Hlavní Zdraví

Motorola MBP 11 názory

Výhody: Dostupná cena, vynikající komunikace, snadné použití.

Výhody: vzhled, minimalismus funkcí (pokud jste pracovali), snadnost použití, cena

Nevýhody: kryt nelze otevřít ručně, špatná citlivost dětské jednotky, baterie je vadná, jednotka ztrácí signál

Plusy: Plusy:, Dobrý model. Cena-kvalita: Pohodlné, spolehlivé, dobře zachytí signál.

Minusy: Minusy:, Žádný obrázek.

Plusy: Jednoduchý dětský monitor. Obě jednotky jsou připojeny k zásuvce pomocí externích napájecích zdrojů - lze je pohodlně umístit (zavěsit poblíž postýlky). Rodičovská jednotka s baterií, může být přenášena v kapse, baterie nevybije za den.

Minusy: neidentifikované.

Plusy: + Jednoduchý, krásný dětský monitor + BIG řada + K dispozici je baterka. + Ovládání hlasitosti + Pěkný vzhled + Snadná manipulace.

Minusy: Žádné další funkce.

Výhody: - snadné použití, - snadné použití, - citlivost, - nic navíc

Nevýhody: Dětská část funguje pouze z drátu, i když to může být správné.

Recenze Motorola MBP11

Výhody: - Snadné použití

- Použitelnost

Výhody: udržuje v kontaktu dokonale, v bytě nejsou žádné závady, i když jdeme k rodičům v soukromém domě a dítě spí na tváři, chytí dokonale, velmi

citlivá i při nejmenším otáčení dítěte je aktivita zapnuta a můžete slyšet, že s ním existuje zpětná vazba, můžete tam dokonce zpívat jako naše

Máma udělá nebo ujišťuje, dostatek pracovní doby na den a pak se nabíjí, vše je jen 2 tlačítka v ovládání, vždy jsem zapnul ovládání citlivosti

maximum je lepší.

Nevýhody: dětská jednotka funguje pouze ze sítě, není to příliš pohodlné, na ulici, když nechali vyhodit prodlužovací kabel)))) kvalita komunikace na ulici není zcela normální, nezachytí

místy, a někdy falešný poplach na ptáky, vlevo zazvoní na ulici, hluk din, zkrátka se to stane různými způsoby. žádný klip, vždy letí

její rodičovský blok. čínština.

Komentář: nejlevnější a nejjednodušší, žádné zvonky a píšťalky, plní hlavní funkci, vše je slyšet bez závad a závad. Dokonale jsme pracovali 2 roky, i když jsme trochu unavení a

vzhled už přestal padat, ale to neovlivňuje práci. Všem mým matkám doporučuji dětské monitory, což je velmi pohodlné, je škoda, že v letech naší mládí

moji rodiče se to nelíbili, moje matka byla šokována takovým zařízením, říká, jak mu věříte.

Recenze na Baby Monitor Motorola MBP11

Není špatné

Stručná charakteristika:

 • chůva
 • digitální
 • poloměr volné plochy 300 m
 • hlasová aktivace

Nejlepší nabídky na Motorola MBP11

3 uživatelské recenze pro Motorola MBP11

Ojeté Motorola MBP11?
Podělte se o své zkušenosti a pomozte ostatním při výběru.

Dobrovoletc jonni

Uživatelské hodnocení

Skvěle

 • + Vysoká citlivost mikrofonu, dokonce i šumivé zvuky jsou slyšet z dálky, dlouhý dosah příjmu, baterie vydrží velmi dlouhou dobu, nabíjíme jednou týdně, pohodlné, jednoduché a ergonomické.
 • - Od roku 2016 není možné najít na prodej, očividně ukončeno, chtěl jsem si koupit sestru jako dárek a nenašel jsem.

