Hlavní Výživa

Pojetí dítěte: kdo je otec?

Podle vědců více než 30% otců vychovává děti, které nejsou jejich příbuznými. Někteří z nich však o tom ani nevědí. Existuje mnoho způsobů, jak přímo nebo nepřímo pomoci zjistit, kdo je skutečným otcem dítěte..

Text: Olga P. 7. února 2014

Obsah článku:

Přesné metody určování narozeného otce dítěte

Nejpřesnější metodou, jak zjistit, zda je člověk skutečně otcem dítěte, je provedení vyšetření DNA. K diagnostice je nutný biologický materiál dítěte a údajného otce.

Lidské sliny se zpravidla používají pro analýzu DNA. Analýzu můžete provádět ve specializovaných diagnostických centrech nebo voláním lékaře doma

Ve většině případů se diagnóza provádí po narození s dítětem, ale otcovství je možné určit v časných stádiích těhotenství. V takových případech je těhotné břicho propíchnuto, aby se shromáždil biologický materiál plodu. Tato metoda může být nebezpečná pro budoucí dítě z důvodu možnosti potratu a předčasného porodu, proto je třeba se mu vyhnout.

Přesnost testu DNA pro stanovení otcovství je asi 99,9%, úroveň chyb je poměrně malá. Zmatek může nastat, pokud je údajným otcem dítěte krevní příbuzný ženy nebo tohoto otce.

Jak zjistím pravděpodobného otce dítěte

Existuje řada nepřímých příznaků, díky nimž můžete zjistit, od koho je dítě počato.

Můžeme předpokládat otcovství podle krevního typu dítěte, maminky a otce. K tomu můžete použít speciální tabulku. Tuto metodu však nelze považovat za spolehlivou, zejména pokud jsou krevní skupiny rodičů a dítěte docela běžné.

S projevem genetických chorob lze použít k výpočtu toho, kdo je skutečným otcem pro dítě, pokud v rodině takové matky nebyly..

Děti jsou často v ranných stádiích po narození velmi podobné svým otcům. Tento způsob stanovení otcovství má však mnoho nevýhod. Takže lidé mají sklon připisovat dítěti podobnost s tátou, kde není, a dítě může být při narození spíš jako jeho matka.

Pravděpodobnost otcovství lze vypočítat podle data oplodnění. Chcete-li to provést, musíte vypočítat den ovulace a posoudit možnost početí porovnáním s datem nechráněného pohlavního styku. Vejce je zpravidla připraveno k oplodnění ne více než 48 hodin v jednom menstruačním cyklu a vyjde 14 dní před další menstruací.

Tato metoda, která pomáhá určit otce, je také stěží spolehlivá, protože žena může mít v tuto chvíli několik sexuálních kontaktů. Pokud k tomu dojde, s největší pravděpodobností bude chlapeckým otcem muž, s nímž měl v den ovulace sex a dívčí otec - někdy před jejím nástupem.

Jak určit otcovství bez analýzy DNA

Jak provádět testy DNA?

Pro laboratorní testy, dobrý biomateriál (vzorek krve nebo seškrabání buněk) dítěte, je údajný otec a matka nezbytná. Již jsme poznamenali, že přesnost testu DNA je dosažena 100% při obdržení negativního výsledku a 99,9% při obdržení pozitivního výsledku. Pro analýzu můžete darovat krev ze žíly, škrábání ze sliznice na vnitřní straně tváře, vlasů nebo nehtů. Přirozeně se takový test provádí, když se dítě již narodilo. Připravenost výsledků - od 3 do 14 dnů. Nyní existuje domácí služba testování DNA. Takový důkaz však není důkazem u soudu..

V některých případech, kdy je třeba stanovit otcovství před narozením dítěte, se používá testování DNA za použití biologických materiálů plodu, které lze získat biopsií choriových klků nebo získáním plodové vody nebo odebráním fetální krve z pupečních cév. U všech těchto metod získání biomateriálu je riziko potratu menší než 1%.

Jak složit test dna?

Kde dělat dna test?

Jaké jsou příznaky otcovství bez DNA??

Bohužel někdy existují situace, kdy žena nemůže s absolutní jistotou říci, že muž je biologickým otcem jejího dítěte. Jednoznačnou odpověď na tuto otázku lze samozřejmě získat provedením lékařského testu DNA, ale ne každý má touhu nebo finanční schopnost ji provést. Cena genetických testů pro stanovení otcovství tedy zůstává v roce 2020 vysoká, a to i přes vysokou úroveň vývoje genetiky.

Soud navíc ve všech případech nesouhlasí s podáním návrhu na toto přezkoumání. Existují i ​​jiné ověřené způsoby, jak určit otcovství bez DNA? Ano, výsledek takových metod však nelze označit jako nejspolehlivější, ale pouze přibližný.

Pro stanovení otcovství je nezbytné provést řadu postupů zaměřených přímo na určení příbuznosti mezi dítětem a mužem, který je údajně jeho biologickým otcem. Když je potřeba otcovský proces?

Potřeba se objeví, pokud potřebujete vztah vyvrátit nebo potvrdit. Existují tedy dva způsoby právního řešení tohoto problému: dobrovolné - mimosoudní; soudní.

Test otcovství DNA - jak se provádí a zda tomu lze věřit?

Podle průzkumů veřejného mínění se asi 12% rodin nemůže pochlubit čestností, v nich „tati“ vychovávají děti jiných lidí. Poměrně velké číslo. Není proto překvapivé, že v současnosti existují časté případy nepříjemné situace, kdy člověk pochybuje, zda je otcem budoucnosti nebo již narozeným dítětem. Pak je nutné použít test DNA k navázání rodinných vazeb, konkrétně otcovství.

To lze provést jak v soukromém zdravotnickém zařízení se vzájemným souhlasem stran, tak u soudu, pokud muž silně nesouhlasí s tím, že je otcem konkrétního dítěte. Co je genetické vyšetření otcovství (test DNA)?

Věda v moderním světě pomáhá snadno a bezbolestně vyřešit problém stanovení otcovství - DNA analýzu provádí mnoho laboratoří..

Stanovení DNA

Jedná se o nejspolehlivější a „mladší“ způsob, jehož výsledky jsou přijímány jako nezvratný důkaz otcovství. Je to pro něj, že se rodiče nejčastěji uchylují, když je ve výsledcích vyžadována přesnost.

Jedná se o srovnání řetězců DNA dítěte a otce získaných z krve, slin, nehtů, vlasových folikulů a dalších biologických tkání.

Stačí si představit malé množství materiálu, například odebrat krev z prstu nebo seškrábat z patra. Rodiče i dítě budou potřebovat údaje.

Po dešifrování kódu DNA mohou odborníci:

 • potvrdit, že muž je otcem dítěte 99%.
 • snížit pravděpodobnost otcovství o 100%.

Stojí za zmínku: obvykle trvá asi dva týdny na test DNA, ale v naléhavých případech to lze provést za tři dny.

V zásadě je vzorek organických tkání získán od již narozeného dítěte, ale teprve nedávno byla vynalezena neinvazivní nebo prenatální metoda, která vám umožní „pracovat“ s těhotnými ženami v raných stádiích..

Může být použit od desátého týdne. K práci používají krev otce a žilní krev matky, v níž je malé množství DNA dítěte. Tato možnost je vysoce přesná a lze ji použít místo tradiční analýzy..

Je nezbytné stanovit otcovství v mnoha případech: pro uznání muže jako rodiče, vynucení výplaty výživného atd. Abyste získali co nejpřesnější výsledek, musíte provést analýzu DNA: provádí se na specializovaných klinikách v Moskvě nebo v jiných městech. Jeho cena začíná z deseti tisíc rublů.

Podívejte se na video, ve kterém odborník podrobně vysvětluje, jak probíhá test DNA na otcovství:

FUSO CANTER TF - univerzální nákladní automobil pro podnikání

Zajištění důvěrnosti a bezpečnosti osobních údajů během zpracování je pro OO DK RUS prioritou. Garantujeme, že vaše osobní údaje, které poskytnete, budou zpracovávány výhradně v souladu se všemi požadavky právních předpisů Ruské federace o osobních údajích. Pokud souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů, potvrďte prosím svůj souhlas.

