Hlavní Zdraví

Mistermuzer ›Blog› Workshop z detektivního centra "NEVYMATIN"

Stává se, že při každodenním používání je karoserie poškozena. Poškození se může lišit: od malých škrábanců po neslušný zub, a to je - pokud se nepočítá poškození během dopravní nehody..
Ahoj všichni!

Další mistrovská třída se konala na území centra NEVYMATIN deteylingu. Členům klubu KIA RIO SPb deteyling profesionálové v pracovním prostředí sdělili a ukázali, jak je napraveno poškození těla. Hlavní třída se konala v pracovní oblasti. Tam, kde auto zavolá a kde mistři pracují na autě, vytáhne promáčky.

Na samém začátku akce pán zkoumal poškozená auta, která nám poskytli. První experimentální klubový vůz se bez jakýchkoli zmatků vydal k opravám. Zub s čipem v předním křídle. Je nepříjemné, když víte, že na zádech vašeho oblíbeného automobilu je takové poškození. Chtěl bych opravit toto poškození, ale ne vždy víte, jak to udělat správně. Kam dát auto k opravě.

Nejprve zkontroluje mistr místo poškození. Po prozkoumání a posouzení škody se velitel rozhodne, jak a jak se k poškození vyrovnat. Přední křídlo nebylo demontováno. Oprava byla provedena místně. Použití speciálního profesionálního nástroje. Takzvané háčky. Jsou různé: velké, malé, silné a ne moc. Důležitým prvkem v práci je přítomnost speciální lampy. To je pod světlem dopadajícího světla, že jamky jsou lépe viditelné. I když si myslíte, že na těle je jeden zub, pak ve světle profesionální lampy může být více prohlubní.

Jednoduchým pohybem mistr svého plavidla pomalu, ale jistě táhne drsnost pomocí háčků. Zepředu tělo pomocí speciálního teflonového štěpkovače zvládne drsnost a jemně poklepe na štěpkovač. Upřímně řečeno, tato práce je velmi komplikovaná a vyžaduje od mistra nejen speciální dovednosti, ale také velkou trpělivost. Rozhodně bych neměl trpělivost.

Když jsem pozorně pozoroval každý pohyb pána, všiml jsem si, že na špičce háčku pravidelně navíjel pravidelnou lékařskou omítku. Ukazuje se, že je to nutné, aby vnitřek těla netrpěl. K dokončení opravárenského procesu nastříkal velitel pomocí spoušť odmašťovač na protáhlou nerovnost. Udělal to, aby viděl, jak bude drsnost vypadat, bude-li třeba další malování. Nebo, pokud je potřeba leštění. Něco takového.
Asi po čtyřiceti minutách byl zub opraven pro další malování. V důsledku toho chci poznamenat, že oprava zubů byla naprostým úspěchem. Lak při mechanickém namáhání během opravy nebyl nijak ovlivněn. Nebyly nalezeny žádné stopy zubu. Specialisté tohoto deteylingového centra mají jedinečné zkušenosti s odstraňováním promáčknutí při zachování lakování automobilu z továrny pomocí známé světové technologie PDR (anglický Paintless Dent Repair) a budou moci odstranit téměř jakýkoli skok v autě.

Druhým experimentálním vozem byl upravený KIA RIO, který měl na dveřích předního spolujezdce dva malé důlky. Jeden zub byl znatelný, ale druhý se objevil pouze ve světle magické lampy.

Fórum těhotenství. 9 měsíců časopis.

Těhotenství a porod. Diskuse o problémech

 • Nezodpovězená témata
 • Aktivní témata
 • Vyhledávání

Těhotenské testy - kdo má co?

 • Jdi na stránku:

Těhotenské testy - kdo má co?

Zveřejnil Kira dne 18. září 2006 12:45

Re: Těhotenské testy

Zveřejnil Sollnyshko dne 4. října 2006 13:45.

Zveřejněno uživatelem Svetlana-mama 11. října 2006 14:33

Příspěvek od oxytocinu 28. října 2006 11:56 hodin

Ksju Post »30. října 2006 17:04

Příspěvek od Nastasya »01.11.2006 10:38

Zveřejněno uživatelem olia 17. ledna 2007 7:36

Re: žádné téma

Zveřejnil Kattti 28. ledna 2007 14:28

Příspěvek od Omur »23. března 2007 9:59 a.m.

Zpráva Alfiyushechka "23. března 2007 10:05

Příspěvek od Tanyusha »07.06.2007 08:04

Zveřejnil Kira dne 7. června 2007 8:05

Zveřejnil: olia »7. června 2007 8:13

Příspěvek od Tanyusha »7. června 2007 8:16

Bazální teplota od A do Z

Plánování našich vládců. Zkuste vyjádřit svůj názor! ->

* Drazí přátelé! Ano, tohle je reklama, jak se má točit!

