Hlavní Analýzy

Jaké metody pomohou 100% otěhotnět chlapce?

Představte si, že chlapec není tak jednoduchý. Rodiče si sami nezvolí pohlaví nenarozeného dítěte. Bylo však vyvinuto mnoho metod, které zvyšují šance na chlapce.

Ovulační kalendář

Toto je osvědčená metoda vědeckého výzkumu. Vědci zjistili, že spermie obsažené v spermatu, které člověk vylučuje během kopulace, jsou rovnoměrně rozděleny podle obsahu X-chromozomů a Y-chromozomů. Druhý - rychlejší a energičtější, na rozdíl od prvního, ale méně houževnatého. K tomu, abyste si počali chlapce, potřebujete vajíčko s chromozomem X, aby se znovu spojilo se spermií Y.

Aby spermatozoa s nezbytnou sadou chromozomů přežily ve vaginálním prostředí a dostaly se k vajíčkové buňce, aby ji oplodnily, pokuste se udržet vysokou alkalitu prostředí v vagíně. Například použití douchingu sódou v poměru 1: 17 vodou před pohlavním stykem. Za takových podmínek se zvyšuje životaschopnost buněk Y-spermií, což znamená, že šance na oplodnění chlapcem se zvyšují.

Den ovulace se určuje několika způsoby:

 • Několik měsíců označte dny, kdy začíná období. Analýza statistik, identifikace průměrného cyklu. V současné době vlastně sex. Pro usnadnění počítání bylo vyvinuto mnoho různých programů na počítači nebo mobilním telefonu nebo online kalkulačkách, ve kterých bude den ovulace automaticky zobrazen na základě zadaných indikátorů.
 • Na pár měsíců každé ráno, aniž byste vstali z postele, vložte do konečníku teploměr pro měření bazální teploty. Přijatá data zaznamenejte do grafu a postupem času analyzujte zaznamenané informace. Graf ukazuje, kdy bude teplota v některých časových intervalech vyšší než v jiných časech o čtvrt nebo půl stupně. Toto jsou období ovulace.
 • Koupit speciální ovulační testy v lékárně. Je pravda, že potěšení není levné..
 • Jděte k gynekologovi po dobu stanovenou lékařem na ultrazvukové vyšetření, které ukáže čas zrání folikulu vajíčkem a zda je tloušťka děložního endometria dostatečná k fixaci po oplodnění.

Přísná dieta

Vytvořením zásaditého prostředí v těle konzumací této sady produktů:

 • Maso, uzeniny, ryby různých odrůd a množství;
 • Ovoce, zejména pomeranče, banány, broskve, třešně;
 • Sušené ovoce, zejména sušené fíky;
 • Cereálie;
 • Zelenina a zelenina jsou povoleny téměř pro všechno kromě zelí, kopru a zeleného salátu.
 • Z nápojů je přípustná: minerální voda s limonádou, černý čaj, káva.

Správně zvolené polohy během sexu

V některých polohách během pohlavního styku je vyšší pravděpodobnost, že vylučovaná semenná tekutina pronikne co nejhlouběji do děložního čípku:

 • Doggy-style nebo ležící na boku, když muž je za ženou a penis je hluboce zasunutý;
 • Pozice, ve které žena sedí obkročmo na muže, zády nebo čelem k němu;
 • Nebo verze klasické pózy, když žena leží na zádech obrácená k muži, ale zároveň je pod její hýždě položen polštář nebo složená přikrývka, aby se zvýšila pánev ženy vysoko pro maximální průnik.

Po orgasmu nevyskočte náhle z postele, spíše si lehněte, odpočívejte půl hodiny.

Asijské tabulky

Jsou dva: Číňané a Japonci.

Čínský stůl vychází z čínského lunárního kalendáře, bere v úvahu pouze věk matky. Znát jej, příznivý měsíc se počítá pro početí chlapce.

První sloupec ukazuje věkovou postavu a první řádek označuje možný měsíc početí, když jsou tyto dva sloupce kříženy, je napsáno písmeno „m“ nebo „d“, které odpovídá chlapci nebo dívce. Metoda je určena pro dívky od 18 do 45 let.

Japonská metodologie představuje duet dvou tabulek, které jsou vzájemně propojeny. Chcete-li vypočítat touto metodou, musíte znát měsíc narození pro oba budoucí rodiče. Na základě těchto údajů se díváte na číslo uvedené v první matici, které bude zapsáno ve sloupci průniku ve sloupci, kde je uveden měsíc narození údajného otce, a řádek, ve kterém je uveden měsíc narození budoucí matky..

Znáte-li číslo, v druhé tabulce vyberte požadovaný sloupec, pod ním se zapíše jména dvanácti měsíců. Měsíce, které při křížení sloupce „chlapec“ dávají více křížů ve získaném sloupci než v dalším sloupci „dívka“, jsou pro pojetí chlapce vhodnější.

Tyto tabulky nemají vědecky prokázané důkazy o jejich správnosti, ale statistika mnoha let ukazuje, že velké množství párů počalo dítě správného pohlaví, které je vedlo.

Jak usnadnit těhotenství: 10 mateřských produktů od Aliexpress, které rozzáří dny čekání.

Co kategoricky je zakázáno jíst těhotným ženám, řekneme podrobněji.

Omeny

Bez nich se samozřejmě neobejdou. Ke zvýšení pravděpodobnosti početí mužského plodu:

 • Pět dní před početí se zdržte sexu;
 • Pokud jste již dívčí matkou, počkejte 3 roky, než otěhotníte. Děti Pogodochki se často rodí ze stejného pohlaví, takže toto období zvýší šance na představení správného pohlaví.
 • Pro početí vyberte úterý, čtvrtek nebo sobotu.
 • Pokud je rok sudý, vezměte si lichý měsíc a naopak.
 • Naplánujte klidnou, klidnou noc pro početí. Nechte měsíc jasně svítit z okna. Podívejte se na lunární kalendář, měsíc by měl ubývat.
 • Pod postel, na kterou si chcete dopřát milované radosti, položte věc, která je spojena s mužským sexem. Například nůž.
 • Během kopulace zapněte postel tak, aby hlavy směřovaly na sever.

Obecně se myšlenky zhmotňují, takže si předem naprogramujte úspěch a vše bude fungovat! Žádná z metod nemůže zaručit dokonalý výsledek. Až na možná, IVF. Hlavní věc je, že se dítě narodí silné a zdravé.

Než přemýšlíte o pojetí chlapce, podívejte se na video:

Efektivní plánovací techniky pro početí

Mnoho budoucích rodičů se zajímá o to, co ovlivňuje pohlaví dítěte a jak to úspěšně naplánovat. Jak správně pochopit chlapce ovulací, co je třeba udělat pro zvýšení šancí a které metody jsou nejspolehlivější.

Jakou roli hrají chromozomy v pojetí: vědecká fakta

Spermatogeneze je komplexní, vícestupňový proces reprodukce zárodečných buněk, v důsledku čehož sperma dozrává. Tento proces se časově shoduje s nástupem puberty u mužů pod vlivem hormonů..

Gametogeneze je dělení primární buňky, které je nezbytné pro možnost následné reprodukce. V důsledku první divize se rozlišují skupiny A a B: A - buňky zaměřené na zvýšení počtu svého druhu a B - budoucí spermatocyty.

Po dělení se diploidní buňka, která bude sloužit jako jádro budoucího spermatu, nazývá spermatocytem prvního řádu. Tento spermatocyt obsahuje oba chromozomy, které určují pohlaví dítěte. Pod vlivem FSH a testosteronu se postupně rozrůstá a poté přechází do meiózy - sekvenční dvojnásobné dělení.

V důsledku prvního dělení se spermatocyty prvního řádu změní na 2 spermatocyty druhého řádu s haploidní sadou chromozomů. Spermatocyty, které jsou výsledkem meiózy, mají chromozomy X a Y, které jsou zodpovědné za tvorbu plodu, respektive muže.

Je to spermie, které je zodpovědné za určování pohlaví, protože v procesu ženské gametogeneze jsou oocyty s U-chromozomy považovány za „špatné“ a odmítnuty v procesu dělení.

Druhým důležitým bodem je délka života spermií. Je vědecky dokázáno, že spermie s chromozomy Y jsou mobilnější, ale méně odolné vůči kyselým prostředím a jejich schopnost oplodnění se ztratí jeden den po vstupu do dělohy..

Spermie s chromozomem X je naopak odolnější vůči nepřátelským podmínkám, ale pohybuje se pomaleji, což znamená, že šetří více energie a může přežít v děloze až 3 dny.