1. Tímto vyjadřuji svůj bezpodmínečný souhlas se zpracováním LLC DK RUS (která je provozovatelem zpracování osobních údajů, dále jen „provozovatel“; místo sídla právnické osoby: 423800 Tatarstánská republika, g)..

Naberezhnye Chelny, Industrial Passage, 47, vašich osobních údajů a dalších informací obsažených v tomto dokumentu (včetně těch, které jsou zveřejněny na webových stránkách na internetu ve formě webového formuláře), jakož i dalších osobních údajů a informací, které mi poskytl nebo poskytl Provozovateli jinými způsoby (včetně účastí na událostech, vyplňováním jiných dokumentů, webových formulářů na webových stránkách obsažených v uzavřených a uzavřených dohodách, v předložených dokumentech) nebo jakýmkoli způsobem seznámením Provozovatele. Potvrzuji, že poskytnuté osobní údaje patří mně jako subjekt osobních údajů, jsou spolehlivé, relevantní, přesné.

2. Účel zpracování osobních údajů a dalších informací: - poskytnutí informací (včetně informací reklamní povahy), mimo jiné včetně:,

Alternativní metody pro stanovení otcovství, nebo jak zjistit, kdo je otcem dítěte, bez testu DNA

›› V praxi často existují situace, kdy matka nemůže s maximální přesností říci, kdo je jejím otcem. Jak víte, dnes stačí jednoznačná odpověď. taková analýza je 99%.

Přes popularitu tohoto testu, ne všichni rodiče mají příležitost podstoupit genetické vyšetření..

Zřízení otcovství zahrnuje několik bodů, kterými můžete potvrdit nebo.

Naštěstí existují jiné způsoby, jak zjistit přesnou informaci o otcovství. Hlavní metody pro stanovení otcovství bez DNA jsou uvedeny níže..

Tato otázka je relevantní nejen při navazování harmonických vztahů mezi rodiči. V některých případech musí být otcovství určeno pro soudní spory. Pomocí jedné z populárních metod pro stanovení otcovství můžete potvrdit nebo popřít skutečnost krevních vazeb.

Tento způsob potvrzení otcovství nelze označit za nejspolehlivější a nejpřesnější. Můžete nepřímo prokázat příbuznost tváří v tvář, barvu vlasů, oči, tón pleti.

Externí genetické rysy však mají tendenci se měnit. Například děti docela často vypadají jako prarodiče a další blízcí příbuzní, proto je-li zvolena tato metoda, doporučuje se porovnat fotografie dětí a dospělých nejen otce, ale i jeho příbuzných.

Test otcovství DNA doma

 1. Nejjednodušší způsob je vypočítat konkrétní datum, kdy bylo dítě počato, a podle toho určit, se kterým z mužů toho dne měla mladá matka sexuální styk. Takový „X-den“ se zpravidla vyskytuje 14. až 15. den po začátku poslední menstruace, takže není těžké jej rozpoznat. Mezitím by mělo být zřejmé, že i při pravidelném menstruačním cyklu může dojít k ovulaci v různých obdobích, a v případě nepravidelných období je jednoduše nemožné určit špičkový moment bez použití speciálních nástrojů. K početí navíc nedochází vždy přesně v den ovulace. Protože několik dní, které předcházejí uvolnění vajíčka z folikulu, je také příznivé pro oplodnění ženského těla, je ještě obtížnější stanovit otce dítěte. A konečně nemůžete slevu žen, které mohou mít sexuální styk s různými muži ve stejný den. Pro ně definice otcovství touto metodou nemá vůbec žádný smysl..
 2. Můžete také pochopit, zda konkrétní muž je otcem dítěte, porovnáním rysů tváře údajného otce a dítěte. Známky, jako je barva očí a vlasů, tvar nosu a uší, mohou samozřejmě nepřímo naznačovat rodinné pouta mezi lidmi, ale stále je neberou příliš vážně. Dítě může mít veškerý vzhled od své matky nebo dokonce od své babičky, ale to vůbec neznamená, že jeho otec, kterého nevypadá, není jeho rodák. Současně existují i ​​obrácené situace, kdy lidé, kteří jsou si navzájem navenek podobní, ve skutečnosti nejsou příbuzní krve. Proto je tato metoda naprosto nespolehlivá..
 3. Test otcovství bez DNA lze provést s přihlédnutím k faktorům, jako je krevní skupina a faktor Rh údajného otce a dítěte. Pokud od takové studie obdržíte zápornou odpověď, můžete mluvit o její spolehlivosti s pravděpodobným podílem řádově 99–100%. Pokud je v důsledku takového testu přijata kladná odpověď, nelze ji považovat za významnou. Zejména pokud má novorozeně 1 krevní skupinu a údajný otec má 4, nejsou s velkou pravděpodobností krevními příbuznými. V tomto případě nezáleží na krevním typu matky.

Jediným způsobem, který umožňuje s velkou pravděpodobností potvrdit nebo popřít skutečnost nejbližšího vztahu, je provedení high-tech DNA otcovství DNA doma nebo na specializované klinice. Provádění tohoto postupu vyžaduje dostatečné množství času a působivé množství peněz, takže ne všechny rodiny mají příležitost se na něj obrátit.

9. června 2019
uristland

Jak určit otcovství podle krevního typu?

Od školního stolu každý ví, že existují 4 krevní skupiny a faktor Rh může být pozitivní a negativní. Ve většině případů dítě dostává skupinu otce nebo matky, ale existují variace genů, ve kterých se dítě narodí se skupinou, která se liší od rodiče, a to se považuje za normu. Tato situace je pro otce alarmující a dává důvod pochybovat o loajalitě jeho manželky.

Podle vědeckých údajů může pár s první krevní skupinou mít pouze děti s první krevní skupinou. U lidí s první krevní skupinou se dítě s krevní skupinou IV (AB) nikdy nenarodí, jsou možné různé variace, ale ne toto. Pokud má matka II (A) krevní skupinu a otec III (B), pak pár může mít děti s jakýmkoli krevním typem kromě I (0), totéž platí pro matku II (A) a Otec IV (AB).

Situace s třetí a čtvrtou krevní skupinou je zajímavá, zde je mnohem více možností, jak porodit děti s jiným typem krve než jejich rodiče. Pokud je například matka III (B) a otec II (A), pak jsou možné jakékoli variace, mohou se narodit i děti ze skupiny I (0). V případě třetí krevní skupiny u obou rodičů jsou možné pouze dvě možnosti - III (B) a I (0). Pokud existuje skupina u někoho s rodiči IV (AB), může mít krev dítěte následující skupiny:

 • IV (AB) a I (0) dává potomkům II (A) a III (B);
 • IV (AB) a II (A) poskytují II (A), III (B), IV (AB);
 • IV (AB) a III (B) poskytují II (A), III (B), IV (AB);
 • IV (AB) a IV (AB) dávají II (A), III (B), IV (AB).

Definice otcovství podle krevních skupin je tabulka krevních skupin s výše uvedenými údaji, které má každý genetik, je také uvedena na našem webu. Dalším vodítkem k definici otcovství je faktor Rh. Není vhodné se na tento ukazatel zaměřit, protože Rh-pozitivní rodiče mohou mít dítě s Rh-negativním indikátorem, a to je zcela normální.

Otcovství podle krevních skupin je určeno tabulkou na základě tří forem genů, ale při studiu faktoru Rh nelze otcovství určit, ale spíše vyvrátit, například u Rh negativních rodičů se dítě s Rhesus pozitivní skupinou nikdy nenarodí..

