Hlavní Neplodnost

Evitest neprokázala těhotenství

Dívky, otevírám nové téma „NAŠE FALSE POZITIVNÍ TESTY“ Účelem tohoto tématu je informovat dívky, které plánují, a ne, že pokud se objeví druhý proužek, ještě to nic neznamená. V tomto cyklu jsem opakoval milion testů. Pane, jak bolestné to bylo zklamat. Takový stav, když tomu věříte a čekáte a jen to prožijete, a pak. - Nepřát si ani nepřítele. Žij a uč se. Kdybych věděl, že s tolika dívkami, testy (bez ohledu na to, zda jsou drahé nebo levné) vykazují falešně pozitivní výsledek, tak bych příliš nečekal na mé pozitivní (jak se ukázalo později, falešně pozitivní) testy. Padat by nebylo tak bolestivé. Dívky, toto téma je pro vás, nyní to víte, Zde je přísloví k tématu: "Varováno, pak chráněno"

Zde je balení mého „lháře“


Na základě populární poptávky zde zveřejňuji informace o tom, jak dlouho trvá vyhodnocení výsledku.

Na základě materiálů z webu kleo.ru
Testovací sekvence:
- Odebrat vzorek moči do čisté a suché nádoby. Vzorek nesmí být zmrazen. Vzorek nesmí být protřepáván. Uchovávání v chladničce při teplotě 2–60 ° C je povoleno maximálně 24 hodin.
- Otevřete ochranný vak, roztrhněte jej v řezu a odstraňte pásek.
- Vložte pruh proužku do nádoby se vzorkem moči tak, aby hladina moči nepřekročila mezní čáru vyznačenou šipkami. Po 1 minutě vyjměte testovací proužek z moči a položte jej na čistý a suchý povrch..
- Stanovte výsledek nejpozději po 5-10 minutách (pokud je zpoždění malé nebo ještě ne, doporučuje se počkat půl hodiny nebo hodinu, je-li pravděpodobnost těhotenství velmi vysoká, a nevyhazovat test po 10 minutách; praxe ukazuje, že v prvních dnech zpoždění druhý pruh projevuje se slabě a po mnohem delším období, než je uvedeno na obalu, ale po delší době se jeví rychleji a jasněji než první).
Zde je odkaz kleo.ru

Na základě materiálů z webu dekret.ru
Upozornění: indikátor a zkušební vzorek by měly mít pokojovou teplotu asi 20 ° C. Čerstvě získaná moč je 10krát teplejší, nechte ji mírně vychladnout. () Nyní pokračujte podle plánu.
Vyjměte indikátor z obalu..
Ponořte jej do nádoby s močí až do červené značky <не глубже!) на 5 секунд. Если мочи недостаточно (уро вен в банке менше 1,5 см), индикатор можно накло нит.
Odstraňte ji a položte na vodorovnou plochu, počkejte 5 minut a zjistěte, zda jste těhotná nebo ne. Netahejte kontrolu delší než tato doba na výsledek získaný po 10 minutách, nespoléhejte se.
Zde je odkaz dekret.ru

Na základě materiálů z wantbaby.ru
Normální sérový beta-hCG (podle norem nezávislé laboratoře INVITRO):
Muži a těhotné ženy 0 - 5

Faktory ovlivňující zvýšení hladiny hCG v nepřítomnosti těhotenství:
-hCG léky;
-zbytkový hCG z předchozího těhotenství nebo po potratu;
-chorionokarcinom (chorionepiteliom), relaps chorionokarcinomu;
-cystický drift, relaps cystického driftu;
-nádory varlat nebo vaječníků, plic, ledvin, dělohy atd..
Zde je odkaz wantbaby.ru

FOTOGALERIE FALSE POZITIVNÍ TESTY

Dívky, pokud se rozhodnete sdílet svou fotografii, PROSÍM napište, v který den cyklu nebo zpoždění byl test proveden.

Vše o Evitest těhotenský test

Výrobci těhotenských testů slibují rychlé a přesné výsledky. Jak však ukazuje praxe, ne všechny moderní přístroje musí být důvěryhodné. Důležité jsou různé ukazatele, jako je citlivost, cena, oblíbenost a použitelnost. Evitest testy jsou jedním z nejvyhledávanějších a pravdivých, byly ženy používány po mnoho let.

Těhotenské testy Evitest

Sotva existuje žena, která neslyšela o Evitestovi. Tento produkt zůstává díky své vysoké kvalitě a cenové dostupnosti na vrcholu popularity. Princip zkoušky je úplně stejný jako zbytek. Jak ukazuje praxe, počet chyb, které udělal Evitest, je minimální.

 • citlivost 20 mIU / ml;
 • vysoká přesnost (skutečný výsledek v 99% případů);
 • test lze použít v časném těhotenství - počínaje prvním dnem zpoždění;
 • Evitest můžete použít kdykoli během dne;
 • Je vhodné používat nejen doma, ale také například v práci;
 • výsledek se objeví rychle, po 3-5 minutách po použití;
 • široký výběr testů.

Velice důležitá je kvalita zboží. Evitest je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, výrobky jsou zcela sterilní a testovány v každé fázi výroby. Německá společnost HELM Pharmaceuticals Gmbh má na spotřebitelském trhu dobrou pověst.

Struktura testu není složitá. Na proužek, který je citlivý na hCG hormon, se aplikuje speciální činidlo. Reakční činidla přidaná do proužku jsou zabarvena, když dojde k reakci. Je důležité vzít v úvahu, že hCG se začne tělem vytvářet poté, co je oplodněné vajíčko fixováno v děloze. Dále je hCG syntetizován během těhotenství.

Je známo, že hCG se zdvojnásobuje každé 2 až 3 dny a dosahuje maxima ve 12 týdnech těhotenství. Poté se hormon postupně snižuje. Aby mohl Evitest ukázat co nejpřesnější výsledek, je důležité počkat 10 dní po očekávané ovulaci a poté jej utratit. Citlivost je 20 mIU / ml, což stačí pro včasnou diagnózu.

Jednou z výhod Evitestu je dostupnost několika typů testů:

 • Evitest One;
 • Evitest Plus;
 • Evitest Důkaz;
 • Evitest Perfect.

První možnost je klasická. Balení obsahuje jeden testovací proužek, který musí být vložen do nádoby s močí. Výsledek se objeví za několik minut ve formě jednoho nebo dvou sloupců.

Druhou možností jsou stejné testovací proužky, pouze v jednom balíčku již není jeden test, ale dva současně. To je výhodné, protože výsledek je vždy lepší dvakrát zkontrolovat. Je to způsobeno zvýšením hCG. Doporučuje se, když se například objeví slabé druhé pásmo, opakujte postup znovu po 48 hodinách.