Nadezhkin Vyacheslav

Uživatelské hodnocení

Skvěle

 • + spolehlivé připojení, pohodlný otočný stojan na sponky
 • - nezjištěno

Čerkasov Vsevolod

Uživatelské hodnocení

Dobrý

 • + dobrý příjem a stabilita, pohodlí zadního klipu, vynikající kvalita zvuku
 • - o dva roky později se komunikace rozpadla

Nejlepší nabídky na Motorola MBP11

Související produkty s lepším hodnocením

AngelEye AE603

1. místo z 212 palců

AngelEye AE210

13 místo od 237 in

Philips AVENT SCD506 / 52

24 místo od 38 palců

Philips AVENT SCD501 / 00

23 místo od 38 palců

Moonybaby 55935

14 místo od 211 in

To by vás také mohlo zajímat.

Nejlepší základní desky - vyberte pro procesory Intel a AMD to nejlepší
  596 894
Recenze Panasonic TX-50GXR700
  1222 1833
Recenze Epson EH-TW650
  875 1313
Recenze televizoru Samsung QE49Q70RAU
  1349 2024

Inteligentní výběr produktů podle hodnocení a recenzí

Moskva, Prospekt Mira, d.102

Připoj se k nám

Chcete-li nás kontaktovat, napište nám vyplněním všech níže uvedených polí

Děkujeme za vaši zprávu. Na vaši otázku brzy odpovíme.

Zadejte svou e-mailovou adresu a my vám připomene heslo.

Můžete se přihlásit přes Facebook, VK nebo Spolužáci. Bez vašeho svolení nic nezveřejňujeme

Motorola Baby Monitor MBP11

Cena pro stálé zákazníky Obstetrics.ru

Již od druhé objednávky získáte slevu 3%.

Produkt není na skladě

Motorola Baby Monitor MBP11.
Velká oblast příjmu s upozorněním na opuštění oblasti příjmu, 5 úrovní aktivace na hlas, vysoce citlivý mikrofon, externí napájení, provoz baterie, dětská a rodičovská jednotka se stojanem / opaskem, alarm o příchozím signálu, při minimální hlasitosti

Technologie DECT, až 300 metrů v otevřeném prostoru a až 50 metrů v interiéru, provozní doba až 14 hodin

Funkce:

 • Vynikající kvalita přenosu signálu, čistý zvuk bez rušení;
 • Dosah přenosu signálu - až 300 metrů (v otevřeném prostoru);
 • Bezpečný signál: přenos signálu mezi dětským a rodičovským zařízením je šifrován, aby bylo zajištěno soukromí;
 • Vynikající moderní design;
 • Technologie přenosu DECT s volbou volné frekvence umožňuje dětským monitorům vyhnout se konfliktům s jinými rádiovými zařízeními;
 • Funkce hlasové aktivace (VOX) - poskytuje vám možnost slyšet pouze zvuky, které dítě vydává, a ignorovat zvuky pozadí;
 • Intenzita zvuku z dětského pokoje je zobrazena na obrazovce rodičovské jednotky, úroveň hlasitosti může být nastavena na rodičovské jednotce;
 • Baby Monitor Motorola MBP 11 varuje před vybitou baterií a také mimo dosah;
 • Dětská monitorovací jednotka je napájena sítí, rodičovská jednotka je napájena baterií;
 • Pohodlná příchytka pro připevnění rodičovské jednotky chůvičky k opasku - lze ji také použít jako stojan.

  Motorolla MBP 11 Baby Monitor Recenze

  Bez radio chůvy nebude mít moderní matka čas na iPhone, iPad, Clash of Clans a další radosti 21. století..

  Proč přesně dětská chůva

  Vždy jsem považoval rádiové chůvy za zbytečná zařízení a upřímně jsem byl překvapen názorem některých matek na jejich naléhavost. Proč, když v panelových domech z kuchyně uslyšíte bzučení mouchy v místnosti, co můžeme říci o pláči dítěte?

  Ale stalo se to tak, že jsme se najednou přestěhovali do domu. Syn v té chvíli nebyl ani rok. Dvě patra, několik místností, železobetonové stěny a stropy - co si myslíte, jedna z prvních otázek, které jsme čelili? Velmi jednoduché: jak udržet klid, když malá fidget spí v zadní místnosti nebo nahoře? Otevřít všechny dveře? Jste v těsné blízkosti? Nebo využijte technologický pokrok?

