Hlavní Neplodnost

Baby Formula Baby

Výběr dětských kojeneckých přípravků, jejichž nákup si dříve či později myslí kterýkoli z rodičů, je tak velký, že se nákup často stává skutečným problémem. Pro zdraví kojenců je nezbytné vyvážené složení takové výživy, které bude stimulovat růst a vývoj, aniž by to mělo negativní důsledky, a pro rodiče - přijatelná cena. Dobrou volbou, která splňuje výše uvedené požadavky, je mléčná směs značky „Baby“ nizozemského výrobce Nutricia.

O společnosti

Nutricia je součástí skupiny společností Danone. Na rozdíl od jiných holdingových společností se Nutricia specializuje na výzkum a vývoj produktů, které z nějakého důvodu nejsou vhodné pro většinu lidí. V současné době společnost vlastní 21 závodů na výrobu dětské výživy v různých zemích a zabývá se vědeckým výzkumem v oblasti krmení dětí nesnášenlivostí laktózy a metabolických poruch. To je důvod, proč v řadě dětské výživy od společnosti Nutricia najdete možnosti pro kojence, kteří mají různé problémy s trávením a stravitelnost prospěšných stopových prvků - jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem potřebám.

Dětská výživa se vyrábí v Istře, Moskevském regionu a také v podnicích v Bělorusku a na Ukrajině..

Sortiment směsí Baby

Značka „Baby“ nabízí dva typy směsí pro novorozence - tradiční a kyselé mléko. Pro kojence s nesnášenlivostí laktózy vyrábí společnost pouze obiloviny bez mléka.

Směsi jsou nabízeny ve čtyřech verzích: „Baby“ pro nejmladší děti - od 0 do 6 měsíců, od 6 měsíců do roku, od 12 do 18 měsíců a starší. Fermentované mléčné směsi se vyrábějí pouze pro první a druhou fázi.

Pediatr Evgeny Komarovsky v jedné ze svých knih napsal, že nejlepší volbou pro umělé krmení dítěte je použití vícestupňového systému směsí, který zahrnuje „Baby“. V tomto případě odborníci přijímají výběr a koncentraci složek, které jsou nezbytné pro děti různého věku - proto není možné zavést potraviny o určité úrovni dříve, než navrhuje výrobce..

Směs 1 kroku od narození do 6 měsíců

Složení složení Baby Baby Stage 1 zahrnuje syrovátku, prebiotika, rostlinné oleje, odstředěné mléko, maltodextrin, koncentrát mléčných bílkovin, laktózu, mastné kyseliny, komplex vitamínů a minerálů. Fermentovaná mléčná směs „Baby“ 1. stupně se vyznačuje obsahem speciálních kvasinek.

Podle výrobců má varianta kyselého mléka neutrální kyselost, takže ji lze použít jako jediné doplňkové jídlo ve stravě. Směs „Baby“, určená pro kojence od 0 do 6 měsíců, obsahuje mastné kyseliny, vitamíny a minerály užitečné pro tvorbu nervového systému a jsou vyrobeny ze složek vyrobených v Evropě..

Přes skutečnost, že společnost odkazuje na první etapu doplňkových potravin a na řadu obilovin, jsou pro použití od narození vhodné pouze směsi mléka a kyselého mléka. Podle Světové zdravotnické organizace (WHO) mohou děti starší šesti měsíců zavádět doplňkové potraviny. Současně se domácí lékaři domnívají, že doplňkové potraviny jsou přijatelné od 4 měsíců. Volba závisí na rodičích a v každém případě závisí na stanovisku pediatra.

Ve značkové řadě nejsou žádné směsi neobsahující laktózu. Pouze obiloviny jsou vhodné pro děti s nesnášenlivostí laktózy, vyrábějí se pro kojence do šesti měsíců a pro starší děti. Hypoalergenní jsou také obiloviny, které by se neměly podávat novorozenému dítěti, a nikoliv směsi.

Stravování od 6 měsíců do roku

Pro kojence od šesti měsíců společnost vyrábí mléko a kyselé mléko „Baby“ 2. Jejich složení se neliší od složení v předchozí fázi, ale výrobce zdůrazňuje rozdíl v podílech složek.

Je třeba si uvědomit, že pro zdravý a vyvážený vývoj potřebují děti stejné stopové prvky, vitamíny, tuky a kyseliny, ale v různých množstvích, před a po šesti měsících. Proto by se „dítě“ druhé fáze nemělo dát novorozencům a první etapu jednoročním dětem: buď nedostanou potřebné užitečné stopové prvky, nebo je obdrží v nadbytku.

Pro děti od roku

Pro kojence starší 12 měsíců nabízí společnost Baby Formula 3 (dětské mléko). Společnost se ve své produkci řídí Národním programem výživy dětí, který byl přijat v Ruské federaci.

Podle programu by dítě mělo dostávat denně 400–450 mililitrů mléčných výrobků, včetně 200 mililitrů specializovaných nápojů. Důvodem je, že dítě dostane pětkrát více železa z mateřského mléka, stejně jako více vitamínů A a D, které jsou nezbytné pro správný vývoj, než z krav.

Složení výživy třetí a čtvrté fáze zahrnuje „Smart Iron“ - speciální komplex, který pomáhá vstřebávání železa v těle. Nutricia provedla studii, která ukázala, že železo je lépe absorbováno v kombinaci se zinkem a vitamínem C, takže výrobce vyvinul speciální recepturu, která optimalizuje složení.

Směs "Baby" 4 je vhodná pro děti od 1,5 roku věku. Svým složením se také neliší od složení mléka předchozí, třetí etapy, rozdíl je pouze v poměru složek.

V současné době společnost změnila název řady produktů - nyní se nazývají směsi 3 a 4 kroků - dětské mléko. Společnost to vysvětluje pouze požadavkem technických předpisů - konzistence hotového jídla i jeho složení se nezměnily.

Složení směsí

Složení všech směsí „Baby“ obsahuje následující složky:

 1. Prebiotika - jsou potřebná ke zlepšení trávení a vzniku střevní mikroflóry;
 2. Rostlinné oleje, včetně palmových. Přes kritiku této složky a zprávy o její možné karcinogenitě výrobce tvrdí, že palmový olej je nezbytný. Společnost poznamenává, že tento olej se snadněji vstřebává tělem dítěte a směsi, které obsahuje, jsou spíše jako mateřské mléko. To se vysvětluje skutečností, že jak mléko, tak palmový olej obsahují speciální kyselinu - palmitickou;
 3. Vitamínový a minerální komplex;
 4. Sójový lecitin (od fáze 3 - emulgátor), nezbytný pro normální fungování nervového systému.

Všechny typy dětské výživy obsahují laktózu. Výživné složky ve stupních 1 a 2 jsou syrovátka (demineralizovaná) a její proteinový koncentrát, ze stupně 3 je zahrnuto pouze odstředěné mléko. Stejně jako ve směsi "Baby" od 0 do 6 měsíců a v mateřském mléce pro starší děti neobsahují GMO, barviva a konzervační látky.

