“ znamená pouze to, že ve složení jsou přítomny bakterie kyseliny mléčné. Výrobky z kyselého mléka jsou kefír a fermentované pečené mléko, jogurt a jogurt, jogurt.

Směs nemusí být vhodná pro konkrétní dítě. Někdo je schopen dát toto jídlo jako hlavní po dlouhou dobu, někdo po prvním krmení chápe, že tato směs pro ně není vhodná. Vše záleží na preferencích a vlastnostech každého dítěte..

Pokud je však kojenecká výživa Sour-Milk Nan vhodná pro dítě, neměli byste ji měnit, pomůže drobičkám nastolit trávení a najít zdravou mikroflóru.

Po šesti měsících můžete přepnout z kyselé mléčné verze směsi na „Nan s bifidobakteriemi“.

Výhody Nan Fermented Milk

Jaký je rozdíl mezi touto výživou druhých a jakou je jeho hlavní funkcí?

Vzhledem k částečné hydrolýze proteinu je tato směs snáze stravitelná, ačkoliv je třeba říci, že pouze 5 až 6% proteinů je rozděleno.

Toto jídlo lze považovat za snadněji stravitelné, protože v kyselém prostředí jsou některé stopové prvky v těle snadněji absorbovány..

K nápravě dysbiózy dochází v důsledku nárůstu počtu prospěšných bakterií (bifidobakterií) ve střevě, které se v kyselém prostředí množí rychleji a snadněji.

Technologie potravin snižuje riziko střevních infekcí.

Fermentace BIO je proces fermentace mléčného výrobku pomocí živých bifidobakterií a laktobacilů. Bifidobakterie BL zapojené do procesu pomáhají chránit dítě před infekcemi zvenčí, zvyšují imunitu novorozence.

Kromě léčby dysbiózy lze další výhodu této směsi nazvat změkčením konzistence stolice. Směs tedy také pomáhá při zácpě.

Nevýhody výživy "Nan Fermented"

Spíše než nevýhody, ale komentáře lze nazvat následujícími body:

 • Ne všechny děti mají rádi kyselou chuť, takže není vždy možné „cítit“ výhody směsi kyselého mléka pro dítě, protože ji prostě nejí.
 • Může způsobit alergii. Jak již bylo zmíněno, výživa není terapeutická ani hypoalergenní. Zvláště často se alergie na mléko Nan Fermented vyskytuje u kojenců mladších než tři měsíce a náchylných k alergiím..
 • Není vhodné pro děti, které jsou mučeny silným a častým pliváním. Z tohoto jídla začne dítě ještě víc praskat.
 • U zdravého dítěte může způsobit průjem (jako každý mléčný produkt u dospělého člověka s individuální tendencí k tomuto). U dětí, které nejsou mučeny zácpou, se Nan Fermented Milk nedoporučuje..
 • Změňte barvu židle. U dětí, které jedí sýr „Nan Sour“, se mléčná stolička stane nazelenalá. To je, jako vždy, spojeno s velkým počtem bakterií BL ve složení a nejedná se o odchylku od normy.
 • Nejasný výkon s kolikou. U kojenců, kteří trpí kolikou, může směs Nan Fermented Milk Mix způsobit zvýšení i oslabení symptomu. Pokud však jídlo nebylo podáváno jako hlavní, ale jako doplňkové, bylo obecně zaznamenáno snížení intenzity a bolesti koliky..

Sortiment "Nan Fermented"

Toto jídlo je určeno pro tři věkové kategorie:

„Nan 1 kyselé mléko“ - pro novorozence do šesti měsíců.

„Nan 2 kyselé mléko“ - od 6 měsíců do roku.

Nan Fermented Milk - pro děti starší jednoho roku. Neříká se to směs, ale „nápoj“. Slouží jako alternativa k fermentovaným mléčným výrobkům, které jsou příliš brzy na to, aby mohly vstoupit do dětské výživy.

Složení "Nan Fermented"

Po prostudování složení všech tří směsí můžeme pochopit, jak se liší.

Takže obsah bílkovin v každé směsi je jiný, čím je dítě starší, tím více bílkovin ve stravě. Navíc se liší také poměr kaseinu k syrovátkovým proteinům - „Nan 1 kyselé mléko“ - 30% bílkovin a 70% kaseinu. Nan 2 - 50% až 50%.

Obsah tuku naopak klesá - z 3,55 g na 3,2 g.

Sacharidy jsou škrob v prvních dvou směsích, ke kterým se ve třetí přidá maltodextrin:

 • "Nan 1" - 7,43 g uhlohydrátů, z toho 1,30 škrobu,
 • "Nan 2" - 8 gramů, z toho 1,30 škrobu.
 • Složení "Nan Fermented Milk 3" obsahuje maltodextrin. Jeho zde 6,9 ​​mg.

Obsah mastných kyselin je ve směsích prvních dvou stupňů přibližně stejný, v první směsi je pouze alfa-linoleová.

Probiotika jsou představována bakteriemi B. Longum (BL) a L. Rhamnosus.

Jak by mělo být, obsah minerálních látek se zvyšuje ze směsi prvního stupně na směs třetího stupně. Například v „Nan Fermented Milk 1“ vápníku, takovém minerálu důležitém pro kosterní systém, v první směsi 40 mg a ve třetí 94,1 mg; železo - 0,7 mg proti 1,1 mg; hořčík (důležitý pro práci srdce) - 6,7 mg a 5,9 mg.

Směs č. 1 obsahuje hodně manganu - 15,1 mg a směs č. 3 obsahuje více jodu, fosforu a dalších prvků..

Osmolalita dětské výživy se snižuje ze směsi na směs:

 • Nan Fermented Milk 1 - 296mOsm,
 • Nan 2 - 288 mOsm,
 • Nan 3 - 255 mOsm.

Nebyl přiblížen „Nan kyselé mléko“?

Co dělat v případě, že mléčná směs z fermentovaného Nan nevyhovuje dítěti?

Také se stává, že směs není vhodná pro žádné konkrétní dítě, zvyšuje koliku nebo začíná trpět průjmem nebo regurgitací.

