Hlavní Testy

Čínský baby sex stůl

Kluk nebo holka? Holka nebo kluk? Tato otázka je položena nejen v naší době. Historie tvrdí, že od starověku lidé chtěli nejen znát pohlaví nenarozeného dítěte, ale dokonce plánovali pojetí dědice. To lze potvrdit starověkou čínskou tabulkou pro určování pohlaví. Je jí asi 700 let. Do dnešního dne v Pekingu si Ústav věd ponechal původní stůl, který archeologové našli v jednom z chrámů v Pekingu. Podle legendy byl stůl nalezen v císařském hrobě. Existuje také názor, že Číňané stále věří a aktivně využívají tabulku určování pohlaví. Říká se, že těhotná žena, která obdržela výsledek „dívka“, je poslána na potrat.

Číňané, kteří sestavovali stůl, si byli jisti, že pohlaví dítěte závisí na věku matky a měsíci, ve kterém k početí došlo. Pokud doufáte ve 100% výsledek testu - marně. I když Číňané trvají na tom, že tabulka je prakticky bezchybná - statistiky naznačují jinak. Pouze 50% matek potvrzuje předpověď.

Možná však taková nízká přesnost této metody spočívá ve vlastnostech čínské kultury a života. Skutečnost je taková, že v Číně se život člověka podle některých zdrojů začíná počítat od okamžiku početí, a nikoli od narození, takže věk jakéhokoli Číňana je více než 9 měsíců. Pokud se tedy rozhodnete uchýlit se k této metodě určování pohlaví dítěte, je třeba do skutečného věku přidat dalších 9 měsíců..

Mnoho lidí však považuje čínský stůl za hru. Pokud vám to nevadí, je to samotný stůl.

Použití je velmi jednoduché. V levém sloupci vyhledejte svůj věk a v horním řádku - měsíc početí. Průsečík je odpovědí na otázku o poli nenarozeného dítěte. M - kluk, D - děvče.

Mnoho z nich plánuje pohlaví nenarozeného dítěte pomocí této tabulky. Doporučujeme však neplánovat podlahu, ale připravit tělo na zdravé dítě.

Tabulka pro určení pohlaví dítěte

Pravděpodobně neexistují rodiče, kteří by nechtěli vědět, kdo se narodí. Za tímto účelem byl vytvořen čínský stůl, který určuje pohlaví dítěte. Je to ona, kdo pomůže všem zjistit, kdo může očekávat: syna nebo dceru.

Pokud vám také chybí trpělivost a chcete vědět, jaké barevné posuvníky zvolit, odpoví na vaše dotazy tabulka pro určení pohlaví dítěte..

Starověké čínské tabulky

Tabulka čínského rozpoznávání dětského sexu byla poprvé objevena v Pekingu před více než 700 lety. Byla v hrobce poustevníka mnicha. Když archeologové podrobně prostudovali nález, dospěli k závěru, že mají ve svých rukou lunární kalendář, který může s vysokou spolehlivostí výsledku označovat pohlaví budoucího dítěte..

Podle svědků je přesnost této prognózy více než 90%, ledaže by samozřejmě tabulka pro určení pohlaví dítěte byla použita správně. Jak však ukazuje statistický průzkum provedený v roce 1999, přesnost takové tabulky pro určení pohlaví budoucího dítěte nepřesahuje 75%. Také zjistěte, které je lepší získat těhotenský test a přečtěte si recenze o těhotenském testu Frautest.

Abychom zjistili, kdo očekáváte, syna nebo dceru, musíte v levém sloupci čínského stolu najít měsíc údajného početí pro určení pohlaví nenarozeného dítěte a věku dívky v době početí v horním řádku. Průsečík bude označovat pohlaví dítěte.

Využití Pythagorovského systému

Existuje další neméně známý způsob, jak zjistit, kdo se usadil v břiše budoucí matky - to je určování pohlaví plodu podle Pythagorovy tabulky. Numerologie získala velkou popularitu ve všech sférách lidského života, proto značný počet budoucích rodičů důvěřuje pythagorskému systému.

Podle této metody každé slovo, včetně názvu, odpovídá určitému číslu, které lze získat pomocí speciální tabulky.

 1. Je nutné napsat celé jméno budoucí maminky, která je zapsána v rodném listě (respektive rodné jméno), a po budoucím otci.
 2. Poté by měl být zaznamenán měsíc početí nenarozeného dítěte..
 3. Ze všech výsledných čísel vypočítat celkovou částku a pak vydělit výsledné číslo 7.
 4. Pokud je konečné číslo sudé - počkejte na dívku, pokud je liché - na chlapce.

Je vhodné vědět, že tato metoda je ideální pro případy, kdy se očekává přidání jednoho dítěte, spíše než pro dvojčata nebo trojčata..

Podle tabulky Pythagoras

Metoda obnovy krve

Tato metoda zahrnuje použití tabulky krevních aktualizací budoucích rodičů k rozpoznání pohlaví plodu v závislosti na datu jejich narození..

