Hlavní Zdraví

Hodnocení pleny pro novorozence: je lepší si vybrat

Po narození potřebuje dítě zvláštní péči, kterou musí rodiče poskytnout. Dítě potřebuje pouze jednotlivé položky osobní hygieny, které budou popsány v tomto článku. Budeme hovořit o tom, které dětské plenky jsou nejlepší, podáme seznam nejlepších produktů pro novorozence podle hodnocení 2018 a recenzí.

Trochu o tvorbě

Myšlenka jednorázového spodního prádla pro děti se objevila v roce 1940. Obyvatel Ameriky, Marion Donovan, byl jedním z prvních, který takové know-how implementoval. Musela spojit práci ve slavném časopise s výchovou svých dětí. Tato žena hledala způsob, jak jí pomoci zkrátit čas strávený praním plen. A jednou přišla na mysl úspěšné matky brilantní myšlenka na vynález kalhotek vyrobených z olejové utěrky nošené přes gázu.

Teprve o několik let později se objevily moderní modely. Victor Mills, který také pracoval v jedné ze slavných publikací, kontroloval různé modifikace plenek u svých vnoučat, až nakonec vynalezl slušný model, který byl zahrnut do 30 nejlepších vynálezů 20. století..

Druhy výrobků

Tyto hygienické potřeby jsou určeny především k udržování čistoty šatních skříní. Tento produkt významně prodlouží čas strávený na čerstvém vzduchu, je pryč, při vyšetření na klinice. Podívejme se podrobněji na odrůdy popsaného předmětu hygieny.

 1. Jednorázové modely. Životnost je krátká, protože po několika močeních nebo po jednom defekaci jsou vyřazeny. Výrobek obsahuje gel s absorpčními vlastnostmi, které mohou zadržovat vlhkost. Někteří výrobci také přidávají ochranný krém pro maximální pohodlí dítěte. Mezi hlavní výhody produktů patří snadné použití a nevýhodou jsou vysoké náklady.
 1. Znovu použitelný. Vyrobeno z bavlny, konopí, bambusových vláken nebo mikrovláken. Během používání dochází k přirozené cirkulaci vzduchu a odpařování. Hlavní charakteristikou je vícevrstvá struktura, která zahrnuje prodyšný, vodotěsný podklad a speciální vložku absorbující vlhkost. Horní vrstva produktu dokonale prochází biologickou tekutinou a prostřední absorbuje. Z času na čas musí být vložka a základna omyty a kompletně vyměněny. Druh opakovaně použitelného produktu má nejnižší cenu, protože rodičům stačí nakoupit pouze volné listy.
 2. Hybridní Tyto modely se vyznačují přítomností speciálních obložení na jedno použití, které absorbují veškerou vlhkost. Náklady na takové variace jsou nízké a po použití mohou být vložky zlikvidovány skrz toaletu.

Je důležité si uvědomit, že ložní prádlo by mělo být vyměněno alespoň jednou za 2-3 hodiny. Z materiálů v tomto článku se dozvíte, jaké jsou nejlepší firmy a značky plenek, jejichž seznam bude představen později.

Co je vidět na oknech

V prvním roce života bude dítě potřebovat spoustu hygienických potřeb. Chcete-li se rozhodnout, které z nich použijete, musíte vyzkoušet různé možnosti v praxi a ne slepě důvěřovat doporučením ostatních rodičů.

Jednorázové kalhotky jsou si navzájem podobné, ale existují určité charakteristické rysy. Například některé modely jsou na vnitřní straně opatřeny dvojitým povlakem. Řada výrobců také do svých produktů přidává různé aromatické přísady. Adsorbent může mít jiné umístění: ve variantách pro dívky je ve středu a ve výrobcích pro chlapce je blíže žaludku. Existují univerzální možnosti, kde je absorbent rovnoměrně distribuován..

Pokud máte zájem o komplexní péči o pokožku dítěte, podívejte se do katalogu obchodní platformy Tovarika. Zde najdete kvalitní výrobky pro vaše dítě, širokou škálu výrobků pro domácnost a hygienu od předních domácích výrobců.

Co hledat při nákupu

Po prostudování přehledu plenek pro novorozence nemůžete prostě jít do obchodu a chytit populární produkt. Rodiče by měli mít na paměti následující kritéria výběru:

 1. Velikost. Neužívejte velké jednorázové kalhotky. Jakékoli nesrovnalosti v objemu mohou způsobit tření a úniky. Na obalu výrobce vždy uvádí rozměry a rozsah tělesné hmotnosti dítěte.
 2. Typ spojovacího prvku. Lepicí páska by měla k produktu přilnout co nejpevněji a nejsnadněji. Pokud suchý zip není bezpečně upevněn, prádlo se během používání krouží a padá..
 3. Vnitřní povrch. Hygienické výrobky by měly být vybaveny bavlněnou základnou, která je taktilně velmi příjemná. Takové produkty zabraňují rozvoji alergických reakcí na kůži kojenců. Pokud je tento bod zanedbán, může se u dítěte rozvinout dermatitida a různé vyrážky..
 4. Rychlost absorpce. Kvalita popsaného produktu přímo závisí na tomto kritériu. Je velmi důležité, aby skrytá vrstva mohla absorbovat vlhkost co nejrychleji. Kůže dítěte by měla být vždy suchá, jinak bude mít vyrážku a vyrážku.

Funkce a podmínky použití

Po každém vyprázdnění by mělo být jednorázové spodní prádlo nahrazeno novým. V situaci, kdy produkt zvlhne, byste se neměli ponořit. Při výměně plenky je třeba dodržovat následující sled akcí:

 • Opatrně položte dítě dozadu na přebalovací stůl. Potom stáhni špinavé kalhotky a zlikviduj je. Aby nedošlo k zašpinění přebalovacího stolu, musíte nejprve na něj položit plenu.
 • Vezměte dítě za nohy a mírně ho zvedněte. Otřete prdel vlhkým hadříkem a pohyby by měly začít zepředu a zezadu. Poté nechte pokožku zaschnout a naneste malé množství speciálního krému, který zabrání vyrážce z plen.
 • Umístěte novou plenu pod pánevní oblast. To musí být provedeno tak, aby horní okraj produktu byl umístěn na úrovni spodní části zad. V situaci, kdy rodiče používají jednorázové výrobky, se nejprve musíte ujistit, že lepicí páska je na zadní straně. Při použití opakovaně použitelných modelů musí být přebytečná tkanina mírně ohnutá: na přední straně pro chlapce a na zadní straně pro dívky.
 • Zapněte suchý zip. Zkontrolujte, zda všechny elastické pásky kolem nohou nejsou ovinuty dovnitř..

Pokud dítě spí dobře a nemá vyrážku na plenkách, můžete prádlo nechat až do rána. Dokud není pupeční rána zcela napnutá, okraje produktu by se měly ohýbat tak, aby nepřicházelo do styku s poraněnou oblastí..

Testovací jízda

Portál Product-Test.ru testoval některé známé značky dětského spodního prádla na jedno použití. Mezi účastníky studie patřili: Pampers, Huggies, Libero, Merries a Helen Harper. Byla zkontrolována shoda se specifikacemi deklarovanými výrobcem..

