Hlavní Bolest

Plenky Haggies (Haggis)

Z velkého počtu jednorázových plenek je ideální vybrat ideální.

Proto vytváříme tyto články o různých značkách plenek, v nichž hovoříme o samotných plenkách ao recenzích, o zákaznících.

V tomto článku chci zvážit jednorázové plenky značky Haggies (Haggis).

Plenky Haggis jsou na našem trhu běžné, což je jejich nespornou výhodou, protože plenky Haggis si můžete zakoupit téměř v každém obchodě, lékárně a na trhu..

Cena plenek haggis, v závislosti na místě nákupu, typu pleny a objemu balení, je velmi odlišná, a proto se této záležitosti podrobněji dotkneme při zvažování jednotlivých řad těchto plenek..

Huggies elite soft

A tak začněme řadou plenek huggies určených pro novorozence - Huggies Elite Soft (Haggis Elite Soft).

Tato řada je k dispozici ve dvou velikostech pro novorozence (jedná se o 1 velikost pro děti do 5 kg a 2 velikosti pro děti 4-7 kg) a tři velikosti pro děti od tří měsíců (3 velikosti pro děti 5-9 kg, 4 velikosti pro děti 8-14 kg a 5 velikostí pro drobky 12-22 kg).

Cena plenek haggis elite soft pro novorozence 2 velikosti za balení 88 kusů asi 10 rublů za kus, což je, jak vidíte, docela dost.

Pokud si vezmete v balení 5 kusů o velikosti 56 kusů, dostanete za plenu téměř 25 rublů! Novorozenci však vyžadují mnohem více plenek denně než starší děti.

Výrobce říká, že plenky Huggies Elite Soft pro kojence mají jedinečnou vnitřní vrstvu se speciálními polštářky, které poskytují neuvěřitelnou měkkost..

Speciální absorpční vrstva Soft Absorb absorbuje uvolněné stoličky a vlhkost během několika sekund. A pro ještě větší citlivost obsahuje Huggies Elite Soft 100% organická bavlna. Kromě toho existuje speciální kapsa na volnou stoličku dítěte, která chrání před únikem. Plus - indikátor plnosti pleny.

To zní velmi dobře. A co opravdu?

Podle spotřebitelských recenzí jsou plenky Huggies Elite Soft (Haggis Elite Soft) opravdu velmi dobré! Z mínusů je známa pouze skutečnost, že pleny jsou drahé, ale pokud si ji vezmete pro novorozence, cena se nebude kousat.!

Huggies ultra pohodlí

Další řada haggisových plenek, na kterých jsem chtěl bydlet, je Huggies Ultra Comfort (Haggis Ultra Comfort)..

Tato série je k dispozici samostatně pro chlapce a zvlášť pro dívky. Existují čtyři velikosti - 3 velikosti (5-9 kg), 4 velikosti (8-14 kg), velikosti 4+ (10-16 kg) a velikosti 5 (12-22 kg).

Cena plenky této řady je 3 velikosti v oblasti 15 rublů a 5 velikostí v oblasti 20 rublů za kus, levnější než Huggies Elite Soft.

Podle recenzí zákazníků je haggis ultra comfort hrubý, hustý, prosakující. Nestačí to 12 hodin, je možné, že se alergie vyvinou, jsou špatně větrané, ne každý je spokojený s gumičkami (stlačení, tření) a suchým zipem.

Huggies classic

Jedním slovem, navzdory skutečnosti, že existují pozitivní recenze, nedal bych tyto plenky svým dětem.

Další řada plenek této značky - Huggies Classic (Haggis Classic).

Klasika haggis je k dispozici ve čtyřech velikostech - 1 velikost (3-6 kg), 2 velikost (4-9 kg), 3 velikost (7-18 kg) a 5 velikost (11-25 kg).

Cena plenek této řady v oblasti 11 rublů za kus ve 3 velikostech a 5 velikostech - asi 15 rublů. Nejžhavější plenka pro plenky haggis.

Výrobce říká něco o těchto plenkách - měkké, prodyšné a speciální blokový gel v plenkách blokuje vlhkost až 12 hodin, udržuje pokožku dítěte suchou, navíc 360 ° technologie - měkké elastické bariéry a protahovací pásek pomáhají zabránit úniku kolem nohou a vzadu.

Co nám říká hodnocení zákazníků??

Únik, silný, papír, na celou noc nestačí, možná podráždění a alergie.

Ale existuje mnoho pozitivních recenzí o těchto plenkách, a mnoho poznamenat, že padělky jsou často nalezeny.

Takže zjevně negativní recenze, stále se jedná o nekvalitní padělky.

Jinak, jak vysvětlit takové množství velmi pozitivních recenzí, nevím! Myslím, že to stojí za vyzkoušení, zejména s ohledem na atraktivní cenu!

Na jedné straně to vypadá, že se můžete rozepnout a rozepnout několikrát, na druhé straně, protože jsme si vzali kalhotky, proč bychom je měli rozepínat?

Mnoho uživatelů přisuzuje tento bod nedostatkům kalhotkových kalhotek haggis, protože dítě samy suchý zip rozepíná..

Cena plenky-kalhotky v oblasti 23 rublů za kus.

K dispozici je také samostatná řada plenek pro noční prádlo pro děti starší 4 let. Jejich cena se pohybuje kolem 50 rublů za kus.

Abych to shrnul, vyzkoušel bych Huggies Elite Soft pro novorozence a možná i pro starší dítě, série Huggies Classic.

No, co vzít tvému ​​dítěti, je to na tobě, milí čtenáři. Nechte své připomínky k plenkám, může to někomu pomoci s výběrem!

Plenky "Haggis Classic": recenze

Moderní rodiče jsou velmi zodpovědní za výběr dětských výrobků. A to je správné, protože někdy výrobci, kteří se pokoušejí podvádět, nevyrábějí vysoce kvalitní produkty. Dnes bude naše recenze věnována plenkám Haggis Classic. Budeme uvažovat nejen všechny nuance jejich výroby, ale také čestnou zpětnou vazbu od spotřebitelů..

Výrobce

Plenky značky Huggies jsou vyráběny společností Kimberly-Clark. Na trhu existuje již více než 145 let a dnes je jedním z největších světových výrobců výrobků pro osobní péči..

Kromě značky Huggies zastupuje společnost Kimberly-Clark také známé značky jako Kleenex, Kotex, Scott a další. Tato společnost se zabývá nejen výrobou potřebného zboží pro osobní hygienu, ale také vývojem inovativních produktů v této oblasti. Málokdo ví, ale moderní dámské vycpávky jsou jen výsledkem tohoto vývoje Kimberly-Clark.

