Hlavní Zdraví

Jaké metody pomohou 100% otěhotnět chlapce?

Představte si, že chlapec není tak jednoduchý. Rodiče si sami nezvolí pohlaví nenarozeného dítěte. Bylo však vyvinuto mnoho metod, které zvyšují šance na chlapce.

Ovulační kalendář

Toto je osvědčená metoda vědeckého výzkumu. Vědci zjistili, že spermie obsažené v spermatu, které člověk vylučuje během kopulace, jsou rovnoměrně rozděleny podle obsahu X-chromozomů a Y-chromozomů. Druhý - rychlejší a energičtější, na rozdíl od prvního, ale méně houževnatého. K tomu, abyste si počali chlapce, potřebujete vajíčko s chromozomem X, aby se znovu spojilo se spermií Y.

Aby spermatozoa s nezbytnou sadou chromozomů přežily ve vaginálním prostředí a dostaly se k vajíčkové buňce, aby ji oplodnily, pokuste se udržet vysokou alkalitu prostředí v vagíně. Například použití douchingu sódou v poměru 1: 17 vodou před pohlavním stykem. Za takových podmínek se zvyšuje životaschopnost buněk Y-spermií, což znamená, že šance na oplodnění chlapcem se zvyšují.

Den ovulace se určuje několika způsoby:

 • Několik měsíců označte dny, kdy začíná období. Analýza statistik, identifikace průměrného cyklu. V současné době vlastně sex. Pro usnadnění počítání bylo vyvinuto mnoho různých programů na počítači nebo mobilním telefonu nebo online kalkulačkách, ve kterých bude den ovulace automaticky zobrazen na základě zadaných indikátorů.
 • Na pár měsíců každé ráno, aniž byste vstali z postele, vložte do konečníku teploměr pro měření bazální teploty. Přijatá data zaznamenejte do grafu a postupem času analyzujte zaznamenané informace. Graf ukazuje, kdy bude teplota v některých časových intervalech vyšší než v jiných časech o čtvrt nebo půl stupně. Toto jsou období ovulace.
 • Koupit speciální ovulační testy v lékárně. Je pravda, že potěšení není levné..
 • Jděte k gynekologovi po dobu stanovenou lékařem na ultrazvukové vyšetření, které ukáže čas zrání folikulu vajíčkem a zda je tloušťka děložního endometria dostatečná k fixaci po oplodnění.

Přísná dieta

Vytvořením zásaditého prostředí v těle konzumací této sady produktů:

 • Maso, uzeniny, ryby různých odrůd a množství;
 • Ovoce, zejména pomeranče, banány, broskve, třešně;
 • Sušené ovoce, zejména sušené fíky;
 • Cereálie;
 • Zelenina a zelenina jsou povoleny téměř pro všechno kromě zelí, kopru a zeleného salátu.
 • Z nápojů je přípustná: minerální voda s limonádou, černý čaj, káva.

Správně zvolené polohy během sexu

V některých polohách během pohlavního styku je vyšší pravděpodobnost, že vylučovaná semenná tekutina pronikne co nejhlouběji do děložního čípku:

 • Doggy-style nebo ležící na boku, když muž je za ženou a penis je hluboce zasunutý;
 • Pozice, ve které žena sedí obkročmo na muže, zády nebo čelem k němu;
 • Nebo verze klasické pózy, když žena leží na zádech obrácená k muži, ale zároveň je pod její hýždě položen polštář nebo složená přikrývka, aby se zvýšila pánev ženy vysoko pro maximální průnik.

Po orgasmu nevyskočte náhle z postele, spíše si lehněte, odpočívejte půl hodiny.

Asijské tabulky

Jsou dva: Číňané a Japonci.

Čínský stůl vychází z čínského lunárního kalendáře, bere v úvahu pouze věk matky. Znát jej, příznivý měsíc se počítá pro početí chlapce.

První sloupec ukazuje věkovou postavu a první řádek označuje možný měsíc početí, když jsou tyto dva sloupce kříženy, je napsáno písmeno „m“ nebo „d“, které odpovídá chlapci nebo dívce. Metoda je určena pro dívky od 18 do 45 let.

Japonská metodologie představuje duet dvou tabulek, které jsou vzájemně propojeny. Chcete-li vypočítat touto metodou, musíte znát měsíc narození pro oba budoucí rodiče. Na základě těchto údajů se díváte na číslo uvedené v první matici, které bude zapsáno ve sloupci průniku ve sloupci, kde je uveden měsíc narození údajného otce, a řádek, ve kterém je uveden měsíc narození budoucí matky..

Znáte-li číslo, v druhé tabulce vyberte požadovaný sloupec, pod ním se zapíše jména dvanácti měsíců. Měsíce, které při křížení sloupce „chlapec“ dávají více křížů ve získaném sloupci než v dalším sloupci „dívka“, jsou pro pojetí chlapce vhodnější.

Tyto tabulky nemají vědecky prokázané důkazy o jejich správnosti, ale statistika mnoha let ukazuje, že velké množství párů počalo dítě správného pohlaví, které je vedlo.

Jak usnadnit těhotenství: 10 mateřských produktů od Aliexpress, které rozzáří dny čekání.

Co kategoricky je zakázáno jíst těhotným ženám, řekneme podrobněji.

Omeny

Bez nich se samozřejmě neobejdou. Ke zvýšení pravděpodobnosti početí mužského plodu:

 • Pět dní před početí se zdržte sexu;
 • Pokud jste již dívčí matkou, počkejte 3 roky, než otěhotníte. Děti Pogodochki se často rodí ze stejného pohlaví, takže toto období zvýší šance na představení správného pohlaví.
 • Pro početí vyberte úterý, čtvrtek nebo sobotu.
 • Pokud je rok sudý, vezměte si lichý měsíc a naopak.
 • Naplánujte klidnou, klidnou noc pro početí. Nechte měsíc jasně svítit z okna. Podívejte se na lunární kalendář, měsíc by měl ubývat.
 • Pod postel, na kterou si chcete dopřát milované radosti, položte věc, která je spojena s mužským sexem. Například nůž.
 • Během kopulace zapněte postel tak, aby hlavy směřovaly na sever.

Obecně se myšlenky zhmotňují, takže si předem naprogramujte úspěch a vše bude fungovat! Žádná z metod nemůže zaručit dokonalý výsledek. Až na možná, IVF. Hlavní věc je, že se dítě narodí silné a zdravé.

Než přemýšlíte o pojetí chlapce, podívejte se na video:

Jak si představit chlapce 100 procent?

Pohlaví nenarozeného dítěte bylo plánováno ve starověku z různých důvodů, ale dědic chlapce byl „objednáván“ častěji. V dnešní době není plánování pohlaví dítěte tak důležité, ale mnoho rodin, které chtějí porodit druhé dítě, chce mít dítě opačného pohlaví..

Pokud tedy chcete mít dědice (nezáleží na tom, z jakých důvodů), zapamatujte si nejprve: v žádném případě neposkytujeme 100% záruku. A v naší době je jich hodně. Některé, jak se říká, byly testovány po staletí, zatímco jiné jsou „moderní technologie“.

