Hlavní Testy

Jakou směs NAS zvolit pro novorozence?

Dětské kojenecké výživy NAN jsou vyráběny společností Nestle a nadále pracují na zdokonalování mléčných kojeneckých přípravků, přičemž využívají teoretických znalostí a výsledků hloubkových studií, aby vytvořily produkty, které jsou co nejblíže lidskému mléku, a aby poskytovaly dětem výživu v nepřítomnosti nebo nemožnosti kojení..

Dětské směsi "NAN" jsou jedním z nejpopulárnějších na moderním trhu. Jak se liší od ostatních?

Rozdíl od ostatních

Hlavní výhoda spočívá v tom, že se prodávají v mnoha obchodech a lékárnách, a to je jedno z hlavních kritérií při výběru doplňkových potravin pro vaše dítě, protože je velmi důležité mít možnost kdykoli je zakoupit. Dalším rozdílem je složení. Produkty NAN jsou lepší, pokud jde o ukazatele, jako je obsah bílkovin a bílkovin / kaseinu.

Všechny typy směsí NAN obsahují následující hlavní složky:

 • laktóza;
 • rybí tuk;
 • sérum podrobené procesu demineralizace;
 • rostlinné oleje;
 • vitaminy;
 • taurin;
 • probiotika;
 • histidin;
 • žehlička;
 • měď;
 • zinek;
 • proteiny
 • protein;
 • vápník;
 • fosfor;
 • sodík;
 • draslík a mnoho dalších užitečných stopových prvků.

OptiPro 1,2,3

Směsi všech skupin OPTIPRO obsahují pouze přírodní slunečnicový olej, oleje s vysokým obsahem olejů, kokosových ořechů a řepky, bez použití palmového oleje škodlivého pro tělo. Také v této kategorii zavedl výrobce větší množství fosforu, vápníku, vitamínů A a E a kyseliny pantentenové a snížil obsah železa.

  NAS OptiPro 1 je určen pro kojence od 0 do 6 měsíců (cena za 800 gr

670 - 770 rublů). NAS OptiPro 2 - vzorec pro kojence od 6 měsíců do 1 roku (cena za 800 gr

690-750 rub.). NAS OptiPro 3 - jídlo pro děti od jednoho roku a půl roku (cena za 800 gr

700-980 rub.). NAS OptiPro 4 - pro děti od 18 měsíců (cena za 800 gr

Hypoalergenní

Používá se, pokud existuje související predispozice k alergiím na bílkoviny nebo kravské mléko. Snižuje riziko alergických reakcí způsobených snadnou absorpcí ve spojení s použitím proteinů citlivých na hydrolýzu. Někdy se používá jako přechodná směs od terapeutických doplňků k konvenčním přizpůsobeným. „NAS Hypoallergenic 1,2,3“ obsahuje živé bifidobakterie BL, které pomáhají zvyšovat imunitu dítěte.

  NAS Hypoallergenic 1 - od narození do 6 měsíců (cena za 400 gr

700-800 rub.). NAS Hypoallergenic 2 - pro kojeneckou výživu od 6 měsíců do 12 měsíců (cena za 400 gr

660-810 rub.). NAS Hypoallergenic 3 - pro kojence po roce (cena za 400 gr

"Kyselé mléko"

Vhodné pro kojence, kteří podstoupili léčbu na bázi antibiotik a jsou náchylní k poruchám žaludku a střev. Pomáhá zlepšovat trávení dítěte a normalizovat mikroflóru, chrání před škodlivými střevními infekcemi a posiluje imunitní systém.

Obsahuje speciální organismy, které zahajují kvašení mléčné složky, které odlišují směsi tohoto typu od ostatních produktů NAN.

Proces trávení dítěte se stává rychlejším a levnějším díky skutečnosti, že část práce trávicích enzymů gastrointestinálního traktu je přijímána fermentačními bakteriemi.

  NAN kyselé mléko 1 - pro novorozence do 6 měsíců (cena za 400 gr

470-600 rub.). NAN kyselé mléko 2 - pro kojence ve věku od 6 měsíců do 12 měsíců (cena za 400 gr

500-600 rub.). NAS kyselé mléko 3 - pro děti od jednoho roku (cena za 400 gr

Triple Comfort

Zahrnuje složky jako laktobacily L.reuteri, chytré lipidy, protein hydrolyzovaný optipro, probiotika, jakož i další komplex vitamínů a minerálů, oligosacharidy, bramborový škrob, které přispívají k eliminaci funkčních poruch trávení vedoucí ke kolice, zácpě a poruchy střevní mikroflóry.

Složení obsahuje palmový olej. Směs je určena pro děti od narození a nemá žádné věkové rozlišení.

Ceny (za 400 g) se pohybují od 630 do 730 rublů.

"Antikoliki"

Tato směs má velmi podobné složení jako „NAS Triple Comfort“. Jediným rozdílem je, že v této směsi neexistují probiotika (oligosacharidy). Produkt snižuje riziko alergií a nepohodlí v potravě kvůli částečně hydrolyzovanému proteinu. Tento druh směsi nemá žádné věkové limity.

Cena (za 400 gr): 580-610 rublů.

Antireflux

Doporučuje se dětem mladším 6 měsíců s četnými stížnostmi rodičů na regurgitaci dítěte. Patří k terapeutické výživě, která se nepoužívá jako hlavní strava, ale působí jako přísada do kojení nebo umělého krmení. Zvýšením množství škrobu se zvyšuje viskozita produktu, který v žaludku vytváří hustou sraženinu, zabraňuje plivání a poskytuje dlouhý pocit sytosti..

Cena za 400 g: od 700 do 790 rublů.

„Bez laktózy“

Navržen pro kojence s nedostatkem laktózy, pomáhá dítěti vyrovnat se s obnovou těla po utrpení průjmu. Poměr syrovátkových proteinů k kaseinu je 60/40 a liší se od NAN 1 zvýšením podílu kaseinu. Laktóza je nahrazena glukózovým sirupem, který se vstřebává mnohem snadněji. Určeno pro děti od narození a nemá věkové rozdělení.

Cena za 400 gr: od 650 do 850 rublů.

„Pre NUN“ a „PreNAN 0“

Přispět k optimálnímu vývoji a růstu předčasně narozených dětí. Poskytuje příjem bílkovin a nezbytných látek v souladu se správnými potřebami. Optimální rovnováha vápníku a fluoridu přispívá ke správné tvorbě kostní tkáně. Lékaři doporučují používat přípravek k dosažení hmotnosti dítěte 1800 g, poté se doporučuje, aby jej nahradil běžnou upravenou směsí. Obsahuje strukturovaný palmový olej.

 • PRENAN 0 je určen pro děti s hmotností do 1800 g.
 • PreNAN je určen pro krmení dítěte nad 1800 g, aby se dosáhlo hmotnosti 2500 až 3 000 g.

