Hlavní Bolest

Jak si vybrat vysoce kvalitní plenky nebo hlavní rozdíly mezi japonskými plenkami MOONY a produkty jiných výrobců.

Jak si vybrat vysoce kvalitní plenky nebo hlavní rozdíly mezi japonskými plenkami MOONY a produkty jiných výrobců.

Po návštěvě jakéhokoli supermarketu nebo lékárny najdete obrovské množství produktů pro děti, včetně plen. Možná, pokud nemáte děti, pak si nevšimnete obrovského výběru, ale pokud je máte, určitě narazíte na problém výběru. Ano, je to problém, protože je docela těžké najít opravdu kvalitní plenky, které budou vyhovovat vašemu dítěti. Můžeme vám to usnadnit tím, že v tomto článku provedeme krátkou recenzi a zdůrazníme některé rozdíly. japonské plenky od jiných značek.

Obecně platí, že kvalita japonských plenek, které jsou vyráběny pro domácí použití v samotné zemi, je tak dramaticky odlišná od toho, co jsme zvyklí vidět, že je prostě nemožné nevšimnout si.

Rozdíly jsou viditelné okamžitě po otevření balení MOONY. Jsou velmi měkké na dotek, úhledně zabalené do svazku a co je důležité, nemají absolutně žádný zápach. Pro srovnání, když otevřete, znáte všechny Pampers, okamžitě pocítíte výraznou syntetickou vůni domácích chemikálií, která po chvíli zmizí.

Další rozdíl, kterému můžete rozumět dotykem. Plenky od japonských výrobců jsou mnohem měkčí. Tohoto efektu je dosaženo díky skutečnosti, že jsou vyrobeny z přírodních materiálů. Zejména jsou vytvářeny pomocí přírodní chmýří z bavlny. Na rozdíl od Japonců preferují jiní výrobci levnější výplň helia. Samozřejmě dobře vstřebává vlhkost, ale v něm pokožka dítěte zůstává vlhká a nevdechuje.

Pokud jde o schopnost pokožky dítěte dýchat v japonských plenkách, stojí za to mluvit samostatně. Ti, kteří si na své dítě dali alespoň jednou japonské plenky, vědí, že když je již plenka úplně plná, zvenčí zvlhne. Často dokonce i dětské kalhotky mohou být syrové. Zároveň zůstává uvnitř uvnitř suchý. Důvodem je skutečnost, že MOONY velmi dobře odstraňuje vlhkost z pokožky dítěte a umožňuje pokožce dýchat. Na rozdíl od japonských plen v plenkách se všechno děje přesně naopak. V naplněné plence se pokožka dítěte zvlhne a opotřebuje, zatímco na vnější straně zůstává plenka suchá.

Pokud jde o náklady na plenky, existuje názor, že japonské plenky jsou velmi drahé. Abychom se ujistili, že nestačí navštívit prodejnu zboží na našem webu a uvidíte, že je o něco dražší než plenky v supermarketech, ale jejich kvalita je mnohem vyšší. To znamená, že se vaše dítě v nich bude cítit pohodlně a neobjeví se na jeho jemné kůži. alergické reakce a obtěžování.

Na japonských plenkách je navíc indikátor plnosti, který rodičům řekne, kdy je čas na výměnu dětské plenky. Samostatně stojí za zmínku poměrně krásný a jasný design samotných plenek, které nikoho nenechají lhostejným. S námi můžete hromadně nebo prodávat japonské plenky, domácí chemikálie z Japonska a mnoho dalšího.

Jak odlišit falešné od původních měsíční plenky?

Jak rozlišit falešné japonské plenky Mooney (Moony). Japonské plenky ve špatné kvalitě nejsou ve skutečnosti falešné. Pro japonské výrobce existují pouze dva typy plen - plenky určené pro japonský domácí trh a možnost exportu. Více o exportních plenkách si můžete přečíst v mé odpovědi na tuto otázku. To platí pro všechny japonské plenky - Moony, Merries, Goon.

Aby nedošlo k náhodnému nákupu zboží nízké kvality pro export, měli byste při nákupu Moony pečlivě prostudovat obal. Na balení originálních japonských plenek budou všechny štítky výhradně v japonštině (to neplatí pro nálepku s informacemi o produktu od distributora). Na balení zboží pro vývoz mohou být nápisy v angličtině, čínštině a ruštině. Také byste měli věnovat pozornost kvalitě samotného balení. Kvalitní japonské plenky samozřejmě nemohou být levné. Zde je web výrobce plenek Moony, kde můžete vždy vidět, jak vypadá balení plen v Japonsku.

Hyundai Solaris Hatchback 1.6 AT "Bílý kůň" ›Deník› Falešný olej v kovové nádobě. Idemitsu. Pozor, falešný!

Přečtěte si do konce! Naučím vás odlišit falešný od originálu hlavních japonských olejů v kovové nádobě za 5 sekund!

Na podzim roku 2018 jsem v Barnaulu v jedné „nádherné“ síti autoservisů koupil olej Idemitsu ZEPRO 0W-30 za atraktivní cenu 2 200 rublů. Zdálo se mi, že olej pracuje tak, jak by měl, v chladném počasí až do -35 let auto stálo několik dní venku a poprvé nastartovalo bez problémů. Nic, ale zdálo se mi velmi divné, že mám pod uzávěrem olejové náplně „emulzi“, což nebyl případ minulého roku u oleje Idemitsu 5W-30..

Přítomnost této emulze může být vysvětlena skutečností, že v zimě mám jednorázový výlet do práce, trvá to trochu času a motor se úplně nezahřeje, v důsledku čehož se vytvoří kondenzace, která nemá čas na odpařování a zůstává na víku. Ale přesto mě to vzrušovalo a já jsem začal hledat důvody. Jedním z takových důvodů může být nekvalitní olej, vyzbrojený notebookem jsem začal hledat informace o ropných padělcích Idemitsu a našel jsem spoustu zajímavých informací.

Začnu přímo z kontejneru. Mnoho míchacích zařízení v Japonsku dodává stejné balení a stejný korek, takže tento článek se vztahuje na mnoho značek japonského oleje.

I když jsem se dosud upřímně nesetkal s falešnými kontejnery, přesto vám jasně ukážu, jak je odlišit od falešných.
1. Otočte kontejner a podívejte se na dno, měly by tam být takové proužky, které se vytvoří, když se kontejner pohybuje podél dopravních válečků.