Sídlo této společnosti se nachází v Dallasu v Texasu. Výrobní a sekundární kanceláře jsou zastoupeny ve 37 zemích. Dnes je díky Kimberly-Clarku zaměstnáno 58 000 lidí. Ruská centrála se nachází v Moskvě a továrna Haggis Classic Baby Diaper Factory se nachází v Stupino v Moskevské oblasti.

Trocha historie

Historie plenek Haggis sahá do roku 1968. Tehdy společnost Kimberly-Clark uvedla na trh zkušební dávku výrobků pro péči o dítě. Ale šli do prodeje až po 10 letech. Vývojářům bylo věnováno přesně tolik času, aby mohli své výrobky přizpůsobit požadavkům těchto let.

Bohužel se tyto plenky nestaly jednou z prvních, která se objevila na americkém trhu. Ale vysoká kvalita výrobků se sama plně ospravedlnila a brzy si mezi spotřebiteli začaly užívat plenky Haggis.

Kimberly-Clark postupně začal rozšiřovat svůj sortiment a již v roce 1989 na trh vstoupily první kalhotky značky Huggies. Poté byly přidány plenky pro starší děti a plenky pro plavání. Kimberly-Clark pracovala nejen na praktičnosti výrobků pro dětskou hygienu, ale také na jejich designu. Proto byly plenky Haggis jednou z prvních, které byly vyzdobeny jasnými a barevnými vzory..

Produkty TM Huggies

Značka Huggies má poměrně širokou škálu. Má, stejně jako rozpočtová linie zboží pro děti, i dražší. Pokud jde o plenky, existují čtyři položky:

 • Elite Soft;
 • Ultra Comfort;
 • Klasický
 • Malí plavci.

První tři řady plenek jsou určeny pro každodenní použití a plavci Little plavci jsou pouze pro plavání..

Nejdražší je řada „Elite Soft“. Jeho vysoká cena je odůvodněna skutečností, že k její výrobě se používá pouze 100% bavlna. Druhé místo v žebříčku hodnot zaujímá Ultra Comfort. Plienky Haggis Ultra Comfort se dodávají ve dvou formách: pro chlapce a pro dívky. Tato vlastnost není způsobena estetickými vlastnostmi, ale anatomickými rysy dětí. Například v chlapeckých plenkách je absorpční vrstva umístěna blíže k bříšku.

Plenky Haggis Classic, recenze, o nichž budeme uvažovat dnes, jsou nejrozpočtovou položkou v produktech značky Huggies. To však neznamená, že mají nejnižší kvalitu. Řada Classic má své speciální výhody, o kterých se můžete dozvědět v jedné z částí naší recenze..

Plenky "Haggis Classic": popis

Řada výrobků pro dětskou hygienu „Classic“ je jedním z nejrozsáhlejších produktů značky Huggies. Navíc to neovlivňuje jejich kvalitu. Plienky Haggis - klasika poměru ceny a kvality na trhu s dětským zbožím.

Řada Classic má širokou škálu velikostí. Velikost plenek závisí na věku a hmotnosti dítěte a je označena čísly od 1 do 5. Plenky Haggis Classic 5 jsou například určeny dětem, jejichž hmotnost je v rozmezí 11 až 25 kg. Tyto hodnoty odpovídají věku dítěte od 1 do 3 let.

Počet plenek v balení se pohybuje od 11 do 88 kusů. Výrobce stanovil, že ve vyšším věku mohou děti již ovládat své přirozené potřeby, takže čím větší jsou pleny, tím menší je jejich počet v balení..

Výrobky řady Classic lze od ostatních odlišit rozpoznatelnou kombinací bílé, červené a modré. Plienky Haggis Classic jsou navrženy pro každodenní použití a osloví každé dítě.

Výhody

Jaké jsou výhody, že jsou plenky Haggis Classic tak populární? Recenze samozřejmě umí přesněji odpovědět na tuto otázku, ale nejprve zjistíme, jaké výhody má výrobce.

Výhody plenek Haggis Classic:

 • protahovací pásek;
 • měkké a prodyšné materiály;
 • speciální bariéry, které chrání dítě před prosakováním mezi nohama;
 • dostupnost;
 • exkluzivní design s kreslenými postavičkami společnosti Disney Corporation.

Jako součást plenek Haggis Classic se používá speciální blokový gel, který je podle výrobce schopen zadržet vlhkost až 12 hodin. Mezi výhody této řady patří speciální technologie, která se používá pro jejich výrobu. 360 ° technologie zabraňuje úniku i při vysoké aktivitě po celý den.

Huggies Classic vs Pampers Sleep & Play

Mezi rodiči jsou bezpochyby populární dvě celosvětové značky plenek - Huggies a Pampers. Oba mají ve svém arzenálu rozpočtovou řadu zboží, které jsou k dispozici rodičům s jakýmkoli finančním stavem. Ale které jsou ještě lepší ?

Nepochybně mají oba modely své klady a zápory. Ale podle kvantitativního ukazatele pozitivních recenzí „Haggis Classic“ vzbuzuje důvěru mezi modernějšími rodiči. Jde o to, že rozpočtová linie plenek „Pampers“ má zvláštní vůni, jejíž vinou je heřmánkový extrakt.

Pokud porovnáte "Haggis Classic 4" a "Pampers Slip and Play 4", pak se vizuálně zdají být plenky Haggis větší. Místo gelu se jako plnivo v řadě Pampers používá speciální absorbent, díky čemuž je plenka lehčí a tenčí než Haggis. Klasika (přiložená fotografie) představení není porušena v žádné z plenek - napíná se pás, elastické pásky jsou husté, materiál je příjemný na dotek. Proto tyto dvě světové značky budou soutěžit mezi sebou po dlouhou dobu..

Plenková alergie

Ještě těžší je rozhodnout se o výběru produktů pro hygienu dětí, pokud má dítě náchylnost k alergiím. Proto byste si měli před zakoupením dalšího balení plen, které může ublížit dítěti, prostudovat recenze lidí s podobným problémem.

Alergie na plenky může nastat ze tří důvodů:

 1. Nízká kvalita.
 2. Individuální nesnášenlivost vůní a vůní.
 3. Nesprávná velikost pleny.

Vzhledem k tomu, že plenky „Haggis Classic“ neobsahují různé vůně ani syntetické vůně, jsou umístěny jako hypoalergenní. Ale je to tak?

Plienky Haggis pro děti s alergiemi

Chcete-li zjistit pravdivost takového prohlášení, musíte znát názor těch, kteří již používali plenky Haggis Classic. Recenze rodičů nevylučují výskyt alergie na tuto značku dětských hygienických výrobků. Mnozí si všimli, že po první aplikaci se na kůži dítěte objevila vyrážka, zarudnutí a loupání. Možná je to kvůli individuální nesnášenlivosti k materiálu, ze kterého je vyrobena samotná plenka.