Stanovení krevního typu

Stanovení otcovství podle krevního typu je jednou z nejjednodušších metod, vyznačuje se rychlostí a dostupnými náklady. Tento postup netrvá dlouho, vědci by měli zpočátku odstranit biomateriál pro výzkum od dítěte a otce. Z žíly se odebere malé množství krve. Dále se provádí studie, která stanoví antigeny a diagnostikuje krevní skupinu dítěte, údajného otce. Výpočet procenta pravděpodobnosti, že člověk je biologický příbuzný, se provádí porovnáním údajů získaných v důsledku ověření..

DNA analýza

Psychologové na každém kroku nám říkají, že každý člověk je jedinečný, takže se vyvíjíme jako člověk, jedinečnost člověka je také na fyziologické úrovni. Každý z nich má jedinečnou sadu genetických informací, jako spouštěcí disk z počítače, umožňuje tělu vývoj podle jasného plánu.

Nosičem této jedinečné informace je řetězec DNA. Skládá se ze 46 chromozomů, které se nacházejí téměř v každé buňce našeho těla. Každá taková buňka je „pasem“ těla, podle genetického kódu můžete zjistit, jaký je člověk, kdo je jeho příbuzný a kdo není.

Pomocí sady chromozomů, které v těle existují, můžete znovu vytvořit jasnou kopii člověka, věda o genetickém inženýrství se zabývá touto otázkou. Jsou uloženy geny, které obsahují informace o člověku v zárodečných buňkách, které se náhodně kombinují během oplodnění vajíčka. Polovina genů nenarozeného dítěte je dána otcem a polovina matkou.

Během genetického testu jsou laboratorní pracovníci schopni rozeznat DNA otce v DNA dítěte, a tak test dokončit, což ukazuje na spolehlivost výsledků. Krev, sliny, vlasy nebo nehty jsou odebírány k vyšetření. Pap stěr z vnitřní dutiny líce je nejlépe definován. Sběr materiálu nezpůsobuje dítěti nepohodlí a je velmi snadné jej odstranit, na rozdíl od sběru materiálu, který vyžaduje otcovský test podle krevního typu. Ověření biomateriálu se provádí po dobu 14 dnů. Spolehlivost výsledků 99,9%.

Je třeba poznamenat, že výsledky DNA se často berou v úvahu i u soudu. Neslouží samozřejmě jako 100% argument, ale je to dobrý důkaz příbuznosti.

Dříve bylo možné stanovit otcovství až po narození dítěte, ale nyní můžete provést test DNA i během těhotenství ženy. K tomu nepotřebujete ani analýzu plodové vody. DNA dítěte může být detekována matkou krví od devátého týdne těhotenství.

Jak určit otcovství bez otcovského testu

Jejich rozdíl je určen přítomností protilátek (látek, které jsou produkovány imunitním systémem) v lidské krvi. V krvi osoby se skupinou I tedy oba typy protilátek chybí, u osoby se skupinou II - existují pouze protilátky A, III - pouze B a IV - oba typy protilátek.

Je třeba mít na paměti, že analýza DNA pomocí nestandardních vzorků bude vyžadovat dodržování určitých závazných podmínek, použití složitějších technologií a někdy i zvláštního vybavení. Chcete-li například určit otcovství podle vlasů, musíte si uvědomit, že oříznuté vlasy nejsou vhodné pro výzkum. Je nutné použít pouze vlasy, na kterých byla cibule uchována, protože obsahuje DNA, jejímž prostřednictvím bude provedena analýza. Množství těchto vlasů s cibulkami by mělo být nejméně 5-6 kusů.

Lze otcovství prokázat během těhotenství?

Moderní medicína má dvě metody pro provádění testu DNA během těhotenství - neinvazivní a invazivní, které se liší tím, že první se provádí bez zásahu do děložní dutiny těhotné ženy a druhá se provádí pomocí speciálního vybavení s pronikáním do dělohy..

Specializované kliniky nebo laboratoře pro testování DNA mají vysoce přesné vybavení a reagenty, které umožňují stanovení otcovství s vysokou přesností (až 99,9%) i během těhotenství, a stačí analyzovat žilní krev údajného otce dítěte (10 ml) a matka (20 ml). Odběr krve může být prováděn v jakémkoli zdravotnickém zařízení jako při rutinním krevním testu a poté odeslán do specializované laboratoře. Více krve je odebíráno matce, protože z ní je izolována fetální DNA ve formě fragmentů.

„Skutečný počet těch, kdo vychovávají děti jiných lidí, není více než 2%.“

- Nikolaj Nikolaevič, byly případy, kdy starší otec přišel se staršími dětmi?

- Samozřejmě, jakmile muž v pokročilém věku požádal o genetické vyšetření. Spolu s ním byly 50leté dcery. Někdy otec nemusí vědět, že jeho vlastní děti někde vyrůstají.

A když vyvstane otázka dědičnosti, je důležité, aby lidé určili míru příbuzenství. A byl příběh, kdy muž žil celý svůj život v rodině, vychoval děti a ve stáří se rozhodl, že nejsou jeho

Třikrát prošlo analýzou DNA, třikrát vyšetření řeklo, že se jedná o rodné děti, pouze otec nechtěl věřit ve výsledek.

- Ukazuje se, že lidé nejsou vždy připraveni přijmout znalecký posudek a mohou přijít znovu?

- Pokud člověk nevěří, má právo přijít tolikrát, kolikrát uzná za vhodné. Jeden test na DNA stojí 249 rublů. Měli jsme asi třikrát, žena poprvé nemohla hádat, kdo je otec, a zase přinesla nové muže. A nějak přišel muž se třemi dětmi počasí z různých žen, všechny děti byly ony, slíbil, že se vrátí s novými dětmi, ale zatím se neobjevil.

Abychom zjistili, kdo je táta dítěte, potřebují odborníci měsíc

- Mimochodem, co ukazuje zkouška? Kolik mužů ve vztahu k nimž se snaží otcovství prokázat, je skutečně nativních?

- Statistiky jsou již několik let konstantní: 84–85% mužů, kteří nás kontaktovali, jsou skutečnými otci dětí. V souladu s tím není každé šesté dítě vychováno jeho otcem, - říká Nikolai Kuzub.

- Je důležité si zde poznamenat - jedná se o neúplný obrázek v celé zemi, mluvíme pouze o těch pochybujících lidech, kteří nás kontaktovali. A dokonce i mezi těmi, kteří si nebyli jisti, mělo 85% párů marné pochybnosti, říká Victoria Korban.

- Skutečný počet těch, kteří vychovávají děti jiných lidí, ostatní - ne více než 2%. Pokud vezmeme náhodné lidi na ulici a nabídneme provedení analýzy DNA, získáme taková data, “říká Nikolai Kuzub.

Dva způsoby, jak zjistit otcovství

Způsoby stanovení otcovství jsou následující: dobrovolné a soudní. Druhá je zase rozdělena do dvou dalších: soudním řízením nebo zvláštním řízením - tato možnost se použije, pokud je otec mrtvý, a je nutné chránit dědická práva jeho potomka..

Dobrovolná objednávka

Skutečnost otcovství by měla být stanovena na dobrovolném základě, pouze pokud muž není považován za otce dítěte bez dalších opatření. Postup pro stanovení otcovství se provádí dobrovolně, pokud občan souhlasí s tím, že se uzná za otce, a pak je nutné dokončit pouze příslušný právní akt.

Obvykle je otcovství prokázáno tím, že otec a matka dítěte nezaregistrovaly svůj vztah, ai když se první z nich účastní materiální podpory dítěte, nebude považován za otce bez právního uznání. A pro získání takového práva bude nutné jít do matričního úřadu a podat speciální žádost, rodiče to společně.

Někdy vznikají problémy kvůli skutečnosti, že je nemožné přivést druhého matice do matriky - jedním z těchto důvodů může být smrt matky. Pak budete muset nejprve prokázat otcovství pomocí genetického vyšetření, nebo bude nutné zařídit péči o dítě - a teprve potom mu umožní vzít ho k sobě. Žádost o uznání otcovství se bude lišit - můžete ji také vidět zde.

