Hlavní Bolest

Kompletní přehled plenek Huggies

Téměř každá třetí žena, která chodí do nemocnice a vybírá si první dětské pleny, preferuje Huggies. A tato volba není náhodná - reklamy občas připomínají mladým matkám, že pouze „haggi“ se mohou opravdu starat o kůži svých dětí. Výsledkem je, že mnoho rodičů skutečně oceňuje kvalitu těchto plenek..

Jak se tolik přívrženců této značky tolik líbí? Jsou tyto plenky opravdu stejné kvality jako reklama říká?

Výrobce

Světově proslulá značka „Huggies“ (z anglických „objetí“) patří americké společnosti Kimberly-Clark a první plenky této značky byly v prodeji v roce 1978. A i když tyto výrobky na dětskou hygienu nebyly zdaleka prvními, které se objevily na americkém trhu, jejich vysokou kvalitu ocenili zákazníci, díky nimž se brzy stali nejoblíbenějšími v USA.

Společnost Kimberly-Clark Corporation udělala hodně, aby zajistila, že v průběhu několika desetiletí budou jejich výrobky pro dětskou hygienu zaujímat vedoucí postavení nejen v Americe, ale také v jiných zemích. Právě tato společnost vlastní mnoho inovativních vývojů, díky nimž jsou pleny stejně pohodlné a spolehlivé jako dnes. Včetně byly vyvinuty:

 • opakovaně použitelné zapínání na suchý zip, které vám umožní upevnit plenu na břicho dítěte;
 • speciální prodyšné materiály, které spolehlivě zadržují vlhkost a zároveň umožňují pokožce dýchat;
 • plenkové kalhotky, které učí děti nočník;
 • plavecké kalhotky.

Společnost Kimberly-Clark zkrátka učinila mnoho důležitých vylepšení, aby rozšířila sortiment a vylepšila dětské pleny. To je velký průlom, protože pokud předtím rodiče malých dětí neměli na výběr, pak příchod široké škály plenek Huggies jim poskytl takovou příležitost.

Huggies série a složení

Výrobce plenek Haggis se vždy snažil zajistit, aby výrobky prodávané pod touto značkou byly nejlepší a vhodné pro děti jakéhokoli věku, hmotnosti a pohlaví. A plán se opravdu podařil, protože nyní v jakémkoli supermarketu nebo dětském obchodě najdete plenky Huggies i plenkové kalhotky, které jsou určeny speciálně pro děti různých pohlaví..

Jak si vybrat plenky Haggis? Tabulka 1 níže pomůže..

Tabulka 1 - Série plenek Huggies a jejich popis

Název sérieÚčel a funkce
Elite softJednorázové (unisex). Velmi měkké plenky, které obsahují 100% bavlnu. Vnitřní vrstva má speciální absorpční vrstvu Soft Absorb, která okamžitě absorbuje veškerou tekutinu. Plenky pro nejmenší mají v pupku výřez, indikátor vlhkosti a speciální kapsu na volné stoličky. Mají jasný design se znaky Disney
Ultra pohodlíJednorázové (pro chlapce a dívky). Produkt má měkký povrch a speciální vrstvu Dry Touch, která absorbuje vlhkost během několika sekund a spolehlivě ji udržuje uvnitř. Plenka má širokou pružnost a bere v úvahu fyziologické vlastnosti dětí různých pohlaví. Mají design od Disney
KlasickýJednorázové (unisex). Ve výrobním procesu se používá nová ochranná technologie, která umožňuje plenám absorbovat vlhkost po dobu 12 hodin. Kompozice obsahuje speciální blokový gel a prodyšné materiály, které umožňují pokožce dýchat. Výrobek má elastické bariéry a napínací pás
Kalhotky HuggiesJednorázové kalhotky (pro dívky a chlapce). Výrobky se skládají ze 70% jedinečné absorpční vrstvy DryTouch, která zvyšuje rychlost absorpce vlhkosti a její objem. Horní a vnitřní vrstva jsou vyrobeny ze speciálního prodyšného materiálu s mikropóry, který pomáhá vyhýbat se vyrážce a zarudnutí pleny. Lze ji nosit přes nohy, což je velmi výhodné při vysoké fyzické aktivitě
Kalhotky DryNitesJednorázové kalhotky (pro chlapce a dívky starší 3 let). Absorpční noční kalhotky, které jsou vhodné pro děti od 3 let. Navenek podobné obyčejnému prádlu mají speciální bariéry a savou vrstvu, která vám umožňuje rychle absorbovat vlhkost a udržovat v suchu v noci. Po stranách jsou elastické vložky

Každá řada plenek Huggies má své vlastní charakteristické rysy, díky kterým je exkluzivní a jedinečná. Například řada Elite Soft je nejdražší, ale je odůvodněná, protože výrobky jsou vyrobeny ze 100% přírodní bavlny a mají speciální absorpční vrstvu, která velmi rychle absorbuje veškerou vlhkost.