Před dávnými časy…

Ve starověké Číně musela žena při pohlavním styku položit hlavu na sever, aby porodila chlapce. Egypťané „počali“ dědice s úplňkem, Němci - za slunečného a teplého počasí mnoho evropských národů dalo během početí pod polštáře sekeru, jiní pili leví krev s vínem před pohlavním stykem - nakonec se narodil chlapec.

… A dodnes

Jen málo lidí dnes používá tyto metody, ale něco ze starověku bylo pevně zakořeněné v moderní době - ​​například starověká čínská tabulka pro určování sexu. Původní stůl (a mimochodem už má asi 700 let) se dnes nachází v Pekingu. Starověcí Číňané věřili, že pohlaví dítěte závisí na věku matky a měsíci početí. Používání tabulky je snadné a pohodlné: průsečík věku matky a měsíce početí naznačuje, komu můžete porodit: chlapce nebo dívku.

O tom, jak je tato tabulka pravdivá, je těžké posoudit. Mnozí to vnímají jako hru, takže při seriózním plánování tuto metodu nepoužívají, navzdory úctě ke starověké Číňanům.

Japonci také používají podobnou metodu, pouze nemají tabulku, ale „Koncepční kalendář“. Nejprve musíte zjistit počet párů, které chtějí porodit chlapce podle této tabulky.

Například pokud se maminka a táta narodili v prosinci, jejich počet je -12. A teď začínáme plán.

Červená křivka nad černou čarou označuje nejvyšší pravděpodobnost početí chlapce v konkrétním měsíci. Náš imaginární pár s číslem 12 porodí chlapce, pokud dojde k početí v březnu až dubnu.

Nestojí to za „vědecký test“, ale také je oblíbená chlapcova metoda plánování krve. Používá se také od starověku. Sečteno podtrženo je jednoduché: Abychom si představili chlapce, musí být krev otce mladší. Zvažujeme: věk matky je dělen čtyřmi (protože se její krev mění každé 4 roky) a táta je tři roky („mužská krev“ se aktualizuje každé tři roky). Ke zbytku se přidá počet měsíců, které uplynuly od posledního dne narození, do měsíce početí. Porovnáme výsledky žen a mužů a vyvozujeme závěry. Spolehlivost metody je 50 až 50. Jinak to nemůže být: chlapec nebo dívka.

Biologie

Ze školní lavice musíme mít na paměti, že v procesu početí hrají chromozomy, muži a ženy, klíčovou roli. Žena má pouze XX chromozomů a muž X a Y. To je klíč k řešení: kdo se narodí. Pokud je vajíčko matky oplodněno spermatem s chromozomem X, pak je to dívka (dostanete XX), a pokud spermie-Y proniká vajíčko rychleji, dostanu chlapce.

Na základě toho se do dnešní doby mnoho „specialistů“ snaží nějakým způsobem ovlivnit proces oplodnění a „propagovat“ „nezbytné“ spermie do vajíčka. S největší přesností si můžete "objednat" chlapce s umělou inseminací, když je možné laserem oddělit nosiče chromozomů X a Y. Lékaři to však dělají velmi zřídka, a pak, když je to nutné, například, když je potřeba chlapec, protože vážné choroby se přenášejí přes ženskou linii. Zásah do toho, co je vytvořeno samotnou přírodou, má spoustu nepříjemných následků.

Zde je několik běžnějších metod „objednávání“ chlapce

Aby se mohl narodit chlapec, musí žena vážit nejméně 54 kg. Řekněme tedy vědce z Itálie. Japonské studie ukazují, že snižuje pravděpodobnost početí kouření chlapce před pohlavním stykem. Chlapci se pravděpodobně narodí nekuřákům. Zajímavý závěr učinili němečtí vědci: méně nervózní - s větší pravděpodobností otěhotnění.

Dva měsíce před početí můžete jít na speciální dietu, která oxiduje vnitřní prostředí těla, a „chlapecká“ sperma přežije v pochvě. Aby bylo možné otěhotnět, musí otec i matka jíst maso, brambory, okurky, uzené maso, žampiony, banány, meruňky, pomeranče, broskve, data, kromě mléčných výrobků, zelí, ořechů a zelených fazolí.

Jak otěhotnět chlapce krví?

Podle některých zdrojů je početí krve jednou z nejčastějších metod plánování pohlaví nenarozeného dítěte. Jak otěhotnět chlapce krví? A je to velmi jednoduché - spočítat, jehož krev z páru je mladší: tati - být chlapcem, matkou - čekat na dívku.

Metoda početí krví je založena na teorii obnovy krve. Podle ní se krev obnovuje jednou za čtyři roky, zatímco u žen jednou za tři roky. Aby bylo možné vypočítat, kdo je mladší, musí být věk ženy dělen 3, muži - 4. Kdo má v rovnováze menší číslo, je krev mladší. Není těžké uhodnout, že pokud je krev otce mladší, můžete se spolehnout na vzhled chlapce.

Zde je nutné pouze vypočítat „věk“ krve, přičemž se odpočítává od poslední závažné ztráty krve, pokud existuje. Jedná se například o těhotenství, potrat nebo potrat, darování krve nebo chirurgický zákrok. Ano, mimochodem, ještě jedna nuance: pokud je jasně známo, že mámina krev má negativní Rhesus, pak pravidlo počínání chlapce krví funguje přesně opačně.

Jak si představit chlapce ovulací?

K otěhotnění musí dojít v první den ovulace k pohlavnímu styku. V této době se vaginální prostředí stává více zásaditým a v něm přežívají „mužské“ spermatozoa, které jsou svou povahou ještě lehčí a mobilnější než „ženské“, ale umírají rychleji. Ale v období ovulace je ženské tělo výhodnější pro „chlapecké“ spermie.

Přesnost metody ovulace je považována za velmi vysokou. Tato metoda je také založena na údajích o větší mobilitě a rychlosti spermií „chlapců“: v den ovulace nejsou „dívčí“ sperma prakticky schopna je předjmout a jako první oplodnit vajíčko..

Aby metoda ovulace mohla fungovat, je nutné přesně určit den ovulace, pro který je dnes známo mnoho metod. Někdo se jednoduše spoléhá na stabilitu cyklu, někdo pravidelně měří bazální teplotu a udržuje vhodný rozvrh, někdo se zaměřuje na povahu vaginálního výtoku, který se ve dnech ovulace stává viskóznějším a bělavějším, v konzistenci připomínající vaječnou bílou. Nakonec lze speciální ovulační testy snadno zakoupit v jakékoli lékárně dnes..

Jak si představit chlapce: lidová znamení?

Od pradávna vědělo mnoho lidí mnoho způsobů, jak počat chlapce podle lidových znamení. Předpokládá se například, že před počátkem chlapce by se před pohlavním jednáním měly položit do postele „mužské předměty“: nůž, pila, sekera, kámen. Mimochodem, je lepší si objednat sexuální „sezení“ ráno nebo odpoledne, v pondělí, úterý, čtvrtek nebo sobotu..

Pokud jde o roční období, horký letní čas přispívá k pojetí chlapce. Během tohoto období má navíc muž více možností chodit naboso, jak často je to možné - doma, v zemi, u řeky, což je také příznivé pro pojetí chlapce.

