Hlavní Zdraví

Jak otěhotnět - 4 nejlepší způsoby, jak porodit dívku

Od pradávna ženy hledaly různé způsoby, jak otěhotnět: vynalezly speciální kalendáře, vypočtené dny a měsíce početí, sledovaly diety a dokonce prováděly hrozné magické rituály. Některé z těchto technik přežily dodnes a aktivně je používají manželské páry. Pokud se vaše matka chce porodit dívce, neměli byste se spoléhat na vůli náhody, ale je lepší vyzkoušet některé z níže uvedených metod. Přestože neposkytují 100% záruku, jsou stále testovány po staletí a jsou zcela bezpečné, takže to můžete zkusit.

Faktory ovlivňující pohlaví dítěte

Pohlaví nenarozeného dítěte závisí na mnoha faktorech, stačí si vzpomenout na hodiny biologie ve škole. V každé buňce lidského těla je jádro, kde se nachází genetická informace (DNA). Všechny charakteristické rysy člověka, konkrétně barva očí, vlasů, složení těla, pohlaví atd., Závisí na sadě genů a chromozomů. Pro ženy a muže je tato sada jiná.

Jedna buňka obsahuje 23 párů chromozomů, z nichž 22 je stejných (XX). Struktura 23. se liší v závislosti na pohlaví: ženy - XX, muži - XY. Párová sada chromozomů je přítomna ve všech buňkách a pouze ve vejcích a spermatu je sada single. Během vytváření zárodečných buněk se oddělené sady oddělí..

Zejména je ve vejcích 23 samostatných chromozomů, posledním bude X. Opět platí, že 23 chromozomů má spermie, ale poslední může být X a Y, protože jejich počet je stejný. Ze sady spermií, které dokázaly oplodnit vajíčko a které se následně objeví - chlapec nebo dívka, tj. Y nebo X.

Pokud předpokládáme, že všechna sperma mají stejné vlastnosti, pak by byla schopnost otěhotnět dítě určitého pohlaví nejméně 50%. Faktem však je, že u mužů se buňky liší v chování. Například buňky Y-spermatu se pohybují rychle, ale nejsou životaschopné, a naopak, aktivita X-spermatu je nízká, ale lépe snášejí vliv prostředí ženského reprodukčního systému žen..

Jaký pohlaví bude mít nenarozené dítě přímý vliv na několik faktorů:

 1. Koncepční čas. Již bylo řečeno, že spermie se liší v životaschopnosti a úrovni aktivity, to znamená: Y - rychle se pohybujte a brzy také zemřete, X - pomaleji, ale mnohem odolnější. Je známo, že spermie mohou žít v ženském těle až 7 dní. Během pohlavního styku, během ovulace je vajíčko oplodněno rychlým spermatem (Y). Pokud však byl akt po ovulaci, je šance na přežití spermií zvýšena (X). Proto můžeme dojít k závěru, že pokud chcete otěhotnět, musíte mít pohlavní styk 2-3 dny před ovulací.
 2. Pózujte během pohlavního styku. Pokud penis hluboko pronikne, vzdálenost k vajíčku se výrazně sníží, v tomto případě má spermie Y více příležitostí. Při malém průniku se naopak vzdálenost, kterou sperma musí překonat, zvětšuje. Vysoká pravděpodobnost oplodnění spermií X, protože pouze silné přežít.
 3. Počet sexuálních činů. Pokud se pohlavní styk vyskytuje pravidelně, pak s největší pravděpodobností to bude ve vajíčku spermie Y, protože existuje vysoká šance, že se pohlavní styk shoduje se dnem ovulace. Pokud je pohlavní styk mezi manželi vzácný, bude možnost těhotenství s dívkou vyšší, protože životaschopnější X-spermie přežijí před ovulací.

1 způsob. Představte si dívku podle Shetles

Tato metoda početí dítěte určitého pohlaví, vyvinutá vědcem Landrum Shetlesem, je založena na rozdílech v aktivitě spermií a vitalitě. Mužské zárodečné buňky nesou dva typy chromozomů: X a Y. První spermatozoa, těžké, pomalé, ale silné a stabilní, tvoří ženské embryo, když se kombinují s vejcem. Druhým, lehkým, svižným a mobilním, ale slabým, je mužský plod. Koncepce koncepce Shetles je pomoci X-pulsům dostat se k vajíčku a eliminovat tak konkurenty - Y-spermie.

Aby mohla žena používat metodu Shetles, musí přesně znát svůj menstruační cyklus. Je důležité určit den ovulace. Chcete-li to provést, můžete měřit bazální teplotu denně a sestavit graf podle údajů. Za účelem otěhotnění by sexuální styk po menstruaci měl být každý den a musí být zastaven tři dny před ovulací nebo začít používat kondomy. Trvalé buňky X-spermatu tedy budou číhat v ženských pohlavních orgánech tři dny, čekají na vajíčko, a slabé Y-pulci již zemřou v době ovulace.

2 způsoby. Koncepce dívky podle tabulky čísel párů

Můžete zkusit naplánovat dívku podle speciální tabulky. V této tabulce musíte vypočítat počet párů. Na vodorovné lince je měsíc, ve kterém se muž narodil, ve svislém sloupci - měsíc, ve kterém se žena narodila. Číslo v průsečíku měsíců je číslo páru. Předpokládejme například, že se žena narodila v květnu a muž v březnu. Jejich počet je 9.

Dále musíte jít do tabulky pod tabulkou a podívat se na počet párů, ve kterém měsíci je největší a nejpravděpodobnější těhotenství dívka. Věnujte pozornost nejhlubším výkyvům v tabulce. Například pár s číslem 9, je lepší pokusit se o dceru v květnu, a v prosinci byste neměli ani zkusit.

3 způsoby. Porodte dívku krví

Například pár plánoval otěhotnět v březnu. Žena má 24 let, narodila se v listopadu. Muž je 25 let, jeho měsícem narození je srpen. Věk budoucí matky by měl být dělen čtyřmi a věk otce 3. 3. Vycházejí čísla 6,5 ​​a 8,3. Nejedná se však o konečné hodnoty, protože od data narození matky do početí, tj. Od listopadu do března, dalších pět měsíců. Také od narození jeho otce do března, osm měsíců. Z čísel 6.5 a 8.3 je třeba vzít zbytky, konkrétně čísla 5 a 3, a přidat k nim počet měsíců od narození rodičů po početí. K číslu 5 se přidá pět a číslo 3 se přidá k číslu 3. Ukázalo se, že krevní věk je 10 pro matku a 11 pro otce. Ženská krev je mladší, což znamená, že tato rodina bude schopná otěhotnět v březnu. Obecně je tato metoda pro všechny, kteří mají rádi matematiku, ale velmi propracovaná, ale efektivní.

