Hlavní Výživa

DĚTSKÉ MIX HIPP "COMBIOTIC" 1 PRVNÍ

S narozením dítěte začíná radostná, ale zároveň nejdůležitější fáze jejich života v rodině mladých rodičů, protože dítě potřebuje péči a dobrou výživu. Hlavním zdrojem, který nemůže nahradit žádná umělá směs, je mateřské mléko, přírodní produkt obohacený o nejcennější látky pro tělo dítěte. Pokud však dojde k nedostatku nebo v případě úplné absence mateřského mléka, je naléhavě nutné hledat vhodnou alternativu, která zajistí plnou denní stravu. Ideální možností je koupit Hipp kojenecká výživa. I když cena těchto směsí může být o něco vyšší než cenově dostupnější analogy, opět to potvrzuje vysokou kvalitu produktu, protože vynikající produkt není levný!

Vlastnosti Hipp mixů

Všechny suché směsi Hipp jsou produktem výjimečné kvality, jedinečným vývojem celého týmu německých vědců. Mléko pro kojence, společnost vyrábí již více než 100 let, což mu umožňuje udržet si vedoucí postavení mezi velkým množstvím konkurenčních nabídek. Řada suchých směsí Hipp pro nejmenší je progresivní náhradou mateřského mléka - absolutně bezpečný, velmi zdravý a chutný produkt. Při výrobě suchých komponentů se používá kravské mléko, které prošlo laboratorním testováním podle nejvyšších požadavků, které překračují i ​​současné legislativní normy. Proto jsou všechny prášky na mléko Hipp uvedené v našem internetovém obchodě jedinečným příkladem zvýšené čistoty produktů prvotřídní kvality. Za zmínku stojí také další rys této značky: před více než 60 lety se jeden ze zakladatelů společnosti - Klaus Hipp, rozhodl přejít na ekologické suroviny a investovat do spolupráce s farmáři, kteří vlastní své krávy ve zvláštních ekologických zónách. Společnost se stala držitelem autorských práv na registrované logo - HiPP Organic, které je přiřazeno k nejprogresivnějším produktům a partnerům významné značky.

Naše nabídka

Pokud se rozhodnete přejít na smíšené a plné krmení pomocí suchých směsí Hipp, poraďte se nejprve s dětským lékařem a vyhledejte nejúčinnější náhražku mateřského mléka pro váš případ. Při výběru mléčných směsí Hipp spoléháte na čistotu produktů, a proto na nejvyšší kvalitu! V našem internetovém obchodě si můžete objednat a koupit libovolný počet produktů bez jakýchkoli omezení. Vaše objednávka bude doručena současným logistickým operátorem do kterékoli oblasti Ruska.

HiPP Combiotic 1 Baby Mix: Přehled

HIPP Combiotic 1 (Hipp Combiotic 1) je příjemná mléčná receptura, která obsahuje všechny složky vlastní moderním směsím. Kompozice obsahuje DHA a ARA, prebiotika, nukleotidy a dobře žádný maltodextrin. Naše studie ukázaly, že skutečné složení se liší od deklarovaných pouze nepatrně. Mezi klady stojí za zmínku pohodlná přesná dávkovací lžíce.

Směs HiPP Combiotic je také prezentována v následujících formách:

Komponenty - 4.1

Naše studie ukázala, že kojenecká výživa HIPP Combiotic 1 má malé odchylky v množství minerálů a vitamínů. Pokud draslík, vápník a železo v průměru překračují úroveň stanovenou výrobcem o 3-9%, pak je vitamin C o něco nižší než deklarovaný (-6%) a činí 65 mg na 100 g produktu. Denní příjem vitamínu C u dítěte mladšího 6 měsíců by měl přesáhnout 30 mg / den, výrobce tento požadavek splňuje.

Poměr vápníku k fosforu ve směsi je 1,79: 1, což je norma. Podle našich odborníků je optimální poměr 2: 1. Výrobce však neuvedl celkové procento popela ve směsi. Zjistili jsme, že popel - 1,9%, to není vysoká hodnota, a proto ve složení není tolik minerálů.

Směs obsahuje palmový olej, který podle výzkumu může snížit absorpci vápníku. Jeho přítomnost však konečné posouzení neovlivnila, protože neexistuje jednoznačný důkaz, že palmový olej je zdraví škodlivý.

Složení také zahrnuje:

Syrovátkové proteiny jsou proteiny, které na rozdíl od kaseinu (těžkého proteinu) z kravského mléka jsou kojenci snadno absorbovány. Tvoří 55,6% z celkového množství proteinů ve směsi..

DHA a ARA jsou polynenasycené mastné kyseliny, které jsou užitečné pro mozek a vidění dítěte..

Nukleotidy - účastníci mnoha biochemických a energetických procesů v lidském těle.

Prebiotika jsou oligosacharidy, které nejsou náchylné k trávení v zažívacím traktu a slouží jako výživa pro prospěšné mikroorganismy. Pomáhají normalizovat motilitu střeva, přispívají k normalizaci trávení.

Probiotika - živé prospěšné mikroorganismy, které se aktivují při vstupu do střev a pomáhají normalizovat trávení.

Kompozice obsahuje L-tryptofan. Zpravidla se předepisuje na poruchy spánku, nervové poruchy a nadměrné nervové napětí. Tryptofan se vyskytuje ve většině bílkovinných potravin, ale neexistují žádná doporučení, jak jej přidat do dětské výživy, protože jeho účinek na organismus není úplně pochopen..

Stojí za zmínku, že 95% cukrů ve směsi je tvořeno laktózou - mléčným cukrem.