2. Díváme se na válcování kontejnerů (lemování podél okraje), mělo by být hladké, mírně matné a bez otřepů.

3. Upevnění držadla, bodové svařování.

4. Šev na boku nádoby by měl být rovný, mírně vyčnívat, bez otřepů.

Bohužel nemám falešné nádoby a nemohu vám poskytnout srovnávací fotografie. Pokud má někdo v Barnaulu vzorek falešného obalu, jsem připraven ho od vás vzít.

Někdo může být padělky, ale toto procento je příliš malé a je docela obtížné se s falešnými kontejnery setkat, protože bezohlední prodejci a pracovníci autoservisů pracují v tajné dohodě podle následujícího schématu:
Klient dorazí do služby s kanystrem oleje, vymění olej, a pokud je kontejner vyprázdněn, zákazníci je nechají v servisu. Pracovníci sbírají tyto kontejnery a prodávají je lidem, kteří se zabývají opětovným použitím tohoto kontejneru, konkrétně tam nalévají svůj olej a zašroubují je s korky objednanými z Číny.

Z osobního pozorování: Přišel jsem do služby se dvěma plechovkami oleje, mým starým, zaprášeným, trochu poškrábaným, které zbyly asi 500 ml oleje a novým, neotevřeným. Pracovník v autoservisu velmi opatrně otevřel nový kanystr, nalil olej do mého auta a převedl zbytek oleje z tohoto nového kanystru na můj, otřel si zcela nový, již prázdný, kanystr a nechal si ho pro sebe. Otázkou je, proč otřete použitý prázdný kanystr... Neřeknu to, ale pravděpodobně také prodává kontejnery vlevo.

Můžeme tedy dojít k závěru, že nemá smysl rozlišovat mezi falešným a originálním pouze plechovkou, protože existuje místo pro nalití falešného oleje do původních nádob. Proto je podle mého názoru nutné podívat se na korek, tzv. Krční svíčky.
Původní dopravní zácpy se liší od falešných v kvalitě psaní textu (hieroglyfy), v falešných, resp. Kvalita je nižší. Chcete-li zjistit, můžete vzít jeden z hieroglyfů, nabízím vám tento (žlutý kruh na fotografii vlevo). Tato postava je jasně viditelná bez skrytí korku..

Na obrázcích níže jednoduše porovnejte "smělost" falešného písma (vlevo) a originálu (vpravo). Rozdíly jsou jasně viditelné, zejména v místě vyznačeném šipkou..

Obzvláště pozorný může všimnout, že zátky samotné jsou odlišné, na falešných jsou dvojité štěrbiny, které nejsou přítomny na originále.

Stejně tak jsou tyto sloty přítomny v dopravních zácpách, které lze objednat v jednom z čínských internetových obchodů.

Poslal jsem dopis s obrázky obou obalů zastupitelské kanceláři Idemitsu v Rusku a dostal jsem takovou dvojznačnou odpověď.

Proto, abych soudil, že rozdíly ve tvaru korku jsou známkou falešnosti, zatím nemůžu.

Na závěr bych rád dodal, že je možné odstranit původní korek, aniž by došlo k narušení jejich integrity a dalšího použití, takže existuje možnost, že vnějšími známkami budou nádoby a zátky originální, ale neexistuje olej.
Dotazy o tom, kde v Barnaulu jsem koupil falešný olej a kde si koupím původní žádost o zaslání osobně.

Jak rozlišit moony falešné

Z nějakého důvodu se mi nezdálo, že se zelenými sponkami absorbují horší

Vždycky kupuji stejné balíčky. Pampers jsou různí!!

Ty na obrázku jsou první s kvalitnějším potiskem. Jsou dobře vytištěny, houževnaté, zápachem plynu a lepidla, zelená spona a mraky vzadu jsou jiné. Ale ty druhé jsou méně jasné, vůně s vůní jemná. Jak rozlišovat. To je falešný. Kdyby to pro dítě nebylo škodlivé.

Populární plenky pro novorozence Moony: vlastnosti produktu a řada produktových řad

Moderní trh nabízí neomezený výběr plenek. Hlavní úkol je stejný pro všechny - absorbovat vlhkost, vytvářet pohodlí pro dítě a matku.

Díky různorodosti plenek však rodiče hodně přemýšlejí o výběru, protože cena neodpovídá vždy kvalitě a různé materiály ovlivňují pokožku dítěte jinak..

Japonské plenky Moony (Mooney) v posledních několika letech získaly srdce mnoha matek po celém světě. Tato značka byla na mezinárodních soutěžích opakovaně označována nejvyššími hodnoceními.

Vlastnosti výrobce a produktu

Plenky Moony (Mooney) pro novorozence prošli dlouhou cestu k dokonalosti, aby se objevily před moderními rodiči v podobě, v jaké jsou nyní. Společnost Unicharm Corporation (Unisharm Company), která vyrábí kojenecké hygienické výrobky Moony (Mooney), byla založena v roce 1961 poté, co přešla ze společnosti prodávající stavební materiály na podnik specializující se na výrobu dámských hygienických výrobků.

Po 13 letech, v roce 1974, úspěch společnosti získal obrovskou dynamiku, a tím se objevilo rozhodnutí rozšířit sortiment. První plenky Moony (Mooney) byly dodány do obchodů v roce 1981.

Od té doby společnost neustále pracuje na zlepšování a zlepšování produktů Moony (Mooney). Společnost Unicharm (Unisharm) vytvořila speciální laboratoř s jedinečným vybavením a figuríny pohybujícího se dítěte, která umožnila zohlednit všechny nuance růstu aktivního dítěte v různých fázích jeho života.

Také to umožnilo důkladně prozkoumat obsazenost výrobku, aby se zabránilo netěsnostem, odhalila se úroveň těsnosti uložení, možnost jeho sklouznutí, aby se pochopila nezbytná úroveň pružnosti pásky a mnohem více.

Výrobce se také postaral o roztomilý hrdinu pro produkt Moony (Mooney) - Muni-Chan, čímž vytvořil celou legendu svého vzhledu. Starostlivá matka zpočátku dala své malé dceři své malé dceři, od které dostal takové sladké jméno - Muni Chan. A postupem času, pomáhajícím dětem vyrůstat, se Muni Chan proměnil v naprosto báječné stvoření, které se stará o děti z celého světa. S tímto přístupem výrobce objasňuje, že plenky Moony (Mooney) jsou zaměřeny na péči o dítě, jeho pohodlí a klid.

