Hlavní Neplodnost

Mateřské džíny

Ženy potřebují krásu. Vidět krásné okolí a vyzkoušet si to na sobě, je pro spravedlivý sex tak obvyklé. Ale co když, s očekáváním dlouho očekávaného dítěte, se vaše oblíbené blůzy stanou nepříjemnými a přestanou se zapínat? Nenechávejte beztvaré mikiny, protože výrobci módních věcí se již starali o přitažlivost budoucí matky.

pro těhotné ženy je spása pro všechny dívky, které se chtějí cítit stylově.

Jak si vybrat mateřské džíny

Džíny pro nastávající matky jsou neuvěřitelně populární, protože na rozdíl od jiných kalhot a kalhot je lze nosit neustále a harmonicky v kombinaci s téměř každou věcí ze skříně. Designéři, kteří znali potřebu tak důležité věci pro těhotnou skříň, vyvinuli několik zajímavých modelů.

Existují modely s fit pod žaludkem a na žaludek. Možnosti pro přistání pod břicho jsou džíny co nejnižší v oblasti bikin a vysoko na bocích. Gynekologové doporučují nosit takové modely v první polovině těhotenství nebo po celou dobu porodu dítěte s malým bříškem. V džínách se zapínáním pod břicho je velmi snadné vypadat stylově, protože i krátké tílka a trička budou vypadat moderně a módní společně s nimi.

Modely džíny na břiše se neuvěřitelně pohodlně nosí, nicméně je lepší je nosit po růstu břicha, jinak elastická textilie zakrývající celý žaludek vytvoří pod oblečením neestetické záhyby. U produktů s elastickou vložkou lze změnit velikost vzhledem k neustálému růstu břicha. Nýty a tlačítka v horní části vložky pomohou vytvořit nový svazek a opravit správnou polohu na těle.

Ať už je zvolena jakákoli možnost, je důležité vyzkoušet si džíny, projít se v nich a posadit se. Švy by neměly spočívat na dolním břiše, působit nepohodlí a omezovat pohyb v žádné z pozic. Perfektní džíny dobře padnou do žaludku a umožní vám cítit se volně.

Materiály pro výrobu džíny pro nastávající matky se používají nejrozmanitější. Přírodní látky nebo strečové vzory najdou své zákazníky. Je třeba si uvědomit, že přírodní textilie bez syntetických nití budou dobrým řešením v prvních měsících těhotenství, protože v této době se toto číslo, s výjimkou břicha, podrobuje drobným změnám.

Tkáně s vysokou elasticitou se stanou nezbytnými spojenci během těhotenství a mění se s těhotenstvím.

Po výběru tkaniny a modelu se nastávající matka bude muset rozhodnout, jak a co nosit nové džíny, aby vypadala neméně stylově a módní než dříve.

Jak si vybrat mateřské džíny?

Džíny vstoupily do našeho každodenního života dlouho a pevně. A není divu - koneckonců je tato šatní skříň pohodlná a přijatelná všude tam, kde není potřeba speciální nebo přísné oblečení..

Budoucí matky, které již čekají na své dítě, se často nechtějí vzdát možnosti nosit džíny během těhotenství. Dají se pochopit, protože džíny pro těhotné ženy mají speciální střih velmi pohodlný pro bříško a přírodní látky činí džíny pro těhotné ženy téměř stejně pohodlné jako domácí oblečení..

Druhy mateřských džíny

Džíny pro těhotné ženy lze rozdělit do několika skupin:

 • Džíny s velmi nízkým pasem pod břicho. Takové džíny lze ve skutečnosti nosit po celou dobu těhotenství (od chvíle, kdy břicho ještě není vidět až do narození). Pás bude vždy procházet pod žaludkem a nebude rušit ani matku, ani dítě. Ale vzhledem k tomu, že pas je velmi podhodnocený, mohou takové džíny jednoduše spadnout..
 • Džíny s mouchou, malým nízkým pasem a elastickými klínovými vložkami po stranách, což dává břiše příležitost k růstu. Tyto džíny jsou zpravidla vhodné pro těhotné ženy do 7 - 8 měsíců těhotenství, pletená vložka se již nemůže protahovat. Ale vše záleží na konkrétním modelu a na velikosti bříšku.

Džíny bez mouchy se širokým (5-15 cm) elastickým pásem pod žaludkem. Obvykle velmi pohodlná volba pro rané těhotenství - když pravidelné džíny již začínají vyvíjet tlak na bříško. Elastický pas neomezuje pohyby, ale do určité míry udržuje vaše džíny tam, kde by měly sedět. Elastický pas má mírný podpůrný účinek na břicho. Na krátkou dobu lze obvaz nahradit.

 • Džíny s velmi širokou látkovou úpletovou vložkou vpředu pokrývající celé břicho. Nebo naopak, textilní vložka na zadní straně (přední část džíny je vyrobena z džíny). Obě možnosti jsou určeny pro pozdní těhotenství, protože jednoduše „visí“ na malých bříškách. Vzhledem k tomu, že horní okraj džíny zachycuje horní břicho téměř pod hrudník - takový model vždy spolehlivě spočívá na nastávající matce a nikde neklouzne.
 • Jak si vybrat mateřské džíny

  Který obvaz pro těhotné je lepší?

  Porodníci obvykle doporučují nosit prenatální obvaz od čtvrtého měsíce těhotenství. Člověk by se však měl také řídit velikostí bříšku, protože se stává, že do čtvrtého měsíce je prakticky neviditelný, což znamená, že není příliš relevantní

  Aby džíny nezklamaly nastávající matku a neubližovaly, měli byste si vybrat džíny pro těhotné ženy na základě následujících tipů:

  • Vyberte si džíny vyrobené z přírodních prodyšných látek - hojnost polyesteru v denimu dává oblečení odolnost proti opotřebení, ale narušuje výměnu vzduchu.
  • Upřednostňujte měkké, silně protahovací textilie - vytvoří potřebné pohodlí.
  • Vyhněte se příliš úzkým modelům - těsné džíny narušují průtok krve v nohou, během těhotenství to nejen výrazně zvyšuje riziko křečových žil, ale také narušuje přívod kyslíku pro dýchání. Navíc, když je bříško velmi velké - tahání těsných džíny může být skutečnou výzvou.
  • Ze stejného důvodu - neberte si džíny, které jsou pro vás malé. Nechte své „co když zhubnete“ na později.
  • Vyzkoušejte na každé džíny, nekupujte „očima“ jen ve velikosti. Pokud jste užili celý život před těhotenstvím, neznamená to, že 44. těhotná je pro vás ta pravá.

  Při výběru více se zaměřte na skutečnost, že džíny nejsou zdraví škodlivé a jsou pohodlné. Věřte mi, s každým dnem těhotenství začnete oceňovat pohodlí oblečení stále výš.

  "Neotěhotné" džíny

  Co dělat, pokud se během těhotenství nechcete vzdát svých oblíbených „ne těhotných“ džínů?

  Musím přiznat, že velké množství žen se zotavuje v bok, když nosí dítě. Ovlivňuje omezení pohybové aktivity a hormonálních změn a neustálé přání jíst něco chutného. Ale jsou tu šťastní lidé, kteří během těhotenství nezískávají nadbytek tuku. Oblíbené džíny zůstávají "v čase" i když jen pro žaludek...

  Který obvaz pro těhotné je lepší?

  Porodníci obvykle doporučují nosit prenatální obvaz od čtvrtého měsíce těhotenství. Člověk by se však měl také řídit velikostí bříšku, protože se stává, že do čtvrtého měsíce je prakticky neviditelný, což znamená, že není příliš relevantní

  Teoreticky lze tyto potíže překonat, ale o tom, do jaké míry je to vhodné a nutné, se musí rozhodnout sama máma. K tomu potřebujete 2 konkrétní věci:

  • Speciální zdrhovadlo, které vám umožní prodloužit pas džíny (zatímco džíny zůstávají prakticky rozepnuté, ale smyčka jim neumožňuje úplně se rozdělit a zakrývá neuzavřenou oblast).
  • Elastická široká ozdobná páska na džínách. Tato položka je čistě dekorativní a není nutná, pokud máte v úmyslu nosit dlouhý top s džínami. Můžete jej nahradit širokým krásným šátkem.