Všechny směsi, s výjimkou čtvrtého kroku, se prodávají v baleních po 300, 600 nebo 1200 gramech. Čtvrtý krok je k dispozici pouze v baleních po 300 a 600 gramech. Cena celé řady Baby směsí ve velkých baleních se pohybuje od 850 rublů, balení 600 gramů lze zakoupit za 450 rublů a 300 gramů za 250 rublů.

Jak připravit směs

Každé balení kojenecké výživy obsahuje podrobné pokyny, jak jej vařit, a tabulku s uvedením standardního plánu krmení. Je třeba si uvědomit, že má pouze poradní charakter: objem a četnost výživy by měl stanovit pediatr.

 • Před naředěním prášku si musíte důkladně umýt ruce, používá se pouze sterilní láhev;
 • Vařte vodu a ochlaďte na 40 stupňů;
 • Nalijte do láhve odpovídající množství vody. Nelze použít převařenou vodu;
 • Přidejte prášek do vody pomocí přiložené odměrky. Skluzavka by měla být odstraněna ze lžíce;
 • Uzavřenou lahvičku důkladně protřepejte, dokud se prášek úplně nerozpustí;
 • Směs se ochladí na tělesnou teplotu. Před zahájením krmení je možné zkontrolovat teplotu jídla na vnitřní straně zápěstí.
 • Před krmením připravte směs. Není možné jej uložit v hotové podobě.

Kontraindikace

Mléčné mléko a kyselé mléčné směsi obsahují laktózu, proto je nelze použít k výživě dětí, jejichž tělo se nedokáže vyrovnat s absorpcí bílkovin kravského mléka. Podle pediatrů je však nesnášenlivost zcela normální a častý výskyt. Často je spojována s poruchami trávení, které nejsou způsobeny složením směsi a po řádném ošetření zmizí. V tomto případě je docela možné vrátit se k používání přípravku „Baby“, s vyloučením genetické povahy intolerance laktózy..

Také může dojít k alergii na dětskou směs kvůli obsahu lepku. Výrobce upozorňuje, že stopy lepku mohou být obsaženy ve směsích úrovní 3 a 4, avšak jako plnohodnotná složka nejsou zahrnuty.

Mix Recenze

Podle recenzí není „Baby“, pokud jde o základní ukazatele, nižší než dražší upravené směsi. Mezi jeho výhody patří vyvážený komplex prebiotik, který často pomáhá vyrovnat se se zácpou.

Často najdete recenze vyrážky a zažívacích potíží u kojenců po zavedení směsi jako doplňkových potravin, které zmizí po přechodu na směsi neobsahující laktózu. Výskyt vyrážky, zácpy nebo hojné regurgitace v tomto případě naznačuje dříve nezjištěnou nesnášenlivost laktózy a nesouvisí se složkami směsi.

Mezi výhody mnoha mladých rodičů patří nízká cena a nutriční hodnota a nízký obsah melasy ve srovnání s jinými výrobci. Hotová směs chutná ne sladce, ale mírně slazená, takže v případě potřeby může dítě snadno přejít na jiné krmení.

Přecházeli jsme na kyselé mléko od běžného dítěte, protože s bříškem byly drobné problémy. Ale kyselé mléko vyšlo dokonale, židle se zlepšila a nedošlo k regurgitaci.

Baby mix baby Mám osobně rád. Přes den máme dost mléka, ošetřujeme se navzájem a v noci se krmíme směsí, můj manžel vstává a dává mi dobrý noční spánek. Máme první dítě, ale snadno jsme přišli na proces vaření, vše je velmi jednoduché.

Porovnal směs dětského složení s jinými směsmi zahraniční produkce. Došel jsem k závěru, že to není v žádném případě podřadné. Za prvé, konzultováno s pediatrem. Lékař nedoporučil žádné konkrétní, řekla, že je důležité vybrat individuálně a sledovat. Usadili jsme na dítěti, dítě jí normálně.

VŠE NEJLEPŠÍ -
NAŠE DĚTI

Víme: milovat znamená investovat. Proto vkládáme do Baby své dlouholeté zkušenosti a kvalitní ingredience, pokročilé technologie a recepturu Nutricomplex..
A matky k ní přidávají lásku a něhu potřebnou pro každé dítě.

 • evropský
  Ingredience
 • Mezinárodní
  standardy
  vlastnosti
 • Moderní
  Výroba
 • Více než 40 let
  péče

Mléčné směsi, dětské mléko a specializované směsi MALUTKA ®

Jedná se o pečlivě vybrané ingredience a moderní recepturu NUTRICOMPLEX,
který obsahuje vše potřebné pro vývoj dítěte.

MALUTA ® COMFORT

Směs kyselého mléka
MALUTA ® 2 Kysané mléko od narození

Směsi a mléčné nápoje Baby

Dětské mléko
MALUTE ® 3 od 12 měsíců

MLÉKO MLÉKO ®

DĚLÁME SPOLEČNĚ S MALÝM

Kreslené pro děti od 6 měsíců, navržené s ohledem na zvláštnosti vývoje, které dětem pomohou lépe poznat svět kolem nich. Přihlaste se k odběru kanálu YouTube pro děti a nenechte si ujít nové epizody!

Ovesná kaše
BABY ®

Všechny výhody nativních polí
v obilovinách MALUTE ®.

Protože v našich obilovinách pouze ty nejlepší obiloviny pečlivě pěstované v našich polích.
Kaše "Baby" jsou vitamíny, minerály a stopové prvky nezbytné pro každého
dítě pro plný růst a vývoj.

Pohanková kaše bez mléka MALUTA® pro první krmení

Ovesná kaše bez mléka bez mléka pro první krmení

Rýžová kaše bez mléka bez mléka pro první krmení

Pšeničná kaše bez mléka Malyutka® s jablky a broskví od 6 měsíců

Mléčná kaše pro první krmení

Mléčná pohanková kaše s sušenými švestkami Malyutka® pro první krmení

Baby® mléčná kukuřičná kaše pro první krmení

Baby® rýžová mléčná kaše pro první krmení

Mléčná ovesná kaše Baby® pro první krmení

Mléčná vícezrnná cereálie s jablky, hruškami a švestkami Baby® od 6 měsíců

Mléčná ovesná kaše s banány, hruškami a broskvemi Malyutka® od 6 měsíců

Mléčná kaše s dýní Baby® od 6 měsíců

Mléčná pohanková kaše Malyutka® s lesními plody od 6 měsíců

Mléko multigrain cereálie Baby® s malinami a banány od 6 měsíců

Baby® rýžová mléčná kaše s meruňkou a broskví od 6 měsíců

UŽÍVÁ SE MOM

Ruské volání je zdarma z domácí sítě

Kojení je preferováno pro malé děti..
Výrobky značky "MALUTKA" - výživa pro děti od narození do tří let.
Před použitím směsi nebo zavedením doplňkových potravin se poraďte s odborníkem.

Mateřské mléko -
nejlepší výživa pro dítě

Světová zdravotnická organizace doporučuje
krmit dítě výhradně mateřským mlékem
prvních 6 ** měsíců života.

** Nutricia a značka MALUTKA® tato doporučení plně podporují a doporučují, aby kojení pokračovalo i po zavedení doplňkových potravin. Doporučujeme, abyste se poradili s pediatrem, aby učinili správné rozhodnutí o výživě vašeho dítěte.