4 způsob. Koncepce dívky podle kalendáře věku matky

Nejlepší čas pro otěhotnění lze určit z kalendáře věku matky. Je to velmi snadné. Žena musí najít svůj věk v prvním sloupci tabulky. Pokud má například matka 23 let, pak jsou pro plánování její dcery optimální březen, červen, srpen a prosinec.

Strava pro početí dívek

Správně, racionálně vybraná výživa hraje překvapivě velmi významnou roli v pojetí dítěte určitého pohlaví. Chcete-li získat dítě s vysokou pravděpodobností, musíte do denní nabídky zahrnout potraviny bohaté na hořčík a vápník. Sůl a cukr je však žádoucí omezit. Kromě toho by ve stravě potenciální matky měla být:

 • Libové maso, ale malá kuřecí vejce.
 • Neomezené ryby a mořské plody.
 • Různé obiloviny.
 • Mléko, tvaroh, jogurty, kefír, zakysaná smetana, smetana.
 • Chléb, pečivo bez droždí.
 • Čerstvé ovoce a zelenina, bobule.
 • Sušené ovoce a ořechy.
 • Čaj, káva v malém množství, kakao, minerální voda.
 • Zlato, jam.

Žena, která chce porodit dívku, by měla být ze svého denního menu odstraněna:

 1. uzené maso, uzeniny a šunka, smažené maso;
 2. konzervované ryby, suché a sušené ryby;
 3. smažené brambory, konzervovaná nebo sušená zelenina a ovoce;
 4. pečivo, krémové cukrovinky, zmrzlina;
 5. solené ořechy a sušené ovoce;
 6. sycené nápoje, nepřirozené práškové šťávy;
 7. máslo, sýr, margarín;
 8. soda a kvasnice.

Kalendář koncepce dívka

Kalkulačka početí pomůže vypočítat kalendář nejvýhodnějších dnů pro početí dívky s ohledem na délku menstruačního cyklu..

Pohlaví nenarozeného dítěte nezávisí na umístění hvězd na obloze, nabídce budoucích rodičů ani na postoji při početí.

Je známo, že pohlaví nenarozeného dítěte závisí na tom, jaký typ spermatu oplodňuje vajíčko - nesoucí mužský chromozom Y nebo ženský chromozom X. Spermie „mužského“ pohlaví se zpravidla snáze a rychleji pohybují ve srovnání se „ženským“, ale jsou citlivější na vnější podmínky a nepříznivé účinky. Naopak spermatozoa „ženského“ sexu jsou méně mobilní, ale odolnější. Pokud tedy dojde k pohlavnímu styku v den ovulace nebo později, zvyšuje se pravděpodobnost porodu chlapce a pokud k pohlavnímu styku dochází dlouho před ovulací, zvyšuje se pravděpodobnost porodu dívky a snižuje se pravděpodobnost početí.

Odborníci se však domnívají, že spolehlivost této metody nepřesahuje 60%.

Jak si představit dívku ovulací? Osvědčené postupy

U některých párů je otázka početí ženského dítěte zásadní. 100% způsob programování pohlaví dítěte neexistuje. Existují však metody, které zvyšují pravděpodobnost, že dítě bude mít požadované pohlaví.

Jak vypočítat příznivý den pro početí dívky?

Odborníci tvrdí, že nejúčinnějším způsobem, jak otěhotnět se správným sexem, je spočítat ovulaci pro početí. Tato metoda je založena na znalostech fyziologických procesů. Při výpočtu příznivých dnů je třeba brát v úvahu délku života a aktivitu spermií konkrétního člověka. Za tímto účelem je uveden spermogram. Je také nutné identifikovat přesný den ovulace u ženy. Pro tyto účely se používají následující metody:

 • Ultrazvukové monitorování;
 • Studium cervikální tekutiny;
 • Použití testů ovulace.

Spermie s XX chromozomy, když se spojí s ženským oocytem, ​​přispívají k početí dívky. Nositelé chromozomů XY jsou zodpovědní za narození chlapců. V prvním případě jsou buňky neaktivní, ale liší se dlouhou životností. XY chromozomy jsou méně houževnaté, ale dostatečně rychlé. Pokud k pohlavnímu styku došlo v den ovulace, nosiče XX chromozomů nemají čas k dosažení dělohy. Intimita několik dní před ovulací způsobí smrt chromozomů XY a sperma zodpovědná za početí dívky bude mít čas oplodnit vajíčko. Proto, pro otěhotnění, je nutné praktikovat sexuální styk 3-5 dnů před ovulací.

Metoda kalendáře

Metoda kalendáře pro stanovení dne ovulace je relevantní, pokud ženský menstruační cyklus není chaotický. Plodové dny jsou určeny jednoduchým počítáním. Délka luteální fáze, která je 14 dní, se odečte od délky cyklu. Výsledná hodnota označuje den, ve kterém by měla dojít k ovulaci. Ale měli byste mít sex dlouho před tímto dnem.

Ženské zdraví

Nárůst plodnosti lze posuzovat podle pocitů ženy. Krátce před uvolněním oocytu z folikulární membrány zesiluje sexuální touha ženy. Zároveň se ve spodní části pobřišnice objevují pocity bolesti. Nálada ženy se také může změnit. Stává se aktivnější a emotivnější. Chcete-li otěhotnět s dívkou, měli byste mít sex, než se tyto příznaky objeví..

Bazální teplota pro početí dívky

Bazální teplota je ukazatel měřený v rektálním otvoru. Při pravidelném měření lze použít k určení, kdy má žena plodné dny. To pomáhá při plánování dítěte určitého pohlaví. Teplota musí být měřena po dlouhou dobu. Manipulace se provádějí každý den ráno. Před zahájením měření nelze provádět žádné aktivní akce. Nemějte sex po dobu 8 hodin před zákrokem. Do rektálního otvoru se zavede teploměr, aniž by vstal z postele.

Graf základní teploty

Data shromážděná během měření jsou zaznamenána v grafu. Jeho analýza se provádí až po 3 měsících pravidelného výzkumu. Spolehlivost výsledku závisí na správném provedení měření..

Neméně důležitá je kvalita spánku, léků a psychického stavu žen.

Plánování bazální teploty nepomůže stoprocentně otěhotnět dívku. Je to kvůli příliš vysoké chybě měření. Ukazatel může být ovlivněn jakýmkoli vnějším faktorem. Další nevýhodou této metody je trvání manipulace. Foliklometrie bude v tomto ohledu pohodlnější a indikativnější.

Jak si představit dívku ovulací?

Pochopení toho, jak si představit dívku ovulací, není obtížné. Hlavní věc je přesně stanovit datum propuštění oocytu do břišní dutiny. Před tím je vhodné sledovat menstruační cyklus a analyzovat signály, které dává během období zvýšené plodnosti.

Mnozí se zajímají o to, zda je možné otěhotnět v den ovulace. Praxe ukazuje, že je to možné. Sex je přímo závislý na aktivitě spermií. Dívka se narodí, pokud vajíčko oplodní spermie chromozomem XX.