Jaké materiály se používají při výrobě?

Po absolvování kolosálních stupňů modifikací na cestě ke zlepšení Moony (Mooney) šel výrobce z plenek ve formě přesýpacích hodin se suchým zipem, kalhotek s elastickým pásem do plenek s trojrozměrným systémem Air Fit, který nestiskne kůži dítěte a eliminuje úniky. Jejich hlavní rysy:

 • V Moony (Mooney) používá ultratenká vlákna, která nedráždí jemnou pokožku dítěte, čímž vytváří volnou cirkulaci vzduchu mezi pokožkou a materiálem produktu. Tento systém umožňuje zcela vyloučit vyrážky z plenek, vyrážky nebo pichlavý oheň. Výrobek obsahuje polyolefinový materiál pro horní vrstvu, přírodní bavlnu a bavlněná vlákna pro absorpční vrstvu.
 • Ve vnitřní vrstvě se používají moderní absorbenty, které přeměňují vlhkost na gel co nejrychleji, což zabraňuje úniku kapaliny.
obsah ↑

Rozdíly od analogů

 • Specifická textura. Uvnitř Moony (Mooney) mají úlevu, díky které může pokožka dýchat.
 • Pampers jsou podobné běžnému spodnímu prádlu při kontaktu. Elastické pásy, které se používají na opasku a v oblasti slabiny, poskytují pohodlnější střih než ostatní. To eliminuje sklouzávání pleny..
 • Speciální trojrozměrný tvar vám umožňuje plně se přizpůsobit fyziologii dítěte.
 • Mít barevný indikátor je pro maminky pěkným bonusem. V případě potřeby vyměňte plenu za novou, indikátorový proužek změní barvu ze žluté na modrou.
 • Ve srovnání s jinými plenkami japonských značek je Moony (Mooney) lídrem v oblasti absorpce tekutin.
 • Fyziologické rozdíly pro chlapce a dívky v umístění absorpčních vrstev.

Výhody a nevýhody

Značka Moony (Mooney) je samozřejmě jednou z nejpopulárnějších a nejpopulárnějších dnes. Výrobky jsou porovnávány s prémiovým segmentem jiných výrobců nebo s plenkami jiných japonských značek. Unikátní výhody Moony (Mooney) jsou:

 • Ulehčit.
 • Jemnost.
 • Míra absorpce vlhkosti Výrobce v průměru slibuje dětem pohodlí a mír do 12 hodin.
 • Nedostatek pachů, což je důležité pro matky.
 • Rychle absorbující povrch absorbuje i volné stoličky.
 • Minimální kontakt s pokožkou dítěte, který poskytuje speciální reliéfní povrch vnitřní vrstvy. Na druhé straně vám to umožní vyhnout se vyrážce, píchání a podráždění pleny na kůži dítěte.
 • Elastická guma na opasku a kolem nohou nemačkává pokožku.
 • Absorpční plniva nezakrývají; mají další strany, které chrání před únikem.

Když už mluvíme o nedostatcích plenek Moony (Mooney), jejich nalezení není snadné. Zde je třeba poznamenat:

 • plenky mohou být malé, což znamená, že si rodiče musí pečlivě zvolit velikost;
 • cena společnosti Moony (Mooney), as překračuje cenu prémiových plenek jiného výrobce.

Sestava

Rozsah Moony (Mooney) je poměrně široký. Existují pouze dva typy plenek:

 1. jednorázové pleny na suchý zip;
 2. kalhotky.

Moony modely (Mooney) se mezi sebou liší v závislosti na fyziologických potřebách dětí. Každý model byl vytvořen s ohledem na výšku a hmotnost dítěte.

Jednorázový suchý zip

Plenky na suchý zip jsou jednorázové a dělí se na:

 • NB (Newborn) - určený pro novorozence s hmotností do 5 kg;
 • S pro děti o hmotnosti od 4 do 8 kg;
 • M - od 6 do 11 kg;
 • L - od 9 do 14 kg.

Jaké jsou jejich vlastnosti:

 1. Celá sestava je vyrobena pomocí systému Moony Air Fit. Tento systém byl speciálně navržen tak, aby maximalizoval pohodlí dětí. Použití této konkrétní konstrukce vám umožní přivést pocit kontaktu s plenkou na spodní prádlo.
 2. Zadek je vyroben z elastických materiálů, jako zadní část dětí je mobilnější. Každý model v této sérii má tvar C, který umožňuje plence snadno vzít ohyby těla dítěte. Zadní část je spolehlivě chráněna před prosakováním díky těsnému uložení elastického pásu.
 3. Používá dvojnásobný objem absorpčních materiálů, což vám umožňuje okamžitě absorbovat kapalinu.
 4. V modelu Moony (Mooney) pro novorozence je v pupku vpředu speciální výřez. To eliminuje kontakt materiálu s nezhojeným knoflíkem břicha a jeho zranění..
 5. Plenky mají trvanlivý suchý zip, který lze opakovaně rozepínat a upevňovat.
 6. Tento model má také barevný indikátor, který včas upozorní na nutnost výměny pleny.
 7. Plenky používaly prodyšný hedvábný materiál a moderní absorpční materiály..

Prodávají se v následujících množstvích:

 • v balení pro novorozence 90 kusů;
 • v balení o velikosti S - 81 ks;
 • balení velikosti M se skládá ze 62 kusů;
 • v balení největších plenek tohoto typu, pouze 54 kusů.

Cena se pohybuje od 1300 do 1800 rublů.

Kalhotky

Rozsah velikostí plenkových kalhotek je mnohem širší a je klasifikován takto:

 • S (4-8 kg);
 • samostatný pohled na procházení dětí ve dvou velikostech S / M (5-10 kg);
 • velikost M (6-11 kg);
 • L (9-14 kg);
 • XL (12-19 kg).

Jaké jsou jejich vlastnosti:

 1. Všechny kalhotky Moony Man používají speciální kapsu na volnou stoličku, která je chráněna zezadu pevně přiléhajícím elastickým pasem. Přítomnost takového know-how může významně snížit nebo dokonce vyloučit úniky, pokud je to možné (například v poloze ležení nebo sezení).
 2. Model Moony Man používá materiál se speciálními hedvábnými vlákny Air Silky, díky nimž jsou plenky zcela měkké. Materiál je velmi tenký, což také umožňuje vlhkosti dosáhnout absorpčních materiálů velmi rychle..
 3. Zád je „zesílena“ několika vrstvami najednou, což navíc vylučuje úniky i při nejaktivnějších akcích dětí.
 4. Tyto pleny mají také indikátor barevné výplně.
 5. Ve velikostech M, L a XL mají kalhotky kategorii pro chlapce a dívky. A pokud pro většinu plenek takové rozdíly často znamenají odlišný vzhled, pak u Moony Man jsou rozdíly založeny na fyziologických vlastnostech. Je to všechno o různých úrovních absorpčních vrstev. V kalhotkách pro chlapce jsou tyto vrstvy vyšší, v kalhotkách pro dívky uprostřed.

