Hlavní Testy

Bazální teplota od A do Z

Plánování našich vládců. Zkuste vyjádřit svůj názor! ->

* Drazí přátelé! Ano, tohle je reklama, jak se má točit!

Frautest - věřte nebo ne?

Dívky, vyjádřete svůj názor, pzhl. Dnes je můj první den zpoždění. Chceme otěhotnět a vyzkoušet. Některé známky B se dokonce objevily, ale já jim absolutně nedůvěřuji, abych se nestal paranoidním (viz můj poslední graf). Ráno jsem vstal a nemohl jsem odolat - udělal jsem nejstrašší (nejlevnější je pás). Čekal jsem 3 minuty. Nakreslil jsem jasný pruh. Byl jsem naštvaný, dal jsem ho zpět do celého sáčku (do kterého byl zapečetěn), sáček do sáčku na make-up (rozhodně jsem nečekal 5 minut). Po 1,5 hodině jsem hodil tuto váhu hodit do koše. A nevím proč, ale rozhodl jsem se znovu se podívat na test... A tam jsem viděl bledý, ale patrný 2. proužek! Jak se ti líbí tento trik? To se mi nikdy předtím nestalo. Co mám dělat: počkejte 3 dny a namočte nový test, nebo po 5 dnech jděte na HCG (pokud se M samozřejmě nespustí)...

Nějaký necitlivý frau test 15

30. a 31. prosince začala provádět testy. Chtěla dát dárek svému manželovi, pokud otěhotněla. No, vědět, jak vážně můžete oslavit Nový rok. Ukázalo se, že dva testy byly čisté s šedým činidlem, a na druhém testu se objevila tečka a kolem ní se něco rozmazalo (vadný testovací prostředek).

Další test byl proveden bez naděje na pásek večer 2. ledna. Duch vypadal stěží znatelný a takový, že nerozumíte duchu ani činidlu (téměř žádná růžová). Druhý test provedl odpoledne 3 čísla. Už má nápadného ducha. Večer jsem vyrobil Evi 20 a okamžitě se na něm objevily jasné pruhy. Byl jsem tak překvapený! Test je méně citlivý a takový proužek! Ráno 4. ledna jsem si udělal frau a na něm bledý pruh, téměř stejný jako u frau od 3.. Dokonce jsem začal být nervózní a díval se na výrazný pruh na evie. Výsledkem bylo, že hCG v krvi byla 126,5 IU. A s tímto hCG, frau ukázal stěží růžový pruh! Jak to! Pokud je koncentrace v moči 2-3krát nižší než v krvi, pak by měl být proužek testu s citlivostí 15 jasnější. A pak se ukázalo, že Evi 20 je citlivý.

Měl bych Frautestu důvěřovat v těhotenství?

Jednou z věrných pomocnic netrpělivých dívek, které sní o co nejrychlejším učení o nové koncepci, je Frautest pro těhotenství. Testy této konkrétní značky lze snadno zakoupit v jakékoli lékárně nebo supermarketu.

Jsou tato mini svítidla pravdivá a snadno použitelná? Jaké jsou jejich výhody a nevýhody? Jaký druh recenzí dělají ty ženy, které zažily samy sebe??

Testovací funkce

Nejpřímější test provádí známá německá společnost, která vyrábí celou řadu produktů nejen pro stanovení těhotenství, ale také pro diagnostická měření různých stupňů obtížnosti: ovulace, přítomnost bakteriálních infekcí, diagnostika úniku plodové vody.

Frautest pro těhotenství určuje, stejně jako jiná zařízení tohoto typu, početí přítomnost hCG (lidského chorionického ganadotropinu) v moči. Od chvíle, kdy je oplodněné vajíčko připojeno k děložní dutině, se množství tohoto hormonu začne zvyšovat, což je zaznamenáno testy.

Všechna zařízení této značky mají poměrně vysokou citlivost, což je 15 IU. To znamená, že když hladina hCG v moči těhotné ženy dosáhne 15 jednotek, test ukáže přítomnost těhotenství.

Výrobce tvrdí, že spolehlivý výsledek lze dosáhnout již 2 dny před začátkem údajné menstruace. Diagnostika je navíc povolena kdykoli během dne, a to i přesto, že výsledek získaný ráno je považován za přesnější..

I přes ujištění z pokynů, že přesnost studie je 99%, však případy nesprávných odpovědí nejsou neobvyklé. Kromě toho existují na síti recenze, které uvádějí, že po diagnóze testu nebyly žádné pruhy.

Nicméně taková negativní vyjádření žen jsou extrémně malá. Ve většině případů jsou falešné výsledky nebo jejich absence způsobeny těmito důvody:

 • Porušení provozních pravidel;
 • Vadný produkt;
 • Příjem velkého množství tekutiny před diagnózou;
 • Test byl svislý po kontaktu s močí;
 • Množství moči nebylo dostatečné pro manifestaci činidla;
 • Použití diuretik v předvečer studie;
 • Doba platnosti testu vypršela.

Proto byste si před nákupem měli pečlivě přečíst pravidla pro používání zařízení a zkontrolovat data vypršení platnosti. Je lepší získat Frautest těhotenský test ve velkých lékárenských řetězcích nebo v důvěryhodných online lékárnách.

Který nejupřímnější si vybrat

Jak jsme již řekli, nejpodivnější těhotenský test má několik typů, které se od sebe liší v cenové kategorii a diagnostické metodě. Všechny testy této značky jsou určeny pro použití doma..

Podrobně zvažte jejich princip fungování a vlastnosti.

Expresně nejušikovnější

Jeden z nejpopulárnějších zástupců této značky. Express Frautest jsou proužky namočené v činidle, které reaguje na hladiny hCG v moči.

Cena testu se pohybuje od 60 do 80 rublů za proužek. Což je velmi demokratické pro vysoce citlivý test..

Pás je navíc chráněn před negativními vnějšími vlivy hermetickým obalem odolným vůči vlhkosti..

Každý kartonový obal je vybaven podrobnými pokyny, které vysvětlují nejen to, jak používat testovací proužek, ale také popisují další diagnostická zařízení této značky..

Na jedné straně je proužek nasycený činidlem, které reaguje na hladinu hCG v moči. Na této straně se zkouška ponoří do nádoby naplněné močí na vyznačenou linii. Poté se proužek odstraní a položí na suchý vodorovný povrch..

První, který se objeví, je jasně zbarvený kontrolní proužek. Jeho přítomnost naznačuje, že test není vadný a je schopen správně diagnostikovat těhotenství.

Druhá odlišná skupina je známkou koncepce, ke které došlo. Pokud zůstane bílé, tentokrát jste se nestali matkou.