Existují však také dobré dojmy rodičů o používání tohoto produktu, takže chválí plenky Haggis Classic. Recenze jsou přímým potvrzením toho. Mnoho matek tvrdí, že po prvním testu této plenky nedošlo u dítěte k žádné alergické reakci. Přestože jiné značky dětských výrobků, které jsou ve stejné cenové kategorii jako plenky Haggis Classic, způsobily svědění, zarudnutí a podráždění.

Proto, abyste se ujistili, že jsou tyto plenky vhodné pro vaše dítě, měli byste si koupit vzorek nejmenšího balení plenek Haggis Classic na vzorku a sledovat následnou reakci těla dítěte na jejich použití..

Stojí za zvážení, že plenky Haggis Classic jsou trochu malé. A to, jak již bylo zmíněno, může způsobit podráždění. Proto se podívejme, jak zvolit správnou velikost pleny.

Jak zvolit správnou velikost pleny?

Když rodiče porodí své prvorozené děti, je velmi obtížné okamžitě navigovat ve všech nuancích správného výběru dětských potřeb. A plenky nejsou výjimkou. Nesprávně zvolená velikost může způsobit nejen nepohodlí dítěte, ale také způsobit alergickou dermatitidu. Proto stojí za to věnovat pozornost několika faktorům při úspěšném výběru jednorázové plenky:

 1. Hmotnost dítěte. Velikostní rozsah plenek je uveden na základě hmotnosti dítěte. Velikosti se zpravidla vzájemně překrývají, protože se stejnou hmotností se mohou výška a obvod boků kojenců lišit. Například „Haggis Classic 2“ je určen pro děti s hmotností od 3 do 6 kg a třetí velikost nezačíná na 6 kg, což by samozřejmě bylo logické, ale se 4 kg.
 2. Absorpční kapacita pleny. Pokud dítě absorbuje během dne hodně tekutiny, může unikat i vhodná plenka. Proto je pro děti s predilekcí na těžké pití lepší zvolit si pleny o jednu velikost větší.
 3. Hustota gumy. Pokud guma zanechává charakteristické znaky na nohou dítěte, znamená to, že tato velikost pleny je již malá.

Postupujte podle těchto doporučení a nebudete mít problémy s výběrem jednorázových plenek. V žádném případě neváhejte vyhledat pomoc u obchodního konzultanta, který vám pomůže vyřešit všechny vaše pochybnosti..

Pozitivní recenze

Plenky Haggis Classic, jejichž recenze jsou většinou pozitivní, se již dlouhou dobu projevují nejlépe. Na podporu toho můžeme uvést jako příklad stovky, ale co je tam, tisíce pozitivních hodnocení od spokojených spotřebitelů.

Z výhod, podle kupujících, můžeme rozlišit cenu, kvalitu, stupeň absorpce. Například „Haggis Classic“ 4, recenze popisují tuto konkrétní velikost, není horší než elitní linie plenek. Jsou příjemné na dotek, po dlouhou dobu jsou schopni zajistit pocit sucha a nejsou příliš „zasaženi dovolit“.

Mnoho lidí si všimne zajímavého designu plenek, které zobrazují postavy populární karikatury "Lion King". Současně výkres není příliš jasný, což ukazuje na bezpečnost barvy, s níž byly naneseny. Obecně se rodiče shodují, že cena je v souladu s deklarovanou kvalitou.

Negativní hodnocení zákazníků

Negativní recenze týkající se této značky plenek jsou mnohem méně než pozitivní. Některé z nich navíc nejsou zcela odůvodněné..

Například některé ženy si stěžují, že plenky řady Classic neustále unikají. Tyto recenze nejsou přesvědčivé na pozadí mnoha jiných, kteří říkají jinak. Možná je problém v tom, že velikost pleny je nesprávně zvolena.

K tomuto produktu jsou však spravedlivé komentáře. Někteří spotřebitelé hlásí alergie na Haggis Classic 4. Fotografie s důkazy se často nacházejí na webu. Současně je vysvětleno, že děti mají takovou reakci na mnoho známých značek plenek, takže na produkt nemají žádné zvláštní stížnosti..

Závěr

Po důkladném prozkoumání řady klasických plenek ochranné známky Huggies můžeme dojít k závěru, že zaujímají vedoucí postavení ve svém cenovém segmentu. Hodnota za peníze výrazně zjednodušuje život moderních rodičů bez ohledu na jejich finanční možnosti.

Všechny velikosti plen pro dítě podle věku

Plenky nebo plenky pevně vstoupily do života mladých rodičů. Bez nich se zdá nemožné. Ušetří spoustu energie, času na mytí a mytí dětských kněží, je-li správně vybrána firma a velikost jednorázových kalhotek. Jinak malá objemová plenka způsobí dětskému nepohodlí a velká způsobí únik moči na oblečení a postel. Jak si vybrat velikost pleny pro dítě a co jiného hledat při výběru, řekneme v našem článku.

Z tohoto článku se dozvíte

Označení velikosti plenek od různých společností

Neexistuje jediný standard pro označování velikosti plenek, takže výrobci používají alfanumerická nebo numerická označení a uvádějí je na obalu produktu. Maminky mohou v obchodě najít hygienické výrobky s následujícími značkami:

Pampery se od sebe liší absorpční schopností, objemem v pase, délkou kalhotek. Pro rozlišování ukazatelů se však všechny firmy řídí hmotností dítěte, takže vedle čísla nebo písmene velikosti je uveden přibližný počet kilogramů hmotnosti dítěte, někdy i věku. Poslední referenční bod však není přesný, protože děti se rodí s různými tělesnými hmotami a získávají je individuálně, jak stárnou.

Pokud porovnáte označení písmen a číslic, jakož i hmotnost a pohlaví novorozence, přibližný poměr bude vypadat takto. (Důležité! Stůl lze posouvat doleva a doprava)

Písmeno označeníDigitální značeníHmotnost dítěte, kgChlapecký věk, měsíce.Věk dívky, měsíce.
N01,8–300
Pozn13-500-1
S23–71-51-6
M3-45–93-93-11
L48-147-148-16
XL511 až 2012 a starší14 a starší
XXL615–2814-201 rok
---715–3524 a starší3 roky

Hlavním vodítkem při výběru optimální pleny je tedy hmotnost dítěte.

Věk, pohlaví, výška nehrají zvláštní roli.

Na poznámku! Nekupujte mnoho plenek z řady mini, určených pro hmotnost od 5 do 7 kg. Novorozenci v prvních měsících života rychle rostou, za pár týdnů budete muset koupit jednorázové kalhotky o jedno nebo dvě čísla více.

Tabulka velikostí plenek různých značek

Populární v Rusku je několik značek plen na jedno použití. Jsou to Pampers, Huggies, Libero, Goo.N, Merries. Splňují požadavky GOST, očekávání rodičů z hlediska kvality a ceny. Velikosti plenek pro děti v tabulce vám pomohou zaměnit se s výběrem.