Frautest - věřte nebo ne?

Dívky, vyjádřete svůj názor, pzhl. Dnes je můj první den zpoždění. Chceme otěhotnět a vyzkoušet. Některé známky B se dokonce objevily, ale já jim absolutně nedůvěřuji, abych se nestal paranoidním (viz můj poslední graf). Ráno jsem vstal a nemohl jsem odolat - udělal jsem nejstrašší (nejlevnější je pás). Čekal jsem 3 minuty. Nakreslil jsem jasný pruh. Byl jsem naštvaný, dal jsem ho zpět do celého sáčku (do kterého byl zapečetěn), sáček do sáčku na make-up (rozhodně jsem nečekal 5 minut). Po 1,5 hodině jsem hodil tuto váhu hodit do koše. A nevím proč, ale rozhodl jsem se znovu se podívat na test... A tam jsem viděl bledý, ale patrný 2. proužek! Jak se ti líbí tento trik? To se mi nikdy předtím nestalo. Co mám dělat: počkejte 3 dny a namočte nový test, nebo po 5 dnech jděte na HCG (pokud se M samozřejmě nespustí)...

Testy těhotenství FrauTest / Frautest Double Control - recenze

Nikoho nedoporučuji

Dobrý den, milé dámy! Dnes budeme hovořit o nejprůkaznější dvojité kontrole těhotenského testu. Byl jsem zpožděn o 8 dní, pátý den zpoždění jsem provedl 2 levné testy, ukázal negativní výsledek, téhož dne jsem si koupil nejroztomilejší, ale neudělal to hned, rozhodl se darovat krev na HCG, aby nedošlo k záměně v pochybnostech. 7. den zpoždění byl výsledek analýzy hCG připraven a činil 1 jednotku, což je norma pro těhotné ženy -

 • Nenašel
 • Ležící
 • Ne v lékárnách
 • Cheaty
 • Pruh zmizí

Měl jsem velmi slabý druhý pruh, udělaný ráno druhý den ráno, byl také slabý. Ale těhotenství bylo. A pruhy nakonec zmizely. Je to dokonce ostuda, někdo nechává pozitivní testy paměti, ale měl jsem je pouze na obrázcích)

No a ano, když jsem to koupil poprvé, měl jsem malý infarkt, protože na začátku je náznak druhého pruhu)

Prostě nevím, co to znamená) v našem supermarketu se prodávají na pokladně, takže je obvykle beru)
a tak poprvé ukázala svému manželovi pozitivní test, obecně řekl: „ano, nuuuuu, není nic“.

šla k gynekologovi - vypadala, že děloha je zvětšená: buď těhotná, nebo brzy menstruace.

obecně mi ultrazvuk pomohl ujistit se o těhotenství)

Žádný problém: při tisku na inkoustové tiskárně odstraňte stopy válečků

Všimli jste si, že někdy na inkoustovém papíru zůstávají někdy ošklivé přerušované čáry? Jsou schopni snadno úplně zkazit dojem hotového tisku. Vzhled těchto pásem je obzvláště kritický v případě sublimace a uměleckého tisku..

Odkud tyto řádky pocházejí? Mechanismus podávání papíru je na vině, kvůli kterému stopy gumových svěrných válečků a ozubených kol zůstávají na médiu. Takové značky se nejčastěji objevují při práci s těmi papírovými médii, která pomalu absorbují inkoust - zuby jednoduše odloupnou inkoust, který neměl čas na zaschnutí. Navíc se v průběhu času inkoust hromadí na zubech a navíc zanechává své stopy na obrázku. Mimochodem, je velmi obtížné odstranit zbytky barvy, doporučuje se řešit tento jev jiným způsobem.

Nejprve se postarejte o správný výběr papíru a inkoustu. Platí zde jednoduché pravidlo: na papír dobré kvality, dobrá barviva velmi rychle schnou, respektive neohrožují poškození obrazu. Například pro tisk na fotografický papír byste měli zvolit inkoust rozpustný ve vodě, jehož použití vám umožní minimalizovat pravděpodobnost problémů. V případě sublimačního tisku to bude trochu obtížnější, ale přesto je docela realistické vybrat vynikající spotřební materiál.

Další - zkuste snížit rychlost tisku. Zpomalení výtisku umožní inkoustu vyschnout, což má za následek méně estetické linie, nebo se vůbec neobjeví. Je snadné zpomalit: v nastavení tiskárny musíte vybrat možnost „Nejlepší fotografie“, přejděte na kartu „Upřesnit“ a zrušte zaškrtnutí políčka „Rychlý tisk“.