Jiné způsoby, jak otěhotnět dívku:

Distribuce získala nejen metody predikce pohlaví schválené odborníky. Kromě toho, jak si představit dívku ovulací, mnoho z nich má zájem o to, jak to udělat, na základě lidových znamení. Předpokládá se, že k narození dcery přispívají následující faktory:

 • Minimální počet předpětí před intimitou;
 • Žena by měla být psychologicky vyladěna pro narození dcery;
 • Partneři by měli mít stejný krevní rézus;
 • Podle lunárního kalendáře by početí mělo nastat podle příznaků lýtka, štíra, panny nebo ryby;
 • Pohlavní styk se provádí v misionářské poloze nebo v pozici „ženy shora;
 • Frekvence pohlavního styku by měla být jednou za 3-4 dny.
 • Před intimitou se žena pokusí slabým roztokem sody.

Při předpovídání sexu se často používá technika obnovy krve. Věří se, že kdokoli mladší než krev bude odpovídat pohlaví dítěte. U mužů se krev obnovuje každé 4 roky. U žen každé 3 roky. Znáte-li věk partnerů, můžete určit, kdo má více čerstvé krve.

Sběr dívky pro ovulaci je snazší než s použitím jiných metod. Metoda programování sexu pomocí IVF je podobně účinná. Praktikuje se pouze pro závažné indikace, například pokud mají rodiče genetická onemocnění. V jiných případech je úmyslný výběr pohlaví pochybný a neopodstatněný..

Čínské dítě plánování pohlaví kalendář

Tato metoda je stará více než 700 let. V Číně používaly privilegované osoby královské rodiny tabulku pohlaví, která byla nalezena v císařské hrobce. Číňané byli přesvědčeni, že pokud žena otěhotní ve věku dvaceti pěti let v zimě a na podzim, porodí chlapce a pokud se na jaře objeví početí dítěte, pak dívka. Pokud má žena 24 let, pak podle názoru Číňanů jedná přesně naopak. Nyní je tabulka známá po celém světě, ale nejčastěji tato metoda funguje pro Číňany. Lunární věk ženy se liší od biologického věku. To vysvětluje častý rozpor mezi pohlavím dítěte a datem početí. Abyste to mohli analyzovat, musíte znát počet celých let ženy. Používání tabulky je snadné, musíte najít věk matky v pravém sloupci a měsíc početí v horním řádku. Na křižovatce bude uvedeno pohlaví dítěte.

Čínské dítě plánování pohlaví kalendář

Čínský lunární kalendář vyžaduje vypočítat věk ženy ne od data jejího narození, ale od data početí, to znamená, že k datu narození ženy musíte přidat 9 měsíců. Koncepční měsíc také neodpovídá gregoriánskému stylu, je také lunární, tj. Skládá se z 29 nebo 30 dnů. Lunární měsíce v každém roce se liší od obvyklých kalendářních měsíců, takže když přesně začíná a končí lunární měsíc, měli byste se dívat dopředu.

Metoda plánování japonského dítěte

Japonský systém predikce pohlaví se skládá ze dvou tabulek. První je postava, která spojuje sexuální partnery. K tomu musíte znát měsíc jejich narození.

Metoda japonského plánování pohlavního styku dětí - tabulka 1

Ve druhé tabulce je před obdrženým číslem nalezen měsíc, ve kterém je koncepce plánována. Naproti němu budou dva sloupce - „chlapec“ a „dívka“. Pohlaví se určuje v závislosti na tom, který sloupec má více křížů. Pokud má sloupec „chlapec“ pro měsíc početí více křížů než sloupec „dívka“, je pravděpodobnější, že se narodí syn. Pokud naopak, pak dcera.

Metoda japonského plánování pohlavního styku dětí - tabulka 2

Plánování pohlaví dítěte podle věku matky (Shamrina metoda)

Tato metoda je z kazašské medicíny. Je založena na biorytmech ženy, jejím věku a měsíci početí a je známá také jako „metoda Shamrina“. Elena Shamrina pozorovala ženy asi 20 let a určovala vztah mezi věkem ženy a měsícem početí, čímž zdůraznila „ženské“ a „mužské“ měsíce a liší se pro sudý a lichý věk ženy.

Pokud je ovulace v prvních nebo posledních dnech měsíce, pak je pravděpodobnost, že bude mít dítě správného pohlaví, snížena, protože početí mohou být ovlivněny biorytmy předchozího nebo příštího měsíce.

Elena Shamrina našla zajímavý vztah. Pokud po porodu před první menstruací žena znovu otěhotní, narodí se dítě stejného pohlaví jako v předchozím těhotenství. Je možné, že hormonální restrukturalizace ženského těla během těhotenství také ovlivňuje početí dítěte stejného pohlaví, pokud k početí došlo v prvním menstruačním cyklu po porodu. Toto je rozumné vysvětlení, pokud si vzpomenete, že vysoká úroveň mužských pohlavních hormonů v ženském těle zvyšuje pravděpodobnost početí chlapce.

Vliv výživy na pohlaví dítěte

Pokud je vše jasné, jak si představit dívku ovulací, pak je obtížné navázat vztah pohlaví s výživou ženy. Přesto mnoho lidí při plánování dodržuje určitou dietu. Strava by měla být změněna 3-4 měsíce před začátkem plánování. Pojetí dívky usnadňují následující doporučení:

 1. Ve stravě musí být mořské plody, mléko, vejce, ovoce, rýže a zelenina.
 2. Je nezbytné odmítnout nebo omezit příjem cukru, soli, brambor a masných výrobků.
 3. Zvláštní pozornost je věnována zavedení potravin s vysokým obsahem draslíku a hořčíku do stravy..
 4. Je vhodné odmítnout mastná, smažená a uzená jídla.

Současně se ženou by měl typ výživy upravit muž. Potřebuje jíst více čerstvých bylin, ořechů a mléčných výrobků. Příznivé složky, které tyto produkty vytvářejí, stimulují tvorbu semenné tekutiny a zlepšují její kvalitu. Při používání polotovarů by se neměly vylučovat příliš slaná a mastná jídla. Rovněž je nutné vyloučit použití kávy, alkoholu a sycených nápojů..

Lidové metody, jak otěhotnět

Po ovulaci se některé ženy uchylují k lidovým metodám programování pohlaví dítěte. Jednou z nich je pořízení dětských věcí určených pro dívky. Jsou umístěny pod polštář nebo pod postel. Pokud si chcete představit dceru, je lepší mít pohlavní styk v sudých dnech a ve dne.

Pokud se žena po úspěšném pojetí začala dívat horší, je těhotná se svou dcerou. Neméně důležitý je stupeň projevu toxikózy. Pokud je to úplně nepřítomné, pak se ženské dítě usadilo v ženském žaludku. Přítomnost dcery v lůně je také indikována následujícími příznaky:

 • Nedostatek otoků;
 • Zimnice v prvních týdnech těhotenství;
 • Hloupé břicho.

