Hlavní Výživa

Kdy koupit mateřské oblečení a je možné nosit nízké džíny v raných fázích

Lze kombinovat těhotenství a džíny? Které modely lze použít ve vašem šatníku a které nikoli. Co lékaři doporučují a co hledat při výběru oblečení. Jaké je možné poškození džíny. Za jakých podmínek změnit obvyklé oblečení za speciální.

Džíny a těhotenství. Nemožné je možné?

S nástupem „zajímavé“ situace v ženském životě je otázka správného oblečení zcela naléhavá.

Potřeba změnit šatní skříň se jistě objeví ve 4. měsíci těhotenství.

Džíny jsou nezbytnou součástí každodenního nošení a mnozí lidé jsou zvyklí na pohodlí a všestrannost..

Je možné, aby je budoucí matka nosila, nebo stojí za to změnit návyky oblečení okamžitě a radikálně? Co o tom lékaři říkají?

Džíny během těhotenství: možné nebo ne

Skinny džíny se nedoporučují nosit během těhotenství. Ani v raných stádiích, ani později. Úzké oblečení je škodlivé pro ženu v poloze, protože omezuje pohyb, narušuje správný krevní oběh v těle a narušuje dýchací proces. V těsných džínách, i při krátké době těhotenství, existuje velké nebezpečí ztráty vědomí a větší pravděpodobnost toxikózy. Další důsledky těsnosti a ztuhlosti oděvu: nevolnost a bolesti hlavy, poruchy trávení. Kyslík v dostatečném množství je nezbytný pro ženu s dítětem. Kruh krevního oběhu se zvyšuje a pánevní orgány pracují ve zvýšeném režimu. Není třeba je obtěžovat. Doporučuje se upřednostňovat pohodlí a pohodlí v oděvu..

Je možné nosit džíny během těhotenství, když ještě není vidět břicho

Na začátku těhotenství, kdy se velikost břicha ještě nezvětší, je možné nosit běžné džíny, ale ne těsné a ne úzké. Ve správném modelu je žena pohodlně seditelná, naklánět se, pohybovat a v břiše není žádný tlak.

Pokud se cítíte nepříjemně a stísněně, převlékněte se do prostorných možností. Navzdory skutečnosti, že změny v obrázku ještě nejsou viditelné, jsou v počátečních stádiích stanoveny životně důležité systémy a orgány nenarozeného dítěte a nic by nemělo tento proces narušovat. Tlak z pásů nebo nízký pas džíny nepomáhá správné tvorbě plodu.

Hubená

Takové džíny by se neměly nosit. Nejen kvůli těsnosti v pase a dolním břiše, ale také na nohou. Zúžené modely v průběhu těhotenství, kromě nebezpečí pro vyvíjející se dítě, mají také špatné důsledky pro zdraví ženy. Nesprávnost a ztráta vědomí, otoky a migrény mohou být vyvolány nesprávným oblečením.

S vysokým pasem

Na začátku těhotenství můžete stále nosit své obvyklé oblečení. Je to džíny s vysokým pasem a ne napjaté, které umožňují ženě udržovat obvyklý styl oblečení po dobu dalších 2-3 měsíců a aby byla její pozice neviditelná až do určitého data..

Ale znovu je důležité zaměřit se na pohodlí a svobodu pohybu. Materiál, ze kterého jsou džíny vyrobeny, také záleží..

U různých tkanin je lepší upřednostňovat napínací a dýchací materiály..

S podvazky

Použití podvazků vám umožní nosit džíny, které nejsou v pase zúžené, je to jen výhodné pro těhotnou ženu. Speciální kombinézy s podvazky vám nedovolí udržet si kalhoty v pase a podvazkové pásy jsou pohodlně nastavitelné na délku. Takové modely jsou velmi populární a zaslouženě populární u těhotných žen a jsou velmi vhodné po celou dobu porodu dítěte..

Kdy začít nosit mateřské oblečení

Každá žena začíná nakupovat oblečení určené speciálně pro těhotné ženy individuálně, záleží na počátečních parametrech obrázku.

V období 3–4 měsíců se číslo změní: pas zmizí, břicho začne růst, zvětší se objem boků a také velikost hrudníku. U některých se toto číslo začíná měnit již od 13 týdnů, zatímco u jiných, i po 5 měsících, změny nejsou vidět.

Pokud se staré oblečení stane nepohodlným a stísněným, pak je čas na diverzifikaci šatníku věcí pro těhotné ženy. U některých nastávajících matek od počátku těhotenství je na prvním místě otázka pohodlí. Kromě toho je v obchodech takový výběr produktů pro těhotné ženy, což ženě umožňuje vypadat krásně a elegantně.

Které kalhoty si vyberete nejlépe

Ve zvláštních obchodech pro nastávající matky dobrý výběr džíny, kalhot, legin a dalších oděvů. Mají měkké a elastické vložky na břiše, často existuje schopnost upravit požadovaný objem a změnit ho s rostoucím gestačním věkem. Složení látky, v závislosti na ročním období: v létě - lehké varianty, v zimě naopak zahřáté.

Je lepší si vždy před nákupem změřit oblečení než objednat v internetových obchodech. Je nemožné předvídat, jak se ženská postava změní po 2-4 týdnech těhotenství. Oblečení na dálku proto nemusí být pro budoucí matku vůbec vhodné nebo nepříjemné.

Přednost by měla být dána přirozenému složení tkanin, strečových a nemačkaných materiálů, jakož i krásným a elegantním barvám, aby oděv nebyl jen praktický, ale také potěšil oko, ženu samotnou a další..

Ženy během těhotenství si musí vybrat pohodlné a krásné modely kalhot a džíny, zaměřit se na své touhy a zohlednit novou situaci. Věnujte pozornost džínovým montérkám, zavěšovacím modelům a kalhotám vyrobeným z měkkých a strečových tkanin..

V závislosti na bohatství je možné něco předělat z obyčejného oblečení, doplnit jej vložkami nebo roztahovacími a nastavitelnými prvky a něco koupit ve specializovaných prodejnách. Svoboda, pohodlí a radost z nakupování jsou hlavními parametry, které jsou důležité při výběru oblečení pro těhotnou ženu. Světlé a slavnostní barvy vám pomohou užít si radost a radost z vaší postavy a pozice.

Jak si vybrat mateřské džíny?

Džíny vstoupily do našeho každodenního života dlouho a pevně. A není divu - koneckonců je tato šatní skříň pohodlná a přijatelná všude tam, kde není potřeba speciální nebo přísné oblečení..

Budoucí matky, které již čekají na své dítě, se často nechtějí vzdát možnosti nosit džíny během těhotenství. Dají se pochopit, protože džíny pro těhotné ženy mají speciální střih velmi pohodlný pro bříško a přírodní látky činí džíny pro těhotné ženy téměř stejně pohodlné jako domácí oblečení..