Frautest dvojitá kontrola

Diagnostický postup pro tento test je totožný s předchozím. Rozdíl je v tom, že v jedné krabici jsou 2 proužky. Každý z nich je v uzavřeném sáčku..

„Dvojitá“ kontrola vám umožní provést studii dvakrát pro ověření výsledku (například s mírně viditelným druhým pruhem můžete test opakovat za den nebo dva).

Mimochodem, z hlediska nákladů je získání Double Control výhodnější. Koneckonců, jeho cena nepřesahuje 100 rublů.

Expert nejúprimnější

Toto zařízení je dražší než předchozí kopie. Jeho cena dosahuje 140 rublů. Ale je také mnohem pohodlnější používat..

Tento test je typu kazety, to znamená, že nemusí být spuštěn do nádoby s močí.

Kompletní s testem je vždy pipeta, pomocí které je několik kapek moči umístěno na místo uvedené na testu. Zbývá být trpělivý a vyhodnotit výsledek: objeví se po 5 minutách ve zvláštním okně.

Pohodlí nejpříjemnější

Toto zařízení je nejjednodušší použít, protože k dosažení výsledku stačí nahradit proužek pod proudem moči. Pouze 5 minut čekání - a můžete vidět výsledek studie.

Test je hygienický. Na jedné straně je vybaven plastovou rukojetí a na druhé straně je pásek s citlivým činidlem.

Cena Komfort Frautest - od 140 do 150 rublů.

Exkluzivní nejušikovnější

Toto zařízení, stejně jako předchozí, patří k diagnostickému typu pro inkoustové tiskárny. To je pro studii umístěno pod proud moči.

Od svého protějšku se liší v přítomnosti ochranného víčka, kterým je činidlo po výzkumu uzavřeno.

Tento těhotenský test Frau je nejdražší. V různých regionech Ruska se jeho cena pohybuje od 250 do 280 rublů.

Bez ohledu na to, jaké diagnostické testy této značky jste si vybrali, je třeba mít na paměti, že výsledky studie jsou vyhodnoceny do 10 minut po testu. Po uplynutí této doby jsou výsledky považovány za neplatné..

A pokud je druhý pruh stěží viditelný?

V recenzích Frautestu ženy často mluví o vzhledu mírně viditelného pruhu a přemýšlejí, zda to naznačuje nástup těhotenství..

V tomto případě může být situace dvojí. Na jedné straně, pokud žena diagnostikuje v rané fázi a hladina hCG je stále velmi malá, může být sotva rozlišitelným pásmem signál těhotenství.

Na druhé straně některé ženy vyhodnocují výsledky mnohem později, než byly stanoveny tentokrát. V tomto případě není slabý druhý pruh, zejména pokud je šedý, známkou nástupu početí.

Navíc, pokud se na Frautest dostane hodně vlhkosti, objeví se druhý slabý proužek, který je důkazem jeho vysušení, a nikoli činidla. V každém případě, pokud máte na testu druhé, stěží viditelné pásmo, diagnóza by se měla opakovat po několika dnech a čekat na zpoždění menstruačního cyklu..

Recenze Frautest

Navzdory ujištění výrobců, že výsledky jsou vysoce spolehlivé, jsou recenze ultracitlivých frautestů často protichůdné.

Lelya, 25 let

Všechny Frautesty jsou samozřejmě velmi pohodlné a můžete si je zakoupit v jakékoli lékárně. Ale Frau mě osobně sklamala.

Po druhém dni dlouho očekávaného zpoždění jsem koupil 5 různých nejlevnějších testů. Všichni měli mírně patrný druhý pruh. Samozřejmě jsem byl potěšen a znovu jsem šel do lékárny koupit test dražší, který může ukazovat jasný pruh.

Koupeno Frau. V balení byly dva proužky. Zaplatil jsem asi 100 rublů. Když viděla druhý jasný pruh, byla štěstěna. Po 4 minutách zbledla, ale byla stále jasně viditelná.

Po dalších 2 dnech se rozhodla použít druhý proužek, aby poskytla manželovi dárek. A tady se stal zázrak! Na zkoušce nebyl žádný duch, žádný proužek! A po několika hodinách moje období začalo.

Chápu, že vadný test a vše, co se mohlo chytit, už to ve mně inspiruje důvěru.

Komentář na webu myzachatie.ru: s největší pravděpodobností mluvíme o situaci, kdy těhotenství stále bylo, ale bylo ukončeno brzy. To není neobvyklé. Odborníci se domnívají, že k tomu došlo u většiny žen alespoň jednou za život. Přerušení se nejčastěji vyskytuje velmi brzy, dokonce před zpožděním menstruace, a proto zůstává bez povšimnutí. To je obvykle způsobeno skutečností, že zygota byla „špatná kvalita“. Pokud je situace jednorázová, nejedná se o neplodnost ani zdravotní problémy. Těhotenství přijde, ale tentokrát ne.

Valentina, 26 let

Ihned po svatbě jsme se s manželem začali zabývat otázkou plození. Ale těhotenství nenastalo. A když jsem začal vážně přemýšlet o úplném vyšetření, týden před menstruací můj žaludek hrozně bolel.

Šel jsem k doktorovi. Ukázala se jako velmi starověká žena, která mi po vyšetřování na křesle svědomitě řekla, že mám rakovinu a ureaplasma. To, že jsem byl v šoku, neznamená nic říct.

Když jsem vzlykala a vyšla z jejich kanceláře, uviděla jsem přítele. Řekla mi o útocích šílenství tohoto zázračného doktora a doporučila mi koupit Frautest, a pak jít na ultrazvuk.

Sledoval jsem její radu a brzy ráno (dokonce jsem zvlášť nastavil alarm) jsem běžel udělat test. Objevil se slabý růžový pruh. Dokonce jsem se bála dýchat na ni! Po 3 dnech se pás stal jasnějším a po týdnu jsem hrdě ukázal všem 2 světlé pruhy!

Skvělý test. Doporučuji to všem.

Julia, 28 let

Dlouho očekávané těhotenství bylo "vypočteno" pomocí 2 testů. Jedním z nich byl Frautest.

Tak tady. Přesně v den, kdy jsem měl první den zpoždění, jsem provedl tyto dva testy. Evitest, který, mimochodem, má nižší citlivost, ukázal druhý pruh. Ve stejný den odhalily testy na hCG těhotenství. A Frau tvrdohlavě „mlčí“ dalších 5 dní! Nedoporučuji!

Svetlana, 21 let

Skvělý test. Jednoduché a cenově dostupné. Když jsem se rozhodl, že jsem těhotná (a rozhodl jsem se, že je neodvolatelný), okamžitě jsem si koupil test. Lékárna poradila Frauovi. Netvrdil jsem, zejména proto, že citlivost uvedená na balíčku vzbudila velkou naději.

