Hlavní Zdraví

Kompletní přehled japonských plienek Merries

Plenky Merries jsou snem všech matek, které slyšely o vysoké kvalitě japonských produktů. Jedno balení těchto „zázračných plenek“ je několikanásobně dražší než plenky takových známých značek jako Huggies nebo Libero. Mnozí rodiče jsou však stále ochotni dát hodně peněz, aby jejich dítě nikdy nezažilo vyrážky a hrubé stickies..

Za co opravdu pečující matky skutečně platí a zda za značku přeplatí?

Výrobce

Výrobce plenek Meries je známá japonská chemická a kosmetická společnost Kao Corporation, založená v roce 1887. V těch raných letech to byla malá továrna na mýdlo. Světově proslulá pracovitost Japonců však vedla k tomu, že z malého řemeslného podniku se stala uznávaná společnost, jejíž domácí potřeby, kosmetika a plenky se proslavily světem.

Společnost začala vyrábět plenky Merries od roku 1980. Posláním tohoto výrobce však není úplně zaplnit trhy různých zemí svým zbožím, ale poskytnout každému novorozenému dítěti pohodlí a péči o jeho jemnou pokožku od prvních dnů života..

Proto se kvalita plenek neustále zlepšuje a testuje, a to ve výzkumné laboratoři továrny Tochigi, která se nachází na velmi zeleném a odlehlém místě..

Při zkoumání a testování kvality dětských hygienických výrobků Merries pomáhá dětský robot jménem Meriko všem testovaným plenkám. Tento robot kompletně opakuje pohyby malého dítěte a vše je naprogramováno s takovou přesností, že se Mericovy břicho během pohybu stahuje nebo zvětšuje stejným způsobem jako u malých dětí. Výsledkem je, že s jeho pomocí jsou shromažďovány informace o tom, jak pevně sedí plenka, zda uniká, zda se břicho tře atd..

Výrobce dělá vše pro to, aby zajistil, že plienky japonského Merries jsou pohodlné, nepropouštějí, chrání pokožku před vyrážkami z plen a jsou zcela bezpečné..

Bezpečnost je firemní prioritou, a proto všichni pracovníci závodu:

 • nosí oblečení z netkaného materiálu, na kterém není jediné tlačítko - tak je možné zabránit tomu, aby se knoflíky a další upevňovací prvky dostaly do pleny;
 • nosí klobouky - proto vlasy zaměstnanců nemohou spadat do prostředků hygieny dětí;
 • na obuvi - to zajišťuje čistotu a pořádek na výrobní lince;
 • před vstupem do dílny projít vzduchovou sprchou.

Výrobci plenek Meries vědí, že i malá chyba může vést k negativním důsledkům. Proto dělají vše, aby nebylo možné najít chybu s kvalitou svých výrobků.

Série Merries

Mnoho známých výrobců dětských hygienických výrobků nabízí zákazníkům několik sérií plenek, které se liší cenou, složením a účelem (noc, unisex, pro chlapce a dívky, hypoalergenní). U plienek Japonské Merries je však vše mnohem jednodušší - jsou k dispozici jednorázové pleny a kalhotky na suchý zip.

Na fotografii - jednorázová plenka Merries

Proč taková malá volba? Je to jednoduché - výrobce věnuje velkou pozornost vývoji skutečně vyspělého produktu a používá nejmodernější technologie. Díky tomu jsou jednorázové plenky Merries vhodné pro dívky i chlapce jakéhokoli věku, s jakoukoli fyzickou aktivitou a s jakýmikoli kožními rysy..

Co je zvláštního na jednorázových plenách Merries Baby? Na první pohled se jedná o běžné pleny na suchý zip se standardním složením:

 • netkané materiály (netkaný polyolefin, netkaný polyester);
 • chmýří buničina;
 • papír;
 • superabsorpční polymer;
 • polyolefinový film;
 • polyurethan;
 • horké lepidlo.

Merriesové plenky však nemůžete nazvat levnými, ale liší se od ostatních v tom, že:

 • všechny tři vrstvy pleny (vnější, vnitřní a absorbující vlhkost) jsou prodyšné, což vám umožňuje udržovat pokožku dítěte déle suchou;
 • vnitřní vrstva pleny má velmi měkký zvlněný povrch, takže dětská pokožka kontaktuje plenu pouze bodově, což zmenšuje kontaktní plochu až o 50%;
 • absorpční vrstva zcela absorbuje moč a prochází pouze odpařováním;
 • horní vrstva je superbreathing a okamžitě odstraní páru venku.

Výhody zde však nekončí: zvlněná vrstva má porézní strukturu, která vám umožňuje držet volné stoličky a zabraňuje jejímu šíření přes plenu..

Díky pružným gumovým páskům je dítě spolehlivě chráněno před únikem. Výrobce věnoval velkou pozornost suchému zipu, takže jsou opakovaně použitelné, velmi měkké, nemají ostré rohy a jsou bezpečně připevněny k pleně.

Zajímavá charakteristická vlastnost Merries! Výrobci dětských hygienických výrobků obvykle poskytují s indikátorem vlhkosti pouze plenky, které jsou určeny pro novorozence a poté v elitní sérii. Merries má takový indikátor v plenkách všech velikostí. Proto i když dítě vyroste do velikosti XXL, jeho rodiče se stále mohou dozvědět, že je čas na výměnu plenky přesně podle indikátoru, který se změní na modrý.

Velikostní řada plenkových kalhotek Merries začíná velikostí M (od 6 kg), takže je novorozenci nemohou koupit. Existují důvody: výrobce nabízí alternativu rodičům starších dětí, protože se věří, že kalhotky pomáhají rychle zvyknout dítě na nočník.

Současně mají kalhotkové kalhotky také porézní prodyšnou vrstvu, jsou velmi měkké, dobře zadržují vlhkost a jsou opatřeny indikátorem vlhkosti. A liší se od běžných plenek se suchým zipem v tom, že mají:

 • speciální vrstva pro měkké výkaly - je shromažďována v dutinách vlnité vrstvy;
 • pohodlný měkký strečový opasek kolem břicha, který umožňuje dítěti volný pohyb, neotírá se a umožňuje dýchání.