Jak však prokázat otcovství a jaký bude postup pro stanovení otcovství v případě dobrovolného uznání?
Společné prohlášení o otcovství

Přihlášku můžete podat ihned po narození dítěte a po určité době. Pokud je předložen po obdržení rodného listu, měl by být tento certifikát přiložen. Kromě toho je povoleno i krmení před narozením dítěte - pak musí být doloženo lékařským osvědčením potvrzujícím těhotenství, a navíc musí být důvod předložit dokument předem - obvykle nemožnost tak učinit brzy po narození dítěte, například z - protože jeden z rodičů musí odejít na dlouhou dobu.

Dva hlavní závěry vyplývající z uznání prohlášení:

 • otcovství občana je považováno za fakt;
 • matka také potvrzuje přijetí.

Poznámka: Abychom poznali skutečnost otcovství, musí být občan schopen. Výjimka je stanovena pouze pro ty, kteří nejsou plně způsobilí z důvodu svého mladšího věku, kteří mohou být uznáni otci, pokud se sami dohodnou.

Soudní příkaz

Ale ne vždy je dobrá vůle přítomna na straně otce dítěte - někdy nesouhlasí s tím, aby ho uznal za svého. Definice otcovství se tedy provádí u soudu. Rozsudek soudu dává právo požadovat výplatu výživného.

aplikace

Na soud se mohou vztahovat:

 • kterýkoli z rodičů;
 • opatrovník;
 • samotné dítě po dosažení dospělosti.

Povšimněte si, že v takových případech neexistuje promlčecí lhůta a soud může být podán kdykoli..

K článku je přiloženo ukázkové prohlášení, na které se můžete zaměřit při vytváření své vlastní.

Přihláška:

 • osobně žalobce do soudního rejstříku;
 • prostřednictvím zprostředkování zástupce;
 • doporučený dopis.

Prohlášení o údajném otcovství

Proces

V soudním zřízení otcovství budou zapotřebí důkazy, a to:

 • písemný důkaz spojení mezi rodiči;
 • svědectví svědků, jakož i samotných účastníků soudního řízení;
 • nahrávky ve formátu videa nebo zvuku, které mohou sloužit jako potvrzení.

Pokud člověk stále odmítá rozpoznat dítě jako své vlastní, bude nutné provést vyšetření DNA, aby se odstranily jakékoli pochybnosti, nebo naopak, aby se zjistilo, že měl důvody pochybovat o něm..

Žádost o stanovení otcovství na základě soudního rozhodnutí

Speciální případy

Pokud se prokáže, že občan uznal skutečnost otcovství, nebyl však vázán sňatkem s matkou dítěte a zemřel, aniž by měl čas ho oficiálně uznat za svého, vyvstává otázka - jak rozpoznat otcovství. Vzhledem k tomu, že neexistují žádné zjevné možnosti, je uznání soudním rozhodnutím povoleno i bez dodatečných důkazů - to vše snižuje skutečnost, že je pouze nutné prokázat skutečnost, že je uznáno otcovství jako občan.

U dětí narozených před 1. říjnem 1968 mimo manželství se použije zjednodušený postup - otcovství bude potvrzeno, pokud bylo dítě závislé na údajném otci.

Mýtus 4. Nemohu udělat test v tajnosti od matky dítěte.

Můžeš. Matka není nutná pro analýzu otcovství. Může se jednat o vyšší přesnost, ale přesnost analýzy je obvykle již dostatečně vysoká. 99,999% nebo 99,999999% - není to nutné pro potvrzení otcovství, s výjimkou otcovství bude 0% s matkou a bez ní.

Jediným případem, kdy byste měli provést analýzu se svou matkou, je, že pokud jsou pochybnosti o mateřství, účast matky na otcovském testu bude mnohem levnější než samostatný test mateřství..

Matka se někdy ptá, zda má otec právo na analýzu DNA bez jejího vědomí. Pokud je otec úředním rodičem, může provést analýzu DNA i pro použití u soudu bez souhlasu matky. Pokud není oficiálně otcem, může také provést test DNA, neexistuje zákon, který by mu to zakazoval. Je pravda, že u soudu najdou chybu s takovou analýzou, protože dítě nebylo podepsáno jeho zákonným zástupcem.

Jak zjistit, které dítě je v těhotenství nebo je možné určit otcovství těhotného dítěte, jaké jsou metody a testy

Pokud čelíte obtížné volbě a chcete zjistit, kdo je otcem vašeho nenarozeného dítěte, interaktivní tip vám to pomůže.

Pokud máte krátkou dobu, pak co nejvíce zúžte okruh podezřelého otcovství, musíte si pamatovat několik čísel. Nejprve si musíte zapamatovat, kdy jste zahájili poslední menstruaci. A za druhé, jaký je váš průměrný cyklus (období mezi začátkem předposledního a začátkem poslední menstruace). Vyplňte formulář a klikněte na "Pokračovat".

Trocha teorie pro lepší pochopení logiky interaktivního mluvčího.

Nejvhodnější pro početí je den ovulace. Toho dne se uvolní vajíčko. A pokud se v den ovulace vyskytne nechráněný pohlavní styk, spermie plné síly spěchají, aby se setkaly s čerstvým vejcem.

Život nefertilizovaného vejce končí za pár dní. Proto sex dva dny po ovulaci zřídka vede k těhotenství. Ve spermiích nejsou síly také neomezené, mohou „čekat“ vejce po dobu pěti dnů, už ne. Z tohoto důvodu jsou nechráněné kontakty více než pět dnů před ovulací považovány za relativně „bezpečné“. Na tomto základě je založena kalendářní metoda antikoncepce (není příliš spolehlivá).

Kdy dochází k ovulaci??

U průměrné ženy začíná menstruace dva týdny po ovulaci. Jinými slovy, k ovulaci dochází 14 dní před očekávaným měsícem.

Kdo je otcem dítěte?

Je naprosto možné zjistit, zda je muž otcem dítěte pomocí testu DNA. Ale to lze provést pouze tehdy, když se dítě narodí.

Jak zjistit, kdo je otcem dítěte bez testu DNA a to i během těhotenství? Po dalším vyšetření nebo ultrazvuku se můžete zeptat lékaře.

Pokud si pamatujete den, kdy začala poslední menstruace a průměrný čas cyklu, můžete zkusit zjistit, od koho je dítě. Tato metoda neposkytuje absolutní záruku, ale často pomáhá pochopit původ těhotenství.

Lze otcovství prokázat během těhotenství?

DNA (deoxyribonukleová kyselina) je molekula v buněčném jádru a spíž genetických dat každého živého tvora, ve které jsou zaznamenány všechny rysy těla. Osoba má také DNA a zpravidla ji obdrží 50% od biologické matky a zbývajících 50% od biologického otce. Test otcovství je srovnání částí DNA dítěte a potenciálního otce.

Pro provedení testu je nutné prozkoumat biologický materiál dítěte, jeho vlastní matky a údajného otce. Podobné studie se provádějí v laboratořích specializovaných klinik, kde určují procentuální shodu po sobě jdoucích kombinací DNA údajných příbuzných.

Shoda všech DNA fragmentů dítěte a muže znamená, že muž s pravděpodobností 99% je otcem tohoto dítěte. V případě dvou nebo více nesrovnalostí se otcovství považuje za nepotvrzené a muž je ze žadatelů vyloučen.

Takový test lze provést i ve stadiu těhotenství, kdy je dítě stále v lůně (nebo náhradní matce). Samozřejmě je lepší provést takový test po narození dítěte a vyhnout se takovým zásahům, protože to představuje vážné nebezpečí infekce plodové vody nebo samotného plodu a navíc může vyvolat potrat nebo předčasný porod. V některých naléhavých případech (například když žena pochybuje o tom, z čeho bylo dítě počato, nebo se údajný otec domnívá, že se jeho vzhledu nezúčastnil) je otcovství prokázáno bez pochyb. Pokud muž trvá na vyšetření, a ne žena, pak test může být proveden, ale pouze u soudu.