Evitest Proof je kazetová verze testu. Je to stejný papírový pás, oblečený pouze ve zvláštním případě. Na povrchu jsou dvě okna, ze kterých je nutné odkapávat moč a ve druhém očekávat výsledek. Součástí je pipeta. Jedinou nevýhodou je, že během testování musíte stále shromažďovat moč v oddělené nádobě. Díky designu je test přesnější než první a druhá varianta. V tomto případě se moč určitě dostane do činidla a dojde k reakci. Kromě toho je díky takovému testu obtížné tento test rozbít nebo zničit..

Nejmodernější ze všech modelů je Evitest Perfect. Jedná se o inkoustový model, který se pohodlně používá kvůli nedostatku potřeby shromažďovat moč. Stačí držet test pod proudem se speciálním koncem po dobu 5 sekund. Výsledek se objeví po 3-5 minutách. Tato varianta Evitest je nejhygieničtější a zároveň nákladná..

Milovníci originálu mohou dávat přednost Evitest Supreme, vyrobené v moderním stylu. Zajímavý vzhled testu neovlivnil jeho vysokou kvalitu..

Široká škála testů vám umožní vybrat ten správný produkt pro každou ženu s různými preferencemi a vkusem.

Pro jakýkoli typ připojených pokynů Evitestu, které je třeba si před použitím přečíst. Aby nedošlo k falešně pozitivním nebo falešně negativním výsledkům, je důležité dodržovat všechna pravidla pro používání produktu.

Obecná doporučení pro použití:

 • Každý test Evitest by měl být použit jednou..
 • Je důležité zkontrolovat integritu obalu, viz datum expirace zboží.
 • Bez ohledu na typ testu by výsledek neměl být vyhodnocen po 10 minutách od studie.
 • Testování by mělo být provedeno první den opožděné menstruace. To nám umožní mluvit o spolehlivosti výsledku..
 • Je vhodné testovat ranní moč, protože obsahuje nejvyšší koncentraci hCG. Pokud to není možné, před provedením zkoušky nepoužívejte velké množství tekutiny, diuretika.

Obecně je Evitest oblíbený díky své vysoké kvalitě a cenově dostupným cenám..

Citlivost testu

Nejdůležitějším kritériem, podle kterého si miliony žen vyberou testy, je citlivost. Nejcennější v tomto ohledu jsou zkoušky typu trysky. Jedná se o zařízení třetí generace, která obsahují látku, která je zvláště citlivá na mírné zvýšení hCG.

Inkoustové testy jsou nejdražší, ale mnozí to považují za jejich jedinou nevýhodu. Evitest může být také inkoustová tiskárna, což ocení zejména v případě, že je třeba těhotenství včas rozpoznat. Díky tomuto typu testu je možné určit zajímavou polohu ještě před nástupem zpoždění menstruace. Inkjet Evitest má citlivost 15-20 mIU / ml, což umožňuje jeho použití týden nebo 10 dní po ovulaci. Zpravidla několik dní před prvním dnem následujícího cyklu takový test vždy ukazuje pozitivní výsledek v přítomnosti těhotenství. Pokud žena chce vědět o své situaci co nejdříve, Evitest Inkjet bude vynikajícím řešením problému..

Tablety Evitest lze také nazvat vysoce citlivými. Jeho indikátor je 20-25 mIU / ml. To znamená, že testování bude informativní 9–10 dní po ovulaci. Tabletový test je také schopen ukázat správný výsledek ještě před zpožděním. Ačkoli to není tak pohodlné jako inkoustová tiskárna, její citlivost je pouze mírně odlišná..

Nejméně citlivé ze všech modelů Evitest jsou pravidelné pruhy. Dnes je možné zakoupit Evitest One nebo Evitest Plus s maximální citlivostí 20 mIU / ml. Indikátor se v průměru pohybuje od 20 do 40 mIU / ml. Výhodou je cena proužků, takže pokud již došlo k prvnímu dni zpoždění, nemá smysl ztrácet peníze dražšími modely. Stačí si zakoupit běžný testovací proužek a užít si dlouho očekávaný výsledek.

Evitest nemá model, který má citlivost 10 mIU / ml. Má se za to, že výrobce tímto způsobem nezavádí potenciální kupce, ale poskytuje výhradně spolehlivé informace o vlastnostech zboží.

Bez ohledu na typ testu existují obecná pravidla, podle kterých můžete získat nejspolehlivější výsledek:

 • Nepoužívejte test příliš brzy;
 • následuj instrukce;
 • použijte ranní moč.

Pokud se při uplatňování testu objeví pochybnosti o spolehlivosti obdržených informací, je vhodné je znovu otestovat, je nejlepší použít inkoustový model Evitest.

Je důležité si uvědomit, že bez ohledu na citlivost ovlivňují výsledek hormonální poruchy, mimoděložní těhotenství, zánět ledvin a další faktory..

Jak přesné jsou testy Evitest

Přesnost testu závisí na mnoha faktorech. Spolehlivost výsledku mohou zaručit pouze všechny společně..

Tyto faktory zahrnují:

 • Správná volba pro Evitest v závislosti na očekávaném gestačním věku. Pokud použijete test s nízkou citlivostí před zpožděním, výsledkem bude riziko, že bude falešně negativní.
 • Dodržování pravidel používání.
 • Vhodnost zkoušky. Je důležité, aby se objevil kontrolní proužek. Pokud tam není, test je poškozený a nelze mu důvěřovat..
 • Před použitím nepijte velké množství tekutin, neužívejte hormonální léky.
 • Nečtěte výsledek po 10 minutách.

Podmínky použití jsou důležitým bodem pro získání spolehlivého výsledku. Výrobce tvrdí, že Evitest má přesnost 99%. Ve skutečnosti ji většina spotřebitelů přidělí od 95 do 99%, což také není špatné, zejména s ohledem na relativně nízké náklady na produkt.

Testy Evitest naznačují dekódování výsledku do speciálních proužků. Po testování může nastat několik situací:

 • Jeden jasný proužek (kontrola). Neznamená to žádné těhotenství.
 • Dva jasné jasné pruhy. Žena je těhotná.
 • Jedna skupina, kontrola, se ukázala dobře a druhá je viditelná, ale je fuzzy, bledá. V tomto případě mohou existovat možnosti. Nejčastěji podobný výsledek znamená časné těhotenství. V některých případech se rozumí mimoděložní těhotenství, zejména pokud je test proveden po prodlení nebo nádoru. Ve všech případech musíte test opakovat po 2 dnech. V každém případě je vhodné navštívit gynekologa.
 • Není vidět ani jeden proužek. Test selhal. Buď bylo použito nesprávně, nebo uplynula doba použitelnosti, obal byl otevřen, proces skladování zboží byl přerušen. Kupte si další test a postup opakujte.