 1. Tyto cykly se liší u mužů a žen a také se skládají z určitých období, počínaje datem narození.
 2. Celý věk budoucí matky by měl být dělen 3 (protože krev u žen je aktualizována jednou za tři roky) a budoucí otec - 4 (u mužů je krev aktualizována jednou za čtyři roky).
 3. Předpokladem je znalost přibližného dne početí.
 4. Při výpočtu musíte brát v úvahu plný věk (i když je vám 30, následující den, musíte počítat 29 plných).

Porovnáním zbytku dělení mezi otcem a matkou můžeme dospět k závěru - jehož zbytek je větší (respektive krev je silnější), tohoto pohlaví a čekat na dítě.

Je však třeba si uvědomit, že krev je během operací vždy aktualizována s darováním, potratem. V tomto případě je nutné odpočítávání zahájit od data poslední ztráty krve..

Používejte pouze s pozitivním Rhesusem u matky.

Podle některých údajů tabulka pro identifikaci pohlaví dítěte podle věku „funguje“, pouze pokud budoucí matka má pozitivní rhesus.

Pokud má maminka krevní skupinu s negativním faktorem Rh, pak všechno bude opačně: kdo má v den početí krev „starší“, dítě se narodí z tohoto pohlaví.

Věk matky a francouzská strava

Elena Shamrina provedla svůj výzkum více než 20 let a byla schopna prokázat, že v přírodě existuje určitá závislost koncepce dítěte na vyrovnanosti / zvláštnosti věku budoucí matky..

 1. Aby se dívka mohla narodit, musíte se „zapojit do tvůrčího procesu“ v sudých měsících roku (únor, duben, červen, srpen, říjen), pokud má žena stejný věk. Pro lichý věk, respektive pro liché měsíce roku.
 2. Aby se mohl narodit chlapec, musí žena v sudém věku otěhotnět v lichých měsících a v lichých měsících. Pokud tedy žena má zvláštní věk, bude pro ni snazší si představit chlapce, i když - dívku.

Jiná metoda je známa mnoho let. Říkalo se tomu „francouzská strava“, protože to byli Francouzi, kteří prokázali, že pravděpodobnost porodu chlapce nebo dívky je určována výživou budoucí matky během menstruace, která předchází následné koncepci.

Vědci dospěli k závěru, že rodiče chlapců konzumují více potravin bohatých na sodík a draslík a dívky konzumují vápník a hořčík..

Aby bylo možné naplánovat pohlaví dítěte, byly navrženy dvě stravy, které obsahovaly výběr určitých potravin. Dva měsíce museli budoucí rodiče dodržovat uvedenou stravu. Úspěch byl úžasný - až 80% případů manželé dostali přesně to, co nejvíce chtěli.

Pokud mladí lidé sní o chlapci, musíte jíst více:

 • brambory
 • Houbová a masová jídla;
 • třešně, banány, pomeranče, broskve.

Je nutné vyloučit všechny mléčné výrobky, ořechy. Bylo by zbytečné mírně nadměrně krmit jídlo.

Pokud rodiče chtějí dceru, pak by budoucí matka měla:

 • držet se mléčné stravy;
 • jíst řepu, mrkev, okurky, hrášek, cibuli, ořechy.

Švestky, banány, meloun, brambory a citrusové plody by měly být vyloučeny.

Nejpřesnější způsob

Která ze stávajících tabulek pro určení pohlaví dítěte je nejpřesnější? Nejjistějším způsobem, jak zjistit, kdo se narodí, je samozřejmě ultrazvukové vyšetření, které lékař předepíše při kontaktu s ním.

Existuje však ještě jiná metoda, která se neuvažuje výše a která vám umožní přesně předpovědět, kdo se vám narodí - toto je japonská koncepční tabulka k identifikaci pohlaví budoucího dědice.

Taková tabulka je nejpravdivějším a nejoblíbenějším způsobem plánování, jakož i stanovením pohlaví nenarozeného dítěte. Mnoho genetiků tvrdí, že tento proces nelze předvídat. Japonští vědci však tuto teorii odvážně vyvrátili a navrhli vlastní metodu založenou na jednoduchých výpočtech.

Jsou si jisti, že sladění chromozomů lze snadno předpovědět s měsícem narození obou rodičů a přesným časem oplodnění. Jinými slovy, mužské tělo produkuje sperma se specifickou sadou chromozomů v určitých intervalech. Díky tomuto přístupu můžete spolehlivě zjistit, kdo se v bříšku usadil.

Na základě této teorie byly vytvořeny dvě vzájemně se doplňující tabulky pro určování pohlaví dítěte podle měsíce početí. Pomáhají stanovit nejpříznivější období pro početí chlapce a dívky..

Japonské tabulky pro určování pohlaví dítěte podle věku matky se na krátkou dobu staly populárními v celém Japonsku a o něco později je začaly používat téměř všichni budoucí rodiče Evropy. Tato metoda je tak přesná, že se mnohým doporučuje věřit pouze jí..