V laboratoři odborníci vyhodnotili rychlost, jakou různé modely absorbují vlhkost, a také to, kolik kapaliny dokázaly zadržet. Důležitým kritériem byla prodyšnost. V důsledku výzkumu dospěli vědci k závěru, že mezi kandidáty není absolutní vítěz, protože každý účastník byl v určité oblasti dobrý. Například produkty Libero si dobře udržují vlhkost, zatímco Pampers se stal lídrem v rychlé absorpci..

Top 10 nejlepších plen pro novorozence

Navrhované hodnocení je založeno na zpětné vazbě od rodičů. Pomůže mladým matkám a otcům orientovat se v široké škále moderních produktů. Podívejme se podrobněji na populární výrobky pro udržování hygieny dětí..

Molfix - 14. místo


Turecká společnost je dobře známa mezi kupujícími. Výrobky jsou určeny pro kojence od 2 do 5 kilogramů. Vnitřní vrstva plen je navíc nasycena speciálním krémem, který zabraňuje vyrážce z plen.

Výhodynevýhody
✔ Spolehlivý suchý zip.✔ Špatný zápach.
✔ Dostupná cena.✔ Na zádech není elastický materiál, který vede k netěsnostem.
✔ Pěkný design.✔ Pokud se kalhotky po dlouhou dobu nemění, může savá látka vklouznout do hrudky.
✔ Měkkost.
✔ Přírodní materiály.
✔ Malá tloušťka.

BabyGo - 13. místo


Výrobky vyrábí česká společnost, která úzce spolupracuje s ruskými partnery.

kladyMinusy
✔ Chybějící parfémy.✔ Žádný indikátor vlhkosti.
✔ Zajímavý design.✔ Zabraňte průchodu vzduchu.
✔ Kvalitní suchý zip.ArdHard na dotek.
✔ Náklady.
✔ Zjemněné ochranné bariéry po stranách.

Maneki - 12. místo


Tato japonská značka existuje více než 7 let a je známá svými vysoce kvalitními výrobky pro děti, mezi které patří nejen hygienické kalhoty, ale také papírové ručníky, mokré ubrousky a bavlněné pupeny..

Výhodynevýhody
✔ Žádný zápach.✔ Vysoké náklady.
✔ Univerzální modely (vhodné pro chlapce i dívky).✔ Kapalina není rovnoměrně distribuována.
✔ Při vstřebávání se netvoří hrudky.
✔ Pás zajišťuje bezpečné uchycení.
✔ Je k dispozici vhodný indikátor.
✔ Vyrobeno z přírodních materiálů.

Pampers Premium Care a Active Baby-Dry - 11. místo


Světoznámá značka, která vyrábí slušné výrobky pro kojence. Výrobky se vyznačují zvýšenou měkkostí a jsou schopny poskytnout dlouhotrvající suchou pleť drobky.

kladyMinusy
✔ Rychlá nasákavost.✔ Vysoké náklady.
✔ Nezpůsobovat alergické reakce.✔ Kapalina není rovnoměrně distribuována.
✔ Velmi tenké.
✔ Měkké na dotek.

Libero Comfort - 10. místo


Výrobky jsou vybaveny vhodnými vnitřními bariérami, které zabraňují úniku. Výrobce vyrábí univerzální plenky pro chlapce a dívky.

Výhodynevýhody
✔ Žádný zápach.✔ Plnivo se při dlouhodobém opotřebení zhroutí.
✔ Rovnoměrné rozložení vlhkosti.✔ uvnitř zůstat mokrý.
✔ Spolehlivý suchý zip.
✔V balení - plenky dvou barev.

Mepsi - 9. místo


Jedná se pravděpodobně o nejlevnější plenky, které konkurují mnoha známým drahým značkám.

kladyMinusy
✔ Nezpůsobovat alergické reakce.✔ Velikost neodpovídá vždy deklarovanému.
✔ Dobré složení.✔ Nejisté zabezpečení.
✔ Existuje indikátor.
✔ Pohodlná elastická noha.

Merries - 8. místo


Japonská značka je na trhu velmi žádaná. Hygienické výrobky této značky jsou prémiové..

Výhodynevýhody
Leak únik vzduchu.✔ Po stranách nejsou žádné elastické pásky.
✔ Bezpečně uzamčeno.✔ Je cítit mírný zápach.
✔ Existuje ochrana proti úniku.
Ist Vlhkost je uvnitř distribuována rovnoměrně.

YokoSun - 7. místo


Další japonský produkt. Liší se přirozenou strukturou a rychlou absorpcí.

kladyMinusy
✔ Rovnoměrné rozdělení stolice.✔ Rychle navlhčete a zdrsněte.
✔ Existuje indikátor.✔ Gel může po delším opotřebení vyniknout.
✔ Pohodlný pás s odolným suchým zipem.

GOO.N - 6. místo


Tyto hygienické kalhotky jsou vyrobeny z bavlny a dokonale prodyšné. Vhodné pro děti s citlivou pokožkou..

Výhodynevýhody
✔ Snadné.OorVnitřně absorbujte vlhkost.
✔ Měkká textura.✔ Tekoucí.
✔ Sedí na dítěti dobře.✔ Slabý suchý zip.

Helen Harper Swimmies and Baby - 5. místo


Modely jednorázového spodního prádla opakují anatomické ohyby dítěte. Poskytují jemnou ochranu proti namočení..

kladyMinusy
✔ Chybějící parfémy.✔ Žádný indikátor vlhkosti.
✔ Spolehlivý suchý zip.✔ Zabraňte průchodu vzduchu.
✔ Nízké náklady.

Moony - 4. místo


Další hodné japonské kalhotky na jedno použití. Výrobky jsou vyrobeny z ultra tenkých vláken, která nedráždí dětskou pokožku..

Výhodynevýhody
✔ Snadné.✔ Velikost neodpovídá vždy deklarovaným informacím na obalu.
✔ Tenké.✔ Vysoká cena.
✔ Chybějící vůně.
✔ Rychle absorbujte vlhkost.
✔ Adsorbent se nezmršťuje.

Lovular Hot Winds - 3. místo


Anglické hygienické výrobky jsou vytvářeny speciální technologií, díky níž je vnitřní vrstva výrobku velmi jemná a měkká.

kladyMinusy
✔ Hezký dotek.✔ Vysoké náklady.
✔ Bez zápachu.✔ Nepříjemný suchý zip.
✔ Široký elastický.OorVnitřně absorbujte vlhkost.
Leak únik vzduchu.
✔ Existuje indikátor.

NappyClub Premium - 2. místo


Jedná se o ruskou značku, která je velmi populární. Rodiče si to vybrali pro vysokou kvalitu, stručný design a dostupnou cenu. Výrobce používá japonské adsorbenty a kanadskou celulózu..

Výhodynevýhody
✔ Indikátor.✔ Ne všude, kde si můžete koupit.
✔ Vynikající absorpce vlhkosti.
✔ Měkké na dotek.
✔ Spolehlivý suchý zip.
✔ Nemáte aroma.
Leak únik vzduchu.
✔ Elastický pas zabraňuje sklouznutí.