Ano, i když drobky nemají chuť jídla, stále je nebude jíst, nedává to smysl.

V tomto případě samozřejmě musíte změnit sílu.

Jak nahradit „Nan Fermented“?

Toto jídlo můžete nahradit cokoli - jakoukoli jinou běžnou směsí, například Nan nebo Nan Optipro, nebo směsí kyselého mléka, například Nutrilon KM nebo Nestogen KM.

Je to všechno o Nan Fermented Baby Food.

Přehled dětských směsí „NAS“

Nan dětská výživa je vyráběna koncernem Nestle, který má mnohaleté zkušenosti s výrobou těchto výrobků od roku 1867, kdy zakladatel společnosti Henry Nestle vytvořil první prototyp moderní náhražky mateřského mléka. Od té doby se práce nadále zaměřuje na zdokonalení mléčných receptur, uplatňování teoretických znalostí a výsledků hloubkových studií s cílem vytvořit produkty, které jsou co nejblíže lidskému mléku a umožnit dítěti výživu v nepřítomnosti nebo nemožnosti kojení..

Druhy a složení směsí "NAS" pro zdravé děti

Protože potřeby živin a biologicky aktivních látek dítěte jsou různé v různých obdobích jeho života, Nestle vytvořil řadu kojenecké výživy a mléko NAS.

 1. "NAS" 1 Sušené mléko od narození.
 2. "NAS" 2 Sušené mléko od šesti měsíců.
 3. "NAS" 3 Kojenecké mléko od dvanácti měsíců.
 4. "NAS" 4 Kojenecké mléko od osmnácti měsíců.

Věk uvedený na obalu musí být dodržen, protože tělo malého dítěte ještě není přizpůsobeno vnímání směsi určené pro starší děti. Návrh obalu prošel určitými změnami. Na víku se objevilo průhledné okno, které otevřelo pohled odměrkou, izolovanou od produktu fólií. Nyní si můžete vzít jen lžíci a nezabývat se jejím vyhledáváním ve směsi, čímž se narušuje její sterilita.

Kromě suchých jsou k dispozici také tekuté směsi „NAN“ 1,2 ve 200 ml baleních, které se svým složením neliší od suchých, a jediné, co musíte udělat, než je dáte dítěti, je nalít je do láhve a zahřát je.

Co je OPTIPRO bol ve směsích „NAN“ a proč se tam zavádí?

„NAS“ 1 a „NAS“ 2 jsou upravené kojenecké výživy, zatímco „NAS“ 3 a „NAS“ 4 jsou suché mléčné nápoje pro krmení dětí. Hlavním rozdílem mezi nimi je snížený obsah bílkovin v přizpůsobených směsích kvůli značnému množství demineralizované syrovátky. U mléčných nápojů je požadované rovnováhy bílkovin dosaženo pomocí odstředěného mléka a syrovátkové bílkoviny. Z tohoto důvodu je v NAS NAS 1 optimální poměr syrovátkových bílkovin a kaseinu 70:30 přibližně stejného poměru v mateřském mléce rovném 80:20. Možná žádná jiná směs se nemůže pochlubit stejnými téměř ideálními hodnotami. U „NAN“ 2, „NAN“ 3 a „NAN“ 4 je poměr syrovátkových bílkovin ke kaseinu 60:40 a také pro zralé mateřské mléko ženy. Takový protein se nazývá OPTIPRO. To vám umožní snížit metabolickou zátěž a snížit riziko obezity v budoucnosti díky správnému poměru proteinů a udržení nezbytné rovnováhy aminokyselin. Časově prodloužený účinek výživy v raném dětství na charakteristiku metabolismu v dospělosti je dnes stále více potvrzován a v tomto světle vypadá protein OPTIPRO velmi přesvědčivě. Protože mateřské mléko se liší v složení aminokyselin od kravského mléka, jsou do směsi NAN optipro 1 zavedeny esenciální aminokyseliny, zvláště nezbytné pro kojence: taurin, fenylalanin a histidin..

Další znaky složení

Přirozenou uhlohydrátovou složkou produktů NAN pro zdravé děti je laktóza, která v kombinaci s maltodextrinem dodává sladkou chuť, dodává tělu dítěte potřebnou energii, podporuje dlouhý pocit sytosti a zvyšuje hustotu produktu. V „NAS“ 3 a „NAS“ 4 není sacharóza, což je srovnává s některými podobnými produkty jiných výrobců.

Tuková složka je směsí olejů a rybího oleje, která poskytuje tělu esenciální mastné kyseliny. Donedávna byl palmový olein, jedna z frakcí palmového oleje, používán v dětské výživě NAN. Nestle však kvůli rozšířenému „anti-reklamě“ palmového oleje jej odmítl použít. Nyní v kojenecké výživě „NAN“ 1,2,3,4, v závislosti na rozdělení podle věku dítěte, najdete z rostlinných olejů pouze slunečnice, slunečnice s vysokým obsahem olejů, řepky s nízkým obsahem kyseliny erukové a kokosové ořechy. Komplex polynenasycených mastných kyselin ve směsích NAN se nazývá Smart Lipids, z nichž nejdůležitější jsou dokosahexaenové (DHA) a arachidonové (ARA) kyseliny, které pomáhají posilovat imunitu a jsou nezbytné pro správný vývoj zraku a mozku.

Dětská výživa „NAS“ je jednou z mála čerstvých směsí, které obsahují probiotika - živé kultury BL bifidobakterií, které přispívají k tvorbě prospěšné mikroflóry tlustého střeva a posilují imunitu. Složení "NAN" 2,3,4 navíc zahrnuje laktobacillus DENTA PRO, který obývá celý trávicí trakt zdravého člověka, a vyplnění ústní dutiny přispívá k prevenci zubního kazu..

Všechny směsi NAN obsahují nezbytný komplex vitamínů a minerálů, který vyhovuje potřebám dítěte souvisejícím s věkem.