Druhy mateřských džíny

Džíny pro těhotné ženy lze rozdělit do několika skupin:

 • Džíny s velmi nízkým pasem pod břicho. Takové džíny lze ve skutečnosti nosit po celou dobu těhotenství (od chvíle, kdy břicho ještě není vidět až do narození). Pás bude vždy procházet pod žaludkem a nebude rušit ani matku, ani dítě. Ale vzhledem k tomu, že pas je velmi podhodnocený, mohou takové džíny jednoduše spadnout..
 • Džíny s mouchou, malým nízkým pasem a elastickými klínovými vložkami po stranách, což dává břiše příležitost k růstu. Tyto džíny jsou zpravidla vhodné pro těhotné ženy do 7 - 8 měsíců těhotenství, pletená vložka se již nemůže protahovat. Ale vše záleží na konkrétním modelu a na velikosti bříšku.

Džíny bez mouchy se širokým (5-15 cm) elastickým pásem pod žaludkem. Obvykle velmi pohodlná volba pro rané těhotenství - když pravidelné džíny již začínají vyvíjet tlak na bříško. Elastický pas neomezuje pohyby, ale do určité míry udržuje vaše džíny tam, kde by měly sedět. Elastický pas má mírný podpůrný účinek na břicho. Na krátkou dobu lze obvaz nahradit.

 • Džíny s velmi širokou látkovou úpletovou vložkou vpředu pokrývající celé břicho. Nebo naopak, textilní vložka na zadní straně (přední část džíny je vyrobena z džíny). Obě možnosti jsou určeny pro pozdní těhotenství, protože jednoduše „visí“ na malých bříškách. Vzhledem k tomu, že horní okraj džíny zachycuje horní břicho téměř pod hrudník - takový model vždy spolehlivě spočívá na nastávající matce a nikde neklouzne.
 • Jak si vybrat mateřské džíny

  Který obvaz pro těhotné je lepší?

  Porodníci obvykle doporučují nosit prenatální obvaz od čtvrtého měsíce těhotenství. Člověk by se však měl také řídit velikostí bříšku, protože se stává, že do čtvrtého měsíce je prakticky neviditelný, což znamená, že není příliš relevantní

  Aby džíny nezklamaly nastávající matku a neubližovaly, měli byste si vybrat džíny pro těhotné ženy na základě následujících tipů:

  • Vyberte si džíny vyrobené z přírodních prodyšných látek - hojnost polyesteru v denimu dává oblečení odolnost proti opotřebení, ale narušuje výměnu vzduchu.
  • Upřednostňujte měkké, silně protahovací textilie - vytvoří potřebné pohodlí.
  • Vyhněte se příliš úzkým modelům - těsné džíny narušují průtok krve v nohou, během těhotenství to nejen výrazně zvyšuje riziko křečových žil, ale také narušuje přívod kyslíku pro dýchání. Navíc, když je bříško velmi velké - tahání těsných džíny může být skutečnou výzvou.
  • Ze stejného důvodu - neberte si džíny, které jsou pro vás malé. Nechte své „co když zhubnete“ na později.
  • Vyzkoušejte na každé džíny, nekupujte „očima“ jen ve velikosti. Pokud jste užili celý život před těhotenstvím, neznamená to, že 44. těhotná je pro vás ta pravá.

  Při výběru více se zaměřte na skutečnost, že džíny nejsou zdraví škodlivé a jsou pohodlné. Věřte mi, s každým dnem těhotenství začnete oceňovat pohodlí oblečení stále výš.

  "Neotěhotné" džíny

  Co dělat, pokud se během těhotenství nechcete vzdát svých oblíbených „ne těhotných“ džínů?

  Musím přiznat, že velké množství žen se zotavuje v bok, když nosí dítě. Ovlivňuje omezení pohybové aktivity a hormonálních změn a neustálé přání jíst něco chutného. Ale jsou tu šťastní lidé, kteří během těhotenství nezískávají nadbytek tuku. Oblíbené džíny zůstávají "v čase" i když jen pro žaludek...

  Který obvaz pro těhotné je lepší?

  Porodníci obvykle doporučují nosit prenatální obvaz od čtvrtého měsíce těhotenství. Člověk by se však měl také řídit velikostí bříšku, protože se stává, že do čtvrtého měsíce je prakticky neviditelný, což znamená, že není příliš relevantní

  Teoreticky lze tyto potíže překonat, ale o tom, do jaké míry je to vhodné a nutné, se musí rozhodnout sama máma. K tomu potřebujete 2 konkrétní věci:

  • Speciální zdrhovadlo, které vám umožní prodloužit pas džíny (zatímco džíny zůstávají prakticky rozepnuté, ale smyčka jim neumožňuje úplně se rozdělit a zakrývá neuzavřenou oblast).
  • Elastická široká ozdobná páska na džínách. Tato položka je čistě dekorativní a není nutná, pokud máte v úmyslu nosit dlouhý top s džínami. Můžete jej nahradit širokým krásným šátkem.

  Chcete-li během těhotenství nosit „ne těhotné“ džíny, musíte:

  • Používejte mateřské spodky s vysokým pasem. Vysokým pasem máme na mysli zbabělce, kteří se táhnou přes celý žaludek (doslova pod hrudník).
  • Pokud je to nutné, používejte podpěru..
  • Oblečte si džíny, ale nepřipevňujte je.
  • Připojte speciální knoflíkovou dírku pro těhotné ženy, připevněte ji na džíny.
  • Chcete-li nasadit POVRCHOVÉ džíny, ozdobný obvaz zakrývá nerozbalenou mušku.

  Ukázalo se, že nejde o nejjednodušší design a ne každý bude pohodlný, ale nemusíte kupovat speciální „těhotné džíny“..

  Při čekání na narození dítěte nezapínejte, abyste nosili krásné, stylové a pohodlné oblečení. To vám umožní užít si tento nádherný čas a připravit se na důležitou událost..

  Mateřské džíny..