Můžete se pokusit zasáhnout do procesu tisku sami a vysušit list papíru běžným vysoušečem vlasů. Technicky pokročilejší uživatelé mohou dokonce připojit chladič počítače přes tiskové zařízení. Barvy velmi rychle zasychají a problém zmizí.

V nejextrémnějším případě je možné částečně odstranit zuby tlakových kol a ponechat pouze tři z nich: uprostřed a podél okrajů. Počet pásů se tak významně sníží, ale stále nezmizí úplně. Jedná se o poměrně nebezpečnou metodu, která stojí za to se uchýlit, pouze pokud nic jiného nepomohlo, protože provedení takových změn v designu tiskárny může vést ke špatnému upevnění papíru. Proto doporučujeme použít pouze první tři metody.

Odborník řekl, jak upevnit malé důlky na karosérii

Na vozidle se často objevují malé promáčky, které se vytvářejí v důsledku pádu některých předmětů z oken výškových budov, silných krupobití, fotbalových míčů přicházejících z dětských hřišť a z mnoha dalších důvodů. Přestože takové poškození není kritické, kazí celkový vzhled vozu a je nerentabilní vzít jej do servisního střediska k odstranění závady..

Pokud se na zadní straně vozidla objevil zanedbatelný zářez a nemáte dostatek času ani peněz na řízení automobilu kvalifikovanými odborníky, můžete to udělat sami. Kromě toho, pokud došlo k poškození v snadno přístupném k opravě společně, poškození lze odstranit během několika minut. Několik tipů na toto téma poskytli odborníci..

Pokud hloubka zářezu nepřesáhne 5-7 mm, můžete použít silný neodymový magnet, který musí být na kov nanesen kusem látky. Odsazení magnetu podšívkou musí být provedeno od okraje ke středu zubu, přičemž magnet přitahuje směrem k sobě.

V případě, že se vakuové přísavky náhodně naplní v garáži, můžete s nimi pracovat. Je pravda, že nástroj by měl být vysoce kvalitní, zakoupený ve specializovaném obchodě. Taková zařízení jsou často dodávána se sadou trysek, což vám umožňuje optimálně zvolit velikost zubu. Abyste dosáhli optimálních výsledků a abyste se vyhnuli následnému zbarvení, ujistěte se, že průměr přísavky je mírně menší než velikost zářezu. Tato metoda není vhodná pro samoopravu..

Ale mnoho z nich má fén doma, a dokonce to může pomoci při řešení malého problému. Opatrně zahřejte dent a udržujte vysoušeč vlasů ve vzdálenosti ne více než 15 cm od povrchu. Po důkladném zahřátí okamžitě důlek osvěžovačem vzduchu, deodorantem nebo stlačeným vzduchem. Tím se rychle ochlazuje vnější vrstva kovu. Několik sekund po ochlazení dochází k bavlně a zub se narovná.

Také v obchodě si můžete koupit běžné tavné lepidlo, které se nanáší na speciální plastickou houbu (polymerní adaptér) a které se zase přilepí na čistý a odmaštěný povrch zubu. Po čekání od jedné do pěti minut se houba vytáhne minibalem, aby vytáhla důlky. K oddělení „houby“ by měl být povrch důkladně otřen alkoholem, benzínem, acetonem nebo benzínem, ale je lepší použít specializované čisticí prostředky, které v automobilových a stavebních obchodech chybí.

Portál „RG“ již přinesl zcela garážový způsob. Pro něj je ve specializovaném obchodě zakoupena sada speciálních pák a háčků. Pracovní části pák a háčků jsou zpravidla ohnuty pod různými úhly. Oprava musí být provedena na vnitřní straně těla. Obal a vnější prvky, které brání narovnání, jsou proto předem demontovány. Před narovnáním zubu se pracovní plocha očistí. Poté se místo opravy zahřeje konstrukčním fénem na 40-50 stupňů. Poté se zvolí páka potřebné délky a konfigurace na základě umístění konkrétního zářezu. S touto metodou lze dílnu otevřít ve vaší vlastní garáži - to pomůže alespoň částečně získat zpět nástroj.

mistermuzer ›Blog› Workshop z detektivního centra "NEVYMATIN"

Stává se, že při každodenním používání je karoserie poškozena. Poškození se může lišit: od malých škrábanců po neslušný zub, a to je - pokud se nepočítá poškození během dopravní nehody..
Ahoj všichni!

Další mistrovská třída se konala na území centra NEVYMATIN deteylingu. Členům klubu KIA RIO SPb deteyling profesionálové v pracovním prostředí sdělili a ukázali, jak je napraveno poškození těla. Hlavní třída se konala v pracovní oblasti. Tam, kde auto zavolá a kde mistři pracují na autě, vytáhne promáčky.