Zabezpečení - 5.0

Naši odborníci došli k závěru, že směs mléka je pro dítě bezpečná. Toxiny a patogeny nebyly nalezeny. Ve směsi rovněž není žádná sacharóza.

Chuť a snadnost chovu - 4.0

Podle zpětné vazby našich ochutnávek má dětská výživa HiPP Combiotic 1 přirozenou chuť a dochuť. Hodnotili její vkus jako „dobrý“.

HiPP směs se rychle rozpustí ve vodě. Při rozpouštění výrobce doporučuje držet se v poměru 1: 7. Pro každý gram směsi by mělo být 7 ml převařené a ochlazené na 35-40 stupňů vody. Pamatujte, že pokud chováte suchou směs při vyšší teplotě, ztratí se v ní vitamíny.

Balení a jeho pohodlí - 4.0

HIPP Combiotic 1 dětská výživa se prodává v kovovém balení po 350 g. Toto množství by mělo stačit pro dítě po dobu 3,5 dne.

Balení je kvalitní a pohodlné. Kovová membrána je měkká, ale otevírá se bez významných problémů. Plastové víko je dostatečně pevné k nádobě, ale není těsné. Nádoba však nemá dávkovací škrabku, takže množství směsi v lžíci při stejné dávce je stejné.

Výrobce tvrdí, že odměrná lžíce HIPP Combiotic 1 měří asi 4,3 gramu směsi. Podle našich testů lžíce nabírá 4,3-4,5 gramů bez sklíčka. Tato hodnota se blíží ujištění výrobce..

Hipp baby směsi

Hipp se zabývá výrobou dětské výživy, kojenecké výživy a prvních potravin - vše, co dítě potřebuje v prvním roce života.

Hlavním principem společnosti Hipp je použití pouze organických rostlinných materiálů, takže společnost je největším nákupcem ekologických produktů na světě!

Sortiment této řady zahrnuje sušené mléko, přírodní bramborovou kaši, jemné dětské obiloviny a šťouchané polévky. Tento oběd je pečlivě zabalen do bezpečné skleněné nádoby, která se vejde i do malého sáčku - je vhodné vzít s sebou.

Výrobky společnosti jsou oceněny evropským ekologickým certifikátem Euro-Leaf.

V našem internetovém obchodě jako:

 1. 4fresh nabízí obrovský sortiment na skladě!
 2. Možnost vidět naše zákaznické recenze na značku Hipp
 3. Čeká na vás liberalizmus cen a speciální nabídky

Všechny produkty Hipp:

 • Kategorie
 • Směsi (5)
 • Zelenina šťouchaná (15)
 • Ovocné pyré (13)
 • Bramborová kaše (9)
 • Jemné cereálie, cereálie (8)
 • Dětské nápoje (2)

Váš názor je pro nás důležitý. Nejprve prosím komentář.

Populární produkty Hipp

Kreativní táta

Historie společnosti sahá do 90. let 19. století. Joseph Hipp připravuje mouku na pečení sušenek a je šťastně ženatý s Marií Ostermeierovou. Druhé rodí dvojčata, na které matka nemá dost mléka. Vynálezce Hipp vezme věci do svých rukou a smíchá mouku s mlékem, aby bylo uspokojivější - a funguje to!

Joseph pokračuje v pečení sušenek a při výrobě mouky a později jeden z jeho synů - Georg Hipp (ani jeden z dvojčat, ale nejmladší syn) má rád nápad svého otce, pomáhá mu rozšířit podnikání a chodit do volného plavání - pokračovat v rodičovství, ale ve svém klíči.

Organické průkopníci

V polovině padesátých let se George Hipp rozhodl vstoupit na průmyslovou úroveň a rozšířit sortiment - takto vstupují na trh první dětské ovocné pyré a ovoce a aktualizuje se balení. Současně je George rozhodnut udržovat kvalitu svých produktů a vehementně zakořenil pro myšlenky ekologického zemědělství. Ve skutečnosti byl jedním z průkopníků v této oblasti - protože tehdy se začínaly objevovat myšlenky ekologického zemědělství, nejčastěji se zesměšňovaly a nebyly populární. Nyní Hipp nakupuje 35 tun organických surovin od 8 tisíc zemědělců po celém světě. Můžete vyprávět celý příběh o tom, jaké zajímavé podmínky se vytvářejí na farmách Hipp pro udržení čisté ekologické ekonomiky. Obsah nádoby se podrobí 260 testům, počínaje semeny a kvalitou půdy, do které jsou vysazeny, a končící finálním produktem. Abychom mohli potvrdit kvalitu produktů, společnost Hipp prošla příslušnou certifikací euro-listů.

Každá maminka musí pomoci

Nyní sortiment Hipp obsahuje všechny produkty, které dítě potřebuje v prvních měsících a letech života - sušené mléčné přísady, první zeleninové, masové a ovocné pyré, polévkové pyré, džusy a další zajímavé produkty. Jsou baleny do pohodlných skleněných nádob a tašek, které se vejdou i do nejmenšího sáčku. Pohodlné vzít s sebou!

Drazí přátelé. Vždy se snažíme udržet ty nejlepší ceny na trhu pro vás, sledovat, sledovat a splňovat desítky podmínek od výrobců tak, aby naše ceny byly nejchutnější. Rovněž se snažíme pro vás pořádat slevy a bonusy, které se zvyšují s každým nákupem. Nyní jsme museli odstranit vaše osobní slevy z této značky, protože je absolutně ekonomicky nemožné, abychom vše nechali za stejných podmínek. Nezávisí to na obchodu, ale na podmínkách značky..

