Hlavní Analýzy

Jak si představit chlapce 100 procent?

Pohlaví nenarozeného dítěte bylo plánováno ve starověku z různých důvodů, ale dědic chlapce byl „objednáván“ častěji. V dnešní době není plánování pohlaví dítěte tak důležité, ale mnoho rodin, které chtějí porodit druhé dítě, chce mít dítě opačného pohlaví..

Pokud tedy chcete mít dědice (nezáleží na tom, z jakých důvodů), zapamatujte si nejprve: v žádném případě neposkytujeme 100% záruku. A v naší době je jich hodně. Některé, jak se říká, byly testovány po staletí, zatímco jiné jsou „moderní technologie“.

Před dávnými časy…

Ve starověké Číně musela žena při pohlavním styku položit hlavu na sever, aby porodila chlapce. Egypťané „počali“ dědice s úplňkem, Němci - za slunečného a teplého počasí mnoho evropských národů dalo během početí pod polštáře sekeru, jiní pili leví krev s vínem před pohlavním stykem - nakonec se narodil chlapec.

… A dodnes

Jen málo lidí dnes používá tyto metody, ale něco ze starověku bylo pevně zakořeněné v moderní době - ​​například starověká čínská tabulka pro určování sexu. Původní stůl (a mimochodem už má asi 700 let) se dnes nachází v Pekingu. Starověcí Číňané věřili, že pohlaví dítěte závisí na věku matky a měsíci početí. Používání tabulky je snadné a pohodlné: průsečík věku matky a měsíce početí naznačuje, komu můžete porodit: chlapce nebo dívku.

O tom, jak je tato tabulka pravdivá, je těžké posoudit. Mnozí to vnímají jako hru, takže při seriózním plánování tuto metodu nepoužívají, navzdory úctě ke starověké Číňanům.

Japonci také používají podobnou metodu, pouze nemají tabulku, ale „Koncepční kalendář“. Nejprve musíte zjistit počet párů, které chtějí porodit chlapce podle této tabulky.

Například pokud se maminka a táta narodili v prosinci, jejich počet je -12. A teď začínáme plán.

Červená křivka nad černou čarou označuje nejvyšší pravděpodobnost početí chlapce v konkrétním měsíci. Náš imaginární pár s číslem 12 porodí chlapce, pokud dojde k početí v březnu až dubnu.

Nestojí to za „vědecký test“, ale také je oblíbená chlapcova metoda plánování krve. Používá se také od starověku. Sečteno podtrženo je jednoduché: Abychom si představili chlapce, musí být krev otce mladší. Zvažujeme: věk matky je dělen čtyřmi (protože se její krev mění každé 4 roky) a táta je tři roky („mužská krev“ se aktualizuje každé tři roky). Ke zbytku se přidá počet měsíců, které uplynuly od posledního dne narození, do měsíce početí. Porovnáme výsledky žen a mužů a vyvozujeme závěry. Spolehlivost metody je 50 až 50. Jinak to nemůže být: chlapec nebo dívka.

Biologie

Ze školní lavice musíme mít na paměti, že v procesu početí hrají chromozomy, muži a ženy, klíčovou roli. Žena má pouze XX chromozomů a muž X a Y. To je klíč k řešení: kdo se narodí. Pokud je vajíčko matky oplodněno spermatem s chromozomem X, pak je to dívka (dostanete XX), a pokud spermie-Y proniká vajíčko rychleji, dostanu chlapce.

Na základě toho se do dnešní doby mnoho „specialistů“ snaží nějakým způsobem ovlivnit proces oplodnění a „propagovat“ „nezbytné“ spermie do vajíčka. S největší přesností si můžete "objednat" chlapce s umělou inseminací, když je možné laserem oddělit nosiče chromozomů X a Y. Lékaři to však dělají velmi zřídka, a pak, když je to nutné, například, když je potřeba chlapec, protože vážné choroby se přenášejí přes ženskou linii. Zásah do toho, co je vytvořeno samotnou přírodou, má spoustu nepříjemných následků.

Zde je několik běžnějších metod „objednávání“ chlapce

Aby se mohl narodit chlapec, musí žena vážit nejméně 54 kg. Řekněme tedy vědce z Itálie. Japonské studie ukazují, že snižuje pravděpodobnost početí kouření chlapce před pohlavním stykem. Chlapci se pravděpodobně narodí nekuřákům. Zajímavý závěr učinili němečtí vědci: méně nervózní - s větší pravděpodobností otěhotnění.

Dva měsíce před početí můžete jít na speciální dietu, která oxiduje vnitřní prostředí těla, a „chlapecká“ sperma přežije v pochvě. Aby bylo možné otěhotnět, musí otec i matka jíst maso, brambory, okurky, uzené maso, žampiony, banány, meruňky, pomeranče, broskve, data, kromě mléčných výrobků, zelí, ořechů a zelených fazolí.

Jak otěhotnět chlapce krví?

Podle některých zdrojů je početí krve jednou z nejčastějších metod plánování pohlaví nenarozeného dítěte. Jak otěhotnět chlapce krví? A je to velmi jednoduché - spočítat, jehož krev z páru je mladší: tati - být chlapcem, matkou - čekat na dívku.

Metoda početí krví je založena na teorii obnovy krve. Podle ní se krev obnovuje jednou za čtyři roky, zatímco u žen jednou za tři roky. Aby bylo možné vypočítat, kdo je mladší, musí být věk ženy dělen 3, muži - 4. Kdo má v rovnováze menší číslo, je krev mladší. Není těžké uhodnout, že pokud je krev otce mladší, můžete se spolehnout na vzhled chlapce.

Zde je nutné pouze vypočítat „věk“ krve, přičemž se odpočítává od poslední závažné ztráty krve, pokud existuje. Jedná se například o těhotenství, potrat nebo potrat, darování krve nebo chirurgický zákrok. Ano, mimochodem, ještě jedna nuance: pokud je jasně známo, že mámina krev má negativní Rhesus, pak pravidlo počínání chlapce krví funguje přesně opačně.

Jak si představit chlapce ovulací?

K otěhotnění musí dojít v první den ovulace k pohlavnímu styku. V této době se vaginální prostředí stává více zásaditým a v něm přežívají „mužské“ spermatozoa, které jsou svou povahou ještě lehčí a mobilnější než „ženské“, ale umírají rychleji. Ale v období ovulace je ženské tělo výhodnější pro „chlapecké“ spermie.