Pampers

Tato společnost má nejsložitější síť výrobků pro děti. Musíte si vybrat nejen podle velikosti, ale také podle věku dítěte. Plenky na suchý zip jsou potřebné pro děti do šesti měsíců - osm měsíců - jedná se o linie Premium Care, Active Baby, Sleep & Play. Kalhotky Pampers Kalhotky jsou užitečné během období aktivního procházení a procházení dítěte. Každá řada má svůj vlastní rozsah velikostí..

Velikost, kg (Série)0 (N)1 (NB)2 (S)3 (M)4 (L)4+5 (XL)6 (XXL)
Prémiová péčeOd 2,52-53-65-98-14---11-25---
Aktivní dítě suché---2-53-64-97-149-1612-18Od 15
Spát a hrát------3-64-97-14---11-18---
Kalhoty (kalhotky)---------6-119-14---12-18Od 15
Kalhotky Premium Care (Kalhotky)---------6-119-14---12-18---

Libero

Výhodou této společnosti je, že výrobky mají protahovací pásek a boční stěny. Dimenzionální jednotky se dělí na základě ukazatelů hmotnosti, věku dítěte.

Velikost, kg (Série)0 (N)1 (NB)2 (S)3 (M)4 (L)5 (XL)6 (XXL)7
Utěšit---------4-97-1410-1612-2215-30
NovorozenýOd 2,52-53-64-97-14---10-1615-30
Nahoru a jít------------7-1110-1413-2016-26
Zoo------------7-1110-1413-2016-26

Huggies

Huggies vyrábí kvalitní plenky z jemných a jemných materiálů. Pampers netřou kůži, nezpůsobují alergické reakce u většiny kojenců. Na policích najdete tři série hygienických výrobků. Jedná se o Huggies Classic, Ultra Comfort a Elite Soft. Kalhotky na speciálním přidržovacím pásu bez zapínání jsou vhodné pro starší děti.

Velikost, kg (Série)0 (N)1 (NB)2 (S)3 (M)4 (L)4+5 (XL)6 (XXL)
Klasický------3-64-97-16---11-25---
Ultra pohodlí---------5-98-1410-1611-2510-16
Elite soft---2-54-75-98-14---12-22---
Kalhotky---------7-119-14---13-1716-22

Veselé

Japonská společnost Merries se stará o zdraví kojenců s nízkou porodní hmotností. Vyrábí plenky NB s měkkým pásem, takže jednorázové kalhotky netlačí na bříško dítěte, používá se elastický zip. Velikost M začíná na 6 kg. Pro děti této tělesné hmotnosti zahrnuje produktová řada kalhotky s přidržovací gumou.

Velikost, kg (Série)0 (N)1 (NB)2 (S)3 (M)4 (L)5 (XL)6 (XXL)
Plenky se sponami---0-54-86-119-1412-20---
Kalhotky---------6-109-1412-2215-28

Na poznámku! Jednorázové plenky Merries jsou k dispozici ve dvou verzích: pro dívky a chlapce. Jejich design zohledňoval určité anatomické rysy kojenců různého pohlaví..

Dalším japonským výrobcem plen je Goo.N. Mřížka velikosti začíná značkou N. Vhodný pro předčasně narozené děti o hmotnosti 1,8 kg nebo více. Plenky jsou vybaveny indikátorem vlhkosti. Při změně odstínu vzoru na kalhotkách je nutné nosit čistou plenku.

Velikost, kg (Série)0 (N)1 (NB)2 (S)3 (M)4 (L)5 (XL)6 (XXL)
Plenky se sponami1,8-33-54-86-119-1412-2015-35
Kalhotky---------6-119-1412-2015-35

Při volbě plenek jakékoli značky zohledněte také objem těla novorozence. Pokud jsou zadek, bříško, nohy v kyčlích baculaté, vezměte si jednorázové kalhotky s malým okrajem. Pro tenké děti je lepší zvolit výrobky, které jsou přesně podle tělesné hmotnosti.

Nebo použijte následující vzor pro velikost pasu novorozence a plenek.

Pás (cmVelikost plenyPřibližná hmotnost dítěte, kgVěk, měsíc.
32-3812-40-2
38-422-34-60-4
42-482-35-82-6
48-523-47-124-8
48-524-68-16Od 6

Ke každé sadě jednorázového spodního prádla musí být přiložen návod k používání plen a volbě velikosti. Vývojový diagram může být uveden na vnější straně krabice, obvykle v rohu. Znalost hmotnosti dítěte, vzhledem k jeho plnosti nebo štíhlosti v pase, bokech a nohou, není obtížné si vybrat plenu pohodlnou pro každodenní nošení.

Čestný přehled o plenkách Haggies (Haggis)

O čem přemýšlejí budoucí maminky a tati? O škole, ve které bude syn nebo dcera studovat? O univerzitě v USA nebo Evropě? Ne, nejdřív si myslí o plenkách! Před výběrem prestižní vzdělávací instituce byste se měli starat o pohodlí a zdraví dítěte.

Plenky se prodávají v jakémkoli dětském obchodě, lékárně a na trhu. Mezi nimi jsou hygienické výrobky Huggies ("Haggis"), "ve kterých bude dítě pohodlné, jako v náručí mé matky." Takže říká veselý ženský hlas v reklamě! Co se děje ve skutečnosti? Plenky Haggis jsou vysoce kvalitní a pro to, co je fanoušky této značky milují, tento článek pochopíme.

Stručně o výrobci

Pro zájemce o koupi výhradně zahraničních výrobků poskytneme stručnou informaci o výrobci. TM „Huggies“ patří americké společnosti Kimberly Clark. Díky této společnosti (jejím zaměstnancům) moderní rodiče používají pohodlné a spolehlivé pleny.

Mezi jeho inovativní vývoj patří:

 • opakovaně použitelný suchý zip;
 • prodyšné materiály. Zachovávají vlhkost dobře, ale zároveň umožňují pokožce dýchat;
 • plenky pro aktivní miminka a ty, kteří jsou zvyklí na nočník;
 • plavecké kalhotky.

Kimberly Clark významně přispěla k usnadnění života mladých rodičů! Tam se nezastaví. Nové položky na oficiálních webových stránkách společnosti se neustále objevují!

Sortiment a funkce

Huggové jsou různí. V sortimentu jsou plenky pro děti jakéhokoli věku, pohlaví a hmotnosti. Ale všechny série mají jednu společnou věc - „malé“ Huggies, takže je musíte vybrat podle principu: hmotnost dítěte + 2 kg.

Plenky pro novorozence - Huggies Elite Soft

Hygienické výrobky jsou k dispozici ve dvou velikostech: 1 velikost pro děti do 5 kg a 2 velikost pro děti 4-7 kg. Tam jsou také plenky této série pro děti od tří měsíců. Jsou nabízeny ve 3 velikostech: 3 velikosti pro děti 5-9 kg, 4 velikosti pro děti 8-14 kg a 5 velikosti pro děti 12-22 kg.