Mateřské mléko je nejlepším jídlem pro malé děti.!

Pro informace o produktech Baby® pro děti 1. roku života klikněte na

Další informace o výhodách kojení získáte kliknutím na tlačítko.

Chcete-li pro své dítě učinit správná rozhodnutí o výživě, poraďte se se svým lékařem. Vždy dodržujte pokyny k použití, přípravě a skladování dětské výživy. Nesprávné použití směsi nebo použití nesprávné výživy, jakož i nesprávné způsoby krmení mohou poškodit zdraví dítěte

Baby mix pro novorozence - jak vařit

Globální výrobci vyvíjejí různé výrobky pro děti. Dětská směs pro novorozence je náhradou mateřského mléka, které se rozrostlo o více než jednu generaci.

dětský mix pro novorozence

O společnosti-výrobce směsí "Baby"

Mléčné směsi jsou vyráběny společností Nutricia LLC. Společnost byla založena v roce 1896. Jeho hlavní specializací je výroba speciálních potravin.

Společnost působí v Rusku od roku 1994. Vlastní výrobní zařízení závodu v Istře (Moskevská oblast). Společnost usiluje o to, aby každé dítě dostalo výživu nejvyšší kvality. Složení mléčných výrobků je plně v souladu s lékařskými a hygienickými požadavky..

Na co se "Baby" používá?

Dětská výživa je náhradou mateřského mléka, které se vyrábí v průmyslovém prostředí v souladu se všemi normami. Používá se k uspokojení potřeb dítěte v živinách, vitaminech a stopových prvcích. Všechny směsi jsou přizpůsobeny fyziologickým vlastnostem kojenců..

Ze složení těchto produktů jsou vyloučeny proteiny živočišného původu, které je tělem dětského těla obtížně stravitelné. Kojenecká výživa bez mléka také postrádá kasein. Je nahrazena sojovým proteinem, který má vysokou nutriční hodnotu. Kyselé mléko se používá jako doplněk k běžnému jídlu..

Odrůdy "Baby" pro děti do jednoho roku

Výrobky jsou k dispozici ve čtyřech typech.

"Baby 1"

Baby 1 pro novorozence je suchá směs pro kojence od narození do 6 měsíců. Skládá se ze 16 vitamínů, 11 stopových prvků. Jejich dávkování splňuje požadavky na aktivní vývoj dítěte.

Tato směs obsahuje esenciální kyseliny: omega-6 a omega-3. Přispívají k rozvoji mozku a centrálního nervového systému. V těle dítěte se takové kyseliny neprodukují, takže je nutné, aby pocházely z vnějšku. Kompozice také obsahuje malé množství vlákniny z potravy..

Poznámka! Díky přítomnosti vlákniny v potravě se udržuje normální střevní mikroflóra.

Složení "Baby 1" zahrnuje rostlinné tuky: kokosový, palmový, řepkový. Palmový olej je nejvhodnější pro mateřské mléko. Sacharidy (laktóza a maltodextrin) přispívají k rychlému nasycení dítěte.

"Baby 2"

Tento mléčný výrobek se používá pro umělé krmení dětí od 6 měsíců do roku. Mezi 11 minerály obsahuje mléčná směs železo a zinek. Z vitaminů se vybírají ty, které jsou nejnutnější pro vývoj dítěte mladšího jednoho roku.

Rozdíl Baby 2 spočívá v tom, že obsahuje více kaseinových proteinů, a proto je kaloričtější. Trávení trvá déle. To vše umožňuje optimální nasycení dítěte..

Důležité! Hypoalergenní směs může hořce chutnat a stolička dítěte díky ní zezelená. Tato reakce je normální..

Kysané mléko "Baby 1"

K jeho složení je přidán speciální kvásek. Podporuje normální trávení, zabraňuje rozvoji nemocí žaludku a střev. Cukr, konzervační látky se nepřidávají do směsi pro děti do šesti měsíců věku..

Kysané mléko "Baby 2"

Obsahuje také zpracovaný kvásk. Je ideální pro děti od 6 do 12 měsíců..

Složení směsí "Baby"

Složení směsí Baby pro novorozence:

 • mléčné sérum;
 • fruktooligosacharidy a galaktooligosacharidy (prebiotika);
 • rostlinné oleje;
 • odstředěné mléko;
 • mléčné proteiny;
 • maltodextrin;
 • lecitin;
 • citronová kyselina;
 • nukleotidy;
 • vitaminy A, D, E, K, C, PP, B1, B2, B5, B6, BC, B12;
 • cholin;
 • inosin;
 • L-karnitin;
 • taurin;
 • minerály.

Jak vařit dítě

Aby mléčná směs prospívala drobkům, musí být řádně připravena. Měli byste věnovat pozornost proporcím, teplotě, doporučenému množství suchého produktu pro různé kategorie dětí.

Poznámka! Lahve pro kojeneckou výživu musí být sterilizovány.

Jak chovat

Podle návodu k použití je nutné stanovit požadovaný poměr vody k suchému produktu. Nalijte vodu do sterilní láhve a odlijte dětskou směs odměrkou (4,5 g). Lžíce by měla být suchá.

Dětská formule láhev a odměrka

Dále musí být láhev uzavřena víkem a dobře protřepána. V hotové náhražce mléka by neměly být žádné hrudky. Někdy některé mladé matky chtějí dítě rychle nasytit a zvýšit množství suchého prášku. To absolutně nelze udělat - dítě může vyvinout obezitu. Vařené dětské jídlo nemůžete skladovat. Je třeba to udělat tak dlouho, jak dítě jedí najednou.

Důležité! Dětská výživa nemůže být uložena ani v lednici.

Prášek můžete zředit převařenou vodou. K dispozici je speciální voda pro kojeneckou výživu. Obsahuje užitečné stopové prvky pro optimální vývoj dítěte. Není třeba vařit - stačí zahřát na optimální teplotu (36-37 stupňů). Hotová směs se nemusí zahřívat. Pokud během přípravy na krmení dojde k ochlazení mléka, musí se láhev pod proudem teplé vody uvést na požadovanou teplotu.

Hotová dětská výživa

Důležité! K zahřívání mléčné směsi je zakázáno používat mikrovlnnou troubu. Vlny veder ničí mléko, jídlo bude třeba znovu vařit.

Mohu se smíchat s ovesnou kaší

Dětem mladším než 1 rok se nedoporučuje zavádět kravské mléko do stravy kvůli riziku alergické reakce. Kaše může být připravena na základě vzorce Baby. Postup vaření je následující:

 1. Broušení písku v mixéru.
 2. Nalijte ji do pánve a zalijte vroucí vodou. Na jednu část obilovin je třeba vzít 2 díly vody.
 3. Vařte kaši několik minut.
 4. Ochlaďte a přidejte směs v množství poloviny dávky potřebné pro krmení.
 5. Kaše dobře promíchejte.

Jak se přesunout z jedné směsi do druhé

Po přechodu musí být nový produkt uveden postupně. První den přidejte 30 ml nového produktu a dokončete předchozí krmení. Denně zavádějte o 30 ml více nové směsi. Za pár dní dostane dítě zcela nový mléčný výrobek..