Přesnost metody ovulace je považována za velmi vysokou. Tato metoda je také založena na údajích o větší mobilitě a rychlosti spermií „chlapců“: v den ovulace nejsou „dívčí“ sperma prakticky schopna je předjmout a jako první oplodnit vajíčko..

Aby metoda ovulace mohla fungovat, je nutné přesně určit den ovulace, pro který je dnes známo mnoho metod. Někdo se jednoduše spoléhá na stabilitu cyklu, někdo pravidelně měří bazální teplotu a udržuje vhodný rozvrh, někdo se zaměřuje na povahu vaginálního výtoku, který se ve dnech ovulace stává viskóznějším a bělavějším, v konzistenci připomínající vaječnou bílou. Nakonec lze speciální ovulační testy snadno zakoupit v jakékoli lékárně dnes..

Jak si představit chlapce: lidová znamení?

Od pradávna vědělo mnoho lidí mnoho způsobů, jak počat chlapce podle lidových znamení. Předpokládá se například, že před počátkem chlapce by se před pohlavním jednáním měly položit do postele „mužské předměty“: nůž, pila, sekera, kámen. Mimochodem, je lepší si objednat sexuální „sezení“ ráno nebo odpoledne, v pondělí, úterý, čtvrtek nebo sobotu..

Pokud jde o roční období, horký letní čas přispívá k pojetí chlapce. Během tohoto období má navíc muž více možností chodit naboso, jak často je to možné - doma, v zemi, u řeky, což je také příznivé pro pojetí chlapce.

Pokud jde o „přípravu“ ženy: pro početí se doporučuje mužskému dítěti vypít sklenici brusinkového želé denně v noci 20 minut před spaním 5 dní před pohlavním stykem. Bezprostředně před sexuální intimitou musí žena oblékat malíček své levé ruky jednoduchým vláknem a muž musí oblékat levé varle. Pro úspěšné pojetí muže je lepší jít do postele ve zdůrazněné „odvážné“ čelence, zatímco žena potřebuje obléknout prádlo vyrobené z použitých stehenních zápasníků (obvaz můžete nahradit například zápasovými šortkami).

Má se za to, že pokud před počátkem muž neměl dlouhou dobu intimní kontakty se svou milovanou ženou, je pravděpodobné, že chlapec bude počat během sexu. A pro „větší jistotu“ můžete ležet na sever - lidé říkají, že sexuální styk v tomto případě má šanci být korunován narozením chlapce za 9 měsíců.

Jak otěhotnět s chlapcem?

Pro většinu párů je koncepce dítěte klíčovou fází, mnozí by rádi předem naplánovali pohlaví budoucího dědice..

Některé matky vytrvale sní o vzhledu dívky, kupují růžové šaty a panenky. Další matky chtějí pokračovat v rodokmenu a dát chlapci manžela. Což by hrály rádiem ovládaná auta a pronásledovalo míč na fotbalovém hřišti.

Existuje několik metod a tipů, které vám pomohou najít odpovědi na otázku „Jak otěhotnět s chlapcem na 100%?“.

Obnova krve

Nejběžnějším způsobem, jak naplánovat chlapce, aby otěhotněl, je otěhotnět podle krevního testu rodiče.

Podle lékařské teorie se krev obnovuje u žen každé tři roky au mužů každé čtyři roky.

Neztrácejte však přehled o umělých metodách obnovy krve, například po transfuzi po různých operacích, kdy má člověk ztrátu krve.

Pokud nedošlo k takovým mimořádným událostem, je snadné vypočítat rok, kdy se krev obnovuje: věk budoucí matky by měl být rozdělen na tři a věk budoucího otce by měl být rozdělen na čtyři.

Aby otěhotněly poprvé, věnují pozornost především obnově krve otce. Výsledné číslo po dělení může mít číslice za desetinnou čárkou, jsou brány v úvahu tyto desetiny a setiny.

Tato čísla ukazují stupeň obnovy krve budoucího otce.

Příklad: Potenciální máma má 25 let, táta má 28 let. Vypočítaný koeficient aktualizované rodičovské krve pro matku bude 8,33 a pro otce - 7,00. Pozornost se věnuje pouze číslům 0,33 a 0,00. Podle těchto svědectví lze bezpečně říci, že táta má nejvhodnější období pro početí mužského plodu (jeho krev je považována za „mladší“), toto období bude trvat asi jeden a půl až dva roky.

Výpočet ovulace pohlaví

Lékařské thorium naznačuje, že budoucí pohlaví dítěte je určeno chromozomy X. Pouze žena má a Y pouze muž.

Pokud dojde k oplodnění vajíčka spermatem nesoucím chromozom Y. Což je podle vědců považováno za rychlé, ale méně houževnaté, v tom případě žena porodí chlapce v lůně.

Pokud žena hledá radu od svého ošetřujícího gynekologa, pomůže jí naučit se, jak počat chlapce ovulací a vypočítat ji.

Ovulace chlapec nebo dívka

Pokud zkusíte, ovulaci lze vypočítat nezávisle doma několika způsoby:

 • měření základní teploty;
 • výpočet menstruačního cyklu;
 • ovulační testy.

Aby bylo možné rychle spermií s chromozomem Y oplodnit aktivní vajíčko, početí by mělo být provedeno okamžitě první den ovulace nebo den před ním..

Je to proto, že vajíčko jde v den ovulace „lovit“, čeká na možnost oplodnění a rychlé Y-chromozomy ve srovnání s X-chromozomy budou schopny je předjmout a dosáhnout vajíčka rychleji.

Nezapomeňte, že 2 dny po ukončení ovulace vajíčko zemře v případě neúspěšného pokusu o oplodnění. A jen o měsíc později bude možnost zkusit znovu otěhotnět jako chlapec.

Lékařská metoda

Nejúčinnější metoda - oplodnění in vitro, může pomoci v otázce „těhotenství s chlapcem poprvé“.

Dnes můžeme říci, že Eco může zaručit 80% předčasné genderové plánování nenarozeného dítěte.

Jde o to, že umělé oplodnění vajíčka budoucí matky se provádí v laboratorních podmínkách.

Pouze toto spermie potenciálního otce s chromozomy Y jsou vysazeny výhradně na toto vejce, kdy lze počat pouze chlapce.

Eko se neprovádí čistě na žádost rodičů, aby počala chlapce, ale podle určitých zdravotních podmínek. Například, pokud je koncepce dívky nepříznivá z důvodu možných dědičných chorob přenášených na dívky podle pohlaví.

Navíc je takový postup nákladný, jen málo lidí si to může dovolit.

Astrologická metoda

Není vždy důležité vědět, jak plánovat pohlaví budoucího dítěte, musíte také vědět, kdy otěhotnět, aby se narodil chlapec.