Dělal jsem všechno podle pokynů, čekal jsem na předepsaný čas - a byl velmi rozrušený: byl tam jeden pruh. Hodil test do koše a šel truchlit. Ale moje neodvolatelná ujištění, že jsem těhotná, mi nedala odpočinek. A já (a vůbec se stydím) jsem se dostal do koše, abych se znovu podíval na nenáviděný proužek. A víš, co jsem tam viděl? Druhý! Ano, byla slabá, ale byla!

Další den, v otevírací dobu lékárny, jsem už stál před lékárníkem, abych si koupil elektronický test. Ano, měl jsem týden těhotenství! Stejné výsledky potvrdil gynekolog.

Přečtěte si také, který těhotenský test je lepší (přehled různých značek testů).

Návod k použití Frautest pro těhotenství

V poslední době se stala nejpopulárnější pro určení těhotenství, jejíž recenze jsou pozitivní. Je určen pro rychlé testování doma. Toto zařízení pomáhá, když není čas jít do nemocnice na ultrazvukové vyšetření, a chcete zjistit možný počátek početí co nejdříve.

Je velmi důležité, aby byl test vysoce citlivý a přesný. Frautest provádí tyto úkoly dokonale, protože jeho spolehlivost je 99%. Snadné použití a stylový design jej výrazně odlišují od ostatních testů.

Ano, nikdo není v bezpečí před chybami. Existují falešně pozitivní i falešně negativní výsledky. Někdy se proužky nemusí vůbec objevit. To znamená, že test je vadný nebo jsou porušeny pokyny pro vedení. Ale častěji než ne, Frautest se nemýlí..

Základní principy práce

Čekáme od 10 do 20 minut

Frautest, stejně jako jakýkoli těhotenský test, funguje na určitém principu. Je určen k detekci přítomnosti „těhotenského hormonu“ v moči (lidský chorionický gonadotropin). Je vždy přítomen v těle mužů a žen, ale jeho koncentrace je maximálně 5 mIU / ml.

Jakmile dojde k početí, začne se produkovat velké množství tohoto hormonu. Po asi 1,5 až 2 týdnech je to od 25 do 100 mIU / ml. Proto je v době diagnózy koncentrace tohoto hormonu vyšší než práh citlivosti testu.

Domácí výzkum lze provádět kdykoli, ale věří se, že ráno bude výsledek co nejpřesnější. Ráno je koncentrace hormonů nejvyšší..

Podle pokynů jsou všechny testovací systémy této značky vysoce citlivé. Jakmile tedy koncentrace CHC dosáhne 5 mIU / ml, domácí diagnostika bude schopna určit početí. Výrobce tvrdí, že přesný výsledek může být již 2 dny před zahájením zpoždění menstruačního cyklu.

Metody domácí diagnostiky

Na internetu si můžete přečíst mnoho recenzí dívek, které použily těhotenský test Frautest. Existuje několik typů testů, takže každá žena si může koupit ten, který jí vyhovuje.

Používá se doma

Nejoblíbenější je Express Frautest, který je nejoblíbenější a vysoce produktivní, ale zároveň s nízkou cenou. Používá se doma nejméně dva dny před zpožděním menstruace. V balení je pouze jeden proužek ve vzduchotěsném sáčku. Musíte pouze:

 • ponořte proužek do sklenice moči;
 • nechte vodorovně 3-5 minut.

Double Control Frautest je také velmi produktivní. V balíčku jsou umístěny dva testovací proužky, takže můžete znovu diagnostikovat a ověřit výsledek. Způsob aplikace se neliší od způsobu popsaného výše.

Mezi těhotenské testy z Frautestu je také Expert Frautest. Její cena je mnohem vyšší než ostatní a metodika se mírně liší. Balení obsahuje kazetu a pipetu. Pomocí pipety musíte sebrat několik kapek moči a umístit je na určené místo. Výsledek bude viditelný během několika minut. Je zaručena vysoká spolehlivost diagnostiky..

Vynález má vysokou přesnost

Mezi výhody „Comfort Frautest“ patří maximální hygiena a další pohodlí. Sada obsahuje plastový držák s ultracitlivým proužkem. Test se umístí na několik sekund pod proud moči a po chvíli uvidíte výsledek. Cena je vysoká, ale téměř všechny recenze o tomto diagnostickém zařízení jsou pozitivní.

Nejvyšší cena je Exkluzivní Frautest těhotenský test. Je oblíbený díky nejpřesnějším výsledkům a stylovému designu..

Používání se považuje za velmi výhodné. Pravidla jsou podobná pravidlům popsaným výše: umístěte moč pod proud citlivou stranou, přikryjte a položte na suchý rovný povrch na 5 minut. I přes vysokou cenu existuje mnoho fanoušků tohoto testu..

Všechny testy této společnosti jsou velmi žádané. Každá žena může najít něco, co jí vyhovuje v kvalitě a ceně. To je jen výsledek, který musíte sledovat nejvýše 10 minut po testu, jinak můžete získat falešnou odpověď. Existuje několik analogů, které jsou také docela běžné..

AnalogyÚčinnostCena
Domácí test č. 1Citlivost: 26 mIU / mlAsi 65 rublů
Evitest-oneCitlivost: 20 mIU / mlAsi 95 rublů
IT PlusCitlivost: od 25 mIU / mlAsi 35 rublů

Obecná pravidla pro

Před provedením těhotenského těhotenského testu si přečtěte pokyny. Pokud je zařízení typu trysky, stačí jej navlhčit proudem moči. Pokud jste si zakoupili jednoduché testovací proužky, proběhne o něco více.
Všechny jsou standardní.

 1. Sbírejte moč do sklenice.
 2. Spusťte zkušební proužek na nakreslenou čáru.
 3. Počkejte 30 sekund.
 4. Položte na rovnou plochu.
 5. Ohodnoťte výsledek po 4-5 minutách.

K početí došlo, pokud se poblíž kontrolního proužku objevila druhá. Může být červená nebo růžová. Pokud po termínu splatnosti uvidíte pouze jeden proužek, pak neexistuje žádná koncepce.

Je třeba si přečíst pokyny!

Někdy se kontrolní pruh neobjeví, což ukazuje na vadný test. V takovém případě proveďte další diagnostiku. Před těhotenstvím nejpodrobnější, podívejte se na fotografii mít jasnou představu o tom, jak vypadá pozitivní a negativní výsledek.

Podle návodu k použití může být těhotná dáma uložena v místnosti s nepříliš vysokou teplotou. Testy pro domácí diagnostiku provedené Frautestem získaly důvěru díky své dostupnosti, přesným výsledkům a snadnému použití. Pomocí tohoto nástroje můžete dokonale naplánovat datum početí a poté zkontrolovat úroveň kyselosti vaginálního prostředí, možnou přítomnost plísní Candida. Jak jste již pochopili, s pozitivním výsledkem se objevují dva proužky: diagnostický a kontrolní. Může se však stát, že se neobjeví žádný proužek.