Evitest testy jsou jedny z nejpřesnějších, takže ve většině případů ovlivňují výsledek subjektivní faktory, jako jsou chyby v přímém výzkumu..

Skladovatelnost

Stejně jako u jiných těhotenských testů má Evitest specifické období, během kterého lze přípravek používat. Na obalu je uvedeno datum výroby a období, během kterého se má zkouška provést od uvedeného času.

Je důležité vzít v úvahu, že současně s touto informací je vhodné se podívat na podmínky skladování, které jsou rovněž uvedeny na obalu. Přípravek Evitest by neměl být skladován při teplotách vyšších než 25 stupňů a také zmrazený.

Pouze pozorováním těchto indikátorů současně můžeme hovořit o vhodnosti testu a spolehlivosti výsledků získaných s jeho pomocí.

Obecně se Evitest na trhu osvědčil, a to i díky vysoce kvalitnímu balení, které vám umožňuje zvýšit životnost na maximum. Je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, všechny jednotlivé části jsou umístěny do jednotlivých sáčků, což umožňuje zachovat jejich integritu a prodloužit skladovatelnost. Pracovní činidla jsou spolehlivě chráněna, a proto lze test bezpečně použít.

Podle statistik Evitest funguje dokonale a zřídka umožňuje dvojitou interpretaci výsledku. Je to kvůli průhledným pruhům, které se objevují během používání testu. Důležité a přísné dodržování všech pravidel při používání testu.

Evitest Perfect Pregnancy Test

Evitest Perfect je test třetí generace a je dodáván ve vysoce kvalitním pohodlném balení vhodném pro použití doma..

Tento profesionální typ inkoustového testu má několik výhod:

 • vysoká citlivost (15-20 mIU / ml);
 • výhodnost použití;
 • moderní design;
 • kompaktnost;
 • možnost použití kdykoli během dne.

Jednou z hlavních výhod tohoto modelu je jeho vysoká citlivost. Studii můžete provést 10 dní po ovulaci a můžete se spolehnout na spolehlivý výsledek.

Ženy slaví použitelnost. Není třeba hledat nádobu na moč, protože test je inkoustový. Je nutné uvolnit pouze jeden konec testu z uzávěru, vyměnit jej pod proud a vyčkat na výsledek. Důležité je, že během použití není možné držet test s koncem, kde byla čepice nahoře. Tím se výsledek zcela zkreslí. Test tak můžete provést v poledne v práci nebo v dámské místnosti vaší oblíbené restaurace. Výsledek lze nalézt po 5 minutách ve zvláštním okně, nejpozději však po 10 minutách.

Jediná věc, která se tlačí pryč od okamžitého nákupu testu, jsou jeho náklady. Ti, kteří se snaží zjistit pravdu co nejdříve, by ji však neměli zastavit, protože test je opravdu citlivý a potěší dlouho před zpožděním..

Kolik je Evitest

Značka Evitest se tradičně vyznačuje nejen vynikající kvalitou produktu, ale také nízkými náklady. Právě tyto vlastnosti jim umožnily získat srdce milionů žen po celém světě..

Cena zboží se liší v závislosti na typu zkoušky:

 • Evitest One - od 70 do 100 rublů;
 • Evitest Plus - od 140 do 190 rublů;
 • Evitest Proof - od 200 do 280 rublů;
 • Evitest Perfect - od 270 do 300 rublů;
 • Evitest Supreme - od 340 do 410 rublů.

Náklady samozřejmě závisí na konkrétní lékárně a místě prodeje, ale obecně je Evitest jedním z nejlevnějších zařízení.

Pokud si zakoupíte běžné testovací proužky, je lepší koupit model Plus. Za prvé, tento výsledek může být znovu zkontrolován, což znamená, že bude spolehlivější. Za druhé, nákup je výhodnější.

Recenze

Všechny kladné stránky Evitestu, kterých je mnoho, lze vidět v recenzích, které zanechali vděční zákazníci, kterým test dal dlouho očekávané zprávy o blížícím se přírůstku.

Recenze č. 1

Na internetu většina recenzí Evitestu začíná slovy „Nejlepší těhotenský test“. A já s nimi úplně souhlasím! To je opravdu jeden z mála testů, které byly testovány v čase a jsou stále populární díky své vysoké kvalitě a dostupnosti..

Většina lékárníků v lékárnách doporučuje používat Evitest a ne nadarmo při určování těhotenství. Mám obvyklé proužky, které je třeba spouštět do nádoby s moči, vykazovaly pozitivní výsledek ještě před zpožděním. Druhý proužek byl bledý, ale stále se projevoval, na rozdíl od mnoha jiných testů. Myslím, že Evitest je nejcitlivější.

Recenze č. 2

Můj manžel a já jsme nějak neměli v plánu mít dítě. Neustále jsem zmizel v práci a zdálo se mi, že nejsem vůbec připraven na mateřství. Jednoho večera se všechno změnilo. Najednou jsem zjistil, že moje hrudník byl mírně zvětšený, a ráno jsem byl nevolný. Ochotně se mi do hlavy vkradly myšlenky na možné těhotenství, protože jsem si snadno mohl nechat ujít léky. Musel jsem naléhavě jít do lékárny.

Nevěřím, že levné testy mohou poskytnout přesný výsledek, a tak jsem koupil ty nejdražší, které jsem měl v lékárně. Byli Kleable a Evitest. Obě možnosti byly digitální. Nejprve jsem vyzkoušel Kleable, výsledek byl pozitivní. Se stejnou částí moči Evitest udělal. Oba testy byly jednomyslné. Před zahájením mentorství zůstaly 4 dny. Myslím, že Evitest je vynikající zařízení pro stanovení těhotenství, zatímco jeho náklady jsou mnohem nižší než u jiných modelů.

Recenze č. 3

Snažil jsem se otěhotnět po dobu 4 měsíců, takže v mém arzenálu byly přítomny levné i drahé testovací modely. Obecně jsem Evitestu vždy důvěřoval. A tentokrát nebyla výjimkou. 5 dní před zpožděním vyzkoušeným Frautestem se objevil stěží znatelný druhý proužek. Citlivost byla 15 mIU / ml. Téhož dne jsem provedl obvyklý Evie test a druhý proužek byl mnohem jasnější! Citlivost přípravku Evitest byla 20 mIU / ml. Myslím si, že výrobce neuvádí spotřebitele v omyl, pokud jde o citlivost Evitestu, stejně jako ostatní. Jsou spolehlivé a mohou vidět výsledek dlouho před zpožděním. Nyní je můj syn již 5 měsíců starý!