Krátce řečeno, plenky Japanese Meries mají vše, aby byly považovány za ideální. Budou však všechny recenze pozitivní? pojďme se podívat.

Recenze na plenkách Merries

Při zkoumání recenzí lze s přesností říci, že naši krajané ocenili vysokou kvalitu plenek Japanese Merries. Většina recenzí ukazuje, že plenky jsou opravdu velmi měkké, příjemné na dotek, netěsní, netírají, nezpůsobují alergie a nemají zápach. Maminky se také líbí, že:

 • plenky mají dvojité elastické pásky kolem nohou, což poskytuje dodatečnou ochranu;
 • vnitřní vrstva pleny je bílá, což znamená, že barviva a příchutě nebyly použity v procesu jejich výroby;
 • plenka je velmi tenká a dobře sedí na dítěti.

Mnoho rodičů však poznamenává, že cena plienek Merries je příliš vysoká a najdete levnější, ale neméně kvalitní analogy, například Pampers Premium Care nebo Huggies Elite Soft..

Kromě toho některé matky tvrdí, že si koupily plenky Merries (0-5 kg, 90 ks). Pro své novorozené dítě se setkaly s následujícími problémy:

 • u novorozených dívek je většina výtoku shromažďována v zadní části pleny a není rovnoměrně distribuována v absorpční vrstvě, proto v případě nadměrného močení někdy dochází k úniku zezadu (když dítě leží na zádech);
 • u chlapců byly pozorovány prosakování elastickou gumou kolem nohou, které ne vždy zajistí spolehlivé uložení pleny na nohy dítěte.

Samozřejmě existují recenze rodičů, kteří si stěžují na vlhkost uvnitř pleny a skutečnost, že pás nebo guma tlačí na nohy. Není však nutné hovořit o nedostatečně vysoké kvalitě těchto plenek, protože nikdo neví, zda lidé, kteří psali nespokojené recenze, si opravdu nevybrali správnou velikost a jak dlouho se plenky pro dítě měnily. Kromě toho existuje obrovské množství kupujících, kteří jsou ochotni dát nějaké peníze na plenky Merries.

Velikosti, ceny, balení

Jak již bylo uvedeno výše, výrobce plenek Merries nabízí svým zákazníkům výběr pouze mezi plenami se suchým zipem a plenkovými kalhotkami. Proto, aby bylo vhodné studovat velikostní rozsah, ceny a počet plenek v balení, zvažujeme každou řadu zvlášť pomocí tabulek (tabulka 1 a tabulka 2).

Tabulka 1 - rozsah velikostí jednorázových plenek Merries, počet kusů v balení a ceny

RozměryVáha (kgMnožství v baleníPrůměrná cena za balení, třít.Průměrná cena za jednu plenu, rub.
Novorozenýaž do 590169918,88
S5-882169920,72
M6-1164169926,55
L9-1454169931.46
XL12-2044169938,61

Jednorázové plenky Merries mají širokou škálu velikostí a jsou určeny pro děti s hmotností od 2 do 20 kg. V prodeji jsou pouze velké balíčky. Například v balení Merries od 0 do 5 kg je 90 kusů. pleny.

Plenky z třešně od 6 do 11 kg odpovídají velikosti M a obsahují 64 plenek - nebudete si moci pořídit menší balení.

Většina internetových obchodů zároveň nastavuje stejné ceny pro celou škálu velikostí bez ohledu na to, kolik plenek je v balení. Balení Merries M plen (6–11 kg) a balení Merries L plen (54 ks) bude stát stejné - průměrně 1 699 rublů. Nákup plienek Merries levněji je docela obtížné, na to musíte čekat na některé propagační akce a prodeje.

Vzhledem k tomu, že počet plenek v balení neovlivňuje cenu, se průměrná cena jedné plenky liší v závislosti na rozsahu velikostí: jedna plenka Nb v průměru stojí 18,88 rublů a jedna plena XL stojí 38,61 rublů..

Tabulka 2 - Velikostní sortiment plenek, kalhotek Merries, počet kusů v balení a ceny

RozměryVáha (kgMnožství v balení, kusyPrůměrná cena, rubPrůměrná cena za jednotku, rub.
malé balenívelký balíčekmalé balenívelké balení
M6-102858999169929.29
L9-142244999169938,61
XL12-22devatenáct38999169944,71
XXL15-2826-999169938,42

Z tabulky 2 je patrné, že kalhotkové kalhotky jsou určeny pro děti o hmotnosti od 6 do 28 kg. Rozsah velikostí nezahrnuje velikosti Nb a S, ale rodiče si mohou koupit kalhotky typu Merries pro starší a větší děti, protože existuje velikost XXL.

Současně si můžete zakoupit jak středně velké, tak i velké ekonomické obaly. Například ve velkém balení kalhotek velikosti M je 58 kusů plenek a v malém - 28 kusů.

Ceny jsou také pevné: velké balíčky plenkových kalhotek stojí v průměru 1699 rublů a malé - 999 rublů. V důsledku toho některé kalhotky velikosti M stojí asi 29,29 rublů a velikost XXL - 38,42 rublů.

Po prostudování složení a vlastností plen Merries, seznámení se specifikami jejich vývoje a velkého počtu recenzí od vděčných zákazníků, můžeme s jistotou říci, že rozhodně stojí za jejich peníze. A ti kupující, kteří s touto cenou nesouhlasí, mohou v naší recenzi nejlevnějších plenek vždy najít levnější variantu, protože výběr plenek je nyní prostě obrovský!

Pokud máte zkušenosti s používáním těchto nebo jiných japonských plenek, sdílejte je v komentářích!

Plenky Merries Vyzvednutí zboží

Japonské plenky Merries (Merris) - tenké, „dýchací“ plenky, které jsou vhodné jak pro chlapce, tak pro dívky. Díky prodyšným porézním vrstvám po celém povrchu poskytují pleny ideální ochranu před nepohodlím, podrážděním a alergiemi. Plenky jsou vyrobeny z bezpečných materiálů, mají indikátor vlhkosti, opakovaně použitelný suchý zip a speciální zářez v pupku. Rozsah velikostí od 0 do 22 kg: S, M, L, XL.