Kromě toho se jedná o nejlepší plenky Haggis pro novorozence, protože mají výřez v pupku a indikátor vlhkosti a dokonce i kapsu na absorpci volných stoliček (které pravděpodobně nikde jinde nenajdete).

Řada Ultra Comfort je také k dispozici kupujícím, protože pod ní se vyrábějí jednorázové plenky, které zohledňují vlastnosti dětí různého pohlaví. Také dobře absorbují vlhkost a mají barevný design. Složení těchto plenek lze nazvat celkem standardem: polyurethan, polyester, celulóza. Podobným složením jsou například konkurenti - plenky Libero (celý přehled si přečtěte zde).

Pokud jde o řadu Classic, přestože má dostupnější cenu než Elite Soft, stále to není bez jeho výhod. Při výrobě těchto plen se používá blokový gel, který spolehlivě blokuje vlhkost a chrání dítě po dlouhou dobu před únikem. Kromě toho netkané materiály, chmýřovitá buničina a speciální materiál absorbující vlhkost obsažené v jejím složení pomáhají učinit tuto plenu spolehlivou a pohodlnou..

Na fotografii - Huggies Classic plenka

Rodiče, kteří chtějí své dítě zvyknout na nočník nebo udělat vše pro to, aby se dítě nemohlo odtrhnout z plenky, budou ideální pro plenky Huggies - jsou pohodlné, savé, snadno se oblékají a stejně rychle odstraní..

Na fotografii - plenkové kalhotky Huggies „plenka“

A výrobky pro hygienu dětí ze série DryNites pomohou chránit děti před staršími dětmi (od 3 let a starší) před nočními srážkami. Složení jednorázových kalhotek těchto dvou sérií je stejné: bavlna, materiál absorbující vlhkost a chmýří buničina.

Výrobce nepoužívá žádné vonné látky z bylin ani vonné látky v plenkách, takže by měly vyhovovat každému dítěti. A rodiče, kteří se seznámili se skladbou a výhodami každé série, se mohou rozhodnout, zda si vyberou dražší plenky z čisté bavlny (jako jsou fytosedačky Sun Herbal nebo japonské psy MamyPoko) nebo ne jako „přírodní“, ale levnější plenky Haggis..

Recenze a názory Huggies

Můžete si nekonečně přečíst recenze o plenkách Haggis, protože jejich počet se právě převrací. Kvalita těchto plen pro někoho není uspokojivá, ale někdo tvrdí, že nesplňuje žádná kritéria kvality a špatně chrání před únikem.

Rodiče, kteří jsou spokojeni s kvalitou Huggies, tvrdí, že:

 • dokonale chrání i před únikem a dítě se nepociťuje ani v noci;
 • nezpůsobují podráždění kůže ani alergické reakce;
 • jsou měkké a pohodlné na nošení;
 • nechte dětskou pokožku dýchat;
 • nemám zápach;
 • mají atraktivní design.

Zvláště mnoho pozitivních recenzí lze nalézt na řadě plenek Elite Soft, což není překvapivé, protože jsou nejdražší a využívají nejnovější inovativní vývoj výrobce. Přestože plenky Haggis Classic recenze si zaslouží dobře.

Ale ne všichni rodiče souhlasí s tím, že levnější plenky by měly být nižší kvality než elitní série. Výsledkem je také negativní hodnocení produktů této značky a kupujícím v plenkách Haggis se nelíbí skutečnost, že:

 • není vhodný pro dlouhodobé nošení a únik v noci;
 • levnější série plenek má nepříjemný povrch na dotek
 • špatně absorbují vlhkost a způsobují podráždění pokožky;
 • shluk při chůzi;
 • mít nepříjemné suchý zip;
 • neroztahujte se dobře.