Pokud jde o nás, uděláme vše, co je v našich silách, pro tyto značky propagační akce a překvapení. V každém pořadí pro vás i nadále vybíráme chutné dárky a vydáváme zajímavý průvodce 4čtyřmi :) Doufáme, že pochopíte.

Zdravá kojenecká výživa: popis Hippovy výživy pro kojence

Mateřské mléko je pro novorozence to nejlepší jídlo, protože obsahuje velké množství živin. Bohužel ne všechny matky dokážou kojit, takže rodiče čelí výběru: jak krmit dítě?

Jednou z nejvíce doporučovaných směsí pro novorozence jsou produkty společnosti Hipp. Studie prováděné HiPP ukázaly, že když jsou děti krmeny směsí HiPP ve věku od 6 měsíců do roku, o 26% méně infekcí dýchacích cest a 46% méně infekcí střev, než když se krmí konvenčními směsemi obsahujícími pouze probiotika.

V našem článku se budeme podrobně zabývat výhodami a typy této směsi. Na toto téma si také můžete prohlédnout užitečné video..

Informace o výrobci

Značka Hipp začala v roce 1898 v Německu, když se narodila dcera v rodině Josepha Hipp, ao rok později dvojčata. Vzhledem k tomu, že jeho manželka neměla dostatek mateřského mléka a že bylo téměř nemožné koupit někde od Nestlé směs, přemýšlel muž o výrobě vlastní výživy pro krmení.

V roce 1899 uvedl Joseph Hipp první výrobky určené pro děti - šlo o sušenky, které mimochodem okamžitě milovaly děti i rodiče. Maminky se rozhodly pro směsi Hipp kvůli jejich přirozenému složení a rozmanitosti produktů..

Přizpůsobeno Combiotic

Všechny typy balení zahrnují odměrku pro pohodlné rozložení směsi. Nádoba sama má opakovaně použitelné víko, které těsně přiléhá k okrajům. Na obalech je uvedeno dávkování pro kojence různého věku.

Celkové složení produktů v sérii je poměrně velké:

 • důležitá dietní vláknina (GOS - galaktooligosacharidy z laktózy);
 • probiotické kultury bakterií mléčného kvašení;
 • Mastné kyseliny Omega-3 a Omega-6.

Počáteční upravená receptura vhodná pro krmení kojenců od prvních dnů jejich života.

Směs je obohacena o mnoho užitečných složek:

 • prebiotická dietní vláknina (galaktooligosacharidy GOS), jako jsou ty, které se nacházejí v mateřském mléce, zvyšují ochranné funkce střev;
 • probiotika mateřského mléka - živé laktobacily;
 • ARA / DHA - polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (LCPUFA) pro optimální vývoj zrakových, motorických a kognitivních funkcí;
 • nukleotidy pro posílení imunitního systému, ochranu před infekcemi a jinými nemocemi;
 • organické mléko;
 • částečně demineralizovaná syrovátkový prášek;
 • laktóza;
 • adenosin monofosfát.

Klady:

 1. dostatečně dlouhé balení;
 2. není alergenní;
 3. nenápadný zápach;
 4. chutná to dobře;
 5. docela vydatné a silné;
 6. dobře se rozpustí.

Minusy:

 1. drahé náklady na produkt (od 450 rublů na 350 gramů, od 950 rublů na 800 gramů);
 2. není prodáván ve všech obchodech, lze jej najít a objednat v internetových obchodech.

Indikace pro použití:

 • od narození jako hlavní jídlo nebo jako doplněk k mateřskému mléku;
 • jako náhrada jakékoli jiné výchozí směsi pro zdravé děti;
 • pro výrobu mléčné kaše jako mléčné základny.

Po šestém měsíci života se doporučuje přejít na Combiotic 2. Kontraindikace stanoví pediatr jako dítě.

Druhá fáze krmení pro kojence od šesti měsíců.

Složení směsi:

 • odstředěné mléko;
 • suchá syrovátka;
 • rostlinné oleje;
 • laktóza;
 • prebiotika;
 • probiotika;
 • uhličitan vápenatý;
 • citrát sodný;
 • Rostlinné oleje obsahující LCPUFA (sójový lecitin);
 • hydrogenfosforečnan vápenatý.

Klady:

 1. snadno rozpustný;
 2. obsahuje laktobacily;
 3. nepění;
 4. chrání imunitu.

Nevýhody: drahé náklady (od 500 rublů na 350 gramů, od 1 000 rublů na 800 gramů).

Indikace pro použití zůstávají stejné jako u směsi Hipp Combiotic 1, kromě toho, že věková skupina je od 6 do 12 měsíců.

Následné částečně upravené mléčné složení.

Složení směsi:

 • odstředěné mléko;
 • rostlinné oleje;
 • laktóza;
 • suchá syrovátka;
 • maltodextrin;
 • minerály.

Produkt se doporučuje dětem starším než 10 měsíců..

Klady:

 1. má příjemnou vůni;
 2. vysoká kvalita;
 3. dobře rozpustný;
 4. bez hrudek.

Minusy:

 1. vysoké náklady (od 500 rublů na 350 gramů, od 950 rublů na 800 gramů);
 2. pěny při chovu;
 3. nelze je prodávat ve všech supermarketech, ale lze je najít a objednat v internetových obchodech.

Indikace k použití - směs je určena pro děti od 10 měsíců, obsahuje velké množství minerálů (úplný seznam najdete na obalu výrobku).

Hypoalergenní kombinace 1

Výrobek, který je vhodný pro kojence s alergiemi na bílkoviny krav a některé další složky, které se vyskytují v běžných směsích.