Nové balení a nové složení směsi „NAS“ 1

Přečtěte si také články o dalších kojeneckých výživách:

Léčebné a profylaktické a terapeutické směsi „NAS“

Tyto směsi se používají po krátkou dobu, jak je předepsáno pediatrem za účelem terapeutické a preventivní dietetické terapie. Obecně je pro ně charakteristické stejné složení jako pro směsi „NAS“ u zdravých dětí, ale existují také rozdíly související s zvláštnostmi jejich účelu..

„NAS kyselé mléko“ 1,2,3

Pomáhá normalizovat střevní mikroflóru, zlepšuje trávení, chrání před střevními infekcemi a posiluje imunitní systém.

Složení "NAN kyselého mléka" se liší od obvyklého "NAN" kvůli fermentaci mléčné složky působením zvláštních mikroorganismů, které způsobují fermentaci kyseliny mléčné. Tento proces je doprovázen rozkladem bílkovin, laktózy a tuku za vzniku četných chemických sloučenin zásadně nových (vitamíny, kyselina mléčná, baktericidní látky) nebo které jsou produkty rozkladu původních sloučenin (peptidy, mastné kyseliny). Část práce trávicích enzymů gastrointestinálního traktu je ve skutečnosti absorbována bakteriemi startovací kultury, čímž je proces trávení rychlejší a méně energeticky náročný. "NAN Fermented milk" 2,3 má stejný poměr syrovátkových bílkovin a kaseinu. Všechny směsi „kyselého mléka NAS“ obsahují živé bakterie kyseliny mléčné a bifidobakterie, které určují jejich probiotické vlastnosti.

"NAS Antikoliki"

Hlavním účelem je zabránit kolice. Směs je určena pro děti od narození a není rozdělena podle věku.

Protein směsi je částečně hydrolyzován, což usnadňuje proces asimilace směsi a snižuje riziko alergických reakcí. Nízký obsah laktózy snižuje fermentační procesy způsobené dočasným snížením aktivity laktázy v prvních měsících života a tvorbou plynu, které jsou příčinou koliky u dítěte. Probiotická kultura L. reuteri lactobacilli podporuje trávení, podporuje rozvoj prospěšné střevní mikroflóry a je zcela bezpečná pro novorozence.

"NAS Triple Comfort"

Používá se k odstranění příznaků funkčních poruch trávení, doprovázených kolikou, zácpou, střevní mikroflórou. Výrobek je určen pro děti od narození a nemá věkové dělení..

Má složení podobné „NAS Antikoliki“. Rozdíl je v dalším zavedení prebiotik (oligosacharidů) nezbytných pro normální vývoj prospěšné střevní mikroflóry.

„NAS Hypoalergenní“ 1,2,3

Používá se, pokud existuje predispozice k alergii na bílkovinu kravského mléka nebo jako směsná směs při přenosu dítěte z léčby na pravidelně upravenou směs.

Patří k počtu preventivních hypoalergenních směsí, protože obsahuje částečně hydrolyzované syrovátkové proteiny, což snižuje riziko alergických reakcí. Stupeň štěpení proteinu je vyšší než v jiných směsích NAN s hydrolyzovaným proteinem. Živé bifidobakterie BL - jediná směsná kultura mikroorganismů.

"NAS Antireflux"

Pomáhá eliminovat regurgitaci u kojenců. Směs je určena pro děti od narození a není rozdělena podle věku.

Díky přidání zahušťovadla jako škrobu vytváří v žaludku hustou sraženinu, která zabraňuje praskání a poskytuje dlouhý pocit sytosti. Současně má škrob fixační účinek, a proto má tato směs se sklonem k zácpě málo vhodné pro dítě. Protein směsi je středně hydrolyzovaný, snadno stravitelný a snižuje pravděpodobnost alergických reakcí. Probiotická kultura laktobacilů L. reuteri, podobná té, která je součástí mateřského mléka, pomáhá třikrát snížit regurgitaci, normalizuje mikroflóru a má příznivý vliv na trávení dítěte.

„NAS bez laktózy“

Navržen pro děti s nedostatkem laktázy, pomáhá dítěti zotavit se po průjmu. Směs je určena pro děti od narození a není rozdělena podle věku.

Směs není hypoalergenní, poměr syrovátkových proteinů k kaseinu je 60/40 a liší se od „NAN“ 1 zvýšením podílu kaseinu. Laktóza je nahrazena glukózovým sirupem, který se vstřebává mnohem snadněji. Probiotika jsou reprezentována laktobacily L.reuteri.

"Pre NAS" pro předčasně narozené děti

Určeno pro krmení předčasně narozených a malých dětí. Poskytuje dítěti všechny potřebné látky pro rychlý růst.

Poměr syrovátkových bílkovin a kaseinu je 70/30. Protein směsi je částečně hydrolyzován, což příznivě ovlivňuje rychlost absorpce a snižuje riziko alergií. Optimální rovnováha vápníku a fosforu přispívá ke správné tvorbě kostní tkáně. Směs se používá, dokud dítě nedosáhne tělesné hmotnosti 1800 g, protože obsahuje poměrně vysoký obsah bílkovin 2,2 g / 100 ml směsi, poté se Pre NAN nahradí konvenční upravenou směsí. Kromě suché směsi je k dispozici také tekutá hotová směs Pre NAN 0 (PreNAN).

Posilňovač mateřského mléka „Pre NAN FM85“

Pro zvláštní lékařské účely pro malé děti a předčasně narozené děti s cílem obohatit mateřské mléko.

Přípravek „PreNAN FM 85“ přispívá k obohacení mateřského mléka nezbytnými živinami, jejichž množství je navzdory jedinečnému složení mléka matek, které porodily dříve, stále vzácné. Zpevňovač mateřského mléka (fortifikátor) vám umožňuje zvýšit množství dětské výživy, pokud mateřské mléko nestačí. Přípravek Pre NAN FM85 můžete používat v souladu s obecným šlechtitelským plánem nebo po analýze mateřského mléka ženy s přihlédnutím k individuálním charakteristikám. Použití tohoto jídla vyžaduje povinný lékařský dohled.