Zakázáno:

 • vstříkněte různé směsi do jedné láhve;
 • dát jídlo, které není vhodné pro věk;
 • změňte ji, pokud se dítě po několik dní objeví kolika, průjem nebo zácpa;
 • představit nový druh jídla, pokud je dítě nemocné, jeho zuby vybuchly.

Důležité! O vhodnosti převodu z jedné směsi do druhé rozhodne pediatr.

Jak pochopit, zda je směs vhodná pro dítě

Zjistíte, že produkt není vhodný pro dítě pomocí následujících znaků:

 • po krmení hodně vyplivne;
 • je pozorována průjem nebo zácpa;
 • objevují se alergické vyrážky;
 • dítě se stane náladovým.

Mléčná alergie

Dítě pro novorozence je tou pravou alternativou kojení, pokud je to z nějakého důvodu nemožné. Směs poskytuje tělu dítěte všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály.

Směs "Baby" pro novorozence - složení, výhody, recenze

Přečtěte si také:

Nabídka 8měsíčního dítěte na umělém krmení: co může a nemůže být

Hypoalergenní směsi pro novorozence - jak si vybrat a které z nich jsou lepší

Kolik by mělo novorozené dítě jíst za den a za krmení

Ahoj milí čtenáři! Jste osobně seznámeni s kojeneckou výživou určenou pro novorozené umělé děti? Na dnešním trhu jejich desetník tucet.

Vážení a levní, oblíbení a nenárokovaní, domácí i zahraniční - všichni teď v různých časech a poté vytvářejí spory kolem sebe na fórech pro mladé matky.

Přesto je mezi nimi jeden, kolem kterého, jak se zdá, nikdy nepřestanou. Neustále je nadávána a chválena, ale stále nakupuje. Budeme o tom mluvit dnes. Takže směs "Baby": recenze pediatrů. Pro novorozence samozřejmě existují nabídky jiných výrobců. Je pravda, že jsou často ve všech ohledech podřadní. Nejdříve ale první.

1. Směs „Baby“: odkud přišla

Jídlo určené pro nejmenší s dojímavým názvem „Baby“ se poprvé objevilo na trhu před 40 lety.

Vyrábí jej podnik, který se nachází v ekologicky čisté oblasti, na území regionu Poltava. Továrna na kojeneckou výrobu mléka Khorolsky, která se přesně nazývá, nabízí svým mladým spotřebitelům výběr z několika druhů směsí. Všechny jsou samozřejmě určeny pro děti různého věku..

Jejich složení je co nejblíže mateřskému mléku, kvalita je časově testována a cena je nejdostupnější. Proto se mimochodem „Baby“ a matky vybírají po celá desetiletí!

2. Směs "Baby": z čeho se skládá

Složení a složení dětské výživy slavné značky byly vyvinuty kvalifikovanými odborníky. Tradičně to zahrnuje zpracované kravské mléko, mléčný cukr, kukuřičný olej a melasu..

Spolu s nimi má komplex vitamínů a minerálů, které jsou nezbytné pro růst a vývoj drobků, včetně:

 • omega 3 a omega 6 mastné kyseliny - jsou zodpovědné za zdraví nervového systému;
 • prebiotika - zajišťují normální trávení;
 • stejně jako cholin, taurin, nukleotika, L-tryptofan atd..

Odděleně a nekonečně můžeme hovořit o sérii Premium. Svým složením plně vyhovuje všem mezinárodním standardům a je vyráběn podle speciální receptury s využitím moderních technologií. Obsahuje tedy pouze přírodní ingredience a prostě není místo pro všechny druhy barviv, konzervačních látek, látek určených k aromatizaci a lepku..

Mladé matky, které dávají přednost mixu Baby Premium, si jej vyberou pro:

 • vybrané přírodní kravské mléko, ze kterého se vyrábí;
 • nukleotidy a prebiotika;
 • vitaminy A, D, E, C, PP, K, stejně jako vitaminy B;
 • minerální prvky: zinek, železo, draslík, sodík, vápník, měď, mangan.

Jinými slovy, tento produkt obsahuje vše, co dítě potřebuje od narození, díky čemuž pomáhá posilovat jeho imunitu, normalizovat střevní mikroflóru a zajistit normální růst a vývoj..

3. Proč je, nebo výhody "Baby"

Výrobky populární značky mají několik výhod, a to:

 1. Je vyroben z přírodních vysoce kvalitních surovin a překonává cizí analogy. Jak? Posuďte sami: podle vědeckého výzkumu dítě snáší mléčnou formu, která byla vyrobena z potravin pěstovaných v klimatickém prostředí;
 2. v procesu jeho výroby se používají pouze vyspělá zařízení;
 3. kvalita směsí je přísně kontrolována a sledována ve všech fázích výroby.

4. Recenze pediatrů a rodičů

Směs "Baby" byla klinicky testována, takže je schválena pediatry i odborníky na výživu. Recenze rodičů o ní však nejsou tak jasná.

Arina:

Nyní má dítě 3 měsíce. Začali jsme s Nestozhenem, dal zácpu. Přešli jsme k Baby a byli jsme ohromeni. Levné, vysoce kvalitní, příjemné na chuť a vůni a bez vedlejších účinků. Jedním slovem jsem potěšen.

Kate:

Vzal jsem si „dítě“ jen proto, že tam nebyl Nutrilon. Nakonec je jedna společnost vyrábí. Sečteno a podtrženo: můj syn má malou vyrážku, mám další bolesti hlavy. Byl naštvaný.

Inessa:

Vzali si „Baby Premium“. Dítě jedí, dobře spí, nepropadá, nejsou problémy. Zkuste to, líbilo se mi to.

Výrobce prohlašuje, že směs "Baby" je kvalita, která byla časem testována. Neměli byste však slepě věřit všemu, protože všechny děti jsou individuální. Proto pečlivě sledujte jejich reakce a buďte zdraví.!

Podívejte se na video od Dr. Komarovsky o výběru směsi pro vaše dítě zde:

A také se přihlaste k odběru našich aktualizací blogu! A sdílet naše články o sociálních sítích. Uvidíme se!

Nyní číst:

Umělé krmení zelené stoličky pro kojence

Dobrý den, milí čtenáři! Dnes jsem se rozhodl pokračovat v tématu zdraví našich malých dětí. Ne…

Vyplatí se koupit dětskou výživu pro kojence

Směs "Baby" na trhu po dobu 30 let. Evropská společnost Nutricia, která je součástí holdingu Danone, vyrábí dětskou výživu. Pokud matka nemůže ze zdravotních důvodů kojit novorozence, použije pro krmení směsi. Při výběru zkontrolujte složení produktu. Dětská výživa „Baby“ má své výhody a nevýhody. Směs je požadována mezi matkami, výrobek je doporučován pediatry.

Výhody a nevýhody "Baby"

Pro novorozence je zakoupena kompozice č. 1 a po dobu 6 měsíců můžete přepnout na jídlo pod č. 2. Každý typ má své vlastní výhody použití:

 • obsahuje prebiotika, která normalizují trávení dítěte;
 • Baby č. 1 je obohacen o omega mastné kyseliny;
 • minerály a vitaminy jsou vhodné pro věk dítěte;
 • všechny komponenty jsou hypoalergenní, nepoškozují dítě.