V mnoha ohledech je to životnost spermií, která odpovídá na otázku, jak otěhotnět jako chlapec - představit se v den, kdy je vajíčko propuštěno.

Jak můžete zvýšit šance na syna

Proces spermatogeneze závisí na hormonálním pozadí člověka a v případě negativního účinku na činnost pohlavních žláz může být proces tvorby zárodečných buněk narušen. Rovněž sperma, která již dozrála, jsou ovlivněna celou řadou faktorů, jako je výživa, teplota, špatné návyky, léky, stres, infekční onemocnění a další.

Pro zvýšení pohyblivosti spermií je důležité upravit jednotlivé ukazatele, které budou sloužit jako úspěšná koncepce.

Pro otěhotnění dítěte je také důležité připravit ženské tělo na přirozené oplodnění. K tomu je v první řadě nutné minimalizovat kyselost vagíny, odstranit možná onemocnění reprodukčního systému a vytvořit optimální podmínky pro pohyb spermatozo s U chromozomem.

Pro zvýšení šance na početí chlapce je nutné upravit výživu, používat pozice k rychlému proniknutí spermatu do dělohy a touhu obou rodičů otěhotnět.

Speciální dieta

Při porodu chlapce je důležité zvážit faktory, které pozitivně ovlivňují spermie. Průměrná délka života mužů a mobilita zárodečných buněk se pod vlivem draslíku a sodíku zvyšují.

Draslík se nachází v potravinách jako jsou:

Sodík se vyskytuje téměř ve všech mořských plodech, ale tyto produkty se obzvláště liší:

Sodík se také nachází ve vejcích. Jeho nejvyšší koncentrace v mořských řasách.

Je důležité si uvědomit, že nutriční korekce znamená změnu ve stravě obou manželů, protože minerály v mužském těle ovlivňují spermatogenezi a v ženském těle ovlivňují vaginální mikroflóru..

Nastávajícím matkám se doporučuje vyloučit kyselé potraviny z potravy. Je také důležité vzdát se špatných návyků, příliš slaných potravin, uzeného masa a kofeinu.

Pozitivní motivace a statistika

Důležitým krokem při plánování dítěte je touha obou partnerů. Chcete-li to provést, musíte naplánovat koncepci společně. Druhým krokem na cestě k úspěšnému oplodnění je trpělivost a tvrdá práce na sobě, dodržování pravidel přípravy a povzbuzení partnera, i když těhotenství nenastane po několika pokusech.

Podle statistik ženy, jejichž hmotnost je menší než 54 kilogramů, nejčastěji rodí dívky, takže se při plánování chlapce nespěchejte na dietu. Šance na dědice se zvyšuje bez absencí závislosti na nikotinu.

Někteří lékaři věří, že vitamín D z opalování má pozitivní vliv na početí chlapce, ale neexistuje přímý vztah mezi spermatem a vitaminem D.

Pokud po delších pokusech pár nemůže otěhotnět, může být chlapeček počat s 100% pravděpodobností preimplantační genetickou studií, která se provádí před IVF.

Jedná se o tak komplexní analýzu genetického materiálu embrya, která zkoumá 8 chromozomových komplexů a odhaluje nejen pohlaví dítěte, ale může napravit genetiku dítěte a eliminovat „špatné“ geny..

Právo představuje pojetí chlapce

Chcete-li si představit chlapečka, musíte si vybrat vhodnou sadu pozic, ve kterých spermie mohou rychle překonat kyselost vagíny a krční trubice. K tomu je nutné vytvořit takové podmínky, aby partner provedl ejakulaci co nejhlubší, zatímco pánev ženy byla v úhlu 45 stupňů. Takže semenná tekutina rychle vstoupí do těla dělohy a spermatozoa s U-chromozomy se dostanou k vajíčku rychleji.

Mezi vhodné pozice jsou rozlišeny misionářské a loketní lokty. Po pohlavním styku je důležité zaujmout pozici břízy, nohy vyhozené na zeď. Tuto polohu je nutné udržovat po dobu asi 10 minut, aby sperma mohlo projít krční kanálkem.

Efektivní způsoby, jak otěhotnět jako chlapec

Pravděpodobnost porodu chlapce závisí na způsobu plánování pohlaví dítěte. S pomocí vědecky ověřených metod pro stanovení pohlaví dítěte tato pravděpodobnost roste.

Za nejúčinnější metody se považují drahé reprodukční technologie, které poskytují 99% šanci početí dítěte určitého pohlaví. To je spojeno s mechanismem oplodnění: pro IVF nebo ICSI se morfologicky správné spermie shromažďují se specifickou sadou chromozomů a zavádějí se do vaječné buňky. Pro lékařský zásah však musíte mít důkazy.

Mezi nelékařskými metodami pro stanovení genderového stavu dítěte se rozlišuje biologicky odůvodněná metoda výpočtu ovulace a lidových kalendářů..

Jak si představit dědice ovulací

Na základě délky života spermií je před oplodněním nutné vypočítat ovulaci pro početí chlapce. Je důležité si uvědomit, že během 1 menstruačního cyklu 1-2 vejce normálně zrají. Proces zrání oocytů trvá 14 až 18 dní.

Po postupném dělení, růstu a dosažení kritické koncentrace estrogenu v těle ženy začíná uvolňování LH. Pod vlivem luteinizačního hormonu dochází k přímému protržení folikulů, oocyt opouští vaječník a je poslán vejcovodem do vejcovodů. Tento jev se nazývá ovulace. Proces ruptury folikulární membrány trvá v průměru 24-36 hodin, když koncentrace LH dosáhne svého maxima.

Po ovulaci je vajíčko schopno oplodnit až 24 hodin, poté umírá. Abychom nezmeškali vhodný okamžik početí chlapce, je nutné správně určit den roztržení folikulu. Mezi moderní metody výpočtu ovulace se rozlišují rychlé testy, graf bazální teploty a ultrazvukové vyšetření vaječníků v dynamice. Pro maximální přesnost se doporučuje používat techniky souběžně.

Pokud test prokázal pozitivní výsledek, mělo by být oplodnění provedeno jeden den po testu, protože spermie s U chromozomy ztratí svou mobilitu do 24 hodin.

Tabulka bazální teploty by měla být měřena do 3 měsíců. Obvykle v den ovulace teplota stoupne na 37 ° C, na základě kterých můžete naplánovat dobu oplodnění.

Při provádění ultrazvuku lékař obvykle stanoví přibližný den ovulace a blíže k datu, kdy provádí co nejvíce studií, z nichž jedna je předepsána v den prasknutí folikulu. Pohlavní styk se nejlépe provádí ihned po roztržení folikulu.

Jak si představit mužské dítě pro obnovu krve

Autoři této metody se ve svých výpočtech odrazují podle doby obnovy krve: u mužů tento proces trvá 4 roky, u žen - 3.

Při početí se narodí dítě z pohlaví rodiče, jehož krev je mladší. Například žena je 30 let, muž 32 let. Při dělení 30 na 3 se získá 10,0 a 31 na 4, 7,75. Dítě se ukáže jako žena, protože zbytek je 0.

Měsíční kalendář

Autoři, kteří přišli s ovulačním kalendářem pro početí chlapce, vycházeli z měsíčních cyklů na základě umístění hvězd a jejich vlivu na lidský život. Podle této teorie je pojetí chlapce možné, když je Měsíc v Blížencích, Beranu, Střelci, Vodnáři, Váhy nebo v Leu.

Japonský kalendář

Japonský plánovací kalendář pro nenarozené dítě se skládá ze 2 částí. První graf zahrnuje výpočet příznivého dne pro početí na základě měsíce narození mámy a otce. Při překročení čáry v grafu se určí číslo od 1 do 12, nazývá se „rodina“ a je nezbytné pro použití ve druhé tabulce. Pravděpodobnost, že dítě bude mít určité pohlaví, je označena křížky v odpovídajících sloupcích.

K tomu, abychom si mohli představit chlapce podle této tabulky, je nutné zvolit „rodinnou“ postavu a provést hnojení měsíčně s největším počtem křížů.

.gif "data-lazy-type =" image "data-src =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponsksij-kalendar-zachatiya-malchika.jpg "alt =" table 1 " width = "500" height = "275" srcset = " data-srcset = "https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponsksij-kalendar-zachatiya-malchika.jpg 500w, https: //dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponsksij-kalendar-zachatiya-malchika-300x165.jpg 300w "size =" (max-width: 500px) 100vw, 500px "/>

.gif "data-lazy-type =" image "data-src =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponskij-kalendar-zachatiya-malchika-2.jpg "alt =" table 2 "width =" 536 "height =" 431 "srcset =" "data-srcset =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponskij-kalendar-zachatiya-malchika-2.jpg 536w, https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/07/yaponskij-kalendar-zachatiya-malchika-2-300x241.jpg 300w "velikosti =" (maximální šířka: 536px) 100vw, 536px "/ >

Je třeba si uvědomit, že datum narození a frekvence obnovování krve neovlivňuje pohlaví dítěte.