Klady a zápory suché upravené směsi "NAN"

Jakákoli směs není ideální potravou pro krmení novorozence a má vždy své pozitivní i negativní stránky. Kojení dítěte, zdánlivě z pohledu matky, dobrá směs, doporučená četnými recenzemi, je vždy spojeno s rizikem individuálních reakcí ve formě koliky, zácpy, alergií. Směs „NAS“ lze právem připsat počtu nejlepších směsí na trhu. Pokud vás cena neobtěžuje (v oblasti 650 rublů za 400 g), můžete bezpečně důvěřovat bohatému zážitku Nestle a rozhodnout se pro tuto směs.

klady

 1. Toto je jediná směs pro děti od narození „NAN“ 1 s jedinečným složení bílkovin co nejblíže poměru syrovátka a kaseinu k proteinu mateřského mléka.
 2. Ve směsích „NAS“ 1,2,3,4 není palmový olej.
 3. Směs obsahuje potřebné polynenasycené mastné kyseliny, nukleotidy, probiotika, esenciální aminokyseliny, vitamíny a minerály.

Minusy

 1. Obsah laktózy je o něco vyšší než v mateřském mléce, což může ovlivnit trávení při nedostatku laktázy..
 2. Osmolalita směsi je vyšší ve srovnání s mateřským mlékem, což zvyšuje zátěž vylučovacího systému dítěte..
 3. Prebiotika chybí.

Nan dětský sortiment

Mezi upravené směsi pro zdravé děti patří zejména moderní mléčné směsi s příznivým účinkem:
Kojenecká výživa se sníženým množstvím bílkovin, která je co do množství a kvality co nejblíže OPTIPRO® proteinu mateřského mléka

Dětské směsi s bifidogenním účinkem nebo obsahující prospěšné bakterie - BL probiotika, která pomáhají zlepšovat střevní mikroflóru a posilují imunitu dítěte. Preventivní hypoalergenní dětská výživa - směsi pro děti, které snižují riziko vzniku alergických onemocnění u dětí (na základě částečně stráveného proteinu).

Fermentované mléčné směsi, které přispívají k normalizaci střevní mikroflóry, zlepšují trávení, posilují imunitu a snižují riziko střevních infekcí. Směsi s probiotiky - živé laktobacily, které pomáhají předcházet kolikům u dětí.

Důležitá poznámka: Mateřské mléko je ideální krmivo pro kojence. Věková omezení jsou uvedena na obalu produktu. Před použitím se poraďte s pediatrem.

Velkoobchod s dětskou výživou Nestle

Chcete-li koupit chutnou a zdravou dětskou stravu Nestle ve velkém, objednejte online nebo požádejte o zavolání manažera! Spolupracujeme s obchody a supermarkety nejen v Moskvě, ale v celém Rusku a SNS. Naše společnost zaručuje kvalitu dětské výživy, nízké ceny a rychlé dodání. Stálým partnerům poskytujeme slevy až 30% na všechny produkty.

Uzavřeli jsme smlouvy s výrobci zastoupenými na místě. To vám umožní prodávat zboží bez prostředních marží..

V katalogu je více než 2 000 položek - můžeme snadno vybavit jakýkoli obchod nebo oddělení.

Všechny produkty jsou zakoupeny od oficiálních výrobců. Nemáme falešné ani levné analogy - to nám umožňuje zaručit kvalitu.

Oficiálně pracujeme - s objednávkou získáte kompletní balíček dokumentů a certifikátů pro produkty.

O důvodech popularity dětské výživy Nan

Koncem 19. století pan Henry Nestle vynalezl a uvedl do výroby v průmyslovém měřítku první náhražku mateřského mléka. Produkt byl zahájen k prodeji v houfech o něco později. Dnes Nestlé vyrábí vynikající dětskou výživu Nan Premium. Tato značka pro děti je určena ke krmení od narození, včetně krmení předčasně narozených a lehkých dětí. Nan Premium pro děti až do školního věku, kdy jsou pro obohacení stravy dospělého dítěte zvláště potřebné speciální obohacené doplňky.

Nan je dětská výživa, která se stala jedním z vůdců v celosvětové poptávce spotřebitelů. Každý rok roste počet rodin, které tímto produktem svěřují péči o své děti. Dětská výživa „Nan“ je jedním z těch, které se svým složením neustále zlepšují a blíží se ke standardnímu složení složek - mateřskému mléku.

Vlastnosti produktu

Světový spotřebitelský vůdce

Zpočátku byla pro novorozence vyvinuta dětská výživa Nan na základě jejich potřeb vyvážené stravy, tvorby imunitního systému. Není žádným tajemstvím, že práce gastrointestinálního traktu má přímou souvislost s imunitou dítěte, a proto zdraví dítěte přímo závisí na jeho fungování. Všechny přípravky pro kojence Nan, kromě speciálních přípravků, které jsou určeny k výživě dětí s alergickými reakcemi, problémy se zažívacím traktem, zahrnují OptiPro - jedná se o unikátní protein vyvinutý v laboratořích společnosti Nestlé, jehož složení odpovídá proteinu prsu. mléko.

Dětská výživa „Nan“ má nejpříjemnější mléčnou chuť, kterou mají malé děti rádi. Směsi se rychle rozpustí ve vodě bez zanechání hrudek, po naředění mají vynikající konzistenci, kterou lze optimálně absorbovat tělem dítěte. Kromě toho má dětská výživa Nan jedinečné složení pro každé dítě. Takže „fermentované mléko Nan“ je vhodné pro zdravé kojence a pomáhá zlepšovat trávení, prevenci dysbiózy. Když má dítě problémy se stolicí, plynem, kolikou, taková náhrada mateřského mléka pomůže vyrovnat se s těmito poruchami. Pokud jsou příznaky závažné, bude vyžadována jiná směs..

Kyselé mléko

Přípravek má příznivý účinek na střeva dítěte

Kyselé mléko Nan-1 je kojenecká výživa, která je schopna potlačit patogenní střevní mikroflóru, pěstovat živé bifidobakterie rostlin tak, aby trávicí systém dítěte fungoval efektivněji. Ostatní mléčné výrobky jsou kontraindikovány pro kojence prvního roku života, protože představují další zátěž pro křehké tělo dětí. Značková směs Nan-1 je speciálně navržena tak, aby pomohla novorozencům vyrovnat se s nově vznikajícími zažívacími problémy. Možná je to tedy jediný produkt, který dokáže vytvořit trávicí systém těch nejmenších.