Četné recenze týkající se těhotenského testu Evitest ukazují, že produkt je důvěryhodný a zachránce života mnoha žen v období bolestivých pochybností..

Těhotenské testy

Evitest
Kdy: Tyto testy lze začít používat hluboko před absolvováním hCG, počínaje, ale alespoň od 0 DPP. Jsou velmi citliví a začínají ukazovat ducha dostatečně brzy. Osobně jsem měl zřetelný duch s hCG 30 IU / ml.
Proč: Mohou ovládat zbytky shnilé, počínaje 0 DFS. Musíte však pravidelně zkoušet vlhkost, abyste mohli sledovat dynamiku jasu nebo bledosti pruhu. To vám pomůže přesně pochopit, zda váš proužek na 5 DPP nebo stále shnilé zbytky. Není možné porovnávat proužky. Pokud si koupíte balíček, kde 2 testy najednou a experimentují se stejnou částí moči, bude výsledek zásadně odlišný. Ověřeno sami.
Cena: od 70 r.
Nevýhody: Začíná ukazovat ducha s velmi nízkou hladinou hCG 6-10 IU / ml, což způsobuje předčasnou radost a později hořkost a zklamání. Po 12 DPP, as také není příliš informativní pruh se ne vždy rozjasní, i když hCG může přesáhnout 500 a dokonce 1 000.


Pro srovnání to není dobré, jen nervy.

Frautest
Kdy: Tyto testy neukazují ani ducha brzy. Měli by být vyzkoušeni nejdříve 10 DPP, když hCG překročí 100. Osobně byl test s hCG 50 IU / ml čistý.
Proč: Jsou schopni ovládat dynamiku tříciferného hCG. Ale srovnání 2 testů této společnosti je téměř nemožné. Na jedné bude jasný pruh, na druhé polovina.
Cena: od 50 r.
Nevýhody: Kvalita testů je nízká. Leží častěji než ostatní. Duch se začíná projevovat třímístným hCG. Zelená Frautest leží častěji než růžová.

Clearblue
Kdy: Tyto testy neukazují ani ducha brzy. Měli by být vyzkoušeni nejdříve 10 DPP, když hCG přesáhne 100.
Proč: Mám je velmi rád, kvalita je vynikající, reagencie se nalívají téměř stejně na každý proužek. Teoreticky je tedy možné tyto testy vzájemně porovnávat, aby se sledovala dynamika růstu hCG.
Cena: od 200 r.
Nevýhody: Cena a častý nedostatek lékáren.

Někdo dostal špatně těhotenský test?

Protože Nejste přihlášen. Vejít do.

Protože Nejste důvěryhodný uživatel. Jak se stát důvěrou.

Protože téma je archivní.

Protože Nejste přihlášen. Vejít do.

Protože Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Označte a potvrďte telefon. Podrobnosti důvěry.

Protože téma je archivní.

Protože Nejste přihlášen. Vejít do.

Protože Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Označte a potvrďte telefon. Podrobnosti důvěry.

Protože téma je archivní.

Protože Nejste přihlášen. Vejít do.

Protože Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Označte a potvrďte telefon. Podrobnosti důvěry.

Protože téma je archivní.

Protože Nejste přihlášen. Vejít do.

Protože Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Označte a potvrďte telefon. Podrobnosti důvěry.

Protože téma je archivní.

Protože Nejste přihlášen. Vejít do.

Protože Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Označte a potvrďte telefon. Podrobnosti důvěry.

Protože téma je archivní.

Protože Nejste přihlášen. Vejít do.

Protože Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Označte a potvrďte telefon. Podrobnosti důvěry.

Protože téma je archivní.

si pamatoval.
„Byl jsem hluboce těhotný, asi 8 nebo 8,5 měsíců. Bříško se už stalo břichem, velkým a kulatým, dobře, ve smyslu. Velmi nápadné. A jednoho krásného dne jsem šel navštívit svého přítele. Jdu ven a ona mě žádá, abych šel do lékárny na cestu a koupil si těhotenský test.
Chodím do lékárny, jdu k oknu a říkám své tetě v bílém plášti:
- Ahoj! Uveďte těhotenský test.
Teta se na mě pečlivě dívá. Nejprve, v mých očích, pak velmi pečlivě na mém ne malém žaludku, pak znovu v mých očích a jemným, laskavým, naznačujícím hlasem, se ptá: „Pochybujete o tom?“ Ponořím se do podstaty toho, co se děje, s kamennou tváří říkám:
-ANO!
Když jsem přišel ke své přítelkyni a řekl jí všechno, smála se velmi hlasitě, řekla bych dokonce - blízko. "

pochybnosti zůstaly, pravděpodobně))

Protože Nejste přihlášen. Vejít do.

Protože Nejste důvěryhodný uživatel (telefon není ověřen). Označte a potvrďte telefon. Podrobnosti důvěry.

Evitest

Dívky koupily Evitest.
Podle pokynů, pokud po 5 minutách se neobjeví jeden proužek, pak test není pravdivý. Po 15 minutách také ukazuje nespolehlivý výsledek..
Udělal jsem to za 5 minut. po 20 minutách nebyl žádný proužek - 2 světlé. Myslel jsem, že to bylo nespolehlivé a šel koupit další 2 ks.
Udělal jsem 2 další testy a znovu stejné výsledky - po 5 minutách. nic za 20 minut - 2 proužky.
Kdo to měl? Co skončilo?

Šťastný 8. března!

Be-Sure-S Test
1. den zpoždění
14 DPO
projevil se po 5 minutách.

Christina515
test "Faith"
11 DPO
projevil se po 3-4 minutách.

Yula
Clearblue test
20 DPO
projevil se za 2-3 minuty.