O autorovi: Olga Borovikova

Sex tabulky, psát recenze)

Dívky, podle všech druhů tablet, pro mě prorokují dívku... samozřejmě spoléhání na tablety je hloupé, ale nejpřesnější je japonština a čínština, připojím níže uvedený odkaz, zkontroluju tě také) Funkce čínské tabulky: přidejte 9 měsíců do věku početí, to znamená, že pokud okamžik početí byl v únoru 20 let a vaše narozeniny byly v květnu, což znamená, že podle čínské verze máte již 21 let, takže se podívejte do sloupce 21. února. a ti, kteří už znají pohlaví, můžete napsat recenzi o spolehlivosti) Zkontroloval jsem všechny druhy přátel a dokonce i sebe na této desce), dokud se vše neshoduje

Jak určit pohlaví nenarozeného dítěte doma podle koncepční tabulky v rané fázi se zárukou?

Mladí rodiče čelí mnoha otázkám. Jeden z nejčastějších - jak určit pohlaví nenarozeného dítěte? Některé páry, a vůbec, ještě před početí sní o „zakázkovém dítěti“.

Na World Wide Web, v časopisech a knihách pro maminky a tatínky, najdete články k tomuto tématu. Jejich tvůrci doporučují určit pohlaví dítěte podle starodávných tabulek, práce těla nebo přesného výběru data oplodnění..

Co určuje pohlaví nenarozeného dítěte?

Vše je vysvětleno zákony biologie. Vejce neobsahuje alternativně výlučně chromozom typu X. Mužský gamet (spermie) je variabilnější: může zahrnovat jak X, tak Y. Když se sloučí do zygoty, konečná kombinace chromozomů určuje pohlaví nenarozeného dítěte. Při připojování XX je zaručeno ženské dítě, XY je muž. Všechny metody určování pohlaví dítěte z tabulek, které nejsou založeny na těchto znalostech, jsou klasifikovány jako nevědecké a nepovažují se za přiměřené..

Je možné určit pohlaví před narozením?

Samozřejmě můžete přesně určit, kdo se narodí, aniž by čekal na jeho narození a bez použití stolů. Nejoblíbenější metodou je ultrazvuk. Ve světové porodnictví a gynekologii se začal aktivně používat od roku 1966. Zpočátku byla metoda použita pouze v USA, Japonsku a některých evropských zemích. Ultrazvuková diagnostika se postupně rozšířila do celého světa a stala se hlavním způsobem, jak určit pohlaví dítěte během těhotenství.

Jak dlouho mohu zjistit?

Přesnost informací získaných při ultrazvukové diagnostice závisí na kvalitě použitého zařízení a zkušenostech lékaře. Hlavním cílem postupu je určit genitálie plodu. U chlapce začíná tvorba vnějších pohlavních orgánů v průměru za 11 týdnů vývoje. Kolem tentokrát se u dívky objeví vnější stydké pysky. Během tohoto období je však poměrně obtížné rozlišovat pohlaví. Minimálním termínem pro stanovení pomocí ultrazvuku je 14. týden těhotenství.

Určete pohlaví dítěte na plánovaném ultrazvuku

Jak to zjistit nepochybně včas?

Ne všechny nastávající matky souhlasí s čekáním do 14. týdne těhotenství. Někteří z nich přemýšlejí, jak zjistit pohlaví dítěte v raných stádiích hned poté, co se dozvědí o své situaci. Bohužel dříve není možné získat přesné informace. Tabulka pro určení pohlaví dítěte a dalších nevědeckých nápadů se nepovažuje za prokázanou.

Jak vypočítat doma?

Budoucí rodiče mohou použít nejrůznější metody, které navrhují výpočet pohlaví dítěte podle tabulky. Výsledek však není vážně vyhodnocen a samotný proces je spíše považován za zábavu.

Stanovení věku matky a měsíce početí

Existuje řada technik založených na numerologii. Toto učení je esoterické. Poprvé byla numerologie jako věda promítnuta do spisů starověkého vědce Pythagora. Nové znalosti založil na zkušenostech egyptského lidu, kouzelníků Asýrie a mudrců v Indii. Podle Pythagora mělo každé číslo svůj vlastní zvuk, záři a vibrace. Kombinace čísel ovlivňovala nejen člověka, ale také měla moc nad jeho osudem.

Moderní vědci jsou kritičtí vůči numerologii, ale ženy nadále používají své znalosti k nalezení odpovědi na otázku, jak určit pohlaví nenarozeného dítěte doma. Známý výpočet věku rodiče a období oplodnění. Tvoří základ mnoha technik, mezi nimi i tzv. „Stoprocentní“ tabulku dětské sexuální orientace.

Kalendář podle data narození rodičů dítěte

Někteří starověcí učenci šli dále a rozhodli se, že data narození matky, aby určila pohlaví samotné dítěte, nestačí. V tomto ohledu byla vyvinuta metodika založená na třech ukazatelích:

 • očekávaný měsíc narození dítěte;
 • celé datum narození matky;
 • den otce, měsíc a rok narození.

Pro zjednodušení výpočtu byl vyvinut dvoustupňový stůl pro určení pohlaví nenarozeného dítěte. Odpověď můžete získat během několika sekund. Pokud však nebylo snadné určit pohlaví dítěte z tabulky, měly by se najít zdroje, kde je výpočet k dispozici online. V oknech je třeba zadat počáteční indikátory a systém automaticky odpoví.