K dnešnímu dni je pouze DNA test vědecky spolehlivou a prokazatelnou metodou stanovení příbuznosti. Výsledky jiných metod a testů během těhotenství jsou, bohužel, stále nedokonalé nebo nezaručují jejich neomylnost. Například, pokud žena po poslední menstruaci měla několik nechráněných pohlavních styků s různými muži, pak je možné stanovit údajnou otcovství spočítáním, to znamená, že nejpravděpodobnější doba početí je období ovulace (střední cyklus) - přibližně 14–15 dní po menstruaci. V tomto případě bude s největší pravděpodobností otec dítěte muž, s nímž došlo právě v tomto časovém období k pohlavnímu styku. Tato metoda však nemůže být spolehlivá, pokud:

 • žena za posledních šest měsíců nesledovala menstruační cyklus a označovala den ovulace;
 • pokud ve středu ovulace (+/- 2 dny) byl stále více než 1 sexuální partner, protože ve vlhkém alkalickém prostředí dělohy a vejcovodů si sperma dokáže udržet svou fertilizační schopnost 2-3 dny, nebo dokonce déle.

Testy těhotenství otcovství DNA

Moderní medicína má dvě metody pro provádění testu DNA během těhotenství - neinvazivní a invazivní, které se liší tím, že první se provádí bez zásahu do děložní dutiny těhotné ženy a druhá se provádí pomocí speciálního vybavení s pronikáním do dělohy..

Jak probíhá test otcovství DNA neinvazivní metodou?

Pro přesnější výsledky této zkušební metody se používá po dobu 10-16 týdnů těhotenství a je nejbezpečnější pro nastávající matku a její dítě.

Specializované kliniky nebo laboratoře pro testování DNA mají vysoce přesné vybavení a reagenty, které umožňují stanovení otcovství s vysokou přesností (až 99,9%) i během těhotenství, a stačí analyzovat žilní krev údajného otce dítěte (10 ml) a matka (20 ml). Odběr krve může být prováděn v jakémkoli zdravotnickém zařízení jako při rutinním krevním testu a poté odeslán do specializované laboratoře. Více krve je odebíráno matce, protože z ní je izolována fetální DNA ve formě fragmentů.

Vysoká procentuální pravděpodobnost testu v jeho závěru znamená, že údajný otec a dítě mezi několika tisíci náhodných jedinců mají stejné genetické markery.

Neinvazivní testovací metoda by však byla nespolehlivá, pokud by jeden z rodičů nechal transplantovat kostní dřeň nebo krevní transfuzi méně než šest měsíců před testem..

Jak probíhá invazivní test otcovství během těhotenství??

Invazivní metoda pro testování DNA zahrnuje odstranění tkáně, biologických tekutin a vzorků krve pronikáním přes přirozené vnější bariéry matky a plodu. Procedura se provádí pouze v podmínkách specializovaného zdravotnického zařízení..

Pojetí dítěte: kdo je otec?

Podle vědců více než 30% otců vychovává děti, které nejsou jejich příbuznými. Někteří z nich však o tom ani nevědí. Existuje mnoho způsobů, jak přímo nebo nepřímo pomoci zjistit, kdo je skutečným otcem dítěte..

Text: Olga P. 7. února 2014

Obsah článku:

Přesné metody určování narozeného otce dítěte

Nejpřesnější metodou, jak zjistit, zda je člověk skutečně otcem dítěte, je provedení vyšetření DNA. K diagnostice je nutný biologický materiál dítěte a údajného otce.

Lidské sliny se zpravidla používají pro analýzu DNA. Analýzu můžete provádět ve specializovaných diagnostických centrech nebo voláním lékaře doma

Ve většině případů se diagnóza provádí po narození s dítětem, ale otcovství je možné určit v časných stádiích těhotenství. V takových případech je těhotné břicho propíchnuto, aby se shromáždil biologický materiál plodu. Tato metoda může být nebezpečná pro budoucí dítě z důvodu možnosti potratu a předčasného porodu, proto je třeba se mu vyhnout.

Přesnost testu DNA pro stanovení otcovství je asi 99,9%, úroveň chyb je poměrně malá. Zmatek může nastat, pokud je údajným otcem dítěte krevní příbuzný ženy nebo tohoto otce.

Jak zjistím pravděpodobného otce dítěte

Existuje řada nepřímých příznaků, díky nimž můžete zjistit, od koho je dítě počato.

Můžeme předpokládat otcovství podle krevního typu dítěte, maminky a otce. K tomu můžete použít speciální tabulku. Tuto metodu však nelze považovat za spolehlivou, zejména pokud jsou krevní skupiny rodičů a dítěte docela běžné.

S projevem genetických chorob lze použít k výpočtu toho, kdo je skutečným otcem pro dítě, pokud v rodině takové matky nebyly..

Děti jsou často v ranných stádiích po narození velmi podobné svým otcům. Tento způsob stanovení otcovství má však mnoho nevýhod. Takže lidé mají sklon připisovat dítěti podobnost s tátou, kde není, a dítě může být při narození spíš jako jeho matka.

Pravděpodobnost otcovství lze vypočítat podle data oplodnění. Chcete-li to provést, musíte vypočítat den ovulace a posoudit možnost početí porovnáním s datem nechráněného pohlavního styku. Vejce je zpravidla připraveno k oplodnění ne více než 48 hodin v jednom menstruačním cyklu a vyjde 14 dní před další menstruací.

Tato metoda, která pomáhá určit otce, je také stěží spolehlivá, protože žena může mít v tuto chvíli několik sexuálních kontaktů. Pokud k tomu dojde, s největší pravděpodobností bude chlapeckým otcem muž, s nímž měl v den ovulace sex a dívčí otec - někdy před jejím nástupem.

Jak zjistit, kdo je otcem dítěte: 4 způsoby, jak určit otcovství bez DNA

Zřízení otcovství spočívá v řadě metod, které objasňují vztah mezi dítětem a rodičem.

Nejpřesnější možností je test DNA..

Není však vždy možné odebrat biologické vzorky..

Proto jsou dnes metody pro stanovení otcovství bez testování DNA relevantní.

Metody upřesnění

Otázka ustavení otcovství je důležitá jak pro harmonické rodinné vztahy, tak pro soudy.

Existuje celá řada běžných metod, které vám umožní zkontrolovat skutečnost, že dochází k vazbám krve:

 • vnějšími značkami;
 • krevní skupina a Rh faktor;
 • datum početí;
 • genetická onemocnění.

Vnější znaky

Tento způsob potvrzení nebo vyvrácení otcovství není přesný a spolehlivý. Můžete nepřímo prokázat příbuznost tváří v tvář, barvu očí, vlasy, tón pleti.

Genetický vzhled se liší. A není absolutní pravděpodobnost, že dítě bude stejné jako jejich rodiče.

Děti mohou zdědit rysy prarodičů nebo jiných bezprostředních rodinných příslušníků. Proto stojí za to porovnat dítě a fotografie potenciálního biologického otce a jeho příbuzných.

Také na světě existuje mnoho lidí zdvojnásobených, navenek podobných. Zároveň ověřování potvrzuje, že nemají rodinné vazby, dokonce ani vzdálené.

Krevní typ a Rh faktor

Skvělá metoda k eliminaci pravděpodobnosti otcovství. Při prokazování je chyba vysoká.

Tuto metodu můžete použít až po narození dítěte. Tato metoda používá tabulky, ve kterých jsou krevní skupiny obou rodičů zobrazeny ve sloupcích a řádcích.

Na jejich křižovatce získáme možnosti pro krevní skupinu, kterou bude mít dítě. Standardně se pro klasifikaci používají čtyři krevní skupiny. Například pokud mají rodiče první, budou mít děti stejné.

Když ale máma má třetí a táta má druhou, může se narodit dítě s jakoukoli skupinou - od první do čtvrté.

V systému rhesus jsou dvě skupiny:

 • Rhesus negativní (Rh-);
 • Rhesus pozitivní (Rh +).