Plenky se skládají ze dvou vrstev:

 1. Absorbent, který zcela absorbuje vlhkost.
 2. Prodyšný, díky kterému dýchá pokožka dítěte.

Jsou upevněny elastickými sponami. Pokud potřebujete vyměnit plenu, zobrazí se vám indikátor vlhkosti. TM nabízí dětem velmi měkké výrobky, které obsahují 100% bavlnu.

Výrobky jsou opatřeny výřezem v pupku a je zde také kapsa na volné stoličky. Roztomilé a vtipné kresby novorozeneckých hrdinů Disney samozřejmě nebudou ocenit. Ale během oblékání budou mít rodiče co rozptýlit.

Huggies Elite Soft obdržela většinou kladné recenze. Z mínů si kupující všimnou vysoké ceny. Co je pravda, pak je pravda, že linka pro novorozence je nejdražší. Ale ona je nejlepší!

Plenky pro prohledávače - Huggies Ultra Comfort a Classic

Další řada hygienických přípravků je relevantní pro děti, jejichž hmotnost dosáhla nebo se blíží úrovni 7 kg. Plienky Huggies Ultra Comfort jsou pro dívky a chlapce.

Volba pro chlapce zvýrazňuje zvláště hustou absorpční vrstvu vpředu. V této části je produkt o něco delší. Takto navrženo speciálně pro vytvoření prostoru pro penis.

Plenky pro malé princezny jsou zdobeny postavami Disneyho a doplněné elegantními luky na zádech. Absorpční zesílená vrstva je umístěna ve středu produktu, což odpovídá fyziologii ženského dítěte.

Ultra Comfort je k dispozici ve třech velikostech:

 1. 3 velikost 5-9 kg.
 2. 4 velikost pro 8-14 kg.
 3. Velikost 4+ pro 10-16 kg.
 4. 5 velikost 12-22 kg.

Složení není nic jedinečného (polyuretan, polyester, celulóza). To vše najdete u konkurentů, například v Liberu.

Přes všechna prohlášení výrobce o komfortu a spolehlivosti jsou v hodnocení rodičů zcela odlišné. Některé z nich jsou nešťastné s elastickými pásky a suchým zipem, někdo si stěžuje, že není dostatek plenek na 12 hodin.

"Haggis ClassiK" - unisexové plenky, které jsou vhodné pro aktivní děti. Jsou vybaveny elastickým pásem a napínacím pásem. 360 ° technologie zabraňuje úniku kolem nohou a zad. Plenky jsou široké a složení zahrnuje speciální blokový gel a prodyšné materiály. Jsou navrženy pro absorpci vlhkosti po dobu 12 hodin..

Řada Classic je nabízena ve čtyřech velikostech:

 1. 1 velikost pro 5-6 kg.
 2. 2 velikost pro 4-9 kg.
 3. Velikost 3 pro 7-18 kg.
 4. 5 velikost pro 11-25 kg.

Ze všech Huggies Classic série, nejlevnější.

Plenkové kalhotky pro ty, kteří mohou běžet

Jakmile je dítě ve věku jednoho roku, můžete přejít na pevnější verzi. Haggis nabízí plenky, které vypadají podobně jako běžné dětské oblečení. Jsou k dispozici ve dvou verzích: pro dívky a chlapce.

 • elastický pas;
 • jemný vnitřní povrch speciálně navržený pro děti náchylné k alergiím;
 • dvojité bariéry na nohou, zabraňující úniku;
 • aktivní absorpční vnitřní vrstva.

Plenkové kalhotky jsou 70% vrstvy DryTouch. Proto je objem a rychlost absorpce mnohem vyšší než v jiných sériích. Mohou se nosit přes nohy. Je vhodný pro rodiče, jejichž dítě je zvyklé na nočník nebo že si nemohlo vybrat plenu.

Pro děti starší tří let nabízí značka absorpční noční prádlo DryNites. Lze je také snadno zaměnit s běžným spodním prádlem. Výrobky Haggis jsou však vybaveny speciálními zábranami, elastickými vložkami po stranách a absorpční vrstvou. Proto bude v noci dítě suché a pohodlné.

Závěr

Kolik rodičů, tolik názorů na plenky Haggis. Někteří chválí, zatímco jiní nadávají. Co může být naprosto jisté: „Nekupujte falešný!“. Vadné výrobky vrhají stín na originál.

Většina kritiky je slyšet ve směru levných sérií. Rodiče jsou nešťastní, že plenka:

 • špatně se táhne;
 • shluky při chůzi;
 • s nepříjemným dotykem na vnitřní povrch;
 • tekoucí v noci;
 • nevydrží slíbené 12 hodin.

V Haggis našli další rodiče následující výhody:

 • nedostatek zápachu;
 • Krásný design;
 • měkkost;
 • dětská kůže dýchá;
 • žádné podráždění nebo alergie;
 • dobrá ochrana proti únikům;
 • nedostatek nepohodlí v noci.

Trochu nepříjemné recenze ve stylu „pohodlné nošení“. Je nepravděpodobné, že by dospělí ocenili pohodlí plenek sami. Spíše dítě neplakalo, nesnažilo se zbavit toho, co mu způsobuje nepohodlí. Nejpozitivnější recenze obdržely sérii Elite Soft.

Cena závisí na linii, velikosti a počtu plenek v balení. Malé balení "Elite Soft 3" po 21 kusech. bude stát asi 539 rublů.

Abychom konečně zjistili, zda je „Haggis“ pro vaše dítě vhodné, měli byste si koupit jednu plenku z různých sérií a zkontrolovat ji v praxi..

Čestný přehled o plenkách Haggies (Haggis)

O čem přemýšlejí budoucí maminky a tati? O škole, ve které bude syn nebo dcera studovat? O univerzitě v USA nebo Evropě? Ne, nejdřív si myslí o plenkách! Před výběrem prestižní vzdělávací instituce byste se měli starat o pohodlí a zdraví dítěte.

Plenky se prodávají v jakémkoli dětském obchodě, lékárně a na trhu. Mezi nimi jsou hygienické výrobky Huggies ("Haggis"), "ve kterých bude dítě pohodlné, jako v náručí mé matky." Takže říká veselý ženský hlas v reklamě! Co se děje ve skutečnosti? Plenky Haggis jsou vysoce kvalitní a pro to, co je fanoušky této značky milují, tento článek pochopíme.

Stručně o výrobci

Pro zájemce o koupi výhradně zahraničních výrobků poskytneme stručnou informaci o výrobci. TM „Huggies“ patří americké společnosti Kimberly Clark. Díky této společnosti (jejím zaměstnancům) moderní rodiče používají pohodlné a spolehlivé pleny.