  Komentáře uživatelů

  Dnes v nich mám různá opatření, jako je kráva, ačkoli nadváha vůbec neexistuje? sedí ošklivě. nikdy nic nekoupil. A není co dál? Budu hledat něco? Myslím, že obecně odmítají džíny, berou něco jako legíny ?? ♀️

  Ještě jsem nešel, myslím, že zítra chodím, zkuste))
  Přesto jsou potřeba kalhoty

  A vybral jsem pár v Wildberry, s ohledem na recenze, nařídil, a pak koupil zpět ty, které mi vyhovovaly. S nákladním listem, ale samotný džin končí pod břichem. Jsem v pohodě

  Vzal jsem si variantu 2 velmi pohodlně a v zimě je příjemné chodit

  Také jsem si koupil v h & m s elastickou páskou na břiše, mají internetový obchod, pokud ne ve městě. Obvykle mám na sobě kalhoty 34 velikostí, ale vzal jsem z nich 36. Koupil jsem si dva modely: hubený a tenký. Od 17 do 24 týdnů měla na sobě jen hubenou, trochu štíhlou. Pak v těch a v těch to bylo výhodné týdny až 33. A po 33 letech jsem se vešel jen štíhlý, protože mi nohy začaly bobtnat, večer se stáhlo hubené. S polštářem mi bylo příjemné, od zimy, navíc teplo. Na léto může být horké

  Na břiše jsem měl kalhoty s fakturou a v Glorii jsem si koupil džíny na elastickém pásku (ukázalo se to pod mým žaludkem), jen za 7,5-8 měsíců jsem musel trochu trhat a zvyšovat elastický, trochu drcený. Pro těhotné ženy neměli pravdu)) po porodu ji nosila na podzim, dokud nevychladla

  Měl jsem to jako na druhém obrázku, vzal jsem to v h @ m, velmi pohodlné, látka je jako obvaz, odešla jsem celé těhotenství, litovala jsem to ani jednou

  Koupil jsem si džíny první možnosti... Nedávno jsem jel v dopravní zácpě a proklel všechno na světě. Už je nikdy nebudu nosit (((Budu nosit jen šaty)))

  Koupil jsem si džíny s tkaninou na bříšku, velmi pohodlné. Nosil jsem to celé jaro, na léto jsem si vzal i bílé kalhoty s látkou na bříšku.

  Koupil jsem si legendy, bylo těžké nosit džíny, i když se snažily dál... a byla tam sukně s elastickou páskou, a tam bylo auto pro břicho místa, ale po 5 týdnech jsem přestal vstoupit do boků. protože pokud jste náchylní k přírůstku na váze, legendy jsou lepší..

  A také jsem si koupil punčocháče 250 den xb s břichem pro těhotné ženy, strávil jsem v nich celou zimu, jen pro sezónu stačilo, ale nic víc. Ve zvláště silných mrazech na legíny legíny syntetické s fleecovým obvyklým oblečením, na mě se natahují velmi dobře.

  Vzal jsem si pás (pad) v h & m. Týden v 15 byl trochu volný, zdvojnásobil se, aby držel horní elastickou pásku. Již za 20 týdnů to bylo dobře vytaženo a později a hlavně. Jsou-li pod džíny punčocháče, můžete skrýt obvaz pod podložkou.

  Koupil jsem si to ve druhém, nosil jsem to před a během těhotenství, s podšívkou na břiše. Před těhotenstvím v zimě zahříval dolní část zad;) a během - celého těhotenství se po 7 měsících cítily drobné nepříjemnosti při dlouhodobém sezení (napnuté v dolním břiše). 400 rub.

  Druhý je rozhodně lepší! všechny B v nich prošly, jsou vytaženy nahoru, když malé břicho, netlačte, netahejte

  Koupil jsem si s vložkou na břiše ve 13-14 týdnech. Nebylo to najednou pohodlné, během procházky ustoupili. Po celou dobu jsem musel vytáhnout nahoru. Myslel jsem, že žaludek vyroste, bylo by lepší vydržet. Ale ne, do 30. týdne se guma začala tlačit na žaludek, nebyla nad žaludkem, ale mírně nad pupkem. Obzvláště v nich není vhodné. Koupil jsem si leginy, mnohem pohodlnější! Elastická tkanina je těsně pod hrudníkem, nic netlačí

  Koupil jsem si s vložkou na břiše po dobu 12 týdnů, a teď mě tlačí, nosím je pod žaludkem. Přestože jsem si myslel, že před koncem těhotenství odejdu

  Móda pro těhotné ženy - džíny s gumičkou pod břichem

  Věřilo se, že těhotenství je druh svátosti, kterou je třeba skrýt a chránit před zvědavýma očima. Navíc, na začátku století byla demonstrace jejich „zajímavého postavení“ považována za nemravnou - rostoucí bříško bylo schováno pod načechranými sukněmi a šaty.

  Speciální oblečení pro těhotné ženy se začalo vyrábět teprve v 70. letech 20. století, a předtím musely těhotné ženy improvizovat. Jak se budoucí matky oblékaly v minulém století??

  1. Na samém začátku 20. století ženy stále používaly těsné korzety v pase a nosily nadýchané sukně. V této době se však objevily první korzety pro těhotné ženy - prototypy moderních obvazů, které byly volnější a měkčí.
  2. Ve dvacátých letech byly dlouhé načechrané sukně nahrazeny mírně kratšími a těsnějšími sukněmi, avšak pro zobrazení zajímavé polohy je stále považováno za neslušné, takže dámy v pozici se snaží skrývat své břicho různými volánkami, volánkami a kalhotami.
  3. Ve 30. letech se Scarlett O'Hara - hlavní postava filmu „Gone with the Wind“, stala idolem téměř všech žen. Ženy napodobující ženy, včetně těhotných, dávají přednost modelům šatů s vysokými rameny, zúženým pasem a dlouhou sukní na podlaze.
  4. 40. léta, těžké období druhé světové války: ženy se oblékají do pohodlnějších a cenově dostupných oblečení, včetně kalhot a košil. Šaty jsou obvykle šity nezávisle na nejjednodušších stylech; v šatníku dominují sukně na kolena, šaty s výraznou pasovou linií (pro těhotné ženy - vysoký pas nebo rovný střih), volné košile a halenky.
  5. 50s je módní doba pro kalhoty. Ženy se již nebojí ukazovat těhotné břicho, volné šaty a halenky nahrazují kalhoty, mikiny s vysokým límcem a bundy. Velmi módní kombinace té doby - rovné manšestrové kalhoty a světlé roláky.
  6. V 60. letech se elegance a ženskost vrátily k módě; těhotné ženy dávají přednost volným a-line šatům a rovným oblekům, pak je nahradí všechny druhy tunik a kalhot.
  7. V 70. letech začíná výroba oblečení pro těhotné ženy. Zpočátku byly takové šaty šity stejným způsobem jako běžné košile, nicméně do konce 70. let „těhotná“ móda zachycovala prvky mladého šatníku - jasná trička, sportovní bundy, džíny atd..
  8. 80. léta je doba diskotéky a jasných legin, avšak nastávající matky nejsou v žádném spěchu, aby si osvojily módní novinky té doby. Těhotné ženy v módě mají husté šaty v bohatých barvách se širokými rameny.
  9. V 90. letech 20. století skromnost a elegance přišly k ničemu. Kyselé barvy, kůže, pletivo a přiléhavý oděv nebo holé nohy a žaludek jsou v módě. Těhotné ženy často zdůrazňují svou pozici vybavenými slunečními šaty, pevnými šaty a sukněmi.
  10. V nultých letech nového tisíciletí je módní ukázat těhotné břicho. Populární jsou fotografické focení s holým břichem. Řada specializovaných obchodů vám umožňuje vybrat si jak oblečené, tak volně padnoucí oblečení, možnosti oděvů, spodní prádlo a plavky.
  11. V 10. letech 21. století není těhotenství považováno za neobvyklé; rozmanitost stylů, stylů a barev oblečení pro těhotné ženy není v žádném případě nižší než nejmódnější novinky „běžného“ oblečení. Každá těhotná žena si vytváří svůj vlastní jedinečný obraz se zaměřením na své preference.