Stanovení přítomnosti / nepřítomnosti antigenů na povrchu červených krvinek naznačuje rozdíl ve skupinách. Více než 80% lidí je nositelem pozitivního Rh faktoru. Ostatní jsou Rh negativní.

U matky a otce s pozitivním faktorem Rhesus může být dítě narozeno s pozitivním i negativním parametrem. A pro rodiče s negativním faktorem Rh budou děti vždy s negativním faktorem Rh.

Datum početí

Pokud měla žena v období jednoho menstruačního období několik partnerů, vyplatí se zjistit pravděpodobné datum početí.

Spermie však žijí v ženské vagíně až 5 dní. V důsledku toho může těhotenství dojít po několika dnech..

Otec budoucího novorozence pak bude mužem, který byl pár dní před navrhovaným početím. Datum oplodnění nelze přesně stanovit. I když má žena pravidelné období.

V této situaci moderní ultrazvukové stroje nepomohou. Neoznačí nezaměnitelné potvrzení dne početí.

Genetické choroby

Geneticky rodiče sdělují dítěti nejen jejich vnější znaky a charakter, ale také řadu genetických chorob.

Jsou způsobeny mutacemi v genu. Pokud v rodině matky nebyla nemoc projevená u dítěte pozorována, zatímco potenciální otec nebo jeho nejbližší příbuzní s krví mají tuto nemoc, pak je tato skutečnost nepřímým potvrzením otcovství..

Jak zjistit otcovství pomocí DNA, viz následující video:

Jak zjistit, kdo je otcem dítěte během těhotenství

Otázky biologického příbuzenství jsou vždy důležité a nejčastěji je zapotřebí přesné stanovení otce dítěte. Moderní technologie vám umožní zjistit, kdo je otcem dítěte během těhotenství, prováděním výzkumu DNA.

Tato metoda je jediná, která vám umožní určit otcovství před narozením dítěte. Jeho přesnost a spolehlivost navíc nevyvolává žádné pochybnosti a je potvrzena úspěšnou světovou praxí.

Jak zjistit, kdo je otcem během těhotenství

Genetické vyšetření po narození dítěte za účelem stanovení příbuzenství lze provést testováním DNA ve specializované laboratoři. K tomu se odeberou vzorky bukálního epitelu z vnitřního povrchu tváře od dítěte a údajného otce. Tento postup je jednoduchý, bezbolestný a nepředstavuje žádné nebezpečí. Po porovnání úseků DNA odborník dospěje k závěru, jaký je vztah, výsledek takového testu je přesný a spolehlivý..

Je možné rozpoznat otce během těhotenství a jak se odebírají vzorky biomateriálu, když je dítě v lůně? Moderní technologie umožňují stanovit otcovství ještě před narozením dítěte. K tomuto účelu se dosud používají dvě metody:

Invazivní - zahrnuje zásah do děložní dutiny za účelem sběru biomateriálu, proto přináší určitá rizika pro plod a matku. Tyto metody zahrnují:

 • Analýza chorionických klků. Pro stanovení příbuznosti a identifikace genetických chorob se provede studie částic membrány obklopující plod, která má s plodem genetickou identitu. Vzorek se odebírá vpichem v období od 9 do 12 týdnů těhotenství.
 • Studium plodové vody - plodové vody. Pomocí dlouhé jehly propíchnou břišní stěnu a vezmou potřebné množství tekutiny. Strávit 14 až 20 týdnů těhotenství.
 • Cordocentesis - analýza pupečníkové krve. Pomocí jehly se odebere 1-5 ml krve. Období - od 18 do 24 týdnů. Nejvhodnější okamžik - od 21 týdnů.

Neinvazivní - provádí se na základě žilní krve těhotné ženy. Při této metodě se biopsie neprovádí, proto je naprosto bezpečná pro matku a dítě, nehrozí riziko potratů a komplikací.

DNA test k určení otce dítěte během těhotenství

Testováním DNA pomocí žilní krve ženy můžete zjistit, kdo je otcem dítěte během těhotenství, aniž byste riskovali matku a plod. Vysoká přesnost a bezpečnost jsou hlavními výhodami takové studie..

Testování se provádí takto:

 • odebírají se vzorky biomateriálů;
 • části fetální DNA jsou izolovány z matečného materiálu;
 • v laboratorních podmínkách se porovnávají alely v lokusech plodu a mužů;
 • je vypracován znalecký posudek.

Testování se provádí od sedmého týdne těhotenství. V tomto období může být DNA dítěte z něj izolována. Pro analýzu bude zapotřebí 20,0 ml ženské krve. Údajný otec odebírá vzorky bukálního epitelu nebo jakéhokoli jiného biologického materiálu - částice kůže, vlasy, nehty, zubní kartáček, ušní vosk, bitva atd..

Laboratoř zkoumá markery SNP. Pokud je plod samec, je chromozom Y podroben analýze, která je přenášena na dítě od otce. Pokud je plod ženský, analyzují se oba chromozomy, aby se identifikovala identita se markery otce.

Výsledky zkoušek se zadávají do zvláštního formuláře s uvedením data, podpisu vedoucího laboratoře a pečetí. Studie nám umožňuje zjistit skutečnost biologického příbuzenství s pravděpodobností 99,999%. V případě negativního výsledku je pravděpodobnost 100,0%.

Neinvazivní technika se nepoužívá, pokud šest měsíců před testem žena nebo muž podstoupil krevní transfuze nebo podstoupil transplantaci kostní dřeně..

Jak zjistit, kdo je otcem dítěte v těhotenství v laboratoři DTL

Testování DNA je možné pouze v certifikované laboratoři se zkušenými odborníky, špičkovými technologiemi a reagenciemi. Molekulárně genetické centrum „DTL“ má všechny potřebné zdroje a nabízí k testování pokročilé metody s vysokou přesností. Garantujeme každému klientovi absolutní přesnost výsledku, důvěrnost a cenově dostupnou úroveň našich služeb.

Vzorky biomateriálů můžete odebrat v našem centru v Petrohradě ve vhodnou dobu pro sebe. Obyvatelé jiných měst jsou zváni k návštěvě oficiálních zastoupení našeho centra. Protože s každým klientem spolupracujeme individuálně, můžete zadat podrobnosti a získat bezplatnou konzultaci telefonicky.

Jak zjistit, jestli je to opravdu jeho dítě

Na tvorbě tohoto článku se podílel náš zkušený tým editorů a vědců, který jej testoval na přesnost a úplnost..

Počet zdrojů použitých v tomto článku: 7. Jejich seznam najdete v dolní části stránky..

Tým správců obsahu wikiHow pečlivě sleduje práci editorů, aby zajistil, že každý článek splňuje naše vysoké standardy kvality..

Chcete vědět, jestli je opravdu otcem vašeho dítěte? Pochybnosti o otcovství mohou jíst a infikovat drahý čas, který trávíte se svým dítětem. Dnes existuje mnoho možností, jak určit otcovství dítěte. Níže uvádíme několik tipů, které vás provedou tímto obtížným procesem..

Další informace o neinvazivních prenatálních možnostech testování otcovství. Pokud jste těhotná a nejste si jisti, kdo je otcem dítěte, můžete určit otcovství před narozením dítěte. V některých testech je možné získat vzorek DNA dítěte, i když je stále v lůně. Je však třeba poznamenat, že pro tyto metody je nezbytné, aby otec poskytl vzorek své DNA (obvykle lubrikant za tváří nebo vzorek krve). Ze všech prenatálních možností testování otcovství je pro dítě nejméně stresující neinvazivní prenatální testování otcovství (NGO). Tento test nezahrnuje odběr vzorku DNA přímo z nenarozeného dítěte. Nejpravděpodobněji bude potřebovat krevní vzorek matky. DNA dítěte nalezená v mateřské krvi je analyzována a porovnána s DNA potenciálního otce.

Jak zjistit, kdo otěhotněla.

Dívky pantofle na stranu. 8. března poslední menstruace. Nechráněný sex, ale PPA byla 15. března ráno. A sex 19. března byl nechráněný a muž ve mně skončil. Cyklus trvá přibližně 30-31 dní.