  Chcete-li během těhotenství nosit „ne těhotné“ džíny, musíte:

  • Používejte mateřské spodky s vysokým pasem. Vysokým pasem máme na mysli zbabělce, kteří se táhnou přes celý žaludek (doslova pod hrudník).
  • Pokud je to nutné, používejte podpěru..
  • Oblečte si džíny, ale nepřipevňujte je.
  • Připojte speciální knoflíkovou dírku pro těhotné ženy, připevněte ji na džíny.
  • Chcete-li nasadit POVRCHOVÉ džíny, ozdobný obvaz zakrývá nerozbalenou mušku.

  Ukázalo se, že nejde o nejjednodušší design a ne každý bude pohodlný, ale nemusíte kupovat speciální „těhotné džíny“..

  Při čekání na narození dítěte nezapínejte, abyste nosili krásné, stylové a pohodlné oblečení. To vám umožní užít si tento nádherný čas a připravit se na důležitou událost..

  Mohu nosit džíny během těhotenství? Gynekolog odpovídá

  Speciální oblečení během těhotenství není poctou módě, ale nutností, protože nesprávně vybrané věci mohou ovlivnit pohodu budoucí matky. Obzvláště v přítomnosti otoků. Napsala to porodnice-gynekologka PhD Leyla Kulumbegova.

  Specialista doporučuje, aby těhotné ženy odmítly džíny nebo si vybraly modely z nepříliš hustých tkanin, které jsou regulovány v břiše a nestiskly ani nohy.

  "O kompresi břicha, a tak si myslím, že všichni rozumí: oběh krve skrze cévy dělohy se zpomaluje, průtok kyslíku a živin do dítěte klesá." Růst a vývoj plodu je narušen, “vysvětluje gynekolog..

  Plavidla přitisknutá na nohy nejsou o nic méně nebezpečné. Zhoršená cirkulace, zejména v žilách, přispívá k nástupu a progresi křečových žil.

  Při stlačení nohou úzkými nohama se odtok lymfy zpomaluje, objevuje se otok, varuje Dr. Kulumbegová.

  Tkanina by měla být lehká a přírodní. Během těhotenství se mění nejen vzhled ženy, ale také rychlost metabolismu.

  To vede k aktivaci metabolických procesů, ke zvýšení produkce energie a tepla a ke zvýšení pocení. Kůže se stává suchší a náchylnější k podráždění..

  V současné době je v prodeji mnoho modelů mateřských džíny, ale ne všechny jsou skutečně bezpečné, varuje lékař. Nastávající matka se musí při aktualizaci svého šatníku starat o pohodlí pro sebe i nenarozené dítě.

  Mateřské oblečení: džíny. 5 nejpohodlnějších modelů

  Těhotenství: dámské džíny a rostoucí břicho.

  Džíny jsou pravděpodobně nejpraktičtější součástí pánské i dámské šatní skříně. A pokud to životní oblečení dovolí, nemám pocit, že bych se z nich dostal. Těhotenství v tomto smyslu není výjimečná doba. Proto je jedním z prvních nákupů, které téměř každá nastávající matka dělá, džíny. Ale ne jednoduché, ale speciální.

  Co se stane řezané

  Moje přítelkyně měla na sobě nejjednodušší džíny s nízkým vzestupem, asi měsíc až šestý, ujistila se, že žaludek nic neruší. Její případ je však spíše výjimkou z pravidla: i když je doba stále velmi malá, pásy sukní a kalhot se zdají být příliš malé. To je důvod, proč džíny pro nastávající matky mají střihový top - speciální, který vám umožní přizpůsobit se rostoucí bříšce. Samotný denim, přestože má napínací účinek, není příliš elastický a může způsobovat nepohodlí, zejména pokud potřebujete sednout nebo se ohnout.

  Může existovat několik možností pro řezání horní části.

  • Vložky po stranách. V tomto případě vypadají přední a zadní džíny jako obyčejné a „rostou“ díky elastickým vložkám místo bočních kapes a bočních švů..
  • Nasadit pod žaludek bez vložek. Na rozdíl od běžných kalhot s „neslušným“ nízkým vzestupem mají tyto džíny na zádech mírně vyšší linii pasu a přední linie je naopak podhodnocená. To znamená, zhruba řečeno, žaludek v takových džínách zůstává otevřený, ale při sedu si můžete být jisti, že vaše kalhotky nikdo neuvidí. Takové džíny jsou pohodlné pouze v prvním a druhém trimestru: blíž k porodu, bříško padá trochu, různé nepříjemné pocity mohou narušit dolní část břicha.
  • Umístěte pod žaludek pomocí vložek a utahování. Elegantní modely, které v raných fázích kvůli zpřísnění nebudou ustupovat, ale později se nestanou stísněnými.
  • Vysoký vzestup s elastickým pasem. Pás nezakrývá celé břicho, ale mírně ho podpírá jako měkký obvaz. Tyto džíny jsou vhodnější pro chladné dny a delší dobu. Za prvé, protože pás je horký. Za druhé - protože je navržen pro poměrně objemný žaludek. Dobré modely se však hodí i po porodu, alespoň do doby, než se maminka vrátí do své předchozí velikosti..
  • Přistání „na břiše“ pomocí elastického pásu. Pletená vložka podél obrysu břicha činí tento model nejpohodlnějším: nikde se netáhne, nestiskne a pod šaty nic nenafoukne. Některým nastávajícím matkám se však nelíbí skutečnost, že velká vložka (a dokonce vyrobená z materiálu, který se liší barvou) nevypadá velmi esteticky, a je lepší ji zakrýt prostornou tunikou, vybavenou tričkem nebo svetrem. A na rozdíl od předchozího modelu tyto džíny po porodu nechcete nosit.

  Jak si vybrat "správné" džíny

  • Vyberte velikost, kterou jste měli před těhotenstvím. Faktem je, že specializované džíny (nebo kalhoty) pro nastávající matky jsou již přišity s přihlédnutím ke všem proměnám postavy. Totéž platí pro ostatní oblečení pro těhotné ženy..
  • Nezapomeňte změřit! To je jediný způsob, jak se ujistit, že jste ve své nové věci spokojeni. Procházka v nových džínách, ujistěte se, že sedí na židli, na nízké židli, ohněte se.
  • Vyberte si svobodu pohybu. Je velmi důležité, aby džíny byly pohodlné, takže na žaludek se nikde nic netlačí. To je nejen nepříjemné, ale může to také způsobit otoky a dokonce i mdloby. Žádné těsné vložky, tvrdé elastické pásky a naděje, že „pak je nesena sama o sobě“. Mimochodem, je to důležité: někdy v běžných obchodech prodejci ujišťují, že těsné džíny se v průběhu času vejdou. Ale ne během těhotenství: nastávající matka nemá čas, ani touhu ani zdraví, aby vydržela, dokud k tomu nedojde. Vyberte si model, který vám vyhovuje sto procent.
  • Nekupujte drahé modely. Dokonce i nejvšestrannější „těhotné“ džíny vám vydrží déle než rok. Neztrácejte tedy peníze navíc. Je lepší zvolit klasický střihový model.

  Estetika a pohodlí

  Několik doporučení se hodí nejen pro ty, kteří volí „těhotné džíny“ - vztahují se na jakýkoli model džínoviny..

  Široké nohy. Nebo alespoň klasické nebo lehce rozšířené modely. Faktem je, že hubené nohy zpřísňující kůži mohou narušit krevní oběh v nohou, bude obtížné umístit kompresní punčocháče pod „druhou kůži“. A pevné džíny jsou kontraindikovány u dívek, jejichž parametry se alespoň mírně liší od modelů. Velmi široké kalhoty jsou nyní v módě, inspirují myšlenky o mořském stylu a chodí ke všem. Spálené kalhoty jsou také dobré, vizuálně prodlužují nohy. Naopak řezané banány jsou naopak baculaté.