Na tuto otázku pomůže vědecká astrologie. Každý ví, pak 12 znamení zvěrokruhu je rozděleno ne ženy a muže.

 • Ženské znamení jsou Kozoroh, Ryby, Rakovina, Býk, Štír, Panna. Pokud se žena narodila pod jedním z těchto znamení zvěrokruhu, bude s největší pravděpodobností jejím prvním dítětem muž.
 • Mužské znamení - Váhy, Lev, Beran, Blíženci, Střelec a Vodnář. Žena narozená na jednom z těchto znamení zvěrokruhu často rodí prvorozenou dívku.

Tuto situaci lze však snadno změnit. Chcete-li to provést, musíte vypočítat období početí dítěte, aby se narodil pod určitým znamení zvěrokruhu.

Příklad: žena se narodila pod mužským znamení zvěrokruhu Blíženci. Opravdu chce porodit ne dívku, jak říká astrologická předpověď, ale chlapce. V tomto případě musí žena otěhotnět tak, aby se dítě narodilo v období znamení Váhy. Potom se pravděpodobnost početí chlapce výrazně zvýší.

Speciální dieta

Abyste věděli, jak otěhotnět s chlapcem, musíte nejprve vytvořit stravu pro budoucí rodiče.

Není žádným tajemstvím, že hodně závisí na jídle, včetně šance na početí chlapce.

K tomu potřebujete vyváženou stravu a zahrňte celou řadu produktů:

 • drůbeží maso
 • Ryba
 • slepičí vejce (bílkoviny)
 • zelenina a ovoce
 • plody moře.

Seznam produktů musí obsahovat:

 1. Maso: hovězí maso, drůbež, vepřové maso.
 2. Krupice: Pohanka, hrášek, ovesné vločky, kukuřičné krupice.
 3. Zelenina: dýně, luštěniny, mrkev, rajčata, řepa.
 4. Ovoce: meruňky, banány, třešně, data, broskve.
 5. Ryby: makrela, pstruh, losos, platýs, sýr.
 6. Sušené ovoce: sušené švestky, sušené meruňky, data.

V procesu početí dítěte používejte co nejméně moučných výrobků, které se nepoužívají.

Lékaři nedoporučují časté používání mléčných výrobků, ořechů, je třeba snížit množství mořských plodů ve stravě, zelení.

Den musíte jíst nejvýše 5 gramů soli.

Čínská metoda určování pohlaví nenarozeného dítěte

Podle čínské metody určování pohlaví nenarozeného dítěte se berou v úvahu dva ukazatele: věk matky a měsíc početí plodu.

Takový způsob, jak předpovědět pohlaví dítěte, které nebylo ani počato, pocházel od moudrých mužů ze starověku..

A až do dneška mnoho potenciálních rodičů používá čínský stůl k výběru příznivého období pro početí chlapce nebo dívky.

Starověcí Číňané tvrdili, že žena ve věku 25 let a více bude schopna porodit chlapce, pokud se početí plodu objeví na podzim nebo v zimě, a pokud se na jaře brzy narodí dívka. U ženy ve věku 24 let jsou všechny indikace obráceny..

Podobnou tabulku vytvořili mudrci před mnoha tisíci lety, takže dodnes získala důvěru milionů lidí.

Pomocí takové tabulky můžete snadno spočítat příznivý měsíc pro početí chlapce, nebo to možná nebude jeden chlapec, ale dvojčata.

Jak otěhotnět s dvojčaty?

Není to tak jednoduché, aby se splnil sen představit si dvojčata chlapců.

Statistiky se však mohou radovat - nyní se dvojčata rodí mnohem častěji než před několika desítkami let. Chlapčenská dvojčata jsou heterosexuální děti a to, jak otěhotnět s chlapeckými dvojčaty, není tak snadné zjistit.

Nejzkušenější metodou je Eco, když je mateřské vajíčko uměle oplodněno párem spermií s chromozomy Y.

Šance na početí samčích dvojčat jsou velké, protože lékařský odborník nezávisle oplodní několik vajíček matky současně, aby se zvýšila šance na otěhotnění.

Existují i ​​jiné způsoby, jak otěhotnět s dvojčaty:

 1. Při pohlavním styku musíte zaujmout postoj, ve kterém je možné hluboké proniknutí spermií do ženy. Díky tomu budou mít sperma více příležitostí rychle proniknout do oplodněného vajíčka a zakořenit v něm. Kromě toho může orgasmus ženy, která sekretuje složky užitečné pro chromozomy Y, přispět k rychlé a přesné fertilizaci spermií.
 2. Oba potenciální rodiče by měli dodržovat dietu: jíst čaj, masné výrobky, ovocné šťávy, slepičí vejce, ryby, černou čokoládu, hráškové vločky, krupici, rýžové krupice, brambory, čočkovou kaši, houby. Krevety a kraby, fazole, zelí, mléčné výrobky, zelenina, kaviár, salát by měly být odstraněny ze stravy.
 3. Sexuální styk by se měl provádět v den před ovulací nebo na začátku.

Je velmi důležité věřit, že početí dvojčat je možné, pozitivní přístup je poloviční úspěch.

Jak si představit chlapce 100 procent

Lidé říkají, že syn je jediný muž, kterého bude žena milovat, bez ohledu na to, co. Syn je pýchou otce a nadějí matky. To je důvod, proč mnoho párů v plánovacím období těhotenství sní o otěhotnění. Je možné předvídat a plánovat početí dítěte určitého pohlaví se 100% zárukou?

Je možné si představit chlapce

Tento článek popisuje běžné metody, které vám s jedním nebo druhým stupněm umožní otěhotnět. Výsledek často záleží na dědičnosti rodičů, ale stále to můžete upravit.

Všechny metody početí

Níže jsou uvedeny nejčastější způsoby, jak otěhotnět. Pomohli některým ženám, jiní psali, že metody „nefungovaly“. V každém případě je však narození dítěte vždy radostnou událostí.!

Ovulace

Toto je nejoblíbenější způsob, který vám umožní naplánovat koncepci budoucího chlapce. Nevyžaduje žádné náklady, pokud má žena stabilní menstruační cyklus a přesně ví, kdy dojde k ovulaci. Pokud je cyklus nekonzistentní, pak se ovulace stanoví zvláštním testem, který se prodává v lékárně bez lékařského předpisu. Nebo graf bazální teploty.

Nejpřesnější metodou pro stanovení ovulace je folikulometrie nebo ultrazvuk.