  Odpověď byla zřejmá a nebyl čas na přemýšlení. Rádio chůva. Naléhavě. Ale který? Práce čínských inženýrů propustila najednou - levně, ale bez záruky stabilního provozu. Nebo dokonce bez jakékoli záruky. Modely pod značkou Philips Avent (pravděpodobně jedna z hlavních značek na trhu s vybavením pro péči o dítě) měly malý rozsah a budoucí sousedé si stěžovali na periodickou ztrátu spojení mezi zařízeními (a co chcete s tolika příslušenstvím?).

  Co zbylo? Motorola! No, pravděpodobně nebudou mít takové problémy - není to pro nic za nic, že ​​tato společnost byla v popředí moderní mobilní a radiokomunikace. Musím hned říci, že moje naděje byly oprávněné, ale o tom později.

  Demokratický a funkční

  Takže, Motorola MBP 11. Všechno je velmi jednoduché - pouze ovládání zvuku, bez zpětné vazby, ukolébavek a dalších funkcí starších modelů. Proto velmi přijatelná cena - méně než 2 000 rublů.

  Oba bloky - rodič i dítě - jsou vyrobeny z měkkého bílého plastu a vypadají velmi podobně: zaoblené tvary, přísný lakonický design - možná by mě nepřekvapilo, kdybych na nich viděl logo Apple.

  Je třeba poznamenat, že plast není křehký - když padá z výšky metru na dlaždici, nic se nerozštípne ani nepraskne. Ano, hravé dětské pera (a dokonce i zuby) k zařízením nebyly děsivé.

  Malý bonus jsou rotační karabiny s fixací ve dvou polohách. "Švihnutím zápěstí se kalhoty otočí..." Chtěl - zahnutý na pás nebo na postýlku, chtěl - položil na stůl. Nebo nastavit. Výhodně.

  Mimochodem, speciálně pro udržení stability ve spodní části pouzdra jsou malé zarážky. Zdá se, že je to maličkost, ale netvoří takové maličkosti věrnost spotřebitele? :)

  Dojmy z užívání

  Nabíječky kazí dojem - proč jsou černé? Kromě toho dětská jednotka na rozdíl od rodičů nemá baterie a funguje pouze v síti. Docela vážná minus, omezující používání dětských sester mimo domov. A co dělat v létě, když chcete dát své dítě na čerstvý vzduch?

  Je ještě potěšitelné, že alespoň mamince je zaručena volnost pohybu - baterie drží poplatek po dlouhou dobu a výrobce slibuje digitální komunikaci ve vzdálenosti až tří set metrů v otevřeném prostoru a nepřítomnost rušení v důsledku automatického výběru 10 kanálů. Třetina kilometru je samozřejmě nadměrná, ale během denního spánku dítěte je docela možné zavlažovat trávník nebo pít čaj na verandě..

  Vlastně pocit použití. Jak jsem již psal - není na co si stěžovat. Rychlé spojení mezi zařízeními a žádná ztráta komunikace (pamatujte na vybavení? Můj nejlevnější router Zyxel je schopen poskytovat stabilní signál wi-fi přes 2 až 3 stěny). Čistý, čistý zvuk a syčení na pozadí, navzdory nedostatečnému nastavení citlivosti na dětské jednotce.

  Nastavení úrovně hlasitosti a indikace světla na rodičovské jednotce (vývojáři mysleli na milovníky hudby, kteří se nerozloučili se sluchátky, a lidí se sluchovým postižením). Zvuková varování: o nutnosti dobíjení a náhlém vypnutí dětské jednotky (ano, musel jsem vytáhnout zástrčku ze zásuvky - a jak jinak, aby se zajistilo, že systém nebude selhat, když je vypnuto napájení, například?).

  Svoboda žít

  Motorola MBP 11 - jednoduchá a spolehlivá radio chůva s minimální nezbytnou funkčností, která dává důvěru v kontrolu nad situací. A když se nebojíte o dítě, můžete si večer odpočinout u krbu :)

  Klady:

  • dostupná cena;
  • vynikající kvalita komunikace;
  • velká oblast pokrytí;
  • čistý zvuk;
  • stručný design;
  • přítomnost karabin / tácků;
  • ovládání hlasitosti;
  • světelná indikace;
  • zvuková varování.