V internetovém obchodě jsou také k dispozici plenky a kalhotky "Meries", které si můžete vybrat a koupit v sekci "Plenky a kalhotky"

Japonské plenky Merries, Moony, GooN - recenze a srovnání s recenzemi

Japonské plenky si postupně získávají své místo v Rusku na slunci a vytlačují na trhu známější Pampers, Huggies a Libero. Mnoho rodičů se domnívá, že mají lepší kvalitu než konkurenti - měkčí a tenčí, ale zároveň absorbují lépe než evropské značky, mají přírodní bavlněnou základnu, což znamená, že méně dráždí pokožku dítěte, hypoalergenní a spolehlivé.

Plenky z Japonska se objevily na ruském trhu relativně nedávno - kolem konce 90. let. Zpočátku byli vzácní, ale nyní je lze snadno najít v regálech supermarketů a v internetových obchodech. Příznivci „japonských plenek“ nezastaví ani poměrně vysokou cenu tohoto produktu. Japonské plenky mají stejně jako každý produkt své silné a slabé stránky..

Značky japonských plenek

Mezi japonskými plenkami jsou nejoblíbenějšími ruskými rodiči japonské plenky Merries, Moony a Goo.N. Kromě nich najdete v obchodech a dalších méně medializovaných značkách, jako jsou Mamy Poko, Genki, Maneki, Doremi, LaCute Baby a Nepia. Každá značka má své nuance a my o nich mluvíme níže.

Japonské plenky Merries

Japonské plenky Merries - možná nejslavnější „Japonec“ mezi plenkami v Rusku. V jejich domovině se od roku 1983 vyrábějí třešně. Po dobu 10 po sobě jdoucích let od ledna 2007 do prosince 2016 zaujímá tato značka největší tržní podíl na maloobchodním prodeji v Japonsku, pokud jde o peníze v kategorii dětských plenek. Od roku 2008 má Merries v naší zemi oficiálního distributora značky - skupinu společností "Gradient".

Výrobci těchto plenek používají pouze osvědčené materiály, které jsou bezpečné pro pokožku dítěte. Analýzy a výzkum kůže kojenců se provádějí společně s dermatology a pediatry. Výroba plen Merries v Japonsku je pod přísnou kontrolou. Například továrny mají u vstupů povinné „vzduchové lázně“, které zabraňují vniknutí nečistot a prachu z místnosti z ulice. Čistota a sterilita plenek je přísně kontrolována - pomocí vysoce citlivých senzorů a dvakrát rukou.

Webová stránka výrobce má vysoce kvalitní ruskou verzi. Propagace, slevy, soutěže o značku lze sledovat ve skupině VKontakte.

Vlastnosti a výhody plien Merries

 • Plenka má tři vrstvy - vnější, vnitřní a absorbující vlhkost. Každá z nich je prodyšná, díky čemuž zůstává pokožka dítěte suchá, což znamená, že se snižuje riziko svědění a vyrážky z plenek;
 • Plenka zcela absorbuje moč, což umožňuje, aby okamžitě unikly pouze páry (z tohoto důvodu se vnější povrch plenky může dokonce zdát mokrý);
 • Povrch uvnitř pleny má porézní strukturu, takže volné stoličky se nerozšiřují po pleně. Měkká zvlnění navíc pomáhá pokožce menší kontakt s plenkou - asi o 50%;
 • Elastické dvojité elastické pásky kolem nohou chrání před prosakováním;
 • Plena Velcro opakovaně použitelná, měkká a nemá ostré rohy;
 • Všechny velikosti mají indikátor vlhkosti - pokud se pásek změní z modré na žlutou, je čas vyměnit plenu;
 • Velikostní řada plenkových kalhotek Merries má speciální vrstvu pro měkké kojenecké výkaly - shromažďuje se ve zvlněných dutinách;
 • Napínací pás kolem břicha nepoškodí kůži a nebrání pohybu dítěte;
 • Plenky z ovoce jsou vyráběny na bázi bavlny s použitím bylinných extraktů (například z lískových oříšků), takže plenka je hypoalergenní a má antiseptické, zvlhčující a změkčující vlastnosti pokožky. Podle výsledků různých testů se ukázalo, že právě tyto plenky zřídka způsobují alergie.

Rozsah velikostí a cena Merries

Plenky na suchý zip

 • Novorozenci (do 5 kg) - 1699 rublů v balení po 90 kusech..
 • S (4-8 kg) - 1699 rublů v balení po 82 kusech..
 • M (6-11 kg) - 1879 rublů v balení po 76 kusech..
 • L (9-14 kg) - 1879 rublů v balení po 64 kusech..
 • XL (12-20 kg) - 1699 rublů v balení 44 kusů.
 • S (4-8 kg) - 1639 rublů v balení po 62 kusech.
 • M (6-11 kg) - 1559 rublů v balení po 58 kusech.
 • L (9-14 kg) - 1639 rublů v balení 44 ks..
 • XL (12-20 kg) - 1639 rublů v balení 38 ks..
 • XXL (15-28 kg) - 1649 rublů v balení po 26 kusech..

Nevýhody plienek Merries

Rodiče berou na vědomí, že Merries jsou nejtenčí japonské plenky, což znamená, že ačkoli jsou pro dítě pohodlnější a snadnější, absorbují o něco méně než své konkurenty, takže je třeba je měnit častěji. U modelů pro novorozence není na opasku žádná guma - proto na jedné straně plenka netlačí na pupeční ránu a na druhé straně plenka díky tomu prosakuje na zadní stranu aktivních dětí. Rodiče také berou na vědomí, že gumové pásky na nohou ne vždy zaručují nepřítomnost netěsností.

Mnoho také věnovat pozornost skutečnosti, že ve srovnání s nejbližší konkurenty na trhu Moony nebo Goo.N, jsou trochu malé. Proto při nákupu plenky neužívejte „od konce do konce“ podél horní hranice hmotnosti. Další minus: Merries vyrábí univerzální plenky, aniž by oddělily linie pro dívky a chlapce.