Čínský stůl

Stůl byl ve staré Číně rozšířený. Podle historiků byl na zdi Pekingské univerzity vymalován rodný stůl dítěte a jedna z jeho kopií byla nalezena v hrobce císařovy rodiny. V Rusku se způsob, jak zjistit pohlaví nenarozeného dítěte podle tabulky, rozšířil na počátku 90. let. Pak se vytisklo mnoho novin s podrobným přepisem metodiky.

Tabulka pro určení pohlaví nenarozeného dítěte opět získala popularitu s příchodem specializovaných fór. Tam byl odkaz starověké Číny popsán jako zázračný způsob, jak získat odpověď na tajnou otázku..

Japonská verze

V Japonsku existuje tabulka těhotenství, pohlaví dítěte, podle kterého lze údajně přesně určit. Je poněkud komplikovanější než odkaz Číňanů a zahrnuje dvě fáze:

 1. Analýza podle první tabulky. V levém sloupci je nutné určit měsíc narození matky a v horní řadě - otce. Na jejich křižovatce najděte a zapamatujte si číslo.
 2. Analýza druhé části tabulky. Je nutné určit sloupec pod číslem získaným v první fázi. Dále, bude měsíce, bude pravděpodobnost mít dítě správného pohlaví v určitých časových obdobích bude maloval.

Přesné určení pohlaví nenarozeného dítěte bylo v Japonsku velmi důležité. Tato země je již dlouho známá svým kultem chlapců. Všichni muži snili výhradně o synech, což vyvolalo potřebu takových technik.

Wangi stůl

Bulharská žena, které jsou předepsány nadpřirozené schopnosti, neprošla tématem. „Sto procent“ tabulka narození dítěte byla sestavena Wangem podle astrologických a numerologických zákonů. Není jisté, zda bulharská jasnovidka má s touto metodou něco společného, ​​nebo je to jen hra na její slavné jméno.

Tabulka vám umožní nejen určit pohlaví dítěte, ale také pochopit, co ho v životě čeká. Chcete-li získat výsledek, musíte najít číslo na průsečíku sloupců s rokem a měsícem narození. Dále si přečtěte dešifrování.

Metodou Karagodina

Sergey Karagodin je autorem jiné techniky. Pohlaví dítěte podle Karagodinovy ​​tabulky se stanoví výpočtem a analýzou rozvrhu. Je založen na tzv. Teorii „obnovy krve“..

Klíčovými pojmy v tabulce pro určování pohlaví nenarozeného dítěte jsou „krevní síla“ a „krevní mládí“. Podle Sergeje Karagodina se u mužů a žen po určité době obnovuje krev. Délka cyklu se liší podle pohlaví.

Je výhodnější sestavit graf online. Dále musíte zhodnotit období příznivá pro pojetí chlapce nebo dívky. Pokud je tato mezera příliš krátká, je třeba se jí vyhnout. Období, ve kterých je pravděpodobnost porodu chlapce a dívky stejná, se pro početí nedoporučují. Samotný autor této pochybné kalkulace se rád spojí se všemi a velkoryse poskytuje rady ohledně plánování dítěte.

Podle numerologického schématu Pythagoras

Metoda nevyhodnocuje datum narození ani datum početí. Určení pohlaví dítěte podle Pythagorovy tabulky je založeno na posouzení jmen rodičů podle zákonů numerologie. V tabulce odpovídá každé písmeno číslu. Je třeba vypočítat součet příjmení, jména a patronymie páru (zohledňuje se rodné jméno). Podobně se vypočítá částka měsíce početí. K určení pohlaví dítěte podle Pythagorovy tabulky je nutné přidat tři získané hodnoty, vydělit 7 a zaokrouhlit na nejbližší celé číslo. Zvláštní číslo znamená mužský, a dokonce i ženský.

Obnova krve

Myšlenka stanovení pohlaví nenarozeného dítěte je podobná metodě Karagodina. Podle tvůrců je doba obnovy pro dívky 3 roky a pro mladé lidi 4 roky. Jeden z rodičů, jehož krev v době pohlavního styku byla silnější a určuje pohlaví nenarozeného dítěte.

Věk obnovení krve u mužů a žen

Jak vypočítat pohlaví dítěte podle tabulky krevních aktualizací:

 1. Je třeba vypočítat „síly“ pro oba rodiče, přičemž k roku narození se přidá matka 3 a otec 4.
 2. Vyznačte silové body kontrastními barvami a vytvořte graf podle roku.
 3. Analyzujte výsledek. Pokud je barva teček při hodnocení zprava doleva stejná, pak je toto období příznivé pro početí dítěte určitého pohlaví.

Sexuální tabulka dítěte samozřejmě nepochybně nefunguje. Tato teorie je zcela v rozporu s biologickými zákony: krev žen i mužů je aktualizována mnohem rychleji než každé 3 roky. Pohlaví to nijak neovlivňuje..