Cena za 400 g: 820-940 rub.

"PreNAN posilovač mateřského mléka"

Vzhledem k vyšším potřebám bílkovin, uhlohydrátů, minerálů a vitamínů, jakož i kalorií, pro včasný růst předčasně narozených nebo malých dětí, odborníci doporučují přidat do mateřského mléka obohacující látku. Dítě tak dostane všechny komponenty nezbytné pro jeho vývoj. Obohatení mléka je nezbytné pro dítě, pokud:

 • Porodní hmotnost menší než 1800 g.
 • Gestační věk (tj. Narození) méně než 34 týdnů.
 • Intrauterinní růstová retardace u předčasně narozených dětí ve věku 2 a více týdnů.

Jak si vybrat, který je lepší?

Snažíte se vybrat nejlepší možnost, nezkoušejte všechny druhy. Je lepší věnovat pozornost vlastnostem vašeho dítěte nebo konzultovat pediatra. Aby se předešlo zdravotním problémům vašeho dítěte, přidávejte do výživy umělou výživu postupně, nejdříve 90 g denně. Musíte vědět, že dítě není alergické na tuto nebo tu složku.

Pouze pokud se alergická reakce neobjeví do tří dnů, můžete přenést dítě na takové krmení. Také mléko prostě nemusí být drobky, v tomto případě musíte také hledat jinou možnost.

Výrobky NAN nabízejí širokou škálu možností, které se navzájem liší svou skladbou a chutí, takže si můžete určitě vybrat tu nejlepší volbu.

Jak chovat dětskou stravu, aby ji uvařila?

 1. Nejprve je třeba pečlivě prostudovat pokyny, které ukazují, v jakém poměru s vodou je třeba směs zředit, jakož i skladovatelnost otevřených a uzavřených obalů.
 2. Připravte si vše, co potřebujete k vaření: láhev, odměrka, voda a samotná směs.
 3. Pro výrobu používejte pouze sterilizovanou vodu, před vařením byste si měli důkladně umýt ruce mýdlem.
 4. Nepoužívejte horkou nebo nevařenou vodu. Optimální teplota směsi je 35-45 stupňů.
 5. Směs v lahvi by měla být dobře protřepána, aby měla jednotnou strukturu a byla bez hrudek.
 6. Vařené mléko nenechávejte k opětovnému použití, je určeno současně. Pečlivě vypočítejte objemy produktu. V průměru arašídy konzumují 120 - 240 ml mléka v závislosti na věku a úrovni vývoje.
obsah ↑

Návod k použití

 1. Během krmení udržujte lahvičku mírně nakloněnou..
 2. Ujistěte se, že mléko zcela naplní bradavku.
 3. Hlava dítěte by měla být zvednutá a neměla by být hozena dozadu ani do strany, nedržte dítě ve vodorovné poloze.
 4. Během krmení si udělejte přestávky, aby dítě mohlo prasknout. Za tímto účelem držte dítě na několik sekund ve vzpřímené poloze..
 5. Během procesu by se v lahvi měly tvořit bubliny. To znamená, že děláte všechno správně.

Je možné kombinovat s ostatními?

Pokud je produkt od stejného výrobce, odpověď je zřejmá - ano. Musíte však promíchat postupně tak, aby nejprve převládala stará směs, pak přibližně ve stejných podílech, později může převládat množství nové směsi. Pokud však plánujete přejít na zdroj napájení od jiného výrobce, nezapomeňte se poradit s odborníkem.

Jak zjistit, že jídlo je vhodné pro dítě?

Hlavní známkou správného výběru jídla je spokojenost po jídle a vyvážený růst a vývoj dítěte. Kromě toho, jak již bylo uvedeno, produkt by neměl vyvolat alergickou reakci.

Při výběru nesprávného produktu se mohou vyskytnout problémy. Mohou to být zácpa, průjem, dysbióza, plyn, kolika, regurgitace, problémy s přibýváním na váze a další.

Řada produktů Nestle pro dětské výživy poskytuje obrovský výběr terapeutických a profylaktických směsí, které pomáhají vyrovnat se s těmito překážkami (jejich typy a indikace k použití jsou popsány výše). Když se však objeví první příznaky takových nemocí, měli byste okamžitě vyhledat lékaře. Nan směsi jsou mezi matkami velmi oblíbené. Možná byste to měli vyzkoušet.?

Přehled směsí NAS Optipro pro novorozence: složení dětské výživy, typy a tabulka s pokyny

Směsi NAN jsou žádány u mladých matek, jejichž děti dostávají umělé nebo smíšené krmení. Recenze o nich jsou velmi protichůdná, ale většina rodičů důvěřuje pouze tomuto výrobci. Produktová řada obsahuje směsi pro různé účely, včetně předčasně narozených dětí. Pochopení toho, co dát přednost, umožní studium jejich funkcí.

NAN mix je populární na trhu s dětskou výživou, ale jaká je jeho výhoda?

O výrobci

Výrobky značky NAN vyrábí Nestle od roku 1962. První řada směsí byla navržena pro zdravé děti s dobrou chutí k jídlu. Sortiment se však postupně komplikoval a rozšiřoval. Od roku 2004 se do produktů přidávají bifidobakterie, které normalizují trávení. V roce 2010 bylo spotřebitelům nabízeno mléko Dentapro k prevenci zubních chorob.

NAN Zdravé batole Base Mix Range

Nutriční požadavky dětí různého věku nejsou stejné. Proto specialisté Nestle vytvořili následující produkty:

 1. „NAS 1“ - produkt pro novorozence (0-6 měsíců). Ve složení - minerální a vitamínové doplňky pro posílení imunity.
 2. „NAS 2“ - produkt od šesti měsíců do roku. Složení je podobné „jednomu“, ale bere v úvahu rostoucí potřebu živin.
 3. "NAS 3" - mléko od roku. Výrobek obsahuje prospěšné bakterie a lipidy, které jsou prospěšné pro trávicí systém a stávají se dobrou profylaxí zubního kazu..
 4. "NAS 4" - mléko od 18 měsíců. Složení je podobné trojce, přičemž se bere v úvahu věkové potřeby dítěte.
 5. Hotové mléko v 200 ml balení. Měly by být zahřívány a podávány v šálku, láhvi.
Směsi NAS vytvářejí pro různé věkové kategorie dítěte

Hlavní složky základního NAN se mísí

Vyvážené mléčné prášky NAN poskytují dětem v jejich věku základní živiny. Složení produktů se vyznačuje těmito vlastnostmi:

 • Bifidobacteria BL. Normalizuje a podporuje zdravou mikroflóru, posiluje imunitu.
 • Optimalizovaný optipro protein. Poskytuje snadnou stravitelnost mléka, plný růst dítěte.
 • Mastné kyseliny jsou omega-3 a omega-6. Posílení imunity, podpora rozvoje nervového systému a svalů.
 • Nedostatek aroma, barviv. Produkt má přirozenou chuť, vytváří správné stravovací návyky.