Hodnocení zákazníků na Merries plenkách

"Plenky Merries jsme použili paralelně s plenkami od jiných společností." Například poutníci vypadají na pozadí velmi bledě a Helen Harper také neporovnává s Merriesem. A jen kvalita Huggies se přiblíží Merrymu, i když ti určitě dá pár bodů dopředu... Plienky samotné jsou uvnitř tenké, velmi měkké, bez zápachu. Vnitřní vrstva je porézní. Výrobce naznačuje, že vlhký vzduch se odpařuje venku. A ukázalo se, že je to pravda! Vyzkouším vnější vrstvu plenky - je mokrá. Svléknu a vyzkouším vnitřní vrstvu a dětský zadek - jsou suché... Když se vyplňují, vlhkost je rozptýlena v absorpční vrstvě a nevisí hrudkovitě mezi nohama. “.

"Moc se mi líbí jejich kvalita, měkkost, skutečnost, že po naplnění nic necítí, nezpůsobují podráždění na kůži dítěte." Ale nadměrná měkkost elastických pásů, nedostatek elastického pasu a neschopnost napnout plenu na dítě v kombinaci s vrstvou absorbující problém způsobují, že tyto plenky nejsou vhodné k použití. ““.

Japonské plenky Goo.N

Japonská značka plenek Premium Goo.N vyrábí společnost Daio Paper Corporation. „Měkký na dotek a tenký jako běžné bavlněné spodní prádlo. Plenky, které dělají matkám a dětem radost, “říká zpráva značky. Výrobci Goo.N ručí za používání plenek „špičkové technologie a ultramoderní a bezpečné materiály navržené tak, aby splňovaly vlastnosti dětského těla“ a slibují sedm úrovní ochrany dětí. Goo.N - tenké, prodyšné, měkké pleny absorbující vlhkost. K dispozici ve třech verzích: „Standard“, „Suite“ a „Premium“. Všechny tři řady jsou vyrobeny ze stejně bezpečných materiálů s bavlněným podkladem, které se mohou mírně lišit v kvalitě a měkkosti..

Goo.N má oficiální web v ruském jazyce a aktivní skupinu VKontakte (asi 45 tisíc předplatitelů), kde můžete položit online dotaz dětskému lékaři, porodníkovi-gynekologovi, konzultantovi kojení a také dětskému a rodinnému psychologovi. Tam jsou také zveřejňovány soutěže, propagace a užitečné informace o značkových produktech..

Výhody a vlastnosti:

 • Kolekce plenek Goo.N je aktualizována dvakrát ročně - výrobce se proto snaží rychle implementovat nejnovější inovace a vývoj
 • Vnitřní reliéfní reliéfní povrch snižuje oblast kontaktu s pokožkou dítěte;
 • Plienkové kalhotky Goo.N se vyrábějí ve dvou typech, podle pohlaví dítěte, takže k absorpci v nich dochází s ohledem na fyziologické vlastnosti dětí;
 • Horní vrstva plen obsahuje vitamín E;
 • Je zde indikátor plnění, který signalizuje potřebu vyměnit plenu;
 • Speciální gumičky na nohou a žaludku dobře drží nejen vlhkost, ale také vůni;
 • Pro usnadnění seřízení upevňovacích prvků jsou na plenkovém pásu speciální značky;
 • Elastický měkký pásek umožňuje plenám pevně sedět na břiše dítěte, ale bez tlaku;
 • Vyrábejí dětské pleny prvotřídní kvality od 1,8 do 3 kg, určené pro lehké a předčasně narozené děti. Mají mikropóry, které umožňují materiálu dýchat, což znamená, že brání vyrážce plenky;
 • Pro plavání jsou k dispozici plenky a kalhotky velikosti S;
 • Aromatické plienky Goo.N přeměňují amoniak po použití na příjemnou vůni.

Rozsah velikostí a cena plenek Goo.N

Plenky na suchý zip

 • SSS (1,8 - 3 kg) - 855 rublů v balení po 36 kusech..
 • Novorozenec (do 5 kg) - 1459 rublů v balení po 90 kusech..
 • S (4-8 kg) - 1459 rublů v balení po 84 kusech..
 • M (6-11 kg) - 1459 rublů v balení po 64 kusech..
 • L (9-14 kg) - 1459 rublů v balení po 54 kusech.
 • XL (12-20 kg) - 1459 rublů v balení 42 ks..
 • S 1 (5-9 kg) - 1459 rublů v balení po 62 kusech.
 • M (6-11 kg) - 1459 rublů v balení po 58 kusech.
 • L (9-14 kg) - 1459 rublů v balení 44 ks..
 • XL (12-20 kg) - 1459 rublů v balení 38 ks..
 • XXL (13-35 kg) - 1459 rublů v balení po 28 kusech..
 • Super Big (15-35 kg) - 1459 rublů v balení po 14 kusech..

Nevýhody plen Goo.N

Navzdory skutečnosti, že mnoho rodičů si všimne měkkosti a kvality Goo.N, existují recenze, že plenky unikají po stranách a na zádech. Někteří také upozorňují na nedostatek pružnosti spojovacích prostředků a pásu. Někteří rodiče tvrdí, že Goo.N absorbuje tekutiny dobře a rychle, ale pokožka dítěte je stále mokrá..

Hodnocení zákazníků na plenkách Goo.N

"Na rok používání japonských plenek obecně a na půl roku používání kalhotek Goo.N jsem zapomněl, jaký prášek, plienkový krém, podráždění kůže, vyrážka na plenkách a prostředky k jejich odstranění jsou.".

"Tyto plenky na mě opravdu nezapůsobily: ano, lehké a jemné, vypadají dražší než jiné plenky, ale ukázaly se horší, než jsem očekával, a četl o nich." Doporučím to, ale osobně je pravděpodobně nebudu kupovat znovu, protože nevidím smysl přeplatku “.

Japonské plenky Moony

Značka japonských plenek Moony se objevila v Japonsku již v roce 1981. Tito výrobci jako první na světě přišli s trojrozměrnými ozdůbkami, které chrání před únikem, a první, kdo vytvořil plenky ve formě kalhotek, které se mohou měnit, když dítě stojí.