Krev rodičů (skupina, analýza DNA)

Krev je základem mnoha výpočetních systémů. Koncepční tabulka pro určení pohlaví dítěte zohledňuje krevní typ matky a otce. Na jejich průniku je výsledek. Některé metody také berou v úvahu faktory Rh dvojice.

Pravděpodobnost porodu chlapce nebo dívky podle krevních skupin a rhesus rodičů

Tlukot srdce

Věří se, že skutečný výsledek při určování pohlaví nenarozeného dítěte lze dosáhnout pouze do 20. týdne těhotenství. Zohledňuje se tepová frekvence embrya. U dívek srdce bije rychleji, v průměru 140 tepů za minutu. U mužských embryí je frekvence kontrakcí nižší - 120 tepů za minutu. Tyto ukazatele jsou však relativní. Závisí na denní době, zdravotním stavu ženy, fyzické aktivitě atd. Nelze považovat srdeční rytmus za přesný parametr hodnocení. Tabulka, způsob aktualizace, kalendář těhotenství, pohlaví dítěte určují zhruba stejné „přesně“.

Na břicho

Vizuální hodnocení břicha bylo použito našimi babičkami. Podle jejich názoru, těhotenský kalendář, genderová tabulka dítěte nestanoví tak přesně jako tvar budoucí matky. Je zřejmé, že očekávání chlapce může být určeno malým protáhlým břichem a dívkou velkým a kulatým.

Koncepce plánování podle cyklu a data

Mnoho tabulek navrhuje nejen určování pohlaví dítěte, ale také jeho plánování předem. Je pravděpodobné, že výsledek bude správný. Podobný výsledek je způsoben teorií pravděpodobnosti. Pravděpodobnost, že předpokládaná shoda je 50/50.

Jak plánovat cyklus a jako součást postupu IVF

Alternativou metody, která slibuje 100% záruku „Jak určit pohlaví podle tabulky“, je výpočet cyklu. Abychom si představili chlapce, vývojáři radí:

 • plánujte pohlavní styk přímo během ovulace, protože spermie s chromozomem Y jsou údajně méně houževnaté;
 • doporučená penetrace představuje;
 • na konci pohlavního styku se vyplatí póza „břízy“.

Postup hnojení IVF

Jak vypočítat sto procent?

Bohužel není možné plánovat dítě pomocí tabulek a numerologických metod. Takové návrhy naznačují nízkou úroveň odborného vzdělání nebo že jde o podvod.

Recenze

V získaných výsledcích existují náhody i nesrovnalosti. Recenze, jak určit pohlaví nenarozeného dítěte, obsahují popis zázračných zásahů „v býčím bullseye“. Některé rodiny úspěšně neplánují jedno, ale dvě nebo dokonce tři děti. U ostatních párů se jedno dítě shoduje a u některých je výsledek zcela nesprávný. Přesnost metod je podobná věštění, takže byste neměli čekat na 100% odpověď.

100% početí dítěte: pomoc nastávajícím rodičům

Budoucí rodiče, kteří chtějí otěhotnět s chlapcem nebo dívkou, hledají 100% graf pojetí pohlaví dítěte.

Chceme vám předložit tabulku, která si mezi všemi ostatními může nárokovat nejpravděpodobnější. A řekněte, proč to stejné, náš stůl by měl být považován za 100% a držet se ho.

Proč lze tuto tabulku považovat za sto procent

Další úvodní tabulky pro početí dítěte určují konkrétní pohlaví dítěte. Není to správné.

Jak používat koncepční tabulku

Použití tabulky pohlaví dítěte není tak obtížné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Jak jsme již řekli, je rozdělena na 2 části. V první části potřebujeme údaje o měsících budoucích narození

 • matky
 • a otec.

V průsečíku měsíců najdeme nějaký druh digitální hodnoty, kterou budeme potřebovat ve druhé části. Podívejme se na tyto kroky.

Měsíc narození matkyMěsíc narození otce
JanfebmardubenSmětČervenjulAugZáříoktale jáProsinec
leden159159159159
Únor1026102610261026
březen7jedenáct37jedenáct37jedenáct37jedenáct3
duben4812481248124812
Smět159159159159
červen1026102610261026
červenec7jedenáct37jedenáct37jedenáct37jedenáct3
srpen4812481248124812
září159159159159
říjen1026102610261026
listopad7jedenáct37jedenáct37jedenáct37jedenáct3
prosinec4812481248124812

Získanou hodnotu budeme potřebovat ve druhé části tabulky pohlaví dítěte. Ve sloupci s naší hodnotou se podíváme na měsíční počet křížů na chlapce nebo dívku.

Například ve sloupci na obrázku 6 v říjnu je velká šance na otěhotnění a dívka má velmi malé šance. A naopak, ve sloupci číslo 7 v březnu je větší pravděpodobnost, že otěhotníte s dívkou než s chlapcem.