Podle této metody může být chlapec počat pouze v den ovulace nebo první den po něm. Tuto skutečnost potvrzují fyziologické procesy..

U žen je XX-sada chromozomů au mužů - XY. To znamená, že pravděpodobnost početí chlapce je 50%. A zde vstupují v platnost zákony povahy lidského těla. V den ovulace je vejce připraveno k oplodnění. A spermie s chromozomem Y jsou rychlé, ale méně houževnaté.

Z výše uvedeného vyplývá, že pro početí chlapce je nutné, aby spermie s Y-chromozomem dorazily k vajíčku co nejrychleji.

Krví

Podstata této metody je velmi jednoduchá: lidská krev má tu vlastnost, že je aktualizována. U mužů dochází k obnově jednou za čtyři roky a krev ženy - jednou za tři roky. A jejíž krev je mladší - muži nebo ženy - tohoto pohlaví, bude dítě.

„Mládež“ krve je možné stanovit pomocí jednoduché matematické akce - dělení. Věk matky musí být dělen 3 a věk otce - 4.

Například: máma je 22 let a otec je 24 let. Provádíme výpočty:

22/3 = 7,3 nebo 22/3 = 7 * 3 + 1,

kde 1 je věk obnovené krve, tj. krev matky byla aktualizována před rokem.

24/4 = 6 nebo 24/4 = 6 * 4 + 0

Z toho vyplývá, že krev byla nedávno obnovena..

Pokud je věk otce násobkem 4, považuje se jeho krev za aktualizovanou.

Je obvyklé brát narozeniny osoby jako výchozí bod pro krevní věk. Například pokud byl otec 1. října 24 let a početí je naplánováno na 1. listopadu, jeho krev je tedy stará pouze 1 měsíc..

V některých případech je datum obnovy krve posunuto. Významná ztráta krve na to má vliv: zranění, porod, darování krve.

I přes přesné výpočty neposkytuje tato metoda 100% záruku..

Podle kalendáře a tabulky

Nejoblíbenějším kalendářem mezi mladými páry je čínská tabulka plánování pohlaví. Číňané tvrdí, že tato metoda dává 99% výsledku, ale v praxi - maximálně 70%.

Tento kalendář je velmi snadno ovladatelný. Tabulka horizontálně ukazuje měsíce početí a vertikálně - věk budoucí matky. Na průsečíku řádků a sloupců je uvedeno pohlaví dítěte.

Japonský kalendář - druhý nejoblíbenější - se skládá ze dvou částí. První tabulka uvádí horizontálně měsíce narození otce a vertikálně měsíce narození matky. Na jejich průniku jsou čísla (od 1 do 12). Po výběru správného čísla přejděte do druhé tabulky...

V této tabulce jsou stejná čísla umístěna vodorovně. Samotná tabulka je rozdělena na dvě části: měsíce pro počátek chlapce jsou uvedeny ve zvláštním pořadí vlevo a pro počátek dívky na pravé straně.

Kříže jsou umístěny ve středu. Čím více křížů, tím je pravděpodobnější početí dítěte určitého pohlaví.

Japonští lékaři oficiálně prohlásili, že kouření otce nebo matky snižuje pravděpodobnost početí chlapce. Proto se naléhavě zbavte tohoto špatného zvyku!

Další způsob, jak naplánovat pohlaví nenarozeného dítěte, je numerický. Je to následující:

je-li věk matky lichý (například 25 let), můžete si představit chlapce v sudých měsících (únor, duben, červen, srpen, říjen, prosinec);

je-li věk matky sudý (například 24 let), je nutné plánovat početí v lichých měsících (leden, březen, květen, červenec, září, listopad).

Na lunárním cyklu

Tuto metodu vynalezli dávní Slované. Věřili, že každá žena má svůj vlastní „měsíc“, který je zodpovědný za narození zdravého potomka.

Nový měsíc byl jakousi známkou toho, že žena začala menstruovat, takže během tohoto období (to trvalo 1 týden) by neměly existovat intimní vztahy.

Poté přišly dny pro početí. Navíc každý den měla svou vlastní patronku. Podle slovanského koncepčního pojetí může být chlapec počat v 11. den lunárního cyklu, dívka na 12, dívka na 13, chlapec na 14, dívka na 15, chlapec na 16, dívka na 17. Toto období se nazývalo „měsíční cesta“.

Od 18 do 21 dnů odmítli intimitu, protože se věřilo, že v těchto dnech můžete otěhotnět nemocné dítě. A od 22 dnů bylo „bezpečné“ období lásky.

Pózováním

Sexuální pózy podle našich předků také ovlivnily pohlaví nenarozeného dítěte.

Například, starověcí Řekové věřili, že aby bylo možné otěhotnět, bylo nutné ležet na jeho pravé straně. A představit si dívku - vlevo.

A v Číně je znamení, že k tomu, abyste si představili budoucího válečníka, musíte během pohlavního styku položit hlavu na sever. V souladu s tím si představit dceru - na jih.

Nejpohodlnější pozice pro otěhotnění je doggystyle. Je považován za nejpřirozenější..

Podle příznaků

V některých národnostech pod postel položili novomanželé sekeru, palcát, meč a další „mužské“ atributy. Věřilo se, že to přispívá k pojetí dědice. Ti páry, které se rozhodnou tuto metodu vyzkoušet, mohou pod postel položit vojáka, robota nebo autíčko.

Další lékařský znak: před pohlavním stykem by měla být nastávající matka vyhozena z roztoku sody. To neutralizuje kyselé prostředí v pochvě a umožňuje spermatu volně dosáhnout vajíčka.

Mužům se doporučuje vypít v noci půl sklenky roztoku elecampanu. Malý průběh bylinné terapie zlepší zdraví mužů.

Předpokládá se, že pokud je otec starší než matka, chlapec se narodí jako první. Pokud je žena vůdčí osobou v rodině, energická a aktivní, je pravděpodobnější, že bude mít syna.

V astrologii

Plánování pohlaví dítěte podle znamení zvěrokruhu je také jedním z populárních způsobů. Známky jsou rozděleny na muže a ženy.

Mužské znamení zvěrokruhu patří:

 • Beran;
 • Dvojčata;
 • Lev;
 • Váhy;
 • Střelec;
 • Vodnář.
 • Mezi ženské znamení zvěrokruhu patří:
 • Býk;
 • Rak;
 • Panna;
 • Štír;
 • Kozoroh;
 • Ryby.