Je třeba poznamenat, že ve většině případů jsou kritizovány levnější série plenek, ale většina kupujících je spokojena s kvalitou Huggies Elite Soft, i když ne každý souhlasí s jejich cenou.

Najdete mnoho různých recenzí o plenkách Haggis, mezi nimi jsou negativní. Abychom však mohli vyvodit konečné závěry o jejich kvalitě, stojí za to zakoupit si alespoň jednu plenu z každé série. Pak se můžete rozhodnout, zda chcete koupit Huggies vůbec, nebo zda dáváte přednost produktům jiných výrobců..

Velikosti, ceny, balení

Každý rodič se nejen snaží vybrat nejvhodnější pleny pro dítě, ale také naplánovat svůj rodinný rozpočet. Výrobce Huggies udělal vše, co bylo v jeho silách, aby si vybral vhodnou řadu plenek, každý kupující mohl velikost a cenu balení, jak dokládají údaje v tabulce 2.

Tabulka 2 - rozsah velikostí jednorázových plenek Huggies, počet kusů v balení a ceny

Název sérieVelikostHmotnost dítěte, kgMnožství v balení, ks.Průměrná cena za
malé balení, třít.
Huggies elite soft1až do 527, 84355
2od 4 do 727, 88355
3od 5 do 921, 80, 160355
4od 8 do 1419, 66, 132409
5od 12 do 2256, 1121279
Ultra pohodlí3od 5 do 921, 80, 94324
4od 8 do 1419, 66, 80, 126324
4+od 10 do 1617, 60, 68,324
5od 12 do 2215, 56, 64324
Klasický2od 3 do 618, 37179
3od 4 do 916, 31, 58, 78179
4od 7 do 1814, 27, 50, 68179
5od 11 do 2511, 21, 42, 58179
Kalhotky Huggies3od 7 do 1119, 58329
4od 9 do 1417, 34, 52, 104399
5od 13 do 1715, 32, 48, 96399
6od 16 do 22třicet659
Kalhotky DryNites4-7 letod 17 do 30 kg10440
8-15 letod 27 do 57 kg10419

Každý rodič si může vybrat správnou velikost pro plenky Haggis. Všechny plenky jsou dodávány nejen v pěti velikostech, ale řada Ultra Comfort má také velikost 4+. Taková přechodná možnost umožní dítěti zvolit si plenku, která nebude tlačit ani klouzat, což je velmi důležité pro děti s vysokou pohybovou aktivitou. Co se týče plenkových kalhotek, přicházejí od třetí velikosti, to znamená, že jsou vhodné pro děti od 7 kg.

Samostatně stojí za zmínku kalhotky DryNites - jedná se o skutečně jedinečnou řadu plenek, protože jsou vhodné pro děti, jejichž hmotnost přesahuje 17 kg. Rodiče starších dětí (od 4 do 15 let) tak budou schopni řešit problémy nočního toku a zajistit dobrou noc pro sebe a své dítě..

Je také velmi výhodné, aby výrobce umožnil svým zákazníkům vybrat si vhodné obaly pro dětské hygienické výrobky. Díky tomu je pro rodiče kojenců ve věku 1 až 6 měsíců k dispozici balení 88 plenek Huggies Elite Soft, ale můžete si také zakoupit malé balení po 27 kusech. Proto to mohou udělat ti, kteří chtějí ušetřit peníze, a ti, kteří si nejsou jisti, že se chtějí zastavit v Haggisu, si mohou levně koupit malé balení a vyzkoušet, zda jim tato možnost vyhovuje nebo ne..

Pokud jde o cenu, nejdražší je řada Elite Soft, takže náklady na malé balení těchto plenek jsou o něco vyšší než zbytek série. Například malé balení Elite Soft 3, sestávající z 21 plenek, bude stát rodiče v průměru 355 rublů.

Pampers Haggis Classic má nižší cenu - balení 18 kusů bude stát v průměru 179 rublů, což je poloviční cena.

Plenky a kalhotky Huggies jsou také poměrně drahé - za malý balíček čtvrté velikosti, který se skládá ze 17 kusů, budou rodiče muset platit průměrně 399 rublů. Ale takové kalhotky se často používají k tomu, aby dítě naučily nočník a matky si uvědomují, že se velmi dobře nosí a udržují vlhkost. Proto mnozí dokonce mění své oblíbené řady plenkových kalhotek Elite Soft stejné značky.