Jak plánovat těhotenství pro dívku, se každý rozhodne pro sebe. Odborníci doporučují kombinovat několik metod najednou. Nejúčinnější z nich je však výpočet úrodného období. Intimita by neměla být uplatňována v den prasknutí folikulu.

Jak si představit dívku: způsoby, doporučení a jak plánovat dívku se 100% zárukou

Lidé, kteří stárnou, vážně přemýšlejí o svém potomstvu. Pohlaví dítěte je pro mnoho lidí významným faktorem, ale jen málo lidí ví, za jakých podmínek dochází k početí chlapce nebo dívky..

V tomto článku budeme hovořit o těch budoucích rodičích, kteří chtějí vidět své rozmnožování v malé princezně. Představujeme vám hlavní způsoby, které pomohou zvýšit pravděpodobnost početí dívky na 100%.

V den ovulace

Tato metoda zahrnuje pojetí dívky ovulací. Je známo, že mužské spermie jsou velmi aktivní ve srovnání se ženskými vaječníky, ale jsou méně houževnaté. Takže spermie ztratí své hnojivé vlastnosti každý druhý den, zatímco ovariální aktivita trvá až několik dní.

Nejjistější způsob, jak otěhotnět - pohlavní styk jeden den před ovulací.

Výpočet je poměrně jednoduchý: cyklus je 28 dní, je třeba jej vydělit dvěma, tj. 14. den budete mít ovulaci.

Podle „mládí krve“

Tato metoda vám umožní spočítat, kdy otěhotnět. Je vědecky dokázáno, že lidská krev prochází fázemi obnovy: u mužů každé 4 roky, u žen - každé 3 roky. Pohlaví vašeho přijímače určí krev, která byla v době oplodnění „mladší“.

Například muž má 32 let a žena 27 let. Po provedení jednoduchých výpočtů pochopíme, že mužova krev prošla 8 cykly obnovy a žena - 9. Krev matky je mladší, a proto se narodí dívka.

Krevní skupina

Na internetu najdete mnoho kalkulaček, které vám pomohou vypočítat pohlaví dítěte. Pro výpočty musíte znát krevní skupinu a faktor Rh.

Pro tuto metodu neexistuje vědecké vysvětlení. Má se za to, že ho následovník Vanga vynalezl, který provedl mnohaletý výzkum a studoval statistické údaje o předpovědích týkajících se krevní skupiny.

Podle lunárního kalendáře

Předpokládá se, že ženské menstruační a lunární cykly jsou úzce propojeny. Měsíc se na jeden den nachází v jednom znamení zvěrokruhu. Na základě lunárního kalendáře můžete pochopit, v jakých dnech si můžete dívku představit.

Aby se mohla narodit dcera, je třeba si představit v den, kdy bude Měsíc k tomu příznivý, tj. až bude v zóně ženského znamení.

Čínský kalendář

Vědci z Číny věří, že pohlaví dítěte je určeno věkem budoucí matky a měsícem, ve kterém k početí došlo. Navrhují odpovídající parametry. Křižovatkou bude pohlaví dítěte.

Například, pokud nastávající matka má 20 let a ona a její partner počali dítě v březnu, pravděpodobně to bude dívka. Pomocí tohoto kalendáře můžete určit, kdy je lepší otěhotnět.

Nejlepší pozice pro početí

Od pradávna se běžně věřilo, že pozice, ve které se muž a žena spolu rozmnožují, aby mohli otěhotnět, má přímý vliv na jeho pohlaví. Moderní věda věří, že pozice těl budoucích rodičů neovlivňuje, které spermie získají první (X nebo Y).

Podle východní teorie, zejména z Indie a Číny, dominantní postavení ženy v pohlavním styku přispívá k narození dcery. Pokud dominoval muž, měl by se narodit chlapec.

Z toho vyplývá, že pro zvýšení pravděpodobnosti porodu dívky je třeba přijmout následující ustanovení:

 • Žena na partnerovi stojí proti němu;
 • Žena na muže se zády k němu.

Existuje však i jiná interpretace vlivu držení těla na pojetí nezbytného pohlaví dítěte. X-chromozomy (samci) jsou mnohem mobilnější a rychlejší než samice. S hlubokým průnikem jsou mužské pohlavní buňky před ženskými pohlavními buňkami, což přispívá k narození chlapce.

Chromozomy Y (ženy) se však vyznačují svou přežití. Pokud tedy zvětšíte vzdálenost, výběr pozice, například misionářské, ženské genitální orgány, má výhodu oproti mužským. Proto se zvyšuje pravděpodobnost početí dívky.

Vypočítat kalendář ovulace pro početí dívek

V moderním světě mají obyčejní lidé spolu s vyspělými technologiemi a schopnostmi otázku: jak vypočítat ovulační kalendář pro počátek dívky doma? Je možné vypočítat takovou pravděpodobnost?

Možná to bude nějakou dobu trvat. Je nutné pečlivě a pečlivě počítat.

Koncepční mechanismus?

Měl jsi sex. Sperma vstupuje do vagíny. Slizniční zátka ji vtáhla do sebe a vstoupila zpět do dělohy. Potom se spermie nadále pohybují samostatně. Navíc si v genitálním traktu ženského těla zachovávají životaschopnost až 5-7 dní. Jsou menší než vejce, ale díky speciálnímu bičíku se pohybují. Dojde-li k ovulaci, vajíčko opouští vaječník a do vejcovodu. Pokud se jí v době jejího života (a to je asi 24 hodin) dostalo spermie, došlo k oplodnění. Jinak vejce umře. Menstruace začíná.

Co ovlivňuje pohlaví dítěte?

Nejzajímavější je, že i dnes, s přístupem do informačního prostoru, existují muži, kteří obviňují ženy, že mají děti určitého pohlaví?! Opravdu i ze školního anatomického kurzu je zřejmé, že pohlaví budoucího dítěte závisí POUZE na muži.

Připomeňme, že u mužů a žen existuje 23 párů chromozomů, u žen jsou všechny stejné (XX), u mužů výjimkou je pohlavní chromozom (X Y). Kdo se narodil, chlapec nebo dívka, je určeno podle kterého spermií se spojí s vejcem: s X - chromozomem (X + X) - objeví se ženský plod, s Y - chromozomem (X + Y) - samcem. Zajímavým faktem je, že spermie, ve kterých chromozom X překonává genitální trakt mnohem pomaleji než spermie než spermie s chromozomem Y.

Na základě těchto fyziologických funkcí je založena metoda plánování sexu dítěte. Pokud došlo k pohlavnímu styku první den po ovulaci, je pravděpodobnější, že se chlapec objeví, pokud později, pak dívka.

Jak vypočítat ovulační kalendář pro početí dívky?