Díky speciálním švům na kalhotkách Moony Man je lze snadno roztrhnout a vyměnit za čisté. Nelze však zašpinit. Plenky jsou také vybaveny speciálním suchým zipem, který jim umožňuje co nejkompaktnější balení po použití a izoluje nepříjemné pachy.

Průměrné výrobní náklady v propagačních dnech mohou začít od 999 rublů. V běžných dnech 1300–1500 rublů.

Jak odlišit originál od falešné?

Stejně jako každý produkt, výběr Moony plenky (Mooney) může být falešný. Je to však spíše rarita než norma. Ano, Moony (Mooney) nemůže říci žádné padělky.

Přítomnost výrazné vůně a hrubší, hustší vnitřní vrstvy může mluvit o falešném stavu. Také, tam je jeden rys ve výrobě Moony (Mooney). Výrobky se dělí na výrobky vyráběné pro domácí trh Japonska a pro vývoz. U druhé kategorie se používají levnější materiály, nelze však říci, že by to změnilo kvalitu výrobku.

 • Nejprve byste měli věnovat pozornost přítomnosti nebo nepřítomnosti anglického textu na obalu. Veškeré informace o balíčku, s výjimkou ochranné známky, musí být napsány v japonštině.
 • A druhým ukazatelem neoriginálních produktů jsou nízké náklady. Pokud balení stojí méně než obvyklé náklady, stojí za zvážení nekupovat zboží nízké kvality.
obsah ↑

Užitečné video

Podívejte se na video o plenkách pro novorozence Moony (Mooney):

Závěr

Dostupnost spolehlivých produktů na moderním trhu s výrobky pro děti se může radovat. Můžeme říci, že pleny Moony (Mooney) jsou v mnoha ohledech ideální. Množství významných výhod, delikátní přístup ke zlepšování produktu a jeho nejvyšší kvalita nedávají příležitost pochybovat o opaku. Charakteristiky Moony (Mooney) přesvědčují rodiče z celého světa, že jim může být bezpečně svěřeno to nejcennější - dítě.

plenky muni

přečtěte si níže, jak si koupit falešný.
- Japonská řada - řada plenek určených pro prodej a domácí použití se vyznačuje vynikající kvalitou. Výrobky jsou pro děti naprosto bezpečné, nevyskytují se žádné vedlejší účinky (alergie, netěsnosti atd.), Které jsou uznávány a potvrzovány světovými pediatry. V současné době jsou považovány za nejlepší plenky na světě..

- Exportní linka - vyrobena mimo samotné Japonsko. Jako použité materiály se berou levnější materiály, což vede ke zhoršení absorpční funkce plenek, a spíše hrubé látky tře a dráždí jemnou dětskou pokožku. Takové nepohodlí může narušit klid spánku dítěte, způsobit pláč.

Významný rozdíl v kvalitě těchto dvou možností nás vedl k nutnosti rozlišovat mezi skutečnými japonskými plenkami a napodobeninami exportovanými..

Identifikovali jsme několik základních pravidel, podle kterých můžete odlišit skutečné japonské pleny od padělků. Před nákupem pečlivě zkontrolujte obal..

Známky japonské plenky
Čárový kód země výroby - 45 nebo 49.
Všechny pokyny k balení a štítky musí být v japonštině..
Zakřivené logo Merries je umístěno ve střední části obalu na pozadí tvaru srdce s jasnými konturami..
Výrobce plenek řady Merries v Rusku nazývaných Meris a Meries je japonská společnost KAO.
Výrobce plenek GooN (ruský zvuk - Gong) - japonský Daio Seishi Co.
Výrobce plenky Moony (v ruštině - Mooney) - Japan Corporation - Unicharm.
Plenky z nebaleného obalu jsou trvanlivé, všechny části jsou symetrické, neexistují žádné nepřiměřeně vyčnívající části, špatně fixované části produktů. Neexistují žádné štiplavé pachy, měkké, měkké na dotek.
Funkce exportní řady
Popis, pokyny nebo štítky jsou v čínštině, angličtině nebo indonéštině.
Logo Merries je nastaveno na růžovém pozadí ve formě mraku, který nemá jasné obrysy.
Čárový kód s čísly 47 (Tchaj-wan)
Na obalu je Japonsko uvedeno jako země původu a distributorem je tchajwanská společnost.
Na obalu tchajwanských telefonních kontaktů.
Plenka z obalu je nepříjemná na dotek, drsná, jsou zde viditelné vady, nedostatek symetrie, nepříjemný zápach.

Oficiální webové stránky výrobců vám pomohou odlišit japonské plenky od ostatních, na nichž jsou systematicky aktualizovány fotografie obrázků balíčků nových vydání plenek, jsou popsány změny.

Bublina

informace o japonských plenkách (kalhotkách) ve srovnání

Příspěvek publikoval Bubbles · 10. března 2013

22 803 zhlédnutí

* Poznamenávám předem - tyto podrobné informace o japonských plenkách. Přijato na jednom místě. Od sebe - zcela souhlasím s autorem.

tak,

Jaký je rozdíl mezi plenkami Merries (Meries), GooN (Gong) a Moony (Mooney)?

Nejprve je třeba poznamenat, že plenky a kalhotky Merries (Meries), GooN (Gong) a Moony (Mooney) jsou japonské plenky.

Pojďme se krátce zabývat každou značkou zvlášť. tak,

Merries (Meries)

Tyto plenky vyrábí japonská společnost Kao Corporation (Kao Corporation), která byla založena v roce 1887. Od 80. let 20. století zavedla společnost výrobu bestsellerů, jako jsou dětské plenky Merries (Meries). V současné době se pod značkou Merries (Meries) vyrábějí dětské plenky (včetně novorozenců), kalhotkové kalhotky a mokré ubrousky. Všechny výrobky pod značkou Merries jsou prémiové produkty a jsou velmi populární nejen v Japonsku a jihovýchodní Asii, ale také po celém světě. Plenky, kalhotky a ubrousky Merries (Meries) mají dokonalou kvalitu, protože jsou vyráběny pouze z přírodních materiálů a využívají technologie, které na světě nemají žádné analogy. Plenky, kalhotky, plenky a mokré ubrousky Merries (Meries) jsou pro děti naprosto bezpečné.