Karkusha
Frauův test
Alexashka
Be-Sure-S Test
1. den zpoždění
15 DPO
projevil se za 2-3 minuty

Fleroka
test "Faith"

Rora
test "Be-Sure-S"
4 dny před zpožděním
okamžitě se objevil

misj
Vyzkoušejte „Faith“ a „Frau“
před zpožděním
11 DPO
projevil se po 3-4 minutách. na testu "Frau"
a spolu s kontrolou „Faith“

Kouzelnice
Vyzkoušejte „Itest“ a „Faith“
13 („Faith“) a 14 („Itest“) DPO

Hlemýžď
Test BB Test
8. a 10. DPO

Kouzelnice
Průhledná modrá zkouška
den před zpožděním

Elenko
Test "BB"
14 DPO

16624
Vyzkoušejte zpoždění 3. dne „Romed“

Duhovka
Test "BB"
před zpožděním

Duhovka
Be-Sure-S Test
před zpožděním

Misha
Vyzkoušejte „BB“.
před zpožděním

Mrkev
Frauův test
před zpožděním

Toxický
Test „Evitest“
před zpožděním

Duhovka
Nejlepší test „Itest“, 14 DPO,
bottom Test "Faith", 13 DPO

Hlemýžď
Frauův test
ENDY25
Vyzkoušejte „EVITEST“
23 d.ts. 10 DPO

leonika
Test "BB"
9 DPO

Oigared
Vyzkoušejte „Mama Perfect“ a „HCG STRIP“

Olesenka
Test "BB"

Duhovka
Test „Romed“

Duhovka
Test "BB"
12 DPO

melanie
Test "ITEST"
28 d.ts.

Yula
Test "ITEST"

Bagirka
Vyzkoušejte víru a recept

Problémy
Be-Sure-S Test

Pás
Be-Sure-S Test

Pudya
Vyzkoušejte „EVITEST“
4denní zpoždění

Tanyushok
Vyzkoušejte „EVITEST“

Bagirka
Vyzkoušejte to nejlepší
27 dts, den před M

včela
Be-Sure Test

donesa
horní "evitest", zbytek "frau"

fiola
Vyzkoušejte „evitest“

Katena82
Vyzkoušejte víru

Pochemuchenka
Frauův test
27 dts

včela
Be-Sure Test
5 dpo

Shilina
Frauův test
HCG 1.2

still11
nad „Be-Sure“, pod „evitest“

suastra
Frauův test

Mrkev
Vyzkoušejte víru

Natli
Vyzkoušejte „evitest“
6 dpo

Pochemuchenka
Průhledná modrá zkouška

Olesya
Frauův test

Olesya
Be-Sure Test

Olchik2009
Vyzkoušejte „evitest“
před zpožděním a 3 dny zpožděním

Patya
Nejlepší test "Eva"
14 dpo

Dcera otce
HTML kód:
Fórum BB kód:

Jak to bude vypadat?

Dívky koupily Evitest.
Podle pokynů, pokud po 5 minutách se neobjeví jeden proužek, pak test není pravdivý. Po 15 minutách také ukazuje nespolehlivý výsledek..
Udělal jsem to za 5 minut. po 20 minutách nebyl žádný proužek - 2 světlé. Myslel jsem, že to bylo nespolehlivé a šel koupit další 2 ks.
Udělal jsem 2 další testy a znovu stejné výsledky - po 5 minutách. nic za 20 minut Přečtěte si úplně
+13 Zaregistrujte se a získejte příležitost hodnotit materiály, chatovat v komentářích a mnohem více! ') "> Zaregistrujte se a získejte příležitost hodnotit materiály, chatujte v komentářích a mnohem více!')">> Svetlanka A03.07.201447592 komentářů
Všechny recepty
Recepty z Povarenok.ruVšechny recepty
Skutečný Banffy Pie
Možná mezi všemi mými recepty (a jejich počtem).
Více informací "
Pečený lilek se sýrem.
Dívky, přicházím k vám s lahodnými lilky. Já obecně,
Více informací "
Salát "Blonde".
Výrobky pro tento salát najdete v chladničce všech..
Více informací "
Tvarohový dort "Voroněž".
Jak nemůžu mluvit o své nejdražší, své oblíbené.
Více informací "

Komentáře

vždy, když je zpoždění velké

zde pro 4 ne, ale pro 3 ano))))))))))))))))))

bude to dobré!
Vyšplhal jsem jen na recenze, každý jednomyslně říká, že jeden pruh se vždy objeví okamžitě. A já jsem se objevil jen s druhým.

Nikdy jsem to neměl. Zkoušel bych další test, když neexistuje způsob, jak darovat krev

informativní ano kontrola by měla okamžitě

Rychlost výskytu výsledku je určena množstvím hormonu. Je přijatelné očekávat výsledek od 5 do 30 (!) Minut.

poprvé jsem slyšel, že se oba proužky neobjeví okamžitě. Ale skutečnost, že ta druhá je stále, můžete poblahopřát (tiše)

Když jsem se vrátil z práce (11 hodin po analýze), všiml jsem si slabě růžového pruhu, sotva znatelného. Další den jsem znovu provedl test. Myslel jsem, že po asi 15 minutách, i když ne jasná, by se objevila. A na dítě! Po 50 minutách byl test čistý! Byl jsem naštvaný, ale večer jsem prošel hCG (výsledek je 41,1 IU / l), a když jsem se vrátil domů, našel jsem pás. Byla slabá, hubená, ale jasnější než předchozí den. O den později (dnes ráno) jsem to udělal znovu (všechny Frauovy testy) a teprve po asi 20-25 minutách se začaly objevovat slabé pruhy. Doufal jsem, že s hCG více než 100 (podle mých výpočtů) by se měl každý pás objevit za 10 minut! Dnes večer jsem prošel hCG pro dynamiku a teď čekám na výsledek. A aby ji uklidnila, udělala Evie před hodinou test a po 8 hodinách mi ukázal druhý pás minut

Evitest těhotenský test - pokyny a skutečné recenze

Ženy po celém světě používají přesné, rychlé, kompaktní - rychlé testy ke stanovení těhotenství. Evitest Těhotenský test - lídr v popularitě a přesnosti výsledku. Tyto ukazatele získaly celosvětovou důvěru díky německé přesnosti a dostupnosti..

Evitest rychlé testy jsou certifikovány a jsou k dispozici v každé lékárně. Jsou volně prodejné.

HELM Pharmaceuticals Gmbh vyvinula několik typů testů pro diagnostiku těhotenství. Který z nich si vybrat? Jak je používat? Kolik je? Jaký je rozdíl? Odpovědi - v článku.

Popis

Evitest Těhotenský test je speciální nástroj pro imunochromatografickou diagnostiku časného těhotenství. Vypadá to jako jednorázový pás potažený vrstvou chemického indikátoru nebo ve formě plastové tobolky s patronami.

Indikátor reaguje na přítomnost chorionického gonadotropinu (hCG) v moči. Citlivost testu je 20 mIU / ml. Proto rychlé testy mohou určit těhotenství i po tak krátkou dobu 5-10 dnů.

Normy HCG

Chorionický gonadotropin je hormon, který vylučuje placentu od prvních dnů těhotenství, tj. Od okamžiku, kdy je embryo připojeno k děložní stěně (obvykle k tomu dochází 5. den po početí).

HCG začíná vystupovat od prvních hodin těhotenství a je nadále syntetizována po celou dobu těhotenství.