Složení směsi:

 • prebiotická dietní vláknina;
 • probiotika mateřského mléka;
 • laktóza;
 • směs esenciálních mastných kyselin LCPUFA, Omega-3 a Omega-6;
 • nízkoalergenní štěpný protein, který dítě dobře nasycuje a zároveň minimalizuje riziko alergií;
 • směs rostlinných olejů;
 • minerály.

Klady:

 1. levná směs, na rozdíl od jiných hypoalergenních přípravků pro kojence (od 700 rublů na 500 gramů);
 2. dobrý vkus;
 3. pohodlné balení s odměrnou lžičkou;
 4. Hezká vůně;
 5. hypoalergenní.

Minusy:

 1. není prodáván ve všech supermarketech, ale lze jej najít a objednat v internetových obchodech;
 2. obsahuje škrob.

Směs je určena kojencům od prvních dnů života.

Složení směsi:

 • rostlinné oleje (palmový olej, řepkový nízko erukový olej, slunečnicový olej);
 • laktóza;
 • bramborový škrob;
 • prebiotika;
 • probiotika;
 • kukuřičný škrob;
 • hydrolyzovaný syrovátkový protein;
 • ortofosfáty vápenaté;
 • minerály.

Klady:

 1. levná směs, na rozdíl od jiných hypoalergenních přípravků pro kojence (od 900 rublů na 500 gramů);
 2. pohodlné balení s odměrnou lžičkou;
 3. nezpůsobuje alergie;
 4. nepění;
 5. podporuje imunitu.

Nevýhody: neprodává se ve všech supermarketech, ale lze je najít a objednat v internetových obchodech.

Vhodné pro kojence od 6 měsíců věku.

Utěšit

Dietní produkt určený pro kojence s citlivými břichy. HiPP Comfort díky svému jedinečnému složení reguluje proces trávení a změkčuje stolici..

Složení směsi:

 • prebiotická dietní vláknina;
 • probiotika mateřského mléka;
 • směs mastných kyselin LCPUFA, Omega-3 a Omega-6;
 • nízký obsah laktózy (snižuje nadýmání a nepohodlí v žaludku);
 • částečně hydrolyzovaný protein (snadnější trávení a vstřebávání);
 • snadno stravitelný tuk;
 • minerály.

Klady:

 1. zmírňuje nepohodlí;
 2. zlepšuje trávení trávicího traktu;
 3. nezpůsobuje koliku;
 4. levná směs, na rozdíl od jiných dietních produktů pro kojence (od 550 rublů na 300 gramů).

Minusy:

 1. nepříjemná chuť (ne všechny děti začnou jíst tuto směs okamžitě, mnoho musí zředit druhou);
 2. hrudky po rozpuštění;
 3. nelze je prodávat ve všech supermarketech, ale lze je najít a objednat v internetových obchodech.

Řada Comfort je určena pro kojence trpící nadýmáním, kolikou a zácpou.

Po několika dnech používání směsi HiPP Comfort by se vaše dítě mělo cítit lépe. Pokud není pozorováno žádné zlepšení, poraďte se s pediatrem.

Anti reflux

Dietní výživa pro kojence trpící hojným a častým pliváním.

Složení směsi:

 • probiotika mateřského mléka;
 • směs esenciálních mastných kyselin LCPUFA, Omega-3 a Omega-6;
 • odstředěné mléko;
 • suchá syrovátka;
 • zahušťovadlo svatojánské gumy;
 • minerály.

Klady:

 1. hustá konzistence;
 2. nezpůsobuje alergie;
 3. zabraňuje regurgitaci;
 4. levná směs, na rozdíl od jiných dietních produktů pro kojence (od 550 rublů na 300 gramů).

Minusy:

 1. není prodáván ve všech supermarketech, ale lze jej najít a objednat v internetových obchodech;
 2. není vhodný pro všechny děti.

Směs je určena pro děti s hojným a častým pliváním. Do směsi mléka proti zpětnému toku HiPP byla přidána jedinečná složka - guma ze svatojánského chleba. Díky této bobtnavé látce je směs hustší a pomáhá ji lépe udržovat v žaludku. Tím se snižuje zpětný tok obsahu žaludku do jícnu (anti-reflux).

Jak jemně přejít na jiné jídlo?

Jak víte, jednorázový přechod na produkt jiné značky nebo jiného typu může být pro tělo dítěte velmi škodlivý..

Proto používají speciálně navržené režimy. Zpočátku musí být do produktu, na které je dítě zvyknuto, přidáno 30 gramů nové směsi. Představení proběhne za sedm dní.

Postupně se snižuje množství staré směsi a nově zavedený produkt zůstává..

Vaření

Je třeba poznamenat, že přípravek je podrobně popsán na všech obalech Hipp. Je třeba si uvědomit, že je třeba dodržovat proporce. Teplota produktu v láhvi by neměla přesáhnout 37 stupňů, nedoporučuje se také snižovat tuto teplotu. Nechte dítě sát láhev až do úplného naplnění.

 1. Připravte si obal, vyjměte odměrku, vařte vodu. Udržujte ubrousky po ruce.
 2. Jedna odměřená lžíce sušiny musí být rozpuštěna ve 30 ml vody ochlazené na 40 stupňů. K přípravě jedné porce na lahvičku je třeba vzít 3 plné lžíce směsi a podle toho 90 ml vody.
 3. Nalijte suchou látku do láhve a naplňte ji horkou vodou (40 stupňů).
 4. Směs se míchá válcovacími pohyby, dokud se úplně nerozpustí. Láhev nelze protřepat, jinak produkt v ní velmi napěňuje!