Všechny oficiální produkty Moony prodávané v Rusku jsou vyráběny v továrně v Japonsku a oficiálně dováženy společností Unicharm. Výrobci tvrdí, že všechny výrobky značky prodávané na ruském trhu jsou vyrobeny ze stejných původních materiálů a používají stejné technologie jako v Japonsku. Tvůrci umístí své výrobky co nejblíže k pocitům spodního prádla.

Web společnosti Moony v ruském jazyce podrobně popisuje historii plenek značky a dokonce nabízí speciální uklidňující píseň o obličeji značky Muni-Chan z japonské akustické laboratoře, po jejím poslechu 96,4% dětí údajně přestane plakat. Skupina značek v sociální síti „VKontakte“ obsahuje téměř 70 tisíc (!) Předplatitelů.

Výhody a vlastnosti plenek Moony:

 • Plenky pro novorozence mají speciální výřez pro pupek, aby nedošlo k poranění pupeční rány;
 • Moony má modely pro děti různých pohlaví: pro chlapce je hlavní absorpční zóna vyšší a pro dívky nižší;
 • Moony spony jsou tiché, takže pro vaše dítě je vhodné vyměnit si oblečení v noci, aniž by ho rušilo;
 • Řada plenek Moony Air Fit má trojrozměrný zakřivený tvar, který opakuje zakulacený tvar dítěte, takže plenka pohodlně sedí na těle, ale nestlačuje kůži dítěte a nedovoluje úniku vlhkosti. Žebrovaný povrch vnitřní vrstvy snižuje kontakt s pokožkou a snižuje pravděpodobnost podráždění;
 • Švy kalhotkových kalhotek jsou tenké a téměř nepostřehnutelné;
 • Existují speciální modely pro spaní (s dalšími zesílenými vrstvami a volánkami kolem nohou) a plavecké plenkové kalhotky pro bazén;
 • Je zde indikátor plnosti pleny;
 • Pro děti, které se učí procházet nebo chodit, existují speciální modely s pružnějším pásem.

Rozsah velikostí a cena plenek Moony

Plenky na suchý zip

 • Novorozenci (do 5 kg) - 1599 rublů v balení po 90 kusech..
 • S (4-8 kg) - 1599 rublů v balení po 81 kusech.
 • M (6-11 kg) - 1599 rublů v balení po 62 kusech.
 • L (9-14 kg) - 1599 rublů v balení po 54 kusech.
 • M (6-11 kg) - 1599 rublů v balení po 58 kusech.
 • L (9-14 kg) - 1599 rublů v balení 44 ks..
 • XL (12-17 kg) - 1599 rublů v balení 38 ks..

Nevýhody Moony plenek

Stejně jako v případě Merries a Goo.N existuje na internetu více pozitivních recenzí o produktech pod značkou Moony. Mnozí si je vybírají mezi všemi japonskými značkami. Můžete však najít recenze, že plenky nejsou vhodné velikosti (zpravidla jsou malé) a úniku. Někteří rodiče si také stěžují na zápach některých sérií Moony..

Recenze Moony Diaper

„Samotná plenka Moony je opravdu velmi tenká a měkká, z těch, které jsem zkusil dříve, ji lze srovnávat pouze s Pampers Premium Care, a dokonce mi to připadalo měkčí, zejména vnitřní povrch. Po otevření nového balení mě příjemně překvapilo, že plenky Moony obecně nemají cizí chemický zápach, který se často vyskytuje v plenkách jiných značek... kolik jsem je nezměnil. Dalším rysem: na rozdíl od obvyklých Huggies a Pampers, plenky Moony prakticky nezvyšují objem po použití, nekvětou, dítě nemusí padák padat, což naznačuje vysokou kvalitu vnitřního absorbentu “.

"Když jsem si o těchto plenkách přečetl tolik nadšených recenzí, koupil jsem si velký balíček." Osobně jsem byl úplně zklamaný. Pokaždé, když všechno uniklo, je oblečení špinavé. Ach, jak opatrně se snažím nosit, to samé, všechno teče ze strany nebo zezadu. Dítě váží 5 kg s haléři, plenky 4-8 kg. No, nevím, co je na těchto japonských plenkách tak dobré, nerozumím... “.

Výhody japonských plenek

Abychom to shrnuli výše, lze jasně říci toto: rodiče-fanoušci "japonských plenek" všichni souhlasí, že jsou měkké, prodyšné a jemné pleny. Často se používají pro děti s citlivou pokožkou náchylnou k alergiím a vyrážkám..

Japonské plenky se doporučují k prevenci plenkové dermatitidy, což je důvod, proč rodiče často zastavují hypoalergenní „japonštinu“, protože vyzkoušeli všechny dostupné značky. Výrobci poskytují nuance v designu pleny, což jim umožňuje cítit se pohodlněji pro kojence s různými potřebami. Například, Moony má výřez na břiše, který vám umožní nerušit pupeční ránu novorozence, a řada značek, například Goo.N, vyrábí samostatnou řadu plenkových kalhotek pro chlapce a dívky s přihlédnutím k anatomickým rysům „zástupců“ každého pohlaví. Mezi japonskými plenkami najdete vysoce kvalitní modely pro předčasně narozené nebo malé děti od 1,8 kg, noční plenky a plenkové kalhotky pro plavání, pleny, ve kterých bude obzvláště vhodné pro procházení dětí a batolat, kteří již začali vstávat a chodit. „Japonské plenky“ dobře absorbují a zadržují tekutinu, ale zároveň „dýchají“ a zároveň udržují suchost pokožky dítěte.

Nevýhody japonských plenek

Možná hlavní nevýhodou japonských plenek jsou jejich poměrně vysoké náklady. Průměrná cena jedné pleny Merries velikosti „M“ je 29 rublů, další rozpočet Goo.Ns stejné „hmotnostní kategorie“ stojí 23 rublů za kus. Pro srovnání bude jedna plenka Pamrers Premium Care stát 25 rublů a jednodušší varianta Huggies Classic - 12 rublů za kus. Stojí za zmínku, že na japonských plenkách jsou velmi často propagační akce a slevy, které je srovnávají s většími cenovými možnostmi v ceně.