Hypoalergenní přípravek

Jemná směs pro žaludek dítěte

Někdy v rodokmenu dítěte existují lidé, kteří trpěli alergickými reakcemi, a nezáleží na tom, jaký druh. Nejlepší dietou pro tyto děti, aby se u nich zabránilo vzniku alergií, je použití specializovaných náhradek mateřského mléka. Příkladem takové kojenecké výživy je Nan Hypoallergenic, který je speciálně navržen pro takové případy. To znamená, že pokud má dítě významné riziko alergií, musíte tomuto jídlu věnovat pozornost. „Nan hypoalergenní“ může lékař předepsat také v případě těžké atopické dermatitidy u dítěte (nazývané také plenková dermatitida), jakož i u řady dalších závažných onemocnění a plicních chorob..

Hypoalergenní kojenecká výživa Nan obsahuje speciální proteiny rozkladu, které jsou křehkými dětskými střevy mírně absorbovány, což vede k významně sníženému riziku alergické reakce. Trávicí systém dětí, které mají predispozici k alergiím, je velmi citlivý, reaguje na nejmenší dávky potravy, které se tělu nelíbí, protože nesprávná výživa může vést k tomu, že v těle dítěte dojde k jeho hyperreakci. Mohou se objevit náhlé vyrážky, zarudnutí kůže, uvolněná stolice, kašel, svědění a další příznaky alergií..

V linii dětské výživy Nan je také řada speciálních náhrad mateřského mléka pro kojence, například bez laktózy, která je určena dětem, jejichž tělo nepřijímá mléko ani sojové bílkoviny. Dalším typem takové výživy je antireflux, vhodný pro novorozence, kteří často plivají, stejně jako náhražky prefixů, které se používají pro předčasně narozené děti..

Dětská formule „NAN“ (NAN)

Mateřské mléko je nepochybně nejlepším jídlem pro dítě, ale kvůli okolnostem mnoho matek nemůže své dítě krmit. Mléčná směs přichází na pomoc. Někteří si vyberou domácí produkt, jiní mají sklon k možnostem importu. Jednou z mála doporučených i pro předčasně narozené děti je směs NAN. Aktivuje přirozenou imunitu dítěte, podílí se na udržování zdravé střevní mikroflóry, je vynikající prevencí anémie, zlepšuje imunitu, stimuluje úplný duševní a fyzický vývoj a je co nejblíže k přirozenému mléku. Dodáváno v bankách po 800 a 400 ml.

Hlavními a nejčastěji používanými produkty řady NAN jsou:

 • NAN 1 Prémiová kojenecká výživa od narození;
 • NAN 2 od 6 měsíců;
 • NAN 3 od 12 měsíců;
 • NAN 4 od 18 měsíců.

Hlavními složkami těchto směsí jsou demineralizovaná syrovátka, laktóza, odstředěné mléko, syrovátková bílkovina, rostlinné oleje, taurin, rybí olej a vitamíny, jejichž poměrný poměr se liší v závislosti na věku dítěte. Kromě toho jsou ve směsích přítomny L-karnitin, L-arginin a L-histidin, jakož i různé další prvky, jako jsou sírany manganu, železa, zinku, mědi. Tyto komponenty jsou důležité pro harmonický vývoj dítěte..

Další produkty NAN

 • Hypoalergenní směs. Zvláštní místo mezi produkty řady NAN zaujímá hypoalergenní směs. Vyrábí se pro dvě věkové kategorie: „od narození“ a „od šesti měsíců“. Díky speciální technologii má protein v této směsi sníženou alergenitu, což snižuje riziko zácpy a koliky. Přiřazeno pediatrem dětem s mírně zvýšenou potravinovou alergií a pro její prevenci. Tento produkt je nejvhodnější pro kojence s negativní reakcí na bílkoviny krav..
 • "NAN" fermentované mléko s bifidobakteriemi. Děti podstupující terapii na bázi antibiotik a náchylné k narušení funkce žaludku a střev mohou používat směs NAN fermentovaného mléka s bifidobakteriemi. K usnadnění trávení a vstřebávání bílkovin byly do tohoto produktu přidány speciální bakterie mléčného kvašení, které pomáhají zmírňovat stav dítěte zácpou (zácpa u dětí s umělým krmením, viz odkaz výše) nebo střevní infekce. K dispozici také pro věkové skupiny do šesti měsíců a déle. Výraznými složkami směsi jsou optimalizovaný protein OPTI PRO1 a Bifidobacteria Bl.
 • „NAN“ neobsahuje laktózu. Pro matky, jejichž děti trpí nesnášenlivostí laktózy a mírným až středně průjemem, je NAN bez laktózy ideální. U tohoto produktu jsou uhlohydráty maltodextrin, který snižuje závažnost průjmu v důsledku nízké osmolarity. Na druhé straně jsou nukleotidy zapojeny do procesů opravy tkáně a přispívají k vytváření imunity.
 • "Před NAN." Speciální receptura před NAN je určena pro krmení dětí narozených předčasně a / nebo s nízkou hmotností. Obsahuje jedinečné snadno stravitelné mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro úplný vývoj intelektu a psychomotoriky, jakož i pro tvorbu centrálního nervového systému a vidění. Vysoký obsah syrovátkových bílkovin přispívá k nejjednodušší absorpci i nejmenšího dítěte.
 • "ALFARE". U dětí s akutním nebo chronickým průjmem může lékař předepsat směs ALFARE. Jde o terapeutický přípravek, který lze použít pouze pod dohledem pediatra. Optimalizované složení aminokyselin, zlepšená chuť, protizánětlivé vlastnosti lipidů, spolu s kompletní sadou vitamínů a minerálů pomůže zdravým dětem s gastrointestinálními problémy růst.
 • NAN Antireflux. Pro děti, které od narození velmi plivají. Společnost vyrábí NAN Antireflux. Jeho použití může začít až po rozhovoru s lékařem.