  První oblečení pro těhotné ženy bylo zaměřeno na skrytí zajímavé situace. Moderní modely jsou zaměřeny především na pohodlí: džíny a kalhoty se speciálními elastickými pásky, šaty a trička z elastických tkanin „rostou“ spolu s bříškem.

  Mateřské džíny

  Mateřské džíny mají stejnou škálu stylů jako běžné; jejich jediný rozdíl je v tom, že džíny pro nastávající matky mají speciální elastickou pásku nebo napínací pásek pro břicho. V současné době jsou nejoblíbenější modely:

  1. „Boyfriends“ - pohodlný styl střihu, unisex a válcované kalhotové nohy, díky nimž je model stylový, univerzální a vhodný pro jakýkoli vzhled.
  2. Torn - ideální pro každodenní nošení. Jsou kombinovány s baletními botami a klasickými čluny, stejně jako s kluzáky a teniskami..
  3. „Cigarety“ - džíny klasického střihu, boky a mírně volné na lýtkách; vhodný pro jakýkoli tvar nohou.
  4. Hubené džíny nejsou o nic méně populární u těhotných žen - přiléhavý model, který vypadá velmi podobně jako legíny.

  Modely mateřské džíny lze namontovat na žaludek i pod něj. Při výběru modelu by se těhotná žena měla především zaměřit na pohodlí a pohodlí.

  Stretch džíny

  Džíny s elastickým pásem pod břichem jsou modely s nízkým vzestupem, tj. Co nejnižší pod břicho, ale zároveň nadhodnocené na dolní části zad.

  Takové modely jsou velmi vhodné pro krátké období nebo s malými břichy; díky nízké poloze elastického materiálu nebudou tyto džíny vyvíjet tlak na rostoucí břicho.

  V pozdějších stádiích nebo s velkým bříškem však lékaři doporučují modely s vysoce fit a širokým elastickým pruhem - to poskytne další podporu pro břicho.

  Kromě toho je velmi důležité zvolit správnou velikost: příliš těsné džíny ohrožují narušení krevního oběhu v malé pánvi, což je plné různých komplikací.

  Džíny s nízkým vzestupem jsou ideální pro teplejší měsíce. Umožňují tělu dýchat a nepřehřívat se a zároveň vypadat velmi stylově. Ale na zimu je lepší zvolit vysoké modely, které poskytují teplo a pohodlí.

  Odrůdy

  Džíny s fit pod žaludkem jsou rozděleny do dvou typů:

  • bez elastických vložek - méně široká a méně elastická guma, která s růstem břicha zůstane pod ní. Je nežádoucí nosit takový model v pozdějších stádiích, aby nebyl vyvolán nadměrný tlak na spodní část břicha;
  • s elastickými vložkami - elastický materiál je volnější, širší a pružnější; jak břicho roste, dásně se protahuje a mírně zakrývá žaludek. Tyto džíny lze nosit i po porodu - elastický pás se při nošení nedeformuje a vypadá jako jednoduchý široký pás.

  Zimní modely mohou být vyrobeny ze silnějšího denimu s další izolovanou vrstvou.

  Módní design

  Roztrhané džíny dobře fungují s trička, svetry a halenky, sportovní mikiny a mikiny. Boty jsou v závislosti na obrázku vybrány jako vhodné: klouzačky, tenisky, baletní boty nebo boty s nízkým podpatkem.

  Džíny s pruhy jsou více kombinovány se sportovním stylem: bílé nebo holé tričko v barvě pruhů, bílé tenisky nebo tenisky.

  Džíny se šněrováním lze kombinovat s holým topem, stejně jako trička a halenky s potiskem, aby odpovídaly barvě výšivky. Boty by v tomto případě měly být skromnější: holé bílé nebo béžové tenisky, baletní boty nebo boty.

  Džíny zdobené krajkou, flitry, kamínky nebo korálky však lze kombinovat s jasnými barvami - jako je fuchsie, modrá, červená, lila a základní barvy - bílá, černá, béžová.

  Výrobci mateřského oblečení

  Moderní trh oblečení a spodního prádla pro těhotné ženy je plný mnoha značek domácí i zahraniční produkce. Nejoblíbenějšími ruskými výrobci jsou:

  1. Budu maminka (St. Petersburg).
  2. MomsBerry (Jekatěrinburg).
  3. Happy Moms (Rostov na Donu).
  4. Tutta Mama (Moskva).
  5. Klub Piccaninny (Moskva).
  6. Amama. Přináším štěstí! (Město Novosibirsk).
  7. Sweet Mama (Nižnij Novgorod).

  Mezi zahraniční značky se etablovaly:

  1. Attesa (Itálie).
  2. Christoff (Německo).
  3. MAMI (Itálie).
  4. Love2Wait (Holandsko).
  5. HATCH (USA).
  6. MAMA od H&M (Švédsko).

  Mateřské džíny - pohodlí, pohodlí a krása

  Už dlouho bylo zřejmé, že žena ve „zajímavém postavení“ může vypadat stylově a atraktivně. Světoví spolupracovníci vyvíjejí celé řady specializovaných oděvů, mezi nimiž není ani skříň budoucích matek. Které pouze modely pro ně nenabízejí: pohodlné spodní prádlo, krásné a funkční obleky, šaty, kraťasy, kalhoty. Pro zaoblené postavy existují i ​​plavky a sportovní oblečení. A samozřejmě, džíny pro těhotné ženy nemohly být ponechány bez pozornosti. Nejoblíbenější a praktičtější typ oblečení zaujal své právoplatné místo ve skříni nastávajících matek.

  Těhotenství - stojí za to radikálně změnit váš šatník?

  Čekání na narození dítěte vyžaduje, aby žena znovu vybudovala svůj život mnoha způsoby. Ale skutečnost, že se musíte chvíli rozloučit se svým obvyklým a milovaným oblečením, může mnohé rozrušit. Ujišťujeme vás, nebojte se o tak maličkosti, protože existuje velká možnost - speciální „těhotné“ džíny. Hlavním rysem takového oděvu je speciální střih horní části kalhot, který je vyroben z elastických textilních vložek.

  Další fragment tkáně spolehlivě podporuje a mírně zpřísňuje rostoucí břicho, což výrazně usnadňuje pohodu nastávající matky. Kromě toho těsně přiléhající vložky dobře zabraňují tvorbě strií a do té doby spolehlivě drží pokožku, dokud se nevrátí k normálnímu tónu.