Podstatou této metody je, že žena, která se narodila pod „mužským“ znakem, porodí prvorozeného chlapce v měsíci, kdy dominuje „ženská“ značka. A naopak, pokud se žena narodila pod „ženskou“ značkou, chlapec se narodí v měsíci „mužské“ značky.

Například, pokud se žena narodila ve znamení Vah (mužské znamení), pak jedním z údajných známek početí chlapce je Panna. Znamení Panny dominuje od 23. srpna do 22. září - toto je období narození dítěte. V opačném pořadí počítejte od tohoto období 9 měsíců (pro plod). Ukázalo se, že je lepší otěhotnět dítě od 22. listopadu do 21. prosince.

V psychologii

Důležitý je také psychologický přístup. Pokud pár přemýšlí o svém budoucím synovi před početím, může tato metoda dobře fungovat. Muž by však měl být na svou ženu ohleduplnější a v posteli jí dávat co největší potěšení. Jednoduše řečeno, pokud nastávající matka zažije orgasmus, občas se zvyšuje pravděpodobnost početí chlapce.

Další názor psychologů: u sebevědomých mužů se rodí dcery. Je to proto, že syn je hrdostí jeho otce a příliš sebevědomý člověk nepotřebuje žádnou pýchu. Proto se musíte naladit na chlapce a změnit, i když krátce, svůj postoj k životu.

Předpokládá se, že do jeho rodiny může být pozváno dítě správného pohlaví. Takže dítě může být „požádáno“ o vodu. Například při procházce po nádrži jasně vyjádřete svou touhu.

Strava

Dalším způsobem, jak si představit dítě správného pohlaví, je připravit vaše tělo speciální dietou. Tato metoda je založena na teorii, že produkty jsou schopné ovlivňovat biochemickou strukturu vejce. Lze ji tedy připravit na počet dětí správného pohlaví.

Výrobky pro početí chlapce:

 • brambory;
 • vejce (s výhodou protein);
 • nakládané okurky;
 • houby;
 • rýže;
 • luštěniny;
 • Ryba;
 • maso a uzeniny;
 • jakékoli potraviny obsahující hodně soli;
 • broskve;
 • sušené švestky a sušené ovoce;
 • Termíny;
 • banány
 • čerstvé džusy;
 • minerální voda nasycená hydrogenuhličitanem;
 • Které produkty vyloučit:
 • mléčné výrobky a obiloviny;
 • zelené fazole;
 • čokoláda a kakao;
 • pečení, které zahrnuje vejce a mléko;
 • ořechy
 • plody moře;
 • vápenatá minerální voda.

Tato dieta by měla být zahájena 4 měsíce před plánovaným početí a poté ji můžete zrušit.

Oplodnění in vitro

Hnojení in vitro je nejpřesnější metoda, která zaručuje početí zdravého dědice. Za tímto účelem se na klinice vyberou spermie s chromozomy Y a oplodní vajíčko.

Tato metoda byla vynalezena pro páry, u nichž je vysoce pravděpodobné, že otěhotní dítě s různými dědičnými vadami. Je to také velmi drahé potěšení. A stojí za to použít tuto metodu - záleží na vás.

Ať už však porodí kdokoli, pamatujte, že v našem světě existují vyšší síly, které ovládají naše osudy. Nikdo nemůže přesně předpovědět pohlaví nenarozeného dítěte před početím. Proto se nalaďte, abyste své dítě milovali, protože pokud se rozhodnete naplánovat těhotenství, je pro vás již vítáno.

Je možné chlapce záměrně otěhotnět v důsledku přirozeného pohlavního styku?

Ne všechny ženy sní o porodu dívky. Jsou lidé, kteří chtějí chlapce. Když otěhotní, někteří říkají: koho Bůh pošle, jiní plánují nejen těhotenství, ale také pohlaví nenarozeného dítěte.

A pokud chlapec plánuje, nezáleží na tom, kvůli manželovi, nebo je to jeho vlastní touha, začíná se hledat informace a návštěvy u lékařů s otázkou: jak si představit chlapce?

Jak se mají chlapci??

Z biologických lekcí je známo, že matka a vajíčko otce jsou zapojeny do početí. Vejce a spermie obsahují 23 chromozomů, mají ty, které určují budoucí pohlaví dítěte. X-chromozom je zodpovědný za dívku, Y - za chlapce.

Moderní metody oplodnění (IVF) umožňují ženě nejen otěhotnět, ale také zvolit pohlaví budoucího dítěte. Ale tato metoda není cenově dostupná pro každého, tolik žen se ptá, jak přirozeně otěhotnět s chlapcem.

Přirozený způsob: je možné chlapci zaručit 100%?

Bohužel ani jeden člověk nemůže říci, jak chlapce pochopit přirozeným způsobem o 100%. I když žena dodržuje všechna doporučení a používá různé metody, pravděpodobnost narození dívky zůstává vždy.

A přesto, lidové metody, které naznačují, co dělat, aby se chlapec narodil, zvyšují pravděpodobnost, že budou mít požadovaného dědice.

Populární způsoby, jak porodit chlapce poprvé

Lidové metody jsou oblíbené u žen. Budoucí matky věří, že pro otěhotnění jsou všechny způsoby dobré. Nejběžnější metody jsou:

 • výpočet času pro ovulaci;
 • strava;
 • póza během sexu.

Žádná z těchto metod neposkytuje 100% záruku.

Ovulace

Ne každý ví, jak si představit chlapce ovulací a o čem to všechno je. Uprostřed mezi menstruačními cykly v těle ženy se z vaječníku vylučuje vajíčko. Tento proces se nazývá ovulace. Den uvolnění vajíčka, stejně jako 2 dny před a 2 po ovulaci, se považuje za nejlepší čas pro početí chlapce.

Pro identifikaci takového dne byste měli počítat mezi menstruací a / nebo měřením tělesné teploty. Během ovulace je teplota o půl nebo čtvrtinu vyšší než v jiné dny. Taková technika však nezaručuje 100% výsledek..

K určení přesného dne je provedeno ultrazvukové vyšetření nebo jsou použity ovulační testy. Procedury nejsou zdarma. Je možné určit pohlaví podle data početí nebo podle posledního měsíce?

Strava

3 měsíce před plánovaným těhotenstvím by měla žena začít jíst správně. Strava pro početí chlapce zahrnuje tyto produkty:

Výrobky by měly obsahovat hlavně sodík a draslík. Tyto prvky vytvoří příznivé prostředí pro chromozomy Y. Musíte se vyhnout mouce a mléčným výrobkům, ořechům a vaječnému žloutku.