Na samém začátku akce pán zkoumal poškozená auta, která nám poskytli. První experimentální klubový vůz se bez jakýchkoli zmatků vydal k opravám. Zub s čipem v předním křídle. Je nepříjemné, když víte, že na zádech vašeho oblíbeného automobilu je takové poškození. Chtěl bych opravit toto poškození, ale ne vždy víte, jak to udělat správně. Kam dát auto k opravě.

Nejprve zkontroluje mistr místo poškození. Po prozkoumání a posouzení škody se velitel rozhodne, jak a jak se k poškození vyrovnat. Přední křídlo nebylo demontováno. Oprava byla provedena místně. Použití speciálního profesionálního nástroje. Takzvané háčky. Jsou různé: velké, malé, silné a ne moc. Důležitým prvkem v práci je přítomnost speciální lampy. To je pod světlem dopadajícího světla, že jamky jsou lépe viditelné. I když si myslíte, že na těle je jeden zub, pak ve světle profesionální lampy může být více prohlubní.

Jednoduchým pohybem mistr svého plavidla pomalu, ale jistě táhne drsnost pomocí háčků. Zepředu tělo pomocí speciálního teflonového štěpkovače zvládne drsnost a jemně poklepe na štěpkovač. Upřímně řečeno, tato práce je velmi komplikovaná a vyžaduje od mistra nejen speciální dovednosti, ale také velkou trpělivost. Rozhodně bych neměl trpělivost.

Když jsem pozorně pozoroval každý pohyb pána, všiml jsem si, že na špičce háčku pravidelně navíjel pravidelnou lékařskou omítku. Ukazuje se, že je to nutné, aby vnitřek těla netrpěl. K dokončení opravárenského procesu nastříkal velitel pomocí spoušť odmašťovač na protáhlou nerovnost. Udělal to, aby viděl, jak bude drsnost vypadat, bude-li třeba další malování. Nebo, pokud je potřeba leštění. Něco takového.
Asi po čtyřiceti minutách byl zub opraven pro další malování. V důsledku toho chci poznamenat, že oprava zubů byla naprostým úspěchem. Lak při mechanickém namáhání během opravy nebyl nijak ovlivněn. Nebyly nalezeny žádné stopy zubu. Specialisté tohoto deteylingového centra mají jedinečné zkušenosti s odstraňováním promáčknutí při zachování lakování automobilu z továrny pomocí známé světové technologie PDR (anglický Paintless Dent Repair) a budou moci odstranit téměř jakýkoli skok v autě.

FRAUTEST Express

Provozní princip

Těhotenské testy jsou určeny ke stanovení lidského chorionického gonadotropinu (hCG) v moči. Je přítomen v těle žen i mužů a jeho koncentrace může dosáhnout 5 až 7 mIU / ml. Významně ve velkých množstvích se hCG začíná produkovat vyvíjející se placentou krátce po oplodnění a dosahuje svého maxima během prvního trimestru těhotenství po dobu 8 až 12 týdnů.

Hladina hCG těhotné ženy v moči 2 týdny po početí je přibližně 20 - 100 mIU / ml, takže v době testování je koncentrace hCG alespoň dvojnásobkem prahu citlivosti.

FRAUTEST Express - Testovací proužek. Je to papírový proužek impregnovaný reagentem (značeným protilátkami proti hCG) na plastovém substrátu, který je ponořen do nádoby se studovanou močí.

Návod k použití

Často kladené otázky

Pozornost!

 • Testování lze provádět kdykoli během dne. Koncentrace hCG v ranní moči je však maximální, proto v časných fázích zpoždění doporučujeme testování ráno
 • 2 hodiny před testováním je třeba se vyvarovat nadměrných tekutin a diuretik.
 • Výsledek testu je spolehlivý do 10 minut, neměly by se brát v úvahu žádné změny po uplynutí této doby
 • Většina léků (antibiotika, léky proti bolesti, Duphaston atd.) Výsledky testů neovlivňuje.
 • Nezapomeňte, že pokud najdete těhotenství, měli byste se brzy zaregistrovat u lékaře
 • Pokud jsou vaše lhůty zpožděny a výsledek dvou testů je negativní, měli byste se poradit s lékařem
 • Během testování je možné získat falešně pozitivní nebo falešně negativní výsledek.

Falešně pozitivní (žádné těhotenství, ale test ukazuje pozitivní výsledek). Možné důvody:

 • testování při přípravě přípravků na neplodnost obsahující hCG (shnilé, profázové) nebo do 10 dnů po ukončení tohoto léčebného cyklu.
 • Přítomnost nádorů (děložní chorionepiteliom nebo cystický drift).
 • Neúplné odstranění fetální tkáně po předchozím potratu.