  Určitě každá žena pochybovala alespoň o otázce, zda je možné, aby těhotné ženy nosily džíny? Moderní stylisté odpovídají kladně. Je také důležité pochopit, jak dlouho se doporučuje nosit džíny. Lékaři souhlasí s tím, že kalhoty, které se již dlouho staly klasikou moderní módy, lze nosit po dobu devíti měsíců bez obav z pravidelného přírůstku na váze..

  Jak si vybrat mateřské džíny

  Budoucí matka může dobře přijít s několika tipy, jak nosit džínové oblečení.

  Vyberte správnou velikost

  Změny velikosti pasu a celkové tělesné hmotnosti mohou vést k iluzi zvýšení velikosti oblečení během těhotenství. Ve skutečnosti se proporce ženského těla mění jen nepatrně. Proto v obchodě nakupujte oblečení své konstantní velikosti. Pokud jde o džíny, jejich střih zohledňuje budoucí proměny ženského těla.

  Povinná montáž

  Než zaplatíte za svůj oblíbený model kalhot, oblékněte si je. Pomalu a opatrně to zkuste. Procházejte se několik minut v nových džínách, posaďte se na židli, nízkou pohovku, zatáčejte různými směry. Je důležité, aby nová věc nezpůsobila žádné nepříjemnosti. Poslouchejte své břicho a nohy..

  Doufejme, že se těsné oblečení v průběhu času rozšíří a „zapadne“, jak se o tom zdvořilí prodejci někdy přesvědčují. Rovně odmítněte těsné elastické pásky a těsné vložky. Nejdůležitější věcí v oděvu je svoboda pohybu a absolutní pohodlí. Platte peníze pouze za věc, ve které jste si naprosto jistí.

  Šířka nohy

  Vyberte si modely oblečení s prostornými nohama - rovné nebo mírně rozšířené. Hubená džína pro těhotné ženy může napnout nohy, což je velmi nežádoucí. Oblečení by nemělo omezovat pohyby a stlačovat tělo. Jinak se může objevit krevní oběh v nohou, což vede k otoku, lehkosti a dokonce omdlení.

  Módní pronásledování

  Pro stylovou dívku, která horlivě sleduje módní trendy, může být dočasná úprava šatníku skutečnou výzvou. V praxi se ukazuje, že počet módních džíny určených pro nastávající matky je velmi omezený. Mezi nimi jsou potrhané modely, kalhoty s nýty, oděrky. Módní návrháři vyzkoušeli a vytvořili dokonce přítelkyně džíny pro těhotné ženy. Kombinace stylového modelu a širokého punčochového pásu přinesla populární styl na zcela novou úroveň..

  Přesto jsou džíny příležitostné, dokonce i pracovní oděvy. Neztrácejte proto peníze za drahé módní předměty. Stylový styl za rok může ztratit svůj význam. Je lepší dát přednost klasice a koupit rovné kalhoty..

  Máte-li jakékoli pochybnosti o vašem šatníku, doporučujeme vám věnovat pozornost fotografiím celebrit. Herečka Alison Hannigan, špičkové modely Alessandra Ambrosio a Lily Aldridge dávají přednost praktickým oděvům, které se nezaměřují na módní trendy.

  Pohodlné džíny - péče o zdraví matky a dítěte

  V prvních dnech mohou některé ženy stále nosit běžné džíny s nízkým vzestupem. Ale i když byla při šití použita tkanina s protahovacím efektem, její pružnost stále nestačí pro pohodlné nošení kolem pasu. Je lepší věnovat pozornost speciálním modelům od samého začátku a vybrat nejvhodnější pro střih a vzhled.

  Džíny bez elastických a elastických vložek. U takových modelů je pás vzadu na úrovni pasu. Vpředu je horní okraj kalhot snížen na linii bikin. Pás poskytuje možnost nastavení šířky. Pokud se v tomto modelu cítí těhotná žena dobře, lze kalhoty nosit až do pátého nebo šestého měsíce funkčního období. Jen málo žen se v nich v budoucnu bude cítit dobře, takže v posledním trimestru je lepší přejít na volnější styl.


  Džíny s bočními panely. Navenek má oblečení standardní vzhled. Jeho další objem je zajištěn elastickými přísadami vloženými do bočních švů nebo místo kapes.

  Mateřské džíny s elastickým pod břichem. Vyjmout model je podobný první možnosti. Horní část je vyrobena z měkké elastické hmoty, která neztrácí tvar ani po dlouhou dobu. Kalhoty s elastickým pásem pod břichem jsou po porodu docela užitečné, navenek vypadají jako model se širokým pásem.

  Džíny s vysoce elastickým střihem. Při šití teplých kalhot se obvykle používají modely se širokým těsným pásem. Neširoká elastická vložka částečně zakrývá břicho a současně pro něj slouží jako spolehlivý obvaz. Takové styly obvykle stojí o něco víc, jsou šity z kvalitní tkaniny. Teplé mateřské džíny lze nosit až do posledních dnů v semestru a dokonce i po porodu. Elastická vložka dobře podporuje napnuté svaly břicha, což přispívá k rychlému zotavení.

  Džíny se zapínáním na břicho. Nejpohodlnější a nejpraktičtější styl oblečení. Všestrannost střihu umožňuje jejich nošení kdykoli. Elastická pletená koketa na rouně, umístěná podél celého obrysu břicha, pohodlně sedí a spolehlivě chrání pokožku před protahováním. Zpravidla by se měl tento styl nosit v posledním trimestru těhotenství, zejména pokud se vyskytuje v chladném období..


  Významnou nevýhodou modelu je omezená doba provozu - Pouze tři až čtyři měsíce před narozením dítěte. Potřeba obléknout se do protáhlých triček nebo tunik, které skrývají velkou vložku, nemusí také přitahovat všechny ženy. Navíc kalhotky po porodu pravděpodobně nebudou užitečné, protože nejsou příliš estetické. V takovém případě byste měli pečlivě zvážit všechny argumenty a rozhodnout se pro pohodlí nebo krásu..

  Jak nosit mateřské džíny

  Kalhoty jsou tak univerzálním prvkem šatníku, že pod nimi lze nosit téměř jakékoli oblečení. V létě je vhodné nosit tílka a témata na tenkých popruzích. Těhotenství je příležitostí pro radost a hrdost ženy na její pozici. Není proto nutné, aby oblečení vypadalo jako mikina. Naopak, krátké, mírně přiléhavé věci krásně zdůrazní elastickou úlevu rostoucí bříško.

  V chladu se zahřejte svetrů, pletených halenek, flanelových košilí. Výběr halenek a svetrů pro těhotné ženy je velmi velký. Výhodou nákupu takového oblečení je to, že téměř všechny modely lze i nadále používat i po porodu.

  Nejpraktičnějším svrchním oděvem pro džíny je volná bunda. Je dobré, pokud je v pase nebo na spodní hraně stahovací šňůra s pásem, která upravuje optimální šířku produktu.