  Přesnost. Je to jedna věc, pokud se nastávající matka může bezpečně přisoudit „kreativní bohémii“. Pak na její džínové oblečení bylo vhodné a strhující, a rmut, a dokonce i módní „vada“. Ale obecně jsou džíny pracovní oděv, ve většině případů - nestandardní, což může být důležité pro ženu, která je nucena před vyhláškou pracovat v kanceláři nebo podnikat. Nejlepší alternativou by proto byla klasická černá nebo tmavě modrá, s rovnými nohami správné délky, bez komplikovaných detailů, nadměrných oděr a jiných excesů, jako je zlatá výšivka na papeži. Tmavé klasické džíny jsou také dobré, protože jsou štíhlé, to je všeobecně uznávaný fakt..

  Kvalitní. V dobrých džínách jsou švy rovnoměrné, boční švy se nikam nepohybují (ani dopředu ani dozadu). Uvnitř mají kvalitní džíny velký štítek, který poskytuje informace o výrobci a pravidlech péče. Název značky je psán nejen na štítcích, ale také na nýtech a na knoflících.

  Mateřské džíny - pohodlí, pohodlí a krása

  Už dlouho bylo zřejmé, že žena ve „zajímavém postavení“ může vypadat stylově a atraktivně. Světoví spolupracovníci vyvíjejí celé řady specializovaných oděvů, mezi nimiž není ani skříň budoucích matek. Které pouze modely pro ně nenabízejí: pohodlné spodní prádlo, krásné a funkční obleky, šaty, kraťasy, kalhoty. Pro zaoblené postavy existují i ​​plavky a sportovní oblečení. A samozřejmě, džíny pro těhotné ženy nemohly být ponechány bez pozornosti. Nejoblíbenější a praktičtější typ oblečení zaujal své právoplatné místo ve skříni nastávajících matek.

  Těhotenství - stojí za to radikálně změnit váš šatník?

  Čekání na narození dítěte vyžaduje, aby žena znovu vybudovala svůj život mnoha způsoby. Ale skutečnost, že se musíte chvíli rozloučit se svým obvyklým a milovaným oblečením, může mnohé rozrušit. Ujišťujeme vás, nebojte se o tak maličkosti, protože existuje velká možnost - speciální „těhotné“ džíny. Hlavním rysem takového oděvu je speciální střih horní části kalhot, který je vyroben z elastických textilních vložek.

  Další fragment tkáně spolehlivě podporuje a mírně zpřísňuje rostoucí břicho, což výrazně usnadňuje pohodu nastávající matky. Kromě toho těsně přiléhající vložky dobře zabraňují tvorbě strií a do té doby spolehlivě drží pokožku, dokud se nevrátí k normálnímu tónu.


  Určitě každá žena pochybovala alespoň o otázce, zda je možné, aby těhotné ženy nosily džíny? Moderní stylisté odpovídají kladně. Je také důležité pochopit, jak dlouho se doporučuje nosit džíny. Lékaři souhlasí s tím, že kalhoty, které se již dlouho staly klasikou moderní módy, lze nosit po dobu devíti měsíců bez obav z pravidelného přírůstku na váze..

  Jak si vybrat mateřské džíny

  Budoucí matka může dobře přijít s několika tipy, jak nosit džínové oblečení.

  Vyberte správnou velikost

  Změny velikosti pasu a celkové tělesné hmotnosti mohou vést k iluzi zvýšení velikosti oblečení během těhotenství. Ve skutečnosti se proporce ženského těla mění jen nepatrně. Proto v obchodě nakupujte oblečení své konstantní velikosti. Pokud jde o džíny, jejich střih zohledňuje budoucí proměny ženského těla.

  Povinná montáž

  Než zaplatíte za svůj oblíbený model kalhot, oblékněte si je. Pomalu a opatrně to zkuste. Procházejte se několik minut v nových džínách, posaďte se na židli, nízkou pohovku, zatáčejte různými směry. Je důležité, aby nová věc nezpůsobila žádné nepříjemnosti. Poslouchejte své břicho a nohy..

  Doufejme, že se těsné oblečení v průběhu času rozšíří a „zapadne“, jak se o tom zdvořilí prodejci někdy přesvědčují. Rovně odmítněte těsné elastické pásky a těsné vložky. Nejdůležitější věcí v oděvu je svoboda pohybu a absolutní pohodlí. Platte peníze pouze za věc, ve které jste si naprosto jistí.

  Šířka nohy

  Vyberte si modely oblečení s prostornými nohama - rovné nebo mírně rozšířené. Hubená džína pro těhotné ženy může napnout nohy, což je velmi nežádoucí. Oblečení by nemělo omezovat pohyby a stlačovat tělo. Jinak se může objevit krevní oběh v nohou, což vede k otoku, lehkosti a dokonce omdlení.

  Módní pronásledování

  Pro stylovou dívku, která horlivě sleduje módní trendy, může být dočasná úprava šatníku skutečnou výzvou. V praxi se ukazuje, že počet módních džíny určených pro nastávající matky je velmi omezený. Mezi nimi jsou potrhané modely, kalhoty s nýty, oděrky. Módní návrháři vyzkoušeli a vytvořili dokonce přítelkyně džíny pro těhotné ženy. Kombinace stylového modelu a širokého punčochového pásu přinesla populární styl na zcela novou úroveň..

  Přesto jsou džíny příležitostné, dokonce i pracovní oděvy. Neztrácejte proto peníze za drahé módní předměty. Stylový styl za rok může ztratit svůj význam. Je lepší dát přednost klasice a koupit rovné kalhoty..

  Máte-li jakékoli pochybnosti o vašem šatníku, doporučujeme vám věnovat pozornost fotografiím celebrit. Herečka Alison Hannigan, špičkové modely Alessandra Ambrosio a Lily Aldridge dávají přednost praktickým oděvům, které se nezaměřují na módní trendy.

  Pohodlné džíny - péče o zdraví matky a dítěte

  V prvních dnech mohou některé ženy stále nosit běžné džíny s nízkým vzestupem. Ale i když byla při šití použita tkanina s protahovacím efektem, její pružnost stále nestačí pro pohodlné nošení kolem pasu. Je lepší věnovat pozornost speciálním modelům od samého začátku a vybrat nejvhodnější pro střih a vzhled.

  Džíny bez elastických a elastických vložek. U takových modelů je pás vzadu na úrovni pasu. Vpředu je horní okraj kalhot snížen na linii bikin. Pás poskytuje možnost nastavení šířky. Pokud se v tomto modelu cítí těhotná žena dobře, lze kalhoty nosit až do pátého nebo šestého měsíce funkčního období. Jen málo žen se v nich v budoucnu bude cítit dobře, takže v posledním trimestru je lepší přejít na volnější styl.


  Džíny s bočními panely. Navenek má oblečení standardní vzhled. Jeho další objem je zajištěn elastickými přísadami vloženými do bočních švů nebo místo kapes.

  Mateřské džíny s elastickým pod břichem. Vyjmout model je podobný první možnosti. Horní část je vyrobena z měkké elastické hmoty, která neztrácí tvar ani po dlouhou dobu. Kalhoty s elastickým pásem pod břichem jsou po porodu docela užitečné, navenek vypadají jako model se širokým pásem.

  Džíny s vysoce elastickým střihem. Při šití teplých kalhot se obvykle používají modely se širokým těsným pásem. Neširoká elastická vložka částečně zakrývá břicho a současně pro něj slouží jako spolehlivý obvaz. Takové styly obvykle stojí o něco víc, jsou šity z kvalitní tkaniny. Teplé mateřské džíny lze nosit až do posledních dnů v semestru a dokonce i po porodu. Elastická vložka dobře podporuje napnuté svaly břicha, což přispívá k rychlému zotavení.

  Džíny se zapínáním na břicho. Nejpohodlnější a nejpraktičtější styl oblečení. Všestrannost střihu umožňuje jejich nošení kdykoli. Elastická pletená koketa na rouně, umístěná podél celého obrysu břicha, pohodlně sedí a spolehlivě chrání pokožku před protahováním. Zpravidla by se měl tento styl nosit v posledním trimestru těhotenství, zejména pokud se vyskytuje v chladném období..