Huggies Elite Soft - 1. místo


Domácí bavlněné výrobky umožňují pokožce dýchat. Vnitřní vrstva obsahuje absorbent, který okamžitě absorbuje uvolněné stoličky a vlhkost a zanechává pokožku suchou.

kladyMinusy
✔ Pohodlná elastická páska.✔ Během používání silně bobtnáte.
✔ Nezpůsobovat alergickou reakci.✔ Velikost neodpovídá vždy velikosti uvedené na balení.
✔ Dostupná cena.
✔ Indikátor.
✔ Pěkný design.
✔ Měkkost.

Srovnání hodnocení

Název produktuIR doporučit doporučeníBody za Otzovika
Molfix3.43.8
Babygo3.43.9
Maneki3,53,7
Pampers Premium Care a Active Baby-Dry44,5
Libero Comfort3,74
Mepsi3.84
Veselé4.34,5
Yokosun43.54.6
POKRAČUJ4.24,5
Helen Harper Swimmies and Baby44.4
Moony4,54.6
Lovulární horké větry4.44.8
NappyClub Premium4.94,5
Huggies elite soft4,54.7

Jaké jsou nejlepší plenky


Na tuto otázku neexistuje jediná odpověď. Pro nalezení správné volby pro dítě je vhodné vyzkoušet různé produkty..

Podívejte se na další produkty drobků od domácích výrobců za dostupnou cenu v katalogu obchodní platformy Tovarika. Zde najdete:

Závěr

Z materiálů tohoto článku jste se dozvěděli o hodnocení nejlepších plen pro novorozence s nejlepší kvalitou a recenzemi. Poskytnuté informace usnadní výběr a pomohou vám vybrat slušný produkt..

Nejlepší dětské plenky

Rodiče by se měli starat o pohodlí a hygienu svého dítěte od prvních narozenin. Okamžitě potřebuje kvalitní péči, používání produktů šetrných k životnímu prostředí. Pro zajištění sucha a bezpečnosti dítěte je od prvních minut jeho života nutné používat nejlepší dětské plenky. Pouze nevyvolají výskyt vyrážky, mohou ji chránit před vlhkostí. Výrobci vyrábějí velké množství plen, které se od sebe liší kvalitou, pohodlím a praktičností..

Dětské pleny, kterou společnost si vybere lépe

Hodnocení poskytuje seznam nejlepších dětských plenek pro kojence od prvních narozenin do 2 let. Splňují všechny požadavky, mají vysokou kvalitu, praktičnost. Každá společnost na trhu dětských výrobků déle než jeden rok, takže není pochyb. Seznam ověřených značek:

 • Pampers. Společnost se těší největší oblibě na trhu dětských výrobků. Vyrábí kvalitní produkt pro děti od 1 roku. Každý typ plenky je vybrán v závislosti na hmotnosti dítěte..
 • Slunce a Měsíc. Značka uvádí na trh ty nejlepší výrobky pro péči o dítě. Všechny se vyznačují bezpečností a praktičností, nezpůsobují alergie..
 • Huggies. Ochranná známka existuje od roku 1978. První popularita byla pozorována pouze v USA a nyní je značka známa všem. Výrobky jemně působí na jemné tělo dítěte, nezpůsobují vyrážku z plenek.
 • Bella Baby Happy. Polská značka vyrábí plenky pro děti o hmotnosti 5-9 kg. Všechny ortopedické vlastnosti produktů jsou v souladu s normou. Poskytuje kompletní péči o pokožku dítěte..
 • Skippy Plenky jsou určeny pro děti do 18 kg. Produkt je spolehlivý, praktický, pohodlný. Kompaktní obal pojme 75 ks..
 • Libero Společnost vyrábí certifikované výrobky pro péči o dítě. Obsahuje materiály šetrné k životnímu prostředí, nezpůsobuje podráždění a alergie.
 • Joonies. Značka vydává produkt s přihlédnutím ke všem přáním a požadavkům rodičů. S takovými kalhotkami se bude dítě v každé situaci cítit pohodlně. Při výrobě se používají ekologické materiály.
 • Moony Společnost vyrábí kvalitní produkt pro kojence do 8 kg. Je odolný vůči nadměrné vlhkosti, nezpůsobuje alergie, vyrážky ani podráždění. Splňuje požadovanou kvalitu.
 • Pokračuj. Značka vyrábí plenky pro kojence do 11 kg. Materiál je impregnován speciální kompozicí, která nezpůsobuje podráždění. Výrobek je vhodný pro kojence s citlivou pokožkou..
 • Veselé Společnost vyrábí plenky pro chlapce a dívky 9-14 kg. Dokonale absorbují vlhkost, nevysušují pokožku, nezachycují vzduch uvnitř.
 • Dřevěné uhlí. Značka vyrábí opakovaně použitelné plenky. Jsou vhodné pro děti o hmotnosti 4-17 kg. Vnitřní vrstva produktu je vyrobena z nealergenního bambusového uhlíkového vlákna.
 • GlorYes. Společnost vyrábí plenky pro noční spánek, které absorbují velké množství vlhkosti. Při otoku nevytvářejí nepohodlí, vyrobené z kvalitních materiálů.
 • Helen Harperová. Značka vyrábí kalhotky pro plavání nebo noční spánek. Liší se od ostatních modelů v jasných barvách a absence změn ve velikosti.

Hodnocení dětských plenek

Při sestavování hodnocení nejlepších dětských plenek byly brány v úvahu názory pediatrů, spotřebitelské recenze a srovnávací kritéria. Všechny vykazovaly téměř stejné výsledky, díky kterým nebylo obtížné vyvodit správný závěr. Kromě těchto ukazatelů byly vzaty v úvahu také následující charakteristiky:

 • Měkkost;
 • Hypoalergenicita;
 • Komfortní úroveň;
 • Pohltivost;
 • Cena;
 • Věková omezení.

Po shrnutí všech výsledků se dospělo k závěru, které modely si zaslouží být považovány za nejlepší. V hodnocení jsou uvedeny pouze vysoce kvalitní pleny s dobrou savostí. Nezpůsobují zarudnutí, alergie, nevyvolávají vyrážky z plenek.

TOP 8 nejlepších plenek pro novorozence, jak si vybrat plenky

Výběr plen pro novorozence je zodpovědný úkol pro rodiče. Kompetentní výběr plenek pečlivě chrání pokožku dítěte, poskytuje pohodlí, vynikající náladu a zdravý spánek.

Než začneme hodnotit nejlepší - 8 nejlepších plenek, nabízíme vám poznámku o tom, co byste měli vědět o plenkách a na co se můžete spolehnout při jejich výběru. Naučíme se také určit, zda je plenka vhodná pro vaše dítě, a také se naučíme, jak nosit plenu pro novorozence..

Klasické plenky mají 3 vrstvy: vnější, střední, jejichž základnou je celulóza (v některých případech syntetický gelující materiál), která zadržuje vlhkost a vnitřní vrstvu.

Čemu věnujeme pozornost při výběru plenky?