Má však několik nevýhod:

 1. Výrobek obsahuje palmový olej. Mnoho matek je znepokojeno touto skutečností. V televizi se toho hodně říká o produktu, který kvůli němu narušuje trávení dítěte. Ale pokud jdete do obchodu a číst složení na několika baleních potravinářských výrobků, pak na každém druhém balení bude palmový olej. Není v něm nic škodlivého, je obsaženo nejen v „Baby“. Množství produktu v dětské výživě je zanedbatelné.
 2. V Baby je lecitin - pro mnoho rodičů je příplatek škodlivý. Pokud však podrobně uvažujete o složení přípravku, obsahuje cholin a glycerin, užitečné látky pro nervový systém pro dítě, mastné kyseliny.

Složení směsi "Baby"

Pro dítě do jednoho roku se v obchodech prodávají dva typy. První je určen pro novorozence a do 6 měsíců, druhý od 6 měsíců do roku. Každá forma má své vlastní složení. Co je obsaženo ve výživě pod číslem 1:

 • demineralizovaná syrovátka;
 • rostlinné oleje, nejen palmový, ale slunečnicový, řepkový, kokosový ořech - všechny jsou potřebné k tomu, aby se tukové složky přiblížily mateřskému mléku;
 • odstředěné mléko;
 • maltodextrin, který zahrnuje rybí olej, vitamíny a laktózu;
 • užitečné složky: taurin, inositol, cholin, L-tryptlofan;
 • stopové prvky;
 • Omega 6 a 3 - jsou mastné kyseliny nezbytné pro normální vývoj dítěte a střevní funkce.

Složení Baby No. 2 je obohaceno o vitamíny a minerály, které jsou nezbytné pro dítě od 6 měsíců. Jídlo obsahuje kaseinové proteiny, tráví se pomaleji, dítě je nasycené delší dobu. Ve výrobku je „chytré“ železo v kombinaci s vitamínem C a zinek se lépe vstřebává. Látka je užitečná pro prevenci různých nemocí..

Ve složení obou směsí nejsou žádná barviva, konzervační látky, umělá aditiva nebo cukr..

Náklady

Jídlo se prodává v různých obalech: 300 ga 700 g. První možnost stojí 250 rublů a druhá - 400 rublů. Čím větší je velikost balíčku, tím více můžete ušetřit. Pokud je však produkt zakoupen poprvé, je nutné vzít malý kontejner. Musíte zjistit, zda je jídlo vhodné pro novorozence. Pokud neexistují žádné problémy s trávením, pak příště můžete vzít obal a další.

Jak vařit dětskou výživu

Především máma nebo táta zpracovávají ruce a umývají se, dezinfikují kojeneckou láhev vroucí vodou. Můžete pokračovat v procesu vaření:

 1. Přečištěná voda se vaří a ochladí na 40 ° C.
 2. Množství uvedené na obalu je obsaženo. Při přípravě směsi musíte přísně dodržovat všechny pokyny.
 3. S odměrnou lžičkou (dodává se kompletní s výrobkem) se nabírá požadované množství směsi pro dítě. Je nutné se zaměřit na věk a hmotnost dítěte.
 4. Voda a suchá směs se spojí. Všechno se dobře promíchá a získá se homogenní složení.
 5. Víko láhve se odstraní, vsuvka se nasadí.
 6. Teplota hotového jídla se kontroluje. Musíte kapat malé množství do ruky. Směs by neměla být horká, optimální teplota je 37 ° C.
 7. Po krmení novorozence se láhev okamžitě omyje, takže hmota na zdi nevyschne.

Recenze o směsi "Baby"

Marina 31 let: „Porodila svou dceru ve věku 28 let. Zpočátku kojila, ale získaná hmotnost nestačila na 200-300 g za měsíc. Pediatr doporučil přidání směsi do stravy. Dlouho si myslel, jakou značku koupit. Stejně jako mnoho matek se rozhodla začít drahou alternativou, zpočátku bylo všechno v pořádku, ale poté došlo k problémům. Na kůži dítěte se objevila vyrážka. Lékař doporučil změnu směsi. Moje trápení začalo. Vyzkoušeli jsme mnoho druhů. Jedli jsme jeden - vyrážka odešla, můj žaludek začal bolet a objevila se zácpa. Kamarád radil "Baby". Nejprve jsem pochyboval, protože cena jídla je levná, ale přesto jsem se rozhodl to zkusit. Koupil jsem si malý balíček. Zapomněl jsem, co jsou alergie, zažívací potíže. Zde máte levnou směs. Provedli jsme již několik vyšetření na základě věku, všechny ukazatele jsou normální, doporučuji to všem “.

Ekaterina, 25 let: „Porodila jsem syna pomocí císařského řezu, mléko téměř okamžitě zmizelo. Musel jsem se krmit směsemi. Máma radí Baby, říkala, že mě před několika lety krmila. Rozhodl jsem se to vyzkoušet. Problémy začaly: zácpa, žaludek byl neustále nemocný, syn byl neklidný a rozmarný. Šel jsem k pediatrovi o radu. Doporučila další dětskou výživu. Trávení se zlepšilo, ale na kůži se objevila vyrážka. A tak, pomocí metody vzorku, jsem našel směs vhodnou pro nás. Ale nedoporučuji "Baby".

Maria, 27 let: „Jsem matka 2 dvojčat. Okamžitě jsem neměl dost mléka na obou, musel jsem přejít na směs. Rozpočet vám nedovolí okamžitě koupit drahou směs, protože existují dvě děti. Rozhodl jsem se vyzkoušet "Baby". Od prvních dnů k nám přišlo jídlo. Občas se vyskytne zácpa, ale pediatr řekl, že by to mohlo být. Pokud je častější, změňte stravu. Po 6 měsících přešli na „Baby“ č. 2, trávení se zlepšilo. Děti skórovaly každý měsíc 800-900 g a nejsou ve vývoji za svými vrstevníky. “.

Směs „Baby“ způsobuje u matek protichůdné pocity. Některé děti mají dobrou stravu, zatímco jiné mají zažívací potíže. Proces výběru mléčné směsi je pro každé dítě individuální. Dá se bezpečně říci, že ve složení „Baby“ nejsou žádná barviva ani umělá aditiva. Evropští výrobci sledují výrobce potravin.

Přehled kojenecké výživy „Baby“

Historie mixu „Baby“ odchází v roce 1971 ve městě Istra nedaleko Moskvy. „Dítě“ bylo první domácí náhradou lidského mléka, které se po mnoho let používalo ve výživě dětí v prvním roce života. Hromadění znalostí v oblasti složení mateřského mléka a vysoká konkurence s dováženými směsmi v 90. letech již podnítila společnost Nutricia ke zlepšení složení „Baby“ a vytvoření zásadně nového produktu ve složení, podobného předchozímu pouze v názvu.

Složení dětské výživy "Baby"

Dětská směs je k dispozici v papírových krabičkách o hmotnosti 350 a 700 g. Vzhledem k rozdílům v potřebách dětí různého věku, pokud jde o živiny, biologicky aktivní látky a energii, byly vyvinuty čtyři přípravky pro kojeneckou výživu:

 • upravená kojenecká kojenecká výživa „Baby 1“ od narození;
 • upravená suchá kojenecká výživa „Baby 2“ od 6 měsíců;
 • Mléko pro děti „Baby 3“ od 12 měsíců;
 • Dětské mléko „Baby 4“ od 18 měsíců.