Pokud jde o „přípravu“ ženy: pro početí se doporučuje mužskému dítěti vypít sklenici brusinkového želé denně v noci 20 minut před spaním 5 dní před pohlavním stykem. Bezprostředně před sexuální intimitou musí žena oblékat malíček své levé ruky jednoduchým vláknem a muž musí oblékat levé varle. Pro úspěšné pojetí muže je lepší jít do postele ve zdůrazněné „odvážné“ čelence, zatímco žena potřebuje obléknout prádlo vyrobené z použitých stehenních zápasníků (obvaz můžete nahradit například zápasovými šortkami).

Má se za to, že pokud před počátkem muž neměl dlouhou dobu intimní kontakty se svou milovanou ženou, je pravděpodobné, že chlapec bude počat během sexu. A pro „větší jistotu“ můžete ležet na sever - lidé říkají, že sexuální styk v tomto případě má šanci být korunován narozením chlapce za 9 měsíců.

Jak otěhotnět s chlapcem?

Pro většinu párů je koncepce dítěte klíčovou fází, mnozí by rádi předem naplánovali pohlaví budoucího dědice..

Některé matky vytrvale sní o vzhledu dívky, kupují růžové šaty a panenky. Další matky chtějí pokračovat v rodokmenu a dát chlapci manžela. Což by hrály rádiem ovládaná auta a pronásledovalo míč na fotbalovém hřišti.

Existuje několik metod a tipů, které vám pomohou najít odpovědi na otázku „Jak otěhotnět s chlapcem na 100%?“.

Obnova krve

Nejběžnějším způsobem, jak naplánovat chlapce, aby otěhotněl, je otěhotnět podle krevního testu rodiče.

Podle lékařské teorie se krev obnovuje u žen každé tři roky au mužů každé čtyři roky.

Neztrácejte však přehled o umělých metodách obnovy krve, například po transfuzi po různých operacích, kdy má člověk ztrátu krve.

Pokud nedošlo k takovým mimořádným událostem, je snadné vypočítat rok, kdy se krev obnovuje: věk budoucí matky by měl být rozdělen na tři a věk budoucího otce by měl být rozdělen na čtyři.

Aby otěhotněly poprvé, věnují pozornost především obnově krve otce. Výsledné číslo po dělení může mít číslice za desetinnou čárkou, jsou brány v úvahu tyto desetiny a setiny.

Tato čísla ukazují stupeň obnovy krve budoucího otce.

Příklad: Potenciální máma má 25 let, táta má 28 let. Vypočítaný koeficient aktualizované rodičovské krve pro matku bude 8,33 a pro otce - 7,00. Pozornost se věnuje pouze číslům 0,33 a 0,00. Podle těchto svědectví lze bezpečně říci, že táta má nejvhodnější období pro početí mužského plodu (jeho krev je považována za „mladší“), toto období bude trvat asi jeden a půl až dva roky.

Výpočet ovulace pohlaví

Lékařské thorium naznačuje, že budoucí pohlaví dítěte je určeno chromozomy X. Pouze žena má a Y pouze muž.

Pokud dojde k oplodnění vajíčka spermatem nesoucím chromozom Y. Což je podle vědců považováno za rychlé, ale méně houževnaté, v tom případě žena porodí chlapce v lůně.

Pokud žena hledá radu od svého ošetřujícího gynekologa, pomůže jí naučit se, jak počat chlapce ovulací a vypočítat ji.

Ovulace chlapec nebo dívka

Pokud zkusíte, ovulaci lze vypočítat nezávisle doma několika způsoby:

 • měření základní teploty;
 • výpočet menstruačního cyklu;
 • ovulační testy.

Aby bylo možné rychle spermií s chromozomem Y oplodnit aktivní vajíčko, početí by mělo být provedeno okamžitě první den ovulace nebo den před ním..

Je to proto, že vajíčko jde v den ovulace „lovit“, čeká na možnost oplodnění a rychlé Y-chromozomy ve srovnání s X-chromozomy budou schopny je předjmout a dosáhnout vajíčka rychleji.

Nezapomeňte, že 2 dny po ukončení ovulace vajíčko zemře v případě neúspěšného pokusu o oplodnění. A jen o měsíc později bude možnost zkusit znovu otěhotnět jako chlapec.

Lékařská metoda

Nejúčinnější metoda - oplodnění in vitro, může pomoci v otázce „těhotenství s chlapcem poprvé“.

Dnes můžeme říci, že Eco může zaručit 80% předčasné genderové plánování nenarozeného dítěte.

Jde o to, že umělé oplodnění vajíčka budoucí matky se provádí v laboratorních podmínkách.

Pouze toto spermie potenciálního otce s chromozomy Y jsou vysazeny výhradně na toto vejce, kdy lze počat pouze chlapce.

Eko se neprovádí čistě na žádost rodičů, aby počala chlapce, ale podle určitých zdravotních podmínek. Například, pokud je koncepce dívky nepříznivá z důvodu možných dědičných chorob přenášených na dívky podle pohlaví.

Navíc je takový postup nákladný, jen málo lidí si to může dovolit.

Astrologická metoda

Není vždy důležité vědět, jak plánovat pohlaví budoucího dítěte, musíte také vědět, kdy otěhotnět, aby se narodil chlapec.

Na tuto otázku pomůže vědecká astrologie. Každý ví, pak 12 znamení zvěrokruhu je rozděleno ne ženy a muže.

 • Ženské znamení jsou Kozoroh, Ryby, Rakovina, Býk, Štír, Panna. Pokud se žena narodila pod jedním z těchto znamení zvěrokruhu, bude s největší pravděpodobností jejím prvním dítětem muž.
 • Mužské znamení - Váhy, Lev, Beran, Blíženci, Střelec a Vodnář. Žena narozená na jednom z těchto znamení zvěrokruhu často rodí prvorozenou dívku.

Tuto situaci lze však snadno změnit. Chcete-li to provést, musíte vypočítat období početí dítěte, aby se narodil pod určitým znamení zvěrokruhu.

Příklad: žena se narodila pod mužským znamení zvěrokruhu Blíženci. Opravdu chce porodit ne dívku, jak říká astrologická předpověď, ale chlapce. V tomto případě musí žena otěhotnět tak, aby se dítě narodilo v období znamení Váhy. Potom se pravděpodobnost početí chlapce výrazně zvýší.

Speciální dieta

Abyste věděli, jak otěhotnět s chlapcem, musíte nejprve vytvořit stravu pro budoucí rodiče.

Není žádným tajemstvím, že hodně závisí na jídle, včetně šance na početí chlapce.

K tomu potřebujete vyváženou stravu a zahrňte celou řadu produktů:

 • drůbeží maso
 • Ryba
 • slepičí vejce (bílkoviny)
 • zelenina a ovoce
 • plody moře.

Seznam produktů musí obsahovat:

 1. Maso: hovězí maso, drůbež, vepřové maso.
 2. Krupice: Pohanka, hrášek, ovesné vločky, kukuřičné krupice.
 3. Zelenina: dýně, luštěniny, mrkev, rajčata, řepa.
 4. Ovoce: meruňky, banány, třešně, data, broskve.
 5. Ryby: makrela, pstruh, losos, platýs, sýr.
 6. Sušené ovoce: sušené švestky, sušené meruňky, data.

V procesu početí dítěte používejte co nejméně moučných výrobků, které se nepoužívají.

Lékaři nedoporučují časté používání mléčných výrobků, ořechů, je třeba snížit množství mořských plodů ve stravě, zelení.