Složení proteinů

NAN 1 a 2 jsou mléčné přípravky a NAN 3 a 4 jsou suché mléčné nápoje k pití a přípravě jídel. Důležitým rozdílem mezi produkty je snížený obsah bílkovin ve směsích v důsledku demineralizace syrovátky. Poměr syrovátkových bílkovin a kaseinu je následující:

 1. v č. 1 - 70 až 30 (v blízkosti mateřského mléka, kde poměr je 80 až 20);
 2. v „NAN 2, 3“ - 60 až 40 (jako zralé mateřské mléko).

Protein ve směsích NAN a dětské mléko se nazývá Optipro. Jeho přítomnost snižuje riziko obezity snížením metabolické zátěže na těle. K tomu přispívají cenné aminokyseliny: taurin, gestidin a další..

Složení směsí NAS zahrnuje vše potřebné pro vývoj dítěte

Složení tuku

Tuková složka suchých směsí je tvořena rybím olejem a rostlinnými oleji. Dříve byl přidán palmový olein, ale kvůli šíření negativních informací a palmového oleje to Nestle odmítl a našel jiné řešení. Základní výživa výrobce nyní obsahuje následující oleje:

 • slunečnice;
 • Kokosový ořech
 • řepka nízká erucic.

Ve stravě jsou také polynenasycené mastné kyseliny nazývané „chytré lipidy“. Nejcennější z nich jsou DHA a ARA (kyselina dokosahexaenová a kyselina arachidonová), které jsou důležité pro imunitní systém, oči a mozek.

Sacharidové složení

Laktóza je důležitou uhlohydrátovou složkou produktu. V kombinaci s maltodextirinem (rychlý uhlohydrát) dává sladkou chuť, kterou mají děti rádi. Sacharidové složky poskytují tělu kojenců potřebnou energii, zajišťují dlouhodobé nasycení, ovlivňují hustotu směsi (zvyšují hustotu). Producentské mléko neobsahuje sacharózu (třtinový cukr), což pozitivně odlišuje produkty od analogů.

Ostatní komponenty

Produkty obsahují živé kultury BL bifidobakterií. Jsou to probiotika, která jsou odpovědná za tvorbu normální mikroflóry ve stěnách tlustého střeva, což posiluje imunitu. Směsi NAN 2 také obsahují bakterie Denta Pro, které jsou odpovědné za prevenci kazu. Inhibují vývoj bakterií, které ničí sklovinu zubů, kolonizují zažívací trakt.

Ošetření a profylaktické směsi NAN a jejich složení

Pro terapeutickou dietoterapii se používá kyselé mléko a jiné směsi s původním složením. Pediatrové je předepisují na určitou dobu, aby upravili stav dítěte. U léčivých a profylaktických produktů je podobné složení charakteristické pro celou škálu potravin. S typy cílů však existují významné rozdíly..

„NAS“ fermentované mléko

Populární směs NAN fermentovaného mléka zlepšuje trávení, normalizuje střevní mikroflóru a posiluje imunitní systém. Ve složení se vyznačuje přítomností fermentované složky mléka a zahrnuje:

 • živé kultury BL - posilují imunitu dítěte;
 • bakterie kyseliny mléčné získané biofermentační technologií - posilují tělo a zabraňují rozvoji infekcí.

Směsi NAN 1, 2 a 3 upravené podle kyselého mléka zabraňují zácpě, kolice, zajišťují zdravý zdravý spánek. Mají dost železa, aby zabránili anémii v dětství..

Jak víte, s trávicími problémy se dětský spánek zhoršuje. Tento problém lze vyřešit směsí NAS.

"NAS" hypoalergenní

"Hypoalergenní NAS 1" - profylaktické směsi, včetně částečně hydrolyzovaných syrovátkových proteinů. Úroveň rozkladu proteinu je mnohem vyšší než v jiných produktech Nestle, které také obsahují částečně hydrolyzovaný protein. Přiřazeno, pokud je náchylné na alergie na bílkoviny kravského mléka nebo jako meziprodukt při převodu na běžné produkty s léčivými přípravky. Díky živým kulturám jsou hypoalergenní směsi „NAN“ 1, 2 a 3 pohodlné pro trávení (další podrobnosti viz: Jaké jsou hypoalergenní směsi pro novorozence?).

"NAS" antikolik

Starý název směsí je NAN Comfort. Díky částečně hydrolyzovanému proteinu snižuje produkt riziko alergií a nepohodlí při jídle. Nízké hladiny laktózy prakticky eliminují fermentaci a koliku. Probiotika L.reuteri pomáhají kolonizovat střeva pomocí pozitivní mikroflóry.

Komplex Optipro vyvinutý speciální technologií umožňuje snadnou asimilaci hotového mléka tělem dítěte. V produktu jsou také lipidy ARA a DHA, vitaminový komplex, důležité stopové prvky. Směsi mohou být jediným zdrojem výživy pro kojence od 0 do 6 měsíců.

"NAS" bez laktózy

Produkt neobsahující laktózu je určen k výživě dětí s nedostatkem laktázy v situaci, kdy tělo nemůže od narození absorbovat mléčné výrobky. Pomáhají zotavit se po střevních infekcích, gastroenteritidě, průjmech, nemají žádná věková omezení (lze je použít i pro krmení novorozenců). Často jsou předepisovány s častými koliky a regurgitací.

Produkt neobsahující laktózu není hypoalergenní, liší se od produktu č. 1 v procentech proteinů a kaseinu (60 až 40). Výrobce nahradil laktózu lehce stravitelným laktózovým sirupem. Jako prebiotika byl přidán laktobacillus L.reuteri. Směs obsahuje kompletní vitamín-minerální komplex, kyselinu linolovou, rostlinné oleje, plnotučné bílkoviny.

„NAS“ trojnásobný komfort

NAN Triple Comfort je přizpůsobený produkt pro odstranění funkčních poruch trávení u dětí od narození. Speciální receptura pomáhá eliminovat zácpu, koliku, snižuje frekvenci regurgitace. Směs Toy Comfort normalizuje frekvenci stolice, podporuje tvorbu správné střevní mikroflóry.

Směs "NAN Comfort" zahrnuje laktobacily L.reuteri, "chytré" lipidy, hydratovaný protein "Optipro", prebiotika. Dále zahrnovaly minerální a vitamínový komplex, oligosacharidy, bramborový škrob. Mezi ingredience Triple Comfort patří palmový olej.