Od prvních dnů by měl počet krmení dosahovat 2 až 7krát. Objem horké vody v mililitrech děleno 30 - dostaneme počet odměrných lžiček. To znamená, že v 60 ml převařené vody se rozpustí 2 kopečky (60/2).

Od dvou týdnů do dvou měsíců je počet krmiv 5-7krát. Průměrná denní dávka pro dítě ve věku 1 měsíce je 100 ml (90/3), pro dvouměsíční dítě - 130 ml (120/4). Maximální denní dávka je 200 ml. (180/6). Je určen pro 3-5 krmení pro děti ve věku 5 až 7 měsíců.

Přestávky mezi krmivy by neměly přesáhnout 3 hodiny, výjimky jsou možné.

Tabulka pro výpočet množství potřebné směsi a vody podle hmotnosti, stáří:

Přibližný věk dítětePřibližná hmotnost dítěte, kgPočet odměrných lžičekVařená voda, mlPočet krmení denně
Novorozený3,53906
3 měsíce641206
4 měsíce7.561805
7 měsíců8.572105
10 měsíců9.582405
obsah ↑

Kombinace

Mnoho matek se zajímá o otázku: je možné kombinovat jednu směs s druhou? Například obvykle dítě jí Hipp Combiotic 3 a lékař předepsal další směs kyselého mléka.

Můžete je kombinovat, ale při krmení mléčného výrobku musíte vzít v úvahu reakci dítěte.

Nejlepší skladba pro Hipp, bez ohledu na typ, značky jsou vhodné:

Je možné míchat s produkty od jiných společností, ale pouze na doporučení gastroenterologa.

Líbilo se lákat?

V případě, že vyrážka začne na kůži dítěte, dojde k zácpě a dítě je neklidné, vyhledejte lékaře. Tyto příznaky znamenají jednu věc - směs neseděla. Při konzultaci vám lékař sdělí, jaká opatření je třeba podniknout.

Možná je třeba změnit doplňkové potraviny, ale existují situace, kdy si děti zvyknou na směs a cítí se dobře později. (Snaží se dát směs, na kterou má dítě alergii, se doporučuje maximálně třikrát, toto jídlo by mělo být vyloučeno s druhou vyrážkou)

Tipy pro výběr a skladování

Vzhledem ke zdraví dítěte jsou vybírány doplňkové potraviny. Pokud dítě nemá alergii, není pozorována hojná regurgitace, pak si vyberou obvyklé jídlo rodiče - v Hipp to bude kombinace Combiotic. Je třeba vzít v úvahu věk dítěte.

Pro výběr správné směsi se doporučuje poradit se s odborníkem.

Skladujte v suchém stavu při teplotě 12 až 24 stupňů, přísně je zakázáno vystavovat směs slunečnímu záření. Skvělou možností by bylo suché a temné místo ve skříni.

Především je důležité si uvědomit, že stav dítěte je zcela závislý na výživě. Před instalací láhve si důkladně umyjte ruce. Zvláštní pozornost by měla být věnována sklenici se suchou směsí - víko a vnější strana obalu by se měly po každém použití otřít, aby se zabránilo průniku mikrobů.

Hipp je zastáncem ekologického zemědělství a protivníkem genetického inženýrství. Proto jsou směsi pro kojeneckou výživu vysoce kvalitní organický produkt, který zaručuje maximální bezpečnost pro kojence. Složky pro kojeneckou výživu jsou monitorovány a přísně kontrolovány, což činí Hipp výživu šetrnou k životnímu prostředí a mimořádně prospěšnou..

Užitečné video

Doporučujeme sledovat video o výhodách výživy hipp pro děti:

Krmení z láhve - jak je vynikající!

Během prvních několika prvních měsíců, kojenecká výživa poskytuje všechny základní živiny pro kojence, kteří nedojčí nebo jen částečně kojí. Kromě správné přípravy receptury jsou pro zdravý vývoj dítěte rozhodující také vaše láska a péče..

Krmení kojenců zcela nebo zčásti lahví neznamená, že milují a milují méně. Právě naopak: držte dítě v náručí, jako byste kojili, a pokuste se udržovat oční kontakt. Vaše dítě tak nebude jen radostné, ale také šťastné.

Optimální vaření

Při přípravě kojenecké výživy pro kojence vždy postupujte přesně podle pokynů na obalu. Je důležité dodržovat uvedené množství směsi a vody. Kromě toho dodržujte hygienická pravidla, protože imunitní systém dětí ještě není plně posílen: připravte směs bezprostředně před krmením a ne v rezervě. Ruce, odměrka a všechny součásti láhve by měly být naprosto čisté a suché. K přípravě směsi vždy vařte vodu.

Během krmení

Když dáte dítěti lahvičku, neměla by teplota směsi v ní překročit 37 ° C (teplota krmení). Pro kontrolu kapejte několik kapek mléka na vnitřní povrch zápěstí: mléko by nemělo být horké, ale teplé. Množství směsi opilé vaším dítětem se liší v závislosti na chuti dítěte a denní době. Nechte své dítě pít, dokud není plný. Pokud směs zůstane po krmení, vylijte ji. Opakované použití zředěné směsi se nedoporučuje..

Čisté bradavky - zdravé děti

Po každém krmení láhev a dudlík důkladně opláchněte. Gumové bradavky by se měly čas od času vařit (silikonové bradavky se nemusí vařit). K výdeji směsi používejte pouze odměrku, která je součástí balení. Lžíci nemusíte umývat ani sterilizovat. Po použití očistěte odměrku čistou utěrkou a udržujte ji v čistotě a suchu..