U společnosti Kao Corporation (Kao Corporation) je spokojenost zákazníků oceňována především, takže poskytuje téměř 100% kontrolu nad všemi produkty.

GooN (Gong)

Plenky GooN (Gong) - je značka japonské společnosti Daio Paper (Dio Peypa), založená v roce 1943. Je jednou z největších japonských společností vyrábějících papír, od stavebních desek po hygienické výrobky a tisk. Daio Paper Corporation (Daio Paper) má mnoho podniků a exportuje své výrobky do celého světa..

Výroba dětských plenek GooN (Gong) je v činnosti společnosti Daio Paper (Dayo Peypa) mezerou. Výrobky pod značkou GooN (Gong) jsou vysoce kvalitní produkty a také patří k prémiovým produktům. V japonštině znamená slovo „GooN (Gong)“ „růst“. GooN (Gong) jsou plenky, plenky pro chlapce a dívky, mokré ubrousky pro děti. V Japonsku jsou tyto plenky hodnoceny jako jedna z nejměkčích a nejjemnějších pro dětskou pokožku..

Moony (Mooney)

Plenky Moony (Mooney) vyrábí japonská společnost Unicharm Corporation (Unisharm Company). Byla založena v roce 1961 a ve svém vývoji prošla dlouhou cestou od výrobce dámských hygienických výrobků až po největší korporaci pro výrobu a prodej výrobků pro péči o dítě, dětských plen, plenkových kalhotek, hygienických výrobků pro ženy, různé kosmetiky a domácích potřeb. a další věci.

Společnost Unicharm Corporation (Unisharm) dlouhodobě pracovala pouze na japonském trhu. V současné době nabízí své produkty a služby po celém světě..

V Rusku si Unicharm Corporation získala pověst díky ochranné známce Moony (Mooney). Moony (Mooney) - široký sortiment: od plenek pro novorozence až po tenké kalhotky.

Za účelem vytvoření perfektní plenky Unicharm Corporation (Unisharm) vybavila speciální laboratoř manekýnkou pohyblivého dítěte. V této laboratoři byla zkoumána úplnost plnění a nasákavost pleny, jakož i nedostatek nepohodlí a stupeň tečitelnosti plenek a kalhotek, kromě toho byly provedeny testy upevňovací pásky atd..

Nyní se podívejme na hlavní rozdíly v sortimentu, který je na našem trhu nejznámější..

Merries (Meries) jsou plenky následujících velikostí:

- NB (Newborn), tj. Pro novorozence s hmotností do 5 kg;

kalhotky pro chlapce a dívky:

- noční kalhotky (12-22 kg);

mokré hygienické vložky:

- růžová vyměnitelná jednotka (54 ks),

- vyměnitelná jednotka v růžovém plastovém pouzdře (54 ks),

- vyměnitelný zelený blok (64 ks),

- vyměnitelná jednotka v zeleném plastovém pouzdře (64 ks).

GooN (Gong) jsou plenky v následujících velikostech:

- pro novorozence s hmotností do 5 kg;

- Super BIG (15-35 kg);

- kalhotky pro chlapce a dívky:

- super velká velikost (15-35 kg);

- kalhotky pro chlapce:

- kalhotky pro dívky:

- vlhké hygienické vložky:

- vyměnitelná jednotka (70 ks);

- vyměnitelná jednotka v plastovém pouzdře (70 ks);

- vyměnitelné trojité balení (3 * 70 ks).

Moony (Mooney) - jedná se o plenky v následujících velikostech:

- NB (Newborn), tj. Pro novorozence s hmotností do 5 kg;

- kalhotky pro chlapce a dívky:

- M (6-10 kg) pro prohledávače;

- M (6 až 10 kg) pro postavení;

- kalhotky pro chlapce:

- kalhotky pro dívky:

Shrneme-li informace o velikosti a sortimentu, shrneme rozdíly - kalhotky GooN (Gong) a Moony (Mooney), počínaje velikostí L (9-14 kg), se vyrábějí samostatně pro chlapce a dívky, vzhledem k anatomickým rysům různých pohlaví. U dívek je absorpční zóna nižší a pro chlapce vyšší. Kalhotky Merries (Meries) jsou vhodné pro chlapce i dívky. Kalhotky Moony (Mooney) velikosti M (6-10 kg) mají navíc možnost vybrat si: pro dítě, které stále plazí, nebo pro dítě, které již stojí.

Mokré ubrousky, zvláště populární v Rusku, se vyrábějí pod značkami Merries (Meries) a GooN (Gong)..

Ubrousky Merries (Meries) v růžovém balení mají speciální drážky-výklenky, které drží špínu a výkaly, díky tomu budete utírat jedno místo na kůži dítěte méněkrát a s největší pravděpodobností to bude stát jedno utírání. To znamená, že zčervenání, podráždění, které jsou způsobeny nadměrným třením, se neobjeví. Ubrousky Merries (Meries) v zelených obalech se liší tím, že se rozpustí ve vodě a mohou být hozeny do záchodu..

Vlhké ubrousky GooN (Gong) jsou nasycené terapeutickým přípravkem, který je velmi podobný běžné vodě. Mají jemnou, jemnou vůni. Snadno odstraňte nejmenší nečistoty.

Ubrousky Meries i ubrousky Gong mají na skladě znovu použitelné plastové pouzdro, které se stane zajímavým interiérovým artiklem pro vaši školku. Stačí, když novou plastovou jednotku vložíte do plastového pouzdra, jakmile předchozí obal skončí.

Všechny výše uvedené se týkají objektivní stránky problému rozdílů. Níže uvedu své subjektivní úsudky o japonských plenkách, kalhotkách a ubrouscích. Soudy vycházejí z osobní zkušenosti mého a mého dítěte, jakož i ze zkušeností mých přátel, známých a jejich dětí.

Takže mezi těmito třemi značkami jsou plenky GooN (Gong) levnější, následují pleny Merries (Meries) a Moony (Mooney) mají nejvyšší cenu. Všechny popsané značky jsou v prémiovém segmentu, takže rozdíl v ceně je způsoben cenovou politikou výrobců.