„Japonské plenky“ jsou často obviňovány z toho, že jsou malé a stěžují si, že proporce japonských dětí jsou jasně odlišné od našich. Existují komentáře, že plenky unikají, můžete narazit na informace o ostrém chemickém zápachu. Neexistují však žádné ideální možnosti, protože všechny děti mají různé postavy a potřeby. Kromě toho existují mezi japonskými plenkami horší možnosti kvality, které jsou vyráběny pod japonskými značkami v jiných zemích, zejména pro zahraniční trh.

Po havárii v jaderné elektrárně Fukušima v roce 2011 začali na fórech na internetu diskutovat o tom, zda bylo zboží z Japonska radioaktivní - včetně plen. Někteří rodiče dokonce změřili své Geigerovy počítadlo! Tyto obavy jsou však pro velmi úzkostné rodiče pravděpodobnější z kategorie „hororových příběhů“. Všechny původní japonské plenky jsou opakovaně testovány. Navíc odborníci nevládního projektu Roskontrol v oblasti kontroly kvality a bezpečnosti zboží a služeb konkrétně měřili radioaktivitu japonských plenek - činila 0,3-0,5 μSv, což se rovná úrovni záření pozadí, které nás obklopuje.

Jak rozlišit falešné japonské plenky

Fanoušci japonských plenek v Rusku často hovoří o tom, jak důležité je, že produkt je originální a vyrobený pro domácí trh. Předpokládá se, že plenky vyrobené pro export a padělky slavných značek jsou vyrobeny z nejhorších materiálů, které nejsou tak spolehlivé, mohou způsobit podráždění a nepříjemný zápach.

Aby nedošlo k chybě při výběru, při nákupu, věnujte pozornost následujícím bodům:

 • Nápisy japonské verze, vytvořené pro svůj vlastní trh, jsou vyráběny v japonštině. Balení vyváženého produktu bude obsahovat pokyny v angličtině, čínštině a indonéštině. Neměli byste se však stydět, že v Rusku jsou pokyny v ruštině zpravidla připevněny k oficiálnímu zboží na samostatných nálepkách;
 • Pokud jste dříve brali pleny japonských společností, možná si všimnete, že vnitřní povrch nepůvodního produktu je drsnější;
 • Padělaná položka může označovat příliš nízkou cenu.

Najednou byla na internetu debata o tom, jak jsou produkty značky Moony originální - s designem Disney nebo bez něj. Nyní společnost objasnila tento bod na svých oficiálních webových stránkách:

„Produkty bez znaků Disney nebo loga jsou oficiální produkty, které Unicharm dodává do Ruska z Japonska. Pokud jde o produkty s logy a znaky Disney, tyto výrobky jsou vyráběny speciálně pro zákazníky v Japonsku a dalších zemích, s výjimkou Ruska. Unicharm neposkytuje žádné záruky ve věcech vývozu a prodeje těchto produktů v Rusku. Kvalita, materiály a výrobní proces jsou zcela shodné pro výrobky prodávané v Rusku a Japonsku. My, zaměstnanci společnosti Moony, víme, že v poslední době se na ruském trhu objevily produkty s logem Disney a postavami. Žádáme vás, abyste si zakoupili naše oficiálně vyvážené výrobky, jejichž dodávka je řádně kontrolovaná a prováděná společností Unicharm. “.

V každém případě, aby nedošlo k padělání, je lepší koupit japonské plenky od důvěryhodných dodavatelů.

Závěr

Mezi moderními rodiči se již dlouho utváří spokojená velká skupina fanoušků japonských plenek, kteří si i přes vyšší náklady nemění svůj výběr.

Věří, že pohodlí a zdraví dítěte stojí za to. V každém případě se všechna miminka liší, takže při výběru hygienických výrobků se nejprve rozhodněte o velikosti: plenka by neměla viset a plazit se, ale i když se lepí do těla a zanechává červené stopy, znamená to, že vám nevyhovuje. Vyzkoušejte různé značky japonských plenek Merries, Moony, GooN, porovnejte - a možná „japonské plenky“ se stanou vašimi oblíbenými mezi plenkami.

Vlastnosti a rozsah velikosti plenek Merries

Japonské plenky různých značek po celém světě jsou považovány za elitní produkty příkladné kvality s využitím nejmodernějších technologií, nejsou však pro naše spotřebitele tak známé - nedostatek hromadné reklamy na ně má vliv. Kromě toho nelze produkty různých společností, i když jsou propuštěny v jedné zemi, považovat za celek, a proto nezkušení spotřebitelé prostě potřebují více informací. Zvažte, jaké jsou plenky značky Merries, které jsou často součástí TOP plenek z celého světa.

Informace o značce

Jak víte, plenky nejsou japonským vynálezem - ve své současné podobě se poprvé objevily ve Spojených státech a v samotném Japonsku dlouho nebyli žádní výrobci, kteří by takové výrobky vyráběli. Obrovskou výhodou této země je však efektivita a vynalézavost místních obyvatel, díky čemuž je možné rychle odstranit případné nevyřízené položky z jiných zemí..

Historie Merries začíná v roce 1983, kdy stejní Pampers ve své vlasti již byli rozpoznatelnou značkou a provedli několik revolucí v průmyslu za sebou. Zdá se, že mladá malá společnost bude muset začít s relativně primitivními verzemi, které nevyžadují zvláštní výzkum nebo technologii, ale Japonci „spěchali netopýr“ a okamžitě vstoupili na trh s plenkou, která nemohla „dýchat“, ale udělala to po celé ploše.

Se spolehlivou ochranou proti netěsnostem se pokožka dítěte nemohla neustále dotýkat vlhkého prostředí, které ji chránilo před vyrážkou z plen. Nová značka byla přirozeně doma oceněna..

Po nějakou dobu nedošlo k žádné inovaci - až do roku 1996, kdy Merries představil plenu s opakovaně použitelným zaobleným suchým zipem. Taková inovace se na první pohled zdá být nehodná zvláštní pozornosti - ve skutečnosti ukazuje, že výrobce se stará o pohodlí rodičů (opětovné použití) a dětí (měkký suchý zip). Je logické předpokládat, že by se společnosti nezajímalo o měkkost suchého zipu, kdyby se nic jiného neshodovalo.