Může vás také zajímat:

Tipy kojení

Zjistěte, proč je kojení tak důležité..

Model mateřského mléka

Co dělá mateřské mléko tak cenným?

Zdravá střevní flóra

Vliv mateřského mléka na střeva dítěte

Hipp baby směsi

VendExpo & WRS5 - 14. mezinárodní výstava prodejních technologií a samoobslužných systémů

Ural Environmental Initiative produkuje:

EXTRÉMNÍ PAPÍR polymerový papír
• balení másla, margarínu, tvarohu
• výměna vložky a pergamenu
Syntetický papír EXTRÉMNÍ PAPÍR
• trvanlivost, odolnost proti vodě, bělost
• tisknout obrázky ve vysoké kvalitě
Tel: +7 (343) 2166570, www.Ecolen-Ural.ru

Titul:URL:Země:
http://www.hipp.ru
Německo

Na konci 19. století založil HiPP Joseph Hipp (1867-1926), rodák z Gunzburgu. Začal pracovat v cukrárně i v továrně v Pfaffenhofenu, kterou později začal řídit.

V roce 1897 se oženil a stal se velkým otcem šťastné rodiny. Když se dvojčata narodila v rodině, Joseph a jeho manželka Maria čelili nedostatku mateřského mléka.

Joseph byl skvělým cukrářem od přírody a rychle našel řešení. Tyčinky pečené jím a rozemleté ​​na mouku zředěné mlékem se pro děti staly výživnou mléčnou směsí.

Mletá moučka Josefa Hippy byla v celém okresu úspěšná, Maria je prodávala v cukrárně a její manžel dodával mleté ​​sušenky dalším cukrářům již na začátku příštího století..

Jejich cukrárna se brzy změnila v malou továrnu na výrobu mletých sušenek z HiPP.

Do 30. let 20. století šlo všechno tak dobře, že práce na cukrářské úrovni byla už jen neslušná. V té době už záležitost přešla na George Hipp, syna Josefa. V roce 1932 založil společnost Hipp Werk Georg Hipp OHG. Bylo to ve městě Pfaffenhofen, kde se stále nachází sídlo. Výroba živin byla stále převážně manuální..

Příchod moci NSDAP neměl nejlepší vliv na rozvoj rodinného podniku - jeden z Georgeových bratrů skončil v koncentračním táboře za kritiku nového režimu. Georgovi se tomuto osudu podařilo vyhnout. Přestěhoval se do Mnichova a odtud vedl podnik až do konce války..

Ačkoli druhá světová válka přežila relativně bezbolestně, poválečná léta společnost téměř zničila. Obzvláště obtížný byl rok 1948, kdy téměř skončil bankrotem. Okupanti zachránili Georgea - podařilo se mu dosáhnout Američanů a vyřadit pro sebe velkou zakázku na kojeneckou stravu pro školní jídelny. Georgovi se také podařilo zajistit takový vzácný produkt, jako je kakao. Podmínky, které Američané poskytli, byly nejpříznivější. Záležitosti společnosti, na jejíž produktech vyrostly až tři generace německých dětí, se rychle zotavily.

V roce 1950 se ukázalo, že pro další vývoj již nestačí pouze mleté ​​sušenky s mlékem. Georg začíná rozšiřovat rozsah. A na začátku 60. let již zahrnoval širokou škálu živných směsí, doplňkových potravin a bramborovou kaší. Od roku 1958 je veškerý tento produkt balen výhradně do skleněných nádob, které byly mnohem hygieničtější a umožňovaly vidět obsah.

A od roku 1960 se všechny produkty Hipp začaly vyrábět výhradně pomocí nejnovějších biotechnologií. Tato myšlenka se zrodila v roce 1956, kdy se Georg setkal se švýcarským Hansem Müllerem, který je nyní známý jako jeden ze zakladatelů tzv. Bioorganické metody, kdy se zelenina a ovoce pěstují zvláštním způsobem, bez použití chemických hnojiv. Aby Georg začal pěstovat vlastní ingredience, koupil speciálně opuštěnou farmu poblíž Ptaffenhofenu. Od té doby je biologický organismus jádrem všech produktů Hipp. Následně byly uzavřeny dohody s mnoha farmami, které také přešly na používání nejnovějších technologií..

V roce 1967 George zemře a společnost přechází na svého syna Klause. Aktivně začal podnikat. Pod jeho vedením společnost nejen výrazně zvýšila svou výrobní kapacitu, ale také rozšířila svůj sortiment. Tehdy se objevilo pestré logo Hipp, které se dodnes používá. Do roku 1980 vlastnila HiPP GmbH 60% německého trhu s dětskou výživou..

Hipp je dnes jednou z nejznámějších značek dětské výživy na světě. Pod ním se vyrábí široká škála nejrůznějších produktů pro výživu dětí různého věku. Společnost, která zůstává rodinným podnikem, vlastní několik dceřiných společností roztroušených po celém světě..

V březnu 2010 Klaus Hipp uvedl, že navzdory skutečnosti, že porodnost v Německu klesá, příjem jeho společnosti výrazně vzrostl. Důvodem je to, že stále více starých a starých lidí v zemi, kteří trpí chorobami zubů a zažívacího traktu, si pro sebe začali kupovat směsi potravin Hipp. Takové směsi jsou také oblíbené u přeživších mrtvých a domovů s pečovatelskou službou..

Podle Klause však společnost nijak nezmění způsob umístění svých produktů nebo reklamy. Rovněž se neplánuje vytvářet žádné speciální produkty pro dospělé.