Samostatně stojí za to zdůraznit komplex Nestogen. K dispozici v následujících formách:

 • Nestogen 1 suchá přizpůsobená mléčná směs s prebiotiky od narození,
 • Nestogen 2 od 6 měsíců,
 • Nestogen 3 od 12 měsíců,
 • Nestogen 4 od 18 měsíců,
 • Nestogen-2 Happy sní mléko s prebiotiky, s rýžovou moukou od 6 měsíců.

Díky prebiotikům GOS / FOS tyto směsi poskytují nejen dobrou výživu a příjemné trávení, ale také tvoří pravidelnou měkkou stolici. Přečtěte si více o směsi Nestogen >>>

Ceny produktů NAN

Směsi si můžete koupit v běžných i internetových obchodech. Ceny se liší podle typu produktu. Hypoalergenní směs stojí od 600 do 700 rublů na 400 gramů. Směs pro předčasné Pre-NAN se prodává za cenu 750 až 850 rublů za stejný objem. Směs bez laktózy stojí asi 650 rublů a Antireflux asi 600 rublů na plechovku. Nejlevnější z produktové řady jsou běžné mléčné receptury NAN 1 - NAN 4. Budete muset zaplatit asi 470–500 rublů za krabici.

Můžete číst recenze, porovnat ceny a koupit směsi v internetovém obchodě obstetrics.ru a v obchodě babadu.ru

Výhody a nevýhody směsi

O pozitivních a negativních vlastnostech směsi můžete mluvit po dlouhou dobu. Všechny děti jsou jiné, takže u jednoho dítěte se může rozvinout alergie nebo zácpa, zatímco druhé dítě nebude mít nic podobného. Pokud dostatečně vysoká cena mléčné výživy NAN není překážkou jejich nákupu, vyplatí se poslechnout názor pediatrů a pokusit se tento konkrétní produkt použít. Mnoho si stěžuje, že jejich děti začaly mít problémy se stolicí po použití směsí NAS. Obviňovat pouze směs v tomto případě je špatné. Přehřátí dítěte a příliš suchý vzduch v místnosti také ovlivňují stolici. Zkušenosti společnosti Nestle byly bezpochyby využity na maximum v procesu vývoje každé produktové řady NAN. Směs je vysoce rozpustná ve vodě a má promyšlený skladovací systém pro odměřovací lžíci odděleně od prášku, což přispívá k hygieničtějšímu použití produktu.

Je důležité nezapomenout, že na obalu není náhodně uveden věk použití každé konkrétní směsi. Nespěchejte a nepřecházejte k dalšímu produktu v řadě dříve, než dítě dosáhne požadovaného věku, tělo dítěte nemusí být připraveno absorbovat nové prvky a jejich velká množství ve srovnání s předchozími typy.

„Nestle“ každý rok vylepšuje svůj produkt, takže si každá matka bude moci vybrat přesně tu verzi směsi „NAN“, která bude co nejvíce vyhovovat jejímu dítěti.

TOP 10 nejlepší kojenecká výživa pro kojence: co koupit, pro a proti, recenze

Mateřské mléko je nepochybně to nejlepší, co žena může dát novorozenému dítěti. Existují však situace, kdy kojení není možné. Potom kojenecká výživa přijde k záchraně rodičů. Byl vyvinut jako umělé krmení dítěte a jako doplňkové krmení ve spojení s mateřským mlékem. Kojenecká směs se skládá z přírodních ingrediencí - syrovátky, sušeného mléka, bílkovinného hydrolyzátu, vitamínového a minerálního komplexu. Díky přirozenosti směsi jsou dokonale absorbovány tělem dítěte a nepoškozují ho. Díky této směsi dostává také všechny potřebné stopové prvky a vitamíny, které přispívají ke správnému vývoji dítěte.

Rozsah směsí se však neustále rozšiřuje a výběr je stále obtížnější. Proto jsme se rozhodli pomoci mladým rodičům a sestavili hodnocení nejlepších kojeneckých přípravků, které splňují všechny požadavky na výživu a bezpečnost.

TOP 10 nejlepší kojenecká výživa pro kojence

Do hodnocení nejlepších směsí byly zařazeny následující značky a produkty:

 • Kabrita 1 Gold;
 • NAN (Nestle) 1 OptiPro;
 • NUTRILON (Nutricia) 1 Premium;
 • NAN (Nestle) OptiPro 1 hypoalergenní;
 • Nutrilon Pepti Allergy;
 • FRISO FRISOPEP AC;
 • NAN Nestle Pre;
 • Similac (ABBOTT) Neoshur;
 • NUTRILON (NUTRICIA) 1 DENNÍ;
 • NUTRILAK PREMIUM DAIRY.

Dále se budeme zabývat analýzou každého z prezentovaných produktů. Uvádíme jejich vlastnosti, výhody a nevýhody, charakteristické rysy. Doufáme, že vám tento článek pomůže lépe porozumět směsím a vybrat nejbezpečnější a nejkvalitnější produkt pro vaše dítě. Hezké čtení!

Kabrita 1 zlato

Upravená směs je určena pro kojence od narození do 6 měsíců. Ve složení není kravské mléko, je nahrazeno kozím mlékem. Vyznačuje se lepší stravitelností, dítě se po pití nebude cítit nepohodlně. Mezi přísady patří také mastné kyseliny, důležité při vývoji mozku a vidění a při tvorbě silného kostního systému u dítěte.

Stáříod 0 do 6 měsíců
Hmotnost v g400
Strukturakozí mléko, kyselina linolová a linolenová

Cena: od 857 do 949 rublů.

klady

 • neobsahuje barviva a konzervační látky;
 • nedostatek cukru a kravského mléka;
 • podporuje rychlou absorpci a normalizaci trávení;
 • obsahuje prebiotika, probiotika a bifidobakterie;
 • posiluje imunitu dítěte.

Minusy

 • existují padělky;
 • těžké najít v obchodě.