123456chlapecdívka78910jedenáct12
ledenXX
ledenÚnorxxxxxxX
JanÚnorbřezenXxx
JanfebbřezendubenXX
JanfebmardubenSmětxxX
JanfebmardubenSmětčervenXX
febmardubenSmětčervenčervenecXxx
mardubenSmětČervenčervenecsrpenXxxxJan
dubenSmětČervenjulsrpenzáříXxxJanfeb
SmětČervenjulAugzáříříjenxxxxxxxxxxxXJanfebmar
ČervenjulAugZáříříjenlistopadXXJanfebmarduben
julAugZáříoktlistopadprosinecXXledenfebmardubenSmět
AugZáříoktale jáprosinecXXledenÚnormardubenSmětČerven
Záříoktale jáProsinecxxxxXÚnorbřezendubenSmětČervenjul
oktale jáProsinecXxxxxxxxxxxbřezendubenSmětČervenjulAug
ale jáProsinecxxXdubenSmětČervenjulAugZáří
ProsinecxxXSmětčervenjulAugZáříokt
XXčervenčervenecAugZáříoktale já
XXčervenecsrpenZáříoktale jáProsinec
Xxxsrpenzáříoktale jáProsinec
XXzáříříjenale jáProsinec
xxxxxxxxXříjenlistopadProsinec
Xxxxxxlistopadprosinec
Xxxprosinec

Doufám, že pochopíte, jak tabulku používat. Pokud máte nějaké dotazy, zeptejte se jich v komentářích. Přeji ti úspěch!

Jak vypočítat pohlaví dítěte, viz video.

Čínský sexuální graf, orgasmus a další tajemství

10. místo. Čínský sexuální stůl.

Někdo to považuje za nesmysl, ale když chcete jistotu! Jakékoli metody jsou dobré. Christina M..

Podařilo se nám otěhotnět a porodit dceru podle starověkého čínského stolu. Nevím, co pomohlo, možná touha, možná stůl nebo všechno dohromady, ale stojí za to vyzkoušet. Proč ne. Jeanne Z.

Jsem na stole starověkých Číňanů poté, co čtyři kluci porodili dívku. Možná náhoda. Ale už tři mají přesný zásah. Gulnar A.

Podle starodávného čínského počtu jsem také porodila, a to je pravda - máme 2 chlapce. Victoria P.

Tabulka početí pohlaví dítěte v letech 2019–2020: kalendář těhotenství, chlapec nebo dívka

Lékaři říkají, že není možné plánovat pohlaví budoucího dítěte s absolutní přesností. Navzdory tomu bude mnoho párů, zejména těch, které mají alespoň jedno dítě, potřebovat kalendář těhotenství, aby zjistilo datum, kdy v letech 2019–2020 mohou otěhotnět dítě určitého pohlaví.

Pohlaví dítěte závisí na tom, které spermie vajíčko oplodnilo. Ženy (XX) jsou životaschopnější, mohou žít až týden. Pánské (HU) umírají rychleji. Pokud tedy pár sní o synovi, pak „práce“ na něm musí být buď v den ovulace, nebo další, jinak je pravděpodobnost početí dívky vysoká.

Pokud si nepřejete uchýlit se ke službám moderní medicíny, můžete se pokusit otěhotnět chlapce / dívky vypočítáním vhodného okamžiku pomocí jedné z níže uvedených metod..

Potřeba plánování těhotenství

Pokud jde o plánování početí, jsou rodiče nyní dobře informováni a u dospělých žen je každoročně méně případů neočekávaného těhotenství. V zásadě je neplánované těhotenství charakteristické pro mladé dívky, které nezjistily rysy antikoncepce. Mezi nimi jsou však i dámy, které vědomě přistupují ke svému zdraví a budoucím potomkům. Takové ženy absolvují nezbytné zkoušky předem a začnou vést správnější životní styl, včetně odvykání kouření, alkoholu a nezdravého jídla. Výsledkem je, že tyto maminky mají zdravější děti.

Nezapomeňte na praktickou stránku problému z hlediska výběru doby těhotenství a porodu - názory některých žen jsou opačné, existují však dvě dominantní teorie. Někteří lidé raději nejprve vyřeší všechny hmotné problémy, koupí nejen bydlení, ale také auto, letní dům, nejmodernější domácí spotřebiče. Jiní dávají přednost ihned po pořízení bytu, nebo s ním porodí několik dětí v řadě, aby se nemuselo rozptýlit od budování kariéry později.

Významná je také důležitá otázka - vládní plány na pokračování mateřského kapitálu jsou stále nejasné, i když pro mnohé takové finanční pomoci může problém s bydlením vyřešit. Takové rodiny mají dítě nejen pro sebe, ale také proto, že mohou být v klidu ohledně budoucnosti rodiny a jejího vzhledu doma. Kromě toho někdy budoucí matky chtějí předem znát pohlaví svého dítěte, zejména v případech plánování úplné skladby rodiny nebo v přítomnosti dříve narozeného dítěte..

Čínský kalendář těhotenství 2019-2020

Uběhlo více než 200 let od doby, kdy čínští mudrci vyvinuli jedinečnou techniku ​​pro určení pohlaví dítěte. Vývoj byl iniciován členy císařské rodiny a tyto tabulky mohly používat pouze korunované osoby. Koneckonců, otázka pojetí mužského dědice byla velmi akutní a bylo nutné tyto informace znát předem. Není divu, že vládnoucí dynastie braly těhotenství jako posvátný proces a přistupovaly k němu velmi vážně..