  Významnou nevýhodou modelu je omezená doba provozu - Pouze tři až čtyři měsíce před narozením dítěte. Potřeba obléknout se do protáhlých triček nebo tunik, které skrývají velkou vložku, nemusí také přitahovat všechny ženy. Navíc kalhotky po porodu pravděpodobně nebudou užitečné, protože nejsou příliš estetické. V takovém případě byste měli pečlivě zvážit všechny argumenty a rozhodnout se pro pohodlí nebo krásu..

  Jak nosit mateřské džíny

  Kalhoty jsou tak univerzálním prvkem šatníku, že pod nimi lze nosit téměř jakékoli oblečení. V létě je vhodné nosit tílka a témata na tenkých popruzích. Těhotenství je příležitostí pro radost a hrdost ženy na její pozici. Není proto nutné, aby oblečení vypadalo jako mikina. Naopak, krátké, mírně přiléhavé věci krásně zdůrazní elastickou úlevu rostoucí bříško.

  V chladu se zahřejte svetrů, pletených halenek, flanelových košilí. Výběr halenek a svetrů pro těhotné ženy je velmi velký. Výhodou nákupu takového oblečení je to, že téměř všechny modely lze i nadále používat i po porodu.

  Nejpraktičnějším svrchním oděvem pro džíny je volná bunda. Je dobré, pokud je v pase nebo na spodní hraně stahovací šňůra s pásem, která upravuje optimální šířku produktu.

  ModaGid.ru

  Přihlášení pomocí služeb

  Registrace prostřednictvím služeb

  • Všechny články
  • Modní styl
  • Džíny pro těhotné ženy: hlavní typy a tipy pro jejich výběr

  Džíny pro těhotné ženy: hlavní typy a tipy pro jejich výběr

  Džíny jsou snad nejpohodlnější a v podstatě nejvšestrannější položkou dámské skříně. Je těžké s tím hádat. Džíny, původně vytvořené jako pracovní pánské oděvy, se staly nepostradatelným pomocníkem při vytváření všech druhů obrazů vhodných „jak na hostinu, tak na světě“. I během těhotenství džíny nezůstávají na vzdálených policích ve skříni, ale slouží jako praktický a vždy pomáhají „příteli“. Jaké džíny budou pro vaši postavu perfektní volbou, řekne tato publikace a fotografie módních žen v pozici pomohou vytvořit nudný „těhotný“ vzhled.

  Podle většiny nastávajících matek není „zajímavá pozice“ důvodem, proč byste se měli vzdát svých oblíbených džínových kalhot. V takovém vzrušujícím období žena potřebuje obvyklé věci více než kdy jindy, zejména pokud jsou co nejpohodlnější a neomezují pohyby.

  Džíny pro těhotné ženy „rostou“ současně s rostoucím bříškem po celou dobu těhotenství, a pokud je zvolíte správně, budou sloužit i po porodu, dokud se nevrátíte k předchozímu číslu. Základem celého „těhotného“ šatníku se může stát obratně vybraný jeden a pouze pár vhodných denimových kalhot.

  Džíny pro nastávající matky se příliš neliší od běžných modelů. Hlavním rysem takových kalhot je jejich primární úkol - střih horní části džíny přispívá ke stálé podpoře rostoucí bříško, aniž by jej tahal a mačkal.

  Charakteristické rysy džíny pro těhotné ženy

  Tento model kalhot má speciální střih horní části z linie bikin a výše, což umožňuje nepoškodit žaludek, aniž by došlo ke ztrátě správného uložení na postavu..

  Kromě toho se džíny pro „zajímavou pozici“ mohou pochlubit speciálními pružnými vložkami a napínáním, které se rozšiřují úměrně k rychlosti růstu bříško. Díky tomuto triku budou takové kalhoty schopny pomoci obnovit svůj původní tvar - podporují a napínají deformovanou pokožku na břiše, dokud nezosilní..

  Hlavní typy džíny pro těhotné ženy

  Džíny pro nastávající matky jsou rozděleny do 4 klíčových typů, které se liší především v pasu:

  • s linií přistání pod žaludkem a bez pružných elastických vložek;
  • s linií přistání pod žaludkem as pružnými elastickými vložkami;
  • s linií přistání na břiše a pružným elastickým pásem;
  • s vysokým pasem a pružným elastickým pasem.

  Vzhledem k pasu džíny pro „zajímavé postavení“ mohou být vybrány pro různý gestační věk.

  Kalhotky s pásem pod břichem budou vhodné pro první a druhý trimestr, protože pás v nich lze nastavit podle požadovaného objemu. Kromě těchto džíny mohou být přítomny vložky vyrobené z elastického materiálu, což jim také umožní „růst“ ve synchronizaci s břichem.

  Džíny s průměrným střihem na žaludek jsou vybaveny pružnou páskou, která působí jako pásek. Takové zařízení dokonale podporuje žaludek jako obvaz. Tento model kalhot je zvláště vhodný pro těhotné ženy, které se velmi často ohýbají..

  Elastický pas džíny s vysokým pasem končí pod hrudníkem a zcela zakrývá žaludek. Tyto džíny jsou relevantní pro poslední trimestr těhotenství, kdy se bříško stává prostě obrovským. Ačkoli takové kalhoty lze nosit po dobu všech 9 měsíců, protože pás tohoto modelu se sklopí na polovinu.

  Těhotenské džíny s lícem pod břichem bez elastických vložek

  U tohoto modelu džíny je pás mírně zvednut vzadu a vpředu podél linie bikin je spuštěn. Na tom, ve většině případů, existují rovnátka nebo alternativní variace v regulaci šířky. Jak bříško roste, „padá“ na přední linii opasku. Takové přistání je ideální pro první týdny těhotenství a po dobu 6-7 měsíců. V posledních měsících se bříško již nehodí, takže je možné mírné nepohodlí způsobené tlakem na jeho spodní část.

  Těhotenské džíny se zapínáním pod břišní a elastickou vložku

  Tato verze džíny je možná nejpohodlnější a nejbezpečnější, takže ji lze použít kdykoli v „zajímavé pozici“. Vzhledem připomínají předchozí džíny s nadrozměrným hřbetem, pouze po jejich stranách jsou elastické stehy z nedeformovatelné elastické tkaniny, napnuté spolu s rostoucí bříškou. Obvykle jsou takové vložky vyrobeny z mikrovlákna, což žaludku umožňuje dýchat za teplého počasí a zahřívá se při nízké teplotě. Vložka v této variantě kalhot se podobá širokému pásu a hraje roli obvazu, pevně přiléhající ke zvětšené postavě budoucí matky. Kromě toho lze šití nastavit ručně, takže tyto džíny se hodí po dodání.

  Mateřské džíny s linií přistání na břiše a pružným pásem

  Tyto džíny jsou nejvšestrannější a multifunkční, protože široký elastický pas vypadá docela solidně. Tyto kalhoty lze kombinovat i s krátkými vrcholy a svetry bez obav, zda bude vidět elastická tkanina. Džíny jsou vhodné pro ponožky po celou dobu těhotenství a po něm, a flexibilní pás nepoškodí celý obraz. Kromě estetické funkce pás plní také účel obvazu a každý den podporuje břicho..

  Džíny s vysokým pasem

  Tato varianta je vhodná pouze pro pozdní těhotenství, protože vzhledem k tomu, že velmi široký pás dosahuje velmi prsu, nejsou zvláště vhodné v prvních měsících „zajímavé situace“ a po porodu. Mají však také své výhody - pás připomínající punčochu dokonale chrání žaludek před podchlazením a poskytuje velmi významnou podporu již vytvořenému břiše. Protáhlé svetry a tuniky budou skvělým doplňkem takových džíny, které vám umožní skrýt nepříliš estetický široký pásek..

  Jak přesně vybrat mateřské džíny

  Výběr pohodlných džíny pro „zajímavou pozici“ je velmi svědomitý a důležitý úkol, protože by neměli stlačovat a přitahovat rostoucí břicho a přitom omezovat pohyb. Proto je tak důležité vybrat tuto položku „těhotné“ skříně se zvláštní péčí..