Pokud není testovací metodika porušena a striktně jste postupovali podle pokynů, je test vadný. Existuje několik dalších důvodů: udržovali jste diagnostický nástroj ve svislé poloze, ale ve vodorovné poloze, nebo bylo příliš malé množství moči.

I když jste provedli těhotenský test od nejúprimnějšího a zároveň jste jasně postupovali podle pokynů, výsledek může být falešně negativní nebo falešně pozitivní. Důvodů je několik:

 • velké množství pitné vody před testováním;
 • onemocnění kardiovaskulárního systému, ledviny;
 • potrat;
 • přítomnost nádoru;
 • hCG ošetření.
IndikátoryCo to znamená
Jeden proužekV 99% případů je výsledek negativní.
Slabý druhý proužekTest může vypršet, může být proveden nesprávně nebo příliš slabě. Tento výsledek může být způsoben přítomností určitých chorob nebo užíváním drog s hCG v kompozici.
Dva pruhyS přesností 99% došlo k těhotenství.
Pokud je druhý proužek slabý

Mnoho dívek, když otěhotní, je vidět slabý druhý proužek a hledat na internetu fotografii, aby si na to přišel. Slabý proužek však není vždy potvrzením koncepce. Pečlivě si přečtěte pokyny, které udávají přesný čas potřebný k dosažení spolehlivého výsledku. To se pohybuje od 1 do 5 minut. Pokud se podíváte na výsledek po delší době, nebude výsledek spolehlivý. Může se objevit jen slabý pruh, ale neznamená to pozitivní výsledek.

Slabá lišta není vždy potvrzením koncepce

Mírný pruh šedé by také neměl být považován za pozitivní odpověď. Jedná se o sušicí proužek, nikoli o reakci činidla. Podobný jev lze pozorovat v případech, kdy se při testu dostalo hodně vlhkosti. Slabý proužek se také může objevit, když je diagnóza provedena příliš brzy, žena má nízkou hladinu hCG nebo patologické těhotenství. Pruh je velmi bledý po užití léků s obsahem hCG, po potratu, potratu, s hormonálně aktivním nádorem.

Instrukce říká, že bledý proužek lze považovat za pozitivní odpověď. Ale nevěřte tomu. Někdy se objeví falešně pozitivní výsledek. Pokud nejúplnější neprojeví přítomnost těhotenství, vyplatí se diagnóza znovu. Možná byl test vadný, nebo jste porušili pokyny.

Některé dívky věří, že špatně projevený druhý proužek naznačuje mimoděložní nebo opomenuté těhotenství, ale není tomu tak. Testy obvykle diagnostikují pouze fakt dokonalého početí a nemohou určit umístění vajíčka plodu. Výjimkou je „INEXSCREEN“. Stále však musíte jít na ultrazvukovou studii, abyste zjistili, kde se plod vyvíjí.

Někdy dívky píšou recenze, že provedly těhotenský test před zpožděním, a výsledkem byl bledý druhý proužek. Chcete-li rozptýlit pochybnosti, že diagnóza byla provedena příliš brzy, poraďte se s lékařem. Je třeba vzít v úvahu skutečnost, že domácí diagnostika odhalí početí maximálně dva dny před začátkem opožděné menstruace. Zkuste to znovu o několik dní později..

Na internetu jsem četl spoustu recenzí o ultrasenzitivním těhotenském testu Frautest a rozhodl se ho koupit. Již ve 4. den zpoždění ukázal, že došlo k početí. Doktor potvrdil, takže doporučím lék svým přátelům.

Když jsem potřeboval provést domácí diagnózu, abych určil těhotenství, okamžitě jsem šel do lékárny, abych zjistil, kolik nejpříjemnějších nákladů. Cena samozřejmě není levná, ale koupil jsem ji. Ukázal pozitivní výsledek, ale po ultrazvuku se ukázalo, že jde o chybu. Pravděpodobně vadný test.

V lékárně si vybrala těhotenský test a lékař doporučil nejpodivnější. Nešetřil jsem peníze a koupil jsem je. Ukázal dva proužky. Rozhodl jsem se, že se o tom postarám, a složil krevní test. Ukázalo se, že test nelhal.

O autorovi: Olga Borovikova

FRAUTEST Express

Provozní princip

Těhotenské testy jsou určeny ke stanovení lidského chorionického gonadotropinu (hCG) v moči. Je přítomen v těle žen i mužů a jeho koncentrace může dosáhnout 5 až 7 mIU / ml. Významně ve velkých množstvích se hCG začíná produkovat vyvíjející se placentou krátce po oplodnění a dosahuje svého maxima během prvního trimestru těhotenství po dobu 8 až 12 týdnů.

Hladina hCG těhotné ženy v moči 2 týdny po početí je přibližně 20 - 100 mIU / ml, takže v době testování je koncentrace hCG alespoň dvojnásobkem prahu citlivosti.

FRAUTEST Express - Testovací proužek. Je to papírový proužek impregnovaný reagentem (značeným protilátkami proti hCG) na plastovém substrátu, který je ponořen do nádoby se studovanou močí.

Návod k použití

Často kladené otázky

Pozornost!

 • Testování lze provádět kdykoli během dne. Koncentrace hCG v ranní moči je však maximální, proto v časných fázích zpoždění doporučujeme testování ráno
 • 2 hodiny před testováním je třeba se vyvarovat nadměrných tekutin a diuretik.
 • Výsledek testu je spolehlivý do 10 minut, neměly by se brát v úvahu žádné změny po uplynutí této doby
 • Většina léků (antibiotika, léky proti bolesti, Duphaston atd.) Výsledky testů neovlivňuje.
 • Nezapomeňte, že pokud najdete těhotenství, měli byste se brzy zaregistrovat u lékaře
 • Pokud jsou vaše lhůty zpožděny a výsledek dvou testů je negativní, měli byste se poradit s lékařem
 • Během testování je možné získat falešně pozitivní nebo falešně negativní výsledek.

Falešně pozitivní (žádné těhotenství, ale test ukazuje pozitivní výsledek). Možné důvody:

 • testování při přípravě přípravků na neplodnost obsahující hCG (shnilé, profázové) nebo do 10 dnů po ukončení tohoto léčebného cyklu.
 • Přítomnost nádorů (děložní chorionepiteliom nebo cystický drift).
 • Neúplné odstranění fetální tkáně po předchozím potratu.

Falešně negativní (existuje těhotenství, ale test ukazuje negativní výsledek). Možné důvody:

 • Test byl proveden v předstihu (zejména takový výsledek lze pozorovat u žen s nepravidelným menstruačním cyklem).
 • Patologie ledvin a kardiovaskulárního systému, která zabraňuje uvolňování hCG v moči v normální koncentraci.
 • Vysoký příjem tekutin nebo diuretik před testováním.