Všechny značky dětské výživy „Baby“ plně splňují požadavky ruských právních předpisů o výrobcích pro krmení malých dětí. Do jeho složení jsou zahrnuty pouze kvalitativní a prokázané složky a kvantitativní složení splňuje požadavky TS TS 033/2013 „O bezpečnosti mléka a mléčných výrobků“.

Protein

Zdroje bílkovin ve směsích "Baby 1.2" jsou:

 • demineralizovaná syrovátka;
 • odstředěné mléko;
 • syrovátkový proteinový koncentrát.

Přes stejný původ - kravské mléko, mají tyto výrobky velmi odlišné složení.

 1. Demineralizovaná syrovátka obsahuje hlavně laktózu a syrovátkové proteiny (albumin).
 2. Odtučněné mléko se vyznačuje převahou kaseinu nad syrovátkovými bílkovinami a téměř úplnou nepřítomností mléčného tuku.
 3. Syrovátkový proteinový koncentrát je syrovátkový protein purifikovaný z ostatních složek mléka.

V důsledku této kombinace se získá základ pro mléčné náhražky Baby 1.2 s poměrem syrovátkových bílkovin a kaseinu 60/40 - stejný jako ve zralém mateřském mléce. V Baby 3.4 výrobce používá pouze odstředěné mléko, takže poměr syrovátkové bílkoviny k kaseinu je 20/80, jako v kravském mléce.

Důležité! Směsi „Baby 1.2“ mají stejný poměr syrovátkové bílkoviny a kaseinu jako ve zralém mateřském mléce.

Potřeba změnit kravské mléko je vysvětlena skutečností, že trávicí systém je v raném věku stále velmi citlivý a přizpůsobený pouze mateřskému mléku, takže by směs měla být co nejblíže. Po roce se jídlo dítěte stává čím dál více dospělým, trávicí systém je již „obeznámen“ s mnoha produkty a může docela snadno reagovat na bílkoviny kravského mléka..

Pro plný růst a vývoj dítěte je důležité nejen to, kolik bílkovin dítě dostane, poměr kaseinu k syrovátkovým proteinům, ale také jeho složení aminokyselin. Některé aminokyseliny mohou být syntetizovány v těle, jiné přicházejí pouze s jídlem, proto se nazývají nenahraditelné. Pokud nejsou přítomny, je v těle pozorována záporná rovnováha dusíku, když je odstraněné množství dusíku větší než přijaté. To znamená, že místo budování proteinových molekul tělo odstraňuje nejen příchozí aminokyseliny, ale také nedokončené proteiny syntetizované uvnitř. Pokaždé, pokus o vytvoření nezbytné aminokyselinové sekvence končí zastavením kvůli nedostatku esenciální aminokyseliny. Protein vytvořený pouze částečně nelze použít a vylučuje se spolu s volnými aminokyselinami.

Mateřské mléko obsahuje všechny aminokyseliny potřebné pro novorozence. Kravské mléko se liší od mateřského mléka, takže je třeba jej doplnit esenciálními aminokyselinami. Taurin a L tryptofan se přidají do směsi „Baby 1.2“ a L-isoleucin, L-cystein se také přidá do mateřského mléka „3.4“..

Důležité! Směsi "Baby" jsou obohaceny esenciálními aminokyselinami nezbytnými pro konstrukci proteinových molekul v těle, bez nichž není možný růst a vývoj.

Rostlinný tuk je hlavní typ tuku, kojenecká výživa a dětské mléko. Dalšími druhy tuků jsou mléčný kravský tuk, rybí olej, jednobuněčný houbový olej Mortierella alpina. Poslední dva typy tuku přidané pouze do směsi "Baby1,2".

Do všech směsí Baby se přidává palmový, řepkový, kokosový a slunečnicový olej. Kokosový olej obsahuje nejvíce nízkomolekulární mastné kyseliny - kaprinové a laurové. Řepkový olej je bohatý na kyselinu linolenovou, rostlinný olej je bohatý na kyselinu linolovou, palmový olej je bohatý na kyselinu palmitovou, Mortierella alpina je kyselina arachidonová, rybí olej je bohatý na kyselinu dokosahexaenovou. Významný rozdíl v obsahu těchto kyselin v kravském a lidském mléce nedovoluje použití mléčného kravského tuku v náhradách mateřského mléka. Obsah kyseliny palmitové v kravském mléčném tuku a tuku z mateřského mléka se liší nevýznamně, ale protože mléčný tuk je téměř úplně odstraněn, může být nedostatek kyseliny palmitové kompenzován pouze rostlinným olejem s vysokým obsahem. Palmový olej je pro to nejvhodnější..

Teprve relativně nedávno se ukázalo, že jednoduché snahy o dodržování množství a poměru mastných kyselin podobné těm, které byly pozorovány v tuku z lidského mléka, jsou nedostatečné. Jak se ukázalo, poloha těchto kyselin v tukových molekulách je také důležitá. Kromě toho je díky rozdílu ve struktuře pozorován negativní účinek kyseliny palmitové na absorpci vápníku a stolici dítěte..

Sacharidy

Dětská výživa „Baby“ obsahuje stravitelné a nestravitelné sacharidy. Strávitelné uhlohydráty zahrnují laktózu a maltodextrin. Laktóza je přírodní složka mléka, která jí dodává sladkou chuť (mléčný cukr). Laktóza se nachází v séru kravského mléka, takže demineralizovaná syrovátka je uvedena na balení se směsí. V mateřském mléce je výrazně více laktózy než v kravském mléce. K dosažení požadovaného množství laktózy v hotové směsi nestačí použít pouze sérum kravského mléka, je třeba přidat čistou laktózu.

Maltodextrin není součástí lidského mléka a často se přidává do směsi, aby částečně nahradil laktózu (nejvýše 35% celkového množství uhlohydrátů). Maltodextrin obsahuje značné množství volné glukózy, která se snadno a rychle vstřebává přímo a obchází tak proces expozice enzymu laktázy, který je nezbytný pro odbourávání laktózy. Přítomnost maltodextrinu je zvláště důležitá v případě sekundárního nedostatku laktázy u dítěte, kdy je nedostatek laktázy. Kromě glukózy zahrnuje maltodextrin:

 • dextriny (několik zbytků glukózy);
 • maltóza (dva zbytky glukózy);
 • maltotrióza (tři zbytky glukózy) - zbytky polysacharidového škrobu, které mohou směs zhušťovat a zajistit dlouhý pocit sytosti.

Toho je dosaženo díky delšímu trávení, protože rozštěpení dextrinů vyžaduje čas, aby trávicí enzymy působily. Proto se absolutně nemusí bát přítomnosti maltodextrinu ve směsi „Baby“.

Důležité! Maltodextrin není škodlivá složka. Snižuje zátěž nezralého trávicího systému dítěte a poskytuje dlouhý pocit sytosti..