  Když se snažíte na kalhotách, musíte se ujistit, že nikam netlačí - k tomu byste měli chodit, ohýbat se a také v nich sedět..

  Je vhodné si koupit strečové džíny o jednu velikost větší, než je obvyklé, protože nohy nastávajících matek často bobtnají a příliš úzké kalhoty mohou tento nepříjemný proces ještě zhoršit..

  Rovněž stojí za to vzdát se kovových doplňků na kalhotách, protože to zase může poranit rostoucí číslo.

  Kromě všech výše uvedených jsou nabízeny stylové obrazy těhotných módních žen, které úspěšně porazily stejné džíny pro nastávající matky..

  Jaké džíny jsou vhodné pro těhotné ženy, tipy na výběr

  Těhotenství je skvělý čas v životě žen. Doslova svítí štěstím a krásou. Pečlivě vybrané oblečení zdůrazňuje kouzlo nastávajících matek. Pro mladé ženy, které čekají dítě, je obtížné vzdát se svých obvyklých oblíbených věcí. Stylové praktické džíny pro těhotné ženy - to je skvělá příležitost cítit se pohodlně po celou dobu zodpovědného nošení dítěte.

  Požadavky na model

  Budoucí matky potřebují nejpohodlnější oblečení, které neomezuje pohyby, nemačkává žaludek. Moderní návrháři vyvíjejí celé kolekce krásných stylových modelů pro těhotné ženy. Kalhoty jsou šity s ohledem na postupně rostoucí množství tuku, proto není nutné hledat velké velikosti, ale je lepší zůstat před obvyklou velikostí před těhotenstvím. Mateřské džíny, na rozdíl od běžných, mají speciální střih horní a další elastické vložky. To umožňuje udržovat rostoucí bříško a zabraňuje tvorbě strií na kůži..

  Moderní trh s oblečením nabízí těhotným ženám různé džíny různé hustoty, střihu, barev a dekorací:

  • přísná klasika - kalhoty modré barvy standardního střihu bez dekorů a mezer;
  • zúžené kalhoty - pro raná stádia, zatímco žaludek je malý a nedochází k otoku;
  • volné džíny pro přítele s elastickými akcenty;
  • rozšířené - pohodlné pro nohy nesoucí zvýšené zatížení;
  • roztrhané džíny pro těhotné ženy jsou skutečné modely pro mládež;
  • barevné kalhoty - vhodné pro letní sezónu.

  Správně vybrané kalhoty se stanou základem pro šatní skříň těhotné ženy. V obchodech a obchůdcích jsou džíny pro každý vkus, barvu, velikost a různé náklady. Chcete-li vypadat krásně a stylově, musíte si kalhoty zakoupit podle všech pravidel nakupování:

  • je dobré se předem rozhodnout o modelu, barvě, přemýšlet o tom, s čím si kalhoty nosit. V závislosti na ročním období to bude svetr, tunika nebo lehké tričko;
  • je lepší dát přednost kvalitním položkám vyrobeným z měkkých přírodních materiálů bez syntetických nečistot. Během těhotenství je pokožka žen velmi citlivá a syntetické látky ji dráždí. Kvalita věcí může být určena hladkými švy a štítky s informacemi o výrobci a způsobu péče;
  • je třeba věnovat pozornost pružnosti tkáně, aby si udržela svůj tvar. Některé obchody mají speciální faktury „břicha“ za vyzkoušení oblečení s „perspektivou“;
  • pohodlí je velmi důležité pro ženu, která má dítě. Nestyďte se zdlouhavým výběrem džíny, které jsou ideální pro těhotenství. Takové kalhoty by neměly těsně sedět na tělo, zasahovat do svobody pohybu a stlačovat dolní část břicha;
  • Nedoporučuje se kupovat kalhoty pro růst v očekávání, že se brzy hodí, protože je obtížné předvídat, jak se parametry v průběhu několika měsíců změní. Džíny musí být vybrány přesně ve velikosti, protože v oděvu pro těhotné ženy je vždy připravena baculatá postava;
  • není třeba vybírat modely se spoustou kovových kování, zejména v pozdějším těhotenství. Džíny s četnými nýty, zipy a výzdobou budou nepříjemné..

  Těsné kalhoty, mačkající dolní část břicha a těsná telata, jsou pro těhotné ženy přísně zakázány. Mohou narušit krevní oběh, což negativně ovlivní zdravotní stav nastávající matky, jakož i vývoj plodu. Kromě toho bude obtížné obléknout se silným otokem na nohou. Samozřejmě v prvních dvou nebo třech měsících můžete nosit běžné džíny, které mají nízký pas, ale brzy se stanou nepříjemnými.

  Klasickou volbou jsou široké kalhoty s měkkým obvazem, které mohou mít různé šířky. Kombinézy pro těhotné ženy jsou pro kalhoty vhodnou a relevantní volbou. Hlasitost je v tomto případě nastavena pomocí tlačítek a tlačítek..

  Odrůdy

  Je velmi důležité, aby těhotné ženy během tohoto období nosily pohodlné oblečení. Džíny, které milují všichni, kteří mnoho let nevyšli z módy, se díky speciálnímu střihu a elastickým vložkám staly dostupnými pro ženy na svém místě. Tyto prvky slouží k podpoře břicha, dávají ženě pocit bezpečí. Pro nastávající matky existují čtyři hlavní typy džíny, z nichž každá má své vlastní vlastnosti.

  • s elastickými vložkami;
  • bez vložek;
  • s elastickým pásem a přistáním na břiše;
  • s elastickým pasem a výškou.

  Džíny tohoto střihu lze nosit v každém měsíci těhotenství. Kalhoty pro těhotné ženy s elastickým pásem pod žaludkem, které je neviditelné pod oblečením, jsou velmi populární. Jsou velmi vhodné pro ženy s malým bříškem. Elastická guma se bude postupně protahovat bez stlačení dolních zón.

  S elastickými vložkami

  Džíny s elastickými vložkami mají linii lícování pod břichem a pás mírně zvednutý vzadu. Boční vložky jsou obvykle vyrobeny z elastického mikrovlákna, které se zahřívá za studena a umožňuje pokožce dýchat v žáru. Materiál nové generace maximálně přiléhá k tělu, příjemně ho obklopuje. Elastické prvky se táhnou pod objemem baculatého pasu. Špatná strana často poskytuje úpravu pro pohodlnější nošení. Tyto džíny lze bezpečně nosit v každém měsíci těhotenství..

  Bez elastických vložek

  U tohoto modelu je záda také zvednutá a přední strana je na úrovni linie bikin. Elastická závaží upravují šířku pásu. Tyto džíny jsou vhodné pro časné těhotenství i později. Břicho, vyrůstající, leží na přední straně pásu. V posledních měsících je však nepříjemný pocit, když je bříško již přeplněné. Pak si musíte koupit další kalhoty.

  S elastickým pásem umístěným pod břichem

  Tento univerzální design je vhodný pro všechny fáze těhotenství. Kalhotky umístěné pod břicho lze nosit v porodním období až do obnovení postavy. V takových modelech je široký pás vyroben z vysoce kvalitního elastického materiálu a současně je nosným obvazem.

  Vysoká sada s elastickým pasem

  Velmi pohodlný model s vysokým elastickým pasem. Je vhodný pro poslední měsíce těhotenství. Elastický pásek ve formě punčochy zavírá a pečlivě podepírá formované břicho a v zimě ho chrání před podchlazením. Vysoké džíny jsou často doplněny protáhlými tuniky a svetry, které skrývají široký pás.

  Paleta barev modelů džíny může být velmi různorodá. Zimní kalhoty jsou modré v různých odstínech a letní kalhoty jsou modré, bílé, světle šedé. Zde je výběr neomezený.

  Těhotné módy vytvářejí jedinečný stylový vzhled, úspěšně vybírají džíny a doplňují je pohodlným oblečením.