  Jaké džíny jsou vhodné pro těhotné ženy, tipy na výběr

  Těhotenství je skvělý čas v životě žen. Doslova svítí štěstím a krásou. Pečlivě vybrané oblečení zdůrazňuje kouzlo nastávajících matek. Pro mladé ženy, které čekají dítě, je obtížné vzdát se svých obvyklých oblíbených věcí. Stylové praktické džíny pro těhotné ženy - to je skvělá příležitost cítit se pohodlně po celou dobu zodpovědného nošení dítěte.

  Požadavky na model

  Budoucí matky potřebují nejpohodlnější oblečení, které neomezuje pohyby, nemačkává žaludek. Moderní návrháři vyvíjejí celé kolekce krásných stylových modelů pro těhotné ženy. Kalhoty jsou šity s ohledem na postupně rostoucí množství tuku, proto není nutné hledat velké velikosti, ale je lepší zůstat před obvyklou velikostí před těhotenstvím. Mateřské džíny, na rozdíl od běžných, mají speciální střih horní a další elastické vložky. To umožňuje udržovat rostoucí bříško a zabraňuje tvorbě strií na kůži..

  Moderní trh s oblečením nabízí těhotným ženám různé džíny různé hustoty, střihu, barev a dekorací:

  • přísná klasika - kalhoty modré barvy standardního střihu bez dekorů a mezer;
  • zúžené kalhoty - pro raná stádia, zatímco žaludek je malý a nedochází k otoku;
  • volné džíny pro přítele s elastickými akcenty;
  • rozšířené - pohodlné pro nohy nesoucí zvýšené zatížení;
  • roztrhané džíny pro těhotné ženy jsou skutečné modely pro mládež;
  • barevné kalhoty - vhodné pro letní sezónu.

  Správně vybrané kalhoty se stanou základem pro šatní skříň těhotné ženy. V obchodech a obchůdcích jsou džíny pro každý vkus, barvu, velikost a různé náklady. Chcete-li vypadat krásně a stylově, musíte si kalhoty zakoupit podle všech pravidel nakupování:

  • je dobré se předem rozhodnout o modelu, barvě, přemýšlet o tom, s čím si kalhoty nosit. V závislosti na ročním období to bude svetr, tunika nebo lehké tričko;
  • je lepší dát přednost kvalitním položkám vyrobeným z měkkých přírodních materiálů bez syntetických nečistot. Během těhotenství je pokožka žen velmi citlivá a syntetické látky ji dráždí. Kvalita věcí může být určena hladkými švy a štítky s informacemi o výrobci a způsobu péče;
  • je třeba věnovat pozornost pružnosti tkáně, aby si udržela svůj tvar. Některé obchody mají speciální faktury „břicha“ za vyzkoušení oblečení s „perspektivou“;
  • pohodlí je velmi důležité pro ženu, která má dítě. Nestyďte se zdlouhavým výběrem džíny, které jsou ideální pro těhotenství. Takové kalhoty by neměly těsně sedět na tělo, zasahovat do svobody pohybu a stlačovat dolní část břicha;
  • Nedoporučuje se kupovat kalhoty pro růst v očekávání, že se brzy hodí, protože je obtížné předvídat, jak se parametry v průběhu několika měsíců změní. Džíny musí být vybrány přesně ve velikosti, protože v oděvu pro těhotné ženy je vždy připravena baculatá postava;
  • není třeba vybírat modely se spoustou kovových kování, zejména v pozdějším těhotenství. Džíny s četnými nýty, zipy a výzdobou budou nepříjemné..

  Těsné kalhoty, mačkající dolní část břicha a těsná telata, jsou pro těhotné ženy přísně zakázány. Mohou narušit krevní oběh, což negativně ovlivní zdravotní stav nastávající matky, jakož i vývoj plodu. Kromě toho bude obtížné obléknout se silným otokem na nohou. Samozřejmě v prvních dvou nebo třech měsících můžete nosit běžné džíny, které mají nízký pas, ale brzy se stanou nepříjemnými.

  Klasickou volbou jsou široké kalhoty s měkkým obvazem, které mohou mít různé šířky. Kombinézy pro těhotné ženy jsou pro kalhoty vhodnou a relevantní volbou. Hlasitost je v tomto případě nastavena pomocí tlačítek a tlačítek..

  Odrůdy

  Je velmi důležité, aby těhotné ženy během tohoto období nosily pohodlné oblečení. Džíny, které milují všichni, kteří mnoho let nevyšli z módy, se díky speciálnímu střihu a elastickým vložkám staly dostupnými pro ženy na svém místě. Tyto prvky slouží k podpoře břicha, dávají ženě pocit bezpečí. Pro nastávající matky existují čtyři hlavní typy džíny, z nichž každá má své vlastní vlastnosti.

  • s elastickými vložkami;
  • bez vložek;
  • s elastickým pásem a přistáním na břiše;
  • s elastickým pasem a výškou.

  Džíny tohoto střihu lze nosit v každém měsíci těhotenství. Kalhoty pro těhotné ženy s elastickým pásem pod žaludkem, které je neviditelné pod oblečením, jsou velmi populární. Jsou velmi vhodné pro ženy s malým bříškem. Elastická guma se bude postupně protahovat bez stlačení dolních zón.

  S elastickými vložkami

  Džíny s elastickými vložkami mají linii lícování pod břichem a pás mírně zvednutý vzadu. Boční vložky jsou obvykle vyrobeny z elastického mikrovlákna, které se zahřívá za studena a umožňuje pokožce dýchat v žáru. Materiál nové generace maximálně přiléhá k tělu, příjemně ho obklopuje. Elastické prvky se táhnou pod objemem baculatého pasu. Špatná strana často poskytuje úpravu pro pohodlnější nošení. Tyto džíny lze bezpečně nosit v každém měsíci těhotenství..

  Bez elastických vložek

  U tohoto modelu je záda také zvednutá a přední strana je na úrovni linie bikin. Elastická závaží upravují šířku pásu. Tyto džíny jsou vhodné pro časné těhotenství i později. Břicho, vyrůstající, leží na přední straně pásu. V posledních měsících je však nepříjemný pocit, když je bříško již přeplněné. Pak si musíte koupit další kalhoty.

  S elastickým pásem umístěným pod břichem

  Tento univerzální design je vhodný pro všechny fáze těhotenství. Kalhotky umístěné pod břicho lze nosit v porodním období až do obnovení postavy. V takových modelech je široký pás vyroben z vysoce kvalitního elastického materiálu a současně je nosným obvazem.

  Vysoká sada s elastickým pasem

  Velmi pohodlný model s vysokým elastickým pasem. Je vhodný pro poslední měsíce těhotenství. Elastický pásek ve formě punčochy zavírá a pečlivě podepírá formované břicho a v zimě ho chrání před podchlazením. Vysoké džíny jsou často doplněny protáhlými tuniky a svetry, které skrývají široký pás.