Den musíte jíst nejvýše 5 gramů soli.

Čínská metoda určování pohlaví nenarozeného dítěte

Podle čínské metody určování pohlaví nenarozeného dítěte se berou v úvahu dva ukazatele: věk matky a měsíc početí plodu.

Takový způsob, jak předpovědět pohlaví dítěte, které nebylo ani počato, pocházel od moudrých mužů ze starověku..

A až do dneška mnoho potenciálních rodičů používá čínský stůl k výběru příznivého období pro početí chlapce nebo dívky.

Starověcí Číňané tvrdili, že žena ve věku 25 let a více bude schopna porodit chlapce, pokud se početí plodu objeví na podzim nebo v zimě, a pokud se na jaře brzy narodí dívka. U ženy ve věku 24 let jsou všechny indikace obráceny..

Podobnou tabulku vytvořili mudrci před mnoha tisíci lety, takže dodnes získala důvěru milionů lidí.

Pomocí takové tabulky můžete snadno spočítat příznivý měsíc pro početí chlapce, nebo to možná nebude jeden chlapec, ale dvojčata.

Jak otěhotnět s dvojčaty?

Není to tak jednoduché, aby se splnil sen představit si dvojčata chlapců.

Statistiky se však mohou radovat - nyní se dvojčata rodí mnohem častěji než před několika desítkami let. Chlapčenská dvojčata jsou heterosexuální děti a to, jak otěhotnět s chlapeckými dvojčaty, není tak snadné zjistit.

Nejzkušenější metodou je Eco, když je mateřské vajíčko uměle oplodněno párem spermií s chromozomy Y.

Šance na početí samčích dvojčat jsou velké, protože lékařský odborník nezávisle oplodní několik vajíček matky současně, aby se zvýšila šance na otěhotnění.

Existují i ​​jiné způsoby, jak otěhotnět s dvojčaty:

 1. Při pohlavním styku musíte zaujmout postoj, ve kterém je možné hluboké proniknutí spermií do ženy. Díky tomu budou mít sperma více příležitostí rychle proniknout do oplodněného vajíčka a zakořenit v něm. Kromě toho může orgasmus ženy, která sekretuje složky užitečné pro chromozomy Y, přispět k rychlé a přesné fertilizaci spermií.
 2. Oba potenciální rodiče by měli dodržovat dietu: jíst čaj, masné výrobky, ovocné šťávy, slepičí vejce, ryby, černou čokoládu, hráškové vločky, krupici, rýžové krupice, brambory, čočkovou kaši, houby. Krevety a kraby, fazole, zelí, mléčné výrobky, zelenina, kaviár, salát by měly být odstraněny ze stravy.
 3. Sexuální styk by se měl provádět v den před ovulací nebo na začátku.

Je velmi důležité věřit, že početí dvojčat je možné, pozitivní přístup je poloviční úspěch.

Lyamusik

Blog o těhotenství a rodičovství

Jak otěhotnět jako chlapec? Metody plánování pohlaví dítěte

Sníte o svém synovi? Je možné bez použití genetiky otěhotnět dítě s určitým pohlavím? V mnoha rodinách je narození prvorozeného chlapce zásadou. Jak tedy otěhotnět s chlapcem poprvé? Existuje několik způsobů, jak otěhotnět s dítětem určitého pohlaví, o čemž se budeme zabývat v tomto článku..

Ovulační kalendář, který pomůže dítěti otěhotnět

Tato metoda je běžnější způsob, jak otěhotnět. Aby se mohlo narodit mužské dítě, je nezbytné, aby spermie s chromozomem Y oplodnily ženské vajíčko.

Vědci prokázali, že sperma s chromozomem Y je aktivnější, ale není dostatečně odolná. Na základě toho dospěli k závěru: pokud si pár přeje otěhotnět, musíte mít pohlavní styk co nejblíže dni ovulace nebo na jeho vrcholu. Datum ovulace by se mělo spočítat, protože v tento den je pravděpodobnost otěhotnění u chlapce vyšší než v jiné dny.

Zbývá určit datum, s cyklem 28 dnů, k ovulaci obvykle dochází 14 dní před začátkem. Existují však odchylky například v důsledku nemoci nebo stresu. Proto pro stanovení načasování nástupu ovulace je lepší koupit ovulační test prodaný v lékárně.

Účinnost této metody je metoda Shettles

Tuto metodu plánování vyvinul slavný americký biolog Landram Shettles..

Základem této metody je rozdílná délka života v genitálním traktu mužských a ženských spermií. Mužské a ženské spermie jsou symbolem v souladu s chromozomy X a Y obsaženými v spermatu. Mužské spermie (Y) jsou aktivnější, ale jejich životnost je na tomto základě kratší, aby se zvýšila pravděpodobnost početí chlapce, je nejlepší sexuální intimita došlo přibližně 12 hodin před ovulací.

Hlavním úkolem budoucích rodičů, kteří plánují pohlaví dítěte, je stanovit co nejpřesněji období ovulace. Načasování ovulace můžete určit pomocí kontroly bazální tělesné teploty a také pomocí speciálních ovulačních testů, které jsou k dispozici v lékárně.

K dnešnímu dni může spolehlivě zaručit požadované pohlaví dítěte pouze postup IVF. Je však zakázáno plánovat sex z vlastní iniciativy. Sexuální stanovení nenarozeného dítěte se děje během preimplantační genetické diagnostiky. Během této procedury se vyšetřuje genotyp embrya na přípustná genetická a vrozená onemocnění, například Downův syndrom, Patau, Edwards atd. Do dělohy se přenášejí pouze zdravá embrya..

Podle federálního zákona č. 323 však „při použití technologií asistované reprodukce není povolen výběr pohlaví nenarozeného dítěte“. Výjimkou jsou případy, kdy rodiče mají různá vrozená onemocnění, která jsou přenášena s pohlavím přes ženskou nebo mužskou linii, pak je poskytnuta preimplantační diagnóza. Tato metoda vám umožní zvolit pohlaví budoucího dítěte.

Metoda obnovy krve k otěhotnění jako chlapec

Teoreticky dítě dostane pohlaví rodiče, jehož krev v průběhu početí bude novější. U mužů se krev obnovuje každé čtyři roky, u žen - každé tři roky.

Můžete si spočítat, která z vašich rodičů čerstvou krev sami, nebo můžete použít speciální kalkulačky, kde stačí zadat datum narození obou rodičů a měsíc, kdy jste počali nebo plánujete počat dítě.

Ale buď opatrný! Při výpočtu je důležité vzít v úvahu velké ztráty krve, jako je chirurgický zákrok, transfúze nebo darování krve. Pokud k takové ztrátě krve dojde, bude od této chvíle zvažováno obnovení krve..

Krevní efekt

Podstata této metody spočívá v tom, že určitá kombinace krevních skupin ovlivňuje pohlaví nenarozeného dítěte. V závislosti na kombinaci krevních skupin rodičů se objevuje určitá pravděpodobnost výskytu chlapce.