Koncepce představovat

Čtenáři a čtenáři budou muset zklamat, ale neexistuje žádný potvrzený důkaz, že držení těla během početí ovlivňuje pohlaví nenarozeného dítěte. Opak by byl divný. Koneckonců, jak jsme zjistili výše, pohlaví dítěte je určeno pohlavním chromozomem jednoho spermatu, které dosáhlo vajíčko.

Pokud se obrátíme na lidovou moudrost, pak existuje úhel pohledu, podle kterého je jakákoli pozice, ve které penis člověka proniká hluboko do pochvy, považována za optimální, aby porodila chlapce. V jaké pozici je lepší si představit chlapce, o kterém rozhoduje sama žena. Dobře zná hloubku pronikání penisu během různých pozic.

Plánování podlaží

V otázce, jak otěhotnět jako chlapec, často žena pomáhá čínským a japonským stolům.

Čínská metoda umožňuje nezávisle vypočítat početí chlapce. Tabulka se zaměřuje na věk ženy, výběr měsíce početí, můžete určit pohlaví nenarozeného.

Japonec je méně populární, ale někteří ho používají. V tom, pro plánování sexu, potřebujete jak měsíc narození budoucího otce, tak měsíc matky. Na jejich průsečíku je číslo, které je zohledněno ve druhé části tabulky.

Číňan je jednodušší v tom smyslu, že pro plánování jsou zapotřebí pouze údaje o matce. Když se žena zaměřuje na věk, rozhodne se, kdy je lepší si představit chlapce. Čínský stůl se snadno kontroluje. Paul na Wangiho stole.

Co jiného můžete udělat?

Abychom počali chlapce, ženy používají tyto metody:

 1. Doučování vagíny roztokem sody před pohlavním stykem.
 2. Vyberte si pro koncepci úterý, čtvrtek, sobota.
 3. Pokud je prvním dítětem dívka, měli byste počkat 3 roky před novým těhotenstvím.

Dámské recenze

Na tematických zdrojích najdete četné diskuse o pohlaví nenarozeného dítěte, včetně toho, zda je možné chlapce záměrně otěhotnět a jak to udělat. Recenze matek chlapců se liší. Pro někoho se výsledek skutečně shodoval s čínskou tabulkou, která se nejčastěji používá k určení pohlaví.

Jak porodit holčičku?

Existují také obrácené situace, kdy jsou v rodině pouze chlapci, ale chcete dívku. Chcete-li porodit dívku, můžete také použít čínský stolní nebo lidový postup, který je opakem metod používaných při plánování dědice.

Jak otěhotnět s dvojčaty?

Dvojčata se nejčastěji rodí s IVF nebo pokud rodiče měli takové případy v rodině. Také narození dvojčat ovlivňuje věk matky a počet předchozích těhotenství.

Jak si představit chlapce 100 procent: stoly a kalkulačku ovulace

Největší odměnou a hodnotou v tomto světě je nechat život za sebou. Všechny páry se dříve či později rozhodnou doplnit. Mnozí tvrdí, že se nestarají o pohlaví dítěte, hlavní věc je, že dítě je zdravé. Avšak po obdržení oznámení, že čáp odletí do jejich domu, budoucí otcové a matky začnou předpovídat pohlaví dítěte. A některé páry dokonce chtějí určit pohlaví budoucího dítěte v době početí. Mnoho lidí navíc věří, že prvorozený v rodině by měl být chlapec, protože je dědicem a pokračovatelem klanu..

Jak jste již pochopili, tento článek bude diskutovat o tom, jak si představit chlapce na 100 procent.

Jak si představit chlapce 100 procent: recenze a základní doporučení

Po dlouhou dobu vedci vedli diskuse o tom, zda je možné předem předpovědět pohlaví dítěte. Jak může pohlavní styk ovlivnit čas, držení těla a měsíční kalendář? Někteří ošetřující specialisté jsou skeptičtí k různým technikám a věří, že pohlaví dítěte je určováno výhradně na biologické úrovni v závislosti na chromozomové sadě. Všichni vědci se však shodují na jedné věci: použití ovulační metody plánování těhotenství stále pomáhá při určování pohlaví při početí.

Mnoho lidí zanechává zpětnou vazbu, že měli chlapce početí poté, co provedli vyčerpávající výpočty, určili měsíční fáze, kompatibilitu horoskopem atd. Ve skutečnosti je však vše mnohem jednodušší. V tomto případě hraje důležitou roli pouze příroda Matka přírody a samozřejmě biologický faktor. Faktem je, že muž nese dva typy chromozomů: X a Y. Jak víte, Y-chromozomy jsou zodpovědné za početí chlapce a X-chromozomy jsou zodpovědné za dívku. Která ze spermatických buněk bude rychlejší, toto pohlaví u dítěte bude.

Ošetřující specialisté zjistili, že chromozomy Y rychle odumírají, protože se nepřizpůsobují dlouhodobé expozici kyselému prostředí vagíny, ale chromozomy X naopak přijímají pouze alkalické prostředí.

Pokud pár potřebuje otěhotnět, doporučuje se nastávající matce upravit denní stravu tak, aby bylo vaginální prostředí zásaditější. Přes takové úsudky se odborníci shodují na tom, že výpočet ovulačních dnů je považován za určující faktor při určování pohlaví dítěte.

Kalkulačka ovulace

Jak víte, žena dokáže otěhotnět dítě pouze v určitém období menstruačního cyklu, který se nazývá ovulace. V období ovulace opouští zralé vajíčko vaječník a je připraveno k oplodnění, a pokud k tomu nedojde, začne menstruace. V průměru trvá menstruační cyklus od 25 do 35 dnů. Období ovulace tedy spadá do středu tohoto cyklu..

K určení dnů ovulace můžete použít několik metod:

 • kalendář
 • použít ovulační test;
 • změřte základní teplotu.

Žena bude moci získat nejpřesnější informace o dnech ovulace, pokud změří bazální teplotu do dvou až tří měsíců před navrženou koncepcí. Metoda kalendáře není vždy považována za přesnou, protože menstruační cyklus může zmizet pod vlivem různých faktorů: vývoj nemoci, hormonální nerovnováha, stresové situace atd..

Abychom si jistě představili chlapce, nebo, jak se říká, 100 procent, je nejlepší mít sex přímo v den ovulace. Také šance na chlapce jsou vysoké, pokud máte sex 15-20 hodin po ovulaci. V některých dnech je podle některých odborníků procentuální počet početí chlapce velmi nízký, protože chromosomy Y nepřežijí v kyselém prostředí vagíny.