Pouze rodiče se mohou rozhodnout, zda koupit Huggies pro své dítě, nebo ne. A zkušenost mnoha matek, jejich recenze a podrobné informace o jejich sortimentu pomohou učinit rychlejší rozhodnutí a učinit správné rozhodnutí..

Přihlaste se k odběru naší skupiny VKontakte a získejte rychle nové recenze a tipy na pleny.!

Sdílejte to

Tento produkt není k dispozici pro dodání do vašeho regionu.

poděkovat!

Vždy se snažíme o to nejlepší, abychom potěšili naše zákazníky s nejlepšími cenami..

S pozdravem, Wildberries Internetový obchod.

Přidáno do čekacího seznamu

Další informace o přijetí

Již brzy

Popis

Jediná plenka s savými měkkými polštářky. Ochrana a péče o kůži dítěte. Výhody: • Absorpční kanály snižují otoky a prohýbání pleny • Speciální vnitřní kapsa pomáhá zabránit úniku • Měkké extra elastické pásky a upevňovací prvky pro dokonalé uchycení • Porézní materiály umožňují pokožce dýchat • Indikátor vlhkosti vám řekne, kdy je třeba vyměnit plenu • Design od Disney © s Medvídek Pú Naše nejjemnější plenka dovnitř a ven! Plenky Huggies Elite Soft (Haggis Elite Soft) velikosti 3, 160 kusů (hmotnost 5-9 kg) obsahují „prodyšné“ materiály, nezpůsobují vyrážky a podráždění plen, neotírají, okamžitě absorbují vlhkost, pomáhají udržovat pokožku suchou, suchý zip se pohodlně uzavírá. Vhodné pro chlapce a dívky.

Informace o technických specifikacích, rozsahu dodávky, zemi výroby a vzhledu zboží jsou pouze informativní a vycházejí z nejnovějších dostupných informací od výrobce

poděkovat!

Vždy se snažíme o to nejlepší, abychom potěšili naše zákazníky s nejlepšími cenami..

HUGGIES DIAPERS ELITE SOFT SIZE 0 + / AŽ 3,5 kg N50

Druh zboží:Dětské zboží
Výrobce:Kimberly Clark, LLC
Země původu:Rusko
Forma vydání a balení:Plenky pro novorozence - 50 kusů v balení
Skladujte na suchém místě:Ano
Udržujte mimo dosah dětí:Ano
Všechny podobné produkty

Stručně o produktu

Kategorie
Podkategorie
Značka
Pravítko
Hmotnost dítěte (kg)13
Typ
Částka v balíčku
Velikost
Všechny specifikace

Přečtěte si o produktu

Plenky Huggies elite soft size 0 + / do 3,5 kg n50 návod k použití

Struktura

Celulóza, superabsorpční, polymerní a netkané materiály

Popis

Plienky Huggies Elite Soft (Haggis Elit Soft) velikost 0+, 25 kusů (hmotnost do 3,5 kg)

Nové Huggies Elite Soft pro kojence velikosti 0+ jsou plenky určené speciálně pro nejmenší kojence s hmotností do 3,5 kg. Jedná se o jediné plenky s měkkými polštářky a technologií HappySkin, které pomáhají předcházet podráždění novorozence.

Huggies Elite Soft. Vaše objetí jsou naší inspirací.

• Vhodné pro podráždění pokožky. Schváleno dermatologem *.

• Mají výřez tlačítka břicho

• Unikátní absorpční měkké polštářky: absorbují volné stoličky během několika sekund, což pomáhá udržovat pokožku čistou a chráněnou **

• Inovativní ochranná vrstva pomáhá zabránit podráždění pokožky *

• Unikátní elastická vnitřní kapsa pro lepší ochranu před prosakováním podél zad

• Materiály pomáhají cirkulovat vzduch kolem pokožky dítěte a udržovat ji v suchu

• Vysoké strany kolem nohou pomáhají držet volnou stoličku pro lepší ochranu před prosakováním

• Nyní ještě měkčí materiály - stejně jemné jako objetí matek ***

• Indikátor vlhkosti vám řekne, kdy je třeba vyměnit plenu

• Design od Disneye © s Winnie the Pú

• Vhodné pro chlapce a dívky

Prodejní funkce

Indikace

Plenky pro kojence do hmotnosti 3,5 kg (velikost 0+)

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost součástí.