V Rusku nabízí HiPP širokou škálu více než 120 produktových řad ve všech kategoriích produktů: ovocné pyré, zeleninové pyré, masové pyré, masové a zeleninové pyré, pyré s obilovinami, mléčné receptury, cereálie, šťávy pro kojence, dětské čaje, jakož i produkty pro kojící matky. 60% sortimentu jsou výrobky s odznakem BIO. Podle evropských právních předpisů lze toto označování použít pouze u bio-biopotravin..

V září 2009 ve městě Mamonovo, Kaliningradská oblast, HiPP otevřela závod na výrobu kojenecké výživy šetrné k životnímu prostředí.

HiPP mléčná výživa

 • Zobrazit podle:
 • šestnáct
 • 32
 • 48

Přijímáme k platbě:

Společnost s ručením omezeným "DPM", LLC "DPM"

Síť supermarketů pro děti "Buslik", UNP 190732637, osvědčení o registraci státu vydané Výkonným výborem Minské oblasti 2.01.2019

Sídlo: 223049, Běloruská republika, Minská oblast, Minská oblast, Schomyslitský s / s, 32/4.

Internetový obchod je zapsán v obchodním rejstříku dne 5. února 2015.

Hipp vzorec

Vybrané položky 10 z 256

Nové recenze

Kabrita mléčná receptura pro pohodlné trávení Kabrita 2 Gold 400 g

Dítě má 6 měsíců. Věčný problém je kolika. Žádný spánek, žádná nálada. Trápil ho kolika, dokud jsem nezačal dávat Cabritovi. Colic se stal méně bolestným, zácpa zmizela. Cabritová směs v kozím mléce je upravená, proto je její bílkovina lépe trávena než bílkovina z kravského mléka. Teď jí věřím. Snadno stravitelné a velmi výživné. Dítě má opravdu rád. Podíval jsem se na webové stránky společnosti, mají velmi přísnou kontrolu kvality směsi v Nizozemsku.

Kabrita 3 GOLD Suchý mléčný nápoj od 12 měsíců. 400 g

Před třemi měsíci byla moje dcera ve věku jednoho roku a předtím jsem přemýšlel o výběru vzorce pro krmení. Po velmi dlouhou dobu a pečlivě vybrané, upozornit na složení. A pak jsem pro sebe našel perfektní volbu - Kabrita se mísí. Před nákupem jsem šel na web značky, pečlivě si přečetl vše o výrobě směsí atd. Líbilo se mi, že v továrně v Nizozemsku prováděli přísné kontroly kvality. A to je velmi nápadné, dcera jí směs s radostí, zapomněli jsme na zácpu a koliku. Teď věřím pouze této značce.

Nestogen 2 Náhradník od 6 měsíců. 350 g

Tato směs se podává v mléčné kuchyni od 6 měsíců. Dítě to vypije s radostí (směs jedeme pouze v noci). Žaludek neublíží, stolice je normální, neexistuje alergie.

HIPP 1 KOMBIOTICKÝ MLÉKO SUCHÉ DĚTSKÉ 350,0

Druh zboží:Dietní, lékařská a kojenecká výživa
Výrobce:Milchwirtschaftliche Industrie Gesellschaft Herfor
Země původu:Německo
Forma vydání a balení:Sušené mléko pro děti 350 g plechovka
Skladujte na suchém místě:Ano
Skladovací teplota:3 ° C až 25 ° C
Udržujte mimo dosah dětí:Ano
Skladujte na tmavém místě:Ano
Všechny podobné produkty

Stručně o produktu

Kategorie
Podkategorie
Značka
Stáří
Hmotnost (g)
Všechny specifikace

Hipp 1 kombiotický mléčný prášek pro děti 350,0 návod k použití

Struktura

Odstředěné mléko *, syrovátkový prášek (částečně demineralizovaný), rostlinné oleje (palmový olej, řepkový nízko erukový olej, olej z palmových jader, slunečnicový olej), laktóza, prebiotická dietní vláknina (galaktooligosacharidy z laktózy), uhličitan vápenatý, citrát sodný ** olej (z Mortierella alpina), hydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid draselný, rybí olej, citrát draselný, L-fenylalanin, L-tyrosin, uhličitan hořečnatý, cholín, L-tryptofan, taurin, vitamin C, síran zinečnatý, síran železitý, stabilizátor (L + ) kyselina mléčná, probio kultura kyseliny mléčné (Lactobacillus fermentum hereditum® ***), cytidinmonofosfát, uridinmonofosfát, adenosin monofosfát, vitamin A, inosin monofosfát, niacin, kyselina pantothenová, vitamin E, guanosin monofosfát, vitamin D, vitamin B6 vitamin, síran manganatý, vitamin B2, kyselina listová, vitamin K, selenát sodný, biotin, vitamin B12

Popis

Specifikace HiPP 1 Combiotic®

Mateřské mléko je pro vaše dítě to nejlepší jídlo. Dává dítěti vše potřebné pro zdravý a plný vývoj. Správná výživa je životně důležitým faktorem, zejména v prvních měsících života vašeho dítěte. Imunita dítěte je položena v prvním roce života, mateřské mléko obsahuje probiotika a prebiotika, která sama o sobě jsou zdrojem výživy pro probiotické kultury a přispívají ke správnému rozvoji střevní mikroflóry, jakož i k tvorbě imunitního systému. ARA / DHA (arachidonické / dokosahexaenové) polynenasycené mastné kyseliny mateřského mléka s dlouhým řetězcem jsou důležitými součástmi optimálního vývoje mozku a zraku. Pokud kojení z jakéhokoli důvodu není možné, doporučujeme kojenecké mléko HiPP 1 Combiotic® Initial. Specialisté výzkumného střediska HiPP Nutrition Research Center vytvořili upravenou mléčnou formulou nové generace HiPP 1 Combiotic®, která zahrnuje:

-PRAEBIOTIK - prebiotická dietní vláknina (galaktooligosacharidy GOS), podobná vláknině nalezené v mateřském mléce.