Dětem se od narození doporučuje trojnásobný komfort

"NAS" antireflux

Směsi pediatrů „NAS“ AR 1 předepisují novorozence a kojence do 6 měsíců se stížnostmi rodičů na časté vyplivnutí. Připisují se terapeutické výživě, která se nepoužívá jako hlavní jídlo pro dítě. Jeho reflux se používá ve spojení s kojením, jinými typy směsí. Mezi komponenty suchého "Antirefluxu":

 • hydrolyzovaný syrovátkový protein;
 • kultury prebiotik L.reuteri, které tvoří normální mikroflóru a pomáhají snížit frekvenci regurgitace 3krát;
 • Hypipalergenní komplex optimalizovaný optipro - minimalizuje riziko negativní reakce na bílkoviny kravského mléka;
 • škrob - zvyšuje viskozitu produktu, což snižuje pravděpodobnost regurgitace.

Vyvážený vzorec směsi NAN Antireflux také zahrnuje rostlinné oleje, laktózu, stopové prvky a další užitečné látky. Maminky si stěžují na jeho hustotu a nepříjemnou chuť, ale zaznamenávají pozitivní účinek na trávení kojenců. Vzhledem k hustotě vyžaduje výživa výběr bradavek na láhev. Maminky obvykle používají vyměnitelné proudové dudlíky. Připravenou směs promíchejte po dlouhou dobu, protřepte.

"NAN" pro předčasně narozené děti

Produkt je důležitý pro předčasně narozené děti narozené předčasně a podváhu. Obsahuje nejvyšší procento syrovátkové bílkoviny (asi 70%), což ji výrazně odlišuje od analogů. Proteiny ve směsi jsou částečně hydrolyzovány, což zvyšuje rychlost asimilace.

U předčasně narozených dětí existuje také směs NAS, ale před použitím musíte u dítěte zkontrolovat alergie (doporučujeme si přečíst: jaké jsou směsi pro předčasně narozené děti?)

Výhody produktu pro předčasně narozené děti: dítě rychle přibírá na váze, má ráda chuť hotového mléka. Produkt se krmí kojenci, dokud nedosáhne hmotnosti 1800 gramů, poté se převedou do obvyklé směsi. Mezi kontraindikace: galaktosémie, nesnášenlivost na laktózu, glukóza, alergie na bílkoviny kravského mléka. Mezi složkami palmového oleje.

Pokyny pro přípravu směsi

Před zakoupením fermentovaného mléka a mléčných směsí by se měl „NAS“ poradit s pediatrem. Lékař doporučí vhodný produkt na základě věku, hmotnosti, zdraví dítěte a stížností rodičů.

Při přípravě směsi byste měli používat potraviny s dostatečnou skladovatelností, která byla otevřena nejpozději před měsícem. Pro to, aby směs prospívala a nezpůsobila zdravotní problémy dítěte, je důležité při přípravě dodržovat sterilitu. Pokyny na balení, které má formu tabulky, vám umožní seznámit se s tím, jak správně dávkovat a ředit prášek.

Dětský věkNa 1 krmivoPočet krmení denně
Objem převařené vody, ml.Počet odměrných lžiček směsiSměsJiné druhy potravin
1-2 týdny9036-
2-4 týdny12045-
2 měsíce15055-
3-4 měsíce.18065-
5-6 měsíců.21074-
7 měsíců a starší21074-31-2

Při přípravě směsí „NAN“ vezměte požadovaný počet odměrných lžiček bez sklíčka. Podíly nelze změnit bez doporučení poskytovatele zdravotní péče. V opačném případě můžete dítě překrýt nebo dehydratovat. Od 7 měsíců by měly být paralelně s hypoalergenními, běžnými, fermentovanými mléčnými směsmi NAN zavedeny doplňkové potraviny - cereálie, zeleninové pyré, tvaroh, sýry, fermentované mléčné výrobky.

Je důležité připravit směs před krmením ochlazením převařené vody na komfortní teplotu 37 stupňů (užitečné bakterie zemřou v horké vodě). Zpočátku byste měli sterilizovat nádobu a bradavku, ochladit, nalít připravenou vodu a přidat požadovaný počet lžiček prášku. Poté sbírejte láhev, přikryjte a důkladně protřepejte. Je důležité zkontrolovat teplotu pádem na zápěstí (jídlo by mělo být o něco teplejší než ruka).

Známky, že směs NAN byla pro dítě vhodná - přírůstek na váze, klidný spánek, nedostatek koliky, zácpa, dobrá pokožka. Pokud alespoň jeden z těchto ukazatelů není respektován, měli byste se poradit se svým lékařem. Možná budete muset změnit dětskou výživu na jiný typ (například tekuté kyselé mléko) ze široké nabídky Nestlé.

Směs Nan-1

Při výrobě směsi Nan-1 se nepoužívají geneticky modifikované složky, konzervační látky, barviva a látky určené k aromatizaci. Produkt vyrobený pomocí suché syrovátky.

Nan-1 je vhodný pro krmení zdravých dětí od narození.

Obsah kalorií ve směsi Nan-1

Kalorický obsah směsi Nan-1 je 519 kcal na 100 gramů produktu.

Složení směsi Nan-1

Složení kojenecké výživy Nan-1 Premium obsahuje: demineralizovanou syrovátku, odstředěné mléko, laktózu, rostlinné oleje, syrovátkovou bílkovinu, citrát vápenatý, citrát draselný, rybí olej, sójový lecitin, chlorid sodný, L-arginin, chlorid hořečnatý, chlorid vápenatý, taurin, nukleotidy, L-histidin, síran železa, inositol, síran zinečnatý, L-karnitin, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý, selenát sodný, vitamíny.

Produkt je obohacen o následující vitaminy: A, D, E, K, C, B1, B2, B3, B6, B9, B12, B4, B8. Z minerálů v něm obsažených: železo, hořčík, fosfor, měď, zinek, jód, draslík, selen, chloridy, sodík, mangan a vápník.

Užitečné vlastnosti směsi Nan-1

Vyvážené složení směsi Nan-1 vám umožní poskytnout rostoucímu dítěti všechny potřebné živiny. Má příznivé účinky na drobky v prvních měsících života:

 • podporuje optimální fyzický a duševní vývoj;
 • posiluje imunitní systém;
 • vykonává ochrannou funkci;
 • poskytuje zdravý stav střevní mikroflóry.

Kromě toho obsahuje mastné kyseliny (DHA, ARA), které hrají důležitou roli ve vývoji mozku, a orgány zraku se podílejí na tvorbě imunity dítěte. Jejich obsah ve směsi je podobný množství v mateřském mléce.

Kontraindikace Nan-1 směs

Vezměte prosím na vědomí, že umělé krmení byste měli používat pouze v případě, že není možné kojit a na doporučení lékaře.

Jak používat směsi Nan-1

Při přípravě směsi postupujte podle pokynů na obalu (kalorizátor). K určení množství tekutého a suchého produktu musíte použít podávací stůl.