  Pravidla pro výběr džíny pro těhotné ženy

  Džíny jsou velmi pohodlné a téměř univerzální oblečení. Kdo by s tím hádal? A stojí za to se jich během těhotenství vzdát? Samozřejmě že ne! WDay.ru vám řekne, jak si vybrat správné džíny, pokud jste na svém místě. Džíny jsou nejvšestrannější šatník těhotné ženy a nejpraktičtější. Správně vybrané džíny vám budou sloužit od začátku těhotenství až do návratu do tvaru po porodu.

  Charakteristickým rysem džíny pro těhotné ženy je speciální střih horní části z linie bikin a výše. Díky speciálním elastickým vložkám a všem druhům utahování budou takové kalhoty „růst“ s bříškem a po porodu budou podporovat a napínat přetíženou pokožku břicha, dokud nezazní tón. Neexistuje mnoho pravidel pro výběr džíny pro těhotnou ženu, ale jsou velmi důležité jak z hlediska pohodlí nastávající matky, tak iz hlediska jejího zdraví (a dokonce i zdraví dítěte)..

  Džíny by neměly vyvíjet tlak na spodní část břicha. Abychom tomu porozuměli, vyzkoušejte je, ujistěte se, že chodíte a sedíte na židli, na židli různých výšek, nebo si jen sednete a simulujete sedadlo na židli. Pokud se v této chvíli okraj těsné části džíny, procházející pod žaludkem, tlačí na žaludek, s největší pravděpodobností budete v nich nepohodlní, a jak vaše břicho roste, bude to ještě nepříjemnější v těchto džínách.

  Nohy by neměly pevně přiléhat k nohám. Jinak zaprvé způsobíte problémy s krevním oběhem v nohou - a nohy již zažívají během těhotenství vážný stres. Minimálně to hrozí otokem. Za druhé, pokud v pozdějších fázích začnete bobtnat kvůli pozdní toxikóze, pak už tyto džíny už nebudete moci nosit.

  Pro vlastní pohodlí a pohodlí zvolte velikost džíny, které jste měli před těhotenstvím - všechny džíny pro nastávající matky jsou šity s ohledem na transformaci postavy. A samozřejmě se snažte kupovat kalhoty i bez vyzkoušení. Některé modely, které by musely být díky svému designu velmi pohodlné, mohou mít vyšší tuhou horní část (těsně nad linií bikin) a nelze je nosit.

  Existují 4 hlavní typy džíny pro těhotné ženy: džíny bez elastických vložek, s fitem pod břicho, džíny s elastickou vložkou, s fitem pod břicho, džíny s elastickým pasem, fit na břicho a nakonec džíny s elastickým pasem a vysokým vzestupem. Každý typ má své vlastní vlastnosti..

  1. Džíny bez elastických vložek, přiléhající pod žaludek. Pro takové džíny je zadní část pásu zvednuta, přední část je spuštěna podél linie bikin. Pás má zpravidla přezky nebo jiné možnosti nastavení šířky. Jak břicho roste, „leží“ na přední straně pásu. Tento typ fit je vhodný od samého začátku těhotenství až do 6-7 měsíců, protože později se můžete cítit nepohodlí z tlaku jeansového pásu na spodní část břicha (ale není to nutné).

  2. Džíny s elastickou vložkou, zapadající pod žaludek. Konstrukce je podobná první variantě: nafouknutá zadní a snížená přední strana. Ale díky elastickému pasu v těchto džínách se budete cítit mnohem pohodlněji v jakékoli fázi těhotenství, navíc vám budou sloužit i po narození. elastická horní část se nedeformuje a při nepřítomnosti bříšku vypadá jako běžný pás.

  3. Džíny s elastickým pasem a přiléhající na břicho. Jako obvaz slouží také dostatečně široký elastický pás. Současně většina džíny vypadá docela reprezentativně a lze ji nosit s krátkými halenkami a trička, aniž byste se museli bát, že bude vidět elastický džíny. Nejuniverzálnější design, který bude vyhovovat téměř každému od začátku do konce těhotenství, stejně jako při poporodní regeneraci postavy.

  4. Džíny s elastickým pasem a výškou. V tomto designu pás pokrývá celé těhotné břicho a natahuje se přes něj jako punčocha. V závislosti na materiálu vložky může být její horní část dodatečným utahováním za účelem nastavení objemu pásu. Hlavní plus takových džíny je zřejmý při použití v chladném období, zejména v zimních mrazech. V létě bude v nich horko. Z estetických důvodů se budou muset nosit s tuniky a dlouhými svetry. A ještě jedna důležitá minus - nejsou tak univerzální, protože až po 4-6 měsících a po porodu je nelze nosit kvůli příliš velké vložce určené pro těhotné těhotenství.

  Co si vybrat pro těhotné džíny nebo kombinézy

  Během těhotenství je pro ženu hlavní věcí pohodlné oblečení. Věci by neměly žaludek vytáhnout, navíc je důležitá praktičnost. Většina těhotných žen si chce koupit jednu sadu oblečení, aby neutratila příliš mnoho peněz.

  Džíny a kombinézy s elastickými vložkami a postranními knoflíky jsou oblíbené u nastávajících matek, které pomáhají rozšiřovat oblečení a nosit jej až do porodu. Co je ještě lepší, kombinézu nebo džíny? Podívejme se na všechny podrobnosti.

  Většina mateřských obchodů nabízí široký výběr džíny. Všechny modely mají volný střih, jsou šity z kvalitní tkaniny, džíny jsou dobré. Břicho je podepřeno speciální elastickou páskou, která břicho může podepřít nebo zcela zakrýt. Některé modely mají nízký pas a pevná vložka podporuje pouze spodní část břicha. Je to vhodné pouze v raných fázích těhotenství, kdy je plod malý.

  Obrovské břicho pojme pouze širokou pásku. Při výběru džíny věnujte pozornost obsahu elastanu. Modely, u kterých je procento elastanu alespoň 30, je vhodné odstranit. Kromě toho lze po porodu nosit džíny s elastickou vložkou, dokud obrázek nezíská předchozí tvar. V teplém období lze džíny nosit s lehkými tričkami nebo volnými tričkami. V zimě se úspěšně kombinují s úzkými roláky, vlněnými svetry a vestami..

  DŮLEŽITÉ! V chladném období není dovoleno nosit oblečení, které otevírá žaludek, takže všechny svetry by měly být protaženy..

  Kombinéza pro těhotné

  Kombinézy pro těhotné ženy jsou šity z přírodních tkanin. Hustý denim se používá pro zimní, tenčí materiály pro léto. Většina modelů je zdobena tisky, zajímavými výšivkami a kamínky. Délka kalhot se liší od dlouhé „po podlahu“ po zkrácené kotníky. Nastávající matka si proto může podle svého vkusu vybrat kombinézu. Plusy tohoto oblečení:

  • pohodlné nošení;
  • široká barevná škála;
  • dobrá kombinace s jiným oblečením;
  • elastické vložky, které podepírají žaludek;
  • široké popruhy, které neumožňují skluzavku sklouznout dolů;
  • hustý materiál chrání žaludek a záda před průvanem.

  Přestože je kombinéza pohodlná a praktická, existuje značná minus, o které byste měli vědět před zakoupením tohoto oblečení. V posledních fázích těhotenství chodí žena často na záchod. Důvodem je skutečnost, že plod tlačí na močový měchýř a močení se vyskytuje několikrát častěji.
  Odstraňovat kombinézy v toaletě, zejména veřejné, je nevhodné. Kromě toho, pokud dojde k pozdnímu těhotenství v horkém období, není vhodné nosit těsné oblečení při teplotě 20–30 stupňů. Jakýkoli denim nedovoluje pokožce dýchat a v montérkách nejsou uzavřeny pouze nohy, ale také žaludek, boky a záda.

  DŮLEŽITÉ! Pokud se přesto rozhodnete koupit kombinézu, vyberte si bavlněné modely na léto.