Podle recenzí některých párů je koncepce chlapce ovlivněna pozicí, ve které potřebujete sex, dosáhnout orgasmu a také polohu na posteli. Existuje názor, že pro otěhotnění chlapce během pohlavního styku by partneři měli ležet s hlavami směrem na východ.

Přečtěte si také:

Východní moudrost

Jak již bylo zmíněno, základní roli při určování pohlaví nenarozeného dítěte hraje výlučně biologický faktor, konkrétně sada chromozomů. Někteří lidé a odborníci identifikují několik metod a uchycují se k tomu, že si můžete chlapce představit na 100 procent, zejména:

Podle těchto metod mohou data určit nejvýhodnější den pro početí chlapce. Podívejme se na každou z metod podrobněji..

Jak si představit chlapce podle čínské metody?

Mezi obyvateli naší země nebyla tato metoda určování pohlaví nenarozeného dítěte široce používána. Ale v Číně se dokonce vědci domnívají, že tato technika je velmi účinná a umožňuje vám nastavit drobky s přesností 98%. V Číně se mnoho párů konkrétně obrátí na výzkumné ústavy, aby sestavily individuální kalkulační tabulku.

Podle této techniky je koncepce chlapce ovlivněna pouze odhadovaným měsícem narození a věkem budoucí matky. V některých věkových kategoriích je navíc šance na otěhotnění s dívkou mnohem vyšší než u chlapce.

K určení pohlaví nenarozeného dítěte stačí vybrat v tabulce věk matky a spočítat před devíti měsíci, tj. Určit měsíc početí. Pokud máte zájem o takovou techniku ​​pro určování pohlaví a chcete si představit chlapce, podívejte se na stůl. Možná vám tato metoda pomůže zjistit pohlaví dítěte bez ultrazvuku.

Jaký je význam japonské techniky?

Pro Japonce je otázka početí chlapce relevantnější než v naší zemi. Je pro nás důležité, aby bylo dítě zdravé a veselé. Ale Japonci věří, že chlapec se musí narodit v rodině, aby se stal pokračovatelem klanu a výdělku. Pro určení pohlaví nenarozeného dítěte sestavil Japonec dvě tabulky. Podle jejich názoru tyto tabulky obsahují spolehlivé údaje o přesném datu početí chlapce nebo dívky.

Před stanovením měsíce početí by pár měl vypočítat „společného jmenovatele“. Chcete-li to provést, vyberte měsíc narození mámy a táty a nakreslete kolmé čáry. V místě jejich kontaktu bude možné zjistit číslo vhodné pro tuto dvojici.

Poté, co jste se naučili chráněnému číslu, můžete vidět data ve druhé tabulce. Obsahuje informace o nejvýhodnějším měsíci pro početí chlapce nebo dívky. Stačí najít číslo vybrané v předchozí tabulce a porovnat počet křížových značek. Je to velmi jednoduché: čím více modrých křížů, tím vyšší je šance otěhotnět, a tím více růžová - vyšší pravděpodobnost, že za devět měsíců čáp přinese malou princeznu.

Jak chromozomy a obnova krve ovlivňují početí??

Jak již bylo mnohokrát řečeno, pouze chromozomy ovlivňují podlahu vašeho dítěte. Když se spermie s chromozomem Y jako první dostane k vajíčku, narodí se chlapec ze 100%, a pokud s chromozomem X, dívka. Budoucí rodiče sami, bohužel nebo naštěstí, nemohou ovlivnit chromozomovou sadu, a tak se uchýlili k jiným vědeckým a lidovým metodám plánování sexu s dětmi.

V různých výzkumných centrech je možné provést separaci potřebných chromozomů, ale pouze za umělého oplodnění. Tyto postupy zvyšují pravděpodobnost dvojčat.

Někteří učenci vyjadřují svůj názor, že věk krve také ovlivňuje početí chlapce. Čím mladší je krev otce, tím vyšší je šance mít mužské dítě. Aby se však určil věk papežské krve, mělo by se provést srovnání s mateřskou krví. Věk obou rodičů je rozdělen na tři a získané údaje naznačují věk krve. Je-li počet získaný při výpočtu věku papeže menší než počet matek, je pravděpodobnější, že se narodí chlapec. Na tuto metodu se však nelze plně spolehnout, protože zde hraje důležitou roli faktor Rh..

Přečtěte si také:

Souhlasím, není úplně důležité, kdo se narodil: malý rytíř nebo křehká princezna, hlavní věc je, že dítě je zdravé. O to byste se měli nejprve postarat. Můžeme jen spekulovat a nakládat s tím, že narození chlapce nebo dívky budou síly shora.

Přečtěte si další zajímavé položky.

Jak si představit chlapce 100 procent: ovulace metoda, strava, příznaky

Narození dlouho očekávaného dítěte je pro všechny členy rodiny vždy velkou radostí.

Ale ještě větší štěstí je zrození drobků požadovaného pohlaví.

Většina párů plánuje otěhotnět..

Otcové sní o dědici, matkách spolehlivého ochránce.

Řekneme vám o nejlepších způsobech plánování chlapcova početí, které pomohly mnoha rodinám..

Jak si představit chlapce: ovulační metoda

Překvapivě je v prvních hodinách početí vyřešena otázka pohlaví nenarozeného dítěte. Ovlivňuje jej pouze jeden faktor - specifická sada chromozomů (XX nebo XY), která se vytvoří, když se spermie sloučí s ženskou reprodukční buňkou.

Samčí sperma má kompletní sadu chromozomů, může nést jak X (samice), tak Y (samce). Zatímco chromozomová sada každého vajíčka je prezentována pouze ve formě XX.

Spermie s různými chromozomy mají své vlastní vlastnosti:

 • X-spermie: nejsou příliš mobilní, mohou být v mikroflóře ženského genitálního traktu několik dní;
 • Y-spermie: pohybují se rychle, ale jejich životnost je krátká.

Tato informace pomůže páru vypočítat nejlepší den, aby si počala chlapce. Spermie s Y-chromozomem by mělo předjíždět pomalejší X-buňky, což znamená, že k oplodnění by mělo docházet co nejblíže ovulaci - nejvyšší okamžik zrání vajíček.

Aby bylo možné přesně zjistit okamžik nástupu ovulace, může žena použít metodu měření bazální teploty. Je pravda, že tento postup bude muset být prováděn denně po dobu 2-3 měsíců. Výsledek jistě splní očekávání!

Pro větší důvěru v pojetí chlapce se párům doporučuje dodržovat následující pravidla:

1 Žádné přehřátí! Před pohlavním stykem byste neměli provádět horké koupele ani potenciálnímu otci dítěte, ani matce. Muž by měl také upřednostňovat prostorné prádlo..