Závěr

Vlastní plánování pohlaví dítěte by mělo být založeno na vědecky ověřených metodách. Mezi nimi je stanovení pohlaví chlapce ovulací. Metoda se spoléhá na životnost spermií s chromozomem U a na jeho pohyblivost ve srovnání se spermatem u ženy.

Klinické studie však ukázaly, že tato metoda také poskytuje pouze 50% spolehlivost a zjistí, že 100% bude možné pouze ultrazvukem nebo dokonce po narození dítěte..

Na základě charakteristik zárodečných buněk je pro zvýšení pravděpodobnosti početí u chlapce nutné mít pohlavní styk v den ovulace.

Chcete-li zvýšit šance, můžete upravit výživu manželů, dodržovat obecná pravidla pro přípravu na těhotenství, používat pohodlné polohy spermií pro vstup do dělohy a poskytovat partnerům vzájemnou podporu při plánování.

Pokud nemůžete otěhotnět po dlouhou dobu, můžete si naplánovat chlapce pomocí reprodukčních technologií, které zaručují 99% přesnost stavu pohlaví plodu.

Je důležité si uvědomit, že výpočty musí být založeny na spolehlivých metodách, a nikoli na znaménech, které neovlivňují chromozomální sadu spermií. A jaké metody považujete za spolehlivější?

Jak si představit chlapce 100 procent?

Pohlaví nenarozeného dítěte bylo plánováno ve starověku z různých důvodů, ale dědic chlapce byl „objednáván“ častěji. V dnešní době není plánování pohlaví dítěte tak důležité, ale mnoho rodin, které chtějí porodit druhé dítě, chce mít dítě opačného pohlaví..

Pokud tedy chcete mít dědice (nezáleží na tom, z jakých důvodů), zapamatujte si nejprve: v žádném případě neposkytujeme 100% záruku. A v naší době je jich hodně. Některé, jak se říká, byly testovány po staletí, zatímco jiné jsou „moderní technologie“.

Před dávnými časy…

Ve starověké Číně musela žena při pohlavním styku položit hlavu na sever, aby porodila chlapce. Egypťané „počali“ dědice s úplňkem, Němci - za slunečného a teplého počasí mnoho evropských národů dalo během početí pod polštáře sekeru, jiní pili leví krev s vínem před pohlavním stykem - nakonec se narodil chlapec.

… A dodnes

Jen málo lidí dnes používá tyto metody, ale něco ze starověku bylo pevně zakořeněné v moderní době - ​​například starověká čínská tabulka pro určování sexu. Původní stůl (a mimochodem už má asi 700 let) se dnes nachází v Pekingu. Starověcí Číňané věřili, že pohlaví dítěte závisí na věku matky a měsíci početí. Používání tabulky je snadné a pohodlné: průsečík věku matky a měsíce početí naznačuje, komu můžete porodit: chlapce nebo dívku.

O tom, jak je tato tabulka pravdivá, je těžké posoudit. Mnozí to vnímají jako hru, takže při seriózním plánování tuto metodu nepoužívají, navzdory úctě ke starověké Číňanům.

Japonci také používají podobnou metodu, pouze nemají tabulku, ale „Koncepční kalendář“. Nejprve musíte zjistit počet párů, které chtějí porodit chlapce podle této tabulky.

Například pokud se maminka a táta narodili v prosinci, jejich počet je -12. A teď začínáme plán.

Červená křivka nad černou čarou označuje nejvyšší pravděpodobnost početí chlapce v konkrétním měsíci. Náš imaginární pár s číslem 12 porodí chlapce, pokud dojde k početí v březnu až dubnu.

Nestojí to za „vědecký test“, ale také je oblíbená chlapcova metoda plánování krve. Používá se také od starověku. Sečteno podtrženo je jednoduché: Abychom si představili chlapce, musí být krev otce mladší. Zvažujeme: věk matky je dělen čtyřmi (protože se její krev mění každé 4 roky) a táta je tři roky („mužská krev“ se aktualizuje každé tři roky). Ke zbytku se přidá počet měsíců, které uplynuly od posledního dne narození, do měsíce početí. Porovnáme výsledky žen a mužů a vyvozujeme závěry. Spolehlivost metody je 50 až 50. Jinak to nemůže být: chlapec nebo dívka.

Biologie

Ze školní lavice musíme mít na paměti, že v procesu početí hrají chromozomy, muži a ženy, klíčovou roli. Žena má pouze XX chromozomů a muž X a Y. To je klíč k řešení: kdo se narodí. Pokud je vajíčko matky oplodněno spermatem s chromozomem X, pak je to dívka (dostanete XX), a pokud spermie-Y proniká vajíčko rychleji, dostanu chlapce.

Na základě toho se do dnešní doby mnoho „specialistů“ snaží nějakým způsobem ovlivnit proces oplodnění a „propagovat“ „nezbytné“ spermie do vajíčka. S největší přesností si můžete "objednat" chlapce s umělou inseminací, když je možné laserem oddělit nosiče chromozomů X a Y. Lékaři to však dělají velmi zřídka, a pak, když je to nutné, například, když je potřeba chlapec, protože vážné choroby se přenášejí přes ženskou linii. Zásah do toho, co je vytvořeno samotnou přírodou, má spoustu nepříjemných následků.

Zde je několik běžnějších metod „objednávání“ chlapce

Aby se mohl narodit chlapec, musí žena vážit nejméně 54 kg. Řekněme tedy vědce z Itálie. Japonské studie ukazují, že snižuje pravděpodobnost početí kouření chlapce před pohlavním stykem. Chlapci se pravděpodobně narodí nekuřákům. Zajímavý závěr učinili němečtí vědci: méně nervózní - s větší pravděpodobností otěhotnění.

Dva měsíce před početí můžete jít na speciální dietu, která oxiduje vnitřní prostředí těla, a „chlapecká“ sperma přežije v pochvě. Aby bylo možné otěhotnět, musí otec i matka jíst maso, brambory, okurky, uzené maso, žampiony, banány, meruňky, pomeranče, broskve, data, kromě mléčných výrobků, zelí, ořechů a zelených fazolí.

Jak otěhotnět chlapce krví?

Podle některých zdrojů je početí krve jednou z nejčastějších metod plánování pohlaví nenarozeného dítěte. Jak otěhotnět chlapce krví? A je to velmi jednoduché - spočítat, jehož krev z páru je mladší: tati - být chlapcem, matkou - čekat na dívku.

Metoda početí krví je založena na teorii obnovy krve. Podle ní se krev obnovuje jednou za čtyři roky, zatímco u žen jednou za tři roky. Aby bylo možné vypočítat, kdo je mladší, musí být věk ženy dělen 3, muži - 4. Kdo má v rovnováze menší číslo, je krev mladší. Není těžké uhodnout, že pokud je krev otce mladší, můžete se spolehnout na vzhled chlapce.

Zde je nutné pouze vypočítat „věk“ krve, přičemž se odpočítává od poslední závažné ztráty krve, pokud existuje. Jedná se například o těhotenství, potrat nebo potrat, darování krve nebo chirurgický zákrok. Ano, mimochodem, ještě jedna nuance: pokud je jasně známo, že mámina krev má negativní Rhesus, pak pravidlo počínání chlapce krví funguje přesně opačně.

Jak si představit chlapce ovulací?

K otěhotnění musí dojít v první den ovulace k pohlavnímu styku. V této době se vaginální prostředí stává více zásaditým a v něm přežívají „mužské“ spermatozoa, které jsou svou povahou ještě lehčí a mobilnější než „ženské“, ale umírají rychleji. Ale v období ovulace je ženské tělo výhodnější pro „chlapecké“ spermie.

Přesnost metody ovulace je považována za velmi vysokou. Tato metoda je také založena na údajích o větší mobilitě a rychlosti spermií „chlapců“: v den ovulace nejsou „dívčí“ sperma prakticky schopna je předjmout a jako první oplodnit vajíčko..

Aby metoda ovulace mohla fungovat, je nutné přesně určit den ovulace, pro který je dnes známo mnoho metod. Někdo se jednoduše spoléhá na stabilitu cyklu, někdo pravidelně měří bazální teplotu a udržuje vhodný rozvrh, někdo se zaměřuje na povahu vaginálního výtoku, který se ve dnech ovulace stává viskóznějším a bělavějším, v konzistenci připomínající vaječnou bílou. Nakonec lze speciální ovulační testy snadno zakoupit v jakékoli lékárně dnes..