Falešně negativní (existuje těhotenství, ale test ukazuje negativní výsledek). Možné důvody:

 • Test byl proveden v předstihu (zejména takový výsledek lze pozorovat u žen s nepravidelným menstruačním cyklem).
 • Patologie ledvin a kardiovaskulárního systému, která zabraňuje uvolňování hCG v moči v normální koncentraci.
 • Vysoký příjem tekutin nebo diuretik před testováním.

Tajemství pána: záplatování

Doufáme, že pro některé motoristy bude užitečné seznámit se s metodami úpravy střihů se zachovanými malbami.

Proč je první palačinka často hrudkovitá? Protože žádné pokyny nemohou nahradit zážitek. Jak jsme nedávno viděli, je úprava zářezů bez poškození barvy poněkud obtížnější než pečení palačinek. Trh je plný spotřebičů, které si někdo okamžitě připadá jako opravář aut. Také jsme dostali skromnou sadu háčků a dalších věcí. Účelem háčků je tlačit na promáčky zevnitř, kde není přímý přístup.

Sada nástrojů

A co cvičit? Na víku kufru redakce Citroen bylo několik drobných promáčknutí - rozhodli jsme se to. Za prvé, ty, které jsou pokryty zesilovači spodního krytu - nemohou být poraženy bez háčků. A skutečnost, že to dokážeme snadno, byla přesvědčena vzdělávacím a propagačním filmem. V plném souladu s tím jsme leštili auto, zvýraznili důlky šikmým světlem lampy, abychom je lépe ukázali.

PRVNÍ palačinka

Zub číslo jedna je na víku, těsně nad zesilovačem. Musím do toho vyvrtat díru.

Zub číslo jedna je na víku, těsně nad zesilovačem.

Při práci na těchto místech je hloubkoměr velmi užitečný..

Při práci na těchto místech je hloubkoměr velmi užitečný..

Pro někoho, kdo není zvyklý slepě pracovat, je obtížné. A udělat chybu překročením úsilí je snadné!

Pro někoho, kdo není zvyklý slepě pracovat, je obtížné. A udělat chybu překročením úsilí je snadné!

Ve světle lampy výsledek kontrolujeme. Odstraňte tuto hádanku a práce bude dokončena!

Ve světle lampy výsledek kontrolujeme. Odstraňte tuto hádanku a práce bude dokončena!

Stručně řečeno, strávili téměř celý den pouze na první „díře“. Je čas se učit od profesionálů!

Případ se představil velmi brzy - když náš řidič našel impozantní zářez v zadním křídle vozu Volkswagen Caddy, vedle lampy.

Dent na „Caddy“ bolí oko, ale dobře umístěný.

Kontaktoval jsem jednu z moskevských služeb. Každý odborník přirozeně určuje strategii úpravy konkrétního webu na základě svých zkušeností, znalostí atd. Pořadí akcí v našem případě je znázorněno na obrázcích. Poté, co odstranil zadní světlo, měl mistr dobrý přístup k zářezu zezadu, samozřejmě pro práci s háčky.

Lampa je odstraněna. Přístup na zadní stranu poškození je otevřený. Dent zvýrazněn lampou.

Samozřejmě jsme již věděli, že je například možné „vytáhnout“ zub předem pomocí zařízení, jako jsou lepené houby, přísavky atd. Dnes jsou to docela populární technologie. Ale není to nutné. Náš pán na ně neztrácel čas, ale začal od jiného. Zapnul podsvícení a důkladně (a po nějakou dobu) poklepal plastovým jádrem na celý obvod zubu. uvnitř! Někdo řekne: kde je logika? A tady to je. Kov v těchto místech se postupně narovnal, jako by táhl střed dentu směrem ven, což mělo usnadnit následné akce s háčky. Jak vidíte, to, co dělal mistr, ani z pohledu sopromatu, není snadné a v praxi - ještě více!

Po úvodní úpravě master pokračuje v dokončování povrchu pomocí háčků.

Po dokončení této činnosti začal klempíř „masírovat“ dent zevnitř. Háčkovací pohyby jsou měkké, rozvážné, bez rozruchu. Tento proces je dlouhý - několik hodin s přestávkami na krátký odpočinek pro oči: jsou velmi unaveni napětím a oslepujícím světlem lampy. Je zvláštní, že se mistr zpočátku nezajímal o ideální formu toho, co se ukázalo - fosílie, tuberkulózy. Někteří z publika dokonce začali projevovat obavy, ale po nějaké době se nesrovnalosti začaly zázračně mizet a křídlo „Caddy“ - stále více jako nové. Takové je vysoké umění! Výsledek je zobrazen na posledním obrázku..