  Minusy:

  • práce dětské jednotky pouze ze sítě;
  • různé barvy bloků a nabíječek.

  Baby Monitor Motorola MBP11

  Dětský monitor Motorola MBP11 je nejnovější digitální bezdrátový dětský monitor s funkcí blokování a šifrování dat. Používání standardu DECT zabraňuje konfliktům s jinými bezdrátovými zařízeními: digitální dětský monitor během své činnosti prohledává frekvenční rozsah a hledá neobsazené frekvence pro práci bez konfliktů. Funkce potlačení šumu pozadí VOX umožňuje odfiltrovat šumy pozadí s intenzitou pod předem stanoveným prahem a přenášet pouze zvuky, které vaše dítě vydává, do přijímače monitoru.

  Dosah hlídače dosahuje 300 metrů a přítomnost alarmu LED vám pomůže všimnout si, že se vaše dítě probudilo, i když hluk kuchyňských spotřebičů nebo voda v dřezu utopí jeho hlas. Pohodlná příchytka umožňuje přenášet přijímač chůvičky s sebou, takže máte ruce volné a funkce upozornění na ztrátu signálu vás včas upozorní, že jste se vzdálili příliš daleko od dítěte a komunikace může být ztracena..

  Tento model sledování dítěte byl ukončen.

  Video recenze dětského monitoru Motorola MBP11

  Tento model sledování dítěte byl ukončen.

  Fotografie dětské monitory Motorola MBP11

  Tento model sledování dítěte byl ukončen.

  Vlastnosti dětského monitoru Motorola MBP11

  Zde jsou hlavní technické specifikace a popis konfigurace, kterou má Motorola Wireless Baby Monitor

  Technické specifikace

  • 1. Přenosová frekvence: 1881,792 MHz

  1897,344 MHz

 • 2. Počet kanálů: 10
 • 3. Provozní teplota: + 5 ° C

  +45 ° C

 • 4. Přijímací baterie: 2,4 V, 400 mAh, nikl-metal hydridové baterie
 • Zařízení

  • 1. Baby Monitor přijímač.
  • 2. Vysílač hlídání dítěte.
  • 3. Napájecí adaptéry pro příjem a přenos zařízení ze sítě 220V.
  • 4. Uživatelská příručka v ruštině.

  Tento model sledování dítěte byl ukončen.

  Motorola MBP11 Wireless Baby Monitor Uživatelská příručka

  Co je co??

  Přijímač Motorola Baby Monitor

  • 1. LED indikátor hlasitosti. 3 zelené a 2 červené LED diody se zapínají a vypínají v reálném čase, což ukazuje hladinu hluku v dětském pokoji. Když přichází příchozí signál na mikrofon dětské jednotky, diody LED ukazují svou úroveň podle nastavené citlivosti. Čím silnější je vstupní signál, tím více LED se rozsvítí. Pokud se kontrolky LED nerozsvítí, úroveň signálu v dětském pokoji nepřesáhne prahovou hodnotu nastavenou rodičovskou jednotkou. LED diody se také používají k označení nastavení hlasitosti reproduktorů na rodičovské jednotce. Čím vyšší hlasitost, tím více LED se rozsvítí.
  • 2. LED indikátor napájení. Svítí, když je rodičovská jednotka zapnutá a je navázáno spojení s podřízenou jednotkou. Bliká, když je rodičovská jednotka mimo dosah s dětskou jednotkou. Vypnuto, když je rodičovská jednotka vypnutá.
  • 3. Tlačítko „Zapnuto / Vypnuto“. Stisknutím a podržením aktivujete nebo deaktivujete rodičovský blok.
  • 4. Tlačítko pro zvýšení hlasitosti. Stisknutím tlačítka zvýšíte hlasitost..
  • 5. Tlačítko pro snížení hlasitosti. Stisknutím tlačítka snížíte hlasitost..
  • 6. Indikátor baterie. Během nabíjení neustále svítí. Bliká, když je baterie téměř vybitá.