S přihlédnutím ke všem výše uvedeným informacím je zřejmé, že pro dívku by se mělo objevit nechráněné pohlaví 2-3 dny před očekávanou ovulací a být chráněno v den ovulace. K identifikaci dne ovulace můžete použít různé metody. Testy pro stanovení ovulace v moči a slinách jsou široce používány v gynekologii.

Další metody otěhotnění.

Mládež krve.

Od pradávna naši předkové věřili, že lidské tělo se aktualizuje. A právě omlazením krve rodičů můžete posoudit, kdo se narodil - dítě nebo dítě.

Tento předpoklad dnes spočívá ve vědecké teorii. Z toho vyplývá, že u žen je krevní systém aktualizován po třech letech au mužů - po čtyřech letech. Objeví se pojem „krevní síla“ nebo „mládí krve“. Jinými slovy, ten, kdo je „mladší“, dominuje.

Při výpočtu je třeba vzít v úvahu různé situace konkrétní osoby, transfúze, darování, těhotenství, porod. V takových případech je odpočítávání od posledního data významné ztráty krve. Pokud je muž mladší - pohlaví dítěte bude mužské a naopak.

Vezměme si příklad výpočtu: táta-39, máma-28. Nebyly zraněny. Muž měl poslední aktualizaci ve věku 36 let (odpočítávání je od 16 + 4 let). Krev byla tedy aktualizována před 3 lety. Žena byla aktualizována na 27 let (odpočítávání je od 15 + 3 let). Aktualizovala se tedy před 1 rokem. Z těchto jednoduchých výpočtů se předpokládá, že pár bude mít dívku, protože ženská krev je „silnější“.

Výpočet krevního typu.

Tato metoda je spíše „vědecká“. Nebyly provedeny žádné vážné studie. Teoreticky hrají rodičovské skupiny velkou roli při určování pohlaví. Existují tabulky, které určují pohlaví dítěte na základě krevních typů matky a otce. Můžete tedy definovat jeden výsledek. A když si vzpomeneme na rodiny, v nichž rostou děti obou pohlaví, kritizujeme tuto možnost.

Stanovení faktoru Rhesus.

Metoda je založena na skutečnosti, že se shodou případů rhesus budoucích rodičů se narodí dívka s jiným - chlapcem. Není také informativní, takže podle tohoto výpočtu se mohou určitému páru narodit pouze ženy nebo pouze mužské děti.

Výpočet koncepce dívky podle čínského kalendáře.

Mělo by být uvedeno, že žádný institut neprováděl výzkum této metody. Je však třeba vzít v úvahu staletou zkušenost Číňanů..

Tabulka je jednoduchá. Na základě skutečnosti, že žena narozená v určitém měsíci bude moci otěhotnět s chlapcem nebo dívkou, podle této tabulky. Je to jednoduché, porovnejte měsíc narození budoucí matky s měsícem údajného početí. Statistiky spolehlivosti této metody se blíží 92%. Trochu matematiky a voily, zvolte měsíc, ve kterém je vysoká pravděpodobnost vzhledu dívky. Odečtěte 9 (gestační věk) a získejte čas začít milovat radosti.

Výpočet doby koncepce podle japonského kalendáře.

Možnost přišla z Japonska.

Od čínštiny se liší tím, že se bere v úvahu datum narození otce. Pro pár je obtížné, pokud například dojde k ovulaci v poslední den jednoho měsíce, respektive k oplodnění dojde v prvních dnech následujícího měsíce.

Chcete-li určit pohlaví dítěte, musíte najít postavu v první tabulce a poté najít stejnou postavu ve druhé tabulce nahoře. Když se posuneme dolů, podíváme se, ve kterém měsíci se příležitost stát se matkou dcery zvyšuje počet křížů (více křížů - vyšší pravděpodobnost).

Výživa pro početí dívek.

Francouzští vědci prováděli výzkum v rodinách, kde se narodily pouze dcery nebo synové.

Ukázalo se, že rodiče budoucích chlapců milují jíst chutné a uspokojivé a rodiče dívek jedí lehká jídla bez přejídání. Tyto studie potvrzují údaje získané v různých zemích během obtížných období: hladomor, válka, sucho. Počaté děti jsou v této době častěji než ženy.

Další podivný fakt: milí milenci mají dcery. V každém případě byste při plánování těhotenství měli jíst vyváženě.

Lidové metody početí dívky.

Naše babičky neznaly údaje vědeckého výzkumu a řídily se jejich ověřenými generacemi pozorování k narození dívek. Podívejme se na některé z nich:

- vložte do manželské postele hřeben a zrcadlo;

- muž by měl být v šátku a vykonávat manželskou povinnost;

- početí by mělo nastat v „ženský“ den v týdnu: středa, pátek, sobota.

Laboratorní přístup

Tato varianta je plánování pohlaví dítěte je nejpřesnější. Při přípravě hnojení se berou v úvahu různé varianty. V důsledku toho se dívky pravděpodobně narodí.

Koncepce dívky s nepravidelným cyklem

Tento problém nelze řešit několika větami. K tomu budeme mít samostatný článek. Stručně řečeno, řekněme, že základem výpočtů je nejkratší cyklus pro nejdelší možnou dobu. A vypočítají den ovulace jako základ. Samozřejmě bude za takových podmínek představit dívku těžší a může to trvat mnohem více času. V tomto případě provádějte šperky.

Video

Názor Zharkova, Jurije Nikolaeviče, sexuologa, současného člena Světové sexologické asociace.

Stanovisko Eleny Petrovna Berezovské - výzkumnice, porodníka-gynekologa, zakladatele a vedoucí Mezinárodní akademie zdravého života

K této pozitivní poznámce bych ráda připomněla budoucím rodičům, že by neměli být naštvaní, pokud by byl výsledek výpočtů chybný a narodilo se dítě jiného pohlaví. Nejdůležitější věcí v dnešní ekologii je to, že se narodil ZDRAVÝ.

Je zkontrolováno samo. 5 způsobů, jak otěhotnět

Plánování početí dívky je oblíbenou atrakcí pro mnoho mladých rodičů. Máma a autorka telegramového kanálu „Každodenní život špatné matky“ Asya Yavits vyzkoušela všechny 100% metody sama. Zveřejňujeme výsledky tohoto zoufalého experimentu.

Chlapec nebo dívka: plánování a život

Tohle podruhé jsem opravdu chtěl dívku.

Nejprve jsme s manželem měli jednoho chlapce (3,5 roku) a chtěli jsme genderovou rozmanitost našich potomků. Za druhé, nějak se mi moc nelíbilo porod (protože se však krmím a nespím v noci a nemývám zadek 18krát denně). Takže jsem pochopil, že nám zbývá jen jeden pokus, a pak zavřu továrnu na výrobu dětí pod značkou „Yavits“ pro věčné snížení. Narození dívky obecně znamenalo plánování.

Proto jsem se rozhodl zkontrolovat si všechny populární způsoby genderového programování v pořádku.