  Co je výhodnější pro těhotnou ženu v montérkách nebo džínách

  V pozdním těhotenství je výhodnější chodit v džínách. Existuje několik důvodů:

  • střih vám umožní cítit se pohodlně a zdarma;
  • elastické nitě přidané do materiálu pomáhají v případě potřeby snadno odstranit džíny;
  • široká těsná páska podporuje velké břicho;
  • volné nohy netahají nohy s otokem;
  • džíny se pohodlně nosí s jakýmkoli širokým svetrem.

  Kombinézy, na rozdíl od džíny, je nevhodné odstranit. Kromě toho není vhodný pro teplo. Dokonce i nejlehčí džíny pokrývají většinu těla, takže existuje šance, že budete v teple a nebudete se cítit pohodlně. Kombinézy s těžkými protáhlými halenkami nebo svetry je obtížné kombinovat, protože materiál bude muset být zasunut dovnitř. Džíny jsou kombinovány s jakýmkoli oblečením..

  Tipy pro výběr džíny a kombinézy pro těhotné ženy

  Při výběru džíny si uvědomte, že by se nemělo mačkat spodní břicho. Nasaďte si kalhoty a sedněte si na židli, zatímco byste se měli cítit pohodlně a pohodlně. V pozdních stádiích těhotenství je většina dívek náchylná k otokům, proto si zvolte volné kalhoty, jinak je nebudete moci nosit. Při výběru kombinézy zvažte vnější teplotu v době, kdy ji chcete nosit.

  Na zimu je vhodný izolovaný model, jak lidé říkají „s rounem“, pro letní lehké textilie jsou relevantní. Elastická vložka v břiše na džínách nebo montérkách by se měla dobře protahovat, ale být dostatečně pevná a dobře podepřít zaoblené břicho. Nezapomeňte věnovat pozornost složení materiálu, budete se cítit pohodlněji v přírodních tkaninách, takže procento umělých nití by mělo být co nejmenší.

  ZÁKLADNÍ PREGNANT Šatník

  Finanční krize... Ne, nejde o problém - těhotenství a porod jsou vždy velkým výdajem a oblečení pro těhotné ženy potřebuje velmi krátkou dobu, takže většina těhotných žen se ptá: „jaké oblečení potřebuje těhotné ženy?“ Kde je minimum oblečení, které musíte koupit těhotné?

  V tomto článku uvedu doporučení, jak sestavit nejpraktičtější soupravu oblečení pro těhotné ženy, která vydrží co nejdéle. To je samozřejmě, že si můžete koupit libovolný počet šatů pro těhotné ženy, ale výběrem oblečení podle našich doporučení získáte plnou skříň na celé těhotenství a ušetříte spoustu.

  Tip 1. Kdy koupit mateřské oblečení

  První doporučení - nespěchejte na nákup oblečení pro těhotné ženy - začněte nakupovat co nejdříve, zkuste nosit své těhotné oblečení co nejdéle.

  Velmi často během těhotenství dívky nejen zvyšují bříško, ale také získávají několik kilogramů navíc v celém těle. Kromě toho se během těhotenství prsa zvyšuje a někdy i velmi. Z tohoto důvodu se zvyšuje velikost oblečení a oblečení pro těhotné ženy, zakoupené na začátku těhotenství, ke konci těhotenství již malé, takže na konci těhotenství musíte koupit nové věci o jednu větší.

  Tip 2. Zda koupit oblečení pro těhotné ženy

  Když se oblečení před těhotenstvím zmenší, kupte speciální oblečení pro těhotné ženy. Odolejte pokušení „ušetřit“ nákupem běžného oblečení - nikoli pro těhotné ženy - několik větších velikostí. Proč to není úspora, ale ztráta peněz:

  • V průběhu těhotenství budete chodit ve věcech, které se vám dobře nehodí - velikost není vaše, což znamená, že rukávy budou širší, než je nutné, a záda a ramena.
  • Po porodu se vrátíte do před těhotenství a nebudete jej moci nosit - bude to jasně velké.
  • Je nepravděpodobné, že jej budete moci prodat za výhodných podmínek - v současné době použité oblečení ani „haute couture“ nejsou příliš populární.

  Běžné oblečení je tedy o několik velikostí větší - vyhodí peníze. Ale speciální oblečení pro těhotné ženy lze nosit i po porodu: to je vaše velikost, pouze styly jsou prostornější. Ihned po narození je to ještě lepší, protože bříško neodejde hned a těhotný tuk s vámi zůstane pár měsíců.

  Tip 3. Těhotenské nebo těhotné oblečení

  Moderní móda nabízí širokou škálu objemných negravidních modelů, které se perfektně hodí k bříšku. Takové modely jsou skvělou volbou a skvělou alternativou k „těhotným“ věcem, ale věnujte pozornost dvěma bodům:

  • Mezi těmito modely samozřejmě nenajdete džíny a kalhoty - stále je budete muset koupit, ať se vám líbí nebo ne, v mateřském obchodě.
  • Pokud plánujete kojit po porodu, mějte na paměti, že oblečení pro těhotné ženy je nejčastěji také investicí do budoucího oblečení pro krmení.

  Nez Těhotné věci, které jsou vhodné pro krmení, by měly mít na hrudi upevňovací prostředek, který by neměl být ve formě malých knoflíků, ale velmi pohodlný pro rozepnutí a upevnění jednou rukou, zatímco druhou rukou držíte dítě).

  Základní mateřská skříň

  A teď pojďme diskutovat, jaké oblečení těhotná žena potřebuje v minimálním souboru.

  1. Šaty na těhotenství a kojení

  Nezapomeňte si koupit něco takového: možná to bude jediná věc, kterou se dostanete do posledních pár týdnů před porodem. Vyberte si neprotahovou sukni vyrobenou z strečového materiálu.

  I když během těhotenství přiberete na přílišné váze, takové šaty pro vás budou pravé až do porodu a hned po porodu a po celou dobu, kdy kojíte, bude pohodlné a dobré sedět. Samozřejmě za předpokladu, že sukně šatů bude široká.

  Mějte na paměti, že tyto šaty budou mít alespoň několik následujících důvodů: pro práci, pro propuštění z nemocnice, pro více či méně formální událost, kde musíte vypadat slušně během těhotenství a po něm. Proto pro základní šatník, bez ohledu na roční období, zvolte nádhernou neutrální variantu, například toto:

  Pokud se období velkého bříšku objeví v létě + na podzim nebo v zimě + na jaře, zvažte možnost letní šaty ze střední hustoty:

  Za teplého počasí lze takový sarafan nosit tak, jak je, a v chladném období si dokonce můžete obléknout svou těhotnou halenku, rolák nebo něco z pružné tkaniny.

  2. Mateřské džíny

  Dokonce i velmi obchodní dívka někdy musí vylézt z obchodního oblečení.

  Džíny budou nejvšestrannější volbou pro běžné oblečení pro těhotné ženy..

  Naštěstí nyní výrobci mateřských oděvů vyrábějí velmi stylové džíny, které se prakticky neliší od běžných oděvů, s výjimkou opasku na podporu břicha:

  Mimochodem existují džíny pro těhotné ženy, které lze nosit po porodu - elastická vložka pro břicho v takových džínách se snadno spáruje, takže se získají běžné džíny s nízkým pasem. Pokud najdete tyto džíny na prodej - vydrží vám dlouho, dokud se nenudí.

  Dříve se džíny daly najít v Mothercare, ve své vlastní značce. Teď něco chybí - ale na tuto otázku se zvlášť zajímejte. Zásobník mega-pohodlné.

  Pokud si koupíte džíny pro těhotné ženy do 20 týdnů, kupte si ty, které pro vás budou příliš velké a široké, ale které budou mít po stranách stuhy pro regulaci velikosti. Téměř všechny těhotné ženy, zadek a nohy ztloustnou v posledním až dvou měsících těhotenství, takže během této doby nebudete téměř jistě schopni nosit těhotné džíny své obvyklé velikosti..

  Pokud je úkolem sestavit základní šatník a během těhotenství plánujete nákup ne více než 1 džíny, pak pro základní šatník vyberte přímo džíny a / nebo prostornější:

  Na rozdíl od hubených, těsně přiléhajících džíny budete s větší pravděpodobností nosit volné mateřské džíny až do porodu.