Experti Woman.ru

Získejte odborný názor na své téma

Svetlana Kazakova

Psycholog. Specialista z webu b17.ru

Kuzmin Ivan Ivanovič

Psychoterapeut, školitel. Specialista z webu b17.ru

Antakova Lyubov Nikolaevna

Psycholog, konzultant. Specialista z webu b17.ru

Olga Matvienko

Psycholog, arteterapeut. Specialista z webu b17.ru

Baranova Julia Germanovna

Psycholog, konzultant. Specialista z webu b17.ru

Tropina Natalya Vladimirovna

Psychoterapeut. Specialista z webu b17.ru

Victoria Kiseleva

Psycholog, Gestalt terapeut. Specialista z webu b17.ru

Sokurenko Anna

Psycholog, konzultant. Specialista z webu b17.ru

Spiridonova Nadezhda Viktorovna

Psycholog. Specialista z webu b17.ru

Zubkova Anna Andreevna

Psycholog, Gestalt terapeut. Specialista z webu b17.ru

Kdo je poslední, ten a táta

No, ty a shabolda. Kdo je ten poslední a táta.

8. března - začátek menstruace?

8. března - začátek menstruace?

19. března. Existují laboratoře, které provádějí HCG analýzu týdny, jednoho včera jsem dostal, výsledek je stejný.

19. března. Existují laboratoře, které provádějí HCG analýzu týdny, jednoho včera jsem dostal, výsledek je stejný.

Kdo je bohatší, on a táta, doufám, že muži vypadají přinejmenším podobným způsobem, jinak se narodí u hnědovlasého *** dítěte modrooký nebo naopak.

naléhavě si vzít někoho! on bude táta

naléhavě si vzít někoho! on bude táta

8. března - začátek menstruace?

Ne. No, myslím, že tam byl ppa. Nemohu tam nic dostat

spí se dvěma nebo tak něco?
druhý samozřejmě,

PPA není ochrana. Podle statistik každý čtvrtý letí z PPA

s cyklem 28-30 dnů dochází k ovulaci 10. až 12. den cyklu. 8. března +10 dní = 18. března. Na čerstvá vejce a létal 19. března. Vyšší pravděpodobnost.
Pravděpodobnost otěhotnění 15. března je také, ale velmi nízká. Od 15. do 18. března pouze 3 dny a spermatozoa v děložní dutině neumírají okamžitě, podle statistik, v průměru mohou žít 2-3 dny. A jsou vzácní muži s vysokou plodností, jejich spermie mohou čekat na ovulaci až 10 dní! Pokud tedy předpokládáme, že první muž je průměrný, pak je táta druhý, datovaný 19. března.

A pokud dívka spala 10. května s jedním a 22. května s druhým a s ní. Menstruace byla od 26. května do 30. května, poté, jak zjistit, kdo je jejím otcem, je jí 18 let

Stížnost

Moderátori, upozorňuji na skutečnost, že text obsahuje:

Stížnost byla odeslána moderátorovi

Stránka se automaticky uzavře
po 5 sekundách

Fórum: Zdraví

Nové pro dnešek

Populární pro dnešek

Uživatel webových stránek Woman.ru chápe a přijímá, že je plně odpovědný za všechny materiály, které částečně nebo úplně zveřejní pomocí služby Woman.ru..
Uživatel stránky Woman.ru zaručuje, že umísťování materiálů, které předložil, neporušuje práva třetích stran (včetně, ale nikoli pouze autorských práv), aniž je dotčena jejich čest a důstojnost..
Uživatel Woman.ru, který odesílá materiály, má tedy zájem o jejich zveřejnění na webu a vyjadřuje svůj souhlas s jejich dalším použitím redaktory Woman.ru..

Použití a dotisk tištěných materiálů od woman.ru je možné pouze s aktivním odkazem na zdroj.
Používání fotografických materiálů je povoleno pouze s písemným souhlasem správy webu.

Umístění duševního vlastnictví (fotografie, videa, literární díla, ochranné známky atd.)
na woman.ru jsou povoleny pouze osoby se všemi potřebnými právy pro takové umístění.

Copyright (c) 2016-2019 LLC Hirst Shkulev Publishing

Síťová publikace „WOMAN.RU“ (Woman.RU)

Osvědčení o registraci hromadných médií EL č. FS77-65950, vydané Federální službou pro dohled nad komunikací,
informační technologie a hromadné komunikace (Roskomnadzor) 10. června 2016. šestnáct+

Zakladatel: Hirst Shkulev Publishing Limited Liability Company

Jak zjistit, kdo je otcem dítěte?

Jiné těhotenství a narození

Upřímně žasnu, přísahám. Nevíte, jak to můžeme vědět? Ptáte se tak hloupých otázek, že NIKDY JEDEN nemůže odpovědět tímto způsobem. Teoreticky můžete vypočítat ovulační kalendář, ale nespecifikovali jste cyklus. A jak počítat?

Pro vaši jistotu spočítejte ovulaci v kalendáři, ale jsem si jistý, že je zcela nespolehlivý! Nejlepší způsob je provést test DNA, není to tak drahé.

Jsem trochu zmatená tím, kdo jste a kdy jste se změnili. Hádat, vychovat dítě, je příliš pozdě. A kdybych byl ty, nechal bych toho chlapa, kdybych pochyboval, že jeho dítě. Celý jeho život se podíváte do jeho očí?

a bude i nadále.

Navrhuji vrátit se k prvnímu,

ale ne, pak žijte sami

Kdo chce, přijde sám

stát se otcem,

a zapomněli, co se stalo.

nejsme jasnovidci, jak můžeme hádat, od koho dítě?

pokud lékaři říkají, že početí byla 27. listopadu, a vy jste spali se svým bývalým 8. prosince, potom je dítě od vašeho přítele

vy jste dobří, cizoložství je odpuštěno, dítě je šťastné.

Také mám sklon k tomu, kdo byl před prosincem. Nevím proč.

* ((Olga)) *, o víkendu se neviděli)), tak napsal autor

* ((Olga)) *, pak mají víkend na odpočinek od všeho.

Hoste, takže se nikdo neusmál, kam jste to dostali? NOBODY může říct s jistotou, dokonce ani ultrazvuk. A my jsme ještě víc. Pouze odbornost. A pak, jaké minimální procento nechávají na pochybách.

Porodte se a jděte do programu Malakhovovi, vyřeší vše, co! =) Je již odborníkem na taková témata. Polovina země pomohla zjistit, kde jejichž děti. =)

Obecně je vaše otázka poněkud podivná. Nevíte, ale měli byste to vědět zde. No, dobře, web se hemží jasnovidci.

Obecně platí, že když jsem četl taková témata ve své hlavě, hraje se píseň. “Dokud se s vámi znovu nestřetneme, bezpečný sex. "- protože je třeba chránit.

Ultrazvuk nemusí ukazovat přesné datum početí, ale zdá se mi, že jste již v prosinci těhotná. Zde je samozřejmě jeden způsob, jak sečíst a vyrobit DNA. )

a vzpomínám si vždy na souseda, který řekl: „Pokud rodím na začátku měsíce, znamená to od Vasyi, pokud na konci - od Petya“ (o tom jsem už psal)

Hlavní věc je, že náhodou si nepamatuji třetí. Bude to rebus!

Hoste, někdy jsou položeny zvláštní otázky. Je to stejné jako psaní jiné otázky. Něco jsem snědl, nepamatuji si, neříkej mi to.

Například jsem vždycky věděl, od koho jsem otěhotnil a porodil. Jak můžete vědět pro ostatní?

sakra ano, drželi jsme svíčku. noční můra troll.