-PROBIOTIK - probiotické kultury kyseliny mléčné původně izolované z mateřského mléka. Mateřské mléko obsahuje probiotika, jejichž složení a množství jsou pro každou ženu individuální.

-ARA / DHA - polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (LCPUFA). Pro optimální rozvoj zraku, motorických a kognitivních funkcí je velmi důležité, aby vaše dítě dostalo LCPUFA v prvních měsících života, protože je nelze syntetizovat nezávisle na těle dítěte.

-NUCLEOTIDES k posílení imunitního systému, ochraně před infekcemi a jinými nemocemi.

-VALUABLE BIO MILK - organický produkt. To nejlepší z přírody pro vaše dítě.

Poradenství při krmení

Kojení je preferováno pro malé děti..

HiPP 1 Combiotic® Instant Adapted Milk Powder lze použít od narození k umělé výživě nebo jako doplněk k mateřskému mléku (smíšené krmení).

Pokud krmíte své dítě HiPP 1 Combiotic® mléko, je vhodnější krmit podle potřeb vašeho dítěte, tj. Dávat tolik směsi, kolik jí dítě, vedené jeho individuálním rytmem.

Při přechodu na HiPP 1 Combiotic® si můžete všimnout změny konzistence stolice vašeho dítěte, která je typická pro produkty obsahující prebiotika, která pomáhají změkčit stolici.

13 g suché směsi (3 kopečky) "HiPP 1 Combiotic" + 90 ml vody = 100 ml hotové mléčné směsi.

1 naběračka bez sklíčka = asi 4,3 g suchá směs "HiPP 1 Combiotic".

Analyzované hodnoty mohou kolísat, což je typické pro produkty vyrobené z přírodních ingrediencí.

Prodejní funkce

Zvláštní podmínky

. o výživě vašeho dítěte: mateřské mléko je pro dítě ideálním jídlem. Před rozhodnutím o umělém krmení pomocí kojenecké výživy se poraďte s pediatrem.

. o zdraví zubů vašeho dítěte: stejně jako mateřské mléko obsahuje i kojenecká výživa uhlohydráty, které jsou důležitou součástí dětské výživy. Dlouhodobý kontakt dásní a zubů se sacharidy (prodloužené sání z láhve) může způsobit zubní kaz a další zdravotní problémy. Při podávání vždy láhev uchovávejte sami. Naučte své dítě pít z šálku od 8 měsíců.

Tento produkt opustil naši výrobu v perfektním stavu. Před použitím se ujistěte, že obal není poškozen..

Neotevřenou nádobu skladujte při pokojové teplotě (ne vyšší než + 25 ° С) na suchém místě s relativní vlhkostí nepřesahující 75%, vyhýbejte se přímému slunečnímu světlu.

Po otevření sklenice zavřete plastovým víčkem a skladujte na chladném a suchém místě (nikoli však v lednici) při teplotě nepřesahující + 25 ° C od produktů s intenzivním zápachem. Otevřeno lze použít do 3 (tří) týdnů.

Indikace

pro děti suchá přizpůsobená mléčná směs pro smíšené a umělé krmení dětí od narození do 6 měsíců.

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost složek produktu.

 • Koupit Hipp 1 kombinovaný mléčný prášek pro děti 350,0 v Rostově je možné v lékárně vhodné pro vás objednáním na Apteka.RU.
 • Cena kombinačního mléka s obsahem Hipp 1 pro děti 350,0 v Rostově je 426,70 rublů.

Nejbližší místa doručení v Rostově najdete zde.

Dávkování

Doporučení pro přípravu a použití

Při přípravě mléčné směsi pečlivě dodržujte pokyny. Nedodržení pokynů pro přípravu mléčné směsi nebo dlouhodobé skladování připravené mléčné směsi v lahvi může poškodit zdraví dítěte v důsledku výskytu nežádoucích mikroorganismů ve zředěné směsi. Vždy připravte čerstvé podávání směsi před každým krmením a krmte dítě ihned po přípravě směsi. Po podání krmivo znovu nepoužívejte. Nezahřívejte mléčnou směs v mikrovlnné troubě (nebezpečí přehřátí!). Vložte suchou směs odměřovací lžičkou, přebytek odstraňte tupým okrajem čistého nože. Nalijte do láhve doporučené množství odměřovacích lžiček (viz tabulka krmení). Před pokračováním si umyjte ruce..

Lahvičku pevně uzavřete a několikrát dobře protřepejte..

Láhev, dudlík a víčko důkladně umyjte a sterilizujte.

Přidejte zbývající množství převařené vody a několikrát dobře protřepejte..

K vaření používejte převařenou pitnou vodu ochlazenou na 40 ° C. Do odměrky nebo do jiné láhve nalijte množství převařené vody potřebné pro přípravu směsi.

Chlaďte na teplotu přívodu (asi 37 ° C). Zkontrolujte teplotu!

Do plnící láhve přidejte asi 2/3 požadovaného objemu vody (viz tabulka krmení).

Varování: Prosím, nezřeďte mléčnou směs vroucí vodou, aby nedošlo k destrukci probiotických kultur obsažených ve směsi. Pro ochlazení převařené vody na 40 ° C umístěte odměrku nebo láhev vařené vody na několik minut do mísy studené vody.

Články O Neplodnosti