2 Vytvoření optimální mikroflóry pochvy. Pokud žena dostane orgasmus před mužem, vytvoří se v jejím genitálním traktu alkalické prostředí, což je pro život X-spermatu nepříznivé. Pro buňky s chromozomy Y je to významný bonus a bude snazší si představit dítě samce.

Umělé může být také vytvořeno alkalické prostředí v pochvě. Douching se slabým roztokem sody pomůže.

Několik hodin před údajným pohlavním stykem rozpusťte 2 lžíce jedlé sody v 1 litru sotva teplé vody.

Douching lze provést pomocí hrnečku nebo sprchy Esmarch: špička zařízení musí být sterilizována.

Umělá mazání může ovlivnit vaginální mikroflóru. Pokud používáte maziva, měli byste je nyní odmítnout.

3 Zvláštní pózy. V moci rodičů „pomáhat“ správnému spermatu rychle dosáhnout cíle. Vyberte polohu, abyste počali dítě s nejhlubší penetrací.

Představovat chlapce pomůže psímu představovat: muž je pozadu, žena odpočívá na kolenou a loktech.

Po sexu by si žena měla lehnout lehce se zvednutou umyvadlem - dát si pod boky polštář nebo hodit nohy zpět.

4 Abstinence. Y spermie se mohou akumulovat v semenné tekutině. Jejich zvýšená koncentrace je pozorována po absenci pohlavního styku. K ejakulaci by nemělo docházet za přibližně 5-7 dní, aby se zvýšila šance na úspěšné početí syna.

Po pohlavním styku (až do zpoždění nebo menstruace) musí pár používat kondomy.

Jak si představit chlapce: kalendář

Otázka početí dítěte určitého pohlaví znepokojovala naše staré předky. Ve starověkém Egyptě se věřilo, že požadovaného výsledku lze dosáhnout pomocí lunárního kalendáře.

Ve dnech, kdy Měsíc přebírá význam mužských znamení zvěrokruhu (Blíženci, Lev, Váhy, Beran, Střelec, Vodnář) existuje téměř 100% záruka, že chlapec bude schopen otěhotnět.

Pokud je měsíc opačný, ženské znamení, vaše dítě bude žena.

Nejmenší šance mít syna bude na úplněk a nový měsíc.

Nejlepší volbou jsou dny, kdy je měsíc ve čtvrtletní fázi..

Nemyslete si, že metoda kalendáře je zastaralá a nespolehlivá.

Mnoho moderních vědců se na to zaměřuje, provádí úpravy a doplňování.

Pražský lékař Jonas tedy dospěl k závěru o korespondenci jednotlivých cyklů plodnosti (schopnost nést) ženy a lunárního kalendáře.

Gynekolog potvrdil teorii „mužských“ a „ženských“ znamení zvěrokruhu a také vypočítal dny maximální pravděpodobnosti početí.

Podle Dr. Jonase je nejvyšší stupeň plodnosti pozorován ve stejné fázi měsíce podle kalendáře, ve kterém se žena narodila..

Pokud vás tento způsob opravdu zajímá, zakupte si brožuru s lunárním kalendářem pro aktuální rok nebo vytiskněte informace z internetu.

Užitečné informace o plánování mohou poskytnout také čínské a japonské tabulky pro určení pohlaví dítěte..

Jak si představit chlapce: správná strava

Dívky milují sladkosti, chlapci jako slané a kořeněné. Stereotyp? Kupodivu, ale může nám také pomoci.

Chlapce můžete otěhotnět a úspěšně porodit pomocí speciální stravy:

 • Jezte více masových pokrmů: párky, uzené maso, hranolky, masové kuličky a kotlety;
 • Ryby - jakékoli a kolik. Mořské plody by naopak měly být ze stravy odstraněny;
 • Jezte pouze pečivo, které neobsahuje vejce. Palačinky, palačinky, koláče, koláče a chléb by se neměly jíst;
 • Vejce by měla být také vyřazena. V extrémních případech ponechte pouze protein;
 • Můžete jíst brambory, fazole a houby a salát a všechny druhy zeleně - nemůžete;
 • Nedostatek sladkostí ve stravě může být kompenzován ovocem. Čím více banánů, třešně a data, tím lepší;
 • Solené ořechy, hranolky, sušenky a jiné škodlivé produkty... jsou povoleny. Ale pouze v rozumných množstvích..

Pokud jde o pití, stojí za to dát přednost alkalické minerální vodě. Prodává se v jakékoli lékárně..

Můžete pít černou kávu a čaj, ale když jste těhotná a před narozením, měli byste na tyto nápoje zapomenout. Jsou velmi škodlivé pro nenarozené dítě..

Lidové znamení pro početí chlapce

Některé ze starých přesvědčení se nám zdají naivní a někdy i otevřeně směšné. Ale najednou štěstí?

1 Aby se narodil chlapec, položili naši předkové na posteli během milování nějaký „mužský“ předmět: herní míč nebo dřevěný voják.

2 Perly byly považovány za druh amuletu pro početí chlapce. Náušnice, prsteny nebo perlové struny by vám měly přinést štěstí.

3 Pravděpodobně má mužské dítě šťastné plešaté místo.

Ti muži, kteří se mohou chlubit elegantními vlasy, se častěji stávají otci dívek.

4 Vzrušení ženy před početím zvyšuje šance mít syna. Pravděpodobně tato víra souvisí s obecným sociálním stavem: když je země v trápení a potřebuje válečníky, chlapci se rodí hlavně.

Je možné si představit chlapce s pravděpodobností 100%?

Bohužel žádná z dnešních metod není oficiální. Pomocí jednoho z nich nebo komplexu můžete vytvořit pouze ty nejlepší podmínky pro dosažení požadovaného výsledku.

Ani metoda, jako je PGD (preimplantační genetická diagnostika), ve které je do vajíčka implantováno nejvíce životaschopné spermie s určitým chromozomem, nepřináší více než 80% úspěšných koncepcí.

Metoda umělé inseminace se také praktikuje, když jsou všechna X-sperma vyloučena ze semenné tekutiny člověka.

Toto je účinnější řešení problému, ale používá se pouze ze zdravotních důvodů, například u vzácných genetických chorob, kdy je narození ženského dítěte příliš nebezpečné..

Možná, že v blízké budoucnosti bude medicína udělat obrovský krok kupředu a naše dcery a synové již plánují dítě požadovaného pohlaví s větší pravděpodobností.

Články O Neplodnosti