Pokud má žena 1 krevní skupinu, měl by mít muž skupinu 2 nebo 4. Pokud má žena 2 krevní skupiny, měl by mít muž 1 nebo 3 skupiny. Pokud má žena 3 krevní skupinu, měl by mít muž 2,3 nebo 4 skupinu. Když má žena krevní skupinu 4, měl by mít muž 1,3 nebo 4. Nezapomeňte však na faktor Rh, aby si pár mohl představit dítě samce, mělo by to být stejné, negativní nebo pozitivní.

Japonská technika otěhotnět jako chlapec

Japonská metoda pomáhá v tom, jak otěhotnět jako chlapec, vzhledem k měsícům narození budoucích rodičů. K dispozici jsou 2 tabulky. V první tabulce je vertikální měsíc měsícem, ve kterém se narodila budoucí matka, a horizontální měsíc je měsícem, ve kterém se narodil budoucí otec. Na průsečíku jejich měsíců narození jsou čísla, která vám říkají, ve kterém měsíci budete schopni otěhotnět. Po nalezení čísla dvojice je třeba se podívat na tabulku 2, vodorovně obsahuje měsíce početí a svisle, počítat podle 1 tabulky čísla. Pokud se protínají řádky měsíce a data a pohlaví dítěte.

Čínský kalendář

Podle legendy je těhotenství v měsíci uvedeném v kalendáři téměř zaručeným způsobem, jak porodit dítě požadovaného pohlaví. Pokud chcete otěhotnět jako chlapec, pak v „čínském kalendáři“ na křižovatce věkových sloupců a řádků měsíců najděte období příznivé pro pojetí chlapce. Ve vybraném měsíci se pokuste otěhotnět pomocí jiných metod plánování pohlaví. Například, jak je popsáno výše.

Německá technika

Němečtí vědci provedli výzkum a zjistili: pokud v zemi existují nejrůznější války a nepokoje, nebo pokud žena krátce před početí zažívá stres, rodí se hlavně chlapci.

Italská technika otěhotnění jako chlapec

Italští vědci dospěli k závěru, že početí chlapce vyžaduje, aby hmotnost ženy překročila 54 kg. Do studie bylo zapojeno asi 10 tisíc dívek. Na základě výsledků byl učiněn závěr, že hubené ženy častěji porodí dívku.

Lidové léky a známky otěhotnění jako chlapec

Existuje mnoho lidových známek o těhotenství, které se přenášejí po generace, zde jsou některé z nich:

 1. Pokud si na hlavu položíte nějakou pánskou pokrývku hlavy nebo si pod polštář vložíte sekeru, žena s chlapcem otěhotní.
 2. Pokud člověk zahajuje pohlavní styk a nejprve dorazí do „cíle“, narodí se chlapec...
 3. Existuje názor, že pokud rodiče chtějí porodit chlapce, měli by před početí zmírnit svůj sexuální život. Abstinence od sexu se doporučuje nejméně 3 dny před pohlavním stykem. Zároveň se budoucímu otci doporučuje, aby během abstinence nosil těsné spodní prádlo.
 4. Další metodou pro stanovení pohlaví již během těhotenství je tvar břicha. Pokud má budoucí matka ostrý žaludek, pak se určitě narodí chlapec.
 5. Stejně populární způsob určování sexu v moderním světě je frekvence tepu. Pokud srdce dítěte bije s frekvencí menší než 140 tepů za minutu - je to chlapec.
 6. A jaká je vaše toxikóza? Při těžké toxikóze mluví lidové příznaky o narození. Je to pravda nebo ne, je těžké říct.

V každém případě všechny tyto metody nepochybně pomohou otěhotnět, pokud budou existovat pouze zdravý organismus budoucích rodičů.

Jak si představit chlapce nebo dívku

Jak si představit chlapce nebo dívku, je otázka, která obává mnoho rodičů. Každý pár, který sní o plození, obvykle představuje dítě určitého pohlaví a má specifický charakter, vzhled, dovednosti a talent. Pokud implementace posledně jmenovaných úkolů závisí na mnoha faktorech a ne vždy vede k požadovanému výsledku, pak je ve většině případů možné pojetí syna nebo dcery. Jak naplánovat pohlaví nenarozeného dítěte tak, aby splňovalo očekávání do budoucna? Přečtěte si článek a vyberte koncepční kalendář.

Pozornost! Materiál slouží pouze pro informaci. Neměli byste se uchýlit k metodám léčby, které jsou v ní popsány, bez předchozí konzultace s lékařem.

Jak si představit chlapce: stůl

Pojetí je komplexní biologický proces, při kterém dochází k vyklíčení zárodečných buněk a vzniku nového života. Ženské vajíčko má stálou sadu chromozomů - XX, zatímco mužské spermie jsou jiné. Spermie se sadou XX se nazývají samice, s XY - samcem. Z které kombinace chromozomů se připojí k vajíčku a bude záležet na tom, zda se narodí syn nebo dcera.

Jak porodit chlapce a potěšit sebe nebo svého manžela, pomohou následující metody:

 • koncepční kalendář;
 • japonský pojetí stůl.

Používají zásadně odlišný přístup. Výsledek je však vždy stejný - koncepce chlapce je 100%. Zvažte obě metody:

 • Koncepční kalendář chlapce.

Koncepční kalendář chlapce odráží dlouhodobé sledování ženského reprodukčního systému a pomáhá zjistit, které dny v měsíci - před, po nebo během menstruace - s největší pravděpodobností otěhotní. Můžete z toho mít prospěch, takže je to jen chlapec používající metodu Shettles.

K použití této metody v praxi budete potřebovat:

 • znát den ovulace, kdy je vejce připraveno k oplodnění;
 • dodržovat doporučení, která byla vytvořena na základě vědeckého výzkumu Shettles.

Podle této metody mají ženy od 8. do 19. dne cyklu plodné období, kdy pravděpodobnost těhotenství dosáhne své maximální hodnoty. Počínaje 20. až 32. dnem cyklu se šance na početí několikrát snižují.

Skutečnost, že těhotenství nastává pouze v určitých dnech cyklu, je známá většině žen. Otázkou však je, které z nich se stávají problémem. Rozhoduje se o výpočtu ovulace. Zjistěte, jak na to:

 • vyznačte v kalendáři data, kdy nastal první den menstruace, a vypočtěte střed cyklu. To je věřil, že právě pak vejce opustí vaječník;
 • změřit rektální teplotu;
 • pozorovat stav těla.

Spolehlivé výsledky však poskytují pouze kvalitativní test na ovulaci a ultrazvuk.

Podle Shettles, aby si mužské dítě představilo, pamatujte tato pravidla:

 1. Milovejte nejdříve 12 hodin před ovulací. A ještě lépe - ve stejný den. Pokud je to zanedbáno, nemusí spermie nesoucí chromozom Y Y vidět vejce.
 2. Vyhněte se sexu pár dní před početí. To zvýší počet samčích spermií a učiní je mobilnějšími..
 3. Usilujte o sexuální styk, který přináší radost nejen mužům. Ženské orgasmus je jedním z faktorů, které zvyšují šance na otěhotnění s chlapcem.
 • Japonský pojetí stůl.

Japonský kalendář není spojen s komplikacemi fyziologie mužů a žen. Účinně se vyrovnává s úkolem spočítat pohlaví dítěte podle data narození rodičů.

Použijte tuto tabulku takto:

 1. V první tabulce na průsečíku měsíců narození matky a otce nenarozeného dítěte najděte číslo od 1 do 12.
 2. Nahraďte požadovanou číslici do druhé tabulky.