Frautest pro těhotenství a jeho odrůdy

Ženy, které hodlají koupit těhotenský test, se jen zřídka zaměřují pouze na radu lékárníka v lékárně. Zvědavé dámy zajímají přátele nebo hledají informace na internetu. Navrhuji se dozvědět více o složitosti výběru testů pro stanovení těhotenství na příkladu produktů německé společnosti Frautest.

Princip těhotenských testů

Týden po oplodnění vajíčka se fetální membrána nazvala chorionové formy na embryu. Chrání plod v prvním trimestru, dokud se nevytvoří placenta. Chorion produkuje specifický hormon - lidský chorionický gonadotropin (hCG), jehož přítomnost v moči ženy naznačuje nástup těhotenství. Těhotenský test obsahuje látku, která reaguje s hCG v moči. Pokud žena není těhotná, bude mít tester jeden kontrolní proužek. Dámy na pozici uvidí dva pruhy potvrzující těhotenství.

Druhý proužek při kontrole těhotenského testu před zpožděním menstruace může být bledý, ale může znamenat pozitivní výsledek

Druhy výrobků vyráběných společností Frautest

Německá společnost Frautest vyrábí od roku 1991 diagnostické testy pro ženy. Zkoušející mohou určit:

 • ovulace - den, kdy je pravděpodobnost početí vyšší. K tomuto účelu použijte FRAUTEST ovulaci (Frautest ovulation) nebo FRAUTEST Planning (Frautest plannin). V balení obou možností je 5 proužků na jedno použití, které reagují na zvýšení koncentrace luteinizačního hormonu (LH) v moči, když je vejce připraveno k oplodnění. Sada Frautest Plennin obsahuje dva další proužky pro stanovení těhotenství;
 • drozd - plísňová infekce sliznice v pochvě. FRAUTEST candida (Frautest candida) určuje přítomnost houby Candida v hlenu produkovaném děložním hrdlem. Balení obsahuje pásek s reagencií pro jedno použití;
 • bakteriální infekce - vaginóza. Diagnostika FRAUTEST (Frautest diagnostics) o změně kyselosti vaginálních sekretů určuje přítomnost patogenních mikroorganismů ve vagíně. K tomu se používá těsnění s reagující složkou;
 • únik plodové vody. FRAUTEST Amnio je jednorázový proužek s testovacím proužkem, který reaguje na hladiny vaginálního hlenu nad 5,5. Amniotická tekutina má hladinu Ph 6,5 až 7 a změna barvy proužku činidla znamená únik z močového měchýře;
 • menopauza (menopauza) - zánik porodních funkcí. V premenopauze, která předchází menopauze, ženské tělo snižuje produkci estrogenu a progesteronu a hormon stimulující folikuly (FSH) se naopak aktivně syntetizuje. Menstruace chybí. Pozitivní interakce činidla ve FRAUTEST menopauze (Frautest menopause) demonstruje přístup menopauzy. Balení se skládá ze dvou proužků, které se používají v intervalu 2 týdnů;
 • Těhotenství je nejoblíbenější produktová řada Frautest. Činidlo s protilátkami proti hCG je schopno stanovit úspěšnou koncepci ještě před zpožděním menstruace, podle výrobce.

Je lepší koupit těhotenské testy v lékárně, kde se dodržují pravidla pro jejich skladování.

Citlivost testu se rovná koncentraci hormonu hCG v moči ženy. 2 týdny po početí dosahuje hladina hCG 20–100 mIU / ml. Čím nižší číslo na zkušebním štítku (15 až 30), tím dříve se ukáže těhotenství.

Tabulka: Frautest těhotenské testy

Název testuFunkceCitlivostÚčinnost 2 dny před menstruační prodlevouVýhodyNáklady
Frautest Express (Frautest Express)Jeden proužek s naneseným činidlem, které musí být ponořeno do odebrané moči, aby bylo dosaženo výsledku. Utěsněné balení chrání testovací proužek před znehodnocením v důsledku vniknutí kapaliny.15 mIU / ml99,9%
 • Nízká cena mezi vysoce citlivými testy;
 • použití nevyžaduje speciální dovednosti.
Od 65 rublů
Frautest Double controlSada dvou možností expresního proužku.15 mIU / ml99,9%
 • Výhodná pro ty, kteří potřebují ověřit přesnost výsledků testů;
 • schopnost opakovat zkoušku po chvíli.
Od 100 rublů
Frautest ExpertSada tablet s činidlem, nádobou na sběr moči a pipetou. Na tabletu jsou dvě díry - pro moč a demonstrace výsledku.15 mIU / ml99,9%
 • Kit má nádobu na kapalinu a pipetu ve sterilním stavu;
 • maximální blízkost laboratorního výzkumu.
Od 145 rublů
Frautest ComfortTest na těhotenství je reagenční kazeta se širokou špičkou, která zajišťuje hygienické testování. Není třeba shromažďovat moč do sklenice.15 mIU / ml99,9%
 • Snadné použití
 • není třeba shromažďovat moč v oddělené misce.
Od 155 rublů
Exkluzivní FrautestVarianta tryskového testu ve stylovém designu. Speciální víčko chrání špičku po interakci činidla a moči.15 mIU / ml99,9%Schopnost uložit výsledek do paměti v krásném balíčku.Od 260 rublů

První závod Frautest v Německu byl otevřen v roce 1991. Značka přišla do Ruska za 8 let - v roce 1999.

https://www.frautest.ru/about/

Nevýhody produktů Frautest

Diagnostické testy od Frautestu mají několik nevýhod:

 • ne nejvyšší citlivost. V lékárně najdete testy s citlivostí 10 mIU / ml ve stejné cenové kategorii. V důsledku toho Frautest poskytne přesný výsledek později;
 • druhý pruh je obvykle bledší než kontrola, protože ženy mohou nesprávně interpretovat výsledek testu;
 • pravděpodobnost získání falešně negativních nebo falešně pozitivních výsledků (jako u všech ostatních testů). K prvnímu výskytu dochází častěji v důsledku předčasného testování, kdy hCG ještě nedosáhlo požadované koncentrace v moči nebo kvůli velkému množství tekutin opilých. Rovněž dojde k vypršení zkušebních nákupů. Je možný falešný pozitivní test:
  • do dvou měsíců po narození a dva týdny po potratu nebo potratu;
  • v přítomnosti některých nádorů v těle ženy, která produkuje hCG;
  • v případě užívání léků obsahujících hCG.