Jak si představit chlapce: lidová znamení?

Od pradávna vědělo mnoho lidí mnoho způsobů, jak počat chlapce podle lidových znamení. Předpokládá se například, že před počátkem chlapce by se před pohlavním jednáním měly položit do postele „mužské předměty“: nůž, pila, sekera, kámen. Mimochodem, je lepší si objednat sexuální „sezení“ ráno nebo odpoledne, v pondělí, úterý, čtvrtek nebo sobotu..

Pokud jde o roční období, horký letní čas přispívá k pojetí chlapce. Během tohoto období má navíc muž více možností chodit naboso, jak často je to možné - doma, v zemi, u řeky, což je také příznivé pro pojetí chlapce.

Pokud jde o „přípravu“ ženy: pro početí se doporučuje mužskému dítěti vypít sklenici brusinkového želé denně v noci 20 minut před spaním 5 dní před pohlavním stykem. Bezprostředně před sexuální intimitou musí žena oblékat malíček své levé ruky jednoduchým vláknem a muž musí oblékat levé varle. Pro úspěšné pojetí muže je lepší jít do postele ve zdůrazněné „odvážné“ čelence, zatímco žena potřebuje obléknout prádlo vyrobené z použitých stehenních zápasníků (obvaz můžete nahradit například zápasovými šortkami).

Má se za to, že pokud před počátkem muž neměl dlouhou dobu intimní kontakty se svou milovanou ženou, je pravděpodobné, že chlapec bude počat během sexu. A pro „větší jistotu“ můžete ležet na sever - lidé říkají, že sexuální styk v tomto případě má šanci být korunován narozením chlapce za 9 měsíců.

Jak zaručit otěhotnění syna: kalkulačka, kalendář na 100 procent vypočítat těhotenství a porodit chlapce

Existuje mnoho způsobů, jak vypočítat šance na mužské dítě. Použití několika metod současně pomáhá zvýšit pravděpodobnost početí chlapce. Bez ohledu na to, jakou metodu budou budoucí rodiče využívat, je první věcí, kterou musíte udělat, lékařskou prohlídku. To pomůže rychle otěhotnět a vytvořit zdravé dítě..

Kalkulačka

Jak ukazuje praxe, početí chlapce je s největší pravděpodobností během pohlavního styku přesně v den ovulace nebo o několik hodin později, početí dívky - den před ovulací.

Tato kalkulačka pomůže určit optimální čas pro početí chlapce (dívky) podle data ovulace.

Jak zaručit početí syna?

Je třeba poznamenat, že existuje pouze jeden 100% způsob, jak porodit chlapce poprvé - IVF. K této metodě plánování pohlaví dítěte se v extrémních případech přistupuje. Pro výpočet pohlaví dítěte jsou dostupnější metody. Doporučuje se, aby se s nimi zacházelo jako se hrou, protože hlavní věcí je narození zdravého dítěte, ačkoli mnoho rodičů naznačuje účinnost některých metod.

Ovulační kalendář

Plánování pohlaví dítěte podle kalendáře ovulace je vhodné pouze pro ženy se zavedeným cyklem. Je nutné vypočítat datum pohlavního styku tak, aby k němu došlo v předvečer nebo v prvních hodinách poté, co vajíčko opustí ovariální folikul. Pokud máte sex několik dní před ovulací, i ty spermatozoa s Y-chromozomy, které dosáhnou dělohy, zemřou, než se setkají s vejcem.

Podle teorie Shettles

Tato metoda je vylepšenou možností plánování dítěte podle kalendáře ovulace. Podle Shetlesovy teorie by mělo dojít k pohlavnímu styku 12 hodin před tím, než vejce opustí folikul. Těhotenství jako chlapec pomáhá dočasně abstinovat. Odmítnutí pohlavního styku několik dní před početí přispívá k tvorbě spermií s chromozomy Y.

Podle lunárního kalendáře

Je třeba mít na paměti, že sex ve „špatných“ dnech vede k objevení se dítěte s těžkou postavou nebo těžkým osudem. Příznivá data pro pohlavní styk - 11, 15, 19 a 21 lunárních dnů.

Podle tabulky čísel párů

V horní a boční řadě tabulky jsou uvedeny měsíce narození budoucích rodičů, jejichž průsečíkem je počet manželů. Dále si vezmou tabulku rozdělenou na 2 části: nahoře je uvedena možnost, že se objeví syn, a dna dcera. Uprostřed obrázku je graf, jehož nejhlubší hodnoty vám umožní zjistit šance na početí dítěte požadovaného pohlaví v konkrétním měsíci.

Podle věkového kalendáře matky

Při výpočtu pohlaví dítěte pomocí této metody se přihlíží k věku matky v době navrhovaného porodu. Věk partnera je uveden v postranním sloupci kalendáře a měsíc sexuálního styku je v horním řádku. Na průsečíku těchto ukazatelů je uvedeno pravděpodobné pohlaví dítěte. Chcete-li snížit chybu výpočtu, měli byste naplánovat čas narození dítěte, nikoli na křižovatce změny pohlaví.

Japonská koncepce

Metoda pojetí japonského chlapce zahrnuje 2 tabulky. První tabulka ve svislých a vodorovných liniích ukazuje měsíce narození budoucích rodičů, na jejichž průsečíku je postava rodiny. Ve druhé tabulce, která je rozdělena na 2 části, je v blízkosti každého měsíce nakreslen určitý počet křížů, což umožňuje vypočítat vzhled chlapce.

I přes popularitu této metody byste se na japonský stůl neměli spoléhat 100%. Podle této metody jsou nejvyšší šance na početí dítěte požadovaného pohlaví maximálně 2 měsíce v roce. Zbytek času je možnost chlapce nebo samice přibližně stejná. Pro narození chlapce je lepší kombinovat tuto metodu s přesnějšími metodami plánování..

Německá koncepce

Podle německých vědců se chlapci nejčastěji rodí ženám, jejichž početí a těhotenství probíhají v klidném prostředí. Tato teorie je založena na statistikách o narození chlapců během sjednocení západního a východního Německa na počátku 90. let minulého století. V období zvýšených finančních nákladů občanů byla převážná většina narozených dětí dívky.

Italská koncepce

Italští vědci se domnívají, že chlapci se nejčastěji rodí obézním ženám. Vědci se k tomu vyjádřili po prostudování statistik, podle kterých se většina chlapců narodila matkám o hmotnosti vyšší než 54 kg s průměrnou italskou výškou 162 cm. Samozřejmě nemusíte dramaticky přibírat na váze, ale zahrnutí těstovin s různými omáčkami a zeleninou do stravy pomůže otěhotnět od prvního krát.

Lidové metody početí syna

Populární lidové metody početí:

 • Před sexem musí člověk chodit naboso po zemi a trávě, aby získal sílu přírody. Během styku se doporučuje ženě nosit vlněné ponožky.
 • Vzhled mužského dítěte můžete naplánovat pomocí šperků s „mužskými“ kameny - granátové jablko, křišťál, tygří oko, jaspis, který by měl být při pohlavním styku nošen na partnera.
 • Staří Egypťané se pokusili otěhotnět synů za úplňku. Koncepce by měla být prováděna v tiché a bezmračné noci, když měsíc rozzáří místnost.
 • Pravděpodobnost vzhledu dědice se zvyšuje, pokud dáte pod postel „odvážnou“ věc: sekeru, šavle nebo nůž.
 • Aby rodila chlapce, měla by žena otěhotnět i v letech jejího věku.
 • Podle staré západoevropské tradice musíte před sexem vypít sklenku vína smíchanou s krví. Pokud budoucí rodiče takové exotické nemilují, můžete si udělat hrnek brusinkové želé.
 • Některé ženy používají sprchu se slabým roztokem sody k alkalizaci vaginální sliznice. Pravděpodobnost rychlé koncepce se zvýší, pokud pijete odvar z dělohy, červený kartáč a šalvěje před pohlavním stykem.
 • Často slyšíte rodinu s heterosexuálními dětmi, která říká, že se chlapec narodil po sexu v suchém počasí a dívka v dešti.
 • Koncepce v sudém roce a lichém měsíci pomáhá naplánovat narození syna.
 • Šance na těhotenství se poprvé zvyšují, když muž zahájí pohlavní styk. V tomto případě by budoucí otec měl být starší než matka.
 • V islámu, ve kterém manželova touha „Chci syna“ je zákon, je abstinence rozšířena několik dní před početím. Pokoj by měl být čistý, uklizený a nasycený šafránovým kadidlem. V islámu se pro početí chlapce doporučuje přečíst 2 Suru Koránu. Rodiče, zoufalí porodit dědice, číst dua - přímou výzvu k Alláhovi, kterou lze vyslovit ve volné formě.