Dny slibné dát chlapci byly vypočítány s nejvyšší přesností tak, aby nedošlo k vylití semene do ženského ňadra během těch období, kdy mohla dívka vyrůst. Moderní lidé se samozřejmě nezaměřují na reprodukci budoucího císaře, formují je přinejmenším tyrani, dokonce i roztomilá princezna.

Upozorňujeme, že v níže uvedeném kalendáři (tabulce) je uveden měsíc početí dítěte v letech 2019–2020, a nikoli měsíc narození dítěte.!

Překvapivě: Číňané nabídli, aby určili informace, které nás zajímají, aby použili pouze dva parametry - měsíc početí a věk své matky. Podle většiny současných párů tento kalendář poskytuje navzdory starověku velmi pravdivé informace. Funguje to a všechny prognózy se splní určitě!

Je důležité nemíchat je: původně se bere přesně měsíc, kdy bylo dítě počato a nenarozeno. To je způsobeno čínskou tradicí, která se má brát v úvahu při výpočtu věku osoby přesně ve chvíli, kdy je semeno zakořeněné v lůně. Těhotenství v Číně je pod státní kontrolou a zákon zakazuje všem občanům vědět, jaké pohlaví se jejich dítě narodí. Pro mnoho párů jsou tyto kalendáře poslední nadějí na plánování rodiny..

Japonský kalendář početí o možném výběru pohlaví budoucího dítěte

Někteří rodiče se snaží vypočítat příznivé dny pro početí dítěte určitého pohlaví. Používají různé metody pro stanovení pohlaví dítěte podle měsíců narození, věku matky, měsíce početí a dalších různých možností. Existují verze týkající se budoucího pohlaví dítěte, založené na vzhledu a výživě matky během těhotenství. Předpokládá se, že pokud má těhotná žena hodně masa, měla by čekat na chlapce, a pokud je sladká - dívka. Zjevně to určují - pokud těhotná žena dává přednost, pak čekají na chlapce, stanou se nestranní, chodí jako dívka. Pouze to již lze pochopit v procesu čekání na dítě, ale rodiče se chtějí předem pokusit vybrat pohlaví dítěte..

Japonský způsob je účinný, založený na vztahu měsíců narození matky a otce nenarozeného dítěte. Pohlaví dítěte si můžete vybrat ve dvou tabulkách. U jednoho z nich jsou rodiče uvedeny v měsících narození, čísla vydaná na křižovatce poskytují údaje pro druhou tabulku. Využívá také výsledek křižovatky, ale již dříve vypadla počet a měsíce plánované koncepce.

Jedinou nuancí je okamžik výběru vertikální nebo horizontální měsíce narození pro otce a matku. V některých zdrojích svislá řada označuje měsíc matky a v horizontálním otci, v jiných je opak pravdou. Přesná data byla ztracena, ale v případě otcovy vertikální je metoda pracnější a dává znatelný pozitivní výsledek pro shodnost pohlaví dítěte.

První tabulka japonské metody
Mužský měsíc narozeníŽenský měsíc narození
IIIIIIVPROTIVIVIVIIIIXXXiXII
leden159159159159
Únor1026102610261026
březen7jedenáct37jedenáct37jedenáct37jedenáct3
duben4812481248124812
Smět159159159159
červen1026102610261026
červenec7jedenáct37jedenáct37jedenáct37jedenáct3
srpen4812481248124812
září159159159159
říjen1026102610261026
listopad7jedenáct37jedenáct37jedenáct37jedenáct3
prosinec4812481248124812

Druhá tabulka uvádí konečný výsledek. Je třeba najít číslo z první tabulky ve srovnání s měsícem početí. Písmeno „M“ znamená, že se narodí chlapec. Ve všech ostatních případech se narodí dívka.

Souhrnná tabulka japonské metody
ledenÚnorbřezendubenSmětčervenčervenecsrpenzáříříjenlistopadprosinec
1mmmmmm
2mmmmm
3mmmmm
4mmmmm
5mmmm
6mmmmm
7mmmmm
8mmmm
9mmm
10mmm
jedenáctmmm
12mmm

Krví

Existuje několik metod, jak otěhotnět chlapce nebo děvče, založené na znalostech o krvi rodičů.

Aktualizace

Tento způsob plánování je založen na skutečnosti, že krev jednoho z rodičů je mladší, narodí se stejné pohlaví.

Předpokládá se, že u mužů se krev obnovuje každé 4 roky, u žen - každé 3. K určení věku krve musíte přesný věk rozdělit na 3 a 4, přičemž zbývající část bude menší a mladší.

Pozor: K obnově krve dochází nejen v uvedeném období, ale také po operacích, darování a dalších situacích aktivní ztráty.

Krevní typ a Rh faktor

Existuje názor, že pohlaví dítěte závisí na skupině a faktoru Rh krve jeho otce a matky. Níže jsou uvedeny výpočtové tabulky. Přesnost této metody však může být zpochybněna, protože uvedené krevní charakteristiky se v průběhu života nemění, ale stejní rodiče rodí heterogenní děti.