PLENY:

Nejtenčí ze všech jsou plenky Merries (Meries). Moony (Mooney) a GooN (Gong) jsou mírně hustší, ale mezi nimi jsou Moony (Mooney) a GooN (Gong) přibližně stejné hustoty. Proto Muni a Gong absorbují více než Meries. Plenky Mooney také absorbují nejrychlejší. Je však třeba mít na paměti, že čím více se plenka vstřebává, tím déle je na dítěti a čím déle přichází do styku s kůží, a pokud je pokožka dítěte náchylná k alergickým reakcím, vyrážkám, pocení, zarudnutí, je lepší plenu častěji měnit. To znamená, že volba je na vás, v závislosti na tom, čeho chcete dosáhnout: pokud pokožka snáší delší kontakt s plnou plenkou, pak si můžete vybrat Moony (Mooney) a GooN (Gong), plusy - méně často narušují dítě výměnou plen, úspora peněz. Pokud již existuje špatná kožní reakce na jakékoli plenky nebo kosmetiku, je lepší zvolit tenčí Merries (Meries), protože zdraví vašeho dítěte je dražší než jakýkoli peněžní zisk. Chci hned poznamenat, že moje dítě přežilo celou noc v Meries, Muni a Gong (Samozřejmě, navzdory skutečnosti, že jsme v noci nekoupali).

Obecně vám vždy doporučuji vyzkoušet Merries (Meries) plenky pro novorozence, protože je méně pravděpodobné, že s nimi budou nespokojeni, a pak si koupíte Mooney a Gong, aby se zastavili u některých sami, nebo použili všechno po jednom. Všechny popsané pleny mají vybrání na vnitřním povrchu, takže je v nich absorbována židle a osel je v kontaktu se suchým a čistým materiálem, který stoupá nad vybráními.

Plenky Merries (Meries) velikosti NB (do 5 kg) a S (4-8 kg) nemají gumu kolem břicha, v tomto ohledu může dojít k netěsnostem, často jsem slyšel recenze, které jsou vzadu. A stalo se to s mou dcerou. Od velikosti M (6-11 kg) a více má Meries elastický pásek.

Plenky Moony (Mooney) NB (do 5 kg) a S (4-8 kg) mají v oblasti pupku speciální vybrání, aby nedošlo k poškození nezahojeného pupečního prstence nebo poškození pařezu pupeční šňůry, který dosud nespadl..

Nyní ve velikosti: Meries jsou malé velikosti, Mooney a Gong stejné velikosti budou větší. Proto, pokud používáte plenky Merries (Meries) a ty už pro vás nestačí, můžete ještě chvíli používat Moony (Mooney) nebo GooN (Gong), protože je známo, že čím větší je velikost, tím menší je počet plenek v balení. Tímto způsobem ušetříte peníze.

Ze všech tří značek plenek podle kritéria „měkkosti“ upřednostňuji Meries - jsou to velmi super měkké pleny.

KALHOTKY:

Vnější a vnitřní plochy kalhotek všech tří výrobců jsou prakticky stejné. Rovněž jsou všechny stejně roztrhané na bočních švech, když je potřebujete odstranit. Zbraně se zlomí tvrději a Meries a Mooney jsou asi stejně lehké.

Krátce se budu věnovat absorpci, době nošení, kožní reakci a měkkosti.

Takže nejhustší elastická guma kolem břicha a nohou pro kalhotky GooN (Gong), potom pro kalhotky Merries (Meries) a nejvolnější pro kalhotky Moony (Mooney). To je třeba vzít v úvahu při výběru kalhotek na základě pleti vašeho dítěte. Kromě toho je třeba zvážit velikost břicha dítěte po jídle a po jeho sezení.

Pokud jde o jemnost a vstřebatelnost: Meries jsou nejtenčí, ale také absorbují o něco méně, Mooney je o něco hustší, Gong je nejhustší. Kalhotky Gong a Mooney absorbují stejně rychle a stejné množství tekutiny. Všechny rozdíly v hustotě a absorpci jsou však sotva patrné..

Dlaň měkkosti tentokrát dostane kalhotky Moony (Mooney). Chci také poznamenat, že kalhotky Gong a Mooney jsou k dispozici samostatně pro chlapce a dívky. Absorpční zóna pro chlapce se nachází o něco výše a pro dívky o něco nižší - v souladu s anatomickými rysy obou pohlaví.

Chtěl bych upozornit na skutečnost, že plenky a kalhotky Merries (Meries), Moony (Mooney) a GooN (Gong) se vyrábějí jak pro domácí trh Japonska, tak pro vývoz do Číny, Tchaj-wanu a dalších zemí. Nejcennější jsou však plenky a kalhotky, které se uvolňují pro domácí trh, tj. Ty, které se nosí Japonci. Všechny možnosti exportu jsou mnohem levnější, vyrobené z méně kvalitního materiálu a pravděpodobně vás v porovnání s originálem zklamají mnoha způsoby. Zejména pro plenky a kalhotky z Moony (Mooney) chci poznamenat, že pro domácí trh v Japonsku jsou vyráběny s postavami z karikatur Disney a jsou nejkvalitnější. Na smečce s takovými plenkami a kalhotkami v pravém dolním rohu bude vymalována Disney's Winnie the Pooh.

Stručně řečeno, stručně napíšu své subjektivní rady a možná vám to pomůže při konečné volbě:

Takže pro novorozence vám radím vybrat plenky Merries (Meries) - pravděpodobnost, kterou se vám nelíbí nejméně. Pak můžete vyzkoušet Moony (Mooney) a GooN (Gong). Pokud Meries často teče po zádech nebo se v noci nezabývá absorpcí, můžete je nechat nosit během dne nebo dokonce odmítnout ve prospěch zbytku. Reakce na kůži (zarudnutí) nejčastěji (podle recenzí přátel a známých) se odehrává na Gongu.

Když se dítě hodně hýbe a je velmi obtížné si nasadit plenu, nebo když nosí plenky nebo sklouzává, je čas přejít na kalhotky. Znovu vám doporučuji začít s Merries (Meries) a poté se přesunout k ostatním. Pokud vás cena otázky nevadí, pak nejlepší jsou samozřejmě kalhotky Moony (Mooney).

Stává se, že kalhotky v noci nemohou zvládnout množství tekutiny uvolněné, když je dítě již velké. V tomto případě můžete bezpečně nosit větší plenky v noci..