Čínský kalendář

Tam, kde je těhotenství plánováno, existuje koncepční kalendář - v našem případě dívky. Na internetu je mnoho různých. Neprovádějte okamžitě závěr, že se jedná o nesmysl? Nebylo to marné, že jsem vystudoval matematickou školu - naučil jsem se ji přizpůsobit odpovědi, tak jsem si vybral stůl, jehož výsledek se sblížil s prvním dítětem. Toto:

25. zima

Pak to dala mé matce na kontrolu - obojí také vycházela. Inspiroval jsem se - jak je to jednoduché! A z nějakého důvodu jsem hodil dívky do stejné mateřské skupiny. 119 odpovědí. V 58 letech se to spojilo. Na 61 let - nesouhlasil.

A také jsme si pamatovali, že v přírodě existují například heterosexuální dvojčata. A jak mi řekl můj gynekolog: „Asyo, chápu všechny druhy ekošmeků a obecně, pokud to hned nefunguje. Když je manžel námořním kapitánem. Nebo studenti, jejichž rodiče jednou ročně odjeli na chatu. Ale pokud je vše v pořádku - jaký je sňatek, když znáte měsíc a dokonce i datum početí? “.

Co-co-s nejstarším citlivým spícím dítětem, to je co.

Obecně jsem se obrátil na následující pověry. to je, faktory - určitě.

Strava

K mému neštěstí jsem četl, že existuje studie o tom, že když má žena dietu bohatou na draslík a opravdu kalorickou, narodí se častěji chlapci. A pokud je nastávající matka jako „Ach, ne, proč potřebuji tento mastný salátový list, snědl jsem už tento měsíc“, pak za pár let počkejte na vaši poštu na cílenou reklamu na Elsinu kostýmy.

Samozřejmě nechci zhubnout, ale kvůli možnosti zachránit těhotenství nemůžete nic dělat. Mimochodem, ztratila 6 kilogramů.

Je samozřejmě zajímavé, jak tento zjevně starodávný mechanismus funguje - proč si hladové ženy počnou dívky a dobře nakrmené chlapce? Pointa je, že dívky obecně jedí méně? Možná v první rande. A pak jsme se jedli jen pro hladovění v zárodku.

To mi nestačilo - pokračoval jsem.

Dívka plánování pro ovulaci: kalkulačka

Metoda Dr. Shettles nám říká, že spermie s chromozomem X (dívky) jsou přežitelné, ale pomalejší než jejich protějšky s chromozomem Y (chlapci).

Když jsme hráli Indiány jako dítě, měl s tím můj bratr něco společného a nabídl mi titul „Pomalá stoletá želva“. Nebo „Wise unurur panter“ v politicky korektním překladu mé matky.

Jinými slovy, pro otěhotnění musíte použít kondomy pouze při samotné ovulaci a +/- pár dní. Protože spermie, které vstoupily do těla tři dny před ovulací, jsou rozděleny do dvou skupin podle pohlaví: „chlapci“ sprintují vpřed a umírají před odchodem vajíčka. A „dívky“ neuspěchaným tempem se tam prostě dostanou a budou čekat na ochraňované setkání. Nebo nebudou čekat, a pak bude možné tuto vzrušující hru zopakovat v dalším cyklu.

Ano, existují heretici, kteří provedli svůj výzkum na konci padesátých let, a považují vše, co bylo popsáno výše, za nesmysl. Ale musíte v něco věřit? Rozhodli jsme se to pozorovat a přesunuli se k další teorii ze sady Make a Girl.

No, kdo řekne, že plánování těhotenství pro dívku je nudné?

Úroveň stresu

Stále existuje studie, že pokud má matka (nebo otec; nebo obojí - kdokoli to rozumí) vysokou míru stresu, je pravděpodobnost, že bude mít holčičku, mnohem vyšší. Tato studie zkoumala statistiku narození dětí na ostrově Zakynthos (Řecko) po zemětřesení. A tak počet chlapů prudce klesl. Dobře, googloval jsem povodně, zemětřesení a další užitečné události a přemýšlel, kam mám jít tak dobře. Pak jsem si vzpomněl, že stačí sledovat novinky v televizi! Čiňte pokání, tohle - nemohl jsem to vydržet; Myslel jsem - a rozhodl jsem se obrátit na poslední čip.

Malý sex

Takové doporučení jsem našel. Pokud člověk nemá sex v jakékoli formě po dlouhou dobu (přímo na dlouhou dobu, déle než měsíc), pak znovu: křehké spermie s chromozomem Y (chlapci) zemře s touhou a houževnatější, s X-chromozomem (dívky) bude čekat na sex a oplodnit stejné vejce.

Zjevně se jedná o nějaký druh prehistorické funkce válečného režimu: pokud existuje válka (a muži velmi zřídka vidí ženy), pak společnost potřebuje k reprodukci alespoň tolik dívek, kolik je možné.

Inspirovaný tímto logickým způsobem jsem běžel říct svému manželovi o něm, ale z nějakého důvodu řekl: „Víš, zdá se, že opravdu nepotřebujeme dívku.“.

Dobře. I bez této poslední metody se vše ukázalo v pořádku.

Tak to zkuste - není to tak obtížné, pokud chcete, jako já, porodit dívku?

Mimochodem, máme chlapce (3 měsíce). Chladný.

Jak si představit dívku ovulací: praktické tipy, speciální tabulky a kalendáře


V tu chvíli, když žena zjistí, že je těhotná, touží zjistit, kdo bude mít: chlapce nebo dívku? Každá matka, která dítě snášela, bude souhlasit, že vzhled dítěte je jedinečný zázrak, jehož pohlaví závisí na mnoha faktorech. Proto stojí za zvážení, co ovlivňuje pohlaví dítěte a jak předpovídat pohlaví dítěte do data početí.

Co ovlivňuje pohlaví nenarozeného dítěte

Po pohlavním styku s mužem vstoupí do vagíny ženy více než 450 milionů spermií. V průběhu času většina z nich umírá v kyselém prostředí, ale nejsilnější si mohou projít celou dělohu a dosáhnout vajíčka.

Zralé vajíčko není nositelem sexu, takže záleží na tom, které spermie mohou proniknout hustým povrchem vajíčka a oplodnit jej.

Po studiu chování spermií mohou vědci s jistotou říci, že existují další faktory, které ovlivňují pohlaví dítěte. Skutečnost je taková, že aktivita chromozomů X a Y se mezi sebou významně liší. Samotné chromozomy X jsou velké, takže se pohybují pomaleji, ale mohou přežít v kyselém prostředí až 5 dní. Chromozomy Y jsou menší, takže jsou aktivnější a pohybují se rychleji směrem k vajíčku, ale jejich přežití je méně než den.

Z toho vyplývá, že pokud byly sexuální vztahy před ovulací, zvyšuje se možnost porodu dívky, protože musíte počkat, až se vejce uvolní, a chromozomy Y toho nejsou schopny. A pokud byla blízkost v den ovulace nebo den, je pravděpodobnější, že se chlapec narodí.