  Paleta barev modelů džíny může být velmi různorodá. Zimní kalhoty jsou modré v různých odstínech a letní kalhoty jsou modré, bílé, světle šedé. Zde je výběr neomezený.

  Těhotné módy vytvářejí jedinečný stylový vzhled, úspěšně vybírají džíny a doplňují je pohodlným oblečením.

  Mateřské džíny

  Mateřské džíny

  Během čekání na dítě nemůžete odmítnout stylové oblečení, protože výrobci nabízejí vhodné modely, které zohledňují anatomické vlastnosti. Těhotenské džíny se vyznačují absolutním pohodlím a praktičností a nejsou z hlediska různých stylů nižší než běžné modely..

  Designéři KIABI vzali v úvahu všechna přání pro pohodlí a módní řešení a nabízejí samostatnou řadu džíny pro těhotné ženy. Stylové modely jsou již v katalogu internetového obchodu a jsou k dispozici v obchodech v síti. Speciální ceny vám umožní levně koupit několik modelů najednou.

  Vlastnosti střihu

  Bez ohledu na styl by oblečení pro těhotné ženy mělo dobře sedět na postavě a nevytvářet tlak v břiše. Všechny tyto požadavky jsou v prezentovaných modelech zohledněny. Vyberte si vhodnou možnost pro sebe:

  • široký pletený pás. Měkká opora pod žaludkem nevytváří nadměrný tlak, navíc podporuje a je velmi vhodná pro teplé počasí. Je-li to pohodlné, můžete jej kdykoli nosit. Budou vhodné pro první měsíc po porodu, kdy figurka ještě nevrátila svou původní siluetu;
  • s obvazem. Elastická vložka vpředu zcela zakrývá žaludek, což eliminuje nepříjemné pocity. Džíny neklouzají a nafukují, ideální pro druhý a třetí trimestr. Nevhodné pro raná stádia;
  • s bočními vložkami. Vizuálně kalhoty vypadají jako běžný model, ale mají boční vložky na boku. Mohou být upraveny podle objemu a měnit přistání, jak roste břicho. Ideální pro první dva trimestry.

  Každý model má své výhody - vyberte si ten, ve kterém se budete cítit pohodlně a atraktivně. Kolekce nabízí různé styly s jakýmkoli typem střihu: klasický, zúžený, milenci, s vysokým pasem, módní roztrhané sloty, zkrácené. Plus ocení různé barvy: černá, modrá, šedá, modrá.

  Další nabídky

  V kolekci najdete širokou škálu oblečení pro těhotné ženy od spodního prádla a kojeneckých podprsenek po šaty a košile. Nenechte si ujít promo akce!

  A také pro budoucí matky a rodiče kojenců jsme vytvořili speciální program „Moje dítě“, který vám umožní sbírat body a přijímat jednotlivé smyčky a dárky pro následné nákupy..

  Ženy - mateřské oblečení: Džíny

  Nalezeno 93 modelů

  ASOS DESIGN Mateřská Ridley Blue High pas Skinny Jeans

  ASOS DESIGN Mateřská Ridley Skinny Skinny Jeans s vysokým pasem

  ASOS DESIGN Mateřská Farleigh Orange Skinny Jeans ve Vintage Džíny s vysokým pasem

  ASOS DESIGN Mateřská modrá hubená džína s vysokým pasem a břišní vložkou

  2 390,00 ₽ 1 990,00

  ASOS DESIGN mateřské bělené černé džíny s bočními kapsami

  2 790,00 ₽ 2 290,00 ₽

  Bandia Mateřská stuha Vintage Džíny

  3 490,00 ₽ 2 790,00 ₽

  Bandia Maternity Vintage Jeans s odnímatelnou břišní vložkou

  3 490,00 ₽ 2 790,00 ₽

  ASOS DESIGN Mateřská černá hubená přítelkyně hubená džína se skrytou břišní vložkou

  ASOS DESIGN Mateřské bílé džíny s vysokým pasem

  River Island Maternity Blue Skinny Jeans

  ASOS DESIGN Mateřská Ridley Bright Blue Ripped Skinny Jeans s podprsenkou Fit & Raw Edge

  ASOS DESIGN Dámské černé džíny do pasu s postranicemi

  ASOS DESIGN Mateřská elastická hubená džína s vysokým pasem a břišním fitem

  River Island Maternity Blue Frayed Abdomen Jeans

  River Island Maternity Black Underbelly Jeans

  ASOS DESIGN Dámské džíny s širokým pásem

  Urban Bliss Maternity Blue High pas Skinny Jeans

  ASOS DESIGN Mateřská volná Khaki džíny

  ASOS DESIGN Těhotné bílé kulaté kalhoty s vysokým pasem s podbřiškem - Ridley

  ASOS DESIGN mateřské růžové džíny v retro stylu s bříškovou vložkou

  ASOS DESIGN Džíny s přímým střihem s pasem

  ASOS DESIGN mateřské modré kalhoty s vysokým pasem s roztrhaným lemem a břišní vložkou

  ASOS DESIGN Mateřská hubená hubená džína v černém vysokém pasu s rovnou nohou a břišní vložkou

  2 790,00 ₽ 1 953,00 ₽

  ASOS DESIGN Těhotné černé kulaté kalhoty s vysokým pasem a břišní Fit - Ridley

  ₽ 1 890,00 1 590,00 ₽

  Bandia Maternity Jeggings s odnímatelnou břišní vložkou

  Bandia Maternity Jeggings s odnímatelnou břišní vložkou

  ASOS DESIGN Maternity - Ridley Black High Pás Skinny Jeans s roztrhaným lemem na kolenou a fit břicho

  2 590,00 ₽ 2 090,00 ₽

  Bandia Maternity Cropped Skinny Jeans s odnímatelným pasem

  ASOS DESIGN Mateřské černé legíny s Belly Fit

  ASOS DESIGN Mateřská Petite Ridley Black Vysoký pas Skinny Jeans s pasem

  ASOS DESIGN Mateřská Tall Ridley Black Vysoký pas Skinny Džíny s břišní vložkou

  ASOS DESIGN Mateřská Ridley Blue Skinny Fit Skinny Jeans v modré barvě

  ASOS DESIGN Mateřské modré běžecké boty s Beltless Fit

  ASOS DESIGN Mateřská Petite Ridley černá džíny s vysokým pasem s břišní Fit

  ASOS DESIGN Mateřská ripovaná bělená hubená džína s vysokým pasem

  2 390,00 ₽ 1 990,00

  ASOS DESIGN Mateřská Maroon Velvet Vysoký pas Jeggings - Rivington

  2 390,00 ₽ 1 990,00

  ASOS DESIGN Mateřské Vintage červené džíny

  Nový vzhled mateřských černých jogginsů s břišní Fit

  ASOS DESIGN Mateřská - Ridley Black High Pasy Skinny Jeans s podprsenkovým střihem

  GeBe mateřské modré břicho hubené džíny

  2 990,00 ₽ 2 390,00 ₽

  ASOS DESIGN Mateřská Ridley Blue High pas Skinny Jeans

  GeBe Maternity Premium Black Skinny Jeans

  ASOS DESIGN Těhotenské flare džíny s břišní vložkou

  ASOS DESIGN Mateřská Ridley Black High pas Skin Skin Jeans s pod břišní Fit

  ₽ 1 890,00 1 590,00 ₽

  ASOS DESIGN Mateřská Petite Ridley vysoká pasová hubená hubená džína

  Kdy koupit mateřské oblečení a je možné nosit nízké džíny v raných fázích

  Lze kombinovat těhotenství a džíny? Které modely lze použít ve vašem šatníku a které nikoli. Co lékaři doporučují a co hledat při výběru oblečení. Jaké je možné poškození džíny. Za jakých podmínek změnit obvyklé oblečení za speciální.