Nabídněte svému dítěti pouze čerstvou směs. Nepoužívejte zbylý produkt z předchozích krmení. Před krmením kontrolujte teplotu směsi, neměla by překročit 37 stupňů.

Jak uložit směs Nan-1

Skladovatelnost suchého mléka Nan-1 je 2 roky. Otevřený produkt se neuchovává déle než tři týdny.

NAN ® 1 s probiotiky

Obsah

Farmakologická skupina

Nosologická klasifikace (ICD-10)

Složení a forma uvolňování

NAN ® 1 s probiotiky

Suché mléčné směsi1 litr hotové směsi (670 kcal)
Tlustý36 g
kyselina linolová5,3 g (16,7%)
kyselina alfa linolenová645 mg
kyselina dokosahexaenová79 mg
kyselina arachidonová79 mg
protein (včetně syrovátkových bílkovin - 70%)12,4 g
uhlohydráty75 g
laktóza75 g
kultura bifidobakterií (B. lactis)
minerály (popel)3,7 g
sodík170 mg
draslík680 mg
chloridy470 mg
vápník430 mg
fosfor240 mg
hořčík57 mg
mangan150 mcg
selen14 mcg
vitamín a680 mcg RE
Vitamín D9,3 mcg
vitamin e9 mg
vitamin K55 mcg
vitamín C110 mg
vitamín b10,75 mg
vitamín b21,4 mg
niacin5,9 mg
vitamín b60,52 mg
kyselina listová95 mcg
kyselina pantothenová5 mg
vitamín b122,4 mcg
biotin15 mcg
cholin120 mg
inositol60 mg
taurin51 mg
karnitin10 mg
nukleotidy20,1 mg
žehlička6,7 mg
jód120 mcg
měď0,52 mg
zinek7 mg
osmolalita - 313 mOsm / kg

v bankách o hmotnosti 400 g.

NAN ® 2 s probiotiky

Suché mléčné směsi1 litr hotové směsi (670 kcal)
Tlustý30 g
kyselina linolová5,6 g (22,4%)
kyselina alfa linolenová556 mg
kyselina dokosahexaenová43 mg
kyselina arachidonová43 mg
protein (včetně syrovátkových proteinů - 40%)15 g
uhlohydráty84 g
laktóza55,6 g
maltodextrin28,9 g
probiotika (kultura bifidobakterií (B. longum) a laktobacilů (L. Rhamnosis)
minerály (popel)4,6 g
sodík260 mg
draslík740 mg
chloridy600 mg
vápník800 mg
fosfor510 mg
hořčík72 mg
mangan107 mcg
selen13 mcg
vitamín a760 mcg RE
Vitamín D12 mcg
vitamin e12 mg
vitamin K54 mcg
vitamín C120 mg
vitamín b10,97 mg
vitamín b21,4 mg
niacin7 mg
vitamín b60,74 mg
kyselina listová150 mcg
kyselina pantothenová5 mg
vitamín b122,2 mcg
biotin26 mcg
cholin90 mg
inositol56 mg
karnitin10 mg
žehlička11 mg
jód100 mcg
měď0,49 mg
zinek7,9 mg
osmolalita - 282 mOsm / kg

v bankách o hmotnosti 400 g.

NAN ® 3 s probiotiky

Suché mléčné směsi1 litr hotové směsi (670 kcal)
Tlustý29,5 g
kyselina linolová5,1 g (22%)
kyselina alfa linolenová751 mg
kyselina dokosahexaenová41,7 mg
protein (včetně syrovátkových proteinů - 40%)20,1 g
uhlohydráty80,6 g
laktóza56,3 g
maltodextrin24,3 g
probiotika (kultura bifidobakterií (B. longum) a laktobacilů (L. Rhamnosis)
minerály (popel)4,6 g
sodík250 mg
draslík860 mg
chloridy600 mg
vápník800 mg
fosfor540 mg
hořčík60 mg
mangan90 mcg
selen13 mcg
vitamín a770 mcg RE
Vitamín D13 mcg
vitamin e12 mg
vitamin K59 mcg
vitamín C120 mg
vitamín b10,97 mg
vitamín b21,5 mg
niacin7 mg
vitamín b60,79 mg
kyselina listová150 mcg
kyselina pantothenová5 mg
vitamín b121,9 mcg
biotin27 mcg
žehlička12 mg
jód120 mcg
měď0,56 mg
zinek8,1 mg
osmolalita - 282 mOsm / kg

v bankách o hmotnosti 400 g.

NAN ® 4 s probiotiky

suchá mléčná směs1 litr hotové směsi (700 kcal)
Tlustý31 g
kyselina linolová6,4 g (22,3%)
kyselina alfa linolenová790 mg
kyselina dokosahexaenová44 mg
protein (včetně syrovátkových proteinů - 40%)21 g
uhlohydráty84,7 g
laktóza59,1 g
maltodextrin25,6 g
probiotika (kultura bifida (B. longum) a laktobacilů (L. Rhamnosis)
minerály (popel)4,8 g
sodík250 mg
draslík900 mg
chloridy600 mg
vápník840 mg
fosfor560 mg
hořčík63 mg
mangan90 mcg
selen14 mcg
vitamín a800 mcg RE
Vitamín D13 mcg
vitamin e12 mg
vitamin K60 mcg
vitamín C130 mg
vitamín b11 mg
vitamín b21,5 mg
niacin7,3 mg
vitamín b60,83 mg
kyselina listová150 mcg
kyselina pantothenová5 mg
vitamín b122 mcg
biotin28 mcg
žehlička13 mg
jód120 mcg
měď0,58 mg
zinek8,5 mg
osmolalita - 282 mOsm / kg

v bankách o hmotnosti 400 g.

Charakteristický

NAN ® 1 s probiotiky - sušené mléčné mléko pro suché a umělé krmení dětí od prvních dnů života.

NAN ® 2 s probiotiky - sušené mléčné mléko s probiotiky pro děti starší 6 měsíců.

NAN ® 3 s probiotiky - práškové mléčné mléko s probiotiky pro děti nad 10 měsíců.

NAN ® 4 s probiotiky - suché mléko s probiotiky pro výživu dětí od 18 měsíců.

Vlastnosti komponenty

Díky jedinečné kombinaci složek pomáhají směsi NAN ® 1 s probiotiky, NAN ® 2 s probiotiky, NAN ® 3 s probiotiky a NAN ® 4 s probiotiky pomáhat posilovat obranyschopnost těla a zajišťovat harmonický vývoj dítěte.

Směsi NAN ® 1 s probiotiky zahrnovaly prospěšné bifidobakterie (B. lactis), NAN ® 2 s probiotiky, NAN ® 3 s probiotiky a NAN ® 4 s probiotiky - prospěšné bifidobakterie (B. longum) a laktobacily (L. Rhamnosis), přispívá k udržování zdravé mikroflóry a posiluje imunitu.