Maximální hodnota hCG se zaznamenává od 7. do 11. týdne těhotenství. Během tohoto období se indikátor hormonu zvyšuje několik tisíckrát. Poté se hladina hormonů postupně snižuje..

Přítomnost hCG v moči u mužů a negravidních žen naznačuje přítomnost nádoru produkujícího hormony.

Nízká hladina hCG u těhotných žen naznačuje:

 • nesprávně diagnostikovaný gestační věk;
 • mimoděložní těhotenství;
 • zmrazený vývoj plodu.

Tabulka „Normy HCG pro těhotné ženy“

Koncepce, týdnyHladina HCG, mIU / ml
1-225-156
2-3101-4870
3-41110-31500
4-52560-82300
5-623100-151000
6-727300-233000
7-1120900-291000
11-166140-103000
16-214720-80100
21-392700-78100

Návod k použití

Klíčem k objektivnímu výsledku je správně vybraný expresní test. Kupte pouze Evitest, jehož citlivost odpovídá úrovni hCG. V opačném případě bude výsledek neinformativní..

Testovací proužky pro stanovení těhotenské práce na principu lakmusového testu: když dojde ke kontaktu s činidlem (v tomto případě s močí), indikátor změní barvu. Abyste dosáhli co nejpřesnějšího výsledku, musíte přísně dodržovat pokyny obsažené v balíčku.

Obecné pokyny pro testovací proužky Evitest:

 • shromažďovat ranní část moči (v této denní době je nejvyšší hladina hCG) do skleněné nebo plastové misky;
 • pečlivě otevřete obal a vyjměte testovací proužek;
 • umístit expresní test v moči na stanovenou úroveň po dobu 5-10 sekund;
 • získat test a položit jej na suchý, čistý a vodotěsný povrch (například na okraj sklenice nebo sklenice);
 • sledujte výsledek po 5 minutách, nejpozději však po 10 minutách.

Obecné pokyny pro testovací kazety Evitest:

 • shromažďovat ranní moč do skleněné nebo plastové misky (někdy je nádoba součástí expresní testovací soupravy);
 • pečlivě otevřete obal a proveďte test kazety;
 • sbírejte pár kapek moči pipetou a hodte ji do okna kazety;
 • sledujte výsledek po 5 minutách, nejpozději však po 10 minutách.

Obecné pokyny pro test Evitest v polovině proudu (inkoustové rychlé testy):

 • pečlivě otevřete obal a získejte tryskový test;
 • sejměte ochranné víčko a přidržte držadlo, vyměňte jej pod proud moči (moči můžete také shromažďovat v nádobě a do něj na 5 až 10 sekund snižovat test);
 • test uzavřete víčkem a položte na rovnou vodorovnou plochu;
 • sledujte výsledek po 5 minutách, nejpozději však po 10 minutách.

Jak expresní test funguje: Po kontaktu s močí se na indikátoru objevuje pomalu se pohybující kapalina, která vyplňuje prostor reagentem. Po uplynutí zadaného času se na indikátoru objeví óda nebo dva tmavě červené nebo vínové proužky.

Co proužky na testu řeknou

Fóra se velmi často ptají, jak „dešifrovat“ proužky při expresním testu. Přiložíme všechny variace výsledků:

 1. Jeden tmavý pruh. Jedná se o negativní těhotenský test..
 2. Dva tmavé pruhy. Jedná se o pozitivní těhotenský test..
 3. Jeden proužek je tmavý a druhý bledý. To je ukazatel předčasného těhotenství, mimoděložního těhotenství nebo hormonu produkujícího nádor. V takových případech se doporučuje provést druhý test po 2 dnech a poradit se s lékařem.
 4. Neexistuje jediný proužek. To znamená, že test je nepoužitelný nebo nesprávně aplikovaný. Možné příčiny nesprávné reakce: datum exspirace uplynulo, zapečetěné obaly byly poškozeny, moč nespadla na indikátor.

Falešně negativní výsledek - test ukazuje nepřítomnost těhotenství, i když žena je těhotná.

Falešně pozitivní - test ukazuje přítomnost těhotenství, ale žena není těhotná.

Zvláštní poznámky

Přečtěte si pozorně seznam preventivních opatření:

 • zapečetěné obaly musí být otevřeny pouze bezprostředně před zkouškou;
 • pokud je porušena celistvost zapečetěného obalu, nedoporučuje se použít zkoušku, aby se zabránilo nesprávnému výsledku;
 • testovací proužky a kazety lze použít pouze jednou;
 • Nepoužívejte test po uplynutí doby použitelnosti;
 • poznamenejte si přesný čas uvedený v pokynech;
 • Během manifestace výsledku nepřehřívejte test;
 • zkouška je určena pouze pro vnější použití;
 • nepijte hodně tekutin (a diuretik) noc před testem, aby nedošlo ke zkreslení výsledku.

V prvních dnech menstruačního zpoždění v přítomnosti těhotenství se druhý pruh zpravidla zdá slabší a pomalejší.

Co jsou těhotenské testy?

Při výběru těhotenského testu Evitest je třeba mít na paměti, že jejich citlivost se pohybuje od 10 do 25 mIU / ml. To znamená, že čím kratší je doba těhotenství, tím menší by měla být citlivost testu. A naopak, čím delší je doba, tím větší by měla být citlivost testu.

Zvažte všechny typy produktů rychlého testování Evitest.

Evitest one

Nejjednodušší a nejdostupnější test první generace ve formě aplikačního proužku. Nazývá se to ponorné expresní testy. Je vybrán pro diagnostiku časného těhotenství v prvních dnech cyklu..

Evitest Plus

Expresní test první generace. Vzhled a účel je podobný Evitest One. Sada obsahuje dva testovací proužky. První proužek musí být použit první den zpoždění a po několika dnech výsledek opravte druhým.

Evitest důkaz

Expresní test tablet nebo kazet druhé generace. Sada obsahuje speciální pipetu. Přesnější typ testu.

Evitest Perfect

Inkoustový (střední) typ zkoušky třetí generace. Nejdražší z celé série Evitest. Vhodné pro použití kdykoli během dne. Nevyžaduje shromažďování moči v oddělené nádobě.

Evitest Supreme

Inkoustový test třetí generace. Má stylový design a vysokou citlivost..

V roce 1998 byl proveden přehled výsledků rychlých těhotenských testů. Ukázalo se, že těhotenské testy prováděné doma zkušenými lidmi se nelišily ve výsledcích laboratorních vyšetření (průměrná hodnota přesnosti 97,4%). Výsledky běžných spotřebitelů byly mnohem nižší (v průměru 75% přesnost). To naznačuje, že mnoho manželek jednoduše nedodržuje pokyny v pokynech.