 • Plienky Huggies elite soft velikosti 0 + / až 3,5 kg n50 si můžete koupit v Moskvě v lékárně vhodné pro vás objednáním na Apteka.RU.
 • Cena plen Huggies elitní měkké velikosti 0 + / až 3,5 kg n50 v Moskvě - 742,00 rublů.
 • Návod k použití pro plenky Huggies elite soft velikosti 0 + / až do 3,5 kg n50.

Zde můžete vidět nejbližší dodací místa v Moskvě.

Dávkování

Pro lepší péči o vaše dítě doporučujeme vyměnit plenu každé 3 hodiny..

• Připravte si novou plenu.

• Rozložte novou plenu zvednutím vnitřních volánů, abyste předešli únikům.

• Umístěte čistou plenku pod použitou tak, aby horní okraj čisté pleny byl nad pupkem. • Uvolněte použitou plenu.

• Líbilo se dítě při výměně plenky správně? Neboj se! Stalo se to!

• Otřete volné stoličky a moč, jemně zvedněte zadek a vytáhněte použitou plenku z pod dítě. • Pokud je dítě pooping, otřete si zadek čisté, dávejte pozor na všechny záhyby, kde mohou zůstat volné stolice. * Zbytky moči je také třeba pečlivě otřít. Upozornění: Netahejte dítě za nohy.

. • Vyjměte použitou plenu.

• Zlehka nadzvedněte prdel dítěte a vyjměte použitou plenku..

• Nasaďte si novou plenku.

• Držte vnitřní obruby prsty a vytáhněte plenku nad pupek. Zkontrolujte, zda chlapecký penis směřuje dolů.

• Rozložte límce kolem nohou. Natáhněte prsty kolem nohou. Pokud se obruby ohnou dovnitř, může plenka vytéct.

• Likvidace použitých plenek •

Kapalná stolička by měla být zlikvidována na záchodě, zavinujte plenu co nejtěsněji a připevněte ji lepicí páskou.

Plienky Huggies Elite Soft 1 do hmotnosti 5 kg, 27 ks

Plenky Huggies Elite Soft pro jemnou novorozenou pokožku. Jemné jako dotek mámy. Cítit se. Plienky Huggies Elite Soft obsahují „dýchací“ materiály, nezpůsobují vyrážky a podráždění plen, neotírají, okamžitě absorbují vlhkost, pomáhají udržovat pokožku suchou, suchý zip se upevňuje kdekoli v plence. Vhodné pro chlapce a dívky. Pro lepší péči o vaše dítě doporučujeme vyměnit plenu každé 3 hodiny..

Funkce:

Absorpční měkké polštářky: absorbují volné stoličky během několika sekund, což pomáhá udržovat pokožku čistou a chráněnou.

Elastická vnitřní kapsa pro lepší ochranu proti úniku zad.

Elastický pas poskytuje vynikající přilnutí k zadní části dítěte pro maximální pohodlí.

Vysoké strany kolem nohou pomáhají udržet uvolněnou stoličku pro lepší ochranu před prosakováním..

Indikátor vlhkosti vám řekne, kdy je třeba vyměnit plenu.

Způsob aplikace:

Připravte si novou plenku.

Vyrovnejte novou plenku zvednutím vnitřních volánů, abyste předešli únikům.

Umístěte čistou plenu pod použité, aby horní okraj čisté pleny byl nad pupkem.

Rozbalte použitou plenu.

Líbilo se dítě při výměně plenky správně? Neboj se! Stalo se to!

Otřete volné stoličky a moč, jemně zvedněte zadek a vytáhněte použitou plenu z pod dítě.

Pokud je dítě pooping, otřete prdel čisté, dávejte pozor na všechny záhyby, kde mohou zůstat volné stolice. Upozornění: Netahejte dítě za nohy..

Vyjměte použitou plenu.

Zlehka nadzvedněte prdel dítěte a vyjměte použitou plenku.

Nasaďte si novou plenku.

Struktura:

Celulóza, superabsorpční, polymerní a netkané materiály.

Huggies Brand Products

Huggies je známá značka, která vyrábí dětské hygienické výrobky. Tato značka je považována za jednu z nejpopulárnějších, která byla slyšet po celém světě..