Bez ohledu na to, kterou metodu si pár vybere, je třeba dodržovat následující pravidla:

 1. Proveďte početí v chladné místnosti. Vysoká teplota škodí semenné tekutině, zejména u spermií s chromozomy Y. Na rozdíl od staré ruské tradice početí dětí v lázeňském domě by člověk neměl mít sex v sauně nebo po horké lázni.
 2. Nepoužívejte umělá maziva. Tyto látky mění prostředí vagíny a zpomalují rychlost spermií. Pokud partner podstupuje léčbu a používá vaginální přípravky, je nutné odložit početí, dokud se vagina zcela nezotaví a neobnoví..
 3. Po sexu musí žena ležet půl hodiny se zvednutou pánví. To umožňuje spermatu vstoupit do vejcovodu, aby se setkalo s vejcem..

Pomůže korekce výživy a některých potravin otěhotnět?

Ráno budoucí matky chlapce je nejlepší jíst kaši s ovocem nebo míchaná vejce se slaninou. Denní strava by měla být rozdělena na 5-6 malých porcí, aby se zajistilo dlouhé nabití energie.

Partner potřebuje především speciální stravu pro početí mužského dítěte. Člověk potřebuje dietu, aby zlepšil kvalitu semenné tekutiny. Strava pro početí chlapce je nezbytná pro alkalizaci vaginální sliznice a vytvoření příznivých podmínek pro pohyb spermií do vejcovodu. Žádná dieta během těhotenství pomůže porodit dítě požadovaného pohlaví.

Pro otěhotnění se doporučuje jíst potraviny obohacené draslíkem a sodíkem. K porodu synů musí nastávající matka jíst následující jídla:

 • nakládaná zelenina;
 • slané jídlo, ale nezneužívejte sůl, aby nevyvolávala hypertenzní krizi;
 • Káva a čaj;
 • mastné odrůdy ryb a masa, uzená masa;
 • houby;
 • Miláček;
 • sušené ovoce;
 • vysoce kalorické ovoce - banány, data, broskve, hrušky.

Těhotné matky, které chtějí otěhotnět, by měly omezit příjem potravy obohacené vápníkem a hořčíkem. Je nutné dočasně ukončit používání následujících produktů:

 • mléko a výrobky z něj založené - sýry, krémy, zmrzlina, mléčná čokoláda;
 • ořechy
 • chléb a sladké pečivo s kvasinkami;
 • kakao;
 • plody moře;
 • žloutek;
 • luštěniny;
 • citrusové, kyselé ovoce a bobule;
 • zelenina;
 • sodovka.

Má sexuální pozice při plánování pohlaví dítěte?

Pohlaví dítěte závisí na souboru chromozomů získaných od rodičů. Matka může přenášet pouze chromozom X, otec - chromozom X nebo Y, v důsledku čehož se narodil chlapec. Obtížnost početí spočívá v tom, že většina chromozomů Y umírá rychle, aniž by dosáhla vajíčka. Můžete zvýšit šance na těhotenství budoucího muže pomocí sexuální pózy, které poskytují hlubší penis penisu hluboko do vagíny.

Kromě správného držení těla je důležité, aby partner během pohlavního styku zažil orgasmus a dříve než muži. V tomto stavu vylučuje ženské tělo látky, které alkalizují vaginální sliznici a činí ji nevhodnou pro X chromozomy. Po sexu musíte ležet půl hodiny a pod povodí umístit polštář. Šance na narození chlapce můžete zvýšit sexem v chladné místnosti.

Jak otěhotnět s chlapcem?

Pro většinu párů je koncepce dítěte klíčovou fází, mnozí by rádi předem naplánovali pohlaví budoucího dědice..

Některé matky vytrvale sní o vzhledu dívky, kupují růžové šaty a panenky. Další matky chtějí pokračovat v rodokmenu a dát chlapci manžela. Což by hrály rádiem ovládaná auta a pronásledovalo míč na fotbalovém hřišti.

Existuje několik metod a tipů, které vám pomohou najít odpovědi na otázku „Jak otěhotnět s chlapcem na 100%?“.

Obnova krve

Nejběžnějším způsobem, jak naplánovat chlapce, aby otěhotněl, je otěhotnět podle krevního testu rodiče.

Podle lékařské teorie se krev obnovuje u žen každé tři roky au mužů každé čtyři roky.

Neztrácejte však přehled o umělých metodách obnovy krve, například po transfuzi po různých operacích, kdy má člověk ztrátu krve.

Pokud nedošlo k takovým mimořádným událostem, je snadné vypočítat rok, kdy se krev obnovuje: věk budoucí matky by měl být rozdělen na tři a věk budoucího otce by měl být rozdělen na čtyři.

Aby otěhotněly poprvé, věnují pozornost především obnově krve otce. Výsledné číslo po dělení může mít číslice za desetinnou čárkou, jsou brány v úvahu tyto desetiny a setiny.

Tato čísla ukazují stupeň obnovy krve budoucího otce.

Příklad: Potenciální máma má 25 let, táta má 28 let. Vypočítaný koeficient aktualizované rodičovské krve pro matku bude 8,33 a pro otce - 7,00. Pozornost se věnuje pouze číslům 0,33 a 0,00. Podle těchto svědectví lze bezpečně říci, že táta má nejvhodnější období pro početí mužského plodu (jeho krev je považována za „mladší“), toto období bude trvat asi jeden a půl až dva roky.

Výpočet ovulace pohlaví

Lékařské thorium naznačuje, že budoucí pohlaví dítěte je určeno chromozomy X. Pouze žena má a Y pouze muž.

Pokud dojde k oplodnění vajíčka spermatem nesoucím chromozom Y. Což je podle vědců považováno za rychlé, ale méně houževnaté, v tom případě žena porodí chlapce v lůně.

Pokud žena hledá radu od svého ošetřujícího gynekologa, pomůže jí naučit se, jak počat chlapce ovulací a vypočítat ji.

Ovulace chlapec nebo dívka

Pokud zkusíte, ovulaci lze vypočítat nezávisle doma několika způsoby:

 • měření základní teploty;
 • výpočet menstruačního cyklu;
 • ovulační testy.

Aby bylo možné rychle spermií s chromozomem Y oplodnit aktivní vajíčko, početí by mělo být provedeno okamžitě první den ovulace nebo den před ním..

Je to proto, že vajíčko jde v den ovulace „lovit“, čeká na možnost oplodnění a rychlé Y-chromozomy ve srovnání s X-chromozomy budou schopny je předjmout a dosáhnout vajíčka rychleji.

Nezapomeňte, že 2 dny po ukončení ovulace vajíčko zemře v případě neúspěšného pokusu o oplodnění. A jen o měsíc později bude možnost zkusit znovu otěhotnět jako chlapec.

Lékařská metoda

Nejúčinnější metoda - oplodnění in vitro, může pomoci v otázce „těhotenství s chlapcem poprvé“.

Dnes můžeme říci, že Eco může zaručit 80% předčasné genderové plánování nenarozeného dítěte.

Jde o to, že umělé oplodnění vajíčka budoucí matky se provádí v laboratorních podmínkách.

Pouze toto spermie potenciálního otce s chromozomy Y jsou vysazeny výhradně na toto vejce, kdy lze počat pouze chlapce.

Eko se neprovádí čistě na žádost rodičů, aby počala chlapce, ale podle určitých zdravotních podmínek. Například, pokud je koncepce dívky nepříznivá z důvodu možných dědičných chorob přenášených na dívky podle pohlaví.

Navíc je takový postup nákladný, jen málo lidí si to může dovolit.

Astrologická metoda

Není vždy důležité vědět, jak plánovat pohlaví budoucího dítěte, musíte také vědět, kdy otěhotnět, aby se narodil chlapec.

Na tuto otázku pomůže vědecká astrologie. Každý ví, pak 12 znamení zvěrokruhu je rozděleno ne ženy a muže.

 • Ženské znamení jsou Kozoroh, Ryby, Rakovina, Býk, Štír, Panna. Pokud se žena narodila pod jedním z těchto znamení zvěrokruhu, bude s největší pravděpodobností jejím prvním dítětem muž.
 • Mužské znamení - Váhy, Lev, Beran, Blíženci, Střelec a Vodnář. Žena narozená na jednom z těchto znamení zvěrokruhu často rodí prvorozenou dívku.