Japonská metoda nedá přesnou odpověď, v který den počat chlapce. Uvede pouze měsíc, kdy k tomu dojde nejpravděpodobněji. Zde je několik možných kombinací:

 • Páry s číslem 1 v první tabulce si budou moci představit dědice v květnu, listopadu, prosinci a září.
 • Držitelé čísla 2 si mohou bezpečně zvolit mužské jméno pro dítě, pokud k těhotenství dojde v prvních 2 měsících zimy, v červnu nebo říjnu;
 • 3. - červenec, listopad, únor;
 • 6. - říjen, únor, květen;
 • 12. - březen, červenec, září, říjen.

Plánování pohlaví dítěte je odpovědná firma. Nejlepší výsledky tedy přinesou jen několik způsobů..

Jak si představit dívku: Čínský kalendář

Čínský koncepční kalendář je nejoblíbenější způsob, jak naplánovat zrození malé princezny. Objevila se před více než 20 stoletími a je založena na dlouhodobých pozorováních mudrců starověké Číny.

Čínský kalendář pohlaví je pravidelný stůl. V nejvyšším řádku vodorovně je věk ženy od 18 do 45 let, ve kterém se očekává těhotenství. Buňky v prvním sloupci obsahují jména všech 12 měsíců, v jednom z nich je plánováno.

Chcete-li zjistit, v jakém měsíci jsou šance na získání dítěte pravděpodobnější, jsou následující:

 1. Celý věk nastávající matky, ke které přidali 9 měsíců. Skutečnost je taková, že starověcí Číňané odpovídali za roky člověka od početí rodičů. Přestože na to trochu zapomněli, tabulka obsahuje přesně tyto hodnoty.
 2. Měsíc, ve kterém byla touha otěhotnět.

Například, pokud je vám 27 let a 8 měsíců (s ohledem na 9 měsíců života plodu), je možné si představit dívku pouze v červnu, lednu, listopadu, březnu nebo květnu. Zbytek roku je příznivý pouze pro početí chlapců.

Na základě čínského kalendáře početí dívek lze vysledovat několik důležitých vzorců:

 • Dívky ve věku 18–20 let se nejčastěji stávají matkami chlapců. Pokud chcete hrát panenky, ne auta, vyhněte se časnému těhotenství.
 • Od 21 do 35 let trvá období, ve kterém ženy rodí více dívek.
 • Od 35 let jsou šance na chlapce a dívku postupně vyvážené. Proto se pokuste splnit své sny o několik let dříve, nebo jen zjistěte, jaké měsíce to může být pro 37 let staré..

Čínský kalendář početí a plánování pohlaví je z 90% spolehlivý. Ale ani to nestačí na to, abyste si byli jisti narozením dívky.

Chybějících 10% lze kompenzovat metodou Shettles, která rovněž předkládá řadu tipů týkajících se koncepce dívek:

 1. Plánujte početí pár dní před ovulací. Spermie s ženským chromozomem jsou pomalejší než samčí, ale žijí mnohem déle. Nic se jim nestane za 3-4 dny čekání na zralou ženskou sexuální buňku a jejich hlavní konkurenti - XY spermie - budou mít čas na smrt.
 2. Vezměte sex více času. Ideálně to udělejte každý den po dokončení období, přeskočíte den ovulace a dva dny před a po něm.
 3. Spermie spojené s X žijí déle při kyselém poškození. Aby pH ženských sekretů nebylo zásadité, by spravedlivý sex měl dočasně odmítnout přijímat potěšení.

Jak porodit chlapce nebo dívku je důležité pro mnoho párů. Je však ještě důležitější, aby se dítě narodilo zdravé a silné. Proto se při plánování těhotenství vzdejte špatných návyků a podrobte se komplexní lékařské prohlídce.

Autor: Anna Ivanovna Tikhomirova, kandidátka na lékařské vědy

Recenzent: Kandidát na lékařské vědy, profesor Ivan Georgievich Maksakov

Jak si představit chlapce ovulací? (Kdy se milovat?)

Čím blíže je intimita okamžiku ovulace, tím větší je pravděpodobnost početí chlapce. V den ovulace a následující den se téměř určitě narodí chlap. Důvodem je skutečnost, že „mužské“ spermie jsou hbitější a rychleji se dostávají k vajíčku.

Chcete se naučit, jak vypočítat ovulaci pro početí dítěte určitého pohlaví - chlapce nebo dívky? Ukážeme vám, jak sestavit svůj aktivní plánovací kalendář, aby počal chlapce..

Jak vypočítat den ovulace pro početí chlapce

Téměř 100% záruka, že dítě bude schopno úspěšně otěhotnět, je dána pohlavním stykem (PA) v den ovulace. Mírně nižší pravděpodobnost narození chlapce (ale stále velmi vysoká), pokud k intimitě dojde den před ovulačním datem, někde za 12 hodin. Odtud následuje hlavní podmínka, abyste určili mužské pohlaví dítěte ovulací, potřebujete:

NELZE se milovat 7–2 dny před propuštěním vajíčka, ale pouze v den ovulace a den po něm.

Jaký je tady trik??

Skutečnost je taková, že „mužské“ spermie obsahující stejný Y-chromozom jsou velmi mobilní, ale v zásadě žijí déle než jeden den. Vzorky „ženy“ jsou mnohem houževnatější, ale pomalé a těžké. Proto musí být splněny dvě podmínky:

 1. Zabraňte přítomnosti X-spermatu v době ovulace ve vejcovodech;
 2. Zajistěte otevřený kontakt 12 hodin před nebo 12 hodin po uvolnění vajíčka. V tomto případě jsou sperma Y prvními, kteří dosáhnou svého cílového cíle.
Plánování chlapce. Jak si představit chlapce ovulací se 100% výsledkem

Přečtěte si více o vlastnostech spermatu zde.

Jak vypočítat přesný přesný den ovulace, pokud je cyklus nepravidelný

Aby bylo možné otěhotnět s chlapcem během nepravidelného cyklu, je nutné se chránit, dokud testy (na krystalizaci LH nebo slinách) nepřinesou pozitivní výsledek nebo na folikulometrii, kterou lékař naznačuje, že dnes nebo zítra ovulace. Můžete začít měřit základní teplotu a jakmile křivka stoupá, pokračujte v aktivním plánování..

Poznámka (!) Měření základní tělesné teploty není nejspolehlivějším způsobem, jak předpovědět ovulaci. Jak se teplota začíná po ovulaci zvyšovat a často ne nepravidelně, ale postupně. Pokud tedy v tuto chvíli neexistují žádné další příznaky a známky ovulace, můžete s aktivním plánováním přijít pozdě..

Pojetí chlapce s pravidelným cyklem podle data ovulace

Pokud je cyklus jako hodiny, musíte určit dobu trvání druhé fáze a odečíst ji od počtu dní v cyklu. Určení doby trvání luteální fáze je jednoduché - vezměte den ovulace z počtu dní v cyklu.

Například menstruační cyklus trvá 29 dní, testy + BT + senzace + povaha cervikálního hlenu říká, že k ovulaci došlo při 14 DC. Prostředek,

29 - 14 = 15

Konstantní délka druhé fáze této konkrétní ženy je 15 dní. Obecně je takové trvání 12-16 dní normální.