Dentáty jsou pryč. A oči pána potřebují dlouhý odpočinek.

Popsané operace stojí naše účetní oddělení 5 000 rublů. Ale kdokoli ví, že oprava křídla tradičními metodami by stála mnohem více. Nejdůležitější je, že naše auto, pokud zkontrolujete jeho lakování pomocí nástrojů, zůstane v nepřerušené kategorii! Tak proč je tmel stále ve velké úctě? Všechno je jednoduché. Okamžitě vytvrzující polyesterová hmota vám umožní upřímně zaseknout: můžete z ní dokonce odformovat to, co již dlouho hnilo, poté malovat auto a získat od majitele hodně peněz. Majitel starověkého automobilu se samozřejmě může vyrovnat vrstvám tmelu, zatímco „to“ stále jezdí. Doporučujeme však majiteli čerstvého vozu, aby se v žádném případě neponáhl k nešťastným pánům. Tradiční způsoby opravy způsobují mnoho problémů - od koroze zmačkaného místa po potíže při prodeji: nelze skrýt tmel před moderními spotřebiči.

Takže ne všechny technologie by se měly osvojit, ignorovat odborníky. Připomeňme si na vtip: „Není obtížné chodit po laně protaženém roklí, jen udržuj rovnováhu!“ Nechcete to zkusit?

ŽIVOTNÍ ZKUŠENOST

Dnes jsme se naučili, jak narovnat důlky bez překreslení, při zachování pokrytí továrny všude. Pokud správně působíte na deformovaný kov, můžete zub zcela odstranit bez poškození trvanlivého a elastického laku. Důležitým nuancí procesu je však to, že nemůžete jen tlačit na důl. Takže nemůžete obnovit původní tvar součásti. Abychom tomu porozuměli, představte si, že dveře jsou prolomené a majitel, který vložil gumový balón dovnitř, je nafoukne. Zatížení bude rozděleno tak, aby se zlomený kovový plech nenarovnal a všechno ostatní bude vytaženo! Je třeba jednat místně v některých klíčových bodech, pak v jiných - a tak dále. Případ je velmi pečlivý. Ale říkají, že se bojí pána. A protože není vždy k dispozici přímý přístup do prohlubní zevnitř, používají se speciální páky a háčky různých tvarů, velikostí a tuhosti. Jak je používat, opět určuje mistra.

Měl bych Frautestu důvěřovat v těhotenství?

Jednou z věrných pomocnic netrpělivých dívek, které sní o co nejrychlejším učení o nové koncepci, je Frautest pro těhotenství. Testy této konkrétní značky lze snadno zakoupit v jakékoli lékárně nebo supermarketu.

Jsou tato mini svítidla pravdivá a snadno použitelná? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody? Jaký druh recenzí dělají ty ženy, které zažily samy sebe??

Testovací funkce

Nejpřímější test provádí známá německá společnost, která vyrábí celou řadu produktů nejen pro stanovení těhotenství, ale také pro diagnostická měření různých stupňů obtížnosti: ovulace, přítomnost bakteriálních infekcí, diagnostika úniku plodové vody.

Frautest pro těhotenství určuje, stejně jako jiná zařízení tohoto typu, početí přítomnost hCG (lidského chorionického ganadotropinu) v moči. Od chvíle, kdy je oplodněné vajíčko připojeno k děložní dutině, se množství tohoto hormonu začne zvyšovat, což je zaznamenáno testy.

Všechna zařízení této značky mají poměrně vysokou citlivost, což je 15 IU. To znamená, že když hladina hCG v moči těhotné ženy dosáhne 15 jednotek, test ukáže přítomnost těhotenství.

Výrobce tvrdí, že spolehlivý výsledek lze dosáhnout již 2 dny před začátkem údajné menstruace. Diagnostika je navíc povolena kdykoli během dne, a to i přesto, že výsledek získaný ráno je považován za přesnější..

I přes ujištění z pokynů, že přesnost studie je 99%, však případy nesprávných odpovědí nejsou neobvyklé. Kromě toho existují na síti recenze, které uvádějí, že po diagnóze testu nebyly žádné pruhy.

Nicméně taková negativní vyjádření žen jsou extrémně malá. Ve většině případů jsou falešné výsledky nebo jejich absence způsobeny těmito důvody:

 • Porušení provozních pravidel;
 • Vadný produkt;
 • Příjem velkého množství tekutiny před diagnózou;
 • Test byl svislý po kontaktu s močí;
 • Množství moči nebylo dostatečné pro manifestaci činidla;
 • Použití diuretik v předvečer studie;
 • Doba platnosti testu vypršela.