Fotogalerie: Frautest možnosti těhotenského testu

Jak používat těhotenské testy

Diagnostické testy od Frautestu jsou pohodlné, ale vyžadují dodržování pravidel:

 • Ihned po ranním probuzení je nutný těhotenský test, zejména před zpožděním menstruace. Koncentrace hCG v moči do této doby dosáhne maxima;
 • Před testem nepijte ani neužívejte diuretika. Také v noci by člověk neměl pít hodně tekutin, takže ranní moč je koncentrovanější;
 • výsledek testu lze považovat za spolehlivý pouze 10 minut po testu. Reakce složek pak může poskytnout nesprávné informace..

Vezměte prosím na vědomí, že negativní výsledek testu stále vyžaduje návštěvu lékaře, pokud je menstruace zpožděna. Potvrzení těhotenství vyžaduje, aby žena šla na prenatální kliniku.

 1. Otevřete vak a vyjměte testovací proužek, držte jej za natřeným koncem.
 2. Ponořte testovací proužek svisle do nádoby s močí na značku označenou šipkami na 10 sekund.
 3. Zkušební proužek položte na suchý vodorovný povrch..
 4. Vyhodnoťte výsledek za 3-5 minut.

K odběru moči můžete použít nádoby dostupné v domě, ale musíte se ujistit, že jsou čisté a suché a že je lepší koupit nové v lékárně

Frautest dvojitá kontrola se provádí stejným způsobem jako expresní test, ale doporučuje se použít druhý proužek po 48 hodinách.

Při testu provedeném po dvou dnech se pruhy v případě těhotenství zesvětlí

 1. Vytiskněte obal a vyjměte testovací tabletu a pipetu.
 2. Pomocí pipety přidejte 3-4 kapky moči do malého otvoru v tabletu.
 3. Zkoušku položte vodorovně na čistý a suchý povrch..
 4. Po 3-5 minutách bude výsledek viditelný ve velkém okně na tabletu.

Použití Frautest expert doma je snadné, k testu jsou připojeny jasné pokyny

 1. Otevřete sáček a vyjměte testovací kazetu.
 2. Sejměte ochranné víčko.
 3. Substituční část testu se nahradí proudem moči po dobu 10 sekund.
 4. Nasaďte ochranný uzávěr a vložte testovací kazetu na vodorovný suchý povrch..
 5. Po 3-5 minutách vyhodnoťte výsledek.

Exkluzivní Frautest - stejný inkoustový test, ale špička s činidlem musí být po močení uzavřena speciálním uzávěrem.

Video: návod k použití Frautestu pro těhotenství a srovnání jejich účinnosti

Který nejupřímnější si vybrat

Každý těhotenský test z řady Frautest má výhodu, která ženě umožní vybrat si:

 • expresní test nebo dvojitá kontrola ušetří peníze se stejnou účinností jako u jiných produktů společnosti Frautest;
 • dvojité ovládání pomáhá znovu zkontrolovat výsledek pomocí jednoho balíčku Frautestu;
 • odborník na tablety Frautest eliminuje potřebu zakoupit sterilní zařízení pro test;
 • Frauestest lze použít mimo dům, protože nemusíte sbírat moč;
 • exkluzivní možnost je vhodná pro uložení do alba o těhotenství.

Exkluzivní nabídka Frautest nabízí další výhody - stylový moderní design, pohodlí a hygienu, ale náklady asi 5krát dražší než běžné proužky

Moje sestra informovala svého manžela o blížícím se otcovství a dala mu Frautestovy narozeniny s exkluzivním pozitivním výsledkem. Pro dodání do restaurace byla nejvhodnější chráněná verze těhotenského testu..

Ženské recenze o použití Frautestu ke stanovení těhotenství

Dříve jsem testy často nepoužíval, ale po narození dítěte se cyklus pokazil a pokaždé jsem zjistil známky těhotenství a abych rozptýlil všechny pochybnosti, uchýlil jsem se k testům. Koupil jsem Frautest Express. Je velmi citlivý, což znamená, že vykazuje spolehlivý výsledek. Pokyny uvádějí, že jeho přesnost je 99%. Nikdy mi ke mně nelhal, a pokud se klame, přepíšu recenzi.

siciliya

https://otzovik.com/review_5368450.html

Frautestu už nevěřím... mlčel jsem až do posledního, i když ostatní už ukazovali odvážný proužek.

Svetlana

https://www.baby.ru/community/view/22621/forum/post/95806687/?page=2#comments

Frautest dvojitá kontrola je dobrá, protože za nízkou cenu dostanete 2 indikátorové proužky a můžete testovat dvakrát, což je velmi výhodné. Test okamžitě ukázal jeden proužek, čekal jsem další 3 minuty a znovu sám. Takže jsem neviděl druhý proužek, šel jsem si připravit čaj. Po lehkém kousnutí jsem šel do koupelny a vzpomněl jsem si, že jsem nevyhodil pás. A jaké bylo mé překvapení, když jsem na něm viděl jeden, ale dva proužky! A druhý proužek nebyl pruh duchů, ale byl jasně viditelný. Večer jsem se rozhodl test zopakovat. Čas byl stanoven. Od začátku do 10 minut jsem měl 1 proužek. A po hodině byly opět dvě. Obecně bylo rozhodnuto provést test znovu. A já jsem šel na druhý balíček do lékárny. Po 2 dnech jsem udělal test. První den zpoždění. Druhý pruh se objevil již v páté minutě a byl jasně viditelný až do 10 minut.

Media_Luna

https://irecommend.ru/content/tak-li-khorosh-frautest-double-control-dlya-opredeleniya-beremennosti-yavlyaetsya-li-test-ne

Když jsem měl podezření, že jsem v zajímavém postavení, běžel jsem do lékárny na test, aniž bych čekal na zpoždění asi 5 dnů. Koupil jsem nejdražší dostupný - odborníka z Frautestu za 160 rublů. Na mém tabletu Frautest se objevil velmi bledý druhý pruh. Po 5 dnech s opakovaným použitím odborníka Frautest byl druhý pás již jasný. To znamená, že test určil těhotenství před zpožděním.