No, další rady ohledně velikostí. Následující pravidlo bylo empiricky odhaleno pro děti průměrné velikosti (tj. Bez extrémů: není příliš tenké a příliš baculaté): vyberte si plenu Merries (Meries) na základě hmotnosti vašeho dítěte se zaměřením na první číslici rozsahu hmotnosti pleny. Například, pokud vaše dítě váží 6 kg, pak s největší pravděpodobností bude sedačka Merries (Meries) velikost M (6-11 kg) „sedět“ lépe. Až vaše dítě dosáhne hmotnosti 9 kg nebo více, pokračujte na další velikost L (9-14 kg). Vezměte prosím na vědomí, že Moony (Mooney) a GooN (Gong), jak jsem psal výše, nejsou malé, a proto jsou větší než stejné velikosti plen a kalhotek Merries (Meries).

TĚSTOVINY:

Nejvíce široce zastoupený na ruském trhu jsou Napkins Merries (Meries) a GooN (Gong).

Utěrky Pink Meries jsou umístěny jako utěrky, které nejefektivněji odstraňují nečistoty z pokožky dítěte. Na jejich povrchu jsou vybrání pro drážky, které zadržují i ​​tvrdé nebo husté částice nečistot a stolice.

Mléčné ubrousky v zeleném obalu lze hodit na záchod, protože se zcela rozpustí ve vodě

Gongové utěrky jsou impregnovány směsí velmi podobnou běžné vodě, uvádí se, že obecně nezpůsobují žádnou reakci na kůži dětí..

Podle mého názoru je nejlepší možností, pokud jde o poměr cena / kvalita, ubrousky GooN (Gong). Prakticky nemají žádný zápach, u Merries (Meries) je to patrnější. Ubrousek sám má texturu podobnou tenké průhledné tkanině (Meries v zeleném obalu je spíše jako papír), a pokud je to nutné, lze ubrousek roztrhnout na kousky. Impregnace stačí k odstranění veškeré kontaminace s minimálním množstvím tření (v Meriesově zeleném balení je podle mého názoru hodně impregnace, natolik, že můžete stlačit ubrousek). A konečně, v vyměnitelném bloku GooN (Gong) je 70 ks ubrousků, 54 ks a 64 ks v růžové a zelené vyměnitelné bloky Merries (Meries) a cena je obvykle vyšší za poslední značku, tj. Za Merries (Meries). ).

V každém případě jsou podle mého subjektivního názoru japonské plenky podle všeho nejkvalitnější ze všech plenek, které jsou v současné době na ruském trhu. Váš výběr závisí na vašich peněžních schopnostech a vlastnostech nejcennějšího stvoření - vašeho dítěte.

Znám jen milence Merries (Meries), pouze Moony (Mooney) nebo GooN (Gong). A v tom nemohou být přesvědčeni, nemohou být přesvědčeni, aby vyzkoušeli jiné značky. Také znám takové rodiče, kteří se zdráhají nebo naopak, ale zkoušejí různé značky a poté se vracejí ke svým milovaným Merries (Meries) / Moony (Mooney) / GooN (Gong). A existují i ​​jiní jako já a moje dcera: v různých fázích našeho růstu jsme současně používali plenky různých značek a dokonce i různých velikostí. Donedávna jsme používali kalhotky GooN (Gong) a Merries (Meries) střídavě na jeden den. A teď nosíme kalhotky Moony (Mooney) - stejné velikosti během dne a v noci je nosíme stejné velikosti, ale větší velikosti, protože začali spát déle a vylučovali více tekutin. Užijte si své použití pro vás a vaše dítě..

Japonec: jak rozlišit falešný

Po stopě příspěvku Sashy na japonských plenkách https://www.stranamam.ru/post/6121633/ našel jsem užitečné informace o japonštině


Proč jsou exportní plenky horší?

Plenky exportní verze se obvykle vyrábějí v továrnách ve třetích zemích (Čína, Malajsie atd.). Na baleních je však uvedeno „vyrobeno v Japonsku“ - stejně jako u většiny značkových předmětů najdete štítek „vyrobeno v Itálii“ (ačkoli jsou skutečně vyráběny v čínských továrnách).
Tyto plenky se od sebe liší stejným způsobem, jako se japonské automobily Toyota uvolněné na japonský domácí trh liší od tvrdší evropské verze..
V souladu s tím, výplň v plenkách exportní verze s menší absorpcí (často netěsností), vnitřní povrch je drsnější (a pro zadek našich dětí je to velmi důležité, protože tvrdší povrch může způsobit podráždění jemné pokožky dětí). Toto je odůvodněné z ekonomického hlediska, protože jinak by neexistovala poptávka po plenkách ve třetích zemích.

Rozlišení možnosti exportu od japonštiny není obtížné. Protože japonská verze je zaměřena především na japonského spotřebitele, je design a popis vlastností plenky pouze v japonštině. Štítky na balení vyváženého výrobku jsou vyrobeny v angličtině, čínštině a indonéštině.

Moony
HLAVNÍ ROZDÍL - hledáme balíček:
Medvídek Pú je kreslen na skutečných balíčcích Mooney:

Nejsou k dispozici žádné exportní balíčky Winnie the Pooh:

Balení se rovněž vyznačují plností..

Merries and Goon
HLAVNÍ ROZDÍL - hledáme balíček:

Mooney plenky

Po narození dítěte se rodiče snaží poskytnout mu to nejlepší, zejména pro výrobky osobní hygieny, které denně používají: plenky a ubrousky. Trh s jednorázovými plenkami je dnes velmi velký.

V tomto článku studujeme vlastnosti japonských plenek Mooney (Moony).

Japonské plenky Mooney, které se již v Rusku a na Ukrajině staly velmi populární, jsou dvou typů:

 • pro domácí spotřebitele - jsou velmi kvalitní;
 • pro export - méně kvalitní, protože absorbují vlhkost horší a mají pevnější povrch.

Lze je snadno rozlišit, protože na obalu prvního (pro použití japonskou populací) jsou všechna nápisy psána v japonštině a je zde obrázek Winnie the Pooh, a na obalu druhého jsou nápisy v několika jazycích.