 • Materiál.
  Nejlepším materiálem pro plenky je samozřejmě přírodní bavlna, ale v tomto případě je také vhodná cena. Celulóza je také bezpečná a hypoalergenní surovina. Vyhněte se polyethylenu, který nemůže pokožce zajistit zdravou výměnu vzduchu..
 • Správná velikost. Každá společnost má individuální velikost, stejné číslo může být široké nebo úzké, nebo dokonce malé. Jsme pozorní na tento problém..
 • Blokovací prvky. Vysoce kvalitní a pohodlné suchý zip by měl být opakovaně použitelný a nezanechávat červené značky, v případě přilepení na kůži. Také měkké manžety kolem nohou by je neměly otírat a být příliš těsné.
 • Speciální položky. Tyto prvky poskytují pohodlí a bezpečnost, lze je považovat za výřez pupku, přirozenou impregnaci, indikátor plnění, síťku na vnitřní straně pleny.
 • Absorpční materiál - absorbent je ve formě suchého gelu v granulích a vláknitých plniv. Věnujte pozornost rozložení absorbentu po celé ploše pleny, včetně její horní části.

Jak nosit plenky pro novorozence?

 • Vyměňte plenky těsně před procházkou.
 • Vyměňte plenky každé tři, maximálně 4 hodiny. Při výměně plenky není nutné probudit dítě.
 • Vzduchové lázně! Pokud je to možné, nechte dítě 2-3 hodiny denně bez plenky, aby pokožka mohla dýchat a také aby se zabránilo vyrážce z plenek..
 • Prášek. Používejte speciální dětský pudr a samozřejmě ho nepřekračujte, aby nedošlo k ucpání horní vrstvy pleny, která je zodpovědná za absorpci vlhkosti..

Zda určitá společnost plenek je vhodná pro vaše dítě. Naučit se samostatně určovat.

 1. Žádná netěsnost v případě úniku z prázdných kalhotek nezmění velikost pleny.
 2. Poškození a stopy dásní. Pokud je pokožka nohou poškozená, objeví se červené značky na dásni atd., Je vhodné vyměnit plenu.
 3. Vyrážka a vyrážka z plenek. Pokud se náhle objeví alergie, okamžitě si vyměňte plenu..

8. Moony plenky (0-5 kg) 90 ks.

Standardní plenky japonského výrobce jsou neuvěřitelně tenké a měkké, jsou ideální pro nejcitlivější a nejzranitelnější pokožku, nezpůsobují vyrážky a alergie na pleny, v oblasti pupku je poskytován speciální výstřih. Technologie promyšlená do nejmenších detailů poskytuje dobrý sen, a umožňuje tak rodičům být v klidu pro zdraví a fyzickou kondici svých dětí. Vnitřní povrch Moony je měkká a lehká síťovina smíchaná s přírodní bavlnou. Po stranách jsou speciální elastické pásky, znovupoužitelné zapínání na suchý zip, které umožňují, aby produkt seděl dokonale a bez uklouznutí na těle dítěte. Plenka je také vybavena speciálním vybráním, které zabraňuje úniku silných nečistot, samotné sedadlo je odvětráno.

 • Indikátor plnění;
 • Znovu použitelný suchý zip;
 • Univerzální;
 • Pro břišní tlačítko existuje výřez;
 • Měkký;
 • Umožňuje pokožce dýchat;
 • Nezpůsobuje vyrážku a allegri plenky;
 • Pozitivní zpětná vazba od spotřebitelů;
 • Nevnikejte;
 • Nemají zvláštní vůni;
 • Absorpční pás;
 • Neotírejte;
 • Odpovídající cena a kvalita;
 • Vysoké strany;
 • Větrací otvory;
 • Gumička.
 • Ne vždy v prodeji;
 • Malá velikost;
 • Rozsah omezené velikosti.

7. Plenky Huggies Elite Soft 3 (5-9 kg) 90 ks.

Univerzální plenky snadno a rychle absorbují vlhkost a uvolněné stoličky, chrání pokožku a udržují ji v suchu. Plenka je opatřena elastickým pasem, který poskytuje dobrou přiléhavost k zádům, a elastickou vnitřní kapsou, která chrání před prosakováním. Ukazatel vlhkosti pomůže sledovat dobu výměny pleny. Produktový design Disney se svým milovaným pohádkovým hrdinou Winnie the Pooh potěší nejen děti, ale i jejich rodiče. Reliéfní vrstva plenek s mikropoduškami vás bude chránit před podrážděním a alergiemi tak pečlivě a efektivně, jak je to jen možné. 100 procent bavlna zajistí výměnu vzduchu potřebnou pro dětskou pokožku a zároveň zabrání alergiím.

 • Indikátor plnění;
 • Elastický tanec a vnitřní kapsa;
 • Originální design;
 • Neuniká;
 • Reliéfní vrstva s mikro vložkami;
 • Univerzální;
 • Znovu použitelný suchý zip;
 • Absorpční vnitřní vrstva Soft Absorb;
 • Absorbuje volné stoličky;
 • Dostupná cena;
 • Vnější vrstva obsahuje přírodní bavlnu;
 • Kvalitní;
 • Bez zápachu;
 • Dýchání;
 • Nezpůsobuje alergie.
 • Hrubá guma mezi nohama.

6. Pampers plenky Premium Care 1 (2-5 kg) 88

Nejjemnější, nejjemnější a nejjemnější hedvábné plenky jsou vyrobeny z hypoalergenních a vzduchotěsných materiálů, které pomáhají cirkulovat vzduch. Impregnace balzámem aloe vera zjemňuje, jemně a plně chrání pokožku. Plenky jsou vybaveny měkkým suchým zipem, který chrání před prosakováním, a výřezem pro břicho. Plienky prvotřídní kvality mají 3 absorpční kanály, které vám umožňují rovnoměrně distribuovat vlhkost uvnitř produktu a zároveň zajišťují spolehlivou suchost a pohodlí dítěte.

 • Absorpční kanály
 • Absorpční vrstva DryMax;
 • Indikátor plnění;
 • Prodyšný, měkký materiál;
 • Zadní boční stěny;
 • Časem prověřená značka;
 • Neuniká;
 • Nezpůsobuje vyrážky a alergie na pleny;
 • Pěkný design;
 • Opakovaně použitelné spony;
 • Pozitivní zpětná vazba od rodičů;
 • Utěšit
 • Perfektní hodnota za peníze;
 • Mesh drží volné stoličky.
 • Náklady;
 • Částečně obsahuje vůni.

5. Merries (0-5 kg) 90 ks.

Snad nejoblíbenější japonské plenky s vysokou kvalitou. Díky moderní technologii třívrstvá plenka spolehlivě absorbuje vlhkost, zůstává vždy suchá a nezpůsobuje vyrážky a alergie na pleny. První vrstva je prodyšný a prodyšný zvlněný vnitřní povrch, druhou vrstvou jsou vzduchové kanály v absorpční vrstvě a třetí vrstva je dýchací vnější materiál, jehož vnější vrstva odstraňuje vlhký vzduch mikropóry, které nevylučují čerstvý vzduch a neumožňují průchod vlhkosti..