Odborníci na výživu tvrdí, že určitá strava může také ovlivnit pohlaví dítěte. Věří, že „správná“ výživa po dobu 3 měsíců před početí ovlivňuje to, kdo se narodil. Pokud chcete porodit dívku, měli byste jíst hlavně zeleninu a mléčné výrobky. Při plánování chlapce musíte jíst více masa, hub, brambor, ovoce. Většina odborníků na výživu je přesvědčena, že tato metoda může ovlivnit až 80% pohlaví dítěte..

Jak vypočítat ovulaci pro početí dívky

Menstruační cyklus je hlavním pomocníkem při určování dne ovulace. Je to standardně 28 dní, ale jeho délka může být více či méně, hodně záleží na fyziologii ženy a vnějších faktorech..

Ženský hormon estrogen má silný vliv na stav dělohy a připravuje jej na budoucí oplodnění vajíčka a vývoj plodu. Pokud početí nenastane, začne membrána na stěnách dělohy odlupovat a postupně vyjde. Tak začíná menstruace, která má tyto vlastnosti:

 • První den nejtěžší krvácení;
 • Obvykle krvácení trvá 3-5 dní;
 • S cyklem 28 dní je den 14 ovulace (den se může mírně lišit).

Aby bylo možné přesně vypočítat den ovulace, bude žena muset měřit základní tělesnou teplotu po dobu dvou měsíců a označit indikace v menstruačním kalendáři. To znamená, že budete muset vytvořit svůj ovulační kalendář, aby počala dívku. Měření se nejlépe provádí ráno, když jste stále mimo postel. V den ovulace teplota prudce stoupne o 0,5 stupně, ale předtím by se ukazatele měly postupně snižovat.

Den ovulace může také nastat s některými bolestivými pocity, protože když vejce opustí folikulární praskliny, uvolní se také velké množství hormonů. K měření přítomnosti hormonů v těle si můžete zakoupit speciální zařízení. Mimochodem, ovulací můžete také zjistit, jak vypočítat gestační věk, a nejen to.

Počítáme sami

Pro výpočet ovulace pro početí dívky je nutné, aby převládaly spermie s chromozomem X. Vypočítejte den ovulace. Protože si chromozomy X uchovávají životně důležitou aktivitu po dlouhou dobu, měla by být vzdálenost před ovulací 2-3 dny. Po uvolnění zrajícího vajíčka mohou přežívající X chromozomy úspěšně oplodnit.

Můžete si vytvořit kalendář, který zvyšuje pravděpodobnost početí dívky (s očekáváním, že menstruační cyklus je 28 dní):

Kalendář pro výpočet schopnosti otěhotnět

Existují také jiné typy ovulačních tabulek pro otěhotnění dívky. Takže japonský plánovací stůl pro děti se skládá ze dvou částí. První se bere v úvahu. Na průsečíku sloupců s měsíci narození budoucích rodičů můžete vidět postavu, která pomůže navrhnout pohlaví dítěte..

Japonský stůl pro měsíce narození matky a otce

Ve druhé tabulce je třeba najít výslednou hodnotu a určit, který měsíc je nejpravděpodobnější pro otěhotnění.

Japonský stůl pro výpočet nejpravděpodobnější početí dívky

Mnozí používají čínský stůl k výpočtu pohlaví dítěte. Čínští mudrci věřili, že v každém věku může žena v určitých dnech otěhotnět dívku. Chcete-li zjistit, jak porodit holčičku, musíte vědět, jak stará máma a měsíc oplodnění jsou. Na průsečíku údajů v tabulce a označuje pohlaví dítěte.

Čínská tabulka pro výpočet pohlaví dítěte

Stejně důležité bude zjistit další ukazatele, které ovlivňují fyzickou kondici ženy. Například v článku jsme psali o normě testosteronu u žen. Obecně platí, že hladina hormonu je poměrně důležitá vlastnost, takže o nich musíte vědět.

Posudky posudků

Zveme vás, abyste si přečetli recenze týkající se koncepce dívky pro ovulaci, kterou s námi sdílely ženy, které vyzkoušely tuto techniku.

Vypočteno, aby porodilo dívku. Japonský stůl mi připadal pravdivější. Na to se její manžel pokusil otěhotnět dívku. Ultrazvuk ukázal výsledek, že jsme tolik chtěli - opravdu jsme měli dítě. Nevím, zda je to podle tabulky, nebo se shodovalo, ale můj manžel a já jsme velmi šťastní. Doporučuji ostatním, aby se také odkazovali na tuto tabulku, podle mého názoru to má smysl.

Můj manžel a já jsme použili tabulku k výpočtu data ovulace. Předtím se pokusili aktivně zásobit X chromozomy. V den ovulace se očekával zázrak - otěhotněla jsem! Poté jsem šel k lékaři, který mě poslal na ultrazvuk. Zkouška řekla, že budeme mít dívku. Byli jsme nesmírně šťastní !! Nyní vyrůstáme maličké a nemůžeme jich dost.

Použil jsem čínský stůl, abych si "hádal" sám sebe. Metoda je celkem jednoduchá, vše, co bylo potřeba, bylo znát váš plný věk (tehdy mi bylo 25 let) a konkrétní měsíc oplodnění (únor). Teď mám krásné dítě, miláčku! Nyní radím všem, které znám tuto metodu.

Video nápovědy

Na tomto grafu se dozvíte, jak naplánovat pohlaví budoucího dítěte, a pokud si to přejete, otěhotníte.

A toto video pomůže dívkám správně vypočítat ovulaci.

Kalendář koncepce dívka

"Jak si představit dívku?" Tuto otázku položilo mnoho rodičů. Dívka je žádoucí z mnoha důvodů pro matku i otce. Obzvláště kdo již má prvního syna, druhé dítě je často touhou dívky. Možná je to perfektní kombinace v rodině - první dítě je syn a druhá dcera.

Náš kalendář početí vám pomůže vypočítat správné dny cyklu. Jedná se o jednoduchou online kalkulačku, která porodí dívku, aniž by se ponořila do džungle vědy. Její principy jsou jednoduché a srozumitelné. Abychom vysvětlili princip vědeckého přístupu k výpočtu koncepce dívky, stačí pochopit rozdíly v procesu oplodnění. Pohlaví dítěte závisí na typu spermií. Jsou to dva typy: ty, které obsahují chromozom X (vyvíjejí dívky) a ty, které obsahují chromozom Y (vyvíjejí chlapce). Metoda kalendáře pro výpočet ovulace a početí dívky je založena na skutečnosti, že spermie obsahující X - chromozom (dívky) mají zvláštnost, že si zachovávají životaschopnost déle (v průměru 3–5 dnů), ale jsou méně aktivní. Proto na začátku jejich cesty po pohlavním styku mají buňky Y-spermie (chlapci) výhodu vzhledem k jejich vysoké aktivitě. Ale po 24-48 hodinách většina z nich zemře a X-sperma (dívky) s větší pravděpodobností otěhotní, pokud narazí na vejce.