V závislosti na typu rychlého testu jejich cena kolísá (níže jsou údaje za 24. října 2015):

Evitest One - 76-93 rublů;

Evitest Plus - 157-191 rublů;

Evitest Proof - 212-281 rublů;

Evitest Perfect - 280–309 rublů;

Evitest Supreme - 345-427 rublů.

Ceny produktů Evitest ve vaší oblasti se mohou lišit od uvedených v tomto článku..

Recenze

V posledních dvou letech se produkty Evitest stále zhoršují. Mnoho dívek si stěžovalo na falešně pozitivní a falešně negativní výsledky. Ale stále většina spotřebitelů dává přednost této konkrétní společnosti.

Několik recenzí Evitestu.

Natalia, Noginsk (Rusko).

Několik let jsem byl „přáteli“ s testy Evitest. V našich lékárnách se cena přípravku Evitest One pohybuje od 50 rublů. Považuji to za velmi levné.

Jeden jsem si vždy koupil, protože se snadno používá a bez zbytečných „zvonků a píšťalek“. Nasbíral jsem moč, ponořil test, držel ho po dobu 5 sekund, pak jsem čekal dalších 5 minut a výsledek byl připraven! Všechno je vždy jasné!

Můj příběh je...

V roce 2011 mi test ukázal první těhotenství. Byla to dobrá zpráva pro mého manžela a mě..

O rok později jsme se rozhodli porodit druhé dítě. Ale dlouho jsem nemohl otěhotnět. Jakékoli zpoždění bylo považováno za těhotenství, ale test tvrdohlavě ukázal jeden proužek. Trvalo to tak skoro rok a půl.

A v předvečer nového roku jsem začal zpoždění. Koupil jsem si Evitest a už na nic nečekal. Ale 31. prosince ráno zkouška ukázala vzácné dva proužky. Naše radost neznala hranice.

Test nebyl nikdy oklamán! Doporučit!

Natalia, Vladivostok (Rusko).

Evitest mě podvedl! Jednoho dne jsem začal zpoždění, které jsme s manželem dlouho čekali. Běžel jsem do lékárny na test. Koupil jsem si Evitest a test jiné společnosti.

Evitest ukázal jeden jasný pruh a druhý světle růžovou. Jak víte, je to ukazatel těhotenství. Druhý test ukázal negativní výsledek. Předtím jsem nepochyboval o kvalitě Evitestu a informoval jsem svého manžela o dobré zprávě. Byl v práci. Cestou domů si koupil další testy..

Ráno jsem zkontroloval výsledek. Evitest opět vykázal světle růžový pruh a zbytek testů vykázal negativní výsledek. A večer téhož dne šly moje období. Jak tedy uvěřit výrobci?

Alice, Moskva (Rusko).

Nastal čas v mém životě, když jsem se rozhodl mít dítě. Při plánování jsem vyzkoušel mnoho různých těhotenských testů. Řeknu vám své dojmy o Evitestu.

Protože je to nejoblíbenější výrobce, koupil jsem ho. V pokynech však podle mého názoru byla chyba. Říká se, že výsledek bude viditelný za 5-10 minut. Čekal jsem 15–20 minut, než uvidím druhý proužek. Trochu mě to zmátlo, ale tyto testy jsem nepřestal používat.

Nejvíc ze všeho mě odradil strašidelný pruh, který se objevil a zmizel v různých časech (v jednom testu se objevil po 5 minutách a ve druhém po 10). Nejprve jsem si myslel, že to byl druhý proužek, který ukazuje těhotenství. A mnoho nezkušených dívek si také myslí.

Po internetu jsem našel informace, že se jedná o manželství výrobce. To neznamená žádné těhotenství. Buď opatrný. A zkontrolujte výsledek různých výrobců expresních testů.

Jak udělat těhotenský test. Gynekolog říká.

Video recenze testu Evitest Plus. Zpětná vazba od spotřebitele

Přehled testů těhotenství Evitest

host
09.8.2013 v 23:03

Jsou nabízeny testy různé citlivosti, od prvního dne cyklu do několika týdnů po očekávané početí, ale těhotenské testy Evitest nejsou levné, v balení je pouze jeden proužek s citlivými testy a pro vyřešení výsledku si musíte koupit druhý, je to již pět set rublů..

Doporučuji zakoupit pouze citlivé testy, pokud je důležité znát výsledek co nejdříve. Existují levnější testy běžné citlivosti..

Těhotenský test "Evitest": recenze

Dnes vám bude Evitest představen. Recenze, návod k použití, náklady a odrůdy tohoto testu musí být prostudovány každou moderní ženou. To je zvláště důležité pro plánování těhotenství. Produkty, které jsou předmětem zkoumání, se nepovažují za žádnou inovaci. Těhotenské testy vám pomohou rychle zjistit, zda je žena v zajímavém postavení nebo ne. A to se děje doma. Proto jsou tyto testy obzvláště populární..

Popis

Recenze o "Evitestu" se liší. O čem to celé je?

Evitest je název těhotenského testu. Ale to není všechno. S podobným názvem existují testy ke stanovení ovulace. Řekneme vám také něco o nich..

Hlavní věc je, že Evitest je poměrně populární značka. Téměř každá dívka o ní slyšela. Měli byste věnovat pozornost těhotenským testům pod touto značkou??

Recenze produktu „Evitest“ často zdůrazňují, že tyto produkty pomohou rychle a efektivně určit těhotenství od prvního dne zpoždění menstruačního cyklu. Těší dívky, že produkt má několik odrůd.

 • Evitest Van;
 • Evitest Plus;
 • Evitest Důkaz;
 • "Důkazní test".

Všechny tyto testy můžete použít na jakémkoli vhodném místě: v kavárně, doma, v nákupním centru nebo v nemocnici. Hlavní věc je vybrat si produkt, který uspokojí touhy dívky, která se chystá v blízké budoucnosti stát matkou.

Evitest one

Pár slov o každém typu studovaného produktu. „Evitest“ recenze dostávají většinou dobré. Každá dívka si může vybrat test na diagnózu těhotenství, který nejvíce uspokojí její touhy a potřeby.

Evitest Van je nejjednodušší rychlý test. Skládá se pouze z jednoho proužku se speciálním činidlem. Takové výrobky nejsou příliš populární, protože nejčastěji dívky musejí provádět několik testů najednou..

Evitest Plus

Z tohoto důvodu je Evitest Plus perfektní. Tento typ těhotenského testu je nejjednodušší metodou pro diagnostiku zajímavé situace doma. Na rozdíl od předchozí verze najdete v krabici s Evitest Plus 2 testovací proužky. Lákavá nabídka pro každou ženu!