 • Opakovaně použitelné spony;
 • Vynikající ochrana proti vlhkosti a volné stolici;
 • Neuniká;
 • Vzdušná vnitřní vrstva;
 • Výborná kvalita;
 • Pěkný design;
 • Indikátor plnění;
 • Buněčný vnitřní povrch;
 • Beztíže;
 • Nelepte se na tělo;
 • Univerzální;
 • Pozitivní zpětná vazba od spotřebitelů;
 • Jemný;
 • Jemná ochrana pokožky dítěte;
 • Volánky kolem nohou nezpůsobují bolest;
 • Vynikající větrání
 • Okamžitá absorpce.
 • Na zádech není gumová páska;
 • Náklady;
 • Částečně mokrá venku díky pleně absorbující vlhkost ze vzduchu.

4. Plenky GooN (0-5 kg) 90 ks

Další japonský výrobce plenek prvotřídní kvality, známý pro svou vynikající pověst, je vhodnější pro předčasně narozené a lehké děti. Plenky s měkkou absorpční vrstvou s přídavkem vitamínu E ještě účinněji chrání zranitelnou a jemnou pokožku dítěte před alergickými reakcemi, vyrážkou a zčervenáním pleny. Povrch vnitřní a vnější strany je prodyšný, což umožňuje pokožce dítěte dýchat. Boční okraje a opakovaně použitelné zapínání na suchý zip chrání plenu před prosakováním a klouzáním během bdění a zajišťuje zdravý a klidný spánek.

 • Kvalita a spolehlivost;
 • Spojovací prvky na suchý zip;
 • Univerzální;
 • Měkký a elastický pas;
 • Indikátor plnění;
 • Absorpční vrstva s přídavkem vitamínu E;
 • Bez chuti a vůně;
 • Funkce neutralizace zápachu;
 • Přirozenost a šetrnost k životnímu prostředí.

3. Lovulární plenky Hot Wind S (0-6 kg) 80 ks

Ultra tenká, měkká plenka uvnitř i vně chrání pokožku dítěte jemně a zabraňuje alergické reakci. Měkká elastická zadní strana chrání před únikem a elastická po stranách neprotírá vaše nohy, plenka se rychle vstřebává a hodně, při silném naplnění se produkt nezmačkává a adekvátně se vyrovnává se svou funkcí.

 • Pěkný design
 • Absorbuje velký objem;
 • Měkký a elastický pas;
 • Neuniká;
 • Nezpůsobuje vyrážku plenky;
 • Nadšené recenze zákazníků;
 • Technologie horké páry - horký vítr;
 • Jemný;
 • Kvalitní;
 • Bez zápachu;
 • Utěšit;
 • Bezpečnost;
 • Měkké ražení;
 • Pohodlné suchý zip;
 • Indikátor plnění.

2. Plienky Naty 1 (2-5 kg) 25 ks

Fyto-plenky jsou vyráběny z ekologických materiálů - základem je kukuřičný škrob, plnivo na bázi bělené celulózy, bez chlóru. Díky použití minimálního superabsorpčního materiálu je úroveň zadržování a absorpce vlhkosti poměrně vysoká. Spotřební materiál plen Naty prochází všemi testy na alergické reakce, neobsahuje škodlivé chemické složky, takže nezpůsobují alergie ani vyrážky na plenkách ani při dlouhodobém nošení.

 • Ekologické složení;
 • Bez zápachu;
 • Nezpůsobuje vyrážky a alergie na pleny;
 • Pohodlí a bezpečnost;
 • Vynikající absorpce;
 • Neobsahuje plast;
 • Nebyl přidán žádný chlor;
 • Nedostatek podráždění;
 • Vynikající hodnota za peníze a kvalita.
 • Ne vždy k dispozici na prodej.

1. Plenky Libero Novorozence 1 (2-5 kg) 26 ks.

Přestože univerzální plenky Libero patří do rozpočtové kategorie, nemají kvalitu. Speciální materiál nezpůsobuje podráždění a vyrážku z plenek, pro pupek je speciální výřez. Síťová vrstva absorbuje vlhkost a uvolněné stoličky poměrně rychle a vysoké bariéry zabraňují nechtěným únikům.

 • Indikátor plnění;
 • Pohodlné náklady;
 • Pohodlná guma;
 • Pro břišní tlačítko existuje výřez.
 • Žádné opakovaně použitelné suchý zip;
 • Papírový materiál;
 • Hrubý materiál pro novorozence;
 • Částečně přítomný zápach.

Stav vašeho dítěte přímo závisí na kvalitě plenky, a proto je nejprve nutné zvolit to nejlepší a nejbezpečnější, při zachování vašeho pohodlí i pohodlí dítěte. Nebojte se měnit plenky, dokud nenajdete vlastní, protože pokožka každého dítěte je jiná.

Doufáme, že naše hodnocení nejlepších 8 nejlepších plenek na základě studie produktů a spotřebitelských recenzí bude pro vás užitečné. A jaké plenky pro vaše děti dáváte přednost? Sdílíme zkušenosti v komentářích.

Jak si vybrat plenky pro novorozence - recenze s fotkami

Plenky pro novorozence získaly mezi rodiči popularitu už dávno, ačkoli před několika lety nebylo snadné najít tento druh zboží pro kojence v supermarketu. Dnes takové řady vyrábí mnoho velkých značek a v lékárnách a supermarketech najdete plenky pro novorozence. Jak vybrat plenky pro novorozence a jaké funkce těchto pečovatelských předmětů pro miniaturní děti jsou popsány níže.

Mnoho výrobců má speciální řadu plenek pro novorozence: od nejznámějších na trhu Pampers, Huggies, Libero až po „Japonce“ - jako je Moony, Merries a Goon.

Zde je několik značek, které dělají plenky pro novorozence: Helen Harper, Fixies, Genki, MamyPoko, Mepsi, Sun a Moon, Milly Tilly. Není možné vyjmenovat všechny značky - je jich mnoho a nové se objevují pravidelně, ale vezmeme v úvahu „žetony“ několika z nejběžnějších značek.

Plenky pro novorozence od předních značek

Prakticky každá plenková společnost má samostatné výrobky pro nejmenší spotřebitele. Mnoho organizací spolupracuje s porodnicemi a některé z uvedených produktů je možné vyzkoušet již tam..

 • Plienky Pampers: Tento výrobce má dvě řady, Pampers New Baby-Dry a Pampers Premium Care. V obou řadách jsou nabízeny dvě velikosti pro novorozence - 2-5 kg ​​a 3-6 kg. Rozdíl mezi produkty není jen v ceně. Prémiová péče ospravedlňuje vysoké náklady dalšími možnostmi - jsou měkčí, téměř bez zápachu a uvnitř těchto plen je také speciální síťovina, která absorbuje nejen moč, ale i většinu stoličky dítěte..
 • Plienky Huggies: Řada plenek Elite Soft pro děti. Dvě velikosti - 2-5 kg ​​a 3-6 kg. Tyto pleny také absorbují volné stoličky se speciálními polštářky uvnitř - Huggies dokonce patentovanou technologii vyvinutou specialisty společnosti..
 • Plenky Libero: Novorozená linie. Na rozdíl od předchozích dvou výrobců existují tři možnosti velikosti: do 2,5 kg, 2-5 kg ​​a 3-6 kg. V pleně existují speciální kanály pro absorpci, ale obecně jsou Libero hrdí na to, že v plenkách pro jejich nejmenší není nic zbytečného - žádná pleťová voda ani impregnace..
 • Plenky Helen Harper Baby: New Born line. Tato belgická značka plen je méně známá, ale přitahuje mnoho rodičů kvůli poměru cena-výkon. Pro novorozence má Helen Harper velikost 2-5 kg, je k dispozici také 3-6 kg, ale již patří do následující kategorie.
 • Goonové plenky: Novorozená linie. Mnozí milovaní „japonskou“ nabídkou novorozenců do hmotnosti 5 kg a jako konkurenční výhodu nazývají deodorační účinek plen a jejich impregnaci vitamínem E.
 • Plenky Merries: Novorozená linie. Velikost - do 5 kg. Výrobci slibují, že plenka bude schopna absorbovat hodně tekutiny - 200-300krát více, než váží sama.
 • Moony plenky: Novorozená linie. Stejně jako ostatní „Japonci“ jsou děti s hmotností do 5 kg považovány za novorozence. Moony je jednou z nejměkčích plenek.