Proto byste si před nákupem měli pečlivě přečíst pravidla pro používání zařízení a zkontrolovat data vypršení platnosti. Je lepší získat Frautest těhotenský test ve velkých lékárenských řetězcích nebo v důvěryhodných online lékárnách.

Který nejupřímnější si vybrat

Jak jsme již řekli, nejpodivnější těhotenský test má několik typů, které se od sebe liší v cenové kategorii a diagnostické metodě. Všechny testy této značky jsou určeny pro použití doma..

Podrobně zvažte jejich princip fungování a vlastnosti.

Expresně nejušikovnější

Jeden z nejpopulárnějších zástupců této značky. Express Frautest jsou proužky namočené v činidle, které reaguje na hladiny hCG v moči.

Cena testu se pohybuje od 60 do 80 rublů za proužek. Což je velmi demokratické pro vysoce citlivý test..

Pás je navíc chráněn před negativními vnějšími vlivy hermetickým obalem odolným vůči vlhkosti..

Každý kartonový obal je vybaven podrobnými pokyny, které vysvětlují nejen to, jak používat testovací proužek, ale také popisují další diagnostická zařízení této značky..

Na jedné straně je proužek nasycený činidlem, které reaguje na hladinu hCG v moči. Na této straně se zkouška ponoří do nádoby naplněné močí na vyznačenou linii. Poté se proužek odstraní a položí na suchý vodorovný povrch..

První, který se objeví, je jasně zbarvený kontrolní proužek. Jeho přítomnost naznačuje, že test není vadný a je schopen správně diagnostikovat těhotenství.

Druhá odlišná skupina je známkou koncepce, ke které došlo. Pokud zůstane bílé, tentokrát jste se nestali matkou.

Frautest dvojitá kontrola

Diagnostický postup pro tento test je totožný s předchozím. Rozdíl je v tom, že v jedné krabici jsou 2 proužky. Každý z nich je v uzavřeném sáčku..

„Dvojitá“ kontrola vám umožní provést studii dvakrát pro ověření výsledku (například s mírně viditelným druhým pruhem můžete test opakovat za den nebo dva).

Mimochodem, z hlediska nákladů je získání Double Control výhodnější. Koneckonců, jeho cena nepřesahuje 100 rublů.

Expert nejúprimnější

Toto zařízení je dražší než předchozí kopie. Jeho cena dosahuje 140 rublů. Ale je také mnohem pohodlnější používat..

Tento test je typu kazety, to znamená, že nemusí být spuštěn do nádoby s močí.

Kompletní s testem je vždy pipeta, pomocí které je několik kapek moči umístěno na místo uvedené na testu. Zbývá být trpělivý a vyhodnotit výsledek: objeví se po 5 minutách ve zvláštním okně.

Pohodlí nejpříjemnější

Toto zařízení je nejjednodušší použít, protože k dosažení výsledku stačí nahradit proužek pod proudem moči. Pouze 5 minut čekání - a můžete vidět výsledek studie.

Test je hygienický. Na jedné straně je vybaven plastovou rukojetí a na druhé straně je pásek s citlivým činidlem.

Cena Komfort Frautest - od 140 do 150 rublů.

Exkluzivní nejušikovnější

Toto zařízení, stejně jako předchozí, patří k diagnostickému typu pro inkoustové tiskárny. To je pro studii umístěno pod proud moči.

Od svého protějšku se liší v přítomnosti ochranného víčka, kterým je činidlo po výzkumu uzavřeno.

Tento těhotenský test Frau je nejdražší. V různých regionech Ruska se jeho cena pohybuje od 250 do 280 rublů.

Bez ohledu na to, jaké diagnostické testy této značky jste si vybrali, je třeba mít na paměti, že výsledky studie jsou vyhodnoceny do 10 minut po testu. Po uplynutí této doby jsou výsledky považovány za neplatné..

A pokud je druhý pruh stěží viditelný?

V recenzích Frautestu ženy často mluví o vzhledu mírně viditelného pruhu a přemýšlejí, zda to naznačuje nástup těhotenství..

V tomto případě může být situace dvojí. Na jedné straně, pokud žena diagnostikuje v rané fázi a hladina hCG je stále velmi malá, může být sotva rozlišitelným pásmem signál těhotenství.

Na druhé straně některé ženy vyhodnocují výsledky mnohem později, než byly stanoveny tentokrát. V tomto případě není slabý druhý pruh, zejména pokud je šedý, známkou nástupu početí.

Navíc, pokud se na Frautest dostane hodně vlhkosti, objeví se druhý slabý proužek, který je důkazem jeho vysušení, a nikoli činidla. V každém případě, pokud máte na testu druhé, stěží viditelné pásmo, diagnóza by se měla opakovat po několika dnech a čekat na zpoždění menstruačního cyklu..