  Vysílací jednotka Motorola Baby Monitor

  • 1. LED indikátor napájení. Svítí, když je dětská jednotka zapnutá. Vypnuto, když je dětská jednotka vypnutá.
  • 2. Tlačítko „Zap / Vyp“. Stisknutím a podržením zapnete / vypnete dětskou pojistku.

  Baby Monitor Motorola MBP11

  Před nákupem Motorola MBP11 za nejnižší cenu si prostudujte vlastnosti, recenze videa, výhody a nevýhody modelu, recenze zákazníků.

  Obchody, kde si můžete koupit tento produkt a jeho analogy

  Video recenze Motorola MBP11

  • Všech 14
  • Recenze 3
  • Vybalení 2
  • Recenze 2

  Vlastnosti Motorola MBP11

  * Zadejte přesné specifikace od prodejce.

  Obecné vlastnosti

  Venkovní rozsah300 m
  Komunikační technologiedigitální
  Typchůva
  Počet kanálů10
  Rodičovský blok
  Rozměry (ŠxVxH)60x120x45 cm
  Mountklip
  Signál pro opuštění přijímacího prostorutady je
  Výživasíť, baterie
  Ovládání hlasitostitady je
  Hlasová aktivace (VOX)tady je
  Hmotnost90 g
  Indikace baterietady je
  Zvuková signalizacetady je
  Blok pro děti
  Výživaze sítě
  Hmotnost80 g
  Rozměry (ŠxVxH)60x120x45 cm
  Zařízení
  dodatečné informaceekologický režim
  Zařízenírodičovský blok, dětský blok

  * Zadejte přesné specifikace od prodejce.

  Výhody a nevýhody Motorola MBP11

  Vysoká citlivost mikrofonu, dokonce i šumivé zvuky jsou slyšet z dálky, dlouhý dosah příjmu, baterie vydrží velmi dlouhou dobu, nabíjíme jednou týdně, pohodlné, jednoduché a ergonomické.

  spolehlivé připojení, pohodlný otočný stojan na sponky

  dobrý příjem a stabilita, pohodlí zadního klipu, vynikající kvalita zvuku

  Od roku 2016 není možné najít na prodej, očividně ukončeno, chtěl jsem si koupit sestru jako dárek a nenašel jsem.

  o dva roky později se komunikace rozpadla

  Recenze Motorola MBP11

  Za peníze je to velmi cool, spolehlivá a jednoduchá věc, jako je útočná puška Kalashnikov, je škoda, že to teď neudělají :)

  Výhody: Je slyšet vysoká citlivost mikrofonu, dokonce i šumění na dálku, dlouhý dosah signálu, baterie vydrží velmi dlouho, nabíjíme jednou týdně, pohodlné, jednoduché a ergonomické.

  Nevýhody: Od roku 2016 není možné najít na prodej, očividně přerušeno, chtěl jsem koupit sestru jako dárek a nemohl jsem najít.

  Chůrovku jsme používali asi 3 roky. Neexistovala jediná závada. Skvělé spolehlivé zařízení.

  Výhody: spolehlivé připojení, pohodlný otočný držák

  Minusy: nenalezeny

  koupil v roce 14 za 1350 rublů., za peníze, které dobře sloužily

  Výhody: dobrý příjem a stabilita, pohodlí zadního klipu, vynikající kvalita zvuku

  Nevýhody: po dvou letech se začala komunikace přerušovat

  Dětský monitor Motorola MBP11

  • Reference: 3724

  Produkt ukončen.

  Podívejte se na vrstevníky z níže uvedeného seznamu..

  Baby Monitor Motorola MBP11 vám dá jistotu, že vaše dítě klidně odpočívá. Křišťálově čistý zvuk zařízení vám pomůže slyšet, pokud náhle potřebujete pomoc. V případě jakýchkoli zvuků z dětského pokoje bude fungovat vizuální výstraha na krytu dětského monitoru. Model MBP11 má velký dosah až 300 metrů, přenos oznámení a zvuku se nezhoršuje zvyšující se vzdáleností od zdroje. Stabilita signálu je zajištěna technologií 1,8 GHz DECT, umožnilo zvětšit dosah a také snížilo šance na náhlou ztrátu zvuku.