Jo, je to poprvé, co jsem potkal takové lidi, kteří příznivě přijímají cizoložství a těhotenství, není jasné, od koho. Obecně se teoreticky předpokládá, že máte 28denní cyklus, což znamená, že ovulace se někde vyskytuje uprostřed tohoto cyklu, to znamená, že uprostřed těhotenství můžete otěhotnět. Ale pak znovu, pokud předpokládáme, že jste překročili první prosinec, například k hnojení může dojít v tento den, nebo možná ne. Spermie žijí až čtyři dny. Pátý den tedy může dojít k oplodnění. Potom oplodnění ještě není těhotné, k těhotenství dochází v okamžiku, kdy vejce vstoupí do dělohy. Dokud se vajíčko, zhruba řečeno, nedostane do dělohy, je to ještě několik dní.

Podle metody kalendáře je nepravděpodobné nic spočítat. Zde s největší pravděpodobností musíme porodit a udělat test DNA. Jediná možnost. Obecně byla moje přítelkyně otěhotněna třetí den po menstruaci, jak to může být? Ukazuje se však, že je možné, že pro každou osobu je všechno individuální.

Jak žena určuje, od koho je těhotná, pokud existuje více než 1 partnerka?

Jak? Často (ve "filmu") slyším "dítě není od vás" dobře, jak může tak přesně určit, zda má například manžela a milence a jiného souseda?.

Předpokládejme, že jsem ta žena „z příbuzného“. Mám manžela, nejsem s ním chráněn. Ale je nepravděpodobné, že budu mít dost hlouposti, abych nebyl chráněn ani s milencem. Proto, pokud otěhotním, pak od mého manžela.

Možná jeden z partnerů nemůže mít děti, v takovém případě je také jasné, od koho je dítě.

Ženy často vedou kalendář, podle kterého můžete přibližně určit dny příznivé pro početí a dny, kdy je početí velmi nepravděpodobné. Způsob, jak neříci spolehlivým, ale používají se.

Ultrazvukové vyšetření vám umožňuje přesně určit dobu plodu, proto lze předpokládat den početí.

A pokud vedete nevyzpytatelný sexuální život, nechraňte se, často měňte partnery, pak žena nebude schopna určit, od koho je dítě. Je to jen „ve filmu“ a možná.

V době početí. Možná došlo v této době k „přestávce“ s ostatními partnery.

Podle státní příslušnosti. Pokud je jedním z partnerů například Američan Afričana a dítě se narodilo v tmavé pleti.

Podle krevního typu (pokud zná krevní typy partnerů). Možná ona a dva partneři - s negativním faktorem Rhesus, jeden partner - s pozitivním. Porodnice řekla, že dítě je Rh pozitivní - a byl tam táta!

DNA test, ale je to velmi drahé.

V životě se to často stává - podle uvážení ženy.

Můj přítel nedávno požádal o rozvod. Žena, říká, neustále chodí - to nemohla vydržet. Mají tři děti - 12 let, 4 roky a 2 roky. Požádal svou ženu, aby s sebou nechala všechny, protože ona byla vždy více vášnivá pro její romány a ve skutečnosti, on vždy jednal s dětmi (on vždy vařil a dokonce koupil oblečení pro něj).

Ukázalo se tedy, že není biologickým otcem žádného dítěte.

Téma: jak spočítat, kdo je otcem dítěte v raných fázích

Doufám, že někdo vezme na palubu svou „geniální frázi“ uvedenou v předchozím příspěvku:

"Matoucí otvory pro muže se ženy často dostávají do stavu neustálého zmatku, který samy později přisuzují koketování a vlastní důvěryhodnosti.".

. a vyvodit závěry před tím, než se příležitost představí, zkusit to na sobě.

Pomozte určit, kdo je otcem nenarozeného dítěte! Ahoj. Prosím, pomozte mi pochopit, kdo je otec dítěte. Nejprve byla normální menstruace naposledy kolem 26. - 28. února, menstruace nepřišla v březnu, 23. dubna došlo ke spojení s mladým mužem, skončil ve mně. 24. dubna došlo k pozorování během 2-3 dnů. Před a po tom byl s manželem pouze sex. Cyklus trvá asi 30-32 dní. 30. května bylo stanoveno ultrazvukové období 5 až 6 týdnů. Řekněte mi, kdo je otcem dítěte??

HUSBAND KURZU! A NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, ŽE VĚDĚTE VĚDĚ, ŽE JSTE TERAZ DĚTSKÝ MAT a MILUJTE TO, MILUJTE VŠECHNY POCITY !

.
Žilní krevní genetický test ke stanovení otcovství, pravděpodobně nejdříve 14 týdnů těhotenství, vyžaduje vaši krev a krev údajných otců. nebo. Vzhledem k tomu, že váš případ nezahrnuje oznámení partnerům, že to není jediný. je možné vzít ne krev, ale. škrábání z tváře (což také není pro vás) nebo, což je pro vás vhodnější, nestandardní vzorky (sperma, vlasy s cibulkami, suchá krev, nedopalky cigaret, nehty, žvýkačka, zubní kartáček, ušní vosk a další.).
Stejné zkoumání samo o sobě může být provedeno od 9. týdne, ale pouze invazivní metodou, vzorkováním choriových klků, je materiál od údajných otců stejný.

ahoj, chtěl bych se zeptat, měl jsem kontakt s jiným mužem dne 24.8.14 (nechráněný, tvrdí, že nekočil, 28.8.14 byl s mým mladým mužem, s nímž to nebylo možné po dobu 4 let (nechráněno a vše ve mně) provedl test 09/05/14 byl negativní, 27.9.14 pozitivní, šel na ultrazvukové vyšetření po dobu 6 týdnů, gynekolog to nastavil na 5 až 6 týdnů, podle mých odhadů uplynulo 4,5 týdne, co mám dělat? Mohlo by to být tak, že jsem otěhotněla od svého mladého muže?

Vzhledem k tomu, že 4 roky nebyly. nepravděpodobné, ale nevyloučené.
Ale spíš těhotenství od jiného partnera.

dívky a ženy, nebo byste to nikomu neměli dávat. pak budete vědět, koho dítě. Myslíte si, že kluci budou žít s rozdrcením, pochybuji, že je to celé na noc. Vášeň už ne. Takže přemýšlej s hlavou!

nebuď prostitutky! ne kvůli této matce se o tebe postaralo!

,Řekněte mi, poslední menstruace byla přibližně od 27. října do 31. října, od 10 do 21, kdy spala s prvním mužem, během těchto dvou týdnů ve mně skončil čtyřikrát, pak přišla podivná menstruace na 2 dny. a po týdnu 29. října došlo k neformálnímu spojení s jiným mužem, ve mně neskončil. 26. prosince šel k lékaři odhadovaná doba těhotenství je 3-4 týdny na ultrazvuk. jak identifikovat otce dítěte?

Prosím, pomozte, opravdu si musím být jistý, když jsem otěhotněla, abych pochopila, kdo je otec dítěte. Začátek poslední menstruace 13. července 2014. Čísla 16,17,18 byla nechráněná PA, pak 21. července (a po dobu 3 měsíců) byla nechráněná PA s pouze dalším MCH, na čísle 23 jsem provedl těhotenský test, který ukázal 1 proužek, o týden později ukázal 2 světlé pruhy. Mám 28denní cyklus. Když jsem počítal gestační věk, psali mi, že početí nastalo přibližně 27. července, ale pochybuji o tom, protože jsem od této osoby nikdy neotěhotněla. Je možné pochopit, kdo je otcem, díky předem.

Není třeba hádat, musí myslet Casanova.
Žilní krevní genetický test ke stanovení otcovství, pravděpodobně nejdříve 14 týdnů těhotenství, vyžaduje vaši krev a krev údajných otců. nebo. Vzhledem k tomu, že váš případ nezahrnuje oznámení partnerům, že to není jediný. je možné vzít ne krev, ale. škrábání z tváře (což také není pro vás) nebo, což je pro vás vhodnější, nestandardní vzorky (sperma, vlasy s cibulkami, suchá krev, nedopalky cigaret, nehty, žvýkačka, zubní kartáček, ušní vosk a další.).
Totéž lze udělat od 9. týdne, ale pouze invazivně, když vezmeme chorionické klky, materiál od údajných otců je stejný.

Články O Neplodnosti