  3. Košile / halenka / tričko pro těhotné a kojící - 2 kusy

  V závislosti na vašich preferencích si pro mateřské džíny vyberte lehký top. Vyberte si univerzální model pro těhotné a kojící, s tajemstvím pro krmení, nosit jej po porodu.

  Proč jako základna pro těhotnou skříňku doporučuji lehkou věc, nikoliv rolák, svetr nebo dlouhý rukáv:

  • Snadnou věc lze nosit za každého počasí: v takovém horku, v chladu - s halenkou nebo svetrem.
  • Pokud mluvíme o univerzálnosti, většina svetrů nebo svetrů pro těhotné a kojící ženy nevypadá po narození velkolepě (na netěhotné postavě).

  Proto, pokud chcete univerzální věc na dlouhou dobu, pak místo teplého top pro těhotné ženy, vyberte obvyklý - ne těhotný - svetr nebo svetr (zcela neotevřený) vaší obvyklé velikosti. U takového svetrku bude vhodný pro těhotnou bříško a po porodu bude vypadat dobře a nebude způsobovat kojení..

  Při výběru horní části pro základní šatník pro těhotnou ženu si vyberte měkké tekoucí tkaniny. Obecně je ideální, pokud je na dně takové halenky elastický pás. Takové věci můžete nosit dlouho po porodu - při kojení. Bude lepší, když ukrývají bříško, které ještě nebylo vyčištěno a vypadalo nádherně, jako negravidní věc.

  Kromě toho se ujistěte, že je vhodný pro kojení. Udělejte si čas na experimentování a pochopte, že takové tajemství krmení bude pro vás nejvhodnější.

  Vezměte prosím na vědomí, že pro základní skříň budete potřebovat dva kusy - jeden na vás, druhý na praní.

  4. Domácí šaty nebo světlé pyžamo pro těhotné a kojící

  Nezapomeňte, že doma nastávající matka musí také něco vejít, a já chci vypadat elegantně.

  Dobrou základní volbou pro celé období těhotenství a po porodu jsou domácí šaty nebo světlé (prostě světlé, aby nevypadaly jako noční košile!) Pyžamo, protože v takových šatech budete vypadat úhledně během dne a můžete v nich spát.

  Navíc se jedná o univerzální věci, které jsou vhodné pro kojení během těhotenství a po porodu..

  Nedělejte si starosti s pyžamovými kalhotami ani krátkými kalhotami: pyžama z mateřství a kojení jsou zpravidla určena k nošení po porodu. Po porodu lze široký pás odvrátit nebo „zvrásnit“ do stylového akordeonu v pase - nejen to bude krásné, ale také skryje poporodní nedokonalosti postavy.

  Mimochodem si můžete vzít své domácí šaty s sebou v nemocnici jako odnímatelnou noční košili.

  5. Mateřská bunda, kabát nebo pláštěnka

  Bez ohledu na období těhotenství si budete muset koupit alespoň jedno svrchní oblečení. Naštěstí nyní všichni výrobci dělají univerzální věci, které lze nosit před těhotenstvím a po porodu, a to bez vázacích prostředků..

  Jako základní variantu bych doporučil bundu, kabát nebo pláštěnku 3 v 1, vhodné i pro nošení dětí. Stojí o něco dražší než horní věci bez vložky pro nošení, ale někdy jsou velmi, velmi užitečné.

  I když jste nyní tvrdým protivníkem smyček, není známo, jak se situace změní. V našem ruském prostředí, které není vůbec „bezbariérové“, může být popruh nebo ergo batoh jediným způsobem, jak se dostat do nějaké organizace s dítětem v náručí, a mladá maminka musí velmi často chodit do různých organizací..

  ... a také nezapomeňte

  V nemocnici to určitě budete potřebovat

  1. Noční košile pro těhotné a kojící matky

  A dvě věci jsou lepší - vyberte si nejlevnější možnosti z přírodní bavlny s pohodlným tajemstvím krmení. Například:

  A hned vysvětlím, proč jsou nejlevnější: v prvních 1-2 dnech po porodu nebudou na krátkou dobu udržovány čisté, krásné a upravené. Je možné, že je ani nechcete vzít zpět z nemocnice.

  2. Ošetřovatelská podprsenka

  V porodnici si vyberte měkkou a pohodlnou, dobře napnutou, protože hned po narození se hrudník (monstrózně) výrazně zvětší.

  Během těhotenství si mimochodem můžete koupit bezproblémovou elastickou podprsenku pro těhotné a kojící ženy - bude to pro budoucí matku velmi pohodlné a v prvních dnech po narození je prostě perfektní.

  Jaké věci si během těhotenství nemůžete koupit

  Nyní, když jsme mluvili o základním šatníku těhotné ženy, pojďme diskutovat o tom, co je téměř jisté dělat bez těhotenství. Nezabraňujeme jim v nákupu, ne - zde dáváme věci, jejichž absence vám nevytvoří nepohodlí, nebo je můžete nahradit negravidními věcmi (které s největší pravděpodobností již existují ve vašem šatníku).

  Teplý svetr pro těhotné / rolák / dlouhý rukáv

  Jak je uvedeno výše, místo takové věci si můžete koupit tričko, tričko nebo tričko pro těhotné a kojící ženy a přidat k tomu nevinný svetr nebo svetr.

  Ačkoli poctivě, všimneme si, že někdy existují jen úžasné svetrky a mikiny pro těhotné a kojící ženy, ze kterých se rozhodně nechcete dostat ven!

  Pokud to prostředky umožňují, podívejte se na věci bez shromáždění v oblasti břicha - po porodu sedí jen super.

  Mateřská podprsenka

  Mateřská podprsenka se liší od obvyklých v nepřítomnosti kostí a švů přes bradavku, stejně jako měkčí, nedráždivé textilie. Pokud nemáte zvýšenou citlivost prsu, můžete bezpečně dělat svou obvyklou podprsenku po celou dobu těhotenství.

  Pro citlivá prsa, nebo pokud se během těhotenství prsa začnou velmi zvětšovat, doporučujeme bezproblémové podprsenky pro těhotné a kojící ženy, které jsou zde již uvedeny.

  Mateřské kalhotky

  Ve skutečnosti jsou speciální kalhotky pro těhotné ženy bandážové kalhotky nebo kalhotky s vysokým pasem (s místem pro bříško).

  Bandáž je samozřejmě nezbytná, a pokud se vám líbil obvaz ve formě kalhotek, nebudeme vás v žádném případě od tohoto nákupu odrazovat. Pokud jde o běžné kalhotky s vysokým pasem - většina těhotných žen je považuje za nepříjemné a dokonce nepříjemné.

  Pokud vaše volba nesouhlasí s kalhotkami, pak nejvhodnější volbou pro kalhotky pro maminky jsou nejobvyklejší bavlněné kalhotky s nízkým pasem, které se prodávají v každém rohu a pravděpodobně se nacházejí ve vašem šatníku..

  Punčochy v mateřství

  Samozřejmě na podzim, v zimě a brzy na jaře, punčocháče pro těhotné ženy nemohou. Pokud však období těhotenství nastane koncem jara a léta nebo léta a začátkem podzimu, můžete klidně dělat běžné punčochy.

  Těhotenský župan

  Opravdu chci vypadat jako bonbón v mateřské nemocnici v elegantním setu pro těhotné a kojící nebo okouzlující roucho pro nastávající matky, například:

  Sady s košili a županem pro těhotné ženy i samostatně župany jsou obrovskou rozmanitostí a jsou nezbytné v nemocnici.

  Mějte však na paměti, že většina běžných negravidních županů úspěšně nahradí váš těhotný župan..

  Pokud je úkolem ušetřit peníze, místo drahého županu, můžete si koupit téměř kterýkoli z nejlevnějších těhotných županů, které voní bez knoflíků.

  Doufejme, že tyto tipy vám pomohou sestavit perfektní základní skříň za málo peněz. Přeji hezké nakupování a krásné těhotenství!

  Články O Neplodnosti