Protein směsí OPTIPRO je blízký bílkovině mateřského mléka, snadno se tráví a zajišťuje optimální růst a vývoj dítěte..

Směsi NAN ® 1 s probiotiky, NAN ® 2 s probiotiky, NAN ® 3 s probiotiky a NAN ® 4 s probiotiky zahrnují inteligentní lipidy - speciální mastné kyseliny - také nalezené v mateřském mléce, které hrají důležitou roli při vývoji mozku a zrak dítěte a posílení imunity.

Mikronutrienty - železo, zinek, měď, cholín, PUFA, taurin, jód, selen, vitamíny A, C, D, E, B jsou zvláště důležité pro správný růst, tvorbu a vývoj mozku6 a B12. Nedostatek těchto látek ve výživě dítěte narušuje metabolické procesy v nervové tkáni, což vede ke změnám ve fungování různých částí mozku.

Nedostatek jódu ve výživě dětí prvního roku života je vážnou hrozbou, protože může vést k rozvoji nevratných duševních poruch.

Zinek je důležitou součástí asi dvou set enzymů, které se podílejí na metabolismu, především v mozku. S nedostatkem zinku se růst dítěte zpomaluje, schopnost učení se snižuje a vyvíjejí se motorické poruchy. Je také možné snížit obranyschopnost těla a v důsledku toho náchylnost dítěte k častým infekčním onemocněním.

Taurin je esenciální aminokyselina, která je nezbytná pro děti, zejména v prvních měsících života, pro rozvoj centrálního nervového systému a orgánů zraku..

Indikace léku NAN ® 1 s probiotiky

NAN ® 1 s probiotiky - jako výživa pro smíšené a umělé krmení dětí od prvních dnů života.

NAN ® 2 s probiotiky - jako potrava pro děti od 6 měsíců.

NAN ® 3 s probiotiky - jako potrava pro děti od 10 měsíců.

NAN ® 4 s probiotiky - jako potrava pro děti od 18 měsíců.

Dávkování a podávání

Suchá směs je předem naředěna převařenou vodou podle pokynů na obalu, pokud neexistují jiná doporučení pro pediatry.

Podmínky skladování NAN ® 1 s probiotiky

Udržujte mimo dosah dětí.

Životnost NAN ® 1 s probiotiky

Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.

Nestle NAN 1 Premium Baby Mix: Přehled

Nestle Nan 1 Premium (Nestle Nan 1 Premium) - dobrý výběr mléčné receptury pro svou cenu. Obsahuje DHA a ARA, bifidobakterie, nukleotidy a žádný maltodextrin. Kromě toho se prodává v neobvyklém dvoudílném pevném obalu a rychle se zředí vodou. Zjistili jsme však jasné odchylky ve složení. Má méně popela, než je uvedeno, což znamená, že je úměrně méně minerálů. Měřicí lžíce o 10% více směsi, než je uvedeno výrobcem.

Směs Nan Premium obsahuje palmový olej, a ačkoli poškození palmového oleje ještě nebylo jednoznačně prokázáno, výrobce jej začal vyrábět v novém Nan Optipro, bez této komponenty.

Nestle NAN Premium je k dispozici také v následujících formách:

Komponenty - 3.6

Naše testy ukázaly, že ve složení suché kojenecké výživy Nestle Nan 1 Premium jsou patrné odchylky železa a vitamínu C od deklarovaného výrobcem. Současně je obsah vápníku a draslíku uveden na obalu. Pokud je železo v kompozici pouze 4,8 mg (-8%), pak vitamín C obsahuje pouze 80 mg (-8%, ale + 160% na denní normu dítěte ve věku 6 měsíců)..

Poměr vápníku k fosforu ve směsi je 1,8: 1. Většina odborníků souhlasí s tím, že poměr 2: 1 by měl být optimální.

Za zmínku stojí významná odchylka popela ve složení. Výrobce uvádí 2,87% hmotnosti směsi, zatímco naše testy ukázaly pouze 2,0% (-30%). Tak velký rozdíl může znamenat výrazně nižší mineralizaci směsi, než je uvedeno na obalu: hmotnost popela označuje množství nespálených minerálních složek.

Zahrnuty jsou také:

Syrovátkové bílkoviny (70%) - bílkoviny, které na rozdíl od kaseinu (těžkého proteinu) z kravského mléka jsou kojenci snadno absorbovány.

DHA a ARA jsou polynenasycené mastné kyseliny, které jsou užitečné pro mozek a vidění dítěte..

Nukleotidy - účastníci mnoha biochemických a energetických procesů v lidském těle.

Probiotika - živé kultury prospěšných mikroorganismů, aktivované při vstupu do střeva a pomáhají normalizovat trávení.

Kompozice neobsahuje prebiotika - oligosacharidy, které nejsou náchylné k štěpení v žaludku a střevech, slouží jako výživa pro prospěšné mikroorganismy v dolní části střeva.

Zabezpečení - 5.0

Nestle Nan 1 Premium dětská výživa je bezpečná - naši odborníci dospěli k tomuto závěru: neobsahuje toxiny a patogeny. Nebyla nalezena žádná sacharóza..

Chuť a snadnost chovu - 3.8

Podle zpětné vazby od našich ochutnávek má směs NAN nepříjemnou chuť. Považovali to za „uspokojivé“. Plusy zahrnují rychlou rychlost jeho rozpuštění ve vodě..

Výrobce navrhuje rozpuštění Nestle Nan 1 Premium v ​​poměru 1: 7. Pro každý gram směsi by mělo být 7 ml převařené a ochlazené na 35-40 stupňů vody. Pamatujte, že pokud chováte směs suchého mléka při vyšší teplotě, ztratí se v něm vitamíny.

Balení a jeho pohodlí - 3.1

Nan 1 Premium mléčná výživa se prodává v kovovém balení po 400 g. Vzhledem k průměrným nutričním potřebám dítěte ve věku 4–6 měsíců by to mělo stačit na 4 dny.

Pohodlné kovové obaly jsou rozděleny do dvou částí. Na rozdíl od jiných směsí v kovových plechovkách je odměrná lžíce v plechovce NAN 1 Premium umístěna v samostatné sekci, která je oplocena od nejsušší směsi měkkou kovovou membránou. Membrána se otevírá bez námahy.

Plastové víko pevně a pevně přiléhá k nádobě. Stojí za zmínku, že navzdory energetické účinnosti plechovky neposkytuje měřicí škrabku, pomocí které je snadné vyrovnat směs v odměrné lžičce.