V roce 2004 uvedla Merries svou první plenu s indikátorem naplnění. To byl již krok k moderním rodičům, kteří si cení svého času vysoce a nechtějí pravidelně plenu marně rozepínat. Díky nové technologii to nyní mohli udělat jen tehdy, když příslušenství rozhodně vyžadovalo výměnu. Je zřejmé, že včasná výměna produktu přispěla k menšímu podráždění pokožky dítěte a v roce 2008 se výrobky staly ještě pohodlnějšími, protože Japonci změnili zásady střihu tak, aby všechny jejich modely méně zasahovaly do volného pohybu..

Výrobky Merries jsou dnes právem považovány za jeden z nejlepších příkladů kombinování pohodlí pro rodiče a dítě i moderní technologie..

Výhody

Moderní supermarkety jsou naplněny různými plenkami od několika světově proslulých a mnoha málo známých dodavatelů a rodiče si chtějí vybrat jen to nejlepší. Velkou roli zde hrají také subjektivní faktory, ale výběr možností často komplikuje hledání nejlepší možnosti. Z tohoto důvodu mnoho rodičů považuje za nutné důvěřovat obecným charakteristikám potvrzeným mnoha dalšími rodiči..

Pokud hovoříme o produktech značky Merries, jsou nejčastěji zmiňovány následující pozitivní vlastnosti:

 • takové pleny jsou velmi tenké a měkké, jejich vnitřní vrstva se vyznačuje velmi jemným dotykem, a proto jsou pro děti prostě velmi příjemné a pro novorozence prakticky nenahraditelná;
 • výrobce se pečlivě vyhýbá použití potenciálních alergenů ve výrobním procesu, protože plenky této společnosti téměř nikdy nezpůsobují alergie;
 • si uvědomili, že vyrážka plen a další podráždění kůže jsou stále možné, vývojáři se je pokusili minimalizovat přidáním extraktu z lískových oříšků s výrazným antiseptickým účinkem do jedné z vrstev pleny;
 • hustota pleny a spolehlivá ochrana proti netěsnostem nebrání dětské kůži v dýchání, takže různé kožní problémy se zdají být méně pravděpodobné;
 • indikátor plnění je pěkným bonusem pro všechny série plienek Merries a umožňuje rodičům na první pohled vyvodit správné závěry o stavu produktu;
 • Dobrým vynálezem je také speciální lepicí páska v horní části produktu, díky níž lze použitou kopii spolehlivě zabalit bez obav, že překvapení dítěte vystříkne.

nevýhody

Po přečtení předchozí části bylo mnoho rodičů jistě inspirováno a rozhodlo se, že se jedná o požadovanou optimální variantu, ale není tak jednoduchá. Kdyby měl Merries jen dobré vlastnosti, „dlouho by“ všechny konkurenty „přesunul“ a zůstal by nesporný, nicméně pokračující soutěž ukazuje, že někteří rodiče si vědomě volí ve prospěch něčeho jiného. Musíme okamžitě říci, že v tomto případě se výhody stále překrývají s nevýhodami, ale každý spotřebitel má právo sám rozhodnout, co si vybrat.

A pro správnou volbu je povinen znát potenciální nevýhody, o které jsme se také zajímali:

 • mnoho rodičů si stěžuje, že v malých plenkách, elastický pás na opasku neobepíná dítě po celém obvodu jeho těla - není na zádech zastoupena - kvůli tomu je na tomto místě narušena integrita obrysu a pravděpodobně dojde k úniku;
 • Nevýhodou je také nejvyšší jemnost Merries, která je popsána jako výhoda, protože takové příslušenství není schopno příliš absorbovat;
 • ani jedna plenka nemůže navždy zachránit před prosakováním, a taková „nehoda“ se stane, jakmile bude plná, a v našem případě, jak jsme již pochopili, se to stane docela rychle;
 • jak se hodí k japonské pleně (nejen Merries), výrobky dané společnosti neodpovídají vždy deklarované velikosti - mnoho spotřebitelů tvrdí, že je lepší si hned vzít trochu více plen;
 • Merries, stejně jako jejich hlavní japonští konkurenti, jsou špičkové produkty a všechny tyto nové technologie, jako je senzor plnění, nemohou být příliš levné;
 • ve skutečnosti je docela možné setkat se s relativně levnými plenkami této značky, nicméně mnoho rodičů varuje před provedením takového nákupu - dotyčná společnost se často stává vzorem pro podvodníky, kteří vydávají padělky a přitahují pozornost za snížené ceny.

Série

Veselé plenky v mnoha ohledech úplatká rodičům s řadou jejich série, proto, schopnost vybrat něco optimálního pro každou situaci. Společnost tedy vyrábí noční plenky, herní kalhoty a dokonce i modely na plavání.

Zajímavé je, že klasické jednorázové plenky od této společnosti mají opačnou charakteristiku - jsou velmi univerzální. Jedná se o klasický výrobek s opakovaně použitelným suchým zipem, který má výše uvedené výhody a nevýhody. Vývojáři se pokusili produkt uvolnit pro všechny příležitosti - předpokládá se, že pro novorozence je toto příslušenství vhodné v jakékoli situaci, bez ohledu na pohlaví, typ pleti nebo stupeň aktivity. Tím se výrazně zjednoduší výběr rodičů, kteří se někdy ztrácejí při porovnání mnoha modelů s velmi podobnými vlastnostmi..

Pokud jde o samostatně vyráběné kalhotky, svými vlastnostmi téměř úplně duplikují běžné pleny. Hlavní rozdíl je v tom, že jsou určeny pro již o něco starší děti, pro které je typická zvýšená aktivita. Zde nemůžete dělat nic s banálním suchým zipem, protože dítě může snadno uvolnit upevňovací prvky v pohybu, ale speciální elastický pásek umožňuje držet produkt na dítěti, aniž by zasahovalo do jeho činnosti..

Rozměry

Velikostní řada plienek a kalhotek Merries má své vlastní charakteristické rysy - například někdy můžete určit typ produktu před námi podle označení velikosti. Dobrou výhodou značky je, že vyrábí produkty pro nejmenší i poměrně velké děti, rodiče by si však měli pamatovat, co je značka „nakopána“ - není vždy možné zvolit optimální velikost a hmotnost pro značku v tabulce volba.