Recenze "Evitest" tohoto typu jsou pouze pozitivní. Dívky berou na vědomí, že zakoupením produktu Evitest Plus si každý bude moci bez dodatečných nákladů znovu zkontrolovat výsledek. A nemůže se jen radovat.

Důkaz

Evitest je poměrně běžná značka. A proto se nezastaví u primitivních rychlých testů.

Chcete získat přesnější a rychlejší výsledek? Je čas věnovat pozornost Evitest Proof. Toto je tabletový test. K dosažení výsledku budete muset použít speciální pipetu. S ním na testovací tabletu musíte kapat 4 kapky moči a chvíli počkat.

Tyto recenze „Evitest“ jsou také docela dobré. Ženy jsou s konfigurací testu spokojeny. V krabici s ním je tablet a kapátko. To vše je nezbytné pro úspěšný test doma..

Evitest Perfect

Posledním typem Evitestu je inkoustová verze. Říká se tomu Evitest Perfect. Test je kazeta. Co to znamená? K získání výsledků se používají speciální vyměnitelné kazety. Test „Evitest“ hodnotí dobrý typ skutečnosti, že ve spojení s Evitest Perfect najdete několik takových zařízení. Výměna kazet je jednoduchá a přesnost diagnostiky potěší.

Jedinou významnou nevýhodou, o které mnozí mluví, je cena Evitest Perfect. Pokud však chcete získat nejpřesnější, nejrychlejší a nejspolehlivější výsledek těhotenského testu, měli byste utratit peníze. Použití takového zařízení je mnohem snazší než všechny předchozí testy..

Dostupnost

Těhotenský test „Evitest“ pozitivní recenze vydělává nejen za svou slávu, ale také za dostupnost. Tato zařízení najdete v jakékoli lékárně v Rusku. Testy jsou na displeji, ani se nemusí ptát prodejce.

Kromě toho jsou některé Evitests prodávány v pokladnách v supermarketech. Hledání těhotenského testu proto není obtížné. Potěší to dívky - není třeba nakupovat na konkrétním místě. To výrazně šetří čas na přípravu testu..

Vyskytují se také recenze negativního plánu „Evitest“. Studovaná zařízení opravdu vykonávají svou práci dobře. Kromě toho si můžete vybrat test podle svých potřeb..

Ale zároveň musíte za značku přeplatit. Například, Evitest Plus bude stát 150 rublů, „Van“ - 90 a „Perfektní“ - 300. Jedná se o průměrné ceny, které se mohou lišit v závislosti na oblasti bydliště dívky.

Kupující poukazují na to, že podobné těhotenské testy mohou vždy najít za nižší cenu. Například pro 30 - 50 rublů. Nejedná se o pohádku, ale takové testy se také používají. A ne horší než "Evitest". Recenze zdůrazňují, že ne každý je ochoten zaplatit za známou značku v Rusku.

Citlivost

Může Evitest pomoci před zpožděním? Hodnocení zákazníků se v této oblasti liší. Někteří říkají ano, test přesně určuje těhotenství před zpožděním. A někdo říká opak.

Čemu věřit? Jen fakta. Na balíčcích s přípravkem Evitest je často vidět citlivost testu 20 mME / ml a dokonce i 10. Jedná se o zařízení, která vám umožní určit těhotenství krátce před zpožděním kritických dnů. Lékaři však stále nedoporučují diagnostiku dříve než měsíční období..

Faktem je, že některé ženy v recenzích "Evistest" zdůrazňují, že ve skutečnosti je jeho vysoká citlivost podvodem. Obvyklý marketingový trik. Citlivost takových testů je ve skutečnosti standardní - 25 mME / ml. A před zpožděním je lepší je nepoužívat. Vysoká pravděpodobnost falešných výsledků.

Přesnost

Je možné použít finanční prostředky před zpožděním kritických dnů? Recenze týkající se těhotenského testu „Evitest“ v tomto ohledu nejsou nejlepší. Takové produkty často označují nepravdivá data. Proto je lepší počkat na zpoždění menstruace. Ideálně testujte 2-3 dny po předpokládaném začátku kritických dnů.

Recenze týkající se testu „Evitest“ jsou různorodá. Často si navzájem odporují. Ženy říkají, že se nyní Evitest stále více mýlí. A několik testů provedených v řadě (nebo s rozdílem 1-2 dnů) může vykazovat odlišné výsledky. To je normální u moderních domácích těhotenských testů. Nikdo není v bezpečí před chybami.

Před a po

Mám použít Evitest před zpožděním? Jak jsme řekli, ne. Je vhodné se těmto pokušením vyhnout. A není to vůbec kvalita produktu, ale vlastnosti ženského těla.

Domácí rychlé testy pro diagnostiku těhotenství reagují na hladinu hCG obsaženou v moči. Začíná rychle růst až po zpoždění kritických dnů. Až dosud jsou všechny testy považovány za nepřesné..

Po zpoždění lze Evitest použít okamžitě. Recenze ukazují, že tyto testy jsou skvělé pro kontrolu těhotenství po menstruaci, která nebyla včas doručena. Je vhodné opakovat diagnózu několikrát s přestávkou 1-2 dny. Tím se zlepší přesnost procesu..

Snadnost použití

Mám používat těhotenský test Evitest před zpožděním? Recenze v této oblasti lze vidět jinak. Kupující používají test před a po zpoždění. Můžeme s jistotou říci, že dívky jsou potěšeny snadností používání těchto výrobků..

Evitest zpravidla nevyžaduje žádné speciální dovednosti a znalosti. Podle pokynů v testovací krabici můžete snadno zkontrolovat těhotenství. Podivné, ale většina žen zdůrazňuje jejich snadné použití ve svých recenzích.

Koupit nebo ne

"Evitest" na ovulační recenze dostávají většinou dobře. Tuto metodu diagnostiky „X-dne“ pro početí používají některé dívky. A velmi úspěšně. Přípravek Evitest nezpůsobuje žádné poruchy v diagnostice ovulace. A je to velmi příjemné.

Měl bych se dokonce spojit s Evitestem? Odpověď závisí na osobních preferencích zákazníka. Nyní recenze o Evitestu nám ukazují zhoršení kvality těchto produktů. Ale ne kritické. Testy této značky jsou stále považovány za jeden z nejlepších. To bude muset být zohledněno..

Při diagnostice těhotenství se doporučuje zakoupit testy od různých výrobců. A na "Evitest" by nemělo být zapomenuto. Není divu, že tato značka v Rusku stále vede.

Články O Neplodnosti