Ve směsích „Baby“ jsou nestrávitelné uhlohydráty - galaktooligosacharidy (GOS) a fruktooligosacharidy (FOS). Pro dítě nepředstavují nutriční hodnotu, ale aktivně je využívají prospěšné mikroflóry tlustého střeva - laktobacily a bifidobakterie, které stimulují jeho aktivní vývoj. Látky vykazující podobné vlastnosti se nazývají prebiotika..

Ostatní komponenty

Důležitou součástí dětské výživy jsou nukleotidy, které jsou součástí RNA a DNA a podílejí se na energetických procesech uvnitř buňky. Tělo je může produkovat samo o sobě, ale v malém množství, takže v období aktivního růstu nebo v případě nemoci se jejich potřeba zvyšuje. Nepochybnou výhodou je přítomnost jednoho, ale pěti celých nukleotidů v „Baby“, které jsou uvedeny ve nutriční hodnotě směsi.

Kromě vitamínů a minerálů jsou kojenecké směsi obohaceny o vitamínové látky - cholín, inositol, L-karnitin. Tyto látky mohou být syntetizovány tělem, ale v raném dětství je jejich potřeba mnohokrát větší než možnosti biologické syntézy, a proto je nutný jejich vstup zvenčí. Pokud jsou nedostatečné, příznaky jako:

 • zpomalení růstu a dysfunkce centrálního nervového systému - nedostatek inositolu;
 • obezita a hromadění tuku v játrech - nedostatek cholinu;
 • únava a zpomalení růstu, hyperglykémie (zvýšená hladina glukózy v krvi ve srovnání s normálními) - nedostatek L-karnitinu.

Sójový lecitin (E322) je jediným schváleným doplňkem stravy v dětské výživě. Sójový lecitin díky své emulgační schopnosti zvyšuje rozpustnost mléčné směsi ve vodě. Tato vlastnost je spojena s hlavními složkami - fosfolipidy, které jsou součástí buněčné membrány a plní řadu dalších užitečných funkcí. Lecitin je nedílnou součástí všech přírodních tuků. Podle toho se sójový lecitin získává z nerafinovaného sójového oleje. Při rafinaci oleje se ztrácí významná část fosfolipidů. Před zavedením do kojenecké výživy se rostlinné oleje rafinují, proto existuje potřeba umělého doplňování fosfolipidů ve formě sójového lecitinu.

Výhody a nevýhody Baby směsi - pediatr recenze

Obecně lze říci, že kojenecká výživa je varianta rozpočtu pro kojeneckou výživu a zároveň poskytuje dítěti vše potřebné pro normální růst a vývoj. Cena Baby 1 je asi 247 rublů za balení o čisté hmotnosti 350 g. Při vývoji receptu na směs se výrobce pokusil zavést hlavní složky, které se nacházejí v mateřském mléce, v souladu s požadovaným množstvím pro kojence..

Podle pediatrů neexistují žádné zřejmé mínusy směsi, ale lze pozorovat několik kontroverzních bodů.

 1. Jak je uvedeno v článku dříve, maltodextrin není přirozenou součástí mateřského mléka, ale s jeho doplňkem není nic špatného..
 2. Palmový olej může ovlivnit tvorbu stolice novorozence a její frekvenci, takže pokud je dítě náchylné k zácpě, je lepší dát přednost směsím bez palmového oleje.
 3. Absence probiotik ve směsi je lépe kompenzována použitím probiotických léčiv. Účinek jejich použití bude vyšší než přidání probiotik do kojenecké výživy.

Video recenze směsi "Baby"

Jak bezpečné jsou dětské směsi

Klinické studie nového „dítěte“ byly provedeny v letech 2000–2003 na 23 dětech ve věku 22 až 3 měsíce života. Směs byla zavedena postupně, počínaje 30 ml po dobu 5 dnů. Pouze 2-3 děti vykazovaly regurgitaci, která neovlivňovala ukazatele růstu a vývoje, která zmizela 8. - 9. den pozorování. Jiné poruchy trávení ve formě koliky a plynatosti nebyly detekovány. Stolička byla charakteristická opálení, 2-3krát denně, bez zápachu. Jedno dítě hlásilo výskyt mírné formy atopické dermatitidy, která po lokální léčbě zmizela bez zrušení směsi. Přizpůsobená směs „Baby“ je tedy u dětí dobře tolerována a zřídka způsobuje alergie, což zajišťuje normální růst a vývoj dítěte.

Důležité! Směs "Baby" není hypoalergenní, proto může vyvolat alergické reakce.

Přečtěte si také:

Mix "Kysané mléko baby 1.2"

Může být použit jako jediná forma výživy pro normalizaci trávení dítěte, pro děti se sníženou chutí k jídlu a po střevních infekcích.

Pomocí speciální technologie si Lactofidus (Lactofidus) udržuje kyselost. Výsledkem optimálního výběru podmínek je maximální množství ß galaktosidázy, enzymu, který štěpí laktózu (mléčný cukr). Trvání samotné kvašení je regulováno kontrolou úrovně kyselosti, která by v konečném produktu měla být blízká kyselosti mateřského mléka.

Hlavním rozdílem mezi směsí „Kysané mléko“ z „Baby“ je změněná struktura mléčných bílkovin pod vlivem mléčných organismů. V důsledku jejich vitální činnosti se protein snadno stravuje a hromadí se mnoho užitečných látek. Také tyto směsi jsou obohaceny probiotiky - bakteriemi mléčného kvašení a laktobacily. Směs je charakterizována vyšší osmolalitou (300 mOsm / kg) ve srovnání s obvyklým "Baby" (290 mOsm / kg), proto zvyšuje zatížení vylučovacího systému dítěte.

Přečtěte si také články o dalších kojeneckých výživách:

KOŽE 1 MLÉKO SUŠENÉ MLÉKO 300,0

Druh zboží:Dietní, lékařská a kojenecká výživa
Výrobce:Kojenecká výživa "Istra-Nutricia", JSC
Země původu:Rusko
Forma vydání a balení:Sušené mléko 0+ - 300 g v balení.
Skladujte na suchém místě:Ano
Skladovací teplota:0 ° C až 25 ° C
Udržujte mimo dosah dětí:Ano
Všechny podobné produkty

Stručně o produktu

Kategorie
Podkategorie
Značka
Stáří
Obal
Hmotnost (g)
Všechny specifikace

Baby 1 suché mléčné směsi 300.0 návod k použití

Struktura

suchá mléčná základna (demineralizovaná mléčná syrovátka, směs rostlinných olejů (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový, Mortierella alpina olej, emulgátor - sójový lecitin), odstředěné mléko, galaktooligosacharidy, laktóza, koncentrovaná mléčná syrovátka, zdroje fosforečnanu vápenatého, minerální zdroje, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, citrát draselný, chlorid hořečnatý, citrát sodný, hydroxid sodný), syrovátkový proteinový koncentrát, rybí olej, cholin chlorid, zdroje vitaminu (L-askorbát sodný, kyselina listová, retinol a palmitát, DL-alfa-tokoferol, DL-alfa-tokoferol acetát, D-biotin, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, cholekalciferol, fytomenadion, inositol, L-tryptofan, L-karnitin), maltodextrin, vitamín-minerální premixaridy (fruktolol), laktóza, zdroje minerálů (síran železitý, síran zinečnatý, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný), zdroje vitamínů (kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferolacetát, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, hydrochlorid thiaminu), pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalalanin), taurin, dobře cleotidy (uridin-, cytidin-, adenosin-, inosin-, guanosin-5-monofosfáty), inositol).