  Pět LED žárovek indikuje úroveň zvukové aktivity v dětském pokoji a vždy umožňuje pouze pohled na tělo zařízení k posouzení situace. Baby monitor je schopen šifrovat zvukové nahrávky pro větší bezpečnost..

  Baby Monitor MOTOROLA MBP-11

  Popis Baby Monitoru MOTOROLA MBP-11

  Digitální chůvička Motorola MBP-11 je jedním z nejpopulárnějších modelů v této cenové kategorii. Za malou cenu získáte všechny potřebné funkce chůvičky a vynikající kvalitu a promyšlený design.

  Obrovským plusem tohoto modelu je snadné nastavení, můžete systém nastavit a začít chůvu používat během několika minut. Jednoduše umístěte dětský modul ve vzdálenosti asi 1 m od dětské postýlky a zapojte adaptér do sítě a přeneste nabitý modul pro rodiče s sebou, nebo jej připojte k opasku pomocí speciální spony pro nošení (součástí dodávky) a podnikejte, zatímco budete mít dítě spí. To je vše, váš dětský monitor je připraven jít.!

  Pečovatelka bude reagovat na hlas vašeho dítěte a okamžitě vás na to upozorní. Systém pracuje v režimu automatického výběru frekvence a pokaždé, když vybere nejčistší kanál od rušení při přenosu dat z dětského modulu k rodiči.

  Skvělý design, spolehlivost a kvalita sestavení vám zaručuje společnost Motorola, která se osvědčila na trhu s elektronikou..

  Hlavní vlastnosti:

  • Vysoce kvalitní rádiová komunikace přes zabezpečený kanál, technologie DECT umožňuje zvolit nejlepší kanál bez rušení pro komunikaci s dítětem. Dětský monitor také není v konfliktu s bezdrátovými telefony a zařízeními, která používají technologii Wi-Fi (modemy, bezdrátové náhlavní soupravy, tiskárny).
  • Světelné diody na nadřazeném modulu vás upozorní na aktivitu dítěte i v tichém režimu.
  • Speciální svorka pro přenášení nadřazeného modulu na pás (součástí balení). Můžete jej také použít jako stojan.
  • Technologie zvukové odezvy VOX odfiltruje nadměrný šum a eliminuje falešné poplachy.
  • Indikátory výstupu z dosahu a nabití baterie. Nemůžete si dělat starosti s poplatkem, chůva vás upozorní signálem.

  Specifikace:

  • Poloměr komunikace - 300 mv otevřeném prostoru a až 50 mv místnosti
  • Provozní frekvence 1,8 GHz
  • Baterie 400 mAh (pro nadřazený modul)

  Možnosti: rodičovský modul, dětský modul, adaptér, baterie a nabíječka, uživatelská příručka, sponka na opasek (lze použít jako stojan).

  Motorola MBP11

  Pokyny a soubory

  SouborStránkyFormátVelikostAkt
  devatenáctpdf1,43 MB

  Pokyny si přečtete tak, že vyberete soubor ze seznamu, který chcete stáhnout, klikněte na tlačítko „Stáhnout“ a budete přesměrováni na stránku, kde budete muset zadat kód z obrázku. Pokud je odpověď správná, objeví se na místě tlačítka tlačítko pro příjem souboru.

  Pokud se v poli souboru nachází tlačítko „Zobrazit“, znamená to, že můžete zobrazit pokyny online, aniž byste je museli stáhnout do počítače..

  Pokud váš materiál není úplný nebo jsou na tomto zařízení potřebné další informace, například ovladač, další soubory, například firmware nebo firmware, můžete požádat moderátory a členy naší komunity, kteří se pokusí rychle odpovědět na vaši otázku..

  Pokyny si můžete také prohlédnout v zařízení Android.

  Články O Neplodnosti