Proč novorozenci potřebují speciální plenky?

Ve srovnání s mírně staršími dětmi jsou novorozenci zcela bezmocní. Nemohou držet hlavy, jejich pupek se ještě nezhojil, kůže je velmi jemná (dvakrát tenčí než dospělý!). Rodiče dítěte dosud nevědí, na co budou reagovat, což může způsobit alergie, a obecně dokonce i zkušené matky a otcové, kteří mají „za sebou“ zkušenost s pěstováním více než jednoho dítěte, v intervalu mezi dětmi mají čas zapomenout, jak malé a malé bezbranný se narodí nový muž.

Průměrná hmotnost novorozence je od 2,5 do 4,5 kg. Plenky pro ně potřebují velmi malé, ale zároveň dobře savé.

Rodiče musí měnit dítě 7-8krát denně a v intervalech mezi těmito časy by měla být pokožka dítěte suchá - jinak může dojít k podráždění. Starší děti mohou signalizovat své nepříjemnosti nebo si to prostě nevšimnout, ale pro novorozence je to obtížnější. Kromě toho by první plenky měly být co nejvíce hypoalergenní, aby nezatěžovaly tělo dítěte, které se poprvé setkalo s vnějším světem a dalšími dráždivými látkami..

Další drobný, ale velmi důležitý detail - u většiny plen pro novorozence je výstřih pro nezhojené břišní tlačítko. Alespoň prvních několik dní po narození stráví s kolíkem na zbývající část pupeční šňůry a pupek se bude léčit ještě nějakou dobu. Je lepší, když se v této době materiál plenky proti němu nebude otírat a mnoho výrobců to poskytlo.

V prvních týdnech se dítě jen přizpůsobuje světu. Žaludek je velmi malý a zpracovává jídlo rychle, aby uvolnil cestu pro další porci - a při zpracování se samozřejmě konzumují plenky a ve velkém množství. V souladu s tím bude snazší pro rodiče výměnu pleny, tím pohodlnější bude pro novorozence, protože čím více času otec a matka utratí, nebudou bojovat s nepříjemnostmi, ale zvyknout si na nový stav. Jednoduché a pohodlné suchý zip, elastické pásky na nohou, takže plenka neprotéká a nemusíte znovu obtěžovat dítětem změnou oblečení, natahováním stran, které se nepohybují, i když dítě mává nohama - to vše je na začátku velmi důležité.

Jak si vybrat první plenky

Nejdůležitější pravidlo - nekupujte okamžitě velké balení plenek. Všechny děti jsou různé a existuje velká šance, že určitá značka nemusí být pro konkrétní dítě vhodná, i když jsou tyto plenky nejměkčí na světě, a výrobce tvrdí, že není absolutně nic, co by ve svém složení způsobilo alergie..

Nejlepší je vyzkoušet několik různých značek a zastavit se u vhodné značky ve všech ohledech..

Co byste měli věnovat pozornost při výběru plen pro novorozence:

 • Přítomnost výřezu pro pupeční ránu
 • Rychlost a kvalita vstřebávání - pokožka dítěte pod plenkou by neměla být mokrá
 • Plenka by měla pevně sedět na zádech, břiše a nohou dítěte, ale nesmí je příliš utahovat. Příliš uvolněná plenka může vytéct, příliš těsné způsobí nepohodlí dítěte.
 • Vůně - silně vonící plenky jsou velmi pravděpodobně nasyceny něčím a není faktem, že by to něco pro dítě bylo užitečné.
 • Indikátor plnosti je prostě výhodný, zvláště když dítě spí půl hodiny a vy se nechcete probouzet kvůli kontrole plenky.
 • Velikost. S velikostí okraje (například dítě o hmotnosti 3,2 kg může být 2-5 kg ​​a 3-6 kg) byste se měli zaměřit na samotné dítě. Pokud je jeho výška nadprůměrná, a proto není příliš baculatý - je lepší brát menší plenky a pro baculaté dítě - více.

Recenze dětských plenek

Uvádíme několik recenzí skutečných rodičů, kteří na našem webu hovořili o výhodách či nevýhodách různých značek (zachování pravopisu a interpunkce autorů). Například uživatel Button vybral pro své dítě Merryho: „Nic nezmazali pod plenkou nic, je to suché a podrážděné.“.

Ksenia od Balashikha také upřednostnil tuto značku:

"Merris je pohodlněji připevněn - je lepší zatáhnout za suchý zip a povrch suchého zipu je lepkavější a zadní strana je taková, že bez problémů je možné překrývat se (můj syn není nárazník)." také jsme dostali v mateřské nemocnici vzorky plenek premium kea, takže nesli hroznou chemii na kilometr. plusy - mají gumičky, ale obecně jsou tvrdší než Japonci (dostali jsme také sondy od Merrisa) “.

Uživatel Nina sdílel:

"Všechno je individuální, musíte to zkusit." Ale hlavními plenkami jsou například prémiové, haggy a japonské, muni. Ale dokud nezkoušíte své dítě, nerozumíte tomu “.

Uživatel Lyudmila se rozhodl pro Pampers:

"Pro nás jsou vhodné pouze plenky, bez ohledu na to, jak se o to pokusíte, tírají, poté prosakují, pak podráždí... a ani s nimi nepoužili prach a prášky." Ale to je všechno velmi individuální! Pouze pokus a omyl! “.

Uživatel Olga Lunina napsal:

"Mooney (japonsky)." Líbí se mi, že mají výřez pro pupek, nemusíte se ohýbat sami. A vzali je se starším “.

Uživatel Alena si vybral Huggies:

"Manžel přinesl Haggis Elite Soft 1, který měl opravdu rád bez zápachu a ukazatel, muni do 5 kg." také dobré, ale následující velikosti již nejsou jako „.

Mnoho matek a otců píše, že při výběru plen je důležitý individuální přístup, a my s nimi budeme souhlasit. Jedno dítě může být alergické na Moony, druhé může trpět nesnášenlivostí Huggies, jedna maminka by si mohla myslet, že Pampers voní příliš mnoho, a druhé, že Libero je tvrdé.

Každý se sám rozhoduje, jak si vybrat novorozence pro novorozence, což bude pro toto konkrétní dítě a tyto rodiče výhodné, a co je nejdůležitější - to je pohodlí dítěte, a ne jaké logo bude na obalu.