Je to velmi dobrá směs, začali jsme s doplňkovým krmením od druhého týdne, protože jsem měl problémy s mlékem a bylo tam hodně stresu, pravidelně mizely. Dítě nepociťuje koliku, jí směs s radostí. Všimli jsme si zlepšení celkového stavu, zejména v chladném a nestabilním období, riziko onemocnění se snížilo. Doporučeno pro mladé rodiče.

NAN (Nestle) 1 OptiPro

Směs se podává dětem od prvních dnů života. Je vyvážený v množství bílkovin a tuků, přispívá k rychlému růstu a správnému vývoji dítěte. Zahrnuje živé bifidobakterie, které posilují imunitní systém. Mastné kyseliny obsažené ve směsi jsou totožné s kyselinami pravého mateřského mléka. Při užívání se snižuje riziko vzniku problémů se stolicí a řemeny.

Balení, vg400, 800
Dětský věkod narození
Strukturamastné kyseliny DHA a ARA, bifidobakterie BL

Cena: od 326 do 399 rublů.

klady

 • žádný palmový olej, cukr nebo škrob;
 • opevněný komplex přispívá k růstu a vývoji dítěte;
 • velký objem (balení 400 a 800 g);
 • obsah kyselin - pantothenic a folic.

Minusy

Úžasný mix za rozumnou cenu. Nakupujeme velké balení, které vydrží dlouho. Dítě bylo méně pravděpodobné, že plivne, spí docela zdravě, klidně. Počítáme recepce nezávisle, ale v pokynech jsou doporučení.

NUTRILON (Nutricia) 1 Premium

Směs má jedinečné složení a komplex. Obsahuje řadu prebiotik, které přispívají k tvorbě zdravé střevní mikroflóry a snižují rizika onemocnění dítěte. Mastné kyseliny zlepšují a urychlují vývoj mozku a zraku. Vitamíny a minerály dávají dítěti správný růst. Vhodné pro dítě od prvního dne po narození.

Komponentyprebiotika, minerály a vitamíny, mastné kyseliny
Stáříod 1 dne
Hmotnost v g350, 400, 800

Cena: od 375 do 401 rublů.

klady

 • jako součást užitečných složek a prebiotik;
 • neobsahuje škrob a cukr;
 • snadno zředěný ve vodě při vhodné teplotě;
 • nezpůsobuje problémy se zažívacím traktem;
 • snadno najít na prodej.

Minusy

 • má zvláštní vůni.

Směs byla zakoupena pro dítě od svých prvních narozenin, pravidelně se krmila. Líbilo se mi snadné zředění a absence negativních reakcí z těla - alergické reakce. Dítě není stresováno, cítí se skvěle a jsme pro něj klidní.

NAN (Nestle) OptiPro 1 Hypoalergenní

Hypoalergenní mléko je vhodné pro dítě od prvních dnů po narození. Složení je co nejblíže mateřskému mléku, vyvážené, poskytuje správný a harmonický duševní a fyzický vývoj dítěte. Produkt zvyšuje imunitu a snižuje riziko vzniku infekčních chorob. Vyrobeno ze směsi vysoce kvalitních a bezpečných surovin.

Hmotnost v g400
Složené složkyživé bifidobakterie, vitamíny
Stáříod narození

Cena: od 616 do 700 rublů.

klady

 • hypoalergenicity;
 • snadná stravitelnost kompozice;
 • komplex vitamínů a minerálů;
 • bez mléčných bílkovin, cukru nebo škrobu.

Minusy

 • obtížnost chovu v teplé vodě.

Banka je relativně drahá, předtím získala jiné složení, ale skončila v obchodech a později byla z prodeje odstraněna. Rozhodli se nevzdávat doplňkových potravin, vzali NAS Optipro od Nestle. Byl jsem potěšen hypoalergenní a účinnou kompozicí, směs je skladována po dlouhou dobu a balení trvá dlouhou dobu. Z hlediska ceny a kvality je jedna z nejlepších, doporučuji.

Nutrilon Pepti Allergy

Suchý přizpůsobený produkt se dětem podává od prvních dnů života. Má hypoalergenní složení a snižuje nepohodlí dětí trpících potravinovými alergiemi. Vyrábí se na základě hydrolyzovaných syrovátkových proteinů. Obsahuje prebiotika. Je ideální pro krmení dětí s trávicími problémy. Pomáhá s atopickou dermatitidou, snižuje vyrážku a podráždění.

Dětský věkod 0 do 6 měsíců
Hmotnost v g400
Strukturakomplex mastných kyselin ARA a DHA

Cena: od 870 do 910 rublů.

klady

 • dobře rozpustný ve vodě při různých teplotách;
 • Chutná to dobře
 • obsahuje komplex vitamínů a minerálů;
 • hypoalergenní produkt prověřený odborníky.

Minusy

Směs je dost dobrá. Přes působivou cenovku si myslím, že směs je jedním z nejlepších mezi moderními výrobky. Je rozpustný ve vodě, pouze se připravuje. Příjemná chuť dítě neděsí a krmení je mnohem rychlejší. Obecně neexistují žádné stížnosti, směs si zaslouží mé pozitivní komentáře..

FRISO FRISOPEP AC

Mléčná výživa byla vyvinuta podle zvláštního vzorce. Vhodný jako kompletní strava a krmení pro kojence se známkami alergií na potraviny. Přípravek obsahuje kaseinový hydrolyzát, který v krátké době odstraní příznaky akutních alergických reakcí. Před zakoupením a použitím se doporučuje poradit se s odborníkem. Má hořkou chuť, ale tento příznak je typický a charakteristický pro směsi tohoto typu..

Ingrediencenukleotidy, linolové a linolenové kyseliny
Hmotnost balení, vg400
Stáříod 0 do 12 měsíců

Cena: od 999 do 1060 rublů.

klady

 • vysoká účinnost a bezpečnost součástí;
 • nedostatek konzervačních látek a barviv, umělých přísad;
 • nezpůsobuje zažívací potíže a regurgitaci;
 • snadno chováno v teplé vodě.