Začněme plenkami:

 • Plenky novorozence (NB) jsou k dispozici pro nejmladší děti o hmotnosti 0-5 kg, které jsou obvykle relevantní nejpozději několik týdnů po narození, i když 90 kusů je okamžitě uloženo do balení;
 • u těžších novorozenců může být první velikost okamžitě S, počítáno na hmotnost do 4 až 8 kg - takové položky v balení jsou obvykle 82;
 • dospělé dítě v hmotnostní kategorii 6-11 kg potřebuje plenky velikosti M, vyráběné v partiích po 64 kusech;
 • pro mnoho dětí jsou poslední plenky ve skutečnosti kopie velikosti L, protože jsou určeny pro kojence 9–14 kg - toto balení obsahuje 54 produktů;
 • největší velikost pro plienky Merries je XL, určená pro poměrně velké děti od 12 do 20 kg - můžete si koupit 44 plenek v balení.

Je třeba poznamenat, že u plenek je velikost balení standardní a neumožňuje variace, ale u dětských kalhotek je situace poněkud odlišná - u malých a velkých balení existuje odstupňování. Přesný popis pro každou hmotnostní kategorii se zde navíc téměř vždy liší, takže tabulka by měla být uvedena samostatně.

 • Vzhledem k tomu, že pojem šortky naznačuje aktivní a neklidné dítě, nejsou takové výrobky příliš malé - začínají okamžitě velikostí M. V tomto případě je hmotnostní kategorie o něco nižší než u plen - 6-10 kg (versus 6-11 kg), v jedné balení může mít 28 nebo 58 kopií.
 • Hmotnostní kategorie kalhotek L se neliší od kategorie pro plenky a navrhuje antropometrii dítěte v rozmezí 9–14 kg. Právě tato velikost spodních kalhotek se pro dítě stává často prvním a obal obsahuje 22 nebo 44 produktů.
 • Stejně jako v případě plenek se kalhotky velikosti XL pro mnoho dětí staly posledním absorbentem, avšak hmotnostní kategorie se zde poněkud rozšířila a činí 12-22 kg. Takové výrobky obvykle nepotřebují příliš mnoho, protože velikost balení je relativně malá - 19 nebo 38 kusů.
 • Potřeba XXL je relativně vzácná a plenky nejsou vyráběny vůbec, protože takové dítě by mělo vážit nejméně 15 kg (a ne více než 26 kg). Obvykle se kalhotky této řady kupují buď pro poměrně těžké děti, nebo pro ty, kteří si trochu zvykají na nočník, a protože tito jsou již v této fázi ve spěchu, vyrábí se pouze jeden typ balení pro 26 kusů..

Je třeba poznamenat, že drtivá většina prodejců stanovila stejné ceny pro všechny balíčky bez ohledu na velikost. Na jedné straně to znamená, že s růstem dítěte se stává každý jednotlivý příslušenství pro péči o něj dražší, na druhé straně to může být odůvodněno, protože výrobce je nucen utrácet více materiálu na potřeby dospělého dítěte..

Jak rozpoznat falešný?

Produkty této společnosti jsou bohužel falešně podvodníky a neměli byste očekávat stejnou kvalitu od falešného originálu. Padělané plenky mohou mít kratší trvanlivost (liší se i od těch, které jsou uvedeny na obalu), často unikají ze strany a v některých případech dokonce vyvolávají obavy z možného použití škodlivých chemických látek ve výrobním procesu..

Aby rodiče nespadali do takového produktu nízké kvality, měli by věnovat pozornost některým důležitým bodům.

 • Přesný počet plenek v balení a nedostatečná variabilita v tomto ohledu je druh ochrany proti padělání. Například původní výrobce nemá a neměl balíčky po 24 kusech, a pokud vidíte právě ten - je to falešný. Autoři padělku často poukazují na skutečnost, že to není tak falešné jako „analog“, právě proto, že ne všechno se shoduje.
 • U padělaných produktů nesvítí samozřejmě ukazatele kvality. To lze zjistit i ve fázi výběru, protože padělky používají rozmazaný, rozmazaný modrý nátěr.
 • Původní produkt je zdoben charakteristickým vzorem zajíčků na suchý zip. Při hledání úspor ho bezohlední „copywriterové“ někdy vykreslují, ale častěji to dělají, ale ne zcela úspěšně, se znatelnými rozdíly.
 • Skutečné Merries jsou známé svou úžasnou jemností, protože je lze snadno identifikovat dotykem. Řemeslné výroby, které předstírají, že jsou značkovými produkty, prostě takové technologie nemají, a snaží se také ušetřit peníze, takže není divu, že vnější vrstva jejich plenek je spíše jako obyčejná olejová utěrka..
 • Hypoalergenní třešně do ovzduší nic nevypouštějí, to znamená, že prostě nemají téměř žádný zápach, což nelze říci o nízko jakostních surovinách používaných podvodníky - nese z toho charakteristickou „chemii“, která již naznačuje zdravotní riziko.

Recenze

Většina komentářů k webovým stránkám souvisejícím s mateřstvím souhlasí s tím, že produkty Merries si přinejmenším zaslouží pozornost. Rodiče si cení péče o zdraví a pohodlí dítěte, také se jim líbí skutečnost, že na ně vývojáři nezapomněli: zde máte spolehlivou ochranu proti únikům a technologii ve formě indikátoru plnění. Hypoalergenicita se také týká zjevných výhod - pro mnoho byly tyto plenky úsporné.

Japonské značkové výrobky jsou obvykle kritizovány za své vysoké náklady - zkušení rodiče tvrdí, že podobný produkt (i když často bez ukazatele) najdete za mnohem skromnější peníze. Poměrně často také kritizují notoricky známý nedostatek pružnosti v zádech v malých velikostech, což umožňuje úniku produktu na tomto místě, a určité rozdíly ve velikosti, což ztěžuje výběr optimální pleny. Samostatné drtivé komentáře vynikají tam, kde není prakticky nic o výhodách - jejich autoři zřejmě neměli štěstí, že se setkali s falešem, protože jinak to nelze vysvětlit.

Další informace o plenkách Merries najdete v následujícím videu..

Články O Neplodnosti