Tuto situaci lze však snadno změnit. Chcete-li to provést, musíte vypočítat období početí dítěte, aby se narodil pod určitým znamení zvěrokruhu.

Příklad: žena se narodila pod mužským znamení zvěrokruhu Blíženci. Opravdu chce porodit ne dívku, jak říká astrologická předpověď, ale chlapce. V tomto případě musí žena otěhotnět tak, aby se dítě narodilo v období znamení Váhy. Potom se pravděpodobnost početí chlapce výrazně zvýší.

Speciální dieta

Abyste věděli, jak otěhotnět s chlapcem, musíte nejprve vytvořit stravu pro budoucí rodiče.

Není žádným tajemstvím, že hodně závisí na jídle, včetně šance na početí chlapce.

K tomu potřebujete vyváženou stravu a zahrňte celou řadu produktů:

 • drůbeží maso
 • Ryba
 • slepičí vejce (bílkoviny)
 • zelenina a ovoce
 • plody moře.

Seznam produktů musí obsahovat:

 1. Maso: hovězí maso, drůbež, vepřové maso.
 2. Krupice: Pohanka, hrášek, ovesné vločky, kukuřičné krupice.
 3. Zelenina: dýně, luštěniny, mrkev, rajčata, řepa.
 4. Ovoce: meruňky, banány, třešně, data, broskve.
 5. Ryby: makrela, pstruh, losos, platýs, sýr.
 6. Sušené ovoce: sušené švestky, sušené meruňky, data.

V procesu početí dítěte používejte co nejméně moučných výrobků, které se nepoužívají.

Lékaři nedoporučují časté používání mléčných výrobků, ořechů, je třeba snížit množství mořských plodů ve stravě, zelení.

Den musíte jíst nejvýše 5 gramů soli.

Čínská metoda určování pohlaví nenarozeného dítěte

Podle čínské metody určování pohlaví nenarozeného dítěte se berou v úvahu dva ukazatele: věk matky a měsíc početí plodu.

Takový způsob, jak předpovědět pohlaví dítěte, které nebylo ani počato, pocházel od moudrých mužů ze starověku..

A až do dneška mnoho potenciálních rodičů používá čínský stůl k výběru příznivého období pro početí chlapce nebo dívky.

Starověcí Číňané tvrdili, že žena ve věku 25 let a více bude schopna porodit chlapce, pokud se početí plodu objeví na podzim nebo v zimě, a pokud se na jaře brzy narodí dívka. U ženy ve věku 24 let jsou všechny indikace obráceny..

Podobnou tabulku vytvořili mudrci před mnoha tisíci lety, takže dodnes získala důvěru milionů lidí.

Pomocí takové tabulky můžete snadno spočítat příznivý měsíc pro početí chlapce, nebo to možná nebude jeden chlapec, ale dvojčata.

Jak otěhotnět s dvojčaty?

Není to tak jednoduché, aby se splnil sen představit si dvojčata chlapců.

Statistiky se však mohou radovat - nyní se dvojčata rodí mnohem častěji než před několika desítkami let. Chlapčenská dvojčata jsou heterosexuální děti a to, jak otěhotnět s chlapeckými dvojčaty, není tak snadné zjistit.

Nejzkušenější metodou je Eco, když je mateřské vajíčko uměle oplodněno párem spermií s chromozomy Y.

Šance na početí samčích dvojčat jsou velké, protože lékařský odborník nezávisle oplodní několik vajíček matky současně, aby se zvýšila šance na otěhotnění.

Existují i ​​jiné způsoby, jak otěhotnět s dvojčaty:

 1. Při pohlavním styku musíte zaujmout postoj, ve kterém je možné hluboké proniknutí spermií do ženy. Díky tomu budou mít sperma více příležitostí rychle proniknout do oplodněného vajíčka a zakořenit v něm. Kromě toho může orgasmus ženy, která sekretuje složky užitečné pro chromozomy Y, přispět k rychlé a přesné fertilizaci spermií.
 2. Oba potenciální rodiče by měli dodržovat dietu: jíst čaj, masné výrobky, ovocné šťávy, slepičí vejce, ryby, černou čokoládu, hráškové vločky, krupici, rýžové krupice, brambory, čočkovou kaši, houby. Krevety a kraby, fazole, zelí, mléčné výrobky, zelenina, kaviár, salát by měly být odstraněny ze stravy.
 3. Sexuální styk by se měl provádět v den před ovulací nebo na začátku.

Je velmi důležité věřit, že početí dvojčat je možné, pozitivní přístup je poloviční úspěch.

Efektivní způsoby plánování sexu vašeho dítěte

Vzhled v rodině dítěte je důležitou událostí pro každý pár. Proto stále více rodin plánuje těhotenství: podrobuje se lékařské prohlídce, bere vitamínové komplexy a také plánuje pohlaví dítěte, zejména pokud plánované těhotenství není první a manželský pár chce mít zejména dítě určitého pohlaví. Jak dokazuje medicína a výsledek mnoha párů, existují určité způsoby, jak naplánovat dítě určitého pohlaví. V současné době je populární několik základních metod plánování pohlaví dítěte, zvážíme každou z dostupných možností a zjistíme, jak si můžete naplánovat pohlaví dítěte předem..

Metoda výpočtu ovulace při plánování pohlaví dítěte

Vědci prokázali, že spermie nesoucí samčí gamety jsou mobilnější a rychlejší. Žijí však v ženských pohlavních orgánech na krátkou dobu, v průměru jsou to 2-3 dny. Stejné buňky, které mají ženské chromozomy, se mohou pohybovat mnohem pomaleji. Jejich přežití v takovém prostředí je však až jeden týden. Pokud tedy chcete porodit chlapce, stojí za to mít sexuální kontakt co nejblíže ke dni ovulace nebo ke dni ovulace. Pojetí dívky znamená intimitu asi týden před odhadovaným datem opuštění vajíčka. Pro plánování této metody je nutné vypočítat datum ovulace.

Použití starověké čínské tabulky pro plánování pohlaví dítěte

Aby bylo možné takto plánovat pohlaví nenarozeného dítěte, je zapotřebí věk budoucí matky a měsíc, ve kterém je těhotenství plánováno. Dále v tabulce určete měsíce, ve kterých chcete otěhotnět dítě požadovaného pohlaví. To je, že musíte mít nechráněný sex.

Někteří lékaři však o této technice nevěří..

To vše kvůli skutečnosti, že pohlaví nenarozeného dítěte závisí výhradně na muži. Tato metoda má však ve většině případů pozitivní recenze. Páry poznamenávají, že díky počtu se jim podařilo porodit požadovaného syna nebo dceru.

Japonské plánování pohlaví

Pro plánování pohlaví nenarozeného dítěte můžete použít také japonskou metodu, která je také uvedena v tabulce, která se skládá ze dvou částí. Jeden z nich uvádí údaje o měsíci narození budoucího otce a budoucí matky. Chcete-li vypočítat, musíte najít buňky s měsíci narození a nakreslit z nich přímé čáry. Na průsečíku hodnot můžete vidět číslo.

Nalezené číslo je rozhodující a vypočteno pro druhou tabulku.
V horním rozsahu vyhledejte výsledné číslo. Pak jděte dolů a určete, které měsíce pravděpodobně počnou chlapce nebo dívku. Pravděpodobnost, že bude mít dítě správného pohlaví, je uvedena ***** Nyní vyhledejte číslo získané v následující tabulce a podívejte se na měsíc, ve kterém je pravděpodobnost, že bude mít dítě správného pohlaví největší.

Čím větší *****, tím vyšší je pravděpodobnost početí dívky nebo chlapce. Na tomto základě naplánujte dítě v určitém měsíci. Tato metoda však není stoprocentně spolehlivá..

Jak naplánovat pohlaví dítěte pro obnovu krevních skupin

Stále existuje způsob, jak naplánovat pohlaví dítěte podle krevní skupiny budoucích rodičů. Je tedy známo, že mužská krev se obnovuje každé čtyři roky. Zatímco u žen se krev obnovuje každé tři roky. Evropští lékaři říkají, že jejichž krev je „čerstvější“ než muž nebo žena, narodí se dítě stejného pohlaví. Aby bylo možné naplánovat určité pohlaví, je nutné vydělit věk budoucího otce číslem 4, totéž se musí udělat věkem budoucí matky, ale věk se musí vydělit 3. Po obdržení výsledku musíte porovnat čísla. Kdokoli s menším zbytkem po rozdělení této krve bude považován za čerstvější. V souladu s tím se narodí mužské nebo ženské dítě. Uveďme příklad, takže budoucí otec je 30 let, budoucí matka má 28 let, vypočítáme:
Muž - 30 ÷ 4 = 7,5
Žena - 28 ÷ 3 = 9,3
V uvedeném konkrétním příkladu by pár měl mít chlapce. U této metody výpočtu je třeba vzít v úvahu takové skutečnosti, jako jsou: krevní transfúze, darování, závažná operace nebo porod.