Mezi jeho inovativní vývoj patří:

 • opakovaně použitelný suchý zip;
 • prodyšné materiály. Zachovávají vlhkost dobře, ale zároveň umožňují pokožce dýchat;
 • plenky pro aktivní miminka a ty, kteří jsou zvyklí na nočník;
 • plavecké kalhotky.

Kimberly Clark významně přispěla k usnadnění života mladých rodičů! Tam se nezastaví. Nové položky na oficiálních webových stránkách společnosti se neustále objevují!

Sortiment a funkce

Huggové jsou různí. V sortimentu jsou plenky pro děti jakéhokoli věku, pohlaví a hmotnosti. Ale všechny série mají jednu společnou věc - „malé“ Huggies, takže je musíte vybrat podle principu: hmotnost dítěte + 2 kg.

Plenky pro novorozence - Huggies Elite Soft

Hygienické výrobky jsou k dispozici ve dvou velikostech: 1 velikost pro děti do 5 kg a 2 velikost pro děti 4-7 kg. Tam jsou také plenky této série pro děti od tří měsíců. Jsou nabízeny ve 3 velikostech: 3 velikosti pro děti 5-9 kg, 4 velikosti pro děti 8-14 kg a 5 velikosti pro děti 12-22 kg.

Plenky se skládají ze dvou vrstev:

 1. Absorbent, který zcela absorbuje vlhkost.
 2. Prodyšný, díky kterému dýchá pokožka dítěte.

Jsou upevněny elastickými sponami. Pokud potřebujete vyměnit plenu, zobrazí se vám indikátor vlhkosti. TM nabízí dětem velmi měkké výrobky, které obsahují 100% bavlnu.

Výrobky jsou opatřeny výřezem v pupku a je zde také kapsa na volné stoličky. Roztomilé a vtipné kresby novorozeneckých hrdinů Disney samozřejmě nebudou ocenit. Ale během oblékání budou mít rodiče co rozptýlit.

Huggies Elite Soft obdržela většinou kladné recenze. Z mínů si kupující všimnou vysoké ceny. Co je pravda, pak je pravda, že linka pro novorozence je nejdražší. Ale ona je nejlepší!

Plenky pro prohledávače - Huggies Ultra Comfort a Classic

Další řada hygienických přípravků je relevantní pro děti, jejichž hmotnost dosáhla nebo se blíží úrovni 7 kg. Plienky Huggies Ultra Comfort jsou pro dívky a chlapce.

Volba pro chlapce zvýrazňuje zvláště hustou absorpční vrstvu vpředu. V této části je produkt o něco delší. Takto navrženo speciálně pro vytvoření prostoru pro penis.

Plenky pro malé princezny jsou zdobeny postavami Disneyho a doplněné elegantními luky na zádech. Absorpční zesílená vrstva je umístěna ve středu produktu, což odpovídá fyziologii ženského dítěte.

Ultra Comfort je k dispozici ve třech velikostech:

 1. 3 velikost 5-9 kg.
 2. 4 velikost pro 8-14 kg.
 3. Velikost 4+ pro 10-16 kg.
 4. 5 velikost 12-22 kg.

Složení není nic jedinečného (polyuretan, polyester, celulóza). To vše najdete u konkurentů, například v Liberu.

Přes všechna prohlášení výrobce o komfortu a spolehlivosti jsou v hodnocení rodičů zcela odlišné. Některé z nich jsou nešťastné s elastickými pásky a suchým zipem, někdo si stěžuje, že není dostatek plenek na 12 hodin.

"Haggis ClassiK" - unisexové plenky, které jsou vhodné pro aktivní děti. Jsou vybaveny elastickým pásem a napínacím pásem. 360 ° technologie zabraňuje úniku kolem nohou a zad. Plenky jsou široké a složení zahrnuje speciální blokový gel a prodyšné materiály. Jsou navrženy pro absorpci vlhkosti po dobu 12 hodin..

Řada Classic je nabízena ve čtyřech velikostech:

 1. 1 velikost pro 5-6 kg.
 2. 2 velikost pro 4-9 kg.
 3. Velikost 3 pro 7-18 kg.
 4. 5 velikost pro 11-25 kg.

Ze všech Huggies Classic série, nejlevnější.

Plenkové kalhotky pro ty, kteří mohou běžet

Jakmile je dítě ve věku jednoho roku, můžete přejít na pevnější verzi. Haggis nabízí plenky, které vypadají podobně jako běžné dětské oblečení. Jsou k dispozici ve dvou verzích: pro dívky a chlapce.

 • elastický pas;
 • jemný vnitřní povrch speciálně navržený pro děti náchylné k alergiím;
 • dvojité bariéry na nohou, zabraňující úniku;
 • aktivní absorpční vnitřní vrstva.

Plenkové kalhotky jsou 70% vrstvy DryTouch. Proto je objem a rychlost absorpce mnohem vyšší než v jiných sériích. Mohou se nosit přes nohy. Je vhodný pro rodiče, jejichž dítě je zvyklé na nočník nebo že si nemohlo vybrat plenu.

Pro děti starší tří let nabízí značka absorpční noční prádlo DryNites. Lze je také snadno zaměnit s běžným spodním prádlem. Výrobky Haggis jsou však vybaveny speciálními zábranami, elastickými vložkami po stranách a absorpční vrstvou. Proto bude v noci dítě suché a pohodlné.

Závěr

Kolik rodičů, tolik názorů na plenky Haggis. Někteří chválí, zatímco jiní nadávají. Co může být naprosto jisté: „Nekupujte falešný!“. Vadné výrobky vrhají stín na originál.

Většina kritiky je slyšet ve směru levných sérií. Rodiče jsou nešťastní, že plenka:

 • špatně se táhne;
 • shluky při chůzi;
 • s nepříjemným dotykem na vnitřní povrch;
 • tekoucí v noci;
 • nevydrží slíbené 12 hodin.

V Haggis našli další rodiče následující výhody:

 • nedostatek zápachu;
 • Krásný design;
 • měkkost;
 • dětská kůže dýchá;
 • žádné podráždění nebo alergie;
 • dobrá ochrana proti únikům;
 • nedostatek nepohodlí v noci.

Trochu nepříjemné recenze ve stylu „pohodlné nošení“. Je nepravděpodobné, že by dospělí ocenili pohodlí plenek sami. Spíše dítě neplakalo, nesnažilo se zbavit toho, co mu způsobuje nepohodlí. Nejpozitivnější recenze obdržely sérii Elite Soft.

Cena závisí na linii, velikosti a počtu plenek v balení. Malé balení "Elite Soft 3" po 21 kusech. bude stát asi 539 rublů.

Abychom konečně zjistili, zda je „Haggis“ pro vaše dítě vhodné, měli byste si koupit jednu plenku z různých sérií a zkontrolovat ji v praxi..