Společnost začala vyvíjet první dětské plenky již v roce 1968. Tento proces však nebyl tak jednoduchý a jejich uvolnění trvalo hodně času. První výrobky se objevily v zahraničí až v roce 1978. A v 80. letech se plenky této značky staly nejoblíbenější v Americe.

Značka se stala známou a začala být populární téměř po celém světě. Kromě plenek vyrábí Huggies také mokré ubrousky, jednorázové plachty, žínky, výrobky pro péči o pleť a mnoho dalšího..

Výrobky jsou vyráběny ve třech zemích světa. Tento produkt používá pro své osobní potřeby asi dvě miliardy lidí na celém světě..

Huggies je jedním z mála výrobců, kteří vyrábějí tak širokou škálu produktů..


Pokud máte nějaké dotazy ohledně plenek Huggies, můžete zavolat na horkou linku Huggies 8-800-200-57-57.

Koupit haggis sub. Elitní software 1 až 5 kg č. 27 v lékárnách

Cena je platná pouze při objednání na webu, ceny se liší od cen v lékárnách a platí pouze při objednávce na webu nebo v mobilní aplikaci. Po přijetí objednávky v lékárně nebude možné přidat zboží za ceny na místě, pouze samostatným nákupem za cenu lékárny. Ceny na webu nejsou veřejnou nabídkou.

Kód produktu: 18427

Doprava na vlastní náklady, zdarma. Rezervace je platná 24 hodin

Jednorázové dětské plenky Huggies®Elite Soft (Haggis Elite Soft) pro kojence s hmotností do 5 kg, velikost 1.

Jsou vyrobeny z měkkého porézního materiálu a mají jedinečnou absorpční vrstvu s měkkými polštářky, které zabraňují kontaktu pokožky s tekutinou a absorbují tekutou stolici a vlhkost během několika sekund při zachování čisté a suché pokožky. Široká elastická páska s vnitřní kapsou, která slouží jako dodatečná ochrana proti možnému úniku volných stoliček na zadní straně dítěte. Měkké „bariéry“ spolehlivě chrání před prosakováním kolem nohou dítěte a pohodlné opakované spony poskytují perfektní a bezpečné uchycení. Svislý proužek na plence je indikátorem vlhkosti, který mění barvu ze žluté na zelenou a říká matce, kdy vyměnit plenu. Originální, atraktivní design s jasně rozpoznatelnými hrdiny Disney® - dotýkající se Winnie the Pooh na každé pleně!

Plenky jsou univerzální, vhodné pro chlapce i dívky.

Indikace pro použití: Jednorázové hygienické a hygienické výrobky pro péči o děti

Forma vydání: Dětské plenky, 27 ks. v měkkém balení

Podmínky skladování: Skladujte na suchém místě nepřístupném dětem. Nevhazujte do kanalizace.

Datum exspirace: 3 roky

Vyrobeno v Rusku

Obrázky produktů se mohou lišit od lékáren..

Huggies elite soft fake?

Doporučené příspěvky

Připojte se k našim diskusím!

Musíte být uživatelem, který zanechá komentář.

Vytvořit účet

Zaregistrujte se a získejte účet. Je to jednoduché!

Vejít do

Již zaregistrované? Přihlásit se zde.

Nyní prochází 0 členů

Žádní uživatelé si prohlíží tuto stránku..

Oblíbená témata

Zaslal: Фериде
Vytvořeno před 13 hodinami

Zaslal: ТаняПарф
Vytvořeno před 14 hodinami

Zaslal: * Medúza *
Vytvořeno před 6 hodinami

Zaslal: ТаняПарф
Vytvořeno před 18 hodinami

Zaslal: Лёля Candy
Vytvořeno před 16 hodinami

Zaslal: Mary754
Vytvořeno před 12 hodinami

Zaslal: Inina
Vytvořeno před 15 hodinami

Zaslal: ТаняПарф
Vytvořeno před 5 hodinami

Zaslal: Натали28
Vytvořeno před 7 hodinami

Zaslal: ОксанаРом
Vytvořeno před 9 hodinami

Klinická hodnocení

O webu

Rychlé odkazy

Populární sekce

Materiály zveřejněné na našem webu slouží pouze pro informační účely a jsou určeny pro vzdělávací účely. Nepoužívejte je jako lékařskou radu. Stanovení diagnózy a výběr léčebných metod zůstává výhradním právem vašeho lékaře!

Huggies Elite Soft plenky roztok 1 (3-5 kg) N 25

Kimberly Clark LLCRusko

Popis

Nové Huggies Elite Soft pro kojence jsou jediné plenky s měkkými polštářky a technologií HappySkin, které pomáhají zabránit podráždění novorozence. Huggies Elite Soft. Vaše objetí jsou naší inspirací.

 • Vhodný pro podráždění pokožky. Schváleno dermatologem.
 • Unikátní absorpční měkké podložky: absorbují tekuté stoličky během několika sekund, pomáhají udržovat pokožku čistou a chráněnou (patentovaná technologie. Patent číslo RU2603611C1 (květen 2014)).
 • Inovativní ochranná vrstva pomáhá vyhnout se podráždění pokožky (díky speciálnímu materiálu použitému v pleteninovém pletenině).
 • Unikátní elastická kapsa uvnitř pro lepší ochranu proti úniku zad.
 • Materiály pomáhají cirkulovat vzduch kolem pokožky dítěte a udržovat ji v suchu.
 • Vysoké strany kolem nohou pomáhají udržet uvolněnou stoličku pro lepší ochranu před prosakováním..
 • Nyní i měkčí materiály - měkké jako máma objetí (ve srovnání s předchozí verzí plen Huggies Elite Soft).
 • Indikátor vlhkosti vám řekne, kdy je třeba vyměnit plenu.
 • Vhodné pro chlapce a dívky.

Pro lepší péči o vaše dítě doporučujeme vyměnit plenu každé 3 hodiny..

Dimenze Huggies 1

Plenky Huggies řady Elite Soft velikosti 1 jsou určeny pro kojence od narození do 3 (měsíce) a o hmotnosti od 2 do 5 (kg)..

Balení může obsahovat od 27 (ks) do 84 (ks) produktů.

Charakteristika plenek Huggies 1:

 • řada Elite Soft se vyznačuje výřezem v pupku, indikátorem vlhkosti a speciální kapsou na volné stoličky;
 • vhodné pro kojence s obvodem pasu od 32 (cm) do 38 (cm);
 • určené pro chlapce i dívky.

Důležité: Plienky Huggies 1 jsou vybaveny elastickým pasem a opakovaně použitelnými suchými zipy, které umožňují individuálně nastavit velikost každého dítěte..

Vlastnosti dimenzování:

Pro přesný výběr velikosti plen je třeba se zaměřit na:

 • hmotnost dítěte uvedená na obalu;
 • věk dítěte, který určuje řadu plenek.

Důležité: Pokud se velikost pleny shoduje s hmotností dítěte, ale pokud je upevnění upevňovacích prvků obtížné, je doporučeno vyměnit produkt za větší velikost..

Plenky Huggies Elite Soft 1 (do 5 kg), 27 ks.

Huggies jsou naší nejlepší péčí o jemnou pokožku dítěte..

Nejlepší plenky se hodně pokusily, ale zůstaly v Haggis.
Tip: plenky vyměňujte častěji, ne však jednou denně.

Kupte až 10% slevu

Připojte se k programu, vyberte produkty podle barevných emotikonu a získejte slevy. Každá barva emotikonu má vlastní slevu..Základní cena:0 rub.Tvá cena:0 rub.Dostupná cena0 rub.Dozvědět se více

Kupte až 10% slevu

Připojte se k programu, vyberte produkty podle barevných emotikonu a získejte slevy. Každá barva emotikonu má vlastní slevu..Základní cena:0 rub.Tvá cena:0 rub.Dostupná cena0 rub.Dozvědět se více

Označte nejvhodnější centrum pro provádění objednávek a nakupujte dvěma kliknutími. V nastavení webu nebo na stránce libovolného produktu se můžete kdykoli změnit.

 • Vlastnosti
 • Přehled produktu
 • Recenze 19
 • Diskuze 1
 • Další obsah

Skupina plenek Hmotnost dítěte v kg Označení Pro novorozence do 5 Novorozence Malé velikosti do 5 Mini Střední velikosti do 9 Midi Velké velikosti do 20 Maxi, Maxi + Extra velké velikosti nad 20 Junior

Popis produktu je informativní a může se lišit od popisu uvedeného v technické dokumentaci výrobce.
Doporučujeme při nákupu zkontrolovat požadované funkce a funkce.
V popisu produktu můžete nahlásit nepřesnosti - vyberte jej a klikněte

Články O Neplodnosti