Minusy

Dobrá hypoalergenní směs zmírňuje negativní příznaky a pomáhá dítěti harmonicky růst a rozvíjet se. Chuť je hořká, ale v zásadě na ni dítě nereaguje negativně, nevyplivne a během krmení nejedná. Rozhodně doporučuji!

NAN Nestle Pre

Výživa je určena pro předčasně narozené děti, protože vyžadují zvláštní péči a výživu. Má vyvážený komplex bezpečných a hypoalergenních složek. Směs byla vyvinuta odborníky, kteří brali v úvahu potřeby dětí s těžkou podváhou. Není vhodné pro kojence, kteří jsou alergičtí na bílkoviny kravského mléka, doporučujeme před kojením konzultovat pediatra a imunologa. Jako součást omega-3 a omega-6 - prvků, které posilují imunitu dětí.

Dětský věkod 0 měsíců
Hmotnost v g400
Strukturaomega 3 a omega 6

Cena: od 649 do 799 rublů.

klady

 • směs je snadno strávitelná a rychle strávitelná;
 • optimální poměr vápníku a fosforu;
 • neobsahuje vůně, barviva, škrob a cukr;
 • hypoalergenní a bezpečný vitaminový komplex.

Minusy

 • existuje individuální nesnášenlivost a kontraindikace.

Zpočátku dítě potřebovalo speciální krmení, aby rychleji získalo chybějící hmotnost. Vybrali jsme si směs s lékařem, je to opravdu výhodné při ředění a doplňování stravy. Dítě se začalo rychle zotavovat, nebylo nemocné, imunita je silná. Zvláštní poděkování vývojářům a lékaři za užitečné jmenování.

Similac (ABBOTT) Neoshur

Výživná směs urychluje růst a vývoj dítěte. Podváha je rychle kompenzována nukleotidy, rostlinnými tuky. Imunita je posílena, riziko vzniku nebezpečných infekčních nemocí u dětí je sníženo. Množství laktózy v produktu je sníženo, a tím i riziko tvorby plynu. Dítě se nebude cítit nepohodlí a kolika.

Ingrediencezvýšené množství bílkovin a kalorií, vitamínů a minerálů
Stáříod 0 do 12 měsíců
Hmotnost v g370

Cena: asi 630 rublů.

klady

 • zvýšené množství bílkovin, vysoký obsah kalorií;
 • nedostatek palmového oleje a destruktivních složek, škrobu a cukru;
 • složené pouze z vitamínů a minerálů, nukleotidů.

Minusy

Vynikající nástroj vhodný pro malé děti. Opakovaně předepisoval směs pacientům a také vzal své vlastní dítě. Doporučuji to jako lékař a jako matka. Nejprve se však poraďte s odborníky, protože existují kontraindikace, zejména individuální nesnášenlivost některých složek.

NUTRILON (NUTRICIA) 1 DENNÍ

Přizpůsobená směs má příznivý účinek na trávicí systém dítěte. Produkt se získá hlubokou fermentací a přidáním nezbytných bakterií. Trávicí systém dítěte se může snadno vypořádat s absorpcí živin, přírodní enzymy zlepšují trávení, trávení laktózy a zbavují dítě nepohodlí a nepohodlí v bříšku. Kompozice je co nejblíže mateřskému mléku, zejména kvůli úrovni kyselosti.

Hmotnost balení, vg400
Strukturabakteriální kmen
Stáříod 0 do 18 měsíců

Cena: od 550 do 585 rublů.

klady

 • účinnost směsi prokázaná klinicky a výzkumem;
 • nedostatek cukru, barviv a GMO ve složení;
 • bifidobakterie zlepšují trávení a přispívají k normálnímu vývoji trávicího systému dítěte;
 • snadno najít v obchodech.

Minusy

Určitě si směs zaslouží pozornost. Prodává se téměř ve všech obchodech, lékárnách a supermarketech. Složení je bezpečné, ve většině případů je směs univerzální, i když dítě má individuální nesnášenlivost na určité produkty a je alergické na určité složky. Doporučuji, protože já používám druhý rok při krmení.

NUTRILAK PREMIUM DAIRY

Směs má vynikající tukové složení, neobsahuje barviva a škodlivé oleje (například palmový a řepkový). Zajišťuje plnohodnotné krmení a vývoj dítěte, zejména při slabém zažívacím systému. Zvyšuje výdrž a imunitu.

Stáříod 0 měsíců
Hmotnost v g400
Směsi směsiomega-3, omega-6, bifidobakterie

Cena: od 320 do 350 rublů.

klady

 • kompozice zlepšuje trávení a celkový stav dítěte;
 • nezpůsobuje alergickou reakci;
 • směs je vyvinuta odborníky s přihlédnutím k potřebám těla dítěte.

Minusy

Směs je dobrá, krmím ji druhé dítě, nevyskytly se žádné odchylky a alergie. Prodává se téměř všude, snadno se chová ve vodě při příjemné teplotě. Děti jsou šťastné a zdravé a jsme pro ně klidní..

Tipy pro výběr

Při výběru směsi určené pro novorozence věnujte pozornost několika hlavním aspektům:

 • Složení směsi. Neměl by obsahovat cukr a škrob, konzervační látky a barviva, látky určené k aromatizaci. Nukleotidy a prebiotika jsou nezbytně základem směsí, protože přispívají k vývoji dítěte, jeho mozku a vidění a také pozitivně ovlivňují trávicí procesy..
 • Odpovídá věku dítěte. Čísla jsou uvedena na obalu, přečtěte si jej před nákupem. Zaměřte se na fráze „uspokojující“, „pohodlí“.
 • Dostupnost produktu Skvělé směsi se nikde nenajdou. Proto použijte produkt, který nezmizí ostře z polic, protože není snadné přeškolit dítě z jedné směsi do druhé.
 • Reakce dítěte. Začíná se krmit, pozorovat dítě, jeho stav, stolici. Nezapomeňte kontrolovat alergické reakce, pokud k nim dojde, doporučujeme změnit směs.
 • Před zahájením krmení se poraďte s odborníky a pediatry. Po shromáždění testů získá odborník úplný obrázek a poskytne konkrétní doporučení týkající se směsí a jejich složení..
Články O Neplodnosti