Jakákoli ztráta krve však vede ke skutečnosti, že proces obnovy krve je posunut a výsledky nemusí být spolehlivé..

Existuje další příklad plánování dítěte určitého pohlaví pro skupinu rodičů a jejich faktor Rh. Podstata této metody spočívá v tom, že určitá kombinace krevních skupin ovlivňuje pohlaví nenarozeného dítěte. V závislosti na kombinaci krevních skupin rodičů se objevuje určitá pravděpodobnost výskytu dívky nebo chlapce. Existují různé kombinace krevních skupin, takže pokud má matka první krevní skupinu a otec má první nebo třetí, je pravděpodobnější, že se narodí samice. Ve dvou dalších případech existuje větší šance porodit chlapce. Pokud nastávající matka má druhou krevní skupinu, musí si vybrat partnera se stejnou nebo čtvrtou skupinou, aby porodila dívku. Ženy s třetí krevní skupinou mohou porodit dívku, pokud otec dítěte má první krevní skupinu atd..
Totéž lze říci o nastávající matce se čtvrtou krevní skupinou, která se může stát matkou dívky - pokud otec dítěte má druhou krevní skupinu.
Rovněž by se měly brát v úvahu faktory Rhesus budoucích rodičů, které mohou také ovlivnit pravděpodobnost plánování dítěte určitého pohlaví. Pokud tedy oba rodiče mají pozitivní nebo negativní Rh, pravděpodobně se narodí ženské dítě. Pokud Rh faktory nejsou stejné, měli byste počkat, až se chlapec objeví.

Stojí za zvážení, že většina hodnocení mladých rodičů naznačuje nespolehlivost popsané metody, ačkoli jsou vědecky odůvodněné, je vždy pravděpodobné, že dosáhnou úplně jiného výsledku..

Kromě toho lze poznamenat, že bez ohledu na krevní typ v mnoha rodinách existují heterosexuální děti, je to způsobeno jinými faktory, které také ovlivňují pohlaví dítěte, například den početí dítěte, jeho blízkost ke dni ovulace.

Tato metoda vám tedy neumožňuje naplánovat pohlaví dítěte, kolik vědět, jaké pohlaví je s největší pravděpodobností vaše dítě.

Soulad s „francouzskou stravou“

Vědci z Francie zjistili, že výživa budoucích rodičů hraje velkou roli při plánování a narození dítěte určitého pohlaví. Experimenty provedené vědci potvrdili, že v asi 80% případů může dieta pomoci rodičům pochopit dítě správného pohlaví. Během experimentů byly vyvinuty dvě speciální diety, které obsahují speciální sadu produktů nezbytných pro početí dítěte určitého pohlaví.

Aby se dívka objevila v rodině, musí nastávající matka dodržovat dietu mléka, tzn. konzumují velké množství sýrů, kefíru a zakysané smetany, tj. Konzumujte potraviny s vysokým obsahem vápníku a hořčíku. Namísto masových pokrmů je lepší dát přednost zelenině, jako jsou: okurky, rajčata, zelený salát, paprika, lilek a zelí.

Podrobná výživa pro plánování dívky je následující:

 1. Mléko a mléčné výrobky: mléko, kefír, čerstvá zakysaná smetana, jogurt, tvaroh, tvaroh, glazovaná tvaroh, smetanový sýr, nesolený sýr.
 2. Masné výrobky: vařené maso s minimálním obsahem soli: hovězí, telecí, vepřové, kuřecí.
 3. Ryby a mořské plody: říční a mořské vařené ryby, krevety, krabi.
 4. Vejce: všechna jídla na bázi vajec (žloutky).
 5. Obiloviny: rýže, proso krupice.
 6. Chléb a moučné výrobky: všechny druhy chleba, sušenky, těstoviny, všechny druhy pečení bez soli a kvasnic.
 7. Zelenina: lilek, okurky, hlávkový salát, česnek, fazole, paprika, cibule, hrášek, chřest ředkvičky, mrkev, houby, hlávkový salát, zelená cibule, vařená rajčata, čerstvá a konzervovaná zelenina.
 8. Ovoce a bobule: jablka, hrušky, hrozny, maliny, jahody, citrusová šťáva, grapefruity, citrony, mango, kdoule.
 9. Nápoje: velmi slabá káva nebo kakao, čaj, čokoláda, minerální voda vápenatá.
 10. Sušené ovoce a ořechy: mandle, vlašské ořechy, lískové ořechy, nesolené arašídy, rozinky.
 11. Různé: med, džem, želé, cukr, koření, koření, vonné byliny, želatina, hořčice, hříbky, máslo nebo margarín bez soli.

Pár, který chce otěhotnět, by neměl zneužívat silnou kávu, čaj, sodovky, pivo, ovocné šťávy v konzervách. Omezte příjem soleného sušeného ovoce, uzeného, ​​sušeného nebo soleného ryb, konzervovaných ryb v marinádě. Spotřeba tmavé a mléčné čokolády, soli, česneku, okurek, oliv, solanky, marinády, hranolek, droždí, sody, kečupu, pikantní omáčky a jakéhokoli konzervovaného jídla, je také lepší ji během plánování krájet nebo zcela vyloučit.

Aby pár naplánoval narození chlapce, musíte jíst jídlo s velkým množstvím iontů draslíku a sodíku a co nejméně iontů vápníku a hořčíku, které se nacházejí v bramborách, hubách a libovém masu, několik měsíců před pokusem o početí. Z ovoce, banánů, pomerančů, meruněk a třešní jsou perfektní, protože obsahují potřebné prvky v dostatečném množství.

Podrobná výživa pro plánování chlapce je následující:

 1. Mléko a mléčné výrobky: solený sýr, solené máslo a margarín, zmrzlina, solený tvaroh.
 2. Masné výrobky: všechny druhy masa a uzenin, drůbež, játra, párky, šunka, vařené vepřové maso, krk, uhličitan, želé maso.
 3. Ryby a mořské plody: ryby všech odrůd.
 4. Vejce: pouze protein.
 5. Obiloviny: pohanka, oves, krupice, perlička, ječmen.
 6. Chléb a moučné výrobky: všechny druhy chleba, sušenky, sušenky, sušenky, křupavé sušenky, cereálie, těstoviny.
 7. Zelenina: brambory, houby, artyčoky, petržel, bílé fazole, sušený hrášek, čočka, sója, kukuřice, olivy, avokádo, rajčata, řepa, zelí.
 8. Ovoce a bobule: ananas, meloun, feijoa, třešně, broskve, meruňky, banány, broskve, kdoule, tomel, angrešt, pomeranče.
 9. Nápoje: hořká čokoláda, čaj, káva, ovocná šťáva, Coca-Cola, víno, pivo, minerální vody s limonádou.
 10. Sušené ovoce: sušené švestky, sušené meruňky, data, fíky.
 11. Různé: džem, želé, dezerty, džem, med, cukr; tuky: margarín, rostlinné oleje; slanost: okurky, olivy; masový vývar: připravené vývary a polévky, marinády.
  Doporučuje se také solit více jídla a jíst konzervované potraviny a droždí.

Kromě toho stojí za to omezit spotřebu mléčných výrobků, sušeného ovoce a ořechů, čerstvé zeleniny a bylin, mořských plodů, vaječného žloutku, rýže, proso, mouky a cukrovinek.

Stojí za to říci, že moderní lékaři mají tendenci neuznávat francouzskou stravu, jak se říká, určitá strava nemá vliv na přidělení určitých chromozomů v mužských spermiích. Francouzští vědci však vysvětlují vliv výživy na pohlaví dítěte tím, že stopové prvky obsažené ve stravě ovlivňují biochemickou strukturu vajíčka, což usnadňuje pronikání spermií s párem XX nebo XY. Kromě toho se hormonální rovnováha, která ovlivňuje zárodečné buňky, v důsledku výživy výrazně nezmění..

Tak či onak, dočasné dodržování „francouzské stravy“ nepoškodí nastávající matku ani nenarozené dítě, protože nastávající matka po těhotenství může jíst, co chce..

Modlitba, aby počala chlapce

Věřící ve starých dobách, kteří nemají ponětí o moderních metodách plánování pohlaví dítěte, se často modlili ke Svatým, aby počali syna nebo dceru. Věda o účinných metodách plánování pohlaví dítěte se může stát nezbytnou modlitbou, ale naopak velmi nezbytnou pro početí zdravého dítěte. Abychom mohli otěhotnět jako chlapec, je nutné se modlit k mnichu Alexandrovi Svirskému..