Výhody a nevýhody

Tyto plenky se staly populární díky skutečnosti, že mají následující pozitivní vlastnosti:

 • samotná plenka je tenká, nevypouští se pod šaty;
 • mít reliéf a měkkou vnitřní vrstvu;
 • dásně v blízkosti nohou jsou velmi měkké, nemyjte;
 • prodyšný;
 • hypoalergenní;
 • žádná chemická impregnace, necítíte;
 • tam jsou měkké, tiché suchý zip;
 • anatomická forma;
 • kvalitativně a rychle absorbuje vlhkost a rovnoměrně ji distribuuje bez hrudek;
 • snadné oblékání;
 • po navlhčení nezvyšují a zůstávají měkké;
 • je zde indikátor plnění (zobrazený na vzoru pleny).

Ale takové plenky mají malé nedostatky:

 • malá malá velikost;
 • ne všechny velikosti mají zadní strany;
 • rozdíl v kvalitě vývozních plen a plen na domácí použití (dochází k záměně);
 • cena (vyšší než běžné jednorázové plenky).

Obsahuje plenky Mooney (Moony) ve velikosti:

1. Plienky Mooney (Moony NB) (pro novorozence s hmotností do 5 kg).

 • v balení po 90 kusech;
 • tam je srpek výstřihu pro pupek, kvůli této plenka nepřijde do kontaktu s pupkem, který ještě se nezhojil);
 • v pase nejsou žádné elastické pásky;
 • boční stěny se neroztahují.

Podle recenzí matek, které již používaly plenky Mooney pro novorozence, je to jediná velikost, která.

2. Mooney plenky (Moony S) pro děti o hmotnosti 4 - 8 kg.

 • v balení po 81 kusech;
 • již neexistuje výřez pro pupek;
 • před a za plenkou kolem pasu je měkká a úzká elastická páska;
 • boční stěny se neroztahují.

3. Plenky Mooney (Moony M) pro děti o hmotnosti 6 - 11 kg.

 • v balení po 64 kusech;
 • kolem pasu je měkká a úzká elastická páska;
 • protahování bočních stěn.
 • v balení po 54 kusech;
 • kolem pasu je měkká a úzká elastická páska;
 • protahování bočních stěn.

5. Plenky, kalhotky, Mooney (Moony) pro děti o hmotnosti 12-20 kg.

 • v balení 36 kusů;
 • Existují dva typy: pro prohledávače a začátečníky chodit;
 • oddělení se děje: pro chlapce a dívky.

Protože Mooney patří k drahé značce jednorázových plenek, jsou bohužel často falšované.

Měli byste vědět, že je možné odlišit falešné japonské plenky Mooney (Moony) pouze porovnáním samotných plen, protože balení, ve kterém jsou umístěny, je velmi snadné falešné.

Jak odlišit falešné plenky Moony od skutečných:

 • jejich vnitřní vrstva je drsnější;
 • pomalejší a horší absorbující kapalina;
 • mít vůni parfémů;
 • unikají;
 • po nošení se na kůži dítěte objeví vyrážka.

Aby se zabránilo padělání těchto plenek, je lepší je zakoupit v důvěryhodných obchodech nebo lékárnách, kde si můžete prohlédnout certifikáty kvality.

Používejte originální plenky Mooney a vaše dítě bude vždy suché a šťastné.!

Články

Jak víte, pravost výrobku je také zárukou jeho kvality, protože výrobci neustále investují do zlepšování vlastností svých výrobků, udržují si image své společnosti a sledují soulad výrobků se všemi uvedenými požadavky ve všech fázích výroby..

Není třeba hovořit o tom, že japonské plenky mají stálou kvalitu a řadu výhod - tuto skutečnost zná všichni rodiče, kteří se starají o zdraví svého dítěte. Ale falešný, samozřejmě, nikdy nebude tak spolehlivý a kvalitní, a proto byste měli vědět, jak odlišit skutečný produkt od falešného, ​​protože padělaný produkt vás může nejen zklamat svými vlastnostmi, ale může také poškodit zdraví dítěte..

Nejprve byste měli věnovat pozornost balení zboží - všechny štítky by měly být výhradně v japonštině. Za účelem poskytnutí informací kupujícímu v jeho rodném jazyce mohou dodavatelé nalepit na text pouze speciální nálepku (potvrzující legálnost produktu), ale žádné přeložené texty (v angličtině nebo jiném jazyce) neuvidíte přímo na obalu. Pokud tedy vidíte nápis „Vyrobeno v Japonsku“ - před vámi je falešný.

Kromě toho věnujte pozornost ceně - i když si koupíte dětské plenky ve velkém, jejich náklady by neměly být příliš nízké. Nízká cena může naznačovat, že se jedná o čistě falešný, nebo že jde o exportní verzi nižší kvality. Věnujte pozornost výkresu na obalu, mělo by být jasné, barvy by měly být jasné, obrázek by se neměl zdvojovat, barvy, se kterými byl výkres aplikován, by neměly být natištěny na rukou. Kromě toho je důležitá integrita balení, neměly by na něm být přítomny trhliny nebo propíchnutí, švy by měly být utěsněny rovnoměrně a přesně po celé své délce. Vezměte prosím na vědomí, že narušení integrity obalu zbavuje pleny hygieny. Vzhledem k tomu, že se adsorbenty používají v takových výrobcích, které mohou absorbovat různé látky, mohou plenky z roztrženého svazku absorbovat nečistoty, cizí pachy, agresivní chemikálie atd. Mimochodem, otevření balení plenek, věnujte pozornost tomu, jak voní. Mírné aroma je povoleno, ale v žádném případě není charakteristický silný chemický zápach.

Některé značky, navzdory neustále se měnícímu designu (je to také prostředek ochrany proti neoprávněné manipulaci, vzhled balení se mění každých pár měsíců), mají také zvláštní stupně ochrany, specifické rysy, které je velmi obtížné předstírat. Například, Merries plenky vždy mají kruh s pupínky pod prvním písmenem (velikost kruhu se může lišit), obrázek plyšové hračky je pod obrázkem dítěte, a ne nad ním.

Slavné a populární japonské plenky GooN (Gong) jsou vždy impregnovány přírodním vitamínem E.

Výrobky japonské firmy GENKI používají na svých obalech barevný obraz veselého hrdiny Ampanmana, jehož „portrét“ s kulatým hrdlem najdete také na plenkách tohoto výrobce samotného.

Při nákupu jakéhokoli produktu, nikdy neváhejte a požádejte prodejce o všechny potřebné produktové certifikáty, nekupujte nic na neověřených místech, nebuďte líní s dotazem na trvanlivost produktů, protože plenky mají také omezení skladování (obvykle je doba skladování těchto produktů 2-3 roky).

Články O Neplodnosti