Popis

MALUTA® 1 kojenecká suchá výživa upravená prebiotiky pro výživu dětí od narození, 0+

Výrobci spojili mnohaleté zkušenosti a technologie společnosti Nutricia, aby vytvořili nejmodernější vzorec Baby®1 s NutriComplex *.

NutriComptex je vzorec, který splňuje ruské a mezinárodní standardy kvality vytvořené pro harmonický růst a vývoj vašeho dítěte:

• L-karnitin, lipidy a jód - dávejte dítěti energii pro plný růst;

• Omega 3, Omega 6 a Cholin - podporují rozvoj centrálního nervového systému;

• Prebiotika GOS / FOS a nukleotidy - pomáhají zajistit trávení drobků;

• Vápník, vitamín D, fosfor - přispívají k tvorbě silných kostí.

Baby 1 s NutriComplex spojuje péči, lásku, mnohaleté zkušenosti a moderní technologie pro harmonický růst a vývoj vašich dětí. Baby 1 - výživa pro kojence od narození, pokud není možné výhradní kojení.

Nutricia Mezinárodní standardy kvality

Dítě je vyrobeno Nutricií, odborníkem na výživu malých dětí. Proto Baby splňuje ruské i mezinárodní standardy kvality. Má optimální recepturu, vysoké standardy a přísnou kontrolu výroby, kvalitních surovin.

-Žádný cukr

-Žádné umělé potravinářské přídatné látky

Mateřské mléko je ideální potravina pro růst a vývoj dítěte. Ale s jeho nedostatkem nebo nedostatkem možnosti kojení, Baby pomůže matce postarat se o vyváženou stravu dítěte. Směs Baby 1 od narození obsahuje:

- Prebiotika GOS / FOS - přírodní dietní vláknina, svým složením a vlastnostmi podobná prebiotikům mateřského mléka ke zlepšení trávení;

- Vitamíny a minerály nezbytné pro harmonický vývoj v souladu s věkem dítěte.

- Omega 3 a Omega 6 mastné kyseliny pro vývoj nervového systému.

Omega 3 a Omega 6 jsou mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro zdravý vývoj nervového systému dítěte. U novorozenců se omega-3 a omega-6 tvoří v omezeném počtu, proto je nutný jejich další příjem jako součást mateřského mléka nebo směsi. Pro správný růst a vývoj všech orgánů a tkání je nezbytné přiměřené a vyvážené množství mastných kyselin v dětské výživě, a proto nový vzorec MALUTA® obsahuje omega-3 a omega-6 mastné kyseliny.

Prebiotika GOS / FOS (galaktooligosacharidy / fruktooligosacharidy) jsou přírodní dietní vlákniny, které jsou v podstatě blízké prebiotikům mateřského mléka. Prebiotika jsou nezbytná pro zlepšení trávení dítěte a jejich optimální kombinace pomáhá správnému vývoji vlastní zdravé střevní mikroflóry. Tento komplex prebiotik zajišťuje pravidelné měkké stoličky u kojenců.

MALUTA® 1 odpovídá potřebám dítěte v první polovině života. Tato směs obsahuje živiny, vitamíny a minerály optimalizované pro věk dítěte pro jeho harmonický růst.

Palmový olej je důležitou součástí směsi olejů, které jsou snadno a rychle absorbovány tělem dítěte. Palmový olej je nezbytný pro přiblížení tukové složky směsi k tukové kompozici mateřského mléka. Kyselina palmitová, která je bohatá na palmový olej, je dodavatelem energie pro rostoucí tělo, stejně jako kyselina palmitová v mateřském mléce.

• Při krmení malých dětí je vhodnější kojení;

• Dítě se používá jako náhrada mateřského mléka, pokud není kojení možné;

• Před použitím směsi se poraďte s odborníkem;

• Nedodržení pokynů pro přípravu a skladování směsi může poškodit zdraví dítěte;

• Nikdy nenechávejte dítě při kojení;

• Pro kojeneckou výživu;

• Je zakázáno předepisovat dětem, které jsou alergické na jakoukoli složku, která je součástí produktu.

• Potraviny připravujte bezprostředně před použitím!

• Nepoužívejte zbylé jídlo k následnému krmení.!

• Nezahřívejte směs v mikrovlnné troubě, abyste zabránili tvorbě horkých hrudek směsi.

• Při vaření přísně dodržujte doporučení týkající se množství směsi a do připravené směsi nepřidávejte nic.

• Nová směs musí být zavedena do dětské výživy postupně.

Nutriční hodnota na 100 ml hotového výrobku

Energetická hodnota kJ / kcal 487/2045

Osmolalita 290 mOsm / kg

Prodejní funkce

Zvláštní podmínky skladování

Po otevření sáčku skladujte produkt na chladném a suchém místě, ale ne v lednici, těsně uzavřený, ne déle než 3 týdny.

Měřicí lžíce uvnitř krabičky.

Zvláštní podmínky

Směsi MALUTKA® jsou skutečně vyráběny z vysoce kvalitních evropských přísad podle vysokých standardů a podléhají přísné kontrole kvality a bezpečnosti.

Indikace

krmit děti od narození

Kontraindikace

Není dovoleno předepisovat dětem, které jsou alergické na jakoukoli složku, která je součástí produktu.

 • V Moskvě si můžete koupit mléko pro dojení Baby 1 300.0 v lékárně vhodné pro vás objednáním na Apteka.RU.
 • Cena sušeného mléka Baby 1 300.0 v Moskvě je 281,00 rublů.
 • Návod k použití pro mléko s mlékem Baby 1 300,0.

Zde můžete vidět nejbližší dodací místa v Moskvě.

Dávkování

1. Umyjte si ruce a sterilizujte láhev a dudlík.

2. Vařte vodu a ochlaďte na 40 ° C.

3. Podle krmného stolu změřte přesné množství vody a nalijte do sterilizované láhve. Vařenou vodu znovu nepoužívejte.

4. Nezapomeňte použít přiloženou odměrku. Dodanou odměrku ošetřete vroucí vodou a osušte. Odstraňte sklíčko suché směsi se zadní stranou nože.

5. Přidejte do vody přesný počet odměřených lžiček směsi. Přidání více nebo méně množství, než je uvedeno v pokynech, může poškodit zdraví vašeho dítěte..

6. Uzavřete lahvičku a dobře protřepávejte, dokud se prášek úplně nerozpustí. Odstraňte uzávěr a dudlík položte na láhev..

7. Zkontrolujte teplotu hotové směsi na vnitřní straně zápěstí (37 ° C).

TABULKA PODÁVÁNÍ pro děti na umělém krmení (pokud není předepsáno specialistou jinak)

100 ml hotové směsi = 90 ml vody + 3 kopečky suché směsi

1 naběračka = 4,53 g suchá směs

Věk dítěte Počet krmení za den Objem převařené vody na krmivo, ml Počet kopeček suché směsi na krmivo

Články O Neplodnosti