To je zajímavé (!) Pokud žena jistě ví, kolik dní luteální fáze a zvýšené BT trvá déle, než je tento počet dní, pak je těhotenství možné.

Jak otěhotnět s chlapcem: IVF, Erickson, Shettles, kalkulace kalendáře a speciální dieta

Podle vědců je počet spermií zodpovědných za počet dívek a chlapců v jedné „části“ spermatu každého muže přibližně stejný. Pohlaví dítěte je určeno tím, kdo dosáhne vajíčka rychleji a oplodní ho. Štěstí? Ale jen na první pohled.

Zvýšení porodnosti silné poloviny lidstva se určitě děje na pozadí ozbrojených konfliktů. Po druhé světové válce se narodilo více chlapců než dívek. To bylo vysvětleno skutečností, že příroda obnovuje rovnováhu v lidské populaci, která ztratila příliš mnoho lidí.

Dnes se pohled vědců na tento problém změnil. Byla opodstatněna jiná teorie, která zdůrazňuje frekvenci pohlavního styku. V důsledku euforie po válce i během konfliktu muži a ženy nemyslí na to, co se stane zítra, protože to nemusí přijít. Zapojují se do sexu impulzivně, častěji než v době míru, při „výhodné příležitosti“. A tato frekvence pohlavního styku je příznivá pro pojetí chlapců.

Plánování ovulace

Gynekologové říkají, že sex při narození syna tak často, jak je to možné. Podle Eleny Zoriny, vedoucí moskevské mateřské kliniky č. 6, buňky Y-spermie nežijí ve spermiích, dokud jejich X-bratři. Udržování „chlapecké“ populace vyžaduje pravidelné uvolňování a obnovu spermií, proto je abstinence od otce nežádoucí.

Ale „porazit náhodně“, když existuje velká touha otěhotnět chlapce poprvé, není pro mnoho párů možnost. Chcete-li získat větší důvěru v příznivý výsledek, můžete použít metodu amerického lékaře Shettles nebo metodu plánování koncepce ovulace, jak tomu bylo v naší zemi nazýváno..

Tato metoda zahrnuje splnění šesti základních požadavků budoucích rodičů:

 • jasné pochopení dne ovulace;
 • zlepšení kvality spermií;
 • včasný pohlavní styk;
 • optimální držení těla;
 • ženský orgasmus;
 • kontrola blízkosti.

Každý faktor v teorii Dr. Shettlesové záleží..

Čas uvolnění oocytů

Znalost přesného data uvolnění zralého vejce z vaječníku je důležitá z jednoho důvodu. K tomuto bodu dochází k užšímu pohlavnímu styku, tím je pravděpodobnější, že se „chlapci“ spermatu dostanou k cíli.

Prostředí vagíny při nástupu ovulace se stává kyselým. Většina spermií v něm umírá, přežijí pouze nejsilnější a nejstabilnější. X-sperma buňky zodpovědné za početí dívek mají zpravidla vysokou odolnost vůči vnějším faktorům. Ale Y je rychlejší a jednou v pochvě, pokud je v bezprostřední blízkosti vajíčko připravené k oplodnění, brzy se k němu dostanou a dají dítěti požadovaný sex.

Nepřítel Y-spermatu - čas, ve vagíně zůstávají životaschopné po dobu nejvýše dvou dnů. Proto, podle Shettles, čím blíže k době ovulace pohlavního styku dochází, tím větší šance na chlapce.

Datum ovulace lze určit třemi způsoby.

 1. Sledování stavu děložního hlenu. Bezprostředně před ovulací se děložní hrdlo, blokované hlenem, otevře, aby se spermie mohlo setkat s vejcem. Hustý a viskózní hlen se dočasně stává tekutým a vytéká z pochvy. Žena to zpravidla poznamenává se zvýšeným objemem sekretů, které se objevují hojně a jednou. Pokud je sliznice odstraněna, tělo je připraveno k početí.
 2. Stanovení bazální teploty. Spolehlivá a jednoduchá metoda, která vyžaduje denní měření teploty v konečníku ráno, než vstane z postele. Měření by měla být prováděna do dvou až tří měsíců, aby se dosáhlo přesných výsledků. V běžných dnech cyklu je teplota v konečníku 36,3 - 36,5 ° C a v předvečer ovulace stoupá na 37 ° C a zůstává po dobu tří dnů zvýšená. Toto období, podle Shettles, je optimální pro pojetí chlapce ovulací.
 3. Použití testovacích proužků. Najdete je v lékárně. S jejich pomocí je stanoven objem LH (luteinizačního hormonu), který se zvyšuje v předvečer ovulace. Při blížícím se dni zrání vajec musí být zkouška provedena dvakrát denně, den a večer. Čím vyšší je hladina hormonu, tím lepší je okamžik sexu.

Kvalita spermie

Dr. Shettles věří, že sperma by měla být „připravena“ předem při plánování chlapce. Denní sex snižuje jeho kvalitu, díky tomu je „prázdný“, protože dostatečný počet spermií v něm nemá čas se akumulovat. Kromě toho je důležitá pohyblivost spermií a jejich „zdraví“. Kvalitu spermií zaručujících početí můžete zajistit následujícími způsoby.

 • Vyhněte se sexu po dobu dvou až pěti dnů. To je dost pro akumulaci velkého počtu životaschopných spermií v spermatu.
 • Vytvářejte varlata v pohodě. Odmítněte těsně přiléhající spodní prádlo, nenoste plavky, ale rodinné šortky. Testikulární teplota těsně pod tělesnou teplotou poskytuje životaschopnou produkci spermií.
 • Vzdejte se špatných návyků. To musí být provedeno dva měsíce před početí, protože během tohoto období je spermie aktualizováno. Nikotin a alkohol snižují aktivitu spermií, snižují jejich počet.
 • Promluvte si se svým lékařem. To je nutné, pokud neustále užíváte nějaké léky. Možná je budete muset dočasně opustit nebo je nahradit bezpečnými analogy..

Pohlavní styk

Čím dříve spermie vstoupí do těla ženy, zůstane v něm méně životaschopných nosičů DNA. "Chlapec" sperma zemře rychleji než "dívky", takže je důležité je umístit do těla nastávající matky, když je vejce připraveno k oplodnění. Musí dojít k pohlavnímu styku:

 • 24 hodin před ovulací;
 • nejpozději 12 hodin po ovulaci.

Hluboká penetrace

Čím dále spermie vstupuje do ženského těla, tím větší je šance na početí. Nejlepší průnik zajišťuje póza, ve které je muž za sebou a žena klečí.

Zkrácení cesty k vajíčku je také výhodné, aby se pomohlo spermatu Y dosáhnout během jeho životaschopnosti. Čím déle jsou v pochvě, tím menší je jejich počet.

Účinnost

Ve vědecké komunitě neexistuje shoda ohledně této techniky pojetí. Dr. Shettles sám poznamenal, že pravděpodobnost, že bude mít chlapce po splnění jeho doporučení, je 75%. Ostatní odborníci určují účinnost metody v rozmezí 60–80%.

Neexistuje však žádná jiná metoda, která získala vědecké zdůvodnění. Gynekologové to řadí na třetí místo z hlediska účinnosti po oplodnění in vitro (IVF) a metodě Erickson.