Recenze Frautest

Navzdory ujištění výrobců, že výsledky jsou vysoce spolehlivé, jsou recenze ultracitlivých frautestů často protichůdné.

Lelya, 25 let

Všechny Frautesty jsou samozřejmě velmi pohodlné a můžete si je zakoupit v jakékoli lékárně. Ale Frau mě osobně sklamala.

Po druhém dni dlouho očekávaného zpoždění jsem koupil 5 různých nejlevnějších testů. Všichni měli mírně patrný druhý pruh. Samozřejmě jsem byl potěšen a znovu jsem šel do lékárny koupit test dražší, který může ukazovat jasný pruh.

Koupeno Frau. V balení byly dva proužky. Zaplatil jsem asi 100 rublů. Když viděla druhý jasný pruh, byla štěstěna. Po 4 minutách zbledla, ale byla stále jasně viditelná.

Po dalších 2 dnech se rozhodla použít druhý proužek, aby poskytla manželovi dárek. A tady se stal zázrak! Na zkoušce nebyl žádný duch, žádný proužek! A po několika hodinách moje období začalo.

Chápu, že vadný test a vše, co se mohlo chytit, už to ve mně inspiruje důvěru.

Komentář na webu myzachatie.ru: s největší pravděpodobností mluvíme o situaci, kdy těhotenství stále bylo, ale bylo ukončeno brzy. To není neobvyklé. Odborníci se domnívají, že k tomu došlo u většiny žen alespoň jednou za život. Přerušení se nejčastěji vyskytuje velmi brzy, dokonce před zpožděním menstruace, a proto zůstává bez povšimnutí. To je obvykle způsobeno skutečností, že zygota byla „špatná kvalita“. Pokud je situace jednorázová, nejedná se o neplodnost ani zdravotní problémy. Těhotenství přijde, ale tentokrát ne.

Valentina, 26 let

Ihned po svatbě jsme se s manželem začali zabývat otázkou plození. Ale těhotenství nenastalo. A když jsem začal vážně přemýšlet o úplném vyšetření, týden před menstruací můj žaludek hrozně bolel.

Šel jsem k doktorovi. Ukázala se jako velmi starověká žena, která mi po vyšetřování na křesle svědomitě řekla, že mám rakovinu a ureaplasma. To, že jsem byl v šoku, neznamená nic říct.

Když jsem vzlykala a vyšla z jejich kanceláře, uviděla jsem přítele. Řekla mi o útocích šílenství tohoto zázračného doktora a doporučila mi koupit Frautest, a pak jít na ultrazvuk.

Sledoval jsem její radu a brzy ráno (dokonce jsem zvlášť nastavil alarm) jsem běžel udělat test. Objevil se slabý růžový pruh. Dokonce jsem se bála dýchat na ni! Po 3 dnech se pás stal jasnějším a po týdnu jsem hrdě ukázal všem 2 světlé pruhy!

Skvělý test. Doporučuji to všem.

Julia, 28 let

Dlouho očekávané těhotenství bylo "vypočteno" pomocí 2 testů. Jedním z nich byl Frautest.

Tak tady. Přesně v den, kdy jsem měl první den zpoždění, jsem provedl tyto dva testy. Evitest, který, mimochodem, má nižší citlivost, ukázal druhý pruh. Ve stejný den odhalily testy na hCG těhotenství. A Frau tvrdohlavě „mlčí“ dalších 5 dní! Nedoporučuji!

Svetlana, 21 let

Skvělý test. Jednoduché a cenově dostupné. Když jsem se rozhodl, že jsem těhotná (a rozhodl jsem se, že je neodvolatelný), okamžitě jsem si koupil test. Lékárna poradila Frauovi. Netvrdil jsem, zejména proto, že citlivost uvedená na balíčku vzbudila velkou naději.

Dělal jsem všechno podle pokynů, čekal jsem na předepsaný čas - a byl velmi rozrušený: byl tam jeden pruh. Hodil test do koše a šel truchlit. Ale moje neodvolatelná ujištění, že jsem těhotná, mi nedala odpočinek. A já (a vůbec se stydím) jsem se dostal do koše, abych se znovu podíval na nenáviděný proužek. A víš, co jsem tam viděl? Druhý! Ano, byla slabá, ale byla!

Další den, v otevírací dobu lékárny, jsem už stál před lékárníkem, abych si koupil elektronický test. Ano, měl jsem týden těhotenství! Stejné výsledky potvrdil gynekolog.

Přečtěte si také, který těhotenský test je lepší (přehled různých značek testů).

Články O Neplodnosti