02lilu05

https://otzovik.com/review_2495762.html

Frautest mi ani jednou neukazoval dva jasné pruhy. Jeden je vždy bledý

Rybí kost

https://deti.mail.ru/forum/v_ozhidanii_chuda/planirovanie_beremennosti/frautest_vashi_otzyvy/?page=3

Frautest lze provést i pár dní před menstruací, s odpovědí, že se nemýlí. Existuje mnoho možností na prodej: od běžných stripů po tablety. Nejvíc se mi líbil komfort - nejdražší varianta. Má pěkné plastové pouzdro, malé okno k zobrazení výsledku a praktický tip pro analýzu. Všechno o všem trvá doslova 1-2 minuty. Přes vysokou rychlost, odpověď dává správnou. Cena je docela přijatelná, ale pokud chcete něco ekonomičtějšího, můžete využít expresní nebo dvojitou kontrolu Frautestu. Takto jsem se dozvěděl o dlouho očekávaném těhotenství od Frautestu, který vydal dva mastné proužky)

kira_malinina_89

https://irecommend.ru/content/moi-zapozdalyi-otzyv-pro-test-na-beremennost-pokazhet-vsyu-pravdu

Frautest jsem udělal první den zpoždění - neg., 7. - neg. A poslední už 21. (!) - den a ukázalo se, že to bylo jasně pozitivní)))))

dekabrenok

https://www.u-mama.ru/forum/waiting-baby/want-baby/256737/

Různé Frautest pro těhotenství umožňuje ženám vybrat si tester, který je vhodný pro danou situaci. Pro jakýkoli výsledek získaný po 2-3 dnech je lepší jej znovu zkontrolovat a poradit se s lékařem.

Frautest po sušení

Již několikrát zde nadával tento bi-shur.

Myslím, že byste měli počkat 9 dní, a pak, pokud nechcete zkontrolovat: ->. Kýchejte na tebe, jen pro případ ;-).

Budu sbírat kýchání :)
Ano, samozřejmě, chápu, musíte jen počkat, ale vaše ruce strašlivě svědí :)
Říká se, že pokud pijete z jednoho hrnku s těhotnou ženou, můžete se „nakazit“, včera se mi to stalo náhodou :) zde zkontrolujeme znamení najednou :)

Takže jsi neudělal jen jeden test

Druhý pruh je slabý, takže období je prostě malé. Také jsem zjistil asi 10 dnů těhotenství, pás byl také slabý, nějak jsem nepochyboval. :)

ano, ale na jiných testech

proužky jsou tak stěží znatelné, že je to možná jen činidlo. Obávám se, že jsem zklamaný. Budu čekat na zpoždění a doufám :) Váš příklad mě opravdu inspiroval a učinil mě šťastným :)))

Nelhal jsem bi-shur, ale ten nejprůhlednější lhal a tak bezostyšně! =))

Již v 16. týdnu byla těhotná, udělala to přesně takto (našla to ve skříni, která ležela kolem s normální trvanlivostí), takže mi ukázal, že nejsem těhotná, přestože můj žaludek již rostl a začaly se objevovat pohyby. A o brýlích. Obecně jsem pracoval v jednom podniku a na katedře byla židle, všechny dívky / ženy, které přišly pracovat a seděly v této židli po chvíli, kdy šly na mateřskou dovolenou. Vedoucí oddělení tuto židli nějakým způsobem přeuspořádala (slovy „Unavený hledáním nových pracovníků!“) A po chvíli několik stálých zákazníků přišlo s obrovskými břichy a řeklo: „Brzy budu na mateřské dovolené, nečekala jsem, že otěhotnímu!“ Výsledkem bylo, že židle byla kompletně přemístěna do spíž, dokonce i muži se bojí sedět na ní, najednou manželky budou létat =)))))))
Apchi mimochodem =)

Ghost at Frautest 15

Zveřejněno uživatelem admin dne 1. 5. 2012

Testy těhotenství Frautest / Frautest Express - recenze

Dobrý den všem!

Momentálně plánuji těhotenství, když kojím své první dítě.

Nedávno se můj cyklus zotavil a objevilo se první zpoždění. V naději na pozitivní výsledek jsem koupil několik testů od různých společností.

Nejdříve jsem se zpožděním jednoho týdne provedl testy Rialtest a dali negativní výsledek. Sledoval jsem všechny testy i po 10 minutách, ale proužek, jak tam byl, zůstal.

Bylo to už dva týdny zpoždění, podle mých pocitů mám na pozadí HB všechny známky těhotenství.

Rozhodl jsem se udělat Frautest. Výsledek je negativní. Ale po asi 15-20 minutách se při testu objevil stěží znatelný pás duchů. S jinými testy jsem to neměl. Přestože pokyny říkají, že výsledek testu by měl být vyhodnocen nejpozději do 10 minut, ale tento pás duchů mi dal naději na pozitivní výsledek.

Pak jsem ještě několik dní čekal a koupil levný test v Auchanu na 14 rublů. Test ukázal negativní výsledek. O několik dní později dorazily kritické dny. Zpožděli až o 20 dní.

Dívky, věřte instrukcím. Chápu, že opravdu chci věřit v pozitivní výsledek, ale pokud ne, pak NE. A pokud máte přízrakový pás po 10 minutách testu, pak je výsledek testu negativní, pouze se po zkoušce vyschne barva.

Můžete si přečíst o tom, jak jsem poprvé otěhotněla po dlouhých neúspěšných pokusech..

Frauův test, slabým druhým pruhem je těhotenství?

Frauův test, slabým druhým pruhem je těhotenství?

test.jpg dobré odpoledne, dívky, dívky a ženy.
Mám otázku, která zde již byla pravděpodobně položena více než jednou.
Během tohoto období tam byl nechráněný sex asi třikrát (prostě chceme dítě nebo dítě), dělal frau a bb monstra, jeden jasný proužek. Nyní, podle myšlenky, by měla být 3 den monster, nejsou tam, udělal jsem test a teprve dnes se na 2 testech objevil dlouho očekávaný proužek, byť bledý!
Pohoda jako předtím cd, spodní tahy. a obecně se bojí, spal špatně ;; dd: protože Chci, aby všechno bylo úspěšné, myslíte si toto těhotenství? a musím si vzít nějaké svíčky pro bolest v podbřišku?
Díky předem.

Naposledy upravil Нютка-31; 12/07/2013 v 16:46.

Zdůraznění zrušeno, nebuďte nervózní! Nezvedejte těžký, více relaxovat a všechno bude skvělé!

Stále se bojím vidět příšery (protože už jsem měl potrat po 3-4 týdnech
Poděkovat))

naladit na pozitivní! Samozřejmě chci spěchat věci)) Já sám jsem byl v takovém vzrušení)) Ale všechno má svůj čas, ať se ten maličký připoutá dobře, nejezdí do rohu, nedává o tom paniku, je jako Carlson)) "klid, jen klid"))).
Hodně štěstí!

ammmm. (meditace)) všechno bude v pořádku))

Dobrý večer! ) Měl jsem stejné slabé stránky v prvních 2 dnech zpoždění a každý den byly jasnější a jasnější. "Byli jste informováni správně, méně nervózní, starosti, relaxace, více spánku a vitamínů, přemýšlejte o dobrém, už byste měli pomoci zcela nepatrnému zázraku se sebevědomým usazením ve vašem domě)") Doktor mi také řekl (protože existuje pětidenní zpoždění Ultrazvuk ještě nic nedokázal rozeznat) Tady čekám na středu, kdy to ultrazvuk určitě řekne) Ale doufám, že vše nakonec vyšlo. )) A přeji vám, abyste byli velmi dlouho očekávaným! ) Nový rok se blíží - je čas na splnění snů.