Měřicí lžíce směsi Nan 1 zasahuje do jedné naběračky bez skluzu pouze 3,8 - 4,0 g směsi namísto 4,3 slibovaného výrobcem. Tedy při standardním ředění získáte zředěnou směs více než 10%! Podle našich odborníků jde o výraznou nevýhodu dávkovací lžíce. Důrazně doporučujeme zkontrolovat hmotnost směsi odebrané na váze nebo počítat s množstvím vody pro správný poměr složek.

NAN mléčná výživa

Vybrané produkty 27 z 256

Nové recenze

Kabrita mléčná receptura pro pohodlné trávení Kabrita 2 Gold 400 g

Dítě má 6 měsíců. Věčný problém je kolika. Žádný spánek, žádná nálada. Trápil ho kolika, dokud jsem nezačal dávat Cabritovi. Colic se stal méně bolestným, zácpa zmizela. Cabritová směs v kozím mléce je upravená, proto je její bílkovina lépe trávena než bílkovina z kravského mléka. Teď jí věřím. Snadno stravitelné a velmi výživné. Dítě má opravdu rád. Podíval jsem se na webové stránky společnosti, mají velmi přísnou kontrolu kvality směsi v Nizozemsku.

Kabrita 3 GOLD Suchý mléčný nápoj od 12 měsíců. 400 g

Před třemi měsíci byla moje dcera ve věku jednoho roku a předtím jsem přemýšlel o výběru vzorce pro krmení. Po velmi dlouhou dobu a pečlivě vybrané, upozornit na složení. A pak jsem pro sebe našel perfektní volbu - Kabrita se mísí. Před nákupem jsem šel na web značky, pečlivě si přečetl vše o výrobě směsí atd. Líbilo se mi, že v továrně v Nizozemsku prováděli přísné kontroly kvality. A to je velmi nápadné, dcera jí směs s radostí, zapomněli jsme na zácpu a koliku. Teď věřím pouze této značce.

Nestogen 2 Náhradník od 6 měsíců. 350 g

Tato směs se podává v mléčné kuchyni od 6 měsíců. Dítě to vypije s radostí (směs jedeme pouze v noci). Žaludek neublíží, stolice je normální, neexistuje alergie.

NAN Náhrada Premium 1 od narození 400 g

Dobře. Složení je samozřejmě ikonické. Tento poměr kaseinových a syrovátkových bílkovin jsem nikde jinde neviděl. Získává se dobře, židle obvykle dvakrát denně. Hmotnost rostla. A co se mi líbí, to se rozpouští s ranou. Žádný šamanismus s lahví. V noci neocenitelná kvalita směsi.

Nutrilak NutriMa Femilak dry se specializuje na těhotné a kojící ženy Mango

Dobrá suchá směs musí být naředěna vodou. Je lepší jej dlouho neuchovávat v otevřené formě, vyschne v kameni. Pila to okamžitě po nemocnici, když se nedoporučuje pít kravské mléko. Současně jsem pil laktofitol, takže o této koncentraci mléka nebudu mluvit.

NAN mléčné přípravky jsou vyráběny švýcarskou společností Nestle. Společnost má více než 145 let zkušeností s úspěšným vývojem a výrobou dětské výživy. Není divu, že rodiče věří Nestlému nejcennější věc - zdraví rostoucího dítěte.

NAN Standard Blend - produkt pro zdravé děti. Pro každou fázi krmení je k dispozici dětská výživa v baleních 400 a 800 g. Pro první dvě etapy je mléčná náhražka NAS navíc nabízena ve dvou verzích - klasické a kyselé mléčné nápoje.

Každé dítě je individuální, proto při převodu novorozence na doplňkové nebo umělé krmení konzultujte lékaře!

Každé specializované jídlo je zaměřeno na řešení konkrétního zdravotního problému dítěte:

 • Pre pomáhá přibírat na váze u malých a předčasně narozených dětí;
 • Hypoalergenní náhrada je předepisována pro kojence s vysokým rizikem vzniku alergií nebo existujících alergických reakcí;
 • Antikolická směs pro novorozence usnadňuje trávení a snižuje intenzitu koliky v dětství;
 • Fermentovaný mléčný produkt reguluje stolici a obnovuje normální střevní mikroflóru, která je nezbytná po antibiotické terapii;
 • NAN Lactose-free mléčná náhražka předepsaná pro nesnášenlivost mléčného proteinu krávy.

NAN nemá nejnižší ceny, ale vynikající pověst, správné složení a spolehlivé balení. Můžete si koupit směs NAN v internetovém obchodě Obstetrics.ru za cenu 496 rublů.

Baby mix "NAN" - recenze. Mix "NAS 1" (kyselé mléko): recenze

Dětská výživa je důležitým prvkem při krmení a péči o dítě. Je důležité zvolit správné jídlo, aby dítě nemělo zdravotní problémy. Dnes budeme mluvit o populární dětské směsi "NAN".

Když potřebujete směs

V moderním světě se často vyskytují stresující situace. Mohou připravit mladou matku mléka - a pak začnou problémy s krmením dítěte. Aby se tomu zabránilo, svět přišel se speciální kojeneckou výživou, která obsahuje všechny potřebné živiny obsažené v mateřském mléce. Směs „NAS“, jejíž recenze lze najít a slyšet všude a všude, je pro mladé matky a jejich děti skvělou volbou. Záchrana přijde, když se ztratí mléko nebo dítě má zácpu.

Co je to NAS 1

Dětská výživa „NAN“, jejíž recenze budeme zvažovat o něco později, je vynikající náhradou mateřského mléka. Jeho složení je blízké matce. Zlepšuje trávení a nepoškozuje zdraví dětí. Dokonce i lékaři v mnoha případech doporučují užívat směs NAN. Recenze o tomto jídle jsou velmi různorodé. Prášek z kyselého mléka se snadno používá. Komplex "NAS 1" je vhodný od narození dítěte do 12 měsíců.

Co je dobré na "NAS"

Není tajemstvím, že "Nestle" je nejoblíbenější společností vyrábějící kojeneckou výživu a další dobroty. K výrobkům patří také směs „fermentované mléko NAS 1“. Recenze o výrobci byly vždy velmi pozitivní. Výrobky, které nabízejí, byly ve skutečnosti vždy obzvláště úspěšné. Co je ale dobré na složení kvašeného mléka NAN 1?

Pro začátečníky je to, jak již bylo zmíněno, dobrá náhrada mateřského mléka. V životě existují situace, kdy ženské mléko zmizí a dítě potřebuje něco nakrmit. V této obtížné záležitosti vám pomůže kombinace „NAS“, jejíž recenze často zanechávají mladé matky.

Vitamíny a živiny

Směs suchého kyselého mléka navíc obsahuje užitečné látky a vitamíny, které pomáhají dítěti budovat imunitu a chránit dítě před různými nemocemi, které ovlivňují tělo dítěte v prvních letech života.