  Džíny a těhotenství. Nemožné je možné?

  S nástupem „zajímavé“ situace v ženském životě je otázka správného oblečení zcela naléhavá.

  Potřeba změnit šatní skříň se jistě objeví ve 4. měsíci těhotenství.

  Džíny jsou nezbytnou součástí každodenního nošení a mnozí lidé jsou zvyklí na pohodlí a všestrannost..

  Je možné, aby je budoucí matka nosila, nebo stojí za to změnit návyky oblečení okamžitě a radikálně? Co o tom lékaři říkají?

  Džíny během těhotenství: možné nebo ne

  Skinny džíny se nedoporučují nosit během těhotenství. Ani v raných stádiích, ani později. Úzké oblečení je škodlivé pro ženu v poloze, protože omezuje pohyb, narušuje správný krevní oběh v těle a narušuje dýchací proces. V těsných džínách, i při krátké době těhotenství, existuje velké nebezpečí ztráty vědomí a větší pravděpodobnost toxikózy. Další důsledky těsnosti a ztuhlosti oděvu: nevolnost a bolesti hlavy, poruchy trávení. Kyslík v dostatečném množství je nezbytný pro ženu s dítětem. Kruh krevního oběhu se zvyšuje a pánevní orgány pracují ve zvýšeném režimu. Není třeba je obtěžovat. Doporučuje se upřednostňovat pohodlí a pohodlí v oděvu..

  Je možné nosit džíny během těhotenství, když ještě není vidět břicho

  Na začátku těhotenství, kdy se velikost břicha ještě nezvětší, je možné nosit běžné džíny, ale ne těsné a ne úzké. Ve správném modelu je žena pohodlně seditelná, naklánět se, pohybovat a v břiše není žádný tlak.

  Pokud se cítíte nepříjemně a stísněně, převlékněte se do prostorných možností. Navzdory skutečnosti, že změny v obrázku ještě nejsou viditelné, jsou v počátečních stádiích stanoveny životně důležité systémy a orgány nenarozeného dítěte a nic by nemělo tento proces narušovat. Tlak z pásů nebo nízký pas džíny nepomáhá správné tvorbě plodu.

  Hubená

  Takové džíny by se neměly nosit. Nejen kvůli těsnosti v pase a dolním břiše, ale také na nohou. Zúžené modely v průběhu těhotenství, kromě nebezpečí pro vyvíjející se dítě, mají také špatné důsledky pro zdraví ženy. Nesprávnost a ztráta vědomí, otoky a migrény mohou být vyvolány nesprávným oblečením.

  S vysokým pasem

  Na začátku těhotenství můžete stále nosit své obvyklé oblečení. Je to džíny s vysokým pasem a ne napjaté, které umožňují ženě udržovat obvyklý styl oblečení po dobu dalších 2-3 měsíců a aby byla její pozice neviditelná až do určitého data..

  Ale znovu je důležité zaměřit se na pohodlí a svobodu pohybu. Materiál, ze kterého jsou džíny vyrobeny, také záleží..

  U různých tkanin je lepší upřednostňovat napínací a dýchací materiály..

  S podvazky

  Použití podvazků vám umožní nosit džíny, které nejsou v pase zúžené, je to jen výhodné pro těhotnou ženu. Speciální kombinézy s podvazky vám nedovolí udržet si kalhoty v pase a podvazkové pásy jsou pohodlně nastavitelné na délku. Takové modely jsou velmi populární a zaslouženě populární u těhotných žen a jsou velmi vhodné po celou dobu porodu dítěte..

  Kdy začít nosit mateřské oblečení

  Každá žena začíná nakupovat oblečení určené speciálně pro těhotné ženy individuálně, záleží na počátečních parametrech obrázku.

  V období 3–4 měsíců se číslo změní: pas zmizí, břicho začne růst, zvětší se objem boků a také velikost hrudníku. U některých se toto číslo začíná měnit již od 13 týdnů, zatímco u jiných, i po 5 měsících, změny nejsou vidět.

  Pokud se staré oblečení stane nepohodlným a stísněným, pak je čas na diverzifikaci šatníku věcí pro těhotné ženy. U některých nastávajících matek od počátku těhotenství je na prvním místě otázka pohodlí. Kromě toho je v obchodech takový výběr produktů pro těhotné ženy, což ženě umožňuje vypadat krásně a elegantně.

  Které kalhoty si vyberete nejlépe

  Ve zvláštních obchodech pro nastávající matky dobrý výběr džíny, kalhot, legin a dalších oděvů. Mají měkké a elastické vložky na břiše, často existuje schopnost upravit požadovaný objem a změnit ho s rostoucím gestačním věkem. Složení látky, v závislosti na ročním období: v létě - lehké varianty, v zimě naopak zahřáté.

  Je lepší si vždy před nákupem změřit oblečení než objednat v internetových obchodech. Je nemožné předvídat, jak se ženská postava změní po 2-4 týdnech těhotenství. Oblečení na dálku proto nemusí být pro budoucí matku vůbec vhodné nebo nepříjemné.

  Přednost by měla být dána přirozenému složení tkanin, strečových a nemačkaných materiálů, jakož i krásným a elegantním barvám, aby oděv nebyl jen praktický, ale také potěšil oko, ženu samotnou a další..

  Ženy během těhotenství si musí vybrat pohodlné a krásné modely kalhot a džíny, zaměřit se na své touhy a zohlednit novou situaci. Věnujte pozornost džínovým montérkám, zavěšovacím modelům a kalhotám vyrobeným z měkkých a strečových tkanin..

  V závislosti na bohatství je možné něco předělat z obyčejného oblečení, doplnit jej vložkami nebo roztahovacími a nastavitelnými prvky a něco koupit ve specializovaných prodejnách. Svoboda, pohodlí a radost z nakupování jsou hlavními parametry, které jsou důležité při výběru oblečení pro těhotnou ženu. Světlé a slavnostní barvy vám pomohou užít si radost a radost z vaší postavy a pozice.

  Články O Neplodnosti