Vzhledem k těmto faktorům, pro zvýšení pravděpodobnosti porodu dívky, musíte vypočítat svůj cyklus, pravděpodobné dny ovulace a naplánovat pohlavní styk na období 1-3 dny před dnem ovulace. V den ovulace a poté je nutné se vyvarovat nechráněného sexu.

Konkrétní dny jsou vizuálně prezentovány v našem online interaktivním kalendáři pro pojetí dívky na další stanovené období. Přesnost výpočtu bude přímo záviset na přesnosti uvedeného období menstruačního cyklu a jeho pravidelnosti. S nepravidelným cyklem podle kalendářní metody je obtížné zaručit přesnost stanovení dne ovulace, a tedy i dnů početí dívky. V takových případech je ovulace nejlépe stanovena pomocí testu a naplánujte pohlavní styk podle výše uvedeného principu (1-3 dny před ovulací).

Pupsmir vám rád pomůže s plánováním dívky. Hodně štěstí!

Jak si představit dívku?

Rozhodli jste se - „Chci si představit dívku“! Pro mnoho rodičů je pohlaví nenarozeného dítěte velmi důležité a snaží se všemi prostředky dosáhnout požadovaného výsledku. Od pradávna se k tomu používá řada lidových triků, které někdy pomáhají.

Jak spočítat, kdy otěhotnět? Ovlivňování genetiky a lákání přírody není snadný úkol, ale nyní můžete najít mnoho různých metod pro plánování pohlaví vašeho dítěte. Pokud je to pro vás tak důležité, přečtěte si a použijte.

Čínský kalendář

Někdy je zásadní, aby rodiče měli dceru. Podle statistik se chlapci rodí mnohem častěji než dívky, takže pravděpodobnost porodu syna je mnohem větší. Chcete-li vědět, v jaký den si můžete dívku představit, musíte nejprve pečlivě naplánovat plán a čínský kalendář vám pomůže.

Čínští mudrci byli upřímně přesvědčeni, že v každém věku, v přesně definovaných dnech každého měsíce, může žena počat děti určitého pohlaví. Jejich tabulka pro plánování pohlaví se nyní stala velmi populární, protože procento zápasů na ní bylo po dvě tisíciletí velmi vysoké.

Pro vás - čínský stůl o tom, jak si představit dívku:

Jak si představit dívku na stole? V době početí je věk matky a, řekněme, měsíc plánované početí. Tato data najdeme v tabulce a na jejich průniku se podíváme na výsledek. Pokud je ve vyhledávacím poli chlapec, musí být den početí přesunut do jiného měsíce.

Japonský kalendář

Neméně populární je japonský kalendář. Je to trochu složitější a skládá se ze dvou tabulek. Chcete-li zjistit pohlaví v tomto kalendáři, musíte znát přesné datum narození obou rodičů.

Nejprve se podíváme v první tabulce na průsečík měsíců narození budoucích rodičů a zapamatujeme si:

A měsíc početí dívky je určen druhou tabulkou kalendáře. Nejprve hledáme měsíc plánované koncepce, pak výslednou postavu z první tabulky, na jejím průniku najdete určité pohlaví:

Jak otěhotnět dívku krví?

Metoda početí krví je překvapivě jednoduchá, ale procento shod je poměrně velké. Je založen na cyklu krevních změn u obou rodičů. U žen dochází ke změně krve po třech letech. U mužů k takové změně dochází každé čtyři roky. Při výpočtu se vezme v úvahu, který z rodičů se ukáže být mladší, je to pohlaví, které dítě zdědí.

Chcete-li získat dívku, musíte vypočítat, která z rodičů krev byla naposledy aktualizována. Pokud máma, pak počkej na dceru. Ale mějte na paměti, že změna krve není považována pouze od narození. Pokud došlo k velké ztrátě krve (chirurgický zákrok, potrat, porod atd.), Musíte z nich počítat.

A co říká věda?

Vědecké metody pojetí dívky jsou založeny na distribuci chromozomů. Jsou rozděleny na Y-chromozomy (samce) a X-chromozomy (samice), které z nich nejprve dosáhnou cíle a zakoření v děloze, toto pohlaví bude v dítěti. Je známo, že chromozomy Y jsou mnohem mobilnější než chromozomy X, ale jejich životnost je mnohem kratší. A pro pojetí dívky je nezbytné, aby se chromozomy X zakořenily.

Jak si představit dívku ovulací? Musíte přesně vědět den, kdy se to stane, a 3-4 dny před ovulací, přestaňte se milovat. Ve správný den pak chromozomy Y prakticky nezůstanou v těle ženy a chromozomy X získají svou sílu.

Pokud je vše správně spočítáno, je vám zaručen narození dcery. Tato vědecká metoda byla úspěšně použita při plánování těhotenství v mnoha evropských zemích a byla dostatečně dlouhá, aby mohla s jistotou hovořit o pravdivosti této metody..

Co jíst, aby porodila dceru?

Pro ty, kteří nevěří vědě a stolům, existuje mnoho dalších populárních způsobů, které pomáhají plánovat pohlaví dítěte. Ale všichni nemají velkou záruku, takže ať už je použijete nebo ne, je jen na vás.

Otázka je často kladena - co jíst, aby tam byla dcera? Z tohoto důvodu je obzvláště populární speciální strava, kterou je třeba dodržovat několik měsíců před domnělým početím dítěte.

Pokud je vaším cílem porodit dívku, je nutné zcela vyloučit takové produkty, jako jsou: maso, sůl a cukr. Jezte doporučené ryby, vejce, rýži, mléko, ovoce (kromě broskví a banánů), zeleninu.

Předpokládá se, že toto jídlo přispívá k vytvoření prostředí, které příznivě ovlivňuje chromozomy X. Ale tato strava není zcela zdravá, zejména při plánování těhotenství, takže před použitím této metody byste měli vše zvážit dobře.

Slovanský lidový způsob, jak otěhotnět

Výpočty můžete znovu použít. Pokud má žena v době početnosti sudý počet let, pak je nutné zapojit se do početí dcery pouze v sudých měsících roku.

Můžete přidat věk matky s číslem měsíce početí. Pokud dostanete sudé číslo, pak bude dívka, s lichým číslem bude chlapec.

To vše jsou spíše psychologické triky, protože je to již dlouho známo - to, co z celého srdce chcete a co chcete, je to, co se stane. A lidové metody vám umožňují jasně vyjádřit vaši touhu a čekat na zázrak, a určitě se to stane, pokud tomu věříte.

Ve skutečnosti je narození dítěte již velkým darem osudu. I když se místo vytoužené dívky narodí chlapec, není to důvod k zklamání, ale velká radost z nového člověka.

Články O Neplodnosti