Plienky Huggies Elite Soft (4-7 kg)

Měkké plenky Huggies Elite (4-7 kg): Výsledky testu

Produkt s komentáři

Z hlediska zpětné sorpce nesplňuje studovaný vzorek požadavky GOST R 52557-2011. Požadavky na kvalitu stanovené technickou dokumentací výrobce nejsou známy..

Výhody

 • Bezpečný;
 • Dobrá absorpce vlhkosti v krátkém čase.

nevýhody

 • Reverzní sorpce (uvolnění absorbované vlhkosti při stlačení) je 5krát vyšší než obvykle.

Jednorázové dětské plenky Huggies Elite Soft (Hagis Elite Soft) velikosti 2 (hmotnost 4-7 kg). Pro novorozence. Vyrobeno podle STO 46810744-002-2013 výrobce.

Výrobce: LLC "Kimbely-Clark" Yur. Adresa: Rusko, 117342, Moskva, ul. Profsoyuznaya, d. 65, budova. 1; adresa produkce: 142800, Rusko, Moskevská oblast, Stupinsky district, Stupino, st. Sitenka, ow. patnáct

Ukazatelem „Reverzní sorpce“. U tohoto vzorku je reverzní sorpce (absorpce absorbované vlhkosti tlakem) 2 g - je 5krát vyšší než norma 0,4 g. Získaný výsledek je 5krát vyšší než národní norma stanovená GOST R 52557-2011 „Národní norma Ruské federace. Obecné specifikace.

Naopak v celkové absorpci vlhkosti a době absorpce překonává 4 zbývající testované vzorky.

Podle obsahu těžkých kovů, organoleptických ukazatelů (vůně samotných produktů a vůně vodních extraktů) a dalších ukazatelů vzorek odpovídá všem standardům. Vzorek splňuje všechny bezpečnostní požadavky. Tento vzorek má navíc větší absorpci vlhkosti než všech 5 testovaných vzorků s nejkratší dobou absorpce..

Dříve testované plenky Huggies Classic 3 splnily stanovené požadavky. Audit byl proveden v roce 2014.

Protokoly

* Výsledky testů jsou platné pouze pro testované vzorky..

Plenky - výhoda nebo újma?

Snažíme se dětem poskytnout šťastné a zdravé dětství. Snažíme se dát vše nejlepší, módní, moderní, které je zavedeno do našich životů, a zajistit tak dětem pohodlný život. Téma dnešního článku se bude týkat všech známých plenek. Využívají pleny časté používání nebo poškozují malé nezralé tělo? Jaké jsou nejlepší pleny k použití? Jak zvolit správnou velikost pleny? Jak nosit plenku pro chlapce a dívku? V současnosti je dobře známo, že dítě není dospělou miniaturou, jeho tělo má zvláštní anatomické a fyziologické vlastnosti a nejdůležitější z nich je nezralost orgánů a systémů těla v anatomickém a funkčním smyslu.

Trocha historie

Slovo plenka nebo plenka znamená spodní prádlo nebo malou část tkáně, která je umístěna ve spodní části těla, aby absorbovala fyziologické funkce. Přidělte plenky určené pro kojence, astronauty, pacienty na lůžku.

V Rusku je běžným názvem „plenky“ podle jména slavné značky, která poprvé vstoupila na ruský trh.

Doposud byly vyvinuty i jednorázové plenky, které byly zavedeny do širokého použití..

Plenky na jedno použití se dělí na:

 • plenky používané ve dne (MERRIES, PAMPERS, HUGGIES a mnoho dalších);
 • absorpční kalhotky používané pro trénink toalet (Pampers Easy Ups, Huggies Pull Ups, Libero Trainig Pants, Torepan Man, Toreningupantsu, Merizukizzu torepantsu), Goon také vyrábí punčochové kalhotky pro trénink toalet;
 • absorpční kalhotky pro toaletní trénink s efektem „mokrých kalhotek“ (Pampers Feel'n Learn, Huggies Cool Alert);
 • absorpční kalhotky pro použití v noci (Pampers Underjams, Huggies Dry Nites, Luvs SleepDrys, Libero Night Comfort, Oyasumi Man, Merizukizzu gussuri pantsu);
 • savé plavky (Pampers Splashers, Huggies Little Swimmers, Libero Swimpants, Luvs SplashWear, Hellen Harper Swimmies, GOO. N suimingupantsu, Moony man mizu).

Veselé

Například plenky MERRIES vyrobené v Japonsku mají řadu velikostí:

 • S (na tělesnou hmotnost dítěte od 4 do 8 kg);
 • M (na tělesnou hmotnost dítěte od 6 do 11 kg);
 • L (na tělesnou hmotnost dítěte od 9 do 14 kg);
 • XL (na tělesnou hmotnost dítěte od 12 - 20 kg).
  Kromě toho existují kalhotky stejné značky.
 • M (na tělesnou hmotnost dítěte od 6 do 10 kg);
 • L (na tělesnou hmotnost dítěte od 9 do 14 kg);
 • XL (na tělesnou hmotnost dítěte od 12 do 22 kg);
 • XXL (na tělesnou hmotnost dítěte od 15 - 28 kg).

Tyto plenky, jak jsou psány v reklamách, mají vynikající prodyšnost a udržují pokožku suchou. Kromě toho mají Merries, stejně jako jiné japonské plenky, identifikátor barvy, který mění barvu při plnění plenky. To znamená, že je čas vyměnit plenu..

Huggies

Další výrobce plen - Huggies (přeloženo z angličtiny - „objetí“) ze Spojených států - je také známý svou kvalitou a poměrně vysokou cenou..

Tato společnost zahájila výrobu plen v roce 1978. Produkuje absorpční kalhotky pro chlapce a dívky různých věkových kategorií - Elite Soft, Ultra Comfort, Classic, plenkové kalhotky Huggies, Panties DryNites.

Řada Ultracomfort je určena pro kojence různých pohlaví (pro chlapce a dívky), plenky dobře absorbují vlhkost.

Mimořádně pohodlné plenky Huggies pro dívky mají následující velikostní rozsah.

TitulVelikostHmotnost dítěteKusů v baleníCena
Ultra pohodlí3 (pro dívky)od 5 do 921, 80, 94324
4 (pro dívky)od 8 do 1419, 66, 80, 126324
4+ (pro dívky)od 10 do 1617, 60, 68,324
5 (pro dívky)od 12 do 2215, 56, 64324

Je třeba poznamenat, že velikostní rozsah plenkových kalhotek Haggis Ultra Comfort pro dívky a plenkových kalhotek pro dívku se liší.