Další výhodou je, že směs NAS je hypoalergenní. Recenze kojenecké výživy, která u dětí vyvolala alergickou reakci, jsou poměrně častým jevem. Po celou dobu neexistovaly žádné negativní odkazy na výskyt alergií u novorozenců po užití směsi "NAN".

Produkt je chován velmi rychle a je utracen celkem ekonomicky. Pokud vás nebaví neustálé cesty do obchodu s kojeneckou výživou, pak vám pomůže směs NAS. Od lidí, kteří museli používat umělé krmení, lze slyšet recenze o nákladové efektivnosti, stejně jako mnoho jiných.

Nevýhody směsi kyselého mléka

Stejně jako u každého produktu však i směs kyselého mléka má řadu negativních aspektů. Jsou dokonce vybaveni směsí „NAS“. Recenze zanechaná matkami jsou obvykle celkem pozitivní, ale mají řadu nedostatků. Nyní si povíme o tom, co „úskalí“ mohou čekat na majitele kysané mléčné směsi.

Nejprve je třeba poznamenat, že mnoho z nich je zmateno cenou. Cenovka pro kojeneckou výživu, zejména kvalita, může vyskočit na dost vysoká čísla. Proto ho mnozí začínají váhat. Směs "NAN fermentované mléko" obvykle trpí stejným osudem. Recenze mnoha z nich ukazují přesně na vysoké náklady na produkt. Poté však vždy říkají, že jedna nádoba je dost na dlouhou dobu - fermentovaná směs mléka je docela uspokojivá.

Další „mínus“ směsi kyselého mléka pro děti od narození (ale nemusí se objevit - vše záleží na těle dítěte) je nepříjemný zápach stoličky dítěte, někdy průjem..

Protože však tento druh potravy obsahuje bifidobakterie a další látky pro trávení, je tento výsledek docela předvídatelný.

Je složení dobré

Obdržel jsem směs recenzí „NAS 1“, ve které je uvedeno, že dětská výživa obsahuje složky, které nejsou pro zdraví dítěte příliš užitečné. Nicméně velmi mnoho správně zdůrazňuje skutečnost, že tyto látky jsou obsaženy téměř ve všech kojeneckých mléčných formách, pouze v různých množstvích..

Další malou nevýhodou je chov, který vyžaduje mléčnou směs „NAS“. Recenze uvádějí skutečnost, že je přísně dodržována pravidla pro šlechtění fermentované mléčné směsi. Jinak budete muset bradavku velmi často měnit - výsledné "hrudky" se ucpají. NAN 1 fermentovaná mléčná směs se zředí ve dvou stupních.

Co si maminky myslí

Co si matky myslí o kojenecké výživě „NAS 1“? Nyní budeme analyzovat vše, co bylo nalezeno na internetu nebo v průzkumu kupujících této dětské výživy.

Jak již bylo zmíněno, mnoho žen uvádí cenu produktů. Pro některé je to vysoké, pro někoho to není moc. Vše záleží na regionu bydliště a samozřejmě na mzdách. Nicméně ti, kteří už používají směs NAS, říkají, že to stačí na dlouhou dobu, což znamená, že můžete „utratit peníze“.

Většina mumií používá směs kyselého mléka NAN jako doplňková jídla nebo v kombinaci s kojením. To vše se děje proto, že pro dítě není nic lepšího než mateřské mléko matky. Tato směs nezpůsobuje zácpu u malých dětí, protože mnoho složek obsažených ve složení pomáhá práci dětských střev.

Mám směs "kyselého mléka" a recenze chuti. Téměř všechny ženy, které se setkaly se směsí „NAS 1“, zdůrazňují, že toto jídlo není příliš chutné, kyselé.

Někteří tvrdí, že kojenecká výživa NAN chutná poněkud jako rozvedený kefír, který se dětem opravdu nelíbí. Je však jen na našich dětech, aby posoudily, jak chutné či nikoli. Při narození má každý své vlastní vkusové preference a svůj vlastní „názor“.

Potřebuje každý směs?

Mnozí považují za správné zavádění dětské výživy do dětské výživy po konzultaci s pediatrem. Co si lékaři pro děti myslí o směsi NAS 1?

Kromě kojení často doporučují směsi NAN jako doplňková jídla. Děje se tak, aby se tělo dítěte zvyklo nejen na mateřské mléko matky, ale také na „cizí“ jídlo. Tak bude dítě téměř od narození připraveno na skutečnost, že v průběhu času bude „odtrženo“ z matčiny stravy. Za prvé, směs fermentovaného mléka NAN 1 je předepisována dětským lékařům mnoha drobky v případě plynu a zácpy. Jak již bylo opakovaně řečeno, obsahuje tato dětská výživa ve svém složení vitamíny a minerály užitečné pro trávení. Jsou to oni, kteří pomáhají mumím bojovat s chorobami zažívacího systému dítěte.

Je však třeba věnovat pozornost skutečnosti, že složení hypoalergenní směsi „NAS 1“ obsahuje některé nepříznivé složky. Patří sem palmový a řepkový olej, který se nachází ve většině potravin, včetně dětských potravin. To však neznamená, že musíte tuto směs okamžitě opustit. Obsah oleje naznačuje, že je třeba dodržovat dávkování a nedávat dítěti příliš „umělé“ mateřské mléko.

Rovněž je třeba mít na paměti, že dětské fermentované mléčné směsi nejsou vhodné pro každého. Pokud máte problémy s trávením, můžete být upozorněni směsí „NAN“, komentáře lékařů, o které bude docela pozitivní, ale ve skutečnosti se vám vaše dítě nemusí líbit nebo jej jednoduše „nevejde“. V tomto případě si vyberete jiný způsob krmení pro dítě.

Konečný výsledek

Nyní, když jsou známy recenze pediatrů a matek, můžete shrnout. Podle mnoha kupujících a rodičů je nejlepší kojenecká výživa směs NAS 1. Rozšířené recenze zákazníků můžete najít na internetu na populárních stránkách otzovik.

Tato směs je sama o sobě dobrým kvašeným mléčným výrobkem pro tělo dítěte. Můžete začít s krmením nebo plným krmením svého dítěte od prvních dnů života. Tato dětská výživa je poměrně cenově dostupná a je k dispozici téměř v každém obchodě..

Účinnost použití zajišťuje, že člověk může vydržet po dlouhou dobu. Děti navíc rychle sníží směs „NAS 1“.

Směs mléčného prášku však může být příčinou kojeneckého průjmu nebo odmítnutí dítěte dokončit krmení. Faktem je, že, jak již bylo zmíněno, chuť "NAS 1" je kyselá, podobná kefíru, což není vždy vkus malých dětí. Ať už recenze čtete, víme, že Nestle je garantem kvality dětské výživy. Úspěšná volba!

Články O Neplodnosti