Ikona svatého Rev. Alexandra Svirského

"Ó, posvátný anděl Země, ten, který nesl Boha a ctil Otce Alexandra, pokorného světce Nejsvětějšího, mnozí, kteří žijí ve tvé milosti, se k tobě s vírou a láskou obracejí." Zeptejte se nás, Boží služebníci (jména manželů), na dlouho očekávaný zázrak, nový život vašeho pohlaví. Přispějte k vašemu přímluvu, Božímu světci, vládci našeho světa. Kéž svatá církev Boží zůstane ve světě. Pro nás buďte milostivým zázračným pracovníkem za všech okolností a zármutků pomocníkem. Nenechte se stydět za naše modlitby, neopovrhujte svými skromnými modlitbami, ale před trůnem životodárné trojice stojte před námi, buďme milosrdní ve vesnicích královského veličenstva a přijde milost a odpuštění Boží. Amen".

Modlitba k otěhotnění dívky

Chcete-li se modlit, abyste si představili dívku, potřebujete pátek Velký mučedník Paraskeva.

Ikona svatého velkého mučedníka Paraskeva v pátek

Paraskevova modlitba za narození dívky nezahrnuje žádost o dítě samotné, měla by být přidána na konci, formulovaná podle mých vlastních slov. Modlitební test je tento:

"Ach, svatý a požehnaný mučedník Krista Paraskeva, krásné panny, chválili mučedníky, čistotu obrazu, velkorysé zrcadlo, moudré zázraky, víru křesťanského ochránce, modlářské lichotky žalobce, evangelium Božského ochránce, přikázání Pána, aby mi přinesl pokoj a požehnání Váš ženich Krista Boha, lehce se bavící, ozdobený čistou korunou panenství a mučednictví! Modlíme se za tebe, svatý mučedníku, buď smutnou ženou za nás vůči Kristu Bohu, se svými nejlaskavějšími očima se bavte. Můry All-Merciful One, s jeho očima slepý otvor k jeho očím, smí nás naše chomáče, tělesné a duchovní, osvobodit od nemoci; zapalte svými svatými modlitbami temnou temnotu, která vyšla z našich hříchů, požádejte Otce Světla o světlo milosti s naším oduševnělým a tělesným hřebenem; osvícte nás, zahaleni hříchy, světlem Boží milosti, ale pro vaše svaté modlitby bude upřímný pohled dán těm, kteří jsou bezbožní. Oh velký světce Boží!

Oh, statečná holka! Oh, silný mučedník Saint Paraskevo! Svými svatými modlitbami buďte naším pomocníkem pro hříšníky, přimlouvejte se a modlete se za prokleté a ostražité nedbalé hříšníky, urychlete naši pomoc, protože Esma je slabý. Modlitby Pána, čisté děvče, modlete se milosrdný, svatý mučedník, modlete se za ženicha, pannu Kristovu nevěstu, která pomáhala s vašimi modlitbami, ale temnota hříšného hojnosti, ve světle pravé víry a díla Božského, se podívejme na světlo věčného dne, nekončící, ve městě veselého Zároveň nyní jasně záříte slávou a nekonečným veselím, oslavujete a zpíváte se všemi nebeskými silami Tri-posvěcené jedno Božstvo, Otec a Syn a Duch svatý, nyní a vždy a vždy. Amen."

Oplodnění in vitro

Hlavní uznávanou lékařskou metodou plánování pohlaví nenarozeného dítěte před početí je oplodnění in vitro. V současné době je to nejúčinnější, byť nákladný (například jeden postup oplodnění in vitro bude stát od 100 do 300 tisíc rublů). Způsob výpočtu pohlaví nenarozeného dítěte. Nejčastěji se k tomu uchylují páry, které si nedokážou představit dítě samo o sobě, a také pokud existuje vysoká pravděpodobnost, že bude mít dítě s patologickým a vývojovým postižením. Během oplodnění in vitro doktoři extrahují několik vajíček, zatímco muž dodává svůj genetický materiál (spermie). Hnojení probíhá ve zvláštním příznivém prostředí, po kterém lékaři několik dní pěstují výsledné buňky a určují jejich sexuální predispozici. Dále odborníci vybírají pouze chlapce nebo výhradně dívky a transplantaci. Embrya jsou umístěna do děložní dutiny ženy, po které je připravena vydržet a porodit jedno nebo dvě děti. Taková manipulace často vyžaduje použití mnoha léků, a to také vyžaduje určité vybavení a profesionální laboratorní asistenty..

Slovanská metoda počítání pro početí dítěte s určitým pohlavím

Podle metodiky, pokud si pár přeje narození dívky, musí počkat ještě pár let a otěhotnět k tomu, aby se dítě narodilo jen pár dní v měsíci. Kromě toho můžete plánovat sex jiným způsobem, takže podle věku matky musíte přidat číslo měsíce početí, pokud skončíte sudým číslem, narodí se dívka, pokud je lichá - chlapec. Také pro početí každého pohlaví podle slovanského kalendáře: 11 dní chlapec, 12 dívek, 13 dívek, 14 chlapců, 15 dívek, 16 chlapců, 17 dívek. Od 18. do 21. dne se doporučuje zdržet se intimity, aby se potomci narodili zdravě. Po 21 dnech cyklu přichází čas bezpečné lásky. Další metodou plánování dítěte je věk matky. Pokud je věk zvláštní, například 27 let, je nejlepší naplánovat chlapce v sudých měsících: únor, duben, červen, srpen, říjen, prosinec. Pokud je věk matky dokonce naopak, nejpravděpodobnější je počátek chlapce v lednu, březnu, květnu, červenci, září, listopadu, to je podivně.
Je také důležité, v jakou denní dobu by se mělo plánování dítěte uskutečnit, takže středa, pátek a sobota se považují za příznivé pro narození dívky. Pondělí, úterý, čtvrtek zaručují početí chlapce. Pokud jde o neděli, v tento den se osud rozhodne sám, uhodnout, jaké pohlaví dítě nebude fungovat.

Měsíční nebo zodiacal sexuální plánování

Astrologové a někteří vědci poznamenávají, že účinnost této metody je na úrovni 80%. Podstatou této metody je, že Měsíc každých 2,5 dní prochází nezbytným ženským znakem, resp. Tím si můžete vybrat nejoptimálnější dny pro narození dívky. Nejprve zjistěte, ve kterém znamení zvěrokruhu Měsíc je v okamžiku, kdy se chystáte otěhotnět dítě. Když hvězda přechází podél znamení vody a Země, pak je pravděpodobnost narození dívky vysoká. Mezi takové příznaky patří Ryby, Kozoroh, Štír, Panna, Rak a Býk. Pokud je Měsíc v oblasti známek ohně a vzduchu, existuje vysoká pravděpodobnost početí chlapce. Mezi tyto hodnoty patří Blíženci, Vodnář, Leo a Váha, stejně jako Beran a Střelec.

Symboly a tipy pro plánování pohlaví dítěte

Lidová znamení: Aby bylo možné otěhotnět dítě s ženským pohlavím, doporučuje se pod polštář dát hřeben, zrcadlo, vlákna, točící se kolo. Tyto předměty by měly být v posteli nejen v době početí, ale také v průběhu menstruačního cyklu. K otěhotnění si můžete dát kalhoty a čepici, hřebíky nebo jakýkoli jiný mužský nástroj. Teď se to všechno zdá trochu divné, ale za starých časů těmto metodám důvěřovaly a uchýlily se k nim.

Existují i ​​jiné, méně spolehlivé a často nespolehlivé způsoby plánování dítěte, jako například návštěva léčitelů a věštců, kteří slibují určit pohlaví nenarozeného dítěte a pomoci porodit požadovaného syna nebo dceru. Neexistuje však žádná záruka, že vše půjde podle plánu a vaše očekávání nemusí být splněna..

V tomto článku jsme hovořili o tom, jak se vyrovnat s tím, že očekáváte dítě nežádoucího pohlaví.

Každou z výše uvedených metod plánování sexu dítěte tak mohou budoucí rodiče použít jednotlivě nebo všichni najednou. V tomto případě se zvyšuje pravděpodobnost narození vyhledávaného chlapce nebo dívky. I přes pozitivní recenze je mnoho metod jednoduše neefektivních, takže byste měli být připraveni na jakýkoli výsledek a neměli byste být rozrušeni, pokud plánované selhání.

Články O Neplodnosti