Recenze o plenkách. Hodnocení nejlepších plenek

Každá matka se snaží dát svému dítěti to nejlepší, co plně platí pro plenky. Ale které plenky jsou nejlepší? Jak neudělat chybu při výběru? Portál mateřství analyzoval hodnocení plenek na internetu a sdílí výsledky se čtenáři..

14. místo - Molfix

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 3,63

Turecké plenky Molfix jsou u kupujících velmi populární a odborníci z Roskontrolu je velmi oceňovali - 71 bodů ze 100. V hodnocení plenek Molfix si matky stěžují, že plenky jsou nemotorné, špatně vstřebatelné a nevypadají esteticky, ale zároveň jsou příjemné za nízkou cenu..

Hodnocení Molfix na irecommend - 3,4, na Otzovik - 3,8, v dětském světě - 3.7.

Cena jedné plenky Molfix je 9 rublů.

13. místo - BabyGo

Průměrné skóre pro dvě hodnocení je 3,65

Při hodnocení plenek BabyGo si matky uvědomují své nízké náklady jako zásluhy, ale zároveň si stěžují na četné nedostatky: ztuhlost, nedostatek pružnosti vzadu, neroztahovací suchý zip.

Hodnocení plenek BabyGo na irecommend - 3.4, na Otzovik - 3.9.

Cena jedné plenky BabyGo je 7 rublů.

12. místo - Maneki

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 3,97

Matky mají rádi japonské plenky Maneki pro jejich pěkný design, dostatečnou měkkost a prodyšnou strukturu. Ve stejné době, některé matky psát recenze, že Maneki poklesla na dítě, protože Určeno pro baculaté děti. Některé matky si myslí, že tyto plenky jsou příliš tvrdé, u některých dětí způsobovaly alergie.

Hodnocení plenek Maneki na irecommend je 3,5, na Otzoviku - 3,7, na webových stránkách Dětského světa - 4,7.

Cena jedné plenky Maneki je 16 rublů.

11. místo - Pampers Premium Care a Pampers Active Baby-Dry

Průměrné skóre pro tři hodnocení je 3,97, respektive 4,45

Plienky Pampers, které daly název jednorázovým plenám obecně, se nyní vyrábějí na výrobní lince v Rusku a jsou oblíbené u (druhá nejoblíbenější značka na internetových stránkách Detsky Mir). Podle průzkumu uživatelů mateřství ohodnotilo Pampers Premium Care 61% matek pozitivně; negativní dojmy zůstaly s 20%.

Soudě podle recenzí je mnoho matek, které používaly Pampers Premium Care, otráveno jejich vůní; někteří si stěžují, že se plenka drží na kůži dítěte a vypadá mokrá. Zároveň mnoho lidí má ráda měkkost těchto plen a u dětí nedochází k podráždění pokožky..

Hodnocení plenek Pampers Premium Care na webu irecommend je 3,6, na Yandex.Market - 3.5, v internetovém obchodě Detsky Mir - 4,8.

Cena jedné plenky Pampers Premium Care - 11 rublů.

Další produkt společnosti Pampers, Pampers Active Baby-Dry, který se vyrábí také v Rusku, je výrazně vyšší. Hodnocení plen Pampers Active Baby-Dry na irecommend - 4, v internetovém obchodě Detsky Mir - 4.9.

V testech Roskontrol Pampers New Baby-Dry obsadil druhé místo z devíti vzorků a získal 76 bodů ze 100. Plenka má dobré ukazatele plné absorpce vlhkosti, ale k absorpci nedochází okamžitě.

Cena jedné plenky Pampers Active Baby-Dry - 14 rublů.

10. místo - Libero Comfort

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,07

Plenky Libero Comfort od renomovaného výrobce stále nacházejí své zákazníky, a to i přes nepříliš vysoké hodnocení. Podle výsledků testování Roskontrol dosáhl Libero 68 bodů ze 100 a obsadil šesté místo mezi devíti testovanými vzorky..

V hodnocení Libero Comfort matky uvádějí nepříjemný zápach, dobrou absorpci a distribuci vlhkosti. Nedostatky jsou také přítomny - absorpční vrstva je sražena do hrudek, s vysokou aktivitou dítěte může vnitřní vrstva chmýří, plenka je špatně větraná. Mnoho matek si stěžuje na příliš vysoké náklady na kategorii pohodlí. Má se za to, že kvalita je velmi závislá na zemi původu (Polsko nebo Rusko)..

Hodnocení plenek Libero Comfort na webu irecommend je 3,7, na Otzoviku - 4, na Yandex.Market - 4.5.

Cena jedné plenky Libero Comfort - 15 rublů.

9. místo - Mepsi

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4.2

Ruské plenky Mepsi jsou vyráběny podle nejmodernějších technologií, vybavené indikátorem plnění a mají dobré hodnocení od rodičů. Maminky si uvědomují nedostatek pachu a netěsností, měkkost, dobrou absorpci. Okraje suchého zipu jsou však tuhé a někdy mohou zanechávat stopy na kůži dítěte.

Hodnocení Mepsi na Yandex.Market 4.5; on irecommend - 3.8, v internetovém obchodě Detsky Mir - 4.3.

Cena jedné plenky Mepsi je 7 rublů.

8. místo - Merries

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,36

Podle recenzí uživatelů mateřství mají japonské plenky Merries, které byly na konci roku 2000 a na začátku roku 2010 na vrcholu popularity, 70% pozitivních recenzí a pouze 8% negativních. Autoři negativních recenzí naznačují nízkou absorpční schopnost; V kladných hodnoceních matky zdůrazňují výjimečnou měkkost plenek. Názory byly rozděleny na průběh toků: pro některé proudily pravidelně, pro jiné nikdy.

Podle výsledků testování prováděného Roskontrolem, pleny Merries zaznamenaly 69 bodů a prokázaly schopnost rychle absorbovat vlhkost. Byly však zjištěny významné nedostatky: neúplná absorpce vody a reverzní sorpce (uvolnění absorbované vlhkosti při tlaku), 2,5krát vyšší než stanovená norma.

Plenky Merries jsou nejdražší ze 14 účastníků v našem žebříčku.

Hodnocení Merries na webu Otzovik 4.5; na irecommend - 4.3, na 7ya - 4.3.

Cena jedné plenky Merries - 21 rublů.

7. místo - YokoSun

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4.4

Na jednom z prvních míst v popularitě mezi kupujícími jsou čínské plenky YokoSun. Maminky si povšimnou nepřítomnosti podráždění a odřenin dásní na kůži dítěte. Po použití zůstává povrch pleny suchý a nedává zpět vlhkost.

Hodnocení YokoSun na webu Otzovik 4.6; na irecommend - 4.8, na obstetrics.ru - 4.

Cena jedné plenky YokoSun - 12 rublů.

6. místo - GOO.N

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,43

Japonské plenky GOO.N a GOO.N Premium se mohou pochlubit 72% pozitivních recenzí, 19% negativních na portálu mateřství. Maminky říkají, že plenky se perfektně hodí k baculatým dětem. Současně jsou na ně některé děti alergické..

Podle výsledků testování Roskontrol dosáhly plenky GOO.N 65 bodů. Jsou pohodlné, netoxické, ale špatně větrané a absorbují malou vlhkost..