Například, plenky Haggis pro dívky 5, jak je vidět z tabulky, jsou určeny pro tělesnou hmotnost dítěte od 12 do 22 kg. Zatímco plenky Haggis kalhotky pro dívky 5 - od 13 do 17 kg; plenky pro dívky 3 (od 5 do 9 kg) a kalhotky - od 7 do 11 kg; plenky pro dívky 4 (od 8 do 14 kg) odpovídají šortkám 4.

Jak nosit plenky pro novorozence?

Nová matka, samozřejmě, bude muset získat zkušenosti, než bude moci rychle nasadit plenky. Poprvé tato lekce způsobí, že bude mít alespoň rychlý tep..

Je třeba si uvědomit, že tato lekce je velmi jednoduchá a nevyžaduje mnoho zkušeností.!

5 kroků k nasazení plenky:

 1. Plenka je nasazena na čisté tělo dítěte.
 2. Dítě leží na zádech.
 3. Zvedněte nohy a zadek dítěte.
 4. Položte narovnanou plenu pod zadek.
 5. Utáhněte volnou přední část plenky a upevněte ji suchým zipem.

Jak nosit plenkové kalhotky?

Je třeba dodržovat následující pořadí:

 • dáme dítě na přebalovací stůl na zádech (pokud již nesedí) nebo dáme dítě do zadku;
 • vložte své ruce do otvorů kalhotkových kalhotek zespodu a postupně provlékněte nohy;
 • vytáhněte plenkový pás nad pupek dítěte;
 • narovnejte prsty záhybů vnitřní vrstvy kolem boků. Záhyby by měly pevně sedět na těle dítěte.

Abyste odstranili kalhotkové kalhotky, stačí prstem rozpojit nebo odtrhnout boční šev pleny..

Můžeme dojít k závěru, že plenka není správně nošena, pokud na těle dítěte působí dojmy nebo červené pruhy. Je nutné změnit buď značku plenky nebo její velikost.

Mimořádně pohodlné plenky Huggies pro dívky jsou navrženy speciálně pro malé princezny. Tento typ plenky je vyroben ze speciálních tkanin, které mají hypoalergenní vlastnosti..

Plenky jsou měkké, jemné, okamžitě pohlcující vlhkost, která nemá čas se šířit po okrajích a má jasně barevný design. Velmi pohodlné plenky Haggies jsou určeny také pro dívky s různou hmotností..

Cena závisí na počtu kusů v balení. Kromě klasických plenek, výrobce Kimberly-Clark, vyvinula kalhotky Huggies pro dívky, určené pro aktivní děti..

Plenky Haggis určené pro dívky jsou dražší než běžné spodní prádlo. Jejich průměrná cena je od 355 rublů do 450 rublů za balení (21 ks).

Recenze plenek Haggis jsou různorodé: pozitivní i negativní. Než si tedy koupíte velké balení plen, zakupte si malou dávku, abyste se ujistili, že jsou tyto plenky vhodné pro vaše dítě.

Jak si nasadit plenku pro chlapce?

Ano, stejně jako holka, není velký rozdíl, hlavní věcí je vybrat správnou velikost a samozřejmě značku, která vám bude vyhovovat pro cenu a kvalitu.

Jedním z nejpopulárnějších výrobců plen je japonská společnost Daio Paper, která vyvinula plenky značky Goon..

Podle recenzí mají plenky jedinečný systém pohlcování vlhkosti a žádný zápach, díky speciální tkanině, ze které jsou plenky vyrobeny, které mají tisíce malých pórů, dětská pokožka dýchá, nedochází k zarudnutí, protože u jiných typů plen se nevyskytují vyrážky a alergické reakce..

Kromě těchto pozitivních bodů obsahuje Goonova plenková tkáň vitamin E, který příznivě ovlivňuje pokožku dítěte.

Plenky Guna byly oceněny jako nejlepší v každoroční ceně organizované japonskými matkami. Na ženských fórech se neustále objevují pozitivní recenze plenek Goon. Ale stejně jako všechny vysoce kvalitní výrobky se tyto plenky neliší v nízké ceně. Cena plenek se pohybuje od 1200 rublů do 1500 rublů za balení (55 kusů).

Plienky Goon mají následující velikostní rozsah:

 • pro novorozence (tělesná hmotnost do 5 kg);
 • S (od 4 do 8 kg);
 • M (od 6 do 11 kg);
 • L (od 9 do 14 kg);
 • BIG (12 až 20 kg);
 • Super BIG (15 - 35 kg).

Kalhotky pro chlapce a dívky:

 • M (od 7 do 12 kg);
 • super velký (od 15 do 35 kg).

Kalhotky pro dívky:

 • L (od 9 do 14 kg);
 • XL (12 až 20 kg);
 • XXL (13 až 25 kg).

V našem moderním světě s rychlým tempem života a nedostatkem času se plenky samozřejmě staly nepostradatelnými pomocníky pro mladé matky. Na prodej jsou plenky pro každou chuť a peněženku, shromážděné v baleních s jakýmkoli množstvím, dokonce i plenkové dorty.

Mimochodem, má plenkový dort cenu v rozmezí od 1 500 rublů do 2 700 rublů, ale může být vyšší. A pouze pomocí plenek od různých výrobců se můžete rozhodnout, co vyhovuje vašim dívkám, ultimátním pohodlí nebo japonským plenám Hunnas..

Ale určitě si musíte pamatovat, že plenka musí být vyměněna včas a je nutné provádět vzduchové koupele. Tím se zabrání vzniku vyrážky na plenkách a zarudnutí pokožky dítěte. Kromě toho se díky předčasné změně pleny vytvoří skleník a příznivé podmínky pro růst a reprodukci patogenů, které mohou ovlivnit vyšší věk (u dívek)..

Přidání

Můj osobní názor je, že dítě musí být v plence co nejméně. Pokuste se představit si neustále oblečené, těsně přiléhající věci (ve dne i v noci). Ano, ano... A souhlasím s tím, že je to strašně nepříjemné, nepohodlné a nepříjemné. Ale co děti? Ano také!

Když se moje dcera narodila (mimochodem je jí 7 měsíců, a my už jdeme na nočník, spíme v noci a chodíme na ulici bez plenek!) Během prvního měsíce svého života jsem používal plenky, zatímco jsem si všiml, že pokaždé, když jsem šel na záchod moje dítě vydává zvuky (vzal jsem to jako signály) a pokusil jsem se dítě zasadit do dřezu a říkat „pss“.

A opravdu, jakmile moje dcera dala znamení, jsem ji zasadil a ona dělala své malé a velké „podnikání“ v dřezu. Jakmile bylo dítě ve věku 6 měsíců, nosit na nočník, dcera okamžitě pochopila, pro co bylo vytvořeno. O hygieně novorozenců ao tom, jak žít bez plen, najdete knihu Ingrid Bauer. Funguje to a naše děti od narození dávají signály, že potřebují používat toaletu, stačí to správně pochopit.

Články O Neplodnosti