Měsíční kalendář těhotenství

S pomocí měsíčních fází je možné zjistit, jaký bude charakter dítěte. Když se dítě ještě objevilo v lůně, měsíc už začal ovlivňovat jeho osobnost. Proto od začátku těhotenství můžete určit, jaký bude temperament dětí:

 • Dojde-li k početí během úplňku, potom dítě vyroste citlivým, příliš emotivním, dokonce agresivním.
 • Na Novém Měsíci je koncipován slabý vůle a bezbranný, extrémně zranitelný muž.
 • Dítě rostoucího měsíce je empatické, má nadšení pro spravedlnost.
 • Zmenšující se disk poskytne neohrožující, nekompromisní a živou osobu.

Ba Zi natal grafy předpovídají, jak nástup těhotenství ovlivňuje osud dítěte, narozeniny jsou také důležité.

PočetíNarozeníOsud a charakter dítěte
Březen 2019Prosinec 2019Slibuje obtížný osud, který musí být zaslán včas příznivým směrem.
Duben 2019Leden 2020Dejte dítěti náchylné ke konfliktu s příbuznými.
Květen 2019Únor 2020Děti budou sentimentální a přátelské..
Červen 2019Březen 2020Eko se nedoporučuje, přirozené těhotenství možné na vysokých pozicích, vynikající kariéra.
Červenec 2019Duben 2020Děti mohou být bolestivé
Srpen 2019Květen 2020Aktivní děti s hyperaktivitou
Září 2019Červen 2020Vysoká schopnost učení ve vědě.
Říjen 2019Červenec 2020Plachý, stažený, ale nadaný.
Listopad 2019Srpen 2020V dětství, často se dostat do potíží, vyžadují hodně pozornosti.
Prosinec 2019Září 2020Vytrvalý, účelný, nezávislý.
Leden 2020Říjen 2020Vědět, co od života potřebují.

Vtipné znamení

A konečně předpovídat pohlaví dítěte, jak někteří říkají, pomáhají známky. Samozřejmě, že všechny nejsou ničím jiným než zábavnou fikcí..

 • Předpokládá se tedy, že pro otěhotnění je nutné pod matkový polštář dát hřeben a zrcadlo, aby se narodil chlapec - sekera nebo hračkářský tank. Narození malého chlapce slibuje použití pánských kalhot namísto polštáře, ale jako mužská pokrývka hlavy, která se nosí při pohlavním styku na hlavě jeho matky. Ale pokud budoucí otec přiváže ženský šátek k hlavě, pak existuje šance, že bude schopen otěhotnět dceru.
 • Výsledkem plnění manželské povinnosti ve středu, v pátek a v neděli je podle lidového přesvědčení často narození dívky.
 • Existuje verze, ve které se párům s běžným sexuálním životem narodilo více chlapců. K tomu však existuje zcela vědecké vysvětlení. Častá ejakulace vyvolává produkci více Y chromozomů v spermatu.
 • Někteří věří, že pohlaví budoucího dítěte může být ovlivněno stravou. „Samčími“ výrobky jsou maso, brambory, houby, zelenina a ovoce falešné formy (lilek, cuketa, banány atd.), Okurky. Dívky milují sladkosti, mléko, ryby, cereálie, zelení více.

Všechny výše uvedené metody mohou napomoci při plánování pohlaví dítěte, připomínáme však, že nikdo nedá 100% záruku. Dokonce ani uzisté nedokážou určit, kdo se usadil v žaludku ženy, když viděl drobeček na monitoru. Naštěstí tato intrika potrvá pouze 9 měsíců, protože v nemocnici bude všechno známo. Ačkoli, jak mnozí rodiče říkají, hlavní věcí není, že se chlapec nebo dívka narodili, ale že dítě bylo zdravé.

Názor lékařů a vědy

Vědci nevidí nic špatného, ​​když chtějí znát pohlaví dítěte a nemají nic proti těhotenským kalendářům. Lékaři se však nedoporučují spoléhat na staré techniky, pokud jde o genetickou predikci, zdraví a život.

Hraní rulety je nepřijatelné, pokud početí ovlivňuje vzhled dítěte s patologií. Je to škoda, ale zaručená metoda předpovědi dosud nebyla vytvořena a je nemožné vytvořit dívku nebo chlapce na zakázku.

Koncepce je důležitý proces, dobře promyšlený přírodou a mající své vlastní vlastnosti. Mudrci si toho už dlouho všimli a sestavili speciální tabulky a kalendáře, které odrážejí závislost měsíců a pohlaví dítěte. Moderní vědci nejsou proti jejich použití, ale trvají na uchování se k vědeckým metodám, pokud potřebujete předvídat pravděpodobnost vývoje genetické choroby.

Z videa zjistěte ještě jednu, ale již vědeckou metodu výpočtu pohlaví dítěte:

Na základě populárních znaků určujeme, kdo bude: dívka nebo chlapec

Články O Neplodnosti