Hodnocení GOO.N na webu Otzovik 4.5; na irecommend - 4,2, na 7ya - 4.6.

Cena jedné plenky GOO.N je 12 rublů.

5. místo - Helen Harper Swimmies a Helen Harper Baby

Průměrné hodnocení tří hodnocení je 4,47 a 4,27

Značka Helen Harper je velmi oblíbená především díky pohodlným plaveckým kalhotkám Helen Harper Swimmies. V hodnocení matky uvádějí, že plenka se dokonale vyrovnává se svými funkcemi, dobře sedí na dítěti, nenafukuje při plavání, vypadá krásně a může být použita dvakrát.

Co se týče dětských plenek Helen Harper, zaznamenaly v mateřství pouze 46% pozitivních recenzí, 29% negativních. Maminky si stěžují, že plenky nezapadají dobře do těla dítěte a vypadávají kvůli nedostatku elastického pasu. Pokud jde o vstřebávání vlhkosti, názory byly rozděleny: v některých recenzích matky píšou, že plenka dobře absorbuje; v jiných - že to trvá jen pár hodin.

Hodnocení Helen Harper Swimmies na irecommend - 4, na Otzovik - 4.4, na webu Dětský svět - 5.

Hodnocení Helen Harper Baby na irecommend - 3,9, na Otzovik - 4, na 7ya - 4.9.

Cena některých kalhotek za plavání Helen Harper Swimmies - 24 rublů; jedna plenka Helen Harper Baby - 11 rublů.

4. místo - Moony

Průměrné skóre pro čtyři hodnocení je 4,48

Na ruském trhu se osvědčily plenky Moony Japanese. V hodnoceních matky píšou, že Moony dokonale udržuje vlhkost celou noc, měkkou, pohodlnou, nezpůsobuje alergie a podráždění. Model pro novorozence má výřez pro pupek, aby nedošlo k poškození hojivé rány.

V důsledku testování Roskontrol plenek Moony skóroval 65 bodů. Odborníci poznamenali, že ukazatele absorpce vlhkosti a reverzní sorpce nesplňují požadavky.

Bohužel existují falzifikáty tohoto populárního modelu, které postrádají všechny výhody originálu.

Hodnocení Moony pro Otzovik je 4,6, pro 7ya - 4,3, pro obstetrics.ru - 4, na Yandex.Market - 5.

Cena jedné plenky Moony - 13 rublů.

3. místo - Lovular Hot Winds

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,63

Lovular plenky vyrobené ve Velké Británii se objevily na našich policích není tak dávno. V hodnoceních matky upozorňují na svou výjimečnou něžnost a měkkost, jako chmýří (plenky jsou ošetřovány horkou parou pomocí speciální technologie). Plenky dokonale absorbují vlhkost a nezanechávají na pokožce žádné zbytky, vybavené indikátorem vlhkosti. Existují však určité nevýhody: některé matky si stěžují, že na celou noc není dostatek plenky. Mezi nedostatky označte příliš velkou velikost (samozřejmě plenky nejsou určeny pro tenké děti); některé matky tvrdí, že pokožka dítěte pod plenkou byla mokrá. Vysoká cena je také jednou z hlavních nevýhod..

Hodnocení Lovular Hot Winds na irecommend - 4.5, na Otzovik - 4.8, na 7ya - 4.6.

Cena jedné Lovular plenky je 19 rublů.

2. místo - NappyClub Premium

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,67

Plienky NappyClub Premium se objevily na ruském trhu v roce 2016. Ruský výrobce se pokusil vytvořit levné plenky založené na japonských (v plenách NappyClub Premium) a německých (v sortimentu NappyClub Comfort) absorpčních materiálech. Aby se snížily náklady na jejich výrobky, tvůrci nepoužívají nadměrné barvy na plenu a na balení, odmítli reklamu a zaměřili se na online prodej. Podle výrobce to umožnilo vyrobit plenky NappyClub o 30% levnější než analogy.

Mezi výhody matek patří absolutní bělost („méně barvy - méně chemie“), široký opasek, měkkost a nepřítomnost cizího zápachu. Mezi nedostatky patří slabý suchý zip (dítě se sundá), některé matky si všimly úniku, u některých dětských plenky způsobily alergie.

Hodnocení NappyClub Premium na webových stránkách irecommend je 4,6, na Otzoviku - 4,4, na Yandex.Market - 5.

Cena jedné plenky NappyClub Premium je 17 rublů.

1. místo - Huggies Elite Soft

Průměrné skóre ve třech hodnoceních - 4,63

Prvním místem v našem žebříčku jsou plenky Huggies Elite Soft. Nejoblíbenější jsou u kupujících (podle internetového obchodu Detsky Mir). Tyto plenky také obsadily první místo podle výsledků odborného testování Roskontrolu (83 bodů ze 100). Odborníci ocenili produkt za dobrou absorpci vlhkosti v krátkém čase, ale poznamenali, že reverzní sorpce (uvolnění absorbované vlhkosti tlakem) je 5 (!) Krát více, než je obvyklé.

Matky zároveň ujišťují, že plenky úspěšně absorbují i ​​tekuté výkaly novorozenců, kapsa na papeži zachrání před prosakováním. Pokud je však velikost nesprávně zvolena (podle matek je Huggies Elite Soft mírně malá), mohou na kůži zůstat stopy gumy a zrn gelu.

Hodnocení Huggies Elite Soft na webu Otzovik 4.7; on irecommend - 4.5, v internetovém obchodě Detsky Mir - 4.7.

Kromě vysokých hodnocení založených na recenzích je třeba si uvědomit i nízké náklady na plenky Huggies Elite Soft - to je to, co jim umožnilo dát jim první místo v našem hodnocení.

Cena jedné plenky Huggies Elite Soft - 7 rublů.

Porovnání hodnocení jednorázových plenek

Tabulka ukazuje hodnocení plenek sestavené různými weby na základě rodičovských recenzí a testování. Pro větší pohodlí jsou stejné značky a výrobci zvýrazňovány společnou barvou..

Jaké jsou nejlepší plenky?

Na konci recenze je třeba poznamenat, že jakékoli plenky, i ty nejoblíbenější a první v hodnocení japonských technologií, které mají status „Premium“ a jsou velmi drahé, nemusí být pro vaše dítě vhodné. Zde hovoříme o individuální toleranci, anatomických vlastnostech a sklonu k alergiím na určité materiály. Například drahé japonské plenky, které způsobují mnoho nadšených recenzí, způsobují, že některé děti mají na kůži alergie a zarudnutí..

Aby nedošlo k chybě při výběru, nekupujte okamžitě velké balení, i když náklady na každou plenku ve velkém balení jsou nižší. Vezměte si malé balení k testování - ušetříte peníze, pokud nemáte rádi plenky.

Další důležitý tip: vyberte správnou velikost pleny. Pokud je na balení uvedeno „3 - 6 kg“, nestojí za to kupovat dítě, jehož hmotnost již přesáhla 5 kg, zejména pokud je dítě baculaté. Obecná zásada: pokud plenky, které byly dříve vhodné pro dítě, začaly unikat, je čas přejít na další velikost.

Články O Neplodnosti