Garantované techniky

"Aby bylo možné přesně naplánovat pohlaví dítěte, je nutné podstoupit oplodnění in vitro," říká porodnice-gynekologka Maria Borets. - Během zákroku je embryo s dříve diagnostikovaným pohlavím přeneseno do dělohy ženy. Určení pohlaví se provádí během předimplantační diagnostiky. “.

Cílem in vitro fertilizace je zpočátku poskytnout možnost mít děti ve dvojicích trpících neplodností. Přirozeně překonává početí. Vejce je již oplodněno otcovým spermatem do mateřského těla, díky čemuž se fyziologické příčiny neplodnosti stanou nekritickými.

Během IVF se provádí diagnostika PGD nebo genů. Umožňuje vám vyloučit přenos nežádoucích genetických chorob na dítě od rodičů a předčasné ukončení těhotenství. Potvrzuje pohlaví embrya.

Hnojení in vitro se u párů, u kterých není problém neplodnosti široce používán, ze tří důvodů..

 1. Veřejné odsouzení. Navzdory skutečnosti, že na některých klinikách je postup prováděn bez lékařských indikací, ve společnosti k němu existuje negativní postoj, pokud se rodiče zaměřují pouze na zaručení pohlaví dítěte.
 2. Zdravotní rizika pro ženy. Pokud není možné otěhotnět na vlastní pěst, má smysl podstoupit několik vyšetření, brát léky a hormony a provádět mikrooperace k extrahování vajíčka. Pokud pár dokáže otěhotnět bez vnější pomoci, je důležité vzít v úvahu rizika, která lékařský zásah představuje pro zdraví ženy a budoucí život.
 3. Vysoké náklady na postup. V Rusku začínají náklady na inseminaci (přesun vajíčka do ženského těla) na 50 000 rublů. Celkově bude celý cyklus postupů vyžadovat několik set tisíc rublů..

Ericksonova metoda

Technologie hnojení, která zahrnuje zavedení ženského spermatu přísně definovaného „pohlaví“. Na základě teorie amerického lékaře Ericksona, který navrhl, že jakmile se spermie X a Y pohybují různými rychlostmi, lze je od sebe oddělit pomocí albuminové bariéry.

Spermie je umístěna do albuminového média, ve kterém dochází k oddělení během několika hodin. Rychlí Y-agenti zodpovědní za početí chlapce klesají na dno zkumavky a pomalý X zůstává v zavěšení.

Vybraná hmota se vstřikuje do vagíny ženy pomocí katétru. Hnojení se provádí v den ovulace vzorkem spermií otce, který musí být předán den dříve, za 48 hodin. Výhodou tohoto postupu je jeho rychlost: za 20 minut může žena dělat každodenní práce. Současná léková terapie není nutná. Kromě toho je atraktivní, že je možné si chlapce představit relativně levně, průměrná cena „pokusu“ je 30–50 tisíc rublů..

Je však důležité zvážit nevýhody..

 • Ne všichni odborníci souhlasí s Ericksonovou teorií. Jeho vědecká složka je zpochybňována, protože neexistuje důkaz o rovnoměrném oddělení spermatu v albuminovém médiu. Jaký druh spermatu se podává ženě, není známo.
 • Průměrná účinnost. Autor metody sám určuje schopnost predikovat pohlaví dítěte s pravděpodobností do 75%.
 • Jeden pokus nemusí stačit. U párů, které mají problémy s počátkem, nemusí tato technika fungovat. Pokusy bude nutné opakovat znovu a znovu. Kromě toho na klinikách Dr. Ericksona je uvedeno, že pravděpodobnost oplodnění po každém pokusu je až 20%, což je normální ukazatel.

Jiné způsoby, jak zvýšit šance na syna

Lidé říkají, že pokud se často milujete, zvyšuje se šance na početí chlapce. Lékaři s tímto názorem souhlasí. "Předpokládá se, že s vysokou sexuální aktivitou, každodenním sexem, se často rodí chlapci," říká Maria Borets, gynekologka a porodnice. "Je to kvůli zvýšené šanci na oplodnění rychlými Y-spermaty." K početí syna můžete použít i jiné lidové způsoby.

Vůdce Man

Stoupenci této teorie věří, že vedení v páru určuje pohlaví nenarozeného dítěte. Pokud je například manžel starší než jeho manželka, je pravděpodobnost porodu malého chlapce vyšší. Vedení je navíc určeno povahou vztahu mezi manželi, dominancí jednoho z nich v sexu.

Optimální pozice pro početí chlapce je muž vzadu, žena stojící na všech čtyřech. Určuje vedoucího manžela v páru a je fyziologický, pokud jde o zvýšení šance Y spermie dosáhnout vajíčka.

Správná výživa

Tato teorie se nazývala „francouzská strava“, protože to byli francouzští vědci, kteří odhalili vztah budoucí výživy matky s pohlavím dítěte. Maminky chlapců před těhotenstvím dávaly přednost jídlům s vysokým obsahem sodíku a draslíku.

Minerály se nacházejí v nadbytku v bramborách, žampionech, sušeném ovoci. Vědci také doporučují jíst červené maso, čerstvé ovoce. Mléčné výrobky by však měly být minimalizovány, orientují tělo k narození dívky.

Ženská váha

Úplnost budoucí matky určuje pravděpodobnost narození malého chlapce. K tomuto závěru dospěli italští vědci. Důvodem je povaha nadváhy, jejíž přítomnost říká tělu, že „vše je v pořádku, neočekává se žádný stres, může být vyživován plod méně odolný vůči vnějším faktorům“.

Naopak u hubených žen se často rodí dívky, protože pro tělo je jednodušší nést plod, který naprosto odpovídá jeho DNA.

Životní styl

Jemné propojení organismu budoucí matky s vnějším světem zaznamenávají němečtí a japonští vědci. První poukázal na postavu ženy jako markeru pohlaví dítěte. Nervózní, temperamentní ženy otěhotní s chlapci a uklidní - dívky.

Skupina japonských vědců zjistila, že kouření ženy o 33% snižuje pravděpodobnost početí chlapce. A nejvíce ze všech šancí porodit syna jsou nekuřácké páry.

Kalendář

Kalendář pro stanovení pohlaví nenarozeného dítěte podle měsíce početí neztrácí svou popularitu. Metoda kalendáře je jednoduchá a slouží jako dobrá „morální pomoc“ a klid a důvěra ženy v tuto záležitost je poloviční úspěch..

Existuje několik odrůd. Můžete například použít možnost, která zohledňuje věk ženy a měsíc početí. Výpočty jsou uvedeny v tabulce..

Tabulka - kalendář pro plánování pohlaví dítěte podle věku matky a měsíce početí

Šance na syna se zvyšují s každým dalším narozením. Tento vztah zaznamenali američtí vědci. K této skutečnosti existuje vysvětlení: těhotenství není vůbec fyziologické, ale stresující stav pro ženské tělo. Zpočátku, s maximální pravděpodobností, bude plod blízko těla v sadě chromozomů zůstat v těle, a to je ženské embryo. Druhé, třetí a následné těhotenství již tělo nevnímá jako něco nepřirozeného, ​​což zvyšuje pravděpodobnost nesení plodu s mimozemskou sadou chromozomů XY.

Články O Neplodnosti