Náš poklad, náš milý svazek štěstí, naše malá princezna se narodila 8. 4. 2014. Jsme nesmírně šťastní. )))

„Frautest“ - recenze, návod k použití, typy a funkce

Dnes se žena může dozvědět o jejím těhotenství v raných stádiích. Mnoho z nich již ocenilo pohodlí těhotenských testů. Prodávají se v každé lékárně a výsledek studie lze nalézt pět minut po testu. Chcete-li však získat spolehlivý výsledek, měli byste pochopit princip testu a vědět, jak jej správně používat.

V současné době je v lékárně k dispozici velmi velké množství testů. Všichni se liší svým vzhledem. Testy první generace jsou proužky, druhou generací jsou tablety a poslední generace je nejcitlivější - tzv. Inkjet. Spolehlivost posledních dvou druhů je 99,9%.

Testy společnosti "Frautest", podle recenzí, jsou nejoblíbenější, mají vysokou kvalitu a dostupnou cenu..

Typy zkoušek společnosti "Frautest"

Společnost Frautest vyrábí několik typů testů:

 • ke stanovení ovulace;
 • určit přítomnost drozdu;
 • určit těhotenství;
 • test na bakteriální vaginální infekce.

Zvažte účel každého z nich.

Ovulační test

Frautest ovulační testy, podle recenzí, usnadňují život těm ženám, které plánují těhotenství, protože nemusí denně počítat dny početí manuálně denním měřením bazální teploty.

Přicházejí ve formě testovacích proužků (5 ks. V balení) a ve formě kazetových testů (7 ks. V balení). Testovací proužky na ovulaci fungují stejným způsobem jako těhotenské testy, tzn. proužek reaguje na zvýšení některých hormonů v krvi. Před ovulací žena v těle zvýší hladinu luteinizačního hormonu, na který test reaguje, a v důsledku toho dává pozitivní výsledek.

Frautest kazetový ovulační test je podle recenzí určen pro ženy s nepravidelným cyklem, a proto je v balení těchto testů sedm kusů. Aby bylo možné zjistit čas, kdy vejce opouští, stačí provést testy uprostřed cyklu po dobu pěti dnů a sledovat jas druhého pruhu. Jakmile se stanou stejnými barvami, zjistíte, že nastal den pro početí.

Hlavní radou je doporučit, abyste denně po obědě testovali denně. Před provedením je nutné snížit příjem tekutin. "Frautest" před zpožděním, podle recenzí, může určit těhotenství. O tom dále.

Thrush test

Testy k určení přítomnosti drozdu jsou dostatečně přesné, aby s jistotou určily přítomnost této choroby v těle.

Příznaky drozdu jsou: pálení, svědění, syrový výboj. To vše dělá ženu nepříjemnou a samozřejmě se jí chce rychleji zbavit.

Neodkládejte návštěvu u lékaře, protože existuje mnoho nemocí s podobnými příznaky. Ale pomocí Frautest testu (podle recenzí) k určení drozdu se zajistí správná diagnóza.

Infekční test BV

Testy pro stanovení bakteriálních-vaginálních infekcí mají podobu každodenní rutiny, která měří kyselost v pochvě.

Například bakteriální vaginóza se projevuje ve velkém výboji s nepříjemným zápachem..

Těhotenský test

Společnost "Frautest", podle recenzí, vyrábí několik typů testů pro stanovení těhotenství:

 • Nejběžnějším typem testu je testovací proužek. Tato možnost je pásek na plastovém substrátu, impregnovaný činidlem. Je nutné snížit proužek v moči na 10 sekund a vyhodnotit výsledek po chvíli, nejpozději však po deseti minutách. Pokud vidíte pouze jeden proužek, výsledek je negativní. Vzhled tohoto kontrolního proužku znamená, že test funguje, ale nejste těhotná. A pokud se objeví druhý odlišný pruh s hladkými hranami od růžové do červené, pak je test pozitivní.
 • Při tabletovém testu je díky speciální konstrukci nemožné náhodně porušit metodiku testování, což zaručuje zaručenou přesnost výsledku. Povrch takové tablety má dvě okna, moč se převádí pomocí jednorázové pipety do jednoho z nich a výsledek se objeví ve druhém okně. V balení pro snadnost testu je pipeta a speciální nádoba na moč.
 • Krása tryskového testu spočívá v tom, že to můžete udělat kdekoli, protože nepotřebujete žádný močový tank. Konec testu se nahradí proudem moči po dobu 3-5 sekund. Poté se test uzavře a měl by ležet po dobu pěti minut na vodorovném povrchu. Potom můžete vyhodnotit výsledek.

Podobné těhotenské testy „Frautest“ mají podle recenzí vysokou přesnost a přecitlivělost, ale někdy mohou vést k falešným výsledkům. Může to být po stimulaci ovulace v cyklu nebo po podpoře luteální fáze. Je také možné po potratové operaci. Dalším falešným výsledkem testu může být, pokud žena trpí určitými onemocněními ledvin, je-li poškozeno močení a současně je ovlivněno vylučování metabolických produktů.

Pokud se během několika testů jejich výsledky liší, měli byste dávat přísně krev nalačno ráno hormonu beta-hCG, abyste viděli jeho koncentraci v krvi.

Výhody

Výhodou všech typů testů společnosti Frautest je podle recenzí především nejpřesnější a nejrychlejší výsledek. Takové testy se stanou skutečnou spásou, pokud není možné konzultovat odborníka.

Další nespornou výhodou je jejich dostupnost a cena, protože produkty této společnosti najdete téměř v každé nejbližší lékárně.

Nespornou výhodou tryskových testů je hygiena a pohodlí, zatímco pro testovací proužky musíte najít nádobu na moč, což je někdy problém (například pokud jste na pracovišti).

nevýhody

Spotřebitelé téměř jednomyslně tvrdí, že prakticky neexistují žádné nedostatky.

Samozřejmě, někdy mohou být chyceny testy nebo ty, které již vypršely. V takových případech je však nutné znovu provést nový test zakoupený v lékárně.

Někdy se stane, že test neurčí těhotenství, ačkoli zpoždění již dorazilo. Takový jev může být spojen s jakoukoli individuální charakteristikou ženského těla. Někdy to ukazuje na přítomnost problémů u ženy, kvůli kterým menstruace nepřišla včas. V takových případech musíte co nejdříve kontaktovat specialistu, který s největší pravděpodobností předepíše darování krve pro analýzu hormonů..

Testy společnosti Frautest by měly být skladovány na suchém místě nepřístupném dětem při